Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim - Bieg Główny - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
31 Michał Gumowski 1987 Gdynia
32 Grzegorz Parulski 1972 Gdańsk GPaction.pl TEAM
33 Łukasz Bartnik 1978 Gdynia
34 Dariusz Józefowicz 1971 Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM
35 Olaf Kowalewski 1945 Wejherowo TKKF Truchtacze
36 Piotr Malinowski 1988 Sopot ZHR
37 Dariusz Urbański 1986 Gdynia
38 Michał Dzioba 1973 Sopot NeON Sopot
39 Joanna Więcielewska 1982 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
40 Katarzyna Babicka 1989 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
41 Jędrzej Karpiński 1993 Gdynia
42 Piotr Wika 1967 Rewa Bithunters
43 Dawid Wika 1992 Rewa Bithunters
44 Bozena Kowalewska 1969 Gdynia CTM TEAM
45 Piotr Romanowicz 1973 Rotmanka Spartan
46 Aleksandra Żakowicz 1982 Bydgoszcz
47 WOJCIECH JARMUŻ 1983 RÓŻYNY CROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI
48 Sybilla Stolarczyk 1969 Gdynia Mieciu Team
49 Roman Paschke 1978 Gdynia ShipCup
50 Aleksandra Świeżyńska 1990 gdynia BigYellowFoot Adventure Team
51 Michał Bojanowski 1981 Lębork 42,2 Lębork
52 Wojciech Kujatt 1977 Gdynia Run Pro Sport
53 Jacek Tyminski 1966 Gdynia Vetro Shipping Sports Team
54 Kacper Kąkol 1993 Gdynia Na metrażu
55 Dariusz Kiedrowski 1977 Gdynia
56 Jakub Formela 1980 Gdańsk
57 Kamil Andrusz 1978 Kazimierz Endure Team / Trilozofia.pl
58 Grzegorz Sadowski 1974 Gdynia
59 Robert Nicewicz 1974 Gdynia Nicek
60 Jakub Łobacz 1991 Gdynia
61 Rafał Głowacki 1977 Gdańsk EkstraFAN
62 Maciej Stolarczyk 1970 Gdańsk
63 Grzegorz Dziekan 1982 Strzebielino Morski Oddział Straży Granicznej
64 Tomasz Szustak 1987 Gdynia Blue Media Team
65 Mirosław Ostrowski 1982 Łeba Zdrowotel Team Łeba (Klub 42,2)
66 Andrzej Muszyński 1980 Gdynia
67 Beata Jażdżewska 1990 Gdynia Gdynia Redłowo
68 Rafał Reginia 1984 Gdańsk RUM RUNNERS
69 Krzysztof Szrajer 1985 Gdańsk
70 Marika Domozych 1995 Gdynia
71 Anna Bartyzel 1988 Gdynia Drużyna Szpiku
72 Krystian Peek 1976 Gdansk
73 Stanisław Skwiot 1969 Gdańsk TUMBOTEAM
74 Małgorzata Bartniczak 1965 Gdynia MALBAR
75 Anna Cybulla 1992 Gdynia
76 MARIUSZ KOWALEWSKI 1975 IŁAWA
77 Paweł Piepiórka 1989 Skarszewy SCT Skarszewy CycleTeam
78 Dariusz Robakowski 1968 Gdynia Oll4Fan
79 JUSTYNA GÓRECKA-MITORAJ 1982 CHOJNICE MAMY TO !
80 Agata Patkowska 1992 Gdynia
81 Mateusz Zalewski 1990 Gdańsk F3Team
82 Michał Gruba 1978 Reda Perła Team
83 Marcin Brzeski 1983 Rumia M & P
84 Joanna Cłapa 1978 Gdańsk Wkurw_team
85 Mateusz Cłapa 2001 Gdańsk MMKS Sekcja Smoczych Łodzi
86 JACEK BANDURSKI 1935 SOPOT BIEGAM BO LUBIE GDAŃSK
87 BEATA MICHALSKA 1973 GDYNIA
88 Michał Styś 1989 Gdynia
89 Marek Wątroba 1980 Lębork Klub 42,2 LĘBORK
90 Justyna Głuchaczka 1989 Brzeźno Lęborskie 42,2 Lębork
91 Przemysław Nagórski 1981 Gdynia
92 Patryk Rosiński 1993 Gdańsk
93 Marek Hudzik 1967 Gdynia KL GDYNIA
94 Olaf Stumski 1999 Gdynia
95 Michał Kowalczyk 1982 Gdynia BBL GDYNIA
96 Bartosz Łowicki 1989 Pruszcz Gdanski Pruszcz Biega
97 Piotr Szajdziuk 1975 Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING
98 Anna Wanna 1941 Reda
99 Tomasz Pieńkowski 1979 Reda RingRaiders
100 STEFAN SANDACH 1949 GDYNIA TEAM ZIELONA LAGUNA
101 Małgorzata Masłowska 1975 Gdynia biegamyrazem.pl/VegeRunners
102 Teresa Czajkowska 1946 Gdańsk
103 Karol Bernatowicz 1989 Gdynia
104 Paweł Bellwon 1987 Gdynia Team Bablo
105 Natalia Syryca 1987 Gdynia Team Bablo
106 Roman Górecki 1972 Gdynia Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl
107 Roman Kwiecinski 1981 Gdańsk
108 Marek Szafrański 1961 Mosty BBL AWF Gdańsk Stary człowiek i może
109 Karol Mielewczyk 1983 Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega
110 Agnieszka Felchner 1993 Wejherowo
111 Robert Walczyński 1971 Gdynia
112 Paweł Wałęga 1977 Gdańsk YMAA Sopot - Gdańsk
113 Bartosz Korjat 1984 Gdynia Padaka Squad
114 Paweł Pogorzelski 1992 Gdynia
115 Lidia Dziuba 1975 Straszyn
116 Michał Rembowicz 1985 Gdynia Pogórze PREMIA - SPORT Puchary, medale, statuetki sportowe
117 Adam Kosznicki 1990 Gdańsk AZS UG Gdańsk
118 Iwona Brzozowska 1989 Gdynia
119 Rafał Kapała 1972 Gdynia
120 Filipp Kapała 2000 Gdynia
121 Michał Błochowiak 1985 Gdynia
122 Marcin Kowalewski 1977 GDYNIA
123 Sylwia Olejnik 1986 Gdynia
124 Radosław Łabędzki 1995 Gdynia Politechnika Gdańska
125 Tadeusz Szczęsny. 1955 Gdańsk Fota-Groblewski MTB Team
126 Paweł Kędzierski 1987 Sopot ATENA
127 Michał Paliwoda 1975 Gdynia
128 Krzysztof Prokopiuk 1974 Gdynia Parkrun Gdynia
129 Tomasz Hościło 1991 Gdynia
130 Błażej Hościło 2001 Gdynia
131 Rafał Łydka 1984 Siemirowice Lębork TEAM
132 Andrzej Wąsik 1973 Borkowo Grupa Biegowa 65
133 PRZEMYSŁAW JAKUSZ 1985 WEJHEROWO NORDA ZCTIVE TEAM
134 Aleksandra Ferlin 1990 Gdynia
135 Czarek Kowal 1985 Gdynia Johns Team
136 Jarosław Grabarczyk 1983 Gdynia
137 Rafał Filipkowski 1983 Gdańsk
138 Remigiusz Antkowiak 1976 Gdynia
139 Piotr Adamowicz 1976 Gdańsk Dream Tri Team
140 Miłosz Kaszyński 1988 Sopot Padł Na Ryj Team
141 Paulina Wojtasińska 1994 Sopot Padł Na Ryj Team
142 Sławomir Wełna 1990 Gdynia
143 Maciej Zając 1981 Gdańsk Dream Tri Team
144 Andrzej Połeć 1970 Gdynia
145 Sławomir Wierzchowski 1978 Gdynia
146 Jolanta Mielcarek 1978 Gdańsk
147 Michał Konopka 1990 Mońki
148 Piotr Złoch 1974 Gdynia
149 Jakub Szmit 1983 Gdańsk
150 Marta Lipke 1993 Gdańsk
151 Piotr Janowski 1989 Gdańsk
152 MAREK TOBOLSKI 1974 GRUDZIĄDZ FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA
153 ANNA TOBOLSKA 1977 GRUDZIĄDZ FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA
154 Agnieszka Erdmann 1975 Reda
155 Damian Kurowski 1990 Gdynia KOPHEW-GEO
156 Adam Stańczak 1976 Gdańsk
157 Krystian Pobłocki 1992 Gdynia AIC TEAM
158 Piotr Zabłudowski 1974 Sopot Koło Roweru
159 Patryk Wołowicz 1976 Gdynia
160 Marcin Kozłowski 1977 Gdańsk
161 Władysław Pohnke 1946 Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ
162 Jarosław Kowalewski 1966 Gdynia
163 Marcin Frymark 1984 Reda Alekseon
164 Marcin Kuptz 1978 Rumia Gemini Sopot Team
165 Michał Kowalik 1988 Gdynia Kowaliki
166 Andrzej Skura 1958 Reda Tornado Dinos
167 Tomasz Erwin BIELAS 1980 KOSAKOWO KRT
168 Marta Waszczyk 1970 Gdynia
169 RENATA BRZOZOWSKA 1974 GDYNIA PENDOLINO
170 Łukasz Patelczyk 1988 Góra
171 Magdalena Niedźwiadek 1973 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active!
172 Bartosz Wrąbel 1987 Gdańsk
173 Krzysztof Bernat 1974 Bielsko-Biała
174 Michał Łęgowski 1984 Pruszcz Gdański JIM Druk
175 Mateusz Adamczak 1988 Gdynia SII Gdańsk
176 Krzysztof Adamczak 1960 Gdynia
177 Michał Wawrzyniak 1987 Gdynia
178 Irek Michalski 1961 Pruszcz Gdański
179 Elżbieta Litkiewicz 1957 Gdynia
180 Anna Staszewska-Prys 1977 Rumia
181 Monika Kleinowska 1990 Bolszewo
182 Tomasz FRĄCKOWIAK 1980 Gdynia
183 Tomasz Ziółkowski 1986 Gdańsk
184 Artur Michalski 1980 Gdynia KPW Gdynia / BBL TEAM Gdynia
185 Sergiusz RESKO 1969 REDA
186 Szymon Przerada 1986 Starogard Gdański
187 Robert Kuzimski 1977 Gdańsk
188 Karol Chlebowski 1977 Reda F3 Team Runeda
189 Łukasz Bohdan 1985 Gdańsk
190 Tymoteusz Kaczykowski 1992 Strzebielino
191 Marcin Baranowski 1982 Gdańsk F3Team/JIT Solutions PRO Team
192 Krzysztof Bautembach 1970 Reda
193 Krzysztof Wróbel 1975 Gdynia
194 Agnieszka Zalewska 1973 Gdynia Biegamyrazem.pl
195 Łukasz Konwiński 1988 Gdynia Gdyński Triathlon
196 Maciej Wróbel 1986 Gdynia
197 Krzysztof Świątek 1998 Wejherowo 1998
198 Aleksandra Zabrocka 1984 Kościerzyna Baszta Bytów
199 Grażyna Dębicka 1956 Gdańsk
200 Malika Ewa Szyc-Juchnowicz 1974 Sulmin Smaruj na trening
201 Tomasz Jarocki 1961 Gdynia
202 Radosław HURBAŃCZUK 1973 Gdynia NAVY
203 Piotr Dejnarowicz 1979 Pogórze biegamyrazem.pl
204 Michał Niski 1972 Gdynia Complexsports Triathlon Team
205 Piotr Niski 1998 Gdynia
206 Mateusz Truszczyński 1994 Lidzbark
207 Jan Kulka 1982 Pogórze parówydżoany
208 Michał Kamiński 1974 Grudziądz
209 Marek Łucyk 1977 Gdynia Gdynia Sport Team
210 Sebastian Kryszczuk 1978 Gniew SAINT-GOBAIN SQUAD /GNIEW
211 Marek Łajkowski 1985 Bartoszyce 0
212 Dorota Dalecka 1980 Gdynia
213 Przemysław Dalecki 1972 Gdynia Gdynia Sport Team
214 Michał Rynkowski 1978 Gdynia KS Tęcza Gdynia
215 Marzena Marczyk 1969 Gdańsk
216 Jacek Bugiera 1988 Gdynia PwC CoE Run Team
217 Karol Dragan 1974 Gdynia
218 Mariusz Ginter 1964 Wejherowo KS Pomidorki
219 Wojciech Sobolewski 1986 Gdańsk
220 MAGDALENA KOWALEWSKA 1975 IŁAWA
221 Jan Kornacki 1946 Gdynia
222 Agnieszka Glaza 1976 Gdynia
223 Ania Zajączkowska 1976 Rumia parkrun Gdynia
224 Alicja Kasprzyk 1998 Łeba
225 Mateusz Górski 1996 Lębork KreativSport Lębork
226 Marek Tokarski 1994 Reda
227 Juliusz Zubkiewicz 1977 Gdańsk Jaćwing Płaska
228 Michał Skwiercz 1981 Gdynia
229 Tomasz Skwiercz 1977 Gdynia
230 Dariusz Rynkiewicz 1977 Kosakowo Herkules Running Team
231 Sebastian Jędrzejewski 1986 Gdynia Miasto Gdynia
232 Tomasz Ostrowski 1988 Gdynia Vitamin-Shop
233 Michał Lange 1984 Wejherowo
234 Marcin Krajewski 1993 Toruń
235 Aleksandra Piekarska 1984 Gdańsk 4fun
236 Dariusz Kamiński 1988 Gdynia
237 Ryszard Sikorski 1974 Gdynia
238 Przemysław Karasiński 1986 Gdynia
239 Bartłomiej Frączak 1982 Gdańsk
240 Paweł Lewandowski 1990 Gdańsk
241 Dariusz Langa 1976 Banino
242 Michał Zadrąg 1970 Otomin Fabryka Dobrej Formy
243 Andrzej Jr Szapiel 1990 Pogórze Triathlon Trójmiasto
244 Agata Jędrzejewska 1989 Gdynia
245 Wojciech Jędrzejewski 1988 Gdynia
246 Irena Golcz 1975 Gdynia
247 Karol Wnuk 1982 Gdynia Grupa 22
248 Piotr Szlas 1970 Strzebielino Niezrzeszony
249 Janusz Gurazda 1995 gdynia 1995
250 Grzegorz Walkusz 1994 Sierakowice Szpòrt mùszi bëc
251 Iwona Borkowska 1979 Gdynia
252 Grzegorz Borkowski 1977 Gdynia
253 Paweł Biały 1984 Gdynia O CO BIEGA?
254 Maciej Lewicki 1983 Gdynia HERRINGS 04
255 agnieszka sendlewska 1982 gdynia Arla Running Team
256 Andrzej Ryński 1967 Gdynia
257 Łukasz Nowatkowski 1981 Gdynia
258 Alicja Kuderczak 1986 Gdynia
259 Mariusz Klebba 1977 Mrzezino
260 Adam Bałachowski 1988 Gdynia OPEC Gdynia
261 Tomasz Wocial 1970 Gdynia
262 Czesław Miąskowski 1971 Pruszcz Gdański
263 Krzysztof Wiatrowski 1977 Kowale TriWiatraki/IronTeam3City/3RunPL
264 Łukasz Kandzora 1986 Gdynia Crazy Team
265 Michał Jasiński 1987 Rumia
266 Dariusz Szałucki 1990 Gdynia Tabula Rasa Running Team
267 Mirosław Pawłowski 1978 Gdańsk CTM Team
268 Anna Kujawa 1973 Gdynia
269 Sławomir Podgórski 1972 Chwaszczyno Ubezpieczenia Chwaszczyno
270 Karol Kołkowski 1998 Gdynia Anna Kołkowska
271 Wojciech Wąsik 1984 Gdańsk
272 Daniel Belter 1996 Wejherowo
273 Krzysztof Hudzik 1971 Gdynia Parkrun Gdynia
274 Marcin Kupniewski 1974 Gdynia
275 ROBERT BIESZK 1980 KARLIKOWO mega
276 Janusz Nowara 1965 Połczyno
277 Piotr Kruczkowski 1985 Gdynia
278 Marcin Kloska 1979 Ostrzyce KS Stolem
279 Maciej Sukalski 1991 Brodnica
280 Daniel Dobrolinski 1974 Gdynia Polska Północna
281 Dorota Dobrolinska 1974 Gdynia PolskaPolnocna
282 Tomasz Maliński 1973 Reda
283 Krystyna Wilczewska 1982 Gdynia
284 Wojciech Łabanowski 1986 Sopot
285 Damian Stasierowski 1994 Świecie Africa Twim
286 Andrzej Błaszak 1976 Gdynia Africa Twin
287 Grzegorz Guz 1978 Świecie Africa Twim
288 Roman Górski 1981 Gdansk Lufthansa
289 Marcin Safranow 1978 Gdańsk Optima
290 Rafał Pisarek 1977 Gdynia
291 Marek Kuncewicz 1976 Suchy Dwór
292 Tomasz Hewelt 1988 Wejherowo Małe Trójmiasto Biega
293 Ryszard Borski 1982 Reda
294 Tomasz Szalk 1977 Reda RUNEDA
295 Sandra Baranowska 1992 Gdynia
296 Cezary Szopa 1999 Gdynia
297 Marcin Piekarczyk 1993 Lębork AMW
298 Janusz Czajkowski 1977 GDYNIA CZTERY CZAJKI
299 Mariusz Turski 1975 Gdańsk
300 Marcin Orzechowski 1972 Gdynia
301 Anna Jakusz 1983 Wejherowo
302 Adam Szymborski 1979 Gdańsk Tri Freak
303 Piotr Landowski 1966 Gdansk
304 Agnieszka Szymborska 1976 Gdańsk TriFreak
305 Marcin Ryszka 1975 Gdynia
306 Iwona Rok-Czapiewska 1988 Gdańsk Biegaj z Głową/Wild Team
307 Waldemar Szweda 1974 Gdańsk
308 Krzysztof Kuzawiński 1990 Gdańsk
309 Dawid Jelitto 1978 Gdańsk
310 Sławomir Migza 1972 Gdańsk
311 Witold Urban 1962 Gdynia Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni
312 Sławomir Pawella 1968 Gdynia BEZA&BEZY Team
313 Krzysztof Wieczorek 1968 Sępólno Krajeńskie FIKI MIKI Team
314 Marzanna Wieczorek 1968 Sępólno Krajeńskie BEZA&BEZY Team
315 Marcin Jędrusik 1983 Gdynia Gdynia Chwarzno-Wiczlino
316 Tomasz Kiedroń-Lisowski 1992 Lębork
317 Janina Rosińska 1936 Pabianice
318 Łukasz Myszk 1982 Gdynia Terramar
319 Mariusz Prątnicki 1980 Gdynia
320 Krystian Januszewski 1984 Chojnice wracamdozdrowia.pl
321 Tomir Kobiela 1991 Sierakowice
322 Bartosz Jerzak 1981 Gdynia sisu
323 Anna Kabacińska-Jerzak 1984 Gdynia sisu
324 Andrzej Szewczyk 1957 Gdynia
325 Marcin Zbawicki 1975 Gdynia
326 Jakub Kontusz 1978 Gdynia
327 Piotr Szydłowski 1978 Gdynia
328 Maciej Czarny 1985 Reda Centrum Zdrowia i Urody w Redzie
329 Przemysław Deka 1991 Gdynia
330 Jerzy Trzebiatowski 1979 Gdynia Biegamyrazem.pl
331 Michał Makowski 1977 Rumia
332 Bartłomiej Niemiec 1986 Gdańsk
333 Piotr Szewczyk 1988 Gdynia
334 Michal Okon 1975 Gdynia Parkrun Gdynia
335 Dariusz Bemben 1978 Gdynia
336 Magdalena Derdowska 1991 Skórcz LPP TEAM
337 Paweł Kankowski 1981 Luzino
338 Mirosław Grala 1961 Chwaszczyno UPS
339 piotr przewodowski 1976 Gdańsk LPP TEAM
340 Jakub Zakrzewski 1983 Starogard Gdański
341 Adam Mika 1977 Gdynia
342 Marcin Urbański 1977 Knybawa
343 Magdalena Mika 1977 Gdynia
344 Tomasz Piotrowski 1986 Gdynia PPNT Aktywnie
345 Michał Olejniczak 1979 Gdynia LPP TEAM
346 Tomasz Domagała 1976 Rumia HGS
347 Sławomir Prena 1986 Gościcino KM PSP Gdynia
348 Anna Barnik 1987 Gdańsk Acxiom Running Team
349 Ewelina Gradzik 1991 Gdańsk LPP TEAM
350 Zenek Blencki 1953 Gdynia
351 Dariusz Gąszczyk 1991 Gdynia
352 Bartek Miśkowiec 1980 Gdynia Biegamyrazem.pl
353 Błażej Urbanowicz 1958 Gdynia MEGA COFFEE TEAM
354 Edyta Drojecka 1972 Gdynia Gdynia Medica
355 Karina Dąbrowska 1983 Gdańsk LPP TEAM
356 Anna Zawadzka 1979 Gdynia
357 Andrzej Nowak 1978 Gdynia
358 Alicja Gajewska 1984 Rumia
359 Michał Lis 1990 Wejherowo
360 Żaneta Szustakiewicz 1993 Gdynia Padł na ryj
361 KRZYSZTOF KONCZALSKI 1969 PEPOWO LOTOS RUNING TEAM
362 Jerzy Muszyński 1958 Sopot
363 Marcin Dura 1988 Gdańsk
364 SYLWESTER BORKOWSKI 1970 REDA TRI-TEAM RUMIA
365 Maciej Boćkowski 1967 Gdynia 586-160-75-22
366 Anna Szymiec 1989 Gdynia Fit Ania #ProjektBikiniFitness
367 Michał Gajewski 1975 Gdynia Biegam dla siebie
368 Patryk Miotke 1989 Kębłowo BPBK
369 Michał Jeżewski 1979 Gdynia MAG Von Igel Team
370 Emilia Wrosz 1987 Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega
371 Monika Kordek 1988 Gdańsk Przegrywy
372 Justyna Wielińska 1989 Chojnice
373 Piotr Bednarski 1987 Gdańsk SGS POLAND TEAM
374 Rafał Szramka 1975 Gdańsk SZUWAX run.log.com
375 Bartosz Barański 1979 Gdańsk Wróbla Staw
376 Anna Rybołowicz 1984 Gdynia
377 Łukasz Szymański 1988 Gdańsk
378 jan iwanicki 1975 gdynia Bieg w butach
379 Bartłomiej Maszota 1988 Gdynia
380 Grzegorz Więckowski 1979 Gdańsk KW Trójmiasto
381 Jacek Fenczyszyn 1959 Gdynia
382 DARIUSZ FAIGA 1975 gdynia TSUNAMI
383 Paweł Lewandowski 1982 Gdynia DUBTREK
384 Katarzyna Pszczółkowska 1989 Gdańsk Dlaczego ja?
385 Rafał Buchliński 1978 Gdynia Sport-evo / Biegamyrazem.pl
386 Zbigniew Łęgowski 1957 Gdynia ARKA Gdynia
387 Barbara Dąbrowska 1990 Gdańsk
388 Paweł Tokarski 1981 Gdańsk
389 Marek Bielawski 1988 Gdynia ORP "LECH"
390 Marcin Wasilewski 1977 Gdynia Apteka Gemini Team
391 Adam Żyliński 1984 Gdynia Pwc CoE Run Team
392 Justyna Burzyńska 1977 gdynia
393 Michał Gutowski 1986 Gdynia
394 Bartłomiej Klas 1983 Luzino Maja Team
395 Piotr Matosek 1967 Gdynia Misia & Madzia
396 Julia Okuniewska 1998 Nowa Wieś Lęborska
397 Agata Zielińska-Okoń 1980 Gdynia
398 Maciej Schulz 1971 Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA
399 Sławek Suchomski 1982 Rumia
400 Marcin Adamiak 1977 Gdynia Malwin
401 Karolina Ferenc 1981 Gdańsk Scandic Run Team
402 Paweł Solarczyk 1979 Gdynia
403 Mariusz Wożniak 1976 Gdynia
404 Marta Adamowicz 1977 JAnkowo Gdańskie
405 Mariola Goć 1978 Kowale Intersport Galeria Bałtycka
406 Karol Węgrzynowski 1986 Gdynia
407 Robert Staciwa 1972 Radoszyce
408 Barbara Staciwa 1976 Radoszyce
409 Elena Dunin-Barkowska 1985 Gdansk Scandic Run Team
410 Grzegorz Sprengel 1980 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active! / Leśne Dziadki
411 Krzysztof Detlaf 1990 Gdynia
412 Bartłomiej Bielski 1977 Gdynia Torus Triathlon Team
413 JACEK GRZENKOWICZ 1966 GDYNIA LARA FABIO TEAM / WYMIATACZE
414 Krzysztof Widawski 1990 Toruń
415 Joanna Warzała 1977 Gdynia
416 Daniel Dawidowski 1981 Rumia Sesil
417 Izabela Konecko 1967 Sopot SGS Poland Team
418 JACEK PĘCHERZEWSKI 1965 GDAŃSK Ratmed1115
419 Eugenia Hennig 1978 Wejherowo 1978
420 Marek Witkowski 1973 Wejherowo CHODAKI.PL
421 Marcin Dering 1989 Demlin
422 Karol Kierek 1993 Gdynia
423 JAREK KRZYK 1961 Gdynia OIRP Gdańsk
424 Arkadiusz Suska 1979 Gdynia AStrainer - przebiegać astmę
425 Damian Szczesny 1985 Gdańsk Gdański Uniwersytet Medyczny
426 Damian Grzybiński 1979 Gdańsk BBL
427 Paweł Kurszewski 1989 Kościerzyna AGK
428 Krzysztof Cymerys 1980 Gdynia
429 Jaroslaw Ajtel 1976 Gdansk Team Letja
430 Dominik Szulc 1987 Sierakowice Szpòrt mùszi bëc
431 Kamil Bladowski 1998 Rumia Zorza Gdynia
432 Tomasz Tołoczko 1991 Gdańsk
433 Andrzej Lewiński 1973 Gdynia biegamyrazem.pl
434 Jarosław Piechowski 1979 Chojnice Chojnice
435 Piotr Giedrojć 1978 Gdynia Hurricane Carviny Turbo Runners
436 Jowita Dalke 1983 Gdańśk -
437 Sandra Sankowska 1988 Sopot AIC Team
438 Natalia Bigott 1985 Gdynia
439 Grzegorz Piechowski 1972 Chojnice
440 Wioletta Becker 1972 Lębork Farm Frites Poland
441 Kamil Sumiński 1988 Sopot
442 Bogusław Pergoł 1972 Gdańsk Smaruj na Trening/Grupa GPEC
443 Zbigniew Andrzejczak 1966 Gdynia
444 Adam Mackiewicz 1990 Gdynia Arka Gdynia
445 Adam Laskowski 1981 Gdynia WHC
446 Krzysztof Gorczycki 1977 Gdańsk Martinia
447 Tomasz Kołodziejczyk 1989 Gdynia
448 Łukasz Tretyn 1979 Gdańsk
449 Łukasz Czubiel 1980 Gdańsk Biegaj z Głową
450 MARTA KOSTUCH 1988 Kartuzy Chmielno
451 Katarzyna Łagosz 1999 Mosty
452 Aleksandra Szymańska 1993 Puck
453 Magdalena Grajewska 1979 Gdynia Pan Kurczak
454 Adam Szymkowiak 1986 Gdynia
455 Krystian Meyer-Szary 1986 Gdynia www.wakacjelubiatowo.pl
456 Krzysztof Puła 1976 Gdynia OPEC Gdynia
457 Iwona Osiowy 1977 Rumia
458 Łukasz Grzyb 1989 Gdańsk FlyFun Łukasz Grzyb
459 Paweł Brzozowski 1977 Gdańsk Akademia Biegania
460 BARTOSZ BARTOSZEWICZ 1980 GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM
461 Krzysztof Paradzewski 1978 Łęgowo Łęgowo Team
462 Beata Zubel 1968 Słupsk Beta Swim Team Słupsk
463 Antoni Cichończuk 1949 Gdynia FLOTA Gdynia
464 Filip Tyburski 1982 Grudziądz KM PSP Grudziądz
465 Jacek Lewandowski 1967 Gdynia
466 Jarosław Włodarczyk 1973 Nowa Szarlejka
467 Aleksandra Konarzewska 1974 Gdynia
468 Michał Panek 1984 Sopot Padł Na Ryj Team
469 Marcin Segin 1977 Zalewo Sprint Zalewo
470 Karol Rymarkiewicz 1980 Gdańsk
471 Izabela Szczupakowska 1975 Gdańsk
472 agnieszka sendecka 1983 Gdańsk LPP TEAM
473 Julita Frączyk 1985 Braniewo/Gdynia
474 Michał Stankiewicz 1975 Gdynia
475 Jacek Gibas 1971 Dębogórze Wybudowanie Gibi Team
476 Feliks Fobke 1989 Gdynia
477 Wojciech Siedlar 1977 Sopot
478 KRZYSZTOF BATYCKI 1980 HEL PUNKT BAZOWANIA HEL
479 Darek Wójcicki 1988 Radom
480 Malgorzata Jankowicz 1985 Gdynia
481 Asia Prętnik 1980 Gdynia Prętnik Team
482 Rafał PRĘTNIK 1979 Gdynia Prętnik Team
483 MACIEK POGORZELSKI 1973 Straszyn Straszyn Biega
484 Krzysztof Kołkowski 1972 Gdynia PSG Citron
485 Anna Kołkowska 1972 Gdynia PSG Citron
486 Michał Telepski 1986 Pruszcz Gdański Lufthansa Systems Poland Runners
487 Irena Konyukh 1975 Gdynia Ladies Biega
488 Filip Reszke 1995 Wejherowo Biuro Ochrony Mustang
489 Maciej Salamaga 1984 RUMIA BigYellowFoot Adventure Team
490 Dariusz Lutkiewicz 1966 Starszyn
491 Anna Janowicz 1979 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
492 Robert Gruchała 1978 Gdynia Padł na Ryj Team
493 Laura Bekier 1993 Malbork ProFIT TEAM
494 Mariusz Kościelski 1966 Gdynia COM-DKM
495 Leszek Gontarz 1970 Gdańsk
496 Arkadiusz Miłejko 1976 Grzybno Akademia Biegowa Kartuzy
497 Piotr Rygielski 1975 Gdynia
498 Anna Pertkiewicz 1972 Gdańsk
499 Piotr Przybysz 1982 Rumia
500 Artur Czapliński 1973 Gdynia
501 Anna Rychert 1988 Wejherowo Athletic Apollo
502 Anna Issel 1983 Gdynia
503 Dorota Tomczak 1968 Gdańsk Doris Day
504 Slawomir Kuncewicz 1976 Gdansk
505 Adrianna Bisewska 1973 Gdynia ST biega
506 Michał Włoch 1977 Gdynia
507 Daniel Chodyna 1984 Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz
508 Emilia Jesionowska 1998 Młyniec Pierwszy DRUŻYNA SZPIKU
509 Anna Szałła 1983 Gdynia WATAHA
510 Krzysztof Sośnicki 1948 Hel
511 Marek Targosz 1977 Gdańsk WATAHA
512 Marcin Szczęsny 1984 Gdańsk
513 Roma Wasielewska 1999 Gdańsk Good Luck Club
514 Leszek Kowalczuk 1978 Pogórze
515 Piotr Reginia 1983 Wejherowo RUM RUNNERS
516 Krzysztof Boruszewski 1975 Lębork
517 Artur Pierzynowski 1973 Płońsk
518 Aleksandra Kowalska 1989 Sopot
519 Mateusz Ułamek 1985 Gdynia runREM
520 Piotr Kempczyński 1973 Gdynia Husaria RUN Gdynia
521 Rafał Małek 1994 Gdańsk Invictus 3City
522 Kamil Zbąski 1975 Gdynia
523 Filip Młynarczyk 1976 Gdańsk EZA
524 Marcin Ługowski 1981 Gdańsk
525 Aleksander Chrzan 1975 Gdynia
526 Adam Priebe 1980 Gdynia
527 Urszula Ruchlewicz 1969 Sztum
528 Wojciech Szczepaniak 1972 Gdynia
529 Marcin Lipiecki 1983 Gdynia PUH Auto-Mobil sp. z o.o.
530 Jędrzej Strumiłło 1974 Żukowo
531 Marek Wydra 1973 Gdynia
532 ROBERT PIETRZYKOWSKI 1971 GDYNIA LENA TEAM
533 Aurelia Makowska 1987 Gdańsk
534 RAFAŁ DORSZEWSKI 1977 Malbork
535 Anna Kollek 1964 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
536 Dawid Lewko 1984 Gdynia
537 Ryszard Rychert 1986 Gowino
538 Marcin Tański 1975 Puck
539 Joanna Płuciennik 1988 Gdynia
540 adam angielczyk 1988 Gdańk Reaktywuj się w Maratonie
541 Paweł Buczyński 1973 Trąbki Małe
542 Arkadiusz Wasilewski 1973 Sopot TDT
543 Danuta Chilla 1982 Gdańsk
544 Dariusz Lotko 1975 Gdynia Hania & Weronika & Mateusz :-)
545 Maciej Krajewski 1985 Gdynia YAMEO
546 Sebastian Śliwiński 1979 gdynia SLIVA
547 MONIKA ŚLIWIŃSKA 1981 gdynia SLIVA
548 Jana Gliniecka 1971 Warszawa
549 Arkadiusz KEMPIŃSKI 1971 Gdynia Kempes
550 Piotr Wawrzyniecki 1988 Gdynia Kuźnia Pływania Running Team
552 Agnieszka Wlazło 1975 Gdańsk
553 Michal Polichnowski 1987 Gdynia
554 karolina bisko 1984 gdynia
555 RAFAŁ Jaroszkin 1977 Gdańsk
556 Tomasz Student 1968 Bojano Bojano Biega
557 Beata Student 1970 Bojano Bojano Biega
558 Wojciech Sobów 1969 Gdansk
559 krzysztof kozaczuk 1983 gdynia
560 Grzegorz Talewski 1990 Gdynia
561 Michał Lipka 1976 Gdynia
562 Marta Labuhn 1991 Gdynia
563 Paulina Tafelska 1991 Gdynia
564 Ryszard WRZOSEK 1941 Gdynia Parkrun Gdynia
565 Tomasz Cichocki 1973 Gdynia CETE.com.pl
566 Krzysztof WRZOS 1969 WŁADYSŁAWOWO Biegamy Razem Władysławowo
567 Aleksandra Markowska 1981 Gdańsk Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG
568 Piotr Skrzypkowski 1985 Sierakowice
569 MARIUSZ GERING 1983 Gdańsk DCT drużyna biegowa
570 Paulina Przykłota 1996 Gdańsk
571 Jakub Sperka 1987 Gdynia StudioBezNazwy Fotograf
572 Sławomir Smyk 1980 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
573 Krzysztof Syrewicz 1969 Lidzbark Warmiński BBL Lidzbark Warmiński
574 Artur Kotłowski 1979 Luzino GKS Kaszubi Luzino
575 Waldemar Kowalski 1985 Borkowo
576 Karol Cieślarczyk 1984 Gdynia
577 Andrzej Koprowski 1956 Gdańsk
578 Gabriela Mazur 1971 Gdynia
579 Stanisław Grygorowicz 1978 Gdańsk
580 Monika Guzińska 1994 Gdynia
581 Michał Główczewski 1975 Nowy Dwór Wejherowski
582 Marcin Hinz 1984 Rumia www.IronFactory.pl
583 Sławomir Adamusiak 1976 Iława parkrun Rumia
584 Robert Zięba 1974 Kościerzyna Kościerska "20"
585 Beata Zięba 1975 Kościerzyna Kościerska "20"
586 Mateusz Piernikarczyk 1995 Gdynia ZHR
587 Krzysztof Świetliński 1974 Sopot
588 Żaneta Świetlińska 1974 Sopot
589 Kornel Leszkowicz 1989 Gdynia
590 zygfryd liban 1943 tczew biegajacytczew
591 Grzegorz Wątróbski 1974 Gdynia Coca-Cola CCD TEAM
592 Monika Kałek 1988 Gdynia Kobiety Biegają
593 Jacek Richter 1978 Gdańsk
594 Krystian Sekulski 1981 Gdańsk K&L
595 Artur Zagozdon 1967 Stężyca
596 Dagmara Rudnik 1988 Pruszcz Gdański
597 Emilia Kaniewska 1984 Kowale
598 Elżbieta Łukowicz 1974 Dębogórze
599 Ireneusz Łukowicz 1972 Dębogórze
600 Mikołaj Kołakowski 1971 Reda Intel Runners/Endure Team/Runeda
601 Urszula Sertel 1984 Gdańsk LOTOS Running Team
602 Urszula Moczulska 1985 Szczecin
603 Krzysztof Baranowski 1965 Skarszewy
604 Tobiasz Całuch 1985 Gdańsk KTC
605 Kasia Kopeć 1989 Gdynia In Running Shoes
606 Karol Dzido 1986 Gdynia 3Team
607 Marcin Pudło 1981 Gdańsk 3Team
608 Łukasz Stepnowski 1984 Gdynia
609 Jaroslaw Witkowski 1972 Straszyn
610 Dorota Interewicz 1968 Gdynia I ALO Gdynia
611 Paweł Kulas 1981 Pogórze Wymiatacze
612 Karolina Łosińska 1987 Gdynia
613 Leszek Cudnowski 1970 Gdańsk
614 Kacper Szamocki 1987 Gdańsk
615 Sławomir Adamczyk 1975 Rumia
616 Maciej Hirsz 1973 Gdańsk
617 Łukasz Lanc 1988 Leśniewo MTB - Małe Trójmiasto Biega
618 Dorota DERHELD 1983 Gdynia
619 Tomasz GRĘDA 1977 Gdynia
620 Robert Witkowski 1965 Gdynia
621 ALICJA ŚWITLIK 1986 GDAŃSK
622 Andrzej Zakrzacki 1978 Gdynia
623 Paulina Chudzińska-Biernat 1975 Gdynia
624 Tomasz Kołakowski 1980 Gdynia
625 Natalia Bobrowska 1978 Kartuzy Rowerowe Kaszuby
626 Jakub Lech 1993 Nowa Wieś
627 Dariusz Rewers 1977 Kosakowo Rewers
628 Tomasz Woźniak 1976 Gdańsk Tridea Team
629 Piotr Zygmuntowicz 1953 Gdynia Morsy Gdyńskie
630 Aleksandra Bambrowicz Kołakowska 1976 Reda Strefa Piękna/Runeda
631 Ewa Nowak 1973 Gdynia Aktywni po 40
632 Przemysław Pachut 1976 Gdynia Run Vegan
633 Adam Warszakowski 2001 Gdynia
634 MARCIN BONALSKI 1976 GDYNIA SPEDMAN TEAM
635 Joanna Bonalska 1976 Gdynia BRRR CONTO
636 Michał Wasilewski 1973 Gdańsk
637 Grzegorz Dąbski 1978 Gdynia MacioMimi
638 Mateusz Wołkowicki 1983 Gdynia Pryzmat Geodezja mgr inż Mateusz Wołkowicki
639 Lucyna Prasek 1956 Gdynia
640 Władysław Ryciuk 1959 Rumia
641 MICHAŁ RACHWAŁ 1978 GDAŃSK Matex
642 Marcin Dybuk 1974 Gdańsk Pomorze Biega i Pomaga
643 Stanislaw Tworkowski 1964 Gdynia
644 Michał Kacprzak 1985 Gdynia
645 MAREK WYSZYŃSKI 1956 ELBLĄG PHU POLISZYNEL JANUSZ WYSZYŃSKI
646 Magdalena Bożek 1979 Gdynia Wymiatacze
647 Maciej Rogocz 1977 Gdynia
648 Maciej Bieliński 1972 Mosty MW
649 ewa waruszewska-krachulec 1974 Gdynia
650 Piotr Sroczyński 1971 Borkowo
651 Maciej Humanowski 1992 Władysławowo
652 Krzysztof Romański 1980 Gdynia
653 Karol Lange 1978 Gdynia Moja Gdynia ONE MEN TEAM
654 Radosław Jopek 1975 Gdynia
655 Piotr Szultk 1967 Gdynia
656 Mariusz Karman 1976 Gdansk
657 Katarzyna Morczyńska 1989 Grudziądz Grudziądzka fit mama
658 TADEUSZ ORLIKOWSKI 1951 GDYNIA PARKRUN GDYNIA
659 Karolina Witkowska 1979 Jastarnia
660 Anna Kropidłowska 1979 Jastarnia
661 Jeff Garrison 1965 Gdansk 2nd Baptist Church Gdansk
662 Joanna Kujawska-Frejlich 1985 Gdynia M&P
663 Krzysztof Dydyna 1969 Kąty Rybackie Wojsko Polskie
664 Małgorzata Damaszk 1991 Rumia
665 Dorota Zdanko 1976 Gdynia
666 Arkadiusz Kaczmarek 1967 Elbląg
667 Sławomir Mikołajczyk 1971 Gdynia Metalowiec
668 Małgorzata Brzostek 1987 Gdynia MAŁGORZATA
669 Dawid Lehmann 1986 Gdańsk
670 Marta Szytniewska 1986 Reda Biegam szybko, bo gonią mnie dedlajny
671 Andrzej Konkel 1977 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
672 Leszek Niedźwiecki 1969 Gdańsk ARIEN
673 Maja Lesińska 1973 Gdańsk WATAHA
674 Piotr Smoliński 1987 Gdynia Blacharstwo-Lakiernictwo Smoliński
675 Daniel Bruderek 1986 Gdańsk
676 Monika Bluj-Bruderek 1986 Gdańsk Active Team OSNiP WP Gdynia
677 Marcin Gwizdała 1983 Gdańsk OSP SIEROSŁAW
678 Patryk Sienkiewicz 1972 Gdynia
679 Marta Mioduszewska-Sienkiewicz 1976 Gdynia
680 Maciek Bejm 1980 Gdynia V.Ships
681 Mateusz Baranowski 1992 Prabuty
682 Wojciech Michalski 1986 Gdynia
683 Adam Leśniewski 1971 Wejherowo 42.195 Wejherowo
684 Anna Araźna 1975 Gdańsk
685 Krzysztof Licau 1969 Rozłazino KS Rozłazino
686 Anetta Licau 1973 Rozłazino KS Rozłazino
687 Marcin Matusiak 1980 Gdynia
688 Beata Naczke 1982 Garcz Rowerowe Kaszuby
689 Marcin Wojtas 1982 Borkowo
690 Florian Warchol 1964 Gdynia
691 Agnieszka Makowska 1974 Gdynia
692 Agnieszka Kmiecik 1976 Gdynia LOTOS Running Team
693 Adam Redzimski 1968 Gdynia Saturn Gdynia
694 Wojciech Tokarski 1989 Elbląg
695 Mateusz Linda 1985 Gdańsk Goyello Power Club
696 Mateusz Ostrowski 1988 Gdańsk Schleswig Holstein Kleingruppenkarte Team
697 Marzena Dampc 1985 Dobrzewino Bojano Biega
698 Alicja WRZOSEK 1958 Gdynia Parkrun Gdynia
699 Maciej Brochocki 1980 Gdynia Best Ideas
700 Bartosz Lassak 1976 Bydgoszcz Chłopaki To My
701 Anita Lassak - Kruczkowska 1980 Strzelce Górne
702 Magdalena Bilska 1980 GDAŃSK
703 Anna Mrzygłód 1983 Wejherowo
704 Jadwiga Serafinowska-Wysmyk 1957 Gdynia
705 Marek Grodzki 1975 Gdańsk Lifeguard Gdynia
706 Robert Mikołajczyk 1971 Gdynia CompleXsports
707 Marek Ulanowski 1969 Gdansk Infoprojekt
708 Sławomir Ruczko 1977 Gdynia USAA Ruczko
709 Tomasz Tutak 1973 Łeba 42,2 Lębork
710 Dominik Ziemba 1984 Somonino Rowerowe Kaszuby
711 Sławomir Strojnowski 1963 Gdańsk
712 Dorota Krause 1988 Wejherowo PPNT Gdynia
713 Mateusz Żylewicz 1989 Gdańsk Dream Tri Team
714 Michał Nowak 1986 RADUNICA RADUNICA
715 Bartosz Szajerka 1991 Rumia
716 Krzysztof Szajerka 1963 Rumia
717 Tomasz Gwiazdowski 1970 Gdynia
718 Waldemar Richert 1976 Pruszcz Gdański TERRA POMORZE TEAM
719 Michał Mleczak 1991 Gdynia
720 Wojciech Jacaszek 1982 Pogórze Urwis Biega
721 Kamil Zinka 1989 Koleczkowo
722 Michał Kościelski 1992 Gdynia
723 Dominik Łożyński 1979 Gdańsk SMART
724 Mirela Nurek 1986 Gdańsk SMART
725 MIROSŁAW ORNAL 1962 WEJHEROWO OLIMP WEJHEROWO
726 Katarzyna Lusińska 1987 Gdynia
727 Łukasz Kadelski 1990 Korsze
728 Łukasz Braszka 1988 Gdynia
729 Sebastian Rogawski 1981 Gdańsk Intel Runners
730 Sławomir Pujszo 1976 Chwaszczyno Chwaszczyno Biega
731 JAN ROMPCZYK 1983 CHWASZCZYNO Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
732 Jacek Zawadzki 1975 Gdynia
733 Paulina Koberda 1982 Gdynia
734 Maciej Koberda 1982 Gdynia
735 Wiktor Sienkiewicz 1999 Gdynia
736 TOMASZ ZAKRZEWSKI 1987 Gdynia
737 Maciej Kowalski 1986 Gdynia P&P Velo
738 Mateusz Raszewski 1988 Bolszewo Kaszubskie Dziki/ Maja Team
739 Lidia Suchecka 1981 Braniewo
740 Wojciech Dryl 1965 Gdynia MJNS & WD
741 Szymon Korytowski 2001 Prokowo Kartuzy
742 Paweł Padias 1956 Gdynia
743 Maciej Błażejczak 1990 Rumia K.K.S Mitochondrium Janovo
744 JAROSŁAW FIJOŁEK 1966 GDAŃSK
745 Barbara Skomska Stachura 1966 Gdynia 693418045
746 Ewa Byczkowska 1963 Gdynia
747 Aleksandra Poniatowska 1982 Banino Smaruj Na Trening Team
748 Zuzanna Śmiejan 1999 REDA I AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GDYNI
749 Edyta Bednarska 1976 Gdynia Byle do przodu :)
750 Zuzanna Gadomska 1991 Olsztyn
751 Michal Mackowski 1979 Reda
752 Jakub Lewiński 1988 Wejherowo
753 Krzysztof Kuśmirek 1974 Gdynia
754 Sebastian Drausal 1977 Gdynia Gdynia Sport Team
755 Marek Kropidłowski 1958 Tczew Biegający Tczew
756 Sławomir Koroluk 1971 Gdynia Birbanty
757 Arek Chyliński 1980 Gdańsk Intel Runners / Leśne Dziadki
758 Paweł Spławiński 1978 Tczew 1978
759 Mariusz Stoltmann 1970 Gdynia -
760 ROBERT CYRTA 1974 GDAŃSK
761 Marcin Cieszewski 1976 Kwidzyn KTS IRONMAN
762 Joanna Cieszewska 1981 Kwidzyn KTS IRONMAN
763 Jakub Pacler 1988 Gdańsk
764 Piotr Pakulski 1978 Gdynia
765 Krzysztof Lesner 1975 Gdynia
766 Piotr Piątkowski 1971 Tczew
767 Andrzej Filipski 1961 Gowino niezrzeszony
768 Filip Kula 1992 Gdańsk ZHR
769 Karolina Jedynak 1978 Wejherowo Athletic Apollo
770 Jarosław Witkowski 1958 Gdańsk RMDC
771 Aleksandra de Virion 1972 Gdańsk
772 Rafał Betlejewski 1978 Gdynia RXB Rafał Betlejewski
773 Joanna Mientka 1987 Smołdzino
774 Piotr Dalka 1973 Człuchów
775 Maciej Rekieć 1982 Suchy Dwór BigYellowFoot Adventure Team
776 Arkadiusz Kuta 1970 Łęcze
777 Paulina Turner 1988 Gdynia
778 Nick Turner 1971 Gdynia
779 Maciej Grzonka 1980 Rytel
780 Borys Bator 1984 Gdynia
781 Filip Bisztyga 1987 Gdańsk ZHR
782 Tomasz Nowaczyk 1982 Gdynia
783 Marcin Borawski 1990 gdynia Fighting Bikers Gdynia.
784 Anna Machalińska 1985 Pogórze
785 Bartosz Robakowski 1984 Koleczkowo KKS Koleczkowo
786 Milena Bławat 1980 Somonino
787 Anna Karpińska 1986 Gdynia
788 Jan Kozłowski 1988 Gdańsk
789 Tomasz Jurewicz 1969 Pasłęk Jesteś Zwycięzcą czyli wstań, podnieś się ;)
790 Mirosław Władziński 1966 Gdynia
791 Małgorzata, Władzińska 1965 Gdynia
792 Adam Władziński 1990 Gdynia
793 Kinga Chylińska 1982 Gdynia CHYLONKI
794 Adam Dubiela 1981 Gdynia Eltel Networks Gdańsk
795 Mariola Sudzińska 1976 Olsztyn
796 Marcin Nurek 1969 Gdynia
797 Andrzej Rudnicki 1973 Gdynia
798 IZABELA PRZEKOPOWICZ 1988 GDAŃSK
799 Konrad Ulatowski 1988 Władysławowo
800 Michał Gliszczyński 1986 Gdynia
801 Małgorzata Kwacz 1964 Ostróda
802 Iryna Polishchuk 1994 Sopot
803 Piotr Wąsik 1986 Lębork
804 Andrzej Szklarski 1973 Elbląg
805 Alicja Szklarska 1976 Elbląg
806 Luiza Kostrzewa 1977 Gdynia
807 Kinga Stolc 1982 Skarszewy
808 asia edel 1983 gdańsk
809 Jarek Edel 1957 Gdańsk
810 Sławomir Gort 1982 Gdańsk Hossa Team
811 Wiktoria Machalińska 1983 Birmingham
812 Leszek Uschler 1973 Gdynia
813 Tomasz Długosz 1985 Gdańsk ADVA Optical Networking
814 Jakub Kowalczyk 1987 Gdynia
815 Asia Budkiewicz 1986 Gdynia
816 Barbara Kaiser 1993 Gdańsk
817 Michalina Tandecka 1987 Borne Sulinowo Borne Biega
818 Marcin Galikowski 1976 Pruszcz Gdański
819 Bartosz Bareła 1979 Gdynia APLITT
820 Magdalena Żydkiewicz-Dopka 1981 Rumia
821 Anna Duszyńska 1978 Gdynia
822 Mariusz Piórkowski 1982 Gdańsk
823 Natalia Piórkowska 1988 Gdańsk
824 Tomasz Cholewiński 1979 Gdańsk
825 Katarzyna Wielgosz 1975 Gdynia
826 EWA WIŚNIEWSKA 1979 RUMIA
827 JOLANTA SZCZESNA 1992 KIEŁPINO
828 Dominika Lewińska 1979 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
829 Joanna Cierocka 1978 Wejherowo
830 Janusz Piechota 1952 Gdańsk
831 Dominik Chrząszcz 1983 Warszawa
832 Magdalena Sikora 1988 Gdańsk koci łapci
833 Ariel Jabłoński 1990 Grudziądz
834 Urszula Laskus 1991 Gdynia
835 Alek Reyman 1988 Gdynia
836 Maciej Świtka 1977 Gdańsk
837 Wiesław Dreszler 1971 Skowarcz Pszczółki Biegają
838 Tomasz Jukiel 1983 Gdynia
839 Łukasz Pawlak 1991 Nowy Dwór Gdański
840 Grzegorz Gładkowski 1986 Reda BigYellowFoot Adventure Team
841 Grazyna Kowalewska 1977 kielno
842 Patrycja Ziomek 1981 GDAŃSK
843 Mariusz Ziomek 1974 GDAŃSK
844 Marcin Mokrzan 1994 Gdynia
845 Dawid Best-Gostomczyk 1978 Gdańsk The Best
846 Magdalena Kruszyńska 1980 Gdynia parkrun Gdynia
847 Marek Dorobczyński 1985 Chałupy Chałupy
848 Marcin Wittbrodt 1990 Gdynia Fighting Bikers Gdynia
849 Grzegorz Kwiatkowski 1975 Gdańsk Klub Wodny "Gdańskie Lwy"
850 RAFAŁ JANUS 1973 GDYNIA MAJULKA TEAM
851 Jerzy Pieniążek 1971 Gdańsk
852 Krzysztof Filip 1973 Dębogórze noClub
853 Janusz Ossowski 1982 Gdańsk
854 Krzysztof Kowalski 1968 Sopot
855 Dolores Klem 1978 Gdynia
856 Paweł Krugiołka 1987 Cieplewo Grupa NOS
857 Beata Laskowska 1982 Gdańsk
858 Aleksandra Braciszewska 1984 Borkowo
859 Bartosz Prokurat 1980 Gdynia BBL
860 Agnieszka Depczyńska 1982 Chwaszczyno Babskie Schadzki
861 Aleksandra Pietsch 1990 Gdynia Kuloodporni
862 Maciej Michałowski 1973 Gdańsk RAPP Gdańsk
863 Justyna Mielewczyk 1989 Tuchom
864 Przemysław Przybyciel 1985 KOSAKOWO
865 Karol Dalecki 1979 Reda
866 Paweł Trocki 1979 Reda
867 OLGA DALECKA 1979 REDA
868 Ewelina Trocka 1979 Reda
869 Arkadiusz Koryzma 1986 Siemirowice
870 Grzegorz Czerniak 1981 Nowa Wieś Mam ochotę pobiegać
871 DOMINIK REJMAN 1975 Warszawa KRKA
872 Fabian Clajot 1993 Olsztyn FC Grabowa
873 Grzegorz Okonek 1992 Rumia
874 Anna Jukiel 1984 GDYNIA
875 Michał Zieliński 1978 Bolszewo ZZWT
876 MARIUSZ LISICKI 1982 GDAŃSK 1982
877 Martyna Marcińczyk-Nowaczyk 1984 Gdynia
878 Adrian Wagner 1980 Gdynia
879 Katarzyna Kolka 1985 Kartuzy rowerowe kaszuby
880 Ireneusz Kwidziński 1970 Koleczkowo
881 Michał Choiński 1984 Gdańsk
882 Tama Sko 1971 Gdańsk HANDLOTEKA Tamara Skorowska
883 Mateusz Kurszewski 1990 Rotmanka Pruszcz Biega
884 Przemysław Regulski 1986 Gdynia Nordcity
885 Magdalena Wierzcholska 1989 Gdynia Nordcity
886 Łukasz Żak 1999 Gdynia
887 Marta Ziemann 1982 Wejherowo BonPop Kids Project
888 Krzysztof Krasnodębski 1982 Gdynia
889 Krzysztof Wiśniewski 1976 Gdańsk Rozbiegani-Żychlin
890 Marcin Makowski 1981 Gdynia
891 Szymon Pierog 2001 Gdynia
892 Małgorzata Harasimiuk-Grodzka 1977 Gdańsk Lifeguard Gdynia
893 Radosław Jędrzejczak 1989 Gdańsk
894 Mirosław Nowik 1980 Kowale Smaruj Na Trening Team
895 Emilia Roda 1986 Kochanowo
896 Paweł Kuś 1972 Gdańsk
897 Łukasz Stacherski 1989 Przedbórz Biegamyrazem.pl / Mamy TO!
898 Mateusz Abramczyk 1991 Borkowo Yameo
899 Krzysztof Czerwiński 1996 Ośno Akademia Biegania Grudziądz
900 Michał Fajgier 1981 Gdynia Michał Fajgier
901 Adam Szwarc 1987 Mosty
902 Mateusz Rocławski 1985 Rumia
903 Agnieszka Golec-Okuniewska 1982 Gdynia
904 Włodek Jank 1975 Gdańsk Klub Biegowy Straży Miejskiej Gdańsk
905 Katarzyna Kiewro 1970 Gdańsk
906 Filip Jung 1987 Sopot
907 IZABELA LUBIŃSKA 1975 KOŚCIERZYNA
908 Anna Welenc 1993 Gdańsk
909 Sebastian Gomułka 1975 Cierznie
910 Daniel Leyk 1988 Luzino Stowarzyszenie Akademia Inicjatyw Obywatelskich
911 Monika Anolik 1973 Gdańsk Trefl Biega
912 Patryk Janka 1987 Gdansk Warto być przyzwoitym
913 Maciej Feld 1956 Bydgoszcz BZ WBK Runners Team
914 Wojciech Ulewicz 1969 Chwaszczyno
915 Anna Palczewska 1985 Łódź
916 Natalia Szatkowska 1983 Poznań
917 Dariusz Czarzasty 1970 Gdańsk BBMLW
918 Wojciech Łądkowski 1978 Gdynia
919 Jakub Kubanek 1975 Gdynia MTM Team
920 Marek Kochna 1990 Karwia
921 Justyna Krause 1981 Gdańsk BBEvent
922 Łukasz Piotrowski 1990 Gdańsk Klub Biegowy Straży Miejskiej w Gdańsku
923 Katarzyna Bartosik 1996 Elbląg
924 Adam Okuniewski 1954 Gdańsk
925 AGNIESZKA ŻAKOWSKA 1987 GDAŃSK
926 Mariusz Knauber 1977 .Siemirowice Morska Jednostka Rakietowa
927 Andrzej Gutowski 1963 Gdynia
928 Wiesław Mazurek 1968 Gdynia
929 Joanna Fornalska 1985 Gdańsk DUDYCZ team
930 Tomasz Stachura 1965 Gdynia Santi
931 Kacper Stachura 1994 Gdynia Santi
932 Waldemar Fronc 1950 Gdynia Karwiny
933 Beata Jeromin 1985 Gdynia
934 Bartosz Pięta 1979 Gdynia Gdynia
935 Piotr Totzke 1987 Jastrzębia Góra
936 Andrzej Skibiński 1983 Pasym
937 Małgorzata Muszyńska 1988 Reda Husaria Run Gdynia
938 Michał Grzenkowicz 1996 Reda
939 Galyna Bulatova 1987 Gdańsk GetResponse
940 Vita Beladzed 1991 Gdańsk GetResponse
941 Bogdan Sawoczka 1996 Gdańsk GetResponse
942 Tomasz Burzyński 1988 Gdańsk GetResponse Power Runners
943 Yuliia Yeromenko 1992 Gdańsk GetResponse
944 Daniel Imanov 1992 Gdańsk GetResponse Power Runners
945 Oxana Reginia 1991 Gdansk GetResponse Power Runners
946 Patrycja Sikora 1992 Gdynia
947 Krzysztof Sadowski 1983 Gdańsk
948 Łukasz Zatorski 1988 Gdynia WSP KPW Gdynia
949 Łukasz Organista 1986 Gdynia dOW MW
950 GABRIELA SŁAWSKA 1978 KWIDZYN ZIARNPOL Team
951 Sławomir Wojtacki 1969 Jankowo Gdańskie
952 Marcin Stenka 1983 Lębork 42,2 Lębork
953 Marcin Czernichowski 1988 Gdańsk
954 Sylwia Dorobczyńska 1990 Chałupy Chałupy
955 Anna Kuczkowska 1978 Gdynia A&K Team
956 Krzysztof Kuczkowski 1980 Gdynia A&K Team
957 Karol Turek 1981 Leśniewo KLIF MTB TEAM
958 Patryk Piesio 1988 Wejherowo AIC team
959 Mateusz Jerchewicz 1998 Gdańsk
960 Patrycja Kiryluk 1991 Gdynia
961 Bartłomiej Kiryluk 1989 Gdynia
962 Maciej Kiełek 1973 Braniewo Eichholz
963 Adam Dubiella 1977 Sopott Deutsche Bank Tri Team
964 Krzysztof Stefańczyk 1980 Reda Semeko AquaSfera
965 Tiago Da Costa Menezes 1982 Gdańsk GetResponse
966 Krzysztof Gołębiewski 1983 Dobrzewino WSP KPW GDYNIA
967 Anita Kurszewska 1993 Tczew
968 Łukasz Kalandyk 1988 Wejherowo AIC TEAM
969 Korneliusz Jeliński 1992 Chmielno
970 Anna Prusik 1998 Jednorożec
971 Tomasz Koliński 1972 Gdynia Arla Running Team
972 Bartłomiej Ulko 1986 Gdańsk
973 Oskar Lewiński 1976 Gdynia AIC TEAM
974 Marta Mielczarek 1992 Gdańsk
975 Wojciech Naruszewicz 1987 Rumia
976 Dorota Dragan 1978 Gdynia
977 Krzysztof Leszkowicz 1986 Pogórze DOMAX Racing Team
978 Tomasz Łukowicz 1984 Gdynia
979 Julia Kurowska 1999 Kąpino
980 Krzysztof Bałka 1980 Gdansk
981 Izabela Mielcarek 1986 Reda Tosiaczkowo Team
982 Adam Szymański 1973 Lębork Lębork Biegacze
983 Grażyna Nowicka 1980 Gdańsk
984 Martyna Daniszewska 2000 Gdańsk
985 IRENA PLIŃSKA 1973 WEJHEROWO
986 Piotr Prabucki 1975 Starogard Gdański BBL Starogard
987 Wojciech Klarowski 1985 Gdynia
988 Anna Staszak 1994 Gdańsk
989 Tomek Plichta 1974 Rumia
990 Patryk Plichta 1999 Rumia
991 Damian Dorosz 1990 Rumia #Tripaka
992 Maciej Bukowski 1972 Gdynia NIe zrzeszony
993 Krzysztof NIETUPSKI 1973 Gdynia ZZWT
994 Grzegorz Świtoński 1974 Gdynia
995 Szymon Neubauer 1988 Borowo Kartuzy
996 Dominik Czarnogórski 1973 Gdynia biegamyrazem.pl
997 Karolina Szczepańska 1987 Gdynia
998 Tomasz Plata 1977 Gdynia MichOla Team
999 Karolina Plata 1979 Gdynia MichOla Team
1000 Karolina Skurtys 1984 Gdynia Runeda
1001 Marek Jankowski 1978 Gdynia ADVA Optical
1002 Sabina Biniek 1992 Rozmierka Gmina Strzelce Opolskie
1003 Patryk Jabłoński 1987 Grudziądz Bez Formy Team
1004 Jerzy Staniszewski 1959 Gdańsk
1005 Jacek Potulski 1977 Gdynia
1006 Katarzyna Kuskowska 1995 Gdańsk
1007 Ryszard Ziemann 1950 Gdynia
1008 Agata Kamińska 1991 Bytom
1009 Beata Woźniak 1979 Rewa
1010 Cezary Trusiewicz 1995 Gdańsk
1011 Krzysztof Trafalski 1971 Gdynia DCT Drużyna Biegowa
1012 Marcin Stradomski 1978 Olsztyn
1013 Dawid Sobolewski 1979 Gdynia
1014 Maciej Megier 1992 Tczew Metrix Running Team
1015 Iga Dyszewska 2000 Nowa Wieś Lęborska
1016 Tomasz Izbicki 1988 Gdynia ITMORE team
1017 Jakub Lampkowski 1987 Pruszcz Gdański Itmore Team
1018 Marcjanna Żakowska 1982 Gdańsk
1019 Maciej Kącicki 1978 Rumia PGB Pocztowa Grupa Biegowa
1020 Karol Rzeźnicki 1966 Łódź UKS Praussa
1021 Agnieszka Goś-Zdrojewska 1975 Gdynia Jotun
1022 Marcin Wołodkiewicz 1982 Gdynia ADVA Optical Networking
1023 Katarzyna Skarżyńska 1974 Lipno ----
1024 Karolina Buczyńska 1994 Gdańsk
1025 Jerzy Chlebowski 1960 Warszawa Boręczyn
1026 Adam Ambroziak 1980 kowale
1027 Daniel Penk 1981 Gdansk 1981
1028 Jakub Furmanek 1995 Kamienna Góra
1029 Bernard Larysz 1978 Gdynia WIJHARS
1030 Katarzyna Pęsik 1992 Jarocin
1031 Joanna Jokiel 1985 Gdańsk
1032 Małgorzata Szymichowska 1980 Gdynia
1033 Karolina Janyga-Kulik 1976 Gdynia KULIK&KUREK
1034 Jacek Kulik 1976 Gdynia KULIK&KUREK
1035 Dariusz Seleman 1968 Gdynia
1036 Wojciech Pociejewski 1986 Lidzbark Warmiński
1037 Adam Pesta 1969 Gdynia UKS Azymut 45 Gdynia
1038 Kamil Borowiec 1981 Gdańsk
1039 Marta Borowiec 1983 Gdańsk -
1040 Mariusz Dawidowski 1984 Reda
1041 Dorota Gierz 1960 Olsztyn Urwis biega
1042 Joanna Pozorska 1981 Lińsk Biegające Śliwice
1043 Adam PozorskI 1980 Lińsk Biegające Śliwice
1044 Michał Radka 1981 Luzino brak
1045 Krzysztof Wojna 1958 Rumia
1046 Michał Ślot 1974 Toruń TTC Beretta Torun
1047 Zygmunt Michalski 1969 gdynia niezrzeszony
1048 Damian Rzyszczak 1986 Gdynia
1049 Patryk Gabriel 1977 Starogard Gdański Gabriel Brothers
1050 Wojciech Kałuszyński 1977 Sopot Komandos STRONG (ku pamięci)
1051 Artur Nowak 1973 Gdynia
1052 Sławomir Papis 1977 Koleczkowo PAPOL
1053 Dorota Grzegorczyk 1977 Gdańsk Kowale
1054 Agnieszka Czerwińska 1977 Gdańsk
1055 Radosław Marszałkowski 1972 Gdynia taxout team
1056 Piotr Piniecki 1979 Gdańsk
1057 Ewa Szemiot 1974 Mosty Wymiatacze
1058 Marta Gliwińska 1992 Gdynia
1059 Andrzej Preuss 1976 Wejherowo
1060 Justyna Piekarska 1990 Gdynia
1061 Justyna Ziętek 1977 Gdańsk TUMBOteam
1062 Damian Rajkowski 1991 Gdynia Kosakowo Runners
1063 Ewelina Koch 1987 Gdańsk
1064 Adam Schröder 1978 Gdynia
1065 Grzegorz Sobieraj 1982 Gdynia OIRP Gdańsk
1066 Radosław Saniewski 1983 Olsztyn
1067 Michał Saniewski 1991 Olsztyn
1068 Marek Januszewski 1989 Gdynia
1069 Krzysztof Waks 1971 Gdańsk
1070 Sebastian Żabiński 1982 POGÓRZE
1071 Kamila Radzieńska 1983 Gdynia Mamy-Biegamy
1072 Ulana Witkowska 1977 Gdańsk TumboTeam
1073 Szczepan Ubrych 1975 Gdynia
1074 Łukasz Gabriel 1980 Starogard Gdański Gabriel Brothers
1075 Adam Wencław 1983 Gdańsk
1076 Mateusz Mielec 1989 Gdynia
1077 Barbara Mejsner 1977 Gdańsk sekundę szybciej
1078 Piotr Mejsner 1979 Gdańsk Biegam, bo muszę
1079 Paweł Brożek 1970 Gdynia
1080 Marcin Wojda 1987 Gdynia
1081 Łukasz Imianowski 1979 Pruszcz Gdański Ekstra Fan
1082 Dariusz Sularz 1967 Gdańsk
1083 Marcin` Sularz 1996 Gdańsk
1084 Michał Piszczatowski 1987 Łęgowo J&M
1085 Mariusz Murawski 1984 Tczew Metrix Running Team
1086 Katarzyna Ciecierska 1984 Gdynia
1087 Artur Freda 1975 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
1088 Monika Klimkowska 1983 Wrocław
1089 Aleksandra Kaźmierska 1976 Rumia
1090 Agata Ciesielska 1993 Gdańsk
1091 Robert Wargowski 1971 Puck
1092 Monika Piepke 1978 Gdynia
1093 Jakub Sularz 1996 Gdańsk
1094 Adam Mierzwiński 1980 Borkowo siemens running team
1095 Bartłomiej Dyżewski 1976 Gdynia
1096 Adam Miszewski 1963 Gdańsk Grupa Biegowa 65
1097 Krzysztof Blas 1979 Lińsk Biegające Śliwice
1098 JAROSŁAW CZAPIEWSKI 1975 Gdynia TATA KRZYSIA I MATUSIA
1099 Magdalena Lewandrowska 1977 Rumia MTM Team
1100 Magdalena Skrzypkowska 1994 Łebcz
1101 MARZENA PEŚLAK 1970 OSTRÓDA
1102 Marcin Jeremicz 1979 Gdańsk Sztafeta Nadziei
1103 Monika Winnik 1983 Gdynia
1104 Jerzy Stadnik 1968 Gdańsk
1105 Michal Linke 1984 Gdynia Promo concept
1106 Joanna Cichowska 1993 Gdańsk
1107 Szymon Szemberski 1981 Gdańsk
1108 Jacek Skibiński 1980 Gdańsk
1109 Leszek Lemke 1977 Gdynia
1110 Marek Chmielewski 1969 Gdańsk
1111 Jacek Słupek 1972 HEL 33 drOP - zo3
1112 Marcin Mazurkiewicz 1990 Starogard Gdański
1113 Krzysztof Bistuła 1966 Gdynia SAG Sport Team
1114 Agnieszka Grzechynka 1985 Kraków
1115 Tomasz Fierka 1982 Lębork
1116 Dorota Buczma 1973 Gdynia BPH Runners Team
1117 Marcelina Kwak 1992 Sopot Pro Challenge
1118 marcin górski 1977 gdynia bbl gdynia
1119 Monika Michalska 1962 Gdynia
1120 Wojciech Rudźko 1968 Wejherowo
1121 Paweł Kowalewski 1974 Gdańsk
1122 Jacek Kmiecik 1988 Gdynia Complexsports
1123 Arlena Mikołajczak 1974 Gniewowo Gryf Wejherowo
1124 Mateusz Moderhak 1983 Gdańsk
1125 Szymon Szczypiński 1978 Gdańsk BPH Runners Team
1126 Marta Handzlik 1981 Gdańsk BONBON
1127 Rafał Molenda 1988 Gdańsk
1128 Katarzyna Klonowska 1983 Chałupy Chałupy
1129 Sandra Vilnite 1977 Chałupy
1130 Marcin Kubiak 1980 Gdynia WZMiO COM-DKM
1131 Mateusz Bobrowski 1994 Gdynia
1132 agnieszka szlachta 1974 władysławowo TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO
1133 Marcin Michalak 1983 Gdynia 1983
1134 Żanetta Arciuch 1976 Gdynia Parkrun Gdynia
1135 Agnieszka Krawiec 1977 Olsztyn URWIS BIEGA
1136 Krzysztof Koza 1976 Gdańsk
1137 Joanna Rutkowska 1976 Gdańsk
1138 Karolina Swarra 1998 Gdynia AWFiS Gdańsk
1139 Adrian Szmidt 1998 Kaliska Akademia Biegowa Kartuzy
1140 Krzysztof Marks 1975 Tuchom
1141 Paweł Korzenecki 1981 Reda Profit Plus
1142 Edyta Sala 1974 Olsztyn
1143 Radosław Frączak 1982 GDYNIA RAGE
1144 Krzysztof Orkwiszewski 1984 Gdynia brak
1145 Agnieszka Gryglewska 1981 Sopot
1146 Przemysław Latarski 1989 Gdynia ZHR
1147 Krzysztof Kulawczuk 1981 Rumia
1148 Anna Staniak 1993 Warlubie Fujifilm
1149 Dorota Kozioł 1979 Gdynia
1150 Marek Ciemny 1979 Gdynia
1151 Ireneusz Zielinski 1975 Gdańsk Forest Gump
1152 Anna Wajs 1995 Gdynia
1153 Mirosław Babirecki 1971 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM
1154 Dawid Rybacki 1983 Bożepole Wielkie
1155 Wioletta Mączkowska 1976 Reda JAtrenuje
1156 Krzysztof Grodzki 1983 Banino RS7
1157 Mieczysław Drawc 1962 Gdańsk SPORTEVO
1158 Wojciech Dunia 1978 Gdynia MAMY TO
1159 Mateusz Bogusz 1989 Kwidzyn
1160 Radosław Surała 1980 Gdynia ELKA SCHOOL
1161 Maja Surała 1981 Gdynia ELKA SCHOOL
1162 Przemysław Ziemianin 1983 Hel KM PSP Gdynia
1163 Katarzyna Szelking-Ziemianin 1985 Gdynia
1164 Michał Palaschke 1992 Gdańsk
1165 Zbigniew Łuchniak 1978 Mosty Tomi&Zbi
1166 Krzysztof Kozioł 1979 Gdańsk Koziołek Team
1167 Paulina Hallmann 1997 Gdynia
1168 Tamara Łuchniak 1982 Mosty Tomi&Zbi
1169 Monika DZIUBA 1988 Gdynia
1170 Mariusz Sitarczuk 1982 Gdańsk
1171 Mchał Musiał 1984 Rumia KOMANDO FLAKI
1172 Jacek Wyszecki 1972 Rumia KOMANDO FLAKI
1173 Mariusz Roeske 1979 Minkowice KP PSP PUCK ,KROKOWA BIEGA
1174 Bozena Hinca 1981 Gdynia Park run Gdynia
1175 Krzysztof Bednarek 1968 Gdynia SPORTEVO
1176 Maciej Gaszak 1983 Rumia
1177 Dawid Więckowski 1990 Gdańsk
1178 Piotr Jeżewski 1984 Gdynia
1179 Krzysztof Lubartowski 1988 Gdynia zenrun.pl
1180 Patryk Mroczek 1992 Rumia
1181 Kamila Ziemann 1985 Gdynia
1182 Damian Piotrowski 1989 Sopot
1183 Radosław Andrzejczyk 1990 Rumia Decathlon Rumia
1184 Joanna Plotzka 1987 Wejherowo Asior Team
1185 Piotr Plotzki 1964 Wejherowo Asior Team
1186 Krystian Van Dijk 1975 Wejherowo Asior Team
1187 Marcin Karpowicz 1988 Człuchów Portobello running club
1188 Łukasz Zalewski 1994 Rumia Decathlon Rumia Running Team
1189 Sławomir Więckowski 1968 Gdańsk
1190 Wojciech Blew 1963 Gdańsk LOTOS Running Team
1191 Grzegorz Sobieraj 1982 Gdańsk
1192 Daniel Pietrzak 1977 Warszawa OMSK/CST
1193 Daniel Majkowski 1986 Gdynia FTI RACING TEAM
1194 Karolina Żełudkowska 1984 Rumia
1195 Adam Wodkowski 1986 Gdańsk
1196 Katarzyna Daria Cichowska 1988 Gdańsk
1197 Aneta Krzeptowska 1982 Lębork Klubbiegaczyjysk
1198 Janusz Laskowski 1989 Rajkowy
1199 Tomasz Kowalewski 1991 Gdynia
1200 Artur Kolasinski 1969 Gdynia Wielki Kack
1201 Szymon Kolasiński 2000 Gdynia Wielki Kack
1202 Michał Prusinowski 1993 Braniewo
1203 Adrian Kiepuszewski 1984 Gdynia Tridea
1204 Michał Sudoł 1981 Wejherowo lubi3 z4pierda1ac
1205 Patryk Niewiadomski 1992 Czarlin Biegający Tczew
1206 Justyna Mielewczyk 1981 Reda
1207 Marcin Madziąg 1977 Łódź podbiegmusibyć
1208 Anna-Maria Trendel 1998 Rumia Decathlon
1209 Kamil Gerc 1988 Gdańsk
1210 Piotr Zbieranek 1986 Gdańsk
1211 ALICJA ZAGAJEWSKA 1984 GDYNIA KARMELEK team
1212 Joanna Sajkowska 1990 Gdańsk
1213 Dawid Skuza 1983 Lębork
1214 Jacek Zieliński 1969 Reda biegamyrazem.pl
1215 Paulina Rogowska 1986 Gdańsk
1216 Piotr Mielewczyk 1990 Lębork ADIDAS RUNNERS WARSAW
1217 Małgorzata Krajewska 1986 Gdańsk
1218 Adam Zagajewski 1987 GDYNIA KARMELEK team
1219 Sylwester MIERZEJEWSKI 1972 Rumia OSNiP WP Active Team
1220 Andrzej Klebba 1985 Mrzezino Mrzezino
1221 Kacper Pawłowski 1992 Gdynia
1222 Tomasz Woryna 1974 Bojano
1223 Joanna Dalkowska 1977 Gdańsk Joanna
1224 Rafał Grempka 1972 Gdańsk -
1225 Janusz Kukuła 1961 Rokitki Biegający Tczew
1226 Agata Janiak 1987 Gdańsk
1227 Patryk Janiak 1981 Gdynia
1228 Anna Synakiewicz 1981 Gdańsk
1229 Adrian Maliszewski 1979 Gdynia Lufthansa Systems Poland Active!
1230 Łukasz Sztajkowski 1978 GDAŃSK SMARUJ NA TRENING TEAM
1231 Aleksandra Sypniewska-Lewandowska 1984 Gdynia TRIDEA TEAM
1232 Paweł Walencki 1982 Gdańsk
1233 Krzysztof Bladowski 1993 Kartuzy Harpaganie Jezusa
1234 Karolina Mackiewicz 1992 Gdańsk
1235 Krzysztof Roczyński 1966 Gdańsk Team Roczyńskich
1236 Piotr Kaszyński 1963 Sopot Lightbox Runners Team
1237 Wioletta Domżalska 1975 Rumia Parkrun Rumia
1238 Wojciech Nowakowski 1978 Malbork Kuźnia Endorfin
1239 Martyna Domżalska 1999 Rumia Parkrun Rumia
1240 Marzena Nowakowska 1977 Malbork Kuźnia Endorfin
1241 Agnieszka Koczot 1979 Gdańsk
1242 Piotr Dziewa 1982 Gdansk
1243 Kacper Laskowski 1996 Gdańsk
1244 Pieter van Es 2001 Lębork
1245 Krzysztof Pietruszkiewicz 1981 Puck
1246 Mirosław Formela 1963 Kiełpino
1247 Michał Makarski 1983 Gdynia
1248 Krzysztof Kalukin 1977 Gdynia podbiegmusibyć
1249 Natalia Kopacz 1987 Gdynia
1250 Grzegorz Jemielita 1976 Gdynia Biovico Team
1251 Sławomir Nalepa 1965 Gdynia
1252 JACEK LIBERAK 1977 Gdynia podbiegmusibyć
1253 Kamil Sobczyk 1984 Gdynia
1254 Michał Kalicki 1994 Gdańsk ZHR
1255 Wojtek Sotnik 1982 Borkowo
1256 Weronika Rudnik 1989 Gdynia
1257 Adam Kozuch 1976 Tuchom
1258 Bartłomiej Wróblewski 1985 Gdańsk
1259 PATRYCJA TANDEK - GAWEŁ 1977 Gdańsk
1260 DOROTA WYSOCKA 1966 Gdańsk
1261 Mieczysław Wysocki 1961 Gdańsk
1262 Gabriela Wysocka 2001 Gdańsk
1263 Krzysztof Kowalewski 1988 Ostróda Operacja Sport
1264 Damian Kilkowski 1979 Gdynia Seagull Polska
1265 Kasia Michałowska 1983 Gdańsk Powel Active
1266 Jarosław Szymula 1960 Gdańsk
1267 Paweł Brzuchalski 1985 Rumia
1268 Jakub Gołąb 1984 Gdańsk Napieramy
1269 Daniel Wojdyło 1976 Lubiszewo Sosnowa
1270 Anna Wojdyło 1976 Lubiszewo Sosnowa
1271 Waldemar Laskowski 1972 Lubiszewo Sosnowa
1272 Katarzyna Laskowska 1973 Lubiszewo Sosnowa
1273 Magda Irzyłowska 1992 Gdańsk
1274 Aleksandra Konitz 1978 Gdańsk Wesoła piąteczka
1275 Marek Konitz 1979 Gdańsk Wesoła piąteczka/Powel Active
1276 Piotr Malepszy 1978 Rumia UKS TRI-TEAM RUMIA
1277 Joanna Prauzińska 1971 Banino
1278 Katarzyna Piascik 1972 Gdansk
1279 Paweł Płoski 1991 Nidzica Pierwsze Próby Paprocany
1280 Andrzej Sternik 1976 Gdańsk
1281 Katarzyna Dambiec 1983 Gdynia
1282 Rafał Duzowski 1970 Gdynia
1283 Marcin Zabojszcz 1984 Gdańsk
1284 Mariola Stankiewicz 1979 Straszyn DUDYCZ team
1285 Barbara Mąkosa 1981 Juszkowo sevenSPORTS
1286 Arkadiusz Abramek 1977 Pruszcz Gdański sevenSPORTS
1287 Magdalena Krzystek 1982 Pruszcz Gdański LOTOS Running Team/Biegaj z głową
1288 Łukasz Świeczkowski 1984 Gdynia OOCL Polska
1289 Marcin Białkowski 1977 Gdynia HOSSA TEAM
1290 Krzysztof Krzyśko 1981 Banino Studio S7 Banino
1291 Patryk Rogowski 1988 Gdańsk Pierwsze Próby Paprocany
1292 Agnieszka Sągin 1987 Gdynia Enterteam
1293 Andrzej Zadora 1968 Gdynia POLSKA - MORSY GDYNIA
1294 Dagmara Wiwatowska 1981 Straszyn
1295 Rafał Roczyński 1979 Gdańsk Roczynski Team
1296 Bogumiła Szulakowska 1987 Wiślinka
1297 ANDRZEJ PĄCZEK 1970 Gdańsk
1298 Paweł Jucewicz 1976 Gdańsk
1299 Katarzyna Machaj 1994 Gdańsk
1300 Anna Sypniewicz 1980 Gdańsk
1301 Jarosław Sypniewicz 1975 Gdańsk
1302 Radek Lisowski 1971 Człuchów Contra
1303 Piotr Sutkowski 1990 Gdańsk PATUSY
1304 Aleksander Filipski 1975 Gdynia Wymiatacze
1305 Ewa Filipska 1975 Gdynia Wymiatacze
1306 Krzysztof Witowski 1986 Siemirowice
1307 Izabela Samson 1982 Rumia
1308 Jarosław Heyka 1971 Lębork Morska Jednostka Rakietowa
1309 Łukasz Zasada 1984 Gdynia
1310 Katarzyna Morzuch 1985 Gdynia
1311 Joanna Zasada 1978 Mosty
1312 Dariusz Żmija 1975 Charzykowy TRIPAKA Przechlewo
1313 Łukasz Małecki 1990 Gdańsk
1314 Monika Danielska 1975 Charzykowy TRIPAKA Przechlowo
1315 Julia Żmija 2000 Charzykowy TRIPAKA Przechlewo
1316 Magdalena Kałas 1992 Gdańsk Invictus 3City
1317 Piotr Torbicz 1978 Gdańsk BBL Gdańsk AWF
1318 Marek Kaczorowski 1953 Gdańsk
1319 Patrycja Jakubowska 1982 Gdynia
1320 Ryszard Sadowski 1984 Gdańsk Rodzina Sadowskich
1321 Michał Domka 1981 Iława Rezerwowe Psy
1322 Patryk Posański 1996 Choczewko
1323 Joanna Kulesza 1991 Gdańsk
1324 Agnieszka Tatara 1990 Gdansk Kainos biega
1325 Maciej Markowski 1985 Gdańsk KASHMIR SPA
1326 TOMASZ LESZCZYŃSKI 1974 Gdańsk WARPOL
1327 Mariusz Cichocki 1974 Gdańsk
1328 Marcin Żurawski 1976 Banino RunForFun
1329 Andrzej Kłudziak 1983 Gdynia Biegacze Północy
1330 Kamila Kłudziak 1983 Gdynia Biegacze Północy
1331 Maria Zakrzewska 1961 Pogórze gm. Kosakowo Młode Dziadki
1332 Romuald Zakrzewski 1960 Pogóze gm. Kosakowo Młode Dziadki
1333 Mikołaj Polak 1984 Gdańsk
1334 Marcin Lemańczyk 1976 Gdynia
1335 Sławomir Nowak 1972 Gdynia Terramar
1336 Marek Domnik 1960 Rumia Terramar
1337 Marek Kowal 1995 Gdańsk bez klubu
1338 Kajetan Makowiec 1995 Gdańsk IDEA BANK
1339 Joanna Mieczkowska 1987 Gdynia
1340 Jacek Bok 1965 Chorzów
1341 Michał Stelmasiewicz 1988 Sopot
1342 Aneta Gromadzka 1990 Gdańsk
1343 Maciej Borucki 1984 Gdynia
1344 Jakub Knapik 1984 Gdańsk MAMY TO!
1345 Anna Suchanowska 1976 Gdańsk
1346 Andrzej Dutkiewicz 1970 Gdańsk DKS Riviera Brzeźnieńska
1347 Marcin Kacprzak 1983 Gdańsk zPORTowe Knury
1348 JOANNA WIŚNIEWSKA 1975 Gdańsk SPORTEVO/DREAM TRI TEAM
1349 Marek Wójcik 1975 Mosty
1350 Janusz SZELIGA 1967 Suchy Dwór wolny strzelec
1351 Antoni SITKO-BAJORSKI 1972 GDYNIA BHMW
1352 Przemek Baranowski 1981 Gdańsk
1353 Kajetan Morzyński 1997 Bydgoszcz
1354 Anna Czarnecka 1972 Gdynia
1355 maciej swinarski 1978 Gdansk MotoSyberia.com Bike U Up
1356 Emilia Burdon 1992 Pszczółki
1357 Maciej Porzeżyński 1994 Gdańsk Color Day PG
1358 Marcin Sobczak 1971 Rumia Endure Team
1359 Marcin Gadomski 1981 Gdańsk
1360 Adrianna Tulska 1991 Rumia
1361 Jan Banach 1991 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1362 Dominika Wesołowska 1992 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1363 Arkadiusz Kopylec 1987 Gdynia OPEC GDYNIA
1364 Marcin LEWAŃCZYK 1984 Skorzewo Akademia biegowa Kiełpino
1365 Weronika Dymarczyk 1986 Sopot
1366 Anna Rożański 1981 gdańsk
1367 Magda Dunowska 1979 Gdynia
1368 Maja Kaczmarek 1980 Wejherowo
1369 Maja Bieńko 1993 Pszczółki Goyello Power Club
1370 Marcin Radawiec 1972 Gdańsk
1371 Marcin Skotnicki 1971 Elbląg
1372 Anna Sławińska 1983 Iława Rezerwowe Psy
1373 Wojciech Kurowski 1972 Gdańsk Gdańsk
1374 KRZYSZTOF MANTHEY 1969 GDAŃSK
1375 Wojciech Hordyński 1976 Gdynia Cosmopol Sp. z o.o.
1376 Agnieszka Bundz 1988 Gdynia
1377 Jacek Radomski 1981 gdynia
1378 Brygida Wenta 1986 Łebunia Poj na koło
1379 Tomasz Oszwa 1987 Gdynia
1380 Piotr Wenta 1985 Łebunia PÓJ NA KÓŁO
1381 Patryk Chrobociński 1980 Człuchów
1382 Lech Tarnowski 1963 Gdynia
1383 Małgorzata Bochińska 1964 Gdynia
1384 Mariusz Rosenkranc 1985 Gdynia Tri Team Rumia
1385 Robert Góralewski 1983 Pruszcz Gdański
1386 Paulina Kegel 1985 Reda
1387 Paweł Jankowski 1990 Gdańsk
1388 Ewa Marut 1991 Gdańsk
1389 Jolanta Saniuk 1978 Sopot
1390 Michał Kryczko 1987 Gdańsk
1391 Maciej Niewiadomski 1986 Grudziądz
1392 Paweł Rudo 1986 Juszkowo Haspe
1393 Krystyna Zelewska 1977 Puck Rebels Legion Team
1394 Marta Kaminska-Olczak 1981 Gdansk Kemira Sport Team
1395 Tomasz Oberzig 1980 Reda
1396 Daniel Dudek 1982 Gdańsk
1397 Joanna Sawczuk 1970 Gdańsk Helen Doron Run Club
1398 Piotr Banach 1970 Chwaszczyno CHWASZCZYNO BIEGA !!!
1399 Grzegorz Misiejko 1984 Gdynia WICZLINO TEAM
1400 Henryk Łukowicz 1962 Gdańsk
1401 Wojciech Wodzikowski 1983 Gdańsk
1402 Katarzyna Jaabłońska 1995 Wyczechy
1403 Michał Ciba 1972 Wejherowo PORTA Drzwi
1404 Paweł Brochocki 1974 Gdańsk Glajty są Wszędzie
1405 Magdalena Brochocka 1973 Gdańsk Glajty są Wszędzie
1406 Daniel Chrościcki 1999 Elbląg
1407 Marcin Kulik 1984 Borkowo 2011
1408 PIOTR ZAWISZEWSKI 1959 GDAŃSK WKU w GDYNI
1409 Katarzyna Dobrońska 1990 Gdańsk
1410 Łukasz Pomagruk 1989 Gdańsk 1989
1411 Mariusz Ambroziak 1990 Gdańsk MRKS GDANSK
1412 Marcin Lawenda 1978 Wejherowo
1413 Anita Winiarska 1968 Gdańsk
1414 Emilia Ciszewska 1986 Bydgoszcz
1415 Marcin Paga 1986 Gdynia PAGA
1416 Wiesław Wiwatowski 1971 Gdynia
1417 Piotr Osiewicz 1966 Gdańsk
1418 Malwina Kowalska 1991 Mosty
1419 Angelika Matulewska 1987 Gdynia
1420 Brygida Maszota 1983 Rozłazino
1421 Katarzyna Kosińska 1994 Elbląg Wszystkiego Najlepszego Kasia :*
1422 Izabela Grygowska 1987 Rumia zabiegana dama
1423 Sławomir Hebel 1971 Rumia
1424 Rafał Samp 1983 Kwidzyn ZIARN-POL Team
1425 Rafał Chlasta 1977 Chojnice Chojnice
1426 Łukasz Zieliński 1991 Gdynia Pan Z Aparatem
1427 Jarosław Patoka 1963 Karczemki biegamyrazem.pl /Morsy Gdyńskie
1428 Jacek Gralak 1974 Kościerzyna
1429 Jan Kubicki 1984 Sopot
1430 Marta Cieślik 1991 Pruszcz Gdański
1431 Konrad Kawczyński 1994 Gdańsk
1432 Paweł Liszewski 1990 Gdańsk
1433 Krzysztof Bagiński 1979 Rumia Z wywalonym jęzorem
1434 Beata Golec 1979 Gdynia Bojano biega
1435 Sylwia Leliwa 1993 Gdańsk
1436 Agnieszka Niedzwiecka 1980 Rumia
1437 Małgorzata Kula 1966 283
1438 Mariusz Musioł 1972 Gdynia
1439 Hanna Stencel 1977 Wejheeowo
1440 Marcin Kokoszczyński 1976 Rumia Rumska Metka Przełajowa
1441 Agnieszka Kokoszczyńska 1976 rumia Rumska Metka Przełajowa
1442 Adriana Neubert 1984 Gdynia
1443 Katarzyna Chwedyna 1985 Gdynia
1444 Tomasz Liszewski 1977 Gdynia
1445 Martyna Basiukiewicz 1993 Gdańsk DCT Drużyna Biegowa
1446 Jacek Kaczmarczyk 1964 Banino
1447 Paweł KWIATKOWSKI 1983 CZERSK
1448 Agnieszka Góralczyk 1990 Gdynia
1449 Anna Fedro 1985 Gdynia
1450 Marcin Szymlet 1977 Gdynia Wiczlino Ga-Za
1451 Justyna Jankowska 1986 Słupsk Mróweczki
1452 Krzysztof Madej 1985 Kobylnica Mróweczki
1453 Jerzy Tarnowski 1996 Gdynia
1454 Maciej Rojewski 1984 Warszawa
1455 Mariusz Gumowski 1983 Banino Gumisie
1456 Alicja Konstantynowicz 1983 Gdynia
1457 Paulina Klamrowsa 1992 Gdańsk
1458 Marcin Gąszczyk 1994 Gdynia
1459 Agata Gołębiowska 1992 Gdynia
1460 Anna Pniewska 1977 Gdynia Skowronków
1461 Damian Sławiński 1987 Gdynia LKS Zorza Gdynia
1462 Kamila Męczyńska 1981 Pogórze
1463 Rafał Wlazły 1977 Gdańsk
1464 Marcin Mąka 1977 Gdynia
1465 Daniel Zielnik 1976 Człuchów
1466 Dorota Gazarkiewicz 1984 Rumia
1467 Paulina Nizgorska 1987 Gdynia
1468 Piotr Janczarski 1978 Gdańsk
1469 Artur Lebiedź 1982 Gdańsk NEODENTAL
1470 Karolina Krysiak 1989 Gdańsk
1471 Jaroslaw Leszkowicz 1986 Koleczkowo
1472 Daniel Semborski 1995 Białystok
1473 Andrzej Dolecki 1960 Reda
1474 Waldemar Formella 1969 Wejherowo
1475 Urszula Kostrzewa-Cembor 1957 Gdansk
1476 Mateusz Mielniczyn 1996 Gdańsk Azs Awfis Gdańsk -wiosła
1477 Krzysztof Chyliński 1988 Gdańsk Into The Wild
1478 Aneta Romanik 1992 Gdańsk
1479 Zbigniew Kołtuniak 1983 Gdansk EPAM Team
1480 Krzysztof Suchorz 1969 Gdynia Gdyński Triathlon
1481 Wiktor Suchorz 1999 Gdynia Bar Wanoga
1482 Małgorzata Stróżyk 1979 Gdańsk
1483 Sabina Banaczyk 1979 Gdynia
1484 Ireneusz Gaweł 1975 Połczyn - Zdrój
1485 Sylwia Gronowska 1976 Gdynia Saltus Sport Team
1486 Piotr Judek 1970 Gdańsk
1487 Julia Judek 2001 Gdańsk
1488 Janusz Kabała 1970 Gdynia
1489 Robert Kubilus 1970 Rumia Biegamyrazem.pl
1490 Andrzej Burtowy 1954 Gdańsk Radość z biegania
1491 Szymon Gumkowski 1999 Gdańsk
1492 Tomasz Lubicki 1972 Gdynia
1493 Tomasz Nadolny 1972 Gdańsk TumboTeam, Biegaj z Głową
1494 Piotr Kornacki 1978 Gdynia KWT
1495 Bartosz BANACH 1986 Gdańsk TORUS - Apteka Gemini Gdansk
1496 Michalina Banach 1990 Gdańsk
1497 Marek Murawski 1973 GDAŃSK
1498 Mirek Karaszewski 1975 Gdynia
1499 KRZYSZTOF BEDNAREK 1955 GDAŃSK Calypso Team
1500 Paweł Chybczyński 1973 Gdańsk Judo Mifune
1501 Ewa Korwin-Piotrowska 1973 Olsztyn URWIS BIEGA
1502 Piotr Stobiński 1989 Reda Runeda
1503 Tomasz Urbabowicz 1990 Gdańsk
1504 Martyna Rodacka Wiśniewska 1987 Malbork AbsoFuckinLutely Team
1505 Mateusz Samociuk 1989 Gdańsk WATAHA
1506 Piotr Burtowy 1988 Gdynia ADVA Optical Networking
1507 Justyna Gliwa 1992 Gdańsk
1508 Dorota Socha 1982 Gdynia
1509 Łukasz Szramka 1983 Gniew Royce-Rolls Running Team
1510 JOANNA STEFAŃSKA 1978 Warszawa
1511 Sylwester Kreft 1979 Rumia Team Kreft
1512 Iga Klimecka-Aksamit 1978 Warszawa Biegacze Północy
1513 Marcin Wodzikowski 1988 Gdańsk
1514 Anna Grzegorek 1983 Zbychowo Motywatornia Team
1515 Michał Babiak 1983 Gdynia
1516 Dariusz Domińczak 1970 Gdynia UKS Iskra Gdynia
1517 Tomasz Bagiński 1980 Gdansk 1980
1518 Michał Laskowski 1999 Gdynia
1519 Zdzisław Kopeć 1963 Gdańsk
1520 Karol Chojnacki 1984 Gdynia
1521 Ryszard Brożyna 1965 Gdynia
1522 Katarzyna Stankiewicz 1969 gdańsk WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PG
1523 Aleksandra Bartyska 1984 Gdynia
1524 Marcin Kowalik 1984 Gdańsk
1525 Rafał Ścisłowski 1978 Parpary
1526 Tomasz Okonek 1966 Rumia klocki stasia
1527 joanna Okonek 1968 Rumia 1966
1528 Aleksandra Ścisłowska 1980 Parpary
1529 Bartosz Kisielewicz 1992 Gdańsk 1992
1530 Krzysztof Figalski 1983 Gdańsk
1531 ANDRZEJ FAL 1964 GDAŃSK INVESTFAL
1532 Bartosz Bajkowski 1986 Gdańsk DCT Drużyna Biegowa
1533 Grzegorz Tracewicz 1978 Lębork Klub 42,2 Lębork
1534 Mateusz Westa 1987 Gdynia
1535 Jakub Lewandowski 1982 Nieszawa
1536 Agnieszka Pappe 1998 Gdańsk
1537 Janusz Bujak 1973 Gdynia
1538 Dorota Cierocka 1988 Łęczyce
1539 Szczepan Suchoparski 1990 Gdynia Niezrzeszony
1540 Piotr Tułaza 1986 Gdańsk
1541 Mirek Kudrewicz 1964 Gdańsk silco
1542 Andrzej Gryboś 1979 Gdansk
1543 Piotr Kasprzyk 1972 Łeba
1544 Małgorzata Czapska 1990 Gdańsk
1545 Paweł Falba 1983 Gdańsk Synopsys
1546 Monika Piotrowska 1991 Sopot
1547 Łukasz Ławicki 1987 Gdynia
1548 Andrzej Guż 1980 Gdansk Synopsys Running Team
1549 Dariusz Wróbel 1976 Gdańsk BRU Biuro Rachunkowo-Ubezpieczeniowe Katatzyna Wró
1550 Piotr Roczniok 1970 Gdynia Parkrun Gdynia
1551 WIESŁAWA WENTA 1978 WYGODA SIERAKOWSKA
1552 Jakub Just 1996 Gdańsk
1553 Sylwia Mroczek 1972 Rumia
1554 Krzysztof Rząd 1986 Bożepole Wielkie Synopsys Running Team
1555 Adam Grzeszczak 1971 Gdynia biegamyrazem.pl
1556 Małgorzata Grzeszczak 1975 Gdynia biegamyrazem.pl
1557 Ryszard Kwiatkowski 1963 Olsztyn AKM OLSZTYN
1558 Torsten Heller 1975 Gdynia titopa.com
1559 Remigiusz Lisowski 1968 Gdańsk
1560 Piotr Laskowski 1954 Pogódki Złota Góra
1561 Malwina Wypych 1997 Sasino
1562 Aneta Goniszewska 1993 Gdańsk
1563 Zbigniew Szuca 1974 Gdańsk Ironteam3City
1564 Andrzej Wyrzykowski 1967 Gdańsk biegowyswiat.pl/WKU w Gdyni
1565 Ewelina Szajdziuk 1979 Gdańsk
1566 Michał Postupalski 1976 GDYNIA IHS Markit
1567 Julita Załoga 1997 Gdańsk
1568 Marek Lewandowski 1984 Koszalin TKKF Koszalin
1569 Andrzej Ziegert 1979 Grabiny - Zameczek
1570 leonard naczk 1975 lębork lębork
1571 Agnieszka Kołtonowska 1986 Gniew Trunsformacja Gniew
1572 Tomasz Korpalski 1981 Gdańsk Team FRIENDS
1573 Aldona Kurkowska 1959 Chorzów AUGUSTEAM
1574 Alicja Łunecka 1995 Linia
1575 Elżbieta Plewka 1973 Gdynia Eligo Terapia Masażem
1576 Marcin Plewka 1979 Gdynia Eligo Terapia Masażem
1577 Tomasz Klocek 1982 Gdynia PwC CoE Run Team
1578 Sebastian Glab 1975 Gdynia
1579 Ula Glab 1976 Gdynia
1580 Aleksandra Mois 1978 Gdynia ADVA Optical Networking
1581 Mateusz Boguszewski 1997 Reda Uks Siódemka Rumia
1582 Małgorzata Derkowska 1990 Gdansk
1583 Wiktor Kranz 1987 Pruszcz Gdanski
1584 Łukasz Skłodowski 1989 Gdańsk
1585 Małgorzata Grabowiecka 1988 Żukowo
1586 Magdalena Popowska 1971 Gdańsk Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG
1587 Grzegorz Ćwikliński 1979 Pruszcz Gdański
1588 Karol Loryński 1995 Rumia
1589 Beata Boza 1973 Gdynia Ciastki
1590 Krzysztof Czerski 1976 Chłapowo
1591 Krzysztof Gawroński 1947 Gdańsk Dziadkowy Klub Sportowy
1592 Grzegorz Zduńczyk 1988 Rawa Mazowiecka
1593 Arkadiusz Andrusz 1975 Gdańsk
1594 Krzysztof Rogowski 1976 Gdansk
1595 Tomasz Malka 1981 Gdynia
1596 Kasia Ratuszyńska 1975 Olsztyn URWIS BIEGA
1597 Karolina Gajownik 1987 Gdynia
1598 Krzysztof Wiecki 1977 Przodkowo
1599 Hubert Brzeziński 1987 Gdynia
1600 Lesław Saganowski 1974 Chwaszczyno
1601 Malgosia Uszacka 1982 Gdansk Ushatki team
1602 Bartek Aleksiejuk 1981 Gdańsk
1603 Adam Szustek 1978 Tuchom SZUSTY TEAM :-)
1604 Natalia Szustek 1978 Tuchom Szusty Team :-)
1605 Leszek Goździewicz 1976 Gdynia biegamyrazem.pl
1606 Jarosław Biały 1972 Gdynia KMP Gdynia
1607 Magdalena Kryger 1983 Kartuzy Kartuzy Biegaja
1608 Anna Mielewczyk 1983 Lebork
1609 Katarzyna Żychlińska 1992 Chojnice
1610 Marek Szopa 1973 Gdynia Runeda
1611 Alicja Misiak 1993 Susz AZS UG
1612 Dawid Krupiński 1984 Gdynia ZT KPW GDYNIA
1613 Małgorzata Szopa 1975 Gdynia Runeda
1614 ANNA PAWELEC 1977 RUMIA
1615 Katarzyna Formela 1985 Marszewska Góra
1616 Tomasz Gil 1954 Gdynia
1617 Łukasz Formela 1975 Kartuzy FORAL - UBEZPIECZENIA
1618 Edward Kożyczkowski 1985 Bolszewo
1619 Marcin Wittmann 1977 Gdynia co jest dzieciak
1620 Michał Pusdrowski 1982 Reda Runeda
1621 ALEKSANDRA SIKORSKA 1978 WEJHEROWO Motywatornia Team
1622 Mirka MAZUROWSKA 1971 IŁAWA
1623 Marcin Hoffman 1987 Gdynia
1624 Waldemar Książak 1973 Gdynia 33drOP
1625 Łukasz Jankowski 1982 Gdansk Active life
1626 Bartosz Grube 1986 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
1627 Iga Zaleśkiewicz 1985 Susz 7 BOW Słupsk
1628 Dominika Puzdrowska 1995 Kamienica Szlachecka
1629 MONIKA SKOWROŃSKA 1998 SUCHACZ ORKA
1630 Dominika Rusnak 1989 Gdynia Domifan
1631 Paweł Roczyński 1997 Gdańsk Team Roczyńskich
1632 Bartosz Piwowarczyk 1997 Gdansk Chlodniczak
1633 Agnieszka Szalińska 1988 Gdańsk
1634 Monika Dagil 1979 Gdańsk
1635 Mateusz Łakomski 1984 Sopot O CO BIEGA?
1636 Dominik Wójcik 1999 Mosty
1637 Łukasz Rotman 1981 Gdańsk
1638 Dominik Domański 1988 Gdynia Active Life
1639 Radosław Jokiel 1985 Gdańsk
1640 Adam Płocki 1979 Reda Morsy Gdyńskie
1641 Sebastian Dowbusz 1978 Kartuzy
1642 Mateusz Piotrowski 1990 Pruszcz Gdański
1643 Piotr Krzebietke 1981 Miechucino
1644 Karolina Domańska 1981 Gdańsk Active Life
1645 Dżafar Bajraszewski 1981 Rumia
1646 Beata Romanowska 1964 Gdynia parkrun Gdynia
1647 Mariusz Pasikowski 1973 Gdynia Grasshoppers Gdynia
1648 Sławomir PIETRZYCKI 1971 REDA Runeda
1649 miron grochulski 1974 Gdynia Brygada Lotnictwa MW
1650 Ángel Serrano Casero 1989 Gdansk
1651 konrad grochulski 1997 Gdynia Liceum nr IX
1652 Beata Witkowska 1969 Gdynia OPEC Gdynia
1653 Łukasz Olechnowicz 1990 GDAŃS K Volanto - We Run The Internet
1654 Michał Jeżewski 1994 Rumia
1655 Wojciech Heise 1987 Gdynia
1656 Mirek BACHTA 1968 Gdynia Arka Gdynia
1657 Mateusz Fiałkowski 1998 Gdynia
1658 Jacek Gładysz 1989 Orzysz
1659 Zofia Cierocka 1995 Cewice
1660 Marta Jabłońska 1983 Straszyn Kolorowa Drużyna Nessi
1661 Dariusz Senwicki 1976 Gdynia
1662 Krzysztof Buszman 1971 Gdynia
1663 Paulina Zaborowska 1995 Kamienica Szlachecka
1664 Krzysztof Trzcinski 1979 Tczew Biegający Tczew
1665 Karol Przewlekły 1960 Malbork
1666 Andrzej Born 1957 Gdańsk STO 2 Kartuska Gdańsk
1667 Fryderyk Hoga 1988 Gdynia
1668 Anna Malek 1985 Chwaszczyno
1669 Krzysztof Stojak 1984 Suchy Dąb
1670 Paweł Rajski 1987 Gdańsk Rajon
1671 RENATA PIETRZYCKA 1974 REDA RUNEDA
1672 Tomasz Wytrwał 1970 Gdynia
1673 Maciej Wesołowski 1993 Krępa Słupska
1674 Barbara Wytrwał 1975 Gdynia
1675 Piotr Podborny 1973 Toruń
1676 Maciej Łęgowski 1964 Gdynia Run Natka
1677 Beata Dorsz 1972 Sopot brak
1678 Waldemar Ossowski 1970 Żukowo Żukowo biega
1679 Michał Gazarkiewicz 1977 Rumia
1680 Katarzyna Szymańska 1988 Sztum
1681 Maciej Szczepański 1999 Gdynia QueQuality
1682 Ryszard Kula 1963 283
1683 Jarosław Guziński 1969 Gdańsk AMDG
1684 Marek Fischer 1960 Gdansk
1685 Michał Pachnia 1988 Pruszcz Gdański Run Beach Morning
1686 Patrycja Trela 1991 Gdańsk
1687 Piotr Warsiński 1973 Gdańsk
1688 Magda Kropidłowska 1983 Gdynia Motywatornia Team
1689 Monika Małecka 1993 Gdynia
1690 MACIEK MROZIAK 1970 GDYNIA Honey Stinger Runners
1691 ARTUR DARGACZ 1976 GDYNIA MARCOPOL RUNNING TEAM
1692 Kasia Wawerko 1968 Banino
1693 Marek Ślusarski 1970 Gdynia MIT
1694 Tomasz Ostaszewski 1973 Gdynia MIT
1695 Piotr Ostoja-Lniski 1960 Kartuzy Power System
1696 Dorota Ostoja-Lniska 1964 Kartuzy Power System
1697 Piotr Jagła 1985 Reda
1698 Zachariasz Adamczyk 1992 Gdynia
1699 Romuald Miszewski 1954 Rumia Asconi Polska_wINO
1700 Filip Rafałko 1983 Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega
1701 Łukasz Gabriel 1976 Rumia Łubudubu bez Klubu
1702 Monika Szastak 1991 Sopot 1991
1703 Agnieszka Knut 1979 Wejherowo Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
1704 Maciej Tęgi 1985 Gdynia
1705 Maciej Ruczyński 1963 Rumia MR
1706 Robert Pilecki 1973 Rumia Runeda
1707 Małgorzata Pilecka 1974 Rumia Runeda
1708 Piotr Piskorski 1977 Golub-Dobrzyń
1709 Filip Marciniak 1997 Gdynia Nie należę
1710 Aleksandra Świacka 1978 Gdańsk 1972
1711 Jacek Pawłowski 1975 Żukowo KS Tęcza Gdynia
1712 Maciej Murawski 1977 Gdańsk Miki Team
1713 Magdalena Kamińska 1983 Gdańsk
1714 Marek Fornal 1962 Kąpino
1715 Mieczysław Cysewski 1961 Grudziądz
1716 KARINA PERCZYŃSKA 1965 GDYNIA KAWO.Włodzimierz Perczyński
1717 Bartłomiej Raby 1984 Gdynia Bardzo Szybko Dookoła
1718 Dorota Mazur 1987 Rumia
1719 Anita Komorowska 1967 Gdynia
1720 Igor Kopeć 1976 Gdynia
1721 Roman Wirkus 1973 Kościerzyna JAGODOWA TEAM
1722 Bartłomiej Wirkus 2001 Kościerzyna JAGODOWA TEAM
1723 Monika Popów-Szczypiorowska 1976 Gdańsk Danfoss
1724 Michał Pastuszak 1989 Sopot
1725 Borys Skoracki 1972 Sopot
1726 Robert Jabłoński 1988 Gdańsk Crossfit Stocznia
1727 Adam Krajewski 1976 Gdańsk
1728 Piotr Wollschlaeger 1986 Gdynia
1729 Sławomir Słota 1989 Gdańsk Xexpert.pl Brokerzy Ubezpieczeniowi
1730 Jarosław Słota 1987 Kwidzyn
1731 Waldemar Grędziszewski 1960 Morąg
1732 Karolina Potulska 1977 Gdynia Klub Biegaczy Jysk
1733 Paweł Karpowicz 1989 Gdynia
1734 Radoslaw Cirocki 1995 Rumia OKRĘG POMORSKI ZHR
1735 Łukasz Kreja 1984 Tczew Biegający Tczew
1736 Krzysztof Krause 1979 Bieszkowice www.skanujemydokumenty.pl
1737 Michał Bianga 1986 Malbork AZS UG
1738 Marcin Poliński 1988 Gdynia Geoban
1739 Krzysiek Więcek 1992 Gdańsk
1740 MICHAŁ SŁOWIK 1983 KOŚCIERZYNA
1741 Piotr Arendt 1972 Gdańsk
1742