Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1002 Kamila Grzeszczak 1986 Inowrocław Barbell Squad
1003 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław KrzysieKN
1004 Tomasz Stolarski 1966 Inowrocław rowerowyinowroclaw.pl
1005 Adam Milo 1972 Toruń
1006 MACIEJ POPEK 1977 WŁOCŁAWEK ANETA TEAM
1007 KRZYSZTOF KONIEC 1970 WIĘCBORK TKKF WODNIK WIĘCBORK
1008 Piotr Nadolny 1977 Toruń Kujawy Pomorze
1009 Arkadiusz Kiedrzyński 1970 Toruń
1010 Dariusz Wiśniewski 1965 Toruń Orange Polska
1011 Paulina Karwasz 1992 Lubiewo Chmielarz Team
1012 Patryk Grajewski 1983 Świecie
1013 Łukasz Wieczorek 1981 Gąsawa Gąsawa Run Team
1014 Wiktor Guryn 1983 Bydgoszcz Zielony Pelikan
1015 Jarosław Frączyk 1976 Toruń parkrun Toruń
1016 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Brodnica Biega
1017 Adam Żarski 1972 Gniezno
1018 Adam Sparzyński 1980 Inowrocław 1.BLWL
1019 Krzysztof Maciaszek 1980 Toruń Kujawsko-Pomorskie
1020 Adam Dyczko 1967 Brąchnowo
1021 Radek Katafiasz 1990 Złotniki Kujawskie ZŁOTNICKIE TARPAGANY
1022 Przemysław Lada 1984 Zalesie Stale Biegam- Nova Trading
1023 Marcin Wróblewski 1979 Włocławek
1024 Tomasz Słuniecki 1975 Toruń Parkrun Toruń
1025 EUGENIUSZ SKOCZYŃSKI 1963 INOWROCŁAW GESAL
1027 Robert Wilczewski 1975 Toruń WOLFPACK
1028 Marlena Gołkowska 1973 Brodnica Brodnica Biega
1029 Krzysztof Pilarski 1980 Toruń kujawsko-pomorskie
1030 Mirosław Drapiewski 1982 Toruń
1031 Michał Jabłoński 1980 Bydgoszcz PKO BP
1032 Marcin Kaliski 1978 Inowrocław PGB Sportowa Paczka
1033 Tomasz Radulski 1965 Kruszwica Rozbiegana Kruszwica
1034 Malgorzata Lewandowska 1966 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
1035 Marcin Gabryelski 1982 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
1036 Krzysztof Nieznalski 1989 Poznań OIRP Poznań
1037 Justyna Chmielarz 1988 Kruszwica
1038 Przemysław Gulańczyk 1988 Inowrocław
1039 Przemek Szpeciński 1995 Rymań Dąbrowski Team
1040 Danuta Stolarska 1957 Włocławek Aneta Team
1041 Janusz Stolarski 1955 Włocławek Aneta Team
1042 Andrzej Drożdż 1971 Inowrocław 56. Baza Lotnicza
1043 Dagmara Wróblewska 1980 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ bYDGOSZCZ
1044 Agnieszka Kremska 1972 Inowrocław
1045 Piotr Pawlicki 1960 Wąbrzeźno
1046 Michał Senger 1981 Gąsawa Sokół Gąsawa / Pałuki Running Team
1047 Wojciech Młodzik 1987 Mogilno
1048 Agnieszka Brach 1994 Gzy
1049 Mariusz Szarwiński 1987 Toruń
1050 Andrzej Dziełak 1969 Gronowo Parkrun Toruń
1051 Dariusz Stawczyk 1977 Bydgoszcz
1052 Krzysztof Butowski 1981 Toruń Studio Nieruchomości Toruń
1053 Mikołaj Zięba 1997 Toruń UMK Toruń
1054 Honorata Czyżewska 1979 Inowrocław
1055 Jadwiga Luzak 1960 Bydgoszcz keeeper
1056 Magdalena Tyjas 1990 Inowrocław
1057 KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI 1965 BYDGOSZCZ TRISPACE
1058 Lucyna Wiśniewska 1966 BYDGOSZCZ TriSpace
1059 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz MWiK Bydgoszcz
1060 Kamil Kunicki 1983 Silno Parkrun Toruń
1061 Karol Ciechanowski 1984 Toruń
1062 Piotr Leszek Ślósarek 1956 Toruń
1063 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek
1064 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiąża Szlachecka Pałuki Running Team
1065 grzegorz gola 1971 markowo
1066 justyna wieczorek 1975 inowroclaw
1067 Łukasz Gapiński 1983 Wąbrzeźno Born To Run - Chojnicki Team
1068 Mieczysław Kunz 1972 Toruń UMK Toruń
1069 Piotr Czarnak 1988 Warszawa
1070 Krzysztof Wiśniewski 1976 Toruń
1071 Piotr Białka 1971 Gniewkowo
1072 Patryk Dobersztyn 1990 Pakość
1073 Łukasz Modliński 1994 Ciechrz
1074 Andrzej Tryczak 1973 Wąbrzeźno Folmar Wąbrzeźno
1075 Sylwester Leon Tuczyński 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
1076 Arkadiusz Górski 1980 Włocławek Arris
1077 AGNIESZKA WASZAK 1977 TORUŃ
1078 Łukasz Szymański 1984 Włocławek
1079 Jerzy NOWAKOWSKI 1977 Toruń
1080 Piotr Kasprzyk 1969 Toruń ANIRO RUN TEAM
1081 Piotr Tomasik 1986 Toruń TG. SOKÓŁ GNIEWKOWO
1082 Michał GRALAK 1984 Inowrocław
1083 Dariusz SEROCZYŃSKI 1970 Rojewo
1084 Robert Morawski 1978 Włocławek Drumet W Ruchu
1085 Mariusz Dudek 1969 Wąbrzeźno
1086 Marcin Motofa 1982 Wąbrzeźno
1087 Robert Piwoński 1977 Toruń KM UMK Toruń
1088 Alina Podbielska 1969 Toruń KM UMK Toruń
1089 Zbigniew Maciejewski 1966 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
1090 Bartłomiej Wojtarek 1987 Skalmierowice
1091 Wojtek Nieciecki 1983 Toruń ANIRO RUN TEAM / Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
1092 Michał Jereczek 1994 Toruń Agrolok Sport Team
1093 Artur Wiśniewski 1974 Inowrocław FROGUŚ
1094 Ewa Adamczak 1980 Bydgoszcz
1095 Halina Dubiela 1962 Tczew TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1096 JANUSZ Lenc 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1097 maciej szłyk 1975 inowrocław zsi inowrocław
1098 Marcel Kijak 1999 Inowrocław
1099 Agnieszka Chęsy 1970 Balczewo
1100 Mariusz Trzciński 1980 Włocławek GKS FABIANKI
1101 Jarosław Nowicki 1981 Włocławek GKS FABIANKI
1102 OLA WITCZAK 1977 Włocławek GKS FABIANKI
1103 Piotr Sztolcman 1990 Włocławek GKS FABIANKI
1104 Andrzej Jaranowski 1993 Brodnica Gks Fabianki
1105 Damian Chojnicki 1997 Głogowo GKS Fabianki
1106 Andżelika Dzięgiel-Poślada 1989 Toruń GKS Fabianki
1107 Sebastian Chmielarz 1987 Kruszwica CHMIELARZ TEAM
1108 Wiesław Buraszewski 1960 Inowrocław WASIMARTA
1109 SYLWIA ROK-SZPALA 1981 Lubicz Górny PARKRUN TORUŃ
1110 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław
1111 Kamil Lewicki 1987 Toruń
1112 Witold Winnicki 1993 Włocławek
1113 Adrian Kijewski 1985 Rypin LFC.pl team
1114 Tomasz Krawaczyński 1991 Torun
1115 Adrian Nalejski 1993 Włocławek
1116 Marek Jaworski 1959 Toruń niezrzeszony
1117 Adrianna Cylkowska 1991 Nakło nad Notecią
1118 Rafał Ratowski 1975 Toruń Parkrun Toruń
1119 Małgorzata Jendrzejczak 1972 Inowrocław Barbell Squad
1120 PIOTR WYCZLING 1977 Bydgoszcz INNOVAD TEAM
1121 AGNIESZKA WYCZLING 1980 Bydgoszcz INNOVAD TEAM
1122 Sławomir Brzuskiewicz 1967 Bydgoszcz ARTCOP
1123 Rafał Sobieralski 1974 Brzoza Rafo Teem
1124 Daniela Wiśniewska 1981 Lubicz Górny Parkrun Toruń
1125 Małgorzata Rymarkiewicz 1983 Bydgoszcz Papay Club
1126 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
1127 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce PRT Żnin
1128 Przemysław Niedbalski 1972 Gorzyce PRT Żnin
1129 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Pałuki Running Team
1130 Mariusz Kaminski 1971 Osówiec
1131 Małgorzata Kaminska 1973 Osówiec
1132 Anna Zmudzińska 1976 Kcynia Team Run Kcynia
1133 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
1134 Monika Makowska 1989 Włocławek TRENUJEMYRAZEM.COM
1135 Mariusz Makowski 1985 Włocławek TRENUJEMYRAZEM.COM
1136 Tomasz Ogulewicz 1990 Toruń
1137 Jarosław Brzozowski 1964 Brzozoa BRZOZA TRI TEAM
1138 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Pałuki Running Team
1139 Dan Busher 1987 Chichester Chichester Runners & AC
1140 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuki Running Team
1141 JUSTYNA SCHWEDA 1974 TORUŃ BARK
1142 Mirosława Szweda 1986 Toruń
1143 Roman Przybyła 1947 Iława Team Kopeć
1144 Ewa Wandachowicz 1989 Łódź Łódź Kocha Sport
1145 Łukasz Karpiński 1979 Bydgoszcz
1146 Łukasz Jeżewski 1987 Stolno
1147 Edyta Jeżewska 1993 Stolno
1148 Bartosz Pierucki 1978 Bydgoszcz
1149 Andrzej Kozioł 1974 Toruń
1150 Daniel Szczygieł 1997 Poznań
1151 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Dzikie Kuny
1152 Katarzyna Misun-Nowak 1980 Sicienko AMS
1153 Małgorzata Lipińska 1983 Toruń
1154 Artur Lipiński 1983 Toruń
1155 Marek Lipiński 1978 Toruń
1156 Mariusz Węsiora 1969 Drzycim
1157 Marek Fredyk 1982 Kołodziejewo
1158 JANUSZ MAJER 1980 GNIEWKOWO
1159 Renata Sztenderewicz 1982 Włocławek Aneta Team
1160 Robert Dąbrowski 1980 Inowrocław MAGNUM
1161 Anna Szadkowska 1957 Inowrocław BBL/Inowrocław
1162 IWONA WIENCONEK 1962 TORUŃ BIEGAM BO LUBIE
1163 Marcin Sudziński 1972 Toruń
1164 Michał Czerwiński 1983 Inowrocław 12WOG
1165 Anna Frączyk 1980 Toruń Parkrun Toruń
1166 Rafał Pliszka 1976 Inowrocław
1167 PIOTR GRAPATYN 1976 BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ NA START
1168 Dorota Lewandowska 1977 Pakość
1169 Wioletta Rosołowska 1980 Wola
1170 KRZYSZTOF GLADYSZ 1975 ŚWIECIE GŁADZIORKI
1171 Piotr Piskorski 1977 Golub-Dobrzyń
1172 Tomasz Kunicki 1982 Toruń Parkrun Toruń
1173 Marek Śmiejkowski 1995 Jacewo Śfagier Team
1174 Adrian Torba 1989 Suchatówka
1175 Iwona Zielińska 1968 Włocławek Klub Fitness Forma
1176 Dariusz Koc 1974 Grębocin
1177 Robert Czyżewski 1975 Inowrocław
1178 Asia Strachanowska 1990 Inowrocław
1179 Michał SADOWSKI 1981 Inowrocław BartOlek PL
1180 Zbigniew Wiśniewski 1957 Gdynia niezrzeszony
1181 Mateusz Paczkowski 1988 Inowrocław
1182 Tomasz Bojakowski 1971 Toruń TBM
1183 Jacek GRALAK 1972 Bydgoszcz 8 KPBWOT/JS 1386
1184 Krzysztof Kułakowaki 1985 Bydgoszcz Run Pasja
1185 Adam Butrym 1984 Toruń T.S Opatrunki
1186 Paweł Szymandera 1973 Toruń T.S. Opatrunki
1187 Krzysztof Góralski 1964 Toruń T.S. Opatrunki Toruń
1188 Radosław Lewandowski 1991 Lubicz Górny T.S. Opatrunki Toruń
1189 Wojciech Świderek 1982 Toruń T.S. OPATRUNKI TORUŃ
1190 Józef Chmurzyński 1968 Krobia T.S. Opatrunki Toruń
1191 Bartosz Wiligalski 1989 Pigża T.S. Opatrunki Toruń
1192 Robert Kmieciak 1981 Toruń T.S.Opatrunki Toruń
1193 Aneta Błaszkowska 1992 Obrowo T.S. Opatrunki
1194 Witold Orcholski 1971 Toruń T.S. Opatrunki Toruń
1195 Angelika Kuciak 1985 Chełmża Furia
1196 Michał Jabłoński 2001 Inowrocław
1197 Tomasz Mokos 1986 Inowrocław Inowrocław Biega
1198 Andrzej Bratek 1959 Bydgoszcz Tkkf Kolejarz Bydgoszcz
1199 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz ARG Team
1200 Piotr Hejza 1989 Nadróż KB Lech Rypin
1201 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1202 Michał Znaniecki 1971 Inowrocław BBL Inowrocław
1203 Monika Pradelska 1992 Bydgoszcz
1204 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
1205 Oskar Bąk 1983 Mąkowarsko
1206 Dawid Białas 1991 Cieślin
1207 Jan Bodnar 1956 Toruń Ja sam
1208 Paweł Hrycz 1974 Toruń #BOPKDMW
1209 Szymon Rusek 1986 Inowrocław
1210 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław BBL Inowrocław
1211 Tomasz Gąsiorek 1962 Brzoza Brzoza Biega
1212 Tomasz Krupa 1980 Inowrocław
1213 Łukasz Wajchert 1986 Inowrocław TurboGroszki.run
1214 Piotr Wietrzycki 1971 WŁOCŁAWEK
1215 Ireneusz Simson 1979 Wąbrzeźno
1216 Łukasz Skweres 1990 Toruń
1217 Mateusz Kubicki 1991 Złotniki Kujawskie Dzikie Kuny
1218 Marcin Prykanowski 1978 Trouń kujawsko-pomorskie
1219 Krzysztof Chojnacki 1968 Bydgoszcz RUN BDG
1220 SYLWERIUSZ JANISZEWSKI 1976 łódź
1221 Krzysztof Wiśniewski 1977 Inowrocław
1222 Rafał Grzegorski 1974 Inowrocław
1223 Iwona Brzozowska 1969 Unisław Przebiegli Unisław
1224 Hanna Kotwica 1996 Godawy Pałuki Running Team
1225 Roman Godziuk 1960 Toruń
1226 Krzysztof Leś 1977 Toruń
1227 Paweł Zalewski 1982 Inowrocław Activextreme
1228 Krzysztof Kaźmierski 1982 Strzelno
1229 Aleksander Puszczykowski 1986 Inowrocław BBL Inowrocław
1230 Jacek Chojnacki 1979 Toruń Toruń Podgorz
1231 Marcin Balcerzak 1973 Dąbrowa 33.BLTr Powidz
1232 Michał Łoniewski 1985 Inowrocław
1233 Robert Lubiszewski 1990 Toruń Parkrun Toruń
1234 Michał Kwiatkowski 1987 Inowrocław
1235 MICHAŁ SOŁECKI 1980 TORUŃ ANIRO RUN TEAM
1236 mieczysław ziółkowski 1965 JANIKOWO ZGUBIŁEM SPONSORA
1237 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław Decatlon Team Inowrocław
1238 Sebastian Nowak 1978 Inowrocław
1239 Jarosław Centała 1980 Bydgoszcz Biegające ciasteczka
1240 Tomasz Winiecki 1983 Poznań
1241 Piotr Marciniak 1986 Toruń
1242 Janusz DOMAN 1953 BRZOZA UKS Szabla Brzoza
1243 Damian Sitarz 1998 Mogilno
1244 Dawid Nowak 1992 Złotniki Kujawskie Złotnickie Tarpagany
1245 Robert Nowak 1994 Złotniki Kujawskie Złotnickie Tarpagany
1246 Tomasz Mruk 1976 Bydgoszcz Czarne Stopy.SM
1247 Krzysztof Chmielarz 1992 Kruszwica Chmielarz Team Kruszwica
1248 Katarzyna Wietrzycka 1976 Włocławek
1249 Damian Adamczak 1979 Bydgoszcz
1250 Dariusz Ładniak 1978 Czarnowo
1251 Paweł Lewandowski 1981 Włocławek
1252 Daniel Korpalski 1976 inowrocław
1253 Karolina Korpalska 1982 inowrocław
1254 Artur Grunwald 1976 Bobrowniki
1255 Michał Sobczyński 1985 Bydgoszcz Toyota Bydgoszcz
1256 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno
1257 Marcin Ratajczak 1970 Kruszwica Rozbiegana Kruszwica
1258 EWA GOŁATA 1962 INOWROCŁAW
1259 Małgorzata Schumacher 1987 Pakość Pakość Biega
1260 Tomasz Malicki 1973 Inowrocław
1261 Alex Khaddour 1985 Bydgoszcz_Moscow
1262 piotr dziedzic 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
1263 Izabela Hańska 1990 Inowrocław
1264 Krzysztof Bukowski 1966 Inowrocław Krwiodawcy INOFARA
1265 Tomasz Kaszubowski 1982 Inowrocław
1266 Maciej Gumienny 1976 Bydgoszcz
1267 Joanna Lewicka 1974 Toruń Jedziesz bejbe
1268 Artur WELEROWICZ 1972 IŁAWA JESSIE3
1269 Krzysztof Zakościelny 1965 Więcbork
1270 Piotr Grykałowski 1977 INOWROCŁAW
1271 Łukasz Piotr Tylkowski 1991 Inowrocław TurboGroszki.run
1272 Zbigniew Ciski 1963 Toruń SM Kopernik
1273 Mirosław Kordyla 1966 Inowrocław BBL Inowrocław
1274 MAREK MARCHEWKA 1973 TORUŃ ANIRO RUN TEAM
1275 Remigiusz Rasmus 1984 Toruń
1276 Daria Ciska 1987 Toruń
1277 Artur GLIWKA 1980 Inowrocław 1. BLWL
1278 Joanna Paczkowska 1988 Bydgoszcz Akademia Sport Factory
1279 JANUSZ TYBUSZEWSKI 1957 Toruń T.S. OPATRUNKI TORUŃ
1280 Martyna Narożniak 2000 Mogilno
1281 Rafał Szulc 1984 TARKOWO DOLNE PREGRES
1282 Małgorzata Kubiak 1962 Inowrocław BBL Inowrocław
1283 Piotr Śmigielski 1984 Zbytowo
1284 Szymon Deręgowski 1983 Toruń BHO
1285 Mirosław PALMA 1959 TORUŃ Toruń
1286 Marek Czuk 1953 Toruń
1287 Grzegorz Jonatowski 1981 Silno Gregortech
1288 Karol Posadzy 1973 Gniewkowo T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO
1289 Dominik Pinczewski 1992 Pruszcz ZŁOTNICKIE TARPAGANY
1290 Krzysztof Olszewski 1988 Gąsawa Pałuki Running Team
1291 Justyna Michna 1975 Świecie
1292 Dariusz Błoński 1967 Toruń
1293 Kamil Huzarski 1990 Toruń
1294 Adam Michalski 1977 Inowroclaw
1295 Katarzyna Michalska 1980 Inowrocław
1296 Marcin Sobczak 1983 Bydgoszcz Czarne Stopy
1297 Szymon Sójka 1984 Toruń
1298 Agniesza Sójka 1982 Toruń
1299 Izabela Żegis 1982 Toruń Jedziesz Bejbe!
1300 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
1301 Magdalena Rak 1989 Tuczno Pakość Biega
1302 Tatiana Dembska 1983 Toruń Jedziesz bejbe
1303 Paweł Żuchowski 1981 Toruń
1304 Edmund Dłoniak 1945 Gniewkowo TG Sokół Gniewkowo
1305 Patryk Dąbrowiecki 1983 Toruń
1306 Artur Podedworny 1976 Lutomiersk
1307 Janusz Łuczak 1968 Łódź
1308 Sylwia Kotlarek 1979 Golub-Dobrzyń Jedziesz Bejbe
1309 Agata Woźniakowska 1984 Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE
1310 Piotr Michniewicz 1985 Toruń modry.pl
1311 Agnieszka Zielińska 1991 Bydgoszcz
1312 Marcin Warda 1991 Szpetal Górny ----
1313 Mariusz Dulkiewicz 1989 Toruń
1314 Filip Siwiak 1995 Gdańsk ZSE Gdańsk
1315 Kamil Łaz 1983 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
1316 Pawel Derenda 1988 Inowroclaw Straż Pożarna Inowrocław
1317 EWA OLSZEWSKA 1979 GNIEWKOWO T.G.''SOKÓŁ''GNIEWKOWO
1318 RAFAŁ OLSZEWSKI 1981 GNIEWKOWO T.G.''SOKÓŁ''GNIEWKOWO
1319 Krzysztofa Błażejak 1978 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
1320 Renata Wyborna 1979 Bydgoszcz
1321 Julian Kubarski 1971 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1322 Patrycja Lubocka 2001 Toruń parkrun Toruń
1323 Piotr Januszkiewicz 1982 Łochowo
1324 Marcin Szkudlarek 1989 Strzelno
1325 Anna Arseniuk 1981 Górsk T.S. OPATRUNKI TORUŃ
Top