Results - Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim - Bieg Młodzika - chłopcy

Rank Bib First name Last name Year of birth Sex Team City Country Net time Gross time
1 M1369 Bartek Treder 2000 M MKS FIGHTER BUKOWINA BUKOWINA Polska 00:06:11 00:06:11
2 M1497 KONRAD BIAŁAS 2000 M GDYNIA Polska 00:06:15 00:06:15
3 M903 Paweł Dobberstein 2002 M Remus Kościerzyna Kościerzyna Polska 00:06:17 00:06:17
4 M675 JAKUB STANIAK 2001 M AZS AWF GDAŃSK GDAŃSK Polska 00:06:21 00:06:21
5 M1260 Dawid Kempa 2002 M WŁADYSŁAWOWO Polska 00:06:29 00:06:29
6 M1196 Krzysztof Peszek 2001 M Gimnazjum nr 24 w Gdyni Gdynia Polska 00:06:49 00:06:49
7 M301 Kamil Piernicki 2003 M LKS Zorza Gdynia Gdynia Polska 00:06:51 00:06:51
8 M185 Tomasz Ickowski 2002 M LKS ZORZA GDYNIA Gdynia Polska 00:06:55 00:06:55
8 M1526 WOJCIECH KUCZMIŃSKI 2001 M GDYNIA Polska 00:06:55 00:06:55
10 M1527 DAWID GRZECA 2001 M GDYNIA Polska 00:07:00 00:07:00
11 M653 Alan Bulski 2002 M WKS Flota Gdynia Polska 00:07:03 00:07:03
12 M52 Kamil Radzikowski 2003 M KP Gdynia/SP39 Gdynia Polska 00:07:04 00:07:04
12 M1510 JAKUB KLINKOSZ 2000 M MKS FIGHTER BUKOWINA Polska 00:07:04 00:07:04
14 M109 Stanisław Greczyło 2002 M ZSSO Gdynia Gdynia Polska 00:07:08 00:07:08
15 M702 Norbert Nieżorawski 2000 M Gimnazjum Katolickie w Gdyni Gdynia Polska 00:07:11 00:07:11
15 M922 Marcin Rogała 2001 M Gimnazjum nr 1 Gdynia Polska 00:07:11 00:07:11
17 M1259 Krzysztof Tabaszewski 2002 M WŁADYSŁAWOWO Polska 00:07:15 00:07:15
18 M248 Klaudiusz Piernicki 2003 M LKS Zorza Gdynia Gdynia Polska 00:07:16 00:07:16
19 M493 MACIEJ WŁOCZEWSKI 2002 M ZSSO Gdynia GDYNIA Polska 00:07:17 00:07:17
20 M845 Łukasz Buda 2001 M Gdynia Polska 00:07:18 00:07:18
21 M1262 Emil Schmidt 2002 M WŁADYSŁAWOWO Polska 00:07:20 00:07:20
22 M1132 Adrian Wójtowicz 2001 M "Królewscy" Kwidzyn Polska 00:07:22 00:07:22
23 M942 Jakub Ochnik 2000 M Gdynia Polska 00:07:24 00:07:24
24 M748 Jan Wiktor Szulc 2002 M UKS Tri-Team Rumia Rumia Polska 00:07:25 00:07:25
25 M209 PRZEMEK PLICHTA 2002 M RUMIA Polska 00:07:28 00:07:28
26 M1495 MACIEJ KACZOROWSKI 2003 M ""GALEON"" GDYNIA Polska 00:07:29 00:07:29
27 M198 Jakub Szulc 2001 M Gdańsk Polska 00:07:30 00:07:30
27 M311 Filip Bieszke 2002 M UKS7 Osowa Gdańsk Polska 00:07:30 00:07:30
29 M1508 ANDRZEJ KNOCH 2000 M MKS FIGHTER BUKOWINA Polska 00:07:31 00:07:31
30 M167 Michał Waligórski 2000 M Gdynia Polska 00:07:32 00:07:32
31 M676 Paweł Szczepański 2001 M Gimnazjum nr 11 Gdynia Gdynia Polska 00:07:41 00:07:41
32 M627 Filip Skalski 2001 M Gdynia Gimnazjum Nr 2 Gdynia Polska 00:07:42 00:07:42
33 M509 Jakub Maszota 2000 M UKS Omega Gdynia Polska 00:07:43 00:07:43
34 M113 MACIEJ KIEŁKUCKI 2003 M NORWOOD BIEGA TRĄBKI MAŁE Polska 00:07:44 00:07:44
34 M1227 Borys Ziemianowicz 2001 M Gimnazjum nr 1 Gdynia Gdynia Polska 00:07:44 00:07:44
36 M1571 SZYMON KORUBA 2001 M GDYNIA Polska 00:07:45 00:07:45
37 M503 Maciej Nowak 2000 M Gimnazjum nr 11 w Gdyni Gdynia Polska 00:07:46 00:07:46
37 M508 Łukasz Poniatowski 2000 M Gimnazujm nr 11 im. Polskich Noblistów Gdynia Polska 00:07:46 00:07:46
37 M605 Michał Beger 2002 M Padł Na Ryj Team Gdańsk Polska 00:07:46 00:07:46
37 M615 Łukasz Majewski 2000 M Gdynia Polska 00:07:46 00:07:46
41 M743 Kacper Kowalski 2001 M Gdynia Gdynia Polska 00:07:47 00:07:47
41 M972 Maksymilian Nicewicz 2002 M Nicek Gdynia Polska 00:07:47 00:07:47
43 M307 Maciej Zelewski 2003 M SP 39/Sztorm Mosty Gdynia Polska 00:07:50 00:07:50
44 M909 Dawid Tomaszek 2003 M LKS Zorza Gdynia Polska 00:07:51 00:07:51
45 M1009 Krystian Zawadzki 2001 M Gdynia Polska 00:07:52 00:07:52
46 M492 Krzysztof Konarzewski 2002 M Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia Polska 00:07:56 00:07:56
47 M540 Kacper Bieszke 2003 M mosty Polska 00:07:59 00:07:59
48 M461 BARTOSZ BRZOZOWSKI 2003 M SZKOŁA SPORTOWA NR 14 GDYNIA GDYNIA Polska 00:08:10 00:08:10
49 M944 Natan Hejmowski 2000 M Torpeda - Babie Doły Gdynia Polska 00:08:12 00:08:12
50 M1255 Konrad Gussmann 2001 M Sportowe Gimnazjum nr 9 w Gdyni Sopot Polska 00:08:14 00:08:14
51 M1275 Mateusz Warkusz 2003 M Szkoła Podstawowa 18 Gdynia Polska 00:08:15 00:08:15
52 M1029 Patryk Preuss 2001 M Wejherowo Polska 00:08:16 00:08:16
52 M1039 Mateusz Nowakowski 2000 M Gdynia Polska 00:08:16 00:08:16
52 M1507 MAREK WICHER 2001 M MKS FIGHTER ŁEBUNIA Polska 00:08:16 00:08:16
55 M281 Oskar PIETRUSZKA 2003 M Gdynia Polska 00:08:17 00:08:17
55 M1089 Maksym Szponer 2003 M Bolszewo Polska 00:08:17 00:08:17
57 M586 Kacper Sępiński 2002 M Navigators Gdynia Gdynia Polska 00:08:21 00:08:21
57 M1172 Adam Jachowicz 2000 M Gdynia Polska 00:08:21 00:08:21
59 M446 Paweł Stasiak 2001 M Gdynia Polska 00:08:23 00:08:23
60 M1408 MICHAŁ SZCZEPKOWSKI 2003 M GDYNIA Polska 00:08:35 00:08:35
61 M1341 Nicolas Bahamondes Carcamo 2001 M Gdynia Polska 00:08:36 00:08:36
62 M1360 jakub majewski 2003 M sp18 gdynia Polska 00:08:38 00:08:38
63 M1337 Michal Sztorch 2003 M Gdynia Polska 00:08:39 00:08:39
64 M610 Maksymilian Pasikowski 2003 M Grasshoppers Gdynia Gdynia Polska 00:08:41 00:08:41
64 M1153 JAKUB ŻYCZKOWSKI 2002 M RUMIA Polska 00:08:41 00:08:41
64 M1174 Mateusz Sell 2002 M Saturn Gdynia Polska 00:08:41 00:08:41
67 M325 Marek Zgrzywa 2003 M Gdańsk Polska 00:08:46 00:08:46
68 M1046 Igor Jerchewicz 2003 M Gdynia Polska 00:08:48 00:08:48
69 M1576 JAN ZIELONKA 2000 M AMICUS AR GDYNIA Polska 00:08:50 00:08:50
70 M1154 Stanisław Osika 2002 M Gdynia Polska 00:08:51 00:08:51
70 M1415 ALEKSANDER DUBIELA 2003 M GDYNIA Polska 00:08:51 00:08:51
72 M47 Jakub Koszewski 2003 M Gdańsk Polska 00:08:55 00:08:55
73 M778 Maksymilian Ziemann 2002 M Gdynia Polska 00:08:56 00:08:56
74 M1305 Olaf Rychter 2003 M Bojano Polska 00:09:01 00:09:01
75 M1418 JAKUB STRUGAŁA 2003 M GDYNIA Polska 00:09:02 00:09:02
76 M962 Paweł Czyż 2003 M KL LECHIA Gdańsk Polska 00:09:04 00:09:04
77 M1225 Michał Dalach 2003 M Sopot Polska 00:09:05 00:09:05
78 M183 Nikodem Kosiecki 2003 M Liniewo Biega Liniewo Polska 00:09:06 00:09:06
79 M1075 Gracjan Kulpa 2000 M Gdynia Polska 00:09:08 00:09:08
80 M1293 Krzysztof Korbut 2003 M Gdynia Polska 00:09:13 00:09:13
81 M166 Damian Arciuch 2002 M Gdynia Polska 00:09:22 00:09:22
82 M1580 MACIEJ GŁOGOWSKI 2003 M SP 18 GDYNIA GDYNIA Polska 00:09:24 00:09:24
83 M1477 MATEUSZ DĄBROWSKI 2002 M GDYNIA Polska 00:09:35 00:09:35
84 M129 Mikołaj Jarząbkowski 2000 M Gdańsk Polska 00:09:36 00:09:36
85 M1285 Tytus Walężak 2003 M SP 18 Gdynia Gdynia Polska 00:09:37 00:09:37
86 M174 Jakub Sobolewski 2002 M Zalewo Polska 00:09:40 00:09:40
87 M1579 KRYSTIAN WALTER 2002 M GDYNIA Polska 00:09:41 00:09:41
87 M1535 JAKUB ZIELIŃSKI 2001 M KWIDZYŃ Polska 00:09:41 00:09:41
89 M132 Adam Prokopiuk 2001 M Gdynia Polska 00:09:43 00:09:43
90 M265 Łukasz Jankowiak 2003 M Koleczkowo Polska 00:09:44 00:09:44
91 M291 Jakub Nowak 2001 M Gimnazjum 11 Gdynia Polska 00:09:48 00:09:48
92 M642 Kacper Główczewski 2003 M Gdynia Polska 00:09:56 00:09:56
93 M1001 Wiktor Butowski 2001 M Skla Sopot straszyn Polska 00:09:57 00:09:57
94 M275 Juliusz Stokrocki 2003 M Sp.12 Gdańsk/Hiszpańska Inkwizycja Gdańsk Polska 00:09:58 00:09:58
95 M1165 Michał Kaczmarek 2002 M Gdańsk Polska 00:10:05 00:10:05
96 M1274 Bartosz Zając 2003 M sp18 Gdynia GDYNIA Polska 00:10:06 00:10:06
97 M1071 Damian Długosz 2003 M SP 18 Gdynia Reda Polska 00:10:34 00:10:34
98 M398 Arkadiusz Grabkowski 2003 M Elbląg Polska 00:11:09 00:11:09
99 M226 Dominik Sarniak 2003 M Gdynia Polska 00:11:42 00:11:42
Top