Results - Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim - Bieg Starszaka

Rank Bib First name Last name Year of birth Sex Team City Country Net time Gross time
1 M125 Tomasz Lutomski 2004 M Gdańsk Polska 00:04:34 00:04:34
2 M1498 OLIVER BIAŁAS 2005 M GDYNIA Polska 00:04:40 00:04:40
3 M919 MATEUSZ URBANEK 2004 M GDAŃSK Polska 00:04:48 00:04:48
3 M1007 Zuzanna Stelmach 2004 K UKS Ekoludek Szczenurze Szczenurze Polska 00:04:48 00:04:48
5 M1551 DAMIAN ANTOS 2004 M GDAŃSK Polska 00:04:57 00:04:57
6 M1125 Roch Łończuk 2004 M SP18 Gdynia Polska 00:04:59 00:04:59
6 M1239 Katarzyna Andryskowska 2004 K Bliza Władysławowo WŁADYSŁAWOWO Polska 00:04:59 00:04:59
8 M210 nikodem szreder 2005 M lks zorza gdynia wejherowo Polska 00:05:00 00:05:00
9 M1324 jakub nietupski 2004 M Bear Team - SP8 Sopot Sopot Polska 00:05:01 00:05:01
10 M686 Wojtek Sekuła 2005 M Kąpino Polska 00:05:02 00:05:02
11 M1544 NIKOEM SIEMIENIUK 2004 M SZ. SPORT. NR 14 GDYNIA Polska 00:05:04 00:05:04
11 M1417 KOSTAS VEZALIS 2004 M GDYNIA ? 00:05:04 00:05:04
13 M1035 Jakub Marciniak 2004 M KL Gdynia gdynia Polska 00:05:11 00:05:11
14 M1597 MAKSYMILIAN PACENKO 2005 M GDYNIA Polska 00:05:12 00:05:12
15 M703 Maja Miązek 2004 K Gdynia Polska 00:05:14 00:05:14
16 M60 Kaja Kulik 2007 K Kulik&Kurek Gdynia Polska 00:05:19 00:05:19
16 M1442 KAMIL PIETRZAK 2005 M GDYNIA Polska 00:05:19 00:05:19
16 M1522 MARTYNA STANKIEWICZ 2004 K MKS FIGHTER BUKOWINA Polska 00:05:19 00:05:19
19 M1334 Konrad Kozikowski 2005 M Gdynia Polska 00:05:22 00:05:22
19 M1590 MACIEJ CZAJKA 2004 M GDYNIA Polska 00:05:22 00:05:22
21 M772 Jacek Dzięgielewski 2006 M Tri-Team Rumia Rumia Polska 00:05:27 00:05:27
22 M312 Krzysztof Bieszke 2004 M UKS& Osowa Gdańsk Polska 00:05:28 00:05:28
23 M1591 ŁUKASZ KIARKUSZ 2004 M GDYNIA Polska 00:05:29 00:05:29
24 M207 Mateusz Orłowski 2004 M Chojnice Polska 00:05:30 00:05:30
25 M621 Pola Król 2005 K AstMa Team Reda Polska 00:05:31 00:05:31
26 M179 Wiktoria Gierasimow 2005 K Vistal Gdynia 2004/2005 gdynia Polska 00:05:32 00:05:32
26 M1575 FRANCISZEK BIAŁOBRZESKI 2004 M GDYNIA Polska 00:05:32 00:05:32
28 M782 Tymon Jeżewski 2005 M KuMaTy Gdynia Polska 00:05:33 00:05:33
29 M1355 Patryk Leszczyński 2008 M BAŁTYK GDYNIA GDYNIA Polska 00:05:34 00:05:34
29 M1374 Wojciech Dunajski 2007 M Warszawa Polska 00:05:34 00:05:34
29 M1595 MAKSYMILIAN WICKI 2005 M GDYNIA Polska 00:05:34 00:05:34
32 M92 Maria Pańczyk 2005 K Gdynia Polska 00:05:35 00:05:35
32 M1246 Dawid Totzke 2005 M WŁADYSŁAWOWO Polska 00:05:35 00:05:35
32 M1593 KACPER HNATYSZYN 2005 M GDYNIA Polska 00:05:35 00:05:35
35 M777 Weronika Ziemann 2005 K Gdynia Polska 00:05:36 00:05:36
36 M1302 Andżelika Rychter 2006 K Bojano Polska 00:05:37 00:05:37
37 M107 Mikołaj Jeleński 2007 M SP nr 39 Gdynia Polska 00:05:38 00:05:38
37 M202 Stanisław Kawała 2006 M Gdynia Polska 00:05:38 00:05:38
37 M1243 Wiktoria Dettlaff 2004 K WŁADYSŁAWOWO Polska 00:05:38 00:05:38
40 M1340 Aleksandra Gruchała 2004 K POiNT Gdynia Polska 00:05:39 00:05:39
40 M1406 SZYMON MAKANDER 2007 M GDYNIA Polska 00:05:39 00:05:39
42 M1103 Amanda Frątczak 2005 K Rumia Polska 00:05:40 00:05:40
42 M1596 NIKOLA GĘSZCZAK 2004 K GDYNIA Polska 00:05:40 00:05:40
42 M1574 MAREK HEBANOWSKI 2005 M GDYNIA Polska 00:05:40 00:05:40
45 M229 Antoni Rohde 2008 M AGROLAND TRIATHLON TEAM Rumia Polska 00:05:41 00:05:41
45 M677 Sara Szczepańska 2007 K Gdynia Polska 00:05:41 00:05:41
45 M1320 Jakub Paradowski 2005 M Gdynia Polska 00:05:41 00:05:41
45 M1435 PRZEMYSŁAW PLESZCZYŃSKI 2006 M GDYNIA Polska 00:05:41 00:05:41
49 M1463 SYLWIA JEKA 2005 K UKS BLIZA WŁADYSŁAWOWO Polska 00:05:42 00:05:42
50 M1512 KONRAD TREDER 2004 M MKS FIGHTER GDYNIA Polska 00:05:44 00:05:44
51 M1328 Oskar Rakowski 2007 M Gdynia Polska 00:05:46 00:05:46
51 M1600 MAJA CHACHAJ 2005 K GDYNIA Polska 00:05:46 00:05:46
53 M96 Kamil Ostrowski 2005 M Gdynia Polska 00:05:48 00:05:48
53 M467 Konrad Złoch 2008 M Gdynia Polska 00:05:48 00:05:48
53 M1531 BRAJAN JARZĄB 2007 M BAŁTYK GDYNIA GDYNIA Polska 00:05:48 00:05:48
56 M1209 Ickowska Agata 2007 K Sp12 Gdynia Polska 00:05:49 00:05:49
57 M773 Katarzyna Dzięgielewska 2005 K Tri-Team Rumia Rumia Polska 00:05:50 00:05:50
57 M1058 Helena Małkowska 2004 K Gdynia Polska 00:05:50 00:05:50
57 M1150 Emilia Zajączkowska 2005 K parkrun Gdynia Rumia Polska 00:05:50 00:05:50
57 M1436 IGA MIKICKA 2006 K GDYNIA Polska 00:05:50 00:05:50
61 M116 Bartosz Hinz 2006 M www.IronFactory.pl Rumia Polska 00:05:52 00:05:52
61 M276 Julia Morkowska 2004 K Hiszpańska Inkwizycja Borowo Polska 00:05:52 00:05:52
61 M656 Jan Dolewski 2006 M KOSAKOWO Polska 00:05:52 00:05:52
64 M282 Mateusz Dzioba 2005 M Dzioba Team Sopot Polska 00:05:53 00:05:53
64 M1066 Krystian Piotrowski 2007 M Kosakowo Polska 00:05:53 00:05:53
64 M1515 KACPER KLEJSA 2007 M MKS FIGHTER BUKOWINA Polska 00:05:53 00:05:53
64 M1459 KAROLINA KUŹMICKA 2005 K ? Polska 00:05:53 00:05:53
64 M1598 OLIWIA WESOŁOWSKA 2004 K GDYNIA Polska 00:05:53 00:05:53
69 M815 Michał Gołombek 2006 M Gołąbki Gdynia Polska 00:05:54 00:05:54
69 M1338 Mikołaj Gast 2006 M Gdynia Polska 00:05:54 00:05:54
69 M1367 kinga majewska 2006 K SP18 gdynia Polska 00:05:54 00:05:54
72 M998 Natalka Świetlikowska 2005 K Szkoła Nr 21 Gdynia Rumia Polska 00:05:55 00:05:55
72 M1540 OLIVIER GACPARSKI 2007 M STRASZYN Polska 00:05:55 00:05:55
74 M1479 ALEKSANDER ŁUKASIEWICZ 2007 M GDYNIA Polska 00:05:56 00:05:56
75 M494 Maja Milżyńska 2006 K Sopocki Klub Tenisowy Gdynia Polska 00:05:57 00:05:57
75 M643 Juliusz Żakowski 2004 M Gdańsk Polska 00:05:57 00:05:57
75 M956 Zuzanna Wędzikowska 2004 K Rokitki Polska 00:05:57 00:05:57
75 M1403 MAKSYMILIAN PIONTKE 2004 M GDYNIA Polska 00:05:57 00:05:57
75 M1405 KACPER SKRZYPCZYK 2004 M GDYNIA Polska 00:05:57 00:05:57
80 M384 Wiktor Wesołowski 2007 M HULK TEAM Gniewowo Polska 00:05:59 00:05:59
80 M1080 Mateusz Sokołowski 2006 M Gdynia Polska 00:05:59 00:05:59
80 M1197 Agata Peszek 2005 K SP 20 w Gdyni Gdynia Polska 00:05:59 00:05:59
83 M932 Kamil Krasiński 2005 M sp11 Tczew Rokitki Polska 00:06:00 00:06:00
84 M119 Michał Golański 2006 M GO TRI KKS TEAM Kraków Polska 00:06:01 00:06:01
84 M435 Julita Musiał 2005 K SP 18 Gdynia Gdynia Polska 00:06:01 00:06:01
84 M468 Aleksander Złoch 2006 M Gdynia Polska 00:06:01 00:06:01
87 M228 Andrzej Rohde 2008 M AGROLAND TRIATHLON TEAM Rumia Polska 00:06:02 00:06:02
87 M439 KRYS MACHOLLA 2005 M UKS MOSTY SUCHY DWÓR Polska 00:06:02 00:06:02
87 M555 Kryspin Garski 2008 M Świat Płytek u Kryspina Bytów Polska 00:06:02 00:06:02
87 M669 Mikołaj Cieszewski 2008 M KTS IRONMAN Kwidzyn Polska 00:06:02 00:06:02
87 M929 Julia Marciniak 2004 K Gdynia Polska 00:06:02 00:06:02
87 M1471 MACIEJ DĄBSKI 2005 M GDYNIA Polska 00:06:02 00:06:02
93 M114 Mateusz Tomkiewicz 2004 M Gdynia Polska 00:06:03 00:06:03
93 M543 Hubert Skrobot 2005 M HELSKIE MORSY Hel Polska 00:06:03 00:06:03
93 M1330 Hubert Matejczyk 2006 M Gdynia Polska 00:06:03 00:06:03
96 M81 Krzysztof Piecyk 2007 M Victoria Szadek Szadek Polska 00:06:04 00:06:04
96 M273 Oliwia Martyka 2005 K Sztorm Gdynia Gdynia Polska 00:06:04 00:06:04
96 M400 Kamil Grabkowski 2005 M Elbląg Polska 00:06:04 00:06:04
99 M54 Jakub Wenta 2004 M Fikakowo Gdynia Polska 00:06:05 00:06:05
99 M783 Miłosz Majdański 2004 M starszaki Lębork Polska 00:06:05 00:06:05
99 M1021 Filip Cygnar 2008 M Gdańsk Polska 00:06:05 00:06:05
102 M575 Tymon Kamiński 2007 M SP nr 23 Gdynia Polska 00:06:06 00:06:06
102 M1014 Dawid Szumlas 2008 M Rumia Polska 00:06:06 00:06:06
102 M1537 MICHAŁ WYKA 2007 M BAŁTYK GDYNIA GDYNIA Polska 00:06:06 00:06:06
105 M157 Julia Piktel 2004 K Helskie Morsy Hel Polska 00:06:07 00:06:07
105 M171 TYMOTEUSZ LESZCZYŃSKI 2005 M GDYNIA Polska 00:06:07 00:06:07
105 M295 MICHAŁ ŚLESZYCKI 2005 M GDAŃSK Polska 00:06:07 00:06:07
105 M411 Igor SITKO-BAJORSKI 2005 M GDYNIA Polska 00:06:07 00:06:07
105 M455 Bruno Lesiński 2006 M Lesionki Gdynia Polska 00:06:07 00:06:07
105 M925 Ewa Złoch 2004 K Gdynia Polska 00:06:07 00:06:07
111 M655 Marcin Wałęga 2006 M Gdańsk Polska 00:06:08 00:06:08
112 M134 Kornelia Renachowska 2004 K Nastepczyni Drużyny OPEC Gdynia Gdynia Polska 00:06:09 00:06:09
112 M442 Adam Sierpiński 2007 M Gdynia Polska 00:06:09 00:06:09
112 M1070 Kacper Jesionowski 2007 M Otomin Polska 00:06:09 00:06:09
112 M1093 Tomasz Kruczalak 2005 M Gdynia Polska 00:06:09 00:06:09
112 M1148 Kacper Kosak-Główczewski 2004 M SP 48 Gdynia Gdynia Polska 00:06:09 00:06:09
112 M1215 Zofia Dryl 2005 K Gdynia Polska 00:06:09 00:06:09
118 M1226 OLIVIER ŁUCZAK 2007 M BAŁTYK GDYNIA GDYNIA Polska 00:06:10 00:06:10
118 M1269 Kornelia Stępińska 2006 K Reda Polska 00:06:10 00:06:10
120 M306 Jordan Stemplewski 2007 M Wejherowo Polska 00:06:11 00:06:11
120 M946 Jacek Szczerkowski 2008 M Gdańsk Polska 00:06:11 00:06:11
120 M1047 Filip Noszczynski 2005 M Gdynia Polska 00:06:11 00:06:11
120 M1146 Mateusz Krachulec 2005 M Rumia Polska 00:06:11 00:06:11
120 M1157 Kacper Nowinowski 2006 M Gdańsk Polska 00:06:11 00:06:11
120 M1221 Izabela Necel 2006 K Mewa Władysławowo WŁADYSŁAWOWO Polska 00:06:11 00:06:11
126 M126 Kacper Lutomski 2005 M Gdańsk Polska 00:06:12 00:06:12
126 M911 Marcelina Borkowska 2006 K Gdynia Polska 00:06:12 00:06:12
128 M628 Lidia Kaczmarek 2004 K SP Pozytywne Inicjatywy Gdańsk Gdańsk Polska 00:06:13 00:06:13
128 M1111 Igor Wawrzyniak 2006 M Iskra Gdynia Gdynia Polska 00:06:13 00:06:13
128 M1156 Jakub Cychylik 2008 M Bałtyk Gdynia / Flota Gdynia Gdynia Polska 00:06:13 00:06:13
128 M1286 ADRIAN CZARNOTA 2004 M ELBLĄG Polska 00:06:13 00:06:13
132 M272 Anna Markowska 2005 K SZTORM GDYNIA Gdynia Polska 00:06:14 00:06:14
132 M293 Eryk Woźniak 2008 M Gdynia Polska 00:06:14 00:06:14
132 M878 Nadia Grzybowska 2005 K Gdynia Polska 00:06:14 00:06:14
132 M941 Szymon Ochnik 2005 M Gdynia Polska 00:06:14 00:06:14
132 M1113 Kuba Apanowicz 2007 M Apacze Team Elbląg Polska 00:06:14 00:06:14
132 M1480 PAWEŁ SALWIN 2007 M GDYNIA Polska 00:06:14 00:06:14
138 M201 Lena Skierka 2006 K Gdańsk Polska 00:06:15 00:06:15
138 M212 Martyna Orłowska 2005 K Chojnice Polska 00:06:15 00:06:15
138 M635 Krzysztof Szydłowski 2004 M Gdynia Polska 00:06:15 00:06:15
138 M660 Julian Jagielski 2006 M wellU.eu Gdynia Polska 00:06:15 00:06:15
142 M140 Konrad Cholewiński 2007 M SP 44 Gdynia Polska 00:06:16 00:06:16
142 M1240 Milena Jeka 2004 K WŁADYSŁAWOWO Polska 00:06:16 00:06:16
142 M1486 BARTOSZ SADOWSKI 2007 M GDYNIA Polska 00:06:16 00:06:16
145 M137 Emilia Wittbrot 2004 K Kosakowo Polska 00:06:17 00:06:17
146 M268 Kornel Klajbor 2007 M Pogórze Polska 00:06:18 00:06:18
146 M731 Erin Richter 2006 K Gdynia Polska 00:06:18 00:06:18
146 M1268 Karolina Wlazło 2004 K Gdańsk Polska 00:06:18 00:06:18
146 M1582 NIKODEM ŚCIECHURSKI 2004 M GDYNIA Polska 00:06:18 00:06:18
150 M789 Mateusz Koszałka 2007 M starszaki Lębork Polska 00:06:19 00:06:19
151 M1420 ADAM LEBIODA 2005 M POZNAŃ Polska 00:06:20 00:06:20
152 M993 Agata Parolczyk 2004 K Gdynia Polska 00:06:21 00:06:21
152 M1200 Jakub Maciejewski 2007 M ciezkieslowa.pl Gdynia Polska 00:06:21 00:06:21
154 M251 Antonina Greszczuk 2005 K Gdańsk Polska 00:06:22 00:06:22
154 M564 Oskar Leśniewski 2008 M Gdynia Polska 00:06:22 00:06:22
156 M138 Tomasz Wittbrot 2007 M Kosakowo Polska 00:06:23 00:06:23
156 M1147 Patryk Kaczmarczyk 2008 M Gdańsk Polska 00:06:23 00:06:23
158 M990 Anna Sarapuk 2006 K Gdynia Polska 00:06:24 00:06:24
159 M214 Nadia Kołakowska 2004 K Tri-Team Rumia Reda Polska 00:06:25 00:06:25
159 M266 Jakub Koliński 2005 M Gdynia Polska 00:06:25 00:06:25
159 M278 Mateusz Szary 2005 M SZARY Gdynia Polska 00:06:25 00:06:25
159 M332 Michał Gałka 2008 M Gdańsk Polska 00:06:25 00:06:25
159 M584 Dominik Kowalewski 2004 M SP 48 Gdynia Polska 00:06:25 00:06:25
164 M624 Oskar Krzak 2007 M Gdynia Polska 00:06:26 00:06:26
164 M1578 ANTONI BEDNARCZYK 2008 M GDAŃSK Polska 00:06:26 00:06:26
166 M784 Przemysław Drzymalski 2007 M puck Polska 00:06:27 00:06:27
166 M1464 ARTUR GRUHERT 2007 M GDYNIA Polska 00:06:27 00:06:27
166 M1455 ZUZANNA RUDZIKS 2007 K GDYNIA Polska 00:06:27 00:06:27
169 M269 Amelia Klajbor 2008 K Pogórze Polska 00:06:28 00:06:28
170 M640 natalia trojanowska 2005 K gdynia Polska 00:06:29 00:06:29
170 M838 Adam Buczek 2006 M Gdynia Polska 00:06:29 00:06:29
170 M1222 Maja Necel 2006 K Mewa Władysławowo WŁADYSŁAWOWO Polska 00:06:29 00:06:29
173 M662 Marysia Gandor 2006 K SP31 IIIc Gdynia Polska 00:06:30 00:06:30
173 M663 zuzia Kiełbicka 2005 K gdynia Polska 00:06:30 00:06:30
173 M1099 Kora Karczewska 2005 K Gdynia Polska 00:06:30 00:06:30
176 M981 Tomasz Gucwa 2007 M Gdańsk Polska 00:06:31 00:06:31
177 M217 Cezary Mach 2006 M Gdańsk Polska 00:06:33 00:06:33
178 M218 Honorata Mach 2004 K Gdańsk Polska 00:06:34 00:06:34
178 M609 Pola Kowalczyk 2006 K Gdańsk Polska 00:06:34 00:06:34
178 M636 Paweł Szydłowski 2007 M Gdynia Polska 00:06:34 00:06:34
178 M1045 Antonina Piechowska 2007 K Pruszcz Gdański Polska 00:06:34 00:06:34
182 M487 Matylda Szymczak 2006 K Gdańsk Polska 00:06:35 00:06:35
182 M775 Jakub Masiewicz 2008 M Elbląg Polska 00:06:35 00:06:35
182 M786 Antoni Pepliński 2008 M Brak Gdynia Polska 00:06:35 00:06:35
185 M305 Paweł Krawczyk 2007 M Run Natka Wejherowo Polska 00:06:36 00:06:36
185 M657 Oliwia Kreja 2007 K Gdańsk Polska 00:06:36 00:06:36
185 M708 Ania Witkowska 2005 K SP NR 5 WEJHEROWO Wejherowo Polska 00:06:36 00:06:36
185 M735 Julia Skuza 2005 K Łęczyce Team Łęczyce Polska 00:06:36 00:06:36
185 M781 Konrad Baranowski 2006 M starszaki Lębork Polska 00:06:36 00:06:36
185 M1229 NIKOLA WIŚNIEWSKA 2006 K "HELSKIE WICHRY" HEL Polska 00:06:36 00:06:36
191 M548 Mateusz Grodzicki 2008 M NitroTruchtacz Gdynia Polska 00:06:37 00:06:37
191 M1094 Marta Kruczalak 2005 K Gdynia Polska 00:06:37 00:06:37
191 M1263 Sameer Bahamondes Carcamo 2007 M Gdynia Polska 00:06:37 00:06:37
191 M1493 JULIA ZARYN 2005 K GDYNIA Polska 00:06:37 00:06:37
195 M67 Kacper Englert 2004 M Gdynia Polska 00:06:38 00:06:38
195 M84 Tymon Sikora 2005 M bankieria.pl Gdynia Polska 00:06:38 00:06:38
195 M1362 Damian Treder 2006 M MKS FIGHTER BUKOWINA BUKOWINA Polska 00:06:38 00:06:38
195 M1449 MARTA GROSZEWSKA 2005 K GDYNIA Polska 00:06:38 00:06:38
199 M180 Kornelia Niżnik 2006 K Klan Niżników Łódź Polska 00:06:39 00:06:39
200 M105 Damian Ligman 2004 M Gdańsk Polska 00:06:40 00:06:40
200 M551 Oliwia Grodzicka 2006 K NitroTruchtacz Gdynia Polska 00:06:40 00:06:40
200 M557 Alicja Wierzchowska 2004 K Gdynia Polska 00:06:40 00:06:40
200 M1077 Julia Kikolska 2007 K Gdańsk Polska 00:06:40 00:06:40
200 M1178 Dominik Baranowski 2008 M Koleczkowo Polska 00:06:40 00:06:40
200 M1431 JAKUB CHROMIŃSKI 2007 M GDYNIA Polska 00:06:40 00:06:40
206 M910 Julia Strzelczyk 2007 K starszaki Gdynia Polska 00:06:41 00:06:41
207 M79 Jakub Kruszka 2006 M Włocławek Polska 00:06:42 00:06:42
208 M349 Amelia Winiarska 2008 K Gdynia Polska 00:06:43 00:06:43
208 M388 Adam Słowik 2008 M Gdynia Polska 00:06:43 00:06:43
210 M629 Paweł Kaczmarek 2007 M SP 84 Gdańsk Gdańsk Polska 00:06:44 00:06:44
210 M1351 Natalia Kulka 2007 K Gdynia Polska 00:06:44 00:06:44
212 M1116 Szymon Kuzimski 2006 M Gdańsk Polska 00:06:45 00:06:45
213 M172 CYPRIAN LESZCZYŃSKI 2008 M GDYNIA Polska 00:06:46 00:06:46
213 M522 Martyna Miotk 2004 K Na 4 Łapy Osłonino Polska 00:06:46 00:06:46
213 M600 Eliza Pietrzak 2006 K Gdynia Polska 00:06:46 00:06:46
213 M1248 Joanna Ziółkowska 2005 K Mewa Władysławowo WŁADYSŁAWOWO Polska 00:06:46 00:06:46
217 M158 Milena Piktel 2007 K Helskie Morsy Hel Polska 00:06:47 00:06:47
218 M421 Krzysztof Czapiewski 2005 M SP 39 Gdynia Polska 00:06:48 00:06:48
218 M644 Kacper Wawrzyniak 2008 M BUSHIDO.COM.PL Gdynia Polska 00:06:48 00:06:48
218 M933 Karolina Krasińska 2004 K sp11 Tczew Rokitki Polska 00:06:48 00:06:48
218 M1228 Nina Ziemianowicz 2008 K Szkoła Podstawowa 20 Gdynia Gdynia Polska 00:06:48 00:06:48
218 M1348 Kacper Kozikowski 2008 M Gdynia Polska 00:06:48 00:06:48
223 M206 Mateusz Jemielita 2008 M Biovico Team Gdynia Polska 00:06:49 00:06:49
223 M372 Natasza Hudzik 2007 K SP 13 Gdynia Gdynia Polska 00:06:49 00:06:49
223 M1095 Tomasz Szalast 2008 M Gdynia Polska 00:06:49 00:06:49
223 M1460 MARTYNA KAMIŃSKA 2005 K DELFINKI GDYNIA Polska 00:06:49 00:06:49
227 M308 Bartłomiej Zelewski 2006 M SP 39/Arka Gdynia Gdynia Polska 00:06:50 00:06:50
227 M812 Nikodem Owerczuk 2007 M NOVEO interactive gdańsk Polska 00:06:50 00:06:50
229 M131 Filip Nowkaowski 2005 M Gdynia Polska 00:06:51 00:06:51
229 M813 Oliwier Owerczuk 2005 M NOVEO interactive Gdańsk Polska 00:06:51 00:06:51
231 M504 FILIP GUTOWSKI 2008 M REDA Polska 00:06:52 00:06:52
231 M617 Konrad Lichtenstein 2004 M sp 48 gdynia Gdymia Polska 00:06:52 00:06:52
231 M1126 Mikołaj Zawaluk 2007 M Gdańsk Polska 00:06:52 00:06:52
231 M1208 Kinga Chmielewska 2006 K Mewa Władysławowo WŁADYSŁAWOWO Polska 00:06:52 00:06:52
231 M1573 FILIP HEBANOWSKI 2007 M GDYNIA Polska 00:06:52 00:06:52
236 M422 Amelia Listwan 2004 K Gdańsk Polska 00:06:53 00:06:53
236 M1041 HANNA DOBKOWSKA 2005 K WEJHEROWO Polska 00:06:53 00:06:53
238 M570 Bartosz Kruszka 2007 M Włocławek Polska 00:06:54 00:06:54
239 M149 MICHAŁ STEMPNIAK 2006 M HELSKIE WICHRY HEL Polska 00:06:55 00:06:55
239 M377 Róża Rynkiewicz 2007 K Boulasińscy Bojano Polska 00:06:55 00:06:55
239 M938 BARTOSZ HALLMANN 2008 M RUMIA Polska 00:06:55 00:06:55
242 M630 Bartosz Lip 2008 M SP 39 Gdynia Gdynia Polska 00:06:56 00:06:56
242 M1102 Maria Lis 2005 K Gdańsk Polska 00:06:56 00:06:56
242 M1474 MAJA PAJĄCZKOWSKA 2005 K GDYNIA Polska 00:06:56 00:06:56
242 M1407 PIOTR ROSŁOŃ 2004 M GDYNIA Polska 00:06:56 00:06:56
246 M745 Maja Pawlik 2005 K Gdynia Polska 00:06:57 00:06:57
246 M1114 Tomasz Apanowicz 2008 M Apacze Team Elbląg Polska 00:06:57 00:06:57
246 M1461 DAMIAN JAWORSKI 2008 K GDYNIA Polska 00:06:57 00:06:57
249 M244 Filip Goździewicz 2008 M SP.26 Gdynia Polska 00:06:58 00:06:58
250 M740 MARTYNA BĄKOWSKA 2006 K Serwis Reno-Max Sport Team GDAŃSK Polska 00:06:59 00:06:59
250 M798 Bartosz Streng 2008 K Streng Mrzezino Polska 00:06:59 00:06:59
250 M1121 Kacper Pawlicki 2005 M Gdynia Polska 00:06:59 00:06:59
253 M230 Hanna Mazurek 2004 K Babeczki Koszalin Koszalin Polska 00:07:01 00:07:01
254 M1326 Dominika Czech 2007 K Complexsports Gdynia Polska 00:07:02 00:07:02
255 M55 Rozalia Kalisz 2005 K SP 48 Chwarzno Gdynia Polska 00:07:03 00:07:03
255 M1281 Tomasz Mikołajeski 2006 M sierżant smolno Polska 00:07:03 00:07:03
257 M46 Milena Gajdzińska 2006 K Gdańsk Polska 00:07:04 00:07:04
257 M350 Krystyna Krompiewska 2008 K Gdynia Polska 00:07:04 00:07:04
257 M1321 Fabian Brzozkowski 2007 M Czersk Polska 00:07:04 00:07:04
260 M385 Laura Wesołowska 2004 K HULK TEAM Gniewowo Polska 00:07:05 00:07:05
260 M1106 Mateusz Gostkowski 2004 M Iskra Gdynia GDYNIA Polska 00:07:05 00:07:05
262 M524 Jakub Kuncewicz 2005 M Suchy Dwór Polska 00:07:07 00:07:07
262 M1558 ŁUKASZ DZIĘGIELEWSKI 2007 M GDYNIA Polska 00:07:07 00:07:07
264 M986 LESZEK PIETRZYK 2008 M GDYNIA Polska 00:07:08 00:07:08
264 M987 WOJTEK PIETRZYK 2008 M OBCIACH KAPPA GDYNIA Polska 00:07:08 00:07:08
264 M1317 Marta Lipnicka 2005 K Team Kopeć Ostróda Polska 00:07:08 00:07:08
267 M405 Julia Witczak 2006 K Gdynia Polska 00:07:09 00:07:09
267 M595 Adam Zdybel 2008 M Zdybelki biegają Gdynia Polska 00:07:09 00:07:09
267 M809 Ewa Sowa 2006 K Gdynia Polska 00:07:09 00:07:09
270 M390 Gabrysia Gleń 2006 K Gdynia Polska 00:07:10 00:07:10
270 M626 Blanka Skalska 2007 K Gdynia SP 26 Gdynia Polska 00:07:10 00:07:10
272 M1204 Lena Boguszewska 2005 K Gdańsk Polska 00:07:11 00:07:11
273 M852 Dawid Kowalewski 2006 M Gdynia Polska 00:07:14 00:07:14
273 M999 Marek Smykowski 2006 M SP 48 Gdynia Gdynia Polska 00:07:14 00:07:14
275 M85 Wiktor Sikora 2006 M bankieria.pl Gdynia Polska 00:07:15 00:07:15
275 M855 Michał Formela 2006 M Gdynia Polska 00:07:15 00:07:15
275 M1085 Nadia Chwalisz 2006 K Rumia Polska 00:07:15 00:07:15
278 M754 NINA JASTRZĄBEK 2007 K MOSTY Polska 00:07:16 00:07:16
279 M144 Viktor PAKUŁA 2008 M Pakula Team Gdynia Orłowo Polska 00:07:17 00:07:17
279 M597 Kamil Walczak 2008 M Gdynia Polska 00:07:17 00:07:17
279 M712 Zofia Folwarska 2008 K GZHM Folwarscy Gdańsk Polska 00:07:17 00:07:17
282 M358 Mikołaj Rybicki 2008 M Gdynia Polska 00:07:18 00:07:18
282 M525 Patrycja Kuncewicz 2007 K Suchy Dwór Polska 00:07:18 00:07:18
284 M1306 Grzegorz Kozłowski 2007 M szkoła podstawowa nr 20 Gdynia Polska 00:07:19 00:07:19
285 M364 Klaudia Pałyzga 2004 K SMART Gdańsk Polska 00:07:20 00:07:20
285 M1518 KACPER PIEKSZA 2005 M MKS FIGHTER SIERAKOWICE Polska 00:07:20 00:07:20
287 M873 Adrian Herman 2008 M Iława Polska 00:07:21 00:07:21
288 M1323 Maja Czech 2007 K Complexsports Gdynia Polska 00:07:22 00:07:22
289 M802 Zuzanna Knigawka 2007 K COMPLEXSPRTS gdynia Polska 00:07:23 00:07:23
289 M1428 JULIA GÓRECKA 2007 K GDYNIA Polska 00:07:23 00:07:23
291 M314 Konrad TREDER 2008 M SUPRA GRZYBNO Polska 00:07:24 00:07:24
291 M1356 Maria Skarżyńska 2006 K BALTIX - Praca w Skandynawii Małkowo Polska 00:07:24 00:07:24
293 M89 Paulina Czaykowska 2008 K GDYNIA Polska 00:07:25 00:07:25
293 M848 Paweł Lepa 2007 M Gdańsk Polska 00:07:25 00:07:25
295 M488 Oleg Sikorski 2005 M Gdynia Polska 00:07:26 00:07:26
295 M1469 JAN RODZIEWICZ 2008 M GDYNIA Polska 00:07:26 00:07:26
297 M625 Magda Pawelec 2007 K Gdynia Polska 00:07:28 00:07:28
298 M863 Joanna Szymańska 2007 K Gdańsk Polska 00:07:29 00:07:29
298 M1279 Dominik Sawicki 2007 M Bałtyk Gdynia 2007 Gdynia Polska 00:07:29 00:07:29
300 M501 Zuzia Buszmann 2006 K Reda Polska 00:07:30 00:07:30
300 M793 Paulina Machlik 2004 K Gdynia Polska 00:07:30 00:07:30
300 M963 Oskar Banaczyk 2005 M Gdynia Polska 00:07:30 00:07:30
300 M1517 WIKTORIA KLINKOSZ 2004 K MKS FIGHTER BUKOWINA Polska 00:07:30 00:07:30
304 M857 Julia Mania 2007 K Gdynia Polska 00:07:31 00:07:31
305 M966 Olaf Pawlak 2008 M MatiLeo gdynia Polska 00:07:32 00:07:32
306 M163 Aleksandra Klimczyk 2006 K Elbląg Polska 00:07:33 00:07:33
307 M443 Miłosz Sołtys 2008 M Gdynia Polska 00:07:35 00:07:35
307 M587 Dominika Tararuj 2007 K Gdynia Polska 00:07:35 00:07:35
307 M1105 Julian Gostkowski 2004 M Iskra Gdynia GDYNIA Polska 00:07:35 00:07:35
310 M91 Tymoteusz Karwowski 2007 M Mosty Polska 00:07:36 00:07:36
310 M997 Kornelia Butowska 2005 K Straszyn Polska 00:07:36 00:07:36
312 M1173 Dominika Turskis 2008 K Gdynia Polska 00:07:37 00:07:37
312 M1319 Karol Pstrong 2007 M legoteam Gdynia Polska 00:07:37 00:07:37
314 M943 Wojciech Ochnik 2008 M Gdynia Polska 00:07:39 00:07:39
314 M1468 PATRYCJA TESKA 2008 K GDYNIA Polska 00:07:39 00:07:39
316 M394 Bartosz Kazanecki 2007 M Gdynia Polska 00:07:40 00:07:40
317 M253 Wiktoria Kohnke 2007 K Klub Sportowy MAXIMUS- sekcja kickboxingu Gdynia Hel Polska 00:07:41 00:07:41
317 M286 Hanna Skórzyńska 2007 K Trimama Gdańsk Polska 00:07:41 00:07:41
319 M130 Patryk Nowakowski 2008 M Gdynia Polska 00:07:42 00:07:42
319 M694 Małgorzata Czarny 2006 K Gdynia Polska 00:07:42 00:07:42
321 M223 Oliwia Sienkiewicz 2008 K Gdynia Polska 00:07:44 00:07:44
321 M1223 Olimpia Oberzig 2008 K WŁADYSŁAWOWO Polska 00:07:44 00:07:44
323 M606 Nicole Lietzau 2007 K Gdańsk Polska 00:07:45 00:07:45
324 M383 Zuzanna Herman 2008 K ,,Błękitni" Wejherowo Wejherowo Polska 00:07:46 00:07:46
324 M670 Aleksandra Makaruk 2005 K Banino Polska 00:07:46 00:07:46
324 M1151 Zuzanna Kosak-Główczewska 2008 K SP 48 Gdynia Gdynia Polska 00:07:46 00:07:46
327 M996 Monika Smykowska 2008 K SP 48 Gdynia Gdynia Polska 00:07:47 00:07:47
328 M1462 MIKOŁA RUSAK 2007 M GDYNIA Polska 00:07:48 00:07:48
329 M111 Zosia Greczyło 2006 K GO TRI KKS TEAM Gdynia Polska 00:07:49 00:07:49
329 M1181 Maria Lasocka 2007 K Gdynia Polska 00:07:49 00:07:49
329 M1456 JULIA RUDZIKS 2004 K GDYNIA Polska 00:07:49 00:07:49
332 M37 Emilian Adam Sępiński 2006 K Helskie Wichry Hel Polska 00:07:51 00:07:51
332 M854 ZOFIA KRAWCZYŃSKA 2008 K DZIERŻĄŻNO Polska 00:07:51 00:07:51
334 M227 Maja Sarniak 2006 K Gdynia Polska 00:07:53 00:07:53
334 M456 Franciszek Lesiński 2008 M Gdynia Polska 00:07:53 00:07:53
336 M224 KACPER KWIATKOWSKI 2008 M kWIATKI REDA Polska 00:07:55 00:07:55
337 M749 Alicja Janicka 2006 K SP nr 18 Gdynia Gdynia Polska 00:07:56 00:07:56
338 M518 Wiktoria Pałuba 2007 K SP Jastrzębia Góra Rozewie Polska 00:07:58 00:07:58
339 M1299 Brayan Michałowski 2008 M Gdynia Polska 00:07:59 00:07:59
339 M1364 Adrianna Treder 2008 K MKS FIGHTER BUKOWINA BUKOWINA Polska 00:07:59 00:07:59
341 M340 Jan Zaremba 2005 M Gdańsk Polska 00:08:00 00:08:00
341 M1042 Maciej Hojnowski 2008 M Gdańsk Polska 00:08:00 00:08:00
341 M1336 Ewa Gurbowicz 2004 K MKS Sambor Tczew Polska 00:08:00 00:08:00
344 M1572 KALINA TARCHOWSKA 2007 K GDYNIA Polska 00:08:01 00:08:01
345 M304 Dorota Krawczyk 2005 K Run Natka Wejherowo Polska 00:08:02 00:08:02
345 M1022 Weronika Hycza 2007 K OLTECH Team Gdynia Polska 00:08:02 00:08:02
345 M1487 KAROLINA WARAKSA 2005 K GDYNIA Polska 00:08:02 00:08:02
348 M208 Weronika Kassin 2004 K brak Gdynia Polska 00:08:03 00:08:03
348 M1100 Joanna Mielczarek 2007 K gdynia Polska 00:08:03 00:08:03
348 M1489 OLIWIA ŻUCZEK 2005 K GDYNIA Polska 00:08:03 00:08:03
351 M169 Jakub Rynkiewicz 2007 M GOKKEN TEAM Kosakowo Polska 00:08:04 00:08:04
351 M672 Anna Gałecka 2005 K Banino Polska 00:08:04 00:08:04
353 M512 Kinga Huba 2008 K oiram Gdynia Polska 00:08:06 00:08:06
353 M1272 Oliwka Sawicka 2005 K Bałtyk Gdynia 2007 Gdynia Polska 00:08:06 00:08:06
355 M62 Oliwia Dąbrowska 2004 K UKS Siódemka Gdańsk Polska 00:08:07 00:08:07
355 M1308 Kacper Solarczyk 2008 M Gdynia Polska 00:08:07 00:08:07
357 M146 Liwia Muza 2007 K Gdynia Polska 00:08:11 00:08:11
357 M549 Kornelia KUCYK 2006 K KucykiBiegają Żelistrzewo Polska 00:08:11 00:08:11
359 M1335 Julia Szumska 2006 K Gdańsk Polska 00:08:14 00:08:14
360 M601 Kamila Pietrzak 2008 K Gdynia Polska 00:08:16 00:08:16
361 M533 Matylda Akgun 2008 K Grudziądz Polska 00:08:17 00:08:17
361 M795 KACPER MARCINIAK 2008 M "HELSKIE WICHRY" HEL Polska 00:08:17 00:08:17
363 M823 Mateusz Lewicki 2006 M Gdynia Polska 00:08:19 00:08:19
364 M254 Julia Kohnke 2008 K Klub Sportowy MAXIMUS- sekcja kickboxingu Gdynia Hel Polska 00:08:20 00:08:20
365 M523 Maksymilian Miotk 2006 M Na 4 Łapy Osłonino Polska 00:08:22 00:08:22
365 M807 Michał Skoczke 2006 M Gdynia Polska 00:08:22 00:08:22
367 M875 Ola Kaczmarek 2008 K Gdańsk Polska 00:08:24 00:08:24
368 M264 Paweł Jankowiak 2008 M Koleczkowo Polska 00:08:26 00:08:26
368 M458 Karolina Dudkowska 2008 K Karola biega Pruszcz Gdański Polska 00:08:26 00:08:26
370 M569 Wiktoria Majorkowska 2008 K Gdynia Polska 00:08:27 00:08:27
371 M711 Julia Łątkowska 2004 K Gdynia Polska 00:08:29 00:08:29
372 M576 Marta Głazik 2007 K redalica wejherowo Polska 00:08:30 00:08:30
373 M112 Urszula Pypczyńska 2008 K Słupsk Polska 00:08:33 00:08:33
373 M547 Wiktor Kucharski 2007 M SP 39 GDYNIA GDYNIA Polska 00:08:33 00:08:33
375 M1068 Alan Tarnowski 2007 M cisowa Gdynia Polska 00:08:35 00:08:35
376 M1069 Igor Sienkiewicz 2008 M Gdynia Polska 00:08:36 00:08:36
377 M957 Maksymilian Dadacz 2007 M Gdynia Polska 00:08:38 00:08:38
378 M1023 Piotr Żadkowski 2008 M Przedszkole 22 Sopot Polska 00:08:40 00:08:40
378 M1055 Gosia Lang 2005 K Warszawa Polska 00:08:40 00:08:40
378 M1056 Maria Lang 2007 K Warszawa Polska 00:08:40 00:08:40
378 M1311 Mateusz JANCZAK 2007 M Gdynia Polska 00:08:40 00:08:40
382 M1347 Agata Gast 2008 K Gdynia Polska 00:08:41 00:08:41
383 M562 Wiktoria Jaworska 2004 K Gdynia Polska 00:08:42 00:08:42
384 M431 Paulina Wiśniewska 2006 K Gdynia Polska 00:08:44 00:08:44
384 M1037 Urszula Mroczek 2008 K Rumia Polska 00:08:44 00:08:44
386 M76 Wiktoria Trawicka 2008 K Wejherowo Polska 00:08:45 00:08:45
386 M604 Iga Lewandowska 2008 K Gdynia Polska 00:08:45 00:08:45
388 M370 Zuzia Kuliś 2008 K Gdynia Polska 00:08:46 00:08:46
388 M890 ZUZANNA KOMISARCZUK 2007 K GDYNIA Polska 00:08:46 00:08:46
390 M592 Amelia Trzeciakowska 2008 K Świat Płytek u Kryspina Bytów Polska 00:08:48 00:08:48
391 M432 Oliwia Dolewska 2008 K Gdynia Polska 00:08:50 00:08:50
392 M593 Amelia Nagórska 2007 K Gdynia Polska 00:08:51 00:08:51
393 M689 Pola Kufta 2008 K Gdynia Polska 00:08:52 00:08:52
394 M975 Apolonia SZUKAŁA 2004 K GDYNIA Polska 00:08:54 00:08:54
395 M1284 Natalia Walkowiak 2008 K Reda Polska 00:08:56 00:08:56
396 M1566 JULIA ŚWINIARSKA 2007 K RUMIA Polska 00:09:02 00:09:02
397 M1365 Olga Godlewska 2007 K SP 46 kl 1E Gdynia Polska 00:09:07 00:09:07
398 M1224 Milena Oberzig 2006 K WŁADYSŁAWOWO Polska 00:09:14 00:09:14
399 M673 Zuzanna Gałecka 2007 K Banino Polska 00:09:19 00:09:19
400 M97 Maja Dmowska 2008 K Gdynia Polska 00:09:35 00:09:35
Top