Nieporęt 2016 - 1/8 IronMan - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
O1 Przemysław Rybicki 1984 Warszawa Affre i Wspólnicy sp.k.
O2 Paweł Jankowski 1984 Legionowo TRI LEVEL
O3 Michał Chaciński 1978 Warszawa
O4 WOJCIECH SOBOLEWSKI 1958 WARSZAWA
O6 Damian Jankowski 1986 Warszawa Spartanie Dzieciom
O7 Agata Wybraniec-Supera 1979 Warszawa
O9 Andrzej Kowalczyk 1954 Rembelszczyzna
O10 Borys Gostomski 1978 Gdańsk TRIATHLON TRÓJMIASTO
O11 Krzysztof Gawin 1992 Warszawa
O12 Łukasz Lech 1984 Warszawa Deloitte
O13 Sylwia Kujawa 1969 Warszawa
O14 Mariusz Pawlik 1983 Gdynia bikeWorld.pl
O15 Artur Grec 1991 Kobyłka
O16 Julia Włodarczyk 1992 Łódź K.S. CELIRONMAN S.A.
O17 ANDRZEJ BRONAKOWSKI 1977 OLSZTYN www.czasrelaksu.olsztyn.pl
O18 JAREK MATEJEK 1982 Zyrardów fit4u Żyrardów
O19 Aleksandra JARCO 1988 Pruszków PTB
O20 MIROSŁAW KACPERSKI 1961 GDYNIA PARKRUN GDYNIA
O21 Grzegorz Ochalski 1978 Radzymin Radzymin Run Team
O22 Tomasz Arak 1979 Piaseczno
O24 Anna Uherek 1965 Warszawa
O25 Jakub Jelitto 1993 Warszawa Triclub
O26 Janusz KAŹMIERSKI 1955 Warszawa DA ŚIĘ
O27 Dariusz Górecki 1983 Ustrzyki Dolne
O28 Marcin Szafraniec 1976 Legionowo
O29 Piotr Litwiniuk 1983 Biała Podlaska Extreme Academy Triathlon Team
O31 Grzegorz Piętowski 1966 Piastów
O32 Magdalena Wojtyś 1981 Legionowo
O33 Krzysztof Barczewski 1975 Niemcz Bydgoszcz Triathlon Team
O34 Emilia Wołyniec 1983 Gołdap Tri NEGU
O35 Joanna Rabiega 1980 Warszawa
O36 Małgorzata Bombol 1963 Warszawa
O37 Leonard Rozenkranz 1960 Gdańsk Leonart Sunshine
O38 Rafał Sawczuk 1985 Warszawa
O39 Bartosz Latawiec 1978 Legionowo
O40 Artur Kachniarz 1981 Toruń
O41 aleksandra gagas 1978 łódź KITA TEAM
O42 Magdalena Nehring-Gugulska 1966 Warszawa
O43 Jakub Nowakowski 1987 Legionowo
O44 Rafał Ogrodowczyk 1978 Chełm Chełmska Grupa Triathlonu
O45 Jacek Litawa 1970 Warszawa
O46 jose barbella 1979 WARSZAWA Dirty Kapibara
O48 Bartosz Krawczak 1986 Warszawa UKS Fala Nieporęt
O50 Jerzy Łopąg 1976 Chełm Chełmska Grupa Triathlonu
O51 Elżbieta Adamiak 1960 Legionowo Perła Wellness
O52 Bartłomiej Dydek 1976 Józefosław
O53 Krzysztof Świetliński 1974 Sopot
O54 Robert Hardejewski 1957 Warszawa
O55 Slawomir Reszke 1963 Józefosław Muchomorek Sport
O56 Przemysław Sidelnik 1984 Wołomin Ciumoki
O57 Piotr Muzyczak 1965 Kobyłka Ciumoki
O58 Karolina Jóźko 1982 Warszawa
O60 Artur Michalak 1981 Błonie PGB Sportowa Paczka
O61 Agnieszka Chodakowska 1972 Warszawa KuźniaTriathlonu
O62 Katarzyna Zawadzka 1981 Warszawa Biegowi Zajawkowicze
O63 Jacek Odoliński 1960 Warszawa Ojciec I Syn
O64 Konrad Żukowski 1988 Warszawa Najszybciejsi
O65 Artur Bucewka 1974 Warszawa 2FM Sports Team
O66 Kajetan Bucewka 1999 Warszawa 2FM Sports Team
O67 Robert Król 1970 Kielce
O68 Inga Cwalina 1989 Bolimów triclub
O70 Jakub Goliniewski 1993 Czestochowa Kolarski.eu Team
O71 Marek Grzymkowski 1971 Serock
O72 Artur Kuźnicki 1984 Warszawa TRINERGY TEAM
O73 Stanisław Polkowski 1963 Murowana Goślina
O74 Monika Sedlin 1977 Józefów
O75 Piotr Kuczyński 1985 Warszawa
O76 Robert Kuźmiak 1982 Warszawa
O77 Marek Konieczniak 1972 Rosnówko Sin Corte Dogo Canario
O78 Marta Borzyńska 1983 Warszawa TriWawa
O79 Łukasz Sacha 1980 Warszawa TriWawa
O80 Filip Więsyk 1985 Warszawa
O81 Piotr Owczarek 1963 Warszawa Klub Leniwych Triathlonistów
O82 Darek Ziółkowski 1972 Warszawa ZIÓŁO
O83 Emilia Sawicka 1988 Giżycko
O84 Michał Chabiera 1994 Kobyłka
O85 Jerzy Maliszewski 1966 Warszawa
O86 Tomasz Markowski 1977 Mińsk Mazowiecki
O87 Mariusz Kłos 1982 Warszawa -
O88 Katarzyna Remlein 1980 Poznań PZU Sport Team
O89 Małgorzata Szeląg 1970 Warszawa PZU Sport Team
O90 Piotr Kolanowski 1985 Warszawa
O91 Rafał Garbat 1978 Warszawa Asseco Active Team
O92 Ilona Piecuska 1984 Maków Mazowiecki KS Maków Biega
O93 Jarosław Gontarz 1977 Kozienice TRI Engines
O94 Asia Krupinska 1979 Warszawa WITC
O95 Olga Kulyna 1984 Warszawa WITC
O96 Daniel Wiśniewski 1978 Mińsk Mazowiecki
O97 Andrzej Jabłonowski 1971 Warszawa
O98 Jakub Pawliczak 1985 Legionowo
O99 Gustavo Mancenido 1981 Valdefuentes del Paramo
O100 Piotr Bąk 1985 Zielonka PIK Triathlon Team
O101 Dorota Pawlicka 1982 Warszawa
O103 Tomasz Pruszczyk 1976 Warszawa
O105 Agata Misiak 1992 Warszawa Widłorogi
O106 Mirek Misiak 1970 Korytów A Widłorogi
O107 Marlon Falcon 1975 Barquisimeto Dirty Kapibara
O108 Jarosław Sosnowski 1980 Płock
O109 Szymon Gontarz 1987 Warszawa TRI Engines
O110 Paweł Borusiński 1966 Warszawa
O111 Rafał Borgosz 1992 Warsaw
O112 Michał Wierzchowiecki 1973 warszawa
O113 Jan Potocki 1988 Warszawa
O114 Kamil Piłat 1981 Warszawa Dirty Kapibara
O115 Krzysztof Wróblewski 1979 Warszawa
O116 Filip Stafiej 1976 Legionowo WNIEBOWZIECI LEGIONOWO
O117 Wioleta Jarocka 1985 Legionowo
O118 MICHAŁ SKOWROŃSKI 1979 WARSZAWA
O119 Mateusz Gudra 1982 Poznań
O120 Anna Sapieżko 1985 Białystok
O121 Matic Erzen 1986 Idrija WITC
O123 Marcin Zabdyr 1969 Chylice Kondycja
O124 Anna Gałązka 1998 Złoty Potok UKS Katolik Częstochowa
O125 Rafał Przychodzień 1977 Warszawa
O126 Michał Sulka 1988 Warszawa
O127 Aneta Sokalska 1989 Warszawa PwC
O128 EMILIA DOMAŃSKA 1982 Warszawa BRZOZOWSKI TEAM
O129 Natalia Nikel 1997 Susz UKS TRS Susz
O130 Piotr Czaplicki 1987 Warszawa PZU Sport Team
O131 Ewelina Lenart 1977 Warszawa własny :)
O132 Agnieszka Żuralska 1972 Warszawa
O133 Janusz Płomiński 1962 Warszawa
O134 Piotr Dębiec 1988 Warszawa
O135 Agnieszka Chudek 1992 Warszawa Luft TRI Team
O136 Mateusz Komendołowicz 1992 Warszawa
O137 Małgorzata Litwiniuk 1986 Warszawa TriWawa
O138 Katarzyna Rózicka 1986 Warszawa Warsaw International Triathlon Club
O139 Alicja Mlek-Antoniewicz 1985 Piaseczno Dream Run
O140 Grzegorz Bobrownicki-Libchen 1962 Warszawa BUS 2 KONA
O141 Cezary Miksa 1985 Józefów Asseco Active Team
O142 Iwona Godlewska 1974 Olsztyn Gasss Łomen
O143 Dominika Nowacka 1991 Ząbki TRILEVEL
O144 Mateusz Czublun 2000 Wólka Kozodawska
O145 Wojciech Bałkowski 1981 Warszawa
O146 Olga Bednarz 1984 Warszawa
O147 Jarosław Szulkowski 1962 Warszawa
O148 Katarzyna Wiśniewska 1971 Warszawa Indywidualistka
O149 Grzegorz Stencel 1983 Warszawa
O150 Paula Wilczyńska 1991 Warszawa
O151 MACIEJ KUPTEL 1990 LEGIONOWO MACCCC
O152 Mateusz Małecki 1982 Nowy Targ Slow Motion / olimpfitness.pl
O153 Marcin Hutyra 1976 Warszawa
O154 Paweł Wassilew 1979 Warszawa
O155 Marysia Zielińska 1985 Warszawa Żoliborz Biega
O156 Anna Teresa Zielińska 1957 Warszawa Żoliborz Biega
O157 Kamil Roguski 1986 Radzymin Radzymin Run Team
O158 Bartłomiej Wyszkowski 1983 Nowa Iwiczna Trinergy
O159 Matthieu Adamczyk 1989 Warszawa WITC
O160 Krzysztof Justyński 1955 Kutno
O161 Maciej Iwański 1953 Kutno Kutno biega
O162 Marcin Wiatr 1984 Warszawa Kuźnia Triathlonu
O163 Michał Zakrzewski 1985 Grodzisk Mazowiecki Fireworkout
O164 Aleksandra Ziemba 1986 Warszawa
O165 Artur Kowalski 1972 Warszawa -
O166 Justyna Dąbrowska-Bień 1980 Warszawa
O167 Antonio Coelho 1988 Wrocław
O168 Michał Zoll 1977 Solec Triwawa
O169 Urszula Szymańska 1980 Warszawa
O170 Konrad Makowski 1982 Rawa Mazowiecka PIK Triathlon Team
O171 Piotr Borkowski 1985 Józefów
O172 Małgorzata Wyszyńska 1961 WARSZAWA STS Seneca Triathlon System
O173 Bartosz Dąbrowski 1982 Warszawa
O174 Beata Leszczyńska 1985 Poznań kuźnia triathlonu
O175 Monika Kabelis 1984 Warszawa
O176 Jan Muchorski 1948 Warszawa
O177 Krzysztof Opalski 1988 Warszawa
O178 TOMASZ ŚWISTUŃ 1966 KATOWICE
O179 Tomasz Pielak 1978 Warszawa Ma To Power
O180 Anna Urbańska 1983 Warszawa Progress Triathlon Team
O181 Łukasz Luty 1985 Warszawa
O182 Rafał Surga 1988 Kraków -
O183 Arkadiusz Bulik 1983 Warszawa
O184 Karol Kaczmarczyk 1992 Susz UKS TRS Susz
O185 Alicja Misiak 1993 Susz UKS TRS SUSZ
O186 Filip Darmochwal 1992 Nieporęt Pentacomp
O187 Jakub Marczak 2000 Nieporęt Tri Level
O188 Grażyna Marczak 1969 Nieporęt ProRunning Promotion
O189 Adam Marczak 1969 Nieporęt Tri Level
O190 Grzegorz Pietraszewski 1983 Gliwice brak
O191 Wiesław Sawicki 1963 Maków Mazowiecki
O192 Patrycja Abramczyk 1978 Radzymin
O193 Stefan Obłąkowski 1984 Pruszków Projekt1025
O194 Katarzyna Zgoda 1976 Czubajowizna Kuźnia Triathlonu
O195 Tomasz Prokurat 1982 Warszawa Tri Aero PRO
O196 Ewelina Tomasik 1978 Warszawa
O197 Tomasz Garczarczyk 1991 Nakło Śląskie
O198 Jan Larwiński 2000 Warszawa Sport Guru
O199 Łukasz Grzegrzółka 1981 Warszawa
O200 Jerzy Zaniewski 1959 Halinów TRIWAWA
O201 Wojciech Walczak 1976 Radzymin
O202 Tadeusz Jan Maciejewski 1956 Chotomów
O203 Zofia Michalska 1987 Warszawa PwC Triathlon Team
O204 Marcin Zalewski 1952 Warszawa
O205 Paulina Pol 1983 Warszawa Kuźnia Triathlonu
O206 Katarzyna Mrówka 1975 Ostrołęka
O207 Rafał Lewandowski 1995 Ciechocinek
O208 Piotr Brzeziński 1976 Łódź
O209 Marcin Penczek 1956 Warszawa
O210 Piotr Pytel 1966 Warszawa
O211 Matylda Mroczkowska 1980 Warszawa Kuźnia Triathlonu
O212 Agnieszka Sitek 1980 Siedliska
O213 Malwina Łączyńska 1987 Warsaw
O214 Marcin Sadowski 1975 Warszawa Ma To POWER
O215 Roman Klejzerowicz 1977 Ełk
O216 Karolina Wojdecka 1986 Warsaw Kuźnia Triatlonu
O217 MARTA MEDWID-FIDLER 1981 WARSZAWA
O218 Piotr Skutela 1966 Warszawa
O219 Zbigniew Chorążek 1978 Gostynin Prospect team
O220 Jacek Iracki 1967 Warszawa Warsaw Masters Team
O221 Jarosław Chrabałowski 1985 Warszawa LENGOSHOP.PL
O222 MAGDALENA borusińska-szustek 1983 WARSZAWA
O223 Piotr Przybylski 1981 Wiązowna
O224 Marcin Grochowski 1974 Warszawa Smashing pĄpkins
O225 Marek Bartkowski 1972 Warszawa YOLO
O226 Aleksandra Starek 1966 Julianow
O227 Tomasz Barańczuk 1983 Warszawa SKK Sokół
O228 Ania Kloc 1982 Warszawa
O229 ENRIQUE DE LA FUENTE 1976 Warszawa
O230 Marcin Naglik 1982 Warszawa
O231 Michał BOJARCZAK 1974 ŁAPY BLISKA TEAM
O232 KRZYSZTOF Miezio 1974 Białystok BLISKA TEAM
O233 Marcin Wilczega 1981 Warszawa
O234 Miłosz Łengowik 1995 Płock
Top