Terenowa Masakra - VIII edycja - 15 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Gadżet
1 Mateusz Tymosiak 1990 Białe Błota Spójnia Białe Błota 9:40
2 Mateusz Mroczek 1988 Białe Błota BSB 9:40
3 Daniel Manikowski 1994 Toruń 9:20
4 Bartłomiej Płotka 1984 Bydgoszcz VENI VIDI VICI 9:20
5 Karol Cybulski 1989 Rogowo Veni Vidi Vici 9:20
6 Daniel Frankowski 1977 Bydgoszcz Veni Vidi Vici 9:20
8 Marek Brzozowski 1966 Bydgoszcz Tytanowi Janusze 9:20
9 Krzysztof Lipiński 1983 Bydgoszcz Tytanowi Janusze 9:20
10 Zuzanna Lutoborska 2000 Bydgoszcz Amatorzy 9:20 bardzo fajny
11 Kacper Dziadoń 2000 Bydgoszcz Amatorzy 9:20 bardzo fajny
12 Jacek Kowalski 1977 BYDGOSZCZ 9:40
14 Sławomir Karbowski 1980 Obory NEXTREAM 9:20
15 Radosław Kopienka 1977 Gorzów Wielkopolski Brak 9:20
16 Damian Skubiszewski 1988 Bydgoszcz Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
17 Radosław Skubiszewski 1992 Łochowo Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
18 Rafał Ruciński 1986 Rynarzewo Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
19 Sławek Roś 1988 Nowa Wieś Wielka Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
20 Hubert Perczyński 1992 Bydgoszcz Selekcja naturalna 9:40 ultra fajny
21 Michał Zdeb 1992 Bydgoszcz Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
22 Marcin Żywiczyński 1983 Inowrocław Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
23 Marcin Matysek 1975 Zielonka Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
24 Magdalena Antczak 1973 Bydgoszcz Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
25 Mateusz Kujawa 1984 Bydgoszcz Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
26 Łukasz Keczmer 1982 TORUŃ Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
27 Sebastian Skuza 1989 Bydgoszcz Dirty Boys 10:00 bardzo fajny
28 Mateusz Durajewski 1989 Bydgoszcz Dirty Boys 10:00 bardzo fajny
29 Krystian Schneider 1989 Bydgoszcz Dirty Boys 10:00 bardzo fajny
30 Tomasz Lipiński 1985 Toruń Dirty Boys 10:00 bardzo fajny
31 Patryk Wróblewski 1986 Toruń Dirty Boys 10:00 bardzo fajny
33 Artur Ozimkiewicz 1980 Bydgoszcz Dirty Boys 10:00 bardzo fajny
34 Filip Smoliński 1995 Bydgoszcz Szpachlownicy 9:20
35 Piotr Paczkowski 1971 Osielsko PJ-TEL 9:20
36 Karol Siemiński 1995 Bydgoszcz PJ-TEL 9:20
37 Michał Pesta 1994 Bydgoszcz 9:20
38 Marcin Farbotko 1976 Bydgoszcz GALACTICA 9:20 bardzo fajny
39 Piotr Wojtalewicz 1984 Bydgoszcz GALACTICA 9:20 bardzo fajny
40 Radosław Klinowski 1985 Bydgoszcz GALACTICA 9:20 bardzo fajny
41 Marta Ronowicz 1975 Toruń GALACTICA 9:20 bardzo fajny
42 Jacek Łasiński 1974 Osówka Galactica 9:20 bardzo fajny
43 Magdalena Korycka 1984 ŁYSOMICE Grupa Positive Freaks Team 9:20
44 Magdalena Strysik 1979 Jeżewo Grupa Positive Freaks Team 9:20
45 Justyna Piotrowska 1981 Jeżewo Grupa Positive Freaks Team 9:20
46 Jolanta Bocian 1992 Jeżewo Grupa Positive Freaks Team 9:20
47 Artur Kuciński 1975 Dobrcz 9:20
48 Denis Duszyński 1987 Bydgoszcz Epaka.pl Przesyłki Kurierskie Bydgoszcz 10:00
49 Artur Sakwiński 1978 Bydgoszcz Epaka.pl Przesyłki Kurierskie Bydgoszcz 10:00
50 Adrian Filipowski 1983 Pruszcz Epaka.pl Przesyłki Kurierskie Bydgoszcz 10:00
51 Michał Juskowiak 1993 Skórzewo Nine Hills 10:00 bardzo fajny
52 Maciej Szuszczykiewicz 1982 Chełmno KS Nine Hills Chełmno 10:00 bardzo fajny
53 Witold Zaborowski 1997 Chełmno Nine Hills 10:00 bardzo fajny
54 Daniel Górecki 1996 Chełmno Nine Hills 10:00 bardzo fajny
55 Fabian Pastewski 1999 Świecie Nine Hills 10:00 bardzo fajny
56 Szymon Gehrke 1979 Bydgoszcz PHZ Gehrke 10:00
57 Cezary Kalinowski 1984 Łódź PHZ Gehrke ;) 10:00
58 Marek Wiśniewski 1976 Wilczyn ZMASAKROWANI 9:20
59 Kamil Gaszyński 1986 Bydgoszcz Epaka pl. Przesyłki Kurierskie Bydgoszcz 10:00
60 Karol Hoft 1993 Kruszyn Krajeński Special Space 9:20 ultra fajny
61 Natalia Wnęk 1993 Gródek Special Space 9:20 ultra fajny
62 Martin Wnęk 1992 Gródek Special Space 9:20 ultra fajny
63 Norbert Wnęk 1990 Gródek Special Space 9:20 ultra fajny
64 Maja Tandecka 1993 Toruń Special Space 9:20 ultra fajny
65 Grzegorz Kuliński 1993 Bydgoszcz Wataha 10:00
66 Rafał POKORSKI 1979 Golczewo HUSARIA RACE TEAM 10:00
67 Kasia POKORSKA 1982 Golczewo HUSARIA RACE TEAM 10:00
68 Patrycja Ptak 1984 Golczewo Husaria race team 10:00
69 Daniel Ptak 1981 Golczewo Husaria Race Team 10:00
70 Mateusz Cybulski 1990 Grudziądz 9:20
71 KRZYSZTOF ZIMMER 1986 TORUŃ CrossFit Polna 9:20
74 MAŁECKI TOMASZ 1975 TORUŃ CrossFit Polna 9:20
75 Tomasz Turek 1984 Wrocław Tomki 9:40
76 Tomasz Rutecki 1984 Poznań Tomki 9:40
77 Anton Minzyanov 1987 Bydgoszcz 9:40
78 Paweł Włodarczyk 1988 Bydgoszcz KREATYWNIEJ.PL 9:20
79 Tomasz Pinkowski 1988 Bydgoszcz KREATYWNIEJ.PL 9:20
80 Irena Ścieszka 1972 Bydgoszcz 9:20
81 Emil Grochowski 1990 Grudziądz GroszekTeam 9:20
82 Adrian Ziomkowski 1977 Bydgoszcz Ziomkowscy sp z o.o. 9:40
83 Piotr Belzyt 1982 Unisław 9:20
84 Michał Turek 1986 Sieradz 9:40
85 Łukasz Baszak 2000 Brzózki Amatorzy 9:20 bardzo fajny
86 Waldemar Oborski 1978 Wilczyn ZMASAKROWANI 9:20
87 Maciej Blim 1978 Wturek ZMASAKROWANI 9:20
88 Miłosz Świć 1988 Łódź Dzik Komando 9:20 ultra fajny
89 Katarzyna Zydek 1993 Łódź Dzik Komando 9:20 ultra fajny
90 Aleksandra Kieler 1993 Łódź Dzik Komando 9:20 ultra fajny
91 Błażej Skowroński 1989 Koluszki DZIK KOMANDO 9:20 ultra fajny
92 Piotr Wojtecki 1984 Łódź Dzik Komando 9:20 ultra fajny
93 Konrad Dziekoński 1984 Zgierz Dzik Komando 9:20 ultra fajny
94 Agata Tamborska 1988 Łódź Dzik Komando 9:20 ultra fajny
95 Przemysław Kupczyk 1985 Ksawerów Dzik Komando 9:20 ultra fajny
96 Marcin Górecki 1977 Łódź Dzik Komando 9:20 ultra fajny
97 Edyta Bartela 1987 Łódź Dzik Komando 9:20 ultra fajny
98 BARTOSZ Bogdański 1985 Dziektarzew dzik komando 9:20 ultra fajny
99 Piotr Kołodziejski 1989 Łódź Dzik Komando 9:20 ultra fajny
100 Tomasz Lemańczyk 1995 Jeżewo Street Workout Świecie 9:40 ultra fajny
101 Łukasz Koślak 1991 Świecie Street Workout Świecie 9:40 ultra fajny
102 Mikołaj Topór 2001 Świecie Street Workout Świecie 9:40 ultra fajny
103 Mateusz Pazdro 1999 Świecie Street Workout Świecie 9:40 ultra fajny
104 KRZYSZTOF PLESIEWCZ 1975 ŁÓDZ 10:00
105 Łukasz Pulchny 1981 Grudziądz Hojnie Obdarzeni 9:20
106 Daniel Krupiński 1982 Grudziądz Hojnie Obdarzeni 9:20
107 Karol Nagórka 1972 Grudziądz Hojnie Obdarzeni 9:20
108 Adam Seredyński 1985 Bydgoszcz Tajfun Brdyujście 9:40
114 Paweł Lipiński 1983 Gryfice Life4fit 10:00
115 Krzysztof Gaja 1985 Gryfice Life4Fit 10:00
116 Artur Szulc 1995 Bydgoszcz 10:00
117 Szymon Buza 1993 Male Rudy Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
118 Marcin Tyma 1993 Osielsko Selekcja Naturalna 9:40 ultra fajny
119 Marek Ratowski 1972 Toruń CrossFit Polna 9:20
120 Grzegorz Hajdukiewicz 1978 Toruń CrossFit Polna 10:00
121 Marcin Zimon 1982 Bydgoszczu GALACTICA 9:20 bardzo fajny
123 Hubert Jarzembski 1982 Bydgoszcz Calisthenics Academy 9:20 ultra fajny
124 Paweł Klause 1988 Bydgoszcz Calisthenics Academy 9:20 ultra fajny
125 Mikołaj Oleksy 1994 Kijewo Królewskie Calisthenics Academy 9:20 ultra fajny
126 Łukasz Zębała 1992 Bydgoszcz Calisthenic Academy 9:20 ultra fajny
127 Michał Toś 1984 Bydgoszcz Calisthenic Academy 9:20 ultra fajny
128 Damian Mazurek 1992 Bydgoszcz Calisthenics Academy 9:20 ultra fajny
129 Nicole Świerblewska 2000 Bydgoszcz Calisthenics Academy 9:20 ultra fajny
130 Jacek stańczyk 1979 kokół crossfit polna 9:20 ultra fajny
131 Artur Lubieński 1990 Golub-Dobrzyń CrossFit Polna 9:20 ultra fajny
132 oskar lubieński 1978 Golub-Dobrzyń crossfit polna 9:20 ultra fajny
133 Krzysztof Mikut 1975 Toruń Husaria Race Team 9:20 ultra fajny
134 krzysiek tomaszewski 1982 TORUŃ Husaria Race Team 9:20 ultra fajny
135 Marcin Rogowski 1986 Toruń Husaria Race Team 9:20 ultra fajny
136 Michał Karykowski 1984 Toruń Husaria Race Team 9:20 ultra fajny
137 Paweł Kossakowski 1983 Toruń Husaria Race Team 9:20 ultra fajny
138 Joanna Szychułda 1996 Wąbrzeźno Husaria Race Team 9:20 ultra fajny
139 Wladyslaw Kalin 1980 Unislaw 9:40
Top