Triathlon Charzykowy 2017 - Dystans 56,5km (ćwiartka) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
11 Jakub Muszyński 1999 Bydgoszcz
12 Paula Duchnowska 1999 Gorzów Wlkp. MKS PUSZKIN
13 Hubert Babicz 1998 Krosno Odrzańskie AM#15 Triathlon Team
14 Wojciech Rutkowski 1996 Przechlewo #Tripaka Przechlewo
15 Jakub Nowak 1996 Koszalin
16 Dawid Gigauri 1996 Otwock Legia Warszawa Zapasy
17 Laura Słowy 1995 Rumia Rumia biega
18 Paulina Załucka 1995 Elbląg Czaja Training System
19 kinga gibiec 1994 cieszyn GibiecTeam
20 Michał Banaszek 1994 Grójec TRI Signovum
21 Filip Graczyk 1994 Nekla UKS CITYZEN_/BE3
22 Katarzyna Wojciechowska 1994 Grójec TRI Signovum
23 Jan Najda 1993 Gdańsk SPORTEVO
24 Sławomir Wysoczański 1993 Kościan Warchlak Na Wybiegu
25 DAWID JAŻDZIEWSKI 1993 CHOJNICE
26 Sylwia Budzyńska 1993 Toruń TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY
27 Joanna Napiórkowska 1993 Przechlewo Superkajak.com
28 Dagmara Hapka 1993 Przechlewo TRIPAKA PRZECHLEWO
29 Rafał Gierasimczyk 1993 Morąg Biernat Rehabilitacja + Sport
30 Krzysztof Buczko 1993 Przechlewo KM PSP Gdańsk / Tripaka Przechlewo
31 Sylwester Swat 1993 Przeźmierowo SWAT TEAM
32 Mateusz Derleta 1992 Szczecin derMMed
33 Remigiusz Prussak 1992 Mogilno Usługi Ratownicze Jerzy Prussak
34 Kamil Mendelewski 1992 Szczytno
35 Magdalena Kałas 1992 Gdańsk Invictus 3City
36 Wojciech Oczkowski 1992 Poznan Velocity Warsztat Treningu
37 Sebastian Walkiewicz 1992 Szubin
38 Agata Włodarczak 1992 Bydgoszcz TRISPACE
39 Michał Żak 1992 Maszewo 1992
40 Jan Niciejewski 1992 Chojnice
41 Krystian Strykowski 1992 Zielona Góra AM#15 Triathlon Team
42 Łukasz Maciejewski 1992 Szczecin
43 Bartosz Czajkowski 1992 Zielona Góra AM#15 Triathlon Team
44 Michał Stachowski 1992 Nakło nad Notecią UKS Krzywousty Nakło
45 Remigiusz Kübler 1992 Krajenka TwisterTeam
46 Wawrzyniec Przybył 1992 Bydgoszcz Nie ma lekko
47 Mateusz Drzewicki 1991 Czersk
48 Damian Janiszewski 1991 Tczew
49 Tomasz Tomkowiak 1991 Bydgoszcz Szkoła jazdy TOMAS
50 Grzegorz Tujaka 1991 Koszalin
51 Mateusz Hering 1991 Bytów TriAthlete Bytów/Szkoła Pływania Delfinek Bytów
52 Marcin Jędrzejczak 1991 Suchy Las Fabryka Triathlonu
53 Marcin Joachim Jan Grzegorczyk 1991 Władysławowo Tri-Sea Władysławowo
54 Adrian Synak 1991 Chojnice
55 Michał Malicki 1990 Warszawa
56 Paweł Miziarski 1990 Reda Torus Triathlon Team
57 Michał Szklarczyk 1990 Warszawa
58 Hubert Rewoliński 1990 Chodzież Kawa Kamp
59 Dariusz Buczko 1990 Przechlewo TRIPAKA PRZECHLEWO
60 Paweł Gardecki 1990 Ostróda NET SYSTEM Triathlon Team
61 Szymon Makowski 1990 Chojniczki
62 Daniel Kowalikowski 1990 Chojnice T4F Chojnice
63 Mateusz Labudda 1990 Gdynia runREM
64 Anna Peterek 1990 Poznań BB RUNNERS
65 Monika Łątka 1990 Koronowo
66 Marietta Bogusz 1990 Siemianice NIGHT RUNNERS SŁUPSK
67 Jacek Freitag 1990 Starogard Gdański F3TEAM
68 Michał Rolewicz 1990 Śliwice Klinika Triathlonu Bydgoszcz
69 David Ziojła 1990 Szczecinek Lubię to :-)
70 Agata Ignaszak 1990 Września Triathlon Team Września
71 Bartlomiej Witkowski 1989 Krajenka Aktywna Krajenka
72 Kirill Kabalyk 1989 Lodz Politechnika Lodzka
73 Mateusz Fiedorow 1989 GDYNIA WSNT
74 Agata Mendelewska 1989 Szczytno ledowelove.pl
75 Weronika Kosno 1989 Poznań Night Runners / Wójtowicz TRI Team
76 Paweł Podsiadło 1989 Poznań
77 Igor Luliński 1989 Bydgoszcz As CrossFit
78 Paweł Mazur 1989 Grudziądz Agrolok Sport Team/UKS TRS SUSZ
79 Łukasz Ceyrowski 1989 Reda Gdynia Sport Team/ WSNT
80 Mateusz Szymański 1989 Warszawa 4RUN Team
81 Robert Szczeszek 1989 Poznań POZNAN I LOVE YOU TEAM
82 Damian Barambas 1989 Gdynia Gdynia Sport Team
83 Paulina Teteruk 1989 Człuchów
84 Błażej Kabat 1988 Bydgoszcz TriSpace
85 Marcin Kuźmiński 1988 Handlowy Młyn 1 Agrolok Sport Team
86 Marek Gruba 1988 Brzoza
87 Michał Lemke 1988 Gdańsk LOTOS Team
88 Filip Lewandowski 1988 Poznań PETARDA Leszno
89 Krzysiek Jarząbek 1988 Gdask
90 Hubert Wałęza 1988 Bydgoszcz
91 Michał Spryszyński 1988 Bydgoszcz
92 Piotr Jędrkowiak 1988 Gdańsk F3TEAM
93 Marta Konieczna 1988 Chyby Jakon
94 Artur Jaworski 1988 Poznań Fabryka Triathlonu
95 Tomasz Kański 1988 Gdańsk Kontuzjowany Astmatyk
96 Jarosław Ługowski 1988 Warszawa Kuźnia Triathlonu
97 Marcin Czernichowski 1988 Gdańsk
98 Szymon Neubauer 1988 Borowo Kartuzy
99 Anna Andersz-Jaworska 1988 Puszczykowo
100 Agnieszka Gryckiewicz 1988 Toruń
101 Cyprian Prusakowski 1988 Bydgoszcz
102 Marek Kubicki 1988 Gdansk LPP TEAM
103 Krzysztof Waśkowski 1988 Poznań
104 Piotr Kowalik 1987 Swornegacie BeKa Swornegacie
105 Maciej Gniedziejko 1987 Człuchów 1987
106 Aleksandra Łoś 1987 Warszawa
107 Paulina Jakubowska 1987 Bydgoszcz
108 Mateusz Grzebyta 1987 Kartuzy MTB START KARTUZY
109 Maciej Dzięcielak 1987 Warszawa MM / #rusz4litery
110 Krzysztof Cichowski 1987 Gdańsk
111 PIOTR MICHALAK 1987 Warszawa
112 Kacper Pawełczyk 1987 Łódź K.S. CelIronman S.A.
113 Michalina Krasowska 1987 Przechlewo
114 Kamil Kucharczyk 1987 Poznań Tri Not To Die
115 Aleksandra Koska 1987 Września Triathlon Team Września
116 Janusz Pusz 1987 Szczecin
117 Hanna Piotrowicz 1987 Pszczółki Dream Tri Team / ironteam3city
118 Paweł Kabat 1987 Chodzież Kraków
119 Michał Wygnańczuk 1987 GDYNIA GDYŃSKI TRIATHLON (IZIPAK)
120 Maciej Lewandowski 1986 Gdynia TRIDEA TEAM
121 Katarzyna Kapustka 1986 Poznań KapusTRI
122 Krzysztof Dąbrowski 1986 Płock KJ CREW
123 Jarosław Wawrzyniak 1986 Kobylnica
124 Dominik Piesik 1986 Gdynia trup z szafy
125 Mateusz Mielczarek 1986 Słupsk WJBN/Night Runners SŁUPSK
126 Piotr Poreda 1986 Wejherowo F3Team
127 Marcin Słominski 1986 Chojnice
128 Błażej Olszewski 1986 Maszewo TTC
129 Paweł Swiokła 1986 Szczecinek Triathlon Szczecinek
130 Tomasz Cieślak 1986 Gdynia Gdynia Sport Team
131 Daniel Formela 1986 Gdynia KM Sport / CTS - Czaja Training System
132 Szymon Szultka 1986 sąpolno Wieśniak Romgaz Folklor
133 Jakub Aleksandrowicz 1986 Wrocław
134 Łukasz Zieliński 1986 Bożenkowo 3Gravity / Atos
135 Maciej Grzybowski 1986 Bydgoszcz
136 Jacek Ślefarski 1986 Bydgoszcz
137 Piotr Bejrowski 1986 Kowale SKRZAT team 2017
138 Tomasz Cząstka 1985 Gdynia Gdynia Sport Team
139 Zbigniew Młynarczyk 1985 Słupsk
140 Łukasz Szczodrowski 1985 Gdańsk F3TEAM
141 Damian Perlinski 1985 Bydgoszcz Aliganckie trajtlonowanie
142 Marcin Rodziewicz 1985 Poznań PUT
143 Konrad Wilandt 1985 Gdynia Gdyński Triathlon
144 Monika Kinder 1985 Przechlewo
145 Maciek Zduński 1985 Słupsk
146 Barbara Nadolska 1985 Murowana Goślina KS Extreme Team Oborniki / FTI PRO RACING TEAM
147 Marcin Nowak 1985 Poznan Delfinki Team
148 Mateusz Ułamek 1985 Gdynia runREM
149 Łukasz Czarnowski 1985 przechlewo Przechlewo
150 Tomasz Świtalski 1985 Szczecin
151 Michał Jackowiak 1985 Poznań www.trenertriathlonu.pl
152 Dominika Dolina 1985 Sopot Tekton Tri Team
153 Alicja Sokołowska 1985 Słupsk Słupskie Towarzystwo Triathlonowe Marlin
154 Tomasz Małolepszy 1985 Tuliszków
155 Jordan Tomaszewski 1985 Bydgoszcz
156 Ewelina Zawierowska 1985 Ustka Morpol Racing Team
157 Łukasz Gierszewski 1985 PRZECHLEWO
158 Karolina Błażejewska-Golińska 1984 Bydgoszcz TRISPACE
159 Patrycja Bednarek 1984 Bydgoszcz TriSpace
160 Piotr Owczarzak 1984 Poznań KKS Sporty Walki Poznań
161 michal kuczkowski 1984 Bytów tup tup trup
162 Marta Hanczewska 1984 Szczecin Hasacze Szczecin
163 Karol Staszewski 1984 Słupsk AT Team
164 Paweł Łyżwa 1984 Skarżysko-Kamienna Niezrzeszony (Umbrella)
165 Michał Gąsiorowski 1984 Gdańsk F3TEAM
166 Maciej Kucal 1984 Gdańsk 3athlete / 3sportsEvents.pl
167 Tomasz Chmielewski 1984 Poznan
168 Karol Nowacki 1984 Kraków 3Gravity
169 Weronika Derkowska 1984 Osiek nad Wisłą Toruński Klub Triathlonowy
170 Marcin Gackowski 1984 Szczecin KS CKS-ORKA Szczecin BRACIAKTRANS
171 Emil Ziąbski 1984 Pruszków
172 Artur BOBROWICZ 1984 goleniów 3 batalion logistyczny Glewice
173 Robert Drost 1984 Gdynia
174 Piotr Daniel 1984 Bydgoszcz SITP Bydgoszcz/KM PSP Bydgoszcz
175 Paweł Makowski 1984 Gdańsk Awet Gdańsk
176 Michał Prokopiuk 1984 Bydgoszcz
177 Maja Partyka 1984 Piła Gabinet Masażu "Orfeusz"
178 Mateusz Łakomski 1984 Sopot O CO BIEGA?
179 Agata Gulbierz 1984 Sopot S11
180 Konrad Leszczyński 1984 Poznań
181 Urszula Łapawa 1984 Poznań Ajronek Tim
182 adam smolarczyk 1983 gdańsk Trinidyrad i Tobardzo
183 Dariusz Łapawa 1983 Poznań Mocni w Gębie
184 Miroslaw Kapustka 1983 Poznań KapusTRI
185 Kamil Kaliski 1983 Golub-Dobrzyń Agrolok Sport Team
186 Michał Zadrusiński 1983 Bydgozcz CB 163
187 Michał Michalak 1983 Koszalin Dziki Koszalin
188 Krzyś Wichrowski 1983 Gostynin TEAM BAJLANDO
189 Artur Mieloch 1983 Chodzież MielPol Team & Kawa Kamp
190 Dariusz Mieloch 1983 Chodzież Kawa Kamp Miel-Pol Team
191 Bartosz Górski 1983 toruń ToruńskiKlubTriathlonowy
192 Michał Zawierowski 1983 Ustka Morpol Racing Team
193 Daria Kosmala 1983 Białe Błota Wojtek Team
194 Mirosław Wojciechowski 1983 Szubin
195 Łukasz Maciejewski 1983 Jarocin Osadkowski RunTeam
196 Gracjan Uller 1983 Gorzów Wlkp.
197 Michał Ignaciuk 1983 Gdynia Bestie
198 Dorota Pawlowicz 1983 Białystok Kuźnia Triathlonu
199 Marcin Waś 1983 Poznań :D
200 Pawel Maliszewski 1983 Szczecin
201 Martyna Chodor 1983 Koszalin TKKF Koszalin
202 Paweł Juśkiw 1983 Gdynia CCMŻ
203 Michał Gościniak 1983 Bydgoszcz
204 Jarosław Lipiński 1983 Toruń
205 Adam Soboczynski 1983 Bydgoszcz
206 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team
207 Marcin Szrajda 1983 Bydgoszcz
208 piotr olejnik 1983 gdansk
209 ANDRZEJ NARKIEWICZ 1982 TORUŃ
210 Maciej Bocian 1982 Charzykowy
211 Łukasz Marcinowski 1982 Człuchów
212 Marcin Lewandowski 1982 Gdynia Tridea Team
213 Bartosz Żywicki 1982 Starkowo Dziki Koszalin
214 Seweryn Warmowski 1982 Lębork Dream Tri Team
215 Tomasz Walkiewicz 1982 Szubin
216 Łukasz Żyłka 1982 Pruszcz Gdański DAMEN
217 Marcin Pstrągowski 1982 Koszalin Dziki Koszalin
218 Aleksandra Poniatowska 1982 Banino Smaruj na trening Team
219 Michał Czapiński 1982 Reda HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK - EUROPELL- BIKE U UP
220 Daniel Baczewski 1982 Banino LOTOS Running Team
221 Piotr Nitka 1982 Gdańsk Tekton Tri Team
222 Paweł Kukliński 1982 Gdańsk Beka/DreamTriTeam
223 Grzegorz Burdyn 1982 Gdańsk PureBeauty/F3team
224 Łukasz Gaszkowski 1982 Ocypel Tri Starogard Gdański
225 Wojciech Mosor 1982 Tczew
226 Marcin Baranowski 1982 Gdańsk F3Team
227 Michał Trzupek 1982 Człuchów KPP Człuchów
228 Łukasz Chmielewski 1982 Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń
229 Maciej Greguła 1982 Szczecin Nikodemus09
230 Sebastian Krasnodębski 1982 Grudziądz
231 Marcin Radczuk 1981 Tuchom Dream Tri Team
232 Kamil Kamac 1981 Gdansk
233 Szymon Wiśniewski 1981 Lubicz Górny Space Team
234 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan
235 PAWEŁ GUTOWSKI 1981 SUSZ UKS TRS SUSZ
236 Rafał Strumiński 1981 Koszalin DZIKI KOSZALIN
237 Roman Nowak 1981 Człuchów TRIDEA TEAM
238 Anna Ostrowska 1981 Warszawa TriWawa
239 Michał Grzybowski 1981 Toruń Toruński Klub Triathlonowy
240 Krzysztof Miszewski 1981 Gdańsk ComplexSports
241 Andrzej Domański 1981 Warszawa
242 Karol Stępień 1981 Chojnice
243 Gniewomir Pluta 1981 Susz UKS TRS SUSZ
244 Piotr Kurzawa 1981 Złotów
245 ANNA HINZ 1981 RUMIA parkrun Rumia WYMIATACZE
246 Tomasz Kobus 1981 Bytów-Rzepnica ODLEWNIA METALI KADALT
247 Marcin Kępka 1981 Gdańsk LABOSPORT / Dream Tri Team
248 Michał Krasicki 1981 Witunia TKKF WODNIK Więcbork
249 Mateusz Wawrzyniak 1981 Poznań
250 Łukasz Szapiel 1981 Józefosław
251 Jakub Jabłoński 1981 Poznań My TRI Team
252 SEBASTIAN ZIELIŃSKI 1981 KIELCE
253 Dariusz Grondziewski 1981 Słupsk TP SKALAR Słupsk
254 Magdalena Morawiecka 1981 Gdańsk F3Team
255 Cezary Gorgoń 1981 Gdańsk PowerHousePilatesStudio
256 Michał Matusewicz 1981 Gdynia MatiLeo
257 Robert Kaźmierczak 1981 Września Triathlon Team Września
258 Michał Mazurek 1981 Gdansk Faber Team
259 Maciej Konarski 1980 Podkowa Leśna Spięte Pośladki
260 Tomasz Pusz 1980 Gdańsk F3Team
261 Marcin Rudnik 1980 Chojnice
262 Krzysztof Zwierz 1980 Wejherowo 42.195 WEJHEROWO
263 Przemysław Pietrasik 1980 Słupsk
264 Michał Sobolewski 1980 Opypy Dogoń Grodzisk Mazowiecki
265 Michal Florek 1980 Rumia COMPLEXSPORTS
266 Łukasz Szczeszek 1980 Poznań
267 Krzysztof Kapischka 1980 Charzykowy
268 Miłosz Bieniek 1980 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
269 Karol Magott 1980 Charzykowy
270 Arkadiusz Kubasik 1980 Gryfino PGE Dolna Odra
271 Przemek Wilgosiewicz 1980 Marki
272 Grzegorz Kaminski 1980 Pęperzyn TKKF WODNIK WIECBORK
273 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz ---
274 Jakub Magdziarz 1980 Bydgoszcz Kancelaria-HMM
275 Maciej Ochendal 1980 Bydgoszcz Trispace
276 Magdalena Zaparuszewska 1980 Chojnice TRI TUR Chojnice
277 Jarosław Galewski 1980 Władysławowo www.horyzont.co ; TRI-SEA; BRW; Władysławowo
278 Krzysztof Kuc 1980 Bystra runREM
279 DARIUSZ NAPIÓRKOWSKI 1980 PRZECHLEWO CONTRA
280 Marcin Michałowski 1980 Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS
281 Łukasz Gałąska 1980 Gdynia Papunis Team Gdynia
282 Tomasz Żabski 1980 Warzymice Szczękówka Szczecin
283 Joanna Wrembel 1980 Gorzów Wielkopolski
284 Rafał Wyrwicki 1980 Gdańsk
285 Wojciech Żychski 1980 Gdynia BanachSportTeem
286 Patryk Jagiełka 1980 SUSZ UKS TRS SUSZ
287 Wiktor Wróblewski 1980 Gdynia MEWA GDYNIA
288 Łukasz Chyrek 1979 Słupsk Night Runners Słupsk / Beta Swim Team
289 Paweł Zadworny 1979 Bytów SELFIA Pawel Zadworny
290 Aleksander Łyskawa 1979 Poznan
291 DAREK ŁAWECKI 1979 człuchów WWW.LAWECCY.PL OSKP CZŁUCHÓW
292 Karol Krzysztoń 1979 Wrocław Karol Krzysztoń
293 Stefan Wojtas 1979 czluchow
294 Michał Trapp 1979 Gdańsk
295 Tomasz Ługowski 1979 Bydgoszcz Run Bydgoszcz
296 Jacek Kargul 1979 Słupsk Night Runners Słupsk
297 Piotr Rotmański 1979 Bydgoszcz nadrukireklamowe.com.pl
298 Tomasz Brzuzy 1979 Gdańsk LOTOS Team / F3 Team
299 Jan Chlebowski 1979 Rumia F3Team
300 Kuba Gornowicz 1979 Gdańsk SPORTEVO
301 Bogusław Frączyk 1979 Przechlewo Concept Frączyk
302 Artur Malec 1979 Komorniki
303 Sławomir Dziuba 1979 Chojnice GEOMETRA
304 Maciej Górtowski 1979 Gdańsk
305 Maciej Piechowiak 1979 Dąbrówka HSHG
306 Marta Balińska 1979 Słupsk
307 Piotr Starzyński 1979 Kętrzyn Kancelaria Adwokacka Sapere Aude
308 Michał Nowak 1979 Stepnica
309 Daria Bunk 1979 Grudziądz
310 MACIEJ KOPCZYŃSKI 1979 GDYNIA BIEGAM W TRÓJMIEŚCIE
311 Krzysztof Dusiński 1979 Reda runREM
312 Mariusz Sznajder 1979 Kołobrzeg
313 Robert Kujawiński 1979 Gdańsk SportEvo
314 Marcin Pidek 1978 Oborniki KS EXTREME TEAM OBORNIKI
315 Robert Gruchała 1978 Gdynia Padł na Ryj
316 Łukasz Stefaniak 1978 Szczecin
317 Jarosław Jezusek 1978 Gdynia Biegamina
318 Jaroslaw Krzysztof Jezusek 1978 Gdynia movement arena
319 Marta Płotkowska 1978 SZCZECIN CS IRONMAN SZCZECIN
320 Tomasz Dziezyc 1978 Kleszczewo Smaruj na trening/Eaton triathlon team
321 Karol Pomierski 1978 Gdańsk
322 Mateusz Pusz 1978 Gdańsk CompleXsports
323 Adam Nowakowski 1978 WRZEŚNIA TRIATHLON TEAM WRZWŚNIA
324 Marcin Owczarski 1978 Chojnice Forza Chojnaty
325 Michał Lubarski 1978 Gdynia
326 Michał Głębowski 1978 Września Triathlon Team Września
327 Michał Januszewski 1978 Chojnice plywaniechojnice.pl
328 Krzysztof Buda 1978 Szczecin KS Ironman CS Polska
329 Katarzyna Wąsik 1978 Reda Biegamyrazem.pl
330 PAWEŁ PILARSKI 1978 SZCZECIN DBK RUN
331 Krzysztof Sulik 1978 Mirosławiec Od amatora do hardcora
332 Katarzyna Langner 1978 Rumia biegamyrazem.pl
333 Ilona Bollin 1978 Gdańsk
334 Marcin Zięba 1978 Warszawa PZU Sport Team / Kuźnia Triathlonu
335 Magdalena Bibrowska 1978 Słupsk
336 Krzysztof Sanigórski 1978 Bydgoszcz Neverland
337 Przemysław Frankiewicz 1978 Malbork
338 Adam Świda 1978 Bydlin Tridea Team
339 Maciej Dawidowicz 1978 Brzoza Rowerowa Brzoza/Brzoza Biega
340 Monika Tomorowska 1978 Warszawa
341 KAMIL RADAWIEC 1978 SZCZECIN
342 Wojtek Kaczmarek 1978 Szczecin CS IRONMAN POLSKA
343 Zbigniew Ligenza 1978 Pruszcz Gdański Dream Tri Team
344 Maciej Ciężki 1978 Bydgoszcz
345 Remigiusz Rogiewicz 1978 Mierzyn KS Ironman CS Polska
346 Piotr Bartolik 1978 Warszawa PZU Sport Team
347 Artur Grędziński 1978 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM
348 JACEK SUDOŁ 1978 BYDGOSZCZ
349 Barbara Kujawa 1977 Września triathlon team września
350 Pawel Nowak 1977 Koszalin #TRIpaka Przechlewo
351 Sławomir Bućko 1977 Otwock PINACTIVE
352 Robert Mazurek 1977 SZCZECIN
353 Artur Orłowski 1977 Rotmanka Harakiri Squad
354 Krzysztof Mińkowski 1977 Działki TRI KUREK
355 leszek szulc 1977 smetowo
356 Bartosz Jędrzejczak 1977 Siekierki Wielkie Kompania Piwowarska
357 Patrycjusz Ceran 1977 Szczecin GPGOPR
358 Tomasz Pietruszka 1977 Kraków KT Water Knights Zabierzów
359 Rafał Lubas 1977 Gryfino
360 Przemysław Piguła 1977 zalasewo
361 Przemysław Orzeł 1977 Złotów
362 Paweł Goździewicz 1977 Gdynia biegamyrazem.pl
363 Radosław Babiński 1977 Włocławek Fit-Expert Team
364 Michał Jarzyna 1977 Chojnice
365 Wojciech Sobiech 1977 Wyrzysk bikeBoard
366 EWA KUJAWA 1977 Grudziądz
367 Krzysztof Lisowicz 1977 Poznań
368 Krzysztof Ejsmont 1977 Bydgoszcz Tri-Space
369 Adam Zabrocki 1977 Osówiec
370 Marcin Kozibroda 1976 Szczecinek
371 Waldemar Miś 1976 Gdańsk Smashing Pąpkins
372 Łukasz Radliński 1976 Szczecin KS CKS-ORKA Szczecin / BRACIAKTRANS
373 Agnieszka Kokoszczyńska 1976 Rumia Rumska Metka Przełajowa
374 Maciej Paterek 1976 Charzykowy skrzatosmyki
375 Piotr Adamowicz 1976 Gdańsk Dream Tri Team
376 Daniel Kowalski 1976 PUSZCZYKOWO U STEFANA TEAM w
377 Marcin Masłowski 1976 Płouszowice Kolonia 74C Orion Team
378 Marcin Kokoszczyński 1976 Rumia Rumska Metka Przełajowa
379 Magdalena Kopińska - Król 1976 Bydgoszcz TriSpace
380 Joanna Głuszyk 1976 szczecin JMG - dietetyk/fizjobiegacze
381 Paweł Hojnowski 1976 Gdańsk F3team
382 Wojciech Walczak 1976 Radzymin Progress Triathlon Team
383 Dominik Stolinski 1976 Poznan Vege Runners
384 Łukasz Jakobschy 1976 Gdańsk F3TEAM
385 Artur Subkowski 1976 Świecie
386 Piotr Bieliński 1976 Kartuzy Waniewski Coaching
387 Tomasz Sobański 1976 Myślibórz epidemiasportu.pl
388 Joanna Żmich-Fórmaniak 1976 Bydgoszcz TriSpace
389 Jarosław Rosiński 1976 Gdańsk F3Team
390 Mieszko Marzec 1976 Gdynia Torus Triathlon Team
391 Marcin Nowak 1976 Poznań MOTIV HOME TEAM
392 piotr fogiel 1976 Warszawa kw warszawa
393 Karolina Pakura 1976 Gdańsk Dream Tri Team
394 Konrad Wołoszyn 1976 Stepnica KS CKS-ORKA Szczecin
395 Arkadiusz Bukowski 1976 Oborniki Extreme Team Oborniki
396 Gracjan Topczewski 1976 Bydgoszcz TriSpace/Bydgoszcz Triathlon Team
397 KRZYSZTOF FURMAŃSKI 1976 SUSZ UKS TRS SUSZ
398 ARKADIUSZ BEDNARCZYK 1976 GDYNIA TRIDEA
399 jacek kny 1976 Poznań
400 Bartosz Śmieja 1976 Szczecin PitStopTennis
401 Karol Chajęcki 1976 Gdańsk F3Team
402 Paweł Pędziwiatr 1976 Żółwia ENEA Team
403 Agata Łyczek 1976 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
404 Bartosz Kośmider 1976 Szczecin KSS Szczecin
405 Andrzej Świerek 1976 Dołuje c/s ironman polska
406 Wojciech Cejko 1975 Banino Dead on Arrival
407 Krzysztof Skibinski 1975 Koszalin T.K.K.F Triathlon Koszalin
408 Marcin Wintoch 1975 Toruń
409 Robert Kłakulak 1975 Chojnice DZIKI ŻEGLARZ
410 Jakub Fedorowicz 1975 Gdynia parkrun Gdynia
411 Lech Cempura 1975 Poznan T Mobile S.A.
412 Beata Jabłońska-Kierszk 1975 Przechlewo TRIPAKA PRZECHLEWO
413 Dariusz Żmija 1975 Charzykowy
414 Krzysztof Kalinowski 1975 Gdańsk Dream Tri Team
415 Paweł Bednarczyk 1975 Babki
416 Dariusz Gajkowski 1975 Rzęczkowo brak
417 Jakub Ruciński 1975 Sopot Hotel Cztery Brzozy- Bike U Up- Europell
418 Agnieszka Lewartowska 1975 Poznań Kuny Strzeszyn
419 Rafał Pryk 1975 Goleniów Rozbiegany Goleniów
420 Tomasz Tomczak 1975 Bezrzecze Bezrzecze team
421 Małgorzata Grzeszczak 1975 Gdynia biegamyrazem.pl
422 Filip Warszawski 1975 GDYNIA biegamyrazem.pl / OUT OF HOME
423 JOANNA WIŚNIEWSKA 1975 Gdańsk SPORTEVO/DREAM TRI TEAM
424 Jarek Lech 1975 Dołuje
425 Adrian Wieczorkowski 1975 Gdańsk BIALL
426 Paweł Worek 1975 Cieszyn Gibiec Team
427 Rogier Pols 1975 Józefosław NNYTT
428 Mariusz Piguła 1975 Koninko
429 Radosław Siłkowski 1975 Gdynia
430 Albert Tubaja 1975 Bydgoszcz Kabel TEAM Bydgoszcz
431 KLAUDIUSZ HENSCHEL 1975 OBORNIKI FTI TRI RACING TEAM OBORNIKI
432 Krzysztof Byzdra 1974 Chwaszczyno BBL Gdańsk
433 Piotr Langowski 1974 Gdynia UKS TRS Susz
434 Marcin Lewandowski 1974 Bydgoszcz Atos Poland GDC
435 Tomasz Kapuśniak 1974 Bydgoszcz TAK DLA TRANSPLANTACJI
436 Marcin Cebularz 1974 Września Triathlon Team Września
437 Mateusz Rutnicki 1974 Pniewy
438 Maciej Skotarczak 1974 Szczecin SDO Szczecin
439 Paweł Sulka 1974 Katowice AZAGO
440 JACEK SOBUCKI 1974 SUSZ UKS TRS SUSZ
441 Rafał Chmielewski 1974 Grudziądz Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz
442 Marzena Pelc 1974 Gryfice
443 Pawel Lisowski 1974 Warszawa Tri Passion
444 Krzysztof Golanowski 1974 Szczecin Bulk Cargo Port Szczecin
445 Sławek Babiński 1974 Szczecin HANMON.pl
446 Karol Mejgier 1974 Więcbork TKKF WODNIK Więcbork
447 Przemysław Zieliński 1974 Chojnice Tata Małgosi i Piotrusia
448 Jarosław Kowalski 1974 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański
449 Malika Ewa Szyc-Juchnowicz 1974 Sulmin Smaruj na trening
450 Piotr Filipek 1974 Wudzyn
451 Mariusz Biskupski 1974 susz UKS TRS Susz
452 Wojtek Niewolski 1974 Rumia
453 Aleksandra Kaczmarek-Byzdra 1974 Chwaszczyno BBL Gdańsk
454 Mirosław KUC 1974 Bystra MGMK
455 DAWID BARTKOWIAK 1974 PIŁA BIURO RACHUNKOWE TRADEMARK D.B.
456 Mirosław Wasilewski 1974 Iława Orka Masters Iława
457 Tomasz Zakurzewski 1974 Brzoza Brzoza biega
458 Maciej Foltyniewicz 1973 Szczecinek Triathlon Szczecinek
459 Adam Zięba 1973 Bydgoszcz TriSpace
460 Grzegorz Kazubski 1973 Gdynia
461 Leszek Stefaniak 1973 Gdańsk Dream Tri Team/ MWOPR
462 Ireneusz Cupa 1973 Toruń
463 Michał Kowalski 1973 Kościerzyna KSR Team
464 Piotr Romanowicz 1973 Rotmanka
465 Piotr Ignaczak 1973 Bydgoszcz TriSpace
466 Michał Meller 1973 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański
467 Joanna Kabat-Koperska 1973 Kliniska Wielkie
468 Robert Czerwiak 1973 Starogard Gdański Tri Starogard
469 Krzysztof Dąbrowski 1973 Rostworowo Fit flox
470 Piotr Chrzan 1973 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM
471 Robert Jurek 1973 Kraków KT Water Knights Zabierzów
472 Witold Podgórski 1973 Gdańsk F3Team
473 Jacek Lisiecki 1973 Niemcz
474 Krzysztof Stasiak 1973 Sopot Hellmann Triathlon Team
475 Sebastian Zach 1973 Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK
476 Ireneusz Jaskulke 1973 Puck PORTA DRZWI
477 Michał Dzioba 1973 Sopot Trinergy
478 Anna Dębowska 1973 Gdańsk ComplexSports/TRI Ladies
479 Adrian Borysiuk 1973 Otwock
480 Grzegorz Rzentkowski 1973 Bydgoszcz
481 Tomasz Jankowski 1973 Bydgoszcz TRISPACE
482 Marcin Jąkalski 1973 Piła HSHG
483 Jarosław Jabłoński 1973 Zieleń UKS TRS Susz
484 Roman Nowak 1972 Więcbork
485 Witold Gzubicki 1972 Charzykowy
486 Tomasz Mróz 1972 Jędrzejów JKK Jędrzejów
487 Jerzy Nowakowski 1972 Skórcz Aktywni Kociewiacy
488 Piotr Trośniak 1972 Białogard
489 Paweł Pacholak 1972 Warszawa
490 Marcin Kowalczyk 1972 Nowy Folwark Triathlon Team Września
491 Jaromir Furmaniuk 1972 Poznań Samotny Biały Żagiel
492 Grzegorz Gołda 1972 Władysławowo TRI-SEA Władysławowo
493 Przemysław Dalecki 1972 Gdynia Gdynia Sport Team
494 Michał Martynowicz 1972 Brzoza TriSpace
495 Robert Matuszewski 1972 Bydgoszcz EjkumKejkum
496 Dominik Kordykiewicz 1972 Człuchów
497 Maciej Szczerba 1972 Niemcz EjkumKejkum
498 Łukasz Kołodziej 1972 Szczecin
499 LUCJAN NASTAŁA 1972 Wiąg 66 AKTYWNI KOCIEWIACY
500 Jakub Bonikowski 1972 Grudziądz TriSpace
501 Marita Sideł 1972 Poznań
502 Marcin Churski 1972 Myślibórz Meble Kuchenne PINOKIO
503 Sebastian Gibiec 1972 Cieszyn Gibiec Team
504 Witold Albecki 1972 Wejherowo AKKUS
505 Marcin Suchy 1972 Cieszyn
506 Janusz Zienkiewicz 1972 Bydgoszcz TriSpace / Allianz Triathlon Team
507 Rafał Wysocki 1971 Bydgoszcz SriTri
508 Mariusz Stodolnik 1971 Koszalin Triathlon Koszalin
509 Sławomir Miszewski 1971 Chojnice
510 Robert Rutkowski 1971 Myślibórz epidemiasportu.pl
511 Mikołaj Kołakowski 1971 Reda Endure Team/Tri-Team Rumia/Runeda/Intel Runners
512 Marcin Leszczyński 1971 Rymań Szkółka Pływacka DEPKA Kołobrzeg
513 Maciej Kitkowski 1971 Osielsko EjkumKejkum
514 Dagmara Beger 1971 Gdańsk CompleXsports Tri Ladies
515 Jacek Gniot 1971 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.
516 Michał Bezulski 1971 Gorzów Wlkp. Cadet Gorzów Wlkp.
517 Andrzej Barszewski 1971 Brzoza
518 Marcin Jabłoński 1971 Bydgoszcz KrysportTeam
519 Tomasz Kosieradzki 1971 Szczecin
520 Marek Piekarski 1971 Bydgoszcz Fides-Travel Marek Piekarski
521 Barbara Kurcz 1971 Koszalin Babeczki Koszalin
522 Rafał Burnicki 1971 Bytów MLKS Baszta Bytów
523 Szymon Słowiński 1971 Swarzędz Nautilus
524 jacek olech 1970 świecie MTB eldar Świecie
525 Krzysztof Mielczarek 1970 Szczecinek Triathlon Szczecinek
526 Tomasz Borkowski 1970 Tuchola
527 Anna Kosmalska 1970 Charzykowy Marbruk Charzykowy
528 Marian Sadowski 1970 Złotów Niezrzeszony
529 Maciej Jeneralski 1970 Kruszyn Krajeński VSTeam
530 Zbigniew Cieslak 1970 Zarnow
531 Marek Brzezinski 1970 Odense NV Korup Motion
532 Grzegorz Oller 1970 Koteże TRI Starogard Gdański
533 Dariusz Klimkiewicz 1970 Przyłęki TriSpace
534 Jarosław Ladorucki 1970 Toruń Motiv Home Team
535 Beata Jarmołowicz 1970 Gdansk Dream Tri Team
536 Hubert Rządkowski 1970 Ustka
537 Piotr Patalon 1969 Bratian Orka Masters Iława
538 Michał Twardy 1969 Gdańsk
539 Jacek Trawczyński 1969 Bydgoszcz TO TYLKO TRIATHLON
540 Marek Węglarz 1969 Suchy Dwór -
541 Marianna Cichocka 1969 Kiekrz
542 Tomasz Lubiński 1969 Kościno
543 Krzysztof Ostrowski 1969 Koszalin -
544 Mariola Raszlińska 1969 Bydgoszcz
545 MACIEJ JANKOWSKI 1969 KOŁOBRZEG SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKA
546 Piotr Partyka 1969 Promienko
547 Maciej Letniowski 1969 Kowale Smaruj na trening / Masterlease Sport Team
548 Adam Wojciechowski 1969 Gdańsk SESCOM SPORTS TEAM
549 Krzysztof Giersz 1969 Bydgoszcz
550 Bartosz Sawicki 1969 Tłuszcz
551 JAROSŁAW Furmanek 1969 SZCZECIN FABRYKA TRIATHLONU SZCZECIN
552 Waldemar Kolankowski 1968 Toruń
553 Dariusz Dzieszuk 1968 Koszalin TKKF Koszalin
554 Dariusz Kowalski 1968 ZŁOTÓW stowarzyszenie złotowski bieg zawilca
555 MAREK WIKIERA 1968 Gdańsk F3Team
556 Hanna Chamczyk 1968 Więckowice Klub Triaithlonowy Water Knights
557 Piotr Oczachowski 1968 Człuchów Wodnik Szuwarek
558 Krzysztof Bednarek 1968 Gdynia SPORTEVO
559 Grzegorz Brodziak 1968 Przechlewo ZKS Contra
560 Dariusz Skrocki 1967 Poznań Velocity Poznań
561 Izabela Konecko 1967 Sopot SGS Polska Team
562 edyta jakubowska-olech 1967 świecie MTB eldar Świecie
563 Jakub Klepaczko 1967 Gdańsk ARK Stalrem Team
564 Mariusz Toporowski 1967 Gdańsk MRKS-Gdańsk
565 Wojciech Strojny 1967 Szczecin RAZ Szczecin
566 Witold Wiśniewski 1967 Gdańsk Sport-evo
567 Jacek Kazubowski 1967 Białe Błota 50Plus
568 Aleksandra Bystram 1967 PUCK TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO
569 Wojtek Sopoliński 1967 Bydgoszcz
570 Elżbieta Orzoł 1967 Gdynia CompleXsports Triathlon Team/Tri Ladies
571 Jarosław Kowalewski 1966 Gdynia
572 Janusz Krzyszycha 1966 Suchy Dwór TRIDEA
573 Katarzyna Balcerak 1966 Kobylanka Fabryka Triatlonu
574 wojciech Szulc 1966 Bydgoszcz SISU TEAM
575 Adam Maj 1966 Puck Majsports Adam Maj
576 Bogdan Refermat 1966 Gdansk
577 JACEK GRZENKOWICZ 1966 GDYNIA LARA FABIO TEAM, WYMIATACZE
578 PIOTR KRIESE 1966 RUNOWO KRAJEŃSKIE TKKF Wodnik Więcbork
579 Wojciech Kuźma 1966 Bydgoszcz
580 Dariusz Cieślik 1965 Toruń 28TDH Gromada Watry
581 Edyta Swat 1965 Przeźmierowo SWAT Team
582 Krzysztof Wacławski 1965 Iława OrkaMasters Iława
583 Artur Rutkowski 1965 Przechlewo
584 Marek Jóźwiak 1964 Borówno KRYSPORT TEAM
585 Jacek Swat 1964 Przeźmierowo SWAT Team
586 Mirosław Kudrewicz 1964 Gdańsk silco
587 Robert Kościelniak 1964 Koszalin TKKF Koszalin
588 Artur Połomka 1964 LESZNO Maraton Leszno
589 Mariusz Kaczmarek 1963 Poznań
590 JAROSŁAW CHAJNOWSKI 1963 KOSZALIN TRIATHLON KOSZALIN
591 Andrzej Pankowski 1962 Straszyn
592 Adam Kunde 1962 Lipniki Bydgoszcz Triathlon Team
593 Alicja Rybandt 1962 Reda Parkrun Gdynia
594 ANDRZEJ Dembina 1962 Suchy las uks gimnazjon suchy las
595 Jarosław Hojan 1962 Poznań WZDW Poznań
596 Ryszard Derleta 1962 Szczecin derMMed
597 Waldemar Bogusz 1962 Tczew
598 Piotr Świdziński 1961 Kobylnica
599 Jacek Gruba 1960 Brzoza niezrzeszony
600 Lesław Jakubowski 1959 Gryfino Weganin też może
601 Marek Janiak 1959 Szczecin
602 Michał Mieczkowski 1959 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg
603 Aleksander Czynsz 1958 Reda UKS Tri Team Rumia
604 Marek Bogalecki 1957 Gdańsk Safe Sport Team
605 PIOTR MALINOWSKI 1956 CHARZYKOWY
606 Marek Zapłata 1956 Kamieniec Kamieniec
607 Ryszard Maksyś 1955 Pierwoszyno
608 Zygmunt Karnicki 1955 Koszalin TKKF Koszalin
609 Janusz Cnota 1955 Gdynia Papunis Team Gdynia
610 Waldemar Ciskowski 1955 Gdynia ACEL
611 Piotr Rakowski 1954 Bydgoszcz Bydgoskie Koło Regionalne STOWARZYSZENIA ŻANDARM
612 Piotr Jaśkiewicz 1952 Piła
613 Jolanta Lipińska 1951 Częstochowa niezrzeszona
614 Andrzej Olejniczak 1950 Gdańsk SPORT-EVO
615 Roman Grzechnik 1949 Gdynia biegamyrazem.pl
616 Piotr Roman Polguj 1947 Szczecinek parkrun MkL
617 Henryk Michałowski 1941 Poznań CITYZEN Poznań
Top