Results - Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim - Bieg Główny 10km - generalna M

Rank Bib First name Last name Year of birth Sex Team City Country Net time Gross time
1 5456 Emil Dobrowolski 1986 M LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Chotomów Polska 00:30:08 00:30:10
2 3 Marek Kowalski 1991 M Żukowo Polska 00:30:16 00:30:16
3 2 TOMASZ GRYCKO 1992 M UKS BLIZA WŁADYSŁAWOWO WŁADYSŁAWOWO Polska 00:30:22 00:30:22
4 5 Damian Pieterczyk 1984 M KM PSP Olsztyn Olsztyn Polska 00:31:04 00:31:05
5 400 Oskar Przysiężny 1986 M LKB im. Braci Petk Lębork Gdańsk Polska 00:31:31 00:31:32
6 5802 Dawid Worobiec 1990 M Kopec Team/ DHL Olsztyn Olsztyn/ Górowo Ił. Polska 00:31:34 00:31:34
7 13 Michał Czapiński 1982 M HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK Reda Polska 00:31:37 00:31:38
8 2155 Daniel Chuchała 1983 M LKB im. Braci Petk Lębork Reda Polska 00:31:38 00:31:39
9 2898 Paweł Grzonka 1984 M TreningBiegacza.PL Bytów Polska 00:31:43 00:31:44
10 5614 Marek Książek 1981 M Komenda Powiatowa PSP Otwock Kopki Polska 00:31:46 00:31:47
11 6003 KACPER STĘPNIAK 1994 M TRI-TEAM RUMIA RUMIA Polska 00:32:10 00:32:11
12 6 Michał Rolbiecki 1986 M LLKS Smętowo Graniczne Wejherowo Polska 00:32:19 00:32:19
12 4215 Bartłomiej Przedwojewski 1993 M SA PSP POZNAŃ Poznań Polska 00:32:19 00:32:20
14 3934 Damian Glapiak 1980 M KP PSP Wolsztyn/LLKS Osowa Sień Bucz Polska 00:32:39 00:32:41
15 1322 Rafał Wolak 1985 M Rafał Wolak Gdynia Polska 00:32:44 00:32:46
16 3648 Daniel Mikielski 1990 M Olsztynek Polska 00:32:50 00:32:51
17 5076 Paweł Borawski 1986 M KS TEAM RUN GDAŃSK Starogard Gdański Polska 00:32:53 00:32:54
18 6006 PAWEŁ TADEJEWSKI 1979 M ? Polska 00:33:03 00:33:05
19 3721 PATRYK DOMIŃCZAK 1985 M ŁOWICZ Polska 00:33:05 00:33:06
20 6007 ŁUKASZ ŚWIESIULSKI 1992 M KP PSP Garwolin GARWOLIN Polska 00:33:07 00:33:09
21 3289 Krzysztof Pawłowski 1983 M Biegający Tczew/Gardzielewski Taem Tczew Polska 00:33:08 00:33:10
22 5224 Sebastian Treder 1992 M Talex - KP PSP Bytów Bytów Polska 00:33:17 00:33:18
23 6001 Jan Rybarczyk 1967 M Darłowo Polska 00:33:26 00:33:30
24 84 Marcin Miszewski 1988 M Intel Runners Gdynia Polska 00:33:29 00:33:31
24 5772 Maciej Kerszen 1993 M AZS Uniwersytet Gdański Kościerzyna Polska 00:33:29 00:33:33
26 2391 Robert Czerniak 1986 M JW 1889 5kz Mosty Polska 00:33:38 00:33:39
26 30 PIOTR BĘTKOWSKI 1987 M KENIA UGALI TEAM ITEN Polska 00:33:38 00:33:40
28 889 Mariusz Borychowski 1972 M KB Tupot Ustka Słupsk Polska 00:33:54 00:33:55
29 3259 Adam Pieniek 1995 M KWIDZYN BIEGA Kwidzyn Polska 00:33:57 00:33:59
30 3540 Wiesław Sosnowski 1972 M Activ Malbork Gniszewo Polska 00:33:56 00:33:59
31 4117 Zbigniew Rogowski 1992 M SA PSP Poznań Poznań Polska 00:33:59 00:34:03
32 3459 Radosław Stankiewicz 1989 M LKB im. Braci Petk OPP Lębork Polska 00:34:06 00:34:07
33 1809 Patryk Łazarski 1991 M Kalenji Polska Wałbrzych Polska 00:34:13 00:34:15
34 82 Mateusz Petelski 1986 M Gdansk Polska 00:34:16 00:34:17
35 3745 Jakub Farjaszewski 1984 M KM PSP w Słupsku Słupsk Polska 00:34:17 00:34:19
36 4694 Maciej Fingas 1984 M Ostróda Polska 00:34:22 00:34:24
37 4940 Szymon Manc 1995 M SA PSP POZNAŃ POZNAŃ Polska 00:34:27 00:34:28
38 4810 Radosław Sadłos 1978 M Kwidzyn Biega Kwidzyn Polska 00:34:30 00:34:32
39 4446 Radosław Zajk 1983 M Reda Polska 00:34:33 00:34:35
40 5153 Adam Serocki 1973 M 21 WOG Elbląg Draczynski Team Elblag Polska 00:34:37 00:34:40
41 3741 Marek Szremski 1970 M KM PSP Słupsk Łysomice Polska 00:34:39 00:34:41
42 5332 Leszek Zblewski 1973 M UKS Olimpijczyk Skorzewo Skorzewo Polska 00:34:48 00:34:50
43 4004 ŁUKASZ MIELEWCZYK 1987 M LKB BRACI PETK LĘBORK Wicko Polska 00:34:51 00:34:53
44 684 Dawid Nikrant 1987 M LKS Ziemi Puckiej Leśniewo Polska 00:34:54 00:34:55
45 4708 Robert Hass 1970 M Gdynia Polska 00:34:53 00:34:56
46 6005 PRZEMYSŁAW SZAPAR 1977 M Bieganina GDYNIA Polska 00:34:56 00:34:58
47 2875 Kamil Kępka 1994 M SGSP Warszawa Zosinek Polska 00:34:59 00:35:00
48 4305 Marcin Mikuś 1986 M EATON RUNNING TEAM Pelplin Polska 00:34:57 00:35:00
49 1837 Andrzej Mazur 1974 M KM PSP Gdynia / Florian Chojnice Bojano Polska 00:35:05 00:35:07
50 2542 Seweryn Pogocki 1979 M KW PSP ŁÓDŹ Zelów Polska 00:35:08 00:35:10
50 4998 Piotr Kleczaj 1985 M KM PSP Wrocław Wrocław Polska 00:35:08 00:35:09
52 236 Bartłomiej Nikrant 1991 M LKS Ziemi Puckiej Leśniewo Polska 00:35:09 00:35:10
52 2589 ROMAN ELWART 1972 M LKS-PUCK PUCK Polska 00:35:09 00:35:10
54 3052 Mariusz Klakus 1992 M SGSP Brodnica Polska 00:35:11 00:35:13
55 3927 Robert Niewiedziała 1993 M UKS Siódemka Rumia Rumia Polska 00:35:21 00:35:23
56 5055 Arkadiusz Opaliński 1982 M KM PSP Wrocław Wrocław Polska 00:35:24 00:35:26
57 5093 Mateusz Hering 1991 M Talex Borzytuchom Bytów Polska 00:35:26 00:35:29
58 1364 Mateusz Koper 1988 M Eaton Running Team Tczew Polska 00:35:31 00:35:35
59 362 Marek Jakubowski 1973 M Pszczółki Polska 00:35:39 00:35:51
60 789 Adam Kosznicki 1990 M AZS UG Gdańsk Gdańsk Polska 00:35:40 00:35:43
60 4971 Łukasz Banaszewski 1991 M KW PSP Toruń Wielki Wełcz 24 Polska 00:35:40 00:35:45
62 343 Sebastian Sikora 1076 M bankieria.pl Gdynia Polska 00:35:42 00:35:46
62 5422 Sylwester Swędrowski 1981 M MKL Maraton Świnoujście Pogórze Polska 00:35:42 00:35:46
64 5685 Piotr Manikowski 1978 M KP PSP Złotów Złotów Polska 00:35:43 00:35:44
65 2781 Jakub Went 1981 M Łeba Polska 00:35:49 00:35:52
66 3461 Marcin Rakoczy 1990 M Team ASA Biegiem po Zdrowie Gdynia Polska 00:35:51 00:36:05
67 5098 Tomasz Chudewniak 1990 M Stegna Polska 00:35:54 00:35:58
68 3268 Mariusz Okrój 1990 M Domatówko Polska 00:35:55 00:35:56
69 2025 piotr barej 1986 M km psp gdynia gdańsk Polska 00:35:58 00:36:02
70 3875 Krzysztof Sarapuk 1970 M Gdynia Gdynia Polska 00:35:59 00:36:00
71 4976 Łukasz Bartczak 1984 M KW PSP Toruń Dobrcz Polska 00:36:00 00:36:03
72 4970 Rafał Szczutkowski 1982 M KW PSP TORUŃ Chełmno Polska 00:36:01 00:36:06
73 3837 karol dampc 1986 M semeko aquasfera redaa Polska 00:36:04 00:36:07
74 6002 Sebastian Wąsicki 1988 M LKB im Braci Petk Reda Polska 00:36:12 00:36:13
75 2269 Karol Ostapczuk 1995 M Warszawa Polska 00:36:13 00:36:16
76 2373 Wojciech Labudda 1983 M LKS Puck Puck Polska 00:36:19 00:36:21
77 4434 Damian Wojciekian 1979 M KP PSP WĘGORZEWO Kętrzyn Polska 00:36:20 00:36:22
78 4601 lukasz kurzawski 1984 M KP PSP KOŚCIAN stare bojanowo Polska 00:36:21 00:36:22
78 4968 Janusz Woźniak 1962 M KW PSP Toruń Toruń Polska 00:36:21 00:36:24
80 2109 Błażej Łukaszewski 1994 M - Nowe Miasto Lubwskie Polska 00:36:25 00:36:26
80 4967 Łukasz Krieger 1990 M KW PSP Toruń Chojniczki Polska 00:36:25 00:36:31
82 951 Radosław Sołtysek 1974 M Cieplewo Polska 00:36:32 00:36:37
83 749 Zenon Kaszubowski 1964 M Grupa Malbork Malbork Polska 00:36:33 00:36:37
83 4311 Kamil Jędrasik 1995 M SA PSP POZNAŃ POZNAŃ Polska 00:36:33 00:36:37
85 5304 Bartosz Tomkowicz 1980 M Cedrowy Dworek Cedry Wielkie Polska 00:36:34 00:36:40
86 807 Piotr Jaszczuk 1996 M MOS Zatoka Braniewo Braniewo Polska 00:36:39 00:36:42
87 3415 Marcin Góralski 1980 M Gdynia Polska 00:36:40 00:36:44
88 4972 Zbigniew Kujawa 1990 M KW PSP Toruń Janowiec Wlp. Polska 00:36:41 00:36:43
89 4106 Damian Sławiński 1987 M LKS Zorza Gdynia Gdynia Polska 00:36:44 00:36:48
90 3621 Michał Wojnowski 1984 M Aktywuj się w Triathlonie Gdańsk Polska 00:36:48 00:36:51
91 795 Paweł Jaszczerski 1993 M AZS Politechnika Gdańsk Grudziądz Polska 00:36:49 00:36:51
92 2341 Tomasz Dworakowski 1984 M GetResponse Gdańsk Polska 00:37:00 00:37:07
93 3575 Krzysztof Rydwelski 1991 M Bytów Polska 00:37:01 00:37:04
93 3771 ARKADIUSZ DERC 1982 M 33 drOP zo3 PUCK Polska 00:37:01 00:37:06
95 832 Adam Kaczmarek 1989 M ARKA GDYNIA Gdynia/Suchy Dwór Polska 00:37:03 00:37:08
95 2558 Michał Prusinowski 1993 M Braniewo Polska 00:37:03 00:37:14
95 2916 Michał Mazurek 1981 M Gdańsk Polska 00:37:03 00:37:09
98 4975 Paweł Śliwiński 1982 M KW PSP Toruń Lipno Polska 00:37:04 00:37:10
98 5005 Bartek Głusiński 1992 M SA PSP Poznań Poznań Polska 00:37:04 00:37:08
100 4294 Adam Bielski 1965 M Elbląg Polska 00:37:07 00:37:10
101 2561 PIOTR BURDKA 1976 M KP PSP BRZEZINY BRZEZINY Polska 00:37:10 00:37:13
102 5813 Tomasz Bogusz 1981 M Gdynia Polska 00:37:11 00:37:17
103 15 Michał Sowa 1990 M AZS Politechnika Gdańska Gdańsk Polska 00:37:16 00:37:24
103 2894 Wojciech Ptaszyński 1974 M Frombork Polska 00:37:16 00:37:20
105 410 WIESŁAW ROKSZ 1969 M BCT MAJA TEAM BOLSZEWO Polska 00:37:17 00:37:21
106 1777 Krzysztof Kaczyński 1986 M Piekło Lędziechowo Lędziechowo Polska 00:37:19 00:37:22
107 4751 Paweł Pacholec 1980 M ECO SERWIS Gdynia Polska 00:37:20 00:37:26
107 5514 Jan Kulczyk 1989 M Czarni Słupsk Słupsk Polska 00:37:20 00:37:23
109 1282 Andrzej Humiński 1977 M Eaton Running Team Gdańsk Polska 00:37:22 00:37:25
109 1633 Michał Grzelak 1979 M Gdynia Polska 00:37:22 00:37:27
111 4 Łukasz Oskierko 1989 M SCOTT TRISFERA POLSKA Warszawa Polska 00:37:23 00:37:24
112 2243 Robert Mazurczak 1982 M IMPULS Gdańsk Polska 00:37:24 00:37:27
113 6026 MATEUSZ ARCHITA 1996 M JAGIELLOŃCZYK ŁASIN GRUDZIĄDZ Polska 00:37:29 00:37:32
114 4965 Wiktor Feliksiak 1993 M AZS UG Gdańsk Polska 00:37:31 00:37:39
115 1363 Michał Wolski 1990 M Słupsk Polska 00:37:32 00:37:34
115 4905 Janusz Lidzbarski 1982 M Chwaszczyno Polska 00:37:32 00:37:40
115 4973 Tomasz Krajewski 1988 M KW PSP Toruń Kołuda Wielka Polska 00:37:32 00:37:39
118 499 Konrad Zalewski 1987 M Grupa Biegowa Stepokury Chełm Polska 00:37:34 00:37:41
118 2284 Bogdan Cebula 1961 M LKS Zantyr Sztum Sztum Polska 00:37:34 00:37:37
120 251 Marcin Mędyk 1981 M Pruszcz Gdański Polska 00:37:35 00:37:40
120 4969 Krzysztof Łopuszyński 1983 M KW PSP TORUŃ Bydgoszcz Polska 00:37:35 00:37:41
122 2933 Robert Urbański 1973 M AZS AWFiS Gdańsk Gdańsk Polska 00:37:36 00:37:43
122 3797 Paweł Klasa 1984 M Kartuzy Polska 00:37:36 00:37:37
124 5252 Lukasz Klasa 1987 M Gdańsk Polska 00:37:38 00:39:39
125 4895 Emilian Sieciński 1991 M UKS Trs Susz Susz Polska 00:37:39 00:37:46
126 4178 piotr sojka 1983 M malbork Polska 00:37:45 00:37:50
126 5218 Piotr Grzebin 1983 M Pomorze Biega i Pomaga Gdańsk Polska 00:37:45 00:37:55
128 1152 Marcin Łyskanowski 1978 M AT Team Gdańsk Polska 00:37:47 00:37:50
129 2006 Andrzej Stefański 1962 M Maratończyk - Elbląg Elbląg Polska 00:37:48 00:37:51
130 3438 Dawid Miler 1997 M Żelistrzewo Polska 00:37:52 00:37:58
130 3660 Jakub Grzybowski 1970 M Gdynia Polska 00:37:52 00:38:00
132 4425 Tomasz Bińczak 1977 M owsb.pl Gdańsk Polska 00:37:53 00:37:59
133 1491 Krzysztof Szwedek 1974 M biegamyrazem.pl Gdynia Gdynia Polska 00:37:59 00:38:07
134 3333 Bartosz Łowicki 1989 M Pruszcz Biega Pruszcz Gdanski Polska 00:38:01 00:38:03
135 1800 Wojciech Omielan 1994 M FMW runners Ełk Polska 00:38:06 00:38:13
135 1957 Adam Duszyński 1968 M gwiazdabetlejemska.com Żukowo Polska 00:38:06 00:38:09
135 2678 Marcin Muza 1986 M CompleXsports Triathlon Team Gdynia Polska 00:38:06 00:38:10
138 1860 Krzysztof Lemke 1977 M Biovico Lab Team Gdynia Polska 00:38:08 00:38:12
138 5345 Tomasz Jankowiak 1996 M biegowyswiat.pl Gdańsk Polska 00:38:08 00:38:14
140 3526 Patryk Sanecki 1990 M KB Biegam Bo Lubię Pasłęk Pasłęk Polska 00:38:09 00:38:16
140 4720 Sylwester Michalak 1988 M KP PSP Lodz Kutno Polska 00:38:09 00:38:19
142 284 Tomasz Oberzig 1980 M Reda Polska 00:38:11 00:38:17
143 927 Mateusz Lecki 1986 M Parkrun Szczecinek Szczecinek Polska 00:38:13 00:38:18
144 1881 Sławomir Hebel 1971 M Rumia Polska 00:38:14 00:38:20
145 4894 Kamil Skrzybalski 1988 M HustlA Runna ŁbA exclusice /lmtd edtn/ Łeba Polska 00:38:16 00:38:20
145 4994 RAFAŁ WRAGA 1984 M FORFIT GDAŃSK Polska 00:38:16 00:38:16
147 5253 Aleksander Kujawa 1987 M Active Way Gdańsk Polska 00:38:19 00:38:31
147 12 Antoni Cichończuk 1949 M FLOTA Gdynia Gdynia Polska 00:38:19 00:38:22
149 3592 Grzegorz Maciaszek 1970 M KW PSP Łódź ostrówek Polska 00:38:24 00:38:27
149 5001 Henryk Sobczak 1983 M Nowy Targ Polska 00:38:24 00:38:25
151 2855 Grzegorz Michalak 1990 M SGSP Wałbrzych Polska 00:38:26 00:38:30
152 1465 Marcin Tański 1975 M Puck Polska 00:38:29 00:38:31
152 2045 Grzegorz Formela 1988 M Sopot Polska 00:38:29 00:38:32
154 387 Henryk Szreder 1971 M Gdańsk Polska 00:38:30 00:38:35
154 5751 Jakub Urban 1997 M IXTRI Gdynia Polska 00:38:30 00:38:35
156 3679 Adam Kloskowski 1973 M Gdynia Polska 00:38:31 00:38:34
157 5726 Grzegorz Kos 1977 M Gdynia Polska 00:38:34 00:38:39
158 953 Michał Grabiński 1992 M Straszyn Biega Straszyn Polska 00:38:37 00:38:49
158 4657 Marcin Pankow 1973 M RANGO.PL Gdynia Polska 00:38:37 00:38:44
160 1128 Jarosław Heyka 1971 M Team ASA-Biegiem po zdrowie. Lębork Polska 00:38:38 00:38:41
161 1766 henryk chudy 1955 M k s olszewski i synowie sławsko Polska 00:38:39 00:38:42
161 2840 Piotr Brzozowski 1977 M Biegający Tczew Rokitki Polska 00:38:39 00:38:44
163 576 WIESŁAW TREDER 1973 M SUPRA GRZYBNO Polska 00:38:46 00:38:46
163 3943 Grzegorz Kanawka 1984 M Gdańsk Polska 00:38:46 00:38:49
165 3484 Wojciech Cieślak 1978 M KS TEAM run Gdańsk Gdynia Polska 00:38:47 00:40:57
166 5267 Ryszard Osiński 1965 M Grupa Malbork Malbork Polska 00:38:49 00:38:52
167 3824 Cezary Mielewczyk 1993 M Lębork Polska 00:38:50 00:38:58
167 4012 Rafał Osiński 1989 M NORDCITY Gdańsk Polska 00:38:50 00:38:53
169 5806 Sebastian Czaicki 1977 M KW PSP WROCŁAW Oleśnica Polska 00:38:53 00:38:56
170 705 Przemysław Ziemianin 1983 M Gdynia Polska 00:38:55 00:39:06
170 3095 Dariusz Bemben 1978 M Gdynia Polska 00:38:55 00:39:05
172 3326 Radosław Nawrocki 1980 M "Łokietek" Wierzchucin Królewski Wierzchucin Królewski Polska 00:38:58 00:39:05
172 4747 Sławomir Mrozowski 1984 M Sopot Polska 00:38:58 00:39:04
174 563 Jarosław Litwin 1963 M Rumia Polska 00:39:00 00:39:06
174 1058 Ryszard Brożyna 1965 M Gdynia Polska 00:39:00 00:39:05
176 6024 MACIEJ OSSOWSKI 1985 M ELBLĄG Polska 00:39:01 00:39:08
177 5110 Maciej Kosiecki 1983 M Liniewo Biega Liniewo Polska 00:39:02 00:39:05
178 156 Mateusz Pusz 1978 M Intel / CompleXsports Gdańsk Polska 00:39:04 00:39:14
178 788 Rafał Niżnik 1974 M Klan Niżników Łódz Polska 00:39:04 00:39:23
180 461 Bartosz Dombrzalski 1978 M Własna Strzecha Gdańsk Polska 00:39:06 00:39:11
180 4954 Paweł Nowaszczuk 1986 M Międzychód Polska 00:39:06 00:39:13
182 137 Tobiasz Całuch 1985 M KTC Gdańsk Polska 00:39:07 00:39:15
182 2347 Szymon Grabowski 1980 M GetResponse Gdynia Polska 00:39:07 00:39:14
182 5613 Adam Keller 1998 M MKS FIGHTER BUKOWINA Bukowina Polska 00:39:07 00:39:15
185 1873 Tomasz Partyka 1972 M UKS ISKRA GDYNIA Gdynia Polska 00:39:09 00:39:21
186 79 Adam Sternal 1988 M Gdynia Polska 00:39:11 00:39:13
186 2906 Karol Budzisz 1985 M Kowale Polska 00:39:11 00:39:17
188 3641 Marcin Czerwonka 1983 M Niusia Team ;) Sopot Polska 00:39:12 00:39:20
189 2129 Piotr Bieliński 1976 M POWERSYSTEM Kartuzy Polska 00:39:13 00:39:18
190 4703 Marek Czapliński 1975 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:39:14 00:39:19
190 4765 Jarosław Tomaszewski 1975 M Gdynia Polska 00:39:14 00:39:19
192 758 Marcin Sobolewski 1977 M UKS TRS Susz Zalewo Polska 00:39:15 00:39:23
193 2302 Jakub Gołąb 1984 M Napieramy Gdańsk Polska 00:39:17 00:39:24
193 5503 ADAM OSEŃKO 1984 M MTB - Małe Trójmiasto Biega WEJHEROWO Polska 00:39:17 00:39:25
193 6048 BARTŁOMIEJ MATUSIAK 1972 M Jedynka Reda REDA Polska 00:39:17 00:39:23
196 2844 Mateusz Studniak 1989 M kekeZergRush Gdynia Polska 00:39:18 00:39:27
196 2961 Maciej Perliński 1983 M KM PSP Łódź, JRG-5 Łódź Polska 00:39:18 00:39:21
196 4804 Krystian Majewski 1980 M JWF Gdynia Polska 00:39:18 00:41:21
199 220 Piotr Wierziński 1972 M Kartuzy Polska 00:39:19 00:39:23
199 2582 Łukasz Sosnowski 1985 M TKKF Wodnik Więcbork Więcbork Polska 00:39:19 00:39:27
199 3672 Łukasz Tokarski 1981 M Gdynia Polska 00:39:19 00:39:25
202 480 Szymon Bloch 1989 M Gdynia Polska 00:39:20 00:39:29
202 3645 Paweł Palma 1977 M reda Polska 00:39:20 00:39:23
204 4480 Arkadiusz Karwowski 1988 M ING Bank Mrągowo Polska 00:39:21 00:39:30
205 1916 Paweł Mazur 1989 M Grudziądz Polska 00:39:22 00:39:25
206 948 Remigiusz Iwoła 1975 M Bluemar Gdynia Polska 00:39:23 00:39:34
206 5581 Łukasz Gałka 1991 M KS Wejher Wejherowo/Rim Tim Team Braniewo Gdańsk Polska 00:39:23 00:39:28
208 806 Bartek Gajewski 1982 M GWBA / BUSIO TEAM Gdynia Polska 00:39:24 00:41:33
208 2082 Mariusz Kotarski 1980 M biegamyrazem.pl Rumia Polska 00:39:24 00:39:29
210 4596 Tomasz Korowaj 1997 M Navigatoria gdynia Polska 00:39:25 00:40:04
210 4861 Jan Krakowski 1994 M AZS Politechnika Gdańska Gdynia Polska 00:39:25 00:39:30
212 5277 Miłosz Jeneralski 1978 M Tuchola Polska 00:39:26 00:39:39
212 5436 Łukasz Bobrucki 1997 M ZSMI Linia Polska 00:39:26 00:39:30
212 5662 Mirosław Treder 1973 M MKS FIGHTER BUKOWINA BUKOWINA Polska 00:39:26 00:39:34
215 34 Waldemar Chronowski 1964 M Mila Gdańsk Polska 00:39:28 00:39:31
216 226 Artur Michalski 1980 M KPW Gdynia / BBL TEAM Gdynia Gdynia Polska 00:39:30 00:39:38
216 1735 Krzysztof Dziubiński 1985 M Rumia Polska 00:39:30 00:39:35
216 4370 Michał Zajk 1990 M Geoban Reda Polska 00:39:30 00:39:42
219 1746 Dawid Skowroński 1990 M Gdańsk Polska 00:39:33 00:39:47
219 2912 Michał Szymanek 1989 M Gdynia Polska 00:39:33 00:39:42
221 548 Tomasz Demko 1978 M Gdynia Polska 00:39:34 00:39:41
222 6023 ROMAN ANDRYKA 1977 M ? Polska 00:39:35 00:39:40
223 5021 Piotr Bojka 1985 M ROCKFIN / ex-AZS AWFiS Gdańsk Wioślarstwo Gdańsk Polska 00:39:36 00:39:44
224 2530 Bartłomiej Pepłowski 1983 M SAINT-GOBAIN SQUAD Gdynia Polska 00:39:37 00:39:43
224 2977 Sławomir Adamusiak 1976 M Zasuwajki Iława Polska 00:39:37 00:39:48
226 163 Mateusz Badziong 1991 M Intel Runners Gdańsk Polska 00:39:39 00:39:47
227 3995 Błażej Wnuk 1994 M Remus Kościerzyna Wielki Klincz Polska 00:39:40 00:39:43
227 5819 Paweł Bil 1977 M UKS RUGBY CZECZEWO Chwaszczyno Polska 00:39:40 00:39:44
229 211 Pawel Podolak 1983 M Gdańska Okręgowa Izba Aptekarska Kosakowo Polska 00:39:41 00:39:52
229 2899 Sebastian Kamiński 1985 M Complexsports gdynia Polska 00:39:41 00:39:47
229 5297 Ireneusz Sywanycz 1978 M Akademia Biegania Gdańsk Polska 00:39:41 00:39:54
232 2071 Wojciech Kozłów 1960 M Akademia Biegania Gdańsk Polska 00:39:42 00:39:47
233 2676 Mateusz Skuza 1988 M 42.195 Wejherowo Wejherowo Polska 00:39:43 00:39:50
233 3345 Andrzej Nowinowski 1976 M Turek Polska 00:39:43 00:39:46
235 2581 Szymon Zaworski 1976 M Polsat Biega Gdynia Polska 00:39:44 00:39:55
235 3146 Sławomir Górski 1973 M Wejherowo Polska 00:39:44 00:39:50
235 4256 Sean Downey 1987 M Dublin Irlandia 00:39:44 00:39:50
235 5449 Wojciech Pawliszyn 1997 M Tri Team Rumia Rumia Polska 00:39:44 00:39:46
239 5392 Dawid Prętnik 1983 M Ośrodek szkolenia Nurków i Płetwonurków WP Rumia Polska 00:39:45 00:39:54
240 3766 MIchał Błaut 1974 M Spoceni Zaspa Gdańsk Polska 00:39:48 00:40:10
241 3253 Zbigniew Wesołowski 1965 M Aktywni Kociewiacy Skórcz Polska 00:39:49 00:39:54
242 1188 Piotr Słodowicz 1971 M GRUPA TRÓJMIASTO Gdańsk Polska 00:39:50 00:39:57
242 5064 Konrad Mickiewicz 1972 M Tridea Bałtyk Gdansk Polska 00:39:50 00:41:53
242 5557 Mateusz Wojciechowski 1997 M Elbląg Polska 00:39:50 00:40:14
245 391 Bartosz Półczyński 1977 M Przyjaźń Polska 00:39:52 00:39:58
245 4806 Maciej Kwiatek 1994 M Gdańsk Polska 00:39:52 00:39:57
247 2720 Piotr Pawelczyk 1994 M Gdynia Polska 00:39:53 00:39:56
247 3322 Marcin Adamczyk 1982 M Blue Media Team Gdańsk Polska 00:39:53 00:39:59
249 516 Marcin Plutowski 1977 M Biegający Tczew Tczewskie Łąki Polska 00:39:54 00:36:14
249 2477 MARCIN WIETECHA 1987 M RUSH DENIED GDAŃSK Polska 00:39:54 00:42:09
249 3784 Grzegorz Borkowski 1977 M Gdynia Polska 00:39:54 00:40:03
252 3862 Krzysztof Skubij 1990 M Gdynia Polska 00:39:55 00:40:01
252 4233 Łukasz Pomagruk 1989 M Gdańsk Polska 00:39:55 00:40:02
254 4326 Piotr Grążawski 1967 M Gdynia Polska 00:39:57 00:40:03
255 314 Tomasz Rogoziński 1978 M Lubicz Górny Polska 00:40:01 00:40:09
255 1029 Leszek Goździewicz 1976 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:40:01 00:40:10
255 2393 Artur Nowicki 1984 M JW 1889 5kz Malczyce Polska 00:40:01 00:40:25
258 798 Mirosław Formella 1980 M MTB Małe Trojmiasto Biega Wejherowo Polska 00:40:03 00:40:07
259 235 Tomasz Fieodorow 1984 M Amator Barczewo Polska 00:40:05 00:40:26
259 560 Bogdan Wańkowicz 1980 M Gdynia Polska 00:40:05 00:40:09
259 1471 Dominik Chybczyński 1997 M Judo Mifune Gdańsk Polska 00:40:05 00:40:15
259 6021 ŁUKASZ JASIŃSKI 1984 M Fitfabric Run KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Polska 00:40:05 00:40:16
263 5388 Marcin Bogucki 1983 M Sopot Polska 00:40:07 00:40:23
264 4623 Jan Lenc 1986 M Rozwalewo Polska 00:40:08 00:40:25
265 4112 Adam Dettlaff 1986 M KP PSP WEJHEROWO Brzyno Polska 00:40:09 00:40:13
266 3323 Grzegorz Dzięgielewski 1978 M Adva Optical Networking Rumia Polska 00:40:10 00:40:21
267 1823 DANIEL PASISZ 1987 M Gdynia Polska 00:40:13 00:40:16
268 2948 Damian Kreft 1993 M Łęczyce Polska 00:40:14 00:40:19
269 645 Kamil Wierziński 1998 M Kartuzy Polska 00:40:16 00:40:20
270 2569 Jakub Dziemian 1990 M gdańsk Polska 00:40:17 00:40:26
270 3778 Bogusław Pergoł 1972 M GIWK BIEGA Gdańsk Polska 00:40:17 00:40:22
270 5686 Karol Cesarz 1988 M Suchy Dąb Polska 00:40:17 00:42:31
273 1467 Paweł Chybczyński 1973 M Judo Mifune Gdańsk Polska 00:40:18 00:40:22
273 2402 Paweł Paszkowski 1986 M Borkowo Łostowickie Polska 00:40:18 00:40:23
273 4797 Kamil Pietrzak 1985 M Opole Polska 00:40:18 00:40:25
276 3466 Karol Porożyński 1984 M KIM TEAM Gdynia Polska 00:40:19 00:40:28
277 459 Łukasz Wojciechowski 1986 M Rumia Polska 00:40:20 00:42:33
277 3740 Grzegorz Krzeszewski 1972 M ECM El-Hurt Elbląg Polska 00:40:20 00:40:27
279 184 Mateusz Spadik 1989 M Radostowo Polska 00:40:21 00:40:31
279 268 Filip Rzechowski 1984 M Gdynia Polska 00:40:21 00:40:22
279 3063 Ryszard Pirógowski 1991 M Bielsko-Biała Polska 00:40:21 00:40:26
282 1358 Grzegorz Kwiatkowski 1978 M Rumia Polska 00:40:22 00:40:27
282 4164 SEBASTIAN BIERNACKI 1986 M Gdańsk ENEVA GDAŃSK Polska 00:40:22 00:40:38
284 2637 Tomasz Marek Mazurek 1990 M Gdańsk Polska 00:40:23 00:40:44
285 479 Krzysztof Wasiewski 1975 M Kwidzyn Rakowiec Polska 00:40:24 00:40:27
285 3113 Maciej Gach 1983 M Pomorze Biega i Pomaga Gdańsk Polska 00:40:24 00:40:25
285 3353 Leszek Nogieć 1986 M Gdynia Polska 00:40:24 00:40:29
285 4225 Adam Lewna 1989 M Lightbox Łączyńska Huta Polska 00:40:24 00:40:54
285 4627 Grzegorz Książek 1991 M Euro Gdańsk Polska 00:40:24 00:40:43
290 651 Krzysztof Tokarski 1958 M Gdańsk Polska 00:40:25 00:40:34
290 1271 Konrad Wilandt 1985 M X-BIONIC TEAM POLSKA Gdynia Polska 00:40:25 00:40:29
292 1183 Łukasz Ławicki 1987 M Gdynia Polska 00:40:26 00:40:36
293 1562 Daniel Dzieliński 1991 M Akademia Marynarki Wojennej Gdynia Polska 00:40:27 00:40:30
294 6035 MICHAŁ BOSAK 1987 M GDAŃSK Polska 00:40:28 00:40:48
295 3047 Sebastian Lisocki 1992 M Działdowo Polska 00:40:29 00:40:48
295 4042 JAKUB BOROWSKI 1981 M OIRP GDAŃSK GDAŃSK Polska 00:40:29 00:40:45
297 2616 Grzegorz Główczewski 1977 M Tczew Polska 00:40:30 00:40:37
298 3207 MAREK RUCIŃSKI 1968 M MORSY GDYŃSKIE GDYNIA Polska 00:40:31 00:40:40
298 4360 Paweł Seelieb 1984 M Smaruj Na Trening Team Gdańsk Polska 00:40:31 00:40:33
298 5828 Dariusz Wójtowicz 1983 M KMP Gdynia Gdynia Polska 00:40:31 00:40:36
301 1661 leszek szczepańki 1990 M kwidzyn biega kwidzyn Polska 00:40:32 00:40:49
302 181 Mariusz Roeske 1979 M Co Ja Robię Tu ??? Team Minkowice Polska 00:40:33 00:40:37
302 1676 MAREK TOBOLSKI 1974 M FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA GRUDZIĄDZ Polska 00:40:33 00:40:44
302 1682 Rafał Lip 1981 M NYPEL REDA Gdynia Polska 00:40:33 00:40:40
305 1918 Bartosz Pietrzak 1987 M PWT Wałbrzych Polska 00:40:34 00:40:38
305 3140 Rafał Furman 1981 M Sierakowice Polska 00:40:34 00:40:45
307 2001 Paweł Iwan 1982 M Triathlon Trójmiasto Gdańsk Polska 00:40:35 00:40:45
307 2376 Mateusz Frączyk 1982 M Gdynia Polska 00:40:35 00:40:44
307 2679 Jerzy Trzebiatowski 1979 M Seagull Polska Gdynia Polska 00:40:35 00:40:36
310 1126 Robert Kubilus 1970 M Biegamyrazem.pl Rumia Polska 00:40:37 00:40:46
310 5162 Daniel Baranowski 1994 M Gdynia Polska 00:40:37 00:40:43
312 4717 ARKADIUSZ NOWAK 1970 M Przyjaciele Stowarzyszenia DLACZEGO NIE GDAŃSK - OSOWA Polska 00:40:38 00:40:48
313 4637 Mateusz Cirocki 1991 M AZS UG / PG Gdańsk Polska 00:40:39 00:40:43
314 2206 Andrzej Bembenista 1987 M Samodyscyplina TEAM Rybnik Polska 00:40:40 00:40:48
315 2407 Mateusz Hadziewicz 1992 M Elbląg Polska 00:40:42 00:40:47
316 791 Michał Kowalski 1973 M KSR Team Kościerzyna Polska 00:40:43 00:41:00
317 811 Mateusz Półrola 1989 M KP PSP Radomsko Radomsko Polska 00:40:44 00:40:52
317 3928 Mariusz Gawlik 1976 M WKB Śledziowe Wzgórze Mosty Polska 00:40:44 00:40:46
317 4878 MACIEJ FRANKIEWICZ 1977 M GRUPA MALBORK MALBORK Polska 00:40:44 00:40:52
320 293 MIROSŁAW KRĘGIELEWSKI 1965 M GDYNIA Polska 00:40:45 00:40:58
320 930 Tomasz Majkowski 1989 M Skórcz Polska 00:40:45 00:40:51
320 2253 Paweł Olejnik 1991 M Gdańsk Polska 00:40:45 00:40:56
323 3251 Kamil PARZYSZEK 1969 M Gdańsk Polska 00:40:46 00:40:56
323 3860 Łukasz Pagórski 1993 M Mława Polska 00:40:46 00:40:48
323 4825 Witold Noga 1962 M Biegowyswiat.pl Gdańsk Polska 00:40:46 00:41:02
326 4521 Dariusz Senwicki 1976 M Gdynia Polska 00:40:47 00:40:51
327 111 Tomasz Leśniewski 1962 M Eskimoski Poznań Polska 00:40:48 00:40:53
327 890 Marcin Nowak 1978 M Biegoholicy Łapino Polska 00:40:48 00:40:53
329 559 Bartosz Grudzień 1986 M Gdańsk Polska 00:40:49 00:41:02
329 2418 Jaromir Mucowski 1980 M Gdynia Harbour Runners Gdynia Polska 00:40:49 00:40:56
331 3924 Piotr Kowalski 1993 M Żukowo Polska 00:40:50 00:40:55
332 938 Mariusz Michno 1974 M Braniewo Polska 00:40:51 00:40:56
333 4086 Grzegorz Sulima 1990 M Olecko Polska 00:40:52 00:41:14
333 6254 WOJCIECH FIJAŁKOWSKI 1967 M GDAŃSK Polska 00:40:52 00:40:55
335 4254 Adam Leszczyński 1986 M Gdynia Polska 00:40:53 00:41:16
335 4884 Mirosław Bierkus 1956 M TKKF Koszalin Koszalin Polska 00:40:53 00:41:01
337 4399 Mateusz Frączkowski 1991 M Ełk Polska 00:40:54 00:40:59
338 2414 Filip Zywert 1991 M Gdańsk Polska 00:40:55 00:41:00
338 4099 Paweł Madej 1985 M BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:40:55 00:41:06
340 2813 Leszek Klepacz 1997 M Gdynia Polska 00:40:56 00:41:01
340 5232 Marcin Wojtowicz 1976 M BBL Bałtyk Gdynia Gdynia Polska 00:40:56 00:41:13
342 292 Bartosz Skierka 1976 M KORBA Gdańsk Polska 00:40:57 00:41:17
342 468 Michał OSKROBA 1977 M Luzino Luzino Polska 00:40:57 00:41:09
342 3761 Michał Kowalczyk 1982 M BBL GDYNIA Gdynia Polska 00:40:57 00:41:05
345 62 Marcin Knozowski 1989 M Lubawa Kocha Biegac Lubawa Polska 00:40:58 00:40:59
345 5701 Mariusz Dziadkowiec-Michoń 1993 M PSP Jelenia Góra Miłków Polska 00:40:58 00:41:01
347 2534 Maciej Galiński 1984 M Rumia Polska 00:40:59 00:41:08
348 1994 Andrzej Erdmańczyk 1965 M Kyokushin Karate Brusy Polska 00:41:00 00:41:04
348 6034 Paweł Biały 1984 M O CO BIEGA? Gdynia Polska 00:41:00 00:41:09
348 4345 Miłosz Zdęga 1994 M SGSP Warszawa Leszno Polska 00:41:00 00:41:20
351 5630 Michał Baran 1984 M ZOO Gdynia Polska 00:41:01 00:39:10
352 258 Marcin Rogiński 1972 M Gdańsk Polska 00:41:02 00:41:10
352 642 Łukasz Świątkowski 1984 M Running Bears Lubawa Lubawa Polska 00:41:02 00:41:18
354 3034 Rafał Jaciński 1976 M BMG STARS TEAM GDYNIA Polska 00:41:03 00:41:22
355 628 Szymon Stańczyk 1988 M K.K.S MITOCHONDRIUM JANOWO Rumia Polska 00:41:04 00:41:10
356 1912 Adam Borski 1973 M 42.195 Wejherowo Wejherowo Polska 00:41:05 00:41:13
356 3094 PIOTR STASZKIEWICZ 1972 M MMS BURAKI 2015 GDYNIA Polska 00:41:05 00:41:08
356 3622 Wojciech Żychski 1980 M BIEGAMINA Gdynia Polska 00:41:05 00:41:12
359 3959 Piotr Marszałkowski 1988 M Gdańsk Polska 00:41:07 00:43:22
359 4679 Piotr Perak 1980 M MCS Reda Polska 00:41:07 00:41:15
361 1236 Bartosz Barański 1979 M Gdańsk Polska 00:41:08 00:41:17
361 3469 Kamil Jaroszuk 1978 M INTERSPORT GDAŃSK Polska 00:41:08 00:41:30
363 1547 Jan Erdmańczyk 1968 M Leśno Polska 00:41:09 00:41:15
364 166 Przemysław Ostrowski 1984 M AKB Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński Polska 00:41:10 00:41:33
364 1154 Leszek Rokicki 1973 M Elbląg Polska 00:41:10 00:41:19
366 1475 Maciej Szarejko 1984 M O co biega? Sopot Polska 00:41:12 00:41:16
366 3887 Adam Kamiński 1992 M Gryf Pomorze Piaseczno Polska 00:41:12 00:41:22
368 2307 Hubert Preuhs 1966 M Gdynia Polska 00:41:13 00:41:21
368 3522 Gracjan Bujnowski 1992 M Vitava Runs Gdynia Polska 00:41:13 00:41:36
370 5488 Sławomir PIETKUN 1972 M DUO PROFIT - USŁUGI BHP Gdynia Polska 00:41:14 00:41:24
371 297 Bartek Zdziennicki 1982 M LKS Zantyr Sztum Sztum Polska 00:41:15 00:41:19
371 2591 Robert Wincławski 1991 M Ochotnicza Straż Pożarna SOPOT Sopot Polska 00:41:15 00:41:22
371 3057 Tomasz Zwoliński 1971 M KM PSP Gdynia Mosty Polska 00:41:15 00:41:36
374 1630 Piotr Golcz 1973 M Gdynia Polska 00:41:16 00:41:25
375 4318 Łukasz Kowalski 1989 M Lębork Polska 00:41:18 00:41:25
375 4796 Dariusz Lemiech 1985 M Iława Polska 00:41:18 00:41:41
377 143 Dariusz Czylkowski 1976 M Reda Polska 00:41:19 00:41:24
377 627 Jarosław Rosiński 1976 M GDANSK Polska 00:41:19 00:41:27
377 4113 Kamil Staniec 1989 M Baltic-Star Grudziądz Polska 00:41:19 00:41:45
380 4386 Tomasz Polak 1989 M Ustka Polska 00:41:20 00:41:33
380 4658 Marcin Zawaluk 1976 M Gdańsk Polska 00:41:20 00:41:46
380 5633 Kryspin Garski 1976 M Świat Płytek u Kryspina Bytów Polska 00:41:20 00:41:30
383 3133 Roger Sikora 1979 M Roger Team Gdynia Polska 00:41:21 00:41:22
383 3674 Krzysztof Kalisz 1991 M Wiozę się pomału TEAM Iława Polska 00:41:21 00:43:24
385 4955 Jarosław Piwowarski 1976 M ciezkieslowa.pl Gdańsk Polska 00:41:23 00:41:25
386 3175 Jacek Littwin 1978 M JAMAR Gdynia Polska 00:41:24 00:41:32
387 369 Krzysztof Sprzączkowski 1969 M Intel Runners Gdynia Polska 00:41:26 00:41:31
387 2172 Damian Słowik 1983 M BOB Runners Team Gdynia Polska 00:41:26 00:41:43
387 3321 Łukasz Cieplik 1980 M Gdynia Polska 00:41:26 00:41:32
390 1387 Marcin Grygorowicz 1982 M Rumia Polska 00:41:27 00:41:30
390 3677 Przemysław Deka 1991 M Grudziądz Polska 00:41:27 00:41:31
390 4413 MARIUSZ SOBIERSKI 1974 M BRANIEWO Polska 00:41:27 00:41:32
393 1681 Mariusz Kowalewski 1984 M run-log.com Zblewo Polska 00:41:28 00:41:50
394 5841 Tomasz Hewelt 1988 M Małe Trójmiasto Biega Wejherowo Polska 00:41:29 00:41:33
395 5197 Paweł Napieralski 1986 M 42.195 Wejherowo/33 dr OP Wejherowo Polska 00:41:30 00:41:38
396 1714 Piotr Jurzyk 1993 M SGSP Warszawa Polska 00:41:32 00:41:41
396 2061 Krzysztof Bogdański 1971 M Braniewo Polska 00:41:32 00:41:39
398 3048 IRENEUSZ HEYKA 1970 M LĘBORK Polska 00:41:33 00:41:43
398 3596 HENRYK KAMIONKA 1969 M SPORT TO ZDROWIE LĘBORK Polska 00:41:33 00:41:42
400 5810 Sławomir Gałęza 1979 M Minneapolis Twins GDYNIA Polska 00:41:34 00:41:59
401 1136 Wiktor Adamik 1970 M Gdańsk Polska 00:41:35 00:41:42
401 1871 Patrycjusz Goryl 1979 M Banino Biega Banino Polska 00:41:35 00:41:42
403 4412 Piotr Kłosak 1987 M Gdańsk Polska 00:41:36 00:41:50
404 335 Wiktor Rozmus 1982 M SKTJ Gdańsk Polska 00:41:37 00:41:42
404 1177 Marcin Polański 1991 M Sztutowo Polska 00:41:37 00:41:44
404 2174 Piotr Sezonienko 1978 M Gdynia Polska 00:41:37 00:41:44
407 355 Piotr Gawron 1975 M KB GOCH Bytów Bytów Polska 00:41:38 00:41:43
407 2670 Radosław Sobieś 1978 M Radmor Gdynia Polska 00:41:38 00:41:53
407 4565 Radosław MAŚLAK 1968 M biegamyrazem.pl GDYNIA Polska 00:41:38 00:41:40
410 1296 Dariusz Szlegier 1976 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:41:39 00:41:48
411 4621 Andrzej Jończyk 1967 M Gdynia Gdynia Polska 00:41:40 00:39:53
412 4821 krzysztof Łojek 1996 M Budowlanka Iława iława Polska 00:41:41 00:41:52
413 2285 Paweł Gajewski 1981 M Liniewo Biega Liniewo Polska 00:41:42 00:41:46
414 5799 Kamil Andrusz 1978 M Tridea Team / Mniam.NET Gdańsk Polska 00:41:45 00:41:48
414 2357 Zbigniew Załucki 1960 M Elbląg Polska 00:41:45 00:41:49
416 573 Mirosław Renachowski 1974 M OPEC GDYNIA REDA Polska 00:41:47 00:42:04
416 3121 Krzysztof Pobłocki 1973 M PAPUNIS TEAM GDYNIA Rumia Polska 00:41:47 00:41:56
418 6038 Wojciech Mocek 1964 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:41:48 00:41:58
419 2614 Karol Pomierski 1978 M gdansk Polska 00:41:49 00:41:59
419 3450 Piotr Pakulski 1978 M Gdynia Polska 00:41:49 00:42:27
421 4873 Marek Dackiewicz 1985 M Grupa Malbork Malbork Polska 00:41:50 00:41:56
422 1970 Michał Wygnańczuk 1987 M IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA GDYNIA Polska 00:41:51 00:41:52
423 2571 Arkadiusz Suska 1979 M BIEGOSFERA Gdynia Polska 00:41:53 00:42:03
423 6030 PRZEMYSŁAW GÓRECKI 1979 M biegamyrazem.pl GDYNIA Polska 00:41:53 00:42:01
425 1435 ANDRZEJ ADAMIAK 1989 M GDAŃSK Polska 00:41:54 00:42:00
425 2499 Sobiesław Przybylski 1980 M Gdynia Polska 00:41:54 00:41:55
425 2654 Radosław Szatrowski 1985 M Gdynia Polska 00:41:54 00:41:55
425 3904 Jan Kulka 1982 M parówydżoany Pogórze Polska 00:41:54 00:41:59
429 4575 Rafał Szreder 1984 M 1984 Gdynia Polska 00:41:55 00:42:07
430 1033 Jacek Zdybel 1975 M Zdybelki biegają Gdynia Polska 00:41:56 00:42:04
430 4451 Michał Chmielowski 1980 M nadzieja Juszkowa Juszkowo Polska 00:41:56 00:42:16
432 540 Łukasz Nowakowski 1978 M LOTOS Running Team Gdynia Polska 00:41:57 00:42:01
432 900 Łukasz Teklak 1985 M Gdańsk Polska 00:41:57 00:42:19
434 985 Paweł Godlewski 1984 M Gdynia Polska 00:41:58 00:42:27
434 3511 Tomasz Sadowski 1975 M KPW GDYNIA Gdynia Polska 00:41:58 00:42:07
434 4880 Cezary Poźniak 1972 M Kwidzyn Biega Kwidzyn Polska 00:41:58 00:42:04
434 5316 Adam Olszewski 1971 M Gdynia Polska 00:41:58 00:42:15
438 2578 Michał Mierzejewski 1986 M Gdynia Polska 00:41:59 00:42:14
439 2214 kszysztof kostrzewski 1972 M gdynia Polska 00:42:00 00:42:18
439 5656 Marek Cepiński 1997 M Gniewowo Polska 00:42:00 00:42:34
441 2590 MAREK LESSNAU 1988 M GNIEŻDŻEWO Polska 00:42:01 00:42:03
441 3148 Piotr Piasek 1985 M Younity Polska Gdynia Polska 00:42:01 00:42:06
441 3344 Bartłomiej Barski 1988 M Borkowo Polska 00:42:01 00:42:04
444 2773 DARIUSZ CHOIŃSKI 1965 M GDYNIA Polska 00:42:02 00:44:04
445 255 Michał Ciba 1972 M PORTA Drzwi Wejherowo Polska 00:42:03 00:42:18
445 3287 Maciej Piekarski 1989 M biegamyrazem.pl Gdynia Gdynia Polska 00:42:03 00:42:19
445 5196 Wiesław Stromski 1969 M Przodkowo Polska 00:42:03 00:42:31
448 3581 Tomek Niedziela 1985 M Gdynia Polska 00:42:04 00:42:25
448 4071 Marcin Radczuk 1981 M F3 Team Tuchom Polska 00:42:04 00:42:15
450 1027 Krzysztof Buszman 1971 M JW 4224 Gdynia Polska 00:42:05 00:42:14
450 1793 Jacek Wołosz 1979 M Pasłęk Polska 00:42:05 00:42:12
450 1940 Bartosz Czaja 1984 M Dulcis dolor Gdynia Polska 00:42:05 00:42:08
450 2295 Artur Dymowski 1974 M Gdynia Polska 00:42:05 00:42:11
454 1082 Paweł Buczko 1973 M BBL Pasłęk Pasłęk Polska 00:42:07 00:42:17
454 2641 Mateusz Grabowski 1993 M Juszkowo Polska 00:42:07 00:42:38
454 3177 Piotr Bogdański 1988 M SPOKOJNIE TO TYLKO KONTUZJA Elbląg Polska 00:42:07 00:42:34
454 3939 Łukasz Krasowski 1984 M Gdynia Polska 00:42:07 00:42:35
454 5184 Krzysztof Ziemianowicz 1969 M Gdynia Polska 00:42:07 00:42:19
454 5448 Adrian Cieślik 1987 M "Biegam w Trójmieście" www.bieganie.3mcity.pl Gdańsk Polska 00:42:07 00:42:12
460 3360 Zbigniew Adamczyk 1970 M KB BBL Pasłęk Pasłęk Polska 00:42:08 00:42:17
461 653 Andrzej Klewek 1977 M Zbieracze Złomu Gdańsk Polska 00:42:09 00:42:12
461 3339 Jędrzej Karpiński 1993 M Gdynia Polska 00:42:09 00:42:26
463 1410 JERY STULCZEWSKI 1971 M RIM TIM TEAM BRANIEWO Polska 00:42:10 00:42:28
463 2251 Damian Kukczyński 1987 M Biegający Tczew Rybaki Polska 00:42:10 00:42:33
463 3402 Marcin Korda 1975 M Tczew Polska 00:42:10 00:43:16
463 4309 Maciej Bagiński 1989 M Polszy Gdynia Polska 00:42:10 00:42:17
463 6041 Leszek Olszewski 1988 M - Wejherowo Polska 00:42:10 00:42:35
468 210 Jacek Kulik 1976 M Kulik&Kurek Gdynia Polska 00:42:11 00:42:18
468 6025 ŁUKASZ GÓRSKI 1984 M NOWE MIASTO ŁUBAWSKIE Polska 00:42:11 00:42:21
470 175 Daniel Drozdowski 1988 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:42:12 00:42:26
470 555 Marcin Hinz 1984 M www.IronFactory.pl Rumia Polska 00:42:12 00:42:29
470 2195 Witold Okun 1982 M Gdynia Polska 00:42:12 00:42:31
470 2230 Rafał Sroka 1981 M Gdynia Polska 00:42:12 00:42:28
470 3893 DARIUSZ FAIGA 1975 M TSUNAMI GDYNIA Polska 00:42:12 00:42:20
475 2236 Alek Perski 1974 M Gdynia Polska 00:42:13 00:42:17
476 96 Łukasz Gliszczyński 1982 M Rumia Polska 00:42:14 00:42:31
476 1853 Jarek Kwiatkowski 1976 M FLOWERS TEAM Malbork Polska 00:42:14 00:42:31
476 2693 Kajetan Lewandowski 1983 M NBHF Gdynia Polska 00:42:14 00:42:22
479 4252 Michał Brzozowski 1985 M Kraków Polska 00:42:15 00:42:34
480 436 Jakub Semerda 1980 M ComplexSports Gdynia Polska 00:42:16 00:42:28
480 1217 Przemysław Kierkowski 1983 M JW 4808 Elbląg Ruże Polska 00:42:16 00:42:19
480 3060 Marcin Grochowski 1988 M Runeda Rumia Polska 00:42:16 00:42:25
483 1254 Andrzej Skalski 1974 M SKAŁOZAURY GDYNIA Polska 00:42:17 00:42:38
483 5123 Aleksander Zielinski 1978 M Sport-evo Gdynia Polska 00:42:17 00:42:23
483 6018 Marcin Pytel 1984 M Commando Pytle Gdańsk Polska 00:42:17 00:42:28
486 3286 Piotr Habaj 1981 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:42:18 00:42:30
487 4901 Waldemar Miś 1976 M BPH Runners Team / waldekmis.pl Gdańsk Polska 00:42:19 00:42:32
488 1825 Krzysztof Miąskowski 1960 M Straszyn biega Straszyn Polska 00:42:20 00:42:42
488 1944 Tomasz Walczak 1984 K BBV Systems Gdańsk Polska 00:42:20 00:42:32
488 4816 Łukasz Walczuk 1994 M Rumia Polska 00:42:20 00:42:40
491 402 Tomek Koprowski 1997 M Gdynia Polska 00:42:21 00:42:36
491 1313 Piotr Borchmann 1981 M gdynia Polska 00:42:21 00:42:24
491 2228 Robert Burda 1966 M KZ RADOŚĆ ŻYCIA Gdańsk Polska 00:42:21 00:42:43
491 3667 Patryk Duszak 1989 M ghostrunner Mosty Polska 00:42:21 00:42:30
491 3974 Artur Siemaszko 1984 M Gdańsk Polska 00:42:21 00:42:41
496 2738 Daniel Kur 1985 M BPH Runners Team Gdynia Polska 00:42:22 00:42:45
496 2980 DANIEL JAROSIK 1974 M Lniska Polska 00:42:22 00:42:26
496 3037 Leszek Dasiukiewicz 1959 M Gdańsk Polska 00:42:22 00:42:34
496 4677 Krzysztof Jereczek 1987 M www.bwt.3mcity.pl Sopot Polska 00:42:22 00:42:36
500 4871 Krzysztof Stawicki 1997 M III LO Gdynia Lębork Polska 00:42:23 00:42:30
500 5188 Stanisław Stenka 1969 M Lewino Polska 00:42:23 00:42:51
502 1583 Leszek Hołubowicz 1972 M Gdańsk Polska 00:42:24 00:42:38
502 2817 Paweł Wałęga 1977 M Gdańsk Polska 00:42:24 00:42:31
504 120 Krzysztof Kołkowski 1972 M PSG Citron Gdynia Polska 00:42:25 00:42:27
504 2730 Robert Sieklucki 1974 M Lębork Polska 00:42:25 00:42:42
504 4887 Mariusz Klebba 1977 M Mrzezino Polska 00:42:25 00:44:38
507 1546 Adam Szustek 1978 M Tuchom Polska 00:42:26 00:42:29
507 1648 edward jeżewski 1988 M sopot Polska 00:42:26 00:43:08
507 2159 Piotr Pallach 1985 M Wejherowo Polska 00:42:26 00:42:48
507 2834 Krzysztof Gandor 1975 M Gdynia Polska 00:42:26 00:42:30
507 3547 Andrzej Łukaszewicz 1970 M Gdańsk Polska 00:42:26 00:42:30
512 801 Łukasz Śliwiński 1983 M Rumia Polska 00:42:27 00:42:41
512 4474 Piotr Skonieczny 1990 M NM-D Gdynia Polska 00:42:27 00:42:32
514 334 Wojciech Czaykowski 1980 M BIEGOHOLICY GDYNIA Polska 00:42:28 00:42:50
514 3389 Damian Pałyga 1997 M III LO Gdynia Bartoszyce Polska 00:42:28 00:42:35
516 2211 Andrzej Jr Szapiel 1990 M Triathlon Trójmiasto Pogórze Polska 00:42:29 00:42:50
516 2856 Wiesław Wiwatowski 1971 M Gdynia Polska 00:42:29 00:42:32
516 3217 Filip Ordakowski 1995 M Gdynia Polska 00:42:29 00:42:38
519 4075 Marcin Tomaszewicz 1990 M CompleXsports Elbląg Polska 00:42:30 00:42:36
519 4553 Kamil Leszczyński 1986 M 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy Lidzbark Warmiński Polska 00:42:30 00:42:36
521 1496 Chatłas Maciej 1981 M Gdynia Polska 00:42:31 00:42:45
521 5476 Waldemar Szymański 1974 M SportsArt Team Elbląg Polska 00:42:31 00:42:40
521 5626 Arkadiusz Makowski 1973 M KW PSP Łódź Łódź Polska 00:42:31 00:42:43
524 744 Krzysztof Maliszewski 1971 M BIMET GDAŃSK Polska 00:42:32 00:42:40
524 1653 Łukasz Kolasa 1984 M TRIDEA Gdynia Polska 00:42:32 00:42:54
524 1897 Sławomir PIETRZYCKI 1971 M BrygadaLotnictwaMW REDA Polska 00:42:32 00:43:03
524 2662 Arkadiusz Czoska 1984 M Rumia Polska 00:42:32 00:42:43
528 3266 Arkadiusz Świtalski 1977 M Gdynia Polska 00:42:33 00:44:52
528 3342 Jakub Narloch 1993 M SGSP Kościerzyna Polska 00:42:33 00:42:41
530 2471 Łukasz Witkowski 1997 M Gdańsk Polska 00:42:34 00:42:36
530 5658 Aleksander Andrzejewski 1990 M Tczew Polska 00:42:34 00:42:37
532 1855 Marek Zając 1979 M Reda Polska 00:42:35 00:42:41
532 3698 Tomasz Neubauer 1978 M Muzeum Marynarki Wojennej Gdynia Polska 00:42:35 00:42:38
534 561 Krzysztof Zaparty 1974 M Gdynia Polska 00:42:36 00:42:47
534 805 Jarosław Jaszczuk 1977 M Braniewo Polska 00:42:36 00:42:50
534 1774 Nick Day 1986 M Gdynia UK 00:42:36 00:42:51
534 3365 Łukasz Kot 1989 M Okonek! Okonek Polska 00:42:36 00:42:44
538 915 Filip Siwiak 1995 M ZSE Gdańsk Gdańsk Polska 00:42:37 00:42:46
538 3236 Marek Grzegory 1990 M Trzymam Tempo Władysławowo Polska 00:42:37 00:43:07
540 2593 Wojtek Kajut 1980 M Padł na Ryj Team Straszyn Polska 00:42:38 00:42:47
540 4724 Marek Pankau 1969 M GKS Neptun Gdynia Gdynia Polska 00:42:38 00:42:52
542 3591 Waldemar Wielewski 1969 M Grupa Trójmiasto Lubnia / Gdańsk Polska 00:42:39 00:42:46
543 4366 Mariusz Ryplewicz 1969 M Morsy Gdyńskie Gdynia Polska 00:42:41 00:42:55
544 1601 Sergiusz Krzewniak 1976 M Lębork Polska 00:42:42 00:42:44
544 3050 Adrian Klarecki 1978 M AstMa Team Reda Polska 00:42:42 00:42:49
544 3541 Dariusz Popławski 1979 M Gdynia Polska 00:42:42 00:42:45
547 923 Robert Wojciechowski 1971 M Integral Logistics Skorzewo Polska 00:42:43 00:42:49
547 5190 Marcin Kłos 1979 M Gdańsk Polska 00:42:43 00:42:53
549 85 Waldemar Kowalski 1985 M Gdańsk Polska 00:42:44 00:44:48
549 164 Paweł Jakubowski 1978 M BBL Gdansk i zBN Gdansk Gdansk Polska 00:42:44 00:42:48
549 4846 Tomasz Woźniak 1976 M Tridea Team Gdańsk Polska 00:42:44 00:45:02
552 1391 Piotr Wandtke 1983 M Gdynia Polska 00:42:45 00:42:52
552 4251 Tomasz Dąbrowski 1987 M KS Movement / AZS UG Gdańsk Polska 00:42:45 00:42:47
554 5815 Piotr Tryzna 1998 M Win4Fun Team Gdynia Polska 00:42:46 00:42:56
555 463 Jakub Szmit 1983 M Gdańsk Polska 00:42:47 00:43:04
555 792 Piotr JASZCZERSKI 1964 M CSLog GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ Polska 00:42:47 00:42:50
555 1330 Tomasz Dobkowski 1975 M Bo Marek Kazał Goręczyno Polska 00:42:47 00:42:58
555 3263 Patryk Dobkowski 1998 M Gdańsk Polska 00:42:47 00:40:58
559 2865 Jakub Witkowski 1982 M Polanie Gdańsk Polska 00:42:48 00:43:05
559 3869 Henryk Reszczyński 1967 M Stężyca Polska 00:42:48 00:43:06
561 395 Michał Twarowski 1973 M Gdańsk Polska 00:42:49 00:42:56
561 431 Marcin Klaman 1978 M run4you Gdynia Polska 00:42:49 00:42:50
561 887 Artur Swieton 1980 M Arla Foods Poland Runners Gdansk Polska 00:42:49 00:43:16
564 1016 Rafał Suchowirski 1978 M Gdańsk Polska 00:42:50 00:43:10
564 4839 Melchior Karpiński 1989 M LightBox.pl Gdańsk Polska 00:42:50 00:43:20
564 5438 DAREK BRZESKI 1971 M POWER TEAM BRANIEWO BRANIEWO Polska 00:42:50 00:43:01
567 6049 PRZEMYSŁAW BĄK 1982 M LĘBORK Polska 00:42:51 00:43:01
568 3005 Przemek Joskowski 1982 M Łęczyce Team Łęczyce Polska 00:42:52 00:43:21
568 3197 Wawrzyniec Rybak 1979 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:42:52 00:45:07
570 477 Janusz SZELIGA 1967 M MW Gdynia Polska 00:42:53 00:42:58
570 5603 Mieczysław Bisha 1969 M brak RUMIA Polska 00:42:53 00:42:56
570 6040 Piotr Skwarek 1979 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:42:53 00:42:54
573 1146 Kamil Zielonka 1986 M SURSUM Lębork Polska 00:42:54 00:43:09
573 4700 adam ciszewski 1990 M stogi team gdansk Polska 00:42:54 00:43:02
573 5353 Michał Suchański 1992 M SGSP Pewel Mała Polska 00:42:54 00:43:14
576 3783 Jarek Błażuk 1979 M Gdynia Polska 00:42:55 00:43:13
577 882 Jacek Zinkel 1964 M JW 3936 Luzino Polska 00:42:56 00:43:08
577 1520 Marcin Grodź 1990 M Szczytno Polska 00:42:56 00:43:10
577 5376 Patryk Walaszkowski 1988 M SII Gdańsk Gdynia Polska 00:42:56 00:42:57
580 5740 Oskar Jacyno 1990 K Tęcza Miłomłyn Gdańsk Polska 00:42:57 00:43:20
581 1245 Ryszard Zielonka 1962 M SURSUM Lębork Polska 00:42:58 00:43:13
581 3468 Paweł Sowa 1975 M Gdynia Polska 00:42:58 00:43:15
581 3945 Artur Gussmann 1991 M Sopot Polska 00:42:58 00:43:29
581 5080 Krzysztof Sławski 1972 M Bytów Polska 00:42:58 00:43:10
585 881 Mateusz Sułecki 1990 M Gdańsk Polska 00:42:59 00:43:26
585 2928 Maciej Badowski 1984 M TAG GDYNIA Polska 00:42:59 00:43:24
585 3624 Marcin Kąkol 1987 M Gdynia Polska 00:42:59 00:45:39
585 3705 Richard Greer 1975 M Gdansk Polska 00:42:59 00:43:12
589 623 Jan Świderski 1967 M KB BBL Pasłęk Pasłęk Polska 00:43:00 00:43:11
589 689 jacek zybort 1976 M GDYNIA Polska 00:43:00 00:43:06
589 893 Marek Split 1977 M Bydgoszcz Polska 00:43:00 00:43:29
589 2599 Piotr Topolski 1979 M Gdańsk Polska 00:43:00 00:43:07
589 4725 Marcin Markus 1988 M Braniewo Polska 00:43:00 00:43:13
594 118 Artur Sarak 1988 M Braniewo Polska 00:43:02 00:43:13
594 1878 Robert Gruchała 1978 M Gdynia Polska 00:43:02 00:43:11
594 2426 Krzysztof Tomaszewski 1961 M Sobowidz Polska 00:43:02 00:43:06
594 3300 Bartłomiej Trzeciak 1979 M CabaloNegro Gdańsk Polska 00:43:02 00:43:09
598 454 Krzysztof Bednarek 1968 M SPORTEVO Gdynia Polska 00:43:03 00:43:06
598 982 Dariusz Wrocławski 1963 M Sopot Polska 00:43:03 00:43:05
598 1178 Daniel Młodzik 1977 M Sosnowiec Polska 00:43:03 00:43:13
598 3665 Mateusz Nastały 1993 M Catch Me If You Can Wejherowo Polska 00:43:03 00:43:26
598 4469 Maciej Piotrowski 1997 M Gdynia Polska 00:43:03 00:43:50
603 2722 Marek Spanily 1979 M Gdańsk Polska 00:43:04 00:43:13
603 4350 Michał Wiśniewski 1977 M Triathlon Trójmiasto Gdańsk Polska 00:43:04 00:43:12
605 4932 Damian Myszk 1986 M PORTA DRZWI ROBAKOWO Polska 00:43:05 00:43:16
605 5562 Mariusz Czech 1981 M Grupa Rubo Gdynia Polska 00:43:05 00:43:21
605 6042 MACIEK FORMELA 1987 M ? Polska 00:43:05 00:43:21
608 4141 Rafał Rafiński 1997 M MLKS Tęcza Brusy Brusy Polska 00:43:06 00:43:27
609 4910 Tomasz Wieczorek 1965 M Gdańsk Polska 00:43:07 00:43:20
609 6039 Adam Naczk 1971 M KS Pidrina Gdynia Dobrzewino Polska 00:43:07 00:45:25
611 646 MARIUSZ CZECZKO 1973 M 33 DROP PUCK Polska 00:43:08 00:43:19
612 259 Pedro Canchaya-Kralewski 1975 M Gdynia Polska 00:43:09 00:43:35
612 4092 Rafał Starobrat 1984 M Gdynia Polska 00:43:09 00:43:32
612 4890 Piotr Kasina 1989 M Łeba Polska 00:43:09 00:43:19
615 507 Krystian Meyer-Szary 1986 M BUSHIDO Gdynia Polska 00:43:10 00:43:26
615 2541 Jacek Wieliński 1956 M GRUPA LOTOS gdańsk Polska 00:43:10 00:43:14
615 6037 Radosław Laskowski 1974 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:43:10 00:43:21
618 1738 Maciej Komorowski 1983 M Moyayoga Gdynia Polska 00:43:11 00:43:34
618 3768 Marek Kurkowski 1968 M Starogard Gdański Polska 00:43:11 00:43:28
618 5239 Adam Rompa 1993 M EbroGym Tczew Polska 00:43:11 00:43:19
621 3840 Piotr Dmitrzak 1983 M LKS ZANTYR SZTUM Sztum Polska 00:43:12 00:43:18
622 88 Sławomir Strojnowski 1963 M Gdańsk Polska 00:43:13 00:43:31
622 594 Grzegorz Cholewiński 1976 M Gdynia Polska 00:43:13 00:43:30
622 3577 artur jarosz 1972 M w-wo wejherowo Polska 00:43:13 00:43:33
622 4340 Adam Wełnicki 1991 M Olsztyn Polska 00:43:13 00:43:36
622 5745 Piotr Kucab 1987 M Swarzewo Polska 00:43:13 00:43:19
627 333 Krzysztof Kalinowski 1982 M ParkRun Gdynia Gdynia Polska 00:43:14 00:43:16
627 751 Michał Mrówka 1984 M GDAŃSK Gdańsk Polska 00:43:14 00:43:41
627 4625 Artur Budziak 1980 M Gdansk Polska 00:43:14 00:43:42
627 6036 Ryszard Borko 1971 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:43:14 00:43:25
631 3730 MATEUSZ JEZIERSKI 1974 M GDYNIA Polska 00:43:15 00:43:21
631 4718 Krzysztof Weber 1995 M Gdańsk Polska 00:43:15 00:43:16
633 219 Tomasz Łukowicz 1990 M parkrun Rumia Rumia Polska 00:43:16 00:43:27
633 2365 Arkadiusz Cytawa 1971 M KP PSP Wołów Wrocław Polska 00:43:16 00:43:29
635 530 Tomasz Domagała 1976 M HGS Rumia Polska 00:43:17 00:43:32
635 3997 Piotr Landowski 1992 M gdynia Polska 00:43:17 00:43:26
635 4848 Igor Brożyna 1988 M Gdynia Polska 00:43:17 00:43:20
635 5301 Jarosław Drząszcz 1984 M Gdańsk Polska 00:43:17 00:43:34
635 5666 Adam Żyliński 1984 M AKK GDAKK Gdynia Polska 00:43:17 00:43:48
640 967 Michał Rohde 1984 M AGROLAND TRIATHLON TEAM Rumia Polska 00:43:18 00:43:35
641 983 Sebastain RESZKOWSKI 1987 M Siemirowice Polska 00:43:19 00:43:23
641 1398 Adam Bojan 1972 M Rumia Polska 00:43:19 00:43:53
641 1745 Aleksander Durkiewicz 1974 M Braniewo Polska 00:43:19 00:43:37
641 1900 Wojciech Rudźko 1968 M Gniewino Polska 00:43:19 00:43:25
645 5570 Piotr Stelmasik 1987 M Gdynia Polska 00:43:20 00:43:53
646 2131 Tomasz Kuśmierek 1960 M Gdynia Polska 00:43:21 00:43:54
646 3390 Filip Nerc 1976 M Gdańsk Polska 00:43:21 00:43:44
648 728 Mariusz Głowacki 1984 M Pruszcz Gdański Polska 00:43:22 00:43:29
648 2325 Konrad Milczanowski 1983 M Gdańsk Polska 00:43:22 00:43:41
648 4738 Grzegorz KAZUBSKI 1973 M Gdynia Polska 00:43:22 00:43:40
648 5355 Przemysław Orzeł 1977 M Złotów Polska 00:43:22 00:43:40
652 44 Artur Mądry 1986 M Gdynia Polska 00:43:23 00:43:25
652 2909 Karol Kaczykowski 1971 M Żelistrzewo Polska 00:43:23 00:43:26
652 3517 Marek Korol 1977 M Triathlon Trójmiasto / Smaruj na Trening Team Gdańsk Polska 00:43:23 00:43:47
652 5528 Jacek Zwara 1992 M Hooah Gdynia Polska 00:43:23 00:45:26
656 989 Daniel Żychniewicz 1985 M Gdańsk Polska 00:43:24 00:43:32
656 1099 Bogdan Ciechociński 1969 M Gdynia Polska 00:43:24 00:43:39
656 2089 Henryk Gaffke 1971 M King Oscar Żarnowiec Polska 00:43:24 00:43:36
656 2436 Sławomir Prena 1986 M KM PSP Gdynia Gościcino Polska 00:43:24 00:43:30
660 67 Tomasz Brzuzy 1979 M LOTOS Team Gdańsk Polska 00:43:25 00:43:32
660 4423 Piotr Jędrkowiak 1988 M Gdańsk Polska 00:43:25 00:43:52
662 39 Dariusz Wysocki 1986 M WOJSKO POLSKIE Gdańsk Polska 00:43:26 00:43:27
662 243 Mikołaj Suska 1988 M Piast Złotów Gdańsk Polska 00:43:26 00:43:32
662 1221 MARIUSZ KOSATKO 1974 M ULAMA TEAM GDYNIA Polska 00:43:26 00:43:35
662 3910 Lesław Niespodziński 1963 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:43:26 00:43:50
666 595 Michał Doering 1985 M Gdynia Polska 00:43:27 00:43:59
666 1508 Łukasz Piotrkowski 1991 M Osa Ząbrowo Ząbrowo Polska 00:43:27 00:43:29
666 2443 Wojciech Burda 1982 M RMDC Gdynia Polska 00:43:27 00:43:46
666 4314 Piotr Mislisz 1964 M Osłonino Polska 00:43:27 00:43:51
670 3024 Piotr Drabarek 1973 M Gdańsk Polska 00:43:28 00:43:42
670 4001 Michał Roszczynialski 1984 M Gdynia Polska 00:43:28 00:43:46
672 3950 Michał Kordylas 1986 M Słupsk Polska 00:43:29 00:43:54
672 5255 michał chudyba 1979 M leśne cymbały gdańsk Polska 00:43:29 00:43:49
674 2611 Tomasz Bieliński 1985 M Sanbao Gdańsk Polska 00:43:30 00:43:40
675 836 Michał Kozieł 1983 M Go aT Gdańsk Polska 00:43:31 00:43:46
675 3758 Maciej Gugnowski 1990 M Gdańsk Polska 00:43:31 00:43:47
675 4155 Tomasz Schoenrock 1994 M Finisz Morąg Nowy Dwór Gdański Polska 00:43:31 00:43:51
678 876 Wojciech Pałejko 1973 M Gdynia Polska 00:43:32 00:43:43
678 1344 Paweł Kulas 1981 M Pączek & Pączek Gdynia Polska 00:43:32 00:45:35
678 5222 Michał Kunc 1991 M Tuchola Polska 00:43:32 00:43:59
681 3297 Szymon Lica 1990 M SISU OWB Bydgoszcz Polska 00:43:33 00:43:57
681 4385 Wojtek Buczek 1975 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:43:33 00:43:35
681 5552 Grzegorz Korpan 1974 M Gdynia Polska 00:43:33 00:43:50
684 263 Paweł Niedźwiecki 1983 M Running Bears Lubawa Lubawa Polska 00:43:34 00:43:50
684 738 maciej szpunar 1973 M Complexsprts-GdynskieMorsy gdynia Polska 00:43:34 00:43:56
684 965 Roman Paschke 1978 M ShipCup Gdynia Polska 00:43:34 00:44:00
684 4128 Piotr Sławek 1969 M Sopot Polska 00:43:34 00:43:37
684 5408 Piotr Raszkowski 1987 M FOREST Forever Gdańsk Gdańsk Polska 00:43:34 00:43:50
684 5486 Mateusz Pietrzak 1997 M Akademia Biegania Gdańsk Polska 00:43:34 00:43:37
690 4045 Jacek Waga 1967 M Gdańsk Polska 00:43:35 00:43:57
690 4764 Dawid Mach 1986 M One Person Team Wejherowo Polska 00:43:35 00:43:59
692 720 Tomasz Waligórski 1972 M Gdynia Polska 00:43:36 00:43:43
692 2453 Grzegorz Misiejko 1984 M WICZLINO TEAM Gdynia Polska 00:43:36 00:43:39
692 3332 Maciej Bieliński 1972 M d 3FO Mosty Polska 00:43:36 00:43:44
692 6082 STANISŁAW CZUJKO 1966 M GDYNIA Polska 00:43:36 00:43:38
696 172 Rafał Sosiński 1980 M Sportevo Gdynia Polska 00:43:37 00:43:44
696 295 Sławomir Błaszczyk 1979 M Gdańsk Polska 00:43:37 00:44:02
696 1466 Mirosław Świąder 1970 M Intel Runners Gdańsk Polska 00:43:37 00:43:55
696 3640 Sławomir Nowosielski 1997 M Rumia Polska 00:43:37 00:43:46
700 1637 Mikołaj Kołakowski 1971 M Intel Runners/Tri-Team Rumia Reda Polska 00:43:38 00:43:55
701 170 Daniel Gryszko 1977 M Pruszcz Biega Pruszcz Gdański Polska 00:43:39 00:43:56
701 741 marcin górski 1977 M gdynia Polska 00:43:39 00:43:49
701 1084 Artur Sołowiński 1972 M SUSZ Polska 00:43:39 00:43:41
701 1181 Lukasz Stankiewicz 1981 M Gdansk Polska 00:43:39 00:44:06
701 1728 Jose Bosch 1990 M Sopot Polska 00:43:39 00:46:33
701 2144 Maciej Piór 1984 M OIRP Gdańsk Gdynia Polska 00:43:39 00:44:14
701 2882 Marcin Cieszewski 1976 M KTS IRONMAN Kwidzyn Polska 00:43:39 00:44:02
708 370 Przemysław Pachut 1976 M Run Vegan Gdynia Polska 00:43:40 00:43:59
709 4174 Rafał Lewczuk 1978 M LG Malbork Malbork Polska 00:43:41 00:44:08
710 318 Dawid Szot 1992 M LKS Zantyr Sztum Sztum Polska 00:43:42 00:43:47
711 1046 Jarosław Greszczuk 1979 M Gdańsk Polska 00:43:43 00:43:54
712 289 Tomasz Bagiński 1980 M Gdańsk Polska 00:43:44 00:44:34
712 3523 Krzysztof Lisogórski 1977 M LKS Zantyr Sztum Sztum Polska 00:43:44 00:43:49
714 4062 Maciej Korol 1991 M ARKA GDYNIA Gdynia Polska 00:43:45 00:43:51
715 1028 Paweł Goździewicz 1977 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:43:46 00:43:54
715 3001 Andrzej Sobkowiak 1983 M Polonia Środa Banino Polska 00:43:46 00:46:04
717 4482 Mariusz Sadowski 1982 M Kowale Polska 00:43:47 00:44:20
718 2237 Karol Dawczyk 1986 M Gdynia Polska 00:43:48 00:43:52
718 3006 Fryderyk Hoga 1988 M Gdynia Polska 00:43:48 00:44:01
720 2800 Krzysztof Cichomski 1983 M Gdynia Polska 00:43:50 00:43:55
720 4257 Marek Fornal 1962 M Kąpino Polska 00:43:50 00:43:56
720 4652 Łukasz Piesik 1989 M SII Gdańsk Lidzbark Warmiński Polska 00:43:50 00:44:16
720 4798 Szymon Stukan 1984 M Gdańsk Polska 00:43:50 00:44:14
720 5163 Marcin Marszałkowski 1984 M GDYNIA Polska 00:43:50 00:44:10
725 3302 Krystian Potrykus 1979 M Brodnica Górna Polska 00:43:51 00:44:03
725 4096 Filip Kowalski 1985 M BPH Runners Team Gdynia Polska 00:43:51 00:44:01
727 1043 Jakub Kulas 1980 M Masakra Champions Gdynia/Puck Polska 00:43:52 00:44:02
727 1889 Edward Pasek 1968 M Brzuszki Łakomczuszki Gdańśk Polska 00:43:52 00:43:58
729 1393 Grzegorz Witkowiak 1979 M Gdańsk Polska 00:43:53 00:44:03
729 2621 Patryk Langowski 1990 M Pruszcz Gdański Polska 00:43:53 00:44:03
731 1474 Paweł Bury 1981 M Gdynia Polska 00:43:54 00:44:05
731 1575 Adrian Graczyk 1988 M GAP Dąbrowa Gdynia Polska 00:43:54 00:44:06
731 2649 Jarosław Gurbowicz 1972 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:43:54 00:44:26
731 3635 Adam Czerwiński 1957 M Meritum Bank i Partnerzy Elbląg Polska 00:43:54 00:44:12
735 2075 Wojciech Andrearczyk 1976 M Portal Braniewo Braniewo Polska 00:43:55 00:44:10
736 866 ADAM HODUŃ 1974 M GDAŃSK Polska 00:43:56 00:44:08
737 3848 Piotr Stankiewicz 1980 M Gdynia Polska 00:43:57 00:46:55
737 3936 Karol Czoska 1987 M Gościcino Polska 00:43:57 00:44:05
739 1846 PRZEMYSŁAW JAKUSZ 1985 M WEJHEROWO Polska 00:43:58 00:44:10
739 2577 Grzegorz Dąbski 1978 M MacioMimi Gdynia Polska 00:43:58 00:44:08
739 4943 Mateusz Czoska 1989 M Gościcino Polska 00:43:58 00:44:05
739 5140 Marcin Janowski 1973 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:43:58 00:44:01
743 5273 Robert Daduń 1967 M Gdynia Polska 00:43:59 00:46:30
743 5547 kacper nowak 1992 M rebiechowo Polska 00:43:59 00:44:50
745 1699 Michał Żywna 1984 M Arka Gdynia Gdynia Polska 00:44:00 00:44:08
745 5191 Paweł Palmowski 1988 M Bitch don't kill my vube! Gdynia Polska 00:44:00 00:44:19
747 205 Michał Stankiewicz 1989 M Gdynia Polska 00:44:01 00:44:03
747 542 Wojciech Cejko 1975 M Dead on Arrival Banino Polska 00:44:01 00:44:16
747 3083 Daniel Sikora 1986 M Zamena Rulez Gdynia Polska 00:44:01 00:44:20
747 4823 Maciej Ciesielski 1994 M Toruń Polska 00:44:01 00:44:11
751 2026 Wojciech Rohde 1974 M Grand Team Straszyn Polska 00:44:02 00:44:09
751 3632 Adam Podgórski 1985 M Gdynia Polska 00:44:02 00:44:09
753 648 Witold Albecki 1972 M AKKUS Wejherowo Polska 00:44:03 00:46:06
753 3915 Karol Falba 1982 M Latis Logistics Gdańsk Polska 00:44:03 00:44:33
753 4891 Krzysztof Jasiński 1972 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:44:03 00:44:08
753 5010 Kamil Bladowski 1998 M Rumia Polska 00:44:03 00:44:21
757 389 Grzegorz Sprengel 1980 M Lufthansa Systems Poland Runners / Leśne Dziadki Gdańsk Polska 00:44:04 00:44:12
757 2878 Marek Łupina 1971 M Gdynia Polska 00:44:04 00:44:32
757 3010 MIROSŁAW NOWAK 1967 M HELSKIE WICHRY HEL Polska 00:44:04 00:44:13
757 5295 Krzysztof Cichowski 1987 M Gdynia Polska 00:44:04 00:44:37
761 473 Przemek Rozinski 1985 M Tczew Polska 00:44:06 00:44:21
761 2556 Dawid Śmiełowski 1979 M BCT Team Gdnia Polska 00:44:06 00:44:17
763 712 Michał Ostrowski 1976 M AT Team Rumia Polska 00:44:08 00:44:13
763 821 Marcin Gadowski 1981 M Drużyna Meritum Bank i Partnerzy Elbląg Polska 00:44:08 00:44:19
763 1573 Krzysztof Stopa 1972 M M&F Tczew Polska 00:44:08 00:44:41
763 3712 Tomasz plaszczyk 1976 M sport-evo gdańsk Polska 00:44:08 00:44:31
767 941 Michał KOZŁOWSKI 1975 M 43. BATALION SAPERÓW HEL Polska 00:44:10 00:44:50
767 1963 Michał Skurzyński 1978 M PSAT KOMPOZYT Gdynia Polska 00:44:10 00:44:27
767 2389 TOMASZ LECHOWSKI 1980 M DBLMW GDYNIA Polska 00:44:10 00:44:31
767 4475 Rafał Markowiak 1979 M JRG-3 Łódź Łódź Polska 00:44:10 00:44:15
767 6043 KAMIL ORZOŁ 1983 M BPH RUNNERS TEAM GDYNIA Polska 00:44:10 00:44:35
772 1204 Aleksander Czynsz 1958 M Tri Team-Rumia Reda Polska 00:44:11 00:44:30
772 1788 Tomasz Zajączek 1979 M Pruszcz Gdański Polska 00:44:11 00:44:41
772 2322 Wojciech Szymulewicz 1973 M BCT Team Gdynia Polska 00:44:11 00:44:20
772 3235 Piotr Golasiński 1984 M Napieramy! Gdańsk Polska 00:44:11 00:44:32
776 909 Arkadiusz Strządała 1980 M 49.BLot Pruszcz Gd. Polska 00:44:12 00:44:42
776 2312 Ryszard Sikora 1979 M BBL Pasłęk Pasłęk Polska 00:44:12 00:44:22
776 4578 Witold Koss 1966 M Puck Polska 00:44:12 00:44:42
779 4091 Bartosz Żydok 1979 M Gdańsk Polska 00:44:13 00:44:58
780 320 Adam Rogała 1973 M dZH MW Gdynia Polska 00:44:14 00:44:33
780 692 Jan Kąkol 1992 M Straszyn Polska 00:44:14 00:44:21
780 5314 Simon Boumayz 1978 M Sopot Polska 00:44:14 00:45:02
783 1422 BARTOSZ MYŚLISZ 1982 M Helskie Wichry HEL Polska 00:44:15 00:44:37
783 2046 Paweł Nerkowski 1980 M Gdańsk Polska 00:44:15 00:44:27
783 2862 Paweł Lis 1977 M Gdańsk Polska 00:44:15 00:44:36
783 3080 Martin Maciejewski 1993 M Tczew Polska 00:44:15 00:44:23
787 2653 Rafał Oktaba 1987 M Urzad Miejski w Gdansku Gdynia Polska 00:44:16 00:44:21
787 2790 Mariusz Wiśniewski 1977 M Gdańsk Polska 00:44:16 00:44:33
787 5516 tomasz glombiowski 1975 M FINSA SPORTS TEAM gdynia Polska 00:44:16 00:44:41
787 5699 Bartłomiej Grzegorzek 1984 M biegamyrazem.pl / Intel Runners Gdynia Polska 00:44:16 00:44:26
787 5787 Bartłomiej Zyntek 1976 M Zguciaki Gdańsk Polska 00:44:16 00:44:27
792 768 Wojciech Sarniak 1975 M Gdynia/Przyjaźń Polska 00:44:17 00:44:44
792 2930 Krzysztof Król 1970 M Wisła Steblewo Steblewo Polska 00:44:17 00:44:43
792 5524 Grzegorz Neubauer 1980 M Danfoss Juszkowo Polska 00:44:17 00:44:38
795 384 Krzysztof Dąbrowski 1987 M trojmiasto biega Gdańsk Polska 00:44:18 00:46:59
796 4389 PRZEMYSLAW BRZOZOWSKI 1974 M GDYNIA Polska 00:44:19 00:44:38
796 4888 Wiesław Nadolski 1966 M Arka Gdynia rumia Polska 00:44:19 00:44:26
798 4119 Paweł Raasz 1981 M Gdańsk Polska 00:44:20 00:44:37
799 1354 Robert Teśka 1986 M Wejherowo Polska 00:44:21 00:44:41
799 2263 Tomasz Ulikowski 1981 M PASŁĘK Polska 00:44:21 00:45:10
799 3170 Grzegorz Kozłowski 1980 M CADOR Gdynia Polska 00:44:21 00:44:49
799 3772 Marek Kearney 1977 M o'cearnaigh Gdynia Polska 00:44:21 00:44:47
799 4191 Paweł Tkaczyk 1976 M Bojano Polska 00:44:21 00:44:28
799 4344 Benedykt Dubien 1980 M Eaton Running Team Dabrowka Polska 00:44:21 00:44:31
799 4556 Krzysztof Koliński 1980 M Lipusz Polska 00:44:21 00:44:30
799 5250 Krzysztof Grubba 1985 M Wejherowo Polska 00:44:21 00:44:45
807 1182 Marcin Flejsierowicz 1971 M Sopot Polska 00:44:22 00:44:42
808 2073 Tomasz Tołoczko 1991 M Gdańsk Polska 00:44:23 00:44:34
808 2505 Grzegorz Jarocki 1970 M Gdansk Polska 00:44:23 00:44:36
808 3135 Mieszko Szubiński 1991 M Xtrainer.pl Gdynia Polska 00:44:23 00:44:45
808 4533 Mariusz Zawada 1978 M Gdańsk Polska 00:44:23 00:44:51
812 3696 Grzegorz Sobieraj 1982 M Gdańsk Polska 00:44:24 00:44:39
813 2926 Krzysztof Szczygielski 1960 M FBI Gdańsk Polska 00:44:25 00:44:37
813 4060 Marcin Popek 1974 M Forfiter-Team Gdynia Polska 00:44:25 00:44:30
813 5294 Leszek Mroziński 1982 M Runeda Reda Polska 00:44:25 00:46:26
816 418 Bartłomiej Jóskowski 1981 M MebS TeaM Sierakowice Polska 00:44:26 00:44:32
816 3065 Krzysztof Ochab 1988 M Gdynia Polska 00:44:26 00:44:44
818 2726 Piotr Żuławski 1983 M Gdynia Polska 00:44:27 00:44:40
818 2955 Michał Kościuk 1992 M Reda Polska 00:44:27 00:44:56
818 2984 Grzegorz Szymczak 1997 M Gregor Travel Gdańsk Polska 00:44:27 00:46:42
818 4688 Leszek Szymański 1986 M Gdynia Polska 00:44:27 00:44:29
822 108 Tomasz Ząbkiewicz 1984 M JW Lębork Polska 00:44:28 00:44:56
822 1749 Sławomir Szczęsny 1978 M AQUAWORKS Niestępowo Polska 00:44:28 00:44:55
822 1767 Sławomir Swat 1983 M VB Polska Gdynia Polska 00:44:28 00:44:33
822 2419 Grzegorz Kąkol 1988 M Balls of Steel Gdynia Polska 00:44:28 00:47:25
822 2574 Adam Dubiela 1981 M PPNT Master Telecom Gdynia Polska 00:44:28 00:44:35
822 3631 Bronisław Kaliszewski 1951 M Gdańsk Polska 00:44:28 00:44:50
828 3742 Karol Piekac 1982 M ZUS Słupsk Polska 00:44:29 00:44:39
828 4819 Artur Skorupski 1989 M Gdynia Polska 00:44:29 00:44:35
828 5767 Krzysztof Jażdżewski 1990 M Susz Polska 00:44:29 00:46:54
831 2615 Jakub Gawroński 1991 M Wiozę się pomału team Toruń Polska 00:44:30 00:46:34
832 568 Andrzej Zybura 1985 M Grom Biega Czarlin Polska 00:44:31 00:44:45
833 4044 Łukasz Myszk 1982 M Gdynia Polska 00:44:32 00:44:41
834 4893 Michał Pęśko 1976 M Gdańsk Polska 00:44:33 00:44:38
835 40 Krzysztof Ruciński 1980 M Gdynia Polska 00:44:34 00:44:44
836 2299 MATEUSZ KOLINSKI 1980 M NET-COM / LEŚNE DZIADKI KALISKA Polska 00:44:35 00:44:53
837 1882 Piotr Grzyś 1991 M Gdynia Polska 00:44:36 00:44:59
838 1280 Sławomir Potrykus 1976 M Gdynia Polska 00:44:37 00:44:40
838 1854 Damian Lademan 1989 M Orle Polska 00:44:37 00:44:50
840 1704 Wojciech Korsaj 1995 M Malbork Polska 00:44:38 00:45:32
841 1134 Damian Mucha 1975 M FREE Koleczkowo Polska 00:44:39 00:44:58
841 1754 Tomasz Nikrant 1984 M Wejherowo Polska 00:44:39 00:45:03
841 2476 MARIUSZ CHMIELECKI 1982 M MALBORK Polska 00:44:39 00:45:12
844 1213 Piotr Kluska 1972 M Warszawa Polska 00:44:40 00:44:47
844 1603 Robert Lewandowski 1977 M Morsy Gdyńskie Gdynia Polska 00:44:40 00:45:11
844 1966 Paweł Bernaciak 1974 M Gdynia Polska 00:44:40 00:44:59
847 404 Mateusz Bogorodz 1986 M Mrągowo Polska 00:44:41 00:44:55
847 1964 Grzegorz Ziemba 1985 M Gdynia Polska 00:44:41 00:45:00
847 3775 Piotr WONTORSKI 1986 M GDAŃSK Polska 00:44:41 00:45:24
850 1197 JAREK KRZYK 1961 M NIEZRZESZONY GDYNIA Polska 00:44:42 00:44:58
850 2842 Sebastian Marszałek 1992 M Gdynia Polska 00:44:42 00:45:02
850 4147 Marcin Rączka 1985 M Gdynia Harbour Runners Gdynia Polska 00:44:42 00:45:10
850 4962 Paweł Kulwiński 1987 M Rockfin Team Sztum Polska 00:44:42 00:44:48
850 5036 Maciej Budnik 1988 M Peekaboo Team Gdańsk Polska 00:44:42 00:45:12
855 857 Michał Korzeniewski 1979 M Władysławowo Polska 00:44:43 00:44:57
855 3569 Janusz DUBACKI 1968 M 43 Batalion Saperów (36 MPR) HEL Polska 00:44:43 00:44:54
855 3981 Piotr Rohde 1968 M Gdańsk Polska 00:44:43 00:44:51
855 4041 Michał Putko 1990 M Hobbici CM UMK Gdańsk Polska 00:44:43 00:44:49
855 4929 Dariusz Konieczki 1977 M Wejherowo Polska 00:44:43 00:44:59
860 275 Waldemar Rymon-Lipiński 1971 M NOLIMITS RUN Reda Polska 00:44:44 00:47:00
860 1370 Leszek Sikorski 1976 M Gdynia Polska 00:44:44 00:44:59
862 2118 Jacek Jasiński 1985 M KoLiber Gdynia Polska 00:44:45 00:45:15
863 3618 Robert Jeżewski 1984 M Gdynia Polska 00:44:46 00:45:12
863 3890 Piotrek Kanclerz 1982 M Sail the world Gdańsk Polska 00:44:46 00:45:17
865 267 Dariusz Dalkiewicz 1973 M Susz Polska 00:44:47 00:44:49
865 1750 Michał Wawrzyniak 1987 M Gdynia Polska 00:44:47 00:45:03
865 4448 Adrian Kaźmierski 1990 M Warszawa Polska 00:44:47 00:44:58
865 4581 LUCJAN ZGŁOBICKI 1987 M RUNEDA REDA Polska 00:44:47 00:44:48
869 1090 Michał Kowalik 1988 M Kasia Fans Gdynia Polska 00:44:48 00:45:00
869 1812 Damian Badziag 1986 M Metal Team Lębork Polska 00:44:48 00:45:17
871 2608 Maciej Skalski 1975 M MaciaLOLO Gdynia Polska 00:44:49 00:44:51
872 3525 Wojciech Borowski 1981 M MajesticSport #SofaRunners Gdynia Polska 00:44:50 00:44:56
872 5264 BARTOSZ CZEPLINA 1984 M Mężczyzna GDYNIA Polska 00:44:50 00:45:11
874 2199 Radosław Chyb 1979 M Gdynia Polska 00:44:51 00:44:58
874 2271 Piotr Młodziejewski 1969 M Gdańsk Polska 00:44:51 00:45:10
874 3384 Przemo Kowal 1997 M John's Team Błudowo Polska 00:44:51 00:45:03
874 4129 Tomasz Małkowski 1966 M Gdańsk Polska 00:44:51 00:45:01
874 4398 Emil Grochowski 1990 M GroszekTeam Grudziądz Polska 00:44:51 00:44:53
874 4473 Bartosz Rogalla 1979 M Brusy Polska 00:44:51 00:45:13
874 5174 Marek Szymborski 1974 M www.orkiestra.kwiatkowice.pl Leśnica gm. Wodzierady Polska 00:44:51 00:45:10
881 138 Michał Jabłoński 1984 M Gdańsk Polska 00:44:52 00:44:55
881 140 Maciej Broniszewski 1982 M Borki i Bronki Gdynia Polska 00:44:52 00:45:02
881 3405 Łukasz Zioła 1978 M Gdynia Polska 00:44:52 00:45:18
881 5762 Sebastian Szczepkowski 1997 M Krokowa Polska 00:44:52 00:45:02
885 1006 Łukasz Zatorski 1988 M WSP KPW Gdynia Gdynia Polska 00:44:53 00:45:42
885 2657 Rafał Budzisz 1984 M chałupy Chałupy Polska 00:44:53 00:45:07
885 3454 Arkdiusz Dereszewski 1971 M Silco Team Gdańsk Polska 00:44:53 00:45:05
885 4716 Marcin Gronek 1980 M Gdynia Polska 00:44:53 00:44:57
889 5183 Witold Płotka 1967 M Straszyn Biega Straszyn Polska 00:44:54 00:45:17
890 2092 Maciej Adamowicz 1980 M Sopot Polska 00:44:55 00:45:12
890 3548 Krzysztof Procajło 1978 M Grudziądz Polska 00:44:55 00:44:56
890 4131 MOHAMED DOUMBOUYA 1992 M RINTOKING17 MECHELINKI Polska 00:44:55 00:45:10
893 179 KAROL ŻOCHOWSKI 1985 M GIŻYCKO Polska 00:44:56 00:45:13
893 2883 Włodzimierz Mirończuk 1978 M 3FO/KPW Władysławowo Polska 00:44:56 00:45:06
893 4000 Kamil Żmudziński 1980 M Gdańsk Polska 00:44:56 00:45:02
896 2388 Jakub Lew 1987 M Gdańsk Polska 00:44:57 00:49:23
896 2690 Piotr Smoliński 1987 M SII Gdańsk Gdynia Polska 00:44:57 00:45:12
898 3806 Marcin Więckowicz 1989 M Gdańsk Polska 00:44:58 00:45:25
898 4964 Wojciech Mularczyk 1970 M Instal-Tech Gdynia Polska 00:44:58 00:45:01
900 4220 Jan Oreszke 1985 M kppsp wejherowo karwia Polska 00:44:59 00:45:26
901 650 Adam Czuber 1985 M Lipniki Polska 00:45:00 00:45:17
901 1568 Łukasz Witowski 1980 M Team Konrad Gdynia Polska 00:45:00 00:45:19
901 1872 Jarosław Jąkalski 1987 M Gdynia Polska 00:45:00 00:45:29
901 3751 marcin nietupski 1974 M Bear Team Sopot Polska 00:45:00 00:45:05
901 3940 Daniel Baczewski 1982 M LOTOS Running Team Gdańsk Polska 00:45:00 00:45:14
901 4802 Marian Peek 1963 M Morsy Gdyńskie Gdynia Polska 00:45:00 00:45:14
907 260 Wiktor Kowalski 1987 M Sopot Polska 00:45:01 00:45:08
907 1053 Jerzy Seroka 1977 M Triathlon Trójmiasto Gdańsk Polska 00:45:01 00:45:16
907 4029 Mateusz Słomkowski 1991 M Włocławek Polska 00:45:01 00:45:33
910 2990 Paweł Parolczyk 1998 M Gdynia Polska 00:45:02 00:45:06
910 3164 Walenty Korthals 1959 M Puck Polska 00:45:02 00:45:10
910 5114 Marek Machnikowski 1968 M Gdask Polska 00:45:02 00:45:05
913 1063 Patryk Sienkiewicz 1972 M Gdynia Polska 00:45:03 00:45:31
913 3664 Piotr Garbacki 1986 M Gdynia Polska 00:45:03 00:45:23
913 3863 Paweł Siedlecki 1983 M Niezwalniamy Gdańsk Polska 00:45:03 00:45:07
916 1020 PIOTR PURWIN 1969 M akademia biegania/morsy Grudziądz GRUDZIĄDZ Polska 00:45:04 00:45:16
916 1026 FABIAN PURWIN 1994 M GRUDZIĄDZ Polska 00:45:04 00:45:16
916 1265 Adam Skrzypkowski 1983 M Cichobiegi bagienne Gdynia Polska 00:45:04 00:47:12
919 337 Mateusz Miszewski 1989 M CompleXsports Triathlon Team Gdańsk Polska 00:45:05 00:45:13
919 1285 Jarosław Jezusek 1978 M Biegamina Gdynia Polska 00:45:05 00:45:26
919 3718 Krzysztof Kwiatkowski 1974 M Remus Kościerzyna Kościerzyna Polska 00:45:05 00:49:08
919 4076 Piotr Tomaszewicz 1968 M EnduroMan Elbląg Polska 00:45:05 00:45:20
919 5223 Krzysztof Puła 1976 M OPEC Gdynia Gdynia Polska 00:45:05 00:45:23
924 135 Radosław Łabędzki 1995 M Bezcelowe Gdynia Polska 00:45:06 00:45:28
924 253 Roman Kwaśniewski 1960 M KKB Starogard Gdański Starogard Gdański Polska 00:45:06 00:45:14
924 1175 Michał Dzioba 1973 M Trinergy Sopot Polska 00:45:06 00:47:12
924 1599 MAREK LEPEK 1974 M ZEJŚCIE SMOKA GDAŃSK Polska 00:45:06 00:45:09
924 1621 Sebastian Sołtys 1978 M Gdynia Polska 00:45:06 00:45:11
929 611 Arkadiusz Łangowski 1981 M Gdańsk Polska 00:45:07 00:45:31
929 2721 Paweł Kwarciński 1990 M Rynhaki Rolnik Team Pozezdrze Polska 00:45:07 00:45:40
929 4348 Mariusz Koza 1978 M Straszyn Polska 00:45:07 00:45:18
929 4801 Paweł Orzechowski 1989 M Gdańsk Polska 00:45:07 00:45:32
933 199 Rafał Licznerski 1981 M Lubawa Polska 00:45:08 00:45:13
934 698 JACEK GRZENKOWICZ 1966 M LARA FABIO TEAM GDYNIA Polska 00:45:09 00:48:05
934 1655 Arkadiusz Bieniek 1979 M KBS Gdańsk Polska 00:45:09 00:45:36
934 3693 Lech Piotrowski 1962 M LKS ZANTYR SZTUM Szum Polska 00:45:09 00:45:14
937 169 Marcin Lipiecki 1983 M XTrainer.pl Gdynia Polska 00:45:10 00:45:17
937 1156 Marek Biegała 1984 M Biegnij Krzyś Biegnij Gdańsk Polska 00:45:10 00:45:24
937 3120 Adriaan van Hee 1983 M Utrecht Polska 00:45:10 00:45:23
940 3351 Patryk Kowalski 1994 M Elbląg Polska 00:45:11 00:49:25
940 4316 Tomasz Bazyluk 1995 M SA PSP POZNAŃ Poznań Polska 00:45:11 00:45:32
942 508 Daniel Urbaniak 1979 M K.F.M-UDO Rumia Polska 00:45:12 00:45:56
942 2314 JAKUB PADZIK 1999 M TAG! SUCHY DWÓR Polska 00:45:12 00:45:16
942 5251 Grzegorz Przysiężny 1961 M BBL Gdańsk Gdańsk Polska 00:45:12 00:45:30
945 344 Arkadiusz Wasilewski 1973 M Sopot Polska 00:45:13 00:45:41
946 5811 Rafał Górecki 1975 M Straszyn Polska 00:45:14 00:45:20
947 2551 Maciej Król 1975 M PPNT Gdynia Aktywnie Reda Polska 00:45:15 00:45:22
947 6045 JANUSZ DUDZIŃSKI 1974 M BLUE MEDIA TEAM SOPOT Polska 00:45:15 00:45:31
949 2069 Wojciech Cyplik 1975 M PRZE-BIEGLI KĄPINO Polska 00:45:16 00:45:36
950 1034 Jakub Sulikowski 1984 M Wejherowo Polska 00:45:17 00:45:38
950 4034 Leszek Mikołajczak 1975 M Oborniki Polska 00:45:17 00:45:33
950 5307 Wojciech Siedlar 1977 M Sopot Polska 00:45:17 00:45:23
953 1559 Adam Świeca 1985 M Cyklo Team Gdynia Polska 00:45:18 00:45:39
953 2870 Michał Niedźwiedzki 1985 M BLUE MEDIA TEAM Gdynia Polska 00:45:18 00:45:35
953 3185 Dariusz Rynkiewicz 1977 M Herkules Running Team Kosakowo Polska 00:45:18 00:45:29
953 3755 TADEUSZ KONATOWSKI 1966 M GDYNIA Polska 00:45:18 00:45:20
953 4367 Filip Hinc 1991 M Skorzewo Polska 00:45:18 00:45:54
958 3546 Wiesław Krause 1981 M Reda Polska 00:45:19 00:45:44
958 3975 Robert Majdan 1972 M Gdansk Polska 00:45:19 00:45:37
960 216 Rafał Szumlas 1980 M Rumia Polska 00:45:20 00:45:35
960 4787 Marek Jankowski 1978 M ADVA Optical Gdynia Polska 00:45:20 00:45:35
962 285 Krzysztof Krysiak 1988 M Gdynia Polska 00:45:21 00:45:28
962 543 Janusz Zielke 1982 M 33 DROP ZO-3 Rozewie Polska 00:45:21 00:45:45
964 2029 Roman Hadziewicz 1968 M Elbląg Polska 00:45:22 00:45:50
964 2687 Michał Łęgowski 1984 M Rumia Polska 00:45:22 00:45:42
964 4897 miroslaw wojdan 1975 M - gdynia Polska 00:45:22 00:49:25
967 3013 Piotr Wiśniewski 1986 M Gdynia Polska 00:45:23 00:45:30
967 3150 Grzegorz Turowski 1968 M ComplexBiuro Gdańsk Polska 00:45:23 00:45:29
967 3568 Łukasz Ciskowski 1986 M Gnieżdżewo Polska 00:45:23 00:46:04
970 1059 Maciej Zieliński 1978 M Coty Team Żelistrzewo Polska 00:45:24 00:45:50
970 4695 Jan. Ceynowa. 1987 M Smolno. Polska 00:45:24 00:46:18
972 5798 Mariusz Dąbrowski 1974 M ATENA Gdańsk Polska 00:45:25 00:46:05
972 190 Sławomir Mikołajczyk 1971 M Metal Gdynia Polska 00:45:25 00:45:39
972 1934 Rafał Zajk 1982 M Reda Polska 00:45:25 00:45:27
975 2579 Waldemar Makowski 1972 M Tczew Polska 00:45:26 00:46:30
975 3888 Rémi Labelle 1986 M Paris France 00:45:26 00:45:28
977 63 Michał Lemke 1988 M LOTOS Team Gdańsk Polska 00:45:27 00:45:34
977 616 Marcin Biskupski 1974 M JW 2980 Braniewo Polska 00:45:27 00:47:52
977 3040 Krzysztof Gajewski 1978 M Fear the beard Gdańsk Polska 00:45:27 00:45:31
977 5812 Robert Głowacki 1983 M 13 Gdańsk Polska 00:45:27 00:45:43
981 786 Jacek Krolik 1978 M Jacek Królik Pasłęk Polska 00:45:28 00:45:52
981 4963 Aleksander Żytyński 1985 M Gdynia Polska 00:45:28 00:46:03
983 2665 Piotr Malinowski 1969 M Gdynia Polska 00:45:30 00:45:44
983 4508 Łukasz Kozłowski 1985 M BAZA 44 Lębork Polska 00:45:30 00:45:43
983 5089 Robert Dolata 1989 M Gdynia Polska 00:45:30 00:45:42
986 101 Dariusz Milbrod 1981 M Merida Gdynia Polska 00:45:31 00:45:57
987 2946 Tomasz Serowik 1990 M Gdańsk Polska 00:45:32 00:45:44
987 3613 Robert Paruszewski 1980 M bushido Gdynia Polska 00:45:32 00:45:47
987 4622 Szymon Jojczyk 1977 M AGROLAND TRIATHLON TEAM Rumia Polska 00:45:32 00:45:50
990 5453 Marek Jaskot 1989 M OD JUTRA NIE PIJĘ Malbork Polska 00:45:33 00:45:52
991 1103 Andrzej Zadora 1968 M Gdynia Polska 00:45:34 00:45:40
991 1490 Tomasz Szamotulski 1978 M LECHIA GDAŃSK Gdańsk Polska 00:45:34 00:45:48
991 1642 Przemysław Słowik 1986 M Gdańsk Polska 00:45:34 00:45:37
991 1787 Adrian Madejewski 1987 M MTB Wejherowo Polska 00:45:34 00:46:17
991 2177 Rafał Zając 1978 M Bażant team Łódź Polska 00:45:34 00:45:51
991 3188 Tomek Browarczyk 1982 M Łebieńska Huta Polska 00:45:34 00:45:59
991 4640 Michał Orłowski 1987 M Gdańsk Polska 00:45:34 00:48:05
991 5508 Jacek Szymański 1986 M ZKS Miastko Miastko Polska 00:45:34 00:47:39
999 1679 Michał Starczewski 1984 M SGS POLSKA Team Gdańsk Polska 00:45:35 00:45:46
999 2222 Michał Guzik 1996 M Gdynia Polska 00:45:35 00:45:59
999 6063 GRZEGORZ GUTOWSKI 1973 M PGB sportowa paczka RUMIA Polska 00:45:35 00:50:44
1002 4202 Krzysztof Gutteter 1987 M Gdynia Polska 00:45:36 00:46:19
1002 6047 PIOTR JAROŃ 1988 M Lufthansa Systems Poland Runners RUMIA Polska 00:45:36 00:45:55
1004 1357 Sławomir Wołczkiewicz 1987 M Lufthansa Systems Poland Runners Gdańsk Polska 00:45:37 00:45:55
1004 2885 Tomasz Mieczkowski 1978 M HARDY Team Pasłęk Polska 00:45:37 00:46:04
1004 3909 Wojciech Pobłocki 1964 M Remus Kościerzyna Polska 00:45:37 00:45:40
1004 5707 Tomasz Zakrzewski 1988 M Gdynia Polska 00:45:37 00:46:04
1008 490 Jerzy Markowski 1986 M Gdynia Polska 00:45:38 00:45:51
1008 878 Adam Pipka 1976 M Prokowo Polska 00:45:38 00:45:44
1008 2259 Piotr Kamrowski 1980 M BIKER-ZONE.PL GDYNIA Polska 00:45:38 00:45:50
1008 2474 Bolesław Szukalski 1986 M SKTJ Gdynia Polska 00:45:38 00:48:30
1008 3688 Sławomir Beczek 1977 M Stena Line Runners Suchy Dwór Polska 00:45:38 00:46:16
1008 3919 Maciej Bylicki 1978 M Tczew Polska 00:45:38 00:46:41
1008 4597 Janusz Krzyszycha 1966 M Suchy Dwór Polska 00:45:38 00:45:53
1008 5027 KRZYSZTOF ZARZYCKI 1981 M JW 5004 PUŁASKI REDA Polska 00:45:38 00:45:50
1016 77 Andrzej Fabich 1986 M Tczew Polska 00:45:39 00:45:41
1016 247 Paweł Parcelewski 1980 M Gdynia Polska 00:45:39 00:46:32
1016 465 Artur Szczypior 1984 M GKS "KASZUBI" LUZINO Wyszecino Polska 00:45:39 00:45:43
1019 421 Łukasz Szarmach 1986 M Gdynia Polska 00:45:40 00:45:59
1019 1684 Marek Mróz 1976 M Grupa Malbork / Pasja Czyni Wolnym Malbork Polska 00:45:40 00:45:46
1019 2441 Marcin Gałązka 1982 M Sztum Polska 00:45:40 00:45:49
1019 3193 Marcin Bielicki 1984 M Gdynia Polska 00:45:40 00:45:59
1019 4329 Radosław Piotrowski 1986 M ARKA Gdynia Polska 00:45:40 00:45:54
1024 4138 Maciej Błażejczak 1990 M K.K.S Mitochondrium Janovo Rumia Polska 00:45:41 00:46:04
1024 4206 Jakub Szpanowski 1979 M Gdańsk Polska 00:45:41 00:45:43
1026 191 Marcin Gajdziński 1974 M Gdańsk Polska 00:45:42 00:45:45
1026 740 Jacek Nuż 1975 M Pruszcz Gdański Polska 00:45:42 00:45:47
1026 2993 Marcin Kozłowski 1977 M Gdańsk Polska 00:45:42 00:47:51
1026 5244 Maciej Sztygiel 1974 M Wejherowo Polska 00:45:42 00:45:53
1030 558 stanislaw wojda 1970 M CompleXsports gdansk Polska 00:45:43 00:48:25
1030 1243 Dariusz Aniszewski 1972 M Gdańsk Polska 00:45:43 00:46:04
1030 1798 Rafał Siemieniak 1977 M Gdańsk Polska 00:45:43 00:46:11
1033 817 Krzysztof WRZOS 1969 M TRI-SEA Władysławowo Władysławowo Polska 00:45:44 00:45:46
1033 1448 Paweł Krompiewski 1978 M Gdynia Polska 00:45:44 00:45:58
1033 1743 Paweł Schoennagel 1975 M schoenagina Gdańsk Polska 00:45:44 00:46:04
1033 2208 szlas radosław 1977 M kaszuby biegaja NSPR tuchom Polska 00:45:44 00:46:00
1033 2232 Szymon Adamczyk 1986 M Gdańsk Polska 00:45:44 00:46:33
1033 3781 Adrian Dziki 1992 M Bielica Polska 00:45:44 00:45:57
1033 3971 Tomasz Filipowicz 1973 M Gdańsk Polska 00:45:44 00:46:09
1033 5249 Maciek Mikita 1993 M Gdańsk Polska 00:45:44 00:46:36
1041 729 Zbigniew Kołtuniak 1983 M Gdańsk Polska 00:45:46 00:46:07
1041 3451 Tomasz Zabielski 1980 M Gdańsk Polska 00:45:46 00:46:17
1041 4095 Piotr Jasiński 1983 M ABADA Capoeira Gdynia Polska 00:45:46 00:46:24
1044 849 Marcin Nurek 1969 M Gdynia Polska 00:45:47 00:46:06
1044 1468 Piotr Adamowicz 1976 M Gdańsk Polska 00:45:47 00:46:09
1044 2070 Paweł Ligenza 1989 M Rumia Polska 00:45:47 00:45:55
1044 3318 Marcin Gawryś 1980 M ORP PUŁASKI Gdynia Polska 00:45:47 00:46:03
1044 3615 Dariusz Tajerle 1978 M Podniebnyraj.pl Gdynia Polska 00:45:47 00:46:19
1044 5340 Marek Ewertowski 1993 M - Elbląg Polska 00:45:47 00:45:48
1044 5782 Janusz Lis 1981 M Compuware & lisy górą! Gdańsk Polska 00:45:47 00:45:57
1051 2631 Krzysztof Roman 1977 M Przecinak77 Bolszewo Polska 00:45:48 00:45:59
1051 2792 Mariusz Wierciński 1977 M Apacze Gdańsk Polska 00:45:48 00:48:05
1051 4134 Tadeusz Filipów 1949 M niezrzeszony Lębork Polska 00:45:48 00:46:00
1054 2120 Tomasz Stankiewicz 1974 M sevenSPORTS Straszyn Polska 00:45:49 00:46:02
1054 4341 Piotr Weintrit 1992 M Parkrun Warszawa-Praga Gdynia Polska 00:45:49 00:46:15
1056 2104 Jakub Talaśka 1985 M Sucumin Polska 00:45:50 00:46:19
1057 31 Przemysław Wiecki 1977 M Gdynia Polska 00:45:51 00:46:17
1057 336 Adam Mrozowski 1982 M Biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:45:51 00:46:05
1057 3414 Marcin Białkowski 1977 M Gdynia Polska 00:45:51 00:46:11
1060 2044 Jędrzej Walczak 1987 M Gdańsk Polska 00:45:52 00:46:16
1060 2694 Bartłomiej Walkowicz 1976 M Gdynia Polska 00:45:52 00:46:21
1062 818 Andrzej Miler 1980 M niezrzeszony Puck Polska 00:45:53 00:46:05
1062 2766 Andrzej Czapiewski 1977 M Gdynia Polska 00:45:53 00:46:11
1062 3748 Łukasz Grudzień 1988 M ECM El-Hurt Elbląg Polska 00:45:53 00:46:10
1062 3835 Daniel Budzisz 1986 M Kuźnica Polska 00:45:53 00:45:58
1062 5179 Karol Teklak 1986 M Gdynia Polska 00:45:53 00:46:19
1067 186 Henryk Pobłocki 1960 M Sopot Polska 00:45:54 00:46:03
1067 1231 Tomasz Witkowski 1982 M Gdynia Polska 00:45:54 00:46:05
1069 269 Grzegorz ZIOŁO 1980 M 16brem Elbląg Polska 00:45:55 00:46:23
1069 1814 Mateusz Brzeziński 1995 M Gdynia Polska 00:45:55 00:46:31
1071 5109 Jacek Naumiuk 1971 M Sławki Polska 00:45:56 00:46:07
1072 2748 Szymon Szczypiński 1978 M BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:45:57 00:46:23
1073 438 Alan Arent 1982 M Gdansk Polska 00:45:58 00:48:42
1073 587 Paweł Liber 1972 M Elbląg Polska 00:45:58 00:50:12
1073 1141 Tomasz Koliński 1972 M Gdynia Polska 00:45:58 00:46:19
1073 2886 Mikołaj Gurzyński 1996 M Pierwoszyno Polska 00:45:58 00:46:14
1073 3181 Szymon Rękawek 1992 M Gdańsk Polska 00:45:58 00:46:11
1073 4313 Tadeusz Lisiewicz 1966 M FRANKE Gdynia Polska 00:45:58 00:46:23
1079 102 KRZYSZTOF KLEIN 1979 M BIEGAM BO LUBIĘ HEL Polska 00:45:59 00:46:07
1079 737 Jan Chlebowski 1979 M Rumia Polska 00:45:59 00:46:00
1079 1252 Maciej Bałachowski 1972 M 4 Elbląg Polska 00:45:59 00:46:13
1079 2324 Marcin Godlewski 1972 M Elbląg Polska 00:45:59 00:46:02
1079 2888 Marek Rzepka 1983 M Gdańsk Polska 00:45:59 00:46:18
1084 212 Sebastian Narloch 1988 M Bardzo Szybko Dookoła Gdynia Polska 00:46:00 00:50:25
1084 4920 Bartosz Nawotnik 1989 M Mława Polska 00:46:00 00:46:47
1086 743 Bartłomiej Gast 1978 M BLUE MEDIA TEAM Gdynia Polska 00:46:01 00:46:18
1086 2261 Krzysztof Polatowski 1981 M Gdańsk Polska 00:46:01 00:46:17
1086 4390 Łukasz Gałąska 1980 M Papunis Team Gdynia Gdynia Polska 00:46:01 00:46:25
1086 4934 Bartosz Kwiatek 1992 M Sopot Polska 00:46:01 00:46:11
1090 1717 piotr emert 1972 M biegamyrazem.pl gdynia Polska 00:46:02 00:46:12
1090 5019 Artur Jadeszko 1970 M ATC Cargo Team Gdynia Polska 00:46:02 00:46:03
1092 457 Dominik Zimakowski 1986 M Volanto - WE RUN THE INTERNET Gdańsk Polska 00:46:03 00:46:50
1092 2951 Bartosz Karpowicz 1978 M 273 Gdynia Polska 00:46:03 00:46:30
1092 3298 Łukasz Kucel 1986 M Wejherowo Polska 00:46:03 00:48:42
1092 3401 Marcin Sawicki 1981 M Kocham Mariolkę Reda Polska 00:46:03 00:46:32
1096 1498 Marcin Olkowski 1979 M Szczytno Polska 00:46:04 00:46:16
1096 2060 Piotr Buchert 1979 M Run Forrest Run Gdynia Polska 00:46:04 00:46:17
1096 2392 Andrzej Łysakowski 1978 M JW 1889 5kz Cewice Polska 00:46:04 00:46:37
1099 5469 MACIEJ siemaszko 1985 M BPH Running Team Gdańsk Polska 00:46:05 00:46:37
1100 1395 Maciej Hałas 1978 M ALL IN Gdynia Polska 00:46:06 00:46:59
1100 1899 Alexander Romero 1996 M Hel Polska 00:46:06 00:46:12
1100 5216 Filip Warszawski 1975 M OUT OF HOME GDYNIA Polska 00:46:06 00:46:48
1103 1624 miron grochulski 1974 M Brygada Lotnictwa MW Gdynia Polska 00:46:07 00:50:10
1103 1625 konrad grochulski 1997 M Liceum nr IX Gdynia Polska 00:46:07 00:46:11
1103 4437 Damian Dobka 1990 M Kartuzy Polska 00:46:07 00:46:11
1106 1792 Tomasz Piernicki 1986 M Gdańsk Polska 00:46:08 00:46:36
1106 4841 Robert Nicewicz 1974 M Nicek Gdynia Polska 00:46:08 00:46:43
1108 619 Lech Pallach 1980 M Biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:46:09 00:46:19
1108 711 Marcin Zieleniecki 1970 M Gdańsk Polska 00:46:09 00:46:17
1108 3330 Emil Tarkowski 1990 M EbroGym Gdansk Polska 00:46:09 00:49:04
1108 3765 Marcin Curyło 1984 M Władysławowo Polska 00:46:09 00:46:27
1112 1186 Tomasz Garbus 1996 M Gdynia Polska 00:46:10 00:46:31
1112 4214 Piotr Grzechulski 1975 M JW3411 Grójec Wejherowo Polska 00:46:10 00:46:19
1112 5072 Paweł Maciejewski 1991 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:46:10 00:46:21
1112 6059 TOMASZ LISIECKI 1967 M nexus team GDYNIA Polska 00:46:10 00:46:11
1116 57 Maciej Małkowski 1978 M Gdynia Polska 00:46:11 00:46:15
1116 308 Robert Ronduda 1976 M KMP Gdynia Gdynia Polska 00:46:11 00:46:27
1116 1414 Piotr Ostoja-Lniski 1960 M Power System Kartuzy Polska 00:46:11 00:46:42
1116 2829 Jacek Grabarczyk 1989 M SEAHAWKS Wejherowo Polska 00:46:11 00:46:18
1116 3649 Maciej Królicki 1988 M Jolo Team Biskupiec Polska 00:46:11 00:46:19
1116 5259 Łukasz Hebanowski 1978 M Morsy Gdynia Gdynia Polska 00:46:11 00:46:21
1122 534 Aleksander Czajkowski 1979 M MCS Gdynia Polska 00:46:12 00:46:34
1122 1279 Tomasz Jóźwiak 1958 M IP-Kwidzyn Team Kwidzyn Polska 00:46:12 00:46:51
1122 2207 Marcin Kuptz 1978 M Rumia Polska 00:46:12 00:46:36
1122 5081 Waldemar Wilandt 1957 M Milonek Jurata Jurata Polska 00:46:12 00:46:16
1122 5226 Piotr Rogalski 1973 M GDYNIA MOJE MIASTO Gdynia Polska 00:46:12 00:46:20
1127 803 Jakub Suchecki 1994 M Gdańsk Polska 00:46:13 00:46:42
1127 5418 Michał Solarz 1992 M Gdynia Polska 00:46:13 00:47:01
1129 2202 Adam Jankowski 1990 M Geoban Gdańsk Polska 00:46:14 00:46:18
1129 4226 Mikołaj Barc 1990 M PADŁ NA RYJ TEAM Gdańsk Polska 00:46:14 00:46:37
1129 6118 ROMAN BEREBECKI 1951 M KB LECH RYPIN RYPIN Polska 00:46:14 00:41:25
1132 1275 Wojciech Ambroziak 1976 M Gdańsk Polska 00:46:15 00:46:23
1132 2404 Tomasz Wielgosz 1980 M PASŁĘK Polska 00:46:15 00:47:04
1134 1697 Wojciech Nawrocki 1983 M Gdańsk Polska 00:46:16 00:46:21
1134 3198 Maciek Lehmann 1997 M Gdańsk-Osowa Polska 00:46:16 00:48:43
1136 686 Michał Zrzelski 1977 M ZRZ team Gdynia Polska 00:46:17 00:46:41
1136 1705 Marcin Langa 1981 M Baltycka Team wejherowo Polska 00:46:17 00:46:30
1136 3293 KRZYSZTOF CHRZANOWSKI 1988 M Kwidzyn Polska 00:46:17 00:46:23
1136 3662 Roman Rynkiewicz 1979 M Boulasińscy Bojano Polska 00:46:17 00:46:42
1136 5127 Sebastian Piotr 1977 M Crow Gdynia Polska 00:46:17 00:46:22
1136 5194 Filip Wolski 1983 M BBV Systems Gdańsk Polska 00:46:17 00:46:21
1136 5817 Fabian Jurczyk 1987 M Skórcz Polska 00:46:17 00:46:50
1143 2083 Sławek Gordon 1983 M Wejherowo Polska 00:46:18 00:46:24
1143 3896 Bartosz Fudalewski 1986 M H3M Gdynia Polska 00:46:18 00:46:46
1143 4633 Maciej Krach 1984 M Młody Misiu Run Gdynia Polska 00:46:18 00:46:46
1146 589 Krzysztof Potylicki 1965 M Gdańsk Polska 00:46:19 00:46:20
1146 845 Hubert Kapturski 1982 M Danfoss Gdynia Polska 00:46:19 00:46:26
1146 1201 Jarosław Paszkiewicz 1969 M Grupa Trójmiasto Gdynia Polska 00:46:19 00:47:20
1146 3015 Michał Leszczyński 1974 M GDYNIA MEDICA Gdynia Polska 00:46:19 00:46:34
1146 4422 Szymon Smal 1975 M Smile Nowy swiat Polska 00:46:19 00:46:44
1151 316 Roman Słowiński 1962 M Gdynia Polska 00:46:20 00:46:49
1151 981 Adrian Borowiecki 1994 M Gdynia Polska 00:46:20 00:46:44
1151 2755 Tomasz Krawczyk 1973 M BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:46:20 00:46:30
1154 2090 Adam Szychulda 1955 M "Zorza" Gdynia Gdynia Polska 00:46:21 00:46:31
1154 5393 Adam Lipski 1994 M Gdańsk Polska 00:46:21 00:46:47
1156 1591 damian kaczmarek 1979 M Akademia Marynarki Wojennej rumia / sztutowo Polska 00:46:22 00:46:43
1157 1114 Maciej Lorek 1969 M Bieg dla Mamy Banino Polska 00:46:23 00:46:28
1157 2349 CZESLAW LADMANN 1971 M 33drOP GDYNIA Polska 00:46:23 00:52:54
1157 3004 Jacek Klasa 1971 M Lotos Team Gdynia Polska 00:46:23 00:46:31
1157 3416 TOMASZ WYSZYŃSKI 1985 M Reda Polska 00:46:23 00:46:57
1161 299 Marek Labuda 1966 M Powersystem Kartuzy Polska 00:46:24 00:46:45
1161 2017 Piotr Sanecki 1987 M KB Biegam Bo Lubię Pasłęk Pasłęk Polska 00:46:24 00:48:35
1163 413 Marcin Rainko 1978 M GDAŃSK Polska 00:46:25 00:48:51
1163 796 Dariusz Kotwas 1984 M Plex-Project Gdynia Polska 00:46:25 00:39:33
1163 3213 Mieczysław Dobrenko 1940 M LKS Zantyr Sztum Sztum Polska 00:46:25 00:46:29
1163 3258 Krzysztof Lunk 1976 M LIVESTRONG PUCK Polska 00:46:25 00:46:49
1163 3991 Robert Panufnik 1975 M Korytnica Polska 00:46:25 00:46:38
1163 4675 Mariusz Pstrong 1973 M Gdynia Polska 00:46:25 00:46:46
1169 270 Paweł Englert 1976 M BHMW_Gdynia Gdynia Polska 00:46:26 00:46:55
1169 2803 Waldemar Szumski 1979 M Gdańsk Polska 00:46:26 00:47:15
1169 4210 Oktawiusz Porański 1976 M KB Goch Sopot Polska 00:46:26 00:47:34
1172 1121 Krystian Grudniewski 1976 M Interio Gdynia Polska 00:46:27 00:46:59
1172 1894 Przemek Teszka 1979 M dZH MW Gdynia Polska 00:46:27 00:46:49
1174 1367 Oktawiusz Deaki 1979 M Zabrze Polska 00:46:28 00:47:18
1175 68 Rafał Zimny 1974 M coRelacja.pl Żukowo Polska 00:46:29 00:46:45
1175 1190 Janusz PIETRUSZKA 1977 M Gdynia Polska 00:46:29 00:47:19
1175 1258 Tomasz Wangler 1976 M Szału nie ma Gdynia Polska 00:46:29 00:46:43
1175 1450 Przemysław Lebiedziński 1976 M GDYNIA GDYNIA Polska 00:46:29 00:46:33
1175 4330 Mario Zamarripa 1972 M Gdynia Meksyk 00:46:29 00:47:05
1175 4339 MIROSŁAW ANACZKOWSKI 1956 M LKS Zantyr Sztum Sztum Polska 00:46:29 00:46:53
1175 4397 Krzysztof Kuźniewski 1972 M Dogsford Team Sopot Polska 00:46:29 00:47:22
1182 1246 Maciej Pniewski 1983 M Trec Team Gdynia Polska 00:46:30 00:46:55
1182 2538 Dominik Bachurski 1982 M Elbląg Polska 00:46:30 00:47:02
1182 3160 MACIEJ KOPCZYŃSKI 1979 M BIEGAM W TRÓJMIEŚCIE GDYNIA Polska 00:46:30 00:46:43
1182 3626 Michał Witman 1990 M Rumia Polska 00:46:30 00:46:54
1182 4464 Leszek Woźniak 1974 M JRG-3 Stara Gadka Polska 00:46:30 00:46:49
1187 4987 Michał Pawelec 1978 M Rockfin Gdańsk Polska 00:46:31 00:46:57
1188 5052 Mateusz Chocha 1988 M Kościerzyna Polska 00:46:32 00:46:55
1188 5343 Krystian Kozłowski 1981 M Mechelinki Polska 00:46:32 00:46:50
1188 5670 Paweł Studziński 1992 M Żelistrzewo Polska 00:46:32 00:46:57
1188 6183 PRZEMYSŁAW RADTKE 1983 M 6 OREL GDYNIA Polska 00:46:32 00:39:37
1192 246 Jacek Tarkowski 1961 M EbroGym Tczew Tczew Polska 00:46:33 00:46:48
1192 4021 Ireneusz Przysiecki 1988 M 6 OREL Gdynia Polska 00:46:33 00:46:37
1192 5096 Jarosław Warlikowski 1976 M Gdańsk Polska 00:46:33 00:46:55
1195 5801 Tomasz Wasiak 1981 M Sopot Never Sleeps Sopot Polska 00:46:34 00:46:36
1195 510 Dariusz Sabina 1985 M Kaszebe Eight BYTÓW Polska 00:46:34 00:47:03
1195 1932 Łukasz Błaszkowski 1987 M DasKaszebeGrupe Wejherowo Polska 00:46:34 00:47:03
1195 3480 Tomasz Wawrzonowski 1989 M Gdynia Polska 00:46:34 00:47:44
1195 4401 Piotr Mosakowski 1974 M Zbychowo team Zbychowo Polska 00:46:34 00:46:46
1195 5413 Mateusz Szynkowski 1988 M Intersport Galeria bałtycka Kętrzyn Polska 00:46:34 00:46:55
1201 1194 Piotr Gussmann 1966 M Sopot Polska 00:46:35 00:45:06
1201 2372 Paweł Kobus 1989 M Quadrille SPA Gdynia Polska 00:46:35 00:46:48
1201 3551 Waldemar Książak 1973 M Gdynia Polska 00:46:35 00:54:38
1204 802 Paweł Kędzierski 1987 M ATENA Sopot Polska 00:46:36 00:46:54
1204 2727 Łukasz Urbański 1990 M Kwidzyn Polska 00:46:36 00:46:58
1204 5306 Jarosław Richert 1980 M Luzino Polska 00:46:36 00:46:41
1207 1025 Piotr Bojan 1983 M Gdynia Polska 00:46:37 00:46:52
1207 2483 MAREK POSZEWIECKI 1973 M MRKS GDAŃSK Polska 00:46:37 00:47:10
1207 3800 REGIS CORBLIN 1983 M Panda GDAŃSK Polska 00:46:37 00:46:49
1207 4281 Piotr Piotrowicz 1973 M Słupsk Polska 00:46:37 00:47:04
1207 4908 Sławomir Gibała 1975 M schoenagina Banino Polska 00:46:37 00:48:43
1207 5784 Maciej Walężak 1975 M Compuware-Dynatrace, Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:46:37 00:47:10
1213 2777 Tomasz FRĄCKOWIAK 1980 M Gdynia Polska 00:46:38 00:46:40
1213 4478 Krzysztof Kulas 1987 M Kościerzyna Kościerzyna Polska 00:46:38 00:47:01
1213 4666 Piotr Piwoński 1986 M WSP KPW Gdynia Lębork Polska 00:46:38 00:46:51
1216 305 Leszek Szczypior 1959 M Wejherowo Polska 00:46:39 00:46:41
1216 4197 Radosław Fede 1992 M KB LECH RYPIN Rypin Polska 00:46:39 00:46:58
1218 1879 Kamil Tyrański 1989 M Gdynia Polska 00:46:40 00:47:05
1218 2691 Jakub Butkiewicz 1988 M Mors of Braniewo Braniewo Polska 00:46:40 00:47:33
1218 4054 Mateusz Sierzputowski 1990 M Gdynia Polska 00:46:40 00:47:06
1221 5411 Maciej Patok 1993 M Robie To Bo Lubie Swarzewo Polska 00:46:41 00:47:06
1222 904 Adrian Sielski 1982 M Adcom/Powel Gdańsk Polska 00:46:42 00:46:55
1222 1317 Grzegorz Brzeziński 1964 M Gdańsk Polska 00:46:42 00:46:56
1224 1622 Maciej Perucki 1985 M Klub Biegacza Goch Gdynia Polska 00:46:43 00:50:48
1224 2212 Paweł SZYMANIEWSKI 1973 M GDAŃSK Polska 00:46:43 00:47:12
1224 2761 Łukasz Wykrzykowski 1976 M BPH Runners Team Sopot Polska 00:46:43 00:46:47
1224 3440 Rafał Milosz 1974 M Zespół Szkół Mechanicznych Gdynia Pogórze Polska 00:46:43 00:47:05
1224 4182 Łukasz Dąbrowski 1982 M Rożental Polska 00:46:43 00:47:08
1224 4438 Andrzej Dobka 1954 M Kartuzy Polska 00:46:43 00:47:16
1224 4980 Michał Różycki 1980 M Gdańsk Polska 00:46:43 00:46:47
1224 5106 Kajetan Kalinowski 1992 M Sztum Polska 00:46:43 00:47:21
1224 5202 Krzysztof Teska 1994 M Gdynia Polska 00:46:43 00:47:14
1233 394 Wacław Ligman 1976 M Gdańsk Polska 00:46:44 00:47:01
1233 1538 Marek Kisieliński 1969 M WUŻ Gdańsk Gdańsk Polska 00:46:44 00:47:28
1233 1567 Dariusz Wieczorek 1974 M Rumia Polska 00:46:44 00:47:06
1233 2153 Rafał ORCIUCH 1973 M biegiem po zdrowie RUMIA Polska 00:46:44 00:49:06
1233 3382 Marcin Czajka 1981 M Kainos biega Gdansk Polska 00:46:44 00:48:55
1233 3982 Mariusz Kawalec 1976 M Gdynia Polska 00:46:44 00:46:59
1233 4101 Andrzej Cygert 1970 M www.pomozprzemkowi.pl Gdynia Polska 00:46:44 00:46:53
1233 4287 jakub fryzowski 1983 M Gdynia Polska 00:46:44 00:47:18
1241 1415 Marcin Siemaszko 1982 M Poznań Polska 00:46:45 00:47:01
1241 2642 Marcin Siwiński 1986 M Biznest Gdynia Polska 00:46:45 00:47:02
1241 3727 Bartosz Szczepaniak 1983 M Gr. Gudziąż Gdańśk Polska 00:46:45 00:46:54
1241 5043 Marian Bork 1982 M Zbychowo Team Zbychowo Polska 00:46:45 00:48:57
1241 5451 Łukasz Sorówka 1980 M Gdynia Polska 00:46:45 00:47:03
1246 2173 Michał Lewandowski 1987 M Mrągowo Polska 00:46:46 00:47:09
1246 3985 Mariusz Zaleski 1977 M Gdańsk Polska 00:46:46 00:49:17
1248 1122 Daniel Charun 1986 M Ujeścisko Może Wszystko Gdańsk Polska 00:46:47 00:46:52
1248 2020 Michał Wdzięczny 1988 M Atut Nr Sp z.o.o Sopot Polska 00:46:47 00:47:06
1248 2304 Maciej Pawlak 1983 M MTB Wejherowo Polska 00:46:47 00:47:11
1248 2768 Michał Zieliński 1984 M BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:46:47 00:46:49
1248 4440 Piotr Winczura 1980 M Team ASA z biegiem po zdrowie Sopot Polska 00:46:47 00:53:18
1253 685 Arkadiusz Podhorodecki 1967 M Active-IT KomputeryMarkowe.pl Elbląg Polska 00:46:48 00:50:57
1253 864 Grzegorz Karczewski 1964 M Błękitni Żeglce Hel Polska 00:46:48 00:47:18
1253 2552 PIOTR JURKOW 1982 M Gdańsk Polska 00:46:48 00:47:09
1253 3284 Michał Krawczuk-Szałasow 1978 M Mężczyzna Pruszcz Gdański Polska 00:46:48 00:47:22
1253 4531 Mikołaj Prus 1993 M Słupsk Polska 00:46:48 00:46:50
1258 4759 Mariusz Tamowicz 1975 M Eaton Running Team Tymawa Polska 00:46:50 00:47:14
1258 5647 Krzysztof Winczewski 1986 M CzArNy KoT Gdańsk Polska 00:46:50 00:47:15
1260 3880 Kamil Sarapuk 1998 M Gdynia Gdynia Polska 00:46:51 00:46:57
1260 4883 Robert Kopiński 1974 M Kwidzyn Biega Kwidzyn Polska 00:46:51 00:46:53
1260 5289 Karol Gołuński 1990 M NM-D Gdańsk Polska 00:46:51 00:46:56
1263 106 Marek Andryskowski 1965 M Lębork Polska 00:46:52 00:47:07
1263 814 Maksymilian Szarlej 1995 M Gdańsk Polska 00:46:52 00:47:10
1263 3878 Krzysztof Reddig 1973 M Gdynia Polska 00:46:52 00:47:13
1263 3932 Andrzej Herman 1975 M Iława Polska 00:46:52 00:47:00
1267 1928 Michał Rynkowski 1978 M KS Tęcza Gdynia Gdynia Polska 00:46:53 00:47:14
1267 2815 Sebastian Kreft 1988 M Rumia Polska 00:46:53 00:47:33
1269 412 Marek Mackiewicz 1966 M Łomża Polska 00:46:54 00:47:32
1269 3125 Artur Magura 1976 M O&F Gdynia Gdynia Polska 00:46:54 00:49:39
1269 4490 Marcin Masztak 1974 M Balex Suchy Dwór Polska 00:46:54 00:47:33
1272 2729 Karol Rygielski 1987 M ORKA GDYNIA Gdynia Polska 00:46:56 00:47:32
1272 2787 Bartosz Klebba 1972 M www.gabinetmorski.pl Swarzewo Polska 00:46:56 00:49:42
1272 3794 Paweł Jakubowski 1983 M Gdańsk Polska 00:46:56 00:47:59
1272 3817 Sławek Strzałkowski 1970 M strzalka Gdańsk Polska 00:46:56 00:47:06
1272 4571 Marcin Uber 1991 M Decathlon Przymorze Running Team Pruszcz Gdański Polska 00:46:56 00:47:27
1277 341 Maciej Chludziński 1980 M Gdynia Polska 00:46:57 00:47:12
1277 901 Krzysztof Machon 1988 M MADRIDISTAS GDYNIA Gdynia Polska 00:46:57 00:47:50
1277 1318 Adrian Szczepański 1986 M Klub biegaczy JYSK Włocławek Polska 00:46:57 00:47:40
1277 6056 Artur Semsch 1962 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:46:57 00:47:37
1281 5536 Patryk Górgurewicz 1983 M Nowa Wieś Lęborska Polska 00:46:58 00:47:48
1281 5776 Łukasz Paczoska 1985 M Liniewo Biega Liniewo Polska 00:46:58 00:47:04
1283 4525 Robert Drost 1984 M Gdynia Polska 00:46:59 00:47:47
1283 6199 LUDWIG BARCZ 1962 M DARŻLUBIE Polska 00:46:59 00:47:50
1285 2004 Tomasz Grott 1975 M Ex Siedlce Gdańsk Gdańsk Polska 00:47:00 00:47:50
1285 3746 Marcin Barański 1988 M POLSKA Gdynia Polska 00:47:00 00:47:49
1285 5139 Grzegorz Narożny 1977 M Gdańsk Polska 00:47:00 00:49:37
1285 5276 Michał Arendt 1985 M Gdynia Polska 00:47:00 00:47:30
1289 514 Andrzej Smętek 1965 M Gdańsk Polska 00:47:01 00:47:50
1289 1818 Roman Baranowski 1973 M PORTA DRZWI Wejherowo Polska 00:47:01 00:47:21
1289 3895 Jarosław Cyra 1976 K Kościerzyna Kościerzyna Polska 00:47:01 00:47:04
1292 41 Tomasz Sitek 1978 M Gdańsk Polska 00:47:02 00:47:23
1292 2432 Andrzej Gryboś 1979 M Gdansk Polska 00:47:02 00:47:24
1292 3857 Krystian Chracewicz 1984 M dzierzgoń Polska 00:47:02 00:47:20
1295 1600 Krzysztof Hudzik 1971 M Team ASA - biegiem po zdrowie Gdynia Polska 00:47:03 00:47:57
1295 3723 Piotr Czerkas 1978 M Morświnie Borkowo Polska 00:47:03 00:47:28
1295 4110 Grzegorz Henicz 1965 M Gdynia Polska 00:47:03 00:49:18
1295 4439 Paweł Zajączkowski 1987 M Wejherowo Polska 00:47:03 00:47:22
1299 491 Arkadiusz KRÓL 1977 M Gdańsk Polska 00:47:04 00:47:21
1299 834 Sławomir Walkusz 1983 M Triathlon Trojmiasto Kębłowo Polska 00:47:04 00:47:43
1299 2323 Patryk Kulpaczyński 1977 M Goggle PAE Team Gdańsk Polska 00:47:04 00:49:21
1299 2510 Karol Labudda 1979 M Gdynia Polska 00:47:04 00:47:16
1299 4295 Piotr Cwalina 1967 M Sport Fun Kowale Polska 00:47:04 00:47:24
1299 5440 Jakub Małecki 1989 M Gdańsk Polska 00:47:04 00:47:49
1305 110 Michał Wenta 1974 M Fikakowo Gdynia Polska 00:47:05 00:47:49
1305 673 Jacek Grzywaczewski 1969 M Gdańsk Polska 00:47:05 00:47:16
1305 2403 Roman Grzechnik 1949 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:47:05 00:47:10
1305 2634 Jakub Zakrzewski 1983 M Starogard Gdański Polska 00:47:05 00:47:22
1305 5510 Marek Janczak 1978 M 33 DROP Gdynia Polska 00:47:05 00:47:52
1310 1982 JACEK CZĄSTKA 1961 M Gdynia Polska 00:47:06 00:47:17
1310 2431 Radosław Łoś 1978 M Gdansk Polska 00:47:06 00:49:30
1310 3279 Franciszek Jank 1980 M olimpijczyk Gdańsk Polska 00:47:06 00:49:20
1313 1845 Damian Rajkowski 1991 M Gdynia Polska 00:47:07 00:47:37
1313 2158 Tomasz Jurewicz 1969 M Jesteś Zwycięzcą czyli wstań, podnieś się ;) Elbląg Polska 00:47:07 00:47:36
1313 4090 Rafał Tomczyk 1971 M XTrack Gdańsk Polska 00:47:07 00:49:09
1313 5610 Maciej Wittbrodt 1992 M VITAVA RUNS Gdynia Polska 00:47:07 00:47:30
1313 5697 Przemysław Hinc 1988 M Wejherowo Polska 00:47:07 00:47:35
1318 4235 Dawid Szuliński 1986 M Kwidzyn Polska 00:47:08 00:47:11
1319 569 Andrzej Filipski 1961 M niezrzeszony Gowino Polska 00:47:09 00:47:25
1319 2696 Adam Szweda 1982 M dywizjonOkrętówPodwodnych Gdynia Polska 00:47:09 00:47:27
1321 406 Marcin Buca 1974 M 3PTRAVEL-PASJE, PODROŻE, PRZYGODA GDYNIA Polska 00:47:10 00:47:30
1321 2939 Piotr Rytlewski 1974 M I-Tak-O-Pobiegnę Góra Polska 00:47:10 00:49:54
1321 3225 Daniel Bojanowski 1978 M TTT Gdańsk Polska 00:47:10 00:47:12
1321 4988 Krzysztof Dąbrowski 1978 M Knives.pl Sopot Polska 00:47:10 00:52:31
1325 2897 Mirek Bronk 1965 M Gdynia Polska 00:47:11 00:47:16
1325 3064 Karol Jaworski 1984 M Kartuzy Polska 00:47:11 00:47:30
1325 5616 Łukasz Łodziana 1980 M Gdynia Polska 00:47:11 00:47:46
1328 66 Piotr Zabłudowski 1974 M Sopot Polska 00:47:12 00:48:21
1328 1015 Tomasz Bellwon 1988 M Sportowa Gdynia Gdynia Polska 00:47:12 00:47:14
1328 3192 Maciej Jatkowski 1986 M Gdańsk Polska 00:47:12 00:47:24
1328 5805 Tomasz Mieszała 1984 M KW PSP Wrocław Wrocław Polska 00:47:12 00:48:16
1332 2231 Andrzej Bisewski 1978 M Gdynia Polska 00:47:13 00:48:01
1332 4777 Artur Nowinowski 1973 M Gdańsk Polska 00:47:13 00:47:55
1334 80 Sławomir Smyk 1980 M Gdynia Polska 00:47:15 00:47:23
1334 2256 Paweł Ossowski 1986 M Kyokushin Karate Brusy Polska 00:47:15 00:47:39
1336 1113 Wojciech Karnecki 1984 M CCR Poznań Poznań Polska 00:47:16 00:47:23
1336 2363 Przemek Płachecki 1989 M Rumia Polska 00:47:16 00:47:35
1336 3276 Sławomir Foniok 1979 M olimpijczyk Gdańsk Polska 00:47:16 00:49:30
1336 3578 mariusz Kwas 1967 M Elbląg Polska 00:47:16 00:48:09
1340 734 Jacek Tyminski 1966 M Vetro Shipping Sports Team Gdynia Polska 00:47:17 00:47:21
1340 1284 Marcin Czernichowski 1988 M Gdańsk Polska 00:47:17 00:47:41
1342 1539 Tomasz Krzak 1981 M BiegoholicyZJednejUlicy Gdynia Polska 00:47:18 00:47:26
1342 2348 Zbyszek Drewniak 1970 M Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego Gdynia Polska 00:47:18 00:47:56
1342 3404 Michał Krupowies 1991 M Gdańsk Polska 00:47:18 00:47:40
1342 4779 Adam Nowakowski 1974 M WTM Gdynia Polska 00:47:18 00:47:25
1342 4828 Marcin Zacharuk 1974 M Padł na Ryj Team Gdańsk Polska 00:47:18 00:47:53
1342 5134 Kacper Roszkowski 1990 M Starogard Gdański Polska 00:47:18 00:47:46
1348 197 Marcin Kuriata 1971 M Hospicjum św Wawrzyńca Rumia Polska 00:47:19 00:47:31
1348 3180 Dawid Machowski 1980 M Gdansk Polska 00:47:19 00:47:53
1348 3836 Janusz Kukuła 1961 M Rokitki Polska 00:47:19 00:47:27
1351 1739 Kamil Jablonski 1988 M Świecie Polska 00:47:20 00:48:14
1351 3341 Wojciech Fira 1986 M Gdańsk Polska 00:47:20 00:47:32
1351 3510 Wojciech Szomburg 1988 M Gdynia Polska 00:47:20 00:47:22
1351 5192 Adam Bombalski 1989 M Mława Polska 00:47:20 00:48:03
1355 36 Wojciech Kujatt 1977 M KUJATT Runners Team Gdynia Polska 00:47:21 00:47:26
1355 2156 Piotr Kaczmarek 1974 M dobory.pl Gdańsk Polska 00:47:21 00:48:08
1355 5545 Mirosław Janus 1975 M Elbląg Polska 00:47:21 00:47:49
1358 871 Krzysztof Listwan 1973 M Gdańsk Polska 00:47:22 00:47:34
1358 1488 Michał Tomalak 1984 M HeadTeam Gdańsk Polska 00:47:22 00:47:54
1358 3282 Artur Guz 1974 M Gdynia Polska 00:47:22 00:48:00
1361 3472 Mateusz Kowalkowski 1989 M INTERSPORT Iława Polska 00:47:23 00:47:45
1362 1071 Rafal Kosecki 1986 M Bornholm Runners Gdynia Polska 00:47:24 00:47:35
1362 3709 Piotr Kuczkowski 1978 M RMDC Gdańsk Polska 00:47:24 00:48:12
1362 5155 Tomasz Kwiatkowski 1980 M Latis Logistics Gdynia Polska 00:47:24 00:47:54
1365 185 Tomasz Janiak 1969 M Gdańsk Polska 00:47:25 00:48:00
1365 5300 Adam Orzechowski 1991 M Maszewo Lęborskie Polska 00:47:25 00:47:49
1365 5433 Bartosz Kaczmarek 1997 M Reda Polska 00:47:25 00:48:01
1365 5728 Jakub Gebhardt 1979 M BALTIX - Praca w Skandynawii Gdynia Polska 00:47:25 00:52:07
1369 1930 Michał Jakubowski 1986 M KPW Gdynia Gdynia Polska 00:47:27 00:47:45
1369 2786 Jarosław Műller 1968 M Rumia Polska 00:47:27 00:47:51
1369 3201 Marcin Tokarz 1985 M Blue Media Team Gdynia Polska 00:47:27 00:47:50
1369 3231 Javier Benitez Melgar 1987 M Ronda Hiszpania 00:47:27 00:47:54
1369 4010 Oskar Skibicki 1984 M SCANDINAVIAN EXPRESS RUNNING TEAM Gdańsk Polska 00:47:27 00:47:34
1369 4727 Bartosz Kass 1991 M Żelistrzewo Polska 00:47:27 00:48:12
1375 1969 Jarosław Mikucki 1962 M Bojano Polska 00:47:28 00:47:30
1375 2327 Leszek Dajer 1972 M Gdynia Polska 00:47:28 00:47:36
1375 4240 Zbigniew Andrzej Sobisz 1988 M Gdynia Polska 00:47:28 00:49:10
1375 4722 Damian Ciarkowski 1998 M Tsunami Gdynia Polska 00:47:28 00:47:43
1375 6064 KRZYSZTOF JANISZ 1971 M JUSZKOWO Polska 00:47:28 00:47:34
1380 1368 Tomasz Kozak 1972 M POKS FAUSTYNKI Gdynia Polska 00:47:29 00:47:33
1381 245 Cezary Kowalczyk 1971 M Braniewo Polska 00:47:30 00:47:50
1381 1839 Dariusz Czerwionka 1984 M Danfoss Gdynia Polska 00:47:30 00:47:50
1383 415 Marek Domagała 1977 M Triathlon Trojmiasto Gdańsk Polska 00:47:31 00:49:36
1383 1157 Łukasz Kałabis 1988 M Gdańsk Polska 00:47:31 00:47:55
1383 2747 Bartosz Deręgowski 1988 M BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:47:31 00:47:39
1383 4327 Maciej Kucal 1984 M Triathlon Trójmiasto Gdańsk Polska 00:47:31 00:47:36
1383 5507 Tomasz Kośka 1986 M PGB Olbrzym Sopot/Prabuty Polska 00:47:31 00:50:04
1388 52 Artur Dargacz 1976 M CAŁY CZAS DO PRZODU GDYNIA Polska 00:47:32 00:47:48
1388 4470 Marek Dąbrowski 1976 M Ostróda Polska 00:47:32 00:47:38
1388 5199 Szymon Strzelka 1996 M Kościerzyna Polska 00:47:32 00:49:49
1391 1216 Mateusz Hewelt 1989 M Borussia Dortmund Puck Polska 00:47:33 00:47:45
1391 1377 Zygmunt Drywa 1951 M 3XM Gdynia Polska 00:47:33 00:47:39
1391 2310 Marek Zwiniarski 1991 M Lubawa Polska 00:47:33 00:47:54
1391 3944 Robert Mielniczek 1975 M Reda Polska 00:47:33 00:48:01
1391 5593 Łukasz Krajewski 1986 M Puck Polska 00:47:33 00:47:48
1396 571 Adi Wittbrot 1976 M Kosakowo Polska 00:47:34 00:47:40
1397 121 Adam Rutkowski 1979 M Gdynia Polska 00:47:35 00:48:12
1397 374 Marcin Malczyk 1982 M Gdynia Polska 00:47:35 00:45:50
1397 826 Łukasz Szemberski 1987 M Drużyna Szpiku Gdynia Polska 00:47:35 00:48:15
1397 1715 Łukasz Labuda 1988 M SG Squad Gdynia Polska 00:47:35 00:48:22
1397 4033 Przemysław Oleszczuk 1981 M Gdynia Polska 00:47:35 00:47:51
1397 4433 Remigiusz Dłoniak 1986 M Kosakowo Polska 00:47:35 00:48:04
1403 719 Jacek Słupek 1972 M HELSKIE MORSY HEL Polska 00:47:36 00:47:49
1403 1758 Wojciech Gawlik 1981 M CSLog Grudziądz Polska 00:47:36 00:47:51
1403 2999 Marcin Żuliński 1984 M Dzikie Małpiszony Gdynia Polska 00:47:36 00:48:18
1403 3646 Artur Smudziński 1972 M niezrzeszony Gdynia Polska 00:47:36 00:48:16
1407 1769 Łukasz Jaeszke 1972 M Gdańsk Polska 00:47:37 00:47:51
1407 4102 Dariusz Wiktorowicz 1972 M BMG STARS TEAM Gdynia Polska 00:47:37 00:47:43
1407 4598 Michał Siemiątkowski 1992 M Gdynia Polska 00:47:37 00:47:42
1407 5498 Marian Formela 1960 M Gdynia Polska 00:47:37 00:47:39
1411 146 Łukasz Turczyński 1985 M GetResponse Gdańsk Polska 00:47:38 00:48:03
1411 4761 Krzysztof Becker 1963 M Becker TEAM Gdańsk Polska 00:47:38 00:50:32
1411 5631 Patryk Zblewski 1984 M Słupsk Polska 00:47:38 00:47:46
1414 45 Marek Hudzik 1967 M Team ASA - Biegiem po Zdrowie Gdynia Polska 00:47:39 00:48:12
1414 442 Michał Wloch 1977 M Gdynia Polska 00:47:39 00:48:05
1414 947 Krzysztof Rząd 1986 M Bożepole Wielkie Polska 00:47:39 00:47:42
1414 2095 Adam Daszczyński 1972 M Adaśko Team Gdańsk Polska 00:47:39 00:47:57
1414 2793 Paweł Szymczak 1974 M KB Maniac Poznań Gdańsk Polska 00:47:39 00:47:48
1419 2997 Krzysztof Legiędź 1979 M YMAA Sopot-Gdańsk Gdynia Polska 00:47:40 00:47:51
1419 5518 Radosław Dufaj 1984 M Wybitny Turbot Małgorzato Gdańsk Polska 00:47:40 00:47:54
1421 2423 Stefan Kubica 1962 M KWŚ Zakwasy Gdańsk Polska 00:47:41 00:48:18
1421 4296 Mateusz Czapski 1986 M Mężczyzna Gdynia Polska 00:47:41 00:47:58
1423 4393 Przemysław Księżyk 1983 M WICZLINO TEAM Gdynia Polska 00:47:42 00:47:46
1423 5711 Adrian Modzelewski 1984 M Europejskie Centrum Solidarności Gdańsk Polska 00:47:42 00:48:11
1425 158 JANUSZ CICHOWSKI 1985 M DĄBROWAR ELBLĄG Polska 00:47:43 00:47:52
1425 2430 Łukasz Janusz 1979 M Tczew Polska 00:47:43 00:48:01
1425 3496 Rafał Tybura 1972 M Gdynia Polska 00:47:43 00:48:01
1425 5777 Łukasz Król 1990 M brak Bytów Polska 00:47:43 00:48:18
1429 3265 Rafał Jasiński 1973 M OPEC Gdynia Gdynia Polska 00:47:44 00:48:14
1429 5122 Jacek Freitag 1990 M Same Koty Starogard Gdański Polska 00:47:44 00:48:31
1431 4870 Marcin Cichowski 1973 M Gdynia Polska 00:47:45 00:48:16
1432 409 Adam ŁYSAKOWSKI 1963 M PROFIT S.C. Puck Polska 00:47:46 00:48:17
1432 1950 Artur Dębicki 1968 M Gdynia Polska 00:47:46 00:50:28
1434 4209 Robert Kordecki 1993 M Wielki Klincz Polska 00:47:47 00:48:09
1435 2822 Dariusz Czerwionka 1979 M chrobrycharbrowo Charbrowo Polska 00:47:48 00:50:42
1435 3234 Lars Koch-Mehrin 1967 M Berlin Germany 00:47:48 00:48:05
1435 3482 Tomasz Jerchewicz 1978 M Specops Gdynia Polska 00:47:48 00:50:27
1435 3711 Korneliusz Jeliński 1992 M Chmielno Polska 00:47:48 00:47:59
1435 4548 Jarosław Rupiewicz 1980 M KB Castellanus Warszawa Polska 00:47:48 00:48:24
1435 5643 Robert Maraszek 1982 M Gdańsk Polska 00:47:48 00:48:17
1441 977 ARTUR DŁUŻNIEWSKI 1974 M KB BBL Pasłęk PASŁĘK Polska 00:47:49 00:48:00
1441 1287 Szymon Jachimek 1982 M Czesko-Kaszubski Klub Biegacza JAROMIR MOSTY Mosty Polska 00:47:49 00:48:04
1441 5808 Michał Winczewski 1999 M Mks Truso Elbląg Elbląg Polska 00:47:49 00:50:10
1441 5831 Seba Sienny 1986 M Gdynia Polska 00:47:49 00:47:51
1445 95 Michał Panek 1984 M Padł Na Ryj Team Sopot Polska 00:47:50 00:50:25
1445 4388 Tomasz Andruszkiewicz 1979 M Gdańsk Polska 00:47:50 00:48:36
1445 5612 Andrzej Szpyrko 1995 M CHWARZNO TEAM Gdynia Polska 00:47:50 00:48:18
1448 742 robert leksycki 1969 M POLICJA GDYNIA gdynia Polska 00:47:51 00:47:58
1449 773 Jacek Pauba 1983 M Gdansk Polska 00:47:52 00:48:28
1450 283 Piotr Jakowiuk 1980 M Siemiatycze Polska 00:47:53 00:48:17
1450 367 Andrzej Barchanowski 1969 M Słupsk Polska 00:47:53 00:48:06
1450 1554 Marek Sokół 1975 M Braniewo Polska 00:47:53 00:48:26
1453 98 Grzegorz Legiędź 1985 M Gdańsk Polska 00:47:54 00:48:28
1453 1469 Jacek Sulima 1972 M Gdańsk Polska 00:47:54 00:48:20
1453 3079 Mateusz Adamczak 1988 M SII Gdańsk Gdynia Polska 00:47:54 00:48:30
1453 4681 krystian chorab 1996 M gdynia Polska 00:47:54 00:48:18
1457 207 Hubert Stacholiński 1981 M Skanska S.A. Gdynia Polska 00:47:55 00:47:58
1457 280 Waldemar Tabaka 1971 M Lew Lębork Lębork Polska 00:47:55 00:50:11
1457 2300 Marcin Lawenda 1978 M Wejherowo Polska 00:47:55 00:48:07
1457 2559 Marian SZRAMA 1966 M BAZA 44 LĘBORK Polska 00:47:55 00:48:08
1457 5730 Jerzy Chlebowski 1960 M Boręczyn Borzęcin Polska 00:47:55 00:50:57
1462 869 Łukasz Stepnowski 1984 M Gdynia Polska 00:47:56 00:48:05
1462 1240 Bartłomiej Flisikowski 1975 M Gdynia Polska 00:47:56 00:48:43
1462 3169 Dariusz Słowik 1961 M Pruszcz Gd. Polska 00:47:56 00:48:20
1462 3687 Łukasz Formela 1986 M Volanto - WE RUN THE INTERNET Gdynia Polska 00:47:56 00:53:53
1462 4328 Lukasz Bogdanski 1981 M TRI TR Gdansk Polska 00:47:56 00:48:41
1462 4537 Piotr Pełka 1989 M FORTIS Gdańsk Polska 00:47:56 00:48:19
1462 6148 KAROL WĘGRZYNOWSKI 1986 M GDYNIA Polska 00:47:56 00:49:07
1469 3497 Michał Seta 1981 M Padł Na Ryj Team Gdynia Polska 00:47:57 00:50:32
1469 4077 Marcin Kostyszyn 1977 M Gdynia Polska 00:47:57 00:52:47
1469 4734 Karol Łempicki 1984 M Gdynia Polska 00:47:57 00:48:10
1469 5323 Kamil Radant 1985 M Świchowo zapomniane przez GMINĘ Świchowo Polska 00:47:57 00:48:21
1473 564 Przemysław Janicki 1994 M Kaliska Polska 00:47:58 00:48:39
1473 5412 Michał Chamot 1994 M Lębork Polska 00:47:58 00:48:19
1475 1057 Adam Dołasiński 1980 M Gdańsk Polska 00:47:59 00:48:03
1475 1094 sylwek damps 1976 M wejherowo Polska 00:47:59 00:48:28
1475 2544 Dominik Szlija 1978 M DominoMikiMax Gdynia Polska 00:47:59 00:48:39
1475 2776 Andrzej Urbański 1983 M Real MADRYT Gdynia Polska 00:47:59 00:48:36
1475 2873 Marcin Czajkowski 1985 M Elbląg Polska 00:47:59 00:48:20
1480 1184 Adam Szulski 1973 M MODUŁ Gdynia Polska 00:48:00 00:48:15
1480 1893 Jan Żuchowski 1956 M Gdynia Polska 00:48:00 00:48:30
1480 2027 Daniel Jankiewicz 1973 M Gdynia Polska 00:48:00 00:48:29
1480 2711 Łukasz Dzikowski 1982 M Kwidzyn Polska 00:48:00 00:50:20
1480 2938 wojciech wiwatowski 1970 M DWOJEWKORONIE GDAŃSK Polska 00:48:00 00:48:21
1480 4768 Karol Majewski 1992 M geoban Gdańsk Polska 00:48:00 00:48:10
1486 2677 Mateusz Redynk 1991 M Gdańsk Polska 00:48:01 00:48:22
1486 5533 RAFAŁ WĄDOŁOWSKI 1988 M SGS Poland Team Starogard Gdański Polska 00:48:01 00:48:36
1488 2102 Stanisław Górski 1983 M Nie zwalniamy!!! Gdańsk Polska 00:48:02 00:48:06
1488 2272 Bartosz Szolc-Nartowski 1973 M OIRP Gdańsk Gdańsk Polska 00:48:02 00:46:24
1488 3431 SŁAWOMIR KUJAWA 1985 M RUMIA RUMIA Polska 00:48:02 00:48:26
1491 99 Mateusz Lepak 1991 M Gdynia Polska 00:48:03 00:48:07
1491 3151 Leszek Pawłocki 1969 M Akademia Biegania Gdynia Polska 00:48:03 00:48:07
1491 3655 Piotr Garnusz 1981 M Ostróda Polska 00:48:03 00:46:36
1491 4460 Piotr Klein 1976 M Wejherowo Wejherowo Polska 00:48:03 00:48:12
1491 4811 Tomasz Skalski 1969 M ATENA Gdynia Polska 00:48:03 00:48:29
1496 1799 Marcin Binek 1968 M Gdynia Polska 00:48:04 00:48:12
1496 3427 Leszek Mielewczyk 1956 M LTS Lębork Lębork Polska 00:48:04 00:48:59
1498 3990 Janusz Chwojnicki 1972 M niezrzeszony Gdynia Polska 00:48:05 00:48:36
1498 4665 Andrzej Sternik 1976 M Gdańsk Polska 00:48:05 00:48:51
1500 1212 Grzegorz Rosa 1980 M Luzino Polska 00:48:06 00:48:15
1500 1565 Janusz Papierski 1960 M MOSG Gdynia Polska 00:48:06 00:48:21
1500 1696 Zdzisław Grabkowski 1973 M Elbląg Polska 00:48:06 00:48:48
1500 2227 Łukasz Szczodrowski 1985 M Gdańsk Polska 00:48:06 00:48:36
1500 2652 Karol Kaczmarczyk 1992 M UKS TRS Susz Susz Polska 00:48:06 00:52:51
1500 3081 Krzysztof Adamczak 1960 M Gdynia Polska 00:48:06 00:48:11
1500 3658 Remus Mois 1979 M Amazon.com Sopot Polska 00:48:06 00:48:42
1500 3809 Piotr Lewiński 1982 M Gdynia Polska 00:48:06 00:48:37
1500 5760 krzysztof szreder 1976 M wejherowo Polska 00:48:06 00:48:18
1509 1725 Piotr Roczniok 1970 M Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:48:07 00:48:14
1509 2833 Przemysław Dalecki 1972 M Gdynia Sport Team Gdynia Polska 00:48:07 00:48:14
1509 4719 Marek Ulanowski 1969 M UKS SP11 Skoczek Tczew Tczew Polska 00:48:07 00:48:09
1509 5026 TOMASZ MRUCZKOWSKI 1966 M I O TO BIEGA GDANSK Polska 00:48:07 00:48:26
1513 1693 Adrian Pomorski 1983 M Sopot Polska 00:48:08 00:48:37
1513 4103 Marcin Sanner 1982 M Grudziądz Polska 00:48:08 00:52:17
1515 33 BARTOSZ BARTOSZEWICZ 1980 M GDYNIA SPORT TEAM GDYNIA Polska 00:48:09 00:48:13
1515 3958 Grzegorz Świtoński 1974 M Gdynia Polska 00:48:09 00:48:24
1515 4668 Cezary Kowal 1985 M Gdynia Polska 00:48:09 00:48:35
1518 964 Rafał Biniaś 1978 M Gdynia Polska 00:48:10 00:48:22
1518 1939 Wiesław Formela 1961 M CFK Pszczółki Polska 00:48:10 00:48:56
1520 1605 Przemysław Orłowski 1974 M Smashing Pąpkins Gdańsk Polska 00:48:11 00:48:15
1520 2360 Dariusz Seleman 1968 M Gdynia Polska 00:48:11 00:48:23
1520 2422 Łukasz Osiński 1980 M Gdynia Polska 00:48:11 00:48:19
1520 3870 Krzysztof Giedroyć 1982 M BPH Runners Team Elbląg Polska 00:48:11 00:48:58
1520 4457 Grzegorz Tokarz 1995 M Gdynia Polska 00:48:11 00:48:26
1520 5136 Adrian Wesolowski 1984 M Gdynia Polska 00:48:11 00:50:56
1520 5365 MAREK BIELOWICZ 1979 M gdynia Polska 00:48:11 00:48:48
1527 547 Wojciech Klarowski 1985 M Gdynia Polska 00:48:12 00:48:49
1527 757 Andrzej Lach 1977 M Gdynia Polska 00:48:12 00:48:24
1527 1530 Dominik Łożyński 1979 M SMART Gdańsk Polska 00:48:12 00:48:15
1527 3319 Patryk Milczyński 1996 M Gdynia Polska 00:48:12 00:48:57
1527 5667 Marek Kropidłowski 1958 M ERGO Hestia Tczew Polska 00:48:12 00:48:22
1527 6055 Jarosław Makarski 1970 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:48:12 00:53:14
1533 4127 Krzysztof Cydejko 1971 M Juszkowo Polska 00:48:13 00:49:05
1533 4450 Piotr Kugaudo 1977 M Biegowyswiat.pl Gdańsk Polska 00:48:13 00:48:41
1533 4494 Łukasz Cetra 1986 M Gdynia Polska 00:48:13 00:48:38
1533 4511 Mateusz Gabrynowicz 1989 M Gdańsk Polska 00:48:13 00:48:53
1533 5515 Krzysztof Wójciak 1974 M MOSG Gdańsk Polska 00:48:13 00:50:41
1538 160 Pawel Osipowicz 1977 M Gdynia Polska 00:48:14 00:48:25
1538 778 Rafał Szczerbuk 1980 M Gdańsk Polska 00:48:14 00:48:32
1538 4315 Piotr Żuczkiewicz 1974 M Gdynia Polska 00:48:14 00:52:54
1538 5024 Michał Chamera 1989 M :-) Gdynia Polska 00:48:14 00:48:57
1538 5041 Paweł Wojnicz 1980 M - Gdańsk Polska 00:48:14 00:48:35
1543 1044 Michał Węgrzyn 1992 M Gdańsk Polska 00:48:15 00:48:58
1543 3844 Paweł Rakoczy 1966 M Jola & Paweł Biegiem Przez Życie Gdynia Polska 00:48:15 00:48:26
1543 4032 Paweł Kikolski 1978 M Fundacja Udaru Mózgu Gdańsk Polska 00:48:15 00:49:04
1543 4542 Maciej Banaszkiewicz 1988 M Gdynia Polska 00:48:15 00:48:32
1543 5595 Krzysiek Kobylarczyk 1974 M Biegam z Kają Gdynia Polska 00:48:15 00:48:32
1548 2970 Andrzej Zych 1971 M Gdańsk Polska 00:48:16 00:49:03
1548 3270 Jakub Fornal 1990 M Intel Technology Poland Kąpino Polska 00:48:16 00:48:29
1548 4368 Mariusz Klimczak 1983 M Gdansk Polska 00:48:16 00:49:07
1548 5309 Piotr Bednarski 1987 M SGS Gdańsk Polska 00:48:16 00:48:51
1548 6197 PIOTR MAKSYMOWICZ 1988 M GDYNIA Polska 00:48:16 00:48:33
1553 3053 Tomasz Skierka 1986 M Sierakowice Polska 00:48:17 00:48:49
1553 3707 Kamil Strzelecki 1985 M Gdynia Polska 00:48:17 00:48:26
1553 4297 Łukasz Kempiński 1989 M Braniewo Polska 00:48:17 00:48:43
1556 521 Krzysztof Boryszewski 1978 M Gdynia Polska 00:48:18 00:48:41
1556 600 Jakub Król 1973 M Biegam bo lubię Gdynia Gdynia Polska 00:48:18 00:48:36
1556 4247 Michał Dutkiewicz 1988 M Gdynia Polska 00:48:18 00:48:50
1559 1012 mariusz wilczyński 1971 M straż miejska malbork malbork Polska 00:48:19 00:48:35
1559 5292 Jarek Koch 1965 M Malbork Polska 00:48:19 00:48:23
1559 5416 Daniel Kuplicki 1991 M Sopot Polska 00:48:19 00:48:45
1562 2592 Łukasz Urban 1983 M Ochotnicza Straż Pożarna SOPOT Sopot Polska 00:48:20 00:48:46
1563 2839 Krzysztof Sawicki 1983 M Puck Polska 00:48:21 00:48:33
1564 662 Piotr Witka 1965 M Klub Mors Łeba Garczegorze Polska 00:48:22 00:49:15
1564 1449 Marcin Lemańczyk 1976 M Gdynia Polska 00:48:22 00:48:27
1564 3731 Markus Soltau 1975 M Gdansk Polska 00:48:22 00:48:49
1564 4066 Krzysztof Filip 1973 M Dębogórze Polska 00:48:22 00:48:40
1564 5531 Jakub Kamiński 1984 M Gdynia Polska 00:48:22 00:48:56
1564 6141 DAMIAN ĆWIK 1979 M GDYNIA Polska 00:48:22 00:49:29
1570 435 Paweł Dmochowski 1977 M Tokary Polska 00:48:23 00:49:03
1570 4065 Jakub Hubert 1985 M 1wtravel.pl Gdynia Polska 00:48:23 00:49:19
1572 432 Paweł Liszewski 1990 M Gdańsk Polska 00:48:25 00:48:37
1572 1771 Piotr Karcz 1988 M Gdańsk Polska 00:48:25 00:48:48
1572 4140 Marcin Wittmann 1977 M co jest dzieciak Gdynia Polska 00:48:25 00:48:53
1572 4865 Hubert Konkol 1993 M HOOAH Orle Polska 00:48:25 00:48:48
1572 5409 Ksawery Ossowski 1993 M PADŁ NA RYJ TEAM Kartuzy Polska 00:48:25 00:50:59
1572 5690 Maciej Filipski 1982 M Gdynia Polska 00:48:25 00:49:16
1572 6105 LESZEK MERING 1972 M GDYNIA Polska 00:48:25 00:43:41
1579 132 Maciej Stolarczyk 1970 M Gdańsk Polska 00:48:26 00:48:57
1579 345 bartłomiej klas 1983 M luzino Polska 00:48:26 00:49:15
1579 879 Grzegorz Jemielita 1976 M Biovico Siem Reap Kambodża 00:48:26 00:48:38
1579 1376 Michał Gomerski 1981 M KB&CF Gdynia Polska 00:48:26 00:48:44
1579 2484 Bartosz Kucharski 1971 M Smaruj Na Trening Team Gdańsk Polska 00:48:26 00:49:09
1579 3720 Tomasz Stenka 1984 M UKS Zatoka 95 Puck Puck Polska 00:48:26 00:50:59
1579 5285 Jerzy Kowalski 1968 M Elblag Polska 00:48:26 00:52:49
1579 5821 Mariusz Witczak 1981 M LKS Zantyr Sztum Sztum Polska 00:48:26 00:48:44
1587 203 Michał Drzewiecki 1975 M Wariat Team Ostróda Polska 00:48:27 00:48:38
1587 755 Bartosz Ossowski 1994 M Melobudka Kosakowo Polska 00:48:27 00:48:55
1587 1014 Artur Kotłowski 1979 M Luzino Polska 00:48:27 00:49:16
1587 2164 Mateusz Nostitz-Jackowski 1986 M MNJ TEAM Gdańsk Polska 00:48:27 00:49:03
1587 3424 Bartłomiej Dyżewski 1976 M Gdynia Polska 00:48:27 00:48:39
1587 3984 Łukasz Hetmański 1988 M CHANDLER Sopot Polska 00:48:27 00:49:15
1593 2018 Marek Kuncewicz 1976 M Suchy Dwór Polska 00:48:28 00:48:31
1593 5126 Paweł Grabiński 1981 M KB&CF Gdynia Polska 00:48:28 00:48:47
1593 5410 Robert Baranowski 1984 M G&M&R Gdynia Polska 00:48:28 00:51:01
1593 5668 Maciej Nebeling 1997 M GDYNIA Polska 00:48:28 00:49:06
1593 6068 JERZY BORKOWSKI 1957 M DĄBROWA GÓRNICZA Polska 00:48:28 00:48:29
1598 141 Grzegorz Parulski 1972 M Honda Gdynia Team Gdańsk Polska 00:48:29 00:48:35
1599 1202 Michał Rudziks 1977 M Gdynia Polska 00:48:30 00:50:11
1599 2528 Grzegorz Blachowski 1985 M Gdańsk Polska 00:48:30 00:49:07
1599 2830 Radosław Wojtal 1979 M Straszyn Polska 00:48:30 00:49:07
1599 3274 Tomasz Tyrkin 1984 M KUSY Team Gdańsk Polska 00:48:30 00:48:53
1603 441 Damian Konieczny 1985 M www.kkkancelaria.pl Gdynia Polska 00:48:31 00:48:40
1603 1366 Przemysław Smeja 1982 M Reda Polska 00:48:31 00:48:36
1603 2535 Daniel Łyś 1985 M NYPEL REDA Reda Polska 00:48:31 00:50:35
1603 3542 Piotr Dąbrowski 1968 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:48:31 00:50:45
1607 847 Piotr Studziński 1986 M Siemirowice Polska 00:48:32 00:48:38
1608 1125 Daniel Łukaszewicz 1975 M Gdańsk Polska 00:48:33 00:48:56
1608 2811 Mariusz Pilipczuk 1992 M Elbląg Polska 00:48:33 00:49:00
1608 5079 Marek Wandtke 1976 M Żekustrzewo Polska 00:48:33 00:49:04
1608 5131 Wojciech Peta 1975 M LIDER HOCKEY TEAM Gdańsk Polska 00:48:33 00:48:53