Triathlon Szczecin 2017 - Dystans 28,25km (sprint) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Hubert Babicz 1998 Krosno Odrzańskie AM#15 Triathlon Team
2 Maciej Jan Waligórski 1998 Mierzyn
3 Marcel Macieszonek 1998 Szczecin Mick o 'Amelika Huipû - Triathlon Team
4 Damian Wojcieszonek 1997 Kobylanka 1997
5 Hubert Michalak 1997 Drzymałowo Niagara fitness klub
6 Cyprian Chwiałkowski 1994 Machliny
7 Maciej Śliwiński 1993 Dobrzyca
8 Michał Sabatowicz 1993 Stargard
9 Magdalena Wiśniewska 1993 Komorniki Kuźnia Triathlonu
10 Wojciech Oczkowski 1992 Poznan Velocity Warsztat Treningu
11 Krystian Strykowski 1992 Zielona Góra AM#15 Triathlon Team
12 Bartosz Czajkowski 1992 Zielona Góra AM#15 Triathlon Team
13 MAŁGORZATA KRAWCZYK 1992 ZIELONA GÓRA AM#15 Triathlon Team
14 Bartłomiej Gwardiak 1992 Goleniów
15 Artur Babicz 1992 Zielona Góra AM#15 Triathlon Team
16 Alicja Owczarz 1991 Poznań
17 Maciej Zimny 1991 Ośno Lubuskie Patriodzik Triathlon Team
18 Bartosz Baranowski 1991 Gorzów Wlkp.
19 Patryk Binkowski 1991 Poznań
20 Jakub Piechocki 1991 Szczecin
21 Paweł Wiśniewicz 1990 Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana
22 Paulina Skorupa 1990 Szczecin
23 Maria Skrzypczak 1990 Poznań EUROKOS
24 Jacek Kępski 1990 Szczecin
25 Aleksandra Niedzielin 1989 Szczecin
26 Wojciech Skoczylas 1989 Szczecin Rockfin
27 Izabela Yilmaz 1989 Szczecin Mick o 'Amelika Huipû - Triathlon Team
28 Mateusz Misiak 1989 Szczecin
29 Łukasz Rupniak 1989 Szczecin
30 Paweł Brzozowski 1988 Gryfice
31 Arsen Marchlewski 1988 Szczecin Hasaj.to
32 Michal Bohdanowicz 1988 Warszawa
33 Michał Jacek Kowolik 1988 Szczecin Mick o 'Amelika Huipû - Triathlon Team
34 Magdalena Baszuro 1988 Szczecin
35 Agnieszka Wintrowicz 1988 Łódź
36 Adam Karczewski 1988 Chmielno
37 Robert Szota 1988 Szczecin SMT Szczecin
38 Sławomir Ambrożuk 1988 Świebodzin
39 Dominik Kotowski 1987 Police KSW TEAM POLICE
40 Piotr Gostkowski 1987 Lebork
41 Artur Zygoń 1987 Stargard Szczecinski Iron Insane
42 Zuzanna Kacalska 1987 Szczecin
43 Mateusz Sawrymowicz 1987 Szczecin
44 Paweł Bellwon 1987 Gdynia Team Bablo
45 Krzysztof Hauke 1987 Poznań
46 Rafał Wasil 1987 Szczecin
47 Marcin Kochańczyk 1986 Wrocław
48 Marcin Waszak 1986 Sarbinowo Sarbinowo
49 Małgorzata Bohdanowicz 1986 Bad Mergentheim
50 Damian Kurago 1986 Gorzów Wielkopolski
51 Robert Sekuła 1986 Szczecin
52 Bartosz Smeda 1986 Szczecin KS IronMan CS Polska
53 Aleksander Lisowski 1986 Łódź Rossbiegani
54 Iwona Papierska 1986 Szczecin
55 Mateusz Jurgowiak 1986 Szczecin
56 Łukasz Michalski 1985 Szczecin
57 Jakub Głowacki 1985 Szczecin
58 OLA Szczypek 1985 Szczecin SMT
59 Mariusz Stępień 1985 Trzcianka SMS Dzięcioły Trzcianka
60 Anita Antoszczak 1984 Szczecin
61 Robert Bartłomiejski 1984 Szczecin
62 Grzegorz Kozłowski 1984 Szczecin RAZ Szczecin
63 Mikołaj Kołecki 1984 Szczecin
64 Iga Bartczak 1984 Szczecin
65 Dawid Michalak 1983 Drzymałowo Niagara fitness klub
66 Agata Martinowski 1983 Rangsdorf
67 Maciej Policzkiewicz 1983 Warzymice
68 Piotr Witwicki 1982 Police LoveLasy
69 Agnieszka Doleżek 1982 Szczecin
70 Grzegorz Płotka 1982 Koszalin
71 Damian Garczyk 1982 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
72 Rafał Paczkowski 1982 STARZYNY Kuźnia Triathlonu
73 Adam Szotkowski 1981 Szczecin
74 Rafał Wierciński 1981 Szczecin
75 Roman Nowak 1981 Człuchów TRIDEA TEAM
76 Tomasz Biegun 1981 Szczecin
77 Edyta Jabłońska 1981 Szczecin
78 Magdalena Szeszko 1981 Szczecin
79 Przemysław Ruta 1981 Zakrzewo Motiv Home Team
80 Maciej Dąbkowski 1981 Szczecin
81 Krzysztof Morawiak 1981 Szczecin
82 Paul Martinowski 1981 Rangsdorf
83 Tomasz Sokołowski 1981 Szczecin elKapitano
84 Marcin Jastrzemski 1980 Szczecin IRON INSANE
85 Adrian Dąbrowski 1980 KRAKÓW
86 Sabrina Snela-Daleszyńska 1980 Szczecin Zakon Świętej Ruty
87 Dominika Łągiewka 1980 Szczecin KS Triathlon Szczecin
88 Marcin Charęza 1980 Szczecin Zawadzkiego Szczecin
89 Marcin Michlewicz 1980 Wrocław MKM TRIATHLON TEAM
90 Maja Ufniarz 1980 Police
91 Michał Daleszyński 1980 Szczecin Pogodno
92 Michał Has 1980 Szczecin
93 Jarosław Soroka 1980 Szczecin Iron Insane
94 Karol Ciesinski 1979 Stargard
95 Kamil Szymański 1979 szczecin
96 Mariusz Matuszewski 1979 Police
97 Tomasz Stępniak 1979 Koszalin ILO Koszalin
98 Kuba Marcinski 1979 Warszawa PARKRUN URSYNÓW
99 Daniel Masłowski 1979 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
100 Arkadiusz Gos 1979 Szczecin Kan.Bo Triathlon Team
101 Paweł Gulbinowicz 1979 Goleniów Legiony Ulicy
102 Paweł CICHECKI 1979 MASZEWO RATUSZ MASZEWO
103 Michał Nowak 1979 Stepnica
104 Maciej Wędziński 1978 Gryfice RunGryf
105 Mirosław Szufranowicz 1978 SZCZECIN
106 Mariusz Solis 1978 Szczecin ASC HQ MNC NE
107 Przemysław Sztajner 1978 Szczecin Ironman C/S Polska
108 Paweł Kośmiński 1978 Szczecin
109 Marzena Białowolska 1978 Szczecin SMT Szczecin
110 Magdalena Chomont 1978 Goleniów No Gravity
111 Krzysztof Malicki 1978 Trzebiatów Aktywny Trzebiatów
112 Adam Cygan 1978 Drawsko Pomorskie DSI ACTIVE TEAM
113 Magdalena Sosin-Mikołajczak 1978 Stargard
114 Maciej Chromiński 1978 Gorzów Wlkp. brak
115 Marzena Wawerska 1977 szczecin
116 krzysztof kozłowski 1977 kościan kościan
117 Dominik Gajlewicz 1977 Mierzyn
118 Paweł Nowak 1977 Dobra
119 Bartosz Sosin 1976 Stargard dH Stargard Szczeciński
120 Monika Król 1976 Złotoryjsko, Murowana Goslina Cityzen
121 Ewelina Sobolewska-Szwed 1976 Mierzyn
122 Wioletta Żurawska 1976 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM
123 Rafał Chabasiński 1976 SZCZAWNO Ra-V
124 Grzegorz Ufniarz 1976 Police SKB DZIK
125 Urszula Kołacz 1976 Szczecin
126 Adam Bubela 1975 Poznań
127 Adrian Krukowski 1975 Wrocław
128 Anna Duda 1975 Szczecin KS Ironman C/S Polska
129 Aleksander Szwed 1975 Mierzyn
130 Rafał Król 1975 Złotoryjsko UKS Cityzen Poznań/Be3
131 Sławek Babiński 1974 Szczecin HANMON.pl
132 Tymoteusz Fleiszar 1974 Gruszczyn WÓJTOWICZ TRI TEAM
133 Wojciech Glocko 1974 Szczecin
134 Jan Kwintal 1973 Krępsko
135 Joanna Kabat-Koperska 1973 Kliniska Wielkie
136 Katarzyna Grzybowska-Tomaszek 1973 Warszawa Human to Business
137 Ryszard Jarzyna 1973 stargard SZWLA STARGARD
138 Tomasz Panasiuk 1973 Szczecin SMT Szczecin
139 Dorota Bojanowska-Iwan 1972 SZCZECIN Kolarze z Górki "Ciśnij TEAM"
140 Boguś Michalak 1972 Szczecin SMT Szczecin
141 Ela Urbańska 1971 Szczecin
142 Jarosław Dąbrowski 1969 Szczecin
143 Ewa Karpienia 1969 Szczecin KS CKS-ORKA SZCZECIN
144 Tomasz Pawski 1969 Szczecin Rockets Sprokets
145 Waldemar Głuszek 1968 Gorzów Wlkp.
146 Roman Wojtyniak 1967 Mierzyn
147 Krzysztof Głębicki 1967 Mierzyn
148 Tomasz Belcarz 1967 Coventry
149 W Logue 1967 Baltimore
150 Witold Wyszomirski 1967 Warszawa
151 Barbara Dziegińska 1967 Szczecin Iron Insane
152 Monika Maciejewska 1965 Szczecin
153 Iwona Derleta 1964 Szczecin derMMed
154 Waldemar Hynda 1964 Białogard KB 10 Białogard
155 Mariusz Zimecki 1963 Świnoujście www.zimecki.pl
156 Robert Stasieniuk 1963 Szczecin
157 andrzej książek 1962 Filice 40a bz
158 Henryk Juchniewicz 1962 Stargard TOJAH
159 Jarosław Witkowski 1958 Gdańsk RMDC
160 Anna Szymańska 1958 Goleniów Hanza Goleniów
161 Zbigniew Maciaszczyk 1950 Szczecin całus presto
162 Claudia Weiss 1996 Szczecin KS IRONMAN C/S POLSKA
Top