Terenowa Masakra - VII edycja - 10 km - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Gadżet
1002 Tomasz Wiśniewski 1990 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 9:30
1004 Arkadiusz Sobański 1982 Bydgoszcz 12:00
1005 Sebastian Borek 1989 Chełmno PILARZE 12:00 bardzo fajny
1006 Paweł Lipiński 1990 Toruń PILARZE 12:00 bardzo fajny
1007 Piotr Heidak 1976 Bydgoszcz 11:00
1008 Jacek Chrośniak 1990 Bydgoszcz Break The Brain 9:30
1009 Arkadiusz Winkler 1990 Bydgoszcz (Bydgoszcz, Poland) Break The Brain 9:30
1010 Urszula Dutkiewicz 1986 Bydgoszcz Wataha 10:30
1011 Jacek Kowalski 1977 BYDGOSZCZ 10:00
1012 Bartłomiej Gliniecki 1992 Bładzim PSP Świecie 10:45
1013 Jakub Mielczarek 1979 Zduńska Wola Rajsport Active 10:00
1014 Justyna Zukaroli 1973 Śliwice Śliwickie Babeczki 12:00 bardzo fajny
1016 Gabriela Śmigel 1978 Śliwice Śliwickie Babeczki 12:00 bardzo fajny
1017 Brygida Kosch 1974 Śliwice Śliwickie Babeczki 12:00 bardzo fajny
1018 Joanna Kozłowska 1975 Śliwice Śliwickie Babeczki 12:00 bardzo fajny
1019 Mariola Maciejak 1981 Śliwice Śliwickie Babeczki 12:00 bardzo fajny
1020 Daniel Lewandowski 1981 Inowrocław 10:00
1021 Patryk Bartnicki 1985 TORUŃ 9:30
1022 Monika grot 1983 łochowo 12:00
1023 Krzysztof GROT 1983 łochowo 12:00
1025 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz SAMOTNY WILK 9:30
1026 Włodzimierz Wiśniewski 1961 Toruń SPC 9:30
1027 Marcin Onufrejuk 1994 Górowo Iławeckie Baltic Seals 12:00
1028 Piotr Belzyt 1982 Unisław 9:30
1030 Alicja Walec 1985 Złotów Lill Sport 10:00
1031 Marta Gargas 1983 Pigża 10:30
1032 Adam Gargas 1985 Pigża 10:30
1034 Adrian Chylewski 1994 Bydgoszcz 9:45
1035 Tadeusz Pawłowski 1993 Chociszewo 9:30
1036 Bartosz Półgęsek 1985 Solec Kujawski 11:00
1037 Maciej Łuński 1982 Złotów 10:00
1038 Emilia Sawicz-Łuńska 1983 Złotów 10:00
1039 Filip Smoliński 1995 Bydgoszcz Szpachlownicy 10:00 bardzo fajny
1040 Olga Kowalska 1994 Bydgoszcz Szpachlownicy 10:00 bardzo fajny
1041 Małgorzata Szulakiewicz 1993 Bydgoszcz Szpachlownicy 10:00 bardzo fajny
1042 Maciej Szulakiewicz 1995 Poznań Szpachlownicy 10:00 bardzo fajny
1043 Oskar Gurbada 1993 Skłudzewo Szpachlownicy 10:00 bardzo fajny
1044 Katarzyna Belzyt 1988 Dąbrowa Chełmińska 9:45
1045 Filip Ellmann 1989 Poznań Styl Pijanego Mistrza 9:30
1046 Bronisław Świątek 1960 Kalisz Tup tup razem 11:30
1047 Iwona Wojcieszak 1968 Kalisz Tup tup razem 11:30
1048 Mirosław Juszczyk 1990 Karnówko 10:00
1049 Kamila Puchała 1983 Konin 10:30
1050 Marcin Radke 1980 Konin 10:30
1051 PIOTR IDCZAK 1985 SULĘCINEK Przyczajone Tygrysy 10:00
1052 Mirosław Wiśniowski 1963 Kraków 9:45
1053 Michał Rolewicz 1990 Bydgoszcz Klinika Triathlonu 10:00
1054 zuzanna grusznis 1991 golęczewo 9:30
1055 Bartosz Kuzemko 1988 Paczkowo xRunners 9:30
1056 Cezary Gajewski 1994 Warszawa Husaria Race Team 9:30
1057 Krzysztof Chojnowski 1987 Warszawa BPAT 11:00 bardzo fajny
1058 Anna Chojnowska 1989 Warszawa BPAT 11:00 bardzo fajny
1059 Marika Kuczyńska 1990 Warszawa BPAT 11:00 bardzo fajny
1060 Ludwik Grochowski 1980 Warszawa BPAT 11:00 bardzo fajny
1061 Łukasz Tobiasz 1982 Koczargi Nowe BPAT 11:00 bardzo fajny
1062 Aleksandra Serafin 1995 Lucim 89 12:00
1063 Tomasz Molenda 1985 Lucim 89 12:00
1064 ŁUKASZ PIASECKI 1978 BYDGOSZCZ ORŁY Z PAWŁÓWKA 10:00
1065 KAMIL JAGŁA 1988 NAKŁO NAD NOTECIĄ ORŁY Z PAWŁÓWKA 10:00
1066 MIKOŁAJ JAGŁA 1999 NAKŁO NAD NOTECIĄ ORŁY Z PAWŁÓWKA 10:00
1067 DANUTA HERCZYŃSKA 1984 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1068 Matra Tomczyk 1992 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1069 Paulina Dzikowska 1988 grudziadz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1070 Agnieszka Matuszewska 1986 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1071 Karolina Witczak 1988 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1072 Marta Serwatka 1995 Rogóźno Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1073 Emilia Grochowska 1986 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1074 Ewelina Wrzos 1987 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1075 Anna Dąbrowska 1991 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1076 Izabela Pytyńska 1980 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1077 Arkadiusz Pytyński 1980 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1078 Monika Gollus 1984 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1079 Ewa Januszewska 1990 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1080 Grzegorz Gollus 1983 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1081 Magda Totleben 1990 Szamotuły Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1082 Paulina Pudlewska 1989 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1083 Agnieszka Chochliuk 1983 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1084 Alicja Kuziemska-Machowska 1981 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1085 Katarzyna Morczyńska 1989 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1086 Marcin Kamiński 1990 Bydgoszcz 11:00
1087 Urszula Zielke 1989 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1088 Wojciech Serwatka 1994 Rogóźno Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1089 Wojciech Włodarczyk 1975 Łódź 12:00
1090 Jacek Wójt 1973 Łódź Black 12:00
1091 Anna Stimma 1976 Serock Ala & Ania Serock Team 9:30
1092 Anna Tydryszewska 1987 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30 ultra fajny
1093 Emilia Thoms 1980 Śliwice Śliwickie Babeczki 12:00 bardzo fajny
1094 Karol Siemiński 1995 Bydgoszcz 10:00
1095 Barbara Wenda 1994 Sępólno Krajeńskie 9:30
1096 Tomasz Dutkowski 1984 Bydgoszcz 9:30
1097 Rafał Konopa 1986 Bydgoszcz Wolne Miasto Fordon 12:15
1098 Łukasz Idziak 1996 Bydgoszcz 9:30
1099 Robert Jamróz 1974 Murowaniec Jamerki 9:45
1100 MICHAŁ SEROKA 1983 WYRZYSK 12:15
1101 Piotr Paczkowski 1971 Osielsko PJ-TEL 10:00
1102 Karol Górski 1996 Bydgoszcz 9:30
1103 Sławomir Piela 1991 Rynarzewo 11:00
1104 Justyna Michna 1975 Świecie 10:00
1105 Beata Suchomska 1976 Jania Góra 10:00
1106 Marcin Wilczek 1988 Sochaczew Buszujący w ściółce 9:30
1107 Mateusz Sikorski 1988 Sochaczew Buszujący w ściółce 9:30
1108 WOJCIECH KRZYŻANOWSKI 1970 Bydgoszcz AZS UMK Collegium Medicum 10:00
1109 Rafał Bryk 1985 Toruń 11:00
1110 Anna Ziółkowska 1983 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30
1111 Tomasz Ziółkowski 1987 Grudziądz Fit House Grudziądz 10:30
1112 Przemysław Chojnacki 1999 Gruczno 10:00
1113 Mateusz Koczorowski 1990 Inowrocław Koczorowscy 9:30
1114 Paulina Żakowska 1996 Bydgoszcz Koczorowscy 9:30
1115 Agnieszka Padzikowska 1983 Bydgoszcz 10:45
1116 Mikołaj Wiśniewski 1981 Bydgoszcz Bydgoski Klub Morsów 9:30
1117 Tomasz Rutecki 1984 Poznań AlaMaKota 9:45
1118 Tomasz Turek 1984 Wrocław AlaMaKota 9:45
1119 Daniel Jaworski 1990 Bydgoszcz TROJAN 10:00
1120 Łukasz Buczkowski 1983 Bydgoszcz TROJAN 10:00
1121 Tomasz Liedke 1985 Bydgoszcz TROJAN 10:00
1122 Maria Malicka 1984 Bydgoszcz GALACTICA 9:30 ultra fajny
1123 Michał Stępień 1984 Bydgoszcz GALACTICA 9:30 ultra fajny
1124 Beata Malicka 1965 Bydgoszcz GALACTICA 9:30 ultra fajny
1125 Marcin Farbotko 1976 Bydgoszcz GALACTICA 9:30 ultra fajny
1126 Piotr Wojtalewicz 1984 Bydgoszcz GALACTICA 9:30 ultra fajny
1127 Radosław Klinowski 1985 Bydgoszcz GALACTICA 9:30 ultra fajny
1128 Łukasz Zubrycki 1984 BYDGOSZCZ GALACTICA 9:30 ultra fajny
1129 Marta Ronowicz 1975 Toruń GALACTICA 9:30 ultra fajny
1130 Maciej Stasiak 1998 Bydgoszcz GALACTICA 9:30 ultra fajny
1131 Jacek Łasiński 1974 Osówka GALACTICA 9:30 ultra fajny
1132 Oliwia Ligman-Stasiak 1991 Bydgoszcz GALACTICA 9:30 ultra fajny
1133 Adam Gwizdała 1984 Bukowiec Wiatrakowe Charty 9:30
1134 Lucyna Gerke 1983 Bukowiec Wiatrakowe Charty 9:30
1135 Karol Łoboda 1984 Zielonczyn Galactica 9:30 ultra fajny
1137 Andrzej Kmieciak 1976 Włocławek Niefrasobliwi Skrytobójcy 11:00
1138 Aleksandra Gronowska 1995 Łódź Niefrasobliwi Skrytobójcy 11:00
1139 Przemysław Mroczkowski 1983 Izbica Kujawska Niefrasobliwi Skrytobójcy 11:00
1140 Robert Łuczak 1990 Izbica Kujawska Niefrasobliwi Skrytobójcy 11:00
1141 Wladyslaw Kalin 1980 Unislaw 9:30
1142 Mirosław Tomaszewski 1979 Chełmno 9:30
1143 MICHAŁ NOWACKI 1994 CEKCYN LEVEL 10 11:45 ultra fajny
1144 MICHAŁ KOTWICA 1994 GĄSAWA LEVEL 10 11:45 ultra fajny
1145 Mateusz Moch 1994 Ryńsk NIEprofesjonalni TEAM 11:45 ultra fajny
1146 Karol Nędzołek 1990 Gostycyn NIEprofesjonalni TEAM 11:45 ultra fajny
1147 Monika Dąbrowska 1992 Koronowo NIEprofesjonali TEAM 11:45 ultra fajny
1148 Mateusz Ratkowski 1996 Świekatowo NIEprofesjonalni TEAM 11:45 ultra fajny
1149 Paweł Pulikowski 1970 Tuchola NIEprofesjonalni TEAM 11:45 ultra fajny
1150 MONIKA PAJĄKOWSKA 1987 IWIEC LEVEL 10 11:45 ultra fajny
1151 MARCIN SZWOCH 1983 Tuchola LEVEL 10 11:45 ultra fajny
1152 Mateusz Nędzołek 1996 Gostycyn NIEprofesjonalni TEAM 11:45 ultra fajny
1153 Łukasz Łącki 1981 Nowy Dwór Mazowiecki hardcorowe wychylylybymy 9:30 bardzo fajny
1154 Mirela Szymańska 1995 Bydgoszcz hardcorowe wychylylybymy 9:30 bardzo fajny
1155 Krzysztof Kowalewski 1985 Bydgoszcz hardcorowe wychylylybymy 9:30 bardzo fajny
1156 Beata Pałaszyńska 1983 Bydgoszcz hardcorowe wychylylybymy 9:30 bardzo fajny
1157 Piotr Walewicz 1984 Włocławek hardcorowe wychylylybymy 9:30 bardzo fajny
1158 Marcin Pruszkowski 1984 Bydgoszcz 10:00
1159 Daniel Kryszewski 1983 Bydgoszcz 10:00
1160 Robert Szypowski 1975 Gąsawa Żnin 10:30 bardzo fajny
1161 Magdalena Imbiorowska 1975 Żnin Żnin 10:30 bardzo fajny
1162 Tomasz Imbiorowski 1975 Żnin Żnin 10:30 bardzo fajny
1163 Michał Zaborowski 1989 Żnin Żnin 10:30 bardzo fajny
1164 Wioletta Łożyńska 1979 Mamlicz Żnin 10:30 bardzo fajny
1165 Bartosz Stawicki 1990 Obudno Żnin 10:30 bardzo fajny
1166 Piotr Przywara 1973 Żnin Żnin 10:30 bardzo fajny
1167 Arkadiusz Imbiorowski 2000 Żnin Żnin 10:30 bardzo fajny
1168 Anna Gackowaka 1995 Błądzim PSP ŚWIECIE 10:45
1169 Aniela Żukowska 1980 Białystok Outdoor Training 9:45
1170 Sławomir Zalech 1977 Solec Kujawski Polimex-Profil 9:45 bardzo fajny
1171 Maciej Fojt 1987 Solec Kujawski Polimex-Profil 9:45 bardzo fajny
1172 Barbara Zalech 1977 Solec Kujawski Polimex-Profil 9:45 bardzo fajny
1173 Tomasz Muszyński 1975 Solec Kujawski Polimex-Profil 9:45 bardzo fajny
1174 Waldemar Latoń 1969 Solec Kujawski Polimex-Profil 9:45 bardzo fajny
1175 Marcin Główczewski 1988 Solec Kujawski Polimex-Profil 9:45 bardzo fajny
1176 Arek Jarzembski 1987 Solec Kujawski Polimex-Profil 9:45 bardzo fajny
1177 Wojciech Ryłek 1962 Włocławek Niefrasobliwi Skrytobójcy 11:00
1178 Tomasz Polaczyk 1987 Bydgoszcz FIT ME UP Team 11:30 ultra fajny
1179 Krzysztof Bratz 1992 Bydgoszcz FIT ME UP Team 11:30 ultra fajny
1180 Szymon Bratz 1993 Gorzyce FIT ME UP Team 11:30 ultra fajny
1181 Damian Chałabiś 1990 Żnin FIT ME UP Team 11:30 ultra fajny
1182 Łukasz Kufel 1987 Bydgoszcz FIT ME UP Team 11:30 ultra fajny
1183 Mateusz Tarnowski 1987 Janowiec Wlkp. FIT ME UP Team 11:30 ultra fajny
1184 Mateusz Gaworzewski 1990 Olimpin FIT ME UP Team 11:30 ultra fajny
1185 Mateusz Okrutnik 1986 Bydgoszcz FIT ME UP Team 11:30 ultra fajny
1186 Marcin Barczyński 1984 Bolumin FIT ME UP Team 11:30 ultra fajny
1187 Bartosz Dobrowolski 1992 Bydgoszcz FIT ME UP Team 11:30 ultra fajny
1188 Szymon Nasalski 1985 Bydgoszcz FIT ME UP Team 11:30 ultra fajny
1189 Kaludia Szefs- Nasalska 1991 Bydgoszcz FIT ME UP Team 11:30 ultra fajny
1190 Marek Jasiński 1982 Olszynki 30/13 FIT ME UP Team 11:30 ultra fajny
1191 Adam Szychulec 1990 Bydgoszcz SoftBlue Team 12:15 bardzo fajny
1192 Tomasz Adrych 1989 Tuchola KOCURY 11:00 ultra fajny
1193 Dariusz Dąbkowski 1987 Chojnice KOCURY 11:00 ultra fajny
1194 Tomasz Kawka 1979 Sępólno Krajeńskie KOCURY 11:00 ultra fajny
1195 Agnieszka Klucewicz 1989 Chojnice KOCURY 11:00 ultra fajny
1196 Łukasz Wejman 1983 Człuchów KOCURY 11:00 ultra fajny
1197 Przemysław Waśkowski 1992 Chojnice KOCURY 11:00 ultra fajny
1198 Maciej Waśkowski 1989 Chojnice KOCURY 11:00 ultra fajny
1199 Patryk Duda 1982 Człuchów KOCURY 11:00 ultra fajny
1200 Łukasz Kamiński 1987 Chojnice KOCURY 11:00 ultra fajny
1201 Łukasz Adamczyk 1985 Tuchola KOCURY 11:00 ultra fajny
1202 Radosław Leśnicki 1988 Chojnice KOCURY 11:00 ultra fajny
1203 Anna Król 1992 Chojnice KOCURY 11:00 ultra fajny
1204 Tomasz Drążkowski 1991 Chojnice KOCURY 11:00 ultra fajny
1205 Michał Dąbrowski 1983 Koronowo Sparta Chełmno 12:15 ultra fajny
1206 Mateusz Runka 1994 Koronowo NIEprofesjonalni TEAM 11:45 bardzo fajny
1207 Marta Chytła 1995 Wtelno NIEprofesjonalni TEAM 11:45 bardzo fajny
1208 Wojciech Szczawiński 1995 Szynwałd 6 NIEprofesjonalni TEAM 11:45 bardzo fajny
1209 Oliwia Rusoń 1994 Jasiewo 6 NIEprofesjonalni TEAM 11:45 bardzo fajny
1210 Jakub Rusoń 1995 Jasiewo 6 NIEprofesjonalni TEAM 11:45 bardzo fajny
1211 Michał Skotarczak 1990 Modliborzyce 4/3 Koniec żartów 10:30 bardzo fajny
1212 Anita Świątkowska 1989 Toruń Koniec żartów 10:30 bardzo fajny
1213 Anna Olszewska 1989 Toruń Koniec żartów 10:30 bardzo fajny
1214 Piotr Czubek 1985 Świecie Koniec żartów 10:30 bardzo fajny
1215 Weronika Gąska 1989 Toruń Koniec żartów 10:30 bardzo fajny
1216 Mateusz Kochański 1996 Solec Kujawski Polimex-Profil 9:45
1217 Grzegorz Syczuk 1975 Strzyżawa SPX Flow 11:30 ultra fajny
1218 Maciej Marendowski 1983 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1219 Mariusz Florczak 1979 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1220 Robert Dobros 1977 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1221 Waldemar Częsz 1974 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1222 Daniel Feliniak 1983 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1223 Dawid Cendrowski 1984 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1224 Adam Chodkiewicz 1980 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1225 Michał Sawicki 1983 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1226 Michał Krzysiak 1979 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1227 Michał Chmara 1982 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1228 Sebastian Rekas 1976 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1229 Marcin Czyżewski 1983 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1230 Sławomir Kaczmarek 1978 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1231 Dawid Szypura 1991 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1232 Robert Dolny 1973 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1233 Krzysztof Słowikowski 1987 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1234 Michał Hełminiak 1980 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1235 Krzysztof Dubanowski 1982 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1236 Agnieszka Krajewska 1982 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1237 Patryk Jechna 1991 Myślęcinek SPX Flow 11:30 ultra fajny
1238 Łukasz Lubiewski 1991 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1239 Rafał Babiński 1974 Zielonka SPX Flow 11:30 ultra fajny
1240 Ewa Gugała 1979 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1241 Piotr Stablewski 1975 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1242 Łukasz Jopek 1989 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1243 Monika Wolsztyńska 1990 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1244 Przemysław Tomaszewski 1988 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1245 Bartłomiej Kludziński 1989 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1246 Martyna Modlinska 1992 Bydgoszcz SPX Flow 11:30 ultra fajny
1247 Waldemar Scigocki 1970 Bydgoszcz MAFIA 11:45 bardzo fajny
1248 Janusz Prus 1976 Włocławek MAFIA 11:45 bardzo fajny
1249 Magdalena Kaczmarczyk 1983 Wielki Wełcz Mafia 11:45 bardzo fajny
1250 Wojciech Wnuk 1994 Bydgoszcz MAFIA 11:45 bardzo fajny
1251 Marcin Gawłowski 1976 Włocławek MAFIA 11:45 bardzo fajny
1252 Katarzyna Zemełka 1984 Inowrocław MAFIA 11:45 bardzo fajny
1253 Michał Janowski 1990 Bydgoszcz Niefrasobliwi Skrytobójcy 11:00
1254 Wojciech Napiontek 1994 Bydgoszcz 9:30
1255 MARCIN ZDUNKIEWICZ 1980 BYDGOSZCZ FIFI BANK 11:00
1256 Łukasz Bąbolewski 1982 Bydgoszcz FIFI BANK 11:00
1257 MARIUSZ WEJMAN 1981 DEBRZNO KOPEĆ TEAM 11:00
1258 Paweł Olech 1989 Dobrcz DreamTeam 10:00
1259 Paweł Perlik 1989 Bydgoszcz DreamTeam 10:00
1260 Szymon Perlik 1994 Bydgoszcz DreamTeam 10:00
1261 Krzysztof Jaworski 1994 Dobrcz DreamTeam 10:00
1262 ARKADIUSZ KURA 1984 BYDGOSZCZ Alpen-Paintball Bydgoszcz 11:45 bardzo fajny
1263 Hanna Siewert 1984 Bydgoszcz Alpen-Paintball Bydgoszcz 11:45 bardzo fajny
1264 ŁUKASZ TOPOREK 1978 BYDGOSZCZ Alpen-Paintball Bydgoszcz 11:45 bardzo fajny
1265 Agnieszka Toporek 1974 Kusowo Alpen-Paintball Bydgoszcz 11:45 bardzo fajny
1266 Alina Borowska 1984 Bydgoszcz Alpen-Paintball Bydgoszcz 11:45 bardzo fajny
1267 Magdalena Strysik 1979 Jeżewo Muscle Fit System Jeżewo 9:30
1268 Jolanta Bocian 1992 Jeżewo Muscle Fit System Jeżewo 9:30
1269 Justyna Piotrowska 1981 Jeżewo Muscle Fit System Jeżewo 9:30
1270 Magdalena Korycka 1984 ŁYSOMICE Muscle Fit System Jeżewo 9:30
1271 Adrian Filipowski 1983 Pruszcz Epaka 10:45
1272 Denis Duszyński 1987 Bydgoszcz Epaka.pl Przesyłki Kurierskie Bydgoszcz 10:45
1273 Artur Sakwiński 1978 Bydgoszcz Epaka.pl Przesyłki Kurierskie Bydgoszcz 9:30
1274 Jagoda Jakubowska 1987 Białe Błota 10:30
1275 Grzegorz Winiarski 1979 Świecie Street Workout Świecie 9:30
1276 Monika Konopka 1987 Bydgoszcz 10:30
1277 Filip Betlejewski 1993 Bydgoszcz hardcorowe wychylylybymy 9:30
1278 Marek Arndt 1980 Bydgoszcz Son Goku Team 9:30
1279 Przemysław Pawski 1990 Bydgoszcz 10:00 bardzo fajny
1280 Daria Michalska 1992 Bydgoszcz 10:00 bardzo fajny
1281 Piotr Michalski 1990 Bydgoszcz 10:00 bardzo fajny
1282 Krystian Nawrocki 1995 Augustowo 10:00 bardzo fajny
1283 Julia Grochowska 1992 Ostrówek 10:00 bardzo fajny
1284 Daniel Werling 1990 Bydgoszcz 10:00 bardzo fajny
1285 Marcelina Rogalska 1991 Bydgoszcz 10:00 bardzo fajny
1286 Karol Głowski 1999 Kobylarnia 12:15
1287 Aleksander Głowski 1975 Kobylarnia 12:15
1288 Dariusz Golinowski 1973 Kobylarnia 12:15
1290 Adrian Kęmpiński 1996 Skórzno Niefrasobliwi Skrytobójcy 11:00
1291 Witold Zaborowski 1997 Chełmno Nine Hills Chełmno 10:45 bardzo fajny
1292 Daniel Górecki 1996 Chełmno Nine Hills Chełmno 10:45 bardzo fajny
1293 Fabian Pastewski 1999 Świecie Nine Hills Chełmno 10:45 bardzo fajny
1294 Maciej Szuszczykiewicz 1982 Chełmno KS Nine Hills Chełmno 10:45 bardzo fajny
1295 Marta Jabłońska 1986 Toruń Nine Hills Chełmno 10:45 bardzo fajny
1296 Oliwia Burchardt 1998 Chełmno Nine Hills Chełmno 10:45 bardzo fajny
1297 Jacek Rybacki 1976 Bydgoszcz WaleczneSercaZepsuteWątroby 9:30 bardzo fajny
1298 Bartłomiej Mazur 1983 Bydgoszcz WaleczneSercaZepsuteWątroby 9:30 bardzo fajny
1299 Damian Lik 1989 Bydgoszcz WaleczneSercaZepsuteWątroby 9:30 bardzo fajny
1300 Karolina Mazur 1984 Bydgoszcz WaleczneSercaZepsuteWątroby 9:30 bardzo fajny
1301 Piotr Bafia 1987 Bydgoszcz WaleczneSercaZepsuteWątroby 9:30 bardzo fajny
1302 Karol Cieszyński 1989 Bydgoszcz DreamTeam 10:00
1303 Dawid Tubisz 1996 Bydgoszcz 11:45
1304 Paweł Gibas 1996 Bydgoszcz 11:45
1305 Anna Karpinska 1982 Inowrocław OpenTeam 9:45 ultra fajny
1306 Paweł Karpinski 1978 Inowrocław OpenTeam 9:45 ultra fajny
1307 Łukasz WĄSOWSKI 1979 INOWROCŁAW OpenTeam 9:45 ultra fajny
1308 Robert Kłosowski 1978 Inowrocław Open Team 9:45 ultra fajny
1309 Tomasz Juchacz 1974 Inowrocław OpenTeam 9:45 ultra fajny
1310 Michał Juchacz 1978 Inowrocław OpenTeam 9:45 ultra fajny
1311 Jędrzej Styś 1994 Żnin AKMS 10:45 ultra fajny
1312 Piotr Miesała 1995 Jeżewo AKMS 10:45 ultra fajny
1313 Radosław Drzewiecki 1994 Żnin AKMS 10:45 ultra fajny
1314 Marcelina Andrzejczak 1997 Bydgoszcz AKMS 10:45 ultra fajny
1315 Dawid Ewald 1986 Wąbrzeźno AKMS 10:45 ultra fajny
1316 Arkadiusz Wojtczak 1992 Zalesie AKMS 10:45 ultra fajny
1317 Wioleta Jarzębowska 1994 Bydgoszcz AKMS 10:45 ultra fajny
1318 Marcin Matyasik 1978 Bydgoszcz 10:00
1319 MATHIAS EISERT 1981 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 9:30 bardzo fajny
1320 KAMILA RAKOCZY-WÓJCICKA 1986 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 9:30 bardzo fajny
1321 SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI 1976 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 9:30 bardzo fajny
1322 WOJCIECH SMOLARSKI 1982 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 9:30 bardzo fajny
1323 MARCIN USSOROWSKI2 1978 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 9:30 bardzo fajny
1324 SEBASTIAN HEESCH 1982 Gefionstraße 2 POLISH AGRO TEAM 9:30 bardzo fajny
1325 Piotr Jankowiak 1991 Piła Husaria Race Team 9:30
1326 Ewelina Walczak 1990 Pakość 10:30
1327 Katarzyna Waliszewska 1990 Pakość 10:30
1328 Tomasz Niciejewski 1975 Zduńska Wola 10:00
1329 Kamil Robert 1982 Środa Wlkp. S.Z.O.K. team 11:00
1330 Daniel Gerc 1979 Lubonieczek S.Z.O.K team 11:00
1331 Waldemar Krueger 1973 Łochowice 9:45
1332 Karolina Krueger 1978 Łochowice 9:45
1333 Ines Rychlicka 1996 Sochaczew Buszujący w ściółce 9:30
1334 Ewa Pierucka 1979 Bydgoszcz 9:45
1335 Bartosz Pierucki 1978 Bydgoszcz TRISPACE 9:45
1336 Marcin Nowak 1982 Golub-Dobrzyń Los Bieganeros 11:00 bardzo fajny
1337 Agnieszka Walterska 1980 Golub-Dobrzyń Los Bieganeros 11:00 bardzo fajny
1338 Marcin Górzyński 1986 Wielgie 80a Los Bieganeros 11:00 bardzo fajny
1339 Joanna Chałupczyńska 1985 Golub-Dobrzyń Los Bieganeros 11:00 bardzo fajny
1340 Grzegorz Piątkowski 1971 Kętrzyn Los Bieganeros 11:00 bardzo fajny
1341 Dominik Tanous 1986 Warszawa BPAT 11:00
1342 Paweł Krawczyk 1986 Pruszków BPAT 11:00
1343 Leslaw Dworak 1985 Bydgoszcz Tytanowi Janusze 10:00 bardzo fajny
1344 Marek Brzozowski 1966 Bydgoszcz Tytanowi Janusze 10:00 bardzo fajny
1345 Krzysztof Lipiński 1983 Bydgoszcz Tytanowi Janusze 10:00 bardzo fajny
1346 Justyna Kuligowska 1987 Bydgoszcz Tytanowi Janusze 10:00 bardzo fajny
1347 Mateusz Oleszkin 1987 Bydgoszcz Tytanowi Janusze 10:00 bardzo fajny
1348 Virginia Rutkowska 1984 BYDGOSZCZ Tytanowi Janusze 10:00 bardzo fajny
1349 Łukasz Brzozowski 1994 Bydgoszcz Tytanowi Janusze 10:00 bardzo fajny
1350 Kamil Szczech 1990 Wągrowiec Sunrise System 10:45 ultra fajny
1351 Michalina Borzych 1995 Osiek nad Notecią Sunrise System 10:45 ultra fajny
1352 Andrzej Drejas 1983 Żnin Sunrise System 10:45 ultra fajny
1353 Sebastian Kopczyński 1989 Barczewo Sunrise System 10:45 ultra fajny
1354 Jakub Buśkiewicz 1992 Solec Kujawski Sunrise System 10:45 ultra fajny
1355 Karolina Berdych 1994 Bydgoszcz Sunrise System 10:45 ultra fajny
1356 Bartosz Donarski 1993 Bydgoszcz Sunrise System 10:45 ultra fajny
1357 Juliusz Urbański 1998 Wielki Komorsk Sunrise System 10:45 ultra fajny
1358 Filip Ruprich 1994 Sicienko Sunrise System 10:45 ultra fajny
1359 Marcin Beresinski 1982 Warszawa BPAT 11:00
1360 Michał Orzechowski 1987 Bydgoszcz 10:30
1361 Tomek Kowalski 1985 Bydgoszcz CB 163 10:30
1362 Małgorzata Zielińska 1985 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 10:30
1363 Paulina Świerżewska 1986 Bydgoszcz 10:30
1364 Teresa Włodarczyk 1967 Toruń SPC 9:30
1365 Andrzej Bąk 1972 Józefowo spc 9:30
1366 Karol Gryta 1989 Wudzynek NIEprofesjonalni TEAM 11:45
1367 Kinga Grzelchowska 1989 Osiek NIEprofesjonalni TEAM 11:45
1368 Marta Dąbrowska 1989 Brodnica NIEprofesjonalni TEAM 11:45
1369 Piotr Rokita 1989 Bydgoszcz Banda Łysego 10:00
1370 Tomasz Drwal 1992 Bydgoszcz Banda Łysego 10:00
1371 Paweł Szymański 1985 Bydgoszcz Banda Łysego 10:00
1372 Grzegorz Wojciechowski 1992 Bydgoszcz Banda Łysego 10:00
1373 Agata Zawadzka 1993 Golub-Dobrzyń Los Bieganeros 11:00
1374 Oskar Rozwadowski 1992 Toruń KLIMAT SOLEC III 10:00
1375 Dawid Kamasz 1989 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 10:00
1376 Radomir Rozwadowski 1990 Lidzbark 10:00
1377 Aleksandra Ledwochowska 1990 Golub-Dobrzyń Los Bieganeros 11:00
1378 Edyta Kowalska 1975 Czarne Błoto 11:00
1379 Kinga Kowalska 1996 Czarne Błoto 11:00
1380 Karol Kocot 1984 Warszawa 11:00
1381 Łukasz Górecki 1985 Bydgoszcz Olimpijczycy 9:45 bardzo fajny
1382 Honorata Kuśmierek 1989 Zielonczyn Olimpijczycy 9:45 bardzo fajny
1383 Katarzyna Jankowska 1989 Bydgoscz Olimpijczycy 9:45 bardzo fajny
1384 Wioleta Pisarczyk 1989 Bydgoszcz Olimpijczycy 9:45 bardzo fajny
1385 Mateusz Szopiński 1990 Zielonczyn Olimpijczycy 9:45 bardzo fajny
1386 Wojciech Socha 1984 Świecie 10:45
1387 Bartłomiej Iwasiuta 1981 Bolszewo KOPEĆ TEAM 11:00
1388 Kamilla Sadowska 1980 Żerków S.Z.O.K. TEAM 11:00
1389 Filip Mickiewicz 1997 Grudziądz CROSSBOX GDZ 9:45
1390 Grzegorz Chajek 1986 Sępólno Krajeńskie KOCURY 11:00
1391 Krzysztof Czaplewski 1981 Chojnice KOCURY 11:00
1392 Michał Stopa 1983 Chojnice KOCURY 11:00
1393 Marcin Coblewski 1982 Bydgoszcz Hardcorowe Wychylylybymy 9:45
1394 Agnieszka Ujazdowska 1983 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 9:45 ultra fajny
1395 Malgorzata skórcz 1968 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 9:45 ultra fajny
1396 Tomasz Skórcz 1967 Bydgoszcz akademia Pole Dance 9:45 ultra fajny
1397 Ania Grzonkowska 1985 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 9:30 ultra fajny
1398 Zuzanna Lutoborska 2000 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 9:30 ultra fajny
1399 Łukasz Baszak 2000 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 9:30 ultra fajny
Top