Results - Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim - Bieg Główny 10km - M20

Rank Bib First name Last name Year of birth Sex Team City Country Net time Gross time
1 5456 Emil Dobrowolski 1986 M LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Chotomów Polska 00:30:08 00:30:10
2 3 Marek Kowalski 1991 M Żukowo Polska 00:30:16 00:30:16
3 2 TOMASZ GRYCKO 1992 M UKS BLIZA WŁADYSŁAWOWO WŁADYSŁAWOWO Polska 00:30:22 00:30:22
4 400 Oskar Przysiężny 1986 M LKB im. Braci Petk Lębork Gdańsk Polska 00:31:31 00:31:32
5 5802 Dawid Worobiec 1990 M Kopec Team/ DHL Olsztyn Olsztyn/ Górowo Ił. Polska 00:31:34 00:31:34
6 6003 KACPER STĘPNIAK 1994 M TRI-TEAM RUMIA RUMIA Polska 00:32:10 00:32:11
7 6 Michał Rolbiecki 1986 M LLKS Smętowo Graniczne Wejherowo Polska 00:32:19 00:32:19
7 4215 Bartłomiej Przedwojewski 1993 M SA PSP POZNAŃ Poznań Polska 00:32:19 00:32:20
9 3648 Daniel Mikielski 1990 M Olsztynek Polska 00:32:50 00:32:51
10 5076 Paweł Borawski 1986 M KS TEAM RUN GDAŃSK Starogard Gdański Polska 00:32:53 00:32:54
11 6007 ŁUKASZ ŚWIESIULSKI 1992 M KP PSP Garwolin GARWOLIN Polska 00:33:07 00:33:09
12 5224 Sebastian Treder 1992 M Talex - KP PSP Bytów Bytów Polska 00:33:17 00:33:18
13 84 Marcin Miszewski 1988 M Intel Runners Gdynia Polska 00:33:29 00:33:31
13 5772 Maciej Kerszen 1993 M AZS Uniwersytet Gdański Kościerzyna Polska 00:33:29 00:33:33
15 2391 Robert Czerniak 1986 M JW 1889 5kz Mosty Polska 00:33:38 00:33:39
15 30 PIOTR BĘTKOWSKI 1987 M KENIA UGALI TEAM ITEN Polska 00:33:38 00:33:40
17 3259 Adam Pieniek 1995 M KWIDZYN BIEGA Kwidzyn Polska 00:33:57 00:33:59
18 4117 Zbigniew Rogowski 1992 M SA PSP Poznań Poznań Polska 00:33:59 00:34:03
19 3459 Radosław Stankiewicz 1989 M LKB im. Braci Petk OPP Lębork Polska 00:34:06 00:34:07
20 1809 Patryk Łazarski 1991 M Kalenji Polska Wałbrzych Polska 00:34:13 00:34:15
21 82 Mateusz Petelski 1986 M Gdansk Polska 00:34:16 00:34:17
22 4940 Szymon Manc 1995 M SA PSP POZNAŃ POZNAŃ Polska 00:34:27 00:34:28
23 4004 ŁUKASZ MIELEWCZYK 1987 M LKB BRACI PETK LĘBORK Wicko Polska 00:34:51 00:34:53
24 684 Dawid Nikrant 1987 M LKS Ziemi Puckiej Leśniewo Polska 00:34:54 00:34:55
25 2875 Kamil Kępka 1994 M SGSP Warszawa Zosinek Polska 00:34:59 00:35:00
26 4305 Marcin Mikuś 1986 M EATON RUNNING TEAM Pelplin Polska 00:34:57 00:35:00
27 236 Bartłomiej Nikrant 1991 M LKS Ziemi Puckiej Leśniewo Polska 00:35:09 00:35:10
28 3052 Mariusz Klakus 1992 M SGSP Brodnica Polska 00:35:11 00:35:13
29 3927 Robert Niewiedziała 1993 M UKS Siódemka Rumia Rumia Polska 00:35:21 00:35:23
30 5093 Mateusz Hering 1991 M Talex Borzytuchom Bytów Polska 00:35:26 00:35:29
31 1364 Mateusz Koper 1988 M Eaton Running Team Tczew Polska 00:35:31 00:35:35
32 789 Adam Kosznicki 1990 M AZS UG Gdańsk Gdańsk Polska 00:35:40 00:35:43
32 4971 Łukasz Banaszewski 1991 M KW PSP Toruń Wielki Wełcz 24 Polska 00:35:40 00:35:45
34 3461 Marcin Rakoczy 1990 M Team ASA Biegiem po Zdrowie Gdynia Polska 00:35:51 00:36:05
35 5098 Tomasz Chudewniak 1990 M Stegna Polska 00:35:54 00:35:58
36 3268 Mariusz Okrój 1990 M Domatówko Polska 00:35:55 00:35:56
37 2025 piotr barej 1986 M km psp gdynia gdańsk Polska 00:35:58 00:36:02
38 3837 karol dampc 1986 M semeko aquasfera redaa Polska 00:36:04 00:36:07
39 6002 Sebastian Wąsicki 1988 M LKB im Braci Petk Reda Polska 00:36:12 00:36:13
40 2269 Karol Ostapczuk 1995 M Warszawa Polska 00:36:13 00:36:16
41 2109 Błażej Łukaszewski 1994 M - Nowe Miasto Lubwskie Polska 00:36:25 00:36:26
41 4967 Łukasz Krieger 1990 M KW PSP Toruń Chojniczki Polska 00:36:25 00:36:31
43 4311 Kamil Jędrasik 1995 M SA PSP POZNAŃ POZNAŃ Polska 00:36:33 00:36:37
44 4972 Zbigniew Kujawa 1990 M KW PSP Toruń Janowiec Wlp. Polska 00:36:41 00:36:43
45 4106 Damian Sławiński 1987 M LKS Zorza Gdynia Gdynia Polska 00:36:44 00:36:48
46 795 Paweł Jaszczerski 1993 M AZS Politechnika Gdańsk Grudziądz Polska 00:36:49 00:36:51
47 3575 Krzysztof Rydwelski 1991 M Bytów Polska 00:37:01 00:37:04
48 832 Adam Kaczmarek 1989 M ARKA GDYNIA Gdynia/Suchy Dwór Polska 00:37:03 00:37:08
48 2558 Michał Prusinowski 1993 M Braniewo Polska 00:37:03 00:37:14
50 5005 Bartek Głusiński 1992 M SA PSP Poznań Poznań Polska 00:37:04 00:37:08
51 15 Michał Sowa 1990 M AZS Politechnika Gdańska Gdańsk Polska 00:37:16 00:37:24
52 1777 Krzysztof Kaczyński 1986 M Piekło Lędziechowo Lędziechowo Polska 00:37:19 00:37:22
53 5514 Jan Kulczyk 1989 M Czarni Słupsk Słupsk Polska 00:37:20 00:37:23
54 4 Łukasz Oskierko 1989 M SCOTT TRISFERA POLSKA Warszawa Polska 00:37:23 00:37:24
55 4965 Wiktor Feliksiak 1993 M AZS UG Gdańsk Polska 00:37:31 00:37:39
56 1363 Michał Wolski 1990 M Słupsk Polska 00:37:32 00:37:34
56 4973 Tomasz Krajewski 1988 M KW PSP Toruń Kołuda Wielka Polska 00:37:32 00:37:39
58 499 Konrad Zalewski 1987 M Grupa Biegowa Stepokury Chełm Polska 00:37:34 00:37:41
59 5252 Lukasz Klasa 1987 M Gdańsk Polska 00:37:38 00:39:39
60 4895 Emilian Sieciński 1991 M UKS Trs Susz Susz Polska 00:37:39 00:37:46
61 3333 Bartosz Łowicki 1989 M Pruszcz Biega Pruszcz Gdanski Polska 00:38:01 00:38:03
62 1800 Wojciech Omielan 1994 M FMW runners Ełk Polska 00:38:06 00:38:13
62 2678 Marcin Muza 1986 M CompleXsports Triathlon Team Gdynia Polska 00:38:06 00:38:10
64 3526 Patryk Sanecki 1990 M KB Biegam Bo Lubię Pasłęk Pasłęk Polska 00:38:09 00:38:16
64 4720 Sylwester Michalak 1988 M KP PSP Lodz Kutno Polska 00:38:09 00:38:19
66 927 Mateusz Lecki 1986 M Parkrun Szczecinek Szczecinek Polska 00:38:13 00:38:18
67 4894 Kamil Skrzybalski 1988 M HustlA Runna ŁbA exclusice /lmtd edtn/ Łeba Polska 00:38:16 00:38:20
68 5253 Aleksander Kujawa 1987 M Active Way Gdańsk Polska 00:38:19 00:38:31
69 2855 Grzegorz Michalak 1990 M SGSP Wałbrzych Polska 00:38:26 00:38:30
70 2045 Grzegorz Formela 1988 M Sopot Polska 00:38:29 00:38:32
71 953 Michał Grabiński 1992 M Straszyn Biega Straszyn Polska 00:38:37 00:38:49
72 3824 Cezary Mielewczyk 1993 M Lębork Polska 00:38:50 00:38:58
72 4012 Rafał Osiński 1989 M NORDCITY Gdańsk Polska 00:38:50 00:38:53
74 4954 Paweł Nowaszczuk 1986 M Międzychód Polska 00:39:06 00:39:13
75 79 Adam Sternal 1988 M Gdynia Polska 00:39:11 00:39:13
76 2844 Mateusz Studniak 1989 M kekeZergRush Gdynia Polska 00:39:18 00:39:27
77 480 Szymon Bloch 1989 M Gdynia Polska 00:39:20 00:39:29
78 4480 Arkadiusz Karwowski 1988 M ING Bank Mrągowo Polska 00:39:21 00:39:30
79 1916 Paweł Mazur 1989 M Grudziądz Polska 00:39:22 00:39:25
80 5581 Łukasz Gałka 1991 M KS Wejher Wejherowo/Rim Tim Team Braniewo Gdańsk Polska 00:39:23 00:39:28
81 4861 Jan Krakowski 1994 M AZS Politechnika Gdańska Gdynia Polska 00:39:25 00:39:30
82 4370 Michał Zajk 1990 M Geoban Reda Polska 00:39:30 00:39:42
83 1746 Dawid Skowroński 1990 M Gdańsk Polska 00:39:33 00:39:47
83 2912 Michał Szymanek 1989 M Gdynia Polska 00:39:33 00:39:42
85 163 Mateusz Badziong 1991 M Intel Runners Gdańsk Polska 00:39:39 00:39:47
86 3995 Błażej Wnuk 1994 M Remus Kościerzyna Wielki Klincz Polska 00:39:40 00:39:43
87 2676 Mateusz Skuza 1988 M 42.195 Wejherowo Wejherowo Polska 00:39:43 00:39:50
88 4256 Sean Downey 1987 M Dublin Irlandia 00:39:44 00:39:50
89 4806 Maciej Kwiatek 1994 M Gdańsk Polska 00:39:52 00:39:57
90 2720 Piotr Pawelczyk 1994 M Gdynia Polska 00:39:53 00:39:56
91 2477 MARCIN WIETECHA 1987 M RUSH DENIED GDAŃSK Polska 00:39:54 00:42:09
92 3862 Krzysztof Skubij 1990 M Gdynia Polska 00:39:55 00:40:01
92 4233 Łukasz Pomagruk 1989 M Gdańsk Polska 00:39:55 00:40:02
94 4623 Jan Lenc 1986 M Rozwalewo Polska 00:40:08 00:40:25
95 4112 Adam Dettlaff 1986 M KP PSP WEJHEROWO Brzyno Polska 00:40:09 00:40:13
96 1823 DANIEL PASISZ 1987 M Gdynia Polska 00:40:13 00:40:16
97 2948 Damian Kreft 1993 M Łęczyce Polska 00:40:14 00:40:19
98 2569 Jakub Dziemian 1990 M gdańsk Polska 00:40:17 00:40:26
98 5686 Karol Cesarz 1988 M Suchy Dąb Polska 00:40:17 00:42:31
100 2402 Paweł Paszkowski 1986 M Borkowo Łostowickie Polska 00:40:18 00:40:23
101 459 Łukasz Wojciechowski 1986 M Rumia Polska 00:40:20 00:42:33
102 184 Mateusz Spadik 1989 M Radostowo Polska 00:40:21 00:40:31
102 3063 Ryszard Pirógowski 1991 M Bielsko-Biała Polska 00:40:21 00:40:26
104 4164 SEBASTIAN BIERNACKI 1986 M Gdańsk ENEVA GDAŃSK Polska 00:40:22 00:40:38
105 2637 Tomasz Marek Mazurek 1990 M Gdańsk Polska 00:40:23 00:40:44
106 3353 Leszek Nogieć 1986 M Gdynia Polska 00:40:24 00:40:29
106 4225 Adam Lewna 1989 M Lightbox Łączyńska Huta Polska 00:40:24 00:40:54
106 4627 Grzegorz Książek 1991 M Euro Gdańsk Polska 00:40:24 00:40:43
109 1183 Łukasz Ławicki 1987 M Gdynia Polska 00:40:26 00:40:36
110 1562 Daniel Dzieliński 1991 M Akademia Marynarki Wojennej Gdynia Polska 00:40:27 00:40:30
111 6035 MICHAŁ BOSAK 1987 M GDAŃSK Polska 00:40:28 00:40:48
112 3047 Sebastian Lisocki 1992 M Działdowo Polska 00:40:29 00:40:48
113 1661 leszek szczepańki 1990 M kwidzyn biega kwidzyn Polska 00:40:32 00:40:49
114 1918 Bartosz Pietrzak 1987 M PWT Wałbrzych Polska 00:40:34 00:40:38
115 5162 Daniel Baranowski 1994 M Gdynia Polska 00:40:37 00:40:43
116 4637 Mateusz Cirocki 1991 M AZS UG / PG Gdańsk Polska 00:40:39 00:40:43
117 2206 Andrzej Bembenista 1987 M Samodyscyplina TEAM Rybnik Polska 00:40:40 00:40:48
118 2407 Mateusz Hadziewicz 1992 M Elbląg Polska 00:40:42 00:40:47
119 811 Mateusz Półrola 1989 M KP PSP Radomsko Radomsko Polska 00:40:44 00:40:52
120 930 Tomasz Majkowski 1989 M Skórcz Polska 00:40:45 00:40:51
120 2253 Paweł Olejnik 1991 M Gdańsk Polska 00:40:45 00:40:56
122 3860 Łukasz Pagórski 1993 M Mława Polska 00:40:46 00:40:48
123 559 Bartosz Grudzień 1986 M Gdańsk Polska 00:40:49 00:41:02
124 3924 Piotr Kowalski 1993 M Żukowo Polska 00:40:50 00:40:55
125 4086 Grzegorz Sulima 1990 M Olecko Polska 00:40:52 00:41:14
126 4254 Adam Leszczyński 1986 M Gdynia Polska 00:40:53 00:41:16
127 4399 Mateusz Frączkowski 1991 M Ełk Polska 00:40:54 00:40:59
128 2414 Filip Zywert 1991 M Gdańsk Polska 00:40:55 00:41:00
129 62 Marcin Knozowski 1989 M Lubawa Kocha Biegac Lubawa Polska 00:40:58 00:40:59
129 5701 Mariusz Dziadkowiec-Michoń 1993 M PSP Jelenia Góra Miłków Polska 00:40:58 00:41:01
131 4345 Miłosz Zdęga 1994 M SGSP Warszawa Leszno Polska 00:41:00 00:41:20
132 628 Szymon Stańczyk 1988 M K.K.S MITOCHONDRIUM JANOWO Rumia Polska 00:41:04 00:41:10
133 3959 Piotr Marszałkowski 1988 M Gdańsk Polska 00:41:07 00:43:22
134 3887 Adam Kamiński 1992 M Gryf Pomorze Piaseczno Polska 00:41:12 00:41:22
135 3522 Gracjan Bujnowski 1992 M Vitava Runs Gdynia Polska 00:41:13 00:41:36
136 2591 Robert Wincławski 1991 M Ochotnicza Straż Pożarna SOPOT Sopot Polska 00:41:15 00:41:22
137 4318 Łukasz Kowalski 1989 M Lębork Polska 00:41:18 00:41:25
138 4113 Kamil Staniec 1989 M Baltic-Star Grudziądz Polska 00:41:19 00:41:45
139 4386 Tomasz Polak 1989 M Ustka Polska 00:41:20 00:41:33
140 3674 Krzysztof Kalisz 1991 M Wiozę się pomału TEAM Iława Polska 00:41:21 00:43:24
141 3677 Przemysław Deka 1991 M Grudziądz Polska 00:41:27 00:41:31
142 5841 Tomasz Hewelt 1988 M Małe Trójmiasto Biega Wejherowo Polska 00:41:29 00:41:33
143 5197 Paweł Napieralski 1986 M 42.195 Wejherowo/33 dr OP Wejherowo Polska 00:41:30 00:41:38
144 1714 Piotr Jurzyk 1993 M SGSP Warszawa Polska 00:41:32 00:41:41
145 4412 Piotr Kłosak 1987 M Gdańsk Polska 00:41:36 00:41:50
146 1177 Marcin Polański 1991 M Sztutowo Polska 00:41:37 00:41:44
147 1970 Michał Wygnańczuk 1987 M IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA GDYNIA Polska 00:41:51 00:41:52
148 1435 ANDRZEJ ADAMIAK 1989 M GDAŃSK Polska 00:41:54 00:42:00
149 2578 Michał Mierzejewski 1986 M Gdynia Polska 00:41:59 00:42:14
150 2590 MAREK LESSNAU 1988 M GNIEŻDŻEWO Polska 00:42:01 00:42:03
150 3344 Bartłomiej Barski 1988 M Borkowo Polska 00:42:01 00:42:04
152 3287 Maciej Piekarski 1989 M biegamyrazem.pl Gdynia Gdynia Polska 00:42:03 00:42:19
153 2641 Mateusz Grabowski 1993 M Juszkowo Polska 00:42:07 00:42:38
153 3177 Piotr Bogdański 1988 M SPOKOJNIE TO TYLKO KONTUZJA Elbląg Polska 00:42:07 00:42:34
153 5448 Adrian Cieślik 1987 M "Biegam w Trójmieście" www.bieganie.3mcity.pl Gdańsk Polska 00:42:07 00:42:12
156 3339 Jędrzej Karpiński 1993 M Gdynia Polska 00:42:09 00:42:26
157 2251 Damian Kukczyński 1987 M Biegający Tczew Rybaki Polska 00:42:10 00:42:33
157 4309 Maciej Bagiński 1989 M Polszy Gdynia Polska 00:42:10 00:42:17
157 6041 Leszek Olszewski 1988 M - Wejherowo Polska 00:42:10 00:42:35
160 175 Daniel Drozdowski 1988 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:42:12 00:42:26
161 3060 Marcin Grochowski 1988 M Runeda Rumia Polska 00:42:16 00:42:25
162 4816 Łukasz Walczuk 1994 M Rumia Polska 00:42:20 00:42:40
163 3667 Patryk Duszak 1989 M ghostrunner Mosty Polska 00:42:21 00:42:30
164 4677 Krzysztof Jereczek 1987 M www.bwt.3mcity.pl Sopot Polska 00:42:22 00:42:36
165 1648 edward jeżewski 1988 M sopot Polska 00:42:26 00:43:08
166 4474 Piotr Skonieczny 1990 M NM-D Gdynia Polska 00:42:27 00:42:32
167 2211 Andrzej Jr Szapiel 1990 M Triathlon Trójmiasto Pogórze Polska 00:42:29 00:42:50
167 3217 Filip Ordakowski 1995 M Gdynia Polska 00:42:29 00:42:38
169 4075 Marcin Tomaszewicz 1990 M CompleXsports Elbląg Polska 00:42:30 00:42:36
169 4553 Kamil Leszczyński 1986 M 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy Lidzbark Warmiński Polska 00:42:30 00:42:36
171 3342 Jakub Narloch 1993 M SGSP Kościerzyna Polska 00:42:33 00:42:41
172 5658 Aleksander Andrzejewski 1990 M Tczew Polska 00:42:34 00:42:37
173 1774 Nick Day 1986 M Gdynia UK 00:42:36 00:42:51
173 3365 Łukasz Kot 1989 M Okonek! Okonek Polska 00:42:36 00:42:44
175 915 Filip Siwiak 1995 M ZSE Gdańsk Gdańsk Polska 00:42:37 00:42:46
175 3236 Marek Grzegory 1990 M Trzymam Tempo Władysławowo Polska 00:42:37 00:43:07
177 4251 Tomasz Dąbrowski 1987 M KS Movement / AZS UG Gdańsk Polska 00:42:45 00:42:47
178 4839 Melchior Karpiński 1989 M LightBox.pl Gdańsk Polska 00:42:50 00:43:20
179 1146 Kamil Zielonka 1986 M SURSUM Lębork Polska 00:42:54 00:43:09
179 4700 adam ciszewski 1990 M stogi team gdansk Polska 00:42:54 00:43:02
179 5353 Michał Suchański 1992 M SGSP Pewel Mała Polska 00:42:54 00:43:14
182 1520 Marcin Grodź 1990 M Szczytno Polska 00:42:56 00:43:10
182 5376 Patryk Walaszkowski 1988 M SII Gdańsk Gdynia Polska 00:42:56 00:42:57
184 5740 Oskar Jacyno 1990 K Tęcza Miłomłyn Gdańsk Polska 00:42:57 00:43:20
185 3945 Artur Gussmann 1991 M Sopot Polska 00:42:58 00:43:29
186 881 Mateusz Sułecki 1990 M Gdańsk Polska 00:42:59 00:43:26
186 3624 Marcin Kąkol 1987 M Gdynia Polska 00:42:59 00:45:39
188 4725 Marcin Markus 1988 M Braniewo Polska 00:43:00 00:43:13
189 118 Artur Sarak 1988 M Braniewo Polska 00:43:02 00:43:13
190 3665 Mateusz Nastały 1993 M Catch Me If You Can Wejherowo Polska 00:43:03 00:43:26
191 4932 Damian Myszk 1986 M PORTA DRZWI ROBAKOWO Polska 00:43:05 00:43:16
191 6042 MACIEK FORMELA 1987 M ? Polska 00:43:05 00:43:21
193 4890 Piotr Kasina 1989 M Łeba Polska 00:43:09 00:43:19
194 507 Krystian Meyer-Szary 1986 M BUSHIDO Gdynia Polska 00:43:10 00:43:26
195 5239 Adam Rompa 1993 M EbroGym Tczew Polska 00:43:11 00:43:19
196 4340 Adam Wełnicki 1991 M Olsztyn Polska 00:43:13 00:43:36
196 5745 Piotr Kucab 1987 M Swarzewo Polska 00:43:13 00:43:19
198 4718 Krzysztof Weber 1995 M Gdańsk Polska 00:43:15 00:43:16
199 219 Tomasz Łukowicz 1990 M parkrun Rumia Rumia Polska 00:43:16 00:43:27
200 3997 Piotr Landowski 1992 M gdynia Polska 00:43:17 00:43:26
200 4848 Igor Brożyna 1988 M Gdynia Polska 00:43:17 00:43:20
202 983 Sebastain RESZKOWSKI 1987 M Siemirowice Polska 00:43:19 00:43:23
203 5570 Piotr Stelmasik 1987 M Gdynia Polska 00:43:20 00:43:53
204 44 Artur Mądry 1986 M Gdynia Polska 00:43:23 00:43:25
204 5528 Jacek Zwara 1992 M Hooah Gdynia Polska 00:43:23 00:45:26
206 2436 Sławomir Prena 1986 M KM PSP Gdynia Gościcino Polska 00:43:24 00:43:30
207 4423 Piotr Jędrkowiak 1988 M Gdańsk Polska 00:43:25 00:43:52
208 39 Dariusz Wysocki 1986 M WOJSKO POLSKIE Gdańsk Polska 00:43:26 00:43:27
208 243 Mikołaj Suska 1988 M Piast Złotów Gdańsk Polska 00:43:26 00:43:32
210 1508 Łukasz Piotrkowski 1991 M Osa Ząbrowo Ząbrowo Polska 00:43:27 00:43:29
211 3950 Michał Kordylas 1986 M Słupsk Polska 00:43:29 00:43:54
212 3758 Maciej Gugnowski 1990 M Gdańsk Polska 00:43:31 00:43:47
212 4155 Tomasz Schoenrock 1994 M Finisz Morąg Nowy Dwór Gdański Polska 00:43:31 00:43:51
214 5222 Michał Kunc 1991 M Tuchola Polska 00:43:32 00:43:59
215 3297 Szymon Lica 1990 M SISU OWB Bydgoszcz Polska 00:43:33 00:43:57
216 5408 Piotr Raszkowski 1987 M FOREST Forever Gdańsk Gdańsk Polska 00:43:34 00:43:50
217 4764 Dawid Mach 1986 M One Person Team Wejherowo Polska 00:43:35 00:43:59
218 1728 Jose Bosch 1990 M Sopot Polska 00:43:39 00:46:33
219 318 Dawid Szot 1992 M LKS Zantyr Sztum Sztum Polska 00:43:42 00:43:47
220 4062 Maciej Korol 1991 M ARKA GDYNIA Gdynia Polska 00:43:45 00:43:51
221 2237 Karol Dawczyk 1986 M Gdynia Polska 00:43:48 00:43:52
221 3006 Fryderyk Hoga 1988 M Gdynia Polska 00:43:48 00:44:01
223 4652 Łukasz Piesik 1989 M SII Gdańsk Lidzbark Warmiński Polska 00:43:50 00:44:16
224 2621 Patryk Langowski 1990 M Pruszcz Gdański Polska 00:43:53 00:44:03
225 1575 Adrian Graczyk 1988 M GAP Dąbrowa Gdynia Polska 00:43:54 00:44:06
226 3936 Karol Czoska 1987 M Gościcino Polska 00:43:57 00:44:05
227 4943 Mateusz Czoska 1989 M Gościcino Polska 00:43:58 00:44:05
228 5547 kacper nowak 1992 M rebiechowo Polska 00:43:59 00:44:50
229 5191 Paweł Palmowski 1988 M Bitch don't kill my vube! Gdynia Polska 00:44:00 00:44:19
230 205 Michał Stankiewicz 1989 M Gdynia Polska 00:44:01 00:44:03
230 3083 Daniel Sikora 1986 M Zamena Rulez Gdynia Polska 00:44:01 00:44:20
230 4823 Maciej Ciesielski 1994 M Toruń Polska 00:44:01 00:44:11
233 5295 Krzysztof Cichowski 1987 M Gdynia Polska 00:44:04 00:44:37
234 692 Jan Kąkol 1992 M Straszyn Polska 00:44:14 00:44:21
235 3080 Martin Maciejewski 1993 M Tczew Polska 00:44:15 00:44:23
236 2653 Rafał Oktaba 1987 M Urzad Miejski w Gdansku Gdynia Polska 00:44:16 00:44:21
237 384 Krzysztof Dąbrowski 1987 M trojmiasto biega Gdańsk Polska 00:44:18 00:46:59
238 1354 Robert Teśka 1986 M Wejherowo Polska 00:44:21 00:44:41
239 2073 Tomasz Tołoczko 1991 M Gdańsk Polska 00:44:23 00:44:34
239 3135 Mieszko Szubiński 1991 M Xtrainer.pl Gdynia Polska 00:44:23 00:44:45
241 3065 Krzysztof Ochab 1988 M Gdynia Polska 00:44:26 00:44:44
242 2955 Michał Kościuk 1992 M Reda Polska 00:44:27 00:44:56
242 4688 Leszek Szymański 1986 M Gdynia Polska 00:44:27 00:44:29
244 2419 Grzegorz Kąkol 1988 M Balls of Steel Gdynia Polska 00:44:28 00:47:25
245 4819 Artur Skorupski 1989 M Gdynia Polska 00:44:29 00:44:35
245 5767 Krzysztof Jażdżewski 1990 M Susz Polska 00:44:29 00:46:54
247 2615 Jakub Gawroński 1991 M Wiozę się pomału team Toruń Polska 00:44:30 00:46:34
248 1882 Piotr Grzyś 1991 M Gdynia Polska 00:44:36 00:44:59
249 1854 Damian Lademan 1989 M Orle Polska 00:44:37 00:44:50
250 1704 Wojciech Korsaj 1995 M Malbork Polska 00:44:38 00:45:32
251 404 Mateusz Bogorodz 1986 M Mrągowo Polska 00:44:41 00:44:55
251 3775 Piotr WONTORSKI 1986 M GDAŃSK Polska 00:44:41 00:45:24
253 2842 Sebastian Marszałek 1992 M Gdynia Polska 00:44:42 00:45:02
253 4962 Paweł Kulwiński 1987 M Rockfin Team Sztum Polska 00:44:42 00:44:48
253 5036 Maciej Budnik 1988 M Peekaboo Team Gdańsk Polska 00:44:42 00:45:12
256 4041 Michał Putko 1990 M Hobbici CM UMK Gdańsk Polska 00:44:43 00:44:49
257 1750 Michał Wawrzyniak 1987 M Gdynia Polska 00:44:47 00:45:03
257 4448 Adrian Kaźmierski 1990 M Warszawa Polska 00:44:47 00:44:58
257 4581 LUCJAN ZGŁOBICKI 1987 M RUNEDA REDA Polska 00:44:47 00:44:48
260 1090 Michał Kowalik 1988 M Kasia Fans Gdynia Polska 00:44:48 00:45:00
260 1812 Damian Badziag 1986 M Metal Team Lębork Polska 00:44:48 00:45:17
262 4398 Emil Grochowski 1990 M GroszekTeam Grudziądz Polska 00:44:51 00:44:53
263 1006 Łukasz Zatorski 1988 M WSP KPW Gdynia Gdynia Polska 00:44:53 00:45:42
264 4131 MOHAMED DOUMBOUYA 1992 M RINTOKING17 MECHELINKI Polska 00:44:55 00:45:10
265 2388 Jakub Lew 1987 M Gdańsk Polska 00:44:57 00:49:23
265 2690 Piotr Smoliński 1987 M SII Gdańsk Gdynia Polska 00:44:57 00:45:12
267 3806 Marcin Więckowicz 1989 M Gdańsk Polska 00:44:58 00:45:25
268 1872 Jarosław Jąkalski 1987 M Gdynia Polska 00:45:00 00:45:29
269 260 Wiktor Kowalski 1987 M Sopot Polska 00:45:01 00:45:08
269 4029 Mateusz Słomkowski 1991 M Włocławek Polska 00:45:01 00:45:33
271 3664 Piotr Garbacki 1986 M Gdynia Polska 00:45:03 00:45:23
272 1026 FABIAN PURWIN 1994 M GRUDZIĄDZ Polska 00:45:04 00:45:16
273 337 Mateusz Miszewski 1989 M CompleXsports Triathlon Team Gdańsk Polska 00:45:05 00:45:13
274 135 Radosław Łabędzki 1995 M Bezcelowe Gdynia Polska 00:45:06 00:45:28
275 2721 Paweł Kwarciński 1990 M Rynhaki Rolnik Team Pozezdrze Polska 00:45:07 00:45:40
275 4801 Paweł Orzechowski 1989 M Gdańsk Polska 00:45:07 00:45:32
277 3351 Patryk Kowalski 1994 M Elbląg Polska 00:45:11 00:49:25
277 4316 Tomasz Bazyluk 1995 M SA PSP POZNAŃ Poznań Polska 00:45:11 00:45:32
279 4367 Filip Hinc 1991 M Skorzewo Polska 00:45:18 00:45:54
280 285 Krzysztof Krysiak 1988 M Gdynia Polska 00:45:21 00:45:28
281 3013 Piotr Wiśniewski 1986 M Gdynia Polska 00:45:23 00:45:30
281 3568 Łukasz Ciskowski 1986 M Gnieżdżewo Polska 00:45:23 00:46:04
283 4695 Jan. Ceynowa. 1987 M Smolno. Polska 00:45:24 00:46:18
284 3888 Rémi Labelle 1986 M Paris France 00:45:26 00:45:28
285 63 Michał Lemke 1988 M LOTOS Team Gdańsk Polska 00:45:27 00:45:34
286 5089 Robert Dolata 1989 M Gdynia Polska 00:45:30 00:45:42
287 2946 Tomasz Serowik 1990 M Gdańsk Polska 00:45:32 00:45:44
288 5453 Marek Jaskot 1989 M OD JUTRA NIE PIJĘ Malbork Polska 00:45:33 00:45:52
289 1642 Przemysław Słowik 1986 M Gdańsk Polska 00:45:34 00:45:37
289 1787 Adrian Madejewski 1987 M MTB Wejherowo Polska 00:45:34 00:46:17
289 4640 Michał Orłowski 1987 M Gdańsk Polska 00:45:34 00:48:05
289 5508 Jacek Szymański 1986 M ZKS Miastko Miastko Polska 00:45:34 00:47:39
293 4202 Krzysztof Gutteter 1987 M Gdynia Polska 00:45:36 00:46:19
293 6047 PIOTR JAROŃ 1988 M Lufthansa Systems Poland Runners RUMIA Polska 00:45:36 00:45:55
295 1357 Sławomir Wołczkiewicz 1987 M Lufthansa Systems Poland Runners Gdańsk Polska 00:45:37 00:45:55
295 5707 Tomasz Zakrzewski 1988 M Gdynia Polska 00:45:37 00:46:04
297 490 Jerzy Markowski 1986 M Gdynia Polska 00:45:38 00:45:51
297 2474 Bolesław Szukalski 1986 M SKTJ Gdynia Polska 00:45:38 00:48:30
299 77 Andrzej Fabich 1986 M Tczew Polska 00:45:39 00:45:41
300 421 Łukasz Szarmach 1986 M Gdynia Polska 00:45:40 00:45:59
300 4329 Radosław Piotrowski 1986 M ARKA Gdynia Polska 00:45:40 00:45:54
302 4138 Maciej Błażejczak 1990 M K.K.S Mitochondrium Janovo Rumia Polska 00:45:41 00:46:04
303 2232 Szymon Adamczyk 1986 M Gdańsk Polska 00:45:44 00:46:33
303 3781 Adrian Dziki 1992 M Bielica Polska 00:45:44 00:45:57
303 5249 Maciek Mikita 1993 M Gdańsk Polska 00:45:44 00:46:36
306 2070 Paweł Ligenza 1989 M Rumia Polska 00:45:47 00:45:55
306 5340 Marek Ewertowski 1993 M - Elbląg Polska 00:45:47 00:45:48
308 4341 Piotr Weintrit 1992 M Parkrun Warszawa-Praga Gdynia Polska 00:45:49 00:46:15
309 2044 Jędrzej Walczak 1987 M Gdańsk Polska 00:45:52 00:46:16
310 3748 Łukasz Grudzień 1988 M ECM El-Hurt Elbląg Polska 00:45:53 00:46:10
310 3835 Daniel Budzisz 1986 M Kuźnica Polska 00:45:53 00:45:58
310 5179 Karol Teklak 1986 M Gdynia Polska 00:45:53 00:46:19
313 1814 Mateusz Brzeziński 1995 M Gdynia Polska 00:45:55 00:46:31
314 3181 Szymon Rękawek 1992 M Gdańsk Polska 00:45:58 00:46:11
315 212 Sebastian Narloch 1988 M Bardzo Szybko Dookoła Gdynia Polska 00:46:00 00:50:25
315 4920 Bartosz Nawotnik 1989 M Mława Polska 00:46:00 00:46:47
317 4934 Bartosz Kwiatek 1992 M Sopot Polska 00:46:01 00:46:11
318 457 Dominik Zimakowski 1986 M Volanto - WE RUN THE INTERNET Gdańsk Polska 00:46:03 00:46:50
318 3298 Łukasz Kucel 1986 M Wejherowo Polska 00:46:03 00:48:42
320 4437 Damian Dobka 1990 M Kartuzy Polska 00:46:07 00:46:11
321 1792 Tomasz Piernicki 1986 M Gdańsk Polska 00:46:08 00:46:36
322 3330 Emil Tarkowski 1990 M EbroGym Gdansk Polska 00:46:09 00:49:04
323 5072 Paweł Maciejewski 1991 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:46:10 00:46:21
324 2829 Jacek Grabarczyk 1989 M SEAHAWKS Wejherowo Polska 00:46:11 00:46:18
324 3649 Maciej Królicki 1988 M Jolo Team Biskupiec Polska 00:46:11 00:46:19
326 803 Jakub Suchecki 1994 M Gdańsk Polska 00:46:13 00:46:42
326 5418 Michał Solarz 1992 M Gdynia Polska 00:46:13 00:47:01
328 2202 Adam Jankowski 1990 M Geoban Gdańsk Polska 00:46:14 00:46:18
328 4226 Mikołaj Barc 1990 M PADŁ NA RYJ TEAM Gdańsk Polska 00:46:14 00:46:37
330 3293 KRZYSZTOF CHRZANOWSKI 1988 M Kwidzyn Polska 00:46:17 00:46:23
330 5817 Fabian Jurczyk 1987 M Skórcz Polska 00:46:17 00:46:50
332 3896 Bartosz Fudalewski 1986 M H3M Gdynia Polska 00:46:18 00:46:46
333 981 Adrian Borowiecki 1994 M Gdynia Polska 00:46:20 00:46:44
334 5393 Adam Lipski 1994 M Gdańsk Polska 00:46:21 00:46:47
335 2017 Piotr Sanecki 1987 M KB Biegam Bo Lubię Pasłęk Pasłęk Polska 00:46:24 00:48:35
336 3626 Michał Witman 1990 M Rumia Polska 00:46:30 00:46:54
337 5052 Mateusz Chocha 1988 M Kościerzyna Polska 00:46:32 00:46:55
337 5670 Paweł Studziński 1992 M Żelistrzewo Polska 00:46:32 00:46:57
339 4021 Ireneusz Przysiecki 1988 M 6 OREL Gdynia Polska 00:46:33 00:46:37
340 1932 Łukasz Błaszkowski 1987 M DasKaszebeGrupe Wejherowo Polska 00:46:34 00:47:03
340 3480 Tomasz Wawrzonowski 1989 M Gdynia Polska 00:46:34 00:47:44
340 5413 Mateusz Szynkowski 1988 M Intersport Galeria bałtycka Kętrzyn Polska 00:46:34 00:46:55
343 2372 Paweł Kobus 1989 M Quadrille SPA Gdynia Polska 00:46:35 00:46:48
344 802 Paweł Kędzierski 1987 M ATENA Sopot Polska 00:46:36 00:46:54
344 2727 Łukasz Urbański 1990 M Kwidzyn Polska 00:46:36 00:46:58
346 4478 Krzysztof Kulas 1987 M Kościerzyna Kościerzyna Polska 00:46:38 00:47:01
346 4666 Piotr Piwoński 1986 M WSP KPW Gdynia Lębork Polska 00:46:38 00:46:51
348 4197 Radosław Fede 1992 M KB LECH RYPIN Rypin Polska 00:46:39 00:46:58
349 1879 Kamil Tyrański 1989 M Gdynia Polska 00:46:40 00:47:05
349 2691 Jakub Butkiewicz 1988 M Mors of Braniewo Braniewo Polska 00:46:40 00:47:33
349 4054 Mateusz Sierzputowski 1990 M Gdynia Polska 00:46:40 00:47:06
352 5411 Maciej Patok 1993 M Robie To Bo Lubie Swarzewo Polska 00:46:41 00:47:06
353 5106 Kajetan Kalinowski 1992 M Sztum Polska 00:46:43 00:47:21
353 5202 Krzysztof Teska 1994 M Gdynia Polska 00:46:43 00:47:14
355 2642 Marcin Siwiński 1986 M Biznest Gdynia Polska 00:46:45 00:47:02
356 2173 Michał Lewandowski 1987 M Mrągowo Polska 00:46:46 00:47:09
357 1122 Daniel Charun 1986 M Ujeścisko Może Wszystko Gdańsk Polska 00:46:47 00:46:52
357 2020 Michał Wdzięczny 1988 M Atut Nr Sp z.o.o Sopot Polska 00:46:47 00:47:06
359 4531 Mikołaj Prus 1993 M Słupsk Polska 00:46:48 00:46:50
360 5647 Krzysztof Winczewski 1986 M CzArNy KoT Gdańsk Polska 00:46:50 00:47:15
361 5289 Karol Gołuński 1990 M NM-D Gdańsk Polska 00:46:51 00:46:56
362 814 Maksymilian Szarlej 1995 M Gdańsk Polska 00:46:52 00:47:10
363 2815 Sebastian Kreft 1988 M Rumia Polska 00:46:53 00:47:33
364 2729 Karol Rygielski 1987 M ORKA GDYNIA Gdynia Polska 00:46:56 00:47:32
364 4571 Marcin Uber 1991 M Decathlon Przymorze Running Team Pruszcz Gdański Polska 00:46:56 00:47:27
366 901 Krzysztof Machon 1988 M MADRIDISTAS GDYNIA Gdynia Polska 00:46:57 00:47:50
366 1318 Adrian Szczepański 1986 M Klub biegaczy JYSK Włocławek Polska 00:46:57 00:47:40
368 3746 Marcin Barański 1988 M POLSKA Gdynia Polska 00:47:00 00:47:49
369 4439 Paweł Zajączkowski 1987 M Wejherowo Polska 00:47:03 00:47:22
370 5440 Jakub Małecki 1989 M Gdańsk Polska 00:47:04 00:47:49
371 1845 Damian Rajkowski 1991 M Gdynia Polska 00:47:07 00:47:37
371 5610 Maciej Wittbrodt 1992 M VITAVA RUNS Gdynia Polska 00:47:07 00:47:30
371 5697 Przemysław Hinc 1988 M Wejherowo Polska 00:47:07 00:47:35
374 4235 Dawid Szuliński 1986 M Kwidzyn Polska 00:47:08 00:47:11
375 1015 Tomasz Bellwon 1988 M Sportowa Gdynia Gdynia Polska 00:47:12 00:47:14
375 3192 Maciej Jatkowski 1986 M Gdańsk Polska 00:47:12 00:47:24
377 2256 Paweł Ossowski 1986 M Kyokushin Karate Brusy Polska 00:47:15 00:47:39
378 2363 Przemek Płachecki 1989 M Rumia Polska 00:47:16 00:47:35
379 1284 Marcin Czernichowski 1988 M Gdańsk Polska 00:47:17 00:47:41
380 3404 Michał Krupowies 1991 M Gdańsk Polska 00:47:18 00:47:40
380 5134 Kacper Roszkowski 1990 M Starogard Gdański Polska 00:47:18 00:47:46
382 1739 Kamil Jablonski 1988 M Świecie Polska 00:47:20 00:48:14
382 3341 Wojciech Fira 1986 M Gdańsk Polska 00:47:20 00:47:32
382 3510 Wojciech Szomburg 1988 M Gdynia Polska 00:47:20 00:47:22
382 5192 Adam Bombalski 1989 M Mława Polska 00:47:20 00:48:03
386 3472 Mateusz Kowalkowski 1989 M INTERSPORT Iława Polska 00:47:23 00:47:45
387 1071 Rafal Kosecki 1986 M Bornholm Runners Gdynia Polska 00:47:24 00:47:35
388 5300 Adam Orzechowski 1991 M Maszewo Lęborskie Polska 00:47:25 00:47:49
389 1930 Michał Jakubowski 1986 M KPW Gdynia Gdynia Polska 00:47:27 00:47:45
389 3231 Javier Benitez Melgar 1987 M Ronda Hiszpania 00:47:27 00:47:54
389 4727 Bartosz Kass 1991 M Żelistrzewo Polska 00:47:27 00:48:12
392 4240 Zbigniew Andrzej Sobisz 1988 M Gdynia Polska 00:47:28 00:49:10
393 1157 Łukasz Kałabis 1988 M Gdańsk Polska 00:47:31 00:47:55
393 2747 Bartosz Deręgowski 1988 M BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:47:31 00:47:39
393 5507 Tomasz Kośka 1986 M PGB Olbrzym Sopot/Prabuty Polska 00:47:31 00:50:04
396 1216 Mateusz Hewelt 1989 M Borussia Dortmund Puck Polska 00:47:33 00:47:45
396 2310 Marek Zwiniarski 1991 M Lubawa Polska 00:47:33 00:47:54
396 5593 Łukasz Krajewski 1986 M Puck Polska 00:47:33 00:47:48
399 826 Łukasz Szemberski 1987 M Drużyna Szpiku Gdynia Polska 00:47:35 00:48:15
399 1715 Łukasz Labuda 1988 M SG Squad Gdynia Polska 00:47:35 00:48:22
399 4433 Remigiusz Dłoniak 1986 M Kosakowo Polska 00:47:35 00:48:04
402 4598 Michał Siemiątkowski 1992 M Gdynia Polska 00:47:37 00:47:42
403 947 Krzysztof Rząd 1986 M Bożepole Wielkie Polska 00:47:39 00:47:42
404 4296 Mateusz Czapski 1986 M Mężczyzna Gdynia Polska 00:47:41 00:47:58
405 5777 Łukasz Król 1990 M brak Bytów Polska 00:47:43 00:48:18
406 5122 Jacek Freitag 1990 M Same Koty Starogard Gdański Polska 00:47:44 00:48:31
407 4209 Robert Kordecki 1993 M Wielki Klincz Polska 00:47:47 00:48:09
408 3711 Korneliusz Jeliński 1992 M Chmielno Polska 00:47:48 00:47:59
409 5831 Seba Sienny 1986 M Gdynia Polska 00:47:49 00:47:51
410 5612 Andrzej Szpyrko 1995 M CHWARZNO TEAM Gdynia Polska 00:47:50 00:48:18
411 3079 Mateusz Adamczak 1988 M SII Gdańsk Gdynia Polska 00:47:54 00:48:30
412 3687 Łukasz Formela 1986 M Volanto - WE RUN THE INTERNET Gdynia Polska 00:47:56 00:53:53
412 4537 Piotr Pełka 1989 M FORTIS Gdańsk Polska 00:47:56 00:48:19
412 6148 KAROL WĘGRZYNOWSKI 1986 M GDYNIA Polska 00:47:56 00:49:07
415 564 Przemysław Janicki 1994 M Kaliska Polska 00:47:58 00:48:39
415 5412 Michał Chamot 1994 M Lębork Polska 00:47:58 00:48:19
417 4768 Karol Majewski 1992 M geoban Gdańsk Polska 00:48:00 00:48:10
418 2677 Mateusz Redynk 1991 M Gdańsk Polska 00:48:01 00:48:22
418 5533 RAFAŁ WĄDOŁOWSKI 1988 M SGS Poland Team Starogard Gdański Polska 00:48:01 00:48:36
420 99 Mateusz Lepak 1991 M Gdynia Polska 00:48:03 00:48:07
421 2652 Karol Kaczmarczyk 1992 M UKS TRS Susz Susz Polska 00:48:06 00:52:51
422 4457 Grzegorz Tokarz 1995 M Gdynia Polska 00:48:11 00:48:26
423 4494 Łukasz Cetra 1986 M Gdynia Polska 00:48:13 00:48:38
423 4511 Mateusz Gabrynowicz 1989 M Gdańsk Polska 00:48:13 00:48:53
425 5024 Michał Chamera 1989 M :-) Gdynia Polska 00:48:14 00:48:57
426 1044 Michał Węgrzyn 1992 M Gdańsk Polska 00:48:15 00:48:58
426 4542 Maciej Banaszkiewicz 1988 M Gdynia Polska 00:48:15 00:48:32
428 3270 Jakub Fornal 1990 M Intel Technology Poland Kąpino Polska 00:48:16 00:48:29
428 5309 Piotr Bednarski 1987 M SGS Gdańsk Polska 00:48:16 00:48:51
428 6197 PIOTR MAKSYMOWICZ 1988 M GDYNIA Polska 00:48:16 00:48:33
431 3053 Tomasz Skierka 1986 M Sierakowice Polska 00:48:17 00:48:49
431 4297 Łukasz Kempiński 1989 M Braniewo Polska 00:48:17 00:48:43
433 4247 Michał Dutkiewicz 1988 M Gdynia Polska 00:48:18 00:48:50
434 5416 Daniel Kuplicki 1991 M Sopot Polska 00:48:19 00:48:45
435 432 Paweł Liszewski 1990 M Gdańsk Polska 00:48:25 00:48:37
435 1771 Piotr Karcz 1988 M Gdańsk Polska 00:48:25 00:48:48
435 4865 Hubert Konkol 1993 M HOOAH Orle Polska 00:48:25 00:48:48
435 5409 Ksawery Ossowski 1993 M PADŁ NA RYJ TEAM Kartuzy Polska 00:48:25 00:50:59
439 755 Bartosz Ossowski 1994 M Melobudka Kosakowo Polska 00:48:27 00:48:55
439 2164 Mateusz Nostitz-Jackowski 1986 M MNJ TEAM Gdańsk Polska 00:48:27 00:49:03
439 3984 Łukasz Hetmański 1988 M CHANDLER Sopot Polska 00:48:27 00:49:15
442 847 Piotr Studziński 1986 M Siemirowice Polska 00:48:32 00:48:38
443 2811 Mariusz Pilipczuk 1992 M Elbląg Polska 00:48:33 00:49:00
444 4279 Jakub Jastrzębowski 1993 M Gdańsk Polska 00:48:34 00:49:12
445 2346 Jakub Hiszczyński 1989 M Krewniacy Kwidzyn Polska 00:48:37 00:49:16
445 4638 Tomasz Czaprański 1989 M Gdynia Polska 00:48:37 00:49:32
447 2380 Łukasz Grzyb 1989 M GDAŃSK Polska 00:48:38 00:49:15
447 2568 Marcin Pawelczyk 1992 M gdynia Polska 00:48:38 00:48:54
449 5260 Marek Janczarski 1987 M Gdynia Polska 00:48:40 00:48:57
449 5427 DAREK MICHALSKI 1988 M GDYNIA Polska 00:48:40 00:49:01
451 5818 Tomasz Ruczyński 1992 M Lubawa Kocha Biegać Lubawa Polska 00:48:41 00:49:02
452 1247 Mateusz Soroka 1988 M Lada Melanż Kru Pasłęk Polska 00:48:42 00:48:50
452 2920 Rafał Bronk 1987 M Rumia Polska 00:48:42 00:49:03
452 4817 Bartosz Kamiński 1993 M Gdynia Polska 00:48:42 00:48:49
452 4953 Patryk Spanily 1988 M Gdańsk Polska 00:48:42 00:49:14
456 4208 Patryk Mikucki 1995 M Bojano Polska 00:48:43 00:50:45
457 55 Maciej Wróblewski 1986 M KA-U-TA-ES Gdańsk Polska 00:48:44 00:48:58
458 2968 Adam Rydzkowski 1987 M BBL Gdańsk Gdańsk Polska 00:48:45 00:49:09
459 1096 Filip Kieliba 1989 M Gdynia Polska 00:48:46 00:48:54
460 1864 Jakub Roś 1990 M Gdańsk Polska 00:48:49 00:48:52
461 2502 Jan Rogocki 1989 M Gdynia Polska 00:48:50 00:49:33
461 5556 Mateusz Hubert 1991 M megadron.pl Gdynia Polska 00:48:50 00:49:47
463 2671 Dawid Potrykus 1990 M Dębki Polska 00:48:51 00:49:53
464 3356 Łukasz Sorn 1987 M Biegamyrazem Gdynia Polska 00:48:52 00:48:53
464 4201 Arkadiusz Hull 1990 M DUAL TEAM Elbląg Polska 00:48:52 00:49:31
464 4231 Mateusz Ingielewicz 1993 M Antonowo Polska 00:48:52 00:49:32
464 4266 Krzysztof Godlewski 1992 M UBEZPIECZALNIA TEAM Pręgowo Polska 00:48:52 00:49:46
468 2952 Michał Sroczyński 1990 M Gdynia Polska 00:48:53 00:51:06
469 2672 Mateusz Mielczarek 1986 M WJBN/NR SŁUPSK Słupsk Polska 00:48:54 00:49:21
469 4239 Jakub Duszewski 1987 M Gdynia Polska 00:48:54 00:48:59
471 1061 Piotr Wysocki 1986 M Dymano Team Gdynia Polska 00:48:56 00:49:19
471 2194 Maciej Kalinowski 1987 M Spedycja Tramp Trans Gołdap Gołdap Polska 00:48:56 00:49:17
473 3867 Dominik Jastrzębski 1986 M Gdynia Polska 00:48:57 00:49:31
473 3901 Wojciech Żak 1986 M JUNGHEINRICH TEAM Gdynia Polska 00:48:57 00:49:30
473 5283 Marcin Mazurkiewicz 1988 M Grudziądz Polska 00:48:57 00:49:25
476 2549 Piotr Kudrewicz 1995 M Gdańsk Polska 00:49:01 00:49:36
476 5677 Andrzej Lidzbarski 1987 M Karwiny Gdynia Polska 00:49:01 00:51:52
478 2021 Damian Bagiński 1992 M Rumia Polska 00:49:02 00:49:35
478 2316 Michał Styś 1989 M Gdynia Polska 00:49:02 00:49:45
480 5310 Mateusz Krążyński 1986 M Gdynia Polska 00:49:04 00:49:33
481 2216 Grzegorz Sioma 1986 M Gdynia Polska 00:49:05 00:49:07
482 969 Lukasy Kucinski 1992 M brak Elblag Polska 00:49:06 00:53:22
482 2035 Michał Gudzio 1986 M Lębork Polska 00:49:06 00:51:22
484 3223 Łukasz Braszka 1988 M Gdynia Polska 00:49:07 00:49:52
485 294 Bartosz Kiedrowicz 1987 M Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:49:09 00:49:56
485 1670 Michał Cisoń 1988 M Strzelce Leśne Polska 00:49:09 00:49:22
485 3825 Damian Mąkosa 1994 M Tczew Polska 00:49:09 00:49:52
488 3399 Krzysztof Sitarz 1987 M Gdańsk Polska 00:49:11 00:49:48
488 4900 Amadeusz Lisiecki 1991 M NKIH LS Gdynia Polska 00:49:11 00:55:05
490 2198 Kuba Lewandowski 1990 M Chwaszczyno Polska 00:49:12 00:49:54
490 4442 Michał Kujawski 1986 M Sopot Polska 00:49:12 00:50:30
492 6247 TOMASZ JABŁOŃSKI 1988 M GDAŃSK Polska 00:49:13 00:49:19
493 3343 Rafał Strojny 1988 M Gdańsk Polska 00:49:14 00:49:46
493 4204 Rafał Małek 1994 M Gdańsk Polska 00:49:14 00:49:42
493 5636 Iurii Brovchenko 1989 M Świat Płytek u Kryspina Bytów Polska 00:49:14 00:53:39
496 5672 Piotr Aksan 1990 M Gdynia Polska 00:49:17 00:55:24
497 3865 Łukasz Oberzig 1988 M MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo Polska 00:49:19 00:49:56
498 962 Artur Tucholski 1987 M Gdańsk Polska 00:49:21 00:53:14
498 4321 Bartłomiej Chamot 1992 M Geoban Lębork Polska 00:49:21 00:49:42
498 4497 Dominik Wiśniewski 1992 M Gdynia Polska 00:49:21 00:49:46
501 647 Damian Winkowski 1986 M DeSmart Gdynia Polska 00:49:22 00:49:52
502 4663 Piotr Horn 1994 M Cieplewo Polska 00:49:23 00:49:52
503 5598 Paweł Woźniak 1989 M Gdynia Polska 00:49:25 00:50:17
504 5485 Łukasz Patelczyk 1988 M Góra Polska 00:49:28 00:52:18
505 2399 Michał Tocha 1988 M Reda Polska 00:49:29 00:50:09
505 3003 Marcin Krause 1989 M Crossfit Gdynia Gdynia Polska 00:49:29 00:50:06
505 3441 Jan Wodyński 1987 M TriMama Gdańsk Polska 00:49:29 00:50:17
505 5124 Artur Olszewski 1986 M Gdańsk Polska 00:49:29 00:50:19
505 5135 Piotr Orzechowski 1987 M Gdańsk Polska 00:49:29 00:49:57
510 453 Bartosz Grygorowicz 1990 M Kulik&Kurek Gdańsk Polska 00:49:30 00:50:15
511 6083 MICHAŁ KONRAD ZABOROWSKI 1986 M WARSZAWA Polska 00:49:31 00:49:34
512 2852 Michael Buze 1988 M Kemira Juosta Gdynia Polska 00:49:32 00:52:19
512 3340 Mateusz Sitkiewicz 1989 M Tczew Polska 00:49:32 00:50:23
514 4608 Tomasz Biernacki 1990 M Gdańsk Polska 00:49:33 00:49:52
515 142 Kamil Rutkowski 1986 M Gdańsk Polska 00:49:34 00:50:14
516 3045 Bartłomiej Konysz 1989 M Baza 44 Lędziechowo Polska 00:49:35 00:53:49
516 3954 Tomasz Grzenkowski 1987 M UKS Siódemka Rumia Polska 00:49:35 00:50:25
518 183 Mateusz Jankowski 1991 M MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA Wejherowo Polska 00:49:36 00:50:31
519 2557 Łukasz Łukaszewski 1991 M Gdańsk Polska 00:49:37 00:50:25
519 5457 Jacek Kin 1988 M Gdynia Polska 00:49:37 00:49:59
521 4569 Paweł Hłasko 1988 M Decathlon Przymorze Running Team Gdańsk Polska 00:49:38 00:53:36
521 3883 Paweł Biały 1990 M Gdynia Polska 00:49:38 00:52:29
523 3375 Dawid Pietrzyński 1991 M Gdańsk Polska 00:49:39 00:50:02
523 4479 Marek Florczuk 1988 M Gdynia Polska 00:49:39 00:49:45
525 2450 Konrad Mrozewski 1990 M PPNT Gdynia Aktywnie Sopot Polska 00:49:40 00:50:30
525 4073 Witold Godlewski 1991 M Gdynia Polska 00:49:40 00:50:22
527 4187 Arkadiusz Abramek 1992 M Zajezierze Polska 00:49:44 00:49:49
527 5606 Szymon Nadolny 1988 M Whizbrand Group Bartoszyce Polska 00:49:44 00:50:34
529 1999 Andrzej Jaśkiewicz 1993 M Gdynia Polska 00:49:48 00:49:54
529 5749 Piotr Drozd 1987 M Gdynia Polska 00:49:48 00:52:20
531 1576 Michał Kąkol 1994 M UKS Orka Gdynia Gdynia Polska 00:49:51 00:50:48
532 3337 Krzysztof Spilka 1986 M Handsoncode Gdynia Polska 00:49:52 00:50:22
532 5082 Mariusz Kuprewicz 1989 M Gdańsk Polska 00:49:52 00:50:11
534 5051 Adam Grabowski 1991 M K.K.S. Mitochondrium Janovo Rumia Polska 00:49:53 00:48:16
535 4310 Wojciech Jędrzejewski 1988 M Gdynia Polska 00:49:57 00:50:35
536 4568 Dawid Zaczek 1991 M Decathlon Przymorze Running Team Pruszcz Gdański Polska 00:49:58 00:50:29
537 3051 Michał Abramowicz 1986 M Gdańsk Polska 00:50:00 00:50:41
538 4815 Paweł Chwasta 1987 M Szczytno Polska 00:50:01 00:50:51
539 4712 Jacek Rulewski 1995 M Gdansk Polska 00:50:02 00:50:58
540 2405 Dawid Dopke 1990 M Swarzewo Polska 00:50:03 00:50:19
541 1658 Artur Jakubowski 1994 M Pagór Team Mława Polska 00:50:04 00:50:38
542 1286 Marcin Brzózka 1987 M Sopot Polska 00:50:08 00:50:22
542 2386 Michał Stylski 1988 M Gdańsk Polska 00:50:08 00:50:27
542 4190 Damian Wiszowaty 1990 M Gdynia Polska 00:50:08 00:51:51
545 1032 Piotr Dudka 1990 M Gdańsk Polska 00:50:09 00:52:55
546 4547 Michał Banaszkiewicz 1990 M Gdynia Polska 00:50:11 00:50:28
546 5303 Marek Grzeszczuk 1992 M Gdańsk Polska 00:50:11 00:50:54
548 4945 Artur Przybyłowski 1988 M ATC Cargo Team Rumia Polska 00:50:12 00:50:35
549 4455 Mateusz Skarbek 1987 M KS Skarbek Gdańsk Polska 00:50:14 00:50:47
550 2209 Damian Neumann 1994 M Reda Polska 00:50:15 00:50:19
551 4176 Pawel Szyba 1992 M Debrzno Polska 00:50:17 00:50:51
552 1577 Michał Duda 1990 M Gdynia Polska 00:50:20 00:50:56
552 3608 Michał Bianga 1986 M AZS UG Elbląg Polska 00:50:20 00:51:11
554 4151 Krzysztof Rurkowski 1986 M mBank Chwaszczyno Polska 00:50:22 00:50:31
554 4407 Maciej Zalewski 1986 M Gdańsk Polska 00:50:22 00:50:45
556 4711 Tomasz Kozak 1987 M Gdańsk Polska 00:50:23 00:50:37
557 1569 Kacper Szamocki 1987 M Gdańsk Polska 00:50:24 00:51:06
558 657 Damian Czaja 1989 M Starogard Gdański Polska 00:50:26 00:51:20
558 1796 Bartłomiej Ząbek 1993 M Elbląg Polska 00:50:26 00:50:54
558 2080 Adam Pirski 1987 M Gdańsk - Osowa Polska 00:50:26 00:56:58
558 4009 Dawid Kaczorowski 1991 M OLSZTYN Polska 00:50:26 00:50:39
562 323 Paweł Graczyk 1992 M Gowino Polska 00:50:27 00:50:33
563 3907 Jacek Chrobak 1994 M SPK Sopot Polska 00:50:29 00:51:06
564 1581 Marcin Karnowski 1986 M Władysławowo Polska 00:50:30 00:50:42
565 2587 Paweł Witkowski 1990 M Tczew Polska 00:50:31 00:50:47
566 4570 Jakub Kundro 1989 M Decathlon Przymorze Running Team Kętrzyn Polska 00:50:35 00:54:33
567 6019 Michał Bałut 1990 M Sopocki Potok Kamionka Sopot Polska 00:50:36 00:55:13
568 6070 Patryk Miotke 1989 M BPBK Kębłowo Polska 00:50:40 00:50:48
569 4599 Mateusz Gawryś 1988 M Gdańsk Polska 00:50:41 00:50:46
570 2221 Mikołaj Felski 1989 M Mężczyzna Gdynia Polska 00:50:42 00:50:57
571 5029 Krzysztof Kondracki 1992 M Terramar Gdańsk Polska 00:50:43 00:51:00
572 3598 Przemyslaw Debski 1992 M Gdynia Polska 00:50:46 00:50:54
573 3561 Massimiliano Gusson 1988 M Sopot Włochy 00:50:47 00:51:23
574 5154 Cezary Czwal 1995 M Gdynia Polska 00:50:49 00:50:50
575 2358 Rafał Szymczuk 1994 M CHWARZNO TEAM Gdynia Polska 00:50:54 00:51:33
576 4371 Przemysław Karasiński 1986 M Gdynia Polska 00:50:55 00:51:10
577 3627 Michał Miłoszewski 1986 M Gdynia Polska 00:51:04 00:51:17
578 4685 Damian Smeja 1990 M Tylko Mirko Gdynia Polska 00:51:05 00:51:35
579 1631 Konrad Filipczak 1986 M KP PSP Zduńska Wola Zduńska Wola Polska 00:51:06 00:52:00
580 4492 Kamil Nowak 1989 M Rumia Polska 00:51:07 00:51:54
581 3190 Dawid Ceynowa 1992 M Goszczyno Polska 00:51:14 00:51:25
582 2281 Sebastian Sokołowski 1993 M Rumia Polska 00:51:15 00:51:22
583 2203 Patryk Piotrowski 1987 M Brokuł Team Reda Polska 00:51:16 00:52:10
584 5585 Adam Nałęcz 1988 M Straszyn Biega Straszyn Polska 00:51:17 00:51:54
585 5147 Patryk Deniziak 1989 M Gdynia Polska 00:51:23 00:52:18
586 1611 Dominik Bieliński 1993 M Nowe Polska 00:51:24 00:53:44
587 5722 Jan Frąckowiak 1994 M Gdynia Polska 00:51:28 00:52:09
588 218 Paweł Bigus 1992 M Lębork Polska 00:51:29 00:52:04
588 5095 Kamil Iwiński 1989 M SSPG Mokre Polska 00:51:29 00:52:19
588 5512 Mateusz Piątek 1986 M Gdynia Polska 00:51:29 00:52:04
591 1913 Patryk Łukaszewski 1990 M Gdańsk Polska 00:51:30 00:51:37
592 5070 Piotr Wysłouch 1986 M Adrenaline Team Reda Polska 00:51:33 00:53:03
593 5185 Bartłomiej Niklewicz 1991 M Nietulisko Małe Polska 00:51:34 00:52:43
594 71 Bartosz Drzazgowski 1987 M Sufletożercy Iława Polska 00:51:35 00:52:03
595 949 Krzysztof Szczęsnowicz 1992 M Gdynia Polska 00:51:37 00:53:47
595 1752 Bartosz Zieliński 1988 M Tom & Jerry Gdynia Polska 00:51:37 00:49:33
595 2294 Miłosz Wojtyna 1986 M Gdansk Polska 00:51:37 00:51:56
595 5015 Przemysław Susko 1991 M ADVA Optical Networking Gdańsk Polska 00:51:37 00:52:17
599 4477 Paweł Mazur 1994 M SPECJAL TEAM Gdynia Polska 00:51:39 00:51:58
600 593 Michał Gutowski 1986 M Gdynia Polska 00:51:41 00:52:14
600 2656 Sebastian Rutkowski 1992 M Elbląg Polska 00:51:41 00:52:02
602 936 Marcin Rozinski 1987 M Tczew Polska 00:51:44 00:52:42
603 1929 MATEUSZ JERECZEK 1986 M GRONOWO GÓRNE Polska 00:51:45 00:51:54
603 3815 Bartłomiej Waszkiewicz 1990 M Adrenaline Team Gdynia Polska 00:51:45 00:58:15
605 567 Adam Dobosz 1994 M Strzelecka WKS FLOTA Gdynia Gdynia Polska 00:51:49 00:54:37
606 1768 Maciej Wiecki 1991 M MTB - Małe Trójmiasto Biega Orle Polska 00:51:51 00:52:21
607 2181 Piotr Zdybel 1987 M NORDCITY Gdańsk Polska 00:51:52 00:52:15
607 3377 Tomek Babiarz 1989 M Straszyn Biega Straszyn Polska 00:51:52 00:56:41
609 3232 Maciej Liss 1988 M Gdańsk Polska 00:51:53 00:52:28
609 5538 Sylwester Pięta 1988 M Straszyn Polska 00:51:53 00:52:30
611 5266 Dominik Górski 1992 M Gdynia Polska 00:51:54 00:52:23
612 2235 Krzysztof Taurogiński 1992 M Pasłęk Polska 00:51:56 00:52:12
613 3153 Szymon Jagodziński 1990 M PSP Zduńska Wola Sieradz Polska 00:51:59 00:52:03
613 3643 Mateusz Kunz 1993 M KS Delfin Gdynia Reda Polska 00:51:59 00:52:16
615 2639 Jarosław Rafalski 1989 M Słupsk Polska 00:52:01 00:54:15
616 4082 Maciej Tomaszewski 1987 M Reprezentuję Siebie Gdynia Polska 00:52:02 00:54:43
617 1397 Mateusz Mehring 1987 M Orle Wejherowo Polska 00:52:04 00:52:27
617 1404 Dawid Kurek 1991 M Gdynia Polska 00:52:04 00:52:24
619 4529 Artur Mędyk 1992 M Koźliny Polska 00:52:05 00:52:32
620 504 Paweł Stec 1988 M Street Beer Poland Gdańsk Polska 00:52:06 00:52:32
620 4203 Jarek Sadowski 1987 M Gdynia Polska 00:52:06 00:52:23
622 3739 Andrzej Kasperowicz 1987 M KWT Gdynia Polska 00:52:08 00:53:24
623 4573 Przemysław Miszewski 1992 M Gwiazda Karsin Karsin Polska 00:52:11 00:52:20
624 5680 Daniel Puzdrowski 1987 M ON THE RUN! WEJHEROWO POLSKA 00:52:12 00:53:09
625 2011 Pawel LANG 1992 M LANG TEAM ZABIANKA Gdansk Polska 00:52:14 00:55:08
625 2695 Borys Lange 1990 M PPNT Gdynia Aktywnie Gdynia Polska 00:52:14 00:53:01
627 1267 Michał Skałkowski 1991 M Sopot Polska 00:52:15 00:53:04
627 1609 Błażej Chyliński 1986 M Lidzbark Polska 00:52:15 00:52:56
629 4659 Kamil Ryta 1995 M - Gdynia Polska 00:52:16 00:52:24
630 3576 Marcin Konkol 1987 M OSNiP WP ACTIVE TEAM Wejherowo Polska 00:52:17 00:52:22
631 6188 JACEK PREISS 1987 M NOWY DWÓR MAZOWIECKI Polska 00:52:18 00:53:05
632 1117 Wojciech Heise 1987 M Gdynia Polska 00:52:23 00:55:05
632 5644 Przemysław Kazimierczak 1990 M Gdynia Polska 00:52:23 00:53:16
634 2919 Michał Wojtowicz 1987 M Gdynia Polska 00:52:25 00:52:59
634 3856 Robert Małachowicz 1986 M Gdynia Polska 00:52:25 00:56:15
636 5084 Tomasz Szustak 1987 M Blue Media Team Gdynia Polska 00:52:26 00:52:48
636 5148 Tomasz Siniczyn 1988 M Gdynia Polska 00:52:26 00:52:44
638 472 Piotr Małecki 1989 M Coding Pandas Chojnice Polska 00:52:28 00:59:11
638 4018 Krystian Mieczkowski 1994 M Szemud Polska 00:52:28 00:53:11
640 640 Jakub Sperka 1987 M StudioBezNazwy Fotograf Gdynia Polska 00:52:31 00:53:00
641 3861 Marcin Krasiński 1990 M Gdynia Polska 00:52:33 00:52:56
642 4850 Hubert Resmer 1993 M Gdynia Polska 00:52:37 00:56:14
643 4056 Józef Baranowski 1988 M Szoka Team Sopot Polska 00:52:39 00:53:08
644 4574 Kamil Sychowski 1990 M :) Wejherowo Polska 00:52:41 00:52:58
645 4649 Daniel Magura 1986 M Gdańsk Polska 00:52:42 00:53:36
646 3395 Marek Tokarski 1994 M Reda Polska 00:52:44 00:53:18
647 2717 Adrian Glazer 1987 M Gdynia Polska 00:52:48 00:54:30
648 2355 Patryk Piepiórka 1988 M Bunner's Club Gdynia Polska 00:52:49 00:57:42
649 723 Paweł Majewski 1986 M Gdynia Polska 00:52:51 00:53:25
650 2439 Aleksander Grabowski 1992 M Łeba Polska 00:52:52 00:57:48
651 4211 Tomasz Gański 1989 M Gdańsk Polska 00:52:54 00:53:06
651 4493 Michał Nagórski 1995 M SPECJAL TEAM Gdynia Polska 00:52:54 00:53:14
653 3076 Rafał Kwiatkowski 1986 M Gdańsk Polska 00:52:56 00:53:07
654 3129 Tomasz Orzłowski 1987 M Przechlewo Polska 00:52:57 00:53:53
655 914 Zbigniew Szreder 1988 M Gdynia Polska 00:52:59 00:53:43
655 5256 Kamil Gnadczyński 1990 M Elkom-bud Gdynia Polska 00:52:59 00:53:31
657 1288 Patryk Janka 1987 M GEOBAN Gdansk Polska 00:53:01 00:55:03
657 4818 Tadeusz Balcer 1989 M Whymailer Gdynia Polska 00:53:01 00:55:31
657 5755 Bartosz Rutkowski 1994 M Pruszcz Gdański Polska 00:53:01 00:55:44
660 2925 Michał Jarzyński 1990 M Browar w plenerze:) Gdynia Polska 00:53:02 00:53:45
661 1257 Maciej Bieliński 1988 M Gdańsk Polska 00:53:03 00:53:24
662 5774 Krystian Becker 1991 M Becker TEAM Gdańsk Polska 00:53:05 00:53:15
663 3049 Marek Dzierżak 1986 M Gdańsk Polska 00:53:07 00:53:19
664 3149 Paweł Rusak 1986 M Dębogórze Polska 00:53:09 00:54:49
665 1480 Adam Bałachowski 1988 M OPEC Gdynia Gdynia Polska 00:53:10 00:53:29
665 2868 Bartłomiej Kmieć 1989 M Elbląg Polska 00:53:10 00:53:24
667 5423 Daniel Sinkowski 1992 M Geoban Lębork Polska 00:53:13 00:53:23
668 5435 Piotr Żygowski 1992 M Gdynia Polska 00:53:14 00:53:35
669 331 Michał Wierzba 1988 M Pruszcz Gdański Polska 00:53:19 00:54:11
669 6241 MICHAŁ PARFIEŃCZYK 1986 M GDAŃSK Polska 00:53:19 00:54:36
671 2215 Paweł Jaworowski 1993 M Gdańsk Polska 00:53:23 00:53:58
672 5275 Bartosz Lewczuk 1990 M Elbląg Polska 00:53:24 00:53:38
673 2506 Piotr Mazur 1993 M Volanto Gdańsk Polska 00:53:26 00:53:58
674 3785 Karol Jasiewicz 1986 M Murowany zwycięzca Gdynia Polska 00:53:29 00:54:23
674 5554 Adam Kuźmiński 1986 M CrossFit Gdynia Gdynia Polska 00:53:29 00:59:57
676 2276 Piotr Parusiński 1986 M Gdańsk Polska 00:53:31 00:59:49
676 4061 Jacek Stasiłowicz 1990 M Bydgoszcz Polska 00:53:31 00:54:22
678 5597 Robert Miszkiewicz 1990 M Gdynia Polska 00:53:35 00:54:26
679 5763 Adrian Król 1990 M Gdynia Polska 00:53:38 00:53:48
680 3308 Marcin Jasiński 1988 M Gdynia Polska 00:53:40 00:53:52
681 4567 Dawid Tomkowicz 1992 M Decathlon Przymorze Running Team Gdańsk Polska 00:53:42 00:57:40
682 5651 Filip Żygowski 1987 M Gdynia Polska 00:53:45 00:54:56
683 2184 Paweł Gąsiorowski 1992 M Gdynia Polska 00:53:47 00:57:04
684 3600 Marek Pawelski 1987 M OSNiP Running Team Gdynia Polska 00:53:50 00:53:55
685 4078 Piotr Sowiński 1986 M Gdynia Polska 00:53:52 00:54:46
686 1362 Arkadiusz Miąsko 1986 M Gdańsk Polska 00:53:54 00:54:42
687 5424 Oskar Greca 1995 M TIN TEAM Starogard Gdański Polska 00:53:56 00:54:29
688 1804 Krzysztof Sioja 1987 M Gdynia Polska 00:53:57 00:54:54
689 3046 Jarosław Skibicki 1989 M AZS UG Gdańsk Polska 00:54:00 00:54:52
690 1013 Mateusz Dolny 1989 M Gdańsk Polska 00:54:01 00:54:16
691 3272 Mateusz Wrzałkowski 1990 M Tczew Polska 00:54:03 00:54:15
692 4592 Sebastian Jędrzejewski 1986 M Gdynia Polska 00:54:04 00:54:33
693 956 Mateusz Zalewski 1990 M Gdańsk Polska 00:54:07 00:54:36
693 4519 Michał Klimski 1988 M Ustka Polska 00:54:07 00:57:42
695 2381 Jarosław Bogalecki 1989 M Gdańsk Polska 00:54:09 00:54:55
696 1405 Sławomir Bartosz 1990 M Gdynia Polska 00:54:15 00:55:07
697 643 MATEUSZ OSTROWSKI 1994 M GDYNIA Polska 00:54:16 00:54:38
698 3428 Sebastian Terepko 1989 M Rumia Polska 00:54:17 00:55:05
699 926 Michał Heyka 1992 M Lębork Polska 00:54:23 00:56:27
699 5214 Mateusz Wittstock 1991 M Biegnę za Anię Gdańsk Polska 00:54:23 01:03:00
701 4011 Konrad Zięba 1988 M GTW - Grupa Trzymająca Wagę Gdynia Polska 00:54:24 00:54:55
701 5475 Damian Jasiukajć 1993 M Je vais marier Magda Pruszcz Gdański Polska 00:54:24 00:54:45
703 117 Artur Duszak 1991 M Mosty Polska 00:54:27 00:54:28
704 327 Michal Kuliga 1986 M Gdynia Polska 00:54:29 00:55:07
705 2680 Marcin Kozak 1986 M 4fun Kieźliny Polska 00:54:33 00:56:17
706 5404 konrad gorlik 1989 M Arka Gdynia Gdynia Polska 00:54:36 00:54:41
707 2482 Maciej Szelągowski 1987 M Szel Team Gdynia Polska 00:54:39 00:54:46
707 5564 Daniel Wysocki 1988 M Nowy Dwór Gdański Polska 00:54:39 00:55:57
709 5649 Mateusz Stefanowski 1993 M Gdańsk Polska 00:54:40 00:59:46
710 745 Adam Kuczyński 1986 M Sopot Polska 00:54:41 00:55:05
710 2258 Paweł Antoniuk 1988 M Gdańsk Polska 00:54:41 00:55:41
712 371 Tomasz Soroka 1986 M Night Runners Słupsk Słupsk Polska 00:54:44 01:00:11
713 2183 Sebastian Siara 1991 M Żuławki Polska 00:54:47 00:55:33
714 2689 Robert Truskawa 1991 M Hardkorps Gdynia Gdynia Polska 00:54:48 00:54:55
715 5840 Wojciech Szulc 1989 M Hardkorps Gdynia Gdynia Polska 00:54:49 00:54:56
716 513 Michał Krause 1988 M Gdynia Polska 00:54:50 00:55:48
716 599 Przemysław Burzyński 1987 M Pogórze Gdynia Polska 00:54:50 00:55:05
716 4139 Maciej Jażdżewski 1989 M Elbląg Polska 00:54:50 00:57:03
719 5654 Piotr Gral 1987 M Gdynia Polska 00:54:54 00:55:36
720 4776 Piotr Górski 1986 M How Hard Can It Be Rumia Polska 00:54:56 00:55:46
721 5380 KAMIL KUCHTA 1986 M POGÓRZE Polska 00:55:02 00:55:26
722 910 Krzysztof Grabowski 1989 M Giżycko Polska 00:55:04 00:55:18
723 5579 Paweł Wandas 1988 M Darłowo Polska 00:55:05 00:56:42
724 4168 Patryk Kamiński 1992 M geoban Gdańsk Polska 00:55:08 00:55:25
725 2178 Jacek Garbina 1991 M Ełk Polska 00:55:10 00:55:26
725 2734 Damian Badtke 1987 M BPH Runners Team Gdynia Polska 00:55:10 00:56:04
727 2508 Marcin Hoffman 1987 M Gdynia Polska 00:55:11 00:55:58
728 3628 Kajetan Omernik 1995 M Gdynia Polska 00:55:12 00:55:18
729 5138 Marcin Skierski 1989 M Gdynia Polska 00:55:16 00:55:40
730 2473 Filip Wieczorek 1991 M Mińsk Mazowiecki Polska 00:55:17 00:56:05
731 3295 Marek Dembek 1986 M Active Life Gdańsk Polska 00:55:18 00:59:43
732 1361 Radosław Biesek 1992 M Gdańsk Polska 00:55:20 00:56:03
732 2495 Karol Fanslau 1994 M Starogard Gdański Polska 00:55:20 00:55:55
732 3866 Waldemar Labuda 1989 M Lębork Polska 00:55:20 00:55:34
735 897 Tomasz Maciński 1991 M Gdańsk Polska 00:55:23 00:55:54
735 5517 Przemysław Jurgielewicz 1995 M AMW Gdynia Kostkowo Polska 00:55:23 00:56:46
737 4799 Tomasz Ostrowski 1988 M Vitamin-Shop Gdynia Polska 00:55:28 00:56:20
738 5328 Maciej Wróbel 1986 M Gdynia Polska 00:55:29 00:56:04
739 6206 MICHAŁ CHYBIŃSKI 1987 M GDYNIA Polska 00:55:33 00:56:23
740 2371 Tomasz Kosakowski 1987 M Kiersnowo Polska 00:55:39 00:55:51
741 3023 Cezary Andryskowski 1990 M JJ Gdańsk Polska 00:55:41 00:56:22
742 5312 Michał Olszewski 1990 M Gdańsk Polska 00:55:42 00:55:53
743 5361 Piotr Stasiak 1993 M Pomelo Miodowe Gdynia Polska 00:55:44 00:57:18
744 2850 Michał Jażdżewski 1990 M Borowo Polska 00:55:49 00:56:12
744 4109 Michał Kiełbasa 1990 M Gdynia Polska 00:55:49 00:54:19
746 4097 Sławomir Siłkowski 1986 M Gdynia Polska 00:55:50 00:56:49
746 5367 Maciej Depta` 1990 M Electro Croon Polska Reda Polska 00:55:50 00:56:11
748 3396 Bartosz Biłgorajski 1987 M Pruszcz Gdański Polska 00:55:53 00:56:21
749 1225 Seweryn Bąk 1986 M Gda Polska 00:55:54 01:03:39
750 3942 Arek Keller 1988 M Arla Running Team Gdynia Polska 00:56:04 00:56:18
751 4362 Piotr Furman 1988 M Gdynia Polska 00:56:07 00:56:37
752 3446 Karol Świerzb 1987 M Niezrzeszony Gdynia Polska 00:56:08 00:56:10
752 5211 Krzysztof Szuster 1991 M HONDA GDYNIA TEAM Bytów Polska 00:56:08 00:58:04
754 3838 Maciej Ginter 1989 M Wejherowo Polska 00:56:09 00:56:17
755 2111 Paweł Marek 1988 M Gdynia Polska 00:56:10 00:56:13
756 959 Miłosz Nowak 1988 M Idalka Team Gdańsk Polska 00:56:12 00:56:22
756 3706 Dawid Mielke 1986 M AIC TEAM Gdańsk Polska 00:56:12 00:56:44
758 5014 Wojciech Grabowski 1986 M Gdańsk Polska 00:56:13 00:57:15
759 4157 Mateusz Gołuński 1994 M Gdańsk Polska 00:56:16 00:56:56
760 5149 Aleksander Gulbierz 1993 M - Sopot Polska 00:56:20 00:56:37
761 1264 Bartosz Witanowski 1988 M Łada Melanż Kru Gdynia Polska 00:56:22 00:57:03
761 5363 Mateusz Gołyński 1994 M Gdynia Polska 00:56:22 00:57:03
763 1037 Jakub Balcerzak 1990 M Grudziądz Polska 00:56:25 00:59:56
763 2320 Marcin Gawęda 1990 M Gdańsk Polska 00:56:25 00:57:31
765 1369 Marek Sołtys 1990 M Gdańsk Polska 00:56:26 00:56:56
766 875 Dawid Bucław 1991 M Gdańsk Polska 00:56:27 00:56:45
766 2733 Michał Marczyk 1988 M Poznań Polska 00:56:27 00:57:13
766 6178 DANIEL GROCHOWSKI 1987 M LAVITA GDYNIA Polska 00:56:27 00:58:08
769 1997 Paweł Nadolny 1989 M Sopot Polska 00:56:28 00:56:44
770 5206 Damian Poltrok 1994 M Ferbol Team Gdynia Polska 00:56:31 00:56:41
771 3334 Paweł Ciszewski 1988 M DZIECIAK - TEAM Wejherowo Polska 00:56:34 00:57:02
772 2188 Łukasz Araszewicz 1987 M Tczew Polska 00:56:40 00:57:40
773 50 Łukasz Gąsior 1986 M GForces Gdańsk Polska 00:56:46 00:58:28
774 4792 Mateusz Janowski 1992 M R.E.D. Inowrocław Polska 00:56:48 00:57:31
775 4146 Rafał Jackiewicz 1992 M Gdańsk Polska 00:56:51 00:57:47
776 5350 Grzegorz Taraszkiewicz 1987 M Gdynia Polska 00:56:53 00:58:18
777 1075 Konrad Rutkowski 1988 M Rumia Polska 00:56:56 01:03:21
777 4304 MATEUSZ TYBURA 1986 M GDYNIA Polska 00:56:56 00:58:32
779 5083 Robert Tadulewicz 1987 M Gdansk Polska 00:56:59 00:57:48
779 5525 Lukasz Kopaczewski 1989 M Brodnica Polska 00:56:59 00:57:59
779 5550 Wojciech Olszewski 1988 M Gdańsk Polska 00:56:59 01:01:10
779 5822 Arkadiusz Czylkowski 1991 M Strzelno Polska 00:56:59 00:57:14
783 2903 Michał Nowogrodzki 1986 M kwidzyn Polska 00:57:01 00:58:27
784 4835 Piotr Majewski 1988 M Gdynia Polska 00:57:06 00:59:49
785 2609 Tomasz Lemke 1986 M Gdynia Polska 00:57:11 00:58:04
786 5641 Andrzej Cieślicki 1988 M Gdynia Polska 00:57:17 00:57:59
787 2200 Łukasz Olechnowicz 1990 M Volanto - WE RUN THE INTERNET Gdańsk Polska 00:57:21 00:59:02
787 3987 Michał Brzeźiński 1986 M opec gdynia Rumia Polska 00:57:21 00:57:41
789 286 Radomir Radke 1986 M RADO Gdańsk Polska 00:57:23 00:58:20
790 5170 Paweł Mosór 1986 M gdynia Polska 00:57:27 00:58:24
791 3304 Michał Cymerys 1988 M Elblag Polska 00:57:39 00:58:01
792 1649 Przemysław Nowakowski 1987 M Geoban Gdynia Polska 00:57:40 00:58:06
793 5584 Bartosz Okła 1992 M BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:57:41 00:58:02
794 2369 Marcin Leszkowicz 1991 M Olsztyn Polska 00:57:42 00:58:34
795 5481 Maciej Mazurkiewicz 1991 M Gdynia Polska 00:57:44 00:58:26
796 4917 Jakub Sławiński 1993 M Gdynia Polska 00:57:54 00:58:35
797 3205 Pierre Bernoud 1986 M Gdańsk Polska 00:58:00 00:59:02
798 3373 Wojciech Michalski 1986 M KS Tęcza Gdynia Gdynia Polska 00:58:02 00:58:40
799 5030 Tomasz Łabacki 1986 M Volanto - WE RUN THE INTERNET Gdańsk Polska 00:58:08 00:59:05
800 2701 Piotr Salwin 1986 M AKK GDAKK Gdańsk Polska 00:58:10 00:59:25
801 368 Bartosz Lewandowski 1986 M Bytów Polska 00:58:11 00:58:59
802 2244 Jakub Kostek 1988 M Gdynia Polska 00:58:13 01:01:02
803 3165 Dawid Gański 1990 M Gdynia Polska 00:58:18 00:58:58
804 4550 Sebastian Cichocki 1993 M Politechnika gdańska Gdańsk Polska 00:58:20 00:59:04
804 5175 Marcin Kucz 1989 M Gdynia Polska 00:58:20 00:59:00
804 5237 Sebastian Śmiałkowski 1986 M Gdynia Polska 00:58:20 00:59:11
807 3155 Rafał Woszak 1986 M Dzierżążno Polska 00:58:21 00:58:51
808 214 Karol Uhlenberg 1992 M Reda Polska 00:58:24 00:59:55
808 1346 Michał Jurkowski 1986 M PanKiero Team Gdańsk Polska 00:58:24 00:59:13
808 4219 Patryk Duda 1990 M Geoban Gdansk Polska 00:58:24 00:58:50
811 1722 Bartek Rabenda 1992 M ATC-Cargo Team Gdynia Polska 00:58:27 00:58:45
812 2533 Maciej Czerwiński 1990 M ATC Cargo Team Gdańsk Polska 00:58:29 00:58:47
813 4520 Mateusz Boyke 1994 M Gdynia. Polska 00:58:33 00:59:37
813 4805 Krzysztof Szarmach 1995 M Gdańsk Polska 00:58:33 00:59:25
815 3747 Paweł Górecki 1989 M Pędziwiatry Toruń Polska 00:58:45 00:59:07
816 398 Jarosław Kotrych 1989 M Jednoosobowe stado Ciechocinek Polska 00:58:51 01:05:37
817 4629 Michał Wilczewski 1989 M Gdynia Harbour Runners Gdynia Polska 00:58:52 00:59:42
818 5683 Piotr Szulc 1990 M Wikingowie Gdańsk Gdańsk Polska 00:58:54 01:03:17
819 1416 Daniel Bruderek 1986 M Gdańsk Polska 00:58:55 00:59:28
819 1947 Mikołaj Lipiński 1987 M Gdynia Polska 00:58:55 01:00:23
821 4037 Artur Słowicki 1986 M Bayer Gdansk Polska 00:58:56 00:58:58
822 605 Wojciech Szyca 1991 M Gdynia Polska 00:58:57 00:59:23
822 984 Krystian Matusiak 1986 M Gdańsk Gdańsk Polska 00:58:57 01:04:29
824 2583 Krzysztof Chyliński 1988 M STREET BEER POLAND Gdańsk Polska 00:58:58 00:59:23
825 4148 Piotr Pajnowski 1987 M Gdynia Polska 00:59:00 01:00:36
826 2492 PAWEŁ ELWART 1990 M GDYNIA Polska 00:59:03 00:59:29
827 690 Dariusz Bukowski 1989 M AZS UG Sopot Polska 00:59:04 01:05:08
827 5329 Jakub Stecki 1993 M Malbork Polska 00:59:04 01:00:26
829 3637 Mateusz Skubich 1989 M Gdańsk Polska 00:59:05 00:59:09
830 1570 Łukasz Rymko 1989 M Intel Runners Gdańsk Polska 00:59:08 00:59:56
830 3879 Łukasz Szymański 1986 M Zamość Polska 00:59:08 01:03:02
832 5833 Rafał Wolsza 1991 M Sopot Polska 00:59:09 01:00:24
833 1885 Krzysztof Jabłonowski 1989 M Ustka Ustka Polska 00:59:11 01:05:09
834 3951 Dominik Opanowicz 1987 M UKS Siódemka Rumia Polska 00:59:13 01:00:06
835 3889 Dariusz Szałucki 1990 M Gdynia Polska 00:59:14 00:59:45
836 2160 Krzysztof Rosołek 1988 M Gdańsk Polska 00:59:23 01:00:26
837 4670 Miłosz Paczkowski 1992 M Gdańsk Polska 00:59:29 00:59:55
838 5291 Michał Nowak 1986 M RADUNICA TEAM RADUNICA Polska 00:59:31 01:00:00
839 4051 Kamil Szerląg 1989 M Gdynia Polska 00:59:33 01:00:44
840 604 Waldemar Soszyński 1986 M SG-1 Gdynia Polska 00:59:35 00:59:49
840 3167 Łukasz Weilandt 1991 M Gdańsk Polska 00:59:35 01:00:33
842 2165 Arkadiusz Nieckarz 1987 M Uparty Borsuk Gdańsk Polska 00:59:38 01:00:07
842 5505 Mateusz Prusak 1987 M Słupsk Polska 00:59:38 01:00:14
844 3310 Marcin Waleński 1987 M MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo Kąpino Polska 00:59:39 01:00:43
845 486 Kamil Karski 1989 M Gdynia Polska 00:59:47 01:03:10
846 515 Łukasz Laskowski 1990 M K.F.M-UDO Gdynia Polska 00:59:50 01:01:04
847 2166 Wojciech Kwiatek 1991 M Wejherowo Polska 00:59:51 00:59:58
848 1200 Maciej Uciński 1988 M Sopot Polska 01:00:01 01:00:31
849 4676 Michał Olstowski 1990 M Tylko Mirko Gdynia Polska 01:00:04 01:02:34
850 3760 Sławomir Bigus 1989 M Pędziwiatry Wejherowo Polska 01:00:07 01:00:29
851 1436 Michał Łukawski 1992 M Active Life Braniewo Polska 01:00:15 01:01:41
852 3989 Mateusz Śrubka 1988 M Gdynia Polska 01:00:16 01:00:48
853 6207 PRZEMYSŁAW FEIL 1991 M GDYNIA Polska 01:00:17 01:01:43
854 1526 Przemysław Wenderholm 1988 M Rumia Polska 01:00:23 01:00:56
855 5720 Łukasz Czaja 1986 M S*****L TEAM Żelistrzewo Polska 01:00:24 01:02:00
856 1572 Emil Panasiuk 1987 M Rumia Polska 01:00:25 01:01:07
857 523 Przemysław Korzeniowski 1987 M Gdynia Polska 01:00:26 01:00:34
858 2500 Krzysztof Stelmach 1993 M Banino Polska 01:00:27 01:01:38
859 3557 Artur Kaca 1991 M Gdańśk Polska 01:00:31 01:00:53
860 2771 Maciej Radzikowski 1993 M Gdynia Polska 01:00:34 01:01:27
861 5775 Paweł Bober 1989 M Osada Muzyczna Gdynia Polska 01:00:35 01:01:19
862 1144 Krzysztof Charzyński 1988 M Rumia Polska 01:00:37 01:01:54
863 4830 Rafał Sidun 1993 M Lębork Polska 01:00:46 01:01:06
864 1163 Maciej Górny 1986 M Gdynia Polska 01:00:55 01:01:51
865 5549 Kacper Milewski 1993 M Tczew Polska 01:00:58 01:01:22
866 1130 ALEKSANDER SZPYT 1986 M HELSKIE WICHRY HEL Polska 01:01:12 01:01:16
866 4378 Artur Leśniak 1987 M Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Gdańsk Polska 01:01:12 01:02:51
868 1303 Dobromir Pielecki 1988 M FRESHASF*CK Gdynia Polska 01:01:15 01:02:05
868 1513 Jakub Kolecki 1988 M Maciej nie dałby rady Gdańsk Polska 01:01:15 01:02:32
870 5137 Mateusz Żuławski 1992 M Gdynia Polska 01:01:23 01:02:11
871 3070 Kacper Kończyk 1989 M Gdynia Polska 01:01:46 01:02:04
872 4162 Adrian Rogocki 1986 M Gdynia Polska 01:01:48 01:03:03
873 3425 Marcin Budzyk 1986 M John's Team Sopot Polska 01:01:51 01:03:12
874 1667 Mateusz Salamon 1991 M Wrocław Polska 01:01:53 01:05:59
875 4005 Marcin Walczuk 1995 M Rumia Polska 01:02:02 01:02:40
876 455 Grzegorz Eliszewski 1986 M Intel Runners Gdańsk Polska 01:02:08 01:03:30
877 2446 Andrzej Wrzosek 1986 M Gdynia Polska 01:02:32 01:03:27
878 5832 Bartłomiej Żołnowski 1990 M Helios Team ;) Gliwice Polska 01:02:54 01:09:10
879 1050 Paweł Wyszyński 1987 M Solid Gdynia Gdynia Polska 01:02:55 01:06:54
880 4587 Kamil Jaworski 1990 M CauchyTeam Gdańsk Polska 01:03:05 01:03:46
881 4500 Piotr Urbański 1994 M Gdynia Polska 01:03:07 01:03:51
882 3634 Dariusz Twarogowski 1987 M co jest dzieciak Brodnica Polska 01:03:09 01:03:37
883 5468 Bartłomiej Omański 1988 M 4fun Gdańsk Polska 01:03:19 01:05:09
884 4590 Karol Ankiewicz 1987 M Gdynia Polska 01:03:46 01:05:02
885 2838 Krzysztof Ruta 1988 M Gniew Polska 01:04:07 01:04:43
886 5442 Michał Kita 1987 M Gdańsk Polska 01:05:24 01:11:00
887 3913 Sebastian Czarnowski 1991 M Gdańsk Polska 01:05:30 01:05:37
888 4691 Jan Bach 1990 M Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno Polska 01:05:47 01:07:27
889 462 Piotr Puchalski 1986 M Rumia Polska 01:05:55 01:07:18
890 4827 Krzysztof Figas 1992 M C'ESTIEM Gdynia Polska 01:06:09 01:07:08
891 1109 Szymon Chrostowski 1986 M Enjoy the game Otomin Polska 01:06:22 01:13:12
892 5265 Damian Brzeziński 1991 M Gdańsk Polska 01:06:26 01:07:28
893 5243 Michał Kurpanik 1988 M Gdynia Polska 01:06:29 01:07:53
894 4705 Paweł Konieczny 1987 M Ligentia Sp. z o.o. Gdynia Polska 01:07:05 01:08:45
895 2624 Mateusz Styś 1987 M Spokojnie to tylko kontuzja Gdańsk Polska 01:07:17 01:08:29
896 4635 Łukasz Pytner 1989 M SPOKOJNIE TO TYLKO KONTUZJA Gdynia Polska 01:07:23 01:08:34
897 3767 Dawid Paszek 1989 M Gdynia Polska 01:07:46 01:09:20
898 5278 Piotr Domański 1986 M Gdańsk Polska 01:07:50 01:08:26
899 5655 Tomasz Gajewski 1987 M LutowePączki Gdynia Polska 01:08:01 01:09:11
900 2370 Rafał Kłosowski 1988 M Kosakowo Polska 01:08:13 01:09:22
901 5209 Kamil Lisiecki 1989 M HONDA GDYNIA TEAM Gdańsk Polska 01:08:34 01:15:28
902 4427 Piotr Rosiński 1986 M SGS POLAND Team Gdynia Polska 01:08:49 01:12:39
903 4374 Krystian Mądrzak 1992 M Gdynia Polska 01:09:06 01:10:15
904 1439 Mariusz Kubiak 1993 M Gdańsk Polska 01:09:28 01:10:50
905 4757 Kamil Lipiński 1992 M Mosty Polska 01:09:33 01:10:10
906 2890 Wojciech Lewandowski 1987 M KM PSP Gdynia Skorzewo Polska 01:10:00 01:18:16
907 4466 Michał Dąbrowski 1990 M Wejherowo Polska 01:10:36 01:11:23
908 2108 Bartosz Chojecki 1987 M Gdynia Polska 01:10:52 01:15:08
909 5213 Mateusz Reptowski 1989 M HONDA GDYNIA TEAM Gdynia Polska 01:12:08 01:14:03
910 2576 Michał Smutek 1991 M Gdynia Polska 01:14:28 01:14:28
911 4379 Karol Hirsz 1990 M Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaswzczyno Polska 01:14:40 01:16:21
912 4380 Jarosław Milewski 1990 M Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno Polska 01:14:42 01:16:22
Top