Terenowa Masakra - VIII edycja - 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Gadżet
301 Dawid Tubisz 1996 Bydgoszcz 11:40
302 Łukasz Raczkowski 1998 Czernikowo 10:20
303 Waldemar Jachimowicz 1996 Wąbrzeźno 11:40
304 Paweł Gibas 1996 Bydgoszcz 11:40
305 Marcin Przybylski 1986 TORUŃ Japońscy wojownicy 11:20
306 Arkadiusz Tetloch 1989 TORUŃ Japońscy wojownicy 11:20
307 Paweł Chmara 1988 Strzelce Krajeńskie KB PENTO 10:20
308 Piotr Heidak 1976 Bydgoszcz 11:20
309 Paweł Nowiński 1991 Bydgoszcz Wataha 10:20 bardzo fajny
310 Sebastian Borek 1989 Chełmno PILARZE 11:40 bardzo fajny
311 Michał Dropek 1991 Chełmno PILARZE 11:40 bardzo fajny
312 Łukasz Szarmach 1983 Świecie Hero Box Świecie 10:20 bardzo fajny
313 Bartłomiej Gliniecki 1992 Bładzim OSP BŁĄDZIM 10:40
314 Jakub Oberski 1980 Łódź Crazy Runnerfuckers 11:40
315 Michał Budka 1986 Bydgoszcz 10:20 bardzo fajny
316 Mirosław Wegner 1960 Piła Karate do Tsunami Piła 10:20 bardzo fajny
317 Dawid Wegner 1986 Piła 10:20 bardzo fajny
318 Sebastian Wegner 1980 Piła 10:20 bardzo fajny
319 Miłosz Danilczyk 1986 Poznań 10:20 bardzo fajny
320 Wojciech Pesta 1990 Łdź creazy runnerfuckers 11:40
321 Adam Kliszewski 1999 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
322 Patryk Warszawski 1991 Łódź Crazy Runnerfuckers 11:40
323 Mikołaj Kuczawski 1982 Zamek Bierzglowski 11:20
324 Michał Falkowski 1993 Władysławowo 11:20
325 Marta Polińska 1992 Włocławek 11:20
326 Szymon Poliński 1999 Włocławek 11:20
327 Michał Przybylski 2000 Bydgoszcz Amatorzy 10:20 bardzo fajny
328 Kacper Strus 2000 Bydgoszcz Amatorzy 10:20 bardzo fajny
329 Wiktoria Szymczak 2000 Bydgoszcz Amatorzy 10:20 bardzo fajny
330 Damian Baryczka 2000 Bydgoszcz Amatorzy 10:20 bardzo fajny
331 Rafał Wierzbicki 1989 Bydgoszcz Marvel Team 13:00 bardzo fajny
332 Marta Gralik 1986 Bydgoszcz Marvel Team 13:00 bardzo fajny
333 Monika Milewicz 1988 Bydgoszcz Marvel Team 13:00 bardzo fajny
334 Izabela Zobek 1989 Bydgoszcz Marvel Team 13:00 bardzo fajny
335 Joanna Przymorska-Wiercioch 1982 Wągrowiec Marvel Team 13:00 bardzo fajny
336 Weronika Wierzbicka 1998 Bydgoszcz Marvel Team 13:00 bardzo fajny
337 Rafał Klarkowski 1985 Koronowo #107# 10:20 ultra fajny
338 Bartosz Matczak 1986 Środa Wielkopolska #107# 10:20 ultra fajny
339 Bartek Lewandowski 1994 Bydgoszcz #107# 10:20 ultra fajny
340 Jarosław Borowicz 1985 Kusowo #107# 10:20 ultra fajny
341 Łukasz Nitz 1985 Dobrcz #107# 10:20 ultra fajny
342 Natalia Nitz 1986 Dobrcz #107# 10:20 ultra fajny
343 Kamil Śpica 1996 Solec Kujawski #107# 10:20 ultra fajny
344 Filip Jedliński 1994 Bydgoszcz #107# 10:20 ultra fajny
345 Dawid Kasprzak 1992 Bydgoszcz #107# 10:20 ultra fajny
346 Rafał Szulc 1996 Chełmno #107# 10:20 ultra fajny
347 Wojciech Kruszka 1976 Bydgoszcz #107# 10:20 ultra fajny
348 Bartosz Manikowski 1988 Bydgoszcz #107# 10:20 ultra fajny
349 Krzysztof Wojcieszak 1984 Bydgoszcz #107# 10:20 ultra fajny
350 Urszula Dutkiewicz 1986 Bydgoszcz Wataha 10:40 bardzo fajny
351 Michalina Podlewska 1990 Unisław 10:20 bardzo fajny
352 Waldemar Pawlak 1981 Bydgoszcz 10:20 bardzo fajny
353 Patrycja Dąbrowski 1987 Bydgoszcz 10:20 bardzo fajny
354 Agnieszka Gołata 1982 Dąbrowa Chełmińska 10:20 bardzo fajny
355 Wojtek Gołata 1980 Dąbrowa Chełmińska 10:20 bardzo fajny
356 Paweł Marwitz 1985 Unisław 10:20 bardzo fajny
359 Marcin Orliński 1985 Bydgoszcz 12:20
360 Adrian Wojtynowski 1985 Bydgoszcz 12:20
361 Robert Tatka 1982 Bydgoszcz Banda Chamów 10:40 bardzo fajny
362 Patryk Depka 1983 Bydgoszcz Banda Chamów 10:40 bardzo fajny
363 Grzegorz Mikuła 1976 Bydgoszcz Banda Chamów 10:40 bardzo fajny
364 Michał Wieloszyński 1982 Złotniki Kujawskie Banda Chamów 10:40 bardzo fajny
365 Paweł Ćwikliński 1991 Bydgoszcz Banda Chamów 10:40 bardzo fajny
366 Marek Nowakowski 1987 Bydgoszcz Banda Chamów 10:40 bardzo fajny
367 Joanna Bednarczyk 1980 Bydgoszcz Banda Chamów 10:40 bardzo fajny
368 Kacper Gawarkiewicz 2000 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
369 Bartosz Pokora 1991 Bydgoszcz 10:20
370 Marcin Polak 1984 Bydgoszcz GALACTICA 11:20 bardzo fajny
371 Arek Szymkowiak 1991 Poznań Husaria Race Team 10:20 bardzo fajny
372 Michał Lewandowski 1979 Bydgoszcz 10:40
373 Grzegorz Winiarski 1979 Świecie The Runners Świecie 10:20
374 Tomasz Erwiński 1992 Toruń Saiyan Team 13:20
375 Anna Miziołek 1989 Bydgoszcz 10:20
376 Michał Szymański 1989 Bydgoszcz 10:20
377 Mateusz Kocik 1990 Gródek HEROBOX Świecie 10:40 bardzo fajny
378 Mariusz Kocik 1991 Gródek HEROBOX Świecie 10:40 bardzo fajny
379 Dominika Chmurzyńska 1992 Ostrowite HEROBOX Świecie 10:40 bardzo fajny
380 Joanna Iglińska 1993 Sulnówko HEROBOX Świecie 10:40 bardzo fajny
381 Magdalena Martko 1991 Zalesie Szlacheckie HEROBOX Świecie 10:40 bardzo fajny
382 Sebastian Jasiak 1990 Torun Crossfit Polna 10:40 bardzo fajny
383 Łukasz Owczarczyk 1983 Torun Crossfit Polna 10:40 bardzo fajny
384 Kacper Wiśniewski 1994 Toruń Crossfit Polna 10:40 bardzo fajny
385 Waldi Szarowski 1979 Toruń Crossfit Polna 10:40 bardzo fajny
386 Karolina Miklikowska 1989 Torun Crossfit Polna 10:40 bardzo fajny
387 Marcin Pawlikowski 1990 Toruń Crossfit Polna 10:40 bardzo fajny
388 Maksymilian Wiśniewski 1998 Toruń SPC 10:20
389 Szymon Wiśniewski 2001 Toruń SPC 10:20
390 Włodzimierz Wiśniewski 1961 Toruń SPC 10:20
391 Bartosz Strzelecki 1988 Łódź 10:20
392 Bartłomiej Kominiak 1993 Biała 10:20
393 Damian Siewert 1982 BYDGOSZCZ #107# 10:20 ultra fajny
394 Agnieszka Szubert 1985 Łódź SNG Wild Ducks 11:40
395 Krzysztof Burchardt 1984 Bydgoszcz Spoko team 12:20
396 Karolina Gąsiorek 1984 Szczecinek 11:40
397 Paweł Błaszczyk 1987 Koszalin 11:40
398 Patryk Winiecki 1983 Bydgoszcz 10:20
399 Damian Aptowicz 1994 Bydgoszcz 11:20
400 Filip Mrotek 1994 Łobżenica Kaban Team 11:20 bardzo fajny
401 Jakub Nowacki 1994 Bydgoszcz Kaban Team 11:20 bardzo fajny
402 Szymon Graj 1996 Bydgoszcz Kaban Team 11:20 bardzo fajny
403 Adam Nowacki 1992 Felde Kaban Team 11:20 bardzo fajny
404 Przemek Kalinowski 1996 Nakło nad Notecią Kaban Team 11:20 bardzo fajny
405 Jakub Sosnowski 1996 Świecie Kaban Team 11:20 bardzo fajny
406 Karol Szczeblewski 1998 Bydgoszcz Ziemniaki 11:20
407 Maja Pieniądz 1999 Bydgoszcz Ziemniaki 11:20
408 Dawid Stachowiak 1987 Bydgoszcz Banda Chamów 10:40
409 Joanna Walczak 1979 Bydgoszcz Kurczaki 10:40 bardzo fajny
410 Magdalena Kulwas 1991 Bydgoszcz Kurczaki 10:40 bardzo fajny
411 Katarzyna Kwiecińska 1989 Solec Kujawski Kurczaki 10:40 bardzo fajny
412 Bartłomiej Łaszewski 1999 Solec Kujawski Kurczaki 10:40 bardzo fajny
413 Sylwester Jankowski 1985 Solec Kujawski Kurczaki 10:40 bardzo fajny
414 Asia Ossowska 1998 Bydgoszcz 13:20
415 Dawid Jażdżewski 1981 Bydgoszcz Desperaci 12:40
416 Tomasz Nowiński 1985 Toruń PILARZE 11:40 bardzo fajny
417 Robert Skrzyński 1986 Toruń PILARZE 11:40 bardzo fajny
418 Bartosz Kerner 1979 Toruń PILARZE 11:40 bardzo fajny
419 Maciej Szołomicki 1982 Toruń PILARZE 11:40 bardzo fajny
420 Adam Szołomicki 1978 Toruń PILARZE 11:40 bardzo fajny
421 Jakub Sierpiński 1989 Toruń PILARZE 11:40 bardzo fajny
423 Aneta Orłowska 1995 Rosnowo 11:20
424 Marcin Poliński 1994 Włocławek 11:20
425 Tomasz Ostrowski 1993 Świecie Janusze Sportu 10:20 bardzo fajny
426 Marcin Grzelak 1994 Kleczew Janusze Sportu 10:20 bardzo fajny
427 Mateusz Kucharski 1993 Bydgoszcz Janusze Sportu 10:20 bardzo fajny
429 Radosław Ruciński 1990 Bydgoszcz Lumpy 11:40 bardzo fajny
430 Maksym Shpara 1989 Bydgoszcz Lumpy 11:40 bardzo fajny
431 Szymon Marchlewicz 1981 Bydgoszcz Lumpy 11:40 bardzo fajny
432 Rafał Podgórski 1994 Zawada Lumpy 11:40 bardzo fajny
433 Tomasz Ratka 1982 Bydgoszcz Lumpy 11:40 bardzo fajny
434 Remigiusz Piasecki 2000 Białe Błota Helios Team 10:40 ultra fajny
435 Maciej Karolczak 1994 Pawłówek Helios Team 10:40 ultra fajny
436 Patryk Grabowicz 1995 Bydgoszcz Helios Team 10:40 ultra fajny
437 Karol Tomczak 1997 Mrocza Helios Team 10:40 ultra fajny
438 Jakub Giruć 1994 Bydgoszcz Helios Team 10:40 ultra fajny
439 Szymon Giruć 2000 Bydgoszcz Helios Team 10:40 ultra fajny
440 Dawid Graczyk 1995 Mogilno Helios Team 10:40 ultra fajny
441 Przemysław Grzegorek 1998 Bydgoscz Helios Team 10:40 ultra fajny
442 Mikołaj Arkadiusz Sierocki 1998 Bydgoszcz Helios Team 10:40 ultra fajny
443 Adrian Rydz 1997 Łabiszyn Helios Team 10:40 ultra fajny
444 Kacper Kiełpiński 1995 Bydgoszcz Helios Team 10:40 ultra fajny
445 GRZEGORZ PIASTUCKI 1975 TUCHOLA LEVEL10 11:20
446 Agnieszka Morżak 1996 Bydgoszcz Janusze Sportu 10:20 bardzo fajny
447 Marcin Wilk 1983 Lniano DESPERACI 11:20
448 sebastian Stykała 1972 Bukowiec DESPERACI 11:20
449 Wojciech Wilk 1985 Lniano DESPERACI 11:20
450 Tomasz Janowski 1989 Świecie DESPERACI 11:20
451 Tomasz Wolny 1982 Bydgoszcz Delta 10:20
452 Marcin Rutkowski 1990 Chełmża Gras 10:20 bardzo fajny
453 Kamil Pleskot 1986 Chełmża Gras 10:20 bardzo fajny
454 Mateusz Grubecki 1989 Chełmża Gras 10:20 bardzo fajny
455 Filip Grupa 1998 Chełmża Gras 10:20 bardzo fajny
456 Maciej Grupa 1988 Chełmża 10:20 bardzo fajny
457 Wojciech Grupa 1990 Chełmża Gras 10:20 bardzo fajny
458 Mateusz Piórkowski 1990 Chełmża Gras 10:20 bardzo fajny
459 Robert Piechocki 1987 Bydgoszcz Tytanowi Janusze 10:20
460 Łukasz Ossowski 1980 Bydgoszcz 11:20
461 Mikołaj Kluczyk 1986 Bydgoszcz 11:20
462 Arkadiusz Jarzembski 1987 Solec Kujawski 10:40
463 Dorota Jakubowska 1982 CHEŁMNO Herobox Świecie 10:20 bardzo fajny
464 Mateusz Mysiak 1990 Bydgoszcz Cross Team Bydgoszcz 10:20
465 Paweł Bieliński 1989 Brusy 10:20
466 Bartosz Sarnowski 1991 Krotoszyn Ekipa Rysia 13:20
467 Dawid Głowacki 1987 Mrowino Ekipa Rysia 13:20
468 Michał Szablewski 1984 Inowrocław Morsy Pakość 11:20 ultra fajny
469 Magdalena Rak 1989 Tuczno Morsy Pakość 11:20 ultra fajny
470 Radosław Siekierka 1977 Pakość Morsy Pakość 11:20 ultra fajny
471 Aleksandra Szablewska 1987 Inowrocław Morsy Pakość 11:20 ultra fajny
472 Robert Kłosowski 1978 Inowrocław Morsy Pakość 11:20 ultra fajny
473 Anna Karpinska 1982 Inowrocław Morsy Pakość 11:20 ultra fajny
474 Paweł Karpinski 1978 Inowrocław Morsy Pakość 11:20 ultra fajny
475 Joanna Konieczka 1980 Barcin Morsy Pakość 11:20 ultra fajny
476 Katarzyna Kuzera 1983 Pakość Morsy Pakość 11:20 ultra fajny
477 Krystian Kuzera 1981 Pakość Morsy Pakość 11:20 ultra fajny
478 Karol Świtaj 1990 Tuczno Morsy Pakość 11:20 ultra fajny
479 Jacek Bielski 1982 Pakość Morsy Pakość 11:20 ultra fajny
480 Ewa Nowicka 1966 Inowrocław Morsy Pakość 11:20 ultra fajny
481 Katarzyna Siekierka 1982 Barcin Morsy Pakość 11:20 ultra fajny
482 Adam Piaskowski 1995 Bydgoszcz #107# 10:20 ultra fajny
483 Rafał Dudek 1989 Topola Reha-Ort Złotów 10:20 bardzo fajny
484 Andrzej Zaworka 1986 Piła SAF-HOLLAND Polska 11:40 bardzo fajny
485 Jakub Warykasz 1982 Piła SAF-HOLLAND Polska 11:40 bardzo fajny
486 Przemysław Florczyk 1981 Piła SAF-HOLLAND Polska 11:40 bardzo fajny
487 Grzegorz Starkowski 1990 Piła SAF-HOLLAND Polska 11:40 bardzo fajny
488 Rafał Paczyński 1971 Piła SAF-HOLLAND Polska 11:40 bardzo fajny
489 Jacek Kwiatkowski 1991 Piła SAF-HOLLAND Polska 11:40 bardzo fajny
490 Szymon Michalski 1989 Piła SAF-HOLLAND Polska 11:40 bardzo fajny
491 Monika Kraszkiewicz 1991 Poznań Bydgoskie pyry 10:40
492 Remigiusz Junik 1994 Poznań Bydgoskie pyry 10:40
493 Bartek Szczygieł 1996 Bydgoszcz 12:20 bardzo fajny
494 Jakub Izydorczyk 1996 Brzoza 12:20 bardzo fajny
495 Hubert Rydlichowski 1996 Bydgoszcz 12:20 bardzo fajny
496 Ariel Szuba 1987 Sicienko Brak 12:20 bardzo fajny
497 Marcin Szuba 1981 Poznań 12:20 bardzo fajny
498 Mariusz Frel 1974 Braniewo 12:20 bardzo fajny
499 Wojciech Napiontek 1994 Bydgoszcz 11:20
501 Agata Walczewska 1990 Żnin 10:20 bardzo fajny
502 Dominik Łuczak 1998 Znin 10:20 bardzo fajny
503 Zbigniew Walczewski 1991 Żnin 10:20 bardzo fajny
504 Łukasz Romel 1995 Żnin 10:20 bardzo fajny
505 Dariusz Kuciński 1983 Dobrcz 10:40 bardzo fajny
506 Paweł Olech 1989 Dobrcz Dream Team 10:40 bardzo fajny
507 Krzysztof Jaworski 1994 Dobrcz DreamTeam 10:40 bardzo fajny
508 Katarzyna Zawiasińska 1996 Trzebień 10:40 bardzo fajny
509 Tomasz Zawiasiński 1966 Trzebień 10:40 bardzo fajny
510 Karol Krzewicki 1996 Trzęsacz 10:40 bardzo fajny
511 Michał Szuberski 1974 Bydgoszcz Desperaci 12:40
512 Robert Brzykcy 1976 Toruń 10:40
513 Remigiusz Kledzik 1989 Chomiąża Szlachecka 11:40
514 Paweł Radziejewski 1995 Warszawa 10:40
515 Karol Cieszyński 1989 Bydgoszcz DreamTeam 10:40
516 Małgorzata Bejtka 1982 Bydgoszcz New Quality 11:40
517 Piotr Bołka 1972 Bydgoszcz New Quality 11:40
518 Ewa Grzegorek Grota 1979 Solec Kujawski Ekipa GG 13:20
519 Mateusz SKOTARCZAK 1989 Inowrocław Koniec żartów 11:20 bardzo fajny
520 Anita Świątkowska 1989 Toruń Koniec żartów 11:20 bardzo fajny
521 Anna Olszewska 1989 Toruń Koniec żartów 11:20 bardzo fajny
522 Piotr Czubek 1985 Świecie 11:20 bardzo fajny
523 Weronika Gąska 1989 Toruń Koniec żartów 11:20 bardzo fajny
524 Michał Skotarczak 1990 Modliborzyce 4/3 Koniec żartów 11:20 bardzo fajny
525 Dagmara Świniarska 1986 Toruń Koniec żartów 11:20 bardzo fajny
526 Sławomir Barańczyk 1986 Toruń Koniec żartów 11:20 bardzo fajny
527 Łukasz Górecki 1985 Bydgoszcz Wataha 10:40 bardzo fajny
528 Honorata Kuśmierek 1989 Zielonczyn Wataha 10:40 bardzo fajny
529 Mateusz Szopiński 1990 Zielonczyn Wataha 10:40 bardzo fajny
530 Bartosz Bursztynski 1987 Bydgoszcz Wataha 10:40 bardzo fajny
531 Albert Roclawski 1997 Bydgoszcz Wataha 10:40 bardzo fajny
533 Andrzej Borsuk 1990 Bydgoszcz 11:40
534 Wojciech Socha 1984 Świecie 11:40
535 Weronika Glazik 1997 Bysław Glazik Team 11:20 bardzo fajny
536 Grzegorz Glazik 1968 Bysław Glazik Team 11:20 bardzo fajny
537 Paulina Sliżewska 1992 Tuchola Glazik Team 11:20 bardzo fajny
538 Bartosz Leboda 1988 Kamień Krajeński Glazik Team 11:20 bardzo fajny
539 Grzegorz Pankau 1968 Tuchola Glazik Team 11:20 bardzo fajny
540 Mikołaj Ginter 1993 Tuchola Glazik Team 11:20 bardzo fajny
541 Mariusz Donarski 1991 Tuchola Glazik Team 11:20 bardzo fajny
542 MIKOŁAJ KĘSIK 1986 TUCHOLA Glazik Team 11:20 bardzo fajny
543 ILONA WOŹNIAK 1982 BYDGOSZCZ PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 11:40 bardzo fajny
544 ANIA WOŁK-ŁANIEWSKA 1973 BYDGOSZCZ PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 11:40 bardzo fajny
545 KASIA ŻYWICA 1981 MOGILNO PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 11:40 bardzo fajny
546 MAGDA GROCHOWSKA 1977 BYDGOSZCZ PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 11:40 bardzo fajny
547 ANIA KACZOROWSKA 1988 BYDGOSZCZ PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 11:40 bardzo fajny
548 Mariusz Sommerfeld 1977 Czarnkow MECHCAD 12:20 ultra fajny
549 Krzysztof Kurzawa 1985 Czarnków MECHCAD 12:20 ultra fajny
550 Bartłomiej Helak 1989 Rosko MECHCAD 12:20 ultra fajny
551 Kamil Pasch 1992 Bukowiec MECHCAD 12:20 ultra fajny
552 Zachariasz Zarzeczny 1989 Czarnków MECHCAD 12:20 ultra fajny
553 Bartosz Bielejewski 1996 Czarnków MECHCAD 12:20 ultra fajny
554 Przemysław Kaziński 1991 Czarnków MECHCAD 12:20 ultra fajny
555 Artur Kowalewski 1973 Czarnków MECHCAD 12:20 ultra fajny
556 Mateusz Helak 1990 Rosko MECHCAD 12:20 ultra fajny
557 Zbigniew Szuta 1976 Huta MECHCAD 12:20 ultra fajny
558 Michał Konopiński 1990 Bydgoszcz 11:40
559 Tomasz Liszewski 1985 Toruń 13:00
560 tomasz ratkowski 1987 Świecie 11:40
561 Maciej Nogalski 1989 Świecie HERO BOX CSW 10:40 bardzo fajny
562 Piotr Dynia 1987 Stobno Juventus 10:40 ultra fajny
563 Tomasz Leśnieweski 1988 Bydgoszcz Juventus 10:40 ultra fajny
564 Mateusz Sykut 1995 Ciele Juventus 10:40 ultra fajny
565 Jakub Gołębiewski 1993 Białe Błota Juventus 10:40 ultra fajny
566 Marta Małecka 1993 Wągrowiec Juventus 10:40 ultra fajny
567 Kamila Kujawa 1995 Ciele Juventus 10:40 ultra fajny
568 Barbara Nowak 1994 Ostrowiec Świętokrzyski Juventus 10:40 ultra fajny
569 Paulina Skiba 1993 Warszawa Juventus 10:40 ultra fajny
570 Bartłomiej Małkowski 1986 Osielsko Juventus 10:40 ultra fajny
571 Adam Dzwoniarek 1981 Białe Błota Szober Team 10:40 ultra fajny
572 Kamil Szober 1983 Białe Błota Szober Team 10:40 ultra fajny
573 Mikołaj Trojanek 1990 Białe Błota Juventus 10:40 ultra fajny
574 łukasz zieliński 1990 przyłęki Juventus 10:40 ultra fajny
575 Krzysztof Lewandowski 1989 Bydgoszcz Juventus 10:40 ultra fajny
576 Damian Duczmal 1988 Ciele Juventus 10:40 ultra fajny
577 Kinga Wawrzyniak 1980 Wielkopolska Gold Fit 11:20
578 Paweł Roubo 1989 Leszno Gold Fit 10:40
579 Łukasz predenkiewicz 1981 torun Crossfit polna 11:20
580 Przemysław Pawski 1990 Bydgoszcz 11:40 bardzo fajny
581 Krystian Nawrocki 1995 Augustowo 11:40 bardzo fajny
582 Daria Michalska 1992 Bydgoszcz 11:40 bardzo fajny
583 Piotr Michalski 1990 Bydgoszcz 11:40 bardzo fajny
584 Jacek Stasiłowicz 1990 Bydgoszcz 11:40 bardzo fajny
585 Marcin Rutkiewicz 1989 Bydgoszcz 11:40 bardzo fajny
586 Patryk Śrutowski 1994 Konin Buziak Team 11:20 ultra fajny
587 Agnieszka Grochowska 1978 Piła Buziak Team 11:20 ultra fajny
588 Aneta Baziuk 1978 Piła Buziak Team 11:20 ultra fajny
589 Jacek Baziuk 1977 Piła Buziak Team 11:20 ultra fajny
590 Monika Bocian 1978 Piła Buziak Team 11:20 ultra fajny
591 Roman Janowski 1979 Torun Buziak Team 11:20 ultra fajny
592 MICHAŁ LIGENZA 1982 Romanowo Dolne Buziak Team 11:20 ultra fajny
593 Agata Ligenza-Kowalczuk 1981 Piła Buziak Team 11:20 ultra fajny
594 katarzyna Kubiak 1987 Piła Buziak Team 11:20 ultra fajny
595 Ewa Kapszukiewicz 1989 64-920 Buziak Team 11:20 ultra fajny
596 Paweł Musialski 1984 Gorzów Wielkopolski 11:40
597 Tomasz Roczeń 1976 Zławieś Mała Morsy z Zalesia 11:20
598 Michał Dąbrowski 1983 Koronowo Run DMB 11:40
599 Piotr Zacharek 1999 Tczew 11:40
600 Tyberiusz Mazurek 1982 Sulnowo 65A HeroBox 10:20 bardzo fajny
601 Anna Mazurek 1987 Sulnowo HeroBox 10:20 bardzo fajny
602 Kacper Styn 1991 Bydgoszcz Wataha 10:40 bardzo fajny
603 Kamil Michałek 1996 Paterek 12:20
604 Marcin Antczak 1976 Inowroclaw ELECTRIC HORSES 12:20 bardzo fajny
605 Artur Wiśniewski 1974 Inowrocław ELECTRIC HORSES 12:20 bardzo fajny
606 Tomasz Drobny 1979 Inowrocław ELECTRIC HORSES 12:20 bardzo fajny
607 Michał Bagrowski 1991 INOWROCŁAW ELECTRIC HORSES 12:20 bardzo fajny
608 RAJMUND OSIŃSKI 1977 WŁOCŁAWEK ELECTRIC HORSES 12:20 bardzo fajny
609 RAFAŁ PERLIKOWSKI 1990 INOWROCŁAW ELECTRIC HORSES 12:20 bardzo fajny
610 ADAM PERLIKOWSKI 1992 INOWROCŁAW ELECTRIC HORSES 12:20 bardzo fajny
611 Magda Cieniecka 1980 Bydgoszcz Lumpy 11:40
612 Natalia Skuza 1991 szubin Lumpy 11:40
613 Konstantin Bonisch 1995 Weifa Lumpy 11:40
614 Jarosław Szkutnicki 1976 Janowiec Wlkp 11:40
615 Karol Prusak 1984 Swiecie Herobox Świecie 10:20 bardzo fajny
616 Dawid Mazur 1982 Świecie HEROBOX Świecie 10:20 bardzo fajny
617 Tomasz Woźnicki 1975 Bydgoszcz 11:20 ultra fajny
618 Dorota Piotrowska 1970 Łódź 11:40
619 Łukasz Winklarz 1994 Kotomierz 12:20
620 Julia Stępień 1996 Jarużyn 12:20
621 Leszek Plak 1982 Chełmno Herobox Świecie 10:20 bardzo fajny
626 Adam Kobs 1966 Piła Buziak Team 11:20 ultra fajny
627 Marcin Orlik 1989 Bydgoszcz 11:40
628 Michał Lipiński 1993 Strzelce Górce 11:40
629 Krystian GROCHOWSKI 1976 piła Buziak Team 11:20 ultra fajny
630 Joanna Grochowska 1979 piła Buziak Team 11:20 ultra fajny
631 Janusz Sarbinowski 1975 Inowrocław ELECTRIC HORSES 12:20
632 Patryk Jakubiec 1997 Chełmno 11:40 bardzo fajny
633 Bartosz Grendzicki 1997 Kałdus 11:40 bardzo fajny
635 Dawid Wolski 1997 Chełmno 11:40 bardzo fajny
636 Michał Kiliszek 1997 Osnowo 11:40 bardzo fajny
637 Przemysław Misiaszek 1997 Chełmno 11:40 bardzo fajny
638 Paweł Jakoby 1984 Bydgoszcz Do celu 10:20 ultra fajny
639 Tomasz Stróżyński 1998 Bydgoszcz Do celu 10:20 ultra fajny
640 Bartłomiej Czubek 1989 Borzechowo Do celu 10:20 ultra fajny
641 Jakub Czubek 1996 Borzechowo Do celu 10:20 ultra fajny
642 Michał Wożniak 1993 Bydgoszcz Do celu 10:20 ultra fajny
643 Marcin Wożniak 1984 Bydgoszcz Do cel 10:20 ultra fajny
644 Bogdan Lewandowski 1977 Zamek Bierzgłowski 11:40
645 Rafał Chmara 1976 Bydgoszcz AMBAR 11:40 ultra fajny
646 Patrycja Pikies 1996 Bydgoszcz AMBAR 11:40 ultra fajny
647 Agnieszka Pikulik 1996 Łobżenica AMBAR 11:40 ultra fajny
648 Jakub Miechowiecki 1982 Bydgoszcz AMBAR 11:40 ultra fajny
649 Angelika Płachecka 1996 Sicienko AMBAR 11:40 ultra fajny
650 Kamil Przybysz 1992 Świecie AMBAR 11:40 ultra fajny
651 Joanna Kawka 1996 Złotniki Kujawskie AMBAR 11:40 ultra fajny
653 Anna Dobaczewska 1994 Bydgoszcz AMBAR 11:40 ultra fajny
654 Łukasz Brzeziński 1992 Bydgoszcz AMBAR 11:40 ultra fajny
655 Karol Skwiercz 1991 Poznań AMBAR 11:40 ultra fajny
656 Paweł Adach 1983 Bydgoszcz AMBAR 11:40 ultra fajny
657 Joanna Pawlewska 1976 Bydgoszcz Sportway 12:20
658 Grzegorz Syczuk 1975 Strzyżawa SPX Flow 12:40 ultra fajny
659 Daniel Feliniak 1983 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
660 Robert Rychwicki 1975 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
661 Michał Hełminiak 1980 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
662 Waldemar Częsz 1974 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
663 Marcin Czyżewski 1983 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
664 Lukasz Warlikowski 1984 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
665 Adam Chodkiewicz 1980 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
666 Bartosz Grzempa 1990 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
667 Robert Dobros 1977 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
668 Dawid Cendrowski 1984 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
669 Anna Martin 1984 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
670 Lukasz Joppek 1989 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
671 Bartłomiej Kludziński 1989 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
672 Michał Chmara 1982 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
673 Maciej Marendowski 1983 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
674 Michał Sawicki 1983 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
675 Przemysław Błażkiewicz 1990 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
676 Sławomir Kaczmarek 1978 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
677 Tomasz Muras 1984 Maksymilianowo SPX Flow 12:40 ultra fajny
678 Łukasz Siwiak 1985 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
679 Michał Krywald 1990 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
680 Łukasz Olborski 1986 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
681 Łukasz Lubiewski 1991 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
682 Robert Dolny 1973 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
683 Dariusz Koszutowski 1986 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
684 Kamila Magiera 1986 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
685 Jacek Kujawa 1973 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
686 Bogumił Chudyk 1978 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
687 Paweł Lorczak 1986 Bydgoszcz SPX Flow 12:40 ultra fajny
688 Tomasz Chrobak 1978 Białe Błota SPX Flow 12:40 ultra fajny
689 Joanna Grzempa 1992 Bydgoszcz 12:40
690 Paweł Rafiński 1977 Lipno 12:20
691 Anna Czyżewska 1984 Bydgoszcz Spoko team 12:20
692 Patrycja Nadolna 1984 Sędowo Spoko team 12:20
693 Mikołaj Kwiatkowski 2000 Sędowo Spoko team 12:20
694 Grzegorz Bergmann 1986 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 2.0 12:20 bardzo fajny
695 Piotr Gurski 1981 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 2.0 12:20 bardzo fajny
696 Filip Sitarek 1979 Zielonka Gang Dzikich Wieprzy 2.0 12:20 bardzo fajny
697 Michał Waleński 1982 Piaski Gang Dzikich Wieprzy 2.0 12:20 bardzo fajny
698 Tomasz Wąż 1995 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 2.0 12:20 bardzo fajny
699 Bożydar Krajewski 1992 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 2.0 12:20 bardzo fajny
700 Artur Chudziński 1978 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 2.0 12:20 bardzo fajny
701 Paweł Zalewski 1982 Inowrocław IKKG 12:20
702 Dominika Derka 1978 Toruń Krav Maga IKMF 12:20 bardzo fajny
703 Michał Sztachelski 1975 Toruń Krav Maga IKMF 12:20 bardzo fajny
704 Piotr Choiński 1974 Toruń Krav Maga IKMF 12:20 bardzo fajny
705 Tomasz Dryps 1975 Toruń Krav Maga IKMF 12:20 bardzo fajny
706 Dawid Łochocki 1980 Toruń Krav Maga IKMF 12:20 bardzo fajny
707 Kaja Mieczkowska 1993 Toruń Krav Maga IKMF 12:20 bardzo fajny
708 Magdalena Brewińska 1979 Toruń Krav Maga IKMF 12:20 bardzo fajny
709 Łukasz Trawiński 1990 Rypin 12:20
710 Mateusz Nowakowski 1990 Rypin 12:20
711 Mateusz Jankowiak 1987 Gniezno Sportowi Fajterzy 12:20
712 Hubert Kowalski 1987 Gnienzo Sportowi Fajterzy 12:20
713 Arkadiusz Chorobiński 1982 Toruń Trzech wspaniałych 12:20
714 Przemysław Lubowicz 1982 Toruń Trzech wspaniałych 12:20
715 Marcin Zieliński 1978 Toruń Trzech wspaniałych 12:20
716 Paweł Matuszak 1995 Bydgoszcz NATO MP COE 12:20 bardzo fajny
717 Gabor Czirfusz 1989 Bydgoszcz NATO MP COE 12:20 bardzo fajny
718 Tomasz Synkowicz 1973 Grudziądz NATO MP COE 12:20 bardzo fajny
719 Mirosław Łabęcki 1973 Niemcz NATO MP COE 12:20 bardzo fajny
720 Piotr Wasilewski 1978 Niemcz NATO MP COE 12:20 bardzo fajny
721 Grzegorz Wojciechowski 1992 Bydgoszcz Tytanowi Janusze 12:20
722 Natalia Bentkowska 1993 Bydgoszcz Witkowski Team 13:00 bardzo fajny
723 Mateusz Witkowski 1993 Koszalin Witkowski Team 13:00 bardzo fajny
724 Karol Zakrzewski 1999 Bydgoszcz 12:40
725 Mariusz Szczupacki 1999 białe błota 12:40
726 Robert Płaczkiewicz 1980 Bydgoszcz SOL3|SquadRUN 13:20
727 Bartosz Bizon 1986 Bydgoszcz 12:40
728 Adam Michalski 1975 Inowrocław ELECTRIC HORSES 12:20
729 Sylwia Andrzejewska 1988 Bydgoszcz ZABÓJCZY TEAM 12:20 bardzo fajny
730 Katarzyna Piotrowska 1990 Bydgoszcz ZABÓJCZY TEAM 12:20 bardzo fajny
731 Anita Wilczyńska 1983 Bydgoszcz ZABÓJCZY TEAM 12:20 bardzo fajny
732 Aleksandra Boniecka 1974 Pokrzywno Zodiak Gym 13:00
733 Kazimierz Boniecki 1972 Grudziądz 13:00
734 Sławomir Karwowski 1977 Grudziądz 13:00
735 Jakub Markowski 1999 Bydgoszcz 12:40
736 Daniel Kowalski 1982 Krobia/Toruń FizjoDuet Kowalscy 12:40
737 Marta Jabłońska-Kowalska 1979 Krobia/Toruń FizjoDuet Kowalscy 12:40
738 Marek Giermakowski 1994 Bydgoszcz 12:40
739 Matthew Tomczyk 1987 Bydgoszcz 12:40
740 Tomasz Chrobociński 1979 Toruń Krav Maga IKMF 12:20 bardzo fajny
741 Miłosz Świć 1988 Łódź Dzik Komando 13:00
742 Piotr Kołodziejski 1989 Łódź Dzik Komando 13:00 bardzo fajny
743 Błażej Skowroński 1989 Koluszki DZIK KOMANDO 13:00 bardzo fajny
745 Agata Tamborska 1988 Łódź Dzik Komando 13:00
746 Michał Bieńkowski 1981 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
747 Dorota Paulina Dudek 1974 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
748 Tomasz Gałka 1973 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
749 Jacek Firaza 1976 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
750 Dorota Grzelińska 1991 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
751 Maria Wojtecka 1983 Łódź DZIK Komando 12:00 ultra fajny
752 Sebastian Glonek 1993 Czarnocin Dzik Komando 12:00 ultra fajny
753 Przemek Mendakiewicz 1985 Lodz Dzik komando 12:00 ultra fajny
754 Martyna Makowska 1997 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
755 Michal Pieczewski 1991 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
756 Jakub Kosierski 1991 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
757 Paweł Kotlicki 1991 tuszyn DZIK KOMANDO 12:00 ultra fajny
758 Marcin Ochocki 1977 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
759 Dawid Możejko 1988 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
760 Marta Stanisławska 1982 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
761 Adam Dziomdziora 1994 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
762 Piotr Szczawiński 1988 Lodz Dzik Komando 12:00 ultra fajny
763 Hubert Jagodziński 1991 Moszczenica Dzik Komando 12:00 ultra fajny
764 Aleksandra Wolska 1989 Konstantynów Łódzki DZIK KOMANDO 12:00 ultra fajny
765 Michał Sępkowski 1992 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
766 Kaja Cieślak 1995 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
767 Michał Malczyk 1995 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
768 Justyna Balczewska 1985 Włocławek Dzik Komando 12:00 ultra fajny
769 Rafał Łebzuch 1983 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
770 Jerzy Ilczyszyn 1981 Konstantynów Łódzki Dzik Komando 12:00 ultra fajny
771 Łukasz Kaczmarek 1986 Czarnocin Dzik Komando 12:00 ultra fajny
772 Marcin Górecki 1977 Łódź Dzik Komando 13:20 bardzo fajny
773 Klaudia Łebzuch 1995 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
774 Anna Bogdańska 1984 Łódź Dzik komando 12:00 ultra fajny
780 Krystian Szatkowski 1993 Bydgoszcz Bydgoskie Drzewo 13:00
781 Bartosz Spychalski 1994 Bydgoszcz Bydgoskie Drzewo 13:00
782 JAKUB KASPROWICZ 1993 Bydgoszcz Bydgoskie Drzewo 13:00
783 Radosław Piasecki 1994 Białe Błota Bydgoskie Drzewo 13:00
784 Piotr Buława 1985 Zakrzewo Zakrzewo 13:00
786 Paweł Rosenthal 2000 Czernice 75 Zakrzewo 13:00
787 Kacper Banasik 2000 Brzostowo 13:00
788 Tomasz Rutkowski 1975 Strzyżawa Dawcy orgazmu 12:40 ultra fajny
789 Kamil Rutkowski 2001 Strzyżawa Dawcy orgazmu 12:40 ultra fajny
790 Marcin Przyborski 1984 Bydgoszcz DAWCY ORGAZMÓW 12:40 ultra fajny
791 Krzysztof Lewicki 1965 Bydgoszcz DAWCY ORGAZMÓW 12:40 ultra fajny
792 Bogdan Stępień 1984 Nowy Dwór Dawcy orgazmu 12:40 ultra fajny
793 Kacper Madziński 1984 Bydgoszcz Dawcy orgazmu 12:40 ultra fajny
794 Paweł Matczak 1989 Bydgoszcz Dawcy orgazmu 12:40 ultra fajny
795 Krzysztof Cukerman 1989 Bydgoszcz Dawcy orgazmu 12:40 ultra fajny
796 Tomasz Nagórek 1976 Bydgoszcz DAWCY ORGAZMÓW 12:40 ultra fajny
797 Robert Pietrakowski 1977 Wałdowo Królewskie Dawcy orgazmu 12:40 ultra fajny
798 Marek Lewicki 1998 Bydgoszcz DAWCY ORGAZMÓW 12:40 ultra fajny
799 Justyna Szulc 1997 Elbląg Dawcy orgazmu 12:40 ultra fajny
800 Oskar Appel 1998 Bydgoszcz Dawcy orgazmu 12:40 ultra fajny
801 Katarzyna Daszkiewicz 1993 Szlachta Glazik Team 11:20 bardzo fajny
802 Bartosz Sośnicki 1984 Gródek 11:20
803 Grzegorz Dobiegała 1985 Rosko 13:00
804 BARTOSZ GRUDZIŃSKI 1986 TORUŃ TREPOWSKA MASAKRA 13:00 ultra fajny
805 JAROSŁAW PIESZAK 1979 TORUŃ TREPOWSKA MASAKRA 13:00 ultra fajny
806 PRZEMYSŁAW GAWLIKOWSKI 1983 TORUŃ TREPOWSKA MASAKRA 13:00 ultra fajny
807 MARCIN WALKIEWICZ 1983 TORUŃ TREPOWSKA MASAKRA 13:00 ultra fajny
808 ANDRZEJ BIKOWSKI 1981 TORUŃ TREPOWSKA MASAKRA 13:00 ultra fajny
809 RAFAŁ ŁOPUSZYŃSKI 1977 TORUŃ TERENOWA MASAKRA 13:00 ultra fajny
810 SŁAWOMIR KURKOWSKI 1986 TORUŃ TREPOWSKA MASAKRA 13:00 ultra fajny
811 ARTUR SWOROWSKI 1982 TORUŃ TREPOWSKA MASAKRA 13:00 ultra fajny
812 KAROL SZELIGA 1984 TORUŃ TREPOWSKA MASAKRA 13:00 ultra fajny
813 ROBERT TRZECIAK 1974 TORUŃ TREPOWSKA MASAKRA 13:00 ultra fajny
814 Mateusz Koźlinka 1992 Wętfie 11:20
816 Mateusz Mokwa 1994 Grudziądz 13:20
817 Szymon Boborycki 1997 Toruń Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
818 Artur Rzysko 1975 BYDGOSZCZ CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
819 Paweł Makowiecki 1975 Bydgoszcz CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
820 Zbyszek Jedliński 1994 Bydgoszcz CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
821 Barbara Zachciał 1986 Rogowo CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
822 Daria Matuszewska 1994 Bydgoszcz CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
823 Paulina Patycka 1991 Bydgoszcz CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
824 Karol Cieślewicz 1979 Bydgoszcz CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
825 Michalina Grzonkowska 1990 Bydgoszcz CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
826 Marta Tarczyńska 1984 Bydgoszcz CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
827 Anna Resmer 1973 Bydgoszcz CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
828 Violetta Grzesiewska 1975 Bydgoszcz CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
829 Agnieszka Dreslerska 1984 Białe Błota CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
831 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
832 Weronika Zabłotowicz 1997 Bydgoszcz CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
833 PIOTR RESMER 1983 TUCHOLA CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
834 Adam Stelmach 1992 BYDGOSZCZ CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
836 Agnieszka Głębocka 1981 Białe Błota CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
837 Karolin Raś 1990 Szubin-Wieś CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
838 Artur Dreslerski 1982 Białe Błota CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
839 JOANNA CIESIELCZYK 1984 TRZEMESZNO 13:20
840 Andrzej Lejk 1993 Osie Do celu 10:20 ultra fajny
841 Małgosia Dróżdż 1988 Brzoza ZABÓJCZY TEAM 13:00
842 Karol Pieczka 1980 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 2.0 12:20 bardzo fajny
843 Mateusz Ziemniewski 1995 Gruczno Gruczno Team 13:00 bardzo fajny
844 Mariusz Przesmycki 1971 GRUCZNO Gruczno Team 13:00 bardzo fajny
845 Dawid Waśkowski 1990 Gruczno Gruczno Team 13:00 bardzo fajny
846 Grzegorz Górski 1989 Bukowiec Gruczno Team 13:00 bardzo fajny
847 Maciej Kutowski 1998 Bramka Gruczno Team 13:00 bardzo fajny
848 Maciej Zdunowski 1980 Torun Moherhead 10:40 ultra fajny
849 Andrzej Zamojski 1979 Toruń MOHERHEAD 10:40 ultra fajny
850 Krzysztof Wasewicz 1980 Bydgoszcz Moherhead 10:40 ultra fajny
851 Marcin Bocian 1983 Toruń MOHERHEAD 10:40 ultra fajny
852 Tomasz Sudoł 1973 Obrowo Moherhead 10:40 ultra fajny
853 Dariusz MAZUR 1977 Czernikowo Moherhead 10:40 ultra fajny
854 Adam MELERSKI 1972 Czernikowo Moherhead 10:40 ultra fajny
855 Karol Matuszewski 1977 Toruń Moherhead 10:40 ultra fajny
856 Paulina Dmowska 1985 Grabowiec Moherhead 10:40 ultra fajny
857 Michał Worgut 1981 Toruń Moherhead 10:40 ultra fajny
858 Anna Krawczyk 1984 Toruń Moherhead 10:40 ultra fajny
859 Marcin Świtoniak 1977 Toruń Moherhead 10:40 ultra fajny
860 Robert Raczkiewicz 1981 Toruń Moherhead 10:40 ultra fajny
861 Piotr Maciejczyk 1972 Przyłeki 13:00
862 Marcin Ziernicki 1999 Łochowo 13:20 bardzo fajny
863 Nicole Kraska 1999 Jarużyn 13:20 bardzo fajny
864 Michał Kosiński 1999 Łochowo 13:20 bardzo fajny
865 Patryk Wonsewicz 2000 Łochowo 13:20 bardzo fajny
866 Bartosz Maślanka 1999 Łochowo 13:20 bardzo fajny
867 Jakub Adamczewski 1999 Nakło nad Notecią 13:20 bardzo fajny
868 Filip Olender 1991 Warszawa 13:20 bardzo fajny
869 Paweł Ginter 1991 Chojnice Synowie Gandalfa 13:20
870 JAKUB KUPCZYK 2000 CHOJNICE Synowie Gandalfa 13:20
871 Piotr Najdowski 1991 Gdańsk Synowie Gandalfa 13:20
872 Paweł Szymański 1985 Bydgoszcz Tytanowi Janusze 13:20
873 Anita Skarupińska 1981 Janikowo Przecinaki 13:20 bardzo fajny
874 Jagoda Sobel 1990 Janikowo Przecinaki 13:20 bardzo fajny
875 Agnieszka Ziarnowska 1989 Janikowo Przecinaki 13:20 bardzo fajny
876 Dominika Wikarska 1990 Janikowo Przecinaki 13:20 bardzo fajny
877 Mariusz Mięta 1988 Janikowo Przecinaki 13:20 bardzo fajny
878 Maciej Sobel 1990 Janikowo Przecinaki 13:20 bardzo fajny
879 Hanna Kłos 1985 Janikowo Przecinaki 13:20
880 Dawid Pasternak 1990 Janikowo Przecinaki 13:20
881 Sylwester Wawrzynowicz 1979 Toruń 13:20
882 Maciej Żółkiewicz 1978 Toruń 13:20
883 Łukasz Rygielski 1996 Płużnica 13:20
884 Karolina Sankiewicz 1997 Wąbrzeźno 13:20
885 Agnieszka Nikel 1991 Bydgoszcz 13:20
886 Sylwia Nikel 1987 Lutowo 13:20
887 Monika Nikel 1991 Bydgoszcz 13:20
888 Joanna Gąska 1985 Toruń Koniec żartów 11:20 bardzo fajny
889 Przemysław Ustrzycki 1993 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 2.0 12:20 bardzo fajny
890 Kamil Kołomyjski 1991 Koronowo Husaria Race Team 13:20
891 Paweł Lach 1985 Bydgoszcz Miszcze 13:20
892 Bogumiła Lach 1986 Bydgoszcz z łapanki 13:20
893 Justyna Werkowska 1988 Bydgoszcz Miszcze 13:20
894 Michał Werkowski 1988 Warszawa Miszcze 13:20
895 Michał Ogorzałek 1980 Bydgoszcz ARRK 12:40 bardzo fajny
896 Joanna Trzopek 1984 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
897 Robert Stępień 1969 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
898 Małgorzata Stępień 1968 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
899 Marta Pijewska 1989 Łódź Dzik Komando 12:00 ultra fajny
900 Joanna Kaczmarek-Kapka 1989 Czarnocin Dzik Komando 12:00 ultra fajny
901 Michał Kowalczyk 1982 Łódź 13:20
902 Magdalena Biernacka 1989 Wrocław CB163 12:40
903 Jakub Karolczak 1996 Bydgoszcz Kaban Team 11:20 bardzo fajny
904 Agnieszka Tykwińska 1983 Bydgoszcz CookieTeamRunners 13:00 ultra fajny
905 Ewelina Wadych 1991 Wabrzeźno 13:20
906 Michał Puchciński 1978 Lubicz RYWAL-RHC 11:20 ultra fajny
907 Adam Andrzejewski 1981 Osiek nad Wisłą RYWAL-RHC 11:20 ultra fajny
908 Wojciech Majewski 1971 Toruń RYWAL-RHC 12:40 ultra fajny
909 Hubert Wiśniewski 1989 Chełmno Rywal-RHC 11:20 ultra fajny
910 Samuel Gralewski 1992 Toruń Rywal-RHC 11:20 ultra fajny
911 Piotr Kościecha 1985 Toruń Rywal-RHC 12:40 ultra fajny
912 Daria Frank 1989 Toruń Rywal-RHC 11:20 ultra fajny
913 Przemysław Falkowski 1976 Toruń Rywal-RHC 11:20 ultra fajny
914 Piotr Sikorski 1992 Żołnowo RYWAL-RHC 11:20 ultra fajny
915 Kinga Brandykowska 1981 Toruń Moherhead 10:40 ultra fajny
916 Marcin Brandykowski 1981 Toruń Moherhead 10:40 ultra fajny
917 Sylwia Konarska 1991 Toruń Moherhead 10:40 ultra fajny
918 Michalina Połubińska 1993 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
919 Tobiasz Jekel 1994 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
920 Judyta Michel 1992 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
921 Rafał Kaśków 1993 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
922 Kajetan Krzewiński 1992 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
923 Paweł Syrowy 1996 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
924 Jarosław Kabaciński 1983 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
925 Sebastian Szymendera 1987 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
926 Marcin Fons 1977 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
927 Kacper Bagniewski 1996 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
928 Dawid Szulc 1988 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
929 Angelika Kujawska 1985 Łobżenica 4Run Team 10:20 ultra fajny
930 Jacek Kot 1976 Osiek 10:20 ultra fajny
931 Paweł Kołodziej 1991 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 12:20 ultra fajny
932 Magdalena Wódczak 1991 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 12:20 ultra fajny
933 Dawid Kamasz 1989 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 12:20 ultra fajny
934 Agnieszka Szymczuch 1991 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 12:20 ultra fajny
935 Marcelina Szumińska 1991 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 12:20 ultra fajny
936 Paweł Sosiński 1992 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 12:20 ultra fajny
937 Przemysław Brall 1996 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 12:20 ultra fajny
938 Łukasz Michałek 1984 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 12:20 ultra fajny
939 Mirosław Kubiak 1978 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 12:20 ultra fajny
940 Piotr Fryckowski 1991 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 12:20 ultra fajny
941 Tomasz Marek Drwal 1992 Bydgoszcz Tytanowi Janusze 13:20
942 Mariusz Myler 1973 Bydgoszcz Silni 12:40
943 Arkadiusz Wawrzyńczak 1977 Łochowo Silni 12:40
944 Maciej Szmytka 1974 Bydgoszczy Silni 12:40
945 Patryk Wendrowski 1991 Bydgoszcz Silni 12:40
946 Justyna Zalesiak 1995 Bydgoszcz Wataha 10:40 bardzo fajny
947 Łukasz Pieńkowski 1996 Czerniewice BANDEROZA 13:00
948 Mateusz Tomaszewski 1996 Kowal Banderoza 13:00
949 Arek Lewkowicz 1998 Łochocin Banderoza 13:00
950 Małgorzata Gadawska 1987 Bydgoszcz 13:20
951 Adam Rządkowski 1976 Luboń 13:20
952 Marcin Kuras 1978 Bydgoszcz 13:20
953 Danka Pazderska 1984 Kcynia Devil Club 13:20 ultra fajny
954 Agnieszka Pazderska 1980 Nowa Wieś Notecka Devil Club 13:20 ultra fajny
955 Dawid Pazderski 1978 Nowa Wieś Notecka Devil Club 13:20 ultra fajny
956 Zachariasz Pieślak 1996 Nowa Wieś Wielka AMBAR 11:40 ultra fajny
957 Mateusz Strychalski 1998 Nowa Wieś Wielka AMBAR 11:40 ultra fajny
958 Karolina Malec 1996 Włocławek AMBAR 11:40 ultra fajny
959 Olga Pawlak 2000 Bydgoszcz AMBAR 11:40 ultra fajny
960 Przemyslaw Krzyzanowski 1983 Jaworzno Husaria Race Team 12:40
961 Joanna Stachurska 1981 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
962 Marcin Maćkowski 1980 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
963 Michał Lipiński 1988 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
964 Kamil Galicki 1989 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
965 Artur Kotwicki 1991 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
966 Bartosz Ciechanowski 1984 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
967 Przemysław Rozalski 1983 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
968 Darek Witkowski 1988 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
969 Katarzyna Kamińska 1986 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
970 Tomasz Bursztyński 1986 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
971 Jakub Malczyk 1985 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
972 Jarosław Tomczuk 1984 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
973 Anna Pastuszka 1989 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
974 Agata Kołodziejczak-Czubachowska 1991 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
975 Jędrzej Dobrowolski 1982 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
976 Małgorzata Domaradzka 1996 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
977 Paulina Leszczyńska 1987 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
978 Mateusz Leszczyński 1983 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
979 Mateusz Pankowski 1999 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
980 Bożena Grabska 1981 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
981 Kamila Kwiatkowska 1979 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
982 Olga P 1989 Bydgoszcz 12:40
983 Krzysztof Walczewski 1998 Znin 10:20 bardzo fajny
984 Damian Sztejka 1976 Bydgoszcz BenefitKSO 12:40
985 Marcin Łukomski 1985 Bydgoszcz BenefitKSO 12:40
986 Damian Kujawski 1996 Płużnica 13:20
987 Tomasz Karbowy 1995 Toruń Japońscy Wojownicy 11:20
988 Filip Zawadka 1993 Warszawa 12:40
989 Marta Przynoga 1994 Bydgoszcz 12:40
990 Mateusz Zwolanowski 1993 Bydgoszcz 12:40
991 Martyna Borek 1994 Bydgoszcz 12:40
992 Łukasz Ginter 1994 Chojnice 13:20
993 Aneta Radecka 1987 Boluminek FitDanceFordon 12:40 ultra fajny
994 Magdalena Wiśniewska 1979 Bydgoszcz FitDanceFordon 12:40 ultra fajny
995 Daria Petla 1992 Bydgoszcz FitDanceFordon 12:40 ultra fajny
996 Marcin Radecki 1985 Boluminek FitDanceFordon 12:40 ultra fajny
997 Maciej Stasinski 1984 Bydgoszcz FitDanceFordon 12:40 ultra fajny
998 Paweł Wiśniewski 1980 Bydgoszcz FitDanceFordon 12:40 ultra fajny
999 Monika Kruszewska 1975 Dąbrowa Chełmińska FitDanceFordon 12:40 ultra fajny
1000 Tadeusz Kruszewski 1976 Dąbrowa Chełmińska FitDanceFordon 12:40 ultra fajny
1001 Arkadiusz Kruszewski 1980 Unislaw FitDanceFordon 12:40 ultra fajny
1002 Arkadiusz Zralka 1978 Bydgoszcz FitDanceFordon 12:40 ultra fajny
1003 Patryk Derkowski 1984 Cegielnik Saiyan Team 13:20
1004 Oskar Rozwadowski 1992 Toruń KLIMAT SOLEC 12:40
1005 Jarosław Koc 1985 Toruń Crossfit Toruń 11:00 ultra fajny
1006 Agnieszka Kopciuch 1991 Grudziadz Crossfit Polna 11:00 ultra fajny
1007 Krzysztof Czyżniewski 1970 Toruń CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1008 Marcin Fic 1992 Toruń CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1009 Michał Fic 1988 Lulkowo CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1010 Iwona Bartoszyńska-Fic 1988 Lulkowo CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1011 Agata Sądowska 1994 Chełmża CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1012 Piotr Baprawski 1992 Toruń Crossfit Polna 11:00 ultra fajny
1013 Paweł Baprawski 1992 Grębocin CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1014 Krzysztof Pawłowski 1994 Toruń Crossfit Polna 11:00 ultra fajny
1015 Jakub Ingram 1989 Chelmza CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1016 Adrianna Ingram 1990 Zławieś Wielka CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1017 Karol Tański 1987 Głogowo CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1018 Marta Piotrowska 1999 Toruń Crossfit Polna 11:00 ultra fajny
1019 Ewa Roesler 1973 Toruń Crossfit Polska Polna 11:00 ultra fajny
1020 Artur Frączak 1977 Toruń CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1021 PIOTR KRZYWDZIŃSKI 1980 Torun CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1022 Adrian Dąbrowski 1993 Toruń Crossfit Polna 11:00 ultra fajny
1023 Damian Włodkowski 1990 Toruń CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1024 Piotr Leszczyński 2000 Toruń CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1025 Sonia Czajor 1983 Toruń Crossfit Polna 11:00 ultra fajny
1026 Damian Borowiec 1997 Toruń CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1027 Mariusz Dybowski 1983 Rogówko Crossfit Toruń 11:00 ultra fajny
1028 Dominik Szydzik 1982 Toruń CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1029 Bartosz Nowakowski 1985 Toruń CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1030 Mateusz Szczodrowski 1986 Ryńsk Crossfit Toruń 11:00 ultra fajny
1031 Dawid Jędryka 1983 Toruń CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1032 Tomasz Salenik 1970 Zławieś Wielka CrossFit Polna 11:00 ultra fajny
1033 Izabela Moszczynska 1992 Bydgoszcz Trifecta 11:00 bardzo fajny
1034 Kamil Moszczyński 1992 Bydgoszcz Trifecta 11:00 ultra fajny
1035 Marta Skrzypińska 1996 Gniezno Trifecta 11:00 bardzo fajny
1036 Adrian Bajczyk 1992 Bydgoszcz AMBAR 11:40 ultra fajny
1037 Olimpia Jankiewicz 1976 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1038 Patryk Partyniewicz 1988 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1039 Agnieszka Butrynowska 1978 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1040 Marek Pihut 1987 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1041 Jakub Banasiak 1987 Łódź CB163 12:00 ultra fajny
1042 Andrzej Lewicki 1981 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1043 Krzysztof Furdal 1981 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1044 Marcin Balewski 1980 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1045 Piotr Cyrankiewicz 1991 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1046 Paweł Drobyszewski 1981 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1047 Maciej Kuźma 1979 Szubin Zakład Poprawczy w Kcyni 12:00 ultra fajny
1048 Rafał Orzechowski 2000 Kcynia Zakład Poprawczy w Kcyni 12:00 bardzo fajny
1049 Denis Marczyński 2000 Kcynia Zakład Poprawczy w Kcyni 12:00 bardzo fajny
1050 Adam Warliński 1989 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1051 Bartek Zawada 1985 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1052 Patryk Zwolenkiewicz 1997 OLIMPIN KLUB KAPITANA KOK(O)SA 12:00 ultra fajny
1053 PATRYCJA SZOPIK 1996 BYDGOSZCZ KLUB KAPITANA KOK(O)SA 12:00 ultra fajny
1054 MONIKA TALARCZYK 1996 BYDGOSZCZ KLUB KAPITANA KOK(O)SA 12:00 ultra fajny
1055 PIOTR BUTKIEWICZ 1987 GDAŃSK KLUB KAPITANA KOK(O)SA 12:00 ultra fajny
1056 MARTYNA SROKA 1989 GDAŃSK KLUB KAPITANA KOK(O)SA 12:00 ultra fajny
1057 KRZYSZTOF SROKA 1987 GDAŃSK KLUB KAPITANA KOK(O)SA 12:00 ultra fajny
1058 PAWEŁ CHOROSZEWICZ 1993 SZUBIN KLUB KAPITANA KOK(O)SA 12:00 ultra fajny
1059 ŁUKASZ MASŁOWSKI 1991 SZUBIN KLUB KAPITANA KOK(O)SA 12:00 ultra fajny
1060 ŁUKASZ KMIEĆ 1991 BYDGOSZCZ KLUB KAPITANA KOK(O)SA 12:00 ultra fajny
1061 ŁUKASZ WAWRZYNIAK 1990 BYDGOSZCZ KLUB KAPITANA KOK(O)SA 12:00 ultra fajny
1062 Agnieszka Ujazdowska 1983 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 10:20 ultra fajny
1063 Milena Banasiak 1995 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 10:20 ultra fajny
1064 Tomasz Chodór 1982 Unisław Japońscy wojownicy 11:20
1065 Piotr Kostecki 1982 Bydgoszcz 13:20
1066 Ewa Urbanska 1989 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 10:20 ultra fajny
1067 Rafal Urbanski 1987 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 10:20 ultra fajny
1068 Kinga Kordańska 1995 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 10:20 ultra fajny
1069 Paulina Lieske 1988 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 10:20 ultra fajny
1070 Iwona Mazur 1995 Sławno AMBAR 11:40 ultra fajny
1071 Rafał PIETRZAK 1975 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1072 Dorota Wieluńska 1989 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1073 Kacper Palicki 1991 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1074 Anna Karcz 1992 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1075 Przemysław Poboc 1971 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1076 Palicki Marcin 1993 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1077 Kinga Książek 1982 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1078 Dorota Słojewska 1989 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1079 Katarzna Błaszkiewicz 1982 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1080 Aeureliusz Kaźmierczak 1987 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1081 Łukasz Piasecki 1992 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1082 Bartosz Czechowski 1980 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1083 Paweł Bryl 1986 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1084 Sylwia Chlebosz 1998 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1085 Natalia Rakowska 1993 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1086 Waldemar Krueger 1973 Łochowice FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1087 Karolina Krueger 1978 Łochowice FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1088 Katarzyna Dacewicz 1987 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1089 EMILIA Topolska 1987 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1090 Przemysław Droż 1991 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1091 Dawid Wełnicki 1996 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1092 Magdalena Kamińska 1994 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1093 Ruta Feldman 1994 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1094 Karol Wernitz 1987 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1095 Jakub Lewicki 1994 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1096 Marcin Iwanowski 1981 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1097 Magdalena Cieplicka 1994 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1098 Patrycja Bohdanowicz 1984 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1099 Paweł Spionkowski 1991 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1100 Edward Prokopczyk 1973 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1101 Marcin Wrotecki 1989 Bydgoszcz FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1102 JOANNA SZULC 1977 BYDGOSZCZ FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1103 PIOTR AUGUSTYNIAK 1976 BYDGOSZCZ FLOW RUNNERS 12:00 ultra fajny
1104 Robert Szczepański 1978 Bydgoszcz New Quality 11:40
1105 Piotr Kisiel 1988 Bydgoszcz Cross team bydgoszcz 12:20 ultra fajny
1106 Paweł Pastuszka 1985 Solec Kujawski Cross team bydgoszcz 12:20 ultra fajny
1107 Jacek Danilewicz 1985 Bydgoszcz Cross team bydgoszcz 12:20 ultra fajny
1108 Ewelina Banach 1999 Solec Kujawski Cross Team Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
1109 Kinga Budnik 1995 Bydgoszcz Cross Team Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
1110 Sebastian Rzepecki 1990 Bydgoszcz Cross Team Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
1111 Michał Piasecki 1988 Solec Kujawski Cross Team Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
1112 Tomasz Kudła 1976 Bydgoszcz CROSS TEAM BYDGOSZCZ 12:20 ultra fajny
1113 Jędrzej Gruszczyński 1999 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1114 Marcin Gruszczyński 1972 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1115 Natalia Ostrowska 1988 Tuchola Glazik Team 11:20 bardzo fajny
1116 Madzia Gruszczyńska 1988 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1117 Piotr Brudnicki 1977 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1118 Michał Ogonowski 1980 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1119 Artur Niewiedziała 1974 Bydgoszcz CB163 12:00 ultra fajny
1120 Małgorzata Adamczyk 1991 Kruszyn Krajeński Special Space 13:00 bardzo fajny
1121 Mateusz Napora 1993 Kruszyn Krajeński Special Space 13:00 bardzo fajny
1122 Małgorzata Smolarczyk 1991 Kruszyn Krajeński Special Space 13:00 bardzo fajny
1123 Patryk Frydrych 1991 Kruszyn Krajeński Special Space 13:00 bardzo fajny
1124 Patryk Napora 1991 Kruszyn Krajeński Special Space 13:00 bardzo fajny
1125 Mikołaj Olszewski 1990 Kruszyn Krajeński Special Space 13:00 bardzo fajny
1126 Agata Michalska 1991 Kruszyn Krajeński Special Space 13:00 bardzo fajny
1127 Magdalena Höft 1989 Kruszyn Krajeński Special Space 13:00 bardzo fajny
1128 Marcin Leśniewski 1983 Wierzchucinek Bydgoskie Klasyki Nocą 13:00 ultra fajny
1129 Katarzyna Kryczyk 1988 Tczew Bydgoskie Klasyki Nocą 13:00 ultra fajny
1130 Paweł Szymański 1984 Bydgoszcz Bydgoskie Klasyki Nocą 13:00 ultra fajny
1131 Piotr Szymański 1990 Bydgoszcz Bydgoskie Klasyki Nocą 13:00 ultra fajny
1132 Rafał Szymański 1987 Bydgoszcz Bydgoskie Klasyki Nocą 13:00 ultra fajny
1133 Robert Woźniak 1985 Białe Błota Bydgoskie Klasyki Nocą 13:00 ultra fajny
1134 Paula Ruszkowska 1993 Świecie Bydgoskie Klasyki Nocą 13:00 ultra fajny
1135 Mateusz Andryszak 1982 Bydgoszcz Bydgoskie Klasyki Nocą 13:00 ultra fajny
1136 Maciej Grycza 1983 Poznan Bydgoskie Klasyki Nocą 13:00 ultra fajny
1137 Anna Łątka 1989 Niemcz Bydgoskie Klasyki Nocą 13:00 ultra fajny
1138 MARIUSZ AUGUSTYNIAK 1974 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 11:40 ultra fajny
1139 SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI 1976 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 11:40 ultra fajny
1140 Daniel Kurkowski 1991 Górki Borze 28 POLISH AGRO TEAM 11:40 ultra fajny
1141 ALEKSANDRA SZELOCH2 1980 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 11:40 ultra fajny
1142 PAWEŁ FIJAŁKOWSKI 1986 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 13:20 ultra fajny
1143 KACPER WOJCIECHOWSKI 1985 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 13:20 ultra fajny
1144 MICHAŁ GROSKOP 1989 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 13:20 ultra fajny
1145 KRZYSZTOF SKIBIŃSKI 1985 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 13:20 ultra fajny
1146 ŁUKASZ TOPOREK 1978 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 13:20 ultra fajny
1147 SEWERYN SZNAJDER 1978 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 13:20 ultra fajny
1148 IGOR GAJKOWSKI 1999 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 13:20 ultra fajny
1149 LESZEK WIŚNIEWSKI 1983 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 13:20 ultra fajny
1150 Arkadiusz Kura 1984 Bydgoszcz CROSS FORDON 13:20 ultra fajny
1151 Łukasz Morgaś 1992 Bydgoszcz CROSS FORDON 13:20 ultra fajny
1152 Artur Kamiński 1982 Bydgoszcz CROSS FORDON 13:20 ultra fajny
1153 Damian Kwiatkowski 1992 Bydgoszcz CROSS FORDON 13:20 ultra fajny
1154 Marek Jeske 1971 Bydgoszcz CROSS FORDON 13:20 ultra fajny
1155 Michał Jeske 1997 Bydgoszcz CROSS FORDON 13:20 ultra fajny
1156 Piotr Zalewski 1987 Bydgoszcz CROSS FORDON 13:20 ultra fajny
1157 Łukasz Niedbalski 1958 Bydgoszcz CROSS FORDON 13:20 ultra fajny
1158 Michał Mielcarski 1981 Solec Kujawski ANTONIaki 11:00
1159 Krzysztof Winklewski 1976 Solec Kujawski ANTONIaki 11:00
1160 Izabella Lewandowska 1992 Toruń Koty 12:40
1161 Łukasz Machalewski 1993 Toruń 12:40
1162 Maciej Kudalski 1990 Bydgoszcz Janusze Sportu 10:20 bardzo fajny
1163 Rafał Joppek 1998 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
1164 Łukasz Joppek 2000 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
1165 Paulina Horwat 2000 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
1166 Agnieszka Tojza 1997 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
1167 Bartłomiej Makowski 1985 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
1168 Mirosław Kamasz 1997 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
1169 Marta Senio 1996 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
1170 Łukasz Gołębiewski 1998 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
1171 Michał Dąbrowski 1999 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
1172 Paula Gacka 1999 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
1173 Radek Urban 1980 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
1174 Dennis Zdrenka 1992 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
1175 Irka Gałkowska 1997 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
1176 Kordian Kordylewicz 1994 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
1177 Daniel Wójcik 1995 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
1178 Katarzyna Cymbałko 1992 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
1179 Angelika Siwiak 1992 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
1180 Liliana Gabryszewska 1996 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
1181 Mateusz Stefan 1996 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
1182 Anna Pokojowczyk 1981 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
1183 Szymon Piekorz 1981 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
1184 Michał Wiergowski 1982 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
1185 Katarzyna Zastawna 1998 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
1186 Adam Bruski 1994 UNISŁAW 11:00 ultra fajny
Top