Results - Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim - Bieg Główny 10km

Rank Bib First name Last name Year of birth Sex Team City Country Net time Gross time
1 5456 Emil Dobrowolski 1986 M LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Chotomów Polska 00:30:08 00:30:10
2 3 Marek Kowalski 1991 M Żukowo Polska 00:30:16 00:30:16
3 2 TOMASZ GRYCKO 1992 M UKS BLIZA WŁADYSŁAWOWO WŁADYSŁAWOWO Polska 00:30:22 00:30:22
4 5 Damian Pieterczyk 1984 M KM PSP Olsztyn Olsztyn Polska 00:31:04 00:31:05
5 400 Oskar Przysiężny 1986 M LKB im. Braci Petk Lębork Gdańsk Polska 00:31:31 00:31:32
6 5802 Dawid Worobiec 1990 M Kopec Team/ DHL Olsztyn Olsztyn/ Górowo Ił. Polska 00:31:34 00:31:34
7 13 Michał Czapiński 1982 M HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK Reda Polska 00:31:37 00:31:38
8 2155 Daniel Chuchała 1983 M LKB im. Braci Petk Lębork Reda Polska 00:31:38 00:31:39
9 2898 Paweł Grzonka 1984 M TreningBiegacza.PL Bytów Polska 00:31:43 00:31:44
10 5614 Marek Książek 1981 M Komenda Powiatowa PSP Otwock Kopki Polska 00:31:46 00:31:47
11 6003 KACPER STĘPNIAK 1994 M TRI-TEAM RUMIA RUMIA Polska 00:32:10 00:32:11
12 6 Michał Rolbiecki 1986 M LLKS Smętowo Graniczne Wejherowo Polska 00:32:19 00:32:19
13 4215 Bartłomiej Przedwojewski 1993 M SA PSP POZNAŃ Poznań Polska 00:32:19 00:32:20
14 3934 Damian Glapiak 1980 M KP PSP Wolsztyn/LLKS Osowa Sień Bucz Polska 00:32:39 00:32:41
15 1322 Rafał Wolak 1985 M Rafał Wolak Gdynia Polska 00:32:44 00:32:46
16 3648 Daniel Mikielski 1990 M Olsztynek Polska 00:32:50 00:32:51
17 5076 Paweł Borawski 1986 M KS TEAM RUN GDAŃSK Starogard Gdański Polska 00:32:53 00:32:54
18 6006 PAWEŁ TADEJEWSKI 1979 M ? Polska 00:33:03 00:33:05
19 3721 PATRYK DOMIŃCZAK 1985 M ŁOWICZ Polska 00:33:05 00:33:06
20 6007 ŁUKASZ ŚWIESIULSKI 1992 M KP PSP Garwolin GARWOLIN Polska 00:33:07 00:33:09
21 3289 Krzysztof Pawłowski 1983 M Biegający Tczew/Gardzielewski Taem Tczew Polska 00:33:08 00:33:10
22 5224 Sebastian Treder 1992 M Talex - KP PSP Bytów Bytów Polska 00:33:17 00:33:18
23 6001 Jan Rybarczyk 1967 M Darłowo Polska 00:33:26 00:33:30
24 84 Marcin Miszewski 1988 M Intel Runners Gdynia Polska 00:33:29 00:33:31
25 5772 Maciej Kerszen 1993 M AZS Uniwersytet Gdański Kościerzyna Polska 00:33:29 00:33:33
26 2391 Robert Czerniak 1986 M JW 1889 5kz Mosty Polska 00:33:38 00:33:39
27 30 PIOTR BĘTKOWSKI 1987 M KENIA UGALI TEAM ITEN Polska 00:33:38 00:33:40
28 889 Mariusz Borychowski 1972 M KB Tupot Ustka Słupsk Polska 00:33:54 00:33:55
29 3259 Adam Pieniek 1995 M KWIDZYN BIEGA Kwidzyn Polska 00:33:57 00:33:59
29 3540 Wiesław Sosnowski 1972 M Activ Malbork Gniszewo Polska 00:33:56 00:33:59
31 4117 Zbigniew Rogowski 1992 M SA PSP Poznań Poznań Polska 00:33:59 00:34:03
32 3459 Radosław Stankiewicz 1989 M LKB im. Braci Petk OPP Lębork Polska 00:34:06 00:34:07
33 1809 Patryk Łazarski 1991 M Kalenji Polska Wałbrzych Polska 00:34:13 00:34:15
34 82 Mateusz Petelski 1986 M Gdansk Polska 00:34:16 00:34:17
35 3745 Jakub Farjaszewski 1984 M KM PSP w Słupsku Słupsk Polska 00:34:17 00:34:19
36 4694 Maciej Fingas 1984 M Ostróda Polska 00:34:22 00:34:24
37 4940 Szymon Manc 1995 M SA PSP POZNAŃ POZNAŃ Polska 00:34:27 00:34:28
38 4810 Radosław Sadłos 1978 M Kwidzyn Biega Kwidzyn Polska 00:34:30 00:34:32
39 4446 Radosław Zajk 1983 M Reda Polska 00:34:33 00:34:35
40 5153 Adam Serocki 1973 M 21 WOG Elbląg Draczynski Team Elblag Polska 00:34:37 00:34:40
41 3741 Marek Szremski 1970 M KM PSP Słupsk Łysomice Polska 00:34:39 00:34:41
42 5332 Leszek Zblewski 1973 M UKS Olimpijczyk Skorzewo Skorzewo Polska 00:34:48 00:34:50
43 4004 ŁUKASZ MIELEWCZYK 1987 M LKB BRACI PETK LĘBORK Wicko Polska 00:34:51 00:34:53
44 684 Dawid Nikrant 1987 M LKS Ziemi Puckiej Leśniewo Polska 00:34:54 00:34:55
45 4609 Marta Krawczyńska 1988 K gdańsk Polska 00:34:55 00:34:56
45 4708 Robert Hass 1970 M Gdynia Polska 00:34:53 00:34:56
47 6005 PRZEMYSŁAW SZAPAR 1977 M Bieganina GDYNIA Polska 00:34:56 00:34:58
48 2875 Kamil Kępka 1994 M SGSP Warszawa Zosinek Polska 00:34:59 00:35:00
48 4305 Marcin Mikuś 1986 M EATON RUNNING TEAM Pelplin Polska 00:34:57 00:35:00
50 1837 Andrzej Mazur 1974 M KM PSP Gdynia / Florian Chojnice Bojano Polska 00:35:05 00:35:07
51 2542 Seweryn Pogocki 1979 M KW PSP ŁÓDŹ Zelów Polska 00:35:08 00:35:10
51 4998 Piotr Kleczaj 1985 M KM PSP Wrocław Wrocław Polska 00:35:08 00:35:09
53 236 Bartłomiej Nikrant 1991 M LKS Ziemi Puckiej Leśniewo Polska 00:35:09 00:35:10
53 2589 ROMAN ELWART 1972 M LKS-PUCK PUCK Polska 00:35:09 00:35:10
55 3052 Mariusz Klakus 1992 M SGSP Brodnica Polska 00:35:11 00:35:13
56 3927 Robert Niewiedziała 1993 M UKS Siódemka Rumia Rumia Polska 00:35:21 00:35:23
57 5055 Arkadiusz Opaliński 1982 M KM PSP Wrocław Wrocław Polska 00:35:24 00:35:26
58 5093 Mateusz Hering 1991 M Talex Borzytuchom Bytów Polska 00:35:26 00:35:29
59 1364 Mateusz Koper 1988 M Eaton Running Team Tczew Polska 00:35:31 00:35:35
60 362 Marek Jakubowski 1973 M Pszczółki Polska 00:35:39 00:35:51
61 789 Adam Kosznicki 1990 M AZS UG Gdańsk Gdańsk Polska 00:35:40 00:35:43
61 4971 Łukasz Banaszewski 1991 M KW PSP Toruń Wielki Wełcz 24 Polska 00:35:40 00:35:45
63 343 Sebastian Sikora 1076 M bankieria.pl Gdynia Polska 00:35:42 00:35:46
63 5422 Sylwester Swędrowski 1981 M MKL Maraton Świnoujście Pogórze Polska 00:35:42 00:35:46
65 5685 Piotr Manikowski 1978 M KP PSP Złotów Złotów Polska 00:35:43 00:35:44
66 2781 Jakub Went 1981 M Łeba Polska 00:35:49 00:35:52
67 3461 Marcin Rakoczy 1990 M Team ASA Biegiem po Zdrowie Gdynia Polska 00:35:51 00:36:05
68 5098 Tomasz Chudewniak 1990 M Stegna Polska 00:35:54 00:35:58
69 3268 Mariusz Okrój 1990 M Domatówko Polska 00:35:55 00:35:56
70 2025 piotr barej 1986 M km psp gdynia gdańsk Polska 00:35:58 00:36:02
71 3875 Krzysztof Sarapuk 1970 M Gdynia Gdynia Polska 00:35:59 00:36:00
72 4976 Łukasz Bartczak 1984 M KW PSP Toruń Dobrcz Polska 00:36:00 00:36:03
73 4970 Rafał Szczutkowski 1982 M KW PSP TORUŃ Chełmno Polska 00:36:01 00:36:06
74 3837 karol dampc 1986 M semeko aquasfera redaa Polska 00:36:04 00:36:07
75 7 Ewelina Paprocka 1987 K GKS Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska Obliwice Polska 00:36:11 00:36:12
76 6002 Sebastian Wąsicki 1988 M LKB im Braci Petk Reda Polska 00:36:12 00:36:13
77 2269 Karol Ostapczuk 1995 M Warszawa Polska 00:36:13 00:36:16
78 2373 Wojciech Labudda 1983 M LKS Puck Puck Polska 00:36:19 00:36:21
79 4434 Damian Wojciekian 1979 M KP PSP WĘGORZEWO Kętrzyn Polska 00:36:20 00:36:22
80 4601 lukasz kurzawski 1984 M KP PSP KOŚCIAN stare bojanowo Polska 00:36:21 00:36:22
80 4968 Janusz Woźniak 1962 M KW PSP Toruń Toruń Polska 00:36:21 00:36:24
82 2109 Błażej Łukaszewski 1994 M - Nowe Miasto Lubwskie Polska 00:36:25 00:36:26
82 4967 Łukasz Krieger 1990 M KW PSP Toruń Chojniczki Polska 00:36:25 00:36:31
84 951 Radosław Sołtysek 1974 M Cieplewo Polska 00:36:32 00:36:37
85 749 Zenon Kaszubowski 1964 M Grupa Malbork Malbork Polska 00:36:33 00:36:37
85 4311 Kamil Jędrasik 1995 M SA PSP POZNAŃ POZNAŃ Polska 00:36:33 00:36:37
87 5304 Bartosz Tomkowicz 1980 M Cedrowy Dworek Cedry Wielkie Polska 00:36:34 00:36:40
88 807 Piotr Jaszczuk 1996 M MOS Zatoka Braniewo Braniewo Polska 00:36:39 00:36:42
89 3415 Marcin Góralski 1980 M Gdynia Polska 00:36:40 00:36:44
90 4972 Zbigniew Kujawa 1990 M KW PSP Toruń Janowiec Wlp. Polska 00:36:41 00:36:43
91 4106 Damian Sławiński 1987 M LKS Zorza Gdynia Gdynia Polska 00:36:44 00:36:48
92 3621 Michał Wojnowski 1984 M Aktywuj się w Triathlonie Gdańsk Polska 00:36:48 00:36:51
93 795 Paweł Jaszczerski 1993 M AZS Politechnika Gdańsk Grudziądz Polska 00:36:49 00:36:51
94 2341 Tomasz Dworakowski 1984 M GetResponse Gdańsk Polska 00:37:00 00:37:07
95 3575 Krzysztof Rydwelski 1991 M Bytów Polska 00:37:01 00:37:04
95 3771 ARKADIUSZ DERC 1982 M 33 drOP zo3 PUCK Polska 00:37:01 00:37:06
97 832 Adam Kaczmarek 1989 M ARKA GDYNIA Gdynia/Suchy Dwór Polska 00:37:03 00:37:08
97 2558 Michał Prusinowski 1993 M Braniewo Polska 00:37:03 00:37:14
97 2916 Michał Mazurek 1981 M Gdańsk Polska 00:37:03 00:37:09
100 4975 Paweł Śliwiński 1982 M KW PSP Toruń Lipno Polska 00:37:04 00:37:10
100 5005 Bartek Głusiński 1992 M SA PSP Poznań Poznań Polska 00:37:04 00:37:08
102 4294 Adam Bielski 1965 M Elbląg Polska 00:37:07 00:37:10
103 2561 PIOTR BURDKA 1976 M KP PSP BRZEZINY BRZEZINY Polska 00:37:10 00:37:13
104 5813 Tomasz Bogusz 1981 M Gdynia Polska 00:37:11 00:37:17
105 15 Michał Sowa 1990 M AZS Politechnika Gdańska Gdańsk Polska 00:37:16 00:37:24
105 2894 Wojciech Ptaszyński 1974 M Frombork Polska 00:37:16 00:37:20
107 410 WIESŁAW ROKSZ 1969 M BCT MAJA TEAM BOLSZEWO Polska 00:37:17 00:37:21
108 1777 Krzysztof Kaczyński 1986 M Piekło Lędziechowo Lędziechowo Polska 00:37:19 00:37:22
109 4751 Paweł Pacholec 1980 M ECO SERWIS Gdynia Polska 00:37:20 00:37:26
109 5514 Jan Kulczyk 1989 M Czarni Słupsk Słupsk Polska 00:37:20 00:37:23
111 18 Marta Łagownik 1995 K Smaruj Na Trening Team Gdańsk Polska 00:37:21 00:37:24
112 1282 Andrzej Humiński 1977 M Eaton Running Team Gdańsk Polska 00:37:22 00:37:25
112 1633 Michał Grzelak 1979 M Gdynia Polska 00:37:22 00:37:27
114 4 Łukasz Oskierko 1989 M SCOTT TRISFERA POLSKA Warszawa Polska 00:37:23 00:37:24
115 2243 Robert Mazurczak 1982 M IMPULS Gdańsk Polska 00:37:24 00:37:27
116 6026 MATEUSZ ARCHITA 1996 M JAGIELLOŃCZYK ŁASIN GRUDZIĄDZ Polska 00:37:29 00:37:32
117 4965 Wiktor Feliksiak 1993 M AZS UG Gdańsk Polska 00:37:31 00:37:39
118 1363 Michał Wolski 1990 M Słupsk Polska 00:37:32 00:37:34
118 4905 Janusz Lidzbarski 1982 M Chwaszczyno Polska 00:37:32 00:37:40
118 4973 Tomasz Krajewski 1988 M KW PSP Toruń Kołuda Wielka Polska 00:37:32 00:37:39
121 499 Konrad Zalewski 1987 M Grupa Biegowa Stepokury Chełm Polska 00:37:34 00:37:41
121 2284 Bogdan Cebula 1961 M LKS Zantyr Sztum Sztum Polska 00:37:34 00:37:37
123 251 Marcin Mędyk 1981 M Pruszcz Gdański Polska 00:37:35 00:37:40
123 4969 Krzysztof Łopuszyński 1983 M KW PSP TORUŃ Bydgoszcz Polska 00:37:35 00:37:41
125 2933 Robert Urbański 1973 M AZS AWFiS Gdańsk Gdańsk Polska 00:37:36 00:37:43
125 3797 Paweł Klasa 1984 M Kartuzy Polska 00:37:36 00:37:37
127 5252 Lukasz Klasa 1987 M Gdańsk Polska 00:37:38 00:39:39
128 4895 Emilian Sieciński 1991 M UKS Trs Susz Susz Polska 00:37:39 00:37:46
129 4178 piotr sojka 1983 M malbork Polska 00:37:45 00:37:50
129 5218 Piotr Grzebin 1983 M Pomorze Biega i Pomaga Gdańsk Polska 00:37:45 00:37:55
131 9 Aleksandra Pochranowicz 1990 K AZS Uniwersytet Gdański Biały Bór Polska 00:37:46 00:37:48
132 1152 Marcin Łyskanowski 1978 M AT Team Gdańsk Polska 00:37:47 00:37:50
133 2006 Andrzej Stefański 1962 M Maratończyk - Elbląg Elbląg Polska 00:37:48 00:37:51
134 3438 Dawid Miler 1997 M Żelistrzewo Polska 00:37:52 00:37:58
134 3660 Jakub Grzybowski 1970 M Gdynia Polska 00:37:52 00:38:00
136 4425 Tomasz Bińczak 1977 M owsb.pl Gdańsk Polska 00:37:53 00:37:59
137 1491 Krzysztof Szwedek 1974 M biegamyrazem.pl Gdynia Gdynia Polska 00:37:59 00:38:07
138 3333 Bartosz Łowicki 1989 M Pruszcz Biega Pruszcz Gdanski Polska 00:38:01 00:38:03
139 10 Kamila Lulińska 1995 K UKS TRS Susz Susz Polska 00:38:02 00:38:03
140 1800 Wojciech Omielan 1994 M FMW runners Ełk Polska 00:38:06 00:38:13
140 1957 Adam Duszyński 1968 M gwiazdabetlejemska.com Żukowo Polska 00:38:06 00:38:09
140 2678 Marcin Muza 1986 M CompleXsports Triathlon Team Gdynia Polska 00:38:06 00:38:10
143 1860 Krzysztof Lemke 1977 M Biovico Lab Team Gdynia Polska 00:38:08 00:38:12
143 5345 Tomasz Jankowiak 1996 M biegowyswiat.pl Gdańsk Polska 00:38:08 00:38:14
145 3526 Patryk Sanecki 1990 M KB Biegam Bo Lubię Pasłęk Pasłęk Polska 00:38:09 00:38:16
145 4720 Sylwester Michalak 1988 M KP PSP Lodz Kutno Polska 00:38:09 00:38:19
147 284 Tomasz Oberzig 1980 M Reda Polska 00:38:11 00:38:17
148 927 Mateusz Lecki 1986 M Parkrun Szczecinek Szczecinek Polska 00:38:13 00:38:18
149 1881 Sławomir Hebel 1971 M Rumia Polska 00:38:14 00:38:20
150 4894 Kamil Skrzybalski 1988 M HustlA Runna ŁbA exclusice /lmtd edtn/ Łeba Polska 00:38:16 00:38:20
150 4994 RAFAŁ WRAGA 1984 M FORFIT GDAŃSK Polska 00:38:16 00:38:16
152 5253 Aleksander Kujawa 1987 M Active Way Gdańsk Polska 00:38:19 00:38:31
152 12 Antoni Cichończuk 1949 M FLOTA Gdynia Gdynia Polska 00:38:19 00:38:22
154 3592 Grzegorz Maciaszek 1970 M KW PSP Łódź ostrówek Polska 00:38:24 00:38:27
154 5001 Henryk Sobczak 1983 M Nowy Targ Polska 00:38:24 00:38:25
156 2855 Grzegorz Michalak 1990 M SGSP Wałbrzych Polska 00:38:26 00:38:30
157 1465 Marcin Tański 1975 M Puck Polska 00:38:29 00:38:31
157 2045 Grzegorz Formela 1988 M Sopot Polska 00:38:29 00:38:32
159 387 Henryk Szreder 1971 M Gdańsk Polska 00:38:30 00:38:35
159 5751 Jakub Urban 1997 M IXTRI Gdynia Polska 00:38:30 00:38:35
161 3679 Adam Kloskowski 1973 M Gdynia Polska 00:38:31 00:38:34
162 2661 Małgorzata Tuwalska 1979 K LKS ZANTYR SZTUM Gdańsk Polska 00:38:34 00:38:36
162 5726 Grzegorz Kos 1977 M Gdynia Polska 00:38:34 00:38:39
164 953 Michał Grabiński 1992 M Straszyn Biega Straszyn Polska 00:38:37 00:38:49
164 4657 Marcin Pankow 1973 M RANGO.PL Gdynia Polska 00:38:37 00:38:44
166 1128 Jarosław Heyka 1971 M Team ASA-Biegiem po zdrowie. Lębork Polska 00:38:38 00:38:41
167 1766 henryk chudy 1955 M k s olszewski i synowie sławsko Polska 00:38:39 00:38:42
167 2840 Piotr Brzozowski 1977 M Biegający Tczew Rokitki Polska 00:38:39 00:38:44
167 4303 Kasia Sekuła 1993 K Zorza Gdynia Gdynia Polska 00:38:39 00:38:41
170 576 WIESŁAW TREDER 1973 M SUPRA GRZYBNO Polska 00:38:46 00:38:46
170 3943 Grzegorz Kanawka 1984 M Gdańsk Polska 00:38:46 00:38:49
172 3484 Wojciech Cieślak 1978 M KS TEAM run Gdańsk Gdynia Polska 00:38:47 00:40:57
173 5267 Ryszard Osiński 1965 M Grupa Malbork Malbork Polska 00:38:49 00:38:52
174 3824 Cezary Mielewczyk 1993 M Lębork Polska 00:38:50 00:38:58
174 4012 Rafał Osiński 1989 M NORDCITY Gdańsk Polska 00:38:50 00:38:53
176 5806 Sebastian Czaicki 1977 M KW PSP WROCŁAW Oleśnica Polska 00:38:53 00:38:56
177 705 Przemysław Ziemianin 1983 M Gdynia Polska 00:38:55 00:39:06
177 3095 Dariusz Bemben 1978 M Gdynia Polska 00:38:55 00:39:05
179 2274 Barbara Bączek-Motała 1972 K Wawel Kraków Rumia Polska 00:38:57 00:39:01
180 3326 Radosław Nawrocki 1980 M "Łokietek" Wierzchucin Królewski Wierzchucin Królewski Polska 00:38:58 00:39:05
180 4747 Sławomir Mrozowski 1984 M Sopot Polska 00:38:58 00:39:04
182 563 Jarosław Litwin 1963 M Rumia Polska 00:39:00 00:39:06
182 1058 Ryszard Brożyna 1965 M Gdynia Polska 00:39:00 00:39:05
184 6024 MACIEJ OSSOWSKI 1985 M ELBLĄG Polska 00:39:01 00:39:08
185 5110 Maciej Kosiecki 1983 M Liniewo Biega Liniewo Polska 00:39:02 00:39:05
186 156 Mateusz Pusz 1978 M Intel / CompleXsports Gdańsk Polska 00:39:04 00:39:14
186 788 Rafał Niżnik 1974 M Klan Niżników Łódz Polska 00:39:04 00:39:23
188 11 Ewa Huryń 1973 K Szczecin Polska 00:39:05 00:39:07
189 461 Bartosz Dombrzalski 1978 M Własna Strzecha Gdańsk Polska 00:39:06 00:39:11
189 1120 Aleksandra Centkowska 1988 K SP27 Gdańsk Gdynia Polska 00:39:06 00:39:09
189 4954 Paweł Nowaszczuk 1986 M Międzychód Polska 00:39:06 00:39:13
192 137 Tobiasz Całuch 1985 M KTC Gdańsk Polska 00:39:07 00:39:15
192 2347 Szymon Grabowski 1980 M GetResponse Gdynia Polska 00:39:07 00:39:14
192 5613 Adam Keller 1998 M MKS FIGHTER BUKOWINA Bukowina Polska 00:39:07 00:39:15
195 5717 Marta Wenta 1991 K Gdynia Polska 00:39:08 00:39:16
196 1873 Tomasz Partyka 1972 M UKS ISKRA GDYNIA Gdynia Polska 00:39:09 00:39:21
197 79 Adam Sternal 1988 M Gdynia Polska 00:39:11 00:39:13
197 2906 Karol Budzisz 1985 M Kowale Polska 00:39:11 00:39:17
199 3641 Marcin Czerwonka 1983 M Niusia Team ;) Sopot Polska 00:39:12 00:39:20
200 2129 Piotr Bieliński 1976 M POWERSYSTEM Kartuzy Polska 00:39:13 00:39:18
201 4703 Marek Czapliński 1975 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:39:14 00:39:19
201 4765 Jarosław Tomaszewski 1975 M Gdynia Polska 00:39:14 00:39:19
203 758 Marcin Sobolewski 1977 M UKS TRS Susz Zalewo Polska 00:39:15 00:39:23
204 2302 Jakub Gołąb 1984 M Napieramy Gdańsk Polska 00:39:17 00:39:24
204 5503 ADAM OSEŃKO 1984 M MTB - Małe Trójmiasto Biega WEJHEROWO Polska 00:39:17 00:39:25
204 6048 BARTŁOMIEJ MATUSIAK 1972 M Jedynka Reda REDA Polska 00:39:17 00:39:23
207 2844 Mateusz Studniak 1989 M kekeZergRush Gdynia Polska 00:39:18 00:39:27
207 2961 Maciej Perliński 1983 M KM PSP Łódź, JRG-5 Łódź Polska 00:39:18 00:39:21
207 4804 Krystian Majewski 1980 M JWF Gdynia Polska 00:39:18 00:41:21
210 220 Piotr Wierziński 1972 M Kartuzy Polska 00:39:19 00:39:23
210 2582 Łukasz Sosnowski 1985 M TKKF Wodnik Więcbork Więcbork Polska 00:39:19 00:39:27
210 3672 Łukasz Tokarski 1981 M Gdynia Polska 00:39:19 00:39:25
213 480 Szymon Bloch 1989 M Gdynia Polska 00:39:20 00:39:29
213 3645 Paweł Palma 1977 M reda Polska 00:39:20 00:39:23
215 4480 Arkadiusz Karwowski 1988 M ING Bank Mrągowo Polska 00:39:21 00:39:30
216 1916 Paweł Mazur 1989 M Grudziądz Polska 00:39:22 00:39:25
217 948 Remigiusz Iwoła 1975 M Bluemar Gdynia Polska 00:39:23 00:39:34
217 5581 Łukasz Gałka 1991 M KS Wejher Wejherowo/Rim Tim Team Braniewo Gdańsk Polska 00:39:23 00:39:28
219 806 Bartek Gajewski 1982 M GWBA / BUSIO TEAM Gdynia Polska 00:39:24 00:41:33
219 2082 Mariusz Kotarski 1980 M biegamyrazem.pl Rumia Polska 00:39:24 00:39:29
221 4596 Tomasz Korowaj 1997 M Navigatoria gdynia Polska 00:39:25 00:40:04
221 4861 Jan Krakowski 1994 M AZS Politechnika Gdańska Gdynia Polska 00:39:25 00:39:30
223 5277 Miłosz Jeneralski 1978 M Tuchola Polska 00:39:26 00:39:39
223 5436 Łukasz Bobrucki 1997 M ZSMI Linia Polska 00:39:26 00:39:30
223 5662 Mirosław Treder 1973 M MKS FIGHTER BUKOWINA BUKOWINA Polska 00:39:26 00:39:34
226 34 Waldemar Chronowski 1964 M Mila Gdańsk Polska 00:39:28 00:39:31
227 226 Artur Michalski 1980 M KPW Gdynia / BBL TEAM Gdynia Gdynia Polska 00:39:30 00:39:38
227 1735 Krzysztof Dziubiński 1985 M Rumia Polska 00:39:30 00:39:35
227 4370 Michał Zajk 1990 M Geoban Reda Polska 00:39:30 00:39:42
230 1746 Dawid Skowroński 1990 M Gdańsk Polska 00:39:33 00:39:47
230 2912 Michał Szymanek 1989 M Gdynia Polska 00:39:33 00:39:42
232 548 Tomasz Demko 1978 M Gdynia Polska 00:39:34 00:39:41
233 6023 ROMAN ANDRYKA 1977 M ? Polska 00:39:35 00:39:40
234 5021 Piotr Bojka 1985 M ROCKFIN / ex-AZS AWFiS Gdańsk Wioślarstwo Gdańsk Polska 00:39:36 00:39:44
235 2530 Bartłomiej Pepłowski 1983 M SAINT-GOBAIN SQUAD Gdynia Polska 00:39:37 00:39:43
235 2977 Sławomir Adamusiak 1976 M Zasuwajki Iława Polska 00:39:37 00:39:48
237 163 Mateusz Badziong 1991 M Intel Runners Gdańsk Polska 00:39:39 00:39:47
238 3995 Błażej Wnuk 1994 M Remus Kościerzyna Wielki Klincz Polska 00:39:40 00:39:43
238 5819 Paweł Bil 1977 M UKS RUGBY CZECZEWO Chwaszczyno Polska 00:39:40 00:39:44
240 211 Pawel Podolak 1983 M Gdańska Okręgowa Izba Aptekarska Kosakowo Polska 00:39:41 00:39:52
240 2899 Sebastian Kamiński 1985 M Complexsports gdynia Polska 00:39:41 00:39:47
240 5297 Ireneusz Sywanycz 1978 M Akademia Biegania Gdańsk Polska 00:39:41 00:39:54
243 2071 Wojciech Kozłów 1960 M Akademia Biegania Gdańsk Polska 00:39:42 00:39:47
244 2676 Mateusz Skuza 1988 M 42.195 Wejherowo Wejherowo Polska 00:39:43 00:39:50
244 3345 Andrzej Nowinowski 1976 M Turek Polska 00:39:43 00:39:46
246 2581 Szymon Zaworski 1976 M Polsat Biega Gdynia Polska 00:39:44 00:39:55
246 3146 Sławomir Górski 1973 M Wejherowo Polska 00:39:44 00:39:50
246 4256 Sean Downey 1987 M Dublin Irlandia 00:39:44 00:39:50
246 5449 Wojciech Pawliszyn 1997 M Tri Team Rumia Rumia Polska 00:39:44 00:39:46
250 5392 Dawid Prętnik 1983 M Ośrodek szkolenia Nurków i Płetwonurków WP Rumia Polska 00:39:45 00:39:54
251 3766 MIchał Błaut 1974 M Spoceni Zaspa Gdańsk Polska 00:39:48 00:40:10
251 5500 Joanna Dobrowolska 1982 K Maja Team Reda Polska 00:39:48 00:39:53
253 3253 Zbigniew Wesołowski 1965 M Aktywni Kociewiacy Skórcz Polska 00:39:49 00:39:54
254 1188 Piotr Słodowicz 1971 M GRUPA TRÓJMIASTO Gdańsk Polska 00:39:50 00:39:57
254 5064 Konrad Mickiewicz 1972 M Tridea Bałtyk Gdansk Polska 00:39:50 00:41:53
254 5557 Mateusz Wojciechowski 1997 M Elbląg Polska 00:39:50 00:40:14
257 391 Bartosz Półczyński 1977 M Przyjaźń Polska 00:39:52 00:39:58
257 4806 Maciej Kwiatek 1994 M Gdańsk Polska 00:39:52 00:39:57
259 2720 Piotr Pawelczyk 1994 M Gdynia Polska 00:39:53 00:39:56
259 3322 Marcin Adamczyk 1982 M Blue Media Team Gdańsk Polska 00:39:53 00:39:59
261 516 Marcin Plutowski 1977 M Biegający Tczew Tczewskie Łąki Polska 00:39:54 00:36:14
261 2477 MARCIN WIETECHA 1987 M RUSH DENIED GDAŃSK Polska 00:39:54 00:42:09
261 3784 Grzegorz Borkowski 1977 M Gdynia Polska 00:39:54 00:40:03
264 3862 Krzysztof Skubij 1990 M Gdynia Polska 00:39:55 00:40:01
264 4233 Łukasz Pomagruk 1989 M Gdańsk Polska 00:39:55 00:40:02
266 4326 Piotr Grążawski 1967 M Gdynia Polska 00:39:57 00:40:03
267 314 Tomasz Rogoziński 1978 M Lubicz Górny Polska 00:40:01 00:40:09
267 1029 Leszek Goździewicz 1976 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:40:01 00:40:10
267 2393 Artur Nowicki 1984 M JW 1889 5kz Malczyce Polska 00:40:01 00:40:25
267 4410 Wiktoria Gurna 1986 K SiR START/MLKS Nadwiślanin Chełmno Bydgoszcz Polska 00:40:01 00:40:10
271 798 Mirosław Formella 1980 M MTB Małe Trojmiasto Biega Wejherowo Polska 00:40:03 00:40:07
272 235 Tomasz Fieodorow 1984 M Amator Barczewo Polska 00:40:05 00:40:26
272 560 Bogdan Wańkowicz 1980 M Gdynia Polska 00:40:05 00:40:09
272 1471 Dominik Chybczyński 1997 M Judo Mifune Gdańsk Polska 00:40:05 00:40:15
272 6021 ŁUKASZ JASIŃSKI 1984 M Fitfabric Run KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Polska 00:40:05 00:40:16
276 5388 Marcin Bogucki 1983 M Sopot Polska 00:40:07 00:40:23
277 4623 Jan Lenc 1986 M Rozwalewo Polska 00:40:08 00:40:25
278 4112 Adam Dettlaff 1986 M KP PSP WEJHEROWO Brzyno Polska 00:40:09 00:40:13
279 3323 Grzegorz Dzięgielewski 1978 M Adva Optical Networking Rumia Polska 00:40:10 00:40:21
280 1823 DANIEL PASISZ 1987 M Gdynia Polska 00:40:13 00:40:16
281 2948 Damian Kreft 1993 M Łęczyce Polska 00:40:14 00:40:19
282 645 Kamil Wierziński 1998 M Kartuzy Polska 00:40:16 00:40:20
283 2569 Jakub Dziemian 1990 M gdańsk Polska 00:40:17 00:40:26
283 3778 Bogusław Pergoł 1972 M GIWK BIEGA Gdańsk Polska 00:40:17 00:40:22
283 5686 Karol Cesarz 1988 M Suchy Dąb Polska 00:40:17 00:42:31
286 1467 Paweł Chybczyński 1973 M Judo Mifune Gdańsk Polska 00:40:18 00:40:22
286 2402 Paweł Paszkowski 1986 M Borkowo Łostowickie Polska 00:40:18 00:40:23
286 4797 Kamil Pietrzak 1985 M Opole Polska 00:40:18 00:40:25
289 3466 Karol Porożyński 1984 M KIM TEAM Gdynia Polska 00:40:19 00:40:28
290 459 Łukasz Wojciechowski 1986 M Rumia Polska 00:40:20 00:42:33
290 3740 Grzegorz Krzeszewski 1972 M ECM El-Hurt Elbląg Polska 00:40:20 00:40:27
292 184 Mateusz Spadik 1989 M Radostowo Polska 00:40:21 00:40:31
292 268 Filip Rzechowski 1984 M Gdynia Polska 00:40:21 00:40:22
292 3063 Ryszard Pirógowski 1991 M Bielsko-Biała Polska 00:40:21 00:40:26
295 1358 Grzegorz Kwiatkowski 1978 M Rumia Polska 00:40:22 00:40:27
295 4164 SEBASTIAN BIERNACKI 1986 M Gdańsk ENEVA GDAŃSK Polska 00:40:22 00:40:38
297 2637 Tomasz Marek Mazurek 1990 M Gdańsk Polska 00:40:23 00:40:44
298 479 Krzysztof Wasiewski 1975 M Kwidzyn Rakowiec Polska 00:40:24 00:40:27
298 3113 Maciej Gach 1983 M Pomorze Biega i Pomaga Gdańsk Polska 00:40:24 00:40:25
298 3353 Leszek Nogieć 1986 M Gdynia Polska 00:40:24 00:40:29
298 4225 Adam Lewna 1989 M Lightbox Łączyńska Huta Polska 00:40:24 00:40:54
298 4627 Grzegorz Książek 1991 M Euro Gdańsk Polska 00:40:24 00:40:43
303 651 Krzysztof Tokarski 1958 M Gdańsk Polska 00:40:25 00:40:34
303 1271 Konrad Wilandt 1985 M X-BIONIC TEAM POLSKA Gdynia Polska 00:40:25 00:40:29
305 1183 Łukasz Ławicki 1987 M Gdynia Polska 00:40:26 00:40:36
306 1562 Daniel Dzieliński 1991 M Akademia Marynarki Wojennej Gdynia Polska 00:40:27 00:40:30
307 6035 MICHAŁ BOSAK 1987 M GDAŃSK Polska 00:40:28 00:40:48
308 3047 Sebastian Lisocki 1992 M Działdowo Polska 00:40:29 00:40:48
308 4042 JAKUB BOROWSKI 1981 M OIRP GDAŃSK GDAŃSK Polska 00:40:29 00:40:45
310 2616 Grzegorz Główczewski 1977 M Tczew Polska 00:40:30 00:40:37
311 3207 MAREK RUCIŃSKI 1968 M MORSY GDYŃSKIE GDYNIA Polska 00:40:31 00:40:40
311 4360 Paweł Seelieb 1984 M Smaruj Na Trening Team Gdańsk Polska 00:40:31 00:40:33
311 5828 Dariusz Wójtowicz 1983 M KMP Gdynia Gdynia Polska 00:40:31 00:40:36
314 1661 leszek szczepańki 1990 M kwidzyn biega kwidzyn Polska 00:40:32 00:40:49
315 181 Mariusz Roeske 1979 M Co Ja Robię Tu ??? Team Minkowice Polska 00:40:33 00:40:37
315 1676 MAREK TOBOLSKI 1974 M FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA GRUDZIĄDZ Polska 00:40:33 00:40:44
315 1682 Rafał Lip 1981 M NYPEL REDA Gdynia Polska 00:40:33 00:40:40
318 1918 Bartosz Pietrzak 1987 M PWT Wałbrzych Polska 00:40:34 00:40:38
318 3140 Rafał Furman 1981 M Sierakowice Polska 00:40:34 00:40:45
320 2001 Paweł Iwan 1982 M Triathlon Trójmiasto Gdańsk Polska 00:40:35 00:40:45
320 2376 Mateusz Frączyk 1982 M Gdynia Polska 00:40:35 00:40:44
320 2679 Jerzy Trzebiatowski 1979 M Seagull Polska Gdynia Polska 00:40:35 00:40:36
323 1126 Robert Kubilus 1970 M Biegamyrazem.pl Rumia Polska 00:40:37 00:40:46
323 5162 Daniel Baranowski 1994 M Gdynia Polska 00:40:37 00:40:43
325 4717 ARKADIUSZ NOWAK 1970 M Przyjaciele Stowarzyszenia DLACZEGO NIE GDAŃSK - OSOWA Polska 00:40:38 00:40:48
326 4637 Mateusz Cirocki 1991 M AZS UG / PG Gdańsk Polska 00:40:39 00:40:43
326 6022 JUSTYNA DEREŃ 1985 K ? Polska 00:40:39 00:40:43
328 2206 Andrzej Bembenista 1987 M Samodyscyplina TEAM Rybnik Polska 00:40:40 00:40:48
329 2407 Mateusz Hadziewicz 1992 M Elbląg Polska 00:40:42 00:40:47
330 791 Michał Kowalski 1973 M KSR Team Kościerzyna Polska 00:40:43 00:41:00
330 5356 Gosiunia Pazda-Pozorska 1982 K Night Runners Słupsk Kobylnica Polska 00:40:43 00:40:51
332 811 Mateusz Półrola 1989 M KP PSP Radomsko Radomsko Polska 00:40:44 00:40:52
332 3928 Mariusz Gawlik 1976 M WKB Śledziowe Wzgórze Mosty Polska 00:40:44 00:40:46
332 4878 MACIEJ FRANKIEWICZ 1977 M GRUPA MALBORK MALBORK Polska 00:40:44 00:40:52
335 293 MIROSŁAW KRĘGIELEWSKI 1965 M GDYNIA Polska 00:40:45 00:40:58
335 930 Tomasz Majkowski 1989 M Skórcz Polska 00:40:45 00:40:51
335 2253 Paweł Olejnik 1991 M Gdańsk Polska 00:40:45 00:40:56
338 2725 Elżbieta Tuwalska 1979 K KL Zantyr Sztum Gdańsk Polska 00:40:46 00:40:48
338 3251 Kamil PARZYSZEK 1969 M Gdańsk Polska 00:40:46 00:40:56
338 3860 Łukasz Pagórski 1993 M Mława Polska 00:40:46 00:40:48
338 4825 Witold Noga 1962 M Biegowyswiat.pl Gdańsk Polska 00:40:46 00:41:02
342 4521 Dariusz Senwicki 1976 M Gdynia Polska 00:40:47 00:40:51
343 111 Tomasz Leśniewski 1962 M Eskimoski Poznań Polska 00:40:48 00:40:53
343 890 Marcin Nowak 1978 M Biegoholicy Łapino Polska 00:40:48 00:40:53
345 559 Bartosz Grudzień 1986 M Gdańsk Polska 00:40:49 00:41:02
345 2418 Jaromir Mucowski 1980 M Gdynia Harbour Runners Gdynia Polska 00:40:49 00:40:56
347 3924 Piotr Kowalski 1993 M Żukowo Polska 00:40:50 00:40:55
348 938 Mariusz Michno 1974 M Braniewo Polska 00:40:51 00:40:56
349 4086 Grzegorz Sulima 1990 M Olecko Polska 00:40:52 00:41:14
349 6254 WOJCIECH FIJAŁKOWSKI 1967 M GDAŃSK Polska 00:40:52 00:40:55
351 4254 Adam Leszczyński 1986 M Gdynia Polska 00:40:53 00:41:16
351 4884 Mirosław Bierkus 1956 M TKKF Koszalin Koszalin Polska 00:40:53 00:41:01
353 4399 Mateusz Frączkowski 1991 M Ełk Polska 00:40:54 00:40:59
354 2414 Filip Zywert 1991 M Gdańsk Polska 00:40:55 00:41:00
354 4099 Paweł Madej 1985 M BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:40:55 00:41:06
356 2813 Leszek Klepacz 1997 M Gdynia Polska 00:40:56 00:41:01
356 5232 Marcin Wojtowicz 1976 M BBL Bałtyk Gdynia Gdynia Polska 00:40:56 00:41:13
358 292 Bartosz Skierka 1976 M KORBA Gdańsk Polska 00:40:57 00:41:17
358 468 Michał OSKROBA 1977 M Luzino Luzino Polska 00:40:57 00:41:09
358 3761 Michał Kowalczyk 1982 M BBL GDYNIA Gdynia Polska 00:40:57 00:41:05
361 62 Marcin Knozowski 1989 M Lubawa Kocha Biegac Lubawa Polska 00:40:58 00:40:59
361 5701 Mariusz Dziadkowiec-Michoń 1993 M PSP Jelenia Góra Miłków Polska 00:40:58 00:41:01
363 2534 Maciej Galiński 1984 M Rumia Polska 00:40:59 00:41:08
364 1994 Andrzej Erdmańczyk 1965 M Kyokushin Karate Brusy Polska 00:41:00 00:41:04
364 6034 Paweł Biały 1984 M O CO BIEGA? Gdynia Polska 00:41:00 00:41:09
364 4345 Miłosz Zdęga 1994 M SGSP Warszawa Leszno Polska 00:41:00 00:41:20
367 3963 Krystiana Herman 1978 K Wejherowo Polska 00:41:01 00:41:04
367 5630 Michał Baran 1984 M ZOO Gdynia Polska 00:41:01 00:39:10
369 258 Marcin Rogiński 1972 M Gdańsk Polska 00:41:02 00:41:10
369 642 Łukasz Świątkowski 1984 M Running Bears Lubawa Lubawa Polska 00:41:02 00:41:18
371 3034 Rafał Jaciński 1976 M BMG STARS TEAM GDYNIA Polska 00:41:03 00:41:22
372 628 Szymon Stańczyk 1988 M K.K.S MITOCHONDRIUM JANOWO Rumia Polska 00:41:04 00:41:10
373 1912 Adam Borski 1973 M 42.195 Wejherowo Wejherowo Polska 00:41:05 00:41:13
373 3094 PIOTR STASZKIEWICZ 1972 M MMS BURAKI 2015 GDYNIA Polska 00:41:05 00:41:08
373 3622 Wojciech Żychski 1980 M BIEGAMINA Gdynia Polska 00:41:05 00:41:12
376 3959 Piotr Marszałkowski 1988 M Gdańsk Polska 00:41:07 00:43:22
376 4679 Piotr Perak 1980 M MCS Reda Polska 00:41:07 00:41:15
378 1236 Bartosz Barański 1979 M Gdańsk Polska 00:41:08 00:41:17
378 3469 Kamil Jaroszuk 1978 M INTERSPORT GDAŃSK Polska 00:41:08 00:41:30
380 1547 Jan Erdmańczyk 1968 M Leśno Polska 00:41:09 00:41:15
381 166 Przemysław Ostrowski 1984 M AKB Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński Polska 00:41:10 00:41:33
381 1154 Leszek Rokicki 1973 M Elbląg Polska 00:41:10 00:41:19
383 1475 Maciej Szarejko 1984 M O co biega? Sopot Polska 00:41:12 00:41:16
383 3887 Adam Kamiński 1992 M Gryf Pomorze Piaseczno Polska 00:41:12 00:41:22
383 5709 Moniks Lewandowska 1991 K Gdynia Polska 00:41:12 00:41:16
386 2307 Hubert Preuhs 1966 M Gdynia Polska 00:41:13 00:41:21
386 3522 Gracjan Bujnowski 1992 M Vitava Runs Gdynia Polska 00:41:13 00:41:36
388 5488 Sławomir PIETKUN 1972 M DUO PROFIT - USŁUGI BHP Gdynia Polska 00:41:14 00:41:24
389 297 Bartek Zdziennicki 1982 M LKS Zantyr Sztum Sztum Polska 00:41:15 00:41:19
389 2591 Robert Wincławski 1991 M Ochotnicza Straż Pożarna SOPOT Sopot Polska 00:41:15 00:41:22
389 3057 Tomasz Zwoliński 1971 M KM PSP Gdynia Mosty Polska 00:41:15 00:41:36
392 1630 Piotr Golcz 1973 M Gdynia Polska 00:41:16 00:41:25
393 4318 Łukasz Kowalski 1989 M Lębork Polska 00:41:18 00:41:25
393 4796 Dariusz Lemiech 1985 M Iława Polska 00:41:18 00:41:41
395 143 Dariusz Czylkowski 1976 M Reda Polska 00:41:19 00:41:24
395 627 Jarosław Rosiński 1976 M GDANSK Polska 00:41:19 00:41:27
395 4113 Kamil Staniec 1989 M Baltic-Star Grudziądz Polska 00:41:19 00:41:45
398 4386 Tomasz Polak 1989 M Ustka Polska 00:41:20 00:41:33
398 4658 Marcin Zawaluk 1976 M Gdańsk Polska 00:41:20 00:41:46
398 5633 Kryspin Garski 1976 M Świat Płytek u Kryspina Bytów Polska 00:41:20 00:41:30
401 3133 Roger Sikora 1979 M Roger Team Gdynia Polska 00:41:21 00:41:22
401 3674 Krzysztof Kalisz 1991 M Wiozę się pomału TEAM Iława Polska 00:41:21 00:43:24
403 4955 Jarosław Piwowarski 1976 M ciezkieslowa.pl Gdańsk Polska 00:41:23 00:41:25
403 6020 MARTYNA WIŚNIEWSKA 1988 K GDYNIA Polska 00:41:23 00:43:26
405 3175 Jacek Littwin 1978 M JAMAR Gdynia Polska 00:41:24 00:41:32
406 369 Krzysztof Sprzączkowski 1969 M Intel Runners Gdynia Polska 00:41:26 00:41:31
406 2172 Damian Słowik 1983 M BOB Runners Team Gdynia Polska 00:41:26 00:41:43
406 3321 Łukasz Cieplik 1980 M Gdynia Polska 00:41:26 00:41:32
409 1387 Marcin Grygorowicz 1982 M Rumia Polska 00:41:27 00:41:30
409 3677 Przemysław Deka 1991 M Grudziądz Polska 00:41:27 00:41:31
409 4413 MARIUSZ SOBIERSKI 1974 M BRANIEWO Polska 00:41:27 00:41:32
412 1681 Mariusz Kowalewski 1984 M run-log.com Zblewo Polska 00:41:28 00:41:50
412 3381 Monika Rolbiecka 1988 K Maja Team Wejherowo Polska 00:41:28 00:41:32
414 5841 Tomasz Hewelt 1988 M Małe Trójmiasto Biega Wejherowo Polska 00:41:29 00:41:33
415 5197 Paweł Napieralski 1986 M 42.195 Wejherowo/33 dr OP Wejherowo Polska 00:41:30 00:41:38
416 1714 Piotr Jurzyk 1993 M SGSP Warszawa Polska 00:41:32 00:41:41
416 2061 Krzysztof Bogdański 1971 M Braniewo Polska 00:41:32 00:41:39
418 3048 IRENEUSZ HEYKA 1970 M LĘBORK Polska 00:41:33 00:41:43
418 3596 HENRYK KAMIONKA 1969 M SPORT TO ZDROWIE LĘBORK Polska 00:41:33 00:41:42
420 5810 Sławomir Gałęza 1979 M Minneapolis Twins GDYNIA Polska 00:41:34 00:41:59
421 1136 Wiktor Adamik 1970 M Gdańsk Polska 00:41:35 00:41:42
421 1871 Patrycjusz Goryl 1979 M Banino Biega Banino Polska 00:41:35 00:41:42
423 4412 Piotr Kłosak 1987 M Gdańsk Polska 00:41:36 00:41:50
424 335 Wiktor Rozmus 1982 M SKTJ Gdańsk Polska 00:41:37 00:41:42
424 1177 Marcin Polański 1991 M Sztutowo Polska 00:41:37 00:41:44
424 2174 Piotr Sezonienko 1978 M Gdynia Polska 00:41:37 00:41:44
427 355 Piotr Gawron 1975 M KB GOCH Bytów Bytów Polska 00:41:38 00:41:43
427 2670 Radosław Sobieś 1978 M Radmor Gdynia Polska 00:41:38 00:41:53
427 4565 Radosław MAŚLAK 1968 M biegamyrazem.pl GDYNIA Polska 00:41:38 00:41:40
430 1296 Dariusz Szlegier 1976 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:41:39 00:41:48
431 4621 Andrzej Jończyk 1967 M Gdynia Gdynia Polska 00:41:40 00:39:53
432 4821 krzysztof Łojek 1996 M Budowlanka Iława iława Polska 00:41:41 00:41:52
433 2285 Paweł Gajewski 1981 M Liniewo Biega Liniewo Polska 00:41:42 00:41:46
434 6202 MONIKA STAWARZ 1992 K UKS ECO LUDEK SZCZENURZE SZCZENURZE Polska 00:41:44 00:51:09
435 5799 Kamil Andrusz 1978 M Tridea Team / Mniam.NET Gdańsk Polska 00:41:45 00:41:48
435 2357 Zbigniew Załucki 1960 M Elbląg Polska 00:41:45 00:41:49
437 573 Mirosław Renachowski 1974 M OPEC GDYNIA REDA Polska 00:41:47 00:42:04
437 3121 Krzysztof Pobłocki 1973 M PAPUNIS TEAM GDYNIA Rumia Polska 00:41:47 00:41:56
439 6038 Wojciech Mocek 1964 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:41:48 00:41:58
440 2614 Karol Pomierski 1978 M gdansk Polska 00:41:49 00:41:59
440 3450 Piotr Pakulski 1978 M Gdynia Polska 00:41:49 00:42:27
442 4873 Marek Dackiewicz 1985 M Grupa Malbork Malbork Polska 00:41:50 00:41:56
443 1970 Michał Wygnańczuk 1987 M IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA GDYNIA Polska 00:41:51 00:41:52
444 2571 Arkadiusz Suska 1979 M BIEGOSFERA Gdynia Polska 00:41:53 00:42:03
444 6030 PRZEMYSŁAW GÓRECKI 1979 M biegamyrazem.pl GDYNIA Polska 00:41:53 00:42:01
446 1435 ANDRZEJ ADAMIAK 1989 M GDAŃSK Polska 00:41:54 00:42:00
446 2499 Sobiesław Przybylski 1980 M Gdynia Polska 00:41:54 00:41:55
446 2654 Radosław Szatrowski 1985 M Gdynia Polska 00:41:54 00:41:55
446 3904 Jan Kulka 1982 M parówydżoany Pogórze Polska 00:41:54 00:41:59
450 4575 Rafał Szreder 1984 M 1984 Gdynia Polska 00:41:55 00:42:07
450 4715 Patrycja Pawińska 1992 K Włocławek Polska 00:41:55 00:42:10
452 1033 Jacek Zdybel 1975 M Zdybelki biegają Gdynia Polska 00:41:56 00:42:04
452 4451 Michał Chmielowski 1980 M nadzieja Juszkowa Juszkowo Polska 00:41:56 00:42:16
454 540 Łukasz Nowakowski 1978 M LOTOS Running Team Gdynia Polska 00:41:57 00:42:01
454 900 Łukasz Teklak 1985 M Gdańsk Polska 00:41:57 00:42:19
456 985 Paweł Godlewski 1984 M Gdynia Polska 00:41:58 00:42:27
456 3511 Tomasz Sadowski 1975 M KPW GDYNIA Gdynia Polska 00:41:58 00:42:07
456 4880 Cezary Poźniak 1972 M Kwidzyn Biega Kwidzyn Polska 00:41:58 00:42:04
456 5316 Adam Olszewski 1971 M Gdynia Polska 00:41:58 00:42:15
460 2578 Michał Mierzejewski 1986 M Gdynia Polska 00:41:59 00:42:14
461 2214 kszysztof kostrzewski 1972 M gdynia Polska 00:42:00 00:42:18
461 5656 Marek Cepiński 1997 M Gniewowo Polska 00:42:00 00:42:34
463 2590 MAREK LESSNAU 1988 M GNIEŻDŻEWO Polska 00:42:01 00:42:03
463 3148 Piotr Piasek 1985 M Younity Polska Gdynia Polska 00:42:01 00:42:06
463 3344 Bartłomiej Barski 1988 M Borkowo Polska 00:42:01 00:42:04
463 6044 BUCEWKA MAGDALENA 1981 K ? Polska 00:42:01 00:44:04
467 2773 DARIUSZ CHOIŃSKI 1965 M GDYNIA Polska 00:42:02 00:44:04
468 255 Michał Ciba 1972 M PORTA Drzwi Wejherowo Polska 00:42:03 00:42:18
468 3287 Maciej Piekarski 1989 M biegamyrazem.pl Gdynia Gdynia Polska 00:42:03 00:42:19
468 5196 Wiesław Stromski 1969 M Przodkowo Polska 00:42:03 00:42:31
471 3581 Tomek Niedziela 1985 M Gdynia Polska 00:42:04 00:42:25
471 4071 Marcin Radczuk 1981 M F3 Team Tuchom Polska 00:42:04 00:42:15
473 1027 Krzysztof Buszman 1971 M JW 4224 Gdynia Polska 00:42:05 00:42:14
473 1793 Jacek Wołosz 1979 M Pasłęk Polska 00:42:05 00:42:12
473 1940 Bartosz Czaja 1984 M Dulcis dolor Gdynia Polska 00:42:05 00:42:08
473 2295 Artur Dymowski 1974 M Gdynia Polska 00:42:05 00:42:11
477 1082 Paweł Buczko 1973 M BBL Pasłęk Pasłęk Polska 00:42:07 00:42:17
477 2641 Mateusz Grabowski 1993 M Juszkowo Polska 00:42:07 00:42:38
477 3177 Piotr Bogdański 1988 M SPOKOJNIE TO TYLKO KONTUZJA Elbląg Polska 00:42:07 00:42:34
477 3939 Łukasz Krasowski 1984 M Gdynia Polska 00:42:07 00:42:35
477 5184 Krzysztof Ziemianowicz 1969 M Gdynia Polska 00:42:07 00:42:19
477 5448 Adrian Cieślik 1987 M "Biegam w Trójmieście" www.bieganie.3mcity.pl Gdańsk Polska 00:42:07 00:42:12
483 3360 Zbigniew Adamczyk 1970 M KB BBL Pasłęk Pasłęk Polska 00:42:08 00:42:17
484 653 Andrzej Klewek 1977 M Zbieracze Złomu Gdańsk Polska 00:42:09 00:42:12
484 3339 Jędrzej Karpiński 1993 M Gdynia Polska 00:42:09 00:42:26
484 5229 Aleksandra Jakimczuk 1989 K Braniewo Polska 00:42:09 00:42:18
487 1410 JERY STULCZEWSKI 1971 M RIM TIM TEAM BRANIEWO Polska 00:42:10 00:42:28
487 2251 Damian Kukczyński 1987 M Biegający Tczew Rybaki Polska 00:42:10 00:42:33
487 3402 Marcin Korda 1975 M Tczew Polska 00:42:10 00:43:16
487 4309 Maciej Bagiński 1989 M Polszy Gdynia Polska 00:42:10 00:42:17
487 6041 Leszek Olszewski 1988 M - Wejherowo Polska 00:42:10 00:42:35
492 210 Jacek Kulik 1976 M Kulik&Kurek Gdynia Polska 00:42:11 00:42:18
492 6025 ŁUKASZ GÓRSKI 1984 M NOWE MIASTO ŁUBAWSKIE Polska 00:42:11 00:42:21
494 175 Daniel Drozdowski 1988 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:42:12 00:42:26
494 555 Marcin Hinz 1984 M www.IronFactory.pl Rumia Polska 00:42:12 00:42:29
494 2195 Witold Okun 1982 M Gdynia Polska 00:42:12 00:42:31
494 2230 Rafał Sroka 1981 M Gdynia Polska 00:42:12 00:42:28
494 3893 DARIUSZ FAIGA 1975 M TSUNAMI GDYNIA Polska 00:42:12 00:42:20
499 2236 Alek Perski 1974 M Gdynia Polska 00:42:13 00:42:17
499 3082 Ewa Maj-Płotka 1983 K Maja Team Wejherowo Polska 00:42:13 00:42:19
501 96 Łukasz Gliszczyński 1982 M Rumia Polska 00:42:14 00:42:31
501 1853 Jarek Kwiatkowski 1976 M FLOWERS TEAM Malbork Polska 00:42:14 00:42:31
501 2693 Kajetan Lewandowski 1983 M NBHF Gdynia Polska 00:42:14 00:42:22
504 4252 Michał Brzozowski 1985 M Kraków Polska 00:42:15 00:42:34
505 436 Jakub Semerda 1980 M ComplexSports Gdynia Polska 00:42:16 00:42:28
505 1217 Przemysław Kierkowski 1983 M JW 4808 Elbląg Ruże Polska 00:42:16 00:42:19
505 3060 Marcin Grochowski 1988 M Runeda Rumia Polska 00:42:16 00:42:25
508 1254 Andrzej Skalski 1974 M SKAŁOZAURY GDYNIA Polska 00:42:17 00:42:38
508 5123 Aleksander Zielinski 1978 M Sport-evo Gdynia Polska 00:42:17 00:42:23
508 6018 Marcin Pytel 1984 M Commando Pytle Gdańsk Polska 00:42:17 00:42:28
511 3286 Piotr Habaj 1981 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:42:18 00:42:30
512 4901 Waldemar Miś 1976 M BPH Runners Team / waldekmis.pl Gdańsk Polska 00:42:19 00:42:32
513 1825 Krzysztof Miąskowski 1960 M Straszyn biega Straszyn Polska 00:42:20 00:42:42
513 1944 Tomasz Walczak 1984 K BBV Systems Gdańsk Polska 00:42:20 00:42:32
513 4816 Łukasz Walczuk 1994 M Rumia Polska 00:42:20 00:42:40
516 402 Tomek Koprowski 1997 M Gdynia Polska 00:42:21 00:42:36
516 1313 Piotr Borchmann 1981 M gdynia Polska 00:42:21 00:42:24
516 2228 Robert Burda 1966 M KZ RADOŚĆ ŻYCIA Gdańsk Polska 00:42:21 00:42:43
516 3667 Patryk Duszak 1989 M ghostrunner Mosty Polska 00:42:21 00:42:30
516 3974 Artur Siemaszko 1984 M Gdańsk Polska 00:42:21 00:42:41
521 2738 Daniel Kur 1985 M BPH Runners Team Gdynia Polska 00:42:22 00:42:45
521 2980 DANIEL JAROSIK 1974 M Lniska Polska 00:42:22 00:42:26
521 3037 Leszek Dasiukiewicz 1959 M Gdańsk Polska 00:42:22 00:42:34
521 3599 Jolanta Gurna 1965 K SiR START / MLKS Nadwiślanin Chełmno Bydgoszcz Polska 00:42:22 00:42:28
521 4677 Krzysztof Jereczek 1987 M www.bwt.3mcity.pl Sopot Polska 00:42:22 00:42:36
526 4871 Krzysztof Stawicki 1997 M III LO Gdynia Lębork Polska 00:42:23 00:42:30
526 5188 Stanisław Stenka 1969 M Lewino Polska 00:42:23 00:42:51
528 1583 Leszek Hołubowicz 1972 M Gdańsk Polska 00:42:24 00:42:38
528 2817 Paweł Wałęga 1977 M Gdańsk Polska 00:42:24 00:42:31
530 120 Krzysztof Kołkowski 1972 M PSG Citron Gdynia Polska 00:42:25 00:42:27
530 2730 Robert Sieklucki 1974 M Lębork Polska 00:42:25 00:42:42
530 4887 Mariusz Klebba 1977 M Mrzezino Polska 00:42:25 00:44:38
533 1546 Adam Szustek 1978 M Tuchom Polska 00:42:26 00:42:29
533 1648 edward jeżewski 1988 M sopot Polska 00:42:26 00:43:08
533 2159 Piotr Pallach 1985 M Wejherowo Polska 00:42:26 00:42:48
533 2834 Krzysztof Gandor 1975 M Gdynia Polska 00:42:26 00:42:30
533 3547 Andrzej Łukaszewicz 1970 M Gdańsk Polska 00:42:26 00:42:30
538 801 Łukasz Śliwiński 1983 M Rumia Polska 00:42:27 00:42:41
538 4474 Piotr Skonieczny 1990 M NM-D Gdynia Polska 00:42:27 00:42:32
540 334 Wojciech Czaykowski 1980 M BIEGOHOLICY GDYNIA Polska 00:42:28 00:42:50
540 357 Agnieszka Czaykowska 1982 K Aktywni Grupa Travel Gdynia Polska 00:42:28 00:35:50
540 3389 Damian Pałyga 1997 M III LO Gdynia Bartoszyce Polska 00:42:28 00:42:35
543 2211 Andrzej Jr Szapiel 1990 M Triathlon Trójmiasto Pogórze Polska 00:42:29 00:42:50
543 2856 Wiesław Wiwatowski 1971 M Gdynia Polska 00:42:29 00:42:32
543 3217 Filip Ordakowski 1995 M Gdynia Polska 00:42:29 00:42:38
546 3905 Agnieszka Stolarów 1973 K Grupa Malbork Malbork Polska 00:42:30 00:42:33
546 4075 Marcin Tomaszewicz 1990 M CompleXsports Elbląg Polska 00:42:30 00:42:36
546 4553 Kamil Leszczyński 1986 M 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy Lidzbark Warmiński Polska 00:42:30 00:42:36
549 1496 Chatłas Maciej 1981 M Gdynia Polska 00:42:31 00:42:45
549 5476 Waldemar Szymański 1974 M SportsArt Team Elbląg Polska 00:42:31 00:42:40
549 5626 Arkadiusz Makowski 1973 M KW PSP Łódź Łódź Polska 00:42:31 00:42:43
552 744 Krzysztof Maliszewski 1971 M BIMET GDAŃSK Polska 00:42:32 00:42:40
552 1653 Łukasz Kolasa 1984 M TRIDEA Gdynia Polska 00:42:32 00:42:54
552 1897 Sławomir PIETRZYCKI 1971 M BrygadaLotnictwaMW REDA Polska 00:42:32 00:43:03
552 2662 Arkadiusz Czoska 1984 M Rumia Polska 00:42:32 00:42:43
556 3266 Arkadiusz Świtalski 1977 M Gdynia Polska 00:42:33 00:44:52
556 3342 Jakub Narloch 1993 M SGSP Kościerzyna Polska 00:42:33 00:42:41
558 2471 Łukasz Witkowski 1997 M Gdańsk Polska 00:42:34 00:42:36
558 5658 Aleksander Andrzejewski 1990 M Tczew Polska 00:42:34 00:42:37
560 1855 Marek Zając 1979 M Reda Polska 00:42:35 00:42:41
560 3698 Tomasz Neubauer 1978 M Muzeum Marynarki Wojennej Gdynia Polska 00:42:35 00:42:38
562 561 Krzysztof Zaparty 1974 M Gdynia Polska 00:42:36 00:42:47
562 805 Jarosław Jaszczuk 1977 M Braniewo Polska 00:42:36 00:42:50
562 1774 Nick Day 1986 M Gdynia UK 00:42:36 00:42:51
562 3365 Łukasz Kot 1989 M Okonek! Okonek Polska 00:42:36 00:42:44
566 915 Filip Siwiak 1995 M ZSE Gdańsk Gdańsk Polska 00:42:37 00:42:46
566 3236 Marek Grzegory 1990 M Trzymam Tempo Władysławowo Polska 00:42:37 00:43:07
568 2593 Wojtek Kajut 1980 M Padł na Ryj Team Straszyn Polska 00:42:38 00:42:47
568 4724 Marek Pankau 1969 M GKS Neptun Gdynia Gdynia Polska 00:42:38 00:42:52
570 3591 Waldemar Wielewski 1969 M Grupa Trójmiasto Lubnia / Gdańsk Polska 00:42:39 00:42:46
571 4366 Mariusz Ryplewicz 1969 M Morsy Gdyńskie Gdynia Polska 00:42:41 00:42:55
572 1601 Sergiusz Krzewniak 1976 M Lębork Polska 00:42:42 00:42:44
572 3050 Adrian Klarecki 1978 M AstMa Team Reda Polska 00:42:42 00:42:49
572 3541 Dariusz Popławski 1979 M Gdynia Polska 00:42:42 00:42:45
575 923 Robert Wojciechowski 1971 M Integral Logistics Skorzewo Polska 00:42:43 00:42:49
575 5190 Marcin Kłos 1979 M Gdańsk Polska 00:42:43 00:42:53
577 85 Waldemar Kowalski 1985 M Gdańsk Polska 00:42:44 00:44:48
577 164 Paweł Jakubowski 1978 M BBL Gdansk i zBN Gdansk Gdansk Polska 00:42:44 00:42:48
577 4846 Tomasz Woźniak 1976 M Tridea Team Gdańsk Polska 00:42:44 00:45:02
580 1391 Piotr Wandtke 1983 M Gdynia Polska 00:42:45 00:42:52
580 4251 Tomasz Dąbrowski 1987 M KS Movement / AZS UG Gdańsk Polska 00:42:45 00:42:47
582 500 Zuzanna Głombiowska 1996 K Gdynia Polska 00:42:46 00:42:49
582 5815 Piotr Tryzna 1998 M Win4Fun Team Gdynia Polska 00:42:46 00:42:56
584 463 Jakub Szmit 1983 M Gdańsk Polska 00:42:47 00:43:04
584 792 Piotr JASZCZERSKI 1964 M CSLog GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ Polska 00:42:47 00:42:50
584 943 Katarzyna Czerniejewska 1981 K TRILadies Bojano Polska 00:42:47 00:43:01
584 1330 Tomasz Dobkowski 1975 M Bo Marek Kazał Goręczyno Polska 00:42:47 00:42:58
584 3263 Patryk Dobkowski 1998 M Gdańsk Polska 00:42:47 00:40:58
589 2865 Jakub Witkowski 1982 M Polanie Gdańsk Polska 00:42:48 00:43:05
589 3869 Henryk Reszczyński 1967 M Stężyca Polska 00:42:48 00:43:06
591 395 Michał Twarowski 1973 M Gdańsk Polska 00:42:49 00:42:56
591 431 Marcin Klaman 1978 M run4you Gdynia Polska 00:42:49 00:42:50
591 887 Artur Swieton 1980 M Arla Foods Poland Runners Gdansk Polska 00:42:49 00:43:16
594 1016 Rafał Suchowirski 1978 M Gdańsk Polska 00:42:50 00:43:10
594 4839 Melchior Karpiński 1989 M LightBox.pl Gdańsk Polska 00:42:50 00:43:20
594 5438 DAREK BRZESKI 1971 M POWER TEAM BRANIEWO BRANIEWO Polska 00:42:50 00:43:01
597 6049 PRZEMYSŁAW BĄK 1982 M LĘBORK Polska 00:42:51 00:43:01
598 921 Katarzyna Kaczkowska 1981 K Straszyn Biega Straszyn Polska 00:42:52 00:43:02
598 3005 Przemek Joskowski 1982 M Łęczyce Team Łęczyce Polska 00:42:52 00:43:21
598 3197 Wawrzyniec Rybak 1979 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:42:52 00:45:07
601 477 Janusz SZELIGA 1967 M MW Gdynia Polska 00:42:53 00:42:58
601 5603 Mieczysław Bisha 1969 M brak RUMIA Polska 00:42:53 00:42:56
601 6040 Piotr Skwarek 1979 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:42:53 00:42:54
604 1146 Kamil Zielonka 1986 M SURSUM Lębork Polska 00:42:54 00:43:09
604 4700 adam ciszewski 1990 M stogi team gdansk Polska 00:42:54 00:43:02
604 5353 Michał Suchański 1992 M SGSP Pewel Mała Polska 00:42:54 00:43:14
607 1952 Agnieszka Symanowska 1990 K Sopot Polska 00:42:55 00:43:10
607 3783 Jarek Błażuk 1979 M Gdynia Polska 00:42:55 00:43:13
609 882 Jacek Zinkel 1964 M JW 3936 Luzino Polska 00:42:56 00:43:08
609 1520 Marcin Grodź 1990 M Szczytno Polska 00:42:56 00:43:10
609 5376 Patryk Walaszkowski 1988 M SII Gdańsk Gdynia Polska 00:42:56 00:42:57
612 3814 Maria Grabowska 1972 K Fundacja Aktywne Trzemeszno trzemeszno Polska 00:42:57 00:43:07
612 5740 Oskar Jacyno 1990 K Tęcza Miłomłyn Gdańsk Polska 00:42:57 00:43:20
614 1245 Ryszard Zielonka 1962 M SURSUM Lębork Polska 00:42:58 00:43:13
614 3468 Paweł Sowa 1975 M Gdynia Polska 00:42:58 00:43:15
614 3945 Artur Gussmann 1991 M Sopot Polska 00:42:58 00:43:29
614 5080 Krzysztof Sławski 1972 M Bytów Polska 00:42:58 00:43:10
618 881 Mateusz Sułecki 1990 M Gdańsk Polska 00:42:59 00:43:26
618 2928 Maciej Badowski 1984 M TAG GDYNIA Polska 00:42:59 00:43:24
618 3624 Marcin Kąkol 1987 M Gdynia Polska 00:42:59 00:45:39
618 3705 Richard Greer 1975 M Gdansk Polska 00:42:59 00:43:12
622 623 Jan Świderski 1967 M KB BBL Pasłęk Pasłęk Polska 00:43:00 00:43:11
622 689 jacek zybort 1976 M GDYNIA Polska 00:43:00 00:43:06
622 893 Marek Split 1977 M Bydgoszcz Polska 00:43:00 00:43:29
622 2599 Piotr Topolski 1979 M Gdańsk Polska 00:43:00 00:43:07
622 4725 Marcin Markus 1988 M Braniewo Polska 00:43:00 00:43:13
627 118 Artur Sarak 1988 M Braniewo Polska 00:43:02 00:43:13
627 1878 Robert Gruchała 1978 M Gdynia Polska 00:43:02 00:43:11
627 2426 Krzysztof Tomaszewski 1961 M Sobowidz Polska 00:43:02 00:43:06
627 3300 Bartłomiej Trzeciak 1979 M CabaloNegro Gdańsk Polska 00:43:02 00:43:09
631 454 Krzysztof Bednarek 1968 M SPORTEVO Gdynia Polska 00:43:03 00:43:06
631 982 Dariusz Wrocławski 1963 M Sopot Polska 00:43:03 00:43:05
631 1178 Daniel Młodzik 1977 M Sosnowiec Polska 00:43:03 00:43:13
631 3665 Mateusz Nastały 1993 M Catch Me If You Can Wejherowo Polska 00:43:03 00:43:26
631 4469 Maciej Piotrowski 1997 M Gdynia Polska 00:43:03 00:43:50
636 2722 Marek Spanily 1979 M Gdańsk Polska 00:43:04 00:43:13
636 4350 Michał Wiśniewski 1977 M Triathlon Trójmiasto Gdańsk Polska 00:43:04 00:43:12
638 4932 Damian Myszk 1986 M PORTA DRZWI ROBAKOWO Polska 00:43:05 00:43:16
638 5562 Mariusz Czech 1981 M Grupa Rubo Gdynia Polska 00:43:05 00:43:21
638 6042 MACIEK FORMELA 1987 M ? Polska 00:43:05 00:43:21
641 4141 Rafał Rafiński 1997 M MLKS Tęcza Brusy Brusy Polska 00:43:06 00:43:27
642 4910 Tomasz Wieczorek 1965 M Gdańsk Polska 00:43:07 00:43:20
642 6039 Adam Naczk 1971 M KS Pidrina Gdynia Dobrzewino Polska 00:43:07 00:45:25
644 646 MARIUSZ CZECZKO 1973 M 33 DROP PUCK Polska 00:43:08 00:43:19
645 259 Pedro Canchaya-Kralewski 1975 M Gdynia Polska 00:43:09 00:43:35
645 4092 Rafał Starobrat 1984 M Gdynia Polska 00:43:09 00:43:32
645 4890 Piotr Kasina 1989 M Łeba Polska 00:43:09 00:43:19
648 507 Krystian Meyer-Szary 1986 M BUSHIDO Gdynia Polska 00:43:10 00:43:26
648 2541 Jacek Wieliński 1956 M GRUPA LOTOS gdańsk Polska 00:43:10 00:43:14
648 6037 Radosław Laskowski 1974 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:43:10 00:43:21
651 1738 Maciej Komorowski 1983 M Moyayoga Gdynia Polska 00:43:11 00:43:34
651 3768 Marek Kurkowski 1968 M Starogard Gdański Polska 00:43:11 00:43:28
651 5239 Adam Rompa 1993 M EbroGym Tczew Polska 00:43:11 00:43:19
654 3840 Piotr Dmitrzak 1983 M LKS ZANTYR SZTUM Sztum Polska 00:43:12 00:43:18
655 88 Sławomir Strojnowski 1963 M Gdańsk Polska 00:43:13 00:43:31
655 594 Grzegorz Cholewiński 1976 M Gdynia Polska 00:43:13 00:43:30
655 3577 artur jarosz 1972 M w-wo wejherowo Polska 00:43:13 00:43:33
655 4340 Adam Wełnicki 1991 M Olsztyn Polska 00:43:13 00:43:36
655 5745 Piotr Kucab 1987 M Swarzewo Polska 00:43:13 00:43:19
660 333 Krzysztof Kalinowski 1982 M ParkRun Gdynia Gdynia Polska 00:43:14 00:43:16
660 751 Michał Mrówka 1984 M GDAŃSK Gdańsk Polska 00:43:14 00:43:41
660 4625 Artur Budziak 1980 M Gdansk Polska 00:43:14 00:43:42
660 6036 Ryszard Borko 1971 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:43:14 00:43:25
664 3730 MATEUSZ JEZIERSKI 1974 M GDYNIA Polska 00:43:15 00:43:21
664 4718 Krzysztof Weber 1995 M Gdańsk Polska 00:43:15 00:43:16
666 219 Tomasz Łukowicz 1990 M parkrun Rumia Rumia Polska 00:43:16 00:43:27
666 2365 Arkadiusz Cytawa 1971 M KP PSP Wołów Wrocław Polska 00:43:16 00:43:29
668 530 Tomasz Domagała 1976 M HGS Rumia Polska 00:43:17 00:43:32
668 3997 Piotr Landowski 1992 M gdynia Polska 00:43:17 00:43:26
668 4848 Igor Brożyna 1988 M Gdynia Polska 00:43:17 00:43:20
668 5301 Jarosław Drząszcz 1984 M Gdańsk Polska 00:43:17 00:43:34
668 5666 Adam Żyliński 1984 M AKK GDAKK Gdynia Polska 00:43:17 00:43:48
673 967 Michał Rohde 1984 M AGROLAND TRIATHLON TEAM Rumia Polska 00:43:18 00:43:35
674 983 Sebastain RESZKOWSKI 1987 M Siemirowice Polska 00:43:19 00:43:23
674 1398 Adam Bojan 1972 M Rumia Polska 00:43:19 00:43:53
674 1745 Aleksander Durkiewicz 1974 M Braniewo Polska 00:43:19 00:43:37
674 1900 Wojciech Rudźko 1968 M Gniewino Polska 00:43:19 00:43:25
678 2963 Wioletta Konkol-Klimczak 1980 K Maja Team Wejherowo Polska 00:43:20 00:43:21
678 5313 katarzyna Żytkiewicz 1994 K Gdańsk Polska 00:43:20 00:43:23
678 5570 Piotr Stelmasik 1987 M Gdynia Polska 00:43:20 00:43:53
681 2131 Tomasz Kuśmierek 1960 M Gdynia Polska 00:43:21 00:43:54
681 2588 KLAUDIA ELWART 1996 K LKS-PUCK PUCK Polska 00:43:21 00:43:23
681 3390 Filip Nerc 1976 M Gdańsk Polska 00:43:21 00:43:44
684 728 Mariusz Głowacki 1984 M Pruszcz Gdański Polska 00:43:22 00:43:29
684 2325 Konrad Milczanowski 1983 M Gdańsk Polska 00:43:22 00:43:41
684 4738 Grzegorz KAZUBSKI 1973 M Gdynia Polska 00:43:22 00:43:40
684 5355 Przemysław Orzeł 1977 M Złotów Polska 00:43:22 00:43:40
688 44 Artur Mądry 1986 M Gdynia Polska 00:43:23 00:43:25
688 2909 Karol Kaczykowski 1971 M Żelistrzewo Polska 00:43:23 00:43:26
688 3517 Marek Korol 1977 M Triathlon Trójmiasto / Smaruj na Trening Team Gdańsk Polska 00:43:23 00:43:47
688 5528 Jacek Zwara 1992 M Hooah Gdynia Polska 00:43:23 00:45:26
692 989 Daniel Żychniewicz 1985 M Gdańsk Polska 00:43:24 00:43:32
692 1099 Bogdan Ciechociński 1969 M Gdynia Polska 00:43:24 00:43:39
692 1892 Ewa Kłosowska 1982 K Najlepsza na świecie drużyna to nasza rodzina Gdańsk Polska 00:43:24 00:44:05
692 2089 Henryk Gaffke 1971 M King Oscar Żarnowiec Polska 00:43:24 00:43:36
692 2436 Sławomir Prena 1986 M KM PSP Gdynia Gościcino Polska 00:43:24 00:43:30
692 3892 Aleksandra Zabrocka 1984 K Baszta Bytów Borzytuchom Polska 00:43:24 00:43:27
698 67 Tomasz Brzuzy 1979 M LOTOS Team Gdańsk Polska 00:43:25 00:43:32
698 4423 Piotr Jędrkowiak 1988 M Gdańsk Polska 00:43:25 00:43:52
700 39 Dariusz Wysocki 1986 M WOJSKO POLSKIE Gdańsk Polska 00:43:26 00:43:27
700 243 Mikołaj Suska 1988 M Piast Złotów Gdańsk Polska 00:43:26 00:43:32
700 1221 MARIUSZ KOSATKO 1974 M ULAMA TEAM GDYNIA Polska 00:43:26 00:43:35
700 3910 Lesław Niespodziński 1963 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:43:26 00:43:50
704 595 Michał Doering 1985 M Gdynia Polska 00:43:27 00:43:59
704 1508 Łukasz Piotrkowski 1991 M Osa Ząbrowo Ząbrowo Polska 00:43:27 00:43:29
704 2443 Wojciech Burda 1982 M RMDC Gdynia Polska 00:43:27 00:43:46
704 4314 Piotr Mislisz 1964 M Osłonino Polska 00:43:27 00:43:51
708 1923 Anna Kukuć-Kwapiszewska 1978 K Meritum Bank i Partnerzy Elbląg Polska 00:43:28 00:43:38
708 3024 Piotr Drabarek 1973 M Gdańsk Polska 00:43:28 00:43:42
708 4001 Michał Roszczynialski 1984 M Gdynia Polska 00:43:28 00:43:46
711 3950 Michał Kordylas 1986 M Słupsk Polska 00:43:29 00:43:54
711 5255 michał chudyba 1979 M leśne cymbały gdańsk Polska 00:43:29 00:43:49
713 1560 Anna Malinowska 1986 K Gdańsk Polska 00:43:30 00:43:42
713 2611 Tomasz Bieliński 1985 M Sanbao Gdańsk Polska 00:43:30 00:43:40
715 836 Michał Kozieł 1983 M Go aT Gdańsk Polska 00:43:31 00:43:46
715 3758 Maciej Gugnowski 1990 M Gdańsk Polska 00:43:31 00:43:47
715 4155 Tomasz Schoenrock 1994 M Finisz Morąg Nowy Dwór Gdański Polska 00:43:31 00:43:51
715 4594 Paula Korowaj 1997 K Navigatoria gdynia Polska 00:43:31 00:43:52
719 876 Wojciech Pałejko 1973 M Gdynia Polska 00:43:32 00:43:43
719 1344 Paweł Kulas 1981 M Pączek & Pączek Gdynia Polska 00:43:32 00:45:35
719 5222 Michał Kunc 1991 M Tuchola Polska 00:43:32 00:43:59
722 3297 Szymon Lica 1990 M SISU OWB Bydgoszcz Polska 00:43:33 00:43:57
722 4385 Wojtek Buczek 1975 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:43:33 00:43:35
722 5552 Grzegorz Korpan 1974 M Gdynia Polska 00:43:33 00:43:50
725 263 Paweł Niedźwiecki 1983 M Running Bears Lubawa Lubawa Polska 00:43:34 00:43:50
725 738 maciej szpunar 1973 M Complexsprts-GdynskieMorsy gdynia Polska 00:43:34 00:43:56
725 965 Roman Paschke 1978 M ShipCup Gdynia Polska 00:43:34 00:44:00
725 3527 Agata Wesołowska 1982 K MajesticSport #SofaRunners Gdynia Polska 00:43:34 00:43:35
725 4128 Piotr Sławek 1969 M Sopot Polska 00:43:34 00:43:37
725 5408 Piotr Raszkowski 1987 M FOREST Forever Gdańsk Gdańsk Polska 00:43:34 00:43:50
725 5486 Mateusz Pietrzak 1997 M Akademia Biegania Gdańsk Polska 00:43:34 00:43:37
732 4045 Jacek Waga 1967 M Gdańsk Polska 00:43:35 00:43:57
732 4764 Dawid Mach 1986 M One Person Team Wejherowo Polska 00:43:35 00:43:59
734 720 Tomasz Waligórski 1972 M Gdynia Polska 00:43:36 00:43:43
734 1347 Grażyna Golas 1976 K TRI Ladies/ComplexSports Gdynia Polska 00:43:36 00:43:45
734 2453 Grzegorz Misiejko 1984 M WICZLINO TEAM Gdynia Polska 00:43:36 00:43:39
734 3332 Maciej Bieliński 1972 M d 3FO Mosty Polska 00:43:36 00:43:44
734 6082 STANISŁAW CZUJKO 1966 M GDYNIA Polska 00:43:36 00:43:38
739 172 Rafał Sosiński 1980 M Sportevo Gdynia Polska 00:43:37 00:43:44
739 295 Sławomir Błaszczyk 1979 M Gdańsk Polska 00:43:37 00:44:02
739 1466 Mirosław Świąder 1970 M Intel Runners Gdańsk Polska 00:43:37 00:43:55
739 3640 Sławomir Nowosielski 1997 M Rumia Polska 00:43:37 00:43:46
743 1637 Mikołaj Kołakowski 1971 M Intel Runners/Tri-Team Rumia Reda Polska 00:43:38 00:43:55
744 170 Daniel Gryszko 1977 M Pruszcz Biega Pruszcz Gdański Polska 00:43:39 00:43:56
744 741 marcin górski 1977 M gdynia Polska 00:43:39 00:43:49
744 1084 Artur Sołowiński 1972 M SUSZ Polska 00:43:39 00:43:41
744 1181 Lukasz Stankiewicz 1981 M Gdansk Polska 00:43:39 00:44:06
744 1728 Jose Bosch 1990 M Sopot Polska 00:43:39 00:46:33
744 2144 Maciej Piór 1984 M OIRP Gdańsk Gdynia Polska 00:43:39 00:44:14
744 2882 Marcin Cieszewski 1976 M KTS IRONMAN Kwidzyn Polska 00:43:39 00:44:02
751 370 Przemysław Pachut 1976 M Run Vegan Gdynia Polska 00:43:40 00:43:59
752 4174 Rafał Lewczuk 1978 M LG Malbork Malbork Polska 00:43:41 00:44:08
753 318 Dawid Szot 1992 M LKS Zantyr Sztum Sztum Polska 00:43:42 00:43:47
754 1046 Jarosław Greszczuk 1979 M Gdańsk Polska 00:43:43 00:43:54
755 289 Tomasz Bagiński 1980 M Gdańsk Polska 00:43:44 00:44:34
755 3523 Krzysztof Lisogórski 1977 M LKS Zantyr Sztum Sztum Polska 00:43:44 00:43:49
757 4062 Maciej Korol 1991 M ARKA GDYNIA Gdynia Polska 00:43:45 00:43:51
758 1028 Paweł Goździewicz 1977 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:43:46 00:43:54
758 3001 Andrzej Sobkowiak 1983 M Polonia Środa Banino Polska 00:43:46 00:46:04
758 4881 Małgorzata Bedra 1986 K Małgorzata Bedra Gdańsk Polska 00:43:46 00:44:38
761 4482 Mariusz Sadowski 1982 M Kowale Polska 00:43:47 00:44:20
762 2237 Karol Dawczyk 1986 M Gdynia Polska 00:43:48 00:43:52
762 3006 Fryderyk Hoga 1988 M Gdynia Polska 00:43:48 00:44:01
764 2800 Krzysztof Cichomski 1983 M Gdynia Polska 00:43:50 00:43:55
764 4257 Marek Fornal 1962 M Kąpino Polska 00:43:50 00:43:56
764 4652 Łukasz Piesik 1989 M SII Gdańsk Lidzbark Warmiński Polska 00:43:50 00:44:16
764 4798 Szymon Stukan 1984 M Gdańsk Polska 00:43:50 00:44:14
764 5163 Marcin Marszałkowski 1984 M GDYNIA Polska 00:43:50 00:44:10
769 43 Małgorzata Iwan 1984 K Drużyna Szpiku Gdańsk Polska 00:43:51 00:44:00
769 3302 Krystian Potrykus 1979 M Brodnica Górna Polska 00:43:51 00:44:03
769 4096 Filip Kowalski 1985 M BPH Runners Team Gdynia Polska 00:43:51 00:44:01
772 1043 Jakub Kulas 1980 M Masakra Champions Gdynia/Puck Polska 00:43:52 00:44:02
772 1889 Edward Pasek 1968 M Brzuszki Łakomczuszki Gdańśk Polska 00:43:52 00:43:58
774 1393 Grzegorz Witkowiak 1979 M Gdańsk Polska 00:43:53 00:44:03
774 2621 Patryk Langowski 1990 M Pruszcz Gdański Polska 00:43:53 00:44:03
776 1474 Paweł Bury 1981 M Gdynia Polska 00:43:54 00:44:05
776 1575 Adrian Graczyk 1988 M GAP Dąbrowa Gdynia Polska 00:43:54 00:44:06
776 2649 Jarosław Gurbowicz 1972 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:43:54 00:44:26
776 3635 Adam Czerwiński 1957 M Meritum Bank i Partnerzy Elbląg Polska 00:43:54 00:44:12
780 2075 Wojciech Andrearczyk 1976 M Portal Braniewo Braniewo Polska 00:43:55 00:44:10
781 866 ADAM HODUŃ 1974 M GDAŃSK Polska 00:43:56 00:44:08
782 3848 Piotr Stankiewicz 1980 M Gdynia Polska 00:43:57 00:46:55
782 3936 Karol Czoska 1987 M Gościcino Polska 00:43:57 00:44:05
784 1266 Martyna Niespodzińska 1989 K Biegający Tczew Tczew Polska 00:43:58 00:44:23
784 1846 PRZEMYSŁAW JAKUSZ 1985 M WEJHEROWO Polska 00:43:58 00:44:10
784 2577 Grzegorz Dąbski 1978 M MacioMimi Gdynia Polska 00:43:58 00:44:08
784 4943 Mateusz Czoska 1989 M Gościcino Polska 00:43:58 00:44:05
784 5140 Marcin Janowski 1973 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:43:58 00:44:01
784 5600 Katarzyna Konkel 1994 K Decathlon Rumia Wejherowo Polska 00:43:58 00:44:04
790 1692 Marta Damaszke 1987 K Gdańsk Polska 00:43:59 00:40:08
790 5273 Robert Daduń 1967 M Gdynia Polska 00:43:59 00:46:30
790 5547 kacper nowak 1992 M rebiechowo Polska 00:43:59 00:44:50
793 1699 Michał Żywna 1984 M Arka Gdynia Gdynia Polska 00:44:00 00:44:08
793 5191 Paweł Palmowski 1988 M Bitch don't kill my vube! Gdynia Polska 00:44:00 00:44:19
795 205 Michał Stankiewicz 1989 M Gdynia Polska 00:44:01 00:44:03
795 542 Wojciech Cejko 1975 M Dead on Arrival Banino Polska 00:44:01 00:44:16
795 3083 Daniel Sikora 1986 M Zamena Rulez Gdynia Polska 00:44:01 00:44:20
795 4823 Maciej Ciesielski 1994 M Toruń Polska 00:44:01 00:44:11
799 2026 Wojciech Rohde 1974 M Grand Team Straszyn Polska 00:44:02 00:44:09
799 3632 Adam Podgórski 1985 M Gdynia Polska 00:44:02 00:44:09
801 648 Witold Albecki 1972 M AKKUS Wejherowo Polska 00:44:03 00:46:06
801 3915 Karol Falba 1982 M Latis Logistics Gdańsk Polska 00:44:03 00:44:33
801 4891 Krzysztof Jasiński 1972 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:44:03 00:44:08
801 5010 Kamil Bladowski 1998 M Rumia Polska 00:44:03 00:44:21
805 389 Grzegorz Sprengel 1980 M Lufthansa Systems Poland Runners / Leśne Dziadki Gdańsk Polska 00:44:04 00:44:12
805 2878 Marek Łupina 1971 M Gdynia Polska 00:44:04 00:44:32
805 3010 MIROSŁAW NOWAK 1967 M HELSKIE WICHRY HEL Polska 00:44:04 00:44:13
805 5295 Krzysztof Cichowski 1987 M Gdynia Polska 00:44:04 00:44:37
809 473 Przemek Rozinski 1985 M Tczew Polska 00:44:06 00:44:21
809 1305 Magdalena Kowalczyk 1987 K Sport-evo Gdańsk Polska 00:44:06 00:44:08
809 2556 Dawid Śmiełowski 1979 M BCT Team Gdnia Polska 00:44:06 00:44:17
812 1091 Ewa Dębiec 1982 K Aktywuj się w TRIATHLONIE Gdańsk Polska 00:44:07 00:44:18
813 712 Michał Ostrowski 1976 M AT Team Rumia Polska 00:44:08 00:44:13
813 821 Marcin Gadowski 1981 M Drużyna Meritum Bank i Partnerzy Elbląg Polska 00:44:08 00:44:19
813 1573 Krzysztof Stopa 1972 M M&F Tczew Polska 00:44:08 00:44:41
813 3712 Tomasz plaszczyk 1976 M sport-evo gdańsk Polska 00:44:08 00:44:31
817 941 Michał KOZŁOWSKI 1975 M 43. BATALION SAPERÓW HEL Polska 00:44:10 00:44:50
817 1963 Michał Skurzyński 1978 M PSAT KOMPOZYT Gdynia Polska 00:44:10 00:44:27
817 2389 TOMASZ LECHOWSKI 1980 M DBLMW GDYNIA Polska 00:44:10 00:44:31
817 4475 Rafał Markowiak 1979 M JRG-3 Łódź Łódź Polska 00:44:10 00:44:15
817 6043 KAMIL ORZOŁ 1983 M BPH RUNNERS TEAM GDYNIA Polska 00:44:10 00:44:35
822 1204 Aleksander Czynsz 1958 M Tri Team-Rumia Reda Polska 00:44:11 00:44:30
822 1788 Tomasz Zajączek 1979 M Pruszcz Gdański Polska 00:44:11 00:44:41
822 2322 Wojciech Szymulewicz 1973 M BCT Team Gdynia Polska 00:44:11 00:44:20
822 3235 Piotr Golasiński 1984 M Napieramy! Gdańsk Polska 00:44:11 00:44:32
826 909 Arkadiusz Strządała 1980 M 49.BLot Pruszcz Gd. Polska 00:44:12 00:44:42
826 2312 Ryszard Sikora 1979 M BBL Pasłęk Pasłęk Polska 00:44:12 00:44:22
826 4578 Witold Koss 1966 M Puck Polska 00:44:12 00:44:42
829 4091 Bartosz Żydok 1979 M Gdańsk Polska 00:44:13 00:44:58
830 320 Adam Rogała 1973 M dZH MW Gdynia Polska 00:44:14 00:44:33
830 692 Jan Kąkol 1992 M Straszyn Polska 00:44:14 00:44:21
830 5314 Simon Boumayz 1978 M Sopot Polska 00:44:14 00:45:02
833 1422 BARTOSZ MYŚLISZ 1982 M Helskie Wichry HEL Polska 00:44:15 00:44:37
833 2046 Paweł Nerkowski 1980 M Gdańsk Polska 00:44:15 00:44:27
833 2862 Paweł Lis 1977 M Gdańsk Polska 00:44:15 00:44:36
833 3080 Martin Maciejewski 1993 M Tczew Polska 00:44:15 00:44:23
837 2653 Rafał Oktaba 1987 M Urzad Miejski w Gdansku Gdynia Polska 00:44:16 00:44:21
837 2790 Mariusz Wiśniewski 1977 M Gdańsk Polska 00:44:16 00:44:33
837 5516 tomasz glombiowski 1975 M FINSA SPORTS TEAM gdynia Polska 00:44:16 00:44:41
837 5699 Bartłomiej Grzegorzek 1984 M biegamyrazem.pl / Intel Runners Gdynia Polska 00:44:16 00:44:26
837 5787 Bartłomiej Zyntek 1976 M Zguciaki Gdańsk Polska 00:44:16 00:44:27
842 768 Wojciech Sarniak 1975 M Gdynia/Przyjaźń Polska 00:44:17 00:44:44
842 1268 Agata Niespodzińska 1990 K BIEGAJĄCY TCZEW TCZEW Polska 00:44:17 00:44:32
842 2930 Krzysztof Król 1970 M Wisła Steblewo Steblewo Polska 00:44:17 00:44:43
842 5524 Grzegorz Neubauer 1980 M Danfoss Juszkowo Polska 00:44:17 00:44:38
846 384 Krzysztof Dąbrowski 1987 M trojmiasto biega Gdańsk Polska 00:44:18 00:46:59
847 4389 PRZEMYSLAW BRZOZOWSKI 1974 M GDYNIA Polska 00:44:19 00:44:38
847 4888 Wiesław Nadolski 1966 M Arka Gdynia rumia Polska 00:44:19 00:44:26
849 4119 Paweł Raasz 1981 M Gdańsk Polska 00:44:20 00:44:37
849 5540 Kasia Godzwon 1989 K Ostróda Polska 00:44:20 00:44:37
851 1354 Robert Teśka 1986 M Wejherowo Polska 00:44:21 00:44:41
851 2263 Tomasz Ulikowski 1981 M PASŁĘK Polska 00:44:21 00:45:10
851 3170 Grzegorz Kozłowski 1980 M CADOR Gdynia Polska 00:44:21 00:44:49
851 3772 Marek Kearney 1977 M o'cearnaigh Gdynia Polska 00:44:21 00:44:47
851 4191 Paweł Tkaczyk 1976 M Bojano Polska 00:44:21 00:44:28
851 4344 Benedykt Dubien 1980 M Eaton Running Team Dabrowka Polska 00:44:21 00:44:31
851 4556 Krzysztof Koliński 1980 M Lipusz Polska 00:44:21 00:44:30
851 5250 Krzysztof Grubba 1985 M Wejherowo Polska 00:44:21 00:44:45
859 1182 Marcin Flejsierowicz 1971 M Sopot Polska 00:44:22 00:44:42
860 2073 Tomasz Tołoczko 1991 M Gdańsk Polska 00:44:23 00:44:34
860 2505 Grzegorz Jarocki 1970 M Gdansk Polska 00:44:23 00:44:36
860 3135 Mieszko Szubiński 1991 M Xtrainer.pl Gdynia Polska 00:44:23 00:44:45
860 4533 Mariusz Zawada 1978 M Gdańsk Polska 00:44:23 00:44:51
864 347 Karolina Stachowicz 1987 K SKL Filippides Skórcz Polska 00:44:24 00:44:26
864 3696 Grzegorz Sobieraj 1982 M Gdańsk Polska 00:44:24 00:44:39
866 2926 Krzysztof Szczygielski 1960 M FBI Gdańsk Polska 00:44:25 00:44:37
866 4060 Marcin Popek 1974 M Forfiter-Team Gdynia Polska 00:44:25 00:44:30
866 5294 Leszek Mroziński 1982 M Runeda Reda Polska 00:44:25 00:46:26
869 418 Bartłomiej Jóskowski 1981 M MebS TeaM Sierakowice Polska 00:44:26 00:44:32
869 3065 Krzysztof Ochab 1988 M Gdynia Polska 00:44:26 00:44:44
869 3732 KATARZYNA ŁOPATTO-CENDROWSKA 1981 K CHOSZCZNO Polska 00:44:26 00:44:46
872 2726 Piotr Żuławski 1983 M Gdynia Polska 00:44:27 00:44:40
872 2955 Michał Kościuk 1992 M Reda Polska 00:44:27 00:44:56
872 2984 Grzegorz Szymczak 1997 M Gregor Travel Gdańsk Polska 00:44:27 00:46:42
872 4688 Leszek Szymański 1986 M Gdynia Polska 00:44:27 00:44:29
876 108 Tomasz Ząbkiewicz 1984 M JW Lębork Polska 00:44:28 00:44:56
876 1749 Sławomir Szczęsny 1978 M AQUAWORKS Niestępowo Polska 00:44:28 00:44:55
876 1767 Sławomir Swat 1983 M VB Polska Gdynia Polska 00:44:28 00:44:33
876 2419 Grzegorz Kąkol 1988 M Balls of Steel Gdynia Polska 00:44:28 00:47:25
876 2574 Adam Dubiela 1981 M PPNT Master Telecom Gdynia Polska 00:44:28 00:44:35
876 3631 Bronisław Kaliszewski 1951 M Gdańsk Polska 00:44:28 00:44:50
882 717 Katarzyna Malinowska 1989 K Jastarnia Polska 00:44:29 00:44:30
882 3742 Karol Piekac 1982 M ZUS Słupsk Polska 00:44:29 00:44:39
882 4819 Artur Skorupski 1989 M Gdynia Polska 00:44:29 00:44:35
882 5767 Krzysztof Jażdżewski 1990 M Susz Polska 00:44:29 00:46:54
886 2615 Jakub Gawroński 1991 M Wiozę się pomału team Toruń Polska 00:44:30 00:46:34
887 568 Andrzej Zybura 1985 M Grom Biega Czarlin Polska 00:44:31 00:44:45
888 4044 Łukasz Myszk 1982 M Gdynia Polska 00:44:32 00:44:41
889 4893 Michał Pęśko 1976 M Gdańsk Polska 00:44:33 00:44:38
890 40 Krzysztof Ruciński 1980 M Gdynia Polska 00:44:34 00:44:44
891 2299 MATEUSZ KOLINSKI 1980 M NET-COM / LEŚNE DZIADKI KALISKA Polska 00:44:35 00:44:53
892 1882 Piotr Grzyś 1991 M Gdynia Polska 00:44:36 00:44:59
893 1280 Sławomir Potrykus 1976 M Gdynia Polska 00:44:37 00:44:40
893 1854 Damian Lademan 1989 M Orle Polska 00:44:37 00:44:50
895 1704 Wojciech Korsaj 1995 M Malbork Polska 00:44:38 00:45:32
896 1134 Damian Mucha 1975 M FREE Koleczkowo Polska 00:44:39 00:44:58
896 1754 Tomasz Nikrant 1984 M Wejherowo Polska 00:44:39 00:45:03
896 2476 MARIUSZ CHMIELECKI 1982 M MALBORK Polska 00:44:39 00:45:12
896 3552 Danuta Stoltman 1992 K Małe Zanie Polska 00:44:39 00:44:54
900 1213 Piotr Kluska 1972 M Warszawa Polska 00:44:40 00:44:47
900 1603 Robert Lewandowski 1977 M Morsy Gdyńskie Gdynia Polska 00:44:40 00:45:11
900 1966 Paweł Bernaciak 1974 M Gdynia Polska 00:44:40 00:44:59
903 404 Mateusz Bogorodz 1986 M Mrągowo Polska 00:44:41 00:44:55
903 1907 Hanna Jarska 1977 K Gdynia Polska 00:44:41 00:44:42
903 1964 Grzegorz Ziemba 1985 M Gdynia Polska 00:44:41 00:45:00
903 3775 Piotr WONTORSKI 1986 M GDAŃSK Polska 00:44:41 00:45:24
907 1197 JAREK KRZYK 1961 M NIEZRZESZONY GDYNIA Polska 00:44:42 00:44:58
907 2842 Sebastian Marszałek 1992 M Gdynia Polska 00:44:42 00:45:02
907 4147 Marcin Rączka 1985 M Gdynia Harbour Runners Gdynia Polska 00:44:42 00:45:10
907 4962 Paweł Kulwiński 1987 M Rockfin Team Sztum Polska 00:44:42 00:44:48
907 5036 Maciej Budnik 1988 M Peekaboo Team Gdańsk Polska 00:44:42 00:45:12
912 857 Michał Korzeniewski 1979 M Władysławowo Polska 00:44:43 00:44:57
912 3569 Janusz DUBACKI 1968 M 43 Batalion Saperów (36 MPR) HEL Polska 00:44:43 00:44:54
912 3981 Piotr Rohde 1968 M Gdańsk Polska 00:44:43 00:44:51
912 4041 Michał Putko 1990 M Hobbici CM UMK Gdańsk Polska 00:44:43 00:44:49
912 4929 Dariusz Konieczki 1977 M Wejherowo Polska 00:44:43 00:44:59
917 275 Waldemar Rymon-Lipiński 1971 M NOLIMITS RUN Reda Polska 00:44:44 00:47:00
917 1370 Leszek Sikorski 1976 M Gdynia Polska 00:44:44 00:44:59
919 2118 Jacek Jasiński 1985 M KoLiber Gdynia Polska 00:44:45 00:45:15
920 3618 Robert Jeżewski 1984 M Gdynia Polska 00:44:46 00:45:12
920 3890 Piotrek Kanclerz 1982 M Sail the world Gdańsk Polska 00:44:46 00:45:17
922 267 Dariusz Dalkiewicz 1973 M Susz Polska 00:44:47 00:44:49
922 1750 Michał Wawrzyniak 1987 M Gdynia Polska 00:44:47 00:45:03
922 4448 Adrian Kaźmierski 1990 M Warszawa Polska 00:44:47 00:44:58
922 4581 LUCJAN ZGŁOBICKI 1987 M RUNEDA REDA Polska 00:44:47 00:44:48
926 1090 Michał Kowalik 1988 M Kasia Fans Gdynia Polska 00:44:48 00:45:00
926 1812 Damian Badziag 1986 M Metal Team Lębork Polska 00:44:48 00:45:17
928 2608 Maciej Skalski 1975 M MaciaLOLO Gdynia Polska 00:44:49 00:44:51
929 3525 Wojciech Borowski 1981 M MajesticSport #SofaRunners Gdynia Polska 00:44:50 00:44:56
929 5264 BARTOSZ CZEPLINA 1984 M Mężczyzna GDYNIA Polska 00:44:50 00:45:11
931 2199 Radosław Chyb 1979 M Gdynia Polska 00:44:51 00:44:58
931 2271 Piotr Młodziejewski 1969 M Gdańsk Polska 00:44:51 00:45:10
931 3384 Przemo Kowal 1997 M John's Team Błudowo Polska 00:44:51 00:45:03
931 4129 Tomasz Małkowski 1966 M Gdańsk Polska 00:44:51 00:45:01
931 4398 Emil Grochowski 1990 M GroszekTeam Grudziądz Polska 00:44:51 00:44:53
931 4473 Bartosz Rogalla 1979 M Brusy Polska 00:44:51 00:45:13
931 5174 Marek Szymborski 1974 M www.orkiestra.kwiatkowice.pl Leśnica gm. Wodzierady Polska 00:44:51 00:45:10
938 138 Michał Jabłoński 1984 M Gdańsk Polska 00:44:52 00:44:55
938 140 Maciej Broniszewski 1982 M Borki i Bronki Gdynia Polska 00:44:52 00:45:02
938 3405 Łukasz Zioła 1978 M Gdynia Polska 00:44:52 00:45:18
938 5762 Sebastian Szczepkowski 1997 M Krokowa Polska 00:44:52 00:45:02
942 1006 Łukasz Zatorski 1988 M WSP KPW Gdynia Gdynia Polska 00:44:53 00:45:42
942 2657 Rafał Budzisz 1984 M chałupy Chałupy Polska 00:44:53 00:45:07
942 3454 Arkdiusz Dereszewski 1971 M Silco Team Gdańsk Polska 00:44:53 00:45:05
942 4716 Marcin Gronek 1980 M Gdynia Polska 00:44:53 00:44:57
946 2334 Tatiana Kukiełko 1995 K AZS Uniwersytet Gdański Mosty Polska 00:44:54 00:45:07
946 5183 Witold Płotka 1967 M Straszyn Biega Straszyn Polska 00:44:54 00:45:17
948 2092 Maciej Adamowicz 1980 M Sopot Polska 00:44:55 00:45:12
948 3548 Krzysztof Procajło 1978 M Grudziądz Polska 00:44:55 00:44:56
948 4131 MOHAMED DOUMBOUYA 1992 M RINTOKING17 MECHELINKI Polska 00:44:55 00:45:10
951 179 KAROL ŻOCHOWSKI 1985 M GIŻYCKO Polska 00:44:56 00:45:13
951 2883 Włodzimierz Mirończuk 1978 M 3FO/KPW Władysławowo Polska 00:44:56 00:45:06
951 4000 Kamil Żmudziński 1980 M Gdańsk Polska 00:44:56 00:45:02
954 2388 Jakub Lew 1987 M Gdańsk Polska 00:44:57 00:49:23
954 2690 Piotr Smoliński 1987 M SII Gdańsk Gdynia Polska 00:44:57 00:45:12
956 3806 Marcin Więckowicz 1989 M Gdańsk Polska 00:44:58 00:45:25
956 4964 Wojciech Mularczyk 1970 M Instal-Tech Gdynia Polska 00:44:58 00:45:01
958 1844 Katarzyna Sołtys 1981 K Gdynia Polska 00:44:59 00:45:09
958 4220 Jan Oreszke 1985 M kppsp wejherowo karwia Polska 00:44:59 00:45:26
960 650 Adam Czuber 1985 M Lipniki Polska 00:45:00 00:45:17
960 1568 Łukasz Witowski 1980 M Team Konrad Gdynia Polska 00:45:00 00:45:19
960 1674 Katarzyna Lipnicka 1982 K Team Kopeć Ostróda Polska 00:45:00 00:45:40
960 1872 Jarosław Jąkalski 1987 M Gdynia Polska 00:45:00 00:45:29
960 3751 marcin nietupski 1974 M Bear Team Sopot Polska 00:45:00 00:45:05
960 3940 Daniel Baczewski 1982 M LOTOS Running Team Gdańsk Polska 00:45:00 00:45:14
960 4802 Marian Peek 1963 M Morsy Gdyńskie Gdynia Polska 00:45:00 00:45:14
967 260 Wiktor Kowalski 1987 M Sopot Polska 00:45:01 00:45:08
967 423 Agnieszka Tomaszewska 1976 K Grupa Trójmiasto Gdańsk Polska 00:45:01 00:43:20
967 1053 Jerzy Seroka 1977 M Triathlon Trójmiasto Gdańsk Polska 00:45:01 00:45:16
967 4029 Mateusz Słomkowski 1991 M Włocławek Polska 00:45:01 00:45:33
971 2990 Paweł Parolczyk 1998 M Gdynia Polska 00:45:02 00:45:06
971 3164 Walenty Korthals 1959 M Puck Polska 00:45:02 00:45:10
971 5114 Marek Machnikowski 1968 M Gdask Polska 00:45:02 00:45:05
974 1063 Patryk Sienkiewicz 1972 M Gdynia Polska 00:45:03 00:45:31
974 3664 Piotr Garbacki 1986 M Gdynia Polska 00:45:03 00:45:23
974 3863 Paweł Siedlecki 1983 M Niezwalniamy Gdańsk Polska 00:45:03 00:45:07
977 1020 PIOTR PURWIN 1969 M akademia biegania/morsy Grudziądz GRUDZIĄDZ Polska 00:45:04 00:45:16
977 1026 FABIAN PURWIN 1994 M GRUDZIĄDZ Polska 00:45:04 00:45:16
977 1265 Adam Skrzypkowski 1983 M Cichobiegi bagienne Gdynia Polska 00:45:04 00:47:12
977 3376 Olga Łotocka 1984 K Team ASA - Biegiem po Zdrowie Gdynia Polska 00:45:04 00:45:18
981 337 Mateusz Miszewski 1989 M CompleXsports Triathlon Team Gdańsk Polska 00:45:05 00:45:13
981 1285 Jarosław Jezusek 1978 M Biegamina Gdynia Polska 00:45:05 00:45:26
981 3718 Krzysztof Kwiatkowski 1974 M Remus Kościerzyna Kościerzyna Polska 00:45:05 00:49:08
981 4076 Piotr Tomaszewicz 1968 M EnduroMan Elbląg Polska 00:45:05 00:45:20
981 5223 Krzysztof Puła 1976 M OPEC Gdynia Gdynia Polska 00:45:05 00:45:23
986 135 Radosław Łabędzki 1995 M Bezcelowe Gdynia Polska 00:45:06 00:45:28
986 253 Roman Kwaśniewski 1960 M KKB Starogard Gdański Starogard Gdański Polska 00:45:06 00:45:14
986 1175 Michał Dzioba 1973 M Trinergy Sopot Polska 00:45:06 00:47:12
986 1599 MAREK LEPEK 1974 M ZEJŚCIE SMOKA GDAŃSK Polska 00:45:06 00:45:09
986 1621 Sebastian Sołtys 1978 M Gdynia Polska 00:45:06 00:45:11
986 2260 Beata Ossowska 1996 K Kyokushin Karate Brusy Polska 00:45:06 00:45:27
992 611 Arkadiusz Łangowski 1981 M Gdańsk Polska 00:45:07 00:45:31
992 2721 Paweł Kwarciński 1990 M Rynhaki Rolnik Team Pozezdrze Polska 00:45:07 00:45:40
992 4348 Mariusz Koza 1978 M Straszyn Polska 00:45:07 00:45:18
992 4801 Paweł Orzechowski 1989 M Gdańsk Polska 00:45:07 00:45:32
996 199 Rafał Licznerski 1981 M Lubawa Polska 00:45:08 00:45:13
996 2915 Anna Mazurek 1980 K Gdańsk Polska 00:45:08 00:45:20
998 698 JACEK GRZENKOWICZ 1966 M LARA FABIO TEAM GDYNIA Polska 00:45:09 00:48:05
998 1655 Arkadiusz Bieniek 1979 M KBS Gdańsk Polska 00:45:09 00:45:36
998 3693 Lech Piotrowski 1962 M LKS ZANTYR SZTUM Szum Polska 00:45:09 00:45:14
1001 169 Marcin Lipiecki 1983 M XTrainer.pl Gdynia Polska 00:45:10 00:45:17
1001 1156 Marek Biegała 1984 M Biegnij Krzyś Biegnij Gdańsk Polska 00:45:10 00:45:24
1001 3120 Adriaan van Hee 1983 M Utrecht Polska 00:45:10 00:45:23
1004 3351 Patryk Kowalski 1994 M Elbląg Polska 00:45:11 00:49:25
1004 4316 Tomasz Bazyluk 1995 M SA PSP POZNAŃ Poznań Polska 00:45:11 00:45:32
1004 5625 Agnieszka Gruchała 1977 K POiNT Gdynia Polska 00:45:11 00:45:24
1007 508 Daniel Urbaniak 1979 M K.F.M-UDO Rumia Polska 00:45:12 00:45:56
1007 2314 JAKUB PADZIK 1999 M TAG! SUCHY DWÓR Polska 00:45:12 00:45:16
1007 5251 Grzegorz Przysiężny 1961 M BBL Gdańsk Gdańsk Polska 00:45:12 00:45:30
1010 344 Arkadiusz Wasilewski 1973 M Sopot Polska 00:45:13 00:45:41
1011 2796 Wiktoria Stasiak 1997 K LKS Zorza Gdynia Gdynia Polska 00:45:14 00:45:24
1011 5811 Rafał Górecki 1975 M Straszyn Polska 00:45:14 00:45:20
1013 2551 Maciej Król 1975 M PPNT Gdynia Aktywnie Reda Polska 00:45:15 00:45:22
1013 6045 JANUSZ DUDZIŃSKI 1974 M BLUE MEDIA TEAM SOPOT Polska 00:45:15 00:45:31
1015 2069 Wojciech Cyplik 1975 M PRZE-BIEGLI KĄPINO Polska 00:45:16 00:45:36
1016 1034 Jakub Sulikowski 1984 M Wejherowo Polska 00:45:17 00:45:38
1016 4034 Leszek Mikołajczak 1975 M Oborniki Polska 00:45:17 00:45:33
1016 5307 Wojciech Siedlar 1977 M Sopot Polska 00:45:17 00:45:23
1019 1559 Adam Świeca 1985 M Cyklo Team Gdynia Polska 00:45:18 00:45:39
1019 2870 Michał Niedźwiedzki 1985 M BLUE MEDIA TEAM Gdynia Polska 00:45:18 00:45:35
1019 3185 Dariusz Rynkiewicz 1977 M Herkules Running Team Kosakowo Polska 00:45:18 00:45:29
1019 3755 TADEUSZ KONATOWSKI 1966 M GDYNIA Polska 00:45:18 00:45:20
1019 4367 Filip Hinc 1991 M Skorzewo Polska 00:45:18 00:45:54
1024 3546 Wiesław Krause 1981 M Reda Polska 00:45:19 00:45:44
1024 3975 Robert Majdan 1972 M Gdansk Polska 00:45:19 00:45:37
1026 216 Rafał Szumlas 1980 M Rumia Polska 00:45:20 00:45:35
1026 4787 Marek Jankowski 1978 M ADVA Optical Gdynia Polska 00:45:20 00:45:35
1028 285 Krzysztof Krysiak 1988 M Gdynia Polska 00:45:21 00:45:28
1028 543 Janusz Zielke 1982 M 33 DROP ZO-3 Rozewie Polska 00:45:21 00:45:45
1030 2029 Roman Hadziewicz 1968 M Elbląg Polska 00:45:22 00:45:50
1030 2687 Michał Łęgowski 1984 M Rumia Polska 00:45:22 00:45:42
1030 4897 miroslaw wojdan 1975 M - gdynia Polska 00:45:22 00:49:25
1033 3013 Piotr Wiśniewski 1986 M Gdynia Polska 00:45:23 00:45:30
1033 3150 Grzegorz Turowski 1968 M ComplexBiuro Gdańsk Polska 00:45:23 00:45:29
1033 3568 Łukasz Ciskowski 1986 M Gnieżdżewo Polska 00:45:23 00:46:04
1036 1059 Maciej Zieliński 1978 M Coty Team Żelistrzewo Polska 00:45:24 00:45:50
1036 4695 Jan. Ceynowa. 1987 M Smolno. Polska 00:45:24 00:46:18
1038 5798 Mariusz Dąbrowski 1974 M ATENA Gdańsk Polska 00:45:25 00:46:05
1038 190 Sławomir Mikołajczyk 1971 M Metal Gdynia Polska 00:45:25 00:45:39
1038 1934 Rafał Zajk 1982 M Reda Polska 00:45:25 00:45:27
1041 2579 Waldemar Makowski 1972 M Tczew Polska 00:45:26 00:46:30
1041 3888 Rémi Labelle 1986 M Paris France 00:45:26 00:45:28
1043 63 Michał Lemke 1988 M LOTOS Team Gdańsk Polska 00:45:27 00:45:34
1043 616 Marcin Biskupski 1974 M JW 2980 Braniewo Polska 00:45:27 00:47:52
1043 3040 Krzysztof Gajewski 1978 M Fear the beard Gdańsk Polska 00:45:27 00:45:31
1043 4889 Małgorzata Gałka 1978 K Braniewo Polska 00:45:27 00:45:52
1043 5812 Robert Głowacki 1983 M 13 Gdańsk Polska 00:45:27 00:45:43
1048 786 Jacek Krolik 1978 M Jacek Królik Pasłęk Polska 00:45:28 00:45:52
1048 4963 Aleksander Żytyński 1985 M Gdynia Polska 00:45:28 00:46:03
1050 2665 Piotr Malinowski 1969 M Gdynia Polska 00:45:30 00:45:44
1050 4508 Łukasz Kozłowski 1985 M BAZA 44 Lębork Polska 00:45:30 00:45:43
1050 5089 Robert Dolata 1989 M Gdynia Polska 00:45:30 00:45:42
1053 101 Dariusz Milbrod 1981 M Merida Gdynia Polska 00:45:31 00:45:57
1054 2946 Tomasz Serowik 1990 M Gdańsk Polska 00:45:32 00:45:44
1054 3613 Robert Paruszewski 1980 M bushido Gdynia Polska 00:45:32 00:45:47
1054 4622 Szymon Jojczyk 1977 M AGROLAND TRIATHLON TEAM Rumia Polska 00:45:32 00:45:50
1057 5453 Marek Jaskot 1989 M OD JUTRA NIE PIJĘ Malbork Polska 00:45:33 00:45:52
1058 1103 Andrzej Zadora 1968 M Gdynia Polska 00:45:34 00:45:40
1058 1490 Tomasz Szamotulski 1978 M LECHIA GDAŃSK Gdańsk Polska 00:45:34 00:45:48
1058 1642 Przemysław Słowik 1986 M Gdańsk Polska 00:45:34 00:45:37
1058 1787 Adrian Madejewski 1987 M MTB Wejherowo Polska 00:45:34 00:46:17
1058 2177 Rafał Zając 1978 M Bażant team Łódź Polska 00:45:34 00:45:51
1058 3188 Tomek Browarczyk 1982 M Łebieńska Huta Polska 00:45:34 00:45:59
1058 4640 Michał Orłowski 1987 M Gdańsk Polska 00:45:34 00:48:05
1058 5508 Jacek Szymański 1986 M ZKS Miastko Miastko Polska 00:45:34 00:47:39
1066 1679 Michał Starczewski 1984 M SGS POLSKA Team Gdańsk Polska 00:45:35 00:45:46
1066 2222 Michał Guzik 1996 M Gdynia Polska 00:45:35 00:45:59
1066 6063 GRZEGORZ GUTOWSKI 1973 M PGB sportowa paczka RUMIA Polska 00:45:35 00:50:44
1069 4202 Krzysztof Gutteter 1987 M Gdynia Polska 00:45:36 00:46:19
1069 6047 PIOTR JAROŃ 1988 M Lufthansa Systems Poland Runners RUMIA Polska 00:45:36 00:45:55
1071 1357 Sławomir Wołczkiewicz 1987 M Lufthansa Systems Poland Runners Gdańsk Polska 00:45:37 00:45:55
1071 2885 Tomasz Mieczkowski 1978 M HARDY Team Pasłęk Polska 00:45:37 00:46:04
1071 3909 Wojciech Pobłocki 1964 M Remus Kościerzyna Polska 00:45:37 00:45:40
1071 5707 Tomasz Zakrzewski 1988 M Gdynia Polska 00:45:37 00:46:04
1075 490 Jerzy Markowski 1986 M Gdynia Polska 00:45:38 00:45:51
1075 878 Adam Pipka 1976 M Prokowo Polska 00:45:38 00:45:44
1075 2259 Piotr Kamrowski 1980 M BIKER-ZONE.PL GDYNIA Polska 00:45:38 00:45:50
1075 2474 Bolesław Szukalski 1986 M SKTJ Gdynia Polska 00:45:38 00:48:30
1075 3688 Sławomir Beczek 1977 M Stena Line Runners Suchy Dwór Polska 00:45:38 00:46:16
1075 3919 Maciej Bylicki 1978 M Tczew Polska 00:45:38 00:46:41
1075 4597 Janusz Krzyszycha 1966 M Suchy Dwór Polska 00:45:38 00:45:53
1075 5027 KRZYSZTOF ZARZYCKI 1981 M JW 5004 PUŁASKI REDA Polska 00:45:38 00:45:50
1083 77 Andrzej Fabich 1986 M Tczew Polska 00:45:39 00:45:41
1083 247 Paweł Parcelewski 1980 M Gdynia Polska 00:45:39 00:46:32
1083 465 Artur Szczypior 1984 M GKS "KASZUBI" LUZINO Wyszecino Polska 00:45:39 00:45:43
1086 421 Łukasz Szarmach 1986 M Gdynia Polska 00:45:40 00:45:59
1086 1684 Marek Mróz 1976 M Grupa Malbork / Pasja Czyni Wolnym Malbork Polska 00:45:40 00:45:46
1086 2441 Marcin Gałązka 1982 M Sztum Polska 00:45:40 00:45:49
1086 3193 Marcin Bielicki 1984 M Gdynia Polska 00:45:40 00:45:59
1086 4329 Radosław Piotrowski 1986 M ARKA Gdynia Polska 00:45:40 00:45:54
1091 4138 Maciej Błażejczak 1990 M K.K.S Mitochondrium Janovo Rumia Polska 00:45:41 00:46:04
1091 4206 Jakub Szpanowski 1979 M Gdańsk Polska 00:45:41 00:45:43
1093 191 Marcin Gajdziński 1974 M Gdańsk Polska 00:45:42 00:45:45
1093 740 Jacek Nuż 1975 M Pruszcz Gdański Polska 00:45:42 00:45:47
1093 2993 Marcin Kozłowski 1977 M Gdańsk Polska 00:45:42 00:47:51
1093 5244 Maciej Sztygiel 1974 M Wejherowo Polska 00:45:42 00:45:53
1097 558 stanislaw wojda 1970 M CompleXsports gdansk Polska 00:45:43 00:48:25
1097 1243 Dariusz Aniszewski 1972 M Gdańsk Polska 00:45:43 00:46:04
1097 1798 Rafał Siemieniak 1977 M Gdańsk Polska 00:45:43 00:46:11
1100 817 Krzysztof WRZOS 1969 M TRI-SEA Władysławowo Władysławowo Polska 00:45:44 00:45:46
1100 1448 Paweł Krompiewski 1978 M Gdynia Polska 00:45:44 00:45:58
1100 1743 Paweł Schoennagel 1975 M schoenagina Gdańsk Polska 00:45:44 00:46:04
1100 2147 Emilia Olechnowicz 1977 K K.F.M-UDO Gdynia Polska 00:45:44 00:46:27
1100 2208 szlas radosław 1977 M kaszuby biegaja NSPR tuchom Polska 00:45:44 00:46:00
1100 2232 Szymon Adamczyk 1986 M Gdańsk Polska 00:45:44 00:46:33
1100 3781 Adrian Dziki 1992 M Bielica Polska 00:45:44 00:45:57
1100 3971 Tomasz Filipowicz 1973 M Gdańsk Polska 00:45:44 00:46:09
1100 5249 Maciek Mikita 1993 M Gdańsk Polska 00:45:44 00:46:36
1109 729 Zbigniew Kołtuniak 1983 M Gdańsk Polska 00:45:46 00:46:07
1109 3392 Alicja Fiałek 1995 K GRUPA MALBORK Malbork Polska 00:45:46 00:45:48
1109 3451 Tomasz Zabielski 1980 M Gdańsk Polska 00:45:46 00:46:17
1109 4095 Piotr Jasiński 1983 M ABADA Capoeira Gdynia Polska 00:45:46 00:46:24
1113 849 Marcin Nurek 1969 M Gdynia Polska 00:45:47 00:46:06
1113 1468 Piotr Adamowicz 1976 M Gdańsk Polska 00:45:47 00:46:09
1113 2070 Paweł Ligenza 1989 M Rumia Polska 00:45:47 00:45:55
1113 3318 Marcin Gawryś 1980 M ORP PUŁASKI Gdynia Polska 00:45:47 00:46:03
1113 3361 Bożena Adamczyk 1971 K KB BiegamBoLubię Pasłęk Pasłęk Polska 00:45:47 00:45:59
1113 3615 Dariusz Tajerle 1978 M Podniebnyraj.pl Gdynia Polska 00:45:47 00:46:19
1113 5340 Marek Ewertowski 1993 M - Elbląg Polska 00:45:47 00:45:48
1113 5782 Janusz Lis 1981 M Compuware & lisy górą! Gdańsk Polska 00:45:47 00:45:57
1121 2631 Krzysztof Roman 1977 M Przecinak77 Bolszewo Polska 00:45:48 00:45:59
1121 2792 Mariusz Wierciński 1977 M Apacze Gdańsk Polska 00:45:48 00:48:05
1121 4134 Tadeusz Filipów 1949 M niezrzeszony Lębork Polska 00:45:48 00:46:00
1121 5033 Klaudia Bort 1986 K OIRP Gdańsku Gdynia Polska 00:45:48 00:46:18
1125 2120 Tomasz Stankiewicz 1974 M sevenSPORTS Straszyn Polska 00:45:49 00:46:02
1125 4341 Piotr Weintrit 1992 M Parkrun Warszawa-Praga Gdynia Polska 00:45:49 00:46:15
1127 2104 Jakub Talaśka 1985 M Sucumin Polska 00:45:50 00:46:19
1128 31 Przemysław Wiecki 1977 M Gdynia Polska 00:45:51 00:46:17
1128 336 Adam Mrozowski 1982 M Biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:45:51 00:46:05
1128 3414 Marcin Białkowski 1977 M Gdynia Polska 00:45:51 00:46:11
1131 2044 Jędrzej Walczak 1987 M Gdańsk Polska 00:45:52 00:46:16
1131 2694 Bartłomiej Walkowicz 1976 M Gdynia Polska 00:45:52 00:46:21
1133 818 Andrzej Miler 1980 M niezrzeszony Puck Polska 00:45:53 00:46:05
1133 2766 Andrzej Czapiewski 1977 M Gdynia Polska 00:45:53 00:46:11
1133 3748 Łukasz Grudzień 1988 M ECM El-Hurt Elbląg Polska 00:45:53 00:46:10
1133 3835 Daniel Budzisz 1986 M Kuźnica Polska 00:45:53 00:45:58
1133 5179 Karol Teklak 1986 M Gdynia Polska 00:45:53 00:46:19
1138 186 Henryk Pobłocki 1960 M Sopot Polska 00:45:54 00:46:03
1138 898 Anna Piekut 1979 K Tczew Polska 00:45:54 00:46:12
1138 1231 Tomasz Witkowski 1982 M Gdynia Polska 00:45:54 00:46:05
1141 73 Katarzyna Papunewska 1972 K Papunis Team Gdynia Rumia Polska 00:45:55 00:46:29
1141 269 Grzegorz ZIOŁO 1980 M 16brem Elbląg Polska 00:45:55 00:46:23
1141 1814 Mateusz Brzeziński 1995 M Gdynia Polska 00:45:55 00:46:31
1144 5109 Jacek Naumiuk 1971 M Sławki Polska 00:45:56 00:46:07
1145 2748 Szymon Szczypiński 1978 M BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:45:57 00:46:23
1146 438 Alan Arent 1982 M Gdansk Polska 00:45:58 00:48:42
1146 587 Paweł Liber 1972 M Elbląg Polska 00:45:58 00:50:12
1146 1141 Tomasz Koliński 1972 M Gdynia Polska 00:45:58 00:46:19
1146 2886 Mikołaj Gurzyński 1996 M Pierwoszyno Polska 00:45:58 00:46:14
1146 3181 Szymon Rękawek 1992 M Gdańsk Polska 00:45:58 00:46:11
1146 4313 Tadeusz Lisiewicz 1966 M FRANKE Gdynia Polska 00:45:58 00:46:23
1146 5358 Anna Sas-Bojarska 1982 K Body in motion Gdańsk Polska 00:45:58 00:46:05
1153 102 KRZYSZTOF KLEIN 1979 M BIEGAM BO LUBIĘ HEL Polska 00:45:59 00:46:07
1153 737 Jan Chlebowski 1979 M Rumia Polska 00:45:59 00:46:00
1153 1252 Maciej Bałachowski 1972 M 4 Elbląg Polska 00:45:59 00:46:13
1153 2324 Marcin Godlewski 1972 M Elbląg Polska 00:45:59 00:46:02
1153 2888 Marek Rzepka 1983 M Gdańsk Polska 00:45:59 00:46:18
1158 212 Sebastian Narloch 1988 M Bardzo Szybko Dookoła Gdynia Polska 00:46:00 00:50:25
1158 4920 Bartosz Nawotnik 1989 M Mława Polska 00:46:00 00:46:47
1160 743 Bartłomiej Gast 1978 M BLUE MEDIA TEAM Gdynia Polska 00:46:01 00:46:18
1160 2261 Krzysztof Polatowski 1981 M Gdańsk Polska 00:46:01 00:46:17
1160 4390 Łukasz Gałąska 1980 M Papunis Team Gdynia Gdynia Polska 00:46:01 00:46:25
1160 4934 Bartosz Kwiatek 1992 M Sopot Polska 00:46:01 00:46:11
1164 1717 piotr emert 1972 M biegamyrazem.pl gdynia Polska 00:46:02 00:46:12
1164 5019 Artur Jadeszko 1970 M ATC Cargo Team Gdynia Polska 00:46:02 00:46:03
1166 457 Dominik Zimakowski 1986 M Volanto - WE RUN THE INTERNET Gdańsk Polska 00:46:03 00:46:50
1166 2951 Bartosz Karpowicz 1978 M 273 Gdynia Polska 00:46:03 00:46:30
1166 3298 Łukasz Kucel 1986 M Wejherowo Polska 00:46:03 00:48:42
1166 3401 Marcin Sawicki 1981 M Kocham Mariolkę Reda Polska 00:46:03 00:46:32
1170 1498 Marcin Olkowski 1979 M Szczytno Polska 00:46:04 00:46:16
1170 2060 Piotr Buchert 1979 M Run Forrest Run Gdynia Polska 00:46:04 00:46:17
1170 2392 Andrzej Łysakowski 1978 M JW 1889 5kz Cewice Polska 00:46:04 00:46:37
1173 5469 MACIEJ siemaszko 1985 M BPH Running Team Gdańsk Polska 00:46:05 00:46:37
1174 1395 Maciej Hałas 1978 M ALL IN Gdynia Polska 00:46:06 00:46:59
1174 1899 Alexander Romero 1996 M Hel Polska 00:46:06 00:46:12
1174 5216 Filip Warszawski 1975 M OUT OF HOME GDYNIA Polska 00:46:06 00:46:48
1177 1624 miron grochulski 1974 M Brygada Lotnictwa MW Gdynia Polska 00:46:07 00:50:10
1177 1625 konrad grochulski 1997 M Liceum nr IX Gdynia Polska 00:46:07 00:46:11
1177 4437 Damian Dobka 1990 M Kartuzy Polska 00:46:07 00:46:11
1180 1792 Tomasz Piernicki 1986 M Gdańsk Polska 00:46:08 00:46:36
1180 3067 Lidia Kołodziejczyk 1975 K Wejherowo Polska 00:46:08 00:46:13
1180 4841 Robert Nicewicz 1974 M Nicek Gdynia Polska 00:46:08 00:46:43
1183 619 Lech Pallach 1980 M Biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:46:09 00:46:19
1183 711 Marcin Zieleniecki 1970 M Gdańsk Polska 00:46:09 00:46:17
1183 3022 Izabela Konecko 1967 K SGS Polska Team Sopot Polska 00:46:09 00:46:13
1183 3330 Emil Tarkowski 1990 M EbroGym Gdansk Polska 00:46:09 00:49:04
1183 3765 Marcin Curyło 1984 M Władysławowo Polska 00:46:09 00:46:27
1188 1186 Tomasz Garbus 1996 M Gdynia Polska 00:46:10 00:46:31
1188 4214 Piotr Grzechulski 1975 M JW3411 Grójec Wejherowo Polska 00:46:10 00:46:19
1188 5072 Paweł Maciejewski 1991 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:46:10 00:46:21
1188 6059 TOMASZ LISIECKI 1967 M nexus team GDYNIA Polska 00:46:10 00:46:11
1192 57 Maciej Małkowski 1978 M Gdynia Polska 00:46:11 00:46:15
1192 308 Robert Ronduda 1976 M KMP Gdynia Gdynia Polska 00:46:11 00:46:27
1192 1414 Piotr Ostoja-Lniski 1960 M Power System Kartuzy Polska 00:46:11 00:46:42
1192 2829 Jacek Grabarczyk 1989 M SEAHAWKS Wejherowo Polska 00:46:11 00:46:18
1192 3649 Maciej Królicki 1988 M Jolo Team Biskupiec Polska 00:46:11 00:46:19
1192 5259 Łukasz Hebanowski 1978 M Morsy Gdynia Gdynia Polska 00:46:11 00:46:21
1198 534 Aleksander Czajkowski 1979 M MCS Gdynia Polska 00:46:12 00:46:34
1198 1279 Tomasz Jóźwiak 1958 M IP-Kwidzyn Team Kwidzyn Polska 00:46:12 00:46:51
1198 2207 Marcin Kuptz 1978 M Rumia Polska 00:46:12 00:46:36
1198 5081 Waldemar Wilandt 1957 M Milonek Jurata Jurata Polska 00:46:12 00:46:16
1198 5226 Piotr Rogalski 1973 M GDYNIA MOJE MIASTO Gdynia Polska 00:46:12 00:46:20
1198 5441 Marta Włodarska 1985 K Maja Team Wejherowo Polska 00:46:12 00:46:26
1204 803 Jakub Suchecki 1994 M Gdańsk Polska 00:46:13 00:46:42
1204 1482 Jagoda Szwarc 1984 K CompleXsports / Tri Ladies Gdynia Polska 00:46:13 00:46:54
1204 3445 Bożena Gawęda 1975 K Kobieta Gościcino Polska 00:46:13 00:46:17
1204 4892 IRENA SAMOIŁ-KOWALSKA 1972 K TKKF KOSZALIN / BOBOLICE BOBOLICE Polska 00:46:13 00:46:16
1204 5418 Michał Solarz 1992 M Gdynia Polska 00:46:13 00:47:01
1209 2202 Adam Jankowski 1990 M Geoban Gdańsk Polska 00:46:14 00:46:18
1209 4226 Mikołaj Barc 1990 M PADŁ NA RYJ TEAM Gdańsk Polska 00:46:14 00:46:37
1209 6118 ROMAN BEREBECKI 1951 M KB LECH RYPIN RYPIN Polska 00:46:14 00:41:25
1212 1275 Wojciech Ambroziak 1976 M Gdańsk Polska 00:46:15 00:46:23
1212 2404 Tomasz Wielgosz 1980 M PASŁĘK Polska 00:46:15 00:47:04
1214 625 Magdalena Szultk 1990 K Gdynia Polska 00:46:16 00:46:24
1214 1697 Wojciech Nawrocki 1983 M Gdańsk Polska 00:46:16 00:46:21
1214 3198 Maciek Lehmann 1997 M Gdańsk-Osowa Polska 00:46:16 00:48:43
1217 686 Michał Zrzelski 1977 M ZRZ team Gdynia Polska 00:46:17 00:46:41
1217 1705 Marcin Langa 1981 M Baltycka Team wejherowo Polska 00:46:17 00:46:30
1217 3293 KRZYSZTOF CHRZANOWSKI 1988 M Kwidzyn Polska 00:46:17 00:46:23
1217 3662 Roman Rynkiewicz 1979 M Boulasińscy Bojano Polska 00:46:17 00:46:42
1217 5127 Sebastian Piotr 1977 M Crow Gdynia Polska 00:46:17 00:46:22
1217 5194 Filip Wolski 1983 M BBV Systems Gdańsk Polska 00:46:17 00:46:21
1217 5817 Fabian Jurczyk 1987 M Skórcz Polska 00:46:17 00:46:50
1224 2083 Sławek Gordon 1983 M Wejherowo Polska 00:46:18 00:46:24
1224 3896 Bartosz Fudalewski 1986 M H3M Gdynia Polska 00:46:18 00:46:46
1224 4633 Maciej Krach 1984 M Młody Misiu Run Gdynia Polska 00:46:18 00:46:46
1227 589 Krzysztof Potylicki 1965 M Gdańsk Polska 00:46:19 00:46:20
1227 845 Hubert Kapturski 1982 M Danfoss Gdynia Polska 00:46:19 00:46:26
1227 1201 Jarosław Paszkiewicz 1969 M Grupa Trójmiasto Gdynia Polska 00:46:19 00:47:20
1227 3015 Michał Leszczyński 1974 M GDYNIA MEDICA Gdynia Polska 00:46:19 00:46:34
1227 4422 Szymon Smal 1975 M Smile Nowy swiat Polska 00:46:19 00:46:44
1227 4484 Aleksandra Kaczmarek-Byzdra 1974 K BBL Gdańsk Chwaszczyno Polska 00:46:19 00:48:26
1233 316 Roman Słowiński 1962 M Gdynia Polska 00:46:20 00:46:49
1233 981 Adrian Borowiecki 1994 M Gdynia Polska 00:46:20 00:46:44
1233 2755 Tomasz Krawczyk 1973 M BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:46:20 00:46:30
1233 3834 Daria Kuza 1982 K Gdańsk Polska 00:46:20 00:46:42
1237 1702 Marta Derylak 1985 K 33 drOP zo3 Reda Polska 00:46:21 00:46:53
1237 2090 Adam Szychulda 1955 M "Zorza" Gdynia Gdynia Polska 00:46:21 00:46:31
1237 5393 Adam Lipski 1994 M Gdańsk Polska 00:46:21 00:46:47
1240 1591 damian kaczmarek 1979 M Akademia Marynarki Wojennej rumia / sztutowo Polska 00:46:22 00:46:43
1241 1114 Maciej Lorek 1969 M Bieg dla Mamy Banino Polska 00:46:23 00:46:28
1241 2349 CZESLAW LADMANN 1971 M 33drOP GDYNIA Polska 00:46:23 00:52:54
1241 3004 Jacek Klasa 1971 M Lotos Team Gdynia Polska 00:46:23 00:46:31
1241 3416 TOMASZ WYSZYŃSKI 1985 M Reda Polska 00:46:23 00:46:57
1245 299 Marek Labuda 1966 M Powersystem Kartuzy Polska 00:46:24 00:46:45
1245 2017 Piotr Sanecki 1987 M KB Biegam Bo Lubię Pasłęk Pasłęk Polska 00:46:24 00:48:35
1247 413 Marcin Rainko 1978 M GDAŃSK Polska 00:46:25 00:48:51
1247 796 Dariusz Kotwas 1984 M Plex-Project Gdynia Polska 00:46:25 00:39:33
1247 3213 Mieczysław Dobrenko 1940 M LKS Zantyr Sztum Sztum Polska 00:46:25 00:46:29
1247 3258 Krzysztof Lunk 1976 M LIVESTRONG PUCK Polska 00:46:25 00:46:49
1247 3991 Robert Panufnik 1975 M Korytnica Polska 00:46:25 00:46:38
1247 4675 Mariusz Pstrong 1973 M Gdynia Polska 00:46:25 00:46:46
1253 270 Paweł Englert 1976 M BHMW_Gdynia Gdynia Polska 00:46:26 00:46:55
1253 2803 Waldemar Szumski 1979 M Gdańsk Polska 00:46:26 00:47:15
1253 4210 Oktawiusz Porański 1976 M KB Goch Sopot Polska 00:46:26 00:47:34
1256 1121 Krystian Grudniewski 1976 M Interio Gdynia Polska 00:46:27 00:46:59
1256 1894 Przemek Teszka 1979 M dZH MW Gdynia Polska 00:46:27 00:46:49
1258 1367 Oktawiusz Deaki 1979 M Zabrze Polska 00:46:28 00:47:18
1259 68 Rafał Zimny 1974 M coRelacja.pl Żukowo Polska 00:46:29 00:46:45
1259 634 Beata Kącicka 1978 K Rumia Polska 00:46:29 00:46:38
1259 1190 Janusz PIETRUSZKA 1977 M Gdynia Polska 00:46:29 00:47:19
1259 1258 Tomasz Wangler 1976 M Szału nie ma Gdynia Polska 00:46:29 00:46:43
1259 1450 Przemysław Lebiedziński 1976 M GDYNIA GDYNIA Polska 00:46:29 00:46:33
1259 4330 Mario Zamarripa 1972 M Gdynia Meksyk 00:46:29 00:47:05
1259 4339 MIROSŁAW ANACZKOWSKI 1956 M LKS Zantyr Sztum Sztum Polska 00:46:29 00:46:53
1259 4397 Krzysztof Kuźniewski 1972 M Dogsford Team Sopot Polska 00:46:29 00:47:22
1267 1246 Maciej Pniewski 1983 M Trec Team Gdynia Polska 00:46:30 00:46:55
1267 2538 Dominik Bachurski 1982 M Elbląg Polska 00:46:30 00:47:02
1267 3160 MACIEJ KOPCZYŃSKI 1979 M BIEGAM W TRÓJMIEŚCIE GDYNIA Polska 00:46:30 00:46:43
1267 3626 Michał Witman 1990 M Rumia Polska 00:46:30 00:46:54
1267 4464 Leszek Woźniak 1974 M JRG-3 Stara Gadka Polska 00:46:30 00:46:49
1272 4987 Michał Pawelec 1978 M Rockfin Gdańsk Polska 00:46:31 00:46:57
1273 5052 Mateusz Chocha 1988 M Kościerzyna Polska 00:46:32 00:46:55
1273 5343 Krystian Kozłowski 1981 M Mechelinki Polska 00:46:32 00:46:50
1273 5670 Paweł Studziński 1992 M Żelistrzewo Polska 00:46:32 00:46:57
1273 6183 PRZEMYSŁAW RADTKE 1983 M 6 OREL GDYNIA Polska 00:46:32 00:39:37
1273 6050 EWELINA SUCHOMSKA 1978 K GDAŃSK Polska 00:46:32 00:46:59
1278 246 Jacek Tarkowski 1961 M EbroGym Tczew Tczew Polska 00:46:33 00:46:48
1278 4021 Ireneusz Przysiecki 1988 M 6 OREL Gdynia Polska 00:46:33 00:46:37
1278 5096 Jarosław Warlikowski 1976 M Gdańsk Polska 00:46:33 00:46:55
1281 5801 Tomasz Wasiak 1981 M Sopot Never Sleeps Sopot Polska 00:46:34 00:46:36
1281 510 Dariusz Sabina 1985 M Kaszebe Eight BYTÓW Polska 00:46:34 00:47:03
1281 1932 Łukasz Błaszkowski 1987 M DasKaszebeGrupe Wejherowo Polska 00:46:34 00:47:03
1281 3480 Tomasz Wawrzonowski 1989 M Gdynia Polska 00:46:34 00:47:44
1281 4401 Piotr Mosakowski 1974 M Zbychowo team Zbychowo Polska 00:46:34 00:46:46
1281 5413 Mateusz Szynkowski 1988 M Intersport Galeria bałtycka Kętrzyn Polska 00:46:34 00:46:55
1287 1194 Piotr Gussmann 1966 M Sopot Polska 00:46:35 00:45:06
1287 2372 Paweł Kobus 1989 M Quadrille SPA Gdynia Polska 00:46:35 00:46:48
1287 3551 Waldemar Książak 1973 M Gdynia Polska 00:46:35 00:54:38
1290 802 Paweł Kędzierski 1987 M ATENA Sopot Polska 00:46:36 00:46:54
1290 2727 Łukasz Urbański 1990 M Kwidzyn Polska 00:46:36 00:46:58
1290 5200 Aleksandra Gnat 1993 K Elbląg Polska 00:46:36 00:47:05
1290 5306 Jarosław Richert 1980 M Luzino Polska 00:46:36 00:46:41
1294 1025 Piotr Bojan 1983 M Gdynia Polska 00:46:37 00:46:52
1294 2483 MAREK POSZEWIECKI 1973 M MRKS GDAŃSK Polska 00:46:37 00:47:10
1294 3800 REGIS CORBLIN 1983 M Panda GDAŃSK Polska 00:46:37 00:46:49
1294 4281 Piotr Piotrowicz 1973 M Słupsk Polska 00:46:37 00:47:04
1294 4908 Sławomir Gibała 1975 M schoenagina Banino Polska 00:46:37 00:48:43
1294 5784 Maciej Walężak 1975 M Compuware-Dynatrace, Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:46:37 00:47:10
1300 2777 Tomasz FRĄCKOWIAK 1980 M Gdynia Polska 00:46:38 00:46:40
1300 4478 Krzysztof Kulas 1987 M Kościerzyna Kościerzyna Polska 00:46:38 00:47:01
1300 4666 Piotr Piwoński 1986 M WSP KPW Gdynia Lębork Polska 00:46:38 00:46:51
1303 305 Leszek Szczypior 1959 M Wejherowo Polska 00:46:39 00:46:41
1303 4197 Radosław Fede 1992 M KB LECH RYPIN Rypin Polska 00:46:39 00:46:58
1303 5716 Paulina Frankowska 1989 K gdynia Polska 00:46:39 00:46:43
1306 1879 Kamil Tyrański 1989 M Gdynia Polska 00:46:40 00:47:05
1306 2691 Jakub Butkiewicz 1988 M Mors of Braniewo Braniewo Polska 00:46:40 00:47:33
1306 4054 Mateusz Sierzputowski 1990 M Gdynia Polska 00:46:40 00:47:06
1309 5411 Maciej Patok 1993 M Robie To Bo Lubie Swarzewo Polska 00:46:41 00:47:06
1310 904 Adrian Sielski 1982 M Adcom/Powel Gdańsk Polska 00:46:42 00:46:55
1310 1317 Grzegorz Brzeziński 1964 M Gdańsk Polska 00:46:42 00:46:56
1312 1622 Maciej Perucki 1985 M Klub Biegacza Goch Gdynia Polska 00:46:43 00:50:48
1312 2212 Paweł SZYMANIEWSKI 1973 M GDAŃSK Polska 00:46:43 00:47:12
1312 2761 Łukasz Wykrzykowski 1976 M BPH Runners Team Sopot Polska 00:46:43 00:46:47
1312 3440 Rafał Milosz 1974 M Zespół Szkół Mechanicznych Gdynia Pogórze Polska 00:46:43 00:47:05
1312 4182 Łukasz Dąbrowski 1982 M Rożental Polska 00:46:43 00:47:08
1312 4438 Andrzej Dobka 1954 M Kartuzy Polska 00:46:43 00:47:16
1312 4980 Michał Różycki 1980 M Gdańsk Polska 00:46:43 00:46:47
1312 5106 Kajetan Kalinowski 1992 M Sztum Polska 00:46:43 00:47:21
1312 5202 Krzysztof Teska 1994 M Gdynia Polska 00:46:43 00:47:14
1321 394 Wacław Ligman 1976 M Gdańsk Polska 00:46:44 00:47:01
1321 1538 Marek Kisieliński 1969 M WUŻ Gdańsk Gdańsk Polska 00:46:44 00:47:28
1321 1567 Dariusz Wieczorek 1974 M Rumia Polska 00:46:44 00:47:06
1321 2153 Rafał ORCIUCH 1973 M biegiem po zdrowie RUMIA Polska 00:46:44 00:49:06
1321 3382 Marcin Czajka 1981 M Kainos biega Gdansk Polska 00:46:44 00:48:55
1321 3982 Mariusz Kawalec 1976 M Gdynia Polska 00:46:44 00:46:59
1321 4101 Andrzej Cygert 1970 M www.pomozprzemkowi.pl Gdynia Polska 00:46:44 00:46:53
1321 4287 jakub fryzowski 1983 M Gdynia Polska 00:46:44 00:47:18
1329 1415 Marcin Siemaszko 1982 M Poznań Polska 00:46:45 00:47:01
1329 2642 Marcin Siwiński 1986 M Biznest Gdynia Polska 00:46:45 00:47:02
1329 3727 Bartosz Szczepaniak 1983 M Gr. Gudziąż Gdańśk Polska 00:46:45 00:46:54
1329 5043 Marian Bork 1982 M Zbychowo Team Zbychowo Polska 00:46:45 00:48:57
1329 5172 Iwona Sikora 1979 K Roger Team Gdynia Polska 00:46:45 00:47:08
1329 5451 Łukasz Sorówka 1980 M Gdynia Polska 00:46:45 00:47:03
1335 2173 Michał Lewandowski 1987 M Mrągowo Polska 00:46:46 00:47:09
1335 3985 Mariusz Zaleski 1977 M Gdańsk Polska 00:46:46 00:49:17
1337 1122 Daniel Charun 1986 M Ujeścisko Może Wszystko Gdańsk Polska 00:46:47 00:46:52
1337 2020 Michał Wdzięczny 1988 M Atut Nr Sp z.o.o Sopot Polska 00:46:47 00:47:06
1337 2304 Maciej Pawlak 1983 M MTB Wejherowo Polska 00:46:47 00:47:11
1337 2768 Michał Zieliński 1984 M BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:46:47 00:46:49
1337 4440 Piotr Winczura 1980 M Team ASA z biegiem po zdrowie Sopot Polska 00:46:47 00:53:18
1342 467 Małgorzata Konkol 1992 K KreativSport Gdańsk Polska 00:46:48 00:47:20
1342 685 Arkadiusz Podhorodecki 1967 M Active-IT KomputeryMarkowe.pl Elbląg Polska 00:46:48 00:50:57
1342 691 Wiesia Stachańczyk 1981 K KomputeryMarkowe.pl Gdynia Polska 00:46:48 00:46:57
1342 864 Grzegorz Karczewski 1964 M Błękitni Żeglce Hel Polska 00:46:48 00:47:18
1342 2552 PIOTR JURKOW 1982 M Gdańsk Polska 00:46:48 00:47:09
1342 3284 Michał Krawczuk-Szałasow 1978 M Mężczyzna Pruszcz Gdański Polska 00:46:48 00:47:22
1342 4531 Mikołaj Prus 1993 M Słupsk Polska 00:46:48 00:46:50
1349 4534 Alicja Rybak 1989 K Elbląg Polska 00:46:50 00:47:37
1349 4759 Mariusz Tamowicz 1975 M Eaton Running Team Tymawa Polska 00:46:50 00:47:14
1349 5647 Krzysztof Winczewski 1986 M CzArNy KoT Gdańsk Polska 00:46:50 00:47:15
1352 69 Małgorzata Damaszk 1991 K Warszkowo Polska 00:46:51 00:47:31
1352 3880 Kamil Sarapuk 1998 M Gdynia Gdynia Polska 00:46:51 00:46:57
1352 4883 Robert Kopiński 1974 M Kwidzyn Biega Kwidzyn Polska 00:46:51 00:46:53
1352 5289 Karol Gołuński 1990 M NM-D Gdańsk Polska 00:46:51 00:46:56
1356 106 Marek Andryskowski 1965 M Lębork Polska 00:46:52 00:47:07
1356 814 Maksymilian Szarlej 1995 M Gdańsk Polska 00:46:52 00:47:10
1356 1396 Eliza Hałas 1977 K ALL IN Gdynia Polska 00:46:52 00:47:43
1356 3380 Anna Peszek 1980 K Lufthansa Systems Poland Runners Gdynia Polska 00:46:52 00:47:14
1356 3878 Krzysztof Reddig 1973 M Gdynia Polska 00:46:52 00:47:13
1356 3932 Andrzej Herman 1975 M Iława Polska 00:46:52 00:47:00
1362 1928 Michał Rynkowski 1978 M KS Tęcza Gdynia Gdynia Polska 00:46:53 00:47:14
1362 2815 Sebastian Kreft 1988 M Rumia Polska 00:46:53 00:47:33
1364 412 Marek Mackiewicz 1966 M Łomża Polska 00:46:54 00:47:32
1364 777 ANNA ŚLESZYCKA 1998 K GDAŃSK Polska 00:46:54 00:47:20
1364 3125 Artur Magura 1976 M O&F Gdynia Gdynia Polska 00:46:54 00:49:39
1364 4490 Marcin Masztak 1974 M Balex Suchy Dwór Polska 00:46:54 00:47:33
1368 5718 Magdalena Plizga 1986 K Gdańsk Polska 00:46:55 00:49:44
1369 2729 Karol Rygielski 1987 M ORKA GDYNIA Gdynia Polska 00:46:56 00:47:32
1369 2787 Bartosz Klebba 1972 M www.gabinetmorski.pl Swarzewo Polska 00:46:56 00:49:42
1369 3794 Paweł Jakubowski 1983 M Gdańsk Polska 00:46:56 00:47:59
1369 3817 Sławek Strzałkowski 1970 M strzalka Gdańsk Polska 00:46:56 00:47:06
1369 4571 Marcin Uber 1991 M Decathlon Przymorze Running Team Pruszcz Gdański Polska 00:46:56 00:47:27
1374 341 Maciej Chludziński 1980 M Gdynia Polska 00:46:57 00:47:12
1374 901 Krzysztof Machon 1988 M MADRIDISTAS GDYNIA Gdynia Polska 00:46:57 00:47:50
1374 1318 Adrian Szczepański 1986 M Klub biegaczy JYSK Włocławek Polska 00:46:57 00:47:40
1374 5099 Martyna Pasternak 1988 K Toruń Polska 00:46:57 00:47:51
1374 6056 Artur Semsch 1962 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:46:57 00:47:37
1379 5536 Patryk Górgurewicz 1983 M Nowa Wieś Lęborska Polska 00:46:58 00:47:48
1379 5776 Łukasz Paczoska 1985 M Liniewo Biega Liniewo Polska 00:46:58 00:47:04
1381 1688 Aleksandra Grabias 1988 K Gdańsk Polska 00:46:59 00:49:24
1381 4525 Robert Drost 1984 M Gdynia Polska 00:46:59 00:47:47
1381 6199 LUDWIG BARCZ 1962 M DARŻLUBIE Polska 00:46:59 00:47:50
1384 1686 Martyna Santos 1991 K Gdańsk Polska 00:47:00 00:47:24
1384 2004 Tomasz Grott 1975 M Ex Siedlce Gdańsk Gdańsk Polska 00:47:00 00:47:50
1384 3746 Marcin Barański 1988 M POLSKA Gdynia Polska 00:47:00 00:47:49
1384 5139 Grzegorz Narożny 1977 M Gdańsk Polska 00:47:00 00:49:37
1384 5276 Michał Arendt 1985 M Gdynia Polska 00:47:00 00:47:30
1389 514 Andrzej Smętek 1965 M Gdańsk Polska 00:47:01 00:47:50
1389 1818 Roman Baranowski 1973 M PORTA DRZWI Wejherowo Polska 00:47:01 00:47:21
1389 2387 Anna Tocha 1990 K Gdańsk Polska 00:47:01 00:49:19
1389 3895 Jarosław Cyra 1976 K Kościerzyna Kościerzyna Polska 00:47:01 00:47:04
1393 41 Tomasz Sitek 1978 M Gdańsk Polska 00:47:02 00:47:23
1393 272 Anna Labuda 1976 K Powersystem Prokowo Polska 00:47:02 00:47:23
1393 2432 Andrzej Gryboś 1979 M Gdansk Polska 00:47:02 00:47:24
1393 3857 Krystian Chracewicz 1984 M dzierzgoń Polska 00:47:02 00:47:20
1397 1600 Krzysztof Hudzik 1971 M Team ASA - biegiem po zdrowie Gdynia Polska 00:47:03 00:47:57
1397 3723 Piotr Czerkas 1978 M Morświnie Borkowo Polska 00:47:03 00:47:28
1397 4110 Grzegorz Henicz 1965 M Gdynia Polska 00:47:03 00:49:18
1397 4439 Paweł Zajączkowski 1987 M Wejherowo Polska 00:47:03 00:47:22
1401 491 Arkadiusz KRÓL 1977 M Gdańsk Polska 00:47:04 00:47:21
1401 834 Sławomir Walkusz 1983 M Triathlon Trojmiasto Kębłowo Polska 00:47:04 00:47:43
1401 2323 Patryk Kulpaczyński 1977 M Goggle PAE Team Gdańsk Polska 00:47:04 00:49:21
1401 2510 Karol Labudda 1979 M Gdynia Polska 00:47:04 00:47:16
1401 4295 Piotr Cwalina 1967 M Sport Fun Kowale Polska 00:47:04 00:47:24
1401 5440 Jakub Małecki 1989 M Gdańsk Polska 00:47:04 00:47:49
1407 110 Michał Wenta 1974 M Fikakowo Gdynia Polska 00:47:05 00:47:49
1407 673 Jacek Grzywaczewski 1969 M Gdańsk Polska 00:47:05 00:47:16
1407 2403 Roman Grzechnik 1949 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:47:05 00:47:10
1407 2634 Jakub Zakrzewski 1983 M Starogard Gdański Polska 00:47:05 00:47:22
1407 5510 Marek Janczak 1978 M 33 DROP Gdynia Polska 00:47:05 00:47:52
1412 1982 JACEK CZĄSTKA 1961 M Gdynia Polska 00:47:06 00:47:17
1412 2431 Radosław Łoś 1978 M Gdansk Polska 00:47:06 00:49:30
1412 2509 Kinga Sowa 1990 K Gdańsk Polska 00:47:06 00:47:29
1412 3279 Franciszek Jank 1980 M olimpijczyk Gdańsk Polska 00:47:06 00:49:20
1416 1845 Damian Rajkowski 1991 M Gdynia Polska 00:47:07 00:47:37
1416 2158 Tomasz Jurewicz 1969 M Jesteś Zwycięzcą czyli wstań, podnieś się ;) Elbląg Polska 00:47:07 00:47:36
1416 2521 Magda Walendzik 1990 K Kwidzyn Polska 00:47:07 00:47:31
1416 4090 Rafał Tomczyk 1971 M XTrack Gdańsk Polska 00:47:07 00:49:09
1416 4121 Sylwia Kierska-Tomczyk 1974 K Atena Gdańsk Polska 00:47:07 00:47:09
1416 5610 Maciej Wittbrodt 1992 M VITAVA RUNS Gdynia Polska 00:47:07 00:47:30
1416 5697 Przemysław Hinc 1988 M Wejherowo Polska 00:47:07 00:47:35
1423 178 Marta Drop-Mazurowska 1979 K Gdańsk Polska 00:47:08 00:47:57
1423 4235 Dawid Szuliński 1986 M Kwidzyn Polska 00:47:08 00:47:11
1425 569 Andrzej Filipski 1961 M niezrzeszony Gowino Polska 00:47:09 00:47:25
1425 2696 Adam Szweda 1982 M dywizjonOkrętówPodwodnych Gdynia Polska 00:47:09 00:47:27
1427 406 Marcin Buca 1974 M 3PTRAVEL-PASJE, PODROŻE, PRZYGODA GDYNIA Polska 00:47:10 00:47:30
1427 2939 Piotr Rytlewski 1974 M I-Tak-O-Pobiegnę Góra Polska 00:47:10 00:49:54
1427 3225 Daniel Bojanowski 1978 M TTT Gdańsk Polska 00:47:10 00:47:12
1427 4988 Krzysztof Dąbrowski 1978 M Knives.pl Sopot Polska 00:47:10 00:52:31
1431 2897 Mirek Bronk 1965 M Gdynia Polska 00:47:11 00:47:16
1431 3064 Karol Jaworski 1984 M Kartuzy Polska 00:47:11 00:47:30
1431 5616 Łukasz Łodziana 1980 M Gdynia Polska 00:47:11 00:47:46
1434 66 Piotr Zabłudowski 1974 M Sopot Polska 00:47:12 00:48:21
1434 860 Renata Czarniecka 1979 K RehaHolistic.pl Gdańsk Polska 00:47:12 00:47:21
1434 1015 Tomasz Bellwon 1988 M Sportowa Gdynia Gdynia Polska 00:47:12 00:47:14
1434 3192 Maciej Jatkowski 1986 M Gdańsk Polska 00:47:12 00:47:24
1434 5805 Tomasz Mieszała 1984 M KW PSP Wrocław Wrocław Polska 00:47:12 00:48:16
1439 2097 Katarzyna Adamiak 1990 K Intersport Gdańsk Polska 00:47:13 00:47:40
1439 2231 Andrzej Bisewski 1978 M Gdynia Polska 00:47:13 00:48:01
1439 4777 Artur Nowinowski 1973 M Gdańsk Polska 00:47:13 00:47:55
1442 80 Sławomir Smyk 1980 M Gdynia Polska 00:47:15 00:47:23
1442 1691 Karolina Głowacka 1988 K Reszel Polska 00:47:15 00:47:29
1442 2256 Paweł Ossowski 1986 M Kyokushin Karate Brusy Polska 00:47:15 00:47:39
1442 3277 Kamila Magrian 1998 K KAŻDY SOBIE ... TEAM Gdynia Polska 00:47:15 00:47:49
1446 1113 Wojciech Karnecki 1984 M CCR Poznań Poznań Polska 00:47:16 00:47:23
1446 2363 Przemek Płachecki 1989 M Rumia Polska 00:47:16 00:47:35
1446 2458 Katarzyna Morawska 1984 K Gdynia Polska 00:47:16 00:48:06
1446 3276 Sławomir Foniok 1979 M olimpijczyk Gdańsk Polska 00:47:16 00:49:30
1446 3578 mariusz Kwas 1967 M Elbląg Polska 00:47:16 00:48:09
1446 5161 Bożena Znarowska 1963 K WSzZ Ortopedia Elbląg Elblag Polska 00:47:16 00:47:27
1452 734 Jacek Tyminski 1966 M Vetro Shipping Sports Team Gdynia Polska 00:47:17 00:47:21
1452 1284 Marcin Czernichowski 1988 M Gdańsk Polska 00:47:17 00:47:41
1452 3176 Justyna Nowaczyk 1981 K Sopot Sopot Polska 00:47:17 00:47:51
1452 3216 Agnieszka Tuniewicz 1976 K Pasłęk Polska 00:47:17 00:47:27
1456 1539 Tomasz Krzak 1981 M BiegoholicyZJednejUlicy Gdynia Polska 00:47:18 00:47:26
1456 2348 Zbyszek Drewniak 1970 M Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego Gdynia Polska 00:47:18 00:47:56
1456 3404 Michał Krupowies 1991 M Gdańsk Polska 00:47:18 00:47:40
1456 4779 Adam Nowakowski 1974 M WTM Gdynia Polska 00:47:18 00:47:25
1456 4828 Marcin Zacharuk 1974 M Padł na Ryj Team Gdańsk Polska 00:47:18 00:47:53
1456 5134 Kacper Roszkowski 1990 M Starogard Gdański Polska 00:47:18 00:47:46
1462 197 Marcin Kuriata 1971 M Hospicjum św Wawrzyńca Rumia Polska 00:47:19 00:47:31
1462 760 Dorota Julke 1989 K EbroGym Tczew Polska 00:47:19 00:47:48
1462 3180 Dawid Machowski 1980 M Gdansk Polska 00:47:19 00:47:53
1462 3795 Beata Szymanska-Konieczna 1978 K Pruszcz Gdański Polska 00:47:19 00:47:28
1462 3836 Janusz Kukuła 1961 M Rokitki Polska 00:47:19 00:47:27
1467 1739 Kamil Jablonski 1988 M Świecie Polska 00:47:20 00:48:14
1467 3341 Wojciech Fira 1986 M Gdańsk Polska 00:47:20 00:47:32
1467 3510 Wojciech Szomburg 1988 M Gdynia Polska 00:47:20 00:47:22
1467 5192 Adam Bombalski 1989 M Mława Polska 00:47:20 00:48:03
1471 36 Wojciech Kujatt 1977 M KUJATT Runners Team Gdynia Polska 00:47:21 00:47:26
1471 2156 Piotr Kaczmarek 1974 M dobory.pl Gdańsk Polska 00:47:21 00:48:08
1471 5545 Mirosław Janus 1975 M Elbląg Polska 00:47:21 00:47:49
1474 871 Krzysztof Listwan 1973 M Gdańsk Polska 00:47:22 00:47:34
1474 1488 Michał Tomalak 1984 M HeadTeam Gdańsk Polska 00:47:22 00:47:54
1474 3282 Artur Guz 1974 M Gdynia Polska 00:47:22 00:48:00
1477 3472 Mateusz Kowalkowski 1989 M INTERSPORT Iława Polska 00:47:23 00:47:45
1477 4509 Izabela Gondek 1984 K Rumia Polska 00:47:23 00:47:49
1479 1071 Rafal Kosecki 1986 M Bornholm Runners Gdynia Polska 00:47:24 00:47:35
1479 3709 Piotr Kuczkowski 1978 M RMDC Gdańsk Polska 00:47:24 00:48:12
1479 5155 Tomasz Kwiatkowski 1980 M Latis Logistics Gdynia Polska 00:47:24 00:47:54
1482 185 Tomasz Janiak 1969 M Gdańsk Polska 00:47:25 00:48:00
1482 3086 Małgorzata Folwarska 1982 K GZHM Folwarscy Gdańsk Polska 00:47:25 00:47:26
1482 5300 Adam Orzechowski 1991 M Maszewo Lęborskie Polska 00:47:25 00:47:49
1482 5433 Bartosz Kaczmarek 1997 M Reda Polska 00:47:25 00:48:01
1482 5673 Monika Smaruj 1982 K SMARUJ NA TRENING TEAM Gdańsk Polska 00:47:25 00:48:07
1482 5728 Jakub Gebhardt 1979 M BALTIX - Praca w Skandynawii Gdynia Polska 00:47:25 00:52:07
1488 1930 Michał Jakubowski 1986 M KPW Gdynia Gdynia Polska 00:47:27 00:47:45
1488 2786 Jarosław Műller 1968 M Rumia Polska 00:47:27 00:47:51
1488 3201 Marcin Tokarz 1985 M Blue Media Team Gdynia Polska 00:47:27 00:47:50
1488 3231 Javier Benitez Melgar 1987 M Ronda Hiszpania 00:47:27 00:47:54
1488 4010 Oskar Skibicki 1984 M SCANDINAVIAN EXPRESS RUNNING TEAM Gdańsk Polska 00:47:27 00:47:34
1488 4727 Bartosz Kass 1991 M Żelistrzewo Polska 00:47:27 00:48:12
1494 1969 Jarosław Mikucki 1962 M Bojano Polska 00:47:28 00:47:30
1494 2327 Leszek Dajer 1972 M Gdynia Polska 00:47:28 00:47:36
1494 3433 Paulina Wiernicka 1989 K Magnum Kwidzyn Polska 00:47:28 00:47:55
1494 4240 Zbigniew Andrzej Sobisz 1988 M Gdynia Polska 00:47:28 00:49:10
1494 4722 Damian Ciarkowski 1998 M Tsunami Gdynia Polska 00:47:28 00:47:43
1494 6064 KRZYSZTOF JANISZ 1971 M JUSZKOWO Polska 00:47:28 00:47:34
1500 1368 Tomasz Kozak 1972 M POKS FAUSTYNKI Gdynia Polska 00:47:29 00:47:33
1501 245 Cezary Kowalczyk 1971 M Braniewo Polska 00:47:30 00:47:50
1501 1839 Dariusz Czerwionka 1984 M Danfoss Gdynia Polska 00:47:30 00:47:50
1503 415 Marek Domagała 1977 M Triathlon Trojmiasto Gdańsk Polska 00:47:31 00:49:36
1503 1157 Łukasz Kałabis 1988 M Gdańsk Polska 00:47:31 00:47:55
1503 2747 Bartosz Deręgowski 1988 M BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:47:31 00:47:39
1503 4327 Maciej Kucal 1984 M Triathlon Trójmiasto Gdańsk Polska 00:47:31 00:47:36
1503 4580 Joanna Błocka 1989 K Gdynia Polska 00:47:31 00:47:40
1503 5507 Tomasz Kośka 1986 M PGB Olbrzym Sopot/Prabuty Polska 00:47:31 00:50:04
1509 52 Artur Dargacz 1976 M CAŁY CZAS DO PRZODU GDYNIA Polska 00:47:32 00:47:48
1509 3830 Izabela Szczepkowska 1989 K Kiełpino biega Warszawa Polska 00:47:32 00:48:17
1509 4470 Marek Dąbrowski 1976 M Ostróda Polska 00:47:32 00:47:38
1509 5199 Szymon Strzelka 1996 M Kościerzyna Polska 00:47:32 00:49:49
1513 726 Marta Naczyk 1989 K INTERSPORT Gdynia Polska 00:47:33 00:47:55
1513 1216 Mateusz Hewelt 1989 M Borussia Dortmund Puck Polska 00:47:33 00:47:45
1513 1377 Zygmunt Drywa 1951 M 3XM Gdynia Polska 00:47:33 00:47:39
1513 2310 Marek Zwiniarski 1991 M Lubawa Polska 00:47:33 00:47:54
1513 3944 Robert Mielniczek 1975 M Reda Polska 00:47:33 00:48:01
1513 5593 Łukasz Krajewski 1986 M Puck Polska 00:47:33 00:47:48
1519 46 Kamila Szulc 1984 K Gdynia Polska 00:47:34 00:47:44
1519 571 Adi Wittbrot 1976 M Kosakowo Polska 00:47:34 00:47:40
1521 121 Adam Rutkowski 1979 M Gdynia Polska 00:47:35 00:48:12
1521 374 Marcin Malczyk 1982 M Gdynia Polska 00:47:35 00:45:50
1521 826 Łukasz Szemberski 1987 M Drużyna Szpiku Gdynia Polska 00:47:35 00:48:15
1521 1715 Łukasz Labuda 1988 M SG Squad Gdynia Polska 00:47:35 00:48:22
1521 2282 Tamara Kaśnicka 1979 K Nieckowo 24 76 - 230 Potęgowo Polska 00:47:35 00:48:13
1521 4033 Przemysław Oleszczuk 1981 M Gdynia Polska 00:47:35 00:47:51
1521 4433 Remigiusz Dłoniak 1986 M Kosakowo Polska 00:47:35 00:48:04
1528 719 Jacek Słupek 1972 M HELSKIE MORSY HEL Polska 00:47:36 00:47:49
1528 1758 Wojciech Gawlik 1981 M CSLog Grudziądz Polska 00:47:36 00:47:51
1528 2999 Marcin Żuliński 1984 M Dzikie Małpiszony Gdynia Polska 00:47:36 00:48:18
1528 3646 Artur Smudziński 1972 M niezrzeszony Gdynia Polska 00:47:36 00:48:16
1532 1769 Łukasz Jaeszke 1972 M Gdańsk Polska 00:47:37 00:47:51
1532 4102 Dariusz Wiktorowicz 1972 M BMG STARS TEAM Gdynia Polska 00:47:37 00:47:43
1532 4598 Michał Siemiątkowski 1992 M Gdynia Polska 00:47:37 00:47:42
1532 5498 Marian Formela 1960 M Gdynia Polska 00:47:37 00:47:39
1536 146 Łukasz Turczyński 1985 M GetResponse Gdańsk Polska 00:47:38 00:48:03
1536 4761 Krzysztof Becker 1963 M Becker TEAM Gdańsk Polska 00:47:38 00:50:32
1536 5631 Patryk Zblewski 1984 M Słupsk Polska 00:47:38 00:47:46
1539 45 Marek Hudzik 1967 M Team ASA - Biegiem po Zdrowie Gdynia Polska 00:47:39 00:48:12
1539 442 Michał Wloch 1977 M Gdynia Polska 00:47:39 00:48:05
1539 947 Krzysztof Rząd 1986 M Bożepole Wielkie Polska 00:47:39 00:47:42
1539 2095 Adam Daszczyński 1972 M Adaśko Team Gdańsk Polska 00:47:39 00:47:57
1539 2793 Paweł Szymczak 1974 M KB Maniac Poznań Gdańsk Polska 00:47:39 00:47:48
1544 2997 Krzysztof Legiędź 1979 M YMAA Sopot-Gdańsk Gdynia Polska 00:47:40 00:47:51
1544 5518 Radosław Dufaj 1984 M Wybitny Turbot Małgorzato Gdańsk Polska 00:47:40 00:47:54
1546 2423 Stefan Kubica 1962 M KWŚ Zakwasy Gdańsk Polska 00:47:41 00:48:18
1546 4296 Mateusz Czapski 1986 M Mężczyzna Gdynia Polska 00:47:41 00:47:58
1546 5482 Ewelina Kuklinski 1978 K Tczew Polska 00:47:41 00:47:57
1549 4393 Przemysław Księżyk 1983 M WICZLINO TEAM Gdynia Polska 00:47:42 00:47:46
1549 5711 Adrian Modzelewski 1984 M Europejskie Centrum Solidarności Gdańsk Polska 00:47:42 00:48:11
1551 158 JANUSZ CICHOWSKI 1985 M DĄBROWAR ELBLĄG Polska 00:47:43 00:47:52
1551 1413 Alicja Buczkowska 1983 K Waniewski Coaching Gdynia Polska 00:47:43 00:47:50
1551 2430 Łukasz Janusz 1979 M Tczew Polska 00:47:43 00:48:01
1551 3496 Rafał Tybura 1972 M Gdynia Polska 00:47:43 00:48:01
1551 5777 Łukasz Król 1990 M brak Bytów Polska 00:47:43 00:48:18
1556 3265 Rafał Jasiński 1973 M OPEC Gdynia Gdynia Polska 00:47:44 00:48:14
1556 5122 Jacek Freitag 1990 M Same Koty Starogard Gdański Polska 00:47:44 00:48:31
1558 4870 Marcin Cichowski 1973 M Gdynia Polska 00:47:45 00:48:16
1559 409 Adam ŁYSAKOWSKI 1963 M PROFIT S.C. Puck Polska 00:47:46 00:48:17
1559 539 Adrianna Lipko 1988 K Step By Step 3miasto Stargard Szczeciński Polska 00:47:46 00:47:58
1559 1921 Małgorzata Ilkiewicz 1990 K Gdańsk Polska 00:47:46 00:48:51
1559 1950 Artur Dębicki 1968 M Gdynia Polska 00:47:46 00:50:28
1559 2036 Monika Rogowska 1979 K Gdynia Polska 00:47:46 00:48:09
1564 2010 MAŁGORZATA LABUDDA 1988 K MTB - Małe Trójmiasto Biega REDA Polska 00:47:47 00:47:56
1564 4209 Robert Kordecki 1993 M Wielki Klincz Polska 00:47:47 00:48:09
1566 2822 Dariusz Czerwionka 1979 M chrobrycharbrowo Charbrowo Polska 00:47:48 00:50:42
1566 3234 Lars Koch-Mehrin 1967 M Berlin Germany 00:47:48 00:48:05
1566 3482 Tomasz Jerchewicz 1978 M Specops Gdynia Polska 00:47:48 00:50:27
1566 3711 Korneliusz Jeliński 1992 M Chmielno Polska 00:47:48 00:47:59
1566 4420 Milena Kołodziejczyk 1989 K Gdynia Polska 00:47:48 00:49:53
1566 4548 Jarosław Rupiewicz 1980 M KB Castellanus Warszawa Polska 00:47:48 00:48:24
1566 5643 Robert Maraszek 1982 M Gdańsk Polska 00:47:48 00:48:17
1573 977 ARTUR DŁUŻNIEWSKI 1974 M KB BBL Pasłęk PASŁĘK Polska 00:47:49 00:48:00
1573 1287 Szymon Jachimek 1982 M Czesko-Kaszubski Klub Biegacza JAROMIR MOSTY Mosty Polska 00:47:49 00:48:04
1573 1810 Hanna Mytlewska 1990 K Kalenji Polska Wałbrzych Polska 00:47:49 00:47:52
1573 2519 Anna Selewska 1997 K GKS Żukowo Banino Polska 00:47:49 00:48:28
1573 5375 Lena Cecerko 1990 K Gdańsk Polska 00:47:49 00:48:44
1573 5808 Michał Winczewski 1999 M Mks Truso Elbląg Elbląg Polska 00:47:49 00:50:10
1573 5831 Seba Sienny 1986 M Gdynia Polska 00:47:49 00:47:51
1580 95 Michał Panek 1984 M Padł Na Ryj Team Sopot Polska 00:47:50 00:50:25
1580 4388 Tomasz Andruszkiewicz 1979 M Gdańsk Polska 00:47:50 00:48:36
1580 5612 Andrzej Szpyrko 1995 M CHWARZNO TEAM Gdynia Polska 00:47:50 00:48:18
1583 742 robert leksycki 1969 M POLICJA GDYNIA gdynia Polska 00:47:51 00:47:58
1583 2107 Marta Kalinowska-Biegała 1988 K Intel Runners Gdansk Polska 00:47:51 00:48:30
1585 773 Jacek Pauba 1983 M Gdansk Polska 00:47:52 00:48:28
1586 283 Piotr Jakowiuk 1980 M Siemiatycze Polska 00:47:53 00:48:17
1586 367 Andrzej Barchanowski 1969 M Słupsk Polska 00:47:53 00:48:06
1586 1554 Marek Sokół 1975 M Braniewo Polska 00:47:53 00:48:26
1589 98 Grzegorz Legiędź 1985 M Gdańsk Polska 00:47:54 00:48:28
1589 1469 Jacek Sulima 1972 M Gdańsk Polska 00:47:54 00:48:20
1589 3079 Mateusz Adamczak 1988 M SII Gdańsk Gdynia Polska 00:47:54 00:48:30
1589 4681 krystian chorab 1996 M gdynia Polska 00:47:54 00:48:18
1593 207 Hubert Stacholiński 1981 M Skanska S.A. Gdynia Polska 00:47:55 00:47:58
1593 280 Waldemar Tabaka 1971 M Lew Lębork Lębork Polska 00:47:55 00:50:11
1593 2300 Marcin Lawenda 1978 M Wejherowo Polska 00:47:55 00:48:07
1593 2559 Marian SZRAMA 1966 M BAZA 44 LĘBORK Polska 00:47:55 00:48:08
1593 3030 Agnieszka Lewińska 1983 K Gdynia Polska 00:47:55 00:50:02
1593 5730 Jerzy Chlebowski 1960 M Boręczyn Borzęcin Polska 00:47:55 00:50:57
1599 869 Łukasz Stepnowski 1984 M Gdynia Polska 00:47:56 00:48:05
1599 1240 Bartłomiej Flisikowski 1975 M Gdynia Polska 00:47:56 00:48:43
1599 3169 Dariusz Słowik 1961 M Pruszcz Gd. Polska 00:47:56 00:48:20
1599 3687 Łukasz Formela 1986 M Volanto - WE RUN THE INTERNET Gdynia Polska 00:47:56 00:53:53
1599 4328 Lukasz Bogdanski 1981 M TRI TR Gdansk Polska 00:47:56 00:48:41
1599 4537 Piotr Pełka 1989 M FORTIS Gdańsk Polska 00:47:56 00:48:19
1599 6148 KAROL WĘGRZYNOWSKI 1986 M GDYNIA Polska 00:47:56 00:49:07
1606 2490 karolina kubiak 1977 K WEJHEROWO Polska 00:47:57 00:48:38
1606 3497 Michał Seta 1981 M Padł Na Ryj Team Gdynia Polska 00:47:57 00:50:32
1606 4077 Marcin Kostyszyn 1977 M Gdynia Polska 00:47:57 00:52:47
1606 4734 Karol Łempicki 1984 M Gdynia Polska 00:47:57 00:48:10
1606 5323 Kamil Radant 1985 M Świchowo zapomniane przez GMINĘ Świchowo Polska 00:47:57 00:48:21