Triathlon Sieraków 2017 - Quarter distance - age-groups - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
41 Filip Daszewski 1998 Dębno Husaria Race Team
42 Hubert Michalak 1997 Drzymałowo Niagara fitness klub
43 Adam Kuś 1997 Poznań BE3 Cityzen
44 Damian Sieczkowski 1997 Dobieszkow
45 Jakub Nowak 1996 Koszalin
46 Sławomir Orzeł 1996 Sieraków RockBar Sieraków
47 Weronika Garlińska 1996 Wrocław GT RAT
48 Bartek Sarbak 1996 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
49 Kacper Koza 1995 Drawski Młyn
50 Michał Moder 1995 Drawsko Sokół Drawsko
51 Bazyl Kupka 1995 Nowa Ruda Szybka Kupka
52 Piotr Brodzki 1995 Gdynia UKS CITYZEN_ /BE3
53 Aleksander Kaźmierczak 1995 Puszczykowo Witkowo Biega
54 Adam Sobota 1995 Poznań
55 Kacper Mazurek 1995 Mogilno Mogilno
56 Bartosz Król 1994 Koninko KOMPANIA PIWOWARSKA
57 kinga gibiec 1994 cieszyn GibiecTeam
58 Julia Zaręba 1994 Poznań Nie za daleko
59 Kacper Barański 1994 Poznań
60 Daniel Czarnozynski 1994 Gliwice GTT INTER PROJEKT
61 Zuzanna Kowala 1994 Poznań biegi wlkp.
62 Kamil Frukacz 1993 Rumia
63 Łukasz Ginter 1993 Poznań Zgrupka Team
64 KRYSTIAN BUBULA 1993 STRZELIN TRIATHLON STRZELIN
65 Maciej Żyto 1993 Świniary
66 Michał Partyka 1993 PROMIENKO
67 Daniela Kamińska 1993 Rokitki MKS Sambor Tczew
68 Aleksandra Andryszak 1993 Świnoujście TRI and RESCUE
69 Marcin Sterczała 1993 Kicin
70 Amadeusz Górski 1993 Poznań
71 Agata Wieczerzycka 1993 poznań Delighting
72 Maciej Ryfa 1993 Borówiec BORÓWIEC
73 Damian Czarnkowski 1993 Drawsko
74 Krzysztof Bielecki 1993 Kraków Aggressive Bike
75 Weronika Krupińska 1993 Piła ONIONRUNNERS
76 Kacper Karzkowiak 1993 Zielona Góra LUG Team
77 Krystian Tomczak 1992 Chodzież MoveOn
78 Robert Filipiak 1992 Łódź 1992
79 Jacek Furtak 1992 ŚREM
80 Monika Kowalczyk 1992 Łęknica Kuznia triathlonu
81 Remigiusz Prussak 1992 Mogilno Usługi Ratownicze Jerzy Prussak
82 Patryk Woźniak 1992 Gorzyce Wielkie
83 Wojciech Oczkowski 1992 Poznan Velocity Warsztat Treningu
85 Łukasz Pękala 1992 Poznań
86 Mateusz Kaleciński 1992 Kraków
87 Michał Żak 1992 Maszewo 1992
88 Jan Niciejewski 1992 Chojnice
89 Krystian Strykowski 1992 Zielona Góra AM#15 Triathlon Team
90 Adam Łączka 1992 Poznań BE3
91 Łukasz Piątek 1992 Drawsko Sokół Drawsko
92 Bartosz Czajkowski 1992 Zielona Góra AM#15 Triathlon Team
93 Aleksandra Zolyniak 1992 Londyn Olka & PG
94 Katarzyna Wnęk 1992 Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa
95 Edyta Płuciennik 1992 Oleśnica Tieto Triathlon Team
96 KINGA CZAJKOWSKA 1992 PIŁA ONIONRUNNERS
97 Mariusz Wielgus 1991 Chludowo Marian TEAM
98 Marcin Taracha 1991 Skórka
99 Łukasz Musiatowicz 1991 Deszczno
100 Grzegorz Sawicki 1991 Vejle SajvanQ
101 Anna Urbańska 1991 Poznań Cityzen
102 Łukasz Trela 1991 Żywiec KS Halny Węgierska Górka
103 Mateusz Leszczewicz 1991 Poznań WUJASY
104 Joanna Naglik 1991 Bolesławiec Gastroniści Team
105 Filip Zachwieja 1991 Stalowa Wola
106 Jakub Nowak 1991 Śrem KU AZS UMED ŁÓDŹ
108 Mariusz Wrzeszcz 1991 Piotrowice Triathlon Mietków Team
109 Mateusz Dziudziel 1991 Warszawa Klub Biegacza PLL LOT
110 Filip Ochapski 1991 Bydgoszcz KU AZS Umed Łódź
111 Maksymilian Andrusiewicz 1991 Żywiec
112 Michał Chęciński 1991 Poznań KU AZS Uniwersytet Medyczny w Łodzi
113 Wojciech Dorociński 1991 Kłudzienko KT Kłudzienko
114 Mariusz Bąbelek 1991 Międzyrzecz KM Sport IRT Międzyrzecz
115 Krzysztof Koszarek 1991 CIENIN KOŚCIELNY -
116 Andrzej Karcz 1991 Luxembourg
117 Jakub Babiarz 1991 Skierniewice KU AZS Uniwersytet Medyczny w Łodzi
118 Patryk Binkowski 1991 Poznań
119 Krzysztof Kłunejko 1991 Poznań Wujasy
120 Bartosz Foltyniewicz 1991 Poznań
121 Michał Puchalski 1991 Poznań
122 Michał Szczepański 1991 Poznan
123 Marcin Jędrzejczak 1991 Suchy Las Fabryka Triathlonu
124 Marek Selzer 1991 Świebodzin KS Babol Świebodzin
125 Michał Wierzbicki 1991 Świebodzin Zgrupka Team
126 Maciej Krzyżaniak 1990 Poznań Oni
127 Svetlana Wojciechowska 1990 Poznań TeamGunOff
128 Dariusz Woźniak 1990 Kielce PROMONTIN
129 Karolina Kujawa 1990 Karpicko
130 Bartosz Grefling 1990 Poznań 2016
131 Paweł Chorolewski 1990 Lubin TRI DZIK
132 Małgorzata Nowak 1990 Pleszew Iron Triathlon Pleszew
133 Eryk Krzyżagórski 1990 Plewiska 1990
134 Paweł Gibała 1990 Wrocław
135 Marta Brukwińska 1990 Kościan TGV CLUB
136 Michał Komsta 1990 Gliwice 3DVSN
137 Hubert Rewoliński 1990 Chodzież Kawa Kamp
138 Michał Skrzeszewski 1990 Busko- Zdrój KLIKA.pl
139 Marcin Adamski 1990 Złotniki
140 Daria Saturniewicz 1990 Poznań
141 Łukasz Szyszka 1990 Warszawa Drużyna TVN
142 Piotr Hurnik 1990 Gliwice
143 Piotr Łącki 1990 Zielona Góra
144 Jakub Sukiennik 1990 Czestochowa JWK LUBLINIEC
145 Dawid Kaczmarek 1990 Poznań
146 Szymon Makowski 1990 Chojniczki
147 Daniel Kowalikowski 1990 Chojnice T4F Chojnice
148 Aleksandra Trocińska 1990 Poznań
149 Mateusz Laufer 1990 Swarzędz IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION
150 Anna Peterek 1990 Poznań BB RUNNERS/LOCO PRINT TEAM
151 Maciej Idzikowski 1990 Wrocław
152 szymon aumiler 1990 Kostrzyn Lokomotive
153 Olga Wieczerzycka 1990 Poznań DELighting
154 Paweł Jassem 1990 Puszczykowo Oni Poznań
155 Mateusz Łątka 1990 Poznań
156 Magdalena Kotra - Truszczyńska 1990 Gliwice RehaPogotowie
157 Agata Ignaszak 1990 Września TRIATHLON TEAM WRZEŚNIA
158 Arkadiusz Szymczak 1990 Wałcz Drugi system11.pl
159 Marcin Brzozowski 1989 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
160 Marcin Babuchowski 1989 Poznań
161 Robert Sztur 1989 Wrocław Triathlon Mietków Team
162 Kaja Borzęcka 1989 Gdańsk
163 BARTOSZ ROSKOSZ 1989 MIŁOSZYCE KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
164 Michalina Mazur 1989 Borek Welkopolski
165 Adam Cykowiak 1989 Stęszew
166 Joanna Andrzejczak 1989 Stare Miasto
167 Mateusz Kaczmarczyk 1989 Wrocław
168 Sebastian Stolarek 1989 Poznań KOHORTA Poznań
169 Marta Puchalska 1989 Poznań
170 Jakub Banaszak 1989 Września
171 Szymon Puzdrakiewicz 1989 Września
172 Bartosz Apanowicz 1989 Międzyrzecz SportoVlog
173 Paweł Podsiadło 1989 Poznań
174 Małgorzata Czerwińska 1989 Koluszki
175 Przemysław Muratow 1989 Jelenia Góra ENERVIT TEAM
176 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Irt Międzyrzecz - zielona góra
177 Marta Cicha 1989 Poznań UKS Cityzen Poznań/ Be3
178 Agnieszka Nowak 1989 Pleszew Iron Triathlon Pleszew/ Enter Air Runners Club
179 Wojciech Bressa 1989 Poznań Wojbres-Trans
180 Aneta Tawrel 1989 Poznań
181 Łukasz Plóta 1989 Poznań
182 Robert Szczeszek 1989 Poznań POZNAN I LOVE YOU TEAM
183 Wojciech Szymkuć 1989 Poznań Król betonu
184 Monika Świerczewska 1989 Warszawa Kuźnia Triathlonu
185 Tomasz Narożny 1989 Poznań EFAR TEAM
186 Sebastian Krzewiński 1989 Witkowo
187 Szymon Mydlarz 1989 Poznań
188 Dagmara Nowak 1988 Poznań
189 Aleksander Wojciechowski 1988 Września Rowery Małgośka
190 Błażej Kabat 1988 Bydgoszcz Trispace
191 Bartosz Szewczyk 1988 Śnieciska Polonia Środa
192 Łukasz Przebinda 1988 Kraków Fitfood & All For Body Power Team
193 Marek Gruba 1988 Brzoza
194 Filip Lewandowski 1988 Poznań Fifuś i przyjaciele
195 Nikodem Pawłowski 1988 Poznań Zgrupka Team / Dobrusia TRI Team
196 Tomasz Skrocki 1988 Szczecin City Hall The Club
197 Katarzyna Gorlo 1988 Warszawa SBR The IronMan Team
198 Rafał Burda 1988 Słupca GEO-PLAN Rafał Burda
199 Marta Konieczna 1988 Chyby Jakon
200 Piotr Majchrzak 1988 Września
201 Michał Zieliński 1988 Warszawa TriBoars
202 Krzysztof Szczepański 1988 Poznań świstaki
203 Marta Wisniewska 1988 Poznań Rusałka Team
204 Szymon Makowski 1988 Lubliniec JWK Lubliniec / WKB Meta Lubliniec
205 Mateusz Janklowski 1988 Lubliniec JWK Lubliniec/ WKB Meta
206 Bartosz Domin 1988 Zagórze Collegium Medicum UJ
207 Adam Studniarek 1988 Jeżów Sudecki
208 Krzysztof Naporowski 1988 Kłudzienko KT Kłudzienko
209 Alicja Skałecka 1988 Poznań Fabryka Triathlonu
210 Mateusz Dudek 1988 Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa
211 Piotr Walkowiak 1988 Świnoujście TRI and RESCUE
212 Jacek Kokot 1988 Poznań Sanpol Sport Team
213 Andrzej Baranowski 1988 Warszawa TriWawa
214 Łukasz Czekała 1988 Pniewy Pniewy
215 Marcin Baran 1988 Poznań Rankor
216 Marcin Jenek 1988 Sieraków RockBar Sieraków
217 Filip Prałat 1988 Piła TriSpace
218 Kamil Pawlak 1988 Jabłonna
219 Paweł Dec 1988 Szczecin
220 Tomasz Wiśniewski 1988 Wrocław GVT
221 Paweł Skorupa 1988 Tychy Skorupa Triathlon
222 Marcin Pasik 1988 Poznań
223 Karol Pacholak 1988 Poznań
224 Maciej Osiński 1988 Poznań
225 Dawid Sworek 1988 Poznan
226 Rafał Milczarek 1988 Łódź
227 Paulina Walczak 1988 Świdnica GT RAT
228 Bartosz Lesiak 1988 Poznań
229 Tomasz Nowak 1988 Dębnica
230 Tomasz Kołakowski 1988 Bydgoszcz
231 Alicja Bielawna 1988 Krotoszyn
232 Tomasz Hepner 1988 Chodzież KAWA KAMP / RUNEAT.PL
233 Krzysztof Chełmikowski 1988 Gniezno Win or Learn
234 Dorota Kowalewska 1988 Olsztyn TriBoars
235 Michał Klecha 1988 Rydzyna VERBEO Racing
236 Artur Bałaban 1987 Poznań Ludex
237 Malwina Łączyńska 1987 Warszawa
238 Marek Jarecki 1987 Jerzykowo
239 Mikołaj Guzik 1987 Września Triathlon team Września
240 Kacper Janas 1987 Szczecin Biegnij aż spuchniesz :)
241 Marek Michałowicz 1987 Zalasewo Zaklinacze koni
242 Jakub Paczkowski 1987 Poznań 4health
243 Emilia Łaskowska 1987 Toruń
244 Tomasz Majda 1987 Poznań
245 Bartosz Kałwiński 1987 Puszczykowo Padre Team
246 Michalina Tomczyk 1987 Poznań KB MSZ PCK
247 Julita Włoszczyna 1987 Poznań PwC Iron Ladies
248 Rafał Maciak 1987 Poznań
249 Maciej Łukaszewicz 1987 Skwierzyna BE3 CITYZEN POZNAŃ
250 Iwona Rembiś 1987 Działki
251 Maciej Dzięcielak 1987 Warszawa MM / #rusz4litery
252 Michał Wilk 1987 Aleksandria Druga JWK Lubliniec/WKB Meta Lubliniec
253 Leszek Wawrzyniak 1987 Poznań BROWAR FORTUNA
254 Mateusz Błaszyk 1987 Luboń Betonowy Wojtek
255 Piotr Winter 1987 Chomęcice eSesja.pl
256 Patryk Zieliński 1987 Poznań JuPaKrzy
257 Marcin Palmowski 1987 Warszawa
258 Filip Gruszczyński 1987 Poznań
259 Krzysztof Marciniak 1987 Poznań Enea Team Triathlon
260 Malwina Poprawiak 1987 Poznań
261 Michał Czarnecki 1987 Sieraków BHP Team
262 Krzysztof Guderski 1987 Poznań MarchewkowePole.com
263 Dominik Deptuła 1987 Zalasewo Fabryka triathlonu
264 Kamil Kucharczyk 1987 Poznań Tri Not To Die
265 Tomasz Foltyniewicz 1987 Poznań
266 Maciej Pieszała 1987 Poznań
267 Mateusz Nogala 1987 Września Perfect Body fitness
268 Kornelia Kozłowska 1987 Poznań Fabryka Triathlonu
269 Ewelina Pisarek 1987 Warszawa Centrum Rehabilitacji Sportowej
270 Przemysław Tomczak 1987 Poznań Night Runners
271 Jakub Prałat 1987 Piła
272 Mateusz Sobczak 1987 Poznań
273 Jan Dysarz 1987 Rokietnica BROWAR FORTUNA
274 Dominik Iwicki 1987 Piła Czogori
275 Martyna Alicja Kupka 1987 Poznań SWAT Team
276 Paweł Gryszkiewicz 1987 Wroclaw GVT
277 Dawid Kunysz 1987 Rabowice
278 Mateusz Kozinoga 1987 Poznań FSL VERUS AOK.pl Team
279 Magda Sołtys 1986 Warszawa TriWawa
280 Joanna Wojciechowska 1986 Poznań
281 Lukas Kruczynski 1986 Neudoerfl
282 Krzysztof Dąbrowski 1986 Płock KJ CREW
283 Jennifer Barron 1986 Konstancin
284 Kacper Borowiak 1986 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
285 Dariusz Neldner 1986 Poznań
286 EWA WONKO 1986 ŁÓDŹ Tri in Boat
287 Piotr Romanowski 1986 Wysoka Tieto Triathlon Team
288 Marcin Kowalski 1986 Krotoszyn KS KROTOSZ KROTOSZYN
289 Tomasz Górecki 1986 Plock PTT DELTA
290 Piotr Poreda 1986 Gdańsk F3 Team
291 Jakub Koralewski 1986 Poznań KB MSZ PCK
292 Monika Neumann 1986 Gliwice
293 Agata Bartkowiak 1986 Wrocław
294 Mateusz Zaleśny 1986 Leszno TAKT
295 Paweł Olszewski 1986 Wrocław Olszewski Team
296 Piotr Jackowiak 1986 Brzeg --Sztuka Ruchu
297 Katarzyna Janke 1986 Poznań allesport.pl
298 JUSTYNA BOROWIAK 1986 WARSZAWA KUŹNIA TRIATHLONU
299 Tomasz Tokarczuk 1986 Poznań
300 Przemysław Konieczny 1986 Poznań Tri Not to Die Team
301 Kajetan Sikorski 1986 Poznań Latające papcie, fly-board.pl
302 Ela Goler 1986 Warszawa Kuźnia Triathlonu
303 Marcin Krysieniel 1986 Poznan
304 Maciej Twardowski 1986 Złotniki Rusałka Team
305 Mateusz Mercik 1986 Gliwice MOTIVATO
306 Karol Mochocki 1986 Suchedniów Wtórpol Triathlon Team
307 Ewelina Szabelska 1986 Piecki Kuźnia Triathlonu
308 Marcin Rabcewicz 1986 Międzychód
309 Agata Nawracaj 1986 Jawor AJAN IRON TEAM JAWOR
310 Sandra Falkowska 1986 Szczecinek Motiv Home Team/Night Runners
311 Tomasz Samol 1986 Dachowa
312 Łukasz Porębski 1986 Wrocław Żyć z pasją
313 KACPER KWIATKOWSKI 1986 OSOLA, GŁÓWNA 5
314 Joanna Daleszyńska 1986 Poznań
315 Wojciech Pawlik 1986 Katowice
316 Paweł Lipowski 1986 Szczecin
317 Tomasz Grochowski 1986 Gdańsk F3team
318 Grzegorz Kowalski 1986 Warszawa Triathlonowy.pl
319 Krzysztof Bzdęga 1986 Kaczkowo
320 Małgorzata Litwiniuk 1986 Warszawa Triwawa
321 Łukasz Koziej 1986 Kostrzyn UKS CITYZEN_/BE3
322 Michał Buliczak 1986 Sieraków Cafe BHP Team
323 Marcin Kieca 1986 Piła Czogori
324 Łukasz Zieliński 1986 Bożenkowo 3Gravity / Atos
325 Radosław Szafranek 1986 Poznań Fundacja Lepiej Być - lepiejbyc.pl
326 Dagmara Kumor 1986 Warszawa Motivato Team
327 Bartosz Baum 1986 Puszczykowo B3 CITYZEN_POZNAŃ
328 Marek Panek 1986 Poznan
329 Wojciech Wójtowicz 1986 Pobiedziska Fogt Bikes
330 Cezary Wronka 1986 Gdańsk GT RAT
331 Grzegorz Kisiel 1986 Lublin
332 Paweł Kozłowski 1986 Sieraków team wnuk
333 Radek Jurkowski 1986 Plewiska
334 Paweł Talbierz 1986 Plewiska P&P Team
335 Jarosław Kocur 1986 Tychy 1986
336 KRZYSZTOF HERNIK 1986 ZALASEWO TRIDREAM
337 Adrian Skomra 1986 Kłodawa
338 MICHAŁ MICHAŁKÓW 1986 Szklarska Poręba ENERVIT TEAM
339 Tomasz Frątczak 1986 Leszno
340 Marcin Budnik 1986 Tulce brak
341 Przemysław Czubak 1986 Odolanów Przedsiębiorstwo Dombud Sp. z o.o.
342 Ewa Pietruszka 1986 Poznań Velocity
343 Marcin Kitlas 1986 Warszawa pcworld.pl
344 Przemysław Marciniak 1985 Poznań www.M40.pl
345 Michał Cebula 1985 Działki
346 Marcin Łapa 1985 Kwilcz
347 Robert Taciak 1985 Wrocław Nokia
348 Marcin Jaśkiewicz 1985 Mogilno Carsekt
349 Damian Perlinski 1985 Bydgoszcz Aliganckie trajtlonowanie
350 Michal Nowak 1985 Piaseczno
351 Marcin Frąszczak 1985 Nekla BE3 Cityzen_ Poznań
352 Przemysław Adamowicz 1985 Warszawa Drużyna TVN
353 Maciej Gray 1985 Poznań Fabryka Triathlonu
354 Kacper Marek 1985 Zielona Góra
355 Monika Lewczyk 1985 Śrem brak
356 Marcin Rodziewicz 1985 Poznań PUT
357 Michael Komlossy 1985 Berlin Nike Run Club
358 Konrad Wilandt 1985 Gdynia Biovico Sp. z o.o.
359 Grzegorz Pachowicz 1985 Poznań TAON
360 Marek Stepniowski 1985 Brooklyn Brooklyn Triathlon Club
361 Michał Andruszko 1985 Emiraty Witnickie trenertriathlonu.pl / psi.pl
362 Tomir Kosowski 1985 Poznan
363 Agnieszka Stanisławska 1985 Poznań DookolaSwiata.org
364 Barbara Nadolska 1985 Murowana Goślina KS Extreme Team Oborniki / FTI PRO RACING TEAM
365 JUAN ROMERO GARCIA 1985 WARSZAWA WITC
366 Marcin Tomczak 1985 Poznań MarketingPrawniczy.com
367 Jacek Dudkiewicz 1985 Warszawa trinergy
368 Aleksander Ludwiczak 1985 Komorniki Foki
369 Lukasz Konieczny 1985 Poznan Jakon
370 Michał Środa 1985 Trzebnica Triathlon MIetków Team
371 Oktawiusz Woźniak 1985 Poznań OK_Team
372 Marek Trzeciak 1985 Poznań
373 Karol Zielonka 1985 Poznan BE3 CITYZEN_POZNAŃ
374 Bartosz Wiśniewski 1985 Nieciszów
375 Kamil Chojan 1985 Wronki SWW
376 Tomasz Bialas 1985 Warszawa Prezne Wacki
377 Łukasz Hojan 1985 Poznań Motiv Home Team
378 Michał Jackowiak 1985 Poznań www.trenertriathlonu.pl
379 Adam Przybylski 1985 Poznań
380 Michał Majchrzak 1985 Nowy Lubosz TGV CLUB
381 Anna Adamska 1985 Poznań
382 Marcin Niedźwiecki 1985 Warszawa Triwawa
383 Piotr Ciemielewski 1985 Toruń TMT Toruń
384 Paweł Król 1985 Warszawa
385 Beata Leszczyńska 1985 Poznań
386 Michał Gumiński 1985 Ruda Śląska treningikungfu.pl
387 Michał Teklik 1985 Poznań Grupa Podwyższonego Ryzyka
388 Szymon Łukaszewski 1985 Leszno Crossfit Leszno
389 TOMASZ RUMIANOWSKI 1985 LUBLINIEC JWK
390 zosia pieszak 1985 Tarnowo Podgórne, Góra kanapowe pampry
391 Piotr Znajdek 1985 Toruń BullShitTeam/Sport4Life
392 Paweł Znajdek 1985 Poznań BST/SPORT4LIFE
393 Mateusz Kucharski 1985 Świebodzin Adventure Quad
394 Tomasz Małolepszy 1985 Tuliszków
395 Krzysztof Meller 1985 Poznań FTI Racing Team
396 Wojciech Sikorski 1985 Poznań Cityzen
397 Adam Nowak 1985 Lewin Brzeski Lewin Brzeski
398 Robert Jasiński 1985 Lubin
399 Pawel Liera 1984 Poznan
400 Jacek Welfle 1984 Gdynia Parkrun Gdynia
401 Lena Pilecka 1984 Poznań
402 Maria Adamska 1984 Szamotuły Smashing Pąpkins
403 Jolanta Obrał 1984 Kraków
404 Adam Prokopczuk 1984 Kórnik -----------
405 Bartosz Majchrzak 1984 Zgierz KS Celironman SA
406 Bartosz Pundyk 1984 Kraków
407 Tomasz Radke 1984 Babki
408 Rafał Cierzan 1984 Karsin Triathlon Trening Center
409 Renata Talarek 1984 Zamienie i-Sport
410 Łukasz Wieczorek 1984 Szamotuły KB Szamotuły
411 Marcin Mądry 1984 Częstochowa StartMetaBania
412 Krzysztof Chudowolski 1984 Warszawa Neon
413 Sylwia Szpocińska 1984 Wrocław GT RAT
414 Agnieszka Krzanowska 1984 Warszawa
415 Piotr Kapciński 1984 Poznań OLB
416 Maria Mrozek 1984 Kamionki NZG
417 Marek Piróg 1984 Wrocław GVT
418 Michał Gąsiorowski 1984 Gdańsk F3TEAM / MTR2
419 Radosław Walczak 1984 Gdynia
420 Tomasz Białek 1984 KĘPNO GT RAT / TMT Team
421 Michal Windak 1984 Gorzów Wlkp
422 Rafał Lange 1984 Maszewo TriathlonTeamMaszewo
423 Agnieszka Pelc-Wanielista 1984 Poznan KB Maniac Poznan
424 Daria Poniedziałek 1984 Plewiska Yuppi Squad
425 MACIEJ PIOTROWSKI 1984 WARSZAWA GEO RUNNING TEAM
426 Michał Dutkiewicz 1984 Poznań MD-COM
427 Marcin Gackowski 1984 Szczecin KS CKS-ORKA Szczecin BRACIAKTRANS
428 Paweł Kusak 1984 Warszawa MOTIVATO
429 Jakub Kania 1984 Gdańsk F3Team
430 Artur BOBROWICZ 1984 goleniów 3 batalion logistyczny Glewice
431 Agnieszka Dudaniec-Tarkowska 1984 Gdańsk AMT Gdańsk/ Tri Ladies
432 Barbara Suszczewicz 1984 Poznań Wiewióry
433 Paweł Jankowski 1984 Legionowo TRI LEVEL
434 Cezary Wincza 1984 Szczecin tricarbon.pl
435 Magdalena Juszczyk 1984 Warszawa TRINERGY
436 Oswald Rodrigo Pereira 1984 Warszawa Wild for the Run
437 Filip Poniedziałek 1984 Plewiska Yuppi Squad
438 Wojciech Korzelecki 1984 Milicz RunningTeam Milicz
439 Łukasz Malagowski 1984 Toruń Przyjazny Dietetyk
440 Kamil Stępień 1984 ŚWINOUJŚCIE Triathlon Team Świnoujście
441 Łukasz Podgórny 1984 Warszawa
442 Karol Wiącek 1984 Poznań
443 Jakub Sokołowicz 1984 Poznań Petarda Czechosłowacja
444 Dominika Kujath 1984 Poznań Altom Gniezno
445 Karol Dobrowolski 1984 Poznań
446 Tomasz Ludek 1984 Przeźmierowo ludex
447 Pawel Dziadkiewicz 1984 Chojna Bilfinger
448 Łukasz Hancyk 1984 Tarnowo Podgórne 1984
449 Piotr Chalecki 1984 SŁUPSK TRIFORCE SŁUPSK
450 Wojciech Wojnicki 1984 Witnica Wojniccy Tri Club
451 Radosław Udałowski 1984 Poznań eFitness Racing Team
452 Marcin Sowiński 1984 WARSZAWA
453 Tomasz Mazurkiewicz 1984 łęknica Kuznia Triathlonu
454 Anna Urbańska 1983 Warszawa Progress Triathlon Team
455 Przemysław Zabel 1983 Tarnowo Podgórne
456 Dominik Sierakowski 1983 Kwilcz
457 Miroslaw Kapustka 1983 Poznań KapusTRI
458 Alicja Stoińska 1983 Poznań Night Runners
459 Piotr Litwiniuk 1983 Warszawa Extreme Academy Triathlon Team
460 Karol Zieliński 1983 Szczecin Fabryka Triathlonu
461 Piotr Dąbrowski 1983 Wrocław Litwin Triathlon Team
462 Krzysztof Pilarczyk 1983 Warszawa NeON Team
463 Bartosz Roszak 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza
464 Tomasz Dokurno 1983 Luboń CityZen BE3
465 Małgorzata Szabelska 1983 Poznań SCIM
466 Michał Marciniak 1983 Skórzewo BE3 Cityzen_ Poznań
467 Michał Michalak 1983 Koszalin Dziki Koszalin
468 Maciej Chaberek 1983 Warszawa NeON Team
469 Grzegorz Sala 1983 Warszawa Skrzydlaci.pl, Nike +, MSZBiega
470 Michał Janklowski 1983 Lubliniec JWK LUBLINIEC/WKB META
471 Krzysztof Smiglak 1983 Bremen
472 Dariusz Mieloch 1983 Chodzież Kawa Kamp Miel-Pol Team
473 Artur Mieloch 1983 Chodzież MielPol & Jenox Akumulatory
474 Adam Piotrowski 1983 Września FONZIE TEAM
475 Marcin Patelski 1983 Wolsztyn
476 Bartosz Mierzejewski 1983 Poznań
477 Rafał Pomorski 1983 Warsaw
478 Jakub Szydłowski 1983 Świątniki Idmar Racing Team
479 Wojciech Przybyłowicz 1983 Rzeszów
480 Karol Zgierski 1983 Sieraków
481 Radosław Rogoda 1983 Wrocław Tieto Triathlon Team
482 Anna Iwańska 1983 Gdynia AktywnaMamuska.pl
483 Mariusz Kozak 1983 Bolesławiec POLMAR ForAgri Sp. z o.o.
484 Anna Kolan 1983 Sieraków Prosecco Team
485 Katarzyna Jencz-Gryzel 1983 Kiełpin
486 Michał Turek 1983 Żnin Smashing Pąpkins/polasach.blogspot.com
487 Jarek Beczek 1983 Warszawa Neon Team
488 Krzysztof Jaskólski 1983 Gubin BBL GUBIN
489 Zbigniew Gołaś 1983 Gorzów Wlkp.
490 Mikołaj Węgrzynowski 1983 Poznań
491 Tomasz Gałczyński 1983 Poznań
492 Bartłomiej Zieliński 1983 Mogilno FTI RACING TEAM
493 Gracjan Uller 1983 Gorzów Wlkp.
494 Krzysztof Stefaniak 1983 Luboń Zgrupka Team
495 Patryk Tempski 1983 Bydgoszcz Drużyna TVN
496 Marek Maluśki 1983 Dłużyna 3 Cityzen
497 Joanna Tomaszewska 1983 Jelcz-Laskowice KB Harcownik
498 Artur Kaczorowski 1983 Poznań
499 Sebastian Lech 1983 Poznań
500 Mateusz Wojtowicz 1983 Wrocław TAMA 71
501 Pawel Puacz 1983 Poznan
502 Marcin Pieszak 1983 Tarnowo Podgórne Kanapowe Pampry
503 Ania Plawiak 1983 Warszawa GT RAT
504 Rafał Fabiszewski 1983 Warszawa Triwawa
505 Karolina Korzelecka 1983 Milicz Running Team Milicz
506 Jarek Świątek 1983 Chyby
507 Artur Salamon 1983 Łódź
508 Piotr Kurnatowski 1983 Śrem
509 Maciej Czerwiński 1983 Skórzewo Kibolski KS
510 Kuba Wieczorek 1983 Warszawa
511 Marcin Waś 1983 Poznań :D
512 Michał Buraczyński 1983 Poznań Bar-Bitu-Run
513 Klementyna Michalska 1983 Poznań zawszepozłoto
514 Mateusz Szukała 1983 Poznań KB Maniac Poznań
515 Jarosław Baraniak 1983 Komorniki MOTIV HOME TEAM
516 Tomasz Gaździk 1983 Wrocław GT RAT
517 Pawel Maliszewski 1983 Szczecin Wika i Paciu są de best
518 Sławomir Lizura 1983 Biskupice Mick o 'Amelika Huipû - Triathlon Team
519 Katarzyna Kołaczko 1983 Przeworsk Przeworska Grupa Biegowa
520 Marcin Łach 1983 Warszawa Kuźnia Triathlonu
521 anna seliga 1983 Stęszew Body Art
522 Szymon Wiórek 1983 Tychy AquaAerobic livio
523 Kamil Barski 1983 Poznan expleosoftware.com
524 Tomasz Polus 1983 Poznań KS Hades
525 Michał Soboń 1983 Poznań
526 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team
527 Tomasz Siwek 1983 Milanówek Good Feelings
528 Maciej Czaja 1983 Poznań Compressport Team
529 Maciej Różak 1983 Biedrusko ALTOM GNIEZNO
530 Michał Bodzioch 1983 Zielonki Jah Creation
531 JAKUB JEZIÓŁKOWSKI 1983 PNIEWY Mr
532 Łukasz Korowaj 1983 Poznań
533 Zbyszek Czelny 1983 Kraków Jah Creation
534 Mikołaj Chruszczewski 1983 Warszawa
535 Emil Hrynko 1983 Luboń FITWAVE
536 Paulina Lepa 1982 Warszawa
537 Łukasz Bratkowski 1982 Poznań
538 Jędrzej Bekas 1982 Poznań ACO domofony
539 Marcin Jerzak 1982 Przeźmierowo UpNap
540 Anita Domaradzka 1982 Poznań Franolo Manolo
541 Filip Jankowski 1982 Poznań
542 Łukasz Remisiewicz 1982 warszawa Bydoszcz Triathlon Team / RunEat.pl / TriRun.pl
543 Katarzyna Albrecht 1982 Poznań Smashing Pąpkins
544 Łukasz Dąbrowski 1982 OSTRÓW WIELKOPOLSKI
545 Bartosz Żywicki 1982 Starkowo Dziki Koszalin
546 Bartosz GŁÓWCZYŃSKI 1982 szczecin SMT Szczecin
547 Bartosz Klapczyński 1982 Suchy Las
548 Dawid Wilk 1982 Poznań
549 Jacek Jarmuszczak 1982 Poznań OperaPro.pl
550 Bartosz Dąbrowski 1982 Warszawa
551 Zbigniew Kusik 1982 Poznań ILiM, Gira się kręci
552 Suzanne Doering 1982 Warsaw
553 Tomasz Cichocki 1982 Komorniki
554 Mateusz Gruszczyński 1982 Poznań CITYZEN
555 Marcin Pstrągowski 1982 Koszalin Dziki Koszalin
556 Maciej Litniewski 1982 Warszawa Atos Racing Team
557 Justyna Musialska 1982 Warszawa
558 Krzysztof Januszko 1982 Świdnica
559 Wojtek Hrab 1982 Poznan Night Runners/ W TRI TEAM
560 Marcin Tomaszewski 1982 Jelcz-Laskowice GTRAT
561 Łukasz Balicki 1982 Skórzewo eFitness Racing Team
562 Piotr Nitka 1982 Gdańsk Tekton Tri Team
563 Przemysław Skarbiński 1982 Bydgoszcz
564 Maciej Marcinkiewicz 1982 Gorzów Wielkopolski Gorzowska Akademia Kettlebell
565 Maciej Radecki 1982 Wroclaw GVT
566 Magdalena Warzybok 1982 Warszawa TRINERGY TEAM
567 Aleksandra Nykiel 1982 Mielec TRI MASTER TEAM
568 Marcin Kaczmarek 1982 Poznań
569 Marek Białek 1982 Warszawa TriWawa
570 Grzegorz Burdyn 1982 Gdańsk PureBeauty/F3team
571 Roman Czerwinski 1982 Poznań
572 Emilia Ksycka 1982 Poznań
573 Łukasz Chwirot 1982 Poznań
574 Łukasz Krawczyk 1982 Byszewy Biegajacy na wzniesieniach
575 Piotr Gajlewicz 1982 SZCZECIN
576 Wojciech Hołowacz 1982 Namysłów SRTG Wrocław
577 Piotr Szram 1982 Słubice
578 Sebastian Iwaszko 1982 wschowa SCIM / Wójtowicz Tri Team
579 Rafał Paczkowski 1982 STARZYNY Kuźnia Triathlonu
580 Tomasz Frąk 1982 Sieraków Maraton Puszczy Noteckiej
581 Robert Kosiński 1982 Pakość
582 Oskar Kapala 1982 Pruszków AKS Polonia Warszawa
583 Maciej Bartosiak 1982 Warszawa odbierzswojepieniadze.pl
584 Marek Koplin 1982 Połajewo Team Herbalife
585 Zbigniew Chrzanowski 1982 Płock KJ CREW
586 Adam Dolny 1982 Wolsztyn
587 Sebastian Chobian 1982 Gorzow Wlkp.
588 Maciej Maćkowski 1981 Berlin
589 Adam Borkowski 1981 Gdańsk Crossfit Stocznia
590 Damian Soban 1981 Boguszow-Gorce GVT
591 Rafał Jakubczyk 1981 Luboń triboys
592 Jarosław Bator 1981 Rzeszów
593 Kamil Fałowski 1981 Szczecin GVT BMC
594 Łukasz Bartochowski 1981 Poznań Kolarze i żeglarze
595 Bartłomiej Kogut 1981 Oława
596 Magdalena Żołnowska 1981 Stara Iwiczna KUŹNIA TRIATHLONU
597 Piotr Kulbicki 1981 Wrocław GT RAT
598 Monika Jabłońska-Borowiak 1981 Przechlewo Contra Prime Food
599 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan
600 Katarzyna Zawadzka 1981 Warszawa IRON PINK POWER
601 Waldemar Szczurowski 1981 Głogów MTS Drużyna Szpiku KGHM
602 Dawid Łukasz Nowak 1981 Kiełczygłów Ruch Kluch
603 Łukasz Szałkowski 1981 Poznań UKS Cityzen_/BE3
604 Mariusz Mielcarzewicz 1981 Swarzędz Nie Ma Lipy Swarzędz Team
605 Magdalena Pachciarek 1981 Piastów
606 HOUÉ Jean-Charles 1981 CHARTRETTES Melun Triathlon
607 Roman Gawroński 1981 Zalasewo
608 Jakub Przybylski 1981 Poznan Accura / CA Team
609 Robert Raszczyński 1981 Bełchatów Sidor Team
610 Kasia Blajer 1981 Warszawa
611 Adam Krzemiński 1981 Poznań WUEF Tri Team
612 Jarek Badowski 1981 Piaseczno
613 Bartosz Bohm 1981 Rawicz Waniewski Coaching
614 Tomasz Suchorski 1981 Poznań
615 Aleksandra Mikołajczak 1981 Poznań Halfworn
616 Krzysztof Trybuchowski 1981 Resko
617 Jarek Iskierski 1981 Krosno TAKT FREAKSPORT.PL
618 Dominik Łakomy 1981 Kościan Spinko
619 JAREK MATUSZAK 1981 POBIEDZISKA HOTEL WŁOSKI TEAM
620 Katarzyna Jonio 1981 Warszawa Kuźnia Triathlonu
621 Marta Szałacińska 1981 WROCŁAW Triathlon Academy
622 Marcin Korpal 1981 Poznań CHMK '99
623 Zbigniew Rymkiewicz 1981 Warszawa 1981
624 Maciej Adamczyk 1981 Oborniki KS Extreme Team Oborniki / FTI PRO RACING TEAM
625 Karol Trawka 1981 Sobota
626 MARCIN ZAPALSKI 1981 Poznan
627 Grzegorz Strzelecki 1981 Wrocław GVT
628 Mateusz Wawrzyniak 1981 Poznań
629 Marcin Górniewicz 1981 Warszawa mBank
630 Paweł Biniaś 1981 Poznań
631 Mateusz Gomoła 1981 Krzeptów Tieto Triathlon Team
632 Jakub Jabłoński 1981 Poznań My TRI Team
633 Magdalena Morawiecka 1981 Gdańsk F3Team
634 Grzegorz Szczepański 1981 Poznań MALINA/JAGODA
635 Julie MacKay 1981 Kensington
636 Krzysztof Kruszona 1981 Dąbrowa DERIC TECHNIK / BE ORGANIC
637 Dawid Szeszko 1981 Szczecin
638 Łukasz Tusiński 1981 Warszawa AKS Polonia Warszawa
639 Dariusz Świątek 1981 Poznań MOLINO
640 Grzegorz Owczarek 1981 Gdańsk f3team
641 Szymon Nowak 1981 Poznań ACO DOMOFONY
642 Radosław Grzegorczyk 1981 Wroclaw Triathlon Mietków Team
643 Krzysztof Godlewski 1981 Żarów GVT
644 Piotr Korol 1981 Lubin MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
645 michal jaloszewski 1981 Swiebodzin Rio de Swiebodzineiro
646 Filip Luczys 1981 Wrocław GT RAT
647 Marek Szydłowski 1981 Poznań parkrun Poznań
648 Piotr Kurek 1981 Poznań BUDMIX
649 Marcin Zarzeczny 1981 Trzebnica Tieto Triathlon Team
650 Sławomir Kawecki 1981 Komorniki Motiv Home Team
651 Robert Florczyk 1981 Karniowice Water Knights
652 Rafał Ostrowski 1981 Suchy Las SGS Poland Team
653 Magdalena Borowiec 1981 Warszawa TriWawa
654 Maciek Włodarczyk 1981 Człuchów
655 Tomasz Znajdek 1981 Inowrocław Sport4Life
656 Piotr Wnorowski 1981 Poznań Unity Triathlon Team
657 Justyna Brodowska 1981 Warszawa
658 Damian Przybyszewski 1981 Poznań
659 Dawid Nowak 1981 Poznań TRICeratops
660 Piotr Batko 1981 Suchy Las
661 Agata Jarzembowicz 1981 Piaseczno Trinergy Team
662 Konstancja Tanjga-Nawrot 1980 Warszawa Klub Biegacza PLL LOT
663 Tomasz Pusz 1980 Gdańsk F3Team/Umbrella Triathlon Team
664 Roman Maksimczyk 1980 Give Nuggets DK
665 Michał Gryciuk 1980 Poznań Triathlon Team Września
666 Piotr Stapf 1980 Szczecin
667 Małgorzata Rogowska 1980 Wrocław Triathlon Mietków Team
668 Michał Garbacki 1980 Poznań Cityzen\OWA Polska
669 Marcin Frączek 1980 Wrocław Triathlon Mietków Teem
670 Michał Sobolewski 1980 Opypy Dogoń Grodzisk Mazowiecki
671 Sławomir Krzyżanowski 1980 Częstochowa GVT
672 Kazimierz Dulas 1980 Wrocław Zakwas Popowice
673 Tomasz Nowak 1980 Witkowo Witkowo Biega
674 Łukasz Szczeszek 1980 Poznań
675 Katarzyna Cimoszko 1980 Poznań #zawszewpałę
676 Łukasz Włodarczyk 1980 Poznań Night Runners
677 Krzysztof Ościłowicz 1980 Borki ORLEN Running Team
678 Marcin Szych 1980 Inowrocław Marcin Szych Team. No Limit For Autism
679 Mariusz Zajkowski 1980 Warszawa Power Training
680 Tomasz Matuszek 1980 Poznan
681 Michał Świderski 1980 Legionowo
682 Dorota Wasylewska-Jakima 1980 Warszawa
683 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz ----
684 Jarosław Sosnowski 1980 Płock PTT Delta
685 Arkadiusz Nowakowski 1980 Stok Lacki Triathlon Siedlce Club
686 ALEKSANDRA ŁUKASIEWICZ 1980 KOSZALIN DZIKI KOSZALIN
687 Magdalena Spionkowska 1980 Poznań Colex Racing Team
688 Wojciech Rutecki 1980 Józefosław NEON New Energy On
689 Wojciech Wójcik 1980 Poznań www.wojtekwojcik.com
690 Maciej Ludwicki 1980 Chodzież Kawa Kamp
691 Grzegorz Kieł 1980 Wrocław Tieto Triathlon Team
692 Dawid Pauszek 1980 Budzyń BTS Budzyń Diablo#805
693 Jakub Kowalski 1980 Warszawa Trinergy
694 Krzysztof Popławski 1980 Swarzędz zawód żołnierz
695 Marcin Lupa 1980 Wroclaw GVT
696 ADAM KOŁPACZYŃSKI 1980 WROCŁAW Litwin Triathlon Team
697 Tim Oldenburg 1980 Poznan UKS CITYZEN_/BE3
698 Piotr Gabryel 1980 Tuczno
699 Kazimierz Szulist 1980 Bydgoszcz BadToro7
700 Marcin Bugzel 1980 Gostyń Chod-Drór TRI Team
701 Filip Czyżewski 1980 Poznań
702 Katarzyna Remlein 1980 Poznań Wiewióry Triathlon Team
703 Łukasz Drzazgowski 1980 Mogilno
704 Jacek Chmist 1980 Wrocław GVT
705 Maciej Krzemiński 1980 Tarnowo Podgórne WUEF CLUB TRI TEAM
706 SŁAWOMIR ROSIŃSKI 1980 SIEKIERKI WIELKIE WICHER SIEKIERKI
707 Łukasz Walszewski 1980 Poznań UKS / CITYZEN_BE 3
708 Krzysztof Grajek 1980 Unisław Śląski FitKlub24/GVT
709 Tomasz Jankowski 1980 Poznań
710 Piotr Jankowski 1980 Poznań
711 Pawel Rogowicz 1980 Garby Fabryka Triathlonu
712 Łukasz Pękała 1980 Pawłówek ciezarowka.pl
713 Tomasz Żabski 1980 Warzymice ISPL Tomasz Żabski
714 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI 1980 MOGILNO OŚMIORNICA TEAM
715 Arkadiusz Ładno 1980 Warszawa
716 Michał Spiczak-Brzeziński 1980 Jasin SENSEtri
717 Radosław Chrobot 1980 Warszawa DRUŻYNA TVN
718 Adam Budzyła 1980 Poznań Drużyna Szpiku
719 ŁUKASZ MAYER 1980 GOSTYŃ CHOD-DRÓG TRI TEAM / BE3 CITYZEN
720 Joanna Wrembel 1980 Gorzów Wielkopolski
721 Piotr Wanielista 1980 Poznań i nie odpuszczaj
722 Urszula Leśniak 1980 Warszawa TriWawa
723 Bartosz Bielicki 1980 Milicz Running Team Milicz
724 Michał Rabiega 1980 Warszawa
725 Marcin Zdanowski 1980 Szczecin IRONRUN
726 Katarzyna Kaczmarek 1980 Zielona Góra NZG
727 Grzegorz Hołubowicz 1980 Gorzów Wielkopolski
728 Michał Purczyński 1980 Siekierki Wielkie Wicher Siekierki
729 Michał Daleszyński 1980 Szczecin Pogodno
730 Adrian Hałas 1980 Rostworowo WUEF/DEMOCO
731 Wojciech Janik 1980 Gorzów Wlkp.
732 Marcin Suś 1980 Poznań
733 Karol Fekner 1980 Poznan
734 Michał Sroka 1980 Wrocław Triathlon Mietków Team
735 Sebastian Chwastek 1980 Bochnia
736 Karol Banach 1979 Bolewice Delikatesy Centrum Bolewice
737 Agnieszka Załuska-Lipa 1979 Mosina AF MOSINA TEAM
738 Jakub Lewandowski 1979 Poznań
739 Adam Maniak 1979 Miłoszyce KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE
740 Monika Grajek 1979 Unisław Śląski FitKlub24/GVT
741 Krzysztof Wierzbowski 1979 Bydgoszcz Motointegrator Running Team
742 Krzysztof Łyszyk 1979 Poznań
743 Łukasz Wagemann 1979 Kobierzyce Adsystem
744 Leszek Cykowiak 1979 Stęszew Body Art
745 Jacek Błaszczyk 1979 Mosina AF MOSINA TEAM
746 Sebastian Połujański 1979 Mirosławiec Od amatora do hardcora
747 Ryszard Salata 1979 Inowrocław Sport4Life
748 Błażej Korona 1979 Warszawa
749 Adam Konopa 1979 Wrocław Tieto Triathlon Team
750 Robert Wolny 1979 Poznań
751 DAREK ŁAWECKI 1979 Człuchów WWW.LAWECCY.PL
752 Tomasz Mika 1979 Warszawa LABOSPORT Team
753 michal cholewa 1979 kraków
754 Paweł Grehl 1979 Wrocław GVT
755 Rafał Modrzycki 1979 Poznań Soda Hostel
756 Rafał Ruzik 1979 Warszawa Tripower.pl
757 Karol Krzysztoń 1979 Wrocław
758 Michał Kardasz 1979 Swarzędz Nie Ma Lipy Swarzędz Team
759 Stefan Wojtas 1979 czluchow
760 Dariusz Brodnicki 1979 Lusówko SKODA AUTO
761 Tomasz Arak 1979 Piaseczno TriWawa
762 Tomasz Kuźmicz 1979 Dołuje Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
763 Mariusz Klatka 1979 Katowice-Kostuchna TRENINGIKUNGFU.PL
764 Bartosz Silski 1979 Poznań aaa
765 Mateusz Syguła 1979 Michałowice Kolarski.eu Team
766 Artur Hankiewicz 1979 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
767 Andrzej Jakubczak 1979 Robakowo
768 Ludwina Machała 1979 Katowice
769 Grzegorz Nowaczyk 1979 Biskupice UKS CITYZEN_/BE3
770 Paweł Krych 1979 Poznań PKEnergy
771 Michał Kaźmierczak 1979 Środa Wielkopolska Garel Plast Team
772 Marcin Preidl 1979 Szczecin
773 Paweł Kocjan 1979 Poznań Night Runners
774 Maciej Flajszer 1979 Międzychód
775 Tomasz Kaczmarek 1979 Zalasewo
776 Michał Pruski 1979 Poznań Pobiedziska Running Team
777 Bartosz Malinowski 1979 Santocko Mężczyzna
778 Łukasz Średziński 1979 Wrocław GT RAT
779 Tomasz Rudnik 1979 Żarów Run Zarow
780 Jan Chlebowski 1979 Rumia F3Team
781 Łukasz Idkowiak 1979 Mosina IDMAR GROUP
782 Bogusław Frączyk 1979 Przechlewo Concept Frączyk
783 Łukasz Partyka 1979 Poznań
784 Łukasz Balcerkiewicz 1979 Poznań
785 Marek Świerczyński 1979 Biedrusko Parkrun
786 ARTUR Malec 1979 Komorniki
787 Sebastian Tarnowski 1979 Trzebnica Litwin Triathlon Team
788 Sławomir Napiórkowski 1979 Przechlewo superkajak.pl
789 Anna Ostrowska-Badura 1979 Bezrzecze AT Team
790 Wojciech Pluciński 1979 Resko Aktivonsport
791 Łukasz Stanke 1979 Dąbrówka 4Fiter
792 Marcin Wierzejewski 1979 Kościan TGV CLUB
793 Dawid Nowaczyk 1979 Goleniów Mick o'Amelika Huipu
794 Wojciech Nowicki 1979 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team / Triathlon konsulting
795 Piotr Klinski 1979 Poznań
796 Maciek Szygenda 1979 Września
797 Tomasz MALUK 1979 LUBLINIEC JWK LUBLINIEC/WKB META Lubliniec
798 Mariusz Danilewicz 1979 Dąbrówka
799 Sławomir Pruchniewski 1979 Warszawa Asseco Active Team
800 Piotr Łoda 1979 Poznań Sigma Projekt TRI SYNERGY
801 Michał Kaczmarek 1979 Poznań
802 Maciej Bekier 1979 Komorniki SCIM / WÓJTOWICZ TRI TEAM
803 Maciej Pilc 1979 Poznań Dres i Laczki
804 Maciej Piechowiak 1979 Dąbrówka HSHG
805 Paweł Adamczewski 1979 Opalenica Opalenicka Izba Gospodarcza
806 Andrew Mossop 1979 Warszawa WITC
807 Frank Schoenfeld 1979 Berlin
808 Bartosz Tomaszewski 1979 Warszawa Neon Team
809 CEZARY RYSTWEJ 1979 SANTOCKO ZTL MALI GORZOWIACY
810 Krzysztof Buczek 1979 szczecin HQ MNC NE
811 Marcin Szakoła 1979 Złotniki Horeca System S.C.
812 Bartosz Zgorzelski 1979 Gniezno Słynni Kenijczycy
813 Paweł Sokołowicz 1979 Ciążeń Piotruś i Helenka
814 MARTA OLCZAK 1979 Stargard SZWLA
815 Paulina Kilkowska 1979 Mosina AF MOSINA TEAM
816 Roman Panek 1979 Poznan
817 Mariusz Pawłowski 1979 Jeszkowice
818 Wojciech Mielnicki 1978 Oława
819 Marcin Pidek 1978 Oborniki KS EXTREME TEAM OBORNIKI
820 Marcin Nagórski 1978 Katowice Prestor Team
821 Gerard Magdziarz 1978 Suchedniów WTÓRPOL TRIATHLON
822 Patryk Kaszubowski 1978 Promno Astmatycy
823 Mikołaj Michalski 1978 Piaseczno
824 Łukasz Stocki 1978 Szczecin
825 Dawid Szreder 1978 Chojnice Rowery Davebikes Chojnice
826 Marcin Ussorowski 1978 Bydgoszcz
827 Marcin Socha 1978 Krosno K&M
828 Tomasz Szczepan Michalak 1978 Komorniki
829 Leszek Owsiński 1978 Zielona Góra
830 Aleksandra Kędziora 1978 Wrocław GT RAT
831 Krzysztof Kwiatkowski 1978 Tarnowo Podgórne Zgrupka Team
832 Taylor Stansberry 1978 Warszawa
833 Rafał Walkowiak 1978 Miejska Górka BWeko Rawicz Team
834 Krystian Biernacki 1978 Wrocław GVT
835 Pawel Poreba 1978 Warszawa PRO MEDIA TRI TEAM
836 Tomasz Maślanka 1978 SŁUPSK TRIFORCE SŁUPSK
837 Tomek Gryglik 1978 Rudziczka
838 Monika Duchnowska 1978 Gorzów Wielkopolski EPIDEMIASPORTU.PL
839 Krzysztof Dudziński 1978 Poznań eFitness Racing Team
840 Marcin Nowicki 1978 Mierzyn GVT
841 Marek Fryda 1978 Gliwice GTT
842 Krzysztof Sulik 1978 Mirosławiec Od amatora do hardcora
843 Marek Pietrowicz 1978 Powidz Powidz Szmacianka
844 Michał Serkowski 1978 Gdańsk
845 Wojciech Golonka 1978 Kraków Tubes International
846 Krzysztof Bławat 1978 Kwilcz
847 lukasz karwala 1978 szarlejka
848 Romek Mucha 1978 Lusówko Yetiteam , Drużyna Szpiku
849 Adam Nożykowski 1978 Warszawa Noble Tri Team
850 Tomasz Stryczyński 1978 Komorniki eFitness Racing Team
851 Michał Piłat 1978 Bolesławiec
852 Dariusz Wesołek 1978 Poznań Klub Wesołków-Dzika Kuna
853 Piotr Hojnor 1978 Święta Katarzyna
854 Krystian Waleriańczyk 1978 Gułtowy Stowarzyszenie Morsy Swarzędz
855 Michał Paź 1978 Warszawa NEON Team
856 KAMIL RADAWIEC 1978 SZCZECIN
857 Paweł Wierzbicki 1978 Piaseczno Triathlon Siedlce Club
858 Monika Polkowska 1978 Skórzewo Velocity
859 Dominik Fijałkowski 1978 Poznań NZG
860 Łukasz Limanowski 1978 Poznań Roche Runners
861 Mateusz Figaszewski 1978 Poznań FTI
862 Maciej Kromkowski 1978 Tarnowskie Góry
863 Patryk Chołast 1978 Wrocław GT RAT
864 Sławomir Dobrodziej 1978 Żeliszewo
865 Izabela Kuchta 1978 Radomia
866 Krzysztof Kowalski 1978 Poznań OK/Trenertriathlonu.pl
867 Amelia Mika 1978 Piaseczno Tri Friends Piaseczno
868 Mirosław Kielar 1978 Jedlina-Zdrój FitKlub24/GVT
869 Remigiusz Rogiewicz 1978 Mierzyn KS Ironman CS Polska
870 Wojtek Gębala 1978 Warszawa
871 Dariusz Grupa 1978 Mielno
872 Marlena Rzeźnik 1978 Poznań eposnania.pl
873 Paweł Sobiech 1978 Legionowo Tri Level
874 Maciej Szambelańczyk 1978 Lusówko Posnania Tri Team
875 Maciej Tarka 1978 Pułtusk Tronik Triathlon Team
876 Kamil Jasiński 1978 Legionowo
877 Krzysztof Królewicz 1978 Szczecin www.krolewicz.com.pl
878 MARCIN WILK 1978 Kiekrz
879 Dawid Prałat 1978 Zelów Bieging Team Zelów
880 Leszek Jakubowski 1978 Paproć NKB Chyży Nowy Tomyśl
881 Michał Kaźmierski 1978 Lusówko Zabiegani Lusówko
882 Artur Grędziński 1978 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM
883 Damian Kula 1977 Kraków AT TEAM
884 Barbara Kujawa 1977 Września triathlon team września
885 Mikołaj Kałużny 1977 Warszawa Trinergy
886 Arkadiusz Milewski 1977 Gostyń PSS Pozytywnie zakreceni
887 Karolina Modzelewska 1977 Sierosław WUEF Tri Team
888 Piotr Owsiński 1977 Zielona Góra NZG
889 Aleksandra Góralska 1977 Pluski
890 Jacek Daleszyński 1977 Szczecin Szczecin - Pogodno
891 Marcin Lipiński 1977 Komorniki
892 Tomasz Kraśniewski 1977 Swarzędz PETRO-TOM
893 Krzysztof Lemke 1977 Gdynia Gdyński Triathlon
894 Szymon Piędel 1977 Złotoryja Olaws Złotoryja
895 Bogusława Garczyńska-Wąs 1977 Zielonki Aktywna Strona Życia
896 Piotr Zawieja 1977 Poznań Posnania
897 Andrzej Kaźmierczak 1977 szczytniki W tri team
898 Magdalena Zdrojewska 1977 Poznań FABRYKA TRIATHLONU
899 Piotr Szyl 1977 Złotoryja
900 Maciej Guzek 1977 Poznań DAT
901 Marcin Olszowski 1977 Chrzypsko Wielkie
902 marta sobczak-zych 1977 warszawa TriWawa
903 Karol Chlebowski 1977 Reda F3 Team
904 Wojciech Mikołajczak 1977 Złotniki UNITY TRIATHLON TEAM
905 Jakub Rutkowski 1977 Poznań MEIBES Team
906 Jacek Niechajczyk 1977 Poznan YetiTeam
907 Joanna Sprogis 1977 Szczecin Tricarbon.pl / Fabryka Triathlonu Szczecin
908 Karolina Kucz-Zaworska 1977 Murowana Goślina SCIM
909 Marcin Rajewski 1977 Poznań Gabinet Lekarski Marcin Rajewski
910 Marcin Klęka 1977 Bełchatów LSKK Bełchatów
911 Wojciech Romański 1977 Szczecin
912 Daniel Wierzbanowski 1977 Sieradz Sieradz biega
913 piotr antoniewicz 1977 kotun
914 Czarek Jarzabek 1977 Warszawa
915 kordian leniarski 1977 sosnowiec
916 Andrzej Kruszyński 1977 Łódź Triaktywny Piotrków
917 Marek Błach 1977 Oleśnica Oleśnica Grupa Triathlonowa
918 Michał Szarszewski 1977 Lipno FILGROSOIL
919 Stanislaw Szczepaniak 1977 Poznan
920 Tomasz Podleśny 1977 Szczecin Deloitte Adventure Club
921 Piotr Bejger 1977 Poznań
922 adam felusiak 1977 czarna łąka
923 Radosław Buchacz 1977 Łódź FLEXIDEA
924 Tomasz Florczyk 1977 Kraków dotsport
925 Jarosław Romańczyk 1977 Chmielowice
926 Karol Kaczmarek 1977 Rawicz NZG
927 Bartosz Jędrzejczak 1977 Siekierki Wielkie Kompania Piwowarska
928 Anna Ranoszek 1977 Poznań UKS Cityzen Poznań
929 Dawid Beil 1977 Racibórz medusagroup
930 Łukasz Taraska 1977 Stargard
931 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki
932 Izabela Forczmańska 1977 Szczecin
933 Agata Knofel-Laszczyńska 1977 Strzelin Triathlon Strzelin
934 Lucyna Śliż 1977 Warsaw Kuźnia Triathlonu
935 Tomasz Rembacz 1977 Chrzypsko Wielkie MMA Devil Międzychód
936 Grzegorz Krakowiak 1977 Granowo
937 Daniel Piętka 1977 SZCZYTNIKI Zgrupka Team
938 Przemysław Piguła 1977 zalasewo
939 Dariusz Mazurkiewicz 1977 Warszawa Warszawa
940 Jarosław Orliński 1977 Wrocław
941 Piotr Zieliński 1977 LUBLINIEC JWK LUBLINIEC
942 Maciej Grześkowiak 1977 Dąbrówka 4Fiter
943 Marcin Puch 1977 Szczecin
944 Rafał Zieliński 1977 Warszawa Kuźnia Triathlonu
945 Robert Bernat 1977 Suchy Las Skis
946 Mariusz Buduj 1977 Rawicz
947 Malgorzata Kowalczyk 1977 Września Triathlon Team Wrzesnia
948 Krzysztof Lisowicz 1977 Poznań
949 Krzysztof Ziółkowski 1977 Borówiec SportLab
950 Łukasz Masewicz 1977 Suchy Las Rexona Tri Team
951 Paweł Błaszkiewicz 1977 Stronie Śląskie TRI 4 FIT Stronie Śląskie
952 Paweł Kozielski 1977 Warszawa HPE Active Crew
953 Radek Cieślak 1977 Poznań Drużyna Szpiku/Klub Biegających Leśników
954 Tomasz Synowiec 1977 Poznań
955 Jacek Paluch 1977 Gdansk
956 Michał Kulesza 1976 Poznań Kuźnia Triathlonu
957 Magdalena Klauze-Szews 1976 Jasin PKO Bank Polski
958 Krzysztof Pruchniewski 1976 Stróża LUBOWIDZ
959 Dariusz Zdzinicki 1976 Poznań JWK Lubliniec
960 Krzysztof Własny 1976 Gowarzewo
961 Jarosław Manowiecki 1976 Rawicz TRI ULI
962 Bartosz Lassak 1976 Strzelce Górne Chłopaki To My
963 Łukasz Radliński 1976 Szczecin KS CKS-ORKA Szczecin / BRACIAKTRANS
964 Piotr Lubryczyński 1976 Górzykowo SNAILS GÓRZYKOWO
965 Jolanta Miłko 1976 Warszawa AKS Polonia Warszawa
966 Dorota Pakulska-Tomza 1976 Suchy Las VGP
967 Andrzej Grabowski 1976 Słupno PTT DELTA
968 Dariusz Działek 1976 Dąbrowa Be3 Triathlon Cityzen
969 Remik Świątek 1976 Owińska MB MOTORS TEAM
970 Marcin Idkowiak 1976 KROSINKO - MOSINA KS IDMAR
971 Marek Walburg 1976 Szczecin Ic iron Man szczecin
972 Marcin Paszkiewicz 1976 Poznań FTI
973 Łukasz gwiazdowski 1976 POZNAŃ GWIAZDY
974 Daniel Kowalski 1976 Puszczykowo U Stefana Team
975 Robert Jagaciak 1976 Nowy Lubosz DLA MOJEJ ŻONY
976 Maciej Krzeszowski 1976 Poznań MyLupa.pl
977 Krzysztof Gintrowicz 1976 Jarocin GINASO
978 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec
979 Wojciech Walczak 1976 Radzymin Progress Triathlon Team
980 Adam Wędrychowicz 1976 Dopiewiec Fabryka Triathlonu
981 Dominik Stolinski 1976 Poznan Vege Runners
982 Marek Kostrzyński 1976 Tulce
983 Jamie Hamlin 1976 Wilanow WITC
984 Marcin Polkowski 1976 Skórzewo Velocity
985 Norbert Oksza Strzelecki 1976 Poznań Wójtowicz Tri Team
986 Joanna Żmich-Fórmaniak 1976 Bydgoszcz TriSpace
987 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Pobiedziska Racing Team
988 Michał Gawroński 1976 Chwalęcice
989 Bartłomiej Dziuba 1976 Łódź TomTom
990 Miłosław Awedyk 1976 Poznań Pan
991 Jacek Fior 1976 Namysłów TRIADA
992 Marcin Nowak 1976 Poznań Motiv Home Team / Night Runners
993 Monika Coś 1976 Warsaw TriWawa
994 Paweł Bator 1976 Poznań
995 Adrian Błasiak 1976 Bielsko-Biała
996 Marcin Misterski 1976 Chyby WUEF- Tri Team
997 Witold Szczuciński 1976 Poznań Fram
998 Tomasz Wojtkowicz 1976 Wrocław GT RAT
999 Konrad Wołoszyn 1976 Gryfice KS CKS-ORKA Szczecin / BRACIAKTRANS
1000 Artur Jadwiszczak 1976 Bełchatów Lskk Bełchatów
1001 Łukasz Paździor 1976 Warszawa Mukainada
1002 Tomasz Jasinski 1976 Suchy Las
1003 Paweł Klatt 1976 Swadzim
1004 Arkadiusz Bukowski 1976 Oborniki Extreme Team Oborniki
1005 Magda Mazurkiewicz 1976 Warszawa BabyCare & KisCollege
1006 TOMASZ DZIAMSKI 1976 KOBYLNIKI
1007 Sebastian Watras 1976 Warszawa pcworld.pl
1008 Tomasz Duda 1976 Krajenka FTI Racing Team
1009 Tomasz Jankowiak 1976 Swarzędz architektjankowiak.com
1010 Sławomir Krumplewski 1976 Września
1011 Karol Chajęcki 1976 Gdańsk F3Team
1012 Romana Rembalska 1976 Kamionki Tadar
1013 KRZYSZTOF ŚWITAŁA 1976 RAKONIEWICE RAKONIEWICE NIAGARA FITNESS KLUB
1014 Rafal Jackowski 1976 Zalasewo Fogt Bikes
1015 Paweł Pędziwiatr 1976 Żółwia ENEA Team
1016 Agata Łyczek 1976 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
1017 KRZYSZTOF TRZEWIK 1976 OŻARÓW
1018 Grzegorz Struzik 1976 Poznań Jeżyce
1019 Łukasz Górnicki 1976 Skwierzyna KM IRT MIĘDZYRZECZ
1020 Daniel Osik 1976 Poznań WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
1021 MARIUSZ PRZYBYŁEK 1975 POZNAŃ TRASKO
1022 Karol Jaroszewski 1975 Warszawa Vegan Triathlon/Kolarski.eu
1023 Patryk Lisiak 1975 Poznań FRASTAŚ POZNAŃ
1024 Piotr Pawlak 1975 Poznań PKO Bank Polski
1025 Adam Bubela 1975 Poznań
1026 Krzysztof Skibinski 1975 Koszalin T.K.K.F Triathlon Koszalin
1027 Krzysztof Tomiński 1975 Nowy Duninów PTT DELTA Płock
1028 Maciej Lehmann 1975 Nowy Tomyśl 601-Technologia
1029 Artur Masłowski 1975 Stargard
1030 Mieszko Kastelnik 1975 Katowice Litwin Triathlon Team
1031 Paweł Kręcioch 1975 Lgota Paczka Przyjaciół
1032 Agnieszka Koncka-Olejnik 1975 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI TriAktywny Piotrków
1033 Tomasz Rajtar 1975 Swarzędz
1034 Michał Gruszka 1975 Siemianowce Śląskie Kuźnia Triathlonu
1035 Bartłomiej Pijet 1975 Gliwice
1036 Maciej Szczepański 1975 Skórzewo UAM Poznań Triathlon Masters
1037 TOMASZ SITKOWSKI 1975 GOLCZEWO
1038 Marek Chlosta 1975 Strausberg
1039 Lech Cempura 1975 Poznan Poznania Triathlon
1040 Dariusz Szut 1975 Szczecin
1041 Roman Zając 1975 Szczecin Hawajskie Rekiny
1042 Alicja Frąckiewicz 1975 Wrocław GT RAT
1043 Aneta Kisły 1975 Myślibórz EPIDEMIASPORTU.PL
1044 Dominik Szarek 1975 Swinoujscie 1975
1045 Krzysztof Krygier 1975 POZNAŃ PZU Sport Team
1046 Michał Grabowski 1975 Warszawa Trinergy
1047 Jacek Jajeśnica 1975 Poznań
1048 Tomasz Budkowski 1975 Wrocław GT RAT
1049 Marcin Franaszczyk 1975 Bucharzewo 135
1050 Łukasz Arentowski 1975 Swarzędz HOTEL WŁOSKI LUCKY TEAM
1051 Anna Lindholm 1975 Warszawa Mybike.pl, WITC
1052 Cezary Wójcikowski 1975 Mierzyn C.K. Marine Agency
1053 Marcin Paterski 1975 Komorniki
1054 Piotr Greszta 1975 Wroclaw
1055 Klaudiusz Henschel 1975 OBORNIKI KS EXTREME TEAM OBORNIKI
1056 Joanna Mosiej-Sitek 1975 Warszawa 1975
1057 Paweł Waśniowski 1975 Dąbrówka TrenerTriathlonu.pl
1058 Marcin Miczuga 1975 Września GAREL PLAST TEAM
1059 Marcin Rabiega 1975 Rokietnica ROKIETNICA BIEGA
1060 Robert Rożej 1975 Toruń Oroloko Team Kruszynka
1061 Karolina Stapf 1975 Dąbrówka SkiVegas
1062 Rafał Król 1975 Złotoryjsko UKS Cityzen Poznań/Be3
1063 Aleksandra Ilnicka-Łoza 1975 Bytom Grupa Nomax
1064 Magdalena ZWOLIŃSKA 1975 Tychy RunnersTrip
1065 Dariusz Kasperowicz 1975 Szczecin
1066 Mariusz Piguła 1975 Koninko
1067 ELZBIETA ROMAN 1975 BRZEG NIEZRZESZONA
1068 Grzegorz Mielnik 1975 Szczecin
1069 Norbert Kaźmierowski 1975 Plewiska
1070 Grzegorz Dziamski 1975 Poznań
1071 Michał Rembowski 1975 Konstancin-Jeziorna UB 40
1072 Wacław Knopkiewicz 1975 Poznań
1073 Łukasz Andrzejewski 1975 Poznań
1074 Michał Zboralski 1975 POZNAŃ
1075 Agnieszka Dziamska 1974 Poznań
1076 oskar bogucki 1974 żary żary
1077 michal Taisner 1974 Poznan
1078 Kasia Zabinska 1974 Ustron
1079 Marcin Grochowski 1974 Warszawa Smashing pĄpkins
1080 MACIEJ MICKER 1974 CHYBY
1081 Mateusz Rutnicki 1974 Pniewy brak
1082 Michał Warzyc 1974 Chorzów EPK
1083 Maciej Skotarczak 1974 Szczecin SDO
1084 Adam Kurowski 1974 Wrocław LTT
1085 Krzysztof Karkut 1974 Lubon Grupa demona
1086 Krzysztof Wankiewicz 1974 Jelcz-Laskowice -
1087 Grzegorz Nowak 1974 Poznań Maratończyk Poznań
1088 Paweł Forczmański 1974 Szczecin
1089 Paweł kin 1974 Warszawa Tripassion Team
1090 Tomasz Haj 1974 Buk
1091 Norbert Trudziński 1974 Świebodzin NEOSPORT.PL Triathlon Pogoń Świebodzin ŚGB
1092 Dariusz Łukaszewski 1974 POZNAŃ HKS Odlew Poznań
1093 Rafał Chmielewski 1974 Grudziądz Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz
1094 Waldemar Wenta 1974 Sierakowice Honda Team
1095 Grzegorz Kalinowski 1974 Wisznia Mała GVT
1096 Ryszard Ćwirko 1974 Andrychów Paczka Przyjaciół
1097 Tadeusz Kozłowski 1974 Kargowa www.e-line.pl
1098 Krzysztof Golanowski 1974 Szczecin Bulk Cargo Port Szczecin
1099 Beata Klęka 1974 Bełchatów LSKK Bełchatów
1100 Maciej Wojtkowiak 1974 Poznań
1101 Sławek Babiński 1974 Szczecin HANMON.pl
1102 Piotr Wróblewski 1974 Poznań CityZen Murowana Goślina
1103 Krzysztof Zamasz 1974 Tychy Warsztat Formy Tychy
1104 Wojtek Góźdź 1974 Kielce Speleoklub Świętokrzyski
1105 SŁAWOMIR JURKOWSKI 1974 Buk
1106 Stanislav Pekar 1974 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
1107 Marek Tokarek 1974 Poznań
1108 Arkadiusz Talarek 1974 Cierpice triathlonkonsulting
1109 Marcin Kledzik 1974 Piła IRON Piła
1110 Olga Puchalska 1974 Smolec TMT
1111 wioleta musielak 1974 Milicz
1112 Rafał Szczepański 1974 Bugaj M4plus
1113 Sławomir Dębczyński 1974 Dębogóra Enduhub
1114 Przemysław Pochylski 1974 Luboń Zgrupka Team
1115 Michal Prawdzic 1974 Szczecin TRI DIVISION
1116 Andrzej Szews 1974 Jasin PKO Bank Polski
1117 Piotr Szefer 1974 Stanisławów Drugi TRINERGY
1118 Mariusz Trus 1974 Lublin Lekarska Grupa Kolarska
1119 Paweł Sadłecki 1974 Grudziądz
1120 Arkadiusz Szczepek 1974 Grodków Tieto Triathlon Team
1121 Artur Piotrowski 1974 Łuków Triathlon Siedlce Club
1122 dariusz cisowski 1974 tychy
1123 Tomasz Laszczyński 1974 Strzelin TATA NATALKI
1124 Michał Kubera 1974 Śrem ZGRUPKA TEAM
1125 Grzegorz Ulanowski 1974 Słubice FSL VERUS AOK. PL TEAM
1126 Łukasz Rawski 1974 Maków Podhalański Halniak
1127 Tomasz Orwat 1974 Zielona Góra Grupa ROTO MTB / IRT Zielona Góra
1128 DAWID BARTKOWIAK 1974 PIŁA BIURO RACHUNKOWE TRADEMARK D.B. Dawid Bartkowiak
1129 Damian Biernacki 1974 Pabianice Korona Pabianice AT Team
1130 Jarek Leśniewski 1974 Warszawa NoenTeam
1131 Paweł Bąk 1974 Mierzyn AT Team
1132 Marek Wakuła 1974 Siedlce Triathlon Siedlce Club
1133 Tomasz Marek 1974 Paproć
1134 Krzysztof Bernat 1974 Bielsko-Biała
1135 Damian Cholewa 1974 Kalwaria Zebrzydowska Paczka Przyjaciół
1136 Jakub Gorczyca 1974 Rybnik
1137 Janusz Wiaderny 1974 Jastrzębie-Zdrój
1138 Wojciech Śliwa 1974 Szczecin KS IRONMAN CS POLSKA
1139 Wojciech Ryglewicz 1974 Poznan Dla dziewczyn
1140 Pawel Gmerek 1974 Wolsztyn Wolsztyn's Triathlon Team
1141 Wojciech Just 1974 Mrowino Rokietnica Biega
1142 Filip Rybacki 1973 Wrocław COCO BONGO TEAM
1143 RAFAŁ CZYŻYK 1973 SZCZECIN IRONMAN CS POLSKA
1144 Maciej Solarczyk 1973 Mogilno
1145 Barbara Masłowska 1973 Stargard
1146 Arkadiusz Jakubowski 1973 Międzychód
1147 JACEK GLEZER 1973 MIĘDZYCHÓD
1148 Przemysław Micek 1973 Rogoźno Wlkp. DT Racing Team
1149 Jarosław Nowakowski 1973 Gliwice Dla Gosi
1150 Krzysztof Ozdoba 1973 Siechnice Litwin Triathlon Team
1151 Marek Okrzesik 1973 MIĘDZYCHÓD
1152 Piotr Kalinowski 1973 Włocławek Lekarska Grupa Kolarska
1153 Marek Bąk 1973 Tarnowskie Góry TRI DIVISION
1154 Pawel Stapf 1973 Dopiewiec Zgrupka Team
1155 Waldemar Ostrowski 1973 Wrocław Traithlon Club Wrocław
1156 Piotr Ignaczak 1973 Bydgoszcz TriSpace
1157 Tomek Materna 1973 Poznan Smochy team
1158 Krzysztof Dąbrowski 1973 Rostworowo Fit flox
1159 Maciej Arsenowicz 1973 Warszawa
1160 Robert Przybyłowski 1973 Bydgoszcz AMS Triathlon
1161 Wiesław Stefan Majewski 1973 Komorniki Kuźnia Triathlonu
1162 Alicja Kornacka 1973 Skórzewo
1163 Michał Augustyniak 1973 Poznań
1164 Mariusz Skrzypczak 1973 Tarnowo Podgórne WUEF CLUB : MS RUNNERS
1165 Marzena Sproule Zuchowska 1973 Prevessin Moens
1166 Magdalena Rakowska 1973 Warszawa Drużyna TVN
1167 Przemysław Marcinkowski 1973 Tyniec Mały GVT
1168 marek krasowski 1973 żary
1169 Marek Repka 1973 Bydgoszcz Lupus Team
1170 Artur NOWAK 1973 Józefów Tri Level
1171 Adam Franzkowiak 1973 Poznań
1172 Filip Wołowski 1973 Warszawa TriWawa
1173 Leszek Mucha 1973 Poznań TRI MUSZKI TEAM
1174 Tomasz Fatyga 1973 Zabrze
1175 Krzysztof Warchoł 1973 Kicin
1176 Irek Mirowski 1973 Bobrowiec GEO Running Team
1177 Grzegorz Rzentkowski 1973 Bydgoszcz
1178 Tomasz Jankowski 1973 Bydgoszcz TRISPACE
1179 Marcin Chyb 1973 Wałbrzych
1180 Marek Spychała 1973 Poznań Nie za daleko
1181 Tomasz Panasiuk 1973 Szczecin SMT Szczecin
1182 Marcin Jąkalski 1973 Piła HSHG
1183 Małgorzata Opala 1973 Ceradz Dolny WUEF Tri Team
1184 Maciej Kuczma 1973 Gortatowo
1185 Artur Bąk 1972 Góra Kalwaria BMW Garage TT
1186 Piotr Łysiak 1972 Przylep
1187 ORFEUSZ KURZACZ 1972 PIŁA
1188 Sebastian Stark 1972 Komorniki
1189 Jerzy Nowakowski 1972 Skórcz Aktywni Kociewiacy
1190 Witek Ligęza 1972 Kraków Smashing PĄpkins
1191 Jarosław Szygenda 1972 Poznań Maratonczyk Poznań
1192 Jaromir Furmaniuk 1972 Poznań Samotny Biały Żagiel
1193 Dominik Kędziora 1972 Rokietnica 2016
1194 Robert Sikora 1972 Wronki Wroniecki Klub Biegacza
1195 Genowefa Lange 1972 Bełchatów Gieniateam
1196 Krzysztof Salwach 1972 Łódź SNS Foods Tri Team
1197 Artur Sznek 1972 Jerzykowo Cityzen Poznań
1198 Tomasz Wawszczyk 1972 Warszawa
1199 Malgorzata Bogacka 1972 Ostrów Wlkp
1200 Dominik Kordykiewicz 1972 Człuchów
1201 Michał Niski 1972 Gdynia Complexsports Triathlon Team
1202 MAGDALENA GIEŁDA 1972 OSTRÓW WLKP. KS MARATON OSTRÓW WLKP.
1203 Joanna Wasilewska 1972 Warszawa WITC
1204 Danuta Dąbkowska 1972 włoszakowice 35 PLUS
1205 Olgierd Molata 1972 Opalenica
1206 Ireneusz Stachecki 1972 Puszczykowo PuszczykowskieTowarzystwCyklistów
1207 Andrzej Sowa 1972 Chorzów Trenuj Triathlon
1208 Paweł jazikowski 1972 Poznań Strzeszyn
1209 Jeremiasz Nickowski 1972 Szczecin
1210 Tomasz Bukowski 1972 Puszczykowo Puszczykowskie Towarzystwo Cyklistów
1211 Małgosia Stępska 1972 Kraków Eskadra Kraków
1212 Konrad Skupień 1972 Łódź
1213 Robert Wodyński 1972 Zgierz Labosport/AT-Team
1214 Paweł Świąderski 1972 Szczecin Red Fish
1215 Łukasz Kołodziej 1972 Szczecin
1216 LUCJAN NASTAŁA 1972 Wiąg 66 AKTYWNI KOCIEWIACY
1217 Tomasz Woźniak 1972 Złotniki
1218 Bartosz Miszewski 1972 Grodzisk Mazowiecki/Ełk Neon Team
1219 PIOTR AUGUŚCIK 1972 KÓRNIK JULPATEX
1220 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Sport i Rekreacja Mogilno
1221 GRZEGORZ Zdrojewski 1972 Czerniejewo czerniejewobiega
1222 Jarosław Tchorowski 1972 Zielona Góra NZG
1223 Radosław Marciniak 1972 Bielany Wrocławskie GT RAT
1224 Boguś Michalak 1972 Szczecin SMT Szczecin
1225 Dominik Witkowski 1972 Poznań Karl Knauer Polska
1226 Jarosław Bogucki 1972 Oława
1227 Marita Sideł 1972 Poznań
1228 Sebastian Gibiec 1972 Cieszyn Gibiec Team
1229 Anna Maliszewska 1971 Swarzędz FTI / policzmysie.pl
1230 Jarosław Oworuszko 1971 Warszawa Sidor Team
1231 Ewa Golecka 1971 Berlin
1232 Dominik Tylczyński 1971 Poznań
1233 Maciej Woźniczak 1971 LESZNO
1234 Przemysław Knap 1971 Czeladź KS Kandahar/ Gomola Trans Airco
1235 Andrzej Skrzypczak 1971 Barlinek Dolina Bielika
1236 Mirek Wilkin 1971 Lubsko Triathlon Mietków Team
1237 JACEK DUNOWSKI 1971 SIEROSŁAW SIEROSŁAW
1238 FILIP RYGLEWICZ 1971 Puszczykowo Sunshine
1239 Artur Maliszewski 1971 Swarzędz FTI / policzmysie.pl
1240 Artur Bazarnik 1971 Luboń Kuźnia Triathlonu
1241 Juha Peltoniemi 1971 Tampere Tieto Triathlon Team
1242 Paweł Skornowicz 1971 Kaźmierz WUEF Tri Team
1243 Sławomir Szurek 1971 Rydułtowy UKS "Piątka Plus" Rydułtowy
1244 Artur Witan 1971 Kwilcz
1245 Tomasz Dziubany 1971 Warszawa Yokogawa TRI
1246 Michal Antkowski 1971 Poznan Kiribati Club/CityZen
1247 Michał Bezulski 1971 Gorzów Wlkp. Cadet Gorzów Wielkopolski
1248 Andrzej Piotrowski 1971 Dobrzyca k/Piły IronPila.pl
1249 Piotr Fałek 1971 Lublin
1250 Jarosław Raczkiewicz 1971 Poznań BE3 CITYZEN
1251 Tomasz Lach 1971 Piechowice REHABILITACJA-JELENIA GÓRA.PL
1252 Maciej Tatała 1971 Kostrzyn nad Odrą
1253 Sławomir Łuć 1971 Poznań
1254 Marcin Jabłoński 1971 Bydgoszcz
1255 Piotr Żuberek 1971 Poznań KB Maniac Poznań
1256 Andrzej Budasz 1971 Stare Babice Drużyna Szpiku
1257 Monika Kucner 1971 Kąkolewo Maraton Leszno
1258 Jarosław Zalega 1971 Będzin EPK
1259 Wojciech Łoza 1971 bytom
1260 Szymon Słowiński 1971 Swarzędz Nautilus Poznań
1261 Mariusz Andrejów 1970 Wrocław GVT
1262 Tomasz Borkowski 1970 Tuchola
1263 Dariusz Glonek 1970 Włocławek
1264 Marek Mejer 1970 Suchy Las
1265 Witold Urbaniak 1970 Zakrzewo WUEF TRI TEAM
1266 Wojciech Karzkowiak 1970 Zielona Góra
1267 Ewa Nowicka 1970 Poznań PwC
1268 Edward Królikowski 1970 Plewiska KB Maniac
1269 Marian Sadowski 1970 Złotów Niezrzeszony
1270 Grzegorz Szponar 1970 Szczecin
1271 Joanna Skorupska - Górska 1970 Siekierki Wielkie Ekointegrator
1272 Krzysztof Pracuk 1970 Gorzów Wielkopolski River Fighters
1273 Artur Pluta 1970 Plewiska Democo Team
1274 Krzysztof Kaczmarek 1970 Swarzędz Beagle Triathlon Team
1275 Dariusz Pietras 1970 Kędzierzyn-Koźle Kumple Grzmotka
1276 Daniel Leśniczak 1970 Poznań Euro Logistic
1277 Jerzy Juchniewicz 1970 Stargard SZWLA
1278 Martin Pape 1970 Warszawa WITC
1279 Jarosław Kaczmarek 1970 Luboń
1280 Jarek Witkowski 1970 Poznan Be3 Cityzen/Lubuszanin Drezdenko
1281 ANDRZEJ GŁĄB 1970 MALBORK WANIEWSKI COACHING
1282 Tomasz Janiszewski 1970 Lubniewice GARMIN LUBNIEWICE TEAM
1283 Krzysztof Sadowski 1969 Ośno Lubuskie MORSY OŚNO LUBUSKIE
1284 Jacek Trawczyński 1969 Bydgoszcz To Tylko Triathlon
1285 Marcin Maciejewski 1969 Szczecin
1286 Marianna Cichocka 1969 Kiekrz
1287 RAFA KAPRAL 1969 SZCZECIN FABRYKA TRIATHLONU
1288 Mariusz Krawiec 1969 Plewiska
1289 Tomasz Niewiedział 1969 Poznań TNT Run
1290 Tomasz Grabowski 1969 Zielona Góra IrockTriathlon
1291 Bartłomiej Tam 1969 Poznań
1292 Piotr Sitek 1969 Warszawa
1293 Marek Balawejder 1969 Warszawa MS FIBER TRITEAM
1294 Tomasz Kołodziejski 1969 Poznań GINASO
1295 Robert Wąs 1969 Mogilany ymaa.pl
1296 Witosław Awedyk 1969 Komorniki Fitwave
1297 Piotr Szczepański 1969 Poznań
1298 JAROSŁAW Furmanek 1969 SZCZECIN FABRYKA TRIATHLONU SZCZECIN
1299 Karolina Rabenda-Łącka 1969 Zielona Góra
1300 Arkadiusz Zmyślony 1968 KOŹMIN WLKP. AGK Koźmin Wlkp.
1301 Dariusz Kowalski 1968 Złotów Złotowski bieg zawilca
1302 Krzysztof Dembiński 1968 Niepruszewo
1303 Katarzyna Furmańska 1968 Warszawa Drużyna TVN
1304 Robert Gorajek 1968 Zabrze
1305 Bogdan Dubiec 1968 Skwierzyna KM IRT MIĘDZYRZECZ
1306 Dariusz Grześkowiak 1968 Kamionki Śnieżna Gęś
1307 Anna Dziąg 1968 Warszawa PTT Delta
1308 Przemysław Grodecki 1968 Łódź SNS Foods Tri Running Team
1309 Marek Siuda 1968 Luboń Luboński Klub Biegacza
1310 Paweł Mazurek 1968 Bytkowo
1311 Andrzej Łącki 1968 Zielona Góra
1312 PIOTR KOSZTOWNY 1968 LUTOMIERSK
1313 Krzysztof Cierniak 1968 Zalasewo Red Fitnes
1314 Piotr Oczachowski 1968 Człuchów Wodnik Szuwarek
1315 Kasia Kopańska 1968 Pruszyn Triathlon Siedlce Club
1316 Dariusz Skrocki 1967 Poznań Fabryka Triathlonu
1317 Izabela Konecko 1967 Sopot SGS Polska Team
1318 Andrzej Terefenko 1967 Poznań Smochy team
1319 edyta jakubowska-olech 1967 świecie MTB eldar Świecie
1320 JAROSŁAW WIECZOREK 1967 Poznań ROMAG
1321 Leszek Majka 1967 Środa Śląska GT RAT
1322 Damian Onuchowski 1967 Żary Waniewski coaching
1323 Franciszek Budnik 1967 Tulce brak
1324 Rafał Zubek 1967 Stróżewko 10/29 PTT DELTA
1325 Dariusz Tauchert 1967 Kamionki Tadar
1326 Piotr Dzieciątkowski 1967 Poznań meritumobuwie.pl
1327 Artur Wierzbicki 1967 Kędzierzyn-Koźle
1328 Hanna Kęsy-kowalska 1967 Szczawno-Zdrój SZCZAWNORUN
1329 Paweł Gortat 1967 Łódź Olka & PG / CELIRONMAN
1330 Jacek Hermanson 1967 Tworóg
1331 Sergiusz Nawrocki 1967 Pluski
1332 Roman Karwat 1966 Bieruń Gomola Trans Airco
1333 Tomasz Misztela 1966 SŁUPNO PTT DELTA
1334 Arkadiusz Trociński 1966 Gorzów Wlkp.
1335 Adam Skowroński 1966 poznań
1336 Leszek Wieczerzycki 1966 POZNAN Delightiing
1337 Krzysztof Szymczak 1966 Wałcz System 11 Wałcz
1338 Marek Skwarski 1966 Żnin Pałuki Running Team
1339 Piotr Kasprzak 1966 Skórzewo Kuźnia Triathlonu
1340 Leszek Augustynek 1966 Zakopane 2young2die
1341 Jarosław Skorupinski 1966 Wolsztyn OPONYEXPRESS
1342 Joanna Maria Kałużna 1966 Międzychód
1343 Jarosław Kramer 1966 Międzychód
1344 Maciej Petza 1966 Poznań Montemoro.pl trenertriathlonu.pl
1345 Miroslaw Wrotek 1966 Warszawa Entre.pl Team
1346 TOMASZ NOWICKI 1965 STARGARD SZCZEC. SZWLA STARGARD SZCZEC,
1347 Tomasz Kluczyński 1965 Mirków GVT
1348 jacek dudkowiak 1965 Drzonków
1349 Edyta Swat 1965 Przeźmierowo SWAT Team
1350 Maciej Strażyński 1965 Poznan Enduhub
1351 Robert Pieczyński 1965 Luboń Moto-Centrala.pl
1352 Jacek Bieniecki 1965 Gąsawy Biniols Team/KB Szamotuły
1353 Graham Crawford 1965 Poznań Lewa Wolna
1354 Artur Rutkowski 1965 Przechlewo
1355 DARIUSZ BARTKOWIAK 1965 OSTRÓW WLKP. KS MARATON OSTRÓW WLKP.
1356 Witold Tomasz Kłaput 1965 Mierzyn Niezrzeszony
1357 Krzysztof Kędzierski 1965 TANOWO SMT
1358 Jarosław Michałek 1965 KRAKÓW ONE WAY TICKET
1359 Bożena Pędowska 1965 Gliwice
1360 Marek Jóźwiak 1964 Borówno KRYSPORT TEAM
1361 RENATA Grygier - Michalska 1964 LESZNO MARATON LESZNO
1362 Mirosław paluch 1964 oborniki budchem
1363 Dariusz Kowalewski 1964 Świnoujście
1364 Aleksander Czarnozynski 1964 Gliwice GTT INTER PROJEKT
1365 Jacek Swat 1964 Przeźmierowo SWAT Team
1366 Jacek Ogrodowicz 1964 Szczecin Ale ... o co biega ?
1367 Grzegorz Rachlewicz 1964 Poznań
1368 PAWEŁ KASIERSKI 1964 POZNAŃ
1369 Piotr Nowak 1964 Poznań Liga Vector
1370 wlodzimierz krawczyk 1964 śrem ciacho team triathlon
1371 Artur Połomka 1964 LESZNO Maraton Leszno
1372 Beata Lewicka-Płaczek 1964 Poznań
1373 GRZGORZ MICHALSKI 1964 LESZNO MARATON LESZNO
1374 Stanisław Polkowski 1963 Murowana Goślina ZMIERZ-NIE-SZACUJ BADANIA WYDOLNOŚCIOWE.PL
1375 Romek Pietrzak 1963 Rakownia GREEN TEAM RAKOWNIA
1376 Piotr Urbaniak 1963 Poznań
1377 Michał Grzelak 1963 WARSZAWA SENECA Sekcja Sportowa
1378 Andrzej Pankowski 1962 Straszyn
1379 Piotr Płaczek 1962 Poznań Malta
1380 Zbigniew Pawłucki 1962 Warszawa
1381 Tomasz Prałat 1962 Piła
1382 Jacek Szczepiński 1962 Wrocław Triathlon Club Wrocław
1383 Waldemar Samol 1962 Poznań
1384 Jarosław Hojan 1962 Poznań WZDW Poznań
1385 Henryk Juchniewicz 1962 Stargard TOJAH
1386 Thomas Neufeld 1962 Fuchsmühl DJK weiden
1387 Ryszard Derleta 1962 Szczecin derMMed
1388 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Adrenalina Fitness team
1389 Andrzej Szymoniak 1961 Wołów
1390 Józef Kubiak 1961 Słupno Orlen Running Team
1391 Witold Borowski 1961 Sieraków Borowski Triathlon Team
1392 Dariusz Misztela 1961 Płock PTT DELTA
1393 Zdzisław Stypiński 1961 Poznań
1394 Andrzej Zielenda 1961 Rostarzewo Wolsztyński Klub Biegowy
1395 Ryszard Kałwiński 1961 Luboń Padre Team
1396 MIROSŁAW KACPERSKI 1961 GDYNIA PARKRUN POLSKA
1397 Tomasz Nowak 1961 Poznań
1398 Grażyna Dudkowiak 1961 Drzonków Kancelaria Adwokacka Dudkowiak
1399 Andrzej Dudkowiak 1961 Drzonków Kancelaria Adwokacka Dudkowiak
1400 MAREK PANTKOWSKI 1961 MUROWANA GOSLINA UKS BE3_CITYZEN POZNAN
1401 Andrzej Sławomir Adamczak 1961 Koszalin LABO SPORT Triathlon Koszalin
1402 Jacek Najder 1960 Konstancin
1403 Zdzisław Wolny 1960 -chorzów Clearex Chorzów
1404 Jacek Gruba 1960 Brzoza niezrzeszony
1405 Andrzej Pawłowski 1959 Poznań Dobrusia TRI Team
1406 MAGDALENA TOMCZYK 1959 POZNAŃ K.B.im.MACIEJA FRANKIEWICZA
1407 Jarek Drożdżyński 1959 Poznań Enduhub
1408 Jarosław Malanowski 1959 Płock PTT Delta
1409 Mariusz Wiktorski 1959 Zduńska Wola
1410 Hanna Wepa 1959 Chełm Chełmska Grupa Triathlonu
1411 Mirosław Szymonek 1959 Złotoryja Tridea Team
1412 Maciej Stachowski 1958 Poznań Tadar team
1413 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś
1414 Jarosław Witkowski 1958 Gdańsk RMDC
1415 BOHDAN POCIEJ 1958 PŁOCK PTT DELTA
1416 Waldemar Kopczynski 1958 Puszczykowo Lemot
1417 Paweł Kutkowski 1957 Poznań
1418 ewa najder 1957 Konstancin-Jeziorna
1419 Dariusz Szymkowiak 1957 Poznań
1420 Andrzej Gromko 1957 Milicz Running Team Milicz
1421 Ireneusz Bedyk 1957 Cekanowo PTT DELTA
1422 Gary Cattell 1956 Warszawa WITC
1423 Piotr Puacz 1956 Poznan
1424 Józef Makowicz 1956 ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD
1425 Wojtek Kruczynski 1955 Neudoerfl UTTB
1426 Jan Deckert 1954 Poznań ---
1427 Romuald Pietrosiuk 1953 Międzyrzec Podlaski
1428 Jolanta Lipińska 1951 Częstochowa niezrzeszona
1429 Michal Juskowiak 1950 Poznań Chembus
1430 Grzegorz Hinnel 1948 Szczecin Góral Police
1431 Piotr Roman Polguj 1947 Szczecinek parkrun
1432 Henryk Michałowski 1941 Poznań CITYZEN Poznań
1492 Wojciech Woźniak 1966 Płock PTT Delta
Top