Terenowa Masakra - VI edycja - 10 km - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Gadżet
1 Tomasz Wiśniewski 1990 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 9:20
2 Katarzyna Mickiewicz 1990 Pasłęk TRIfecta team 9:20
3 JOANNA Jamróz 1976 Murowaniec Jamerki 9:40
4 Arkadiusz Sobański 1982 Bydgoszcz 13:00
5 Grzegorz Wojciechowski 1992 Bydgoszcz Atos Bydgoszcz 10:00
6 Jakub Matuszczak 1993 Puszczykowo Husaria Race Team 9:20
7 Bartek Damski 1988 Bydgoszcz 9:20
8 Zbigniew Szlosek 1964 Toruń Gumisie 9:20
9 Kamil Obniski 1978 Bydgoszcz 13:00
10 Kilian Obniski 1984 Bydgoszcz 13:00
11 Mateusz Gołuch 1994 Inowrocław UNITED PANFILS 11:20
12 Joanna Zapałowska 1987 Bydgoszcz Audioriver runner 13:00
13 Karolina Bandurska 1984 Bydgoszcz 11:20
14 Emilia Mykowska 1999 Maksymilianowo 13:00
15 Robert Jamróz 1974 Murowaniec Jamerki 9:40
16 Łukasz Joppek 1989 Bydgoszcz 9:40
17 Karol Cieślewicz 1979 Bydgoszcz 11:40
18 Michał Januszewski 1984 Białe Błota Klub1 12:20
19 Krzysztof Jaworski 1973 Bydgoszcz 9:40
20 Sebastian Szlosek 1991 Toruń Gumisie 9:20
21 Jacek Chrośniak 1990 Bydgoszcz Break The Brain 9:20
22 Mariusz Hewelt 1984 Bydgoszcz 11:20
23 Jakub Wódczak 1993 Inowrocław United Panfils 11:20
24 Tomasz Dwojak 1990 Bydgoszcz Klub1 12:20
25 Piotr Heidak 1976 Bydgoszcz 11:20
26 Michal Nowaczyk 1980 Warsaw ZADYSZKA TEAM 12:20 bardzo fajny
27 Malgorzata Tyszkiewicz 1981 Wyrzysk ZADYSZKA TEAM 12:20 bardzo fajny
28 Sebastian Mos 1980 Pruszcz Gdanski ZADYSZKA TEAM 12:20 bardzo fajny
29 Katarzyna Januchowska 1991 Pila ZADYSZKA TEAM 12:20 bardzo fajny
30 Jaroslaw Sznajderowski 1986 Osiek nad Notecia ZADYSZKA TEAM 12:20 bardzo fajny
31 Joanna Nogowska 1986 Pila ZADYSZKA TEAM 12:20 bardzo fajny
32 Maciej Wysocki 1989 Toruń 12:20
33 Krzysztof Kozłowski 1961 Śliwice 9:20
34 Michał Ewertowski 1993 Sugajenko 55 9:20
35 Daria Ulatowska 1974 Toruń Strong Team 10:20 bardzo fajny
36 Karolina Lubiszewska 1984 Toruń Strong Team 10:20 bardzo fajny
37 Dawid Lubiszewski 1984 Toruń Strong Team 10:20 bardzo fajny
38 Robert Reszkowski 1985 Toruń Strong Team 10:20 bardzo fajny
39 Sybilla Walczyk 1983 Toruń Strong Team 10:20 bardzo fajny
40 Tomasz Fornalewicz 1988 Bydgr 14:00
41 Artur Kraska 1990 Bydgoszcz Klub1 12:20
42 Arkadiusz Winkler 1990 Bydgoszcz (Bydgoszcz, Poland) Break The Brain 9:20
43 Bartosz Pólkowski 1985 Bydgoszcz Fire House 9:20
44 Urszula Kwiatkowska 1988 Bydgoszcz Team Rambo 9:20
45 Urszula Dutkiewicz 1986 Bydgoszcz Wataha 10:40
46 Marcin Schmidt 1981 Bydgoszcz Team Rambo 9:20
47 Dawid Pawlak 1992 Inowrocław United Panfils 11:20
48 Aleksandra Bieniaszewska 1976 Bydgoszcz Team Rambo 9:20
49 Andrzej Delik 1987 Bydgoszcz 9:20
50 Bartłomiej Płotka 1984 Bydgoszcz Veni Vidi Vici 9:20 bardzo fajny
51 Oliwia Płotka 1991 Bydgoszcz Veni Vidi Vici 9:20 bardzo fajny
52 Karol Cybulski 1989 Rogowo Veni Vidi Vici 9:20 bardzo fajny
53 Daniel Frankowski 1977 Bydgoszcz Veni Vidi Vici 9:20 bardzo fajny
54 Wiktoria Płotka 1993 Bydgoszcz Veni Vidi Vici 9:20 bardzo fajny
55 Kamil Kwiatkowski 1988 Bydgoszcz Team Rambo 9:20
56 Marcin Zabrocki 1987 Bydgoszcz Team Rambo 9:20
57 Jacek Kowalski 1977 BYDGOSZCZ 10:00
58 Grzegorz Groskop 1991 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 9:20 bardzo fajny
59 Damian Mierzwa 1988 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 9:20 bardzo fajny
60 Maciej Kannenberg 1994 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 9:20 bardzo fajny
61 Antoni Paliga 1967 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 9:20 bardzo fajny
62 Mateusz Paliga 1995 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 9:20 bardzo fajny
63 Karolina Bartosiewicz 1995 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 9:20 bardzo fajny
64 Natalia Sakwińska 1989 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 9:20 bardzo fajny
65 Sebastian. Czubkowski 1983 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 9:20 bardzo fajny
66 Mateusz Dobkowski 1996 Inowrocław UNITED PANFILS 11:20
67 Łukasz WĄSOWSKI 1979 INOWROCŁAW DZIKI Z BALCZEWA 11:20
68 Paweł Operacz 1992 Inowrocław UNITED PANFILS 11:20
69 Bartłomiej Gliniecki 1992 Bładzim PSP Świecie 11:20
70 Sebastian Barszczewski 1979 Bydgoszcz Frącki Team 11:20
71 Daniel Lewandowski 1981 Inowrocław 10:00
72 Marcin Wódczak 1986 Inowrocław United Panfils 11:20
73 Patryk Bartnicki 1985 TORUŃ 9:20
74 Sebastian Czerwiakowski 1974 Bydgoszcz Squash Point & Bella Line Bydgoszcz Team 9:20
75 Przemysław Poboc 1971 Bydgoszcz Squash Point & Bella Line Bydgoszcz Team 9:20
76 Anton Minzyanov 1987 Bydgoszcz 11:20
77 Eryk Bella 1996 Ostrów Wielkopolski niemamynazwybotak 10:00 ultra fajny
78 Mikołaj Czerwiński 1996 Bydgoszcz niemamynazwybotak 10:00 ultra fajny
79 Adrianna Banasiak 1997 Bydgoszcz niemamynazwybotak 10:00 ultra fajny
80 Justyna Kwiecień 1992 Bydgoszcz niemamynazwybotak 10:00 ultra fajny
81 Mateusz Maniewski 1997 Inowrocław niemamynazwybotak 10:00 ultra fajny
82 Paulina Pełnikowska 1995 Gdańsk niemamynazwybotak 10:00 ultra fajny
83 Dawid Śliwiński 1994 Rędziny niemamynazwybotak 10:00 ultra fajny
84 Łukasz Gacioch 1996 Bydgoszcz niemamynazwybotak 10:00 ultra fajny
85 Magda Pieszczek 1994 Sułoszowa niemamynazwybotak 10:00 ultra fajny
86 Joanna Bujak 1994 Modlnica niemamynazwybotak 10:00 ultra fajny
87 Anna Gąsiorowska 1993 Bydgoszcz 9:20
88 Monika grot 1983 łochowo 13:00
89 Marta Gąsiorowska 1993 Bydgoszcz 9:20
90 Magdalena Strysik 1979 Jeżewo Muscle Fit System Jeżewo 9:20 bardzo fajny
91 Jolanta Bocian 1992 Jeżewo Muscle Fit System Jeżewo 9:20 bardzo fajny
92 Damian Strysik 1985 Jeżewo Muscle Fit System Jeżewo 9:20 bardzo fajny
93 Justyna Piotrowska 1981 Jeżewo Muscle Fit System Jeżewo 9:20 bardzo fajny
94 Dariusz Kowalski 1981 Jeżewo Muscle Fit System Jeżewo 9:20 bardzo fajny
95 Bartłomiej Romankiewicz 1985 Toruń 12:20
96 Kacper Uklejewski 1999 Niwy xyz 11:20 bardzo fajny
97 Jacek Górski 1967 Bydgoszcz xyz 11:20 bardzo fajny
98 Bartłomiej Rydzkowski 1992 Bydgoszcz xyz 11:20 bardzo fajny
99 Piotr Umiński 1983 Świecie xyz 11:20 bardzo fajny
100 Przemysław Uklejewski 1974 Niwy xyz 11:20 bardzo fajny
101 Natalia Ziółkowska 1999 Tuszyny 13:00
102 Dawid Daruszewski 1986 Nakło nad Notecią Valhalla 9:40
103 Jakub Sobieralski 1981 Janikowo HWDG 13:00
104 Adam Staniszewski 1985 Zakrzewo HWDG 13:00
105 Łukasz Rogalski 1978 Janikowo HWDG 13:00
106 Anna Kotewicz 1983 Grudziądz 86300 Crossfit 10:20
107 Justyna Michna 1975 Świecie 11:40
108 Beata Suchomska 1976 Jania Góra 11:40
109 Maja Opara 1981 Jabłonna Bravehearts Legionowo 9:20
110 Michał Przybyszewski 1991 Fabianki MUPPETY 11:20 bardzo fajny
111 Adrian Waszak 1997 Włocławek MUPPETY 11:20 bardzo fajny
112 Ilona Rybarczyk 1989 Koło MUPPETY 11:20 bardzo fajny
113 Paweł Gołębiowski 1997 Włocławek MUPPETY 11:20 bardzo fajny
114 Włodzimierz Wiśniewski 1961 Toruń SPC 9:20
115 Mirosław Stajkowski 1988 Inowrocław Atletic Club Inowrocław 9:40
116 Anna Kaczmarek 1986 Lwszno Orienteering Leszno 13:00
117 Sylwia Frąckowiak 1983 Bydgoszcz Frącki Team 11:20
118 Tomasz Frąckowiak 1982 Bydgoszcz Frącki Team 11:20
119 Piotr Belzyt 1982 Unisław 9:20
120 Marek Jankiewicz 1978 Wieliszew Bravehearts Legionowo 9:20
121 Jakub Pawlak 1986 Bydgoszcz TRIfecta team 9:20
122 Daniel Korytek 1978 Solec Kujawski 9:20
123 MICHAŁ DOBROGOWSKI 1977 BYDGOSZCZ Ryś 10:00 ultra fajny
124 Patryk Jagodziński 1987 Bydgoszcz 13:00
125 Kacper Bartczak 1994 Myślęcinek Abstynenci 12:20
126 Jakub Łent 1993 Zielonka Abstynenci 12:20
127 Sebastian Szwebs 1992 Zielonka Abstynenci 12:20
128 Krzysztof Gorgiel 1978 Świebodzin 11:20
129 Piotr Olszewski 1977 TORUŃ 9:40
130 Marcin Przybylski 1986 TORUŃ 9:40
131 Mateusz Kwiatkowski 1993 Toruń 9:20
132 Mariusz Rakowicz 1982 Zielonka 21 Zielonka 9:20
133 Daniel Żuchowski 1987 Grudziądz SKS Connecto Polska 9:20 ultra fajny
134 Ewa Kicza 1977 Grudziądz SKS Connecto Polska 9:20 ultra fajny
135 Aśka Ziobro 1975 Grudziadz SKS Connecto Polska 9:20 ultra fajny
136 Jolanta Arentewicz 1978 Grudziądz SKS Connecto Polska 9:20 ultra fajny
137 Anna Dąbrowska 1991 Grudziądz SKS Connecto Polska 9:20 ultra fajny
138 Bartosz Pudlewski 1988 Grudziądz SKS Connecto Polska 9:20 ultra fajny
139 Jakub Krohn 1985 Grudziądz SKS Connecto Polska 9:20 ultra fajny
140 Katarzyna Belzyt 1988 Dąbrowa Chełmińska 9:40
141 Krzysztof Jeliński 1983 Grudziądz 10:20
142 Adrian Ziomkowski 1977 Dąbrówka Nowa 61 ziomkowscy.pl 9:40
143 Agnieszka Szneidrowska 1997 Świekatowo Husaria Race Team 9:20
144 Tomasz Różyczka 1984 Bydgoszcz Anielski Orszak 10:40 bardzo fajny
145 Kamila Rybacka 1990 Bydgoszcz Anielski Orszak 10:40 bardzo fajny
146 Tomasz Zaborowski 1990 Witoldowo Anielski Orszak 10:40 bardzo fajny
147 Paweł Piekarski 1989 Bydgoszcz Anielski Orszak 10:40 bardzo fajny
148 Piotr Stejbach 1979 Bydgoszcz Anielski Orszak 10:40 bardzo fajny
149 Leszek Wołoszczak 1990 Bydgoszcz Anielski Orszak 10:40 bardzo fajny
150 Agnieszka Biesiada 1982 Bydgoszcz Anielski Orszak 10:40 bardzo fajny
151 Michał Kowal 1978 Nakło nad Notecią 9:20
152 Damian Skubiszewski 1988 Bydgoszcz Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
153 Marcin Robaszewski 1983 Łochowice Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
154 Agnieszka Nadolna 1991 Solec Kujawski Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
155 Rafał Puziak 1986 Białe Błota Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
156 Patryk Depka 1982 Bydgoszcz Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
157 Rafał Ruciński 1986 Rynarzewo Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
158 Robert Tatka 1982 Łochowo Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
159 Roman Gawrych 1982 ŻNIN Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
160 Łukasz Keczmer 1982 TORUŃ Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
161 Michał Knitter 1983 Bydgoszcz Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
162 Michał Wieloszyński 1982 Złotniki Kujawskie Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
163 Adriana Brocka 1977 Bydgoszcz Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
164 Daniel Konwiński 1982 Szubin Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
165 Hanna Seredyńska 1982 Bydgoszcz Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
166 Aleksandra Marcińczyk 1983 Bydgoszcz Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
167 Joanna Bednarczyk 1980 Bydgoszcz Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
168 Grażyna Radziejewska 1967 Bydgoszcz Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
169 Tomasz Sobolewski 1976 Bydgoszcz Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
170 Grzegorz Guz 1978 Świecie Africa Twim 9:20
171 Jakub Głowacki 1985 Boleslawiec 11:20
172 Grzegorz Kuliński 1993 Bydgoszcz Wataha 10:40
173 Paweł Nowiński 1991 Bydgoszcz Wataha 10:40
174 Jarosław Pikus 1969 Zelgno Runzel 11:40 bardzo fajny
175 Marek Zając 1970 Zalesie Runzel 11:40 bardzo fajny
176 Daniel Ramowski 1982 Zelgno Runzel 11:40 bardzo fajny
177 Adam Pietrowski 1973 Chełmża 11:40 bardzo fajny
178 Andrzej KALISZ 1964 Chełmża TTC 11:40 bardzo fajny
179 Karol Górski 1996 Bydgoszcz 10:20
180 Karol Tereszkiewicz 1983 Toruń 12:20
181 MICHAŁ SEROKA 1983 WYRZYSK 13:00
182 Jakub Winiarski 1983 Toruń 12:20
183 Marlena Golon 1975 Sicienko Run Pasja 9:40
184 Krzysztof Bankiert 1993 Nakło nad Notecią 9:20
185 Patryk SPIRRA 1991 Bydgoszcz 9:20
186 Sławomir Zalech 1977 Solec Kujawski Solec Team 10:20 bardzo fajny
187 Barbara Zalech 1977 Solec Kujawski Solec Team 10:20 bardzo fajny
188 Robert Zieliński 1980 Solec Kujawski Solec Team 10:20 bardzo fajny
189 Justyna Zielińska 1981 Solec kujawski Solec Team 10:20 bardzo fajny
190 Justyn Strauss 1981 Solec Kujawski Solec Team 10:20 bardzo fajny
191 Agnieszka Mikuła 1982 Solec Kujawski Solec Team 10:20 bardzo fajny
192 Maciej Fojt 1987 Solec Kujawski Solec Team 10:20
193 Ewa Grzegorek Grota 1979 Solec Kujawski Ekipa GG 14:00
194 Monika Zelazko 1981 Bydgoszcz Ekipa GG 14:00
195 Tomasz Pałaszewski 1991 Rucewko 10:20
196 Jakub Pantkowski 1991 Bydgoszcz Zabójcze Żółwie 11:40 ultra fajny
197 Jakub Herzberg 1995 Bydgoszcz Zabójcze Żółwie 11:40 ultra fajny
198 Joanna Sypniewska 1996 Bydgoszcz Zabójcze Żółwie 11:40 ultra fajny
199 Łukasz Sypniewski 1998 Bydgoszcz Zabójcze Żółwie 11:40 ultra fajny
200 Szymon Kwiatkowski 1995 Bydgoszcz Zabójcze Żółwie 11:40 ultra fajny
201 Kamila Kujawa 1995 Bydgoszcz Zabójcze Żółwie 11:40 ultra fajny
202 Jakub Scharmach 1996 Dąbrowa Chełmińska Zabójcze Żółwie 11:40 ultra fajny
203 Jakub Kowalski 1994 Wilcze Zabójcze Żółwie 11:40 ultra fajny
204 Martyna Nurek 1996 Starogard Gdański Zabójcze Żółwie 11:40 ultra fajny
205 Weronika Binka 1996 Chojnice Zabójcze Żółwie 11:40 ultra fajny
206 Magdalena Korycka 1984 ŁYSOMICE Muscle Fit System Jeżewo 9:20
207 Aneta Lach 1975 Grudziądz SKS Connecto Polska 9:20 ultra fajny
208 Przemysław Lach 1999 Grudziądz SKS Connecto Polska 9:20 ultra fajny
209 Wojciech Salamon 1982 Chełmża Bydlaki 11:40 ultra fajny
210 Karol Knowski 1992 Sierpin Bydlaki 11:40 ultra fajny
211 Jakub Nowak 1987 Szubin Bydlaki 11:40 ultra fajny
212 Jakub Nowak 1993 Bydgoszcz Bydlaki 11:40 ultra fajny
213 Bogdan Ivanchenko 1988 Bydgoszcz Bydlaki 11:40 ultra fajny
214 Anna Ruczyńska 1990 Bydgoszcz Bydlaki 11:40 ultra fajny
215 Magdalena Jurek 1989 Bydgoszcz Bydlaki 11:40 ultra fajny
216 Sławomir Biedziak 1973 Bydgoszcz Bydlaki 11:40 ultra fajny
217 Katarzyna Brudecka 1988 Bydgoszcz Bydlaki 11:40 ultra fajny
218 Aleksandra Knowska 1996 Elbląg Bydlaki 11:40 ultra fajny
219 Daniel Szuster 1982 Kotomierz Bydlaki 11:40 ultra fajny
220 Krzysztof Marciniak 1990 Bydgoszcz Bydlaki 11:40 ultra fajny
221 Volodymyr Frolov 1986 Bydgoszcz Bydlaki 11:40 ultra fajny
222 Marta Rybarczyk 1990 Bydgoszcz Bydlaki 11:40 ultra fajny
223 Aneta Nowak 1987 Szubin Bydlaki 11:40 ultra fajny
224 Katarzyna Biskup 1987 Szubin Bydlaki 11:40 ultra fajny
225 Oleksii Zahoruiko 1991 Bydgoszcz Bydlaki 11:40 ultra fajny
226 Michał Marach 1985 Występ Bydlaki 11:40 ultra fajny
227 Tomasz Róg 1982 Kotomierz Bydlaki 11:40 ultra fajny
228 Krzysztof Jurek 1983 Szubin Bydlaki 11:40 ultra fajny
229 Krzysztof Jesiołkowski 1976 Toruń 11:20
230 Agnieszka Ujazdowska 1983 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 9:20
231 Ania Grzonkowska 1985 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 9:20
232 Tomasz Skórcz 1967 Bydgoszcz akademia Pole Dance 9:20
233 Malgorzata skórcz 1968 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 9:20
234 Julietta Kozłowska 1987 Bydgoszcz Team Wujka Porady 9:20
235 Mariusz Klajbor 1978 Jeżewo Leszcze biegania 9:20
236 Piotr Kowalski 1985 Bydgoszcz 11:20
237 Marcin Orliński 1985 Bydgoszcz 10:00
238 Adrian Wojtynowski 1985 Bydgoszcz 10:00
239 Krzysztof Żołna 1985 Toruń PSP Toruń 10:40
240 Anna Karpinska 1982 Inowrocław OpenTeam 10:20
241 Paweł Karpinski 1978 Inowrocław OpenTeam 10:20
242 Tomasz Juchacz 1974 Inowrocław www.pomagam.pl/Magdalena 10:20
243 Bartosz Grząbel 1994 Inowrocław UNITED PANFILS 11:20
244 Bartłomiej Toboła 1995 Bydgoszcz Bromberg Spartans 12:20 ultra fajny
245 Kamil Toboła 1990 Bydgoszcz Bromberg Spartans 12:20 ultra fajny
246 Paweł Kaczmarek 1995 Bydgoszcz Bromberg Spartans 12:20 ultra fajny
247 Joanna Sarnowska 1997 Bydgoszcz Bromberg Spartans 12:20 ultra fajny
248 Jacek Dobosiewicz 1995 Rynarzewo Bromberg Spartans 12:20 ultra fajny
249 Mateusz Raś 1993 Koszalin Bromberg Spartans 12:20 ultra fajny
250 Dawid Betke 1997 Lubicz Górny Bromberg Spartans 12:20 ultra fajny
251 Marcin Sutor 1991 Inowrocław Bromberg Spartans 12:20 ultra fajny
252 Łukasz Schmidt 1984 Bydgoszcz Bromberg Spartans 12:20 ultra fajny
253 Krzysztof Sommertag 1990 Inowrocław Bromberg Spartans 12:20 ultra fajny
254 Dariusz Kordziński 1987 Toruń KlubPanaZiemniaka 10:00
255 Sambor Rojek 1985 Toruń KlubPanaZiemniaka 10:00
256 Agnieszka Padzikowska 1983 Bydgoszcz 10:40
257 Marek Pawlak 1996 Inowrocław United Panfils 11:20
258 Ryszard Jędrusik 1953 Bydgoszcz 10:00
259 Tomasz Kosecki 1988 Bydgoszcz JW1515 10:00 bardzo fajny
260 Mateusz Klimczak 1994 Bydgoszcz JW1515 10:00 bardzo fajny
261 Jakub Grochowski 1986 Witosław JW1515 10:00 bardzo fajny
262 Dawid Wilk 1985 Bydgoszcz JW1515 10:00 bardzo fajny
263 Adam Kloskowski 1986 Chojnice JW1515 10:00 bardzo fajny
264 Adrian Michalski 1994 Bydgoszcz Zimne Piwo 9:20 ultra fajny
265 Wojciech Kozowski 1995 Dąbrowa Człuchowska Zimne Piwo 9:20 ultra fajny
266 Dariusz Bebyn 1967 Bydgoszcz Zimne Piwo 9:20 ultra fajny
267 Tomasz Brunke 1972 Bydgoszcz Zimne Piwo 9:20 ultra fajny
268 Adrianna Bebyn 1993 Bydgoszcz Zimne Piwo 9:20 ultra fajny
269 Marcin Zawieruszyński 1977 Murowaniec Zimne Piwo 9:20 ultra fajny
270 Bartłomiej Laskowski 1974 Bydgoszcz Zimne Piwo 9:20 ultra fajny
271 Anna Laskowska 1975 Bydgoszcz Zimne Piwo 9:20 ultra fajny
272 Mariola Bebyn 1967 Bydgoszcz Zimne Piwo 9:20 ultra fajny
273 Maciej Bebyn 1995 Bydgoszcz Zimne Piwo 9:20 ultra fajny
274 Maciej Zdunowski 1980 Torun ŁADNY TEAM 9:20 ultra fajny
275 Piotr Chościński 1977 Toruń ŁADNY TEAM 9:20 ultra fajny
276 Aleksandra Libera 1994 Toruń ŁADNY TEAM 9:20 bardzo fajny
277 Marcin Bocian 1983 Toruń ŁADNY TEAM 9:20 ultra fajny
278 Agata Bańkowska 1985 Toruń ŁADNY TEAM 9:20 ultra fajny
279 Tomasz Sudoł 1973 Obrowo ŁADNY TEAM 9:20 ultra fajny
280 Adam MELERSKI 1972 Czernikowo ŁADNY TEAM 9:20 ultra fajny
281 Dariusz MAZUR 1977 Czernikowo ŁADNY TEAM 9:20 ultra fajny
282 Agnieszka Cieślewicz 1984 Toruń ŁADNY TEAM 9:20 ultra fajny
283 Robert Baron 1969 Toruń HUSARIA RACE TEAM 9:20 ultra fajny
284 Michał Niewiadomski 1984 Grudziądz 4FUN 11:40
285 Grzegorz Bergmann 1986 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 10:00 bardzo fajny
286 Piotr Gurski 1981 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 10:00 bardzo fajny
287 Filip Sitarek 1979 Zielonka Gang Dzikich Wieprzy 10:00 bardzo fajny
288 Michał Waleński 1982 Piaski Gang Dzikich Wieprzy 10:00 bardzo fajny
289 Tomasz Wąż 1995 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 10:00 bardzo fajny
290 Patryk Łęgowski 1983 Grudziądz 11:40
291 Robert Pochwała 1975 Osielsko Frącki Team 11:20
292 Sławomir Jurek 1974 Złotniki Kujawskie Biuro Usług Informatycznych Sławomir Jurek 10:00
293 Marcin Orlik 1989 Bydgoszcz 10:20
294 Piotr Bugajski 1982 Grudziądz FOR FUN 11:40
295 Paweł Kołodziej 1991 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
296 Kamil Wegner 1991 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
297 Magdalena Wódczak 1991 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
298 Dawid Kamasz 1989 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
299 Anna Wardęcka 1991 Piotrków Kujawski BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
300 Tomasz Wardęcki 1993 Piotrków Kujawski BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
301 Łukasz Ciesielski 1992 Trzciniec BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
302 Dariusz Leśniewski 1994 Toruń BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
303 Daria Leśniewska 1992 Toruń BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
304 Paulina Czubacka 1991 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
305 Patrycja Czubacka 1992 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
306 Oskar Ossowski 1995 Gdańsk BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
307 Przemysław Brall 1996 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
308 Maciej Tarasiewicz 1991 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
309 Marcin Paszkiewicz 1991 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
310 Oliwier Szustow 1992 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
311 Adrian Świderski 1994 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
312 Nikodem Chmiel 1993 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
313 Jakub Kutowski 1992 Bukowiec BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
314 Łukasz Michałek 1984 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
315 Mikołaj Marcysiak 1990 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 10:20 ultra fajny
316 Joanna Sowińska 1983 Bydgoszcz 11:20
317 Piotr Dagiel 1970 Bydgoszcz 11:20
318 Sławek Polachowski 1981 Bydgoszcz 11:20
319 Sebastian Witek 1986 Grudziądz 4FUN 11:40
320 Rafał Żółtański 1991 Sierpc Cztery Kopytka 10:00
321 Wojciech Napiontek 1994 Bydgoszcz 10:20
322 Agnieszka Wojnowska 1995 Poznań 10:20
323 Anna Sekreta 1997 Dębów 9:40
324 Anna Szramik 1995 Pełkinie 9:40
325 Marta Polińska 1992 Włocławek 9:40
326 Agnieszka Suchodolska 1976 Żołędowo 10:40
327 dariusz maciejak 1979 śliwice biegające śliwice 10:00
328 Grzegorz Dolata 1976 Bydgoszcz 12:40
329 Sebastian Wiśniewski 1993 Bydgoszcz 10:40
330 Przemysław Pawski 1990 Bydgoszcz 10:40 bardzo fajny
331 Krystian Nawrocki 1995 Augustowo 10:40 bardzo fajny
332 Piotr Michalski 1990 Bydgoszcz 10:40 bardzo fajny
333 Daria Michalska 1992 Bydgoszcz 10:40 bardzo fajny
334 Marcin Pawlewski 1990 Bydgoszcz 10:40 bardzo fajny
335 Jacek Stasiłowicz 1990 Bydgoszcz 10:40 bardzo fajny
336 Małgorzata Ignasiak 1990 Chełmża Włókniarz- CrossFit 10:40 ultra fajny
337 Monika Kuffel 1978 Chełmża Włókniarz- CrossFit 10:40 ultra fajny
338 Monika Wierzchowska-Grabowska 1978 Chełmża Włókniarz- CrossFit 10:40 ultra fajny
339 Katarzyna Smykowska 1988 Chełmża Włókniarz- CrossFit 10:40 ultra fajny
340 Karolina Hapka 1982 Chełmża Włókniarz- CrossFit 10:40 ultra fajny
341 Wojciech Hapka 1979 Chełmża Włókniarz- CrossFit 10:40 ultra fajny
342 Adam Olszewski 1981 Chełmża Włókniarz- CrossFit 10:40 ultra fajny
343 Adrian Brzdęk 1982 Chełmża Włókniarz- CrossFit 10:40 ultra fajny
344 Bartosz Kopacz 1981 Chełmża Włókniarz- CrossFit 10:40 ultra fajny
345 Marzena Kawecka 1985 Chełmża Włókniarz- CrossFit 10:40 ultra fajny
346 Anna Domanska 1992 Chełmża Włókniarz- CrossFit 10:40 ultra fajny
347 Dorota Kostrzewska 1974 Chełmża Włókniarz- CrossFit 10:40 ultra fajny
348 Nikodem Wróbel 1987 Poznań Dirty Sparrows 9:20 ultra fajny
349 Natalia Szczepkowska 1988 Poznań Dirty Sparrows 11:40 ultra fajny
350 Adrian Miodek 1983 Opalenica Dirty Sparrows 11:40 ultra fajny
351 Wojciech Majak 1981 Poznań Dirty Sparrows 11:40 ultra fajny
352 Piotr Drozdowski 1973 Mosina Dirty Sparrows 11:40 ultra fajny
353 Wojciech Żołnierek 1989 Poznań Dirty Sparrows 11:40 ultra fajny
354 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows 11:40 ultra fajny
355 Grzegorz Leśniak 1975 Poznań Dirty Sparrows 11:40 ultra fajny
356 Leszek Domań 1975 Kiekrz Dirty Sparrows 11:40 ultra fajny
357 Dominika Pawlak 1990 Owińska Dirty Sparrows 11:40 ultra fajny
358 Piotr Synak 1997 Raciąż Bromberg Spartans 12:20 ultra fajny
359 Mateusz Deptuła 1988 Bydgoszcz Bromberg Spartans 12:20 ultra fajny
360 Małgorzata Złocińska 1983 Biała 13:00
361 Tomasz Złociński 1980 Biała 13:00
362 Grzegorz Syczuk 1975 Strzyżawa SPX Flow 10:40 ultra fajny
363 Mariusz Florczak 1979 Bydgoszcz SPX Flow 10:40 ultra fajny
364 Waldemar Częsz 1974 Bydgoszcz SPX Flow 10:40 ultra fajny
365 Dawid Cendrowski 1984 Bydgoszcz SPX Flow 10:40 ultra fajny
366 Anna Martin 1984 Bydgoszcz SPX Flow 10:40 ultra fajny
367 Bartosz Grzempa 1990 Bydgoszcz SPX Flow 10:40 ultra fajny
368 Michał Sawicki 1983 Bydgoszcz SPX Flow 10:40 ultra fajny
369 Adam Chodkiewicz 1980 Bydgoszcz SPX Flow 10:40 ultra fajny
370 Michał Krzysiak 1979 Bydgoszcz SPX Flow 10:40 ultra fajny
371 Anna Drozdowska 1978 Białe Błota SPX Flow 10:40 ultra fajny
372 Robert Dobros 1977 Bydgoszcz SPX Flow 10:40 ultra fajny
373 Daniel Feliniak 1983 Bydgoszcz SPX Flow 10:40 ultra fajny
374 Sebastian Rekas 1976 Bydgoszcz SPX Flow 10:40 ultra fajny
375 Michał Chmara 1982 Bydgoszcz SPX Flow 10:40 ultra fajny
376 Maciej Marendowski 1983 Bydgoszcz SPX Flow 10:40 ultra fajny
377 Izabela Beinka 1997 Nożyczyn 11:20
378 Leszek Golon 1984 Sicienko Baronowie 9:40
379 MATHIAS EISERT 1981 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 9:40 bardzo fajny
380 KAMILA RAKOCZY-WÓJCICKA 1986 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 9:40 bardzo fajny
381 SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI 1976 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 9:40 bardzo fajny
382 MIŁOSZ SZULC 1990 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 9:40 bardzo fajny
383 MATEUSZ ZACH 1993 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 9:40 bardzo fajny
384 ADAM OLSZEWSKI 1994 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 9:40 bardzo fajny
385 WOJCIECH SMOLARSKI 1982 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 9:40 bardzo fajny
386 ALEKSANDRA SZELOCH2 1980 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 9:40 bardzo fajny
387 MARIUSZ AUGUSTYNIAK 1974 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 9:40 bardzo fajny
388 Dawid Mazur 1982 Świecie 10:20 bardzo fajny
389 Daniel Włodarczyk 1978 Swiecie 10:20 bardzo fajny
390 Paulina Lemieszko 1993 Świecie 10:20 bardzo fajny
391 Robert Melkowski 1984 Świecie 10:20 bardzo fajny
392 Monika Melkowska 1984 Świecie 10:20 bardzo fajny
393 Dawid Możejko 1988 Łódź Dzik Komando 9:40
Top