Terenowa Masakra - XI edycja - 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Gadżet
1 Malgorzata Tyszkiewicz 1981 Wyrzysk ZADYSZKA TEAM 11:30 bardzo fajny
2 Michal Nowaczyk 1980 Warsaw ZADYSZKA TEAM 11:30 bardzo fajny
3 Sebastian Mos 1980 Pruszcz Gdanski ZADYSZKA TEAM 11:30 bardzo fajny
4 Katarzyna Januchowska 1991 Pila ZADYSZKA TEAM 11:30 bardzo fajny
5 Joanna Nogowska 1986 Pila ZADYSZKA TEAM 11:30 bardzo fajny
6 Magdalena Koźlikowska-Wencka 1980 Bydgoszcz ZADYSZKA TEAM 11:30 bardzo fajny
7 Paweł Kulczak 1979 Brodowo Decora Running Team 12:00
8 Urszula Dutkiewicz 1986 Bydgoszcz Wataha 10:30
9 Anna Fidos 1995 Warszawa No to Sru 10:00
10 Krystian Baprawski 1995 Warszawa 10:00
11 Agnieszka Gagaszka 1984 Warszawa No to Sru 10:00
12 Sebastian Borek 1989 Chełmno PILARZE 11:00 ultra fajny
13 Anna Frąckowiak 1981 Poznań 11:15
14 Karol Frąckowiak 1981 Poznań 11:15
15 Mateusz Koczorowski 1990 Inowrocław 10:00
16 Anna Daszkiewicz 1978 Rakownia 10:30
17 Ireneusz Siek 1985 Środa Wielkopolska 10:30
18 Sylwia Kapczyńska 1983 Lisówki Studio Euforia 10:30
19 WALDEMAR PIOTR KIEŁCZYŃSKI 1983 BYDGOSZCZ FakeRunTeam 11:00
20 Marcin Nowakowski 1980 Bydgoszcz FakeRunTeam 11:00
21 Małgorzata Włodarska 1991 Bydgoszcz Break the Brain 11:00 bardzo fajny
22 Arkadiusz Winkler 1990 Bydgoszcz (Bydgoszcz, Poland) Break The Brain 11:00 bardzo fajny
23 Małgorzata Kruś 1991 Bydgoszcz Break the Brain 11:00 bardzo fajny
24 Kamil Lesiczko 1996 Pysznica Break the Brain 11:00 bardzo fajny
25 Daniel Gołębiewski 1991 Nakło nad Notecią Break the Brain 11:00 bardzo fajny
26 Jacek Chrośniak 1990 Bydgoszcz Break The Brain 11:00 bardzo fajny
27 Kamil Frąszczak 1997 Bydgoszcz Break the Brain 11:00 bardzo fajny
28 Paweł Moder 1995 Bydgoszcz Break the Brain 11:00 bardzo fajny
29 Tomasz Maćkiewicz 1990 Bydgoszcz Break the Brain 11:00 bardzo fajny
30 Mateusz Rozwarski 2002 Bydgoszcz FakeRunTeam 11:00
31 Filip Kulczyński 2002 Bydgoszcz FakeRunTeam 11:00
32 Damian Przybył 1990 Bydgoszcz Break the Brain 11:00
33 Joanna Szulc 1982 Grudziądz SZUSZUGOTUJE W BIEGU 10:00
34 Monika Cieszyńska 1983 Grudziądz FIT Lady 10:00
35 Kamil Kozieł 1994 Skierniewice Jelenie W Terenie 10:00 ultra fajny
36 Michał Stefaniak 1979 Drzewce Jelenie W Terenie 10:00 ultra fajny
37 Piotr Lelewski 1987 Wólka Krosnowska Jelenie W Terenie 10:00 ultra fajny
38 Tomasz Kalisz 1989 Lidzbark 10:00 bardzo fajny
39 Fabian Kokociński 1991 Grudziądz 10:00 bardzo fajny
40 Rafał Domański 1987 Grudziądz 10:00 bardzo fajny
41 Małgorzata Kalisz 1989 Grudziądz 10:00 bardzo fajny
42 Paweł Furtek 1990 Świnoujście 10:00 bardzo fajny
43 Paulina Furtek 1991 Świnoujście 10:00 bardzo fajny
44 Martyna Kaszczuk 1996 Jaraczewo Sporty Walki Piła 11:45
45 Michał Ziemichód 1987 Miasteczko Krajeńskie Bo mnie goni 11:45
46 Magda Różycka 2001 Osielsko 10:00
47 Wojciech Gawlik 1981 Grudziądz IWspSZ 10:00
48 Maciej Mordaka 1982 Bydgoszcz Klinikia Triathlonu 11:30
49 Przemysław Prusiński 1996 Golub-Dobrzyń ZAKWAS TEAM 10:00 bardzo fajny
50 Dariusz Kycia 1985 Toruń ZAKWAS TEAM 10:00 bardzo fajny
51 Karol Olszewski 1987 Toruń ZAKWAS TEAM 10:00 bardzo fajny
52 Piotr Hinz 1986 Toruń ZAKWAS TEAM 10:00 bardzo fajny
53 Jonasz Kruczyński 1991 Golub-Dobrzyń Zakwas Team 10:00 bardzo fajny
54 Łukasz Świderek 1987 Radziejów Zakwas Team 10:00 bardzo fajny
55 Piotr Piekarski 1989 Toruń Zakwas Team 10:00 bardzo fajny
56 Maja Grodzka 1997 Bydgoszcz Break the Brain 11:00
Top