Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
4 Arkadiusz Trzeciak 1983 Gdynia Kotwiczna
5 Piotr Witeska 1969 GDYNIA CST 7R MTB TEAM
231 Krzysztof Adamski 1980 Gdynia Wymiatacze
232 Jaroslaw Ajtel 1976 Gdansk Letja Team
233 Łukasz Bartnik 1978 Gdynia
234 Tomasz Bellwon 1988 Gdynia Sportowa Gdynia
235 Artur Berendt 1981 Gdynia Siódma rano w lesie
236 Paweł Bieschke 1979 Gdańsk Bez Hamulców MTB Team
237 Dariusz Błaszczak 1974 Gdynia Vector Group Team
238 Rafal BOGUCKI 1988 GDYNIA Maplunch.com
239 Marcin Bogumiłow 1988 Słupsk Tri team Słupsk
240 Dariusz Borowiecki 1972 Suchy Dwór
241 Tomasz Borzyszkowski 1972 Tczew Adva Optical Networking
242 Tomasz Bruderek 1978 GDAŃSK ZIOMKI MTB TEAM
243 Przemysław Brudnowski 1974 Gdynia
244 Sławomir Chamera 1985 Gdynia Kołomański rowery
245 Katarzyna Chyczewska 1985 Gdynia
246 Waldemar Ciesielski 1983 Gdynia
247 Robert Cieślak 1982 Rumia MajBike Team
248 Rafał Czyrwik 1983 Sosnowiec
249 Karol Dalecki 1979 Reda Norda Active Team
250 Bartosz Daniel 1985 Gdynia
251 Radosław Danielewicz 1988 Słupsk
252 Dominik Dąbski 1989 Gdynia
253 Marcin Degórski 1980 Reda D3Team
254 Adam Deyk 1990 Kartuzy
255 Dawid Dietrich 1984 Władysławowo KLIF MTB TEAM
256 Andrzej Doroszkiewicz 1984 Pogórze VO2max MTB Team
257 Marcin Drewing 1983 Gdynia ADVA OPTICAL NETOWRKING
258 Artur Drewniak 1980 Kielno
259 Tomasz Duc 1978 Gdynia North Technic MTB Team
260 Janusz Dzienisz 1979 Gdynia Adva Optical
261 Piotr Dziębowski 1984 Gdynia
262 Marek Florczuk 1988 Gdynia
263 Arkadiusz Formela 1985 Bolszewo Norda Active Team
264 Marek Fuczko 1968 Wejherowo brak
265 Marek Gaca 1980 Gdansk
266 Waldemar Gafka 1977 Wejherowo MajBike Team
267 Marcin Galiński 1975 Suchy Dwòr WYMIATACZE
268 Mateusz Galiński 2002 Gdańsk BST - Banach Sport Team
269 Artur Gardzielewski 1979 Gdańsk VO2max MTB Team
270 Radosław Gawlik 1976 GDYNIA ENAMOR GDYNIA
271 Robert Gesek 1975 Gdynia Geso ONE TEAM
272 Sławomir Gierszewski 1969 Kąpino
273 Michał Gizela 1980 Kartuzy
274 Tomasz Gojtowski 1987 Gdynia frirajd.pl
275 Łukasz Gołaszewski 1981 Gdańsk
276 Paweł Goździewicz 1977 Gdynia biegamyrazem.pl
277 Karol Górka 1990 Kwidzyn
278 Patryk Gretkowski 1993 Gdańsk CST 7R MTB TEAM
279 Patryk Grochowski 1992 Gdynia buba
280 Mateusz Grygorowicz 1990 Gdynia
281 Piotr Grzegorzek 1973 Gdynia
282 Krystian Hoge 1985 Puck Pucka Grupa Rowerowa
283 Rafał Hoge 1981 Puck Pucka Grupa Rowerowa
284 Tomasz Jagodziński 1990 Gdańsk Deloitte Adventure Team
285 Maksymilian Janczarski 1976 Gdańsk
286 Jakub Jankiewicz 1990 Gdynia
287 Wojciech Janowski 1996 Gdynia
288 Marcin Jastrzębski 1976 Gdańsk Deceuninck Quick Step
289 Iwona Joskowska 1973 Luzino Luk Connect Racing Team
290 Maciej Jurga 1985 Słupsk Toyota Kawisbike MTB Team Słupsk
291 Bartłomiej Kamiński 1982 Darzlubie Pucka Grupa Rowerowa
292 Sebastian Kamiński 1973 JUSZKOWO
293 Mateusz Kamm 1986 Gdynia
294 Justyna Kaszubowska-Teofilak 1981 Rumia Głodny Zwycięstwa Team
295 Bartłomiej Kiryluk 1989 Gdynia
296 Patrycja Kiryluk 1991 Gdynia
297 Andrzej Kiszkurno 1963 Gdynia
298 Mariusz Kita 1994 Gdynia
299 Marcin Klusek 1982 Warszawa
300 Piotr Kłosak 1987 Gdańsk
301 Agata Kolatowska 1999 Gdynia Ochotnicza Straż Pożarna Wiczlino
302 Wiesława Kolatowska 1974 Gdynia Ochotnicza Straż Pożarna Wiczlino
303 Waldemar Kolatowski 1975 Gdynia Ochotnicza Straż Pożarna Wiczlino
304 Tomasz Kolenda 1989 Gdańsk
305 Marcin Kolinski 1982 Gdynia Team Wielki Ptak
306 Zachariasz Kołodziejski 1996 Reda
307 Artur Komsta 1972 Żelistrzewo
308 Robert Konieczny 1976 Gdynia -
309 Serhiy Kopytsynskyy 1993 Reda
310 Marcin Kornecki 1979 GDYNIA ENAMOR GDYNIA
311 Grzegorz Korpan 1974 Gdynia
312 Michał Korzonek 1992 Gdańsk
313 Marcin Kozłowski 1976 Rumia
314 Marcin Kozłowski 1983 Gdynia
315 Mariusz Kozłowski 1989 Gdańsk
316 Radosław Krycia 1981 Gdynia Bike Adventure
317 WOJTEK Kryszewski 1971 KOLECZKOWO CST 7R MTB TEAM
318 Marcin Kucharski 1989 Gdynia
319 Sławomir Kuchnowski 1979 Lublewo Gdańskie
320 Magdalena Kudela 1983 Gdansk Team Wielki Prak
321 Zdzisław Kwaśniak 1960 Słupsk TOYOTA KAWISBIKE MTB Słupsk
322 Piotr Kwiatkowski 1970 Gdynia
323 Tomasz Kwiatkowski 1976 Pogórze 1976
324 Paweł Lach 1969 Wołomin Rowerowa Team
325 Tomasz LANGE 1970 Gdańsk Rack Team MTB
326 Radosław Latański 1980 Kusice Toyota Kawisbike MTB Słupsk
327 Rafał lelukiewicz 1983 Słupsk Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk
328 Adam Leszczyński 1986 Gdynia Toyota Kawisbike Słupsk MTB Team
329 Patryk Lewandowski 2001 Wejherowo Norda Active Team
330 Grzegorz Ligor 1973 Gdańsk
331 Beata Lorkowska 1973 Gdańsk Belta team Gdańsk
332 Bożena Lorkowska 1993 Gdańsk Belta team Gdańsk
333 Michał Lubarski 1978 Gdynia
334 Radosław Łabędzki 1995 Gdynia MTB Decathlon Rumia
335 Justyna Machowska 1981 Gdańsk VO2max MTB Team
336 Dawid Machowski 1980 Gdansk VO2max MTB Team
337 Bartłomiej Matuła 1980 Banino
338 Mateusz Matuszewski 1990 Gdynia Viacore MTB
339 Tomasz Mazur 1979 Gdańsk Butterfly
340 Patrycja Mejer 1992 Gdynia BUBA
341 Miłosz Michałowski 2002 Pierwoszyno
342 Krzysztof Mikołajczak 1970 Gdynia
343 Krzysztof Milik 1979 Gdańsk LZS Wielkie Budziska
344 Krzysztof Miłosz 1989 Gdańsk MK GIANT Racing Team Gdansk
345 Grzegorz Miszewski 1990 Gdańsk
346 Beata Modlińska 1974 Rumia MajBike Team
347 Cezary Mrozowicz 1978 Gdynia NEXUS Team
348 Jarosław Mydlarski 1977 Gdynia Harpagan
349 Bartosz Naczk 1985 Pruszcz Gdański NEXUS Team
350 Marcin Naczk 1972 Reda Norda Active Team
351 Andrzej Nowak 1967 Gdynia EL-SERWIS TEAM
352 Sebastian Nowak 1979 Gdynia
353 Wojtek Ollik 1977 Suchy Dwor
354 Bartosz Orlikowski 1990 Gdynia Viacore MTB
355 Andrew Alan Oxley 1976 Gdynia Biale Czaszki
356 michal ozga 1984 Slupsk
357 Karol Pacholski 1984 Gdańsk
358 Edmund Pałasz 1947 Rumiaa niepełnosprawny
359 Krzysztof Peszek 1979 Gdańsk ZIOMKI MTB TEAM
360 Grzegorz Petk 1978 Kowale CAT M4
361 Jarosław Piechna 1980 ŚWIECIE
362 Marcin Piekarski 1990 Gdynia
363 Wojciech Pilski 1973 Gdańsk MAMIL
364 Paweł Piskorski 1975 Gdańsk Bez Hamulców
365 Marek Płotka 1982 Gdańsk
366 Grzegorz Podgórski 1991 Kwidzyn Cyklo Kwidzyn
367 Adam Prądziński 2001 Gdynia
368 Mariusz Puścikowski 1972 Gdynia
369 Przemysław Rodziewicz 1981 Gdynia Białe Czaszki
370 Alicja Rolbiecka 1982 Reda Luk Connect Racing Team
371 Jarosław Romanek 1982 Orłowo Activextreme
372 Wojciech Rompczyk 1967 Gdynia
373 Karol Rudnik 1989 Gdańsk
374 Łukasz Rusak 1980 Gdynia CzemuNie Gdynia
375 Jacek Sewastianow 1973 Sławno Toyota Kawisbike Team Słupsk
376 Jacek Skąpski 1958 Sopot Gazela
377 Daniel Skibiński 1981 Brodnica KKS Masters Brodnica
378 Mariusz Skwarczak 1987 Gdynia Velomania
379 Łukasz Słomion 1980 Gdańsk
380 Witold Soborski 1983 Gdynia Porta Active Team
381 piotr spandowski 1981 Gdańsk Eps Architekci
382 Wojciech Stachurski 1981 Gdańsk Złomiarz Team
383 Łukasz Stelmach 1980 Luzino Luk-Connect Racing Team
384 Adam Strojecki 1986 Gdynia
385 Bartosz Strojk 1980 Gdynia
386 Maciej SUPERSON 1967 Gdynia
387 Krzysztof Syrokwarz 1983 Gdynia At least we tried
388 Pawel Szczygielsk 1983 szczytno Trigar mtb team
389 Krzysztof Szewczyk 1986 Sopot Perła Team
390 Marcin Szulc 1970 Sierakowice
391 Maciej Szydłowski 1988 Gdynia
392 Paweł Ślepski 1973 Sopot VO2 max MTB Team
393 Grzegorz Świeca 1979 Gdańsk MTB Ziomki Team
394 Łukasz Świeczkowski 1984 Gdynia
395 Jacek TEOFILAK 1981 RUMIA
396 Tomasz Tomaszewski 1983 Słupsk Toyota Kawisbike Team Słupsk
397 Mateusz Trusiak 2001 Słupsk Toyota Kawisbike SłupskmtbTeam
398 Mariusz Truszkowski 1991 Gdynia Warcraft III: The Frozen Throne
399 Adrian Tryngiel 1992 Gdańsk
400 Aldona Trzebiatowska 1977 Gdynia
402 Michał Turzyński 1985 Gdańsk
403 Grzegorz Tylak 1973 Gdynia -1-2-3-
404 Tomasz Tymiński 1975 Kowale BST Banach Sport Team
405 Michał Urmański 2000 Skórcz Team MX Skórcz
406 Marcin Uszyński 1986 Gdańsk
407 Paweł Walczak 1975 Juszkowo
408 Hubert Waleńczak 2003 Gdynia ZSCHiE
409 Tomasz Waleńczak 1972 Gdynia
410 Marcin Więckowski 1979 Gdańsk Promathematica
411 Monika Więczkowska 1980 Gdańsk
412 Patryk Witek 1979 Gdynia Ochotnicza Straż Pożarna Gdynia Wiczlino
414 Adam Wojewoda 1975 Rumia Norda Active Team
415 Marek Wolski 1965 gdansk
416 pawel wozniak 1983 pogorze
417 Piotr Wójcik 1984 Gdańsk Team Wielki Ptak
418 Jacek Wroński 1970 Gdynia Port Gdynia Sport Team
419 Rafał Wróblewski 1972 Gdańsk
420 Wiktor Wróblewski 1980 Gdynia MEWA Gdynia Chłopcy z Chyloni
421 Aleksandra Zabrocka 1984 Kościerzyna MLKS Baszta Bytów
422 Grzegorz Zasada 1978 Puck UKS TRI - TEAM RUMIA
423 Dorota Zelek 1985 Słupsk Toyota Kawisbike MTB Team
424 Bartosz Ziebura 1983 Gdynia
425 Grzegorz Zieliński 1979 Wejherowo
426 Krzysztof Ziemann 1976 Wejherowo Porta Active Team
427 Marta Ziemann 1982 Wejherowo Porta Active Team
428 Kacper Ziemińśki 1990 Sępólno Krajeńskie Renault Team
429 ARKADIUSZ ŻUCZEK 1972 SUCHY DWÓR NORDA ACTIVE TEAM
Top