Terenowa Masakra - XI edycja - 5 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Gadżet
1 Anna Osak 1999 Dobrcz 13:00 bardzo fajny
2 Natalia Zielińska 2000 Osielsko 13:00 bardzo fajny
3 Grzegorz Retlewski 2000 Lubiewo 13:00 bardzo fajny
4 Jan Szubarga 1998 Bydgoszcz 13:00 bardzo fajny
5 Paweł Zwoliński 1999 Lubiewo 13:00 bardzo fajny
6 Michał Kuzioła 1990 Topolinek Bekon z Jednorożca 15:15
7 Michał G 1988 Bydgoszcz 13:45
8 Weronika Powłoka 1991 Topolinek Bekon z Jednorożca 15:15
9 Szymon Kuzioła 1994 Topolinek Bekon z Jednorożca 15:15
10 Piotr Rusnaczenko 1981 Włocławek 12:45
11 Piotr Teszner 1982 Włocławek 12:45
12 Michał Glaza 1987 Grudziądz 12:45 ultra fajny
13 Natalia Glaza 1989 Grudziądz 12:45 ultra fajny
14 Rafał Bukowski 1981 Grudziądz 12:45 ultra fajny
15 Rafał Tuptanowski 1978 Grudziądz 12:45 ultra fajny
16 Krystian Lomiak 1976 Grudziądz 12:45 ultra fajny
17 Roman Giniyatullin 1982 Grudziądz 12:45 ultra fajny
18 Yauhen Maiseyeu 1986 Grudziadz 12:45 ultra fajny
19 Magdalena Homa 1981 Grudziądz 12:45 ultra fajny
20 Daniel Eckert 1995 Wielki Komorsk 12:45 ultra fajny
21 Karol Romasz 1990 Grudziądz 12:45 ultra fajny
22 Marcin Malinowski 1988 Grudziądz 12:45
23 Artur Jagodziński 1982 Bydgoszcz 12:45
24 Damian Berenda 1978 Bydgoszcz 12:45
25 Wojciech Glaza 1978 Grudziądz 12:45
26 Daniel Kacprowicz 1998 Toruń Byle dobiec 12:45 bardzo fajny
27 Agnieszka Kacprowicz 1975 Toruń 12:45 bardzo fajny
28 Izabela Schafer 1997 Toruń 12:45 bardzo fajny
29 Marta Zając 1986 Lulkowo 4/7 12:45 bardzo fajny
30 Robert Wnukiewicz 1976 Włocławek Wnuczek 12:45 bardzo fajny
31 Agnieszka Wnukiewicz 1980 Włocławek Wnuczek 12:45 bardzo fajny
32 Adam Kacprowicz 2001 Toruń Byle dobiec 12:45 bardzo fajny
33 Justyna Kucharska 1998 Silno BYLE DOBIEC 12:45 bardzo fajny
34 Michalina Maćkiewicz 1999 Toruń Byle dobiec 12:45 bardzo fajny
35 Jagoda Zielińska 1989 Sienno (nie)bekon z Jednorożca 15:15
36 Marek Witkowski 1981 Bydgoszcz 12:45
37 Agnieszka Szałkowska 1987 Bydgoszcz Hardcorowe Wychylylybymy 12:45
38 Bartosz Fabrycki 1994 Bydgoszcz Fabrycki TEAM 14:00 ultra fajny
39 Emilia Bugajska 1996 Kruszyn Krajeński Fabrycki TEAM 14:00 ultra fajny
40 Piotr Wójtowicz 1994 Włocławek Fabrycki TEAM 14:00 ultra fajny
41 Paweł Kotwica 1994 Bydgoszcz Fabrycki TEAM 14:00 ultra fajny
42 Asia Garbacka 1992 Grudziądz Fabrycki TEAM 14:00 ultra fajny
43 Barbara Matelska 1972 Białe Błota Fabrycki TEAM 14:00 ultra fajny
44 Joanna Wieluńska 1980 Lisi Ogon Fabrycki TEAM 14:00 ultra fajny
45 Krzysztof Łukasiewicz 1994 Gdańsk Fabrycki TEAM 14:00 ultra fajny
46 Dawid Szałański 1994 Wrocław Fabrycki TEAM 14:00 ultra fajny
47 Jakub Gaszak 1990 Bydgoszcz Fabrycki TEAM 14:00 ultra fajny
48 Bartosz Ćwikliński 1996 Bydgoszcz Fabrycki TEAM 14:00 ultra fajny
49 Błażej Ibusz 1993 Gdańsk Fabrycki TEAM 14:00 ultra fajny
Top