Świerklaniec - Jezioro Chechło - 2016 - Triathlon 1/4 IronMan - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Adam Kozak 1964 Siemianowice Śląskie Kuźnia Triathlonu
2 Robert Kopydłowski 1992 Oświęcim www.e-podróżnik.pl
5 Marcin Maciejczyk 1986 Gliwice AKS Dragon
6 Darek Ćwik 1974 Bielsko-Biała HUSSE TEAM
7 Mirosław Gerlich 1966 Pszow Forma Wodzisław Slaski
10 Tomasz Galeja 1986 Ruda Śląska
11 Łukasz Karasiński 1989 Gliwice
12 Jarosław Zalega 1971 Będzin EPK
13 Marek Zober 1985 Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team
15 Marcin Urbańczyk 1981 Dąbrowa Górnicza Urbańczyk Dziadu Team
16 Sławomir Szurek 1971 Rydułtowy UKS "Piątka Plus" Rydułtowy
17 Andrzej Sobik 1978 Czyżowice
18 Piotr Cieślik 1976 Bełchatów PGE Jupiter
19 Tomasz Wilk 1978 Mikołów
20 Mirosław Jackiewicz 1969 Jastrzębie-Zdrój
21 Jakub Gorczyca 1974 Rybnik
22 Grzegorz Gadaj 1986 Radlin
23 Bartłomiej Jarnot 1979 Sosnowiec CIEPŁE BAMBOSZE
24 Grzegorz Stefaniak 1978 Rawa Mazowiecka K.S. Triathlon Rawa
26 Marek Kapica 1980 Bytom
27 Stanisław Kraski 1974 Skrzyszów Forma Wodzisław Śl.
29 rafał bogus 1969 częstochowa cycling jura
31 Iza Włosek 1971 dąbrowa Górnicza Speleoklub Dąbrowa Górnicza
32 Dawid Kurek 1990 Bytom trenujtriathlon
33 Krzysztof Kozdra 1966 Kraków NIEZRZESZONY
34 Barbara Czichy 1966 Tarnowskie Góry WKB META Lubliniec
35 Michał Szczyrbowski 1981 Rybnik akademiarolkarza.pl
36 Arkadiusz Buchalik 1973 Czeladź
37 Bartosz Wójcik 1983 Katowice
38 Dariusz Janerka 1984 Chorzów
39 Krzysztof Broekere 1959 Zabrze MyCenter
40 Łukasz Podsiadło 1984 Dąbrowa Górnicza 3Flow Triathlon Team
42 Mateusz Borek 1986 Krakow Triathlon YMCA Krakow
43 Rafał Zaleski 1977 Tarnowskie Góry
44 Piotr Banasik 1982 Katowice Banana Smoothie
45 Sebastian Ciasto 1985 Przezchlebie
46 Paweł Dygdoń 1975 KATOWICE SOFT-PONT
47 Maciej Wiora 1969 Zabrze MyCenter
48 Joanna Sawer 1974 Bytom Przedstawiciel Rodziców SP nr 46 w Bytomiu
49 Piotr Szostak 1984 Kraków
50 Michał Szewczyk 1977 Sosnowiec
51 Daria Radczuk 1986 Katowice KoxBox
52 Marek Wylężek 1978 Świerklaniec KS LOK Gwarek Tarnowskie Góry
53 kazimierz hryszko 1963 tychy 40-latek tychy
56 Michał Grabski 1986 Gliwice Kombo Kurczaki
59 MARCIN NIKIEL 1978 Bielsko - Biała Niezrzeszony
60 Mariusz Trus 1974 Lublin Lekarska Grupa Kolarska
61 Zbigniew Adamowski 1979 Myszków Start Bielsko-Biała
62 Paweł Sulka 1974 Katowice AZAGO
64 Paweł Molis 1971 Libidza JUNEK TEAM
65 Tomasz Owczarek 1967 Częstochowa
66 Marcin Mikoś 1979 Katowice
67 Arek Borowiec 1979 Kielce
68 Maciej Krupiński 1979 Mogilany
69 Daniel Młodzik 1977 Sosnowiec
71 grzegorz giba 1971 jastrzebie zdrój
72 sebastian mularczyk 1977 zawiercie victoria zawiercie
73 Dawid Prałat 1978 Zelów Bieging Team Zelów
74 Grzegorz Adamczyk 1974 Mikołów STS Biegaton
75 Łukasz Kańtoch 1983 Dąbrowa Górnicza
77 Piotr Boral 1981 Częstochowa Kmicic
78 Magdalena Janowska 1976 Katowice Ślimak Bytków
79 Adam Chyliński 1976 Siemianowice Śląskie anal cunt siemce 1 - os team
81 Rafał Sambor 1987 Bielsko-Biała Ubungu Team
82 ŁUKASZ SOKÓŁ 1985 OPOCZNO SOKOL RUNNING TEAM
83 Michal Prawdzic 1974 Szczecin TRI DIVISION
84 Czesław Gryzik 1972 Chorzów Wataha Team
86 Radosław Rozciecha 1989 Zabrze
87 Dominik Pikorski 1993 Zabrze OLSH
88 Przemek Samin 1972 Katowice
90 Jacek Janus 1979 Żory HRmax Żory
91 Justyna Woźniak 1991 Gielniów dotsport triathlon team
92 Krzysztof Kubasiak 1973 Zielonki KT Water Knights
93 Wojciech Pater 1983 Kobiór Willa Kobiór
94 Dariusz Felka 1989 Opole
97 Błażej Adamczyk 1988 Sosnowiec
98 Wojciech Najuch 1980 Tarnowskie Góry (Repty) Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
99 PAWEŁ POŚPIECH 1992 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
100 Krystian Kwiecień 1979 Siewierz 3Flow Triathlon Team
101 Katarzyna Kwiecień 1980 Siewierz 3FLOW TRIATHLON TEAM
102 Robert Bomba 1978 Będzin dare2run
104 Aleksander Bartecki 1972 Żory
105 Mariusz Pęcek 1983 Tokarnia
106 Adrian Jakubczyk 1982 Siewierz
107 Sabina Bartecka 1977 Żory HRmax Żory
108 Mateusz Orlik 1988 Piekary Ślaskie OPP Katowice , Olivkovelove
109 Tomasz Pardygał 1975 Kraków Labosport Team
110 Ania Halska 1984 Cieszyn Olza Cieszyn
111 Filip Dykszak 1983 Wieliczka KT Water Knights
113 Piotr Palczewski 1961 Racibórz
114 Mariusz Kapela 1977 Bytom CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
115 Filip Zając 1978 Chorzów Ola&Tosia&Gaja Team
117 Adam Postulka 1967 Ruda Śląska Chorzowskie Centrum Sztuk i Sportów Walki
118 Zenon Michalczuk 1957 Sanok
120 MAREK TRZENSIOK 1977 Bytom Stomatologia 24 H tel.698 530 204
121 Grzegorz Myrmus 1977 Skoczów
122 Paweł Wronicz 1980 Kraków
123 Szymon Faulhaber 1973 katowice
124 Maciej Cholewa 1997 Tarnowskie Góry
125 Oktawian Zawierucha 1988 Żywiec Zawierucha Team
126 Dawid Zawierucha 1983 Żywiec Zawierucha Team
127 Patryk Ciupka 1977 Żory HR MAX
128 Marek Kurpis 1969 Racibórz
129 Anna Kalita 1970 Jaworze
131 Antoni Cekiera 1953 Kraków combex
132 Jarosław Łucka 1971 Oświęcim-Zaborze
133 Jakub Żmudziejewski 1989 Kraków Aktywna Strona Życia
134 Piotr Kolenda 1968 Chorzów Batory Hospicjum św.Franciszka
135 Jerzy Tokarz 1959 Kraków BiegamBoLubię
136 MICHAŁ SZAFRAŃSKI 1978 KATOWICE
138 DAWID ZAGRABSKI 1975 BIELSKO-BIAŁA BESKIDY TRI SPORT TEAM
139 Aleksandra Cul 1989 Węgierska Górka
140 Maciej Twardokęs 1985 Bytom
141 Adrian Firek 1985 Bielsko-Biała Fire'k Team
142 Maciej Nowok 1991 Chorzów
143 Lukasz Blonski 1983 Jastrzebie
145 Zbigniew Błoński 1963 Wodzisław Śląski polskie stowarzyszenie Sportu po Transplantacji
146 Piotr Domagała 1977 Jaroszowiec
147 Karol Waglewski 1984 Kraków
148 Paweł Kocur 1995 Piekary Śląskie
149 Tomasz Kocur 1966 Piekary Śląskie
151 Artur Wierzbicki 1967 Kędzierzyn-Koźle
152 Mateusz Szukała 1983 Poznań KB Maniac Poznań
154 Robert Szyjka 1970 Brzeszcze
155 Paweł Kubica 1985 Katowice
156 Marcin Cekiera 1978 Zielonki KT Water Knights
157 Piotr Kaleta 1976 Kraków
158 Tomasz Terech 1974 Radzionkow
160 Bartłomiej Herda 1988 Bytom triathlon training center
161 Tomasz Wosz 1986 Piekary Śląskie DW POMPA Team
162 Pierre LORON 1987 KATOWICE
163 Stefan Węgrzyk 1964 Wodzisław Śląski KS TKKF "Karlik" Wodzisław Śl.
164 Krzysztof Sala 1975 Rybnik
165 Robert Kulig 1984 Tychy
166 Przemysław Wróblewski 1987 Nakło Śląskie Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
167 Katarzyna Sowa 1975 Tarnowskie Góry Hotel Podium Diagnostix Team
168 Dariusz Nawrot 1975 Siewierz 3 Waters
169 Katarzyna Maciejowska - Bączek 1975 Międzyrzecze Górne
171 Piotr Więczkowski 1978 Katowice Kuźnia Triathlonu
172 Michal Kosmowski 1980 Krakow dotsport.pl
173 Tyberiusz Bielański 1974 Katowice Asseco Active Team
174 Michał Ligocki 1978 Siemianowice Śląskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
175 Sebastian Deroń 1984 Kraków
176 Marcin Siemieński 1977 Katowice JHart JCommerce team
177 Mariusz Fyda 1970 Bobowa
178 Paweł Oziębłowski 1983 Siemianowice Śląskie www.ozieblowski.pl
180 Marcin Cendry 1979 Tychy
181 Piotr Kowalewski 1980 Katowice
182 Dawid STWORA 1977 Bielsko-Biała POLICJA BIELSKO-BIAŁA
183 Jarosław Nowakowski 1973 Gliwice Dla Gosi
185 Łukasz Bobryk 1988 Wojkowice Tri Team Pracuj.pl
186 Michał Nosiadek 1985 Wodzisław Śląski K.S. CROSS SPORT
187 Michal Kus 1982 Gliwice
188 Krzysztof Kubasa 1977 Wodzisław Śląski
189 Sebastian Siwy 1976 Mikołów OLAX
190 Barbara Lizis 1967 Kielce Hotel Podium Diagnostix Team
191 Jacek Szweda 1974 Siemianowice Śląskie
192 Marcin Kowalski 1981 Sosnowiec 3Flow Triathlon Team
193 Wojciech Łoza 1971 bytom
194 Mirek Wania 1981 Bytom Bytom
195 Adam Kotas 1963 Rybnik KOTASPORT
196 Andrzej Szurkowski 1957 Katowice Urovita Team
197 Filip Żok 1987 Siemianowice Śląskie
200 Maciej Rycyk 1978 Katowice
201 Jan Godyń 1983 Katowice Deloitte Adventure Team
202 Piotr Górka 1979 Dąbrowa Body I Coach
203 Małgorzata Michalik 1982 Gliwice
204 barbara bloniarczyk 1978 Nowy sacz Radosne Pijaczki z Nadwaga
205 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY Olimpijczyk Szczekociny
206 Grzegorz Pietraszewski 1983 Gliwice brak
208 Jarosław Krzyk 1974 Tychy
209 Michał Grzybczyk 1974 Nowe Chechło Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
210 Paweł Rybak 1977 Tarnowskie Gory Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
211 Dariusz Strenziok 1966 Tarnowskie Gory AT Team/Tarnogorskie Towarzystwo Triathlonowe
213 Piotr Pawlica 1981 Jeleśnia
214 Anita Kisiel 1974 Częstochowa WLKS KMICIC
215 Marcin Szydlowski 1979 Myslenice
216 Piotr Cygan 1969 zabrze olshcoaching
218 Błażej Kiełbasa 1979 Łązy
219 Bogusława Gamza-Błaszczyk 1978 Siemianowice Śląskie
220 Michał Czesuła 1978 Rybnik
221 arkadiusz łUGOWSKI 1982 Tychy ALPEBIKE.PL
222 Marcin Maćkowski 1973 Goczałkowice-Zdrój -
223 Damian Mrowiec 1993 Orzesze Młodzież Wszechpolska / Ruch Narodowy
Top