Triathlon Sieraków 2016 - Half distance - age-groups - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
101 Przemyslaw Szuder 1978 Hornówek WTT Warszawa
102 Maciej Mrówka 1972 Warszawa IRONANT.PL
103 Mateusz Dudek 1988 Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa
104 Witold Sobczak 1977 Poznań 12tri.pl
105 Piotr Winter 1987 Chomęcice BE3 CityZen
106 Robert Bomba 1978 Będzin dare2run
107 marcin mazurkiewicz 1975 poznań
108 Piotr Kopaczyński 1982 Krotoszyn LAB Krotoszyn
109 Stephen Dersley 1970 Poznan
110 Jarosław Wnęk 1988 Kluczbork Aquapark Wrocław
111 Radek Ostrowski 1980 Puszczykowo Duda-Cars TP-LINK Rybczyński-Bikes
113 Mikołaj Kałużny 1977 Tychy Trinergy
114 Łukasz Niedbał 1981 Gliwice GTT - Inter Projekt
117 Arkadiusz Kruszona 1985 Czerwonak Altom Gniezno
118 Jacek Kasprzak 1981 Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn
119 Dariusz Korecki 1973 Józefosław AT Team
120 Piotr Stadnicki 1982 Warszawa Danone
121 Dominik Czapracki 1976 Opalenica
124 Jakub Rutkowski 1977 Poznań MEIBES Team
125 Marcin Fabiszewski 1983 Warszaw Triwawa
126 ALEKSANDER ŻNIŃSKI 1987 SKÓRZEWO WÓJTOWICZ TRI TEAM
127 Krzysztof Stasiak 1980 Głogów Małopolski STT
128 Dariusz Skotnicki 1970 Golęczewo
129 Marcin Paszkiewicz 1976 Poznań Bart Kwiaty Polska
130 Łukasz Malaczewski 1979 Wrocław GVT
131 Szymon Stodółka 1986 Wrocław Leniwiec
132 Artur Hankiewicz 1979 Poznań BE3 CITYZEN_ POZNAŃ
133 Michał Ciężkowski 1981 Nowa Wieś Królewska
134 Łukasz Waligórski 1983 Wolsztyn Waligórscy Team Wolsztyn
135 Ryszard Waligórski 1957 Wolsztyn Waligórscy Team Wolsztyn
136 Zbigniew Pokojowczyk 1957 WROCŁAW BELLA CIAO
137 Leszek Pokojowczyk 1956 WROCŁAW BELLA CIAO
138 Robert Raszczyński 1981 Bełchatów Sidor Team
139 Marcin Majchrzak 1979 Grzybowo / Skoki KLUB PŁYWACKI KOZIEGŁOWY
140 Yann Gontard 1968 Warszawa Sodexo
141 Adam Pilszek 1981 Tychy IRON FRIENDS
142 Lucjan Łyczak 1980 Siemianowice Śląskie trenujtriathlon.pl
143 Maria Czekalska 1984 Poznań
144 Bogdan Kaczmarczyk 1980 Murowana Goślina Klub Pływacki Koziegłowy
145 Marcin Maćkowiak 1982 Wrocław GT RAT
146 Tomasz Mróz 1972 Jędrzejów JKK Jędrzejów
147 Przemysław Dysarz 1981 Poznań
149 Michał Klecha 1988 Rydzyna
150 Dawid Kurek 1990 Bytom trenujtriathlon
151 Paweł Starzyński 1963 Warszawa
152 CEZARY SMARZEK 1971 ŁASK BIEGING TEAM ZELÓW
153 Jacek Idzikowski 1982 Sątopy NKB Chyży Nowy Tomyśl
154 Markus Fajer 1948 DOBRA SZCZECIŃSKA RAZ Szczecin
155 Piotr Pietrzyk 1984 Trzebnica
156 Wojciech Oczkoś 1982 Poznań RAKIETA POZNAŃ
158 Lesław Con 1965 Drezdenko Drużyna Szpiku
159 Bartosz Bieleń 1980 Luboń
161 Lech Kaftanski 1955 Nowa Wieś Lęborska
162 Paweł Bugajny 1963 Poznań
163 Marcin Korpal 1981 Poznań CHMK '99
164 Bartosz Stachowiak 1982 Luboń Polski Klub MTB/Maratończyk Poznań
165 Wiesław Wepa 1956 Chełm Chełmska Grupa Triathlonu
167 Łukasz Andrzejewski 1975 Poznań
168 Norbert Oksza Strzelecki 1976 Poznań Wójtowicz Tri Team
169 Jakob Havsager 1969 Roskilde Roskilde Tri
171 Piotr Kurek 1981 Poznań BUDMIX
173 Grzegorz Jarecki 1995 Elbląg MKS Truso Elbląg
174 mateusz klawiter 1984 Poznan BE3 CITYZEN_
176 Paweł Kamiński 1975 Plewiska Cityzen
177 MAREK PANTKOWSKI 1961 MUROWANA GOSLINA BE3 CITYZEN POZNAN
179 Krzysztof Jankowiak 1972 Mrowino CityZen BE3 BE FREE
180 Tomasz Pietryk 1972 Kamionki ENDUHUB.COM
181 Erwin Muzyczuk 1986 Warszawa
182 Marek Tokarek 1974 Poznań
183 Maciej Różak 1983 Biedrusko ALTOM GNIEZNO
184 Pawel Witkiewicz 1978 Poznan CITYZEN
185 Katarzyna Kowalewska 1973 Krzeptów
186 PAWEŁ KASIERSKI 1964 POZNAŃ
187 Felix Müller 1987 Berlin Tri Team Berlin
188 Stanisław Filuś 1965 Mysłowice KRS TRIATHLON DG
189 ŁUKASZ MAYER 1980 GOSTYŃ CHOD-DRÓG TRI TEAM
190 Filip Łakomy 1989 Poznań
191 Damian Witkowski 1981 Krotoszyn
192 Jacek Guziałek 1979 Puszczykowo Kemisports.com
193 Piotr Nowak 1964 Poznań Liga Vector
194 Mariusz Wira 1973 Borek Wlkp. KB MIŚ BOREK WLKP.
197 Mark Gaspersich 1974 Warsaw WITC
198 Paweł Ptak 1979 Warszawa WITC
199 Piotr Nowak 1971 Imielin
201 Philippe Pages 1957 Paris WITC
202 Karol Maciejewski 1982 Nadolice Wielkie Pro-Run Wroclaw
203 Wojciech Elminowski 1962 Elbląg Enduro Man Elbląg
204 Tomasz Kacymirow 1961 Hornówek
205 Witold Olejniczak 1949 Ostrów Wlkp KS Maraton Ostrów Wlkp.
206 Szymon Pieczyński 1977 Wysoko małe ks maraton ostrów wlkp.
207 Borys Darmas 1972 Sale
208 maciej koprowski 1978 dąbrówka koper team
209 Wojciech Buczkowski 1974 Piersko LZS Piersko
210 Michał Rubiś 1984 Gowarzewo FC Rubol
213 Bartosz Słomczyński 1978 Opole 10 BLog
214 maciej nitschke 1972 Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy
215 Arkadiusz Miłek 1974 Poznań
216 Jakub Masiuk 1981 Pabianice Walraven/ AT Team
217 Sebastian Gwiazdowski 1986 Wieruszów Kocham chleb ze smalcem Tri Team
218 Marcin Narożny 1983 Poznań
219 Zbigniew Glinkowski 1960 Dymaczewo
221 Marek Lewandowski 1982 Lewin Brzeski WOLF
222 Jacek Hańczyk 1965 Środa Wielkopolska Polonia Środa
224 Tomasz Kwiatkowski 1969 Warszawa N/A
226 Paweł Konkolewski 1979 Pleszew 2. SLT/Iron Triathlon Pleszew
227 Paweł Swiokła 1986 Szczecinek Triathlon Szczecinek
228 Mateusz Michalski 1984 Dąbrówka Biegaj z WSL
229 Łukasz Bednarek 1981 Warszawa Trinergy / Play
230 Jacek Łuczak 1970 Poznań KB UE Poznań
231 Waldemar Łabno 1974 Łuczyce
232 Bartosz Michalak 1979 Śrem ciacho Team
233 Piotr Partyka 1969 Promienko
234 Tomek Kita 1979 Poznań SpecShop Team
237 Andrzej Chudy 1962 Suchy Las KOCHAM KAŻDY KILOMETR
238 Wojciech Fudała 1985 Warszawa
239 Piotr Fedoruk 1978 Poznan W TRI Team
241 Krzysztof Glebow 1973 Gdańsk Hokej Podwodny Bałtyckie Foki
242 Łukasz Zboralski 1975 Poznań
244 Mateusz Szrejter 1983 Poznań
245 Mikołaj Woźniak 1980 Warszawa AirBike Triathlon Team / TriClub / PwC
246 Jakub Koralewski 1986 Poznań
247 Piotr Pawlak 1975 Poznań PKO Bank Polski
249 Robert Wojnar 1976 Toruń
250 Paweł Bąk 1974 Mierzyn AT Team
251 Piotr Pieniążek 1965 Częstochowa
252 Adam Dumański 1972 Nysa www.termosy.com.pl
253 Dominik Iwicki 1987 Piła Czogori
254 Dariusz Galle 1973 Stanowice Welda Team
255 Krzysztof Pajszczyk 1988 Mosina Zgrupka Luboń
256 Adam Nowak 1986 Poznań Otimedica
257 Mateusz Tadeusz 1985 Grodzisk Wielkopolski
258 Tomasz Leśniewski 1962 Poznań
259 Mariusz Klus 1978 Złotniki TriMario
260 GRZEGORZ Zdrojewski 1972 Czerniejewo czerniejewo biega
261 Bartosz Kurczewski 1977 Gruszczyn KB Maniac Poznań
262 Łukasz Błaszczyk 1985 Poznań Rozka TEAM
263 Krzysztof Kubasiak 1973 Zielonki KT Water Knights
265 Krzysztof Kielak 1975 Nowy Prażmów Kondycja
266 Konrad Kunicki 1982 Wrocław GVT
267 Zdzisław Nijak 1981 Poznań
270 Marcin Wieczorek 1982 Mosina Mosina Biega / Cityzen
271 Szymon Brzozowski 1972 Zalasewo Cityzen / Drużyna Szpiku
274 Filip Aszendorf 1983 Warszawa Accenture
275 Łukasz HOJAN 1985 Poznań
276 Bartosz Wiśniewski 1985 Nieciszów
277 Grzegorz Sawczuk 1980 Wysoka
278 Michał Kaftański 1982 Poznań Ciumulungwa Foundation
279 Robert Putek 1971 Kamionki Citizen
281 Robert Lampka 1968 Tulce
282 Wojciech Stalica 1969 Częstochowa solo
283 Bogusław Brożyna 1970 Warszawa - Wesoła
285 Tomasz Mika 1977 Latchorzew
286 MARCIN BASIŃSKI 1974 PACZKOWO
287 Łukasz Wiech 1984 Gdańsk SPORTEVO
290 Andrzej Lewandowski 1959 Kórnik UAM Triathlon Poznań
291 Dawid Pauszek 1980 Budzyń BTS Budzyń Diablo#805
292 Marcin Polkowski 1976 Skórzewo Fabryka Triathlonu
293 Marek Piekarski 1971 Bydgoszcz Restauracja KING FU Bydgoszcz
294 wlodzimierz krawczyk 1964 śrem ciacho team triathlon
295 Darek Kociemba 1976 Poznan Labosport
296 Kamil Urbanowicz 1979 Józefosław
297 Luca Colombo 1980 Warszawa
298 Czarek Brzozowski 1966 Warszawa Kuźnia Triathlonu
299 Jakub Szolek 1993 Śrem Ciacho Triathlon Team
300 Szymon Wesołowski 1989 Inowrocław
301 Paweł Zybura 1979 Poznań Nysa Biega
302 Jarosław Jabłoński 1973 Zieleń UKS TRS Susz
303 Krzysztof Mielczarek 1970 Szczecinek Triathlon Szczecinek
304 Łukasz Danielak 1989 Warszawa KK Cyklon Warszawa
305 Roman Mrozek 1965 Katowice
306 Piotr Kleiber 1977 Lusówko
307 Janusz Degòrski 1986 Jerzykowo
308 Jaroslaw Bartczak 1962 Poznan Airwaves Team
309 Michał Danielewski 1968 Piaseczno PMCG Piaseczno
310 Krzysztof Borsiak 1969 Plewiska Lux Med
311 Grzegorz Kowalski 1967 Piaseczno PMCG Piaseczno
312 Tomasz Sobieszczyk 1965 Łapino Sport Evo
313 Maciej Świątek 1977 Ostrów Wielkopolski
314 Włodzimierz Skiba 1964 Poznań Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań
315 Łukasz Dziubaty 1976 Tarnowo Podgórne Cityzen
316 Mateusz Paszun 1978 Września Damaja Team Września
318 Mark Lodewijks 1966 Purmerend
319 Maciej Nowaczyk 1979 Poznań Be3 Citizen Poznań
320 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
321 Michał Olesiejuk 1987 Sandomierz TSA Sandomierz
322 Krzysztof Bonicki 1982 Warszawa Waniewski Coaching/PKO BP
323 Rafał Buchliński 1978 Gdynia Sport-evo / Biegamyrazem.pl
324 Grzegorz Filipek 1976 Józefosław Waniewski Coaching / PZU Sport Team
325 Maksym Rupieta 1978 Poznań WUEF Tri Team
326 Krzysztof Rożyk 1970 Gdynia OKNOBUR-Gdynia/Sport-evo
327 Paweł Goździewicz 1977 Gdynia biegamyrazem.pl
328 Karol Wiącek 1984 Poznań
329 Marcin Bugzel 1980 Gostyń Chod-Dróg TRI Team
331 Johan Bäckström 1983 Stockholm SWEDEN
332 Gizela Rakowska 1984 Poznań NorhttecBikeTeam-RowerTramp
333 Łukasz Kościuczuk 1980 Warszawa Biegiemnapomoc.pl
334 Janusz Kowalski 1979 Dąbrówka CoWalski - Aleja Inspiracji
336 Michał Nowaczyk 1980 Skórzewo BE3 CITYZEN POZNAŃ
337 Adrian Hałas 1980 Rostworowo
338 Piotr Sadowski 1968 Piaseczno PMCG Piaseczno
339 Piotr Borda 1981 Poznan
340 Kamil Dobkowski 1981 Gdańsk SPORTEVO
343 Paweł jazikowski 1972 Poznań
344 Mariusz Wojtkowiak 1982 Poznań
345 Wojciech Wojnicki 1984 66-460 Premier Tri
346 Mikołaj Studziński 1994 Inowrocław EnduShop
347 Małgosia Stępska 1972 Kraków Eskadra Kraków
348 Wojtek Superson 1971 Kraków Eskadra Kraków
349 Maciej Bocheński 1980 ZIelona Góra ENDOHOLICS
350 Tomasz Rembacz 1977 Chrzypsko Wielkie
351 Michał Piotr Czech 1978 Poznań Sanpol Tri Team
352 Maciej Petza 1966 Poznań Montemoro
353 JAKUB JEZIÓŁKOWSKI 1983 PNIEWY Gira Się Kręci
354 Remik Świątek 1976 Owińska
355 Kamil Kopania 1990 Ziemnice Feniks Legnica
356 Rafał Dajczer 1977 Warszawa AT Team
357 Marcin Olszowski 1977 Chrzypsko Wielkie
358 Witold Breska 1974 Kościerzyna KSR TEAM
359 Zbigniew Kusik 1982 Poznań ILiM, Gira się kręci
361 Wojciech Domaradzki 1983 Poznań Franolkowo
362 Dariusz Olewiński 1976 Głogowo Triathlon Konsulting Toruń
363 Stanisław Rysiukiewicz 1975 Poznań KM Sport IRT Zielona Góra
364 Krzysztof Wojewodzic 1986 Wroclaw GoPro
365 MARCIN FOLTYŃSKI 1977 Gruszczyn trenertriathlonu.pl
366 Łukasz Sokołowski 1983 Poznań Veganski.pl
368 Maciej Kłosowicz 1981 Poznań Furious Goats
369 Jarek Witkowski 1970 Poznan Be3 Cityzen/Lubuszanin Drezdenko
370 Dariusz Welzer 1973 Oława WELDA Team
371 Krystian Katarzyński 1989 Zielona Góra Sogest - Giant
373 Dariusz Koziński 1977 Częstochowa ITO
375 Jakub Juskowiak 1977 Poznań Image Cycling Team
376 MACIEJ LECIEJEWSKI 1976 POZNAŃ REGENT TEAM
377 Rafał Urbański 1981 Częstochowa
378 Bartosz Łuczak 1993 Sandomierz TSA Sandomierz
380 Tomasz Biesiada 1975 Bydgoszcz Trinergy
382 Piotr Szefer 1974 Stanisławów Drugi TRINERGY
383 Tomasz Rachwalik 1972 Stasi Las AKS Polonia Warszawa
384 Jakub Kimmer 1988 Zelów Bieging Team Zelów
385 Paweł Tobis 1973 Warszawa TRINERGY TEAM
386 JACEK WAJDA 1967 JELCZ - LASKOWICE BIKEATELIER
387 Bartosz Zbierajewski 1979 Poznań Fabryka Triathlonu
388 Ireneusz Osiecki 1960 Gdańsk CompleXsports triathlon team
389 Tomasz Grzegorczyk 1967 Piła
390 Jan Deckert 1954 Poznań ---
391 Monika Lemese 1968 Riga Trismile triathlon club
392 Bartosz Pokryszka 1986 Gliwice Kombo Kurczaki
393 Paweł Zapałowski 1983 Siedlce GT RAT / Leniwce.pl
394 Marcin Robiński 1981 Warszawa Kuźnia Triathlonu
395 Krzysztof Malcherek 1972 Święciechowa Real 64-sto
396 Andrzej Kruszyński 1977 Łódź Triaktywny
397 Mirosław Śliwa 1975 Koźmice Wielkie
398 Krzysztof Wietrzykowski 1980 Poznań Brodaty Klub
399 Wojciech Pawlik 1986 Gliwice
401 Marcin Kocoń 1979 Tychy Iron Friends Tychy
402 Radosław Duchnowski 1975 Gorzów Wielkopolski EPIDEMIASPORTU.PL
403 Michał Sobolewski 1980 Opypy Dogoń Grodzisk Mazowiecki
404 Maciej Pietruszka 1982 Kraków KRWAWE SUTY
407 Mateusz Boruta 1979 Poznań
408 Nikodem Matuszewski 1989 Poznań www.konradmatuszewski.pl
409 arkadiusz łUGOWSKI 1982 Tychy ALPEBIKE.PL
410 Grzegorz Członkowski 1976 Poznań Dziki z Moraska
411 KAROL SKOŁOZDRZYCH 1982 Poznań RAKIETA POZNAŃ
412 Sarah Bruce-Green 1978 London Bridgtown Cona Testa Triathlon Team
413 Marcin Grela 1981 Kraków Krwawe Suty
414 Robert Kurnyta 1976 Gdynia COMPLEXSPORTS / KWT
415 Tomasz Liśkiewicz 1980 Poznań Be3 CityZen / PartyStylePL
416 Jarosław Kaczmarek 1970 Luboń
417 Mikołaj Marcinkowski 1975 Dąbrówka
419 Robert Ziemniak 1974 Oława
421 Tomasz Sobański 1976 Myślibórz epidemiasportu.pl
422 Dawid Łukaszewicz 1987 Wrocław Multiendurance Wrocław
423 Robert Rutkowski 1971 Myślibórz epidemiasportu.pl
424 Artur Kwiatkowski 1980 Kingston Upon Thames BCTTT / Kingfisher Triathletes
425 Filip Poniedziałek 1984 Plewiska Yuppi Squad
426 Paweł Idzikowski 1977 Sierakow CITYZEN Poznan
427 Tomasz Waleński 1974 Wrocław
428 Tomasz Szpiter 1969 Złotoryja OLAWS ZŁOTORYJA
429 Rafał Niemczewski 1978 KOBYLNICA BE3 CITYZEN POZNAŃ
430 Ewa Waleńska 1976 Wrocław GT RAT
431 Jacek Obrocki 1974 Katowice
433 Małgorzata Kapcińska 1973 Lusówko
434 Piotr Neumann 1986 Gliwice
435 Monika Neumann 1986 Gliwice
436 Maciej Olszewski 1975 Tychy
437 Andrzej Nowosielski 1970 Szczecin Cityrulers
438 Włodzimierz Skiba 1964 Poznań Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań
439 Jakub Jachimski 1983 Warszawa Accenture
441 Maciej Trójnara 1979 Środa Wielkopolska Raben Group Team
442 Wojciech Baraniak 1978 Puszczykowo
443 Karol Pacholak 1988 Poznań
444 Tomasz Dzięcielewski 1988 Środa Wlkp. KS Polonia Środa
445 Emil Piosik 1990 Warszawa
446 Stanisław Stadniczenko 1984 Warszawa TRICLUB
451 Łukasz Piędel 1981 Kamionki 33b
452 Łukasz Dropik 1984 Poznań
453 Dariusz Kochanowski 1974 Marki WTT
455 Jens Christensen 1972 Pruszkow
456 Jacek Machata 1978 Wrocław
457 Marek Hubko 1974 Słubice FSL VERUS AOK.pl Team
458 Artur Żelichowski 1973 Kęty Kęckie Harpagany
459 Wojciech Sip 1977 Drezdenko
460 Dariusz Tyszka 1975 Warszawa AKS Polonia Warszawa
461 Damian Sikora 1989 Drezdenko SZRP
462 Rafał Kukotko 1974 Tarnowo Podgórne Lubuszanin Drezdenko
463 Waldemar Kolankowski 1968 Toruń
464 Bartosz Paczkowski 1971 Szamotuły BR218
467 Waldek leszczewiczz 1977 warszawa kuźnia triathlonu
468 Tomasz Rzeźnik 1976 Poznań POSNANIA INVESTMENT S.A.
469 Marlena Rzeźnik 1978 Poznań eposnania.pl
470 Piotr Gabryel 1980 Tuczno
471 Jurij Daudesz 1982 Poznań
472 Mateusz Nettmann 1979 Sierosław FTI Racing Team Triathlon
473 Adam Gryzel 1982 Ząbki PKO BP
474 Artur Sznek 1972 Jerzykowo Cityzen Poznań
475 Robert Gbiorczyk 1964 Śmigiel Wolsztyński Klub Biegowy
476 Konrad Wilijewicz 1974 Łódź
477 Tomasz Piotr Bednarczyk 1987 Lębork
478 Igor Zinkowski 1976 poznań deutsche bank tri
479 Andrzej Augustynowicz 1977 Legnica Feniks Legnica
480 Milosz Frejnik 1978 Gdynia Waniewski Coaching
481 Mariusz Pirek 1985 Warszawa Accenture
483 Leszek Nowicki 1961 Inowrocław INONOWIKI
484 Konrad Balcer 1980 Warszawa
485 Sebastian Stachowiak 1975 Swarzędz -
486 Rafał Gierasimczyk 1993 Morąg Biernat Rehabilitacja & Sport
488 Sebastian Gajewski 1980 Żyrardów
490 Natalia Stanisławiak 1986 Poznań CityZen
491 adam felusiak 1977 czarna łąka
492 Adam Koronkiewicz 1977 Wrocław CS IRONMAN
493 Marcin Wintoch 1975 Toruń
494 Roman Paschke 1978 Gdynia ShipCup
495 dawid stronka 1987 Poznań
496 Piotr Michał Kosmęda 1976 Warszawa 12tri.pl
498 Michał Zboralski 1975 Poznań
499 maciej olszanowski 1979 poznań
501 Marcin Buchla 1974 Wrocław GT RAT
502 Szymon Jakubowski 1975 Poznań Aganjastan
503 Piotr Strzelczyk 1964 Warszawa OXYGEN
504 Tomasz Gaździk 1983 Wrocław GT RAT
505 Mateusz Włoch 1986 Wrocław GT RAT
507 Stefan Węgrzyk 1964 Wodzisław Śląski KS TKKF "Karlik" Wodzisław Śl.
508 Marcin Zięba 1978 Warszawa Kuźnia Triathlonu
509 Anna Żychska 1989 Człuchów Velocity Team
510 Jan Polcyn 1964 Osiek nad Notecią AT Team
511 Szymon Arciszewski 1989 Poznań
513 Emilia Dudek 1972 Nysa NYSA BIEGA
514 Daniel Nowak 1980 Głogów MKKK
515 Katarzyna Nowak 1987 Głogów MKKK
516 Paweł Lis 1983 Rokitnica Jastrzębie Łaskie
517 Marcin Krzyżostaniak 1975 Poznań BIEGIEM NA POMOC
518 Grzegorz Stelmaszek 1982 Iwiny Litwin Triathlon Team
519 Robert Szul 1983 Warszawa Bielański Klub Karate Kyokushin
520 Robert Romiszewski 1989 Łomianki Bielański Klub Karate Kyokushin
522 Łukasz Goliński 1983 Łódź Ichem Sport Team
523 MAREK PAWELEC 1979 NOWA CHEŁMŻA TRIATHLON TEAM CIESIELSKI
524 Natalia Bihun 1987 Wrocław Grupa Triathlonowa RAT
525 Maciej Flajszer 1979 Międzychód
526 Štěpán Klíma 1977 Konin
527 Mariusz Leśniewicz 1976 Konin
528 Wojciech Zbierajewski 1988 Piła Rehathletics
529 Aleksandra Granacka 1989 Augustów
530 Grzegorz Traczyk 1984 Kiekrz
532 Michał Lisieński 1987 Siemianowice Śl. CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
533 Marek Składanowski 1989 Włocławek
534 PIOTR MARCINKOWSKI 1972 Ostrów Wielkopolski OSW TRI TEAM
536 Paweł Haczyk 1983 Poznań hakus team
537 Marcin OLECH 1974 PIASTÓW
539 Maciej Sroka 1978 Puszczykowo
540 Jakub Osuch 1988 Jarocin #zawszepozłoto
541 Michał Kobiałka 1977 Leszno
542 Tomasz Miara 1972 Września
543 Agata Gramacka 1984 Rakownia
545 Marcin Waniewski 1976 Malbork Waniewski Coaching/Triathlon Series Team
546 Michał Lewiński 1981 Przetoczyno
547 Maciej Sienkiewicz 1980 Warszawa
548 Craig Miskin 1981 Aylesbury BCTTT
549 Tomasz Głód 1978 Bochnia Igloo Bochnia
550 Michał Szymański 1975 Warszawa
551 Andrzej Bottcher 1977 Strzelin MPC PĘCZ
552 Arkadiusz Ptak 1979 Wilkszyn Spartanie Dzieciom
553 Jakub Krych 1982 Poznań POLART NUTRAXX TEAM
554 Paweł Krakowiak 1986 Otwock Kuźnia Triathlonu / 4SportLab
558 Robert Klawitter 1975 Bydgoszcz
559 Wojciech Górny 1972 Łochowo TRISPACE
560 Robert Dziudziek 1964 Warszawa
561 Łukasz Turkowiak 1983 Suchy Las STUDIO FUEGO
562 Michał Warecki 1987 Warszawa
563 Marcin Nowak 1985 Poznan
564 Tomasz Andrzejczak 1988 Włocławek Groszek
565 Dariusz Drapella 1957 Gdańsk maratonypolskie.pl
567 Wojciech Fąferko 1979 Katowice Dentim Sport Team
568 Krzysztof Izak 1969 Stargard Cukiernia Nova Team
569 Krzysztof Kozyrski 1981 Stargard Team Cukiernia Nova
570 WOJTEK Szeliga 1969 Imielin
571 Andrzej Rybak 1970 Raszków METPOL TEAM Korytnica
572 Pawel Walerczyk 1966 Kornik straz pozarna
573 Romek Pietrzak 1963 RAKOWNIA GREEN TEAM RAKOWNIA
574 Adam Krupa 1979 Wrocław
575 Adam Konczewicz 1982 Tarnowskie Góry
576 Wojciech Mazurkiewicz 1987 Kraków Aktywna Strona Życia
577 Paweł kin 1974 Warszawa Tripassion Team
578 Marta Głombowicz 1990 Wrocław Lisica
579 MARIUSZ Józef BŁACHOWIAK 1964 Leszno
580 Paweł Błażutycz 1973 Cieszków
581 Michał Pietras 1982 Poznań Pozruniacy Poznań
583 Tomasz Ożóg 1980 Wrocław Litwin Triathlon Team
584 Janusz Misiaszek 1958 Kędzierzyn-Koźle Labisport team
585 Janusz Szymczak 1986 Warszawa TriWawa
586 Kamil Młody Kisły 1982 Myślibórz EPIDEMIASPORTU.PL
587 Monika Kucner 1971 Śmigiel Maraton Leszno
588 Mariusz Kisły 1977 MYŚLIBÓRZ EPIDEMIASPORTU.PL
589 Michał Zbierajewski 1980 Szydłowo Iron Piła
590 Ireneusz Kulka 1971 Gdynia
591 Marcin Adamek 1978 Pleszew Iron Triathlon Pleszew
592 Rafał Wysocki 1971 Bydgoszcz SriTri
593 Rafał Kranich 1978 Toruń Triathlon Team Ciesielski
594 Grzegorz Bedła 1969 Miedżno
595 Michal Dymek 1984 Polkowice
597 Radosław Mysłek 1975 Konstancin-Jeziorna
598 Andrzej Kowal 1980 Kobylany KT Water Knights
599 Szymon Sobczak 1980 Warszawa TriPassion Team
600 Dariusz Bielenis 1967 Świnoujście
601 Marcin Łytek 1974 Bielawa
602 Rafał Marchwiński 1977 Uszczyn Tri Aktywny Piotrków
603 Gints Ermanis 1975 Adazi Ironman.lv
604 Adrian Stempniak 1989 Śrem Ciacho Team Triathlon
605 Krzysztof Messyasz 1981 Gać KPPSPOŁAWA
606 DANIEL GOLEC 1979 POZNAŃ PKO BP SA
607 Damian Słowiński 1980 Poznań / Pleszew BE3 CITYZEN_ POZNAŃ
608 Wawrzyniec Czubak 1974 Gwiazdowo
610 BASIA Fildebrandt 1982 Poznań FTI RACING TEAM
611 Krzysztof Kania 1973 Bielsko-Biała
612 Bartosz Eger 1980 Łódź
613 Piotr Barwinski 1976 Warszawa Trinergy Team
614 Marek Pałetko 1982 Jasienica Dolna 135 www.fizjoterapia-nysa.pl / Nysa Biega
615 PAWEŁ SOBIESZCZUK 1970 warszawa
616 Anna Marcinkowska 1985 Warszawa
617 Włodzimierz Bakowski 1958 Warszawa WCHP
618 Mateusz Petelski 1986 Gdansk GVT
619 Grzegorz Kędzior 1977 Warszawa
620 TOMASZ TOKARZ 1976 PYSZNICA PYSZNI TRI
621 KRZYSZTOF RAINER 1975 Pysznica ACS-STAL
622 Przemysław Rochowiak 1984 Inowrocław LOK Pogranicznik
623 Anddrzej Buksa 1974 Pysznica
624 mariusz piekarz 1975 przędzel skb stalowa wola
625 Tomasz Chudewniak 1990 Stegna
626 ROBERT KRZAK 1964 GLIWICE AUTHOR BICYCLES
627 Mariusz Mirocha 1986 Kraków BESKIDY TRI SPORT TEAM
628 Paweł Wenda 1980 Warszawa TRINERGY TEAM
629 Jarosław Dawidziak 1971 Leszno MARATON LESZNO/AMBIT
630 Mariusz Stajer 1971 Leszno MARATON LESZNO/AMBIT
631 Tomasz Zając 1978 Rudawa KT Water Knights Zabierzów
632 Alfred Dawiec 1975 ZIELONKI KT Waterknights Zabierzów
633 Karol Olawiński 1979 Kobierzyce Karol się katurla
634 Przemek Koch 1986 Śrem
635 Bartosz Napieralski 1981 Bydgoszcz
636 Wojciech Gottfried 1987 Poznań
637 Wojciech Szkudlasrki 1972 Nowy Tomyśl
638 Michał Dajcz 1986 Piotrkow Trybunalski TriAktywny Piotrków
640 Waldemar Topiński 1971 Wrocław
642 Wojciech Walaszczyk 1971 Jasło JSC Jasło
645 Marcin Skiba 1985 Kraków
646 Grzegorz Kaminski 1980 kujawsko pomorskie TKKF WODNIK WIECBORK
647 Grzegorz Zając 1975 Nysa
648 Jakub Cwetler 1992 Zabrzeg 42doszczescia.pl
649 Wojciech Rutecki 1980 Józefosław
650 Radek Dziubała 1969 Święciechowa REAL 64-sto
651 Michał Paź 1978 Warszawa Trinergy Team
652 Bartosz Wiszniewski 1974 Zielona Góra KM SPORT IRT ZIELONA GÓRA
653 Tomasz Kosicki 1989 Lusówko
654 Wojciech Pędowski 1964 Gliwice
655 Maciek Włodarczyk 1981 Człuchów
657 Krzysztof Jagiełka 1968 Leszno REAL 64-sto
658 Konrad Moraczewski 1976 Magdalenka
659 Tomasz Głód 1976 Józefosław Accelerating Poland
660 Paweł Dołowy 1981 Warszawa
661 Piotr Świerczewski 1974 Smolec
662 Adam Szofer 1984 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL
663 Maciej Blajer 1983 Warszawa
664 Anna Kurpiewska 1977 Wrocław GT RAT
665 Artur Szewczyk 1974 Warszawa
667 artur kumiszczo 1978 wschowa
668 Katarzyna Moraczewska 1976 Magdalenka
669 Maciej Lesisz 1976 Namysłów NTN-Triada-Namysłów
670 Adam Mazurkiewicz 1974 Warszawa BabyCare & KidsCollege
671 Michał Pilujski 1982 Skrzynki
672 Igors Gucanovics 1975 Babite ironman.lv
675 Maciej Grochowski 1985 Warszawa
676 Michał Kledzik 1980 Piła sniezynka.com.pl
677 Marcin Kuczaj 1986 Wrocław
678 Michał Jakub Drynkowski 1973 Łódź
680 Łukasz Bartkowiak 1987 Kościan
681 Jakub Mytnik 1986 Kraków
682 Krzysztof HADAŚ 1971 Plewiska CSWląd. Poznań
683 Michał Kuczaj 1990 Wrocław
684 Mateusz Miszewski 1989 Gdańsk CompleXsports Triathlon Team
685 Łukasz Chlebda 1984 Kraków
686 Tomasz Małolepszy 1985 Tuliszków
687 Bartłomiej Behmke 1976 GDYNIA TRI-SEA
689 MARCIN STANISŁAWCZYK 1975 WOŁCZKOWO
690 Michał Majchrzak 1985 Nowy Lubosz TGV/NODON TEAM
691 Marcin Wierzejewski 1979 Kościan TGV/NODON TEAM
692 Tomasz Krajewski 1981 Poznań
693 Łukasz Kowalski 1985 Chełmża Triathlon Team Ciesielski
694 Adam Czyż 1976 WŁADYSŁAWOWO TRI-SEA ODDECH.PL
695 Zbigniew Czajkowski 1976 Bydgoszcz
696 Kamil Mosur 1977 Warszawa
697 Grzegorz Wołodko 1977 Smolec
698 Gabriela Czyż 1976 WŁADYSŁAWOWO TRI-SEA OD-DECH.PL
699 Barbara Czichy 1966 Tarnowskie Góry WKB META Lubliniec
700 Leszek Wnuk 1980 GDYNIA TRI-SEA.PL
701 Piotr Nowicki 1976 Szczecin Tricarbon.pl
702 Mateusz Szukała 1983 Poznań KB Maniac Poznań
703 Łukasz Sosnowski 1985 Więcbork TKKF Wodnik Więcbork
704 Maciej Łysiuk 1982 Warszawa Nadaktywni
705 Mariusz Łukasiak 1973 Warszawa Biegiem na Pomoc
706 Robert Cichosz 1974 Jelcz-Laskowice
707 Kazimierz Dulas 1980 Wrocław
708 Antoni Cekiera 1953 Kraków combex
709 Michał Ciekański 1974 Leszno 35plus
710 Krzysztof Danków 1978 Opole GT RAT
711 MACIEJ SILSKI 1977 POZNAŃ
712 Maciej MICHNOWSKI 1976 Gostyń 35Plus
713 Sławomir Wysoczański 1993 Kościan
714 Marcin Dolaciński 1979 Głowno
715 Piotr Gasiorowski 1973 Warszawa eFaktor
716 Marcin Cekiera 1978 Zielonki KT Water Knights
717 Piotr Padee 1989 Szczecin Tricarbon.pl
718 Małgorzata Szczęsna 1987 Gdynia Complexsports Triathlon Team /TRI Ladies
719 Maciej Jarzembowicz 1982 Piaseczno Trinergy Team
720 Rafał Erenberg 1982 Piotrków Tryb EDC Team
721 Wojciech Chyłek 1982 Kraków Łuczanowice Kraków
723 Szymon Wiórek 1983 Tychy
725 Tomasz Sydor 1984 Gdansk Tri trojmiasto
726 Michał Dutkiewicz 1984 Poznań
728 Iwo Kurp 1982 Warszawa
729 Kamil Nagórski 1975 Warszawa Trinergy Team
730 Daniel Woźniak 1978 Stargard
731 Tomasz Zdanowski 1972 Dziewcza Struga enduhub.com
732 Marek Latos 1986 Zabrze Zabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe
733 Leszek Walczak 1954 Leszno Maraton Leszno
735 Filip Szczęsny 1975 Szukalice Szukalice Heros
736 Przemysław Pierzchała 1985 Pabianice -
737 Jakub Błachowiak 1989 Leszno STREFASPORTU.PL
738 Jarosław Rybitwa 1983 Grodzisk Mazowiecki
739 Patryk Grzegorczyk 1983 Jelenia Góra
740 Ramunas Alminas 1980 Wroclaw GT RAT
741 Czesław Mączyński 1952 Płock McBike
742 Jadwiga Boinska 1984 Michalowice Huzar Bike Academy
743 Dariusz Jankowski 1967 MIERZYN IRONGYM
744 Wojciech Sobierski 1978 Wrocław HAKUNA MATATA :)
745 Tomasz Kowalski 1976 Warszawa Trinergy
746 Piotr Guzy 1982 Czechowice-Dziedzice
748 Norbert Bombała 1974 Wrocław Norberto Kot HAKUNA MATATA ;)
749 Łukasz Jegliński 1988 Warszawa WTT Warszawa
751 Mirosław Wójcik 1966 Tomaszów Mazowiecki Time4Running
753 Konrad Lewardowski 1970 Poznan
754 Paweł Witkowski 1981 Sochaczew
755 Łukasz Laskowski 1987 Poznań
756 Roman Kajtoch 1985 Bieruń Wulkan Bieruń
757 Andrzej Dolata 1978 Międzylesie 8
758 Radosław Pawelec 1961 Grójec
759 Mille Juul Jensen 1989 Copenhagen KTK86
760 Piotr Wylegalski 1971 Michałowice Huzar Bike Academy
761 Ulrik Larsen 1988 Copenhagen KTK86
762 MARIUSZ BŁACHOWIAK 1972 Leszno MARATON LESZNO / AMBIT RACING TEAM
763 Jarosław Głowacki 1976 Piotrków Tryb.
764 Błażej Pietrzak 1981 Wrocław GVT
765 Tomasz Hoppe 1980 Bydgoszcz TriSpace/BydgoszczTriathlonTeam/CB163
766 Wiktor Piotrowski 1971 Kętrzyn
767 Piotr Wanielista 1980 Poznań inieodpuszczaj.pl
768 Paweł Jędrasiewicz 1987 Poznań fatisbad.com
769 Rafał Ślesicki 1986 Gdańs Ostre TEAM
770 Agnieszka Pelc-Wanielista 1984 Poznan KB Maniac Poznan
771 Wiesław Piątek 1966 Warszawa
773 Jan Niedziałkowski 1984 Poznań
774 Krzysztof Żmudziński 1989 Skórzewo 'PI'
775 Bartosz Awruk 1982 Białystok Nadaktywni/ wawruk.pl
776 Krzysztof Białecki 1975 Renice
777 Tomasz Wysocki 1987 Czarnowo MOTOINTEGRATOR/PROGRESS TRIATHLON TEAM
778 Paweł Boniecki 1971 Pruszków WFArmexim development
779 Anadrzej Kosioł 1964 Wrocław WKW Wiadrus
780 Deniss Gorba 1970 Riga Trismile triathlon club
781 Karol Banach 1979 Bolewice DC Bolewice
782 Andrzej KALISZ 1964 Chełmża TTC
783 Tomasz Narożny 1989 Poznań EFAR TEAM
784 Dmitrijs Semendjajevs 1967 Riga Zoorbagan
785 Rafał Chmielewski 1974 Warszawa
786 Radek Serwiński 1982 Warszawa Trinergy Team
787 Bernard Krawczyk 1977 Warszawa Luft Tri Team
788 Bartosz Walkowiak 1989 Plewiska www.studiomotiv.pl
790 Dariusz Bordoszewski 1987 Katowice
791 Tomasz Kremer 1977 Zielona Góra KM SPORT IRT Zielona Góra
792 Jacek Hołubowicz 1988 Poznań Volkswagen Poznań
793 Leszek Błasiak 1965 Kęty
794 Dariusz Leśniak 1974 Warszawa TriWawa
795 Marcin Górka 1988 Kraków TRI ENGINES / marcingorka.pl
796 Sławomir Szurek 1971 Rydułtowy UKS "Piątka Plus" Rydułtowy
797 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina
798 Tomasz Jurkowski 1978 Warszawa Termoexport
799 Paweł Babicz 1987 Kraków 72D
800 Krzysztof Witaszewski 1978 Warszawa Anonimowi Triatloholicy
801 Marek Foga 1975 Wrocław GT RAT
802 Marek Chmielewski 1968 Pruszcz Gdański
803 Marcin Nowak 1978 Piła
804 Mikołaj Isalski 1992 Poznań
805 Sebastian Krasnodębski 1982 Grudziądz
807 Tomasz Jędrusiak 1972 Toruń
808 Ireneusz Jesion 1969 Lubin
809 Rafał Dzierszko 1979 Białystok Nadaktywni TriClub
810 Sławomir Dobrodziej 1978 Żeliszewo
811 Łukasz Nowicki 1989 Poznań
812 Jakub Napiórkowski 1991 Włocławek Akademia Triathlonu
813 Gerard Magdziarz 1978 Suchedniów SUCHEDNIOWSKI TRITEAM
814 Rafał Grzanecki 1975 Warszawa Pier...NieBiegam:)
815 Wojtek Masalski 1968 Białystok PIE... NIE BIEGAM
816 WOJCIECH DĘBICKI 1979 NAMYSŁÓW NTT TRIADA
817 Aleksander Myszkorowski 1972 Warszawa
818 Rafał Rojewski 1973 Warszawa
819 Maciej Sowa 1979 Poznań BE3 CITYZEN_ POZNAŃ
820 Zbigniew Rost 1982 Gdańsk
821 Grzegorz Bartoszewski 1976 Długołęka LITWIN TRIATHLON TEAM
822 Jakub Bielerzewski 1974 Warszawa
824 Izabela Sobańska 1996 Drużbice
825 MACIEK SZYMCZAK 1979 GORZÓW WLKP.
826 Ireneusz Karczewski 1967 Warszawa Bike Atelier Team
827 Luiza Kroupa 1967 Warszawa
828 Marcin Klimas 1982 Wrocław GT RAT
829 Maciej Żyra 1987 Jasło
830 Karol Mochocki 1986 Suchedniów Suchedniowski TriTeam
831 Mikołaj Tomaszewski 1983 Kościan
832 ARTUR TRYCH 1974 Warszawa Accenture/Progress Triathlon Team
833 Andrzej Krasuski 1961 Warszawa Trinergy
834 Natalia Jędrzejczyk 1985 Warszawa
835 Gatis Fromanis 1982 Riga ironman.lv
836 Bartosz Chlebanowski 1991 Pobiedziska
837 Marcin Kaźmierczak 1974 Łódź CelIronman
839 Damian Markiewicz 1978 Andrychów Markiewicz Team
840 Adam Krzesak 1974 PIASTÓW Trinergy Team
841 Jakub Lipień 1978 Zielonki GTX-TEAM
843 Aleksandrs Lobanovskis 1978 Riga ironman.lv
844 Artur Szafraniec 1978 Warszawa LABOSPORT / AT Team
845 Sławomir MOJSIEWICZ 1976 Warszawa STiRW-CKRW
846 Mariusz Kołodziej 1977 Legnica TRIATHLON MIETKÓW TEAMIE
847 Agnieszka Pawłowska 1989 Lusówko WUEF Tri Team
848 Marcin KowaLCZYK 1976 Poznan Medyk
849 Maciej Jarmosz 1985 Warszawa
850 Alicja Kaucka 1988 Bielawa BAT
851 Krzysztof Noga 1987 Żórawina LITWIN TRIATHLON TEAM
852 Piotr Zinkiewicz 1970 Gdynia Fluent Team
853 krzysztof alchimowicz 1966 piaseczno pmcg
854 Marek Frąckowiak 1976 Tychy
855 Tomasz Wojciechowski 1969 Stare Miasto TRINERGY/TOM-CAR KONIN
856 Rajmund Nafalski 1974 Warszawa Progress Triathlon Team
857 Wiktor Adamik 1970 Gdańsk
858 Jevgenijs Sergejevs 1979 Riga Ironman.lv
859 Justyna Ignatowska 1982 WROCŁAW sezonstartowy.pl
860 TOMASZ ANTOSIAK 1981 Złotoryja TMTeam
861 Tomsz Sawka 1979 Wrocław sezonstartowy.pl
862 Maarten Sollewijn Gelpke 1967 London Kingfisher Triathletes
863 Nikodem Pawłowski 1988 Poznań Dobrusia TRI Team
866 Marcin Kieca 1986 Piła Czogori
868 Rafał Kwiatkowski 1980 Warszawa Kuźnia triathlonu
869 Jakub Wypychowski 1989 Poznań
870 Jan Kalka 1982 Świętochłowice WspinDoctors
871 Adrian Karczewski 1987 Kleszczele Lone Vet Runner
872 Sebastian Andrzejczyk 1973 Warszawa Trinergy Team
873 JUAN ROMERO GARCIA 1985 WARSZAWA WITC
874 Łukasz Brzeziński 1987 Łódź CellIronMan/Korona Pabianice
875 Katarzyna Kołaczko 1983 Przeworsk Przeworska Grupa Biegowa
876 Artur Czerwiec 1976 Zabierzów KT Water Knights Zabierzów
877 Krzysztof Kwakszys 1983 Warszawa Łyna Sępopol
878 Łukasz Mikołajczak 1975 Poznań Cityzen BE3
881 Marcin Barszcz 1982 Warszawa Tri2Live The Life You Love
882 Karol Małysz 1986 Stara Wieś Beskidy Tri Sport Team
883 Dariusz Wilk 1970 Wrocław MSPORT
884 Arkadiusz Moskal 1973 Cegielnia, Radzymin Astmatyczne Grubasy
887 BARTOSZ ROSKOSZ 1989 MIŁOSZYCE
888 Mikolaj Mizera 1991 Pobiedziska
889 Filip Rybakowski 1973 Poznań
890 Krzysztof Sobieraj 1963 Głogowo
891 sebastian mularczyk 1977 zawiercie victoria zawiercie
892 Adam Lejman 1969 Warsaw
893 Jesper Madsen 1986 Skjetten Skjetten Svømming Triathlon
894 Bartosz Gonczarek 1978 Kamieniec Wrocławski Explain Everything app
895 Piotr Wilk 1973 Wrocław mSport Team
897 Tadeusz Kozłowski 1974 Kargowa www.e-line.pl
898 Kim Rosengreen Møller 1983 Fjellhamar Skjetten Svømming Triathlon
899 Grzegorz Wolnik 1981 Kościan TGV Club/NODON
900 Joasia Ligęza 1972 Kraków Smashing PĄpkins
901 Arkadiusz Jakubowski 1973 PMI
902 Sebastian Rabuszko 1977 Poznań Japko Team
903 Michał Garbacki 1980 Poznań Cityzen\OWA Polska
904 Tomasz Pardygał 1975 Kraków Labosport Team
905 Jarosław Dabulis 1973 Warszawa TRINERGY
906 Maciek Mstowski 1977 sosnowiec
907 Sławomir Matusiewicz 1979 Poznań BE3 CITYZEN_Solid Logistics
908 Dariusz Paryż 1980 Dąbrowa Górnicza Luci Fer Team
909 Michał Rębisz 1983 Gruta 251
910 Tomasz Skudlik 1974 Ruda Śląska UKS MANTA Ruda Śląska
911 Michał Jadach 1991 Chodel Sygnał Chodel
912 Łukasz Rusak 1980 Gdynia CompleXsports
913 Sylwester Myga 1975 Włodowice
914 Tomek Wiesner 1987 Katowice www.4spine.pl
915 Lassi Viljakainen 1975 Warszawa Uprisely
916 Robert Siwirski 1975 Warszawa WTT/Trinergy
918 Joanna Sygula 1980 Warszawa Witc
919 Roberto Cruz Acosta 1969 Toluca TRIDIABLOS
920 Piotr Protasiewicz 1970 Konin
921 Sławomir Delegacz 1963 Warszawa
922 Piotr Czublun 1973 Wólka Kozodawska TRINERGY
923 Edward Stanoch 1971 Warsaw Trinergy Team
924 Wojciech Mąka 1976 Granica TriWawa
925 Szymon Czechowski 1976 Warszawa Kuźnia Triathlonu
926 Przemyslaw Gorka 1976 west byfleet
927 Patryk Tempski 1983 Bydgoszcz Drużyna TVN
928 dorota wojda 1970 gdansk CompleXsports
929 Adam Studniarek 1988 Jezow Sudecki
930 Arkadiusz Pankowski 1970 Nowy Tomyśl Redos
932 PIOTR BĄBELCZYK 1972 MIĘDZYCHÓD IRONMAN BĄBEL TEAM
933 Jakub Imosa 1975 Katowice KOTRAK TEAM
934 Krzysztof Lemke 1977 Gdynia Gdyński Triathlon
935 Konrad Wilandt 1985 Gdynia Gdyński Triathlon
936 Marta Kraszka 1990 Poznań Zgrupka team
937 Rafał Krzycki 1977 Warszawa TriWawa
938 Paweł Soch 1982 Kraków
939 Bogumił Moroszczak 1974 Bydgoszcz Spójnia Białe Błota
940 Sławomir Walaszczyk 1985 Jasło
941 Jarosław Kurowski 1973 Kraków Aktywna Strona Życia
943 Łukasz Kałużny 1988 Warszawa TRINERGY TEAM / ITMAGINATION.PL
944 Paweł Mikutel 1986 Dolaszewo
945 Paweł Midloch 1975 Zdroisko Fabryka Formy
946 Marek Dembiński 1974 Poznań CGS W TRI Team
947 Agata Rybus 1986 Lipkso
948 Dominic Wiltshire 1978 Djursholm Stockholm City Triathlon
949 Wojtek Hrab 1982 Poznań Night Runners
950 Maciej Sugiera 1982 Poznań
951 LECH DOBROCZYŃSKI 1972 WARSZAWA 9 DYWERSYJNA
952 Maciej Zdunek 1979 Gdańsk Labosport/Triathlon Trójmiasto
954 Jevgenijs Dasko 1985 Liepaja Ironman.lv
955 IRENEUSZ KRAKOWIAK 1971 MYSŁOWICE
956 Tomasz Mika 1979 Warszawa LABOSPORT Team
957 Adam Przeździęk 1985 Gliwice T2 Team
958 Gal Levenhaim 1975 Berlin
959 ROBERT GÓRNY 1972 Poznań trenertriathlonu.pl
960 Maciej Bukowy 1979 Bełchatów LSKK Bełchatów
961 Stefan Radzimiński 1974 Warszawa
962 Piotr Ostrowicki 1971 Poznań
963 kasia Golda-Wojtkowiak 1982 Sokolniki Gwiazdowskie Norson
964 Tomasz Czarnecki 1979 Warszawa
966 Wojciech Sarzyński 1979 Kraków Sarzyn-SKI
967 Marcin Ruciński 1975 Barcin Wieś TriBa
968 Kaja Delewska 1988 Dąbrowa Górnicza Triathlon X - Team/ Cafemobil Team
969 Andrzej Erbel 1966 Kielce
970 Adam Skomski 1971 Mosty 360 Sailing Team
972 Przemysław Wawrzyniak 1966 Oborniki
973 Alexandre Boucher 1973 Warsaw Kolarski.eu Team
974 Jakub Waliszewski 1987 Poznań Rowery Małgośka
975 Patryk Ciupka 1977 Żory HR MAX
976 Tomasz Wilk 1978 Mikołów
977 Marian Nowak 1961 Lubin
978 Piotr Bula 1975 Zgierz
979 Karol Pruchniewski 1985 Szczytno
980 Michał Skraba 1975 Wrocław GT RAT
981 Magdalena Biskupska 1983 Wrocław GT RAT
982 Jarosław Gontarz 1977 Kozienice TRI Engines
983 Robert Sieczkowski 1970 Dobieszkow HP IRON TEAM
984 Jakub Stefankiewicz 1989 Zgierz Strzelcy Kaniowscy
986 Rafał Chomik 1977 Gliwice T2 TRI TEAM
988 Pawel Nowak 1977 Koszalin Contra PrimeFood
989 Tomasz Klis 1980 Bielsko Biała Beskidy Tri Sport Team
990 Tomasz Kowalski 1985 Dąbrowa Górnicza 3Flow Triathlon Team
991 KRZYSZTOF Dąbkowski 1975 Włoszakowice 35 PLUS
992 Grzegorz Wierzbicki 1974 Siedlce Triathlon Siedlce Club
993 Łukasz Bułka 1972 Zabierzów Improdex
994 Marcin Sobczak 1971 Rumia UKS Tri-team Rumia
995 Karolina Leśniak 1983 Wrocław TRIATHLON MIETKÓW TEAM
996 Piotr Owczarzak 1984 Poznań KKS Sporty Walki Poznań
997 Jarek Markiewicz 1986 Warszawa Triwawa
998 Maciej Czajkowski 1979 Namysłów NTT Triada
999 Paweł Wiśniewski 1980 Włocławek
1000 Andrzej Kurek 1955 Warszawa
1002 Maciej Ochendal 1980 Bydgoszcz Trispace
1003 TOMASZ DZIAMSKI 1976 KOBYLNIKI
1004 Grzegorz Dziamski 1975 Poznań
1005 Marek Porada 1963 Poznań SCIM / WÓJTOWICZ TRI TEAM
1008 Marcin Karolak 1969 Józefosław Kuźnia Triathlonu
1011 jan jaroń 1985 rudawa
1013 Rafał Borowiak 1983 Słubice FSL Aktywni Słubice
1014 Grzegorz Rudno-Rudziński 1974 Wrocław
1015 Radosław Wojtkowiak 1981 Poznań Norson
1016 Piotr Kałużka 1978 Pabianice ALE
1017 Witold Sitek 1956 Ostrów Wlkp
1018 Łukasz Bociański 1986 Poznań FTI
1019 Łukasz Sendecki 1983 Warszawa Mitsubishi Electric Team
1020 Piotr Trośniak 1972 Białogard
1021 Przemysław Błaszczyk 1984 Warszawa TRI-STREFA.PL/PLAY
1022 Grzegorz Tronina 1982 Opatów Waniewski Coaching
1023 Tomasz Stryczyński 1978 Komorniki ALVO RACING TEAM
1024 Andrzej Nedoma 1979 Kraków TriEngines
1025 Marcin Rabenda 1975 Pielgrzymka Olaws Złotoryja
1027 Przemysław Topolewski 1982 Poznań UKS Cityzen
1028 Joanna Jabłczyńska 1985 Warszawa OIRP Warszawa
1029 Michał Podsiadłowski 1984 Ząbki Trinergy
1030 Przemyslaw Lutomski 1981 Poznan UKS CITYZEN_
1031 Krzysztof Ohla 1976 Poznań CITYZEN_
1032 Bartosz Magierło 1971 Głogów Małopolski
1033 Magdalena Jaworek-Wesoła 1988 Lwówek
1035 Joanna Kozanecka 1977 Warszawa triNEGU - IRON PINK POWER
1036 Kacper Krzysztofik 1977 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków
1037 Michał Chęciński 1991 Poznań KU AZS Uniwersytet Medyczny w Łodzi
1038 Filip Ochapski 1991 Łódź KU AZS Uniwersytet Medyczny w Łodzi
1039 Jakub Nowak 1991 Śrem KU AZS UMED ŁÓDŹ
1040 Jakub Babiarz 1991 Skierniewice KU AZS Uniwersytet Medyczny w Łodzi
1041 Piotr Sadowski 1983 Grodzisk Mazowiecki Webankieta.pl
1042 Grzegorz Kobylański 1971 Wrocław Świeże Pomysły
1043 Ewelina Junczyk 1992 Poznań YetzTu Poznań
1044 Tomasz Kumor 1986 Warszawa
Top