Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim - Bieg Główny - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Jerzy Siemiński 1959 Gdańsk ARCON
2 Damian Pieterczyk 1984 Olsztyn KM PSP Olsztyn
3 Maciej Kubiak 1988 Reda Zoeller Tech / Endure Team
4 Michał Czapiński 1982 Reda HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK - EUROPELL- BIKE U UP
6 Łukasz Oskierko 1989 Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW
7 Bartosz Rynkowski 1989 Nowy Dwór Gdański LKS ZORZA GDYNIA
8 Wojciech Ratkowski 1954 Gdańsk AWFiS Gdańsk
9 Arkadiusz Gardzielewski 1986 Wrocław arkadiuszgardzielewski.pl
10 Monika Czapiewska 1994 Skorzewo Studio S7 Banino / UKS Olimpijczyk Skorzewo
11 Monika Rolbiecka 1988 Wejherowo Maja Team
12 Maria Maj-Roksz 1980 Wejherowo Maja TEAM
13 Ewa Maj-Płotka 1983 Wejherowo Maja Team
14 Aleksandra Baranowska - Trzasko 1979 Gdynia Studio S7 Banino/El Contragolpe
15 Barbara Bączek-Motała 1972 Rumia AMEX BĄCZEK IŁAWA
21 ANDRZEJ MAGIERA 1962 GDYNIA ZORZA GDYNIA
31 Grzegorz Parulski 1972 Gdańsk GPaction.pl TEAM
32 Łukasz Bartnik 1978 Gdynia
33 Michał Gumowski 1987 Gdynia
34 Dariusz Józefowicz 1971 Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM
35 Piotr Malinowski 1988 Sopot ZHR
36 Olaf Kowalewski 1945 Wejherowo TKKF Truchtacze
37 Joanna Więcielewska 1982 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
38 Michał Dzioba 1973 Sopot NeON Sopot
39 Katarzyna Babicka 1989 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
40 Paweł Solarczyk 1979 Gdynia
41 Jędrzej Karpiński 1993 Gdynia
42 Piotr Wika 1967 Rewa Bithunters
43 Dawid Wika 1992 Rewa Bithunters
44 Aleksandra Żakowicz 1982 Bydgoszcz
45 Dariusz Urbański 1986 Gdynia
46 Bozena Kowalewska 1969 Gdynia CTM TEAM
47 Konrad Stolarczyk 1992 Gdynia Mieciu Team
48 WOJCIECH JARMUŻ 1983 RÓŻYNY CROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI
49 Roman Paschke 1978 Gdynia ShipCup
50 Michał Bojanowski 1981 Lębork 42,2 Lębork
51 Wojciech Kujatt 1977 Gdynia Run Pro Sport
52 Aleksandra Świeżyńska 1990 gdynia BigYellowFoot Adventure Team
53 Jacek Tyminski 1966 Gdynia Vetro Shipping Sports Team
54 Dariusz Kiedrowski 1977 Gdynia
55 Tomasz Rąbalski 1990 Gdynia
56 Jakub Formela 1980 Gdańsk
57 Kamil Andrusz 1978 Kazimierz Endure Team / Trilozofia.pl
58 Grzegorz Sadowski 1974 Gdynia
59 Robert Nicewicz 1974 Gdynia Nicek
60 Jakub Łobacz 1991 Gdynia
61 Rafał Głowacki 1977 Gdańsk EkstraFAN
62 Maciej Stolarczyk 1970 Gdańsk
63 Grzegorz Dziekan 1982 Strzebielino Morski Oddział Straży Granicznej
64 Tomasz Szustak 1987 Gdynia Blue Media Team
65 Mirosław Ostrowski 1982 Łeba Zdrowotel Team Łeba (Klub 42,2)
66 Andrzej Muszyński 1980 Gdynia
67 Rafał Reginia 1984 Gdańsk RUM RUNNERS
68 Beata Jażdżewska 1990 Gdynia Gdynia Redłowo
69 Krzysztof Szrajer 1985 Gdańsk
70 Marika Domozych 1995 Gdynia
71 Anna Bartyzel 1988 Gdynia Drużyna Szpiku
72 Krystian Peek 1976 Gdansk
73 Stanisław Skwiot 1969 Gdańsk TUMBOTEAM
74 Małgorzata Bartniczak 1965 Gdynia MALBAR
75 Krzysztof Bautembach 1970 Reda
76 Michał Marszał 1977 Szczecin Szczecin
77 Anna Cybulla 1992 Gdynia
78 MARIUSZ KOWALEWSKI 1975 IŁAWA
79 Paweł Piepiórka 1989 Skarszewy SCT Skarszewy CycleTeam
80 Dariusz Robakowski 1968 Gdynia Oll4Fan
81 JUSTYNA GÓRECKA-MITORAJ 1982 CHOJNICE MAMY TO !
82 Agata Patkowska 1992 Gdynia
83 Mateusz Zalewski 1990 Gdańsk F3Team
84 Michał Gruba 1978 Reda Perła Team
85 Marcin Brzeski 1983 Rumia M & P
86 Joanna Cłapa 1978 Gdańsk Wkurw_team
87 JACEK BANDURSKI 1935 SOPOT BIEGAM BO LUBIE GDAŃSK
88 BEATA MICHALSKA 1973 GDYNIA
89 Michał Styś 1989 Gdynia
90 Marek Wątroba 1980 Lębork 42,2
91 Justyna Głuchaczka 1989 Brzeźno Lęborskie 42,2 Lębork
92 Przemysław Nagórski 1981 Gdynia
93 Patryk Rosiński 1993 Gdańsk
94 Marek Hudzik 1967 Gdynia KL GDYNIA
95 Olaf Stumski 1999 Gdynia
96 Michał Kowalczyk 1982 Gdynia BBL GDYNIA
97 Bartosz Łowicki 1989 Pruszcz Gdanski Pruszcz Biega
98 Piotr Szajdziuk 1975 Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING
99 Anna Wanna 1941 Reda
100 Tomasz Pieńkowski 1979 Reda RingRaiders SAKO Gdynia
101 STEFAN SANDACH 1949 GDYNIA TEAM ZIELONA LAGUNA
102 Małgorzata Masłowska 1975 Gdynia biegamyrazem.pl/VegeRunners
103 Adam Czajkowski 1941 Gdańsk
104 Teresa Czajkowska 1946 Gdańsk
105 Karol Bernatowicz 1989 Gdynia
106 Paweł Bellwon 1987 Gdynia Team Bablo
107 Natalia Syryca 1987 Gdynia Team Bablo
108 Roman Górecki 1972 Gdynia Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl
109 Roman Kwiecinski 1981 Gdańsk
110 Marcin Chmiel 1991 Gdynia Wzgórze YMAA Gdynia
111 Marek Szafrański 1961 Mosty BBL AWF Gdańsk Stary człowiek i może
112 Karol Mielewczyk 1983 Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega
114 Robert Walczyński 1971 Gdynia
115 Paweł Wałęga 1977 Gdańsk YMAA Sopot - Gdańsk
116 Bartosz Korjat 1984 Gdynia Padaka Squad
117 Katarzyna Szczerba 1985 Warszawa Fans of Faraway
118 Paweł Pogorzelski 1992 Gdynia
119 Lidia Dziuba 1975 Straszyn
120 Michał Rembowicz 1985 Gdynia Pogórze PREMIA - SPORT Puchary, medale, statuetki sportowe
121 Adam Kosznicki 1990 Gdańsk AZS UG Gdańsk
122 Iwona Brzozowska 1989 Gdynia
123 Rafał Kapała 1972 Gdynia
124 Filipp Kapała 2000 Gdynia
125 Michał Błochowiak 1985 Gdynia
126 Marcin Kowalewski 1977 GDYNIA
127 Sylwia Olejnik 1986 Gdynia
128 Radosław Łabędzki 1995 Gdynia Politechnika Gdańska
129 Tadeusz Szczęsny. 1955 Gdańsk Fota-Groblewski MTB Team
130 Paweł Kędzierski 1987 Sopot ATENA
131 Michał Paliwoda 1975 Gdynia
132 Krzysztof Prokopiuk 1974 Gdynia Parkrun Gdynia
133 Tomasz Hościło 1991 Gdynia
134 Rafał Łydka 1984 Siemirowice Lębork TEAM
135 Andrzej Wąsik 1973 Borkowo Grupa Biegowa 65
136 PRZEMYSŁAW JAKUSZ 1985 WEJHEROWO NORDA ZCTIVE TEAM
137 Aleksandra Ferlin 1990 Gdynia
138 Czarek Kowal 1985 Gdynia Johns Team
139 Jarosław Grabarczyk 1983 Gdynia
140 Rafał Filipkowski 1983 Gdańsk
141 Remigiusz Antkowiak 1976 Gdynia
142 Piotr Adamowicz 1976 Gdańsk Dream Tri Team
143 Oliver Sowulewski 1989 Sopot Lightbox Runners Team
144 Emilia Kaszyńska 1991 Sopot Lightbox Runners Team
145 Sławomir Wełna 1990 Gdynia
146 Maciej Zając 1981 Gdańsk Dream Tri Team
147 Andrzej Połeć 1970 Gdynia
148 Sławomir Wierzchowski 1978 Gdynia
149 Jolanta Mielcarek 1978 Gdańsk
150 Michał Konopka 1990 Mońki
151 Piotr Złoch 1974 Gdynia
152 Jakub Szmit 1983 Gdańsk
153 Marta Lipke 1993 Gdańsk
154 Piotr Janowski 1989 Gdańsk
155 MAREK TOBOLSKI 1974 GRUDZIĄDZ FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA
156 ANNA TOBOLSKA 1977 GRUDZIĄDZ FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA
157 Agnieszka Erdmann 1975 Reda
158 Damian Kurowski 1990 Gdynia KOPHEW-GEO
159 Adam Stańczak 1976 Gdańsk
160 Krystian Pobłocki 1992 Gdynia AIC TEAM
161 Piotr Zabłudowski 1974 Sopot Koło Roweru
162 Patryk Wołowicz 1976 Gdynia
163 Marcin Kozłowski 1977 Gdańsk
164 Władysław Pohnke 1946 Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ
165 Jarosław Kowalewski 1966 Gdynia
166 Marcin Frymark 1984 Reda Alekseon
167 Marcin Kuptz 1978 Rumia Gemini Sopot Team
168 Michał Kowalik 1988 Gdynia Kowaliki
169 Andrzej Skura 1958 Reda Tornado Dinos
170 Tomasz Erwin BIELAS 1980 KOSAKOWO KRT
171 Marta Waszczyk 1970 Gdynia
172 RENATA BRZOZOWSKA 1974 GDYNIA PENDOLINO
173 Łukasz Patelczyk 1988 Góra
174 Magdalena Niedźwiadek 1973 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active!
175 Bartosz Wrąbel 1987 Gdańsk
176 Krzysztof Bernat 1974 Bielsko-Biała
177 Michał Łęgowski 1984 Pruszcz Gdański JIM Druk
178 Mateusz Adamczak 1988 Gdynia SII Gdańsk
179 Krzysztof Adamczak 1960 Gdynia
180 Michał Wawrzyniak 1987 Gdynia
181 Irek Michalski 1961 Pruszcz Gdański
182 Elżbieta Litkiewicz 1957 Gdynia
183 Anna Staszewska-Prys 1977 Rumia
184 Monika Kleinowska 1990 Bolszewo
185 Tomasz FRĄCKOWIAK 1980 Gdynia
186 Tomasz Ziółkowski 1986 Gdańsk
187 Artur Michalski 1980 Gdynia KPW Gdynia / BBL TEAM Gdynia
188 Sergiusz RESKO 1969 REDA
189 Szymon Przerada 1986 Starogard Gdański
190 Robert Kuzimski 1977 Gdańsk
191 Karol Chlebowski 1977 Reda F3 Team Runeda
192 Łukasz Bohdan 1985 Gdańsk
193 Tymoteusz Kaczykowski 1992 Strzebielino
194 Marcin Baranowski 1982 Gdańsk F3Team/JIT Solutions PRO Team
195 Krzysztof Wróbel 1975 Gdynia
196 Agnieszka Zalewska 1973 Gdynia Biegamyrazem.pl
197 Mateusz Studniak 1989 Gdynia kekeZergRush
198 Maciej Wróbel 1986 Gdynia
199 Krzysztof Świątek 1998 Wejherowo 1998
200 Aleksandra Zabrocka 1984 Kościerzyna Baszta Bytów
201 Grażyna Dębicka 1956 Gdańsk
202 Malika Ewa Szyc-Juchnowicz 1974 Sulmin Smaruj na trening
203 Tomasz Jarocki 1961 Gdynia
205 Radosław HURBAŃCZUK 1973 Gdynia NAVY
206 Piotr Dejnarowicz 1979 Pogórze biegamyrazem.pl
207 Michał Niski 1972 Gdynia Complexsports Triathlon Team
208 Piotr Niski 1998 Gdynia
209 Mateusz Truszczyński 1994 Lidzbark
210 Jan Kulka 1982 Pogórze parówydżoany
211 Michał Kamiński 1974 Grudziądz
212 Marek Łucyk 1977 Gdynia Gdynia Sport Team
213 Sebastian Kryszczuk 1978 Gniew SAINT-GOBAIN SQUAD /GNIEW
214 Marek Łajkowski 1985 Bartoszyce 0
215 Dorota Dalecka 1980 Gdynia
216 Przemysław Dalecki 1972 Gdynia Gdynia Sport Team
217 Michał Rynkowski 1978 Gdynia KS Tęcza Gdynia
218 Marzena Marczyk 1969 Gdańsk
219 Jacek Bugiera 1988 Gdynia PwC CoE Run Team
220 Karol Dragan 1974 Gdynia
221 Mariusz Ginter 1964 Wejherowo KS Pomidorki
222 Wojciech Sobolewski 1986 Gdańsk
223 MAGDALENA KOWALEWSKA 1975 IŁAWA
224 Jan Kornacki 1946 Gdynia
225 Agnieszka Glaza 1976 Gdynia
226 Ania Zajączkowska 1976 Rumia parkrun Gdynia
227 Alicja Kasprzyk 1998 Łeba
228 Mateusz Górski 1996 Lębork KreativSport Lębork
229 Marek Tokarski 1994 Reda
230 Juliusz Zubkiewicz 1977 Gdańsk Jaćwing Płaska
231 Michał Skwiercz 1981 Gdynia
232 Tomasz Skwiercz 1977 Gdynia
233 Dariusz Rynkiewicz 1977 Kosakowo Herkules Running Team
234 Sebastian Jędrzejewski 1986 Gdynia Miasto Gdynia
235 Tomasz Ostrowski 1988 Gdynia Vitamin-Shop
236 Michał Lange 1984 Wejherowo
237 Marcin Krajewski 1993 Toruń
238 Aleksandra Piekarska 1984 Gdańsk 4fun
239 Dariusz Kamiński 1988 Gdynia
240 Ryszard Sikorski 1974 Gdynia
241 Przemysław Karasiński 1986 Gdynia
242 Bartłomiej Frączak 1982 Gdańsk
243 Paweł Lewandowski 1990 Gdańsk
244 Dariusz Langa 1976 Banino
245 Michał Zadrąg 1970 Otomin Fabryka Dobrej Formy
246 Andrzej Jr Szapiel 1990 Pogórze Triathlon Trójmiasto
247 Agata Jędrzejewska 1989 Gdynia
248 Wojciech Jędrzejewski 1988 Gdynia
249 Irena Golcz 1975 Gdynia
250 Karol Wnuk 1982 Gdynia Grupa 22
251 Piotr Szlas 1970 Strzebielino Niezrzeszony
252 Janusz Gurazda 1995 gdynia 1995
253 Grzegorz Walkusz 1994 Sierakowice Szpòrt mùszi bëc
254 Iwona Borkowska 1979 Gdynia
255 Grzegorz Borkowski 1977 Gdynia
256 Paweł Biały 1984 Gdynia O CO BIEGA?
257 Maciej Lewicki 1983 Gdynia HERRINGS 04
258 agnieszka sendlewska 1982 gdynia Arla Running Team
259 Andrzej Ryński 1967 Gdynia
260 Łukasz Nowatkowski 1981 Gdynia
261 Alicja Kuderczak 1986 Gdynia
262 Mariusz Klebba 1977 Mrzezino
263 Adam Bałachowski 1988 Gdynia OPEC Gdynia
264 Tomasz Wocial 1970 Gdynia
265 Czesław Miąskowski 1971 Pruszcz Gdański
266 Krzysztof Wiatrowski 1977 Kowale TriWiatraki/IronTeam3City/3RunPL
267 Łukasz Kandzora 1986 Gdynia Crazy Team
268 Michał Jasiński 1987 Rumia
269 Dariusz Szałucki 1990 Gdynia Tabula Rasa Running Team
270 Mirosław Pawłowski 1978 Gdańsk CTM Team
271 Anna Kujawa 1973 Gdynia
272 Sławomir Podgórski 1972 Chwaszczyno Ubezpieczenia Chwaszczyno
273 Karol Kołkowski 1998 Gdynia Anna Kołkowska
274 Wojciech Wąsik 1984 Gdańsk
275 Daniel Belter 1996 Wejherowo
276 Krzysztof Hudzik 1971 Gdynia Parkrun Gdynia
277 Marcin Kupniewski 1974 Gdynia
278 ROBERT BIESZK 1980 KARLIKOWO mega
279 Janusz Nowara 1965 Połczyno
280 Piotr Kruczkowski 1985 Gdynia
281 Marcin Kloska 1979 Ostrzyce KS Stolem
282 Daniel Dobrolinski 1974 Gdynia Polska Północna
283 Tomasz Maliński 1973 Reda
284 Krystyna Wilczewska 1982 Gdynia
285 Wojciech Łabanowski 1986 Sopot
286 Damian Stasierowski 1994 Świecie Africa Twim
287 Andrzej Błaszak 1976 Gdynia Africa Twin
288 Grzegorz Guz 1978 Świecie Africa Twim
289 Roman Górski 1981 Gdansk Lufthansa
290 Marcin Safranow 1978 Gdańsk Optima
291 Rafał Pisarek 1977 Gdynia
292 Marek Kuncewicz 1976 Suchy Dwór
293 Tomasz Hewelt 1988 Wejherowo Małe Trójmiasto Biega
294 Ryszard Borski 1982 Reda
295 Tomasz Szalk 1977 Reda RUNEDA
296 Sandra Baranowska 1992 Gdynia
297 Cezary Szopa 1999 Gdynia
298 Marcin Piekarczyk 1993 Lębork AMW
299 Janusz Czajkowski 1977 GDYNIA CZTERY CZAJKI
300 Mariusz Turski 1975 Gdańsk
301 Marcin Orzechowski 1972 Gdynia
302 Anna Jakusz 1983 Wejherowo
303 Adam Szymborski 1979 Gdańsk Tri Freak
304 Piotr Landowski 1966 Gdansk
305 Agnieszka Szymborska 1976 Gdańsk TriFreak
306 Marcin Ryszka 1975 Gdynia
307 Iwona Rok-Czapiewska 1988 Gdańsk Biegaj z Głową/Wild Team
308 Waldemar Szweda 1974 Gdańsk
309 Krzysztof Kuzawiński 1990 Gdańsk
310 Dawid Jelitto 1978 Gdańsk
311 Sławomir Migza 1972 Gdańsk
312 Witold Urban 1962 Gdynia Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni
313 Sławomir Pawella 1968 Gdynia BEZA&BEZY Team
314 Krzysztof Wieczorek 1968 Sępólno Krajeńskie FIKI MIKI Team
315 Marzanna Wieczorek 1968 Sępólno Krajeńskie BEZA&BEZY Team
316 Marcin Jędrusik 1983 Gdynia Gdynia Chwarzno-Wiczlino
317 Tomasz Kiedroń-Lisowski 1992 Lębork
318 Janina Rosińska 1936 Pabianice
319 Łukasz Myszk 1982 Gdynia Terramar
320 Mariusz Prątnicki 1980 Gdynia
321 Krystian Januszewski 1984 Chojnice wracamdozdrowia.pl
322 Tomir Kobiela 1991 Sierakowice
323 Bartosz Jerzak 1981 Gdynia sisu
324 Anna Kabacińska-Jerzak 1984 Gdynia sisu
325 Andrzej Szewczyk 1957 Gdynia
326 Marcin Zbawicki 1975 Gdynia
327 Jakub Kontusz 1978 Gdynia
328 Piotr Szydłowski 1978 Gdynia
329 Maciej Czarny 1985 Reda Centrum Zdrowia i Urody w Redzie
330 Przemysław Deka 1991 Gdynia
331 Jerzy Trzebiatowski 1979 Gdynia Biegamyrazem.pl
332 Michał Makowski 1977 Rumia
333 Bartłomiej Niemiec 1986 Gdańsk
334 Piotr Szewczyk 1988 Gdynia
335 Michal Okon 1975 Gdynia Parkrun Gdynia
336 Dariusz Bemben 1978 Gdynia
337 Magdalena Derdowska 1991 Skórcz LPP TEAM
338 Mirosław Grala 1961 Chwaszczyno UPS
339 Paweł Kankowski 1981 Luzino
340 piotr przewodowski 1976 Gdańsk LPP TEAM
341 Jakub Zakrzewski 1983 Starogard Gdański
342 Adam Mika 1977 Gdynia
343 Magdalena Mika 1977 Gdynia
344 Tomasz Piotrowski 1986 Gdynia PPNT Aktywnie
345 Marcin Urbański 1977 Knybawa
346 Michał Olejniczak 1979 Gdynia LPP TEAM
347 Tomasz Domagała 1976 Rumia HGS
348 Sławomir Prena 1986 Gościcino KM PSP Gdynia
349 Anna Barnik 1987 Gdańsk Acxiom Running Team
350 Ewelina Gradzik 1991 Gdańsk LPP TEAM
351 Zenek Blencki 1953 Gdynia
352 Dariusz Gąszczyk 1991 Gdynia
353 Bartek Miśkowiec 1980 Gdynia Biegamyrazem.pl
354 Błażej Urbanowicz 1958 Gdynia MEGA COFFEE TEAM
355 Edyta Drojecka 1972 Gdynia Gdynia Medica
356 Karina Dąbrowska 1983 Gdańsk LPP TEAM
357 Anna Zawadzka 1979 Gdynia
358 Andrzej Nowak 1978 Gdynia
359 Alicja Gajewska 1984 Rumia
360 Michał Lis 1990 Wejherowo
361 Żaneta Szustakiewicz 1993 Gdynia Padł na ryj
362 KRZYSZTOF KONCZALSKI 1969 PEPOWO LOTOS RUNING TEAM
363 Jerzy Muszyński 1958 Sopot
364 Marcin Dura 1988 Gdańsk
365 SYLWESTER BORKOWSKI 1970 REDA TRI-TEAM RUMIA
366 Maciej Boćkowski 1967 Gdynia 586-160-75-22
367 Anna Szymiec 1989 Gdynia Fit Ania #ProjektBikiniFitness
368 Michał Gajewski 1975 Gdynia Biegam dla siebie
369 Patryk Miotke 1989 Kębłowo BPBK
370 Michał Jeżewski 1979 Gdynia MAG Von Igel Team
371 Emilia Wrosz 1987 Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega
372 Monika Kordek 1988 Gdańsk Przegrywy
373 Justyna Wielińska 1989 Chojnice
374 Piotr Bednarski 1987 Gdańsk SGS POLAND TEAM
375 Rafał Szramka 1975 Gdańsk SZUWAX run.log.com
376 Bartosz Barański 1979 Gdańsk Wróbla Staw
377 Anna Rybołowicz 1984 Gdynia
378 Łukasz Szymański 1988 Gdańsk
379 jan iwanicki 1975 gdynia Bieg w butach
380 Bartłomiej Maszota 1988 Gdynia
381 Grzegorz Więckowski 1979 Gdańsk KW Trójmiasto
382 Jacek Fenczyszyn 1959 Gdynia
383 DARIUSZ FAIGA 1975 gdynia TSUNAMI
384 Paweł Lewandowski 1982 Gdynia DUBTREK
385 Katarzyna Pszczółkowska 1989 Gdańsk Dlaczego ja?
386 Rafał Buchliński 1978 Gdynia Sport-evo / Biegamyrazem.pl
387 Zbigniew Łęgowski 1957 Gdynia ARKA Gdynia
388 Barbara Dąbrowska 1990 Gdańsk
389 Paweł Tokarski 1981 Gdańsk
390 Marek Bielawski 1988 Gdynia ORP "LECH"
391 Marcin Wasilewski 1977 Gdynia Apteka Gemini Team
392 Adam Żyliński 1984 Gdynia Pwc CoE Run Team
393 Justyna Burzyńska 1977 gdynia
394 Michał Gutowski 1986 Gdynia
395 Bartłomiej Klas 1983 Luzino Maja Team
396 Piotr Matosek 1967 Gdynia Misia & Madzia
397 Julia Okuniewska 1998 Nowa Wieś Lęborska
398 Agata Zielińska-Okoń 1980 Gdynia
399 Maciej Schulz 1971 Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA
400 Sławek Suchomski 1982 Rumia
401 Marcin Adamiak 1977 Gdynia Malwin
402 Marcin Dramiński 1988 Ciechanów
403 Karolina Ferenc 1981 Gdańsk Scandic Run Team
404 Mariusz Wożniak 1976 Gdynia
405 Marta Adamowicz 1977 JAnkowo Gdańskie
406 Mariola Goć 1978 Kowale Intersport Galeria Bałtycka
407 Karol Węgrzynowski 1986 Gdynia
408 Robert Staciwa 1972 Radoszyce
409 Barbara Staciwa 1976 Radoszyce
410 Elena Dunin-Barkowska 1985 Gdansk Scandic Run Team
411 Grzegorz Sprengel 1980 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active! / Leśne Dziadki
412 Krzysztof Detlaf 1990 Gdynia
413 KORNELIA WIŚNIEWSKA 1974 GDAŃSK
414 Bartłomiej Bielski 1977 Gdynia Torus Triathlon Team
415 Katarzyna Wójcik 1992 Łódź
416 JACEK GRZENKOWICZ 1966 GDYNIA LARA FABIO TEAM / WYMIATACZE
417 Krzysztof Widawski 1990 Toruń
418 Joanna Warzała 1977 Gdynia
419 Patryk Kalinowski 1991 Toruń Pendzoncy Jeleń
420 Daniel Dawidowski 1981 Rumia Sesil
421 Grzegorz Gierszewski 1988 Gdynia SGS POLAND Team
422 JACEK PĘCHERZEWSKI 1965 GDAŃSK Ratmed1115
423 Eugenia Hennig 1978 Wejherowo 1978
424 Marek Witkowski 1973 Wejherowo CHODAKI.PL
425 Marcin Dering 1989 Demlin
426 Karol Kierek 1993 Gdynia
427 JAREK KRZYK 1961 Gdynia OIRP Gdańsk
428 Arkadiusz Suska 1979 Gdynia AStrainer - przebiegać astmę
429 Damian Szczesny 1985 Gdańsk Gdański Uniwersytet Medyczny
430 Damian Grzybiński 1979 Gdańsk BBL
431 Paweł Kurszewski 1989 Kościerzyna AGK
432 Marysia Rzeszutek 1990 Łódź
433 Agnieszka Łojko 1976 Żary
434 Krzysztof Cymerys 1980 Gdynia
435 Jaroslaw Ajtel 1976 Gdansk Team Letja
436 Dominik Szulc 1987 Sierakowice Szpòrt mùszi bëc
437 Kamil Bladowski 1998 Rumia Zorza Gdynia
438 Tomasz Tołoczko 1991 Gdańsk
439 Andrzej Lewiński 1973 Gdynia biegamyrazem.pl
440 Jarosław Piechowski 1979 Chojnice Chojnice
441 Piotr Giedrojć 1978 Gdynia Hurricane Carviny Turbo Runners
442 Jowita Dalke 1983 Gdańśk -
443 Sandra Sankowska 1988 Sopot AIC Team
444 Natalia Bigott 1985 Gdynia
445 Grzegorz Piechowski 1972 Chojnice
446 Wioletta Becker 1972 Lębork Farm Frites Poland
447 Kamil Sumiński 1988 Sopot
448 Bogusław Pergoł 1972 Gdańsk Smaruj na Trening/Grupa GPEC
449 Zbigniew Andrzejczak 1966 Gdynia
450 Adam Mackiewicz 1990 Gdynia Arka Gdynia
451 Adam Laskowski 1981 Gdynia WHC
452 Krzysztof Gorczycki 1977 Gdańsk Martinia
453 Tomasz Kołodziejczyk 1989 Gdynia
454 Łukasz Tretyn 1979 Gdańsk
455 Łukasz Czubiel 1980 Gdańsk Biegaj z Głową
456 MARTA KOSTUCH 1988 Kartuzy Chmielno
457 Katarzyna Łagosz 1999 Mosty
458 Aleksandra Szymańska 1993 Puck
459 Magdalena Grajewska 1979 Gdynia Pan Kurczak
460 Adam Szymkowiak 1986 Gdynia
461 Krystian Meyer-Szary 1986 Gdynia www.wakacjelubiatowo.pl
462 Krzysztof Puła 1976 Gdynia OPEC Gdynia
463 Iwona Osiowy 1977 Rumia
464 Łukasz Grzyb 1989 Gdańsk FlyFun Łukasz Grzyb
465 Paweł Brzozowski 1977 Gdańsk Akademia Biegania
466 BARTOSZ BARTOSZEWICZ 1980 GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM
467 Krzysztof Paradzewski 1978 Łęgowo Łęgowo Team
468 Antoni Cichończuk 1949 Gdynia FLOTA Gdynia
469 Agnieszka Bejnar 1984 Gdynia
470 Krzysztof Syrewicz 1969 Lidzbark Warmiński BBL
471 Filip Tyburski 1982 Grudziądz KM PSP Grudziądz
472 Jacek Lewandowski 1967 Gdynia
473 Jarosław Włodarczyk 1973 Nowa Szarlejka
474 Monika Winnik 1983 Gdynia
475 Aleksandra Konarzewska 1974 Gdynia
476 Michał Panek 1984 Sopot Padł Na Ryj Team
477 Marcin Segin 1977 Zalewo Sprint Zalewo
478 Tomasz Madej 1975 Sosnowiec Skarpa Sosnowiec
479 Marcin Sobolewski 1977 Zalewo UKS TRS Susz
480 Julita Sobolewska 1976 Zalewo
481 Grzegorz Krupa 1977 Częstochowa ANWIL TEAM
482 Marek Bartoszek 1989 Niepołomice
483 Karol Rymarkiewicz 1980 Gdańsk
484 Izabela Szczupakowska 1975 Gdańsk
485 agnieszka sendecka 1983 Gdańsk LPP TEAM
486 Julita Frączyk 1985 Braniewo/Gdynia
487 Jacek Gibas 1971 Dębogórze Wybudowanie Gibi Team
488 Michał Stankiewicz 1975 Gdynia
489 Izabela Śliwińska-Wyka 1975 Gdynia WATAHA
490 Tomasz Lisiecki 1967 Gdynia NEXUS Team
491 Feliks Fobke 1989 Gdynia
492 Wojciech Siedlar 1977 Sopot
493 KRZYSZTOF BATYCKI 1980 HEL PUNKT BAZOWANIA HEL
494 Darek Wójcicki 1988 Radom
495 Malgorzata Jankowicz 1985 Gdynia
496 Asia Prętnik 1980 Gdynia Prętnik Team
497 Rafał PRĘTNIK 1979 Gdynia Prętnik Team
498 MACIEK POGORZELSKI 1973 Straszyn Straszyn Biega
499 Krzysztof Kołkowski 1972 Gdynia PSG Citron
500 Anna Kołkowska 1972 Gdynia PSG Citron
501 Michał Telepski 1986 Pruszcz Gdański Lufthansa Systems Poland Runners
502 Irena Konyukh 1975 Gdynia Ladies Biega
503 Filip Reszke 1995 Wejherowo Biuro Ochrony Mustang
504 Marta Gliwińska 1992 Gdynia
505 Agnieszka Kmiecik 1976 Gdynia LOTOS Running Team
506 Maciej Salamaga 1984 RUMIA BigYellowFoot Adventure Team
507 Waldemar Zasada 1978 Władysławowo feniksjastrzebia.pl
508 Anna Janowicz 1979 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
509 Robert Gruchała 1978 Gdynia Padł na Ryj Team
510 Laura Bekier 1993 Malbork ProFIT TEAM
511 Mariusz Kościelski 1966 Gdynia COM-DKM
512 Leszek Gontarz 1970 Gdańsk
513 Bozena Hinca 1981 Gdynia Park run Gdynia
514 Arkadiusz Miłejko 1976 Grzybno Akademia Biegowa Kartuzy
515 Piotr Rygielski 1975 Gdynia
516 Rafał Birbach 1992 Stare Jabłonki
517 Mariusz Mamczyński 1971 Elbląg
518 Anna Pertkiewicz 1972 Gdańsk
519 Piotr Przybysz 1982 Rumia
520 Piotr Anolik 1968 Gdynia
521 Artur Czapliński 1973 Gdynia
522 Anna Rychert 1988 Wejherowo Athletic Apollo
523 Anna Issel 1983 Gdynia
524 Dariusz Żuk 1981 Gdańsk
525 Dorota Tomczak 1968 Gdańsk Doris Day
526 Slawomir Kuncewicz 1976 Gdansk
527 Piotr Dalka 1973 Człuchów
528 Iwona Dalka 1973 Człuchów
529 Adrianna Bisewska 1973 Gdynia ST biega
530 Michał Włoch 1977 Gdynia
531 Daniel Chodyna 1984 Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz
532 Emilia Jesionowska 1998 Młyniec Pierwszy DRUŻYNA SZPIKU
533 Anna Szałła 1983 Gdynia WATAHA
534 Krzysztof Sośnicki 1948 Hel
535 Marek Targosz 1977 Gdańsk WATAHA
536 Marcin Szczęsny 1984 Gdańsk
537 Roma Wasielewska 1999 Gdańsk Good Luck Club
538 agnieszka sull 1973 Wodnica NIGHT RUNNERS SŁUPSK
539 Kacper Sull 1998 WODNICA NIGHT RUNNERS SŁUPSK
540 Julita Damps 1981 Słupsk NIGHT RUNNERS SŁUPSK
541 Dagmara Wiwatowska 1981 Straszyn
542 Leszek Kowalczuk 1978 Pogórze
543 Anna Krawczuk-Kiełb 1974 Darłowo Żyj z energią
544 Marek Wiśniewski 1977 Bojano Bojano Biega
545 Marcin Ruszczyk 1983 Łódź
546 Maria Wójcik 1985 Gdańsk Running Sucks
547 Łukasz Nowak 1983 Gdańsk Running Sucks / Dzikie Bułki w Galopie
548 Piotr Reginia 1983 Wejherowo RUM RUNNERS
549 Krzysztof Boruszewski 1975 Lębork
550 Artur Pierzynowski 1973 Płońsk
551 Radosław Frączak 1982 GDYNIA RAGE
552 Aleksandra Kowalska 1989 Sopot
553 mirosław Gawryś 1979 Rumia
554 Piotr Kempczyński 1973 Gdynia Husaria RUN Gdynia
555 Rafał Małek 1994 Gdańsk Invictus 3City
556 Jan MARKO 1965 Gdynia run-log.com
557 Przemysław Michalski 1974 Gdańsk GRH "2-go Morskiego Pułku Strzelców"
558 Kamil Zbąski 1975 Gdynia
559 Radosław Marszałkowski 1972 Gdynia taxout team
560 ANDRZEJ PĄCZEK 1970 Gdańsk Cookies
561 Justyna Jankowska 1986 Słupsk Mróweczki
562 Krzysztof Madej 1985 Kobylnica Mróweczki
563 Filip Młynarczyk 1976 Gdańsk EZA
564 Aleksandra Zielińska 1985 Gdynia
565 Marcin Ługowski 1981 Gdańsk
566 Aleksander Chrzan 1975 Gdynia
567 Adam Priebe 1980 Gdynia
568 Piotr Piątkowski 1971 Tczew
569 Joanna Mientka 1987 Smołdzino
570 Urszula Ruchlewicz 1969 Sztum
571 Jakub Bruski 1975 Gdynia
572 Wojciech Szczepaniak 1972 Gdynia
573 Marcin Lipiecki 1983 Gdynia PUH Auto-Mobil sp. z o.o.
574 Adam Narloch 1971 Łąg Zieloni Łąg
575 Jędrzej Strumiłło 1974 Żukowo
576 Marek Wydra 1973 Gdynia
577 Beata Boza 1973 Gdynia Ciastki
578 Krzysztof Czerski 1976 Chłapowo Ciastki
579 ROBERT PIETRZYKOWSKI 1971 GDYNIA LENA TEAM
580 Aurelia Makowska 1987 Gdańsk
581 Tomasz Korpalski 1981 Gdańsk Team FRIENDS
582 RAFAŁ DORSZEWSKI 1977 Malbork
583 Anna Kollek 1964 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
584 Dawid Lewko 1984 Gdynia
585 Ryszard Rychert 1986 Gowino
586 Marcin Tański 1975 Puck
587 Joanna Płuciennik 1988 Gdynia
588 adam angielczyk 1988 Gdańk Reaktywuj się w Maratonie
589 Paweł Buczyński 1973 Trąbki Małe
590 Arkadiusz Wasilewski 1973 Sopot TDT
591 Danuta Chilla 1982 Gdańsk
592 Dariusz Lotko 1975 Gdynia Hania & Weronika & Mateusz :-)
593 Tomasz Mikulski 1996 Łazy KM Aktywni Sochaczew
594 Renata Koszela 1974 Zalasewo non mollare mai
595 Marcin Koszela 1973 Zalasewo non mollare mai
596 Julia Bank 1996 Wejherowo
597 Rafał Matysiak 1970 Gdańsk MTB Pruszyński
598 Grażyna Golinska 1989 Gdańsk
599 Kinga Stolc 1982 Skarszewy
600 Maciej Krajewski 1985 Gdynia YAMEO
601 Sebastian Śliwiński 1979 gdynia SLIVA
602 MONIKA ŚLIWIŃSKA 1981 gdynia SLIVA
603 Bartłomiej Jankowski 1973 Gdynia
604 Paweł Piskorowski 1988 Racibórz
605 Paulina Turner 1988 Gdynia
606 Nick Turner 1971 Gdynia
607 Jana Gliniecka 1971 Warszawa
608 Arkadiusz KEMPIŃSKI 1971 Gdynia Kempes
609 Piotr Wawrzyniecki 1988 Gdynia Kuźnia Pływania Running Team
610 Agnieszka Wlazło 1975 Gdańsk
611 Michal Polichnowski 1987 Gdynia
612 Maciej Sukalski 1991 Brodnica
613 karolina bisko 1984 gdynia
614 RAFAŁ Jaroszkin 1977 Gdańsk 2017
615 Anna Hajdarowicz 1981 Straszyn
616 Ola Pagacz 1983 Gdynia
617 Piotr Mierski 1983 Gdynia
618 Krzysztof Orent 1984 Warszawa TAG
619 Tomasz Student 1968 Bojano Bojano Biega
620 Beata Student 1970 Bojano Bojano Biega
621 Wojciech Sobów 1969 Gdansk
622 krzysztof kozaczuk 1983 gdynia
623 Arkadiusz Kuta 1970 Tolkmicko
624 Doris Kleina 1976 Bojano Bojano Biega
625 Aleksandra Hromiak 1993 Gdynia
626 Agnieszka Góralczyk 1990 Gdynia
627 Grzegorz Talewski 1990 Gdynia
628 Aleksander Durkiewicz 1974 Braniewo
629 Janusz Kobyra 1970 Elbląg
630 Jan Czupajło 1962 GDAŃSK
631 Anna Bałdyga 1978 Reda RUNEDA
632 Sławomir Bałdyga 1974 Reda RUNEDA
633 Karolina Żak 1988 Gdynia Husaria RUN Gdynia
634 Marta Labuhn 1991 Gdynia
635 Artur Juszko 1974 Gdańsk Tygrysy z Wartsili
636 Martyna Urbańska 1991 Gdańsk
637 Paulina Tafelska 1991 Gdynia
638 Ryszard WRZOSEK 1941 Gdynia Parkrun Gdynia
639 Martyna Nadstawna 2001 Krzaki Czaplinkowskie
640 Anita Lewandowska 1985 Wrocław GT RAT
641 Tomasz Cichocki 1973 Gdynia CETE.com.pl
642 Patrycja Kucharczyk 1993 Ornowo 44
643 Krzysztof WRZOS 1969 WŁADYSŁAWOWO Biegamy Razem Władysławowo
644 Agata Miziuk 1995 Gdańsk
645 Julia Ornowska 1981 Bysław
646 Aleksandra Markowska 1981 Gdańsk Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG
647 Małgorzata Kowalik 1995 Kraków 42 do Szczęścia
648 Piotr Skrzypkowski 1985 Sierakowice
649 Marcin Szary 1972 Gdynia SZARY.PL
650 Artur Jankowicz 1984 Malbork
651 MARIUSZ GERING 1983 Gdańsk DCT drużyna biegowa
652 Michał Kraska 1981 Gdynia VOFFICE TEAM
653 Daniel Szurek 1982 Gdańsk PlanetBike
654 Marta Kłosowska 1989 Gdańsk
655 Mateusz Kłosowski 1988 Gdańsk
656 Renata Szelest 1965 Lodz
657 Jakub Sperka 1987 Gdynia StudioBezNazwy Fotograf
658 Krzysztof Janisz 1971 Juszkowo
659 Sławomir Smyk 1980 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
660 Kuba Klebba 1986 Rumia Copacabana
661 Agnieszka Pioruńska 1977 Gdynia
662 Artur Kotłowski 1979 Luzino GKS Kaszubi Luzino
663 Krzysztof Kliszczak 1980 Poznań
664 Anna Wrzaszcz 1984 Gdynia
665 Waldemar Kowalski 1985 Borkowo
666 Karol Cieślarczyk 1984 Gdynia
667 Piotr Głowala 1990 Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn
668 Andrzej Koprowski 1956 Gdańsk
669 Karolina Cybulska 1981 Gdynia VOFFICE Team
670 Gabriela Mazur 1971 Gdynia
671 Stanisław Grygorowicz 1978 Gdańsk
672 Dawid Rybacki 1983 Bożepole Wielkie
673 Marek Kaczorowski 1953 Gdańsk
674 Monika Guzińska 1994 Gdynia
675 Piotr Wieczorek 1976 Gdańsk Days of Future Past
676 Michał Główczewski 1975 Nowy Dwór Wejherowski
677 Grzegorz Turczyn 1970 SŁUPSK Night Runners SŁUPSK
678 Karolina Jedynak 1978 Wejherowo Athletic Apollo
679 Marcin Hinz 1984 Rumia www.IronFactory.pl
680 Sławomir Mikołajczyk 1971 Gdynia Metalowiec
681 Sławomir Adamusiak 1976 Iława parkrun Rumia
682 Konrad Kluza 1984 Łódź
683 Monika Plinska 1990 Gynia Gumisie
684 Marika Sobiesniewski 1995 Gydnia Gumisie
685 Kamil Stefanski 1996 Gynia Gumisie
686 Robert Zięba 1974 Kościerzyna Kościerska "20"
687 Beata Zięba 1975 Kościerzyna Kościerska "20"
688 ŁUKASZ SAPIERZYŃSKI 1983 GDAŃSK
689 Martyna Pankowska 1990 Grudziądz Morsy z Grudziądza
690 Mateusz Piernikarczyk 1995 Gdynia ZHR
691 KATARZYNA ROSA 1983 GDAŃSK
692 Krzysztof Świetliński 1974 Sopot
693 Żaneta Świetlińska 1974 Sopot
694 Kornel Leszkowicz 1989 Gdynia
695 zygfryd liban 1943 tczew biegajacytczew
696 Bartosz Szajerka 1991 Rumia
697 Krzysztof Szajerka 1963 Rumia
698 Grzegorz Wątróbski 1974 Gdynia Coca-Cola CCD TEAM
699 Przemysław Olszewski 1983 Bydgoszcz
700 Krzysztof Droszcz 1983 Gdańsk BigYellowFoot AdventureTeam
701 Monika Kałek 1988 Gdynia Kobiety Biegają
702 Adrian Lewandowski 1986 Warszawa Sales & More Running Team
703 Maria Czachowicz 1980 Gdansk TriMama Team
704 Martyna Formella 1993 Gdańsk Wild Team
705 Krzysztof Klimowicz 1978 Gdańsk
706 Paweł Jendrzejewski 1988 Gdańsk
707 Małgorzata Wojtanis 1990 Gdańsk Iron Woman
708 Daria Jendrzejewska 1991 Gdańsk Iron Woman
709 Małgorzata Skowrońska 1987 Gdańsk
710 Andrzej Szklarski 1973 Elbląg
711 Alicja Szklarska 1976 Elbląg
712 Jacek Richter 1978 Gdańsk
713 Hubert Pietkiewicz 1991 Gdynia CFP
714 Krystian Sekulski 1981 Gdańsk K&L
715 Paweł Jacewicz 1992 Gdańsk Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG
716 Bartosz Ossowski 1987 Kaźmierz
717 Artur Zagozdon 1967 Stężyca
718 Dagmara Rudnik 1988 Pruszcz Gdański
719 Dawid Kukliński 1995 Kwidzyn
720 Piotr Kaszyński 1963 Sopot Lightbox Runners Team
721 Elżbieta Łukowicz 1974 Dębogórze
722 Ireneusz Łukowicz 1972 Dębogórze
723 Urszula Sertel 1984 Gdańsk LOTOS Running Team
724 Krzysztof Baranowski 1965 Skarszewy
726 Joanna Sobczyk 1980 Grudziadz Zodiak gym
727 Mateusz Kurszewski 1990 Rotmanka
728 Radosław Orłowski 1978 Sopot #kaszanienamoka
729 Piotr Potulski 1984 Borkowo GetResponse
730 Tobiasz Całuch 1985 Gdańsk KTC
731 Kasia Kopeć 1989 Gdynia In Running Shoes
732 Karol Dzido 1986 Gdynia 3Team
733 Marcin Pudło 1981 Gdańsk 3Team
734 Sławomir KACZMAREK 1976 RUMIA NO RISK NO FUN
735 Justyna Dombrowska-Grochowska 1985 Rumia Wymiatacze
736 Wioletta Osuchowska 1972 Warszawa PKO Bank Polski
737 Łukasz Stepnowski 1984 Gdynia
738 Jaroslaw Witkowski 1972 Straszyn
739 Przemysław Rodziewicz 1983 Borkowo Borkowo Team
740 Sebastian Czarnecki 1988 Borkowo
741 Anna Kalinowska 1986 Gdynia
742 Dorota Interewicz 1968 Gdynia I ALO Gdynia
743 Grzegorz Elmiś 1975 HEL Biegacz Portowy Hel
744 Paweł Kulas 1981 Pogórze Wymiatacze
745 Karolina Łosińska 1987 Gdynia
746 Leszek Cudnowski 1970 Gdańsk
747 Kacper Szamocki 1987 Gdańsk
748 Kacper Wojciechowski 1994 Gdańsk
749 Patryk Syldatk 1991 Gdynia
750 Ryszard Jaśkowiak 1952 Pruszcz Gdański
751 Marcin Rachwalski 1982 Gdańsk brak
752 Maciej Grzelak 1946 Sopot Dom Starców Sopot
753 Paulina Mucha 1986 Pogórze TriMama Team
754 Anna Jankowiak 1974 Koleczkowo Run Pro Sport
755 Sara Jędrzejewska 1989 Gdańsk brak
756 Dariusz Jankowiak 1972 Koleczkowo
757 Joanna Berdys-Kochańska 1978 Gdańsk KS Orły Gdańsk
758 Marek Zieliński 1990 Gdynia
759 Michał Wiśniewski 1977 Gdynia Andrem AB
760 Iwona Niewińska 1969 Gdynia Gdynia Dive
761 Sławomir Adamczyk 1975 Rumia
762 Krzysztof Kowalski 1968 Sopot
763 Maciej Hirsz 1973 Gdańsk
764 Łukasz Lanc 1988 Leśniewo MTB - Małe Trójmiasto Biega
765 Weronika Mischke 1985 Lubkowo
766 Anna Stankiewicz 1987 Lubkowo
767 agnieszka golla 1977 żarnowiec radość biegania
768 Dorota DERHELD 1983 Gdynia
769 Tomasz GRĘDA 1977 Gdynia
770 Magdalena Fanslau 1992 Starogard Gdański Pędzące wiewiórki
771 Jolanta Tarkowska - Fanslau 1963 Starogard Gdański Pędzące wiewiórki
772 Robert Witkowski 1965 Gdynia
773 karolina kożuszek 1976 żarnowiec radość biegania
774 ALICJA ŚWITLIK 1986 GDAŃSK
775 Rafał Suchowirski 1978 Gdańsk
776 Bożena Głuszek 1963 Gdynia
777 Iwona Głuszek 1961 Gdynia
778 Romka Bradtke 1979 Lubkowo
779 Kacper IWANIUK 1994 Gdynia
780 Mikołaj Truszczyński 1994 Gdynia
781 Wojciech Dębski 1981 Gdańsk KS Orły Gdańsk
782 Barbara Dębska 1976 Gdańsk KS Orły Gdańsk
783 Barbara Łabuć 1981 Pogórze Wymiatacze
784 Andrzej Zakrzacki 1978 Gdynia
785 Artur Zieliński 1965 Gdynia 3CityCules
786 Sławomir Wojtacki 1969 Jankowo Gdańskie
787 henryk chudy 1955 sławsko k s olszewski i synowie
788 Marek Dorobczyński 1985 Chałupy Chałupy
789 Agnieszka Koczaj 1977 Nowa Wieś Malborska Nowa Wieś Malborska
790 Paulina Chudzińska-Biernat 1975 Gdynia
791 Marcin Zygmunt 1980 Gdansk
792 Tomasz Kołakowski 1980 Gdynia
793 Roman Suszek 1973 Sopot
794 Sylwia Dorobczyńska 1990 Chałupy Chałupy
795 MATEUSZ KOLINSKI 1980 Kaliska KKB
796 Dariusz Rewers 1977 Kosakowo Rewers
797 Tomasz Woźniak 1976 Gdańsk Tridea Team
798 Piotr Zygmuntowicz 1953 Gdynia Morsy Gdyńskie
799 Dariusz Suski 1968 Gdańsk PrzewozyGrupowe.pl
800 Agata Suska 1970 Gdańsk PrzewozyGrupowe.pl
801 Łukasz Figurski 1990 Mosty
802 Ewa Nowak 1973 Gdynia Aktywni po 40
803 Przemysław Pachut 1976 Gdynia Run Vegan
804 Adam Redzimski 1968 Gdynia Saturn Gdynia
805 Katarzyna Kiewro 1970 Gdańsk
806 Artur Kultys 1971 Gdynia Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
807 Mateusz Szymański 1997 Władysławowo
808 Dariusz Bożeński 1971 Rumia
809 MARCIN BONALSKI 1976 GDYNIA SPEDMAN TEAM
810 Joanna Bonalska 1976 Gdynia BRRR CONTO
811 Mirek Karaszewski 1975 Gdynia
812 Michał Wasilewski 1973 Gdańsk
813 Roman Wirkus 1973 Kościerzyna JAGODOWA TEAM
814 Andrzej Pilski 1949 Frombork Barefoot Runners Society - UK
815 Joanna Sztybor 1976 Gdańsk 80-034
816 Adam Schröder 1978 Gdynia
817 Zbigniew zibi Jakubek 1971 Gdańsk Team Trójmiasto
818 Katarzyna Grzegorzewska 1986 Gietrzwałd SSPS AZS OLSZTYN
819 Jarosław Witkowski 1958 Gdańsk RMDC
820 Patrycja Miśkowiec 1983 Gdynia Kancelarie BGP
821 Iwona Pakuła 1978 Gdynia
822 Rafal Barnowski 1986 Gdynia
823 Grzegorz Dąbski 1978 Gdynia MacioMimi
824 Mateusz Wołkowicki 1983 Gdynia Pryzmat Geodezja mgr inż Mateusz Wołkowicki
825 JOLANTA SZCZESNA 1992 KIEŁPINO
826 Lucyna Prasek 1956 Gdynia
827 Marta Strzelecka 1983 Warszawa
828 Władysław Ryciuk 1959 Rumia
829 piotr koba 1975 wroclaw gardzielewskiteam
830 Monika Kukiełczak 1974 Straszyn DGTronik
831 magdalena jakóbczak 1978 Wrocław
832 AGNIESZKA GRZESIK-URBAN 1980 GDYNIA WYMIATACZE
833 Marlena Kamińska 1983 Gdynia Wymiatacze
834 Marzena Grzendzicka 1974 Gdansk
835 MICHAŁ RACHWAŁ 1978 GDAŃSK Matex
836 Żaneta Luda 1986 Radoszki
837 Tomasz Jurewicz 1969 Elbląg Jesteś Zwycięzcą czyli wstań, podnieś się ;)
838 Zbigniew Jakubowski 1964 Żarnowiec Radość Biegania
839 Danuta Pakuła 1966 Żarnowiec Radość Biegania
840 Paweł Papke 1981 Gdańsk
841 Aleksandra Bartyska 1984 Gdynia
842 Natalia Karpiczenko 1993 Gdańsk
843 Leszek Niedźwiecki 1969 Gdańsk ARIEN
844 Łukasz Sorn 1987 Gdynia Biegamyrazem
845 Sylwester MIERZEJEWSKI 1972 Rumia OSNiP WP Active Team
846 Rafał Prabucki 1989 Rumia AZS UO Opole
847 Janusz Wojtowicz 1984 Żarnowiec Radość Biegania
848 Kinga Sicińska 1980 Gdańsk LPP TEAM
849 Agnieszka Wojtowicz 1984 Żarnowiec Radość Biegania
850 Dorota Łobodzińska 1976 Gdynia Wymiatacze
851 Katarzyna Kasprzyk 1974 Gdańsk Osowa biega
852 Stanislaw Tworkowski 1964 Gdynia
853 Paweł Pawłowski 1987 Gdańsk
854 Michał Kacprzak 1985 Gdynia
855 Michał Lepa 1978 Gdańsk
856 Mirosław Koszykowski 1965 Gronowo Elbląskie Sekcja biegowa AŚ ELBLĄG
857 Szymon Szemberski 1981 Gdańsk
858 Georgis Bogdanis 1955 Sopot MICROSYSTEM
859 ANITA SKALSKA 1982 Gdynia
860 MAREK WYSZYŃSKI 1956 ELBLĄG PHU POLISZYNEL JANUSZ WYSZYŃSKI
861 robert kossendowski 1976 gdynia
862 Wojciech Jacaszek 1982 Pogórze Urwis Biega
863 Jacek Zinkel 1964 Luzino JW 3936
864 Marek Grodzki 1975 Gdańsk Lifeguard Gdynia
865 Małgorzata Harasimiuk-Grodzka 1977 Gdańsk Lifeguard Gdynia
866 TOMASZ FIGURA 1982 Łęgowo KPP
867 Adam ŚCIECHOWICZ 1972 Gdynia Centrum Operacji Morskich
868 Andrzej Zadora 1968 Gdynia POLSKA - MORSY GDYNIA
869 Michał Ossowski 1984 Gdańsk 49 Blot/Pruszcz Biega
870 Małgorzata Kaczyńska 1979 Rumia
871 Zdzisław Kopeć 1963 Gdańsk
872 Magdalena Bożek 1979 Gdynia Wymiatacze
873 Wojciech Ziembla 1975 Gdynia
874 Grzegorz Nadstawny 1968 Krzaki Czaplinkowskie Nadstal
875 Dawid Dawidowski 1983 Sierakowice jedziemy do odciecia:)
876 Greta Kristiansen 1965 Gdynia BornholmRunners.com
877 Anna Naczke 1972 Chwaszczyno
878 Agata Lewicka 1985 Gdynia HERRINGS 04
879 Arkadiusz Janeczko 1986 Gdansk Seals
880 Piotr Walaszkowski 1964 Wejherowo
881 Aleksandra Beczek 1979 Suchy Dwór Parkrun Gdynia
882 Michał Salwin 1978 Gdynia Atena SA
883 Maciej Rogocz 1977 Gdynia
884 Joanna Kietlińska 1986 Gdynia
885 Maciej Salamonik 1983 Gdańsk
886 Tomasz Śliwiński 1968 Straszyn 1968
887 Maciej Bieliński 1972 Mosty MW
888 Mateusz Kowalski 1985 Bydgoszcz
889 Tamara Kaśnicka 1979 Nieckowo 24
890 Natalia Ruchlewicz 1994 Sztum
891 Radosław Kubuszewski 1987 Kębłowo
892 Mateusz Salamon 1991 Gdynia
893 Anna Sularz 1991 Gdynia OIRP Gdańsk
894 Anna Gołdyn 1989 Kębłowo
895 Ewa Kubuszewska 1959 Kębłowo
896 ewa waruszewska-krachulec 1974 Gdynia
897 Piotr Sroczyński 1971 Borkowo
898 Piotr Maślak 1979 Gdańsk Afiliacje.pl
899 Iwona Winiarek 1980 Warszawa RUN A LOT
900 Piotr Płaskociński 1996 Kolno
901 Jacek Procyk 1961 Mąkowarsko Łakomowo
902 Krzysztof Wilemborek 1956 Rumia Bieg dla życia
903 Sebastian Figaj 2001 Warszawa
904 Ewa Figaj 1974 Warszawa
905 Waldemar Błaszczak 1952 Gdańsk 1952
906 Piotr Marguardt 1973 Starogard
907 Maria Pióro 1969 Gorzędziej Biegający Tczew
908 Joanna Janisz Kozikowska 1976 Juszkowo Pruszcz Biega
909 Marcin Adamczyk 1982 Gdańsk Blue Media Team
910 Olga Bartocha 1978 Starogard
911 Robert Grądzki 1985 Gdańsk LPP TEAM
912 Patryk Kamiński 1988 Iława Mobilek
913 BARTOSZ KUBACH 1988 Iława MobileK
914 Leszek Augustynek 1966 zakopane 2young2die
915 Marcin Serema 1979 Pierwoszyno Wymiatacze
916 Maciej Humanowski 1992 Władysławowo
917 KAROLINA GÓRSKA 1981 GDYNIA
918 Danuta Nowak 1982 Rumia
919 sylwia pindelska 1988 gdynia
920 Karolina Stosik 1980 REDA
921 Monika Tuszyńska 1976 Kurzętnik
922 Paweł KARWOWSKI 1975 Gdańsk Wild Team
923 Maciej Hewelt 1990 Gdansk ASICS FrontRunner Polska
924 WIESŁAWA WENTA 1978 WYGODA SIERAKOWSKA
925 Wojciech Gaca 1986 Berlin
926 Paweł Kuś 1972 Gdańsk
927 Jarosław Adamus 1960 Gdańsk 1960
928 Daniel Czajka 1984 Gdańsk
929 Joanna Koralewska 1982 Gdańsk
930 Monika Szreder 1976 Rumia
931 Oktawiusz Deaki 1979 Zabrze
932 Kamil Woś 1983 Gdańsk Nordcity
933 Damaris Hordejuk 1989 Gdańsk Nordcity
934 Mirosław Bieszke 1965 Gdynia
935 Sonia Majchrzak 1978 Gdynia Reading Joggers (UK)
936 Mateusz Karpiczenko 1990 Gdańsk
937 Marek Słowiński 1974 Warszawa
938 Jakub Bielerzewski 1974 Warszawa
939 Filip Żmijewski 1995 Gdańsk
940 Vincent Brom 1977 GDYNIA Parkrun Gdynia
941 Agnieszka Stróżyk 1975 Warszawa
942 Marcin Stróżyk 1977 Rumia
943 Stefan Feliniak 1983 Warszawa
944 Karol Lange 1978 Gdynia Moja Gdynia ONE MEN TEAM
945 Magdalena Wieclaw 1985 Gdańsk
946 Maciej Feld 1956 Bydgoszcz 1956
947 Kamila Kupis 1990 Gdynia
948 ROBERT SEBASTIAN KOWALSKI 1975 Gdańsk NIE MARNUJ TLENU
949 Edyta Wojciechowicz 1983 Cewice
950 Jeff Garrison 1965 Gdansk 2nd Baptist Church Gdansk
951 Andrzej Burtowy 1954 Gdańsk Radość z biegania
952 Radosław Jopek 1975 Gdynia
953 Dariusz Czarzasty 1970 Gdańsk BBMLW + HSR
954 Piotr Szultk 1967 Gdynia
955 Mariusz Strugalski 1974 Gdańsk
956 Aleksander Fenc 1974 Gdańsk
957 Daniel Malek 1982 Wejherowo Biegnę dla Celinki
958 Natalia Augustyniak 1986 Gdynia
959 Mariusz Karman 1976 Gdansk
960 JAN ROMPCZYK 1983 CHWASZCZYNO Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
961 Paweł Gliszczyński 1989 Koronowo
962 Grzegorz Misiejko 1984 Gdynia WICZLINO TEAM
963 Anna Karpińska 1986 Gdynia
964 Andrzej Konkel 1977 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
965 Katarzyna Morczyńska 1989 Grudziądz Grudziądza fit mama
966 Adam Kozłowski 1974 Grudziądz
967 Beata Kozłowska 1978 Grudziądz
968 Ela Drazkiewicz 1973 Gdansk
969 Jakub Daszkiewicz 1973 Gdańsk MISYS
970 Piotr Piskorski 1977 Golub-Dobrzyń
971 Waldemar Formella 1969 Wejherowo
972 Tomasz Głazik 1977 Wejherowo Redalica
973 Piotr Wojnarowski 1984 Gdańsk
974 Milena Starczewska 1988 Gdańsk
975 Tomasz Rychter 1973 Bojano
976 Krzysztof Rychter 1978 Gdańsk parkrun Gdańsk
977 Waldemar Fronc 1950 Gdynia Karwiny
978 Justyna Szpiegowska -Ostrowska 1977 GDAŃSK
979 Aneta Rychert 1993 Gdynia
980 TADEUSZ ORLIKOWSKI 1951 GDYNIA PARKRUN GDYNIA
981 Wojciech Mosor 1982 Tczew
982 Małgorzata Cichos 1990 Gdańsk
983 Dominika Lewińska 1979 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
984 Norman Szczepański 1990 Gdansk AS-PL
985 Kasia Pankiewicz 1979 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Runners
986 Dariusz Jastrzębski 1979 Sopot
987 Aneta Suchacka 1978 Gdynia
988 Mariusz Sitarczuk 1982 Gdańsk
989 Konrad Ulatowski 1988 Władysławowo
990 Aleksandra Nosel 1968 Chwaszczyno Chwaszczyno BIEGA
991 Magda Sędal 1988 Gdańsk
992 Izabela Grygowska 1987 Rumia zabiegana dama
993 Marcin Gryba 1979 Słupsk AŚNAEBAEM
994 Dariusz Tajerle 1978 Gdynia tekton capital
995 Aleksandra Wajrak 1992 Gdańsk
996 Anna Ustarbowska 1978 Gdynia
997 ANDRZEJ KLASA 1980 Janowo 26 Mażłeństwo z Klasą
998 Iwona Ciecholewska 1971 Malbork
999 Kinga Żebrowska 1985 Gdańsk
1000 Tomasz Węglerski 1972 Gdynia
1001 Marek Marczak 1970 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
1002 Renata Marczak 1975 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
1003 Joanna Kujawska-Frejlich 1985 Gdynia M&P
1004 Andrzej Kwaśny 1972 Gdynia TEAM KWASNY
1005 Krzysztof Dydyna 1969 Kąty Rybackie Wojsko Polskie
1006 Tomasz Nowaczyk 1982 Gdynia
1007 Jacek Słupek 1972 HEL 33 drOP - zo3
1008 Ewa Szemiot 1974 Mosty Wymiatacze
1009 Małgorzata Damaszk 1991 Rumia
1010 Karol Brzycki 1974 Gniew Trunsformacja Gniew
1011 Michal Linke 1984 Gdynia Promo Concept Team
1012 Grzegorz MUCHA 1973 Rumia
1013 Mateusz Jerciński 1992 Sieradz
1014 Maciej Rekieć 1982 Suchy Dwór BigYellowFoot Adventure Team
1015 Dawid Prętnik 1983 Rumia OSNiP WP
1016 Agnieszka Olszewska 1983 Gdynia
1017 Wojciech Dec 1978 Gdańsk
1018 Dawid Sobolewski 1979 Gdynia
1019 Lidia Reinke 1988 Gdańsk
1020 Marcin Krawczyk 1974 Gdynia
1021 Marcin Kubiak 1980 Gdynia WZMiO COM-DKM
1022 KINGA SZOSTAK 1988 GDYNIA
1023 Marzena Lubczańska 1966 Gdynia Struś Pędziwatr
1024 Tomasz Walczak 1978 Gdynia BHMW-Gdynia
1025 Daniel Łukaszewicz 1975 Gdańsk
1026 Krzysztof Trafalski 1971 Gdynia DCT Drużyna Biegowa
1027 Jarek Pogorzelski 1962 Pszczółki
1028 Natalia Wodynska Stosik 1981 Gdańsk TriMama
1029 Horia Dragusinoiu 1985 Gdynia Thomson Reuters
1030 Patryk Treichel 1991 Gdańsk AIC TEAM
1031 Robert Sobocki 1968 Gdańsk WUŻ Gdańsk
1032 Krzysztof Filip 1973 Dębogórze noClub
1033 Katarzyna Klimczyk 1989 Warszawa
1034 Łukasz Formela 1975 Kartuzy
1035 Szymon Leyk 1991 Gdynia
1036 Lilianna Malek 1984 Sierakowice
1038 Joanna Dąbrowska 1987 Reda KPW Gdynia
1039 Tomasz Dąbrowski 1987 Reda
1040 Oskar Gajewski 1987 Reda 2003
1041 Adam Remlajn 1970 Malbork Grupa Malbork
1042 Paweł Adamiak 1966 Warszawa NOTUS RUNNING TEAM
1043 Piotr Piasek 1985 Gdynia Wolves Summit
1044 DARIUSZ WŁADYMIRUK 1980 PRUSZCZ GDAŃSKI Pruszcz Biega
1045 Aleksandra Władymiruk 1980 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
1046 Małgorzata Mrowicka 1962 Rumia
1047 Mirosław Babirecki 1971 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM
1048 Lech Lenckowski 1986 Gdańsk Biegam U KOLESI
1049 Janusz Piechota 1952 Gdańsk
1050 Leszek Szczypior 1959 Wejherowo
1051 Łukasz Kwieciński 1986 Małkowo
1052 Arkadiusz Szczypka 1967 Gdynia
1053 Magdalena Ulak-Zarach 1983 Gdynia
1054 Arkadiusz Świtalski 1977 Gdynia
1055 Maciej Grzonka 1980 Rytel
1056 Magdalena Kuptz 1987 Gdańsk
1057 Katarzyna Zawisza 1989 Gdańsk
1058 Dariusz Stykuc 1985 Gdańsk KeepCalmAndRun
1059 Mirosław Barejko 1979 Bąkowo STUDIO S7 Banino
1060 Krzysztof Buszman 1971 Gdynia
1061 Krzysztof Gawroński 1947 Gdańsk Dziadkowy Klub Sportowy
1062 Beata Filipiak 1974 Elbląg Jet System Active Team
1063 Witold Ochnik 1966 Gdynia
1064 Jakub Ochnik 2000 Gdynia
1065 Rafał Siejka 1977 Pogórze dOW
1066 Anna Pilachowska 1977 Gdynia
1067 Edyta Izydorczyk 1980 Gdynia
1068 Agata Megger 1974 Siemianice Żyj z energią
1069 IZABELA PRZEKOPOWICZ 1988 GDAŃSK
1070 Alicja Czubiel 1982 Gdańsk
1071 Małgorzata Brzostek 1987 Gdynia MAŁGORZATA
1072 Dawid Wegner 1988 Gdynia BMW Team
1073 DARIA Bielecka 1986 Słupsk
1074 Klaudia Kruk 1992 Gdańsk
1075 Wojciech Klarowski 1985 Gdynia
1076 Kamila Hallmann 1988 Gdynia
1077 Dawid Lehmann 1986 Gdańsk
1078 Anna Flisikowska 1994 Wejherowo
1079 Mariusz Gondarczyk 1978 Mysłowice
1080 Joanna Kryger 1971 Mosty
1081 Milena Przybilska 1984 Gdynia Biovico
1082 Michał Tomaszewski 1984 Gdańsk
1083 Maciej Łyczak 1996 Rypin KB Lech Rypin
1084 Bartosz Dąbrowski 1983 wałcz
1085 Roman Sperczak 1955 Gdańsk
1086 Arkadiusz Plata 1986 Wołomin
1087 Michalina Tandecka 1987 Borne Sulinowo Borne Biega
1088 Mateusz Jeliński 1985 Goręczyno
1089 Marta Szytniewska 1986 Reda Biegam szybko, bo gonią mnie dedlajny
1090 MARIUSZ KOSATKO 1974 GDYNIA KOSATKOWO
1091 Dawid Krupiński 1984 Gdynia ZT KPW GDYNIA
1092 Igor Brożyna 1988 Gdynia
1093 GRZEGORZ KONKEL 1972 Rumia 33 dr OP
1094 KACPER KONKEL 2000 Rumia Technikum HIPOLIT
1095 Piotr Remesz 1992 Miastko -
1096 Oxana Reginia 1991 Gdansk RUM RUNNERS
1097 Igor Kopeć 1976 Gdynia
1098 Maja Lesińska 1973 Gdańsk WATAHA
1099 Konrad Jadczak 1993 Gdańsk
1100 Piotr Smoliński 1987 Gdynia Blacharstwo-Lakiernictwo Smoliński
1101 Tomek Plichta 1974 Rumia
1102 Patryk Plichta 1999 Rumia
1103 Florian Warchol 1964 Gdynia
1104 Bartosz Robakowski 1984 Koleczkowo KKS Koleczkowo
1105 Grzegorz Skurtys 1974 Wejherowo Wejherowo
1106 Daniel Bruderek 1986 Gdańsk
1107 Monika Bluj-Bruderek 1986 Gdańsk Active Team OSNiP WP Gdynia
1108 Marcin Gwizdała 1983 Gdańsk OSP SIEROSŁAW
1109 Łukasz Zieliński 1991 Gdynia Zielas Running Team
1110 Małgorzata Muszyńska 1988 Gdynia Husaria Run Gdynia
1111 Jacek Pacan 1971 Gdynia
1112 Paweł Jankowski 1990 Gdańsk
1113 Magdalena Czarnecka 1993 Nidzica brak
1114 Leszek Kubicki 1980 Gdańsk Runholism.pl
1115 Joanna Błaszczyk 1992 Gdynia
1116 Damian Ganski 1984 Suleczyno
1117 Sylwia Leliwa 1993 Gdańsk
1118 Katarzyna Dubert 1986 Wejherowo
1119 Katarzyna Wielgosz 1975 Gdynia
1120 Krzysztof Kunowski 1981 Gdańsk
1121 Romas Mażeika 1992 Sopot
1122 Krzysztof Wawrzkiewicz 1986 Gdynia
1123 Marek Jankowski 1978 Gdańsk Wataha
1124 Bernard Larysz 1978 Gdynia WIJHARS
1125 Bartosz Wilga 1985 Pruszcz Gdański
1126 Monika Wilga 1986 Pruszcz Gdański
1127 Małgorzata Klinkosz 1977 Koleczkowo DamyRade
1128 Paweł Klinkosz 1972 Koleczkowo BojanoBiega
1129 Marek Łapczyński 1989 Gdynia
1130 Piotr Piniecki 1979 Gdańsk
1131 Paweł Reszczyński 1985 KOŚCIERZYNA
1132 Patryk Sienkiewicz 1972 Gdynia
1133 Marcin Budzisz 1987 Chałupy
1134 Marta Mioduszewska-Sienkiewicz 1976 Gdynia
1135 Aleksandra Adler 1993 Gdynia
1136 Sławomir Biłko 1976 Leszna Górna
1137 Kinga Chylińska 1982 Gdynia Chylonki
1138 Adrianna Zelek 1995 Elbląg
1139 Paweł Spławiński 1978 Tczew Metrix Running Team
1140 Andy Quinn 1981 Gdynia
1141 Anna Zielińska 1987 Gdańsk
1142 Jerzy Pieniążek 1971 Gdańsk
1143 Jakub Głowacki 1988 Gdańsk
1144 Michał Choiński 1984 Gdańsk
1145 nikodem Pettke 1992 Gdańsk
1146 Tomasz Oberzig 1980 Reda
1147 Katarzyna Kielarska 1985 Gdynia VAN GRAAF
1148 Jan Kozłowski 1988 Gdańsk
1149 Maciek Bejm 1980 Gdynia V.Ships
1150 Marcin Makowski 1981 Gdynia
1151 Mateusz Baranowski 1992 Prabuty
1152 Mariusz Piórkowski 1982 Gdańsk
1153 Wojciech Michalski 1986 Gdynia
1154 Grzegorz Furtak 1972 Gdynia
1155 Natalia Piórkowska 1988 Gdańsk
1156 Justyna Kobus 1983 Gdynia
1157 Zbigniew Łuchniak 1978 Mosty
1158 Aurelia Kowalska 1972 Gdynia
1159 Łukasz Kobus 1981 gdynia
1160 Tamara Łuchniak 1982 Mosty
1161 Marcin Mokrzan 1994 Gdynia
1162 Rafał Kroll 1983 Wladyslawowo JW 1832 Rozewie
1163 Emilia Pajewska 1955 Gdynia Rok
1164 TOMASZ KUNATH 1977 POGÓRZE
1165 Bartosz Prokurat 1980 Gdynia BBL
1166 Katarzyna Kuskowska 1995 Gdańsk
1167 Maja Uszkiewicz 1994 Czersk
1168 Maciej Podgórzak 1990 Gdynia
1169 Agnieszka Rackiewicz 1987 Gdynia
1170 Jacek Siemieniuk 1967 Gdynia Charty z Olkuskiej
1171 Przemak Korzeniewski 1986 Gdynia
1172 Anna Kowalewska 1986 Niestępowo
1173 Dorota Krause 1988 Wejherowo PPNT Gdynia
1174 Adam Leśniewski 1971 Wejherowo 42.195 Wejherowo
1175 Daniel Reczyński 1979 Gdańsk BPH Runners Team
1176 Katarzyna Slenzak 1988 Rumia
1177 Paweł Niewadzioł 1983 Gdańsk Arka Lechia Sopot
1178 Magdalena Balcer 1992 Gdynia
1179 Andrzej Preuss 1976 Wejherowo
1180 Wiktor Szopiński 1978 Starogard Gdański GTS équipe
1181 Agata Gołębiowska 1992 Gdynia
1182 Marcin Tarnowski 1985 Gdynia
1183 Adam Czarnecki 1992 Sopot
1184 Sławomir Hebel 1971 Rumia
1185 Kamil Strzelecki 1985 Gdynia
1186 Ryszard Brożyna 1965 Gdynia
1187 Anna Araźna 1975 Gdańsk
1188 Anna Nachowska-Haberka 1976 Gdynia
1189 Damian Dorosz 1990 Rumia #Tripaka
1190 Jarosław Heyka 1971 Lębork Morska Jednostka Rakietowa
1191 Krzysztof Licau 1969 Rozłazino KS Rozłazino
1192 Anetta Licau 1973 Rozłazino KS Rozłazino
1193 Karol Turzyński 1985 Somonino
1194 Wiesław Dreszler 1971 Skowarcz Pszczółki Biegają
1195 Andrzej Sternik 1976 Gdańsk
1196 Marcin Wodzikowski 1988 Gdańsk
1197 Piotr Golcz 1973 Gdynia
1198 Paulina Golcz 1999 Gdynia
1199 Waldemar Gronowski 1962 Piekary Śląskie Spartanie Dzieciom
1200 Adriana Neubert 1984 Gdynia
1201 Izabela Mielcarek 1986 Reda
1202 Marcin Matusiak 1980 Gdynia
1203 Wojciech Nawrocki 1983 Gdańsk
1204 Krzysztof Butowt 1993 Gdańsk Wkurw_team
1205 Julia Łaszkiewicz 1973 Gdynia Wataha
1206 Maciej Balcerowicz 1976 Gdynia
1207 Darek Grzankowski 1976 Puck 33drOP
1208 Adam Wojciechowski 1990 Gdynia
1209 Magdalena Kostra 1979 Gdynia TEAM KTM
1210 RAFAŁ LIZIŃCZYK 1977 Sztum
1211 Piotr Hoffmann 1988 Gdańsk
1212 Sebastian Wilk 1990 Gdynia ZHR
1213 Błażej Machlik 1987 Gdynia
1214 Andrzej Pawełko 1965 Gdynia
1215 GRZEGORZ ŁUŻYŃSKI 1962 GOŚCISZEWO
1216 Adam Mierzwiński 1980 Borkowo siemens running team
1217 IRENEUSZ GAJEWSKI 1968 Gdynia Gdynianka
1218 Hanna Herman 1971 Gdynia
1219 Łukasz Zeglarski 1993 Gdynia
1220 EWA ŁUŻYŃSKA 1962 GOŚCISZEWO
1221 Karol Jacewicz 1980 Gdańsk
1222 Sławomir Strojnowski 1963 Gdańsk
1223 Aneta Szóstakiewicz 1973 Potęgowo
1224 Grzegorz Kwiatkowski 1975 Gdańsk Klub Wodny "Gdańskie Lwy"
1225 Tomasz Cholewiński 1979 Gdańsk
1226 Katarzyna Gwozdecka 1988 Gdynia
1227 Adam Dubiela 1981 Gdynia Eltel Networks Gdansk
1228 Grzegorz Gosk 1978 Gdańsk ERGO Pro
1229 Magda Pietrzak 1977 Gdynia -
1230 Alicja Rolbiecka 1982 Dziemiany
1231 Arkadiusz. Główczewski 1978 Gdynia Arka Gdynia
1232 Łukasz Kot 1989 Gdynia Fizjoidea.pl
1233 Karolina Główczewska 1979 Gdynia Arka Gdynia
1234 Grzegorz Olszewski 1972 Gdynia
1235 Barbara Szypszak 1982 Gdańsk
1236 Grzegorz Gładkowski 1986 Reda BigYellowFoot Adventure Team
1237 Aleksandra Bartsch 1988 Gdynia
1238 Mateusz Bulczak 1991 Sierakowice Szpòrt mùszi bëc
1239 Mateusz Chołaściński 1979 Sopot
1240 Darek Wąsik 1975 Pruszcz gdanski
1241 Małgorzata Dembek 1992 Zblewo
1242 Kamila Kamińska 1985 Gdańsk
1243 Magdalena Manias 1980 Pruszcz Gdański
1244 Marcin Wojtas 1982 Borkowo
1245 Przemysław Latarski 1989 Gdynia ZHR
1246 Katarzyna Dokrzewska 1985 Gdynia
1247 Michał Manias 1979 Pruszcz Gdański
1248 Tomasz Nikrant 1984 Wejherowo Maja Team
1249 Remigiusz Iwoła 1975 Gdynia Bluemar
1250 Jerzy Babiarz 1959 Gdynia .
1251 Krzysztof Kalinowski 1982 Gdynia Biegamyrazem.pl
1252 Adrian Maliszewski 1979 Gdynia Lufthansa Systems Poland Active!
1253 Aga Urbańska 1973 Gdynia Babie-Doły
1254 Jolanta Spławnik 1966 Gdańsk
1255 Karolina Walas-Nowicka 1984 Reda Reda Team
1256 Borys Gostomski 1978 Gdańsk Gwadex
1257 Magda Zielinska 1993 Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn
1258 Mariusz Czerlikowski 1976 Gdynia
1259 Anna Suszyńska 1952 Gdynia Morsy Gdynia
1260 Szymon Jeliński 1987 Gdynia ZHR
1261 Rafał Maderski 1977 Sopot Nosta Running Team
1262 Dariusz Laskiewicz 1971 Gdynia
1263 Łukasz Wojciechowski 1986 Rumia
1264 Adam Ambroziak 1980 kowale
1265 Ewa Raczyńska 1978 Gdynia biegamyrazem.pl
1266 Adam Pesta 1969 Gdynia UKS Azymut 45
1267 Alicja Buzikiewicz 1989 Chwaszczyno Na Fali
1268 Beata Witkowska 1969 Gdynia OPEC Gdynia
1269 Anna Kępczyk-Sobolewska 1981 Gdańsk
1270 Danuta Richert 1977 Tuchom
1271 Agnieszka Makowska 1974 Gdynia
1272 Filip Bisztyga 1987 Gdańsk ZHR
1273 Agnieszka Dobkowska 1979 Wejherowo MTB-Małe Tójmiasto Biega
1274 Ewa Piórko 1975 Gdańsk Goyello Power Club
1275 ALDONA SUŁEK 1976 WEJHEROWO
1276 Maciej Kajetanowicz 1976 Bojano
1277 Mariusz Wosik 1972 Gdynia Thomsonreuters running team
1278 Aleksander Niemiałkowski 1992 Gdańsk
1279 Jan Świderski 1967 Pasłęk KB BiegamBoLubię Pasłęk
1280 Jacek Kaczmarczyk 1964 Banino
1281 Maciej Rojewski 1984 Warszawa
1282 Beata Kupc 1974 Gdynia
1283 Małgorzata Hinzmann 1995 Sopot
1284 Ewa Kłosowska 1982 Gdańsk Najlepsza na świecie drużyna to nasza rodzina
1285 Weronika Rudnik 1989 Gdynia
1286 Dariusz Domińczak 1970 Gdynia UKS Iskra Gdynia
1287 Wiktoria Słowy 1998 Rumia Rancik Team
1288 Sebastian Dowbusz 1978 Kartuzy
1289 Joanna Siemieniuk 1975 Gdynia Charty z Olkuskiej
1290 Adam Muchowski 1972 Gdańsk
1291 Joanna Gładkowska 1992 Gdynia
1292 Paweł Bubółka 1977 Tczew GTS équipe
1293 Grzegorz Sobieraj 1982 Gdynia OIRP Gdańsk
1294 Milena Bławat 1980 Somonino
1295 Andrzej Rudnicki 1973 Gdynia
1296 Sylwia Ścibisz 1975 Gdynia
1297 Witold Okun 1982 Gdynia
1298 Mateusz Bogorodz 1986 Mrągowo
1299 Wojciech Łuć 1976 Gdańsk
1300 Piotr Straszak 2000 Szemud
1301 Paweł Kowalewski 1974 Gdańsk
1302 Grzegorz Kreft 1988 Reda MyRMA
1303 Wojciech Tokarski 1989 Elbląg
1304 Wojciech Sikorski 1969 Gdynia NavySTm
1305 Ulana Witkowska 1977 Gdańsk Tumbo Team
1306 Anna Czarnecka 1972 Gdynia
1307 Radosław Jankowski 1974 Rumia
1308 Agnieszka Adamiak 1990 Gdynia
1309 Magdalena Kruszyńska 1980 Gdynia parkrun Gdynia
1310 Joanna Lesner 1990 Wejherowo Athletic Apollo
1311 Weronika Kantoch 1988 Reda Runeda
1312 Aneta Słowińska 1976 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
1313 Mateusz Linda 1985 Gdańsk Goyello Power Club
1314 Tomasz Stark 1967 Dębogórze Kocham moją żonę !!!
1315 Paweł Szewczyk 1977 Sopot Lufthansa Systems Poland Runners
1316 Rafał Studziński 1985 Gdynia
1317 Beata Topolewicz 1967 Gdynia TOP
1318 Jerzy Topolewicz 1965 Gdynia TOP
1319 Tomasz Topolewicz 1995 Gdynia TOP
1320 Agnieszka Depczyńska 1982 Chwaszczyno Babskie Schadzki
1321 Maciej Świtka 1977 Gdańsk
1322 Radosław Smentoch 1996 Żukowo
1323 Roman Dąbkowski 1982 Świętajno
1324 Karolina Smentoch 1991 Żukowo
1325 Dagmara Pokorska 1990 Gdańsk
1326 Tomasz Puchalski 1975 Gdańsk GIWK Biega
1327 Agnieszka Pokorska 1994 Sopot
1328 Anna Puchalska 1983 Gdańsk Aktywni Grupa Travel
1329 Agnieszka Borchmann-Bisewska 1981 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
1330 Krzysztof Pliszka 1977 Gdańsk GIWK Biega
1331 Izabela Mach 1983 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
1332 Mateusz Ostrowski 1988 Gdańsk Schleswig Holstein Kleingruppenkarte Team
1333 Aleksandra Kicińska 1987 Gdynia
1334 Magdalena Potrykus 1984 Reda BIEGAM BO LUBIĘ CIASTKA Z CZEKOLADĄ
1335 Łomasz Tomaszewski 1989 Gdańsk NORDCITY
1336 Marzena Dampc 1985 Dobrzewino Bojano Biega
1337 Borys Bator 1984 Gdynia
1338 Krzysztof Cudowski 1958 Gdańsk Parafia Katedralna w Oliwie
1339 Patrycja Dziubich 1994 Gdynia MSC POLAND
1340 Alicja WRZOSEK 1958 Gdynia Parkrun Gdynia
1341 Maciej Brochocki 1980 Gdynia Best Ideas
1342 Natalia Cieszyńska 1995 Gniew
1343 Janusz SZELIGA 1967 Gdynia wolny strzelec
1344 Beata Mydlak 1986 Gdańsk
1345 Emilian Białczak 1986 Kębłowo
1346 Janusz Ossowski 1982 Gdańsk
1347 Marek Wardaszka 1971 Gdańsk
1348 Asia Budkiewicz 1986 Gdynia
1349 Marcin Bielicki 1984 Gdynia
1350 Andrzej Karło 1961 Gdańsk FBI
1351 RAFAŁ JANUS 1973 GDYNIA MAJULKA TEAM
1352 Martyna Cichocka 1987 Gdańsk Kontener Formy
1353 Łukasz Sądaj 1988 Gdańsk NORDCITY
1354 Jerzy Sułkowski 1956 Gdynia Niezrzeszony
1355 Grzegorz Sobieraj 1982 Gdańsk
1356 Lucyna Erezman 1975 Orneta
1357 Michał Kacper Szymański 1977 Gdansk
1358 Marzena Hetman 1965 Gdynia
1359 Krzysztof Bistuła 1966 Gdynia SAG Sport Team
1360 Leszek Uschler 1973 Gdynia
1361 EWA SAGANOWSA 1980 Gdynia
1362 Stanisław Szymański 1999 Gdańsk www.wakacjeuszymanskich.pl
1363 Paweł Troniarz 1979 Raszyn TEAMOCHAL
1364 Sylwia Patek 1983 Koleczkowo
1365 Jakub Sawiełajc 1999 Bydgoszcz
1366 Roman Bluj 1960 Gdynia VO2max MTB Team
1367 Piotr Skowron 1973 Gdynia
1368 Stanisław Niwiński 1934 Gdańsk Pomorski Klub Weteranów LA w Sopocie
1369 Bolesław Sosnowski 1947 Gdańsk TKKF Rozstaje
1370 Rafał Góreczny 1973 Chwaszczyno
1371 Janek Puchalski 1983 Gdańsk Adwokacka Grupa Biegowa
1372 Konrad Mrozewski 1990 Sopot Kainos
1373 Wojciech Jarczak 1986 Chojnice Grupa GPEC
1374 Marek Andryskowski 1965 Lębork
1375 Maciej Perucki 1985 Gdynia biegamyrazem.pl
1376 Krzysztof Wróblewski 1969 Gdynia
1377 Daniel Komisarczyk 1975 Sopot
1378 Olimpia Kozłowska 1981 Władysławowo BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
1379 Daniel Kozłowski 1974 Władysławowo
1380 JOLANTA PAWŁOWSKA 1974 DREWNICA Ulek-Mój Anioł
1381 Seweryn Sałata 1976 Łężyce
1382 Sebastian Formela 1976 Luzino Running TriCity Team
1383 Bartosz Fornalik 1988 Malbork Intersport
1384 Anita Waśniewska 1990 Gdańsk TO NA ILE TEN MARATON?
1385 Kamilla Maria Buś 1973 Mosty Jezus żyje
1386 Mateusz Spadik 1989 Radostowo Klub Aktywnego Pelpliniaka
1387 Karolina Burkacka 1990 Gdynia
1388 Kamil Górski 1983 Gniew 1983
1389 Aleksander Buś 1971 Mosty
1390 Sławomir Gułaj 1981 Gdynia
1391 Sara Rogalo 1989 Gdynia
1392 Dawid Górski 1987 Gniew 1983
1393 Zygmunt Michalski 1969 gdynia niezrzeszony
1394 Tomasz Fojut 1977 Gdynia
1395 Alicja Augustowska 1970 Gdańsk
1396 Wojciech Giczkowski 1987 GDYNIA GEOBAN
1397 Mirosław Władziński 1966 Gdynia
1398 Małgorzata, Władzińska 1965 Gdynia
1399 Karolina Gruchała 1982 Gdynia
1400 Jadwiga Serafinowska-Wysmyk 1957 Gdynia
1401 Jerzy Gałązka 1962 Gdynia Babie Doły
1402 Krystian Grudniewski 1976 Gdynia Interio
1403 Marek Fornal 1962 Kąpino
1404 Jarosław Dziaduła 1969 Gdynia
1405 Tomasz Wieczorek 1974 Gdańsk Morsy team
1406 Maciej Laskowski 1974 Gdynia
1407 Anna Stępień-Sporek 1979 Gdańsk Running TriCity Team/Dudycz Team
1408 Sara Meringer 1994 Gdynia
1409 Adam Szustek 1978 Tuchom SZUSTY TEAM :-)
1410 Natalia Szustek 1978 Tuchom Szusty Team :-)
1411 Agnieszka Krawczuk 1996 Gdynia każdy sobie ...Team
1412 Barbara Szreder 1981 Kartuzy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY
1413 Bartosz Jachimowicz 1984 Gdańsk
1414 Zbigniew Bohn 1965 Suchy Dwór
1415 Angelika Rojewska 1995 Malbork
1416 Katarzyna Suwinska 1993 Olsztyn
1417 Szymon Macioszek 1992 Gdańsk
1418 Oliwia Wasik 1991 Gdynia
1419 Grzegorz Ostrowski 1978 Gdynia
1420