Results - Gdynia Anniversary Run sponsored by PKO Bank Polski - Bieg Główny

M-ce Nr Imię Nazwisko Rocznik Płeć Klub Miejscowość Państwo Czas netto Czas brutto
1 2 TOMASZ GRYCKO 1992 M UKS BLIZA WŁADYSŁAWOWO/ ADIDAS RUNNING WŁADYSŁAWOWO Polska 00:29:53 00:29:53
2 129 Arkadiusz Gardzielewski 1986 M arkadiuszgardzielewski.pl Wrocław Polska 00:30:30 00:30:31
3 3 Marek Kowalski 1991 M GKS Żukowo Żukowo Polska 00:30:45 00:30:45
4 1006 Andrzej Rogiewicz 1993 M LKS ZANTYR SZTUM POSTOLIN Polska 00:31:10 00:31:10
5 19 Piotr Mielewczyk 1990 M Adidas Runners Lębork Polska 00:31:34 00:31:35
6 20 Jacek Krawczyk 1996 M UKS Tri-Team Rumia Rumia Polska 00:31:49 00:31:49
7 507 Mateusz Niemczyk 1992 M KKB Starogard Starogard Gdański Polska 00:31:58 00:31:59
8 5 Maciej Kubiak 1988 M Zoeller Tech/Endure Reda Polska 00:32:16 00:32:16
9 3241 Robert Sadowski 1985 M LKS Zantyr Sztum / biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:32:27 00:32:28
10 1898 BŁAŻEJ KRÓL 1987 M GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA KĘBŁOWO Polska 00:32:53 00:32:54
11 3309 Mateusz Drop 1983 M Gdańsk Polska 00:32:57 00:32:57
12 6 Michał Czapiński 1982 M HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK Reda Polska 00:33:02 00:33:03
13 392 Łukasz Ławicki 1987 M Gdynia Polska 00:33:11 00:33:13
14 18 Piotr POBŁOCKI 1965 M UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Lębork Polska 00:33:14 00:33:15
15 1894 Zbigniew Kaszewski 1992 M Talex Borysław Borzytuchom Bytów Polska 00:33:17 00:33:17
16 424 Mariusz Dembowski 1983 M Lidzbark Polska 00:33:54 00:33:56
17 8 Damian Sławiński 1987 M LKS Zorza Gdynia Gdynia Polska 00:34:07 00:34:08
18 1756 Krzysztof Żygenda 1997 M LKS Zorza Gdynia Polska 00:34:08 00:34:08
19 2573 Dariusz Szrama 1979 M KP PSP Oborniki Dąbrówka Leśna Polska 00:34:15 00:34:16
20 1760 Krzysztof Rudnik 1980 M Night Runners Słupsk Krępa Słupska Polska 00:34:17 00:34:18
21 1792 Tomasz Spaleniak 1990 M Endure Team Dobrzewino Polska 00:34:20 00:34:23
22 149 Karol Dampc 1986 M Bike u up / Semeko AquaSfera Reda Polska 00:34:31 00:34:33
23 1983 ANDRZEJ SZPUNAR 1975 M KW PSP Rzeszów Rzeszów Polska 00:34:34 00:34:35
24 3498 Bartek Falkowski 1989 M Bartek Trenuje Team Warszawa Polska 00:34:40 00:34:42
25 410 Robert Czerniak 1986 M UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK Lębork Mosty Polska 00:34:46 00:34:47
26 382 Antoni Grabowski 1984 M porannybiegacz.pl GDAŃSK Polska 00:34:53 00:34:54
27 2224 Seweryn Pogocki 1979 M KW PSP ŁÓDŹ Zelów Polska 00:34:54 00:34:56
28 1534 Jarosław Richert 1980 M Maja Team Luzino Polska 00:34:58 00:35:00
29 643 Maciej Kosiecki 1983 M KP PSP Kościerzyna Liniewo Polska 00:35:01 00:35:04
30 4884 Przemysław Ruliński 1986 M Gniew Polska 00:35:06 00:35:06
31 2052 Arkadiusz Janicki 1981 M KW PSP RZESZÓW Jarosław Polska 00:35:07 00:35:07
32 7 Marcin Miszewski 1988 M Intel Runners Gdynia Polska 00:35:10 00:35:11
33 1017 Jakub Ruciński 1975 M Bike U Up Sopot Polska 00:35:12 00:35:13
34 4182 Szymon Kosmala 1998 M LKS Zantyr Sztum Szpitalna Wieś Polska 00:35:15 00:35:17
35 2725 Łukasz Banaszewski 1991 M KM PSP Grudziądz Wielki Wełcz Polska 00:35:16 00:35:22
36 4621 Michał Jarliński 1999 M UKS Tri-Team Rumia Rumia Polska 00:35:21 00:35:31
37 2823 Jakub Ołowski 1984 M Tri Negu/ agrobros.com Biskupiec Polska 00:35:27 00:35:31
38 146 Krzysztof Zawistowski 1991 M KP PSP Piła Miasteczko Krajeńskie Polska 00:35:28 00:35:29
39 2637 Sebastian Sikora 1976 M bankieria.pl Gdynia Polska 00:35:29 00:35:30
40 4160 Marcin Mikuś 1986 M Klub Aktywnego Pelpliniaka Pelplin Polska 00:35:34 00:35:36
41 1116 Wiktor Feliksiak 1993 M AZS UG Gdańsk Polska 00:35:37 00:35:41
42 1674 Szymon Kopczyński 1995 M Kopeć team / XRunners węgorzyn Polska 00:35:45 00:35:55
43 1308 Karol Rzeszewicz 1983 M KM PSP Gdynia Wilanowo Polska 00:35:46 00:35:47
44 1300 Jakub Went 1981 M Łeba Polska 00:35:50 00:35:52
45 575 Piotr Pietrzak 1968 M Gdańsk Polska 00:35:53 00:35:55
46 2458 Bartłomiej Zyborowicz 1998 M LUKS "Hańcza" Suwałki Dubeninki Polska 00:35:57 00:35:59
47 4271 Sebastian Szymański 1994 M Sambor Tczew Szprudowo Polska 00:35:59 00:36:06
48 2656 Paweł Śliwiński 1982 M KW PSP Toruń Lipno Polska 00:36:03 00:36:07
49 1203 Michał Ceklarz 1998 M Tri Team Rumia Gdynia Polska 00:36:16 00:36:20
50 1604 Łukasz Keslinke 1983 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:36:16 00:36:17
51 1946 Piotr Dembicki 1981 M KM PSP Gdynia Gdynia Polska 00:36:17 00:36:19
52 865 Marek Grochowski 1970 M DUDYCZ team / T.G. Sokół Zakopane Gdańsk Polska 00:36:18 00:36:21
53 2908 Michał Prusinowski 1993 M Braniewo Polska 00:36:20 00:36:26
54 680 Łukasz Stacherski 1989 M Run Pro Sport Przedbórz Polska 00:36:22 00:38:24
55 1248 Paweł Pacholec 1980 M ECO SERWIS Gdynia Polska 00:36:22 00:36:24
56 453 Michał Wysłouch 1984 M F3Team Gdańsk Polska 00:36:24 00:36:26
57 4978 Andrzej Guż 1980 M Unbounded Gdansk Polska 00:36:25 00:38:31
58 1303 Piotr Manikowski 1978 M KP PSP Złotów Złotów Polska 00:36:26 00:36:33
59 1409 Monika Czapiewska 1994 K Studio S7 Banino / UKS Olimpijczyk Skorzewo Skorzewo Polska 00:36:35 00:36:36
60 2045 Bartosz BANACH 1986 M TORUS - Apteka Gemini Gdansk Gdansk Polska 00:36:37 00:36:39
61 2613 Marcin Góralski 1980 M Gdynia Polska 00:36:37 00:36:41
62 1738 Adam Kosznicki 1990 M AZS UG Gdańsk Gdańsk Polska 00:36:41 00:36:43
63 927 Leszek Czaja 1976 M KKB STAROGARD GD Starogard Gdanski Polska 00:36:52 00:36:54
64 3028 Tomasz Bogusz 1981 M Gdynia Polska 00:36:53 00:36:55
65 1764 Mateusz Moderhak 1983 M Gdańsk Polska 00:36:55 00:36:57
66 2436 Przemysław Trzaska 1985 M Tri Universe / Dream Tri Team Gdańsk Polska 00:36:56 00:37:00
67 1790 Grzegorz Książek 1991 M Zoeller Tech / TwisterTeam Rumia Polska 00:36:57 00:36:59
68 9 Ewelina Paprocka 1987 K Obliwice Obliwice Polska 00:37:03 00:37:04
69 3295 Rafał Szczutkowski 1982 M KW PSP TORUŃ Chełmno Polska 00:37:06 00:37:08
70 1619 Mateusz Guzmann 1997 M Grudziądz Polska 00:37:08 00:37:12
71 174 Tomasz Makarski 1976 M MM Projekt Gdańsk Polska 00:37:14 00:37:17
72 4699 Krzysztof Staniszewski 1986 M SPORTEVO Malbork Polska 00:37:14 00:39:17
73 332 Artur Nowicki 1984 M JW 1889 5kz Malczyce Polska 00:37:15 00:37:21
74 641 Marcin Ługowski 1981 M Gdańsk Polska 00:37:19 00:37:22
75 2306 Wojciech Sowała 1984 M KW PSP ŁÓDŹ Pabianice Polska 00:37:19 00:37:23
76 1824 Zenon Hartuna 1964 M Florian Chojnice Piece Polska 00:37:21 00:37:23
77 2281 Kamil Jędrasik 1995 M KP PSP TOMASZÓW MAZOWIECKI Opoczno Polska 00:37:21 00:37:24
78 1254 Adam Bielski 1965 M IKS ATAK Elbląg Elbląg Polska 00:37:22 00:37:28
79 653 Roman Liśkiewicz 1969 M Kętrzyn Polska 00:37:24 00:37:29
80 10 Kamila Pobłocka-Dobrowolska 1990 K UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Lębork Polska 00:37:25 00:37:27
81 1426 Robert Czerwiak 1973 M Tri Starogard Starogard Gdański Polska 00:37:30 00:37:31
82 672 Tomasz Szczykutowicz 1989 M Gdanski Biegacz / Szalony Gdansk Biega Gdansk Polska 00:37:31 00:37:35
83 2627 PIOTR BURDKA 1976 M KW PSP ŁÓDŹ BRZEZINY Polska 00:37:34 00:37:38
84 1123 Dariusz Styś 1985 M Klub Aktywnego Pelpliniaka Pelplin Polska 00:37:35 00:37:37
85 2243 Michał Podębski 1992 M KW PSP ŁÓDŹ Wodzierady Polska 00:37:38 00:37:42
86 3515 Małgorzata Szczerbińska 1991 K Waniewski Coaching Malbork Polska 00:37:38 00:37:39
87 2719 Sebastian Bielski 1993 M Parkrun Szczecin Nowogard Polska 00:37:39 00:37:56
88 4891 Tadeusz Bizewski 1976 M Gdańsk Polska 00:37:39 00:37:46
89 365 Patryk Kurkowski 1990 M Gdańsk Polska 00:37:46 00:37:50
90 276 Marcin Sobczak 1971 M Endure Team Rumia Polska 00:37:47 00:37:49
91 479 Adam Leśniewski 1971 M 42.195 Wejherowo Wejherowo Polska 00:37:47 00:37:51
92 3572 Przemysław Deka 1991 M Gdynia Polska 00:37:50 00:37:55
93 1875 Michał Grzelak 1979 M Gdynia Polska 00:37:52 00:37:54
94 3036 Michał Zajk 1990 M Geoban Reda Polska 00:37:53 00:37:57
95 1099 Piotr Wierziński 1972 M Kartuzy Polska 00:37:54 00:37:57
96 4294 Marcin Mędyk 1981 M Gdynia Polska 00:37:54 00:37:58
97 391 Kacper Kąkol 1993 M Na metrażu Gdynia Polska 00:37:55 00:37:59
98 13 Monika Rolbiecka 1988 K Maja Team Wejherowo Polska 00:37:57 00:37:59
99 2123 Paweł Kurkiewicz 1991 M KW PSP Rzeszów Antoniów Polska 00:37:57 00:38:02
100 800 Marcin Zygmunt 1980 M Gdansk Polska 00:37:58 00:38:04
101 1611 Kamil Woś 1983 M Falcon Team Gdańsk Polska 00:37:58 00:37:59
102 2001 Marcin Sieciński 1986 M Studio S7 Banino Żukowo Polska 00:37:58 00:37:59
103 733 Janusz Lidzbarski 1982 M Chwaszczyno Polska 00:37:59 00:38:03
104 1584 Kamil Sójka 1989 M KM PSP Poznań Człuchów Polska 00:38:00 00:38:04
105 2699 Tomasz Krajewski 1988 M KW PSP Toruń Kołuda Wielka Polska 00:38:04 00:38:07
106 1718 Jakub Farjaszewski 1984 M KM PSP w Słupsku Krepa Słuspka Polska 00:38:06 00:38:10
107 12 Katarzyna Pobłocka 1994 K UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Lębork Polska 00:38:08 00:38:09
108 454 Daniel Chodyna 1984 M Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Polska 00:38:10 00:38:12
109 810 Michał Wolski 1990 M Wolscy Brothers Triathlon Team Słupsk Polska 00:38:10 00:38:14
110 2843 Andrzej Mazur 1974 M KM PSP Gdynia / Florian Chojnice / Bojano Biega Bojano Polska 00:38:10 00:38:11
111 844 Paweł Wardzinski 1988 M RRT Braniewo Polska 00:38:12 00:38:23
112 2489 Mateusz Iracki 1990 M KM PSP m. st. Warszawy Warszawa Polska 00:38:12 00:38:15
113 1345 Mateusz Raszewski 1988 M Kaszubskie Dziki/Maja Team Góra Polska 00:38:13 00:38:17
114 1137 Zbigniew Rogowski 1992 M KP PSP Bartoszyce Bisztynek Polska 00:38:16 00:38:18
115 1505 Rafał Smoliński 1990 M KW PSP Warszawa Przasnysz Polska 00:38:16 00:38:19
116 2845 Daniel Gąsiorowski 1980 M KW PSP TORUŃ Radziejów Polska 00:38:16 00:38:22
117 3429 Milosz OLSZYNA 1977 M Gdynia Polska 00:38:16 00:38:21
118 1019 Michał Mrówka 1984 M Ambitious Runners Team Gdańsk Polska 00:38:18 00:38:39
119 14 Gosiunia Pazda-Pozorska 1982 K Night Runners Słupsk Kobylnica Polska 00:38:22 00:38:24
120 4997 Marcin Łyskanowski 1978 M AT Team Gdańsk Polska 00:38:22 00:38:24
121 1111 Adam Pesta 1969 M Azymut 45 Gdynia Polska 00:38:24 00:38:30
122 4825 Vincent Brom 1977 M Parkrun Gdynia GDYNIA Polska 00:38:24 00:38:28
123 4435 Melchior Karpiński 1989 M LightBox Gdańsk Polska 00:38:25 00:40:29
124 11 Marta Łagownik 1995 K Smaruj Na Trening Team Gdańsk Polska 00:38:26 00:38:29
125 3003 ADAM OSEŃKO 1984 M MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo Polska 00:38:26 00:38:29
126 217 Kamil Czaiński 1993 M Kowale Polska 00:38:30 00:38:34
127 2283 Tomasz Oberzig 1980 M Reda Polska 00:38:30 00:38:35
128 452 Rafał Wojtaszak 1977 M Gdynia Polska 00:38:31 00:38:33
129 2513 Piotr Jędryczka 1993 M TopActive Gdynia Polska 00:38:31 00:38:35
130 505 Piotr Różalski 1979 M Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team Elbląg Polska 00:38:32 00:38:35
131 1778 Maciej Cichoń 1972 M 42.195 Wejherowo Reda Polska 00:38:32 00:38:36
132 3620 Dariusz Bemben 1978 M Gdynia Polska 00:38:33 00:38:39
133 4270 Przemysław Urzędowski 1987 M BAZA 44 Siemirowice Polska 00:38:33 00:38:38
134 2895 Paweł Jaszczerski 1993 M AZS Politechnika Gdańsk Grudziądz Polska 00:38:35 00:38:39
135 4126 Rafał Buchliński 1978 M Sport-evo / Biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:38:35 00:38:39
136 1585 Krzysztof Wiatrowski 1977 M TriWiatraki/IronTeam3City/3RunPL Kowale Polska 00:38:37 00:38:45
137 1442 Ireneusz Gaweł 1975 M Połczyn - Zdrój Polska 00:38:38 00:38:40
138 2575 Sławomir Gałęza 1979 M Minneapolis Twins GDYNIA Polska 00:38:39 00:38:51
139 167 Grzegorz Kepka 1989 M MajaTeam wejherowo Polska 00:38:40 00:38:43
140 2754 Mateusz Górski 1996 M KreativSport Lębork Lębork Polska 00:38:42 00:38:44
141 2675 Piotr Mariusz Szymański 1977 M Aktywuj się Rumia Polska 00:38:43 00:38:47
142 246 Łukasz Gałka 1991 M Rim Tim Team Braniewo Gdynia Polska 00:38:44 00:38:47
143 1690 Paweł Wójcik 1991 M KP PSP WEJHEROWO Bartoszyce Polska 00:38:44 00:38:50
144 3675 Krzysztof Lemke 1977 M Gdyński Triathlon Gdynia Polska 00:38:44 00:38:49
145 16 Aleksandra Baranowska - Trzasko 1979 K El Contragolpe Gdynia Polska 00:38:46 00:38:47
146 3462 Adam Sajenko 1990 M SajFly/3athlete/Invicta Power Team Gdańsk Polska 00:38:46 00:38:51
147 1717 Przemysław Piesik 1985 M Bractwo Agłona Gdynia Polska 00:38:47 00:38:52
148 1802 Piotr Grążawski 1967 M Gdynia Polska 00:38:47 00:38:49
149 1408 Karol Lipowski 1979 M Zoeller Tech Tuchom Polska 00:38:50 00:39:00
150 1612 Marcin Sobolewski 1977 M UKS TRS Susz Zalewo Polska 00:38:51 00:38:57
151 4121 Maciej Piotrowski 1997 M Gdynia Polska 00:38:56 00:39:10
152 5111 MICHAŁ SZKUTNIK 1994 M GDAŃSK POLSKA 00:38:57 00:39:02
153 1245 Leszek Goździewicz 1976 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:38:59 00:39:04
154 3025 Mariola Sudzińska 1976 K Olsztyn Polska 00:39:00 00:39:03
155 1189 Przemysław Ziemianin 1983 M KM PSP Gdynia Hel Polska 00:39:06 00:39:13
156 1467 Paweł Nuszel 1983 M BIEGAMYRAZEM.PL Gdynia Polska 00:39:06 00:39:10
157 4881 Tomasz Tobiański 1973 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:39:06 00:39:12
158 1866 Maciej Paczkowski 1992 M reda Polska 00:39:09 00:39:13
159 921 Grzegorz Krzeszewski 1972 M ECM El-Hurt Elbląg Polska 00:39:10 00:39:12
160 1125 Roman Legaszewski 1983 M AKTYWNI KOCIEWIACY SKÓRCZ Polska 00:39:11 00:39:18
161 127 Piotr Grzyś 1991 M Gdynia Polska 00:39:12 00:39:16
162 2154 Arkadiusz Kucharczyk 1982 M runscore.pl Gdańsk Polska 00:39:12 00:39:15
163 2689 Bartłomiej Grzegorzek 1984 M biegamyrazem.pl / Intel Runners Gdynia Polska 00:39:12 00:39:16
164 4553 Adam Lewna 1989 M Lightbox Gdynia Polska 00:39:14 00:41:20
165 1324 Mariusz Kulesza 1977 M LIBERO GDAŃSK Polska 00:39:18 00:39:21
166 1413 Łukasz Skiba 1981 M Parówydżoany Gdynia Polska 00:39:18 00:39:22
167 3027 Dariusz Dalkiewicz 1973 M Susz Polska 00:39:20 00:39:23
168 3377 Olgierd Kraszkiewicz 1978 M Clinic 4mmol Team Gdańsk Polska 00:39:20 00:39:22
169 380 Ryszard Brożyna 1965 M Gdynia Polska 00:39:21 00:39:26
170 3525 Sebastian Pardo 1981 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:39:21 00:39:31
171 171 Przemysław Smeja 1982 M Runeda / Iś&Ti Reda Polska 00:39:22 00:37:30
172 997 Andrzej Krzyszkowski 1952 M niestowarzyszony Gdynia Polska 00:39:23 00:39:24
173 1383 Michał Skuzjus 1991 M Ossa Biskupiec Gdańsk Polska 00:39:23 00:39:29
174 4001 Michał Figel 1977 M Miki Team Gdańsk Polska 00:39:23 00:39:28
175 4015 Maciej Kosmala 1994 M Pan Elblag Polska 00:39:23 00:39:29
176 461 Kamil Andrusz 1978 M Trilozofia.pl Kazimierz Polska 00:39:25 00:39:32
177 4541 Piotr Jędrkowiak 1988 M F3TEAM GDANSK Polska 00:39:25 00:41:36
178 1524 Marcin Kępka 1981 M LABOSPORT / Dream Tri Team Gdańsk Polska 00:39:26 00:39:38
179 1971 Przemek Drewa 1989 M Studio S7 Banino // Team Rockfin Borkowo Polska 00:39:26 00:39:36
180 1417 Krzysztof Kaczyński 1986 M Piekło Lędziechowo Lędziechowo Polska 00:39:28 00:39:33
181 1148 Marcin Bogucki 1983 M Sopot Polska 00:39:29 00:39:35
182 772 Sławomir Adamusiak 1976 M parkrun Rumia Iława Polska 00:39:32 00:39:41
183 2062 Marcin Korzonek 1980 M KWPSP RZESZÓW GORZYCE Polska 00:39:34 00:39:39
184 2486 grzegorz maciaszek 1970 M KW PSP Łódź zduńska wola Polska 00:39:34 00:39:36
185 2562 Klaudiusz Kłos 1984 M Aktywni Kociewiacy Skórcz Polska 00:39:35 00:39:42
186 3287 Jarek Kwiatkowski 1976 M FLOWERS TEAM Malbork Polska 00:39:36 00:39:38
187 4663 ŁUKASZ KREFT 1983 M RUNEDA -KPW GDYNIA REDA Polska 00:39:36 00:39:52
188 176 Jędrzej Karpiński 1993 M Gdynia Polska 00:39:37 00:39:45
189 2038 Krzysztof Krawczyk 1972 M KW PSP RZESZÓW Rzeszów Polska 00:39:39 00:39:44
190 1872 Marek Biegała 1984 M Biegnij Krzyś Biegnij Gdańsk Polska 00:39:41 00:39:57
191 3397 Cezary Gorgoń 1981 M PowerHousePilatesStudio Gdańsk Polska 00:39:42 00:39:46
192 593 Jacek Kulik 1976 M Kulik&Kurek Gdynia Polska 00:39:43 00:39:46
193 3764 Dariusz Senwicki 1976 M Gdynia Polska 00:39:46 00:39:50
194 437 Grzegorz Neubauer 1980 M Danfoss/ Starszyn Biega Juszkowo Polska 00:39:47 00:39:54
195 3827 Grzegorz Formela 1988 M Ambitious Runners Team Lębork/Mosty Polska 00:39:47 00:39:53
196 4511 Witold Ficht 1981 M 42.195 Wejherowo Wejherowo Polska 00:39:50 00:39:58
197 2804 Damian Ciarakowski 1999 M Tsunami Gdynia Polska 00:39:51 00:39:55
198 63 Witold Albecki 1972 M AKKUS Wejherowo Polska 00:39:52 00:40:01
199 1896 Jacek Kowalski 1970 M El-aktywni Elbląg Polska 00:39:52 00:39:55
200 807 Wojciech Pogorzelski 1981 M TEAM NOWINKA Tolkmicko Polska 00:39:53 00:40:00
201 2491 Sebastian Wąsicki 1988 M Ambitious Runners Team Reda Polska 00:39:53 00:39:54
202 2462 Adam Leszczyński 1986 M Gdynia Polska 00:39:54 00:39:57
203 3267 Konrad Wilandt 1985 M Gdyński Triathlon Gdynia Polska 00:39:54 00:40:01
204 3668 Robert Kubilus 1970 M Biegamyrazem.pl Rumia Polska 00:39:55 00:39:59
205 1141 Marcin Sadowski 1976 M Ornowo team Ostróda Polska 00:39:56 00:39:59
206 1609 Przemysław Bloch 1981 M Biegające Śliwice (Czersk) Czersk Polska 00:39:56 00:40:02
207 1751 Maria Maj-Roksz 1980 K Maja Team Wejherowo Polska 00:39:56 00:39:58
208 221 Łukasz Wojciechowski 1986 M Rumia Polska 00:39:57 00:40:02
209 1862 Rafał Osiński 1989 M NORDCITY Gdańsk Polska 00:39:58 00:40:01
210 4185 Adam Żyliński 1984 M Pwc CoE Run Team Gdynia Polska 00:39:58 00:40:01
211 2835 Łukasz Romanowski 1982 M Alpa! Gdańsk Polska 00:40:01 00:40:16
212 4188 Tomasz Reuter 1971 M Hotel Cztery Brzozy Gdańsk Sopot Polska 00:40:01 00:40:04
213 2559 Radosław Radulski 1983 M Gdańsk Polska 00:40:02 00:40:05
214 2729 Adam Bojan 1972 M Rumia Polska 00:40:02 00:40:06
215 3376 Tomasz Serowik 1990 M Siła Moc Energia Gdańsk Polska 00:40:02 00:40:04
216 3589 Jerzy Trzebiatowski 1979 M Biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:40:02 00:42:04
217 4482 Paweł Hojnowski 1976 M F3team Gdańsk Polska 00:40:02 00:40:34
218 4883 Piotr Jaron 1988 M Lufthansa Systems Poland Runners Gdynia Polska 00:40:04 00:40:07
219 2477 Zdzisław Roszkowski 1961 M Borkowo Polska 00:40:05 00:40:11
220 2229 Tomasz Bińczak 1977 M owsb.pl Gdańsk Polska 00:40:06 00:40:13
221 524 Daniel Łyś 1985 M NYPEL REDA Reda Polska 00:40:08 00:40:13
222 995 Waldemar Chronowski 1964 M DUDYCZ team Gdańsk Polska 00:40:09 00:40:12
223 1363 Patryk Sanecki 1990 M KB Biegam Bo Lubię Pasłęk Pasłęk Polska 00:40:09 00:40:12
224 1347 JAKUB BOROWSKI 1981 M OIRP GDAŃSK GDAŃSK Polska 00:40:10 00:40:20
225 4746 Bogusław Pergoł 1972 M Smaruj na Trening/Grupa GPEC Gdańsk Polska 00:40:12 00:40:17
226 919 Maciej Galiński 1984 M Rumia Polska 00:40:14 00:40:19
227 3304 KACPER STANISŁAWSKI 2000 M MKŻ Arka Gdynia GDYNIA Polska 00:40:17 00:40:50
228 3993 Grzegorz Kos 1977 M Gdynia Polska 00:40:17 00:40:19
229 3081 Sebastian Marszałek 1992 M BigYellowFoot Adventure Team Gdynia Polska 00:40:18 00:40:23
230 4803 Adam Sternal 1988 M Gdynia Polska 00:40:20 00:40:25
231 1544 Michał Tyszka 1978 M Night Runners Słupsk / Tyszka.pl Słupsk Polska 00:40:24 00:40:27
232 2203 Maciej Gach 1983 M Pomorze Biega i Pomaga Gdańsk Polska 00:40:25 00:40:29
233 2658 Małgorzata Tuwalska 1979 K LKS ZANTYR SZTUM Gdańsk Polska 00:40:25 00:40:27
234 3924 Paweł Goździewicz 1977 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:40:26 00:40:30
235 2980 Dariusz Konieczki 1977 M Wejherowo Polska 00:40:27 00:40:31
236 3842 Arkadiusz Czylkowski 1991 M ___STRZELNO___ Strzelno Polska 00:40:27 00:40:29
237 932 Filip Reszke 1995 M Biuro Ochrony Mustang Wejherowo Polska 00:40:28 00:40:34
238 1714 Elżbieta Tuwalska 1979 K LKS Zantyr Sztum Gdańsk Polska 00:40:28 00:40:30
239 3111 Adam KASIBORSKI 1983 M SIŁA I HONOR GDYNIA Polska 00:40:28 00:40:35
240 2951 Kacper Nowak 1992 M BSNT! Rębiechowo Polska 00:40:31 00:40:44
241 1294 Michał Zielonka 1993 M Somonino Polska 00:40:32 00:40:48
242 3207 Marcin Safranow 1978 M Optima Gdańsk Polska 00:40:35 00:40:41
243 860 Waldemar Kowalski 1985 M Borkowo Polska 00:40:36 00:40:40
244 3693 Andrzej Bartoszewski 1991 M KM PSP KALISZ Wola Droszewska Polska 00:40:37 00:40:52
245 701 Hubert Odwrot 1971 M 3:33 TEAM Trzcianka Polska 00:40:38 00:40:43
246 2135 Michał Kowalik 1988 M Kowaliki Gdynia Polska 00:40:40 00:40:42
247 3175 Damian Badziag 1986 M Klub 42,2 Lębork / Smashing pĄpkins Lębork Polska 00:40:41 00:40:45
248 450 Dariusz Wyrwa 1986 M Blue Media Team Gdańsk Polska 00:40:43 00:40:48
249 1387 Krzysztof Bernat 1974 M Bielsko-Biała Polska 00:40:43 00:40:54
250 2357 Jarosław Heyka 1971 M Morska Jednostka Rakietowa Lębork Polska 00:40:43 00:40:51
251 463 Paweł Petelski 1956 M Cross Warszawa Gdańsk Polska 00:40:45 00:40:48
252 1459 Tomasz Piotr Bednarczyk 1987 M Awbud S.A. Lębork Polska 00:40:45 00:42:52
253 1210 Karol Pisarewicz 1988 M PKO Bank Polski Nidzica Polska 00:40:48 00:40:54
254 3835 Krzysztof Wilmont 1987 M Decathlon Słupsk Słupsk Polska 00:40:52 00:41:42
255 2026 Piotr Serkowski 1976 M KP PSP Tczew Stężyca Polska 00:40:54 00:40:57
256 666 Grzegorz Henicz 1965 M Gdynia Polska 00:40:56 00:40:59
257 4073 Bartosz Barański 1979 M Gdańsk Polska 00:40:57 00:41:00
258 166 Łukasz Formela 1975 M Kartuzy Polska 00:40:59 00:41:03
259 154 Piotr Szajdziuk 1975 M ADVA OPTICAL NETWORKING Gdańsk Polska 00:41:01 00:41:06
260 3802 Aleksandra Jakimczuk 1989 K Braniewo Polska 00:41:01 00:41:05
261 652 Krzysztof Kalinowski 1982 M BiegamyRazem.pl Gdynia Polska 00:41:02 00:41:05
262 699 Sławomir Strojnowski 1963 M Gdańsk Polska 00:41:02 00:41:09
263 2576 Łukasz Pomagruk 1989 M 1989 Gdańsk Polska 00:41:02 00:41:06
264 2774 Łukasz Szramka 1983 M Gniew Polska 00:41:02 00:41:10
265 4981 wojtek jabłonowski 1972 M fm2012/klub 42.2 lębork Polska 00:41:04 00:41:11
266 1077 Marcin Klaman 1978 M Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:41:05 00:41:25
267 1879 MARIUSZ TOŁTYŻEWSKI 1978 M KS ISKRA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ Gdynia Polska 00:41:05 00:41:17
268 1780 Tomasz Majkowski 1989 M Aktywni Kociewiacy Skórcz Skórcz Polska 00:41:06 00:41:13
269 2518 Piotr Gołębiowski 1975 M Straszyn Polska 00:41:07 00:41:11
270 2091 Paula Korowaj 1987 K Navigatoria Zbychowo Polska 00:41:08 00:41:11
271 4626 Miłosz Walkowiak 1999 M UKS Tri-Team Rumia Rumia Polska 00:41:08 00:41:21
272 2246 Michał Sulkowski 1986 M Elbląg Polska 00:41:09 00:41:13
273 5193 BARTOSZ ZIELIŃSKI 1988 M ? POLSKA 00:41:10 00:55:28
274 1372 Krzysztof Dziubiński 1985 M Rumia Polska 00:41:11 00:41:15
275 2827 Adam Dettlaff 1986 M KP PSP WEJHEROWO Brzyno Polska 00:41:11 00:41:17
276 3140 Marcin Niewęgłowski 1993 M Arka Gdynia Bojano Polska 00:41:11 00:41:27
277 4639 Ewa Gwóźdź 1990 K Orientuś Łódź Gdynia Polska 00:41:12 00:41:28
278 4937 Miłosz Jeneralski 1978 M BEER LOVERS Tuchola Polska 00:41:12 00:41:20
279 208 Łukasz Nowakowski 1978 M LOTOS Team / Endure Team Gdynia Polska 00:41:13 00:41:18
280 2343 Leszek Rokicki 1973 M Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team Elbląg Polska 00:41:13 00:41:16
281 2421 Paweł Tusk 1990 M Marynarka Wojenna RP Gdynia Polska 00:41:13 00:41:27
282 3135 Zbigniew Kujawa 1990 M KW PSP Toruń Janowiec Wielkopolski Polska 00:41:14 00:41:19
283 1128 Marcin Wójcik 1987 M KP PSP Bartoszyce Bartoszyce Polska 00:41:17 00:41:23
284 4567 Damian Szczesny 1985 M Gdańsk Polska 00:41:17 00:41:27
285 4459 Mateusz Burtowy 1992 M Gdańsk Polska 00:41:18 00:41:35
286 4696 MAREK RUCIŃSKI 1968 M MORSY GDYŃSKIE GDYNIA Polska 00:41:18 00:43:30
287 2457 Damian Gruszecki 1986 M Mukadi ya Mbangou Gdańsk Polska 00:41:21 00:41:22
288 277 Sławomir Kuchciński 1977 M LOTOS Running Team Mława Polska 00:41:22 00:41:29
289 1515 ANNA ŚLESZYCKA 1998 K Zorza Gdynia GDAŃSK Polska 00:41:24 00:41:27
290 3779 Dominik Wels 1992 M KM PSP Leszno Krzemieniewo Polska 00:41:25 00:41:33
291 4089 Maciek Wojniusz 1981 M GDYNIA Polska 00:41:25 00:41:35
292 2392 MARCIN WIETECHA 1987 M RUSH DENIED GDAŃSK Polska 00:41:27 00:41:32
293 3194 Grzegorz Guz 1978 M Africa Twim Świecie Polska 00:41:27 00:45:29
294 669 Krzysztof Grodzki 1983 M Studio S7 Banino Banino Polska 00:41:28 00:41:43
295 3024 Mariusz Klebba 1977 M Mrzezino Polska 00:41:28 00:41:35
296 3176 Aleksander Zielinski 1978 M Sport-evo Gdynia Polska 00:41:28 00:41:38
297 3976 Michalł Jeżewski 1979 M MAG Sport Team Gdynia Polska 00:41:28 00:41:31
298 4498 Łukasz Gładykowski 1979 M PGB Sportowa Paczka Gniew Polska 00:41:28 00:41:37
299 112 Michał Panek 1984 M Padł Na Ryj Team Sopot Polska 00:41:29 00:41:41
300 1394 Piotr Słodowicz 1971 M GRUPA TRÓJMIASTO Gdańsk Polska 00:41:31 00:41:42
301 1710 Łukasz Walczuk 1994 M Rumia Polska 00:41:31 00:41:52
302 607 Aleksandra Grabias 1988 K Gdańsk Polska 00:41:32 00:41:35
303 4801 Krzysztof Guzek 1988 M UrbanExplorers Wejherowo Polska 00:41:33 00:41:39
304 1149 Marek Kurkowski 1968 M Kociewski klub biegacza Starogard Gdański Polska 00:41:34 00:41:39
305 1285 Tomasz Lisiecki 1967 M Nexus Team Gdynia Polska 00:41:34 00:42:05
306 1484 Jarosław Patoka 1963 M biegamyrazem.pl/morsy gdyńskie Gdynia Polska 00:41:34 00:42:12
307 700 Marcin Zieliński 1980 M APLITT Gdynia Polska 00:41:35 00:41:40
308 2186 Robert Sieklucki 1974 M Kraetivsport Lębork Polska 00:41:36 00:41:53
309 4815 Sławomir Szczęsny 1978 M AQUAWORKS Niestępowo Polska 00:41:38 00:41:40
310 1891 Mateusz Rogoza 1991 M niezrzeszony Zielin Polska 00:41:39 00:41:58
311 3612 Radosław Szulgo 1986 M Dynatrace Sp. z o.o. Gdańsk Polska 00:41:40 00:41:57
312 1063 Sławomir Górski 1973 M Wejherowo Polska 00:41:41 00:43:45
313 1885 IRENEUSZ HEYKA 1970 M LĘBORK Polska 00:41:41 00:41:49
314 1929 Mateusz Klisowski 1993 M Chojna Polska 00:41:41 00:41:54
315 2907 Andrzej Jr Szapiel 1990 M Triathlon Trójmiasto Pogórze Polska 00:41:42 00:41:46
316 207 Waldemar Lica 1973 M Gdynia Polska 00:41:44 00:41:50
317 2850 Edward Kożyczkowski 1985 M Pobłocie Polska 00:41:45 00:41:58
318 962 Bartosz Cieślak 1977 M Żelistrzewo Polska 00:41:47 00:41:56
319 3299 Sławomir PIETKUN 1972 M DUO PROFIT Usługi BHP Gdynia Polska 00:41:47 00:41:55
320 1323 Remigiusz Iwoła 1975 M Bluemar Gdynia Polska 00:41:48 00:41:53
321 3038 Zdzisław Andryskowski 1970 M Lębork Polska 00:41:48 00:41:56
322 211 Ewa Maj-Płotka 1983 K Maja Team Wejherowo Polska 00:41:49 00:41:56
323 3756 Włodek Chwalisz 1971 M 3:33 TEAM Łomnica Polska 00:41:49 00:41:54
324 2083 Adam Stańczak 1976 M Gdańsk Polska 00:41:50 00:42:01
325 4312 Adam Olszewski 1971 M Gdynia Polska 00:41:50 00:42:07
326 4404 Łukasz Waniewski 1978 M Gdańsk Polska 00:41:50 00:41:58
327 1183 Remigiusz Ornowski 1976 M Bike U Up Sport Coaching Gdańsk Polska 00:41:51 00:42:13
328 1542 Marcin Karczewski 1986 M Harman Running Team Łódź Polska 00:41:51 00:42:00
329 2745 Beata Bielenica 1982 K Tri NEGU Wydminy Polska 00:41:51 00:41:58
330 224 Igor Pecz 1988 M Ks Korona Żelistrzewo / JW 1832 Żelistrzewo Polska 00:41:53 00:42:10
331 1384 Krzysztof Król 1970 M Wisła Steblewo Steblewo Polska 00:41:53 00:42:00
332 4095 Szymon Krause 1998 M Amator Gościcino Polska 00:41:53 00:41:59
333 4442 Tomasz Gniba 1988 M Lębork Polska 00:41:54 00:42:00
334 2133 Marek Szostek 1996 M AZS Akademia Morska w Gdyni Barcin Polska 00:41:55 00:42:13
335 4224 Piotr Bieliński 1976 M Waniewski Coaching Kartuzy Polska 00:41:55 00:42:08
336 1490 Roman Górecki 1972 M Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:41:56 00:42:09
337 3030 JAKUB PADZIK 1999 M TAG! SUCHY DWÓR Polska 00:41:59 00:42:10
338 3871 Arkadiusz Świtalski 1977 M Biegam za Miłoszem Gdynia Polska 00:41:59 00:42:10
339 3965 Joanna Reglińska 1988 K Klub Biegacza GOCH Bytów Bytów Polska 00:41:59 00:42:11
340 3722 Łukasz Śliwiński 1983 M Rumia Polska 00:42:01 00:42:05
341 564 Krzysztof Buszman 1971 M Gdynia Polska 00:42:02 00:42:18
342 1722 Marcin Dworakowski 1983 M Gniew Polska 00:42:02 00:42:07
343 2475 Mateusz Pusz 1978 M CompleXsports Gdańsk Polska 00:42:03 00:42:13
344 2841 Arkadiusz Kościelak 1976 M APEX24 Gdańsk Polska 00:42:04 00:42:11
345 4813 Piotr Bogdański 1988 M SPOKOJNIE TO TYLKO KONTUZJA Elbląg Polska 00:42:04 00:45:35
346 189 Michał Dzioba 1973 M NeOn Sopot Sopot Polska 00:42:05 00:42:11
347 2399 Marek Domagała 1977 M Smaruj na trening Gdańsk Polska 00:42:07 00:42:13
348 1684 Robert Walczyński 1971 M Gdynia Polska 00:42:08 00:42:18
349 3321 MAREK DAWIDOWSKI 1986 M ARKA GOŚCICINO Polska 00:42:08 00:42:23
350 3755 Marek Ciesiulski 1991 M Kębłowo Biega Nowa Wieś Leborska Polska 00:42:10 00:42:16
351 39 Jakub Gołąb 1984 M Napieramy Gdańsk Polska 00:42:14 00:42:21
352 356 Przemak Korzeniewski 1986 M Gdynia Polska 00:42:14 00:42:23
353 695 Bartosz Dąbrowski 1983 M wałcz Polska 00:42:14 00:42:35
354 2700 Stanisław Wnuk 1962 M Maratończyk Wielki Klincz Wielki Klincz Polska 00:42:14 00:42:21
355 5166 KATARZYNA KONKEL 1994 K MAJA TEAM GNIEWOWO POLSKA 00:42:14 00:44:16
356 1606 Roger Sikora 1979 M Mewa Gdynia Gdynia Polska 00:42:16 00:42:21
357 1197 Jacek Guzinski 1968 M BIEGAJACY TCZEW TCZEW Polska 00:42:17 00:42:25
358 1909 Marcin Neufeld 1978 M Intel Runners Gdynia Polska 00:42:17 00:42:21
359 1293 Sławomir Gort 1982 M Hossa Team Gdańsk Polska 00:42:18 00:42:27
360 1396 Adam Keller 1998 M MKS FIGHTER BUKOWINA Bukowina Polska 00:42:20 00:42:27
361 4122 Dariusz Ciesiulski 1986 M Kębłowo Biega Kębłowo Polska 00:42:20 00:42:26
362 3064 Tomasz Durzyński 1982 M 42,2 Lębork Lębork Polska 00:42:21 00:42:30
363 1429 Bernard Larysz 1978 M WIJHARS Gdynia Polska 00:42:23 00:42:36
364 2577 Witold Okun 1982 M Gdynia Polska 00:42:23 00:42:37
365 1698 Alicja Misiak 1993 K AZS UG Susz Polska 00:42:25 00:42:28
366 4098 Robert Mański 1977 M Bojano Biega Bojano Polska 00:42:25 00:42:34
367 2137 Paweł Tkaczyk 1976 M NAVY/Bojano Biega Bojano Polska 00:42:26 00:42:36
368 3464 Radosław MAŚLAK 1968 M biegamyrazem.pl GDYNIA Polska 00:42:28 00:42:32
369 4282 Karol Łempicki 1984 M Centrum Medyczne Zdrowy Profil Gdynia Polska 00:42:28 00:42:38
370 255 Mirosław Barejko 1979 M STUDIO S7 Banino Bąkowo Polska 00:42:30 00:42:38
371 263 Bartosz Jachimowicz 1984 M Gdańsk Polska 00:42:30 00:42:39
372 3351 Piotr Jankowski 1984 M Rezerwowe Psy Iława Polska 00:42:30 00:42:34
373 2588 Dariusz Buczko 1990 M KP PSP Człuchów/ Tripaka Przechlewo Przechlewo Polska 00:42:31 00:42:42
374 1535 Łukasz Szarmach 1986 M Gdynia Polska 00:42:36 00:42:47
375 1127 Waldemar Książak 1973 M 33drOP Gdynia Polska 00:42:37 00:42:50
376 3900 Daniel Garncarz 1984 M KP PSP Myślibórz Myślibórz Polska 00:42:37 00:42:46
377 608 Marcin Smółkowski 1984 M Lexus Trójmiasto Rumia Polska 00:42:38 00:42:46
378 2593 Szymon Ławecki 1978 M KG PSP Warszawa Zielonka Polska 00:42:38 00:42:55
379 2868 Paweł Lewandowski 1990 M Gdańsk Polska 00:42:39 00:42:43
380 362 Daniel Gryszko 1977 M Straszyn biega Pruszcz Gdański Polska 00:42:40 00:42:47
381 5155 MARTYNA NIKEL 1991 K KONTENER FORMY KARTUZY POLSKA 00:42:40 00:42:43
382 69 MIROSŁAW KRĘGIELEWSKI 1965 M GDYNIA Polska 00:42:41 00:42:48
383 100 Łukasz Pagórski 1993 M NULL Mława Polska 00:42:41 00:42:45
384 3582 Wiesław Stromski 1969 M Przodkowo Polska 00:42:41 00:42:49
385 682 Artur Szymański 1969 M LOTOS Running Team Gdańsk Polska 00:42:42 00:42:45
386 4076 Waldemar Richert 1976 M TERRA POMORZE TEAM Pruszcz Gdański Polska 00:42:42 00:42:52
387 3824 Łukasz Kuczyński 1985 M KW PSP Warszawa Ostrów Mazowiecka Polska 00:42:43 00:42:55
388 702 Szymon Zaworski 1976 M Polsat Biega Gdynia Polska 00:42:44 00:42:53
389 1335 Bartosz Łowicki 1989 M Pruszcz Biega Pruszcz Gdanski Polska 00:42:44 00:42:50
390 3718 Sławomir Prena 1986 M KM PSP w Gdyni Gościcino Polska 00:42:44 00:43:00
391 2625 Sebastian Kowalski 1985 M PGS Software/Potok Pszczółki Przejazdowo Polska 00:42:45 00:42:58
392 2957 Łukasz Kolasa 1984 M BIKE U UP Gdynia Polska 00:42:45 00:42:54
393 1840 Jakub Sawiełajc 1999 M Bydgoszcz Polska 00:42:46 00:42:54
394 4072 Adrian Witkowski 1997 M NaszaPLANSZA Bolszewo Polska 00:42:46 00:43:01
395 4447 Krzysztof Krzyżanowski 1991 M Latino Cafe Gdynia Polska 00:42:46 00:42:55
396 1050 Krzysztof Trzcinski 1979 M Tczew Polska 00:42:47 00:42:54
397 4757 Łukasz Olchowski 1983 M MOL Gdańsk Polska 00:42:47 00:43:06
398 215 Tomasz Korpalski 1981 M Team FRIENS Gdańsk Polska 00:42:48 00:43:10
399 3716 Tomasz Domagała 1976 M HGS Rumia Polska 00:42:48 00:42:53
400 1529 Marcin Owczarski 1978 M PSP Człuchów Chojnice Polska 00:42:49 00:43:03
401 3270 Michał Esteban Łojko 1987 M Rajtarowianka Drzonków Drzonków Polska 00:42:49 00:43:10
402 2467 Aleksandra Zabrocka 1984 K Baszta Bytów Kościerzyna Polska 00:42:50 00:42:53
403 3034 Krystian Krszyna 1978 M Gdynia Polska 00:42:50 00:43:05
404 3153 Maciej Becmer 1990 M Mężczyzna Gdynia Polska 00:42:50 00:42:59
405 3831 Łukasz Sikora 1992 M Rumia Polska 00:42:50 00:42:55
406 1201 Krzysztof Szwedek 1974 M biegamyrazem.pl Gdynia Gdynia Polska 00:42:51 00:42:57
407 3640 Mateusz Lis 1986 M Trinidyrad i to Bardzo ! Gdańsk Polska 00:42:51 00:48:35
408 2344 Sebastian Rogawski 1981 M Gdańsk Polska 00:42:52 00:42:57
409 4879 Piotr Jaszczuk 1996 M KU AZS WAT Braniewo Polska 00:42:52 00:42:56
410 414 Grzegorz Misiejko 1984 M WICZLINO TEAM Gdynia Polska 00:42:53 00:43:09
411 477 Grzegorz Sioma 1986 M Gdynia Polska 00:42:53 00:42:56
412 856 Darek Grzankowski 1976 M 33drOP Puck Polska 00:42:54 00:42:55
413 1407 Konrad Mickiewicz 1972 M BAŁTYK Fabryka Czekolady Gdansk Polska 00:42:54 00:43:01
414 1502 Marek Grodzki 1975 M Lifeguard Gdynia Gdańsk Polska 00:42:54 00:43:05
415 1795 Michał Klasa 1974 M Akademia Biegowa Amator Kiełpino Mściszewice Polska 00:42:54 00:42:59
416 1886 Sylwester MIERZEJEWSKI 1972 M OSNiP WP Active Team Rumia Polska 00:42:55 00:43:00
417 4812 Michał Chmielowski 1980 M Górskie Pędziwiatry Juszkowo Polska 00:42:55 00:43:06
418 416 Mateusz Linda 1985 M Goyello Power Club Gdańsk Polska 00:42:57 00:42:59
419 3500 Robert Kruszewski 1978 M Gdańsk Polska 00:42:57 00:43:09
420 1256 Jacek Mania 1978 M Rumia Polska 00:43:00 00:43:10
421 55 Krzysztof Bednarek 1968 M SPORTEVO Gdynia Polska 00:43:01 00:43:06
422 1379 Krzysztof Kołkowski 1972 M Anna Kołkowska Gdynia Polska 00:43:01 00:43:04
423 1838 Mariusz Gawlik 1976 M WKB Śledziowe Wzgórze Mosty Polska 00:43:01 00:43:09
424 1847 PRZEMYSŁAW JAKUSZ 1985 M NORDA ZCTIVE TEAM WEJHEROWO Polska 00:43:01 00:43:08
425 272 Mieszko Szubiński 1991 M Xtrainer.pl Gdynia Polska 00:43:02 00:43:20
426 1625 Krzysztof Rawinis 1996 M Gołdap Polska 00:43:02 00:43:19
427 1496 Marcin Wojtowicz 1976 M BBL Bałtyk Gdynia Gdynia Polska 00:43:03 00:43:11
428 3535 Maciej Kowalczyk 1985 M KS Tęcza Gdynia Polska 00:43:03 00:46:09
429 1462 Artur Grocki 1972 M EL-Aktywni Elbląg Polska 00:43:04 00:43:16
430 2130 Wojciech Bartnicki 1968 M El-aktywni Elbląg Elbląg Polska 00:43:04 00:43:08
431 2415 Tomasz Stenka 1991 M Aktywnie Nakręceni Lewino Polska 00:43:04 00:43:21
432 3920 Damian Karczewski 1988 M Kębłowo Biega Nowa Wieś Lęborska Polska 00:43:06 00:43:11
433 3492 Piotr Romaszkiewicz 1975 M Miłocin Polska 00:43:07 00:43:18
434 3632 Paweł Kankowski 1981 M Luzino Polska 00:43:07 00:43:16
435 4842 Jan Krakowski 1994 M Invictus 3City Gdynia Polska 00:43:07 00:43:13
436 4452 Marek Pergoł 1972 M Borkowo Polska 00:43:08 00:43:17
437 4986 Artur Rymon Lipinski 1993 M #rusz4litery Władysławowo Polska 00:43:08 00:43:19
438 343 Marcin PAKUŁA 1973 M PAKULA Team GDYNIA ORLOWO Polska 00:43:09 00:43:12
439 1146 Tomasz Sadowski 1986 M Ornowo team Ornowo Polska 00:43:09 00:43:13
440 2095 Mateusz Telesz 1987 M KW PSP Rzeszów Połomia Polska 00:43:09 00:43:14
441 743 Joanna Sztejna 1990 K Alior Running Team Sopot Polska 00:43:10 00:43:24
442 1142 Kasia Godzwon 1989 K Ornowo team Ornowo Polska 00:43:10 00:43:13
443 3927 Ryszard Borko 1971 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:43:10 00:43:20
444 5003 Antoni Cichończuk 1949 M FLOTA Gdynia Gdynia Polska 00:43:12 00:43:28
445 946 Rafał Maderski 1977 M Nosta Running Team Sopot Polska 00:43:14 00:43:21
446 1626 Krystian Sokołowski 1996 M Lublin Polska 00:43:14 00:43:30
447 4254 Piotr Matosek 1967 M Misia & Madzia Gdynia Polska 00:43:14 00:43:20
448 1549 Andrzej Czaja 1963 M UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Łęczyce Polska 00:43:15 00:43:19
449 1949 Maciej Zając 1981 M Dream Tri Team Gdańsk Polska 00:43:16 00:43:27
450 3456 Marek Podolski 1984 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:43:18 00:43:31
451 5121 ŁUKASZ TALAGA 1977 M ROKMANKA POLSKA 00:43:18 00:43:30
452 908 Mariusz Kościelski 1966 M COM-DKM Gdynia Polska 00:43:19 00:43:23
453 2140 Patryk Posański 1996 M Parkrun Rumia Choczewko Polska 00:43:19 00:43:34
454 3074 Karol Wojcieszak 1997 M ZSP nr 2 Wejherowo Reda Polska 00:43:19 00:43:19
455 765 Anna Sawostianik 1991 K Peek&cloppenburg Gdansk Polska 00:43:20 00:43:24
456 855 Tomasz Brzuzy 1979 M LOTOS Team / F3Team Gdańsk Polska 00:43:20 00:43:34
457 3231 Tomasz Hewelt 1988 M Małe Trójmiasto Biega Wejherowo Polska 00:43:21 00:43:24
458 2257 Patryk Mroczek 1992 M Decathlon Rumia Running Team Rumia Polska 00:43:22 00:43:33
459 4476 Rafał Wyrwicki 1980 M Gdańsk Polska 00:43:22 00:43:32
460 4852 Andrzej Jończyk 1967 M Gdynia Gdynia Polska 00:43:22 00:43:27
461 5124 MARCIN SERKOWSKI 1975 M BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA POLSKA 00:43:22 00:43:35
462 1712 Ewa Dębiec 1982 K Complexsports Gdańsk Polska 00:43:23 00:43:29
463 1727 Krzysztof Świętochowski 1991 M Human Białystok Białystok Polska 00:43:23 00:43:46
464 2920 Tomasz Zabielski 1980 M Gdańsk Polska 00:43:23 00:43:32
465 3928 Piotr Skwarek 1979 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:43:23 00:43:33
466 2650 Łukasz Sztajkowski 1978 M SMARUJ NA TRENING TEAM GDAŃSK Polska 00:43:24 00:43:33
467 3691 Bartosz Czaja 1984 M MISYS Gdynia Polska 00:43:24 00:43:28
468 757 Grzegorz Otłowski 1986 M Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team Elbląg Polska 00:43:25 00:43:33
469 1003 Dariusz Szlegier 1976 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:43:25 00:43:32
470 3015 Marek Czapliński 1975 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:43:25 00:43:32
471 4066 Piotr Bednarski 1987 M SGS POLAND TEAM Gdańsk Polska 00:43:25 00:43:30
472 499 Łukasz Zalewski 1994 M Decathlon Rumia Running Team Rumia Polska 00:43:26 00:45:37
473 1645 Michał Szum 1994 M All About Music Team Ostróda Polska 00:43:27 00:43:32
474 2037 Marcin LEWAŃCZYK 1984 M Akademia biegowa Amator kiełpino Skorzewo Polska 00:43:27 00:43:32
475 3584 Marcin Dybuk 1974 M Pomorze Biega i Pomaga/Triathlon Energy/Endure Tea Gdańsk Polska 00:43:27 00:43:49
476 169 Dawid Krupiński 1984 M ZT KPW GDYNIA Gdynia Polska 00:43:28 00:43:37
477 1208 Tomasz Kowalewski 1991 M Gdynia Polska 00:43:28 00:43:36
478 1765 Marcin Kowalewski 1977 M GDYNIA Polska 00:43:28 00:43:31
479 3369 Wojciech Orzech 1970 M Gdańsk Polska 00:43:28 00:43:46
480 3400 mirek wojdan 1975 M - gdynia Polska 00:43:28 00:43:35
481 3654 Przemysław Surażyński 1993 M Gdynia Polska 00:43:28 00:43:47
482 692 Łukasz Witowski 1980 M Team Konrad & Ika Gdynia Polska 00:43:29 00:43:44
483 2741 Karol Szynkowski 1987 M Gdynia Polska 00:43:29 00:43:34
484 3273 Stanisław Pałka 1963 M Marcopol Gdańsk Polska 00:43:30 00:43:36
485 4189 Wojciech Nebeling 1970 M Gdynia Polska 00:43:30 00:43:38
486 1744 Adam Ślipy 1977 M Torus Triathlon Team Gdynia Polska 00:43:32 00:43:43
487 2928 Hubert Chudański 1985 M SP PSP BYDGOSZCZ Maksymilianowo Polska 00:43:32 00:43:45
488 4280 Arkadiusz Podhorodecki 1967 M Active-IT KomputeryMarkowe.pl Elbląg Polska 00:43:32 00:43:42
489 449 Andrzej Balicki 1951 M Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:43:33 00:43:43
490 697 Adam Myszk 1984 M Krzysztof Król Team Kartuzy Polska 00:43:33 00:43:45
491 1759 Marta Maksymiuk 1988 K Kady Folwark Hotel Triathlon Team Elbląg Poland 00:43:33 00:43:41
492 2206 Michał Wawrzyniak 1987 M Gdynia Polska 00:43:33 00:44:02
493 3765 Kamil Styczek 1987 M KW PSP Warszawa Warszawa Polska 00:43:33 00:43:46
494 1332 adrian klinkusz 1978 M markos running team slupsk Polska 00:43:34 00:43:44
495 2071 Paweł Lis 1977 M Gdańsk Polska 00:43:34 00:43:40
496 2106 Adrian Dziki 1992 M Turbina Bielica Bielica Polska 00:43:34 00:43:37
497 3586 Jacek Chojnacki 1988 M Więcej sprzętu niż talentu Gdynia Polska 00:43:34 00:43:51
498 681 Wojtek Filbrandt 1978 M Gdańsk Polska 00:43:36 00:43:51
499 1400 Tomasz Sadowski 1975 M KPW GDYNIA Gdynia Polska 00:43:36 00:46:42
500 3312 Lech Pallach 1980 M Biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:43:36 00:43:49
501 3629 Daniel Więckowski 1986 M KMPSP Kalisz Kalisz Polska 00:43:36 00:43:59
502 1448 Adam Czaus 1984 M Gdynia Polska 00:43:37 00:43:51
503 3490 Grzegorz Sobieraj 1982 M OIRP Gdańsk Gdynia Polska 00:43:37 00:43:45
504 5122 Rafał Hendrich 1980 M MebS TeaM Sierakowice Polska 00:43:38 00:43:44
505 793 Ewa Kłosowska 1982 K Najlepsza na świecie drużyna to nasza rodzina Gdańsk Polska 00:43:39 00:43:48
506 3570 Grzegorz Kanigowski 1980 M Gdańsk Polska 00:43:39 00:44:03
507 3197 Roman Górski 1981 M Lufthansa Gdansk Polska 00:43:40 00:43:47
508 2146 Slawomir Kuncewicz 1976 M www.MojeOsiedle.pl Gdansk Polska 00:43:41 00:43:54
509 665 Jacek Gibas 1971 M Opec Gdynia, Gibi Team Dębogórze Wybudowanie Polska 00:43:42 00:43:59
510 2567 Jan Kulka 1982 M parówydżoany Pogórze Polska 00:43:42 00:43:46
511 3869 Błażej Błaszczuk 1995 M Olsztyn Polska 00:43:42 00:43:49
512 3870 Michał Dobrzewiński 1992 M Chmielno Polska 00:43:42 00:43:56
513 4831 Sandra Bojarczyk 1988 K Elbląg Polska 00:43:42 00:43:42
514 646 Mieczysław Drawc 1962 M SPORTEVO Gdańsk Polska 00:43:43 00:43:48
515 1420 Ryszard Orliński 1962 M Orzeł Lędziechowo Lędziechowo Polska 00:43:43 00:43:44
516 2398 Łukasz Konwiński 1988 M Gdyński Triathlon Gdynia Polska 00:43:43 00:43:49
517 2742 Alicja Kasprzyk 1998 K Łeba Polska 00:43:43 00:43:47
518 108 ARTUR DARGACZ 1976 M MARCOPOL RUNNING TEAM GDYNIA Polska 00:43:45 00:43:48
519 2581 Marcin Odalanowski 1981 M KP PSP Człuchów Człuchów Polska 00:43:45 00:43:59
520 2914 Jakub Kania 1984 M Gdańsk Polska 00:43:45 00:43:47
521 2990 Marcin Stróżyk 1977 M Szusty Team Rumia Polska 00:43:45 00:43:52
522 2665 Lidia Kołodziejczyk 1975 K Maja Team Wejherowo Polska 00:43:46 00:43:49
523 297 Marcin Hinz 1984 M www.IronFactory.pl Rumia Polska 00:43:48 00:46:51
524 2054 Rafał Sroka 1981 M Team ASA - Biegiem po Zdrowie Gdynia Polska 00:43:48 00:44:01
525 4532 Filip Nerc 1976 M Zabiegaj o pomoc - Hestyjne Centrum Wolontariatu Gdańsk Polska 00:43:48 00:43:56
526 2479 Krzysztof Kobylarczyk 1974 M biegam z Kają Mosty Polska 00:43:49 00:43:53
527 1587 Tomasz Strzeżewski 1986 M Morsy Gdyńskie Pogórze Polska 00:43:50 00:43:54
528 3172 Paweł Stawiński 1982 M Olsztyn Polska 00:43:50 00:44:04
529 4630 Kacper Płoński 1990 M Lębork Polska 00:43:50 00:47:03
530 2030 Jakub Szmit 1983 M Gdańsk Polska 00:43:51 00:44:02
531 882 Mirosław Formela 1963 M Kiełpino Polska 00:43:52 00:44:07
532 3865 Dawid Rybacki 1983 M Bożepole Wielkie Polska 00:43:52 00:44:06
533 187 Tomasz Skawiński 1971 M NEXUS Team Gdynia Polska 00:43:53 00:43:58
534 336 Laura Stolarczyk 1999 K Mieciu Team, X LO Gdynia Gdynia Polska 00:43:53 00:44:01
535 1637 Bartłomiej Kmieć 1989 M Gdańsk Polska 00:43:53 00:44:09
536 1762 Jan Kozłowski 1988 M Gdańsk Polska 00:43:53 00:44:08
537 1452 Andrzej Kaczmarek 1986 M Arka Gdynia Oksywie Gdynia Polska 00:43:54 00:45:28
538 1947 Krzysztof Kleser 1992 M MSC POLAND Gdynia Polska 00:43:54 00:44:04
539 157 Konrad Mrozewski 1990 M Kainos Sopot Polska 00:43:55 00:44:33
540 1284 ROBERT BIELICKI 1980 M KM PSP GDYNIA gdynia Polska 00:43:55 00:44:23
541 2894 Piotr JASZCZERSKI 1964 M JASZCZER TEAM GRUDZIĄDZ Polska 00:43:55 00:44:00
542 2902 Grażyna JASZCZERSKA 1965 K Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Polska 00:43:55 00:44:00
543 4882 Cezary Głowiński 1980 M TiM Gdynia Polska 00:43:55 00:44:01
544 1607 Iwona Sikora 1979 K Mewa Gdynia Gdynia Polska 00:43:56 00:44:00
545 3392 Wiktor Heleniak 1999 M Gdynia Polska 00:43:57 00:44:16
546 3830 Łukasz Stryjewski 1991 M Gdańsk Polska 00:43:57 00:44:06
547 4049 Kamila Plichta 1987 K Goręczyno Polska 00:43:57 00:47:59
548 4094 Piotr Gruba 1986 M Przetoczyno Polska 00:43:57 00:47:59
549 4176 Mirosław Pawelec 1983 M Jabra Roller Team Gdańsk Polska 00:43:57 00:44:05
550 591 Leszek Dasiukiewicz 1959 M niezrzeszony Gdańsk Polska 00:43:58 00:44:13
551 4920 Piotr Kowalski 1993 M GKS Żukowo Żukowo Polska 00:43:59 00:47:14
552 2177 Ryszard Maksyś 1955 M Pierwoszyno Polska 00:44:02 00:44:15
553 5125 Andrzej Bujakiewicz 1982 M Bolszewo Polska 00:44:02 00:44:11
554 3094 Janusz Michał Mateja 1957 M Morsy Sopot Gdańsk Polska 00:44:03 00:44:35
555 1649 Paweł Buczyński 1973 M Trąbki Małe Polska 00:44:04 00:44:09
556 3093 Ireneusz Winiewski 1975 M Komenda Powiatowa PSP w Wabrzeznie Wabrzezno Polska 00:44:04 00:44:08
557 4042 Adrian Kunicki 1991 M Bobrowniki Polska 00:44:04 00:44:13
558 4158 Radosław Szapar 1979 M Cyberpunks Gdynia Polska 00:44:04 00:44:11
559 4539 Marek Kac 1974 M Tri-Team Rumia/Endure Team Reda Polska 00:44:04 00:44:21
560 4989 leonard naczk 1975 M lębork lębork Polska 00:44:04 00:44:11
561 4607 HENRYK KAMIONKA 1969 M SPORT TO ZDROWIE LĘBORK Polska 00:44:05 00:44:22
562 4901 Przemysław Jastrzębski 1990 M Gdańsk Polska 00:44:06 00:44:22
563 1595 Marcin Białkowski 1977 M HOSSA TEAM Gdynia Polska 00:44:07 00:44:41
564 1841 Robert Paruszewski 1980 M Bojano Biega Gdynia Polska 00:44:09 00:44:27
565 4426 Dariusz Chełmiński 1992 M Ełk Polska 00:44:09 00:44:18
566 474 Janusz SZELIGA 1967 M VM Gdynia Polska 00:44:10 00:44:12
567 395 Paweł Kulas 1981 M Pączek & Pączek Pogórze Polska 00:44:11 00:44:27
568 1758 tomasz chyła 1983 M Gdynia Polska 00:44:11 00:44:18
569 2386 Magdalena Jaroch-Lidzbarska 1988 K Ambitious Runners Team Gdynia Polska 00:44:11 00:44:13
570 5163 WOJCIECH SIEDLAR 1977 M SOPOT POLSKA 00:44:11 00:34:12
571 2158 Szymon Partyka 1980 M parkun gdynia Gdynia Polska 00:44:12 00:44:25
572 2514 Piotr Dejnarowicz 1979 M biegamyrazem.pl Pogórze Polska 00:44:12 00:44:13
573 1311 Marta Naczyk 1989 K Forma na Szczyt Gdynia Polska 00:44:13 00:44:28
574 4983 Rafał Grand 1984 M Gdynia Polska 00:44:13 00:44:16
575 662 Ola Geppert 2001 K AZS AWF Gdańsk Sopot Polska 00:44:14 00:44:19
576 3719 Kornel Krzyżanowski 1993 M Sopot Polska 00:44:14 00:44:34
577 1687 Paweł Wałęga 1977 M YMAA Sopot - Gdańsk Gdańsk Polska 00:44:15 00:44:32
578 2851 Marcin Polański 1991 M Sztutowo Polska 00:44:15 00:44:34
579 434 Marek Walasek 1980 M Gdańsk Polska 00:44:17 00:47:22
580 3016 Wiktor Kowalski 1987 M Pruszcz Gdański Polska 00:44:17 00:44:37
581 372 Michał Bojanowski 1981 M 42,2 Lębork Lębork Polska 00:44:18 00:44:18
582 1675 Piotr Kugaudo 1977 M Biegowyswiat.pl Gdańsk Polska 00:44:18 00:44:20
583 2476 Nikodem Bemowski 2000 M Power System Kartuzy Polska 00:44:18 00:44:31
584 508 Joanna Fornalska 1985 K Gdańsk Polska 00:44:21 00:44:24
585 1518 Zbigniew Kołtuniak 1983 M Gdańsk Polska 00:44:21 00:44:26
586 2159 Michał Pęśko 1976 M Gdańsk Polska 00:44:21 00:44:26
587 3452 Łukasz Myszk 1982 M Terramar Gdynia Polska 00:44:21 00:44:29
588 4627 Michał Jarocki 1979 M PKO Harpagan Gdańsk Polska 00:44:21 00:44:23
589 105 Krystian Bianga 1983 M BARCA:)) RUMIA Polska 00:44:22 00:44:37
590 2777 Michał Afeltowicz 1975 M Gdynia Polska 00:44:23 00:44:42
591 2753 Karolina Stachowicz 1987 K SKL Filippides Skórcz Polska 00:44:24 00:44:42
592 4137 Wioletta Konkol-Klimczak 1980 K Maja Team Wejherowo Polska 00:44:24 00:44:26
593 40 Marcin Brzeski 1983 M M & P Rumia Polska 00:44:25 00:44:45
594 511 Piotr Roczniok 1970 M Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:44:25 00:44:31
595 3363 Marcin Witek 1980 M Kętrzyn Polska 00:44:25 00:44:48
596 3673 Jakub Zakrzewski 1983 M Starogard Gdański Polska 00:44:26 00:44:32
597 3729 Arkadiusz Reluga 1985 M KW PSP Warszawa Ostrów Mazowiecka Polska 00:44:26 00:44:39
598 4361 Przemysław Kierznowski 1979 M Submarine Team Gdynia Polska 00:44:26 00:44:40
599 430 Damian Konieczny 1985 M www.kkkancelaria.pl Gdynia Polska 00:44:28 00:44:48
600 298 Piotr Smoliński 1987 M Morsy Gdyńskie / BBL Gdynia Gdynia Polska 00:44:29 00:44:33
601 1195 Waldemar Laskowski 1972 M Sosnowa Lubiszewo Polska 00:44:29 00:44:31
602 2161 Laura Słowy 1995 K Rumia biega Rumia Polska 00:44:29 00:44:32
603 2372 Tymoteusz Kaczykowski 1992 M Strzebielino Polska 00:44:29 00:44:55
604 3187 Marcin Mąka 1977 M Gdynia Polska 00:44:29 00:44:39
605 4079 Dawid Urbański 1991 M Po Po Power! Gdańsk Polska 00:44:29 00:44:44
606 5014 Dariusz Sadowski 1969 M Gdańsk Polska 00:44:29 00:47:33
607 4560 Arkadiusz Suska 1979 M AStrainer - przebiegać astmę Gdynia Polska 00:44:30 00:45:04
608 1509 Mateusz Mielec 1989 M Gdynia Polska 00:44:31 00:44:33
609 2839 Michał Pusdrowski 1982 M Runeda / RunnerFromReda Reda Polska 00:44:31 00:44:34
610 1976 Krzysztof Dutkiewicz 1967 M DKS Riviera Brzeźnieńska Gdańsk Polska 00:44:32 00:44:51
611 1194 Daniel Wojdyło 1976 M Sosnowa Lubiszewo Polska 00:44:33 00:44:35
612 3257 Marcin Piekarczyk 1993 M AMW Lębork Polska 00:44:33 00:44:41
613 4385 Jarosław Gurbowicz 1972 M KP PSP Tczew / Biegający Tczew Tczew Polska 00:44:33 00:44:51
614 991 adam angielczyk 1988 M reaktywuj się w maratonie Gdańsk Polska 00:44:34 00:45:05
615 107 Maciej Jusza 1984 M Intel Runners Gdańsk Polska 00:44:35 00:44:36
616 2642 Paweł Madej 1985 M PGB Sportowa Paczka Gdańsk Polska 00:44:35 00:44:46
617 2880 Katarzyna Mioduszewska 1984 K SP86 BIEGA Sopot Polska 00:44:35 00:44:49
618 676 Piotr Skrzypkowski 1985 M Szport muszi bec Sierakowice Polska 00:44:36 00:44:39
619 1550 PAWEŁ LEMAŃCZYK 1978 M GDYNIA Polska 00:44:36 00:44:39
620 3935 Radosław Laskowski 1974 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:44:36 00:44:47
621 4100 DARIUSZ FAIGA 1975 M TSUNAMI gdynia Polska 00:44:36 00:44:40
622 1053 Krzysztof Kulas 1987 M Kościerzyna Kościerzyna Polska 00:44:38 00:45:05
623 2819 Michał Ebertowski 1992 M SKS Starogard Gdański Starogard Gdański Polska 00:44:38 00:44:45
624 4701 Robert Kuchta 2000 M Gdynia Polska 00:44:38 00:44:43
625 686 Jerzy Chlebowski 1960 M Pruszcz Biega Warszawa Polska 00:44:39 00:44:43
626 1488 marcin górski 1977 M bbl gdynia gdynia Polska 00:44:39 00:44:59
627 1996 Jakub Sulikowski 1984 M Wejherowo Polska 00:44:39 00:44:49
628 2909 Łukasz Siudowski 1992 M Iława Polska 00:44:39 00:47:53
629 928 Aleksander Buś 1971 M Mosty Polska 00:44:40 00:44:50
630 2018 Michał Kozieł 1983 M CrossCore Gdańsk Polska 00:44:40 00:45:00
631 2361 Szymon Zielonka 2000 M Luzino Polska 00:44:40 00:44:43
632 4022 RADOSŁAW MAŁKOWSKI 1990 M KW PSP WARSZAWA Główina Polska 00:44:40 00:44:46
633 2090 Piotr Zabłudowski 1974 M Koło Roweru Sopot Polska 00:44:41 00:45:05
634 3548 Karol Łuczko 1983 M Gdańsk Polska 00:44:42 00:45:14
635 4861 Błażej Adamus 1980 M Gdynia Polska 00:44:42 00:45:01
636 4403 Piotr Żuławski 1983 M Adventure Park Gdynia Polska 00:44:43 00:45:00
637 4467 Maja Uszkiewicz 1994 K Czersk Polska 00:44:43 00:45:03
638 132 Marek Dorobczyński 1985 M Chałupy Chałupy Polska 00:44:44 00:44:49
639 1463 Michał Sowa 1998 M Wejherowo Polska 00:44:44 00:45:26
640 4670 Małgorzata Górska 1983 K Swarożyn Polska 00:44:44 00:44:53
641 4843 Dominik Konieczny 1980 M Himilzbach Sopot Polska 00:44:44 00:44:50
642 3678 Tomasz Karpik 1983 M JW 1889 - 4kdow Lębork Polska 00:44:45 00:45:09
643 3248 Cezary Szopa 1999 M Gdynia Polska 00:44:46 00:44:49
644 471 Mariusz Sitarczuk 1982 M Gdańsk Polska 00:44:47 00:45:05
645 1163 Krzysztof Szumała 1966 M Zdrowotel Team Łeba (Klub 42,2) Łeba Polska 00:44:47 00:44:51
646 3776 jakub lewandowski 1973 M submarine team gdynia Polska 00:44:48 00:45:11
647 4400 Grzegorz Sprengel 1980 M Lufthansa Systems Poland Active! / Leśne Dziadki Gdańsk Polska 00:44:48 00:45:05
648 2930 Agnieszka Gruchała 1977 K MEWA Gdynia Gdynia Polska 00:44:49 00:44:59
649 3512 Artur Dymowski 1974 M Submarine Team Gdańsk Polska 00:44:49 00:45:11
650 242 Przemysław Skrobacz 1988 M Reda Polska 00:44:50 00:45:09
651 904 Paweł Kątnik 1991 M Niemczyk Team Starogard Gdański Polska 00:44:50 00:44:52
652 971 Bartłomiej Peichert 1977 M Gdańsk Polska 00:44:50 00:44:54
653 1492 Wojciech Kozłów 1960 M LKS Zantyr Sztum Gdańsk Polska 00:44:50 00:44:54
654 2773 Tomasz Nalewajko 1975 M Goffice.pl Rumia Polska 00:44:50 00:44:52
655 2433 Paweł Jankowski 1980 M Gdańsk Polska 00:44:51 00:45:06
656 2204 Michał Magdziarz 1980 M Arka Gdynia! Gdynia Polska 00:44:52 00:44:53
657 4930 Tomasz Hajdukiewicz 1978 M Gepard Żuławski Elbląg Polska 00:44:52 00:45:15
658 1175 Andrzej Zaborowski 1984 M KM PSP Gdynia Potuły Polska 00:44:53 00:45:22
659 1863 Sebastian Trzeciak 1999 M KW Kębłowo Pogorzelice Polska 00:44:53 00:44:53
660 2341 Robert Kuzimski 1977 M Gdańsk Polska 00:44:53 00:44:56
661 4376 RAFAŁ WĄDOŁOWSKI 1988 M SGS Poland Team Starogard Gdański Polska 00:44:53 00:44:56
662 4493 Radosław Szlas 1977 M STUDIO S7 BANINO (GŁUCHY) TUCHOM Polska 00:44:53 00:44:55
663 943 MARIUSZ KOWALEWSKI 1975 M IŁAWA Polska 00:44:54 00:45:30
664 978 Marek Januszewski 1989 M Gdynia Polska 00:44:54 00:45:10
665 1412 Karolina Pawełczak 1991 K Run Pro Sport Gdynia Polska 00:44:54 00:44:56
666 2122 Bartłomiej Walencik 1999 M UKS Navigo Sopot Gdynia Polska 00:44:54 00:45:36
667 58 Bartłomiej Klas 1983 M Luzino Polska 00:44:55 00:45:06
668 1151 Elżbieta Sawoniewicz 1985 K gdynia Polska 00:44:55 00:45:17
669 1969 Marek Węglarz 1969 M - Suchy Dwór Polska 00:44:55 00:45:06
670 2080 Artur Magura 1976 M O&F Gdynia Gdynia Polska 00:44:55 00:45:07
671 2355 Piotr Sanecki 1987 M KB Biegam Bo Lubię Pasłęk Pasłęk Polska 00:44:56 00:47:11
672 352 Daniel Skrzypkowski 1972 M SPORTFAZA.pl Gdynia Polska 00:44:57 00:45:03
673 990 Jan Świderski 1967 M Kbbiegambolubię Pasłęk Pasłęk Polska 00:44:57 00:45:11
674 1005 Robert Puch 1975 M LABOSPORT TEAM Elbląg Polska 00:44:57 00:43:05
675 1105 maciej szpunar 1973 M Gdynskie Morsy gdynia Polska 00:44:57 00:45:31
676 2485 Filip Kisieliński 1996 M Gdańsk Polska 00:44:57 00:45:08
677 2028 Mateusz Brzozowski 1983 M Rumia Polska 00:44:58 00:45:08
678 2785 Tomasz Kowalski 1986 M WITC Koszalin Polska 00:44:58 00:45:34
679 711 Sławomir Potrykus 1976 M Gdynia Polska 00:44:59 00:45:01
680 1136 Adrian Panasiuk 1991 M Morska Jednostka Rakietowa Rumia Polska 00:44:59 00:45:12
681 243 Joanna Kujawska-Frejlich 1985 K M&P Gdynia Polska 00:45:00 00:45:19
682 1034 Piotr WONTORSKI 1986 M Tea Team GDAŃSK Polska 00:45:00 00:45:12
683 2883 Marek Rzepka 1983 M SAG Sport Team Gdańsk Polska 00:45:00 00:45:24
684 4455 Mateusz Kolera 1997 M Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni Gdynia Polska 00:45:00 00:45:25
685 4450 JACEK GRZENKOWICZ 1966 M LARA FABIO TEAM / WYMIATACZE GDYNIA Polska 00:45:01 00:45:14
686 2703 Janusz Chwojnicki 1972 M ex. Bytovia Bytów Gdynia Polska 00:45:02 00:45:21
687 435 Marcin Bednarski 1977 M Parkrun Gdańsk Gdańsk Polska 00:45:05 00:45:10
688 1333 Michał Kowalczyk 1982 M BBL GDYNIA Gdynia Polska 00:45:05 00:48:11
689 1360 Artur Welke 1977 M DSZMD Gdynia Polska 00:45:05 00:45:17
690 1967 Marcin Lewandowski 1982 M TRIDEA Team Gdynia Polska 00:45:05 00:45:15
691 4290 TOMASZ KARPICKI 1994 M KULE RUNNERS LIDZBARK WARMIŃSKI Polska 00:45:05 00:45:31
692 1531 Michał Szumski 1988 M Ostróda- Kajkowo Polska 00:45:06 00:45:10
693 2029 Patryk Plichta 1999 M Rumia Polska 00:45:07 00:45:12
694 2173 Jędrzej Walczak 1987 M Gdańsk Polska 00:45:07 00:45:30
695 2371 Artur Michalski 1980 M KPW Gdynia / BBL TEAM Gdynia Gdynia Polska 00:45:07 00:50:11
696 2976 Monika Smaruj 1982 K SMARUJ NA TRENING TEAM Gdańsk Polska 00:45:08 00:45:15
697 3989 Łukasz Lesisz 1984 M Borkowo Polska 00:45:08 00:45:26
698 4788 Aleksander Kosin 1996 M Gdańsk Polska 00:45:08 00:45:19
699 644 Rafał Duzowski 1979 M KP PSP Kościerzyna Łubiana Polska 00:45:09 00:45:25
700 4758 Piotr Majewski 1988 M Gdynia Polska 00:45:09 00:45:30
701 4817 Tomek Kaczmarski 1978 M WZWGD Gdynia Polska 00:45:09 00:49:03
702 1088 maciej cnota 1980 M gdynia Polska 00:45:10 00:45:44
703 3607 Bartłomiej Zyntek 1976 M Dynatrace Gdańsk Polska 00:45:11 00:48:16
704 351 Marek Korol 1977 M Smaruj na Trening Team Gdańsk Polska 00:45:12 00:45:17
705 827 Andrzej Sobkowiak 1983 M S7 Studio Banino Banino Polska 00:45:12 00:50:19
706 1648 Krzysztof Krzyśko 1981 M Studio S7 Banino Gdańsk Polska 00:45:12 00:45:17
707 3621 Arkadiusz Bergmann 1977 M Stowarzyszenie "Szansa dla Nas" Łężyce Polska 00:45:12 00:45:21
708 2316 Bartosz Pis 1972 M Biegowy Świat Gdańsk Polska 00:45:13 00:45:34
709 4315 Krzysztof Kalisz 1991 M Wiozę się pomału TEAM Iława Polska 00:45:14 00:45:39
710 2535 Michał Niski 1972 M Complexsports Triathlon Team Gdynia Polska 00:45:15 00:45:18
711 3926 Maciej Baranowski 1973 M KS Pidrina Gdynia Gdańsk Polska 00:45:15 00:45:34
712 5011 Michał Kordylas 1986 M Słupsk Polska 00:45:15 00:45:37
713 46 Łukasz Bartnik 1978 M Gdynia Polska 00:45:16 00:45:29
714 3616 Tomasz Lisowski 1980 M Dynatrace Gdańsk Polska 00:45:16 00:45:34
715 4171 Paweł Parolczyk 1998 M Gdynia Polska 00:45:16 00:45:21
716 968 Iwo Sadecki 1989 M Gdynia Polska 00:45:17 00:45:50
717 1871 Marta Kalinowska-Biegała 1988 K Intel Runners Gdańsk Polska 00:45:17 00:45:37
718 3242 Norbert Wilandt 1987 M Maks&Kalina Gdynia Polska 00:45:17 00:45:32
719 1405 Darek Wąsik 1975 M Pruszcz gdanski Polska 00:45:18 00:45:21
720 4527 Piotr Szczęsny 1968 M LKB Petk Łeba Polska 00:45:18 00:45:41
721 1927 Adrian Klarecki 1978 M WiRan Team Reda Polska 00:45:19 00:48:46
722 900 Juliusz Burek 1987 M Gdynia Polska 00:45:20 00:45:25
723 1078 Michał Gruba 1978 M Perła Team Reda Polska 00:45:21 00:45:38
724 2094 Patryk Wołowicz 1976 M Gdynia Polska 00:45:21 00:48:48
725 3142 Radosław Juchnowicz 1971 M Smaruj na Trening Sulmin Polska 00:45:21 00:45:40
726 3357 Krzysztof Sprzączkowski 1969 M Intel Runners Gdynia Polska 00:45:21 00:45:44
727 3971 Mikołaj Moskalewicz 1986 M Gdynia Polska 00:45:21 00:45:38
728 4120 Adam Fajks 1973 M Pogórze Polska 00:45:21 00:45:25
729 3812 Waldemar Goczyński 1977 M KW PSP Warszawa Sierpc Polska 00:45:22 00:45:25
730 2301 Bolesław Szukalski 1986 M SKTJ Gdynia Polska 00:45:23 00:48:48
731 273 Sławomir Piotrowski 1978 M Gdańsk Polska 00:45:24 00:45:54
732 3084 Karol Sylwestrzak 1999 M ZHR Gdynia Polska 00:45:24 00:45:31
733 4278 Ryszard Rezmer 1975 M Gniew Polska 00:45:24 00:45:29
734 194 Radosław Orłowski 1978 M HOSSA TEAM Sopot Polska 00:45:25 00:45:40
735 521 Łukasz Lanc 1988 M MTB - Małe Trójmiasto Biega Leśniewo Polska 00:45:25 00:45:30
736 615 MIROSLAW GRABOWSKI 1966 M GDAŃSK Polska 00:45:26 00:45:31
737 1091 Arkadiusz Łangowski 1981 M Gdańsk Polska 00:45:26 00:45:37
738 1861 Marcin Chojnacki 1978 M Rumia Polska 00:45:26 00:45:51
739 377 Marcin Szczęsny 1984 M Gdańsk Polska 00:45:27 00:45:34
740 1469 Jacek Formela 1978 M Fosdalen AS Rumia Polska 00:45:27 00:45:41
741 3362 Sylwia Karwowska 1977 K Gdańsk Polska 00:45:27 00:45:38
742 3591 Karolina Linda 1985 K Dynatrace Gdańsk Polska 00:45:27 00:45:28
743 4814 Marek Socha 1978 M Chmielno Polska 00:45:27 00:45:42
744 4635 Kamil Bladowski 1998 M Zorza Gdynia Rumia Polska 00:45:29 00:45:32
745 4021 Maciej Misztal 1974 M TTT Gdynia Polska 00:45:30 00:45:39
746 3331 Łukasz Kamerke 1988 M Luzino Polska 00:45:31 00:45:51
747 725 Artur Kultys 1971 M Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie Gdynia Polska 00:45:32 00:45:51
748 2900 Klaudia Brzeska 1994 K Gdynia Polska 00:45:32 00:45:40
749 3168 Igor Tomasz Kuszczak 1999 M Gdynia Polska 00:45:32 00:45:50
750 3576 Robert Daduń 1967 M Runeda Reda Polska 00:45:32 00:45:44
751 4501 Tomasz Grochecki 1985 M Gdańsk Polska 00:45:32 00:45:53
752 4887 Maciej Piór 1984 M OIRP Gdańsk Gdynia Polska 00:45:34 00:46:09
753 5023 Filip Tyburski 1982 M KM PSP Grudziądz Grudziądz Polska 00:45:34 00:45:37
754 2432 Marcin Kożyczkowski 1982 M Wejherowo Polska 00:45:35 00:45:38
755 4948 Grzegorz Rządca 1981 M Runner's High Pruszcz Gdański Polska 00:45:35 00:45:57
756 2225 Adam Jankowski 1990 M Geoban Gdańsk Polska 00:45:36 00:45:43
757 1219 Marcin Gąszczyk 1994 M Gdynia Polska 00:45:37 00:45:53
758 1479 Paweł Bellwon 1987 M Team Bablo Gdynia Polska 00:45:37 00:45:52
759 2496 Krzysztof Zaparty 1974 M Grenadier Gdynia Polska 00:45:37 00:45:59
760 1752 Tomasz Waligórski 1972 M Gdynia Polska 00:45:38 00:45:59
761 3152 Rafał Buczek 1991 M CUMULUS sleeping bags Gdynia Polska 00:45:38 00:45:49
762 319 Mateusz Bogorodz 1986 M Mrągowo Polska 00:45:39 00:45:56
763 3787 Jarosław Jaszczuk 1977 M Braniewo Polska 00:45:39 00:45:55
764 4285 Selena Popławska 1982 K Team Kopeć Olsztyn Polska 00:45:39 00:45:40
765 1972 Dariusz Czerwionka 1984 M Rockfin Team Gdynia Polska 00:45:41 00:45:53
766 2289 Wojciech Dunia 1978 M MAMY TO! Gdynia Polska 00:45:41 00:46:00
767 3594 Janusz Lis 1981 M Dynatrace & lisy górą! Gdańsk Polska 00:45:41 00:45:59
768 2265 Piotr Kanclerz 1982 M Fortek team Gdańsk Polska 00:45:42 00:48:54
769 2630 Wojciech Molicki 1990 M 2016 Gdańsk Polska 00:45:42 00:46:08
770 156 Michał Pellowski 1972 M Gdańsk Polska 00:45:43 00:46:03
771 1108 Paulina Zackiewicz 1992 K BigYellowFoot AdventureTeam Gdynia Polska 00:45:43 00:45:52
772 2891 DARIUSZ GÓRSKI 1969 M TUCHOM Polska 00:45:43 00:45:46
773 1556 Leszek Klawitter 1974 M DUDYCZ team Gdynia Polska 00:45:44 00:46:02
774 3054 Krzysztof Bladowski 1993 M Harpagan Jezusa Chrystusa Kartuzy Polska 00:45:44 00:45:56
775 4183 Michał Pawlik 1983 M Ergolite Gdańsk Polska 00:45:44 00:46:00
776 72 Tadeusz Paszkowski 1984 M HandBalltic Promotion gdynia Polska 00:45:45 00:46:06
777 1238 Jakub Leśniowski 1981 M Stężyca Polska 00:45:45 00:46:13
778 3878 Jarosław Swiniarski 1958 M TRI Eagles Gdynia Orłowo Gdynia Polska 00:45:45 00:46:02
779 1030 Michał Jabłoński 1984 M Gdańsk Polska 00:45:46 00:45:55
780 639 Arkadiusz Wasilewski 1973 M TDT Sopot Polska 00:45:47 00:46:05
781 2384 Łukasz Ozorowski 1982 M Go Simply Made Gdansk Polska 00:45:47 00:45:56
782 3367 Tadeusz Bielecki 1974 M UKS Siódemka Rumia Rumia Polska 00:45:47 00:45:55
783 3766 Grzegorz Konopka 1991 M Rumia Polska 00:45:47 00:45:50
784 1435 Sobiesław Przybylski 1980 M DW#43 Gdynia Polska 00:45:49 00:45:59
785 2065 Grzegorz Kozłowski 1980 M CADOR Gdynia Polska 00:45:49 00:46:10
786 3999 TOMASZ OZIMIŃSKI 1981 M GDYNIA Polska 00:45:50 00:46:01
787 218 Karol Piekac 1982 M ZUS Słupsk Polska 00:45:51 00:45:58
788 688 Krzysztof Szrajer 1985 M Gdańsk Polska 00:45:51 00:45:55
789 1753 Łukasz Rusak 1980 M CompleXsports Gdynia Polska 00:45:51 00:48:59
790 3344 Marek Szweda 1971 M Gdańsk Polska 00:45:51 00:46:06
791 3461 Weronika Wojnarowska 1985 K Runeda Gdynia Polska 00:45:51 00:45:57
792 3840 Piotr Kamrowski 1980 M BIKER-ZONE.PL GDYNIA Polska 00:45:51 00:46:04
793 4472 Izabela Konecko 1967 K SGS Poland Team Sopot Polska 00:45:51 00:45:52
794 1532 Przemek Płachecki 1989 M Rumia Polska 00:45:52 00:46:02
795 2890 Michał Kurzawiński 1992 M Malbork Polska 00:45:52 00:46:12
796 4103 Jakub Okupniak 1993 M Gdańsk Polska 00:45:52 00:46:19
797 5131 SYLWESTER PIĘTA 1988 M STRASZYN BIEGA / RADIO GDAŃSK STRASZYN POLSKA 00:45:52 00:46:01
798 1119 Andrzej Śliwiński 1991 M Sołectwo Kosakowo Kosakowo Polska 00:45:53 00:46:03
799 1562 Adam Szustek 1978 M SZUSTY TEAM :-) Tuchom Polska 00:45:53 00:46:01
800 3279 Marek Ulanowski 1969 M Infoprojekt Gdansk Polska 00:45:53 00:46:21
801 3551 Karol Falba 1982 M Latis Logistics/CrossCore Gdańsk Polska 00:45:54 00:46:06
802 492 Adam Wencław 1983 M Warszawa Polska 00:45:56 00:49:36
803 2053 Patryk Kulpaczyński 1977 M Goggle PAE Team Gdańsk Polska 00:45:56 00:46:42
804 3365 Krzysztof Kuzawiński 1990 M Gdańsk Polska 00:45:56 00:46:16
805 626 Kamil Ćwikowski 1994 M Augustów Polska 00:45:57 00:46:17
806 1289 Sylwester Rychert 1993 M Żukowo Polska 00:45:57 00:46:01
807 1663 Rafał Kobielski 1974 M Powersystem Kartuzy Polska 00:45:57 00:46:04
808 4824 Tomasz Wieczorek 1965 M Gdańsk Polska 00:45:57 00:46:10
809 4916 Witold Ciesielski 1973 M Gdańsk Polska 00:45:57 00:46:10
810 308 Krzysztof Kaczor 1989 M Gdynia Polska 00:45:58 00:46:08
811 342 Łukasz Wolny 1985 M Wolny Team Gdańsk Polska 00:45:58 00:46:07
812 983 Sławomir Mikołajczyk 1971 M Metalowiec Gdynia Polska 00:45:58 00:46:05
813 1021 Sebastian Reszkowski 1987 M BAZA 44 Siemirowice Polska 00:45:58 00:46:07
814 2079 Michał Ciba 1972 M PORTA Drzwi Wejherowo Polska 00:45:58 00:46:14
815 3354 Iwona Rok-Czapiewska 1988 K Biegaj z Głową/Wild Team Gdańsk Polska 00:45:58 00:46:00
816 280 Krzysztof Kowalkowski 1982 M Lufthansa Systems Poland Runners Gdańsk Polska 00:45:59 00:46:00
817 1062 Wojciech Portee 1971 M Gdynia Polska 00:45:59 00:46:01
818 4052 Tomasz Grześ 1974 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:46:00 00:46:20
819 574 Wojciech Jankowski 1973 M Kokoszkowy Polska 00:46:01 00:46:06
820 1207 Łukasz Bejm 1988 M Gdańsk Polska 00:46:01 00:46:23
821 1434 Hanna Jarska 1977 K DW#43 Gdynia Polska 00:46:01 00:46:11
822 3717 Filip Warszawski 1975 M biegamyrazem.pl/OUT OF HOME GDYNIA Polska 00:46:01 00:46:07
823 642 Zbigniew Łuchniak 1978 M Mosty Polska 00:46:02 00:46:34
824 4069 Bartłomiej Barski 1988 M VisitGdansk Borkowo Polska 00:46:02 00:46:24
825 104 Daniel Urbaniak 1979 M K.F.M.-UDO Rumia Polska 00:46:03 00:46:37
826 1786 Dariusz Rewers 1977 M Rewers Kosakowo Polska 00:46:03 00:46:04
827 1830 Jacek Kmiecik 1988 M CompleXsports Gdynia Polska 00:46:03 00:46:29
828 2074 Robert Gruchała 1978 M Gdynia Polska 00:46:03 00:49:26
829 2227 Agnieszka Prinz 1990 K Gdynia Polska 00:46:03 00:46:29
830 2684 Wojciech Sobolewski 1986 M Gdańsk Polska 00:46:03 00:46:23
831 439 Maksymilian Szarlej 1995 M Gdańsk Polska 00:46:04 00:46:31
832 1277 Adrianna Lipko 1988 K Pendolino Gdynia Polska 00:46:04 00:46:23
833 583 Paweł Śledź 1998 M Gdańsk Polska 00:46:05 00:46:20
834 1366 Tomasz Błaszczyk 1982 M Kurort4Life Pogórze Polska 00:46:05 00:46:47
835 1664 Włodzimierz Serwiński 1968 M Kielno Polska 00:46:05 00:46:54
836 3939 Bartłomiej Januszewicz 1982 M Sopot Polska 00:46:05 00:46:23
837 3730 Piotr Świstun 1983 M Lew Lębork Lębork Polska 00:46:06 00:46:29
838 529 Roman Wirkus 1973 M JAGODOWA TEAM Kościerzyna Polska 00:46:08 00:46:09
839 1916 Maciej Król 1975 M WiRan Team Reda Polska 00:46:09 00:49:36
840 1797 Szymon Liedtke 1997 M Grudziądz Polska 00:46:10 00:46:31
841 4406 Sławomir Boguszewski 1980 M Gdynia Polska 00:46:10 00:46:28
842 4599 Konrad Jarociński 1995 M Gdynia Polska 00:46:10 00:50:16
843 271 Arkadiusz KEMPIŃSKI 1971 M PIERŚCIEŃIA GDYNIA Polska 00:46:11 00:46:25
844 1691 Filip Chromiec 1996 M ZHR Gdynia Polska 00:46:11 00:46:39
845 3648 Oskar Kwidziński 1995 M Eltorbud Team Gdynia Polska 00:46:11 00:50:36
846 3833 Przemysław Pujszo 1973 M Gdańsk Polska 00:46:11 00:46:13
847 256 Marek Duch 1974 M GForces Gdańsk Polska 00:46:12 00:49:34
848 252 Igor Kopeć 1976 M Gdynia Polska 00:46:13 00:49:43
849 369 Waldemar Bogusz 1962 M Waldemar Bogusz Tczew Polska 00:46:13 00:46:17
850 1711 Leszek Lemke 1977 M Gdynia Polska 00:46:14 00:46:20
851 2955 Janusz Gurazda 1995 M 1995 gdynia Polska 00:46:14 00:46:20
852 3355 Jaroslaw Krzysztof Jezusek 1978 M Trenuj z Banach Brothers Gdynia Polska 00:46:14 00:46:38
853 2055 MAREK TOBOLSKI 1974 M FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA GRUDZIĄDZ Polska 00:46:15 00:49:38
854 4439 Bartłomiej Bielski 1977 M Torus Triathlon Team Gdynia Polska 00:46:15 00:46:17
855 1390 Józef Szatkowski 1956 M Morsy z Grudziądza Grudziądz Polska 00:46:16 00:46:26
856 1498 Michał Radzimierski 1987 M Gdynia Polska 00:46:17 00:46:53
857 4301 Anna Zrzelska 1978 K Gdynia Polska 00:46:17 00:46:49
858 2727 Łukasz Keczmer 1980 M Pruszcz Gdański Polska 00:46:18 00:46:41
859 2810 Sebastian Jurczyński 1978 M Gdańsk Polska 00:46:18 00:46:33
860 2859 Sylwester Pijanowski 1990 M Rumia Polska 00:46:19 00:46:32
861 4055 Paweł Maciejewski 1991 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:46:19 00:46:35
862 3198 Marek Rosiński 1981 M Gdańsk Polska 00:46:20 00:46:26
863 4969 Tomasz Siwik 1978 M Triciti Tech Team Dive Gdansk Polska 00:46:20 00:46:22
864 429 Kinga Tomaszewska 1995 K AMW Grudziądz Polska 00:46:21 00:46:27
865 2608 Arkadiusz Grajda 1976 M wracamdozdrowia.pl Gdynia Polska 00:46:21 00:46:23
866 4136 Bartłomiej Matusiak 1972 M Jedynka Reda Reda Polska 00:46:21 00:46:25
867 436 Robert Mikołajczyk 1971 M CompleXsports Gdynia Polska 00:46:22 00:46:40
868 870 Łukasz Tracz 1987 M Pruszcz Gdański Polska 00:46:22 00:46:45
869 3542 Grzegorz Wieczerniak 1977 M Gdynia Polska 00:46:23 00:46:48
870 75 Andrzej Dziergiewicz 1992 M Ostróda Polska 00:46:24 00:46:35
871 804 Dariusz Gurzyński 1966 M Gdynia Polska 00:46:24 00:46:29
872 3126 Arkadiusz Nasiadka 1988 M Gdynia Polska 00:46:24 00:46:59
873 4496 Marek Witkowski 1973 M CHODAKI.PL Wejherowo Polska 00:46:24 00:46:33
874 300 Piotr Dalka 1973 M Człuchów Polska 00:46:25 00:46:33
875 2691 Tomasz Kuryłek 1977 M Gdańsk Polska 00:46:26 00:49:51
876 3361 Kajetan Lewandowski 1983 M NBHF Gdynia Polska 00:46:26 00:46:34
877 5133 Marek Piotrowski 1984 M Klub 42,2 Lębork Lębork Polska 00:46:26 00:46:33
878 783 Krzysztof Stopa 1972 M fantastik fajf Tczew Polska 00:46:27 00:46:35
879 742 Krzysztof Kołdys 1977 M ivoclarvivadent.pl Gdańsk Polska 00:46:28 00:46:44
880 1815 Bożena Pobłocka 1968 K UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Lębork Polska 00:46:28 00:46:31
881 3467 Mariusz Prątnicki 1980 M PAPUNIS Team Gdynia Gdynia Polska 00:46:28 00:46:50
882 985 Michał Paracki 1981 M Pruszcz Gdański Polska 00:46:30 00:46:48
883 2781 Jarosław Wojciechowski 1976 M LOT KOCIEWIE Tczew Polska 00:46:30 00:46:34
884 1935 Piotr Adamowicz 1976 M Dream Tri Team Gdańsk Polska 00:46:32 00:46:36
885 2472 Magdalena Kałas 1992 K Invictus 3City Gdańsk Polska 00:46:32 00:46:35
886 3987 Michał Sas 1981 M 1981 Lębork Polska 00:46:32 00:46:35
887 501 Anna Labuda 1976 K Powersystem Prokowo Polska 00:46:33 00:46:49
888 517 Paweł Englert 1976 M BHMW_Gdynia Gdynia Polska 00:46:34 00:46:57
889 3966 Robert Ronduda 1976 M KMP Gdynia Gdynia Polska 00:46:34 00:46:41
890 1220 Justyna Głuchaczka 1989 K 42,2 Lębork Brzeźno Lęborskie Polska 00:46:35 00:46:37
891 1501 Kamil Przybyszewski 1996 M ASW SENSHI Mława Polska 00:46:35 00:47:01
892 3849 Dariusz Domel 1979 M WP Pruszcz Gdański Polska 00:46:35 00:46:42
893 2014 Tomasz Brzeski 1968 M Gdynia Polska 00:46:36 00:46:44
894 3262 Adam Strehlau 1977 M Gdańsk Polska 00:46:36 00:46:52
895 4850 Łukasz Czubiel 1980 M Wieczorni Biegacze Gdańsk Polska 00:46:36 00:46:48
896 83 Kamila Szulc 1984 K Gdynia Polska 00:46:37 00:46:40
897 1665 Pawel Kukawka 1984 M Gdynia Polska 00:46:37 00:47:03
898 1903 Piotr Kornacki 1978 M KWT Gdynia Polska 00:46:37 00:46:51
899 4904 Emil Sobolewski 1982 M Gdańsk Polska 00:46:37 00:46:54
900 232 Bartosz Pękalski 1981 M Gdańsk Polska 00:46:38 00:46:43
901 1358 JAN KOSTUCH 1953 M pędziwiatr GARCZ Polska 00:46:38 00:46:42
902 2629 Jacek Bugiera 1988 M PwC CoE Run Team Gdynia Polska 00:46:38 00:44:44
903 2815 Jacek Stolarski 1969 M Gdańsk Polska 00:46:38 00:46:46
904 3373 Krzysztof Becker 1963 M Becker TEAM Gdańsk Polska 00:46:38 00:46:42
905 3680 Łukasz Malecki 1983 M Straszyn Biega Straszyn Polska 00:46:38 00:46:43
906 1512 Roman Kwiecinski 1981 M Gdańsk Polska 00:46:39 00:47:06
907 2866 Bartłomiej Frączak 1982 M Gdańsk Polska 00:46:39 00:46:47
908 426 ŁUKASZ ZAWADZINSKI 1986 M CHEŁEK TEAM 49BLoT ŚWIECIE Polska 00:46:40 00:50:08
909 2961 Katarzyna Bylińska 1971 K Gdańsk Polska 00:46:40 00:47:00
910 2999 Tomasz Ząbkiewicz 1984 M JW1889 Lębork Polska 00:46:40 00:47:05
911 3537 Paweł Szczuka 1986 M Padł Na Ryj Gdynia Polska 00:46:40 00:46:47
912 413 PIOTR PYSZNIK 1979 M CHEŁEK TEAM SKARSZEWY Polska 00:46:41 00:50:08
913 3416 Tomasz Woźniak 1976 M Tridea Team Gdańsk Polska 00:46:41 00:46:57
914 4238 Joanna Popiołek 1998 K ZSP nr 4 Wejherowo Strzebielino Polska 00:46:41 00:47:15
915 240 Rafał Sosiński 1980 M Sportevo Gdynia Polska 00:46:42 00:46:54
916 525 Wojciech Pałejko 1973 M Gdynia Polska 00:46:42 00:46:51
917 4181 Mariusz Stoltmann 1970 M - Gdynia Polska 00:46:44 00:46:59
918 3360 Paweł Strzelczyk 1984 M Gdańsk Polska 00:46:45 00:46:56
919 3402 Adrian ROPPEL 1999 M EPINAY SUR SEINE France 00:46:45 00:46:52
920 4151 Filip Żygowski 1987 M Gdynia Polska 00:46:45 00:47:04
921 4291 Józef Mateja 1960 M SKL FILIPPIDES, BBL Starogard Gdański Janowo Polska 00:46:45 00:47:03
922 326 MACIEK MROZIAK 1970 M GDYGNIA Polska 00:46:46 00:46:51
923 1439 Maria Pióro 1969 K Gorzędziej Polska 00:46:46 00:47:01
924 4705 Tomasz Sosin 1991 M Pruszcz Gdański Polska 00:46:46 00:58:07
925 4894 Bartosz Drzewinski 1979 M gdynia Polska 00:46:46 00:47:01
926 3364 Waldemar Szweda 1974 M Gdańsk Polska 00:46:47 00:47:04
927 2103 Jarosław Kowalewski 1966 M Gdynia Polska 00:46:48 00:47:11
928 2806 Bartłomiej Tatrocki 1982 M Kurort4Life Pogórze Polska 00:46:50 00:47:34
929 5164 GRZEGORZ DĄBSKI 1978 M GDYNIA POLSKA 00:46:50 00:46:52
930 3775 Paweł Piotrowski 1981 M AktywnyLeniwiec Gdynia Polska 00:46:51 00:47:25
931 3909 Maciej Rogocz 1977 M Gdynia Polska 00:46:51 00:47:00
932 1834 Łukasz Gałąska 1980 M Papunis Team Gdynia Gdynia Polska 00:46:52 00:46:57
933 2446 Mateusz Grabowski 1993 M Juszkowo Polska 00:46:52 00:47:16
934 4624 Dominik Szulc 1987 M Szpòrt mùszi bëc Sierakowice Polska 00:46:52 00:46:53
935 4970 Paweł Kornowski 1976 M CUKIERNICTWO FORMELLA Mosty Polska 00:46:52 00:47:33
936 1043 Wojciech Cejko 1975 M Dead on Arrival Banino Polska 00:46:53 00:47:08
937 2197 Michał Łęgowski 1984 M JIM Druk Łęgowo Polska 00:46:53 00:47:03
938 4722 Michał Makarski 1983 M Gdynia Polska 00:46:53 00:47:37
939 1508 Robert Kapteina 1973 M Gronowo gòrne Polska 00:46:54 00:47:07
940 3319 Marek Cepiński 1997 M Gniewowo Polska 00:46:54 00:47:08
941 734 Tomasz Bochinski 1979 M biegamyrazem Gdynia Polska 00:46:55 00:47:08
942 4289 Krzysztof Janisz 1971 M Pruszcz biega Juszkowo Polska 00:46:55 00:47:08
943 1468 Paweł SZYMANIEWSKI 1973 M GDAŃSK Polska 00:46:56 00:47:30
944 1618 Adam ŚCIECHOWICZ 1972 M Centrum Operacji Morskich Gdynia Polska 00:46:56 00:47:52
945 1968 Piotr Cwalina 1967 M Sport Fun Kowale Polska 00:46:56 00:47:01
946 1634 Kamil Płotka 1992 M Gdynia Polska 00:46:57 00:47:19
947 1770 Radosław Łabędzki 1995 M Politechnika Gdańska Gdynia Polska 00:46:57 00:47:12
948 2087 Jakub Dłutkowski 1996 M AZS Akademia Morska w Gdyni Zamość Polska 00:46:58 00:47:20
949 3520 Konrad Milczanowski 1983 M Gdańsk Polska 00:46:58 00:47:33
950 440 Jakub Formela 1980 M Jamel Interactive Gdańsk Polska 00:46:59 00:47:01
951 4129 piotr cejrowski 1982 M Gdańsk Polska 00:46:59 00:47:28
952 1286 Adrian Madejewski 1987 M MTB Wejherowo Polska 00:47:00 00:47:11
953 1939 Marcin Siepetowski 1978 M Reda Polska 00:47:00 00:47:20
954 2099 Karol Mielcarz 1987 M PSP Człuchów Krępsk Polska 00:47:00 00:47:10
955 2879 marcin nietupski 1974 M Sopot Polska 00:47:00 00:47:00
956 3370 Krzysztof Kulawczuk 1981 M Rumia Polska 00:47:01 00:47:34
957 153 Grzegorz Cucjew 1984 M Padaka Squad Gdynia Polska 00:47:02 00:47:08
958 313 Krzysztof Szajerka 1963 M Rumia Polska 00:47:02 00:47:06
959 2017 Alan Żeromski 1997 M Politechnika Gdańska Wiliś Gdańsk Polska 00:47:02 00:47:34
960 2073 Dawid Żyłowski 1996 M Izerska Grupa Biegowa Gdańsk Polska 00:47:02 00:47:22
961 1491 Wojciech Podkowski 1968 M Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:47:03 00:47:24
962 4941 Robert Kurnyta 1976 M COMPLEXSPORTS / KWT Gdynia Polska 00:47:03 00:47:15
963 142 Mariusz Rosenkranc 1985 M Tri Team Rumia Gdynia Polska 00:47:04 00:47:29
964 1678 DAWID SCHALKOWSKI 1989 M City Security starogard gdański Polska 00:47:04 00:47:18
965 2803 Sebastian Jędrzejewski 1986 M Miasto Gdynia Gdynia Polska 00:47:05 00:47:19
966 3816 Rafał Szumlas 1980 M Rumia Polska 00:47:05 00:47:19
967 4961 Emilia Graban 1991 K Intel Runners Gdańsk Polska 00:47:05 00:47:30
968 2664 Wioleta Jaworska 1994 K Husaria Race Team Zwoleń Polska 00:47:06 00:47:14
969 2901 Anna Pestka 1989 K Gdańsk Polska 00:47:06 00:47:06
970 3095 DARIUSZ ZASADA 1977 M PRUSZCZ BIEGA PRUSZCZ GDAŃSKI Polska 00:47:07 00:47:13
971 3415 Małgorzata Damaszk 1991 K Warszkowo Polska 00:47:07 00:50:34
972 2285 Jarosław Műller 1968 M Rumia Polska 00:47:08 00:47:17
973 4764 Damian Fijołek 1994 M Gdańsk Polska 00:47:08 00:47:28
974 915 Stanisław Grygorowicz 1978 M Gdańsk Polska 00:47:09 00:47:16
975 3079 Krzysztof Hudzik 1971 M Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:47:09 00:50:11
976 3886 Przemysław Dziczek 1983 M OSNiP WP Gdynia Polska 00:47:09 00:47:23
977 4244 Javier Benitez Melgar 1987 M Geoban Ronda Hiszpania 00:47:11 00:47:19
978 1857 Tomasz Student 1968 M Bojano Biega Bojano Polska 00:47:12 00:47:34
979 3349 Sławomir Hebel 1971 M Rumia Biega Rumia Polska 00:47:12 00:52:24
980 3579 Michał Różycki 1980 M Rockfin Team Gdańsk Polska 00:47:12 00:50:47
981 5169 GRZEGORZ KUBERA 1969 M GDYNIA POLSKA 00:47:12 00:47:15
982 708 PIOTR STEMPIN 1964 M GDAŃSK Polska 00:47:13 00:47:16
983 4420 Artur Swieton 1980 M Arla Running Team Gdansk Sopot Polska 00:47:13 00:47:37
984 1997 Jadwiga Lis 1990 K KW PSP Rzeszów Styków Polska 00:47:14 00:47:32
985 3211 Adrian Maliszewski 1979 M Lufthansa Systems Poland Runners Gdynia Polska 00:47:14 00:44:32
986 3343 Andrzej Erdmańczyk 1965 M Kyokushin Karate Brusy Polska 00:47:14 00:47:30
987 4037 Jacek Więckowski 1985 M Rumia Polska 00:47:14 00:47:37
988 2953 Grzegorz Czerniak 1981 M run-log.com Nowa Wieś Polska 00:47:15 00:47:35
989 3170 Michał Ryplewicz 2000 M Liceum Katolickie Gdynia Gdynia Polska 00:47:18 00:47:25
990 791 Artur Misiejko 1980 M SALTUS SPORT TEAM Gdańsk Polska 00:47:19 00:47:26
991 1209 Marek Wątroba 1980 M 42,2 Lębork Lębork Polska 00:47:19 00:47:21
992 2176 Agnieszka Tomaszewska 1976 K Grupa Trójmiasto Gdańsk Polska 00:47:19 00:47:30
993 2445 Michał Machowski 1982 M Gdańsk Polska 00:47:19 00:47:39
994 3522 Bartosz Zalaszewski 1981 M Sopot Polska 00:47:19 00:47:54
995 1574 DARIUSZ HAJDUK 1974 M GDAŃSK Polska 00:47:20 00:47:44
996 3534 Aleksandra Balcerzak 1984 K Smaruj Na Trening Gdansk Polska 00:47:20 00:47:23
997 1700 Paweł Pogorzelski 1992 M Gdynia Polska 00:47:21 00:47:39
998 2561 Norbert Nieżorawski 2000 M VI LO GDYNIA Gdynia Polska 00:47:21 00:47:43
999 3585 Grzegorz Przysiężny 1961 M BBL Gdańsk Gdańsk Polska 00:47:21 00:47:39
1000 4528 JAREK KRZYK 1961 M OIRP Gdańsk Gdynia Polska 00:47:21 00:47:27
1001 1225 Jakub Jagusz 1990 M Jabłonowo Pomorskie Polska 00:47:22 00:47:43
1002 2787 Darek Deinrych 1992 M Gdynia Polska 00:47:22 00:47:39
1003 773 Konrad Ulatowski 1988 M Władysławowo Polska 00:47:23 00:47:29
1004 2950 Lesław Niespodziński 1963 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:47:23 00:47:39
1005 2981 Karol Chojnacki 1984 M KM PSP Gdańsk Gdynia Polska 00:47:23 00:47:51
1006 3859 Katarzyna Styczyńska 1989 K Gdańsk Polska 00:47:23 00:47:26
1007 1892 Przemysław Zieliński 1976 M Team Jana Olsztyn Polska 00:47:24 00:47:40
1008 3731 Bartek Miśkowiec 1980 M Biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:47:24 00:47:33
1009 1378 Sławek Strzałkowski 1970 M strzalka Gdańsk Polska 00:47:26 00:47:38
1010 1771 Marcin Stępniewski 1971 M MARKOS RUNNING TEAM siemianice Polska 00:47:26 00:47:46
1011 2986 Mateusz Nowakowski 2000 M Gdynia Polska 00:47:26 00:57:44
1012 3165 Mariusz Ryplewicz 1969 M Morsy Gdyńskie Gdynia Polska 00:47:26 00:50:36
1013 766 Tomasz Cichocki 1973 M CETE.com.pl Gdynia Polska 00:47:27 00:47:39
1014 3107 Paweł Labudda 1998 M ZSP 3 Wejherowo WEJHEROWO Polska 00:47:27 00:47:41
1015 4012 Piotr Bachar 1979 M TebaTeam Gdańsk Polska 00:47:27 00:47:39
1016 472 Robert Nicewicz 1974 M Nicek Gdynia Polska 00:47:29 00:47:50
1017 1382 Łukasz Zblewski 1986 M Bunga Bunga Gdańsk Polska 00:47:29 00:47:45
1018 2698 Anna Wieczorek 1982 K Gdynia Polska 00:47:29 00:47:38
1019 3325 Bartłomiej Grubba 1995 M Kębłowo Polska 00:47:30 00:47:45
1020 3710 Daniel Góral 1984 M KW PSP Warszawa Ostrów Mazowiecka Polska 00:47:31 00:47:44
1021 1297 JANUSZ CICHOWSKI 1985 M DĄBROWAR ELBLĄG Polska 00:47:32 00:47:38
1022 1747 Filipp Kapała 2000 M Gdynia Polska 00:47:32 00:47:32
1023 2760 Tomasz Zakrzewski 1988 M BWT Gdynia Polska 00:47:32 00:47:33
1024 3139 ILONA BRZEZIK 1982 K Wejherowski Klub Morsów Wejherowo Polska 00:47:32 00:47:40
1025 3619 Maciej Perucki 1985 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:47:32 00:48:05
1026 523 Magdalena Krajewska 1993 K Gdynia Polska 00:47:34 00:47:39
1027 3684 Tomasz Michalski 1986 M 43blot Gdynia Polska 00:47:34 00:47:57
1028 2595 Michał Niedźwiedzki 1985 M Blue Media Team Gdynia Polska 00:47:35 00:47:39
1029 4878 Michał Andrzejewski 1999 M Marsjanie Gdynia Polska 00:47:35 00:47:49
1030 3531 Krzysztof Krzynówek 1968 M Morsy Gdyńskie Gdynia Polska 00:47:36 00:47:39
1031 478 Maciej Feld 1956 M BZ WBK Runners Team Bydgoszcz Polska 00:47:37 00:47:52
1032 2651 Maciej Jakubowski 1981 M PGB Sportowa Paczka Gdańsk Polska 00:47:37 00:51:00
1033 2722 Pedro Canchaya-Kralewski 1975 M Gdynia Polska 00:47:37 00:47:45
1034 3569 Krzysztof Buczko 1993 M KM PSP Gdańsk / Tripaka Przechlewo Przechlewo Polska 00:47:37 00:44:45
1035 3637 Tobiasz Całuch 1985 M KTC Gdańsk Polska 00:47:37 00:47:58
1036 3896 Krzysztof Nowaczewski 1983 M KP PSP Myślibórz Myślibórz Polska 00:47:37 00:47:59
1037 819 Piotr Torbicz 1978 M Gdańsk Polska 00:47:38 00:47:46
1038 1172 Adam Ozimski 1982 M Przywidz Polska 00:47:38 00:47:46
1039 3105 Patryk Pisarski 1982 M Bayer Life Team Gdańsk Polska 00:47:38 00:48:04
1040 4895 Łukasz Kreja 1984 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:47:38 00:47:54
1041 4968 Damian Ciak 1985 M Brokuł Team Gdańsk Polska 00:47:38 00:47:48
1042 316 Bartosz Kiszkiel 1985 M Cedry Małe Polska 00:47:39 00:47:42
1043 853 Michał Lemke 1988 M LOTOS Team Gdańsk Polska 00:47:39 00:48:14
1044 1154 Mateusz Dolny 1998 M Brusy Polska 00:47:39 00:48:00
1045 638 Adam Władziński 1990 M Gdynia Polska 00:47:40 00:47:57
1046 3099 TOMASZ MICHALIK 1979 M 4PLUSMOPS GDAŃSK Polska 00:47:40 00:47:52
1047 209 Tadeusz Szewczak 1955 M Rumia Polska 00:47:41 00:47:46
1048 2192 Jarosław Dyś 1976 M MARKOS RUNNING TEAM Słupsk Polska 00:47:41 00:47:52
1049 3899 Mirosław Labudda 1960 M MTB - Małe Trójmiasto Biega Rumia Polska 00:47:41 00:47:46
1050 5167 MAREK PIETRUSZEWSKI 1970 M GDYNIA POLSKA 00:47:41 00:47:45
1051 5184 ADAM SZWARC 1987 M GDYNIA POLSKA 00:47:41 00:48:09
1052 3101 zenek mroczek 1971 M zenek biega Dubiel Polska 00:47:42 00:47:51
1053 3633 Adam Mejer 1974 M Rumia Polska 00:47:42 00:47:48
1054 755 Bartłomiej Gast 1978 M BLUE MEDIA TEAM Gdynia Polska 00:47:43 00:47:47
1055 1165 Michał Roszczynialski 1984 M SALTUS SPORT TEAM Gdynia Polska 00:47:43 00:48:04
1056 2268 Robert Półrola 1975 M Studio S7 Banino Banino Polska 00:47:43 00:47:48
1057 2444 Andrzej Gryboś 1979 M Gdansk Polska 00:47:43 00:47:55
1058 964 Tomasz Wocial 1970 M Gdynia Polska 00:47:44 00:47:50
1059 2571 Robert Sebastian Kowalski 1975 M NIE MARNUJ TLENU GAiT Gdańsk Polska 00:47:44 00:48:02
1060 3769 Dominik Kazimierski 1985 M KW PSP Warszawa Warszawa Polska 00:47:44 00:48:24
1061 3933 MIROSŁAW NOWAK 1967 M Reda Polska 00:47:44 00:48:05
1062 618 Paweł Markiewicz 1997 M Elbląg Polska 00:47:45 00:47:59
1063 2903 Jakub Ochnik 2000 M Gdynia Polska 00:47:45 00:48:10
1064 4686 Paweł Niewęgłowski 1996 M Arka Gdynia Bojano Polska 00:47:45 00:48:08
1065 5137 PAWEŁ OSIPOWICZ 1977 M OPEL SERWIS HALLER GDYNIA POLSKA 00:47:45 00:47:54
1066 2325 MARIOLA RUDNICKA 1985 K sklepbiegowy.com GDAŃSK Polska 00:47:46 00:47:50
1067 2779 Maciej Cynkiel 1977 M Gdynia Polska 00:47:46 00:47:55
1068 303 Adam szymanowski 1977 M DUDYCZ team gdynia Polska 00:47:47 00:48:09
1069 1782 Łukasz Betliński 1998 M Rumia Polska 00:47:47 00:48:02
1070 3359 Łukasz Nalewski 1991 M Gdynia Polska 00:47:47 00:47:58
1071 1212 Piotr Ziomek 1981 M PKO Bank Polski Rumia Polska 00:47:48 00:48:04
1072 2141 Zbigniew Domaszk 1973 M Bytów Bytów Polska 00:47:48 00:47:51
1073 36 Maciej Borucki 1984 M Gdynia Polska 00:47:49 00:48:22
1074 179 Damian Dorosz 1990 M Decathlon Rumia Rumia Polska 00:47:49 00:48:09
1075 1522 Robert Apanasewicz 1973 M ARRO RUNNERS TEAM Gdańsk Polska 00:47:49 00:48:08
1076 2519 Krzysztof Żółtowski 1970 M bieganie nie boli ;) Gdynia Polska 00:47:49 00:47:55
1077 385 zygfryd liban 1943 M biegajacytczew tczew Polska 00:47:50 00:47:56
1078 729 Michał Kosznik 1978 M Gdańsk Polska 00:47:50 00:48:02
1079 1166 Anna Śliwak-Błońska 1984 K Rumia Polska 00:47:50 00:48:05
1080 3605 Bartłomiej Niemiec 1986 M Gdańsk Polska 00:47:50 00:47:59
1081 4596 Arkadiusz Żynis 1991 M Sopot Polska 00:47:50 00:48:15
1082 282 Wojtek Mróz 1985 M Gdynia Polska 00:47:51 00:48:26
1083 1337 Paulina Zaborowska 1995 K Healthy Click Żukowo Polska 00:47:51 00:48:11
1084 4061 Michał Arendt 1985 M Gdynia Polska 00:47:51 00:48:07
1085 4507 Tomasz Filipowicz 1973 M Gdańsk-Osowa Polska 00:47:51 00:48:21
1086 1070 Marcin Rosenthal 1988 M Gdynia Polska 00:47:52 00:48:16
1087 1098 Radosław Wojtal 1979 M Straszyn Biega Straszyn Polska 00:47:52 00:48:03
1088 1310 Wojciech Czaykowski 1980 M Aktywni Grupa Travel/ BIEGOHOLICY GDYNIA Polska 00:47:52 00:48:02
1089 1367 Joanna Prokopowicz 1991 K Gdańsk Polska 00:47:52 00:52:26
1090 2517 Marcin Poliński 1988 M Geoban Gdynia Polska 00:47:52 00:48:07
1091 2826 Sebastian Janicki 1974 M Gdańsk Polska 00:47:52 00:48:06
1092 1392 Grzegorz Burdyn 1982 M F3team Gdanńsk Polska 00:47:53 00:48:04
1093 611 Krzysiek Pozorski 1981 M MARKOS RUNNING TEAM / NR SŁUPSK Kobylnica Polska 00:47:54 00:48:05
1094 770 Michał Bartkowiak 1987 M Gdynia Polska 00:47:54 00:47:58
1095 2222 Maciej Kajetanowicz 1976 M AT TEAM Bojano Polska 00:47:54 00:48:07
1096 2944 Marcin Mazurkiewicz 1988 M Gdansk Polska 00:47:54 00:48:32
1097 4124 Adrian Modzelewski 1984 M SolDevelo Gdańsk Polska 00:47:54 00:51:29
1098 327 Łukasz Braszka 1988 M Gdynia Polska 00:47:55 00:48:09
1099 1789 Bogusław Kłos 1974 M Złoty Kłos Team Łukta Polska 00:47:55 00:45:01
1100 1845 Marcin Serowiec 1979 M Ospały Sopot Sopot Polska 00:47:55 00:48:18
1101 2802 Paweł Piskoń 1984 M Gdańsk Polska 00:47:55 00:58:26
1102 3945 Agnieszka Łepek 1971 K KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:47:56 00:48:15
1103 4679 Radek Małyska 1982 M RADEX-TEAM Gdynia Polska 00:47:56 00:48:00
1104 4988 Maciej Kreft 1995 M Brudzewo Polska 00:47:56 00:48:25
1105 1586 Marek Szafrański 1961 M Stary człowiek i może Mosty Polska 00:47:57 00:48:14
1106 1638 Marek Margol 1983 M Gdańsk Polska 00:47:57 00:48:01
1107 3366 Dariusz Brzeski 1984 M Akademia Biegowa Amator Kiełpino Kiełpino Polska 00:47:57 00:48:11
1108 4886 Maciej Budnik 1988 M Gdańsk Polska 00:47:57 00:48:15
1109 648 Krzysztof Dydyna 1969 M Wojsko Polskie Kąty Rybackie Polska 00:47:59 00:48:01
1110 1884 Mikołaj Zwolicki 1997 M Tczew Polska 00:47:59 00:48:43
1111 2303 anna zentara 1976 K Słupsk Polska 00:47:59 00:48:06
1112 3286 Wojciech Herman 1981 M Sopot Polska 00:48:00 00:48:13
1113 4058 Mariusz Krzewiński 1973 M Kropla Beskidu Gdynia Polska 00:48:00 00:48:08
1114 4818 Robert Dargiewicz 1968 M Gdańsk Polska 00:48:01 00:48:45
1115 2473 Maciek Firlong 1982 M MARKOS RUNNING TEAM Słupsk Polska 00:48:02 00:48:11
1116 250 Ewa Pasierbska 1995 K Gdańsk Polska 00:48:04 00:48:10
1117 2132 Anetta Bartnicka 1974 K El-aktywni Elbląg Elbląg Polska 00:48:06 00:48:11
1118 3042 Paweł Klinkosz 1972 M DamyRade Koleczkowo Polska 00:48:07 00:48:49
1119 3318 Paweł Bury 1981 M Gdynia Polska 00:48:07 00:51:28
1120 792 Izabela Heiducka 1990 K Gdynia Polska 00:48:08 00:48:35
1121 2066 Jakub Hubert 1985 M 1wtravel.pl Pogórze Polska 00:48:08 00:48:53
1122 3141 Zbigniew Paszkowicz 1965 M LOTOS Running Team Gdańsk Polska 00:48:08 00:48:16
1123 3922 Artur Semsch 1962 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:48:08 00:48:38
1124 3925 Marek Dudzik 1971 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:48:08 00:48:51
1125 4505 Borys Lange 1990 M WiRan Team Gdynia Polska 00:48:08 00:51:35
1126 1864 Anna Będziak 1983 K MORSY GDYŃSKIE Gdynia Polska 00:48:09 00:48:12
1127 2098 Marcin Kozłowski 1977 M Gdańsk Polska 00:48:09 00:51:59
1128 4976 Piotr Smagowski 1998 M - Wejherowo Polska 00:48:09 00:48:31
1129 234 Adam Szymański 1973 M Lębork Polska 00:48:10 00:48:35
1130 3240 Tomasz Szalk 1977 M RUNEDA Reda Polska 00:48:11 00:48:15
1131 4618 Krzysztof Godlewski 1992 M UBEZPIECZALNIA TEAM Pręgowo Polska 00:48:11 00:48:31
1132 1076 Aleksander Kuzimski 1982 M Padł na ryj team Gdańsk Polska 00:48:12 00:51:23
1133 2199 Mateusz Adamczak 1988 M SII Gdańsk Gdynia Polska 00:48:12 00:48:20
1134 2200 Krzysztof Adamczak 1960 M Gdynia Polska 00:48:12 00:48:20
1135 3072 Monika Rogowska 1979 K Gdynia Polska 00:48:12 00:48:24
1136 4588 Waldemar, Marcin Wesołowski 1973 M Gdynia Polska 00:48:12 00:48:41
1137 483 Piotr Plicht 1988 M Gdańsk Polska 00:48:13 00:48:54
1138 2962 Dawid Czechowski 1975 M Subkowy Polska 00:48:14 00:52:24
1139 1389 Maciej Badowski 1984 M TAG GDYNIA Polska 00:48:15 00:48:49
1140 2591 Julia Rulińska 1987 K Gniew Polska 00:48:15 00:48:20
1141 4132 Adam Szulski 1973 M MODUŁ Gdynia Polska 00:48:15 00:48:50
1142 145 Sebastian Dowbusz 1978 M Kartuzy Polska 00:48:16 00:48:46
1143 1473 Waldemar Lipiński 1971 M Rumia Polska 00:48:16 00:48:17
1144 1513 EDYTA ŚLESZYCKA 1971 K SportowyDoktor BANINO Polska 00:48:16 00:48:20
1145 1661 Piotr Banach 1970 M CHWASZCZYNO BIEGA Chwaszczyno Polska 00:48:16 00:48:38
1146 2012 Krzysztof Machon 1988 M MADRIDISTAS GDYNIA Gdynia Polska 00:48:16 00:48:33
1147 2238 Ewa Raczyńska 1978 K biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:48:16 00:48:41
1148 2297 Tomasz Ziółkowski 1986 M Gdańsk Polska 00:48:16 00:48:51
1149 1002 Leszek Szczypior 1959 M Mężczyzna Wejherowo Polska 00:48:17 00:48:17
1150 2682 Piotr Prabucki 1975 M BBL Starogard Starogard Gdański Polska 00:48:17 00:48:39
1151 2947 Maciej Markuszewski 1962 M Gdańsk Polska 00:48:17 00:48:28
1152 4512 RAFAŁ JANUS 1973 M MAJULKA TEAM GDYNIA Polska 00:48:17 00:48:17
1153 4648 Mateusz Wasilka 1996 M Wejherowo Polska 00:48:17 00:48:57
1154 835 Szymon Flisikowski 1985 M SPORTEVO Gdynia Polska 00:48:18 00:48:57
1155 4311 Łukasz Sieradzki 1983 M 33 dr OP Puck Polska 00:48:18 00:48:43
1156 1697 Krzysztof Kozak 1985 M Potęgowo Polska 00:48:19 00:48:21
1157 51 Marcin Kubiak 1980 M Dowództwo BLMW Gdynia Polska 00:48:20 00:48:50
1158 3817 Agata Lesisz 1984 K Borkowo Polska 00:48:20 00:48:38
1159 500 Grzegorz Sobieraj 1982 M Gdańsk Polska 00:48:21 00:48:27
1160 1999 Joanna Błocka 1989 K Gdynia Polska 00:48:21 00:48:33
1161 2152 Rafal Los 1974 M Night Runners Slupsk Slupsk Polska 00:48:21 00:48:53
1162 2853 Marcin Wittmann 1977 M co jest dzieciak Gdynia Polska 00:48:21 00:48:35
1163 3266 Piotr Rohde 1968 M Gdańsk Polska 00:48:21 00:48:36
1164 557 Michał Baranowski 1997 M ZHR Gdynia Polska 00:48:22 00:48:49
1165 3291 Adam Grzeszczak 1971 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:48:23 00:49:07
1166 3384 Jakub Heleniak 1997 M Gdynia Polska 00:48:23 00:48:45
1167 3955 Hubert Szczołek 1981 M Gd Polska 00:48:23 00:51:51
1168 558 Adrianna Bisewska 1973 K Gdynia Polska 00:48:24 00:48:28
1169 1057 Rafał Żukowski 1987 M Gdynia Polska 00:48:24 00:48:45
1170 2260 Anna Dębowska 1973 K ComplexSports/TRI Ladies Gdańsk Polska 00:48:24 00:48:48
1171 2528 Łukasz Imianowski 1979 M Ekstra Fan Pruszcz Gdański Polska 00:48:24 00:48:26
1172 4207 Michał Gutowski 1986 M Gdynia Polska 00:48:24 00:48:54
1173 5009 Leszek Pawłocki 1969 M Akademia Biegania Gdynia Polska 00:48:24 00:48:53
1174 253 Radosław Jędrzejczak 1989 M Gdańsk Polska 00:48:26 00:48:58
1175 624 Łukasz Jóźwiak 1976 M Rumia Polska 00:48:26 00:48:43
1176 1849 Marcin Paga 1986 M PAGA Gdynia Polska 00:48:26 00:48:49
1177 3931 Dariusz Grabowski 1970 M KS Pidrina Gdynia Sopot Polska 00:48:26 00:52:12
1178 4600 Michał Kwiatkowski 1983 M kwiatek deaf sky Wejherowo Polska 00:48:26 00:48:27
1179 832 Patryk Treichel 1991 M AIC TEAM Gdańsk Polska 00:48:27 00:48:37
1180 2400 Piotr Radziun 1975 M PADŁ NA RYJ TEAM Gdańsk Polska 00:48:27 00:49:02
1181 2536 Piotr Niski 1998 M Gdynia Polska 00:48:27 00:51:36
1182 3511 Oliver Sowulewski 1989 M Padł Na Ryj Team Pruszcz Gdański Polska 00:48:27 00:52:29
1183 94 Roman Bluj 1960 M Gdynia Polska 00:48:28 00:48:29
1184 4938 Krystian Meyer-Szary 1986 M www.wakacjelubiatowo.pl Gdynia Polska 00:48:28 00:48:52
1185 2256 Dariusz Dobrowolski 1976 M Adva Optical Gdańsk Polska 00:48:29 00:49:07
1186 4305 Józef Papiernik 1961 M Pruszcz Biega Roszkowo Polska 00:48:29 00:48:42
1187 4416 Bartosz Kwidziński 1995 M Elbląg Polska 00:48:29 00:48:47
1188 43 Bartosz Korjat 1984 M strefatuningu.pl Gdynia Polska 00:48:30 00:49:04
1189 284 Piotr Romanowicz 1973 M Spartan Rotmanka Polska 00:48:30 00:50:11
1190 399 Jolanta Martyka 1977 K Biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:48:30 00:48:55
1191 631 Grzegorz Haraburda 1996 M Lew Lębork Lębork Polska 00:48:30 00:48:50
1192 1047 Piotr Dąbrowski 1968 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:48:30 00:48:55
1193 2324 Michał Lehmann 1987 M KLUB AA Gdynia Polska 00:48:30 00:48:42
1194 2417 Patrycja Pionke 1993 K Aktywnie Nakręceni Wejherowo Polska 00:48:30 00:48:47
1195 3226 Marcin Kaniecki 1991 M Rockfin Gdańsk Polska 00:48:30 00:52:58
1196 4422 Tomasz Dalach 1972 M Staszów Polska 00:48:30 00:48:36
1197 567 Patryk Żywuszko 1986 M DietaCud.eu Gdynia Polska 00:48:31 00:48:45
1198 2638 Karol Dragan 1974 M Gdynia Polska 00:48:31 00:48:34
1199 3129 Paweł Siedlecki 1983 M Niezwalniamy Gdańsk Polska 00:48:31 00:54:50
1200 3276 Krzysztof Sadowski 1978 M Reda Polska 00:48:31 00:48:42
1201 987 Rafał Szarek 1976 M Smurfit Kappa Adventure Team Poland Pruszcz Gdański Polska 00:48:32 00:49:11
1202 1145 Paweł Liszewski 1990 M Gdańsk Polska 00:48:32 00:54:35
1203 1799 Marcin Tokarz 1985 M Blue Media Team Gdynia Polska 00:48:32 00:48:36
1204 3685 Adam Mika 1977 M Gdynia Polska 00:48:33 00:49:16
1205 723 Mirek Kudrewicz 1964 M silco Gdańsk Polska 00:48:34 00:48:43
1206 1032 Ivan Garcia Castro 1982 M Granada Spain 00:48:34 00:49:15
1207 1658 Piotr Rygielski 1975 M Gdynia Polska 00:48:34 00:48:50
1208 4617 Marcin Flis 1975 M UBEZPIECZALNIA TEAM Juszkowo Polska 00:48:34 00:48:54
1209 344 Hubert Karnabal 1984 M Sopot Polska 00:48:35 00:48:48
1210 375 Mariusz Sikorski 1985 M Technicy Magicy Gdańsk Polska 00:48:35 00:48:56
1211 295 Joanna Bilskaa 1983 K Gdynia Polska 00:48:36 00:52:29
1212 830 TADEUSZ ORLIKOWSKI 1951 M PARKRUN GDYNIA GDYNIA Polska 00:48:36 00:49:03
1213 1008 Tamara Kaśnicka 1979 K Nieckowo 24 Polska 00:48:36 00:48:53
1214 1791 Kamil Sychowski 1990 M EDU-TARGET Wejherowo Polska 00:48:36 00:48:52
1215 1905 Adam Biały 1977 M Szybkobiegacze.pl Gdynia Polska 00:48:36 00:49:15
1216 3459 Sylwia Mroczek 1972 K Rumia Polska 00:48:36 00:48:44
1217 4609 Marcin Jasiński 1980 M Gdynia Polska 00:48:36 00:52:52
1218 238 Tomasz Puchalski 1975 M GIWK Biega Gdańsk Polska 00:48:37 00:48:41
1219 381 Michał Telepski 1986 M Lufthansa Systems Poland Runners Pruszcz Gdański Polska 00:48:37 00:49:10
1220 1402 Krzysztof Rychter 1978 M parkrun Gdańsk Gdańsk Polska 00:48:37 00:49:01
1221 2373 Tadeusz Sychowski 1955 M Reda Polska 00:48:37 00:49:00
1222 2807 Tomasz Rychter 1973 M Bojano Polska 00:48:37 00:49:01
1223 992 Andrzej Biszewski 1970 M Gdynia Polska 00:48:38 00:48:50
1224 1107 Karol Geliński 1984 M Mosty Polska 00:48:38 00:48:51
1225 1280 Mariusz Uleński 1979 M Gdańsk Polska 00:48:38 00:48:59
1226 1794 Artur Pierzynowski 1973 M Płońsk Polska 00:48:38 00:49:21
1227 4755 Maciej Michałowski 1973 M RAPP Gdańsk Gdańsk Polska 00:48:38 00:48:50
1228 3481 Daniel Sikora 1986 M Zamena Rulez Gdynia Polska 00:48:39 00:52:27
1229 622 Arkadiusz Miłejko 1976 M KM PSP Gdynia Grzybno Polska 00:48:40 00:48:45
1230 862 Małgorzata Grochowska 1970 K CROWELL Gdańsk Polska 00:48:40 00:48:52
1231 1106 Michał Dembek 1986 M Dembole Team Gdynia Polska 00:48:40 00:49:12
1232 1713 Patryk Piesik 1990 M Chojnice Polska 00:48:40 00:49:03
1233 2718 Marcin Kujaciński 1995 M Uniwersytet Gdański Świecie Polska 00:48:40 00:48:49
1234 3826 Mikołaj Perek 1982 M Gdańsk Polska 00:48:40 00:48:46
1235 951 MARIUSZ KOSATKO 1974 M KOSATKOWO GDYNIA Polska 00:48:41 00:52:13
1236 1231 Andrzej Czapiewski 1977 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:48:41 00:48:50
1237 4010 Karol Gaik 1976 M Osowa Gdansk Polska 00:48:41 00:49:02
1238 4556 Kamil Ślusarz 1984 M GDAŃSK Polska 00:48:41 00:49:13
1239 2919 Wojciech Jędrzejewski 1988 M Gdynia Polska 00:48:42 00:49:22
1240 3692 Janusz Kukuła 1961 M Biegający Tczew Rokitki Polska 00:48:42 00:48:57
1241 1817 Rafał Kosiuk 1978 M Gdynia Polska 00:48:43 00:48:59
1242 3885 Rafał Rybaczek 1982 M Runeda Wejherowo Polska 00:48:43 00:49:18
1243 3937 Krzysztof Tomal 1989 M Decathlon Przymorze Runnig Team Rumia Polska 00:48:43 00:48:53
1244 4570 Anna Irczuk 1973 K Gdynia Polska 00:48:43 00:49:00
1245 1282 Bartosz Kass 1991 M Korona Żelistrzewo Żelistrzewo Polska 00:48:44 00:49:17
1246 3642 Damian Janiszewski 1991 M Tczew Polska 00:48:44 00:49:35
1247 2255 Mateusz Szrama 1993 M Lębork Polska 00:48:45 00:49:05
1248 2705 Julia Westrych 1983 K CTM TEAM Gdynia Polska 00:48:45 00:48:58
1249 4987 Leszek Kowalczuk 1978 M Pogórze Polska 00:48:45 00:48:55
1250 226 Waldemar Zasada 1978 M feniksjastrzebia.pl Władysławowo Polska 00:48:46 00:49:00
1251 1525 Marek Andryskowski 1965 M Lębork Polska 00:48:46 00:48:52
1252 2117 Krzysztof Dzikiewicz 1969 M Bojano Biega Bojano Polska 00:48:46 00:49:17
1253 4688 Leszek Grusznis 1983 M Gdańsk Polska 00:48:46 00:48:52
1254 623 Dawid Lehmann 1986 M Gdańsk Polska 00:48:47 00:49:01
1255 2821 Dariusz Kamiński 1988 M Gdynia Polska 00:48:47 00:49:06
1256 3330 Mariusz Cieszyński 1974 M BEAUTY-STUDIO LĘBORK Lębork Polska 00:48:47 00:48:56
1257 3539 Piotr Trzebiński 1982 M Gdynia Polska 00:48:47 00:49:25
1258 3739 Bartosz Miller 1980 M Acxiom Running Team Gdańsk Polska 00:48:47 00:49:25
1259 585 Tomasz Szustak 1987 M Blue Media Team Gdynia Polska 00:48:48 00:49:07
1260 1754 Alan Arent 1982 M Arent Team Gdansk Polska 00:48:48 00:48:56
1261 1240 Łukasz Zioła 1978 M Gdynia Polska 00:48:49 00:52:25
1262 3694 Łukasz Gaszkowski 1982 M Kp psp tczew Ocypel Polska 00:48:49 00:49:12
1263 1559 Joanna Godlewska 1981 K Biegaj z Głową Sopot Polska 00:48:50 00:48:56
1264 2244 Mateusz Szczepaniak 1991 M KP PSP OLEŚNICA Twardogóra Polska 00:48:51 00:48:53
1265 4370 Jarosław Rojek 1985 M Gdańsk Polska 00:48:51 00:49:08
1266 464 Seweryn Sałata 1976 M Łężyce Polska 00:48:52 00:49:04
1267 1890 Filip Młynarczyk 1976 M EZA Gdańsk Polska 00:48:52 00:49:22
1268 2121 Piotr Kaszyński 1963 M Padł Na Ryj Team Sopot Polska 00:48:52 00:49:03
1269 2359 Jacek Radomski 1981 M Gdynia Polska 00:48:52 00:48:55
1270 4936 Mariusz Kotłowski 1990 M runREM Gdynia Polska 00:48:52 00:51:57
1271 4090 Marcin Skolimowski 1978 M Gdynia Polska 00:48:53 00:49:34
1272 4667 Monika Szymańska 1979 K Mama Biega Running Team Gdańsk Polska 00:48:53 00:53:32
1273 444 Leszek Burczyk 1977 M Kleszczewo Kościerkie Polska 00:48:54 00:49:06
1274 1743 Iwona Brzozowska 1989 K Gdynia Polska 00:48:54 00:49:04
1275 1819 Artur Piechowski 1986 M KM PSP Gdynia Stężyca Polska 00:48:54 00:49:13
1276 3580 Tomasz Byszko 1993 M Gdańsk Polska 00:48:54 00:49:03
1277 4068 Rafał Szramka 1975 M SZUWAX run.log.com Gdańsk Polska 00:48:54 00:49:11
1278 4629 Rafał Cyman 1992 M Kielno Polska 00:48:54 00:57:21
1279 186 Krzysztof Krasnodębski 1982 M Gdynia Polska 00:48:55 00:49:08
1280 966 Paweł Kuś 1972 M Gdańsk Polska 00:48:55 00:56:09
1281 2648 Krzysztof Pranga 1992 M WiRan Team Rumia Polska 00:48:55 00:49:19
1282 3284 Grzegorz Jemielita 1976 M Biovico Team Gdynia Kambodża 00:48:55 00:49:10
1283 3316 Karol Porożyński 1984 M KIMIR TEAM Gdynia Polska 00:48:55 00:49:20
1284 182 Andrzej Podjaski 1982 M Gdańsk Polska 00:48:56 00:49:44
1285 1100 Michal Dobosz 1976 M Gdynia Polska 00:48:56 00:49:17
1286 1644 Artur Zagozdon 1967 M Stężyca Polska 00:48:56 00:49:15
1287 2600 Sebastian Kryszczuk 1978 M SAINT-GOBAIN SQUAD /GNIEW Gniew Polska 00:48:57 00:49:02
1288 3289 Mariusz Turski 1975 M Gdańsk Polska 00:48:57 00:52:45
1289 527 Dariusz Dąbrowski 1978 M Gdynia Polska 00:48:59 00:49:00
1290 4319 Łukasz Dziadzio 1983 M Gniew Polska 00:48:59 00:49:03
1291 59 Michał Seta 1981 M Padł Na Ryj Team Gdynia Polska 00:49:00 00:49:21
1292 1179 Wojtek Kajut 1980 M Padł na Ryj Team Straszyn Polska 00:49:00 00:52:24
1293 2249 ŁUKASZ TELEGLOW 1984 M AMW GDYNIA GDYNIA P