Nieporęt 2016 - 1/4 IronMan - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
C1 Krzysztof Paszkiewicz 1961 Warszawa
C2 Tomasz Podgórski 1986 Warsaw Progress Triathlon Team
C3 Mieczysław Pawlukiewicz 1971 Warszawa Smurfit Kappa Adventure Team Poland
C4 Andrzej Łażewski 1966 Warszawa 123-a-teraz-my.pl
C6 Łukasz Dąbrowski 1982 Piastów
C7 Maciej Zychewicz 1983 Warszawa Accenture
C8 Maksymilian Skolik 1976 Warszawa
C10 Piotr Kaniewski 1991 Starachowice SZYMANOWSKI TRIATHLON CLUB
C11 Mariusz Kapusta 1978 Warszawa Spartanie Dzieciom
C12 Paweł Suchiński 1985 Warszawa PwC Tri Team
C13 Anna Bakera-Jakubowska 1989 Warszawa
C15 Wiktor Kozakowski 1979 Warszawa Airbike Triathlon Team / PwC Tri
C17 Marcin Sidelnik 1977 Warszawa PwC Running Team
C18 Tomasz Sitarek 1986 Warszawa PwC Tri Team
C19 Grzegorz Rafalak 1980 Gdynia SAMSUNG
C20 Cezary Gwizdowski 1986 Warszawa TriWawa
C21 Marcin Bogucki 1986 Warszawa Kuźnia Triathlonu
C22 Robert Rafał 1972 Łomianki SBR Ironman Team
C23 Kornelia Olejarz 1984 Warszawa
C24 Wojciech Krawczyk 1990 Zielona Góra PwC Triathlon Team
C25 Krzysztof Podolski 1982 Warszawa
C26 Adam Skierkowski 1973 Świecie AT Team
C27 Paweł Gajewski 1987 Warszawa Deutsche Bank Tri Team
C28 Anna Kalita 1970 Jaworze
C29 Rafał Ręczkowski 1985 Warszawa
C30 Radosław Rybicki 1986 Warszawa
C31 Dariusz Korecki 1973 Józefosław AT Team
C32 Tomasz Bialas 1985 Warszawa Prezne Wacki
C33 Krzysztof Pimpicki 1976 Warszawa Jestem
C34 Bartosz Kamejsza 1978 Warszawa
C35 Tomasz Lisius 1964 Gdańsk
C37 Łukasz Jaroszewski 1985 Piastów SPARTANIE DZIECIOM
C38 Artur Mostowski 1973 Warszawa Smashing Pąpkins
C39 Pekka Mannisto 1984 Warszawa WITC, Warsaw International Triathlon Club
C40 MARCIN ZNAMIEC 1977 WARSZAWA
C41 Kazimierz Karol Matusiewicz 1977 Ząbki
C42 Krzysztof Kajetanowicz 1981 Warszawa TriClub
C43 Mariusz Stanny 1978 Legionowo
C44 Artur Kijak 1976 Ząbki GKMA
C45 Leszek Tokarski 1968 Konstancin Jeziorna Sinnet Club
C46 Bartosz Bryliński 1976 Warszawa Asseco Active Team
C47 Adam Prorok 1968 Legionowo
C48 ARTUR TRYCH 1974 Warszawa Accenture/Progress Triathlon Team
C49 Tomasz Kacymirow 1961 Hornówek
C51 Marcin Tarczyński 1980 Warszawa
C52 Gary Cattell 1956 Warszawa WITC
C53 Maciej Duniec 1972 Warszawa
C54 Krzysztof Urban 1980 Warszawa Team Aperol
C55 Marcin Rygulski 1980 Józefosław HPE Sports
C56 Maciej Gonet 1989 Warszawa
C57 Marian Górny 1952 Susz UKS TRS Susz
C58 Mariusz Wójcik 1973 Warszawa
C59 Agnieszka Żmudzka 1973 Warszawa Tri Dream Team
C60 Alan Kwaśniewski 1990 Warszawa
C61 Jakub Domecki 1987 Milanówek
C62 Maciek Ratajewicz 1980 Warszawa TriWawa
C64 Jarosław Królak 1979 Warszawa TRI4fun Team Piaseczno
C66 Magdalena Butkiewicz 1980 Krubin
C67 Oskar Kapala 1982 Pruszków AKS Polonia Warszawa
C68 Robert Krasuski 1967 Warszawa z wolnego wybiegu
C69 Wojciech Fudała 1985 Warszawa
C70 Tomasz Jurkowski 1978 Warszawa Termoexport / SJ Szarża
C72 JUAN ROMERO GARCIA 1985 WARSZAWA WITC
C73 Tomasz Bartosiewicz 1984 Żyrardów fit4u Żyrardów
C74 Piotr Stadnicki 1982 Warszawa Danone
C75 Adam Klimczak 1966 Józefosław Caparol Polska
C76 Przemysław Karczewski 1980 Warszawa TriClub
C77 Anna Dąbrowska 1976 Warszawa 12Tri.pl
C78 Paweł Podsiadło 1989 Poznań
C79 Sebastian Hoffman 1974 Warszawa TriathlonSerwis.pl
C81 Erwin Muzyczuk 1986 Warszawa
C82 Jarosław Wilczewski 1971 Łódź Wolf Team
C83 Piotr Pasierbiński 1968 Kanie Tri2Live
C85 Ela Compton 1973 Warszawa WITC
C86 Wojciech Brach 1980 Warszawa
C87 Tomasz Wiliński 1975 Olsztyn Labosport Team
C88 Artur Mirończuk 1979 Warszawa Iron Swim
C89 Marcin Antonowicz 1979 Warszawa Labosport
C90 Piotr Szefer 1974 Warszawa TRINERGY
C91 Patryk Kościelski 1975 Legionowo TRI LEVEL
C92 Miroslaw Wrotek 1966 Warszawa Entre.pl Team
C93 Maciej Ostaszewski 1979 Pruszków
C94 Marta Ostaszewska 1979 Pruszków
C96 Marcin Dobrowolski 1974 Warszawa
C97 Piotr Kowalski 1978 Kraków Triathlon YMCA Kraków
C98 Piotr Tomszys 1965 Warszawa Asseco Active Team
C99 Wacław Zając 1972 Warsaw
C100 Artur Olesinski 1980 Warszawa Kondycja
C101 Anastasiya Zygmantovich 1989 Warsaw WITC
C102 Jakub Sarna 1979 Warszawa Deutsche Bank Tri Team/Kuźnia Triathlonu
C103 Michał Kozak 1977 Warszawa
C104 Rogier Pols 1975 Józefosław NNYTT
C105 Paweł Nowak 1977 Nieporęt TriNEGU
C106 Jakub Krzysztofik 1985 Łódź
C107 Igors Berkovics 1983 Riga WITC
C108 Mirek Zieliński 1990 Nieporęt TRI LEVEL
C109 Agnieszka Burżacka-Tyc 1972 Płock PTT Delta
C110 Marcin Froelich 1990 Warszawa - Wesoła 5iG
C112 Dorota Młyńczyk 1984 Warszawa Warsaw International Triathlon Club
C113 Krzysztof Bysiek 1982 Ilkowice
C115 Sebastian Sawicki 1985 Warszawa Kuźnia Triathlonu
C116 Tomasz Michalczyk 1979 Warszawa Naprzód Młociny
C117 Łukasz Bernatowicz 1976 Warszawa Luft TRI Team
C118 RAFAŁ BLANKIEWICZ 1971 WIĄZOWNA
C119 Zbigniew Opałczyński 1974 Warszawa
C120 Jacek Zmysłowski 1957 Lublin
C121 Piotr Tyburski 1972 Warszawa
C122 Mikołaj Piechocki 1990 Warszawa 5iG
C123 Michał Rabiega 1980 Warszawa
C124 Tomasz Kwaczynski 1983 Jeleni Hora VEGE CANNIBAL TEAM
C125 Damian Witkowski 1987 Pomiechówek Progress Triathlon Team
C126 Tomasz Chalamoński 1975 Ostrołęka NO HUMAN DOCTORS TEAM
C127 Krzysztof Kwiatkowski 1985 Ostrołęka NO HUMAN DOCTORS TEAM
C128 Robert Janiszek 1975 WARSZAWA LABELSOFT TEAM
C129 Michał Gierszewski 1977 Warszawa
C130 Piotr Michał Kosmęda 1976 Warszawa Progresstriathlon
C131 Piotr Nowak 1972 Warszawa
C132 Agnieszka Lalik 1972 Józefów LETE Biega
C133 PIOTR ZUJEWSKI 1970 ŁÓDŹ
C134 Jarek Breski 1965 Ciechanów Akademia Triathlonu
C135 Magdalena Szteblich 1982 Wrocław AT Team
C136 Krzysztof Burjanek 1984 Warszawa ESP Czarter
C137 Norbert Konarzewski 1973 Warszawa
C138 Krzysztof Marcin Kozłowicz 1976 Miedzyrzec Podlaski
C139 Grzegorz Dobrosielski 1982 Chotomow
C141 Włodek Dzięcioł 1972 Wołomin Rks Family Active
C142 Agnieszka Mierzejewska 1964 Warszawa
C143 Michal Mierzejewski 1993 Warszawa
C144 Marek Mierzejewski 1964 Warszawa
C145 Jakub Mierzejewski 1997 Warszawa
C146 Bartłomiej Waszczuk 1976 warszawa
C147 Katarzyna Lebrand 1980 Zalesie Górne
C148 Piotr Czublun 1973 Wólka Kozodawska TRINERGY
C149 Krzysztof Broekere 1959 Zabrze MyCenter
C150 Arkadiusz Rogulski 1985 Warszawa
C151 Maria Kostacińska 1993 Warszawa
C152 Tomasz Czasak 1971 Konstancin-Jeziorna
C153 Artur Ostrowski 1972 Warszawa
C154 Anna Zabielska 1987 Pruszków AdgarFit
C155 Marcin Sieńczyk 1978 Warszawa
C156 Łukasz Trzeciak 1980 Płoki DotSport
C157 Piotr Sadowski 1983 Grodzisk Mazowiecki Webankieta.pl
C158 Aleksandra Krawczyk 1984 Warszawa TRI W KOLORZE BLOND / AIRBIKE
C159 Petroniusz Tatarski 1973 Warszawa
C160 Łukasz Bruski 1977 Żelechów WTW
C161 Michal Glowacki 1986 Warszawa TriWawa
C162 Marcin Krupowicz 1964 Warszawa
C163 Maciej Wiora 1969 Zabrze MyCenter
C164 Paweł Białecki 1976 Józefosław Trinergy
C165 Robert Plesko 1977 Warszawa
C166 Krzysztof Woch 1980 Łomianki Widłorogi
C167 Janusz Szymczak 1986 Warszawa 3xRadio
C168 hubert legiędź 1970 JABŁONNA TOZ przy KGSG
C169 JACEK SOBUCKI 1974 SUSZ UKS TRS SUSZ
C170 Mariusz Biskupski 1974 susz UKS TRS SUSZ
C171 Łukasz Pagórski 1993 Mława Pagór Team
C172 Jarosław Lepka 1978 Jóżefów Team Poziomka
C173 Krzysztof Prasał 1977 Warszawa
C174 Jakub Jadziewicz 1977 Warszawa Prorunnung.pl
C175 Michał Grzelak 1963 WARSZAWA SENECA Sekcja Sportowa
C177 Rafał Fabiszewski 1983 Warszawa Triwawa
C179 Albert Białkowski 1969 Warszawa
C180 Andrzej Rama 1978 Sulejówek
C181 Marcin Górniewicz 1981 Warszawa mBank
C182 Piotr Saniawa 1983 Lublin TRICLUB LUBLIN
C183 Sławomir Bernaciak 1971 Warszawa InPharm Team
C184 Noemi Szmigielska 1984 Warszawa WITC
C186 Michał Ostrowski 1977 Warszawa NEW BALANCE ESKA TEAM / 12tri.pl
C187 Piotr Maślanka 1977 Warszawa
C188 Dariusz Pietras 1970 Kędzierzyn-Koźle Kumple Grzmotka
C189 Magdalena Pawłowski 1976 Warszawa Luft Team
C190 Adam Pietras 1998 Kędzierzyn-Koźle Kumple Grzmotka
C191 TOMASZ TWARDOWSKI 1984 WIĄZOWNA CALIFORNIA SKATESHOP
C192 Michał Piotrowski 1983 Warszawa
C193 Łukasz Sławik 1976 Warszawa Tęczowa Sztafeta
C194 Krzysztof Rudnik 1976 Warszawa Szprot
C195 Alek Dalewski 1984 Warszawa
C196 Piotr Langowski 1974 Gdynia UKS TRS Susz
C197 Kamil Cybulski 1984 Gołdap Łowcy Przygód Gołdap
C198 Maksymilian Karczewski 1995 Susz UKS TRS Susz
C199 Łukasz Wiliński 1982 Mińsk Mazowiecki BMWP KGP
C201 PAWEŁ JAROSZYŃSKI 1967 GRÓJEC niezrzeszony
C202 Anna Bielik 1969 Józefów Tri Dream team
C203 Robert Bielik 1968 Józefów Tri Dream team
C204 Radosław Sienicki 1982 Warszawa PwC
C206 Łukasz Wierzbicki 1980 Warszawa Kuźnia Triathlonu
C207 Piotr Boniecki 1977 Warszawa MEANDER
C208 Bartosz Kubielski 1974 Warszawa MEANDER
C210 Jacek Badura 1972 Bytom GomolaTrans Airco
C211 Artur Czernik 1986 Bieruń Gomola Trans Airco
C212 Roman Karwat 1966 Bieruń Gomola Trans Airco
C213 Krzysztof Kostrzewski 1980 Siemianowice Śląskie Gomola Trans Airco
C214 Tomasz Solecki 1979 Bieruń Gomola Trans Airco
C215 PIOTR ŚLEZIONA 1983 TYCHY Gomola Trans Airco
C216 ADAM KACZOROWSKI 1981 KRYNICA ZDRÓJ
C217 Jarek Debert 1980 Warszawa TRINERGY TEAM
C218 Grzegorz Pietryka 1983 Rogóźno
C219 Jaroslaw DMOWSKI 1976 Warszawa Trinergy
C220 Maks Odoliński 1990 Warszawa Ojciec I Syn
C221 Łukasz Szymula 1972 Warszawa Trinergy Team
C222 Maciej Dyduch 1975 Kanie własny:)
C223 Maciej Chaberek 1983 Warszawa NEON Team
C224 Paweł Olszewski 1986 Wrocław
C225 Arkadiusz Tyszkiewicz 1969 Warszawa WolniBiegacze
C226 Robert Gawryłowicz 1980 Nowy Dwór Mazowiecki
C227 Konrad Zatorski 1992 Wrocław Triathlon Academy
C228 Piotr Lipiński 1967 Grójec
C229 Mateusz Pękala 1989 Ciechanów
C230 Paweł Stachurski 1971 Warszawa
C231 Michał Masłowski 1980 Warszawa
C232 Maciej Konarski 1980 Podkowa Leśna WENTRIK
C233 Piotr Golcz 1973 Gdynia
C234 Piotr Cieślak 1975 Warszawa Jeźdźcy Hardkoru
C235 Miłosz Sosnowski 1975 Warszawa Naprzód Młociny
C236 Sławomir Pruchniewski 1979 Warszawa Asseco Active Team
C237 Jacek Gardener 1964 Łowicz Team Banasz internet
C238 Tomasz Starzynski 1969 Warszawa
C239 Mariusz Bartczak 1979 Ciechanów Allianz Triathlon Team
C240 Robert Kiełbasa 1987 Świdnik Szkoła Pływania WODNIK
C241 MARCIN KUCZYŃSKI 1975 WARSZAWA
C242 Rafał Narkiewicz-Jodko 1974 Podkowa Leśna
C243 Robert Łuczyński 1979 Izdebno Kościelne UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki
C244 Marcin Fronczak 1979 Warszawa
C245 Mikołaj Klimek 1988 Warszawa Polska
C246 Marta Parczewska 1979 Warszawa
C247 Karol Koronkiewicz 1964 Piastów
C248 Lubomir Lubas 1974 Warszawa TRINERGY TEAM
C250 Wojciech Jaczewski 1980 Warszawa Ścieżka Biegowa Pole Mokotowskie
C251 Grzegorz Maj 1986 Człuchów Ścieżka Biegowa Pole Mokotowskie
C252 Norbert Pyndryk 1981 Warszawa
C253 Tomasz Misztela 1966 Słupno PTT DELTA
C254 Dariusz Misztela 1961 Płock PTT DELTA
C256 Cristina Moldoveanu 1978 Warsaw WITC
C258 Michał Lisiewicz 1974 Warszawa Progress Triathlon Team
C259 Hubert Dziuba 1984 Otwock UKS ŻAGLE
C260 Marcin Glonek 1987 Pruszków Geminus
C261 Konrad Kamil Dobrzyński 1989 Warszawa
C262 Tomasz Grygoruk 1988 Hajnówka
C263 Tymoteusz Wojciechowski 1974 Łódź
C264 Błażej Korona 1979 Warszawa
C265 Maciej Skonieczny 1983 Warszawa
C266 Michał Gierszewski 1987 Lodz
C267 Krzysztof Wiśniewski 1989 Nowa Iwiczna
C268 Adam Zalewski 1993 Nasielsk Nasielsk Baszta Team
C269 Mateusz Piechota 1983 Warszawa Kuźnia Triathlonu
C270 Łukasz Kulik 1981 Zielonka
C271 Maciej Walaszczyk 1976 Wieliszew Wieliszew Heron Team
C272 Dariusz Osiński 1986 Warszawa VML PMO Squad
C273 Kacper Pawełczyk 1987 Pabianice HTF CelIronman.pl
C274 Maciej Jarmosz 1985 Warszawa
C275 Arkadiusz Rojek 1980 Warszawa czterypaluszki.pl
C276 Andrzej Bugowski 1974 Warszwa
C277 Piotr Gawryluk 1986 Warszawa
C278 Karol Maciejewski 1982 Nadolice Wielkie Triathlon Mietków Team
C281 leszek bajdowski 1968 warszawa Żywcem Zabiegani
C282 Marzena Śmiłowska 1978 Warszawa Jak Nie My To kto
C283 Kamil Niedbała 1988 Warszawa
C284 Karol Jaroszewski 1975 Warszawa Vegan Triathlon
C285 Łukasz Wójcik 1985 Pabianice OTT Pabianice
C286 Witold Błaziński 1985 Mława
C287 Paweł Kotek 1988 Kielce Medicycling
C288 Adam Suchecki 1982 Warszawa www.notariuszmetroratusz.pl
C289 Piotr Merchelski 1984 Warszawa Bez ciśnień
C290 Marcin Serwin 1982 Warszawa
C291 Sebastian Kotow 1975 Warszawa
C294 Michał Kloch 1985 Warszawa
C295 Daniel Losinski 1985 Warsaw DaftRacing
C296 Kamil Boniewski 1986 Glinojeck
C297 windy leu 1981 Warszawa WITC
C299 Tomasz Kazanecki 1976 Legionowo
C301 Agata Cielepak 1987 Warszawa
C303 Maciej Brzeziński 1986 Warszawa WITC
C304 Paweł Skomorucha 1980 Warszawa Kuźnia Triathlonu
C305 Marek Majewski 1975 Warszawa Kuźnia Triathlonu
C306 Marcin Musiał 1975 Warszawa
C307 Andrzej Kołodziej 1988 Warszawa JakNieMyToKto
C308 Grzegorz Kędzior 1977 Warszawa
C309 Anna Rzepecka 1975 Ciechanow tkkf promyk Ciechanow
C310 Tomasz Czerniak 1978 Warszawa
C311 Magdalena Pachciarek 1981 Piastów
C312 Błażej Ośniecki 1988 Warszawa
C315 Grzegorz Filipek 1976 Józefosław Waniewski Coaching / PZU Sport Team
C316 RAFAŁ BEBELSKI 1977 WARSZAWA PZU SPORT TEAM
C317 Michał Fert 1979 Warszawa
C318 Dariusz Manikało 1969 Lipków Trinergy
C319 Damian Bankiewicz 1971 Warszawa Asseco Active Team
C320 Jarosław Adamski 1970 Warszawa Asseco Active Team
C321 Piotr Artur Siborenko 1975 Warszawa TRI Wawa
C322 Daniel Szul 1982 Susz UKS TRS SUSZ
C323 Katarzyna Czechowska-Madej 1981 Iwanowice Miłek Triathlon Team
C324 Wojciech Ragiel 1978 Warszawa
C325 Andrzej Grabowski 1976 Słupno Bo jak nie my to kto :)
C326 Krzysztof Żukowski 1975 Warsaw
C327 Joanna Winkowska 1964 Warszawa Diamond Team
C328 Wojciech Baluk 1975 Jablonna
C329 Tomasz Świderski 1989 Warszawa Progress
C330 Michał Wasilewski 1987 Łódź
C331 Rajmund Nafalski 1974 Warszawa Progress Triathlon Team
C333 Tomasz Zaborowski 1982 Warszawa PZU Sport Team
C334 Maciej Jędrzejczak 1953 Warszawa TN Biegówki Wesoła
C335 Dariusz Wróbel 1976 Gdańsk
C336 Błażej Stachowiak 1976 Warszawa Burcak Team
C337 Bartosz Zajączkowski 1979 Przemyśl
C338 Bartosz Goławski 1990 Warszawa sklepbiegowy.com
C340 Maciej Mrugała 1985 Wrocław Triathlon Academy
C341 Marcin Niegowski 1984 Warszawa Trinergy
C342 Paweł Maliński 1978 Warszawa Asseco Active Team
C343 Wojciech Załęski 1973 Ostrołęka
C344 Jarosław Głowacki 1976 Piotrków Tryb.
C345 Robert Jaczewski 1989 Warszawa
C346 Lukasz Potapczuk 1992 Warszawa
C347 Dominik Stachowicz 1976 Radzymin Trimachine
C348 Michał Majka 1978 Elbląg Labosport Team/Orlinscy.pl
C349 Dariusz Połaski 1975 Radzymin Trimachine
C350 Jan Antoniewicz 1980 Piaseczno Antoniewicz Team
C352 Maciej Mazurek 1979 Konstancin-Jeziorna
C353 Grzegorz Pazik 1981 Wieliszew Wieliszew Heron Team
C354 Krzysztof Czerwiński 1980 Warsrzawa WITC
C355 Robert Gawkowski 1973 Legionowo 2 psap NDM-KN
C357 Maciej Stachowicz 1977 Wołomin TriMachine
C358 Przemysław Grabowski 1979 Warszawa
C359 Jan Kielman 1987 Józefów
C360 Jarosław Owczarczyk 1963 Ozorków
C361 Marcelina Markiewicz 1981 Warszawa Dziki Koszalin
C362 Filip Sobstel 1981 Warszawa Usługi rowerowe
C363 KATARZYNA RYCHLEWSKA 1972 Warszawa Akademia Kate&Kate
C364 Nolan Maclean 1984 Warsrzawa WITC
C365 Tomasz Garbiec 1975 Warszawa Varso
C366 Tomasz Dąbrowski 1972 Warszawa SwimmersTeam
C367 Adam Świda 1978 Bydlin Tridea Team
C368 Irek Skorupski 1980 Legionowo BBL Legionowo
C369 Janek Cieplak 1983 Warszawa Kuźnia Triathlonu / High Plank Aperol
C370 Daniel Biaduń 1982 Warszawa High Plank Aperol
C371 Rajmund ŁUKAWSKI 1979 Legionowo
C372 Konrad Bryda 1988 Warszawa ALKO-NARKO Triathlon Club
C373 Wiktor Witarowski 1991 Warszawa ALKO-NARKO Triathlon Club
C374 Grzegorz Łochański 1983 Warszwa BRYSIE
C375 Maciej Baranowski 1982 stanisławów-pierwszy
C376 Juliusz Kołodko 1979 BIałystok Nadaktywni
C377 Mariusz Wierciński 1975 Konstancin-Jeziorna
C378 Jan Aniołek 1981 Ożarów Mazowiecki
C379 Szymon Zięborak 1984 Nieporęt
C380 Robert Bartczak 1970 Warszawa Klub Leniwych Triathlonistów
C381 Maciej Liśkiewicz 1971 Warszawa TRI-LISKI
C383 Mattias Eström 1985 Århus Abrella
C384 Konrad Lewandowski 1982 Warszawa Progres Traitlon Team
C385 Maciej Adamaszek 1970 Warszawa Charlie Food & Friends
C386 Łukasz Zieliński 1977 Piaseczno
C387 Jarosław Ługowski 1988 Warszawa
C388 Anna Rewicka 1985 Warszawa Triclub
C389 Hubert Banasiak 1965 Józefosław Swój
C390 Rafał Ryfczyński 1981 Warszawa
C391 Bartosz Tomaszewski 1979 Warszawa Trinergy
C392 Andrzej Kurek 1955 Warszawa
C393 Robert Benesz 1973 Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
C394 Paweł Kozielski 1977 Warszawa PZU Sport Team
C395 Ireneusz Karczewski 1967 Warszawa Bike Atelier Team
C396 Sebastian Pietrzak 1975 Warszawa SPOTT
C397 PAWEŁ GUTOWSKI 1981 SUSZ UKS TRS SUSZ
C398 Robert Makowski 1975 Warszawa
C399 Maciej Salmonowicz 1975 Płock PTT DELTA
C400 Danuta Moskal 1973 Radzymin Astmatyczne Grubasy
C401 Arkadiusz Moskal 1973 Cegielnia, Radzymin Astmatyczne Grubasy
C402 Sean Briggs 1966 Izabelin
C403 Kamil Danielski 1985 Warszawa AT Team
C404 Maria Odrowąż-Petrykowska 1982 Warszawa
C405 Witold Serdakowski 1961 Warszawa kolarski.eu
C406 Magdalena Juszczyk 1984 Warszawa TRINERGY
C408 Mateusz Syguła 1979 Michałowice Kolarski.eu Team
C409 Mikołaj Bień 1972 Warszawa Bezwzględna Siła Słońca
C410 Alexandre Boucher 1973 Warsaw Kolarski.eu Team
C411 Katarzyna Helbin 1974 Milanówek
C412 Paweł Sołtysiak 1974 Warszawa KS Polonia Warszawa
C413 Agata Jarzembowicz 1981 Piaseczno Trinergy Team
C414 Maciej Jedowski 1981 Susz UKS TRS SUSZ
C415 Piotr Cygan 1969 zabrze olshcoaching
C416 Marcin Rogala 1974 Warszawa
C417 Michał Rembowski 1975 Konstancin-Jeziorna UB 40
C418 Marcin Marzec 1974 Warszawa Duklanowski Team
C419 Marcin Golas 1976 Gdynia APLITT/ComplexSports
C420 Grażyna Golas 1976 Gdynia TRI Ladies/ComplexSports
C421 Paweł Startek 1977 Legionowo Biegam bo lubię Legionowo
C422 Wojciech Stopka 1968 Warszawa
C423 Artur Cichon 1965 Warszawa
C424 Alina Korytkowska 1991 Legionowo
C425 Joanna Sygula 1980 Warszawa ABSOLUT BIKES TEAM
C426 Adam Dyniewicz 1970 Radzymin KOD
C427 Piotr Bartolik 1978 Warszawa PZU Sport Team
C428 Łukasz Średziński 1979 Wrocław GT RAT
C429 Sebastian Lis 1975 Gdansk oklejanie-auta.pl
C430 Katarzyna Strusińska 1982 Mińsk Mazowiecki TriPaka
C431 Marcin Gujski 1981 Mińsk Mazowiecki TriPaka
C432 Marcin Szatkowski 1983 Pomiechówek AKS Polonia Warszawa
C433 Wojciech Galek 1976 Radom UB40 KJ TEAM
C434 Michal Miecznicki 1978 Warszawa
C435 Adam Rykowski 1969 Warszawa
C436 Irek Kalicki 1978 WĘGRÓW AT
C437 Paweł Worek 1975 Cieszyn Gibiec Team
C438 Tomasz Borkowski 1981 Suwałki
C439 Piotr Strykowski 1972 Warszawa
C440 Bartosz Brzozowski 1985 Warszawa KU AZS WAT
C441 Bartosz Tulwin 1983 Węgrów Fundacja ByTheWay
C442 Sławomir Kąkol 1964 Nowy Dwór Mazowiecki TIMBUD TEAM
C443 Jacek Ptak 1984 Ostrołęka
C444 Karol Smuś 1975 Kwirynów SRaKa
C445 Robert Domagała 1973 Warszawa SRaKa
C446 Krzysztof Machnicki 1980 Warszawa
C447 Paweł Grabarski 1982 Warszawa Enterair Runners Club
C448 Olaf Kacperski 1973 warszawa
C449 Andrzej Świderski 1984 Kobyłka
C450 Genowefa Lange 1972 Bełchatów Gieniateam
C451 Rafał Maciejewski 1988 Tychy
C452 Filip Puchalski 1987 Warszawa
C453 Adam Mikoś 1983 Warszawa Duklanowski Team
C454 Andrzej Opłotny 1974 Wołomin trimachine
C455 Grzegorz Skwarek 1969 Nowy Targ Energia Fitness Klub
C456 aleksander batoryna 1983 będzin
C457 Piotr Zadrożny 1971 Głosków Tri4Fun Team Piaseczno
C458 Robert Dziudziek 1964 Warszawa
C459 Jan Dołęga-Kozierowski 1988 Piaseczno
C460 Krzysztof Dietrich 1980 Gdynia Triathlon Series Team / Sportowy Jeż Poranny
C461 Marek Mądrzyk 1963 Kraków Orange Polska
C462 Wojciech Łachut 1978 Modła Triathlon Series Team/Tempo Mława
C463 Piotr Szrajner 1974 Marki TRIATHLON SERIES TEAM
C464 Jacek Maron 1968 Warszawa Jack team
C465 Sebastian Dubiniecki 1978 Warszawa MyNewChallenge.pl
C466 Piotr Pikul 1980 Warszawa BPH Runners Team
C467 Grzegorz Michalik 1973 Warszawa
C468 Michał Piotr Zajączkowski 1979 Warszawa
C469 Maciej Sienkiewicz 1980 Warszawa
C470 Grzegorz Zajączkowski 1966 łódż
C471 Anna Olczak 1982 Warszaw TriCLub
C472 Łukasz Klim 1983 Warszawa TRI NEGU - TVP SPORT
C473 Marcin Skowroński 1987 Warszawa WMT / TWW
C474 Marcin Oszust 1979 Zagroda Chełmska Grupa Triathlonu
C475 Michał Czesuła 1978 Rybnik
C476 Marek Baćmaga 1985 Warszawa
C477 Mikołaj Woźniak 1980 Warszawa AirBike Triathlon Team / TriClub / PwC
C478 Mateusz Madej 1989 Warszawa PwC Triathlon Team
C479 Łukasz Koprowski 1976 Łódź PwC Triathlon TEam
C480 Cezary Chmielewski 1969 Warszawa TS Meran Otwock
C481 Małgorzata Bilbin 1981 Warszawa
C483 Adam Lejman 1969 Warsaw
C484 Michał Madany 1978 Warszawa
C485 Michał Wsołek 1986 Serock
C486 Daniel Korczyński 1981 Końskie
C487 Maciej Kaseja 1963 Hornówek KB ERGO
C488 Piotr Kołacz 1971 Czosnów -
C489 Aleksandra Sikora 1981 Warszawa Trinergy
C490 Jakub Abramczyk 1978 Radzymin KOLARSKI.EU
C491 Sebastian Pogorzelski 1983 Warszawa
C492 Michał Grabowski 1982 Dobrzelów Dobrzelów Sport Club
C493 Łukasz Kałużny 1988 Warszawa TRINERGY TEAM / ITMAGINATION.PL
C494 Agata Bryndza 1989 warszawa Komisariat Rzeczny
C495 Kamil Mendelewski 1992 warszawa Komisariat Rzeczny
C496 Jan Woźniak 1980 Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA
C497 Andrew Mossop 1979 Warszawa WITC
C498 Paweł Bobrowicz 1989 Warszawa
C499 Andrzej Bielski 1985 Warszawa KU AZS WAT
C500 Elżbieta Zienowicz 1980 Warszawa
C501 Joanna Steć 1982 Nowa Iwiczna Red White Team
C502 Monika Bagińska 1978 Ełk
C503 Maciej Komorowski 1977 Julianów Golden Boys
C504 Piotr Pangowski 1974 Ustanów
C505 Karol Bielarski 1985 Warszawa TRINERGY
C506 Szymon Dynia 1986 Warszawa Kuźnia Triathlonu
C507 Jacek Topolewski 1971 Iława OrkaMasters Iława
C508 ewa najder 1957 Konstancin-Jeziorna
C509 Artur Derwiszynski 1974 Dabrowa-Lomianki DeRavishTT
C510 Basia Żukowska 1968 Lublin wydolność.pl
C511 Arek Wozniak 1975 Lublin Arek Wozniak
C512 Magdalena Rakowska 1973 Warszawa Drużyna TVN
C513 Krzysztof Sroka 1971 Adamów-Parcel Castorama-Runnig
C514 Bernard Krawczyk 1977 Warszawa Luft Tri Team
C515 Łukasz Kowalski 1988 Warszawa
C516 Piotr Dzido 1986 Warszawa Piotr Dzido
C517 Artur Piątkowski 1990 Warszawa
C518 Michał Utykański 1986 Ełk
C519 Stanislaw Janowski 1977 Warszawa Luft Tri Team
C520 Marek Balawejder 1969 Warszawa
C521 RYSZARD BIAŁOGRODZKI 1959 PIASECZNO BIARKEM CLUB PIASECYNO
C522 Radek Nowotniak 1983 Warszawa
C523 Konrad Cieślak 1979 Otwock
Top