Results - Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim - Bieg Główny 10km - M40

Rank Bib First name Last name Year of birth Sex Team City Country Net time Gross time
1 6001 Jan Rybarczyk 1967 M Darłowo Polska 00:33:26 00:33:30
2 889 Mariusz Borychowski 1972 M KB Tupot Ustka Słupsk Polska 00:33:54 00:33:55
3 3540 Wiesław Sosnowski 1972 M Activ Malbork Gniszewo Polska 00:33:56 00:33:59
4 5153 Adam Serocki 1973 M 21 WOG Elbląg Draczynski Team Elblag Polska 00:34:37 00:34:40
5 3741 Marek Szremski 1970 M KM PSP Słupsk Łysomice Polska 00:34:39 00:34:41
6 5332 Leszek Zblewski 1973 M UKS Olimpijczyk Skorzewo Skorzewo Polska 00:34:48 00:34:50
7 4708 Robert Hass 1970 M Gdynia Polska 00:34:53 00:34:56
8 1837 Andrzej Mazur 1974 M KM PSP Gdynia / Florian Chojnice Bojano Polska 00:35:05 00:35:07
9 2589 ROMAN ELWART 1972 M LKS-PUCK PUCK Polska 00:35:09 00:35:10
10 362 Marek Jakubowski 1973 M Pszczółki Polska 00:35:39 00:35:51
11 3875 Krzysztof Sarapuk 1970 M Gdynia Gdynia Polska 00:35:59 00:36:00
12 951 Radosław Sołtysek 1974 M Cieplewo Polska 00:36:32 00:36:37
13 2894 Wojciech Ptaszyński 1974 M Frombork Polska 00:37:16 00:37:20
14 410 WIESŁAW ROKSZ 1969 M BCT MAJA TEAM BOLSZEWO Polska 00:37:17 00:37:21
15 2933 Robert Urbański 1973 M AZS AWFiS Gdańsk Gdańsk Polska 00:37:36 00:37:43
16 3660 Jakub Grzybowski 1970 M Gdynia Polska 00:37:52 00:38:00
17 1491 Krzysztof Szwedek 1974 M biegamyrazem.pl Gdynia Gdynia Polska 00:37:59 00:38:07
18 1957 Adam Duszyński 1968 M gwiazdabetlejemska.com Żukowo Polska 00:38:06 00:38:09
19 1881 Sławomir Hebel 1971 M Rumia Polska 00:38:14 00:38:20
20 3592 Grzegorz Maciaszek 1970 M KW PSP Łódź ostrówek Polska 00:38:24 00:38:27
21 1465 Marcin Tański 1975 M Puck Polska 00:38:29 00:38:31
22 387 Henryk Szreder 1971 M Gdańsk Polska 00:38:30 00:38:35
23 3679 Adam Kloskowski 1973 M Gdynia Polska 00:38:31 00:38:34
24 4657 Marcin Pankow 1973 M RANGO.PL Gdynia Polska 00:38:37 00:38:44
25 1128 Jarosław Heyka 1971 M Team ASA-Biegiem po zdrowie. Lębork Polska 00:38:38 00:38:41
26 576 WIESŁAW TREDER 1973 M SUPRA GRZYBNO Polska 00:38:46 00:38:46
27 788 Rafał Niżnik 1974 M Klan Niżników Łódz Polska 00:39:04 00:39:23
28 1873 Tomasz Partyka 1972 M UKS ISKRA GDYNIA Gdynia Polska 00:39:09 00:39:21
29 4703 Marek Czapliński 1975 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:39:14 00:39:19
29 4765 Jarosław Tomaszewski 1975 M Gdynia Polska 00:39:14 00:39:19
31 6048 BARTŁOMIEJ MATUSIAK 1972 M Jedynka Reda REDA Polska 00:39:17 00:39:23
32 220 Piotr Wierziński 1972 M Kartuzy Polska 00:39:19 00:39:23
33 948 Remigiusz Iwoła 1975 M Bluemar Gdynia Polska 00:39:23 00:39:34
34 5662 Mirosław Treder 1973 M MKS FIGHTER BUKOWINA BUKOWINA Polska 00:39:26 00:39:34
35 3146 Sławomir Górski 1973 M Wejherowo Polska 00:39:44 00:39:50
36 3766 MIchał Błaut 1974 M Spoceni Zaspa Gdańsk Polska 00:39:48 00:40:10
37 1188 Piotr Słodowicz 1971 M GRUPA TRÓJMIASTO Gdańsk Polska 00:39:50 00:39:57
37 5064 Konrad Mickiewicz 1972 M Tridea Bałtyk Gdansk Polska 00:39:50 00:41:53
39 4326 Piotr Grążawski 1967 M Gdynia Polska 00:39:57 00:40:03
40 3778 Bogusław Pergoł 1972 M GIWK BIEGA Gdańsk Polska 00:40:17 00:40:22
41 1467 Paweł Chybczyński 1973 M Judo Mifune Gdańsk Polska 00:40:18 00:40:22
42 3740 Grzegorz Krzeszewski 1972 M ECM El-Hurt Elbląg Polska 00:40:20 00:40:27
43 479 Krzysztof Wasiewski 1975 M Kwidzyn Rakowiec Polska 00:40:24 00:40:27
44 3207 MAREK RUCIŃSKI 1968 M MORSY GDYŃSKIE GDYNIA Polska 00:40:31 00:40:40
45 1676 MAREK TOBOLSKI 1974 M FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA GRUDZIĄDZ Polska 00:40:33 00:40:44
46 1126 Robert Kubilus 1970 M Biegamyrazem.pl Rumia Polska 00:40:37 00:40:46
47 4717 ARKADIUSZ NOWAK 1970 M Przyjaciele Stowarzyszenia DLACZEGO NIE GDAŃSK - OSOWA Polska 00:40:38 00:40:48
48 791 Michał Kowalski 1973 M KSR Team Kościerzyna Polska 00:40:43 00:41:00
49 3251 Kamil PARZYSZEK 1969 M Gdańsk Polska 00:40:46 00:40:56
50 938 Mariusz Michno 1974 M Braniewo Polska 00:40:51 00:40:56
51 6254 WOJCIECH FIJAŁKOWSKI 1967 M GDAŃSK Polska 00:40:52 00:40:55
52 258 Marcin Rogiński 1972 M Gdańsk Polska 00:41:02 00:41:10
53 1912 Adam Borski 1973 M 42.195 Wejherowo Wejherowo Polska 00:41:05 00:41:13
53 3094 PIOTR STASZKIEWICZ 1972 M MMS BURAKI 2015 GDYNIA Polska 00:41:05 00:41:08
55 1547 Jan Erdmańczyk 1968 M Leśno Polska 00:41:09 00:41:15
56 1154 Leszek Rokicki 1973 M Elbląg Polska 00:41:10 00:41:19
57 2307 Hubert Preuhs 1966 M Gdynia Polska 00:41:13 00:41:21
58 5488 Sławomir PIETKUN 1972 M DUO PROFIT - USŁUGI BHP Gdynia Polska 00:41:14 00:41:24
59 3057 Tomasz Zwoliński 1971 M KM PSP Gdynia Mosty Polska 00:41:15 00:41:36
60 1630 Piotr Golcz 1973 M Gdynia Polska 00:41:16 00:41:25
61 369 Krzysztof Sprzączkowski 1969 M Intel Runners Gdynia Polska 00:41:26 00:41:31
62 4413 MARIUSZ SOBIERSKI 1974 M BRANIEWO Polska 00:41:27 00:41:32
63 2061 Krzysztof Bogdański 1971 M Braniewo Polska 00:41:32 00:41:39
64 3048 IRENEUSZ HEYKA 1970 M LĘBORK Polska 00:41:33 00:41:43
64 3596 HENRYK KAMIONKA 1969 M SPORT TO ZDROWIE LĘBORK Polska 00:41:33 00:41:42
66 1136 Wiktor Adamik 1970 M Gdańsk Polska 00:41:35 00:41:42
67 355 Piotr Gawron 1975 M KB GOCH Bytów Bytów Polska 00:41:38 00:41:43
67 4565 Radosław MAŚLAK 1968 M biegamyrazem.pl GDYNIA Polska 00:41:38 00:41:40
69 4621 Andrzej Jończyk 1967 M Gdynia Gdynia Polska 00:41:40 00:39:53
70 573 Mirosław Renachowski 1974 M OPEC GDYNIA REDA Polska 00:41:47 00:42:04
70 3121 Krzysztof Pobłocki 1973 M PAPUNIS TEAM GDYNIA Rumia Polska 00:41:47 00:41:56
72 1033 Jacek Zdybel 1975 M Zdybelki biegają Gdynia Polska 00:41:56 00:42:04
73 3511 Tomasz Sadowski 1975 M KPW GDYNIA Gdynia Polska 00:41:58 00:42:07
73 4880 Cezary Poźniak 1972 M Kwidzyn Biega Kwidzyn Polska 00:41:58 00:42:04
73 5316 Adam Olszewski 1971 M Gdynia Polska 00:41:58 00:42:15
76 2214 kszysztof kostrzewski 1972 M gdynia Polska 00:42:00 00:42:18
77 255 Michał Ciba 1972 M PORTA Drzwi Wejherowo Polska 00:42:03 00:42:18
77 5196 Wiesław Stromski 1969 M Przodkowo Polska 00:42:03 00:42:31
79 1027 Krzysztof Buszman 1971 M JW 4224 Gdynia Polska 00:42:05 00:42:14
79 2295 Artur Dymowski 1974 M Gdynia Polska 00:42:05 00:42:11
81 1082 Paweł Buczko 1973 M BBL Pasłęk Pasłęk Polska 00:42:07 00:42:17
81 5184 Krzysztof Ziemianowicz 1969 M Gdynia Polska 00:42:07 00:42:19
83 3360 Zbigniew Adamczyk 1970 M KB BBL Pasłęk Pasłęk Polska 00:42:08 00:42:17
84 1410 JERY STULCZEWSKI 1971 M RIM TIM TEAM BRANIEWO Polska 00:42:10 00:42:28
84 3402 Marcin Korda 1975 M Tczew Polska 00:42:10 00:43:16
86 3893 DARIUSZ FAIGA 1975 M TSUNAMI GDYNIA Polska 00:42:12 00:42:20
87 2236 Alek Perski 1974 M Gdynia Polska 00:42:13 00:42:17
88 1254 Andrzej Skalski 1974 M SKAŁOZAURY GDYNIA Polska 00:42:17 00:42:38
89 2228 Robert Burda 1966 M KZ RADOŚĆ ŻYCIA Gdańsk Polska 00:42:21 00:42:43
90 2980 DANIEL JAROSIK 1974 M Lniska Polska 00:42:22 00:42:26
91 5188 Stanisław Stenka 1969 M Lewino Polska 00:42:23 00:42:51
92 1583 Leszek Hołubowicz 1972 M Gdańsk Polska 00:42:24 00:42:38
93 120 Krzysztof Kołkowski 1972 M PSG Citron Gdynia Polska 00:42:25 00:42:27
93 2730 Robert Sieklucki 1974 M Lębork Polska 00:42:25 00:42:42
95 2834 Krzysztof Gandor 1975 M Gdynia Polska 00:42:26 00:42:30
95 3547 Andrzej Łukaszewicz 1970 M Gdańsk Polska 00:42:26 00:42:30
97 2856 Wiesław Wiwatowski 1971 M Gdynia Polska 00:42:29 00:42:32
98 5476 Waldemar Szymański 1974 M SportsArt Team Elbląg Polska 00:42:31 00:42:40
98 5626 Arkadiusz Makowski 1973 M KW PSP Łódź Łódź Polska 00:42:31 00:42:43
100 744 Krzysztof Maliszewski 1971 M BIMET GDAŃSK Polska 00:42:32 00:42:40
100 1897 Sławomir PIETRZYCKI 1971 M BrygadaLotnictwaMW REDA Polska 00:42:32 00:43:03
102 561 Krzysztof Zaparty 1974 M Gdynia Polska 00:42:36 00:42:47
103 4724 Marek Pankau 1969 M GKS Neptun Gdynia Gdynia Polska 00:42:38 00:42:52
104 3591 Waldemar Wielewski 1969 M Grupa Trójmiasto Lubnia / Gdańsk Polska 00:42:39 00:42:46
105 4366 Mariusz Ryplewicz 1969 M Morsy Gdyńskie Gdynia Polska 00:42:41 00:42:55
106 923 Robert Wojciechowski 1971 M Integral Logistics Skorzewo Polska 00:42:43 00:42:49
107 1330 Tomasz Dobkowski 1975 M Bo Marek Kazał Goręczyno Polska 00:42:47 00:42:58
108 3869 Henryk Reszczyński 1967 M Stężyca Polska 00:42:48 00:43:06
109 395 Michał Twarowski 1973 M Gdańsk Polska 00:42:49 00:42:56
110 5438 DAREK BRZESKI 1971 M POWER TEAM BRANIEWO BRANIEWO Polska 00:42:50 00:43:01
111 477 Janusz SZELIGA 1967 M MW Gdynia Polska 00:42:53 00:42:58
111 5603 Mieczysław Bisha 1969 M brak RUMIA Polska 00:42:53 00:42:56
113 3468 Paweł Sowa 1975 M Gdynia Polska 00:42:58 00:43:15
113 5080 Krzysztof Sławski 1972 M Bytów Polska 00:42:58 00:43:10
115 3705 Richard Greer 1975 M Gdansk Polska 00:42:59 00:43:12
116 623 Jan Świderski 1967 M KB BBL Pasłęk Pasłęk Polska 00:43:00 00:43:11
117 454 Krzysztof Bednarek 1968 M SPORTEVO Gdynia Polska 00:43:03 00:43:06
118 6039 Adam Naczk 1971 M KS Pidrina Gdynia Dobrzewino Polska 00:43:07 00:45:25
119 646 MARIUSZ CZECZKO 1973 M 33 DROP PUCK Polska 00:43:08 00:43:19
120 259 Pedro Canchaya-Kralewski 1975 M Gdynia Polska 00:43:09 00:43:35
121 6037 Radosław Laskowski 1974 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:43:10 00:43:21
122 3768 Marek Kurkowski 1968 M Starogard Gdański Polska 00:43:11 00:43:28
123 3577 artur jarosz 1972 M w-wo wejherowo Polska 00:43:13 00:43:33
124 6036 Ryszard Borko 1971 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:43:14 00:43:25
125 3730 MATEUSZ JEZIERSKI 1974 M GDYNIA Polska 00:43:15 00:43:21
126 2365 Arkadiusz Cytawa 1971 M KP PSP Wołów Wrocław Polska 00:43:16 00:43:29
127 1398 Adam Bojan 1972 M Rumia Polska 00:43:19 00:43:53
127 1745 Aleksander Durkiewicz 1974 M Braniewo Polska 00:43:19 00:43:37
127 1900 Wojciech Rudźko 1968 M Gniewino Polska 00:43:19 00:43:25
130 4738 Grzegorz KAZUBSKI 1973 M Gdynia Polska 00:43:22 00:43:40
131 2909 Karol Kaczykowski 1971 M Żelistrzewo Polska 00:43:23 00:43:26
132 1099 Bogdan Ciechociński 1969 M Gdynia Polska 00:43:24 00:43:39
132 2089 Henryk Gaffke 1971 M King Oscar Żarnowiec Polska 00:43:24 00:43:36
134 1221 MARIUSZ KOSATKO 1974 M ULAMA TEAM GDYNIA Polska 00:43:26 00:43:35
135 3024 Piotr Drabarek 1973 M Gdańsk Polska 00:43:28 00:43:42
136 876 Wojciech Pałejko 1973 M Gdynia Polska 00:43:32 00:43:43
137 4385 Wojtek Buczek 1975 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:43:33 00:43:35
137 5552 Grzegorz Korpan 1974 M Gdynia Polska 00:43:33 00:43:50
139 738 maciej szpunar 1973 M Complexsprts-GdynskieMorsy gdynia Polska 00:43:34 00:43:56
139 4128 Piotr Sławek 1969 M Sopot Polska 00:43:34 00:43:37
141 4045 Jacek Waga 1967 M Gdańsk Polska 00:43:35 00:43:57
142 720 Tomasz Waligórski 1972 M Gdynia Polska 00:43:36 00:43:43
142 3332 Maciej Bieliński 1972 M d 3FO Mosty Polska 00:43:36 00:43:44
142 6082 STANISŁAW CZUJKO 1966 M GDYNIA Polska 00:43:36 00:43:38
145 1466 Mirosław Świąder 1970 M Intel Runners Gdańsk Polska 00:43:37 00:43:55
146 1637 Mikołaj Kołakowski 1971 M Intel Runners/Tri-Team Rumia Reda Polska 00:43:38 00:43:55
147 1084 Artur Sołowiński 1972 M SUSZ Polska 00:43:39 00:43:41
148 1889 Edward Pasek 1968 M Brzuszki Łakomczuszki Gdańśk Polska 00:43:52 00:43:58
149 2649 Jarosław Gurbowicz 1972 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:43:54 00:44:26
150 866 ADAM HODUŃ 1974 M GDAŃSK Polska 00:43:56 00:44:08
151 5140 Marcin Janowski 1973 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:43:58 00:44:01
152 5273 Robert Daduń 1967 M Gdynia Polska 00:43:59 00:46:30
153 542 Wojciech Cejko 1975 M Dead on Arrival Banino Polska 00:44:01 00:44:16
154 2026 Wojciech Rohde 1974 M Grand Team Straszyn Polska 00:44:02 00:44:09
155 648 Witold Albecki 1972 M AKKUS Wejherowo Polska 00:44:03 00:46:06
155 4891 Krzysztof Jasiński 1972 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:44:03 00:44:08
157 2878 Marek Łupina 1971 M Gdynia Polska 00:44:04 00:44:32
157 3010 MIROSŁAW NOWAK 1967 M HELSKIE WICHRY HEL Polska 00:44:04 00:44:13
159 1573 Krzysztof Stopa 1972 M M&F Tczew Polska 00:44:08 00:44:41
160 941 Michał KOZŁOWSKI 1975 M 43. BATALION SAPERÓW HEL Polska 00:44:10 00:44:50
161 2322 Wojciech Szymulewicz 1973 M BCT Team Gdynia Polska 00:44:11 00:44:20
162 4578 Witold Koss 1966 M Puck Polska 00:44:12 00:44:42
163 320 Adam Rogała 1973 M dZH MW Gdynia Polska 00:44:14 00:44:33
164 5516 tomasz glombiowski 1975 M FINSA SPORTS TEAM gdynia Polska 00:44:16 00:44:41
165 768 Wojciech Sarniak 1975 M Gdynia/Przyjaźń Polska 00:44:17 00:44:44
165 2930 Krzysztof Król 1970 M Wisła Steblewo Steblewo Polska 00:44:17 00:44:43
167 4389 PRZEMYSLAW BRZOZOWSKI 1974 M GDYNIA Polska 00:44:19 00:44:38
167 4888 Wiesław Nadolski 1966 M Arka Gdynia rumia Polska 00:44:19 00:44:26
169 1182 Marcin Flejsierowicz 1971 M Sopot Polska 00:44:22 00:44:42
170 2505 Grzegorz Jarocki 1970 M Gdansk Polska 00:44:23 00:44:36
171 4060 Marcin Popek 1974 M Forfiter-Team Gdynia Polska 00:44:25 00:44:30
172 1134 Damian Mucha 1975 M FREE Koleczkowo Polska 00:44:39 00:44:58
173 1213 Piotr Kluska 1972 M Warszawa Polska 00:44:40 00:44:47
173 1966 Paweł Bernaciak 1974 M Gdynia Polska 00:44:40 00:44:59
175 3569 Janusz DUBACKI 1968 M 43 Batalion Saperów (36 MPR) HEL Polska 00:44:43 00:44:54
175 3981 Piotr Rohde 1968 M Gdańsk Polska 00:44:43 00:44:51
177 275 Waldemar Rymon-Lipiński 1971 M NOLIMITS RUN Reda Polska 00:44:44 00:47:00
178 267 Dariusz Dalkiewicz 1973 M Susz Polska 00:44:47 00:44:49
179 2608 Maciej Skalski 1975 M MaciaLOLO Gdynia Polska 00:44:49 00:44:51
180 2271 Piotr Młodziejewski 1969 M Gdańsk Polska 00:44:51 00:45:10
180 4129 Tomasz Małkowski 1966 M Gdańsk Polska 00:44:51 00:45:01
180 5174 Marek Szymborski 1974 M www.orkiestra.kwiatkowice.pl Leśnica gm. Wodzierady Polska 00:44:51 00:45:10
183 3454 Arkdiusz Dereszewski 1971 M Silco Team Gdańsk Polska 00:44:53 00:45:05
184 5183 Witold Płotka 1967 M Straszyn Biega Straszyn Polska 00:44:54 00:45:17
185 4964 Wojciech Mularczyk 1970 M Instal-Tech Gdynia Polska 00:44:58 00:45:01
186 3751 marcin nietupski 1974 M Bear Team Sopot Polska 00:45:00 00:45:05
187 5114 Marek Machnikowski 1968 M Gdask Polska 00:45:02 00:45:05
188 1063 Patryk Sienkiewicz 1972 M Gdynia Polska 00:45:03 00:45:31
189 1020 PIOTR PURWIN 1969 M akademia biegania/morsy Grudziądz GRUDZIĄDZ Polska 00:45:04 00:45:16
190 3718 Krzysztof Kwiatkowski 1974 M Remus Kościerzyna Kościerzyna Polska 00:45:05 00:49:08
190 4076 Piotr Tomaszewicz 1968 M EnduroMan Elbląg Polska 00:45:05 00:45:20
192 1175 Michał Dzioba 1973 M Trinergy Sopot Polska 00:45:06 00:47:12
192 1599 MAREK LEPEK 1974 M ZEJŚCIE SMOKA GDAŃSK Polska 00:45:06 00:45:09
194 698 JACEK GRZENKOWICZ 1966 M LARA FABIO TEAM GDYNIA Polska 00:45:09 00:48:05
195 344 Arkadiusz Wasilewski 1973 M Sopot Polska 00:45:13 00:45:41
196 5811 Rafał Górecki 1975 M Straszyn Polska 00:45:14 00:45:20
197 2551 Maciej Król 1975 M PPNT Gdynia Aktywnie Reda Polska 00:45:15 00:45:22
197 6045 JANUSZ DUDZIŃSKI 1974 M BLUE MEDIA TEAM SOPOT Polska 00:45:15 00:45:31
199 2069 Wojciech Cyplik 1975 M PRZE-BIEGLI KĄPINO Polska 00:45:16 00:45:36
200 4034 Leszek Mikołajczak 1975 M Oborniki Polska 00:45:17 00:45:33
201 3755 TADEUSZ KONATOWSKI 1966 M GDYNIA Polska 00:45:18 00:45:20
202 3975 Robert Majdan 1972 M Gdansk Polska 00:45:19 00:45:37
203 2029 Roman Hadziewicz 1968 M Elbląg Polska 00:45:22 00:45:50
203 4897 miroslaw wojdan 1975 M - gdynia Polska 00:45:22 00:49:25
205 3150 Grzegorz Turowski 1968 M ComplexBiuro Gdańsk Polska 00:45:23 00:45:29
206 5798 Mariusz Dąbrowski 1974 M ATENA Gdańsk Polska 00:45:25 00:46:05
206 190 Sławomir Mikołajczyk 1971 M Metal Gdynia Polska 00:45:25 00:45:39
208 2579 Waldemar Makowski 1972 M Tczew Polska 00:45:26 00:46:30
209 616 Marcin Biskupski 1974 M JW 2980 Braniewo Polska 00:45:27 00:47:52
210 2665 Piotr Malinowski 1969 M Gdynia Polska 00:45:30 00:45:44
211 1103 Andrzej Zadora 1968 M Gdynia Polska 00:45:34 00:45:40
212 6063 GRZEGORZ GUTOWSKI 1973 M PGB sportowa paczka RUMIA Polska 00:45:35 00:50:44
213 4597 Janusz Krzyszycha 1966 M Suchy Dwór Polska 00:45:38 00:45:53
214 191 Marcin Gajdziński 1974 M Gdańsk Polska 00:45:42 00:45:45
214 740 Jacek Nuż 1975 M Pruszcz Gdański Polska 00:45:42 00:45:47
214 5244 Maciej Sztygiel 1974 M Wejherowo Polska 00:45:42 00:45:53
217 558 stanislaw wojda 1970 M CompleXsports gdansk Polska 00:45:43 00:48:25
217 1243 Dariusz Aniszewski 1972 M Gdańsk Polska 00:45:43 00:46:04
219 817 Krzysztof WRZOS 1969 M TRI-SEA Władysławowo Władysławowo Polska 00:45:44 00:45:46
219 1743 Paweł Schoennagel 1975 M schoenagina Gdańsk Polska 00:45:44 00:46:04
219 3971 Tomasz Filipowicz 1973 M Gdańsk Polska 00:45:44 00:46:09
222 849 Marcin Nurek 1969 M Gdynia Polska 00:45:47 00:46:06
223 2120 Tomasz Stankiewicz 1974 M sevenSPORTS Straszyn Polska 00:45:49 00:46:02
224 5109 Jacek Naumiuk 1971 M Sławki Polska 00:45:56 00:46:07
225 587 Paweł Liber 1972 M Elbląg Polska 00:45:58 00:50:12
225 1141 Tomasz Koliński 1972 M Gdynia Polska 00:45:58 00:46:19
225 4313 Tadeusz Lisiewicz 1966 M FRANKE Gdynia Polska 00:45:58 00:46:23
228 1252 Maciej Bałachowski 1972 M 4 Elbląg Polska 00:45:59 00:46:13
228 2324 Marcin Godlewski 1972 M Elbląg Polska 00:45:59 00:46:02
230 1717 piotr emert 1972 M biegamyrazem.pl gdynia Polska 00:46:02 00:46:12
230 5019 Artur Jadeszko 1970 M ATC Cargo Team Gdynia Polska 00:46:02 00:46:03
232 5216 Filip Warszawski 1975 M OUT OF HOME GDYNIA Polska 00:46:06 00:46:48
233 1624 miron grochulski 1974 M Brygada Lotnictwa MW Gdynia Polska 00:46:07 00:50:10
234 4841 Robert Nicewicz 1974 M Nicek Gdynia Polska 00:46:08 00:46:43
235 711 Marcin Zieleniecki 1970 M Gdańsk Polska 00:46:09 00:46:17
236 4214 Piotr Grzechulski 1975 M JW3411 Grójec Wejherowo Polska 00:46:10 00:46:19
236 6059 TOMASZ LISIECKI 1967 M nexus team GDYNIA Polska 00:46:10 00:46:11
238 5226 Piotr Rogalski 1973 M GDYNIA MOJE MIASTO Gdynia Polska 00:46:12 00:46:20
239 1201 Jarosław Paszkiewicz 1969 M Grupa Trójmiasto Gdynia Polska 00:46:19 00:47:20
239 3015 Michał Leszczyński 1974 M GDYNIA MEDICA Gdynia Polska 00:46:19 00:46:34
239 4422 Szymon Smal 1975 M Smile Nowy swiat Polska 00:46:19 00:46:44
242 2755 Tomasz Krawczyk 1973 M BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:46:20 00:46:30
243 1114 Maciej Lorek 1969 M Bieg dla Mamy Banino Polska 00:46:23 00:46:28
243 2349 CZESLAW LADMANN 1971 M 33drOP GDYNIA Polska 00:46:23 00:52:54
243 3004 Jacek Klasa 1971 M Lotos Team Gdynia Polska 00:46:23 00:46:31
246 299 Marek Labuda 1966 M Powersystem Kartuzy Polska 00:46:24 00:46:45
247 3991 Robert Panufnik 1975 M Korytnica Polska 00:46:25 00:46:38
247 4675 Mariusz Pstrong 1973 M Gdynia Polska 00:46:25 00:46:46
249 68 Rafał Zimny 1974 M coRelacja.pl Żukowo Polska 00:46:29 00:46:45
249 4330 Mario Zamarripa 1972 M Gdynia Meksyk 00:46:29 00:47:05
249 4397 Krzysztof Kuźniewski 1972 M Dogsford Team Sopot Polska 00:46:29 00:47:22
252 4464 Leszek Woźniak 1974 M JRG-3 Stara Gadka Polska 00:46:30 00:46:49
253 4401 Piotr Mosakowski 1974 M Zbychowo team Zbychowo Polska 00:46:34 00:46:46
254 1194 Piotr Gussmann 1966 M Sopot Polska 00:46:35 00:45:06
254 3551 Waldemar Książak 1973 M Gdynia Polska 00:46:35 00:54:38
256 2483 MAREK POSZEWIECKI 1973 M MRKS GDAŃSK Polska 00:46:37 00:47:10
256 4281 Piotr Piotrowicz 1973 M Słupsk Polska 00:46:37 00:47:04
256 4908 Sławomir Gibała 1975 M schoenagina Banino Polska 00:46:37 00:48:43
256 5784 Maciej Walężak 1975 M Compuware-Dynatrace, Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:46:37 00:47:10
260 2212 Paweł SZYMANIEWSKI 1973 M GDAŃSK Polska 00:46:43 00:47:12
260 3440 Rafał Milosz 1974 M Zespół Szkół Mechanicznych Gdynia Pogórze Polska 00:46:43 00:47:05
262 1538 Marek Kisieliński 1969 M WUŻ Gdańsk Gdańsk Polska 00:46:44 00:47:28
262 1567 Dariusz Wieczorek 1974 M Rumia Polska 00:46:44 00:47:06
262 2153 Rafał ORCIUCH 1973 M biegiem po zdrowie RUMIA Polska 00:46:44 00:49:06
262 4101 Andrzej Cygert 1970 M www.pomozprzemkowi.pl Gdynia Polska 00:46:44 00:46:53
266 685 Arkadiusz Podhorodecki 1967 M Active-IT KomputeryMarkowe.pl Elbląg Polska 00:46:48 00:50:57
267 4759 Mariusz Tamowicz 1975 M Eaton Running Team Tymawa Polska 00:46:50 00:47:14
268 4883 Robert Kopiński 1974 M Kwidzyn Biega Kwidzyn Polska 00:46:51 00:46:53
269 3878 Krzysztof Reddig 1973 M Gdynia Polska 00:46:52 00:47:13
269 3932 Andrzej Herman 1975 M Iława Polska 00:46:52 00:47:00
271 412 Marek Mackiewicz 1966 M Łomża Polska 00:46:54 00:47:32
271 4490 Marcin Masztak 1974 M Balex Suchy Dwór Polska 00:46:54 00:47:33
273 2787 Bartosz Klebba 1972 M www.gabinetmorski.pl Swarzewo Polska 00:46:56 00:49:42
273 3817 Sławek Strzałkowski 1970 M strzalka Gdańsk Polska 00:46:56 00:47:06
275 2004 Tomasz Grott 1975 M Ex Siedlce Gdańsk Gdańsk Polska 00:47:00 00:47:50
276 1818 Roman Baranowski 1973 M PORTA DRZWI Wejherowo Polska 00:47:01 00:47:21
277 1600 Krzysztof Hudzik 1971 M Team ASA - biegiem po zdrowie Gdynia Polska 00:47:03 00:47:57
278 4295 Piotr Cwalina 1967 M Sport Fun Kowale Polska 00:47:04 00:47:24
279 110 Michał Wenta 1974 M Fikakowo Gdynia Polska 00:47:05 00:47:49
279 673 Jacek Grzywaczewski 1969 M Gdańsk Polska 00:47:05 00:47:16
281 2158 Tomasz Jurewicz 1969 M Jesteś Zwycięzcą czyli wstań, podnieś się ;) Elbląg Polska 00:47:07 00:47:36
281 4090 Rafał Tomczyk 1971 M XTrack Gdańsk Polska 00:47:07 00:49:09
283 406 Marcin Buca 1974 M 3PTRAVEL-PASJE, PODROŻE, PRZYGODA GDYNIA Polska 00:47:10 00:47:30
283 2939 Piotr Rytlewski 1974 M I-Tak-O-Pobiegnę Góra Polska 00:47:10 00:49:54
285 66 Piotr Zabłudowski 1974 M Sopot Polska 00:47:12 00:48:21
286 4777 Artur Nowinowski 1973 M Gdańsk Polska 00:47:13 00:47:55
287 3578 mariusz Kwas 1967 M Elbląg Polska 00:47:16 00:48:09
288 734 Jacek Tyminski 1966 M Vetro Shipping Sports Team Gdynia Polska 00:47:17 00:47:21
289 2348 Zbyszek Drewniak 1970 M Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego Gdynia Polska 00:47:18 00:47:56
289 4779 Adam Nowakowski 1974 M WTM Gdynia Polska 00:47:18 00:47:25
289 4828 Marcin Zacharuk 1974 M Padł na Ryj Team Gdańsk Polska 00:47:18 00:47:53
292 197 Marcin Kuriata 1971 M Hospicjum św Wawrzyńca Rumia Polska 00:47:19 00:47:31
293 2156 Piotr Kaczmarek 1974 M dobory.pl Gdańsk Polska 00:47:21 00:48:08
293 5545 Mirosław Janus 1975 M Elbląg Polska 00:47:21 00:47:49
295 871 Krzysztof Listwan 1973 M Gdańsk Polska 00:47:22 00:47:34
295 3282 Artur Guz 1974 M Gdynia Polska 00:47:22 00:48:00
297 185 Tomasz Janiak 1969 M Gdańsk Polska 00:47:25 00:48:00
298 2786 Jarosław Műller 1968 M Rumia Polska 00:47:27 00:47:51
299 2327 Leszek Dajer 1972 M Gdynia Polska 00:47:28 00:47:36
299 6064 KRZYSZTOF JANISZ 1971 M JUSZKOWO Polska 00:47:28 00:47:34
301 1368 Tomasz Kozak 1972 M POKS FAUSTYNKI Gdynia Polska 00:47:29 00:47:33
302 245 Cezary Kowalczyk 1971 M Braniewo Polska 00:47:30 00:47:50
303 3944 Robert Mielniczek 1975 M Reda Polska 00:47:33 00:48:01
304 719 Jacek Słupek 1972 M HELSKIE MORSY HEL Polska 00:47:36 00:47:49
304 3646 Artur Smudziński 1972 M niezrzeszony Gdynia Polska 00:47:36 00:48:16
306 1769 Łukasz Jaeszke 1972 M Gdańsk Polska 00:47:37 00:47:51
306 4102 Dariusz Wiktorowicz 1972 M BMG STARS TEAM Gdynia Polska 00:47:37 00:47:43
308 45 Marek Hudzik 1967 M Team ASA - Biegiem po Zdrowie Gdynia Polska 00:47:39 00:48:12
308 2095 Adam Daszczyński 1972 M Adaśko Team Gdańsk Polska 00:47:39 00:47:57
308 2793 Paweł Szymczak 1974 M KB Maniac Poznań Gdańsk Polska 00:47:39 00:47:48
311 3496 Rafał Tybura 1972 M Gdynia Polska 00:47:43 00:48:01
312 3265 Rafał Jasiński 1973 M OPEC Gdynia Gdynia Polska 00:47:44 00:48:14
313 4870 Marcin Cichowski 1973 M Gdynia Polska 00:47:45 00:48:16
314 1950 Artur Dębicki 1968 M Gdynia Polska 00:47:46 00:50:28
315 3234 Lars Koch-Mehrin 1967 M Berlin Germany 00:47:48 00:48:05
316 977 ARTUR DŁUŻNIEWSKI 1974 M KB BBL Pasłęk PASŁĘK Polska 00:47:49 00:48:00
317 742 robert leksycki 1969 M POLICJA GDYNIA gdynia Polska 00:47:51 00:47:58
318 367 Andrzej Barchanowski 1969 M Słupsk Polska 00:47:53 00:48:06
318 1554 Marek Sokół 1975 M Braniewo Polska 00:47:53 00:48:26
320 1469 Jacek Sulima 1972 M Gdańsk Polska 00:47:54 00:48:20
321 280 Waldemar Tabaka 1971 M Lew Lębork Lębork Polska 00:47:55 00:50:11
321 2559 Marian SZRAMA 1966 M BAZA 44 LĘBORK Polska 00:47:55 00:48:08
323 1240 Bartłomiej Flisikowski 1975 M Gdynia Polska 00:47:56 00:48:43
324 1184 Adam Szulski 1973 M MODUŁ Gdynia Polska 00:48:00 00:48:15
324 2027 Daniel Jankiewicz 1973 M Gdynia Polska 00:48:00 00:48:29
324 2938 wojciech wiwatowski 1970 M DWOJEWKORONIE GDAŃSK Polska 00:48:00 00:48:21
327 2272 Bartosz Szolc-Nartowski 1973 M OIRP Gdańsk Gdańsk Polska 00:48:02 00:46:24
328 3151 Leszek Pawłocki 1969 M Akademia Biegania Gdynia Polska 00:48:03 00:48:07
328 4811 Tomasz Skalski 1969 M ATENA Gdynia Polska 00:48:03 00:48:29
330 1799 Marcin Binek 1968 M Gdynia Polska 00:48:04 00:48:12
331 3990 Janusz Chwojnicki 1972 M niezrzeszony Gdynia Polska 00:48:05 00:48:36
332 1696 Zdzisław Grabkowski 1973 M Elbląg Polska 00:48:06 00:48:48
333 1725 Piotr Roczniok 1970 M Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:48:07 00:48:14
333 2833 Przemysław Dalecki 1972 M Gdynia Sport Team Gdynia Polska 00:48:07 00:48:14
333 4719 Marek Ulanowski 1969 M UKS SP11 Skoczek Tczew Tczew Polska 00:48:07 00:48:09
333 5026 TOMASZ MRUCZKOWSKI 1966 M I O TO BIEGA GDANSK Polska 00:48:07 00:48:26
337 3958 Grzegorz Świtoński 1974 M Gdynia Polska 00:48:09 00:48:24
338 1605 Przemysław Orłowski 1974 M Smashing Pąpkins Gdańsk Polska 00:48:11 00:48:15
338 2360 Dariusz Seleman 1968 M Gdynia Polska 00:48:11 00:48:23
340 6055 Jarosław Makarski 1970 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:48:12 00:53:14
341 4127 Krzysztof Cydejko 1971 M Juszkowo Polska 00:48:13 00:49:05
341 5515 Krzysztof Wójciak 1974 M MOSG Gdańsk Polska 00:48:13 00:50:41
343 4315 Piotr Żuczkiewicz 1974 M Gdynia Polska 00:48:14 00:52:54
344 3844 Paweł Rakoczy 1966 M Jola & Paweł Biegiem Przez Życie Gdynia Polska 00:48:15 00:48:26
344 5595 Krzysiek Kobylarczyk 1974 M Biegam z Kają Gdynia Polska 00:48:15 00:48:32
346 2970 Andrzej Zych 1971 M Gdańsk Polska 00:48:16 00:49:03
347 600 Jakub Król 1973 M Biegam bo lubię Gdynia Gdynia Polska 00:48:18 00:48:36
348 1012 mariusz wilczyński 1971 M straż miejska malbork malbork Polska 00:48:19 00:48:35
349 3731 Markus Soltau 1975 M Gdansk Polska 00:48:22 00:48:49
349 4066 Krzysztof Filip 1973 M Dębogórze Polska 00:48:22 00:48:40
351 6105 LESZEK MERING 1972 M GDYNIA Polska 00:48:25 00:43:41
352 132 Maciej Stolarczyk 1970 M Gdańsk Polska 00:48:26 00:48:57
352 2484 Bartosz Kucharski 1971 M Smaruj Na Trening Team Gdańsk Polska 00:48:26 00:49:09
352 5285 Jerzy Kowalski 1968 M Elblag Polska 00:48:26 00:52:49
355 203 Michał Drzewiecki 1975 M Wariat Team Ostróda Polska 00:48:27 00:48:38
356 141 Grzegorz Parulski 1972 M Honda Gdynia Team Gdańsk Polska 00:48:29 00:48:35
357 3542 Piotr Dąbrowski 1968 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:48:31 00:50:45
358 1125 Daniel Łukaszewicz 1975 M Gdańsk Polska 00:48:33 00:48:56
358 5131 Wojciech Peta 1975 M LIDER HOCKEY TEAM Gdańsk Polska 00:48:33 00:48:53
360 5506 Jacek Krzywkowski 1969 M Gdynia Polska 00:48:37 00:49:00
361 6054 Maciej Jajko 1971 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:48:38 00:51:28
362 1555 Bartek Filipowicz 1975 M Intel Runners Gdansk Polska 00:48:39 00:49:11
363 2563 Robert Walczyński 1971 M Gdynia Polska 00:48:41 00:48:53
363 3524 Jarosław Król 1975 M Elbląg, Gronowo Gorne Polska 00:48:41 00:49:22
365 2752 Andrzej Rychter 1974 M BPH Runners Team Gdynia Polska 00:48:46 00:48:59
366 4699 Robert Kubarko 1968 M Słupsk Polska 00:48:47 00:49:01
367 731 Jaroslaw Czepczynski 1970 M Zulawy FG Nowy Staw Polska 00:48:48 00:49:15
368 1915 Rafał Jaworski 1975 M OSN Active Team Gdynia Polska 00:48:49 00:49:32
369 511 Wiesław Dreszler 1971 M Skowarcz Polska 00:48:50 00:49:08
370 2512 Maciej Warszakowski 1974 M PPNT-Gdynia Gdynia Polska 00:48:51 00:49:01
370 3209 Artur Kowalski 1970 M Gdynia Gdynia Polska 00:48:51 00:49:20
372 610 Maciej Hirsz 1973 M Gdańsk Polska 00:48:55 00:49:18
372 4170 Zbigniew Mielewczyk 1968 M Smetowo chmielenskie Polska 00:48:55 00:49:29
372 4264 Marcin Flis 1975 M UBEZPIECZALNIA TEAM Juszkowo Polska 00:48:55 00:49:46
375 1819 Radosław HURBAŃCZUK 1973 M NAVY GDYNIA Polska 00:48:58 00:49:20
376 173 Grzegorz Dąbrowski 1973 M Bonin Polska 00:48:59 00:49:12
377 273 GRZEGORZ KONKEL 1972 M 33 dr OP WŁADYSŁAWOWO Polska 00:49:00 00:49:02
377 872 Mariusz Zgrzywa 1968 M Gdańsk Polska 00:49:00 00:49:39
377 3355 Waldemar, Marcin Wesołowski 1973 M Gdynia Polska 00:49:00 00:49:23
380 1660 SŁAWOMIR WRÓBEL 1968 M GDYNIA Polska 00:49:02 00:49:44
381 4784 Tomasz Cychylik 1975 M Farm Frites International Gdynia Polska 00:49:03 00:55:36
382 4513 Leszek Kurycyn 1971 M Gdańsk Polska 00:49:04 00:51:43
383 1300 Piotr PUSZYNSKI 1970 M Orle Polska 00:49:05 00:52:01
383 2646 Jacek Konarzewski 1971 M niezrzeszony Rumia Polska 00:49:05 00:49:17
385 307 Adam Mejer 1974 M Rumia Polska 00:49:06 00:49:13
385 1274 Dariusz Drozdowski 1975 M Gdynia Polska 00:49:06 00:52:32
387 4559 Andrzej Zawada 1966 M WYBRZEŻE OBJAZDA Wodnica Polska 00:49:07 00:49:57
388 1727 Adam Milka 1966 M Wejherowo Polska 00:49:08 00:49:15
388 5615 Marek Jarecki 1972 M Gdynia Polska 00:49:08 00:49:42
390 2949 Krzysztof Paszczyk 1974 M Morski Oddział Straży Granicznej Gdańsk Polska 00:49:09 00:49:13
390 5842 Michał Lewczuk 1974 M Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:49:09 00:49:55
392 761 Piotr JEZIOROWSKI 1975 M Out of Home Gdynia Polska 00:49:12 00:49:54
393 2797 Przemysław Anuszek 1975 M Lufthansa Systems Poland Runners Gdynia Polska 00:49:14 00:49:26
393 3028 Arkadiusz Kamiński 1970 M www.UBEZPIECZENIA-GDA.PL Gdańsk Polska 00:49:14 00:49:47
395 3363 TOMASZ POLASIK 1969 M GDYNIA Polska 00:49:16 00:49:29
396 4723 Tomasz Perz 1970 M Bojano Polska 00:49:18 00:49:31
397 2186 Paweł Gesing 1971 M Gdańsk Polska 00:49:20 00:49:50
398 3504 Marek Bemowski 1968 M Powersystem Kartuzy Polska 00:49:21 00:53:53
398 4224 Robert Kaniewski 1972 M Aktywny Sopot Gdańsk Polska 00:49:21 00:49:41
400 6185 SŁAWOMIR CHACHAJ 1972 M KĄPINO Polska 00:49:23 00:47:20
401 2293 RAFAŁ JANUS 1973 M MAJULKA TEAM GDYNIA Polska 00:49:24 00:44:32
401 2425 Arkadiusz Melzer 1973 M UKS SIÓDEMKA RUMIA RUMIA Polska 00:49:24 00:49:32
401 5602 Tomasz Baran 1974 M Gdynia Polska 00:49:24 00:50:15
404 2268 Sebastian Janicki 1974 M Gdańsk Polska 00:49:25 00:50:06
405 3162 Zygmunt MICHALSKI 1969 M Żołnierz Zawodowy Gdyni Polska 00:49:27 00:49:44
406 5729 Jerzy Bugaryn 1972 K PRUSZCZ GDAŃSKI Polska 00:49:29 00:50:09
407 471 ADAM EWCZYŃSKI 1974 M GDYNIA Polska 00:49:30 00:50:18
407 2000 Adam Grzeszczak 1971 M Gdynia Polska 00:49:30 00:49:38
407 3560 Krystian Ciskowski 1973 M Tri Sea Władysławowo Polska 00:49:30 00:49:33
407 3671 Jacek Wiatr 1975 M Gdynia Polska 00:49:30 00:50:07
407 5622 Jerzy Wojciech Szulborski 1970 M Gdynia Polska 00:49:30 00:49:41
412 4721 Tomasz Węglerski 1972 M Gdynia Polska 00:49:33 00:49:35
413 565 Jacek Noga 1974 M 4 PANZE Gdynia Polska 00:49:35 00:49:47
414 4859 Andrzej Bryłka 1969 M biegamyrazem.pl/COM-DKM Gdynia Polska 00:49:36 00:52:01
415 906 Artur Ćwikliński 1969 M Gdynia Polska 00:49:37 00:49:55
416 3141 Dariusz Dymowski 1968 M Olsztyn Polska 00:49:38 00:50:02
417 3478 Dariusz Lotko 1975 M Hania & Weronika & Mateusz :-) Gdynia Polska 00:49:39 00:49:44
418 5377 Piotr Biankowski 1975 M Rumia Polska 00:49:41 00:50:00
419 2858 Paweł Kacprzyk 1975 M LOTOS Running Team Władysławowo Polska 00:49:42 00:49:54
419 5166 Rafał Sikora 1975 M 43BLotM Gdynia Polska 00:49:42 00:50:26
421 1065 Piotr Kohnke 1974 M Klub Sportowy MAXIMUS Hel Polska 00:49:43 00:49:51
421 4036 Robert Wolski 1975 M Kwidzyn Polska 00:49:43 00:50:30
423 1187 Artur Czapliński 1973 M Gdynia Polska 00:49:45 00:50:16
423 2902 Marcin Chojnacki 1972 M Kościerzyna Polska 00:49:45 00:50:06
425 790 Tomasz Szulakowski 1971 M KURCZE JAK DALEKO Bydgoszcz Polska 00:49:46 00:49:48
426 6102 PIOTR DOŁĘBSKI 1972 M GDYNIA Polska 00:49:48 00:49:52
427 448 Piotr Zadroga 1973 M Gdańsk Polska 00:49:49 00:50:30
427 2468 Robert Witkowski 1971 M Gdańsk Polska 00:49:49 00:50:27
427 4358 Jędrzej Siłakowski 1973 M Gdynia Polska 00:49:49 00:50:11
430 3033 Jarosław Patkowski 1969 M Homar Reda Polska 00:49:54 00:50:14
431 403 MARIUSZ KIEŁKUCKI 1972 M NORWOOD BIEGA TRĄBKI MAŁE Polska 00:49:55 00:50:34
432 4486 Robert Pilecki 1973 M Rumia Polska 00:49:59 00:50:22
433 182 Miroslaw Stecki 1969 M Gdynia Polska 00:50:01 00:50:06
433 1230 Marek Baranowski 1969 M Cieńkie Grubasy Basket Team Kosakowo Polska 00:50:01 00:50:32
433 1497 Jarosław Guziński 1969 M Gdańsk Polska 00:50:01 00:50:21
436 3288 Sebastian Beta 1974 M Gdańsk Polska 00:50:07 00:50:58
437 5296 Wojciech Serzysko 1973 M Malbork Polska 00:50:09 00:50:58
438 3545 Adam Hatłas 1975 M Gdynia Polska 00:50:11 00:50:40
439 3267 KRZYSZTOF MANTHEY 1969 M GDAŃSK Polska 00:50:12 00:50:19
440 304 Jacek Piecyk 1973 M Szadek Polska 00:50:15 00:50:30
441 680 Krzysztof Korpal 1971 M WT Gdynia Rumia Polska 00:50:16 00:50:33
442 986 Dariusz Wita 1967 M SOPOCKIE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE SOPOT Polska 00:50:17 00:50:23
443 1001 Robert Wargowski 1971 M Puck Polska 00:50:18 00:50:25
444 76 Artur Juszko 1974 M Tygrysy z Wartsili Gdańsk Polska 00:50:21 00:50:22
445 2959 DARIUSZ SCHNEIDROWSKI 1972 M RUMIA Polska 00:50:23 00:50:54
446 3549 Krzysztof Landowski 1974 M Starogard Gdański Polska 00:50:25 00:52:57
447 1248 Sławomir Pawella 1968 M Gdynia Polska 00:50:26 00:51:07
447 4123 Michał ZALEWSKI 1969 M Dobry preTEXT do biegania Gdańsk Polska 00:50:26 00:51:01
449 937 Adam Roniarski 1974 M Wejherowo Polska 00:50:27 00:50:35
449 1842 Grzegorz Cichowski 1967 M Gdynia Polska 00:50:27 00:51:21
451 813 Mirosław Gmiński 1972 M niezrzeszony Gdynia Polska 00:50:28 00:50:41
452 538 Leszek Uschler 1973 M Gdynia Polska 00:50:29 00:51:05
453 2149 Krzysztof Bautembach 1970 M Reda Polska 00:50:31 00:50:39
454 5573 JAROSŁAW RÓŻYC 1975 M KOSAKOWO Polska 00:50:33 00:50:44
455 1566 Michał Paliwoda 1975 M Gdynia Polska 00:50:34 00:50:46
456 288 Rafał Labuda 1969 M Powersystem Prokowo Polska 00:50:37 00:50:50
456 3071 Ireneusz Halak 1973 M Wirujące Korby Warszawa Polska 00:50:37 00:51:23
456 3563 mateusz zabłocki 1975 M NAVIGIUM - SEAHORSE RUNNING TEAM GDYNIA Polska 00:50:37 00:50:47
459 2682 Jarosław Bakunowicz 1969 M Małdyty Polska 00:50:40 00:50:52
460 2400 PIOTR LATOSZEWSKI 1974 M KLESZCZEWO KLESZCZEWO Polska 00:50:41 00:51:04
461 1431 Grzegorz Gałka 1971 M Gdańsk Polska 00:50:44 00:53:07
462 4752 Jaromir Adamczyk 1970 M Gdańsk Polska 00:50:47 00:53:31
463 3931 Klaudiusz Staniszewski 1973 M SanFil team Kinga Gdynia Polska 00:50:52 00:51:01
464 5129 Arkadiusz Wróbel 1973 M Gdynia Polska 00:50:56 00:51:55
465 5519 Robert Wojciechowski 1972 M Enduro Man Elblag Polska 00:50:57 00:51:37
466 5571 Mirosław Kwas 1971 M Elbląg Polska 00:50:58 00:51:37
467 165 Krystian Latoszewski 1970 M GAG Godziszewo Polska 00:51:00 00:51:56
467 4791 Krzysztof Migdał 1972 M Pępowo Polska 00:51:00 00:51:27
469 1528 Waldemar Formella 1969 M Wejherowo Polska 00:51:01 00:51:27
470 581 Radosław Szymański 1969 M Gdańsk Polska 00:51:02 00:51:15
471 342 Wojtek Sowa 1966 M DZH MW Gdynia Polska 00:51:04 00:51:26
471 4421 Mirosław KUC 1974 M MGMK Bystra Polska 00:51:04 00:51:43
473 5319 Marcin Ryszka 1975 M Gdynia Polska 00:51:10 00:51:24
474 2238 Wojciech Zieliński 1974 M Straż Ochrony Kolei Gdańsk Polska 00:51:12 00:51:33
475 1703 Waldemar Zaborski 1970 M Suchy Dwór Polska 00:51:16 00:51:37
476 1993 Paweł Jarmołowicz 1968 M Gdańsk Polska 00:51:19 00:51:35
476 3386 Wojciech Zalesiński 1973 M Gdynia Polska 00:51:19 00:51:29
478 630 Grzegorz Grabowski 1974 M Mężczyzna Gdynia Polska 00:51:21 00:51:34
478 4404 Karol Brzycki 1974 M Gniew Polska 00:51:21 00:51:29
480 1308 Mieczysław Szweda 1966 M Jantar Swarzewo Swarzewo Polska 00:51:28 00:51:48
481 1263 Jerzy Łuczak 1975 M Gdańsk Polska 00:51:29 00:52:12
481 5370 Leszek Klawitter 1974 M PSGCITRON Gdynia Polska 00:51:29 00:54:10
483 1442 Jarosław Sztokinger 1973 M ATENA Gdynia Polska 00:51:32 00:52:14
484 2854 Daniel Dobrolinski 1974 M Polska Północna Gdynia Polska 00:51:36 00:52:29
485 237 Brunon Retzlaff 1974 M Gdynia Polska 00:51:38 00:52:03
486 1831 Arkadiusz Szczypka 1967 M Gdynia Polska 00:51:39 00:51:45
487 4074 Mariusz Kościelski 1966 M COM-DKM Gdynia Polska 00:51:41 00:51:54
488 1517 Tomasz Rychter 1973 M Bojano Polska 00:51:46 00:59:20
489 3969 Wiktor Kuźmicki 1972 M Indeks Gdynia Polska 00:51:48 00:52:40
490 4108 Piotr Czyż 1966 M Akademia Biegania Gdańsk Polska 00:51:50 00:54:30
491 5800 Mariusz Wąż 1970 M KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni Reda Polska 00:51:53 00:54:12
491 3055 Jerzy Łątkowski 1975 M KS Iskra Gdynia Polska 00:51:53 00:51:58
493 2239 Robert Mroczek 1972 M Rumia Polska 00:51:54 00:52:32
494 239 Paweł Buczyński 1973 M Norwood Biega Trąbki Małe Polska 00:51:55 00:52:04
495 1588 Piotr Anolik 1968 M Gdynia Polska 00:51:58 00:52:34
496 863 krzysztof orłowski 1970 M gdynia Polska 00:52:01 00:52:48
497 360 Jerzy Kolczyński 1970 M Grupa Trójmiasto Gdańsk Polska 00:52:04 00:54:18
497 1713 Antoni SITKO-BAJORSKI 1972 M GDYNIA Polska 00:52:04 00:52:15
497 3325 Robert Klimczyk 1975 M Elbląg Polska 00:52:04 00:52:19
497 4142 Jarosław Wesołowski 1970 M HULK TEAM Gniewowo Polska 00:52:04 00:52:20
501 4059 Janusz Błaszczyk 1967 M Borowo Polska 00:52:06 00:52:22
502 385 Daniel Kasprzak 1975 M 6.ORel Gdynia Polska 00:52:07 00:52:28
502 4057 Mirek Reszka 1968 M Najeżeni endorfiną Żukowo Polska 00:52:07 00:52:54
504 1807 Tomasz Jakubiuk 1968 M Gdynia Polska 00:52:09 00:52:51
504 4307 Sebastian Łogin 1972 M Gdańsk Polska 00:52:09 00:54:55
506 1906 Adam Szatkowski 1972 M Gdańsk Polska 00:52:10 00:53:19
507 6209 WOJCIECH KIKOLSKI 1970 M SOPOT Polska 00:52:12 00:53:20
508 4331 Tomasz Dorsz 1968 M hellboy DROiSS Rumia Polska 00:52:13 00:52:27
509 215 Grzegorz Turczyn 1970 M NR SŁUPSK SŁUPSK Polska 00:52:14 00:52:41
509 4444 Marcin Biedroń 1974 M Rumia Polska 00:52:14 00:52:20
511 1801 Mariusz Szwoch 1967 M Gdańsk Polska 00:52:17 00:52:38
511 1859 Piotr Miłek 1971 M Tak sobie biegam Rumia Polska 00:52:17 00:52:53
513 5235 Rafał Kaczorowski 1969 M Lębork Polska 00:52:18 00:52:26
514 1763 JAROSŁAW CZAPIEWSKI 1975 M TATA KRZYSIA I MATUSIA Gdynia Polska 00:52:19 00:52:30
515 3061 Dariusz Pawlicki 1973 M Gdynia Polska 00:52:20 00:53:05
516 2197 Rafał Pawlicki 1974 M 3FO Gdynia Polska 00:52:22 00:52:33
516 4299 Grzegorz Dettlaff 1975 M Co Ja Robię Tu ??? Team Gnieżdżewo Polska 00:52:22 00:53:14
516 6140 KRZYSZTOF KOŁTONOWSKI 1975 M KOLTL TEAM GDYNIA Polska 00:52:22 00:52:32
519 1345 Karol Dragan 1974 M Gdynia Polska 00:52:23 00:52:34
520 683 Tomasz Robaczewski 1971 M Pruszcz Gdański Polska 00:52:24 00:52:49
521 4938 Andrzej Block 1975 M Puck Polska 00:52:25 00:52:52
522 884 Przemysław Piotrowicz 1972 M Gdynia Polska 00:52:27 00:52:50
522 1176 Jacek Mionskowski 1973 M mionsek Wejherowo Polska 00:52:27 00:50:52
524 5062 Adam Pawłowski 1975 M KS Tęcza Gdynia Gdynia Polska 00:52:28 00:53:24
525 1010 Marcin Szary 1972 M SZARY.PL Gdynia Polska 00:52:40 00:53:23
526 3233 Tomasz Gumienny 1972 M Suchy Dwór Polska 00:52:41 00:54:10
527 171 Krystian Stefański 1975 M Gdynia Polska 00:52:43 00:53:20
527 1106 artur dubowski 1971 M wejherowo Polska 00:52:43 00:52:55
529 3194 Sławomir Struk 1967 M HEL Polska 00:52:44 00:52:48
529 3965 Tomasz Konewka 1969 M Gdynia Polska 00:52:44 00:53:42
531 5588 Marcin Seroka 1975 M Triathlon Trójmiasto Gdańsk Polska 00:52:46 00:53:04
532 1709 GRZEGORZ FARAN 1972 M GTSulmin SULMIN Polska 00:52:52 00:53:49
532 2377 Maciej Czemko 1975 M Gdańsk Polska 00:52:52 00:53:48
534 3673 Michał Zadrąg 1970 M Fabryka Dobrej Formy Otomin Polska 00:52:53 00:52:55
534 4541 Piotr Bielinis 1971 M Gdynia Polska 00:52:53 00:55:52
536 302 Sylwester Jasicki 1970 M bracia Gdynia Polska 00:52:54 00:53:26
537 5652 Ireneusz Kulka 1971 M Gdynia Polska 00:52:55 00:53:11
538 4750 Marek Grzenkowicz 1972 M Bozepole Wielkie Polska 00:52:56 00:53:17
539 3756 Mariusz Turski 1975 M Gdańsk Polska 00:52:58 00:54:06
540 781 Rafał Wianecki 1966 M Gdańsk Polska 00:53:04 00:53:27
541 2907 Piotr Banach 1970 M Chwaszczyno Polska 00:53:05 00:53:57
542 2625 Tomasz Marton 1973 M Wejherowo Polska 00:53:06 00:53:43
543 3543 Rafał Osuch 1974 M Krynica Morska Polska 00:53:08 00:53:56
544 1785 Marcin Krzykawski 1969 M Gdynia Polska 00:53:09 00:53:45
544 3303 Jacek Sekuła 1969 M Kąpino Polska 00:53:09 00:54:01
546 3397 Mirosław Burczyk 1969 M Gdańsk Polska 00:53:11 00:53:20
547 5473 Tomasz Zdun 1968 M Elbląg Polska 00:53:12 00:53:35
548 5838 Artur Jaskułowski 1973 M Straszyn Polska 00:53:13 00:53:57
549 74 Marek Duch 1974 M GForces Gdańsk Polska 00:53:17 00:54:58
550 1196 Sławomir Blachowski 1971 M Gdynia Polska 00:53:18 00:53:55
551 4993 Wojciech Respondek 1973 M Complexsports Gdynia Polska 00:53:19 00:53:39
552 660 Wojciech Piktel 1974 M HELSKIE MORSY Hel Polska 00:53:21 00:53:30
552 3101 Andrzej Kołomyjski 1975 M COM-DKM Gdańsk Polska 00:53:21 00:53:56
554 4589 Robert Ksiazczak 1975 M zmechole Lębork Polska 00:53:23 00:53:41
555 87 SŁAWOMIR DOROCHOWICZ 1969 M DOROCH TEAM GDYNIA Polska 00:53:26 00:53:30
555 997 Robert Bogdański 1971 M PARTNER NIERUCHOMOŚCI Gdańsk Polska 00:53:26 00:53:28
557 3930 Krzysztof Łazor 1971 M Gdynia Polska 00:53:29 00:54:16
558 2041 Jacek Zawadzki 1975 M Gdynia Polska 00:53:31 00:54:02
559 2428 Artur Komsta 1972 M Żelistrzewo Polska 00:53:39 00:53:49
560 2313 Artur Krzeszowski 1969 M Puck Polska 00:53:45 00:54:34
561 2520 Mirosław Nowak 1967 M Chwaszczyno Polska 00:53:47 00:54:39
562 3098 Grzegorz Kaźmierski 1974 M Gdynia Polska 00:53:50 00:54:23
563 1922 Janusz Lademann 1971 M Brygada Lotnictwa MW Władysławowo Polska 00:53:52 00:55:55
564 928 Zbigniew zibi Jakubek 1971 M Team Trójmiasto Gdańsk Polska 00:53:54 01:03:01
565 353 Sławomir Koroluk 1971 M Birbanty Gdynia Polska 00:53:55 00:54:35
566 4354 Tomasz Szulc 1967 M Gdańsk Polska 00:53:58 00:54:29
567 6060 JACEK BOROWSKI 1970 M ? Polska 00:53:59 00:54:17
568 931 Sylwester Szpara 1975 M Tczew Polska 00:54:01 00:54:33
569 1253 Maciej Boćkowski 1967 M Klif-Med Gdynia Polska 00:54:02 00:54:05
569 1654 Wojtek Tomkiel 1974 M bbl Gdynia Polska 00:54:02 00:54:06
569 1924 Artur Kamiński 1971 M przeczytamy.pl Świątniki Wielkie Polska 00:54:02 00:57:24
572 1104 Rafał Kościn 1973 M Elbląg Polska 00:54:08 00:54:50
572 5061 zbigniew knut 1970 M Porta Dzrwi wejherowo Polska 00:54:08 00:55:32
572 5577 Piotr Bolin 1972 M Policja Puck Reda Polska 00:54:08 00:54:29
575 2908 Bartłomiej Jankowski 1973 M Gdynia Polska 00:54:10 00:54:56
575 4916 Robert Wożniak 1973 M gdańsk Polska 00:54:10 00:54:46
577 2411 Zbigniew Rytwiński 1968 M Gdański Klub Kyokushin Karate Gdańsk Polska 00:54:11 00:55:29
578 2595 Jarosław Dziaduła 1969 M Gdynia Polska 00:54:16 00:54:19
579 4498 Mariusz Dudek 1974 M Gdynia Polska 00:54:18 00:54:48
580 1849 Ireneusz Kunz 1967 M 33 DROP ZO-3 Reda Polska 00:54:19 00:54:57
581 5539 Artur Mączka 1973 M Bajkowice.pl Gdynia Polska 00:54:21 00:54:45
582 4775 Andrzej Perkowski 1975 M BPBK Gdańsk Polska 00:54:22 00:54:31
583 3409 Witold Ochnik 1966 M Gdynia Polska 00:54:23 00:55:42
584 3444 Gracjan Bober 1972 M CZERSK Polska 00:54:26 00:55:06
585 1858 Robert Ereciński 1971 M PADŁ NA RYJ TEAM GDYNIA Polska 00:54:28 00:54:52
586 1594 Radek Zabrocki 1974 M Czeczewo Polska 00:54:29 00:54:39
586 2356 Sebastian Górka 1974 M Pszczółki Polska 00:54:29 00:54:36
588 2978 Tomasz Gwiazdowski 1970 M Gdynia Polska 00:54:31 00:54:55
589 697 Mirosław Babirecki 1971 M PADŁ NA RYJ TEAM GDYNIA Polska 00:54:34 00:55:09
590 1228 Krzysztof Licau 1969 M KS Rozłazino Rozłazino Polska 00:54:35 00:54:48
590 1685 Tomasz Tobiański 1973 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:54:35 00:55:29
590 1877 Mariusz Pasikowski 1973 M Grasshoppers Gdynia Gdynia Polska 00:54:35 00:55:31
593 1485 Michał Ciołek 1970 M Gdynia Polska 00:54:38 00:54:56
593 4989 Michał Wróblewski 1975 M Rockfin Team Elbląg Polska 00:54:38 00:54:58
595 4914 Marek Makowicz 1970 M Tuchom Polska 00:54:40 00:55:51
595 6085 MACIEJ MROZIAK 1970 M GDYNIA Polska 00:54:40 00:54:48
597 2594 mariusz milkowski 1967 M biega gdynia gdynia Polska 00:54:41 00:54:53
597 2749 Maciej Marchewicz 1975 M BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:54:41 00:54:59
599 1102 Krzysztof Mróz 1970 M GRUPA MALBORK Elbląg Polska 00:54:43 01:00:09
599 3559 Marek Zeman 1967 M Łężyce-Głodówko Polska 00:54:43 00:56:29
601 1079 Jacek Klawikowski 1997 M Gdynia Polska 00:54:44 00:55:33
602 3358 Grzegorz Skurtys 1974 M Wejherowo Wejherowo Polska 00:54:45 00:59:50
603 774 Wojciech Kaczmarek 1971 M Sopot Polska 00:54:46 00:55:18
603 1309 Arkadiusz Kuta 1970 M Łęcze Polska 00:54:46 00:56:01
603 4353 Andrzej Lang 1967 M Warszawa Polska 00:54:46 00:54:52
606 810 Wojciech Ulewicz 1969 M Gdańsk Polska 00:54:49 00:56:11
607 256 Wojciech Kozakiewicz 1975 M Pasłęk Polska 00:54:52 00:55:01
607 5121 Tomasz Szymaniuk 1969 M Gdańsk Polska 00:54:52 00:55:08
609 586 Marek Miklikowski 1975 M Gdańsk Polska 00:54:54 00:54:56
610 996 Mariusz Pepliński 1974 M Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:54:58 00:55:03
611 4506 mariusz freiberg 1975 M gdynia Polska 00:55:02 00:55:12
612 2063 Jarek Zbytniewski 1972 M Gdańsk Polska 00:55:05 00:55:36
613 4349 Wiesław Lidzbarski 1971 M Enertech Przodkowo Polska 00:55:08 00:59:27
614 1851 Rafał Czyżewski 1968 M Gdynia Polska 00:55:10 00:55:25
615 4557 Mariusz Radłowski 1969 M PUCK Polska 00:55:13 00:55:20
616 449 Grzegorz Elmiś 1975 M Helskie Wichry HEL Polska 00:55:14 01:04:17
617 2575 Mirosław Świerzbiński 1975 M Gdańsk Polska 00:55:20 00:56:08
618 5522 Rafał Połeć 1972 M Gdynia Polska 00:55:21 00:56:16
619 2338 Rafal Seweryn 1971 M Gdynia Polska 00:55:23 00:56:40
619 3388 Maciej Jonik 1971 M CSMW Ustka Słupsk Polska 00:55:23 00:55:32
621 2255 Dariusz Serafin 1973 M Rokitki Polska 00:55:24 00:55:27
622 918 ANDRZEJ WALCZYŃSKI 1974 M Elbląg Polska 00:55:26 00:56:14
623 4300 Krzysztof Kłosowski 1966 M Gdynia Polska 00:55:28 00:55:33
624 1732 Michal Okon 1975 M Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:55:30 00:55:53
625 2988 Andrzej Masłowski 1972 M biegamyrazem.pl/ORANEGE POLSKA Gdynia Polska 00:55:38 00:57:52
626 1888 Andrzej Wąsik 1973 M Akademia Biegania Gdańsk Polska 00:55:39 00:55:55
626 4212 Marek Jamroż 1974 M Gdańsk Polska 00:55:39 00:57:18
628 4523 Piotr Szalast 1971 M Gdynia Polska 00:55:40 00:56:27
629 2050 Tomasz Drewa 1974 M Gdynia Polska 00:55:44 00:56:14
630 2960 Piotr Rygielski 1975 M Gdynia Polska 00:55:45 00:57:01
631 6091 Wojciech Jankowski 1971 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:55:46 00:56:37
632 3481 Wiesław Laniecki 1966 M Parkrun Gdynia/ Padł na Ryj Team Gdynia Polska 00:55:47 01:01:27
633 2353 Jacek Korytowski 1967 M Gdynia Polska 00:55:48 00:56:38
633 2375 Tomasz Korytowski 1971 M Gdynia Polska 00:55:48 00:56:38
633 2947 Jacek Kowalski 1973 M Gdynia Polska 00:55:48 00:55:51
636 4662 Maciej Świderski 1973 M Tczew Polska 00:55:49 00:55:55
637 4218 Zbigniew Bączek 1973 M Arka Gdynia Gdynia Polska 00:55:50 00:56:46
638 6089 Witold Cwilewicz 1971 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:55:53 00:53:23
639 2525 Robert Bąk 1973 M Team Bączków Gdańsk Polska 00:55:54 00:56:39
640 4646 Grzegorz Białorucki 1975 M Gdańsk Polska 00:55:57 01:01:58
641 2607 Ireneusz Łukowicz 1972 M Dębogórze Polska 00:55:58 00:59:10
642 827 Arkadiusz Suchecki 1970 M Gdynia Polska 00:55:59 00:53:28
642 2969 Andrzej Bajc 1975 M Team Nutrilite Gdynia Polska 00:55:59 00:56:32
644 2440 Marcin Matla 1974 M Coad Zero Racing Sopot Polska 00:56:01 00:57:28
645 5368 Mirosław Bieliński 1970 M Ostróda Polska 00:56:02 00:57:07
646 5032 Roman Suszek 1973 M Gdańsk Polska 00:56:06 00:56:30
647 3916 Robert Chrzanowski 1970 M Suchy Dwór Polska 00:56:08 00:56:46
647 5039 Krzysztof Grunert 1974 M Metal Gdynia Polska 00:56:08 00:56:22
649 2891 Grzegorz Rapacki 1974 M BBL PASŁĘK Pasłęk Polska 00:56:09 00:57:37
650 3912 Tomasz Piotrowski 1973 M Sopot Polska 00:56:11 00:56:43
651 833 Maciej Klockowski 1972 M Gdynia Polska 00:56:12 00:56:14
652 3782 TOMASZ WASZCZYK 1974 M GDAŃSK Polska 00:56:16 00:52:25
653 326 Sergiusz RESKO 1969 M REDA Polska 00:56:18 00:56:43
654 2317 Jacek Lewandowski 1967 M Gdynia Polska 00:56:22 00:56:59
655 4084 witold lis 1972 M kartuzy Polska 00:56:26 00:59:56
656 747 Piotr Tomaszewski 1971 M Rumia Polska 00:56:31 00:57:08
657 3368 Stanisław Geppert 1970 M SII Gdańsk / Body in Motion Sopot Polska 00:56:32 00:57:14
658 450 Marek Wydra 1973 M Gdynia Polska 00:56:34 00:56:47
659 4913 Tomasz Tondytko 1972 M Gdynia Polska 00:56:39 00:57:39
659 5591 Jakub Ziemann 1974 M Gdynia Polska 00:56:39 00:57:12
661 3008 Krzysztof Miotke 1975 M Paraszyno Polska 00:56:41 00:58:27
662 1886 Jarosław Gastoł 1973 M Elbląg Polska 00:56:48 00:57:24
663 2146 Dariusz Domińczak 1970 M Gdynia Polska 00:56:52 00:57:06
663 4863 Darek Sell 1967 M Saturn Gdynia Polska 00:56:52 00:57:36
665 4739 Andrzej Lewiński 1973 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:56:54 00:57:35
666 3202 MACIEJ KENTNER 1969 M GDYNIA Polska 00:56:59 00:57:37
667 5807 Krzysztof Prokopiuk 1974 M Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:57:01 00:57:16
668 1720 Michał Przybylak 1973 M Olsztyn Polska 00:57:04 00:58:21
669 1640 Mariusz Gołembowski 1971 M Gdańsk Polska 00:57:06 00:57:23
670 290 Waldemar HETMAŃSKI 1971 M gdańsk Polska 00:57:07 00:58:11
671 1310 Robert Brucki 1972 M ROB Gdynia Polska 00:57:10 00:57:54
672 1680 Dariusz Suski 1968 M Gdańsk Polska 00:57:11 00:57:55
673 1203 Tomasz Kosecki 1973 M Gdańsk Polska 00:57:13 00:57:42
674 3214 Marek Necel 1968 M Władysławowo Polska 00:57:15 00:58:22
674 3801 Piotr Jakubowski 1970 M SCALAR Team Gdynia Polska 00:57:15 00:57:27
676 206 Radek Głębocki 1970 M Akademia Biegania Gdańsk Polska 00:57:17 00:58:14
677 1589 Jacek Puzdrowski 1971 M MKS FIGHTER Bukowina Polska 00:57:20 00:58:29
678 3078 Roman Jeliński 1967 M OPEC Gdynia Rumia Polska 00:57:21 00:57:41
679 6208 ADAM BRONIEWICZ 1972 M BRANIEWO Polska 00:57:23 00:57:48
680 649 Robert Sobocki 1968 M WUŻ Gdańsk Gdańsk Polska 00:57:29 00:58:04
681 3255 Krzysztof Balicki 1970 M Gdynia Polska 00:57:30 00:57:34
682 2816 Sylwester Kranich 1969 M Sprint Gdańsk Polska 00:57:32 00:58:26
682 5391 DANIEL OKROY 1974 M GDYNIA Polska 00:57:32 00:57:53
684 4507 MARIUSZ MUSZKIEWICZ 1966 M Gdynia Polska 00:57:33 00:58:07
685 1890 krzysztof witkowski 1973 M gdansk Polska 00:57:35 00:58:13
686 2974 Maciej Stopa 1970 M Gdańsk Polska 00:57:43 00:58:04
687 3108 Michał Główczewski 1975 M Nowy Dwór Wejherowski Polska 00:57:45 00:58:16
688 1486 Kamil Zbąski 1975 M Gdynia Polska 00:57:46 01:02:15
689 1048 Jacek Jurgielewicz 1967 M Kostkowo Polska 00:57:47 01:02:11
690 4782 Ireneusz Pajączkowski 1972 M Łęczyce Polska 00:57:48 00:58:22
691 1840 Mariusz Wosik 1972 M Thomsonreuters Gdynia Polska 00:57:49 00:53:27
691 5596 Tomasz Wytrwał 1970 M Gdynia Polska 00:57:49 00:59:25
693 330 Wojciech Podkowski 1968 M Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:57:52 01:03:11
694 317 Roman Górecki 1972 M Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:57:53 01:05:12
695 356 ROBERT PIETRZYKOWSKI 1971 M LENA TEAM GDYNIA Polska 00:57:58 00:58:55
696 688 Leszek Witbrodt 1967 M Wejherowo Polska 00:58:00 01:01:18
696 929 Mariusz Mach 1974 M Gdańsk Polska 00:58:00 00:59:21
698 4583 Sławomir Gniba 1967 M Gdańsk Polska 00:58:02 00:58:35
699 4667 Grzegorz Lasocki 1971 M Gdynia Polska 00:58:06 00:58:39
700 3432 Andrzej Jędrusiak 1971 M Gdynia Polska 00:58:07 00:58:34
701 2584 Jacek Siemieniuk 1967 M Harty z Olkuskiej Gdynia Polska 00:58:11 00:59:00
702 4956 Irek Maciejewski 1969 M Gdańsk Polska 00:58:12 01:03:08
703 607 jan iwanicki 1975 M gdynia Polska 00:58:16 01:00:09
704 1867 Dariusz Wierzbicki 1975 M Gdynia Polska 00:58:22 00:58:59
705 5589 Mariusz Lewiński 1972 M ARKA GDYNIA Polska 00:58:25 00:59:05
706 782 Piotr Filipek 1972 M Drużyna Łysego Jelcz-Laskowice Polska 00:58:35 00:59:20
707 5765 Jarosław Gaffke 1970 M - B R Z Y N O - Brzyno Polska 00:58:37 01:00:51
708 1314 Tomasz Majewski 1969 M amator Częstochowa Polska 00:58:41 00:59:17
709 1131 Piotr Kallas 1975 M TyrajMisiuTyraj Gdansk Polska 00:58:51 00:59:14
710 3096 Jarosław Gdulski 1969 M Gdansk Polska 00:59:00 01:00:12
711 1976 Jacek DUDA 1974 M Braniewo Polska 00:59:02 01:06:27
712 3764 Paweł Drózd 1967 M Gdynia Polska 00:59:04 00:59:14
713 1856 Michał Armatyński 1974 M los gdynia gdynia Polska 00:59:06 00:59:08
714 5444 Mirosław Skwierz 1969 M Gdańsk Polska 00:59:07 01:00:12
715 482 Tadeusz Pańczyk 1972 M Gdynia Polska 00:59:13 00:59:33
716 2669 Dariusz Wagacki 1973 M Gdynia Polska 00:59:21 01:00:16
717 804 Grzegorz Kędzioł 1967 M Gdańsk Polska 00:59:22 01:00:03
718 6187 MICHAŁ IWAN 1973 M OTOMIN Polska 00:59:26 00:59:55
719 424 Leszek Gontarz 1970 M Gdańsk Polska 00:59:28 01:00:36
720 230 Waldemar Maszota 1971 M dZH MW Gdynia Polska 00:59:30 00:59:54
720 3091 Maciej Tarka 1972 M Gdańsk Polska 00:59:30 01:00:43
722 3187 Julian Bagiński 1974 M Gdynia Polska 00:59:32 01:00:06
723 1445 Sławomir Kwiatkowski 1971 M Gdyński WOPR Gdynia Polska 00:59:33 00:59:41
724 5241 Zbigniew Pierog 1973 M Gdynia Polska 00:59:40 01:01:14
725 4365 Michal Litka 1975 M Gdynia Polska 01:00:02 01:01:35
726 700 Robert Bernat 1973 M Gdańsk Polska 01:00:07 01:02:06
727 2189 Krzysztof Dutkiewicz 1967 M DKS Riviera Brzeźnieńska Gdańsk Polska 01:00:09 01:08:35
727 2539 Tomasz Rogacki 1975 M Nordcity Gdańsk Polska 01:00:09 01:06:38
729 2876 Andrzej Dutkiewicz 1970 M DKS Riviera Brzeźnieńska Gdańsk Polska 01:00:11 01:01:37
730 783 Cezary Wilk 1973 M Pasłęk Polska 01:00:17 01:02:58
731 3501 Jaroslaw Witkowski 1972 M Straszyn Polska 01:00:20 01:07:39
732 4896 Sławek Bonik 1967 M Body-Line Sopot Polska 01:00:21 01:00:47
733 350 Tomasz Karpusiewicz 1974 M Gdynia Polska 01:00:22 01:01:22
733 2287 JAROSLAW ZEBRZUSKI 1973 M GREGORTRAVEL.COM Chwaszczyno Polska 01:00:22 01:00:23
733 2361 Daniel Komisarczyk 1975 M Sopot Polska 01:00:22 01:00:23
736 3418 Michał Kuchczyński 1975 M Sopot Polska 01:00:23 01:02:37
737 4491 Piotr Mazur 1970 M SPECJAL TEAM Gdynia Polska 01:00:24 01:02:00
738 2798 Radosław Krasowski 1971 M Geoban Gdynia Polska 01:00:38 01:02:30
739 351 Piotr Kochnowicz 1969 M Gdynia Polska 01:00:45 01:00:50
740 794 Artur Pawski 1974 M Gdańsk Polska 01:00:51 01:01:09
740 5836 Tomasz Galiński 1972 M Team Radia Gdańsk Rotmanka Polska 01:00:51 01:01:34
742 3011 Wiktor Garus 1972 M Wejherowo Polska 01:00:56 01:01:52
743 1510 Leszek Pępiak 1971 M Gdańsk Polska 01:01:04 01:02:18
744 5719 Piotr Mejza 1970 M ALL IN Gdynia Polska 01:01:05 00:59:59
745 5642 Arkadiusz Głodowski 1975 M Gdynia Polska 01:01:23 01:01:38
746 2723 Leszek Trojanowski 1970 M TEAM KTM Gdynia Polska 01:01:24 01:04:14
747 1618 Radosław Torzewski 1969 M OSNiP WP Gdynia Polska 01:01:27 01:01:49
748 612 Piotr Szultk 1967 M Gdynia Polska 01:01:33 01:02:34
748 2983 Grzegorz Szymczak 1969 M GregorTravel.com Gdańsk Polska 01:01:33 01:02:41
748 3976 Paweł GŁODEK 1973 M Przyjaźń Polska 01:01:33 01:03:02
751 3354 Przemysław Dmitrowski 1969 M Kartuzy Polska 01:01:39 01:02:09
752 2522 WALDEMAR POKOJSKI 1967 M Pogórze Polska 01:01:41 01:02:46
753 3871 Piotr Krasiński 1972 M prze-Biegli Rokitki Polska 01:01:45 01:02:34
754 5617 Piotr Łucki 1972 M Gdynia Polska 01:01:57 01:02:02
755 4856 Robert Zajączkowski 1973 M parkrun Gdynia Rumia Polska 01:01:59 01:03:33
756 885 Tomasz Orłowski 1968 M Chojnice Polska 01:02:01 01:08:22
757 6184 TOMASZ SPŁAWNIK 1972 M GDAŃSK Polska 01:02:06 01:02:35
758 2343 wojciech kornicki 1974 M gdansk Polska 01:02:13 01:06:07
759 3173 Krzysztof Hemlich 1974 M Helskie Morsy Cold Water Hel Polska 01:02:17 01:03:03
760 6196 JACEK JÓZEFCZUK 1975 M ZBYCHOWO Polska 01:02:21 01:03:14
761 3818 Piotr Złoch 1974 M Gdynia Polska 01:02:23 01:02:58
762 4487 Paweł Siekanowicz 1971 M Nowy Świat Polska 01:02:27 01:03:34
763 3157 Jacek Tomaszewski 1971 M MASTER TEAM Gdynia Polska 01:02:39 01:03:10
764 1847 Krzysztof Pałuba 1973 M 33 DROP ZO-3 Rozewie Polska 01:02:42 01:02:54
765 1328 Andrzej Kacprowicz 1969 M Gdynia Polska 01:02:50 01:03:36
766 2378 Mariusz Mazurkiewicz 1969 M Sanok -Gdynia DOB 273 Gdynia Polska 01:02:51 01:03:26
767 3567 Jarosław Hirsz 1972 M Jelenie Rumia Polska 01:02:53 01:03:14
768 2900 Sławomir Żywicki 1975 M Mężczyzna Gdynia Polska 01:02:55 01:03:09
769 1843 tom spisak 1974 M specjalsi pruszcz gdanski Polska 01:03:04 01:04:44
770 843 Jarosław Kowalewski 1966 M FC Babilon United Gdynia Polska 01:03:10 01:08:43
771 2072 Wojciech Szczepaniak 1972 M Gdynia Polska 01:03:22 01:04:19
772 518 Rafał Haraburda 1973 M obym dobiegł ! Gdańsk Polska 01:03:29 01:05:25
773 3493 Zbigniew Brylowski 1970 M Powersystem Kartuzy Polska 01:03:30 01:09:31
773 3972 Jacek Portalski 1973 M Gdynia Polska 01:03:30 01:03:54
775 1797 Leszek Nastrożny 1974 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 01:03:40 01:05:04
776 3035 Robert Nieżorawski 1971 M Gdynia Polska 01:03:51 01:09:31
777 624 Adam ŚCIECHOWICZ 1972 M Centrum Operacji Morskich Gdynia Polska 01:03:54 01:10:02
778 3316 Adam Siger 1974 M Fundacja Udaru Mózgu Łódź Polska 01:03:59 01:05:37
779 3885 Krzysztof Mikołajczak 1970 M Xtrainer.pl Gdynia Polska 01:04:05 01:08:26
780 1262 Dariusz Czarzasty 1970 M Gdańsk Polska 01:04:12 01:05:18
781 5789 Zbigniew Wróblewski 1971 M Gdynia Polska 01:04:14 01:05:28
782 86 Mariusz Poltrok 1969 M Gdynia Gdynia Polska 01:04:45 01:04:55
783 6088 SYLWESTER BORKOWSKI 1970 M TRI-TEAM RUMIA REDA Polska 01:04:48 01:06:20
784 2311 Rafał Machowiak 1975 M Gdynia Polska 01:04:53 01:05:43
785 3960 Marcin Majsterek 1974 M Dobek Team Gdynia Polska 01:05:02 01:05:33
786 4664 Ryszard Gajewski 1968 M GIWK BIEGA Gdańsk Polska 01:05:05 01:08:37
787 1602 Adam Rzechuła 1972 M Rumia Polska 01:05:16 01:05:34
788 4468 Krzysztof Reiter 1972 M Cedry Małe Polska 01:05:28 01:06:36
789 427 Michał Kamiński 1974 M Grudziądz Polska 01:05:51 01:06:18
790 2612 Dariusz Kleczyk 1966 M Gdynia Polska 01:06:23 01:07:30
791 736 Mariusz Biernacki 1972 M Helskie Morsy Cold Water Hel Polska 01:06:40 01:07:27
792 4619 marek gaweł 1970 M Gańsk Polska 01:06:52 01:08:36
793 4381 Wojciech Gardzielewski 1975 M Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Żukowo Polska 01:06:55 01:08:34
794 3336 Marek Witkowski 1973 M CHODAKI.PL Wejherowo Polska 01:07:00 01:12:16
795 3602 Mariusz Mieczkowski 1971 M Szemud Polska 01:07:07 01:07:52
796 92 Mariusz Samsel 1966 M Gdynia Polska 01:07:08 01:08:41
797 1736 Andrzej Szyszko 1966 M Luna Rumia Polska 01:07:11 01:08:28
798 4135 Rafał Ostrowski 1970 M THOMSON REUTERS TRIATHLON TEAM Wiele Polska 01:07:56 01:09:06
799 1647 Marek Jester 1973 M Gdynia Polska 01:08:14 01:09:22
800 1553 Radosław Leczkowski 1975 M Gdańsk Polska 01:08:34 01:15:28
800 1980 Jacek Szwaluk 1972 M Morena Gdańsk Polska 01:08:34 01:15:29
800 3092 Tomasz Mróz 1974 M Gdańsk Polska 01:08:34 01:15:29
800 4228 Marek Jana 1974 M Jelitkowski Klub Morsów Gdańsk Polska 01:08:34 01:10:28
804 4222 ANDRZEJ FELCZAK 1975 M GDYNIA Polska 01:08:35 01:14:40
805 4843 Andrzej Światły 1968 M Gdynia Polska 01:08:36 01:14:40
806 4615 Jacek Ociepa 1971 M Gdynia Polska 01:08:47 01:08:54
806 5582 Artur Wojciechowski 1971 M Gdynia Polska 01:08:47 01:09:17
808 4199 Przemysław Osadowski 1972 M Gdańsk Polska 01:09:08 01:09:56
809 1077 Radek Lisowski 1971 M Contra Mors Człuchów Polska 01:11:20 01:11:27
810 3350 Pawel Dolkowski 1969 M PROECO ONE Sp. z o.o. Gdynia Polska 01:11:41 01:12:14
811 4373 Sławomir Janicki 1971 M Kaliska Polska 01:11:52 01:13:03
812 5607 Marcin Biełowieżec 1973 M Gdynia Polska 01:11:55 01:09:50
813 5187 Grzegorz Telewski 1974 M Straszyn Biega Straszyn Polska 01:12:16 01:13:20
814 2485 TOMASZ LESZCZYŃSKI 1974 M WARPOL GDAŃSK Polska 01:13:50 01:15:21
815 1662 Dariusz Frączkiewicz 1973 M Gdynia Polska 01:13:51 01:14:24
816 5618 Wojciech Nebeling 1970 M Gdynia Polska 01:14:20 01:21:02
817 4375 Jarosław Niewiadomski 1969 M Pomorska Szkoła Walki FIGHTER CHWASZCZYNO Polska 01:14:42 01:16:22
818 2610 Paweł Dreschel 1975 M JULEK TEAM Gdynia Polska 01:18:47 01:27:32
819 2385 jacek dreschel 1969 M gdynia Polska 01:18:48 01:20:33
820 365 Grzegorz Spaleniak 1971 M Spaleniakteam Dobrzewino Polska 01:19:13 01:20:24
821 6192 ZBIGNIEW STEFANIAK 1974 M MOSiR Sopot PUCK Polska 01:42:29 01:42:41
Top