Terenowa Masakra - X edycja - 5 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Gadżet
1001 Pawel Adach 1983 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1002 Julia Adamczewska 2001 Wągrowiec Czerwony Smok Wągrowiec 13:40 ultra fajny
1003 Mateusz Adamiec 1992 Dąbrowa Chełmińska Księżniczki i Ogry 12:00 ultra fajny
1004 Agnieszka Adamska 1989 Bydgoszcz 14:00
1005 Karol Aleksandrowicz 1989 Grudziądz 12:20 bardzo fajny
1006 Kacper Alichniewicz 1982 Brzoza Majkuś Myślęcinek 11:40 ultra fajny
1007 Dominika Andrysiak 1993 Bydgoszcz 9:40
1008 Bartek Antolak 2001 Lisewo Chłopaki nie płaczą 13:20
1009 Marcin Aptacy 1988 Warszawa Ławeczka 12:20 ultra fajny
1010 Damian Aptowicz 1994 Bydgoszcz Mistrzowie Pasji 11:00 ultra fajny
1011 Piotr Balik 1990 Bydgoszcz Almost Avengers 12:40 bardzo fajny
1012 Sebastian Baran 1978 Nakło nad Notecią Cierpliwi 9:40 ultra fajny
1013 Rafał Baran 1979 Inowrocław Cierpliwi 9:40 ultra fajny
1014 Tomasz Baranek 1988 Bydgoszcz Marne Szanse 11:40 bardzo fajny
1015 Kowalik Bartłomiej 2001 Bydgoszcz Budujemy formę 13:00 ultra fajny
1016 Szymon Bartnik 2001 Unisław JW Runners 13:40
1017 Karolina Baugmart 2002 Błądzim OSP Bładzim 11:00 bardzo fajny
1018 Agnieszka Bauza 1998 Wągrowiec Czerwony Smok Wągrowiec 13:40 ultra fajny
1019 Anna Bączkowska 1983 Białe Błota Mistrzowie Pasji 11:00 ultra fajny
1020 Maciej Bednarek 1972 Bydgoszcz NIE-dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1021 Aleksander Bednarek 2002 Bydgoszcz NIE - dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1022 Mateusz Bednarek 1999 Bydgoszcz 14:20 ultra fajny
1023 Jakub Bednarek 1998 Kcynia 14:20 ultra fajny
1024 Krzysztof Bednarek 1986 Szubin 13:40
1025 Tomasz Belczyński 1990 Nakło nad Notecią ARRK 13:00 ultra fajny
1026 Damian Berenda 1978 Bydgoszcz 11:20
1027 Łukasz Beszczyński 1990 Chełmno 13:40
1028 Monika BIałkowska 1980 Bydgoszcz Wataha 9:20 ultra fajny
1029 Magdalena Białkowska 1993 Bydgoszcz 9:40
1030 Radosław Białkowski 1977 Bydgoszcz Wataha 9:20 ultra fajny
1031 Aleksandra Białobrzeska 1995 Warszawa Ławeczka 12:20 ultra fajny
1032 Mateusz Białobrzeski 1989 Warszawa Ławeczka 12:20 ultra fajny
1033 Kamil Biela 1996 Bydgoszcz Błotne Guźce 11:20 ultra fajny
1034 Tomasz Bielawski 1983 Złotniki Kujawskie 11:00 bardzo fajny
1035 Agnieszka Biesek 1991 Świecie inwazja jajników 12:00 bardzo fajny
1036 Eliza Binkowska 1997 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1037 Borys Binkowski 1997 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1038 Łukasz Bińkowski 1986 Grudziądz Nie-dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1039 Dominika Birnbaum 1998 Bydgoszcz Mistrzowie Pasji 11:00 ultra fajny
1040 Bartosz Bizon 1986 Bydgoszcz 14:20
1041 Michał Błaszak 1999 Szostka - 10:40
1042 Dariusz Błażejewski 1968 Świecie Gazownicy 11:20 ultra fajny
1043 Dorota Błędowska 1982 Toruń CERVIANIE 10:40
1044 Adam Błędzki 1987 Lubasz Lubasz 9:40
1045 Mateusz Błoch 1990 Bydgoszcz Cognifide 14:00 bardzo fajny
1046 Magdalena Bobecka 1994 Bydgoszcz 14:20
1047 Karolina Bogdanów 1989 Bydgoszcz Mistrzowie Pasji 11:00 ultra fajny
1048 Maciej Bonas 2001 Stolno Chłopaki nie płaczą 13:20 ultra fajny
1049 Sebastian Bonna 1981 Koronowo Piękni i bestie 9:20
1050 Przemysław Bonna 1978 Wtelno "Ramię w ramię team" 11:40 ultra fajny
1051 Marcelina Bonna-Młodzieniewska 1983 Koronowo "Ramię w ramię team" 11:40 ultra fajny
1052 Damian Bończyk 1979 Bydgoszcz iGAL 12:40 ultra fajny
1053 Sebastian Borek 1989 Chełmno PILARZE 11:00
1054 Adam Borkowski 1972 Bydgoszcz Tadbud Kantarowski 11:40 bardzo fajny
1055 Olimpia Borowska 1990 Białe błota 14:20
1056 Mateusz Borowski 1990 Bydgoszcz Marne Szanse 11:40 bardzo fajny
1057 Mateusz Boruch 1990 Toruń Kopel Running Team 12:20 bardzo fajny
1058 Dawid Brosz 1994 Toruń Budujemy formę 13:00 ultra fajny
1059 Maciej BRUKARZEWICZ 1984 Toruń 14:00
1060 Magdalena Brygman 1989 Osie ATOMRÓWKI 11:40 ultra fajny
1061 Tomasz Bryksa 1975 Bydgoszcz Stowarzyszenie Extremalni 12:20
1062 Dominik Bryl 1987 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1063 Bartosz Brzeziński 1993 Białe Błota 12:20
1064 Przemek Brzeziński 1987 Solec kujawski 13:40
1065 Anna Buczkowska 1980 Grudziądz 12:20 bardzo fajny
1066 Sebastian Bugaj 1971 Jagodowo 9:40 bardzo fajny
1067 Piotr Bugaj 2000 Jagodowo 9:40 bardzo fajny
1068 Jakub Bugajski 1989 Bydgoszcz Mistrzowie Pasji 11:00 ultra fajny
1069 Patryk Bugowski 1994 Bydgoszcz MAŁY i BESTIA 14:00
1070 Rafał Bukowski 1981 Grudziądz 11:20 ultra fajny
1071 Patryk Buliński 1996 Bydgoszcz QuikCombo 10:00 ultra fajny
1072 Jędrzej Buliński 1999 Strzyżawa Stunt do Tamtund 12:00
1073 Beata Bulwin 1992 Sejny 10:40 bardzo fajny
1074 Artur Burchard 1971 Bydgoszcz MisieŻulisie 13:20 bardzo fajny
1075 Gaweł Burzyński 1985 Nowa Wieś Wielka TRIBO 12:20 bardzo fajny
1076 Piotr Butrym 1981 Bydgoszcz MisieŻulisie 13:20 bardzo fajny
1077 Mariusz Bylica 1998 Wabcz 33 13:40
1078 Mikołaj Ceranek 1998 Wągrowiec Czerwony Smok Wągrowiec 13:40 ultra fajny
1079 Bartosz Chajdas 1996 Bydgoszcz 14:20 ultra fajny
1080 Vitali Chernyshev 1990 Złotniki Kujawskie 11:00 bardzo fajny
1081 Dawid Chmarzyński 1995 Świecie Street Workout Świecie 13:40 ultra fajny
1082 Bożena Chmielecka 1961 Kruszwica Rozbiegana Kruszwica 9:40
1083 Marcin Chmielewski 1984 Warszawa 9:20 bardzo fajny
1084 Marcin Chojecki 1984 Bydgoszcz MisieŻulisie 13:20 bardzo fajny
1085 Wioletta Cholewczyńska 1979 Niedola Kaźmierowo BIega 9:40 bardzo fajny
1086 Edwin Cholewczyński 1976 Niedola Kaźmierowo biega 9:40 bardzo fajny
1087 Julia Choukhvicheva 1984 Bydgoszcz Nie-dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1088 Hubert Chudański 1985 Maksymilianowo TOPOLINSKI.PL 9:40 ultra fajny
1089 Dariusz Chwalisz 1999 Kobylnica - 10:40
1090 Robert Cibor 1990 Warszawa Ławeczka 12:20 ultra fajny
1091 Martyna Cichocka 1987 Gdańsk Kontener Formy 13:20
1092 Dawid Cichus 1993 Bydgoszcz Nordic Logistics Polska 13:40 ultra fajny
1093 Dawid Cielepak 1985 Koronowo Fristom 10:00 bardzo fajny
1094 Agnieszka Ciesielaka 1981 Nakło nad Notecią I gira się kręci 10:00 bardzo fajny
1095 Marcin Ciesielski 1981 Bydgoszcz Reha-Ort Złotów 10:00 ultra fajny
1096 Katarzyna Cieszyńska 1971 Bydgoszcz BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
1097 Radosław Cieślak 1984 Nowa Wieś Wielka TRIBO 12:20 bardzo fajny
1098 Justyna Cieślakiewicz 1993 Poznań 12:40
1099 Karol Cieślewicz 1979 Bydgoszcz OlafCrew 11:20
1100 Łukasz Cieślicki 1990 Ostromecko Mediasystem 10:40 ultra fajny
1101 Michał Ciorkowski 1991 Solec Kujawski ENTEO 13:40 bardzo fajny
1102 Anna Codro 1982 Łochowice CGH Polska Team 11:40 ultra fajny
1103 Łukasz Codro 1981 Łochowice CGH Polska Team 11:40 ultra fajny
1104 Karol Cygan 1988 Bydgoszcz Envio Group Crew 14:00 ultra fajny
1105 Jagoda Czajkowska 1993 Bydgoszcz KRRA 13:00 bardzo fajny
1106 Tomasz Czaplewski 1979 Koronowo iGAL 12:40 ultra fajny
1107 Viktor Czapliński 1983 Bydgoszcz Lecę Bo Chcę 14:00 ultra fajny
1108 Patryk Czarnecki 1991 Kłębowiec 10:00 bardzo fajny
1109 Dominik Czarnecki 1995 Wałcz 10:00 bardzo fajny
1110 Krzysztof Czechanowski 1991 Janikowo 11:40
1111 Anna Czerkawska-Śledzik 1981 Bydgoszcz Cognifide 14:00 bardzo fajny
1112 Piotr Czerniejewski 1974 Lipniki Gazownicy 11:20 ultra fajny
1113 Maciej Czubek 1992 Bydgoszcz Jagodowa Stajenka 12:20
1114 Marta Czubek 1993 Bydgoszcz Jagodowa Stajenka 12:20
1115 Agata Czyżak 1981 Bydgoszcz 11:40 bardzo fajny
1116 Emilia Czyżykowska 1996 Toruń Holly 11:00
1117 Jarosław Ćwikliński 1964 Bydgoszcz Colorado Pizza Express 10:00
1118 Sebastian Ćwikliński 1976 Bydgoszcz Colorado Pizza Express 10:00
1119 Marta Dadok 1984 Bydgoszcz Envio Group Crew 14:00 ultra fajny
1120 Joanna Daleszczyk 1990 Bydgoszcz Envio Group Crew 14:00 ultra fajny
1121 Katarzyna Damrath 1999 Osie Oski Team 12:40
1122 Tomasz Daniel 1980 Bydgoszcz Wataha 9:20 ultra fajny
1123 Magdalena Daniel 1980 Bydgoszcz Wataha 9:20 ultra fajny
1124 Jakub Danielewski 1991 Bydgoszcz 11:20
1125 Marcin. Daniszewski 2000 drzonowo aktywne lisewo 12:00 bardzo fajny
1126 Justyna Dankowska 1980 Toruń Swędzące Mordy 12:00 ultra fajny
1127 Daniel Dankowski 1980 Toruń Swędzące Mordy 12:00 ultra fajny
1128 beata dądelska 1986 lisewo aktywne lisewo 12:00 bardzo fajny
1129 Waldemar Deja 1982 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1130 Wojtek Deptuła 1953 Bydgoszcz POWOLNIAKI 12:20 bardzo fajny
1131 Mateusz Deręgowski 2000 Drzycim 13:20 bardzo fajny
1132 Łukasz Deron 1989 Karolewo 13:40 bardzo fajny
1133 Martyna Dębska 1993 Kwidzyn 13:20
1134 Szymon Dębski 1989 Bydgoszcz 13:20
1135 Ana Dolata 1985 Czapury 11:00
1136 Jadwiga Domagalska 1986 Rybieniec 12:00
1137 Monika Domalewska 1978 Złotoria RUNMONIARUN 12:00 ultra fajny
1138 Michał Domański 1989 Bydgoszcz Colorado Pizza Express 10:00
1139 Paweł Domzała 1975 Gdynia Kontener Formy 13:20
1140 Karolina Draber 2000 Runowo Krajeńskie 14:20
1141 Jakub Dreliszak 1990 Bydgoszcz QuikCombo 10:00 ultra fajny
1142 Kinga Dreliszak 1990 Gdańsk QuikCombo 10:00 ultra fajny
1143 Arkadiusz Dreliszak 1973 Inowrocław QuikCombo 10:00 ultra fajny
1144 Robert Drelowiec 1990 Kąkolewnica Ławeczka 12:20 ultra fajny
1145 Robert Drewek 1988 Chojnice 11:00
1146 Paweł Drewka 1989 Siemkowo OSP Bładzim 11:00 bardzo fajny
1147 Anna Drozdowska 1975 Barcin Vendel 12:40
1148 Ewelina Drumińska 1993 Bydgoszcz Reha-Ort Złotów 10:00 ultra fajny
1149 Kinga Dryjańska 1995 Inowrocław Przecinaki 11:40 bardzo fajny
1150 Rafał Dudek 1989 Topola Reha-Ort Złotów 10:00 ultra fajny
1151 Jacek Duliński 1975 Niemcz iGAL 12:40 ultra fajny
1152 Andrzej Dunaj 1985 Janikowo Przecinaki 12:00
1153 Maciej Durlak 1995 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1154 Agnieszka Durma 1995 Bydgoszcz QuikCombo 10:00 ultra fajny
1155 Mariusz Duszyński 1986 Grębocin 10:40
1156 Sebastian Duszyński 1985 Grebocin Cieniasy 10:40
1157 Katarzyna Dworzecka 1979 Bydgoszcz Jagodowa Stajenka 12:20 bardzo fajny
1158 Sandra Dykiel 1994 Bydgoszcz MAŁY i BESTIA 14:00
1159 Arkadiusz Dymek 1977 Chodzież 10:40
1160 Marta Dymowska 1995 Toruń 14:20
1161 Piotr Dymowski 1971 Toruń 14:20
1162 Filip Dymowski 1999 Toruń 14:20
1163 Kazimierz Dzięcioł 1991 Bydgoszcz Envio Group Crew 14:00 ultra fajny
1164 Przemysław Dzięciołowski 1977 Bydgoszcz Lecę Bo Chcę 14:00 ultra fajny
1165 Łukasz Dzięciołowski 1993 Bydgoszcz Nordic Logistics Polska 13:40 ultra fajny
1166 Daniel Eckert 1995 Wielki Komorsk 11:20 ultra fajny
1167 Agnieszka Ejmond 1989 Murowaniec Megamocni 10:00
1168 Robert Empel 1980 Dragacz Deaf 13:00
1169 Monika Empel 1979 Dragacz Deaf 13:00
1170 Sebastian Fabiś 1977 Czarna Woda mudRunners 11:00
1171 Michalina Fac 1988 Nakło nad Notecią 12:20 bardzo fajny
1172 Dawid Falkowski 1992 Toruń Mroczne wilki 13:20
1173 Cecylia Fazel 1988 Kowalewo Gawrony 11:00
1174 Michał Fechner 1993 Piła 10:00 bardzo fajny
1175 Natalia Fedek 1989 Bydgoszcz 9:20 bardzo fajny
1176 Adrian Figmąka 1991 Wyrzysk Reha-Ort Złotów 10:00 ultra fajny
1177 Patryk Filipek 1990 Bydgoszcz Jagodowa Stajenka 12:20 bardzo fajny
1178 Jakub Firlej 1993 Bożejewiczki 12:20 bardzo fajny
1179 Wojciech Flinik 1995 Bydgoszcz 11:40
1180 Karolina Florkowska 1992 Toruń 10:40
1181 Bożena Fołda 1990 Inowrocław 12:20 bardzo fajny
1182 Sławomir Fordon 1969 Bydgoszcz BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
1183 Paula Frankowska 1996 Bydgoszcz Błotne Guźce 11:20 ultra fajny
1184 Beata Fratczak 1980 Solec Kujawski Gotowi(cz) na wszystko 13:20 bardzo fajny
1185 Miłosz Frontczak 1995 Nowa Wieś Wielka TRIBO 12:20 bardzo fajny
1186 Edyta Fuks - Angielczyk 1993 BYDGOSZCZ ULANI 10:40 bardzo fajny
1187 Michał G 1988 Bydgoszcz 13:40
1188 Michał Gabiński 1997 Klonowo ATOMRÓWKI 11:40 ultra fajny
1189 Oskar Gaca 1999 Bydgoszcz 10:40
1190 Krzysztof Gaca 1974 Bydgoszcz 10:40
1191 Paula Gacka 1999 Sicienko Lupus Team 9:20 ultra fajny
1192 Izabela Gackowska 1987 Bydgoszcz Pobiegusy 12:00
1193 Maciej Gajdziński 1991 Myślęcinek 12:40
1194 Krystian Gajewski 1997 Bydgoszcz #palimykalorie 12:40
1195 Kamil Galicki 1995 Sicienko Lupus Team 9:20 ultra fajny
1196 Jakub Gałecki 1988 Bydgoszcz 10:00
1197 Monika Gałęcka 1975 Bydgoszcz Majkuś Myślęcinek 11:40 ultra fajny
1198 Alex Gałęcki 1996 Bydgoszcz Majkuś Myślęcinek 11:40 ultra fajny
1199 Michalina Garnik 1999 Bydgoszcz 14:20 ultra fajny
1200 Anna Garsztka 1971 Głogowo Truchtające Grażyny 11:00 bardzo fajny
1201 Dominika Garsztka 2000 Głogowo Truchtające Grażyny 11:00 bardzo fajny
1202 Magdalena Gawarkiewicz 1978 Bydgoszcz NIE-dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1203 Michał Gawiński 1975 Bydgoszcz CGH Polska 11:40 ultra fajny
1204 Wojciech Gawron 1991 Królikowo Gawrony 11:00
1205 Piotr Gawron 1996 Królikowo Gawrony 11:00
1206 Mikołaj Gawrych 1996 Bydgoszcz 14:20 ultra fajny
1207 Martyna Gazda 1999 Bydgoszcz 14:20
1208 Gunter Genswüger 1997 Mgoszcz aktywne lisewo 12:00 bardzo fajny
1209 Nina Gesinowska 1986 Bydgoszcz Envio Group Crew 14:00 ultra fajny
1210 Kornelia Gębicka 1993 Bydgoszcz szybcy i wściekli 14:00 ultra fajny
1211 Daniel Gibała 1988 Naklo nad Notecia CGH Polska Team 11:40 ultra fajny
1212 Mateusz Gierlicki 1996 Gzin Księżniczki i Ogry 12:00 ultra fajny
1213 Michał Ginter 1988 Bydgoszcz 10:00
1214 Justyna Glama 1996 Cekcyn ATOMRÓWKI 11:40 ultra fajny
1215 Maciej Glander 1998 Trzebciny ATOMRÓWKI 11:40 ultra fajny
1216 Natalia Glaza 1989 Grudziądz 11:20 ultra fajny
1217 Wojciech Glaza 1978 Grudziądz 11:20
1218 Michał Glazik 1987 Bydgoszcz Nordic Logistics Polska 13:40 ultra fajny
1219 Bartłomiej Gliniecki 1992 Bładzim OSP Bładzim 11:00 bardzo fajny
1220 Anna Gliszewska 1988 Wyrzysk 9:40 bardzo fajny
1221 Julia Głowacka 1998 Gdańsk Leszcze 14:20 bardzo fajny
1222 Krzysztof Głowacki 1985 Łochowo 14:00 bardzo fajny
1223 Kacper Głowacki 1997 Bydgoszcz Budujemy formę 13:00 ultra fajny
1224 Arkadiusz Gmaj 1977 Bydgoszcz Mediasystem 10:40 ultra fajny
1225 Krzysztof Gołębiewski 1989 Bydgoszcz Puriteam 13:00 bardzo fajny
1226 Przemek Gorzechowski 1976 Bydgoszcx 666 10:00
1227 Szymon Gorzka 1995 N. MIASTO LUBAWSKIE 9:40 ultra fajny
1228 Justyna Gosk 1982 Krobia 9:20
1229 Inga Gotowalska 1995 Rojewo Nordic Logistics Polska 13:40 ultra fajny
1230 Mariusz W. Gotowicz 1962 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko 13:20 bardzo fajny
1231 Joanna Gotowicz 1995 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko 13:20
1232 Szymon Górecki 1998 Ostromecko Stunt do Tamtund 12:00
1233 Sławomir Górecki 1992 Bydgoszcz ARRK 13:00 ultra fajny
1234 Łukasz Górny 1990 Zamość Pobiegusy 12:00
1235 Dawid Górski 1991 Koronowo FRISTOM 10:00 bardzo fajny
1236 Przemysław Górzyński 1986 Bydgoszcz 10:40
1237 Marta Gracz 1995 BYDGOSZCZ 9:40 ultra fajny
1238 Martin Graczewski 1999 Berlin Pynchowo 12:00 bardzo fajny
1239 Wioleta Grajewska 1981 Gostyń Wataha łączy nas bieganie 9:40
1240 Krzysztof Granatowski 1960 Bydgoszcz ENTEO 13:40 bardzo fajny
1241 Marcin Gratkowski 1993 Dąbrowa Chełmińska Księżniczki i Ogry 12:00 ultra fajny
1242 Anna Grochowska 1987 Bydgoszcz #naostatniachwile 14:20 bardzo fajny
1243 Grzegorz Groskop 1991 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 12:00 bardzo fajny
1244 Aleksandra Gruszczyńska 1999 Toruń 14:20
1245 Sławomir Gruszka 1982 bydgoszcz Psychiczni 12:20 bardzo fajny
1246 Justyna Grużewska 1981 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1247 Jarosław Grużewski 1981 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1248 Karol Gryta 1989 Wudzynek NIEprofesjonalni TEAM 10:00 ultra fajny
1249 Maja Grzechowiak 1993 Ślesin KRRA 13:00 bardzo fajny
1250 Łukasz Grzesiak 1991 Świecie Street Workout Świecie 13:40 ultra fajny
1251 Agata Grzybowska 1994 Bydgoszcz Artysty vol.2 11:00
1252 Marcelina Grzybowska 1991 Bydgoszcz 10:40 bardzo fajny
1253 Patrycja Grzybowska 1997 Kcynia 13:20
1254 Tomek Grzybowski 1981 Murowaniec Megamocni 10:00
1255 Radosław Gudell 1976 Bydgoszcz Grupa Moderator 10:40 bardzo fajny
1256 Emilia Gudell 2001 Bydgoszcz Grupa Moderator 10:40 bardzo fajny
1257 Wiktor Guryn 1983 Bydgoszcz Zielony Pelikan 12:40
1258 Anna Gurzyńska 1980 Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz 14:00
1259 Rafał Guss 1991 Bydgoszcz ARRK 13:00 ultra fajny
1260 Marcin Gutowski 1982 Bydgoszcz 12:40
1261 Wojciech Guza 1987 Bydgoszcz Fristom 10:00 bardzo fajny
1262 Sławek Guzek 1984 Bydgoszcz 13:20
1263 Andrzej Guziński 1986 Solec kujawski 13:40
1264 Bartosz Gwizdała 1982 Bydgoszcz 13 Friends 11:00 ultra fajny
1265 Krzysztof Gzella 2001 Osie Oski Team 12:40
1266 Anna Hadrysiak 1992 Bydgoszcz 11:00 bardzo fajny
1267 Kajetan Hadzik 1991 Bydgoszcz 10:40 bardzo fajny
1268 Aleksander Hałas 1985 Bydgoszcz Besspol 13:00
1269 Martyna Hamzik 1992 Gniezno Sportowi fajterzy 11:00
1270 Marcin Handke 1981 Gostyń Wataha łączy nas bieganie 9:40
1271 Dariusz Hapka 1989 Chojniczki 11:40
1272 Aneta Hapka 1996 Chojniczki 11:40
1273 Michał Haraszkiewicz 1998 Koronowo 14:20 ultra fajny
1274 arkadiusz heberlejn 1976 Wąbrzeźno 13:00 bardzo fajny
1275 Anna Heberlejn 1982 Wabrzezno 13:00
1276 Marcin Hebisz 1980 Inowrocław Cierpliwi 9:40 ultra fajny
1277 Monika Hein 1994 ŚWIECIE 9:40 ultra fajny
1278 Paweł Hein 1996 Świecie Gazownicy 11:20 ultra fajny
1279 Hubert Herba 1999 Bytkowice 14:20 ultra fajny
1280 Marcin Hetzig 1979 Łochowo CGH Polska 11:40 ultra fajny
1281 Fabian Hiller 1995 KOTOMIERZ Po piwku 12:00 bardzo fajny
1282 Łukasz Holka 1980 Murowaniec Megamocni 10:00
1283 Paulina Holka 1980 Murowaniec MUKS REKIN BYDGOSZCZ 10:00
1284 Magdalena Homa 1981 Grudziądz 11:20 ultra fajny
1285 Natalia Idzińska 1987 Bydgoszcz BSB 13:00 ultra fajny
1286 Maciej Iwanicki 1978 Bydgoszcz Mocni w gębie 12:40
1287 Marek Iwicki 1991 Wilcze iGAL 12:40 ultra fajny
1288 Jakub Izydorczyk 1996 Brzoza 14:20 ultra fajny
1289 Łukasz Izydorski 1989 Ryńsk 12:40
1290 Magdalena Jabłońska 1978 Czersk Śliwickie Babeczki 12:40 bardzo fajny
1291 Michał Jachimowski 1983 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1292 Artur Jagodziński 1982 Bydgoszcz 11:20
1293 Piotr Jakubaszek 1981 Nowa Wieś Wielka TRIBO 12:20 bardzo fajny
1294 Piotr Jakubiak 1985 Murowaniec Lecę bo Chcę 14:00 ultra fajny
1295 Tomasz Janczur 1985 Solec kujawski 13:40
1296 Karolina Janiak 1995 Bydgoszcz 13:20 bardzo fajny
1297 Arkadiusz Janik 1994 Bydgoszcz Reha-Ort Złotów 10:00 ultra fajny
1298 Mateusz Jankowiak 1987 Gniezno Sportowi Fajterzy 11:00
1299 Radosław Jankowiak 1984 Bydgoszcz Gazownicy 11:20 ultra fajny
1300 Joanna Jankowska 1989 Bydgoszcz 10:40
1301 Adam Jankowski 1978 Dąbrowa Chełmińska DCH 9:20 bardzo fajny
1302 Karolina Janowicz 1994 Bydgoszcz 9:40 ultra fajny
1303 Jakub Janowski 1995 ŚWIECIE ULANI 10:40 bardzo fajny
1304 Magdalena Januszewska 1984 Toruń 13 Friends 11:00 ultra fajny
1305 TOMASZ JANUSZEWSKI 1994 TUCHOLA PAINTBALL ML BYSŁAW 12:20
1306 Justyna Jarlaczyk 1980 Mogilno Extremalni 12:40
1307 Marek Jaroch 1988 Chełmno Leszcze 14:20 bardzo fajny
1308 Krzysztof Jarosz 1992 Bydgoszcz Nosacze 9:20
1309 Przemysław Jaroszewski 1977 Bydgoszcz BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
1310 Monika Jasińska 1986 Toruń CERVIANIE 10:40
1311 Jakub Jasiński 1987 Bydgoszcz BSB 13:00 ultra fajny
1312 Mateusz Jaskot 1997 Witoldowo FRISTOM 10:00 bardzo fajny
1313 Danuta Jaskowska-Pawska 1973 Kończewice 39 13:40 bardzo fajny
1314 Marcin Jaskólski 1992 Bydgoszcz BAZZARS 11:20
1315 Dominika Jastrzębska 1992 Bydgoszcz KRRA 13:00 bardzo fajny
1316 Wojciech Jaszczyszyn 1981 BYDGOSZCZ 9:40 ultra fajny
1317 Michał Jaśkowiak 1984 Wągrowiec 12:40
1318 Aleksandra Jaworska 1989 Niedola Kaźmierowo biega 9:40 bardzo fajny
1319 Leszek Jaworski 1982 Niedola 9:40 bardzo fajny
1320 Janusz Jaźwiński 1990 Bydgoszcz Inspekcja Sanitarna 12:40
1321 Jarosław Jeleń 1986 Bydgoszcz 12:40
1322 Natalia Jelińska 1991 Zlotniki Kujawskie Lecę Bo Chcę 14:00 ultra fajny
1323 Dawid Jelitto 1978 Gdańsk Mistrzowie Pasji 11:00 ultra fajny
1324 Mateusz Józefczyk 1991 Bydgoszcz BSB 13:00 ultra fajny
1325 Izabela Jóźwiak 1981 Bydgoszcz CGH Polska Team 11:40 ultra fajny
1326 Joanna Judkowiak 1984 Bydgoszcz Księżniczki i Ogry 12:00 ultra fajny
1327 Mirka Jurga 1977 Murowana Goślina 12:40
1328 Adam Juszczyk 1984 bydgoszcz Psychiczni 12:20 bardzo fajny
1329 Mirosław Juszczyk 1990 Osówiec 12:20 bardzo fajny
1330 Karolina Juszczyk 1990 Osówiec 12:20 bardzo fajny
1331 Grzegorz Juśkiewicz 1975 Grudziądz Crossbox 13:40
1332 Wojciech K 1986 Bydgoszcz 666 10:00
1333 Magdalena Kabat 1992 Bydgoszcz FitCollective 14:00 ultra fajny
1334 Wojciech Kachel 1986 Łobżenica 14:00
1335 Daniel Kacprowicz 1998 Toruń Byle dobiec 11:20 bardzo fajny
1336 Agnieszka Kacprowicz 1975 Toruń 11:20 bardzo fajny
1337 Adam Kacprowicz 2001 Toruń Byle dobiec 11:20 bardzo fajny
1338 Jacek Kaczmarek 1993 Gogolinek Psychiczni 12:20
1339 Rafał Kaczmarek 1998 Nakło nad Notecią Cierpliwi 9:40 ultra fajny
1340 Patryk Kaczmarek 1994 Nakło nad Notecią Cierpliwi 9:40 ultra fajny
1341 Daria Kalemba 1992 Zamość Laureola Fitness 9:40
1342 Karolina Kalich 1990 Bydgoszcz 13 Friends 11:00 ultra fajny
1343 Jordan Kaluba 1984 Jagodowo Jagodowa Stajenka 12:20 bardzo fajny
1344 Mirosław Kamasz 1997 Niemcz Calistenics academy 11:40
1345 Monika Kamińska 1984 Bydgoszcz Grupa Moderator 10:40 bardzo fajny
1346 Bogna Kamionko-Ciechanowska 1978 Bydgoszcz Budujemy formę 13:00 ultra fajny
1347 Adam Kaniewski 1976 Kobylarnia Lecę Bo Chcę 14:00 ultra fajny
1348 Marcin Kański 1984 Bydgoszcz Puriteam 13:00 bardzo fajny
1349 Małgorzata Kaplar-Pawluk 1976 Białe Błota Gazownicy 11:20 ultra fajny
1350 Rafał Karaszewski 1989 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1351 Paweł Karbownik 1997 Dąbrowa Chełmińska Stunt do Tamtund 12:00
1352 Artur "Kiler" Kardacz 1978 Toruń Swędzące Mordy 12:00 ultra fajny
1353 Karolina Kardacz 1981 Toruń Swędzące Mordy 12:00 ultra fajny
1354 Michał Karpiński 1985 Toruń 13:20 bardzo fajny
1355 Sławomir Karwowski 1977 Grudziądz UP_Grudziądz ZODIAK 12:40
1356 Angelika Kasperek 1997 Bydgoszcz Forest Workout 9:20
1357 Paweł Kasprzak 1999 Ciele Błotne Guźce 11:20 ultra fajny
1358 Róża Kasprzykowska 1993 Bydgoszcz BSB 13:00 ultra fajny
1359 Marek Kaszuba 1982 Bydgoszcz 11:00 bardzo fajny
1360 Martyna Kawałkowska 1994 Bydgoszcz Frechowe Glajdy 14:00 bardzo fajny
1361 Joanna Kawka 1996 Złotniki Kujawskie Pynchowo 12:00 bardzo fajny
1362 Jowita Kaźmierczak 1991 Bydgoszcz 13:20 bardzo fajny
1363 Krzysztof Kaźmierczak 1982 Bydgoszcz 13:20
1364 Maciej Kaźmierczak 1997 Żołędowo Nordic Logistics Polska 13:40 ultra fajny
1365 Kaziu Kaźmierski 1986 Nowa Wieś Wielka TRIBO 12:20 bardzo fajny
1366 Leszek Kemnitz 1979 Nakło nad Notecią Cierpliwi 9:40 ultra fajny
1367 Łukasz Kęsik 1997 Warszawa Ławeczka 12:20 ultra fajny
1368 Michał Kiciński 1981 Bydgoszcz 3NSB 13:40
1369 Marta Kieżuń 1986 Gorzów Wielkopolski 9:40
1370 Marta Kinowska 1985 Nakło nad Noteci a CGH Polska Team 11:40 ultra fajny
1371 Agnieszka Klamra 1981 Ciele Wataha 9:20 ultra fajny
1372 Karol Kacper Klamra 1981 Ciele Wataha 9:20 ultra fajny
1373 Marta Kleina 1986 Bydgoszcz GardenFlora 13:00
1374 Aleksandra Klemensiak 1994 Bydgoszcz 11:40 bardzo fajny
1375 Beata Klimkiewicz 1975 Gdynia 13:40
1376 Jakub Klinicki 1995 Łochowo ARRK 13:00 ultra fajny
1377 Radosław Kluczyński 1992 Bydgoszcz 11:20
1378 Hanna Kłos 1985 Janikowo Przecinaki 11:40 bardzo fajny
1379 Cezary Kłos 1991 Ciechocinek 10:00
1380 Marta Kłys 2000 Wudzyn Fristom 10:00 bardzo fajny
1381 Anetta Knitter 1973 Bydgoszcz BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
1382 Karina Knitter 1981 Bydgoszcz BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
1383 Kamila Koczorowska 1987 Bydgoszcz KamKoc 9:40
1384 Karol Kogut 1984 Bydgoszcz Forest Workout 9:20
1385 Marcin Kojro 1989 Toruń 13:20 bardzo fajny
1386 Paweł Kolasiński 1996 Osielsko PO7EBANI 11:00 bardzo fajny
1387 Katarzyna Kolczyńska 1993 Bydgoszcz Envio Group Crew 14:00 ultra fajny
1388 Przemysław Kołaczyński 1983 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1389 Justyna Kołecka 1987 Chełmno 12:00
1390 Mateusz Kołodziejczyk 1996 Chodzież 10:40
1391 Kacper Kołodziejski 1994 Bydgoszcz BAZZARS 11:20
1392 Anna Kominek 1997 Warszawa Spectrum Team 9:20
1393 Waldemar Konera 1964 Poznań 13 Friends 11:00 ultra fajny
1394 Olha Konera 1972 Poznań 13 Friends 11:00 ultra fajny
1395 Roman Kontowicz 1984 Toruń Taktyczni Kałduniarze 9:20 ultra fajny
1396 Magdalena Kordas 1971 Bydgoszcz Nie-dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1397 Marcin Korpal 1985 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1398 Alina Kortas 1992 Bydgoszcz KRRA 13:00 bardzo fajny
1399 Brygida Kosch 1974 Śliwice Śliwickie Babeczki 12:40 bardzo fajny
1400 Jacek Kosiak 1971 Bydgoszcz Tadbud Kantarowski 11:40 bardzo fajny
1401 Zbigniew Kosiak 2001 Bydgoszcz Tadbud Kantarowski 11:40 bardzo fajny
1402 Maja Kosińska 1993 Bydgoszcz Nordic Logistics Polska 13:40 ultra fajny
1403 Michael Kosiński 1993 Bydgoszcz Harpagan Runners 9:40
1404 Dariusz Kosmider 1978 Bydgoszcz Nie-dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1405 Maria Kosowska 1995 Torun 14:00
1406 Zuzanna Kostrzewska 1996 Bydgoszcz QuikCombo 10:00 ultra fajny
1407 Olga Kostulska 1988 Toruń wkurw_team 12:00
1408 Marta Kościuszko 1980 Dzierzgoń Mocni w gębie 12:40
1409 Łukasz Koślak 1991 Świecie Street Workout Świecie 13:40 ultra fajny
1410 Zuzanna Kowal 1986 Bydgoszcz #naostatniachwile 14:20 bardzo fajny
1411 Łukasz Kowal 1980 Bydgoszcz #naostatniachwile 14:20 bardzo fajny
1412 Łukasz Kowalczyk 1990 Bydgoszcz 11:40
1413 Milena Kowalczyk 1998 Czarnowo 12:20
1414 Jarosław Kowalczyk 1970 Toruń Kopel Running Team 12:20 bardzo fajny
1415 Andrzej Kowalewski 1984 Bydgoszcz KamKoc 9:40
1416 Waldemar Kowalik 1970 Bydgoszcz 9:40
1417 Adrian Kowalik 1986 Bydgoszcz Vendel 12:40
1418 Aleksandra Kowalska 1983 Bydgoszcz NIE-dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1419 Hubert Kowalski 1987 Gnienzo Sportowi Fajterzy 11:00
1420 Damian Kowalski 1997 Bydgoszcz KRRA 13:00 bardzo fajny
1421 Paweł Kowalski 1983 Toruń 12:00
1422 Jakub Kowalski 1980 Bydgoszcz Nie-dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1423 Bartosz Kowalski 1998 Grudziadz Positive Freaks Team 14:20
1424 Karol Kozak 1996 Wągrowiec Czerwony Smok Wągrowiec 13:40 ultra fajny
1425 Szymon Kozielczyk 1985 Skoki 13 Friends 11:00 ultra fajny
1426 Joanna Kozłowska 1975 Śliwice Śliwickie Babeczki 12:40 bardzo fajny
1427 Karolina Kozłowska 1980 Drzewce 9:40 bardzo fajny
1428 Marlena Kozłowska 1984 Toruń CERVIANIE 10:40
1429 Wojciech Kozłowski 1981 Bydgoszcz 9:40 bardzo fajny
1430 Marek Kozłowski 2001 Bydgoszcz Budujemy formę 13:00 ultra fajny
1431 Artur Kożuchowski 1995 Gostynin Frechowe Glajdy 14:00 bardzo fajny
1432 Kamil Krajewski 1993 Kikół Mroczne wilki 13:20
1433 Michał Krajewski 1987 Toruń CERVIANIE 10:40
1434 Miłosz Krajnik 2001 Kijewo Królewskie Chłopaki nie płaczą 13:20
1435 Mateusz Kraska 1997 Gdańsk Leszcze 14:20 bardzo fajny
1436 Angelika Krause 1998 Grudziądz 12:20
1437 Aleksandra Krawczuk 1990 Bydgoszcz Mistrzowie Pasji 11:00 ultra fajny
1438 Justyna Krawczyk 1984 Koronowo "Ramię w ramię team" 11:40 ultra fajny
1439 Jakub Krawczyk 1992 Bydgoszcz Cognifide 14:00 bardzo fajny
1440 Wojciech Krotoszyński 1979 Bydgoszcz Besspol 13:00
1441 Łukasz Krupiński 1991 Janikowo 1991 11:40
1442 Tomek Krupiński 1970 Nowa Wieś Wielka TRIBO 12:20 bardzo fajny
1443 Magdalena Krychowiak 1997 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko 13:20 bardzo fajny
1444 Kajetan Krzewiński 1992 Bydgoszcz iGAL 12:40 ultra fajny
1445 Urszula Krzykalska 1971 Górzno Korona Team 14:00 bardzo fajny
1446 Józef Krzywdziński 1986 Stolno NIEprofesjonalni TEAM 10:00 ultra fajny
1447 Remigiusz Kubacki 1996 Pruszcz ATOMRÓWKI 11:40 ultra fajny
1448 Martyna Kubanek 1987 Kcynia Go Go Power Rangers 12:40 bardzo fajny
1449 Robert Kubera 1981 Bydgoszcz Inspekcja Sanitarna 12:40
1450 Filip Kubiak 1980 Bydgoszcz DEAF 13:00
1451 Ewa Kubielska 1990 Bydgoszcz BSB 13:00 ultra fajny
1452 Justyna Kucharska 1998 Silno BYLE DOBIEC 11:20 bardzo fajny
1453 Tomasz Kucharski 1985 Bydgoszcz CGH Polska Team 11:40 ultra fajny
1454 Piotr Kucharski 1975 Bydgoszcz Colorado Pizza Express 10:00
1455 Danuta Kuczborska 1974 Bydgoszcz 10:00
1456 Violetta Kufel 1996 Bydgoszcz Colorado Pizza Express 10:00
1457 JOANNA KUJAT 1988 Gdynia Kontener Formy 13:20
1458 Karolina Kujawa 1988 Bydgoszcz 9:20 bardzo fajny
1459 Adam Kulig 1999 Białe Błota NIE-dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1460 Marek Kuligowski 2000 Wudzyn Po piwku 12:00 bardzo fajny
1461 Sebastian Kunert 1985 Wtelno "Ramię w ramię team" 11:40 ultra fajny
1462 Joanna Kunert 1983 Wtelno "Ramię w ramię team" 11:40 ultra fajny
1463 Kamila Kunert 1997 Wtelno "Ramię w ramię team" 11:40 ultra fajny
1464 Sławomir Kurek 1985 Chojniczki 11:40
1465 Maria Kurek 1987 Chojniczki 11:40
1466 Damian Kusy 2000 Wągrowiec Czerwony Smok Wągrowiec 13:40 ultra fajny
1467 Marcin Kutrzuba 1989 Bydgoszcz Puriteam 13:00 bardzo fajny
1468 Krzysztof Kuzimski 1966 Bydgoszcz BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
1469 Michał Kuzioła 1990 Topolinek Bekon z Jednorożca 14:20
1470 Szymon Kuzioła 1994 Topolinek Bekon z Jednorożca 14:20
1471 Łukasz Kwasek 1994 Bydgoszcz 13:20 bardzo fajny
1472 Radosław Kwasigroch 1997 Bydgoszcz Budujemy formę 13:00 ultra fajny
1473 Katarzyna Kwaśniewska 1973 Bydgoszcz 13 Friends 11:00 ultra fajny
1474 Sławomir Kwaśniewski 1973 Bydgoszcz 13 Friends 11:00 ultra fajny
1475 Maja Kwiatkowska 1993 Bydgoszc QuikCombo 10:00 ultra fajny
1476 Paweł Kwiatkowski 1996 Bydgoszcz Księżniczki i Ogry 12:00 ultra fajny
1477 Paweł Kwiatkowski 1994 Osie Oski Team 12:40
1478 Aleksander Kwiatkowski 1978 Toruń Gazownicy 11:20 ultra fajny
1479 Jakub Laks 1984 Toruń 10:00
1480 Oskar Lamparski 2000 Lubicz Górny PO7EBANI 11:00 bardzo fajny
1481 Jakub Lange 1995 Ciele BAZZARS 11:20
1482 Karol Langner 1999 Bydgoszcz 14:20
1483 Sebastian Latanowicz 1972 Toruń Gazownicy 11:20 ultra fajny
1484 Karol Latanowicz 1978 Brąchnowo Gazownicy 11:20 ultra fajny
1485 Alicja Lemańczyk 1994 chojnice QuikCombo 10:00 ultra fajny
1486 Justyna Lempek 1979 Brodnica Korona Team 14:00 bardzo fajny
1487 Paweł Leszyk 1990 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1488 Marcin Leśniarek 1991 Zamość Laureola Fitness 9:40
1489 Katarzyna Lewandowska 1981 Bydgoszcz 9:20 bardzo fajny
1490 Marta Lewandowska 1997 Gruczno Księżniczki i Ogry 12:00 ultra fajny
1491 Dawid Lewandowski 1984 Bydgoszcz 9:20 bardzo fajny
1492 Sebastian Lewandowski 1976 Bydgoszcz Lecę Bo Chcę 14:00 ultra fajny
1493 Paweł Lewandowski 1998 Bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
1494 MATUSZ LEWANDOWSKI 1994 LUBIEWO PAINTBALL ML BYSŁAW 12:20
1495 Andrzej Lewandowski 1959 Bydgoszcz POWOLNIAKI 12:20 bardzo fajny
1496 Paweł Lewandowski 1984 Bydgoszcz #naostatniachwile 14:20 bardzo fajny
1497 Magdalena Licau 1982 Gniewkowo Swędzące Mordy 12:00 ultra fajny
1498 Krzysztof Licau 1977 Gniewkowo Swędzące Mordy 12:00 ultra fajny
1499 Rafał Liniewski 1992 Bydgoszcz Inspekcja Sanitarna 12:40
1500 Alicja Lis 1995 Kowalewo Księżniczki i Ogry 12:00 ultra fajny
1501 Aleksandra Litkiewicz 1999 Unisław 9:20
1502 Krystian Lomiak 1976 Grudziądz 11:20 ultra fajny
1503 Brajan Lonser 2000 Głogówko Królewskie Street Workout Świecie 13:40 ultra fajny
1504 Brajan Lorenc 1994 Bydgoszcz Envio Group Crew 14:00 ultra fajny
1505 Beata Lorkowska 1975 Bydgoszcz POWOLNIAKI 12:20 bardzo fajny
1506 Marysia Lorkowska 1989 Bydgoszcz POWOLNIAKI 12:20 bardzo fajny
1507 Nina Lubowiecka 1999 Grudziądz 12:20
1508 Mateusz Lunitz 1987 Nakło nad Notecią Cierpliwi 9:40 ultra fajny
1509 Joanna Łabęcka 1993 Bydgoszcz Mistrzowie Pasji 11:00 ultra fajny
1510 Sławek Łaniecki 1973 Bydgoszcz Jagodowa Stajenka 12:20
1511 Joanna Łapeta 1979 Solec Kujawski 9:40
1512 Robert Łapeta 1974 Solec Kujawski 9:40
1513 Wojciech Łapkiewicz 1979 Górzno Korona Team 14:00 bardzo fajny
1514 Michał Łazarski 1991 Bydgoszcz 10:00
1515 Łukasz Łepek 1996 Lniano Ławeczka 12:20 ultra fajny
1516 Mateusz Łochowicz 1985 Więcbork 12:40 bardzo fajny
1517 Kamil Łubiński 2000 Młyniec Pierwszy PO7EBANI 11:00 bardzo fajny
1518 Kacper Łuczkowiak 2000 Mogilno JWRunners 13:40
1519 Andrzej Łyczkowski 1970 Bydgoszcz Mocni w gębie 12:40
1520 Aleksander Łyczkowski 1995 Inowroclaw Mocni w gębie 12:40
1521 Patryk Łysiak 1990 Gębice Stowarzyszenie Extremalni 12:40
1522 Maria Maciąg 1999 Toruń 12:20
1523 Mariola Maciejak 1981 Śliwice Śliwickie Babeczki 12:40 bardzo fajny
1524 Maciej maciejewski 1984 Włocławek 14:00
1525 Wiktoria Maczkowiak 2001 Łochowo Wataha 13:00
1526 Michalina Maćkiewicz 1999 Toruń Byle dobiec 11:20 bardzo fajny
1527 Łukasz Madajewski 1981 Bydgoszcz Wataha 9:20 ultra fajny
1528 Stanisław Madej 1989 Bydgoszcz POCONAMTOBYŁO 10:40 bardzo fajny
1529 Marcin Madej 1983 Bydgoszcz Project Society Fordon 12:40
1530 Yauhen Maiseyeu 1986 Grudziadz 11:20 ultra fajny
1531 Magdalena Maison 1981 Kruszyn Krajeński Mistrzowie Pasji 11:00 ultra fajny
1532 Magdalena Majchrzak 1975 Zielonka 9:40 ultra fajny
1533 Karolina Majda 1993 Bydgoszcz 11:40 bardzo fajny
1534 lidia majewska 1984 Wąbrzeźno 13:00 bardzo fajny
1535 adrian majewski 1988 Wąbrzeźno 13:00 bardzo fajny
1536 Marek Makowiecki 1972 Solec Kujawski Tadbud Kantarowski 11:40 bardzo fajny
1537 Maria Makowska 1992 Toruń 12:40
1538 Cyryl Maleszewski 1990 Bydgoszcz Artysty vol.2 11:00
1539 Ania Malewicz 1999 Łochowo Wataha 13:00
1540 Paweł Malewicz 1997 Łochowo Wataha 13:00
1541 Milena Malinowska 1997 Cekcyn ATOMRÓWKI 11:40 ultra fajny
1542 Andżelika Malinowska 1997 Cekcyn ATOMRÓWKI 11:40 ultra fajny
1543 Marcin Malinowski 1988 Grudziądz 11:20
1544 Łukasz Marchlewicz 1990 Bydgoszcz Marne Szanse 11:40 bardzo fajny
1545 Filip Marchlewicz 1999 Samociążek 14:20 ultra fajny
1546 Joanna Marcińczyk 1991 Aleksandrów Kujawski 11:00 bardzo fajny
1547 marcin marczewski 1988 toruń 10:40
1548 Tomasz Marć 1988 Tryszczyn Leszcze 14:20 bardzo fajny
1549 Justyna Markiewicz 1980 Koronowo "Ramię w ramię team " 11:40 ultra fajny
1550 Gracjan Martwijczuk 1997 Żnin 13:00 bardzo fajny
1551 Krystian Martynowski 1978 Sławęcin 2a 13 Friends 11:00 ultra fajny
1552 Anna Maślińska 1987 Bydgoszcz 13:20 bardzo fajny
1553 Maciej Mathea 1993 Bydgoszcz Piękni i bestie 9:20 ultra fajny
1554 Artur Matuszak 1982 Bydgoszcz Marne Szanse 11:40 bardzo fajny
1555 Michalina Matuszak 1998 Bydgoszcz 9:40
1556 Zbigniew Matuszewski 1987 Koronowo Leszcze 14:20 bardzo fajny
1557 Pulina Matwij 1995 WIĄG ULANI 10:40 bardzo fajny
1558 Wojtek Mazur 1991 Osielsko ARRK 13:00 ultra fajny
1559 Dariusz Mazur 1995 Serock Serock 12:00
1560 Ewa Mazurczak 1978 Racice 13:00
1561 Agnieszka Mazurek 1980 Nakło nad Notecią Cierpliwi 9:40 ultra fajny
1562 Krzysztof Mazurek 1979 Nakło nad Notecią Cierpliwi 9:40 ultra fajny
1563 Barbara Mazurkiewicz 1994 Bydgoszcz QuikCombo 10:00 ultra fajny
1564 bogdan Mazurkiewicz 1966 Bydgoszcz Wejście na Kazbek 14:00
1565 Agnieszka Mączko 1993 Świecie Street Workout Świecie 13:40 ultra fajny
1566 Jakub Mączkowski 1988 Toruń PO7EBANI 11:00 bardzo fajny
1567 Jarosław Meller 1994 Inowroclaw 13:40
1568 Kornel Mendocha 1996 Bydgoszcz ULANI 10:40 bardzo fajny
1569 Małgorzata Mielcarek 1974 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko 13:20 bardzo fajny
1570 Sonia Mikołajewska 1999 Nakło nad Notecią Wataha 13:00
1571 Mateusz Mikulski 1992 Żołędowo 13:20 bardzo fajny
1572 Rafał Mira 1980 Bydgoszcz 13 Friends 11:00 ultra fajny
1573 Arkadiusz Mirus 1992 Czarże Księżniczki i Ogry 12:00 ultra fajny
1574 Klaudia Miszewska 1995 Bukowiec Street Workout Świecie 13:40 ultra fajny
1575 Łukasz Miszewski 1993 Bukowiec Street Workout Świecie 13:40 ultra fajny
1576 Marcin Mizera 1980 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1577 Katarzyna Mizerska 1982 Niwy 10:40
1578 Alfred Mleczek 1980 Jagodowo 9:40 bardzo fajny
1579 Monika Młynarek 2002 Łochowo Colorado Pizza Express 10:00
1580 Marcin Modliński 1982 Wilczkowo 9:20
1581 Łukasz Modliński 1994 Ciechrz 14:20
1582 Krzysztof Morawski 1997 Waganiec Avengers 13:20 bardzo fajny
1583 Maciej Mordaka 1982 Bydgoszcz Cognifide 14:00 bardzo fajny
1584 Natalia Motylewska 1987 Toruń Swędzące Mordy 12:00 ultra fajny
1585 Marcin Motylewski 1987 Toruń Swędzące Mordy 12:00 ultra fajny
1586 Karol Mozol 1994 Bydgoszcz Envio Group Crew 14:00 ultra fajny
1587 Dariusz Mrozik 1994 Wudzyn Po piwku 12:00 bardzo fajny
1588 Łukasz Myler 1993 Sypniewo 10:40
1589 Jacek Nadolski 1988 Świedziebnia 10:40 ultra fajny
1590 Slawomir Nadolski 1989 Swiedziebnia 10:40 ultra fajny
1591 Bartosz Nadrakowski 1988 Bydgoszcz Grupa Moderator 10:40 bardzo fajny
1592 Natalia Nagierska 2000 Bydgoszcz Budujemy formę 13:00 ultra fajny
1593 Robert Nakielski 1983 BAGNIEWO ULANI 10:40 bardzo fajny
1594 Jarosław Nakiewicz 1973 Rucewo BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
1595 Krzysztof Namiel 1988 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1596 Marcelina Narloch 1986 Złotów Reha-ort Złotów 10:00 ultra fajny
1597 Ihar Naumchyk 1993 Złotniki Kujawskie 11:00 bardzo fajny
1598 Barbara Nehring 1975 Chełmno 12:00
1599 Roksana Nica 1995 Warszawa Ławeczka 12:20 ultra fajny
1600 Maria Niemyjska 1983 Toruń 12:40
1601 Maria Niewiadomska 1990 Bydgoszcz Cognifide 14:00 bardzo fajny
1602 Adam Niewiadomski 1992 Bydgoszcz Marne Szanse 11:40 bardzo fajny
1603 Przemysław Niewiadowski 1987 Bydgoszcz Almost Avengers 12:40 bardzo fajny
1604 Marcin Niwiński 1989 Zielonka Besspol 13:00
1605 Aneta Nowacka 1976 Toruń 13:40
1606 Maciej Nowaczyk 2000 Sępólno Krajeńskie 14:20
1607 Michal Nowaczyk 1980 Warsaw ZADYSZKA TEAM 12:40 bardzo fajny
1608 Emil Nowak 1990 Chełmno Leszcze 14:20 bardzo fajny
1609 Agnieszka Nowak 1989 Chełmno Leszcze 14:20 bardzo fajny
1610 Joanna Nowak 1986 Bydgoszcz GardenFlora 13:00 bardzo fajny
1611 Remigiusz Nowak 1976 Sienno 11:00
1612 Dominik Nowak 1991 Wągrowiec Czerwony Smok Wągrowiec 13:40 ultra fajny
1613 Robert Nowak 1986 Aleksandrów Kujawski Taktyczni Kałduniarze 9:40
1614 Magdalena Nowakowska 1995 Bydgoszcz BSB 13:00 ultra fajny
1615 Angelina Nowakowska 1982 Jarużyn Lecę Bo Chcę 14:00 ultra fajny
1616 Dawid Nowakowski 1992 Bydgoszcz BSB 13:00 ultra fajny
1617 Michał Nowakowski 1983 Jarużyn Lecę Bo Chcę 14:00 ultra fajny
1618 Łukasz Nowakowski 1986 Bydgoszcz DRUŻYNA BAS 10:40 ultra fajny
1619 Halina Nowak-Wrzesińska 1988 Bydgoszcz 11:00 bardzo fajny
1620 Iwona Nowicka 1986 Bydgoszcz Psychiczni 12:20 bardzo fajny
1621 Artur Nowicki 1979 Bydgoszcz Psychiczni 12:20 bardzo fajny
1622 Jakub Nowicki 1993 Koronowo iGAL 12:40 ultra fajny
1623 Olgierd Nowicki 1985 BYDGOSZCZ 13:40
1624 Mateusz Nowicki 1998 Wągrowiec Czerwony Smok Wągrowiec 13:40 ultra fajny
1625 Krzysztof Obiała 1982 Biskupin 12:20 bardzo fajny
1626 Monika Obst 1988 Sępólno Kraj 12:40 bardzo fajny
1627 Michał Ogorzałek 1980 Bydgoszcz ARRK 13:00 ultra fajny
1628 Mariusz Ogos 1973 Brodnica Korona Team 14:00 bardzo fajny
1629 Kamil Ograbek 1983 Bydgoszcz 9:20
1630 Damian Olejarz 1987 Police POL-BUD Police 12:00
1631 Marek Olejniczak 1981 Bydgoszcz DRUŻYNA BAS 10:40 ultra fajny
1632 Denis Olejnik 1997 Aleksandrów Kujawski Avengers 13:20 bardzo fajny
1633 Jakub Olszak 1980 Więcbork 13:20
1634 Emilia Olszak 1978 Więcbork 13:20
1635 Joanna Olszewska 1975 Jagodowo 9:40 bardzo fajny
1636 Joanna Olszewska 1987 Bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
1637 Adam Olszowy 1998 Koronowo iGAL 12:40 ultra fajny
1638 ŁUKASZ ONOSZKOWICZ-JACYNA 1978 Bydgoszcz Lecę bo chcę... 14:00 ultra fajny
1639 Mateusz Onysk 1996 Bydgoszcz DRUŻYNA BAS 10:40 ultra fajny
1640 Marta Orłowska 1990 Bydgoszcz Petarda team 11:00 bardzo fajny
1641 Sara Ormińska 1986 Konstantowo 4/3 12:40 bardzo fajny
1642 Monika Orzechowska 1982 Bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
1643 Anna Osak 1999 Dobrcz Terminatorzy 11:20 bardzo fajny
1644 Krzysztof Osak 1982 JELENIA GORA 3NSB 13:40
1645 tomasz osetek 1975 Wąbrzeźno 13:00 bardzo fajny
1646 Marcin Osiński 1975 Bydgoszcz 3NSB 13:40
1647 Alina Ostrowska 1971 Głogowo Truchtające Grażyny 11:00 bardzo fajny
1648 Adam Ostrowski 1990 Bydgoszcz NIE-dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1649 Ewelina Owczarzak 1988 Padniewko Extremalni 12:40
1650 Adrian Padło 1991 Janikowo 11:40
1651 Kacper Palicki 1992 Bydgoszcz Envio Group Crew 14:00 ultra fajny
1652 Emilia Panek 1994 Bydgoszcz QuikCombo 10:00 ultra fajny
1653 Paulina Panfil 1995 Inowrocław Przecinaki 11:40 bardzo fajny
1654 Monika Pankau 1987 Koronowo "Ramię w ramię team" 11:40 ultra fajny
1655 Marzena Parzonka 1986 Toruń 10:40 ultra fajny
1656 Jagoda Pastewska 1996 Iwiec Mediasystem 10:40 ultra fajny
1657 Sebastian Paszek 1986 Skarszewo 14:20
1658 Anna Paszek 1986 Skarszewo 14:20
1659 Piotr Paszko 1989 Chojniczki 11:40
1660 Agnieszka Paszko 1989 Chojniczki 11:40
1661 Adrian Paszko 1983 Chojniczki 11:40
1662 Katarzyna Paszko 1983 Chojniczki 11:40
1663 Ewa Pater 1982 Naklo I gira się kręci 10:00 bardzo fajny
1664 Michał Pawelski 1985 Bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
1665 Olga Pawlak 2000 Bydgoszcz Pynchowo 12:00 bardzo fajny
1666 Alicja Pawlikowska 1985 Bydgoszcz damy i rycerze 12:00 bardzo fajny
1667 Szymon Pawlikowski 1986 Bydgoszcz damy i rycerze 12:00 bardzo fajny
1668 Hubert Pawski 2000 Kończewice 39 13:40 bardzo fajny
1669 Artur Perliński 1969 Bydgoszcz Gazownicy 11:20 ultra fajny
1670 Daniel Perz 1991 Bydgoszcz Biziel Team 14:20
1671 Michał Pestka 1992 Sępólno Krajeńskie 14:20
1672 Michalina Petla 1983 Bydgoszcz 9:20
1673 Arkadiusz Petla 1992 Bydgoszcz 9:20
1674 Adrian Petla 1982 BYDGOSZCZ Kamar Team 9:20
1675 Daria Petla 1992 Bydgoszcz FitDanceFordon 9:20
1676 Ewa Petla 1985 Bydgoszcz 9:20
1677 Hryhorii Petrenko 1992 Bydgoszcz ARRK 13:00 ultra fajny
1678 Mariusz Petrykowski 1974 Warszawa Zadyszka Team 12:40 bardzo fajny
1679 Magdalena Pezała 1978 Kaźmierowo Kaźmierowo biega 9:40 bardzo fajny
1680 Elżbieta Pęczkowska 1986 Solec Kujawski 11:40 bardzo fajny
1681 Adam Pianka 1980 Koronowo Krwawe Korniszony 13:40 bardzo fajny
1682 Klaudia Piasecka 2001 Bydgoszcz Budujemy formę 13:00 ultra fajny
1683 Paweł Piątek 1976 Bydgoszcz Mistrzowie Pasji 11:00 ultra fajny
1684 Daria Piątkowska 1990 Bydgoszcz 11:40 bardzo fajny
1685 PAULINA PIECHULSKA 1985 Mogilno PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 12:40
1686 Weronika Pieczyńska 1996 Bydgoszcz QuikCombo 10:00 ultra fajny
1687 Adam Piekarski 1997 Wałdowo ATOMRÓWKI 11:40 ultra fajny
1688 Zuzanna Piekut 1996 Bydgoszcz Jagodowa Stajenka 12:20
1689 Wiktor Piekut 1987 Jagodowo Jagodowa Stajenka 12:20
1690 Katarzyna Piekut-Kaluba 1987 Jagodowo Jagodowa Stajenka 12:20 bardzo fajny
1691 Ewa Pierucka 1979 Bydgoszcz 9:40 bardzo fajny
1692 Paweł Pierzyński 1994 BYDGOSZCZ 9:40 ultra fajny
1693 Zachariasz Pieślak 1996 Nowa Wieś Wielka Pynchowo 12:00 bardzo fajny
1694 JUSTYNA Pietrzak 1982 GRUDZIĄDZ 12:20 bardzo fajny
1695 Maciej Pietrzak 1979 Grudziądz 12:20 bardzo fajny
1696 Mikołaj Pilarczyk 2002 Wągrowiec Czerwony Smok Wągrowiec 13:40 ultra fajny
1697 katarzyna pilecka 1979 strucfoń aktywne lisewo 12:00 bardzo fajny
1698 marcin pilecki 1982 strucfoń aktywne lisewo 12:00 bardzo fajny
1699 Dawid Pindel 1995 Janikowo 11:40
1700 Samanta Pinińska 1999 Bądkowo Avengers 13:20 bardzo fajny
1701 Kuśmierczyk Piotr 1982 Bydgoszcz MisieŻulisie 13:20 bardzo fajny
1702 Dominika Piotrowska 1996 Chodzież 10:40
1703 Małgorzata Piotrowska 1992 Toruń 10:40 ultra fajny
1704 Daniel Piotrowski 1987 Bydgoszcz Almost Avengers 12:40 bardzo fajny
1705 Karol Piotrowski 1988 Bydgoszcz Puriteam 13:00 bardzo fajny
1706 Rafał Piszczyński 1978 Bydgoszcz #naostatniachwile 14:20 bardzo fajny
1707 Arkadiusz Plichciński 1989 Bydgoszcz Artysty vol.2 11:00
1708 Daria Pochocka 1991 Bydgoszcz Envio Group Crew 14:00 ultra fajny
1709 Krzysztof Poczewski 1983 Łobżenica Reha-Ort Złotów 10:00 ultra fajny
1710 Anna Poczwardowska 1994 Bydgoszcz Grupa Moderator 10:40 bardzo fajny
1711 Katarzyna Pokora 1996 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko 13:20 bardzo fajny
1712 Adam Pokorski 1991 Bydgoszcz QuikCombo 10:00 ultra fajny
1713 Marcin Pokuciński 1985 Łysomice 13:20
1714 Tomasz Polaczyk 1987 Bydgoszcz #naostatniachwile 14:20 bardzo fajny
1715 Ewelina Polasik 1983 Toruń 10:40
1716 Artur Polasik 1995 Serock 14:20
1717 Kamila Polewska 1985 Kruszwica 13:00 bardzo fajny
1718 Bartek Polgesek 1985 Bydgoszcz Petarda team 11:00 bardzo fajny
1719 Krzysztof Połczyński 1967 BYDGOSZCZ 9:40 ultra fajny
1720 Dariusz Popek 1967 Wąbrzeźno 13:00 bardzo fajny
1721 Agnieszka Popielarczyk 1987 Toruń Truchtające Grażyny 11:00 bardzo fajny
1722 Oliwia Popławska 1985 Bydgoszcz Besspol 13:00
1723 Jacek Popławski 1989 Bydgoszcz Król Leszcz 12:40
1724 Marcin Porażka 1977 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1725 Marta Porębska 1993 Bydgoszcz ENTEO 13:40 bardzo fajny
1726 Mariusz Powalski 1992 Piotrków Kujawski 13:00 bardzo fajny
1727 Weronika Powłoka 1991 Topolinek Bekon z Jednorożca 14:20
1728 Monia Pradelska 1992 Bydgoszcz DRUŻYNA BAS 10:40 ultra fajny
1729 Jarosław Przewoźniak 1988 Bydgoszcz Almost Avengers 12:40 bardzo fajny
1730 Justyna Przyborowska 1995 Międzypole Ławeczka 12:20 ultra fajny
1731 Marta Przybylak 1987 Bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
1732 Paweł Przybylski 1996 Cekcyn ATOMRÓWKI 11:40 ultra fajny
1733 Michał Ptasznik 1981 Tuszyny Harpagan Runners 10:00
1734 Tymon Pyrzyński 2002 Wągrowiec Czerwony Smok Wągrowiec 13:40 ultra fajny
1735 Ryszard Radej 1973 Unisław DCH 9:20
1736 Piotr Radke 1991 Bydgoszcz Almost Avengers 12:40 bardzo fajny
1737 Eugeniusz Radkiewicz 1972 Lipniki Tri Lipniki 9:40 ultra fajny
1738 Agata Radomska 1999 Chełmno 13:20 bardzo fajny
1739 Tomasz Rak 1992 Bydgoszcz Almost Avengers 12:40 bardzo fajny
1740 Dominika Rakszewska 1992 Zakopane Ławeczka 12:20 ultra fajny
1741 Radek Rawski 1992 Mińsk Mazowiecki Ławeczka 12:20 ultra fajny
1742 Danuta Redzimska 2002 Tuszyny Po piwku 12:00 bardzo fajny
1743 Patrycja Reimus 1992 Więcbork Reha-Ort Złotów 10:00 ultra fajny
1744 Mateusz Rekowski 1989 Bydgoszcz 14:20
1745 Grzegorz Retlewski 2000 Lubiewo Terminatorzy 11:20 bardzo fajny
1746 Przemysław Richert 1985 Bydgoszcz CGH Polska Team 11:40 ultra fajny
1747 Kinga Robaczewska 1984 Świecie Street Workout Świecie 13:40 ultra fajny
1748 Łukasz Rodziewicz. 1976 Bydgoszcz Mali Odkrywcy 9:40 ultra fajny
1749 Piotr Rogalewski 1988 Bydgoszcz iGAL 12:40 ultra fajny
1750 Monia Rogulska 1981 Toruń ByleDoMety 10:00
1751 Krzysztof Rojek 1999 Młyniec Drugi PO7EBANI 11:00 bardzo fajny
1752 Monika Romanowska 1985 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1753 Natalia Romanowska 1981 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1754 Karol Romasz 1990 Grudziądz 11:20 ultra fajny
1755 Stanisław Rosada 1993 Poznań Cognifide 14:00 bardzo fajny
1756 jaroslaw rosiak 1970 Bydgoszcz SZYBCY I WŚCIEKLI 14:00 ultra fajny
1757 Daniel Rosiński 1997 Wałcz Gryffindor 10:00 bardzo fajny
1758 Jakub Rosół 1995 Bydgoszcz 11:40 bardzo fajny
1759 Marek Rozpłoch 1987 Zamość 3NSB 13:40
1760 Tomasz Rozum 1985 Bydgoszcz MisieŻulisie 13:20 bardzo fajny
1761 Marta Różańska 1993 Bydgoszcz 10:40 bardzo fajny
1762 Damian Różycki 1998 Lisewo aktywne lisewo 12:00 bardzo fajny
1763 Natalia Rudnicka 1994 Łobdowo CERVIANIE 10:40
1764 Andrzej Rudnicki 1982 Bydgoszcz ENTEO 13:40 bardzo fajny
1765 Michał Rulewski 1987 Bydgoszcz Forest Workout 9:20
1766 Paweł Rulnicki 1993 Bydgoszcz Księżniczki i Ogry 12:00 ultra fajny
1767 Szymon Rurka 1998 Bydgoszcz 9:20
1768 Piotr Rusnaczenko 1981 Włocławek 11:20
1769 Michał Rusnarczyk 1992 Kcynia Go Go Power Rangers 12:40 bardzo fajny
1770 Jakub Rusoń 1995 Jasiewo 6 NIEprofesjonalni TEAM 10:00 ultra fajny
1771 Oliwia Rusoń 1994 Jasiewo 6 NIEprofesjonalni TEAM 10:00 ultra fajny
1772 Marcin Rutecki 1981 BIAŁE BŁOTA 3NSB 13:40
1773 Wiesław Rutkiewicz 1974 Bydgoszcz Wataha 9:20 ultra fajny
1774 Agnieszka Rutkiewicz 1978 Bydgoszcz Wataha 9:20 ultra fajny
1775 Adrianna Rutkiewicz 1997 Bydgoszcz Wataha 9:20 ultra fajny
1776 Radosław Rutkowski 1992 Bydgoszcz POCONAMTOBYŁO 10:40 bardzo fajny
1777 Agnieszka Rybarczyk 1980 Wągrowiec Czerwony Smok Wągrowiec 13:40 ultra fajny
1778 RAFAŁ RYBICKI 1979 TORUŃ CERVIANIE 10:40
1779 Piotr Rybiński 1984 Gołańcz 12:20
1780 Helena Rycharska 1991 Bydgoszcz 13:20
1781 Hubert Rydlichowski 1996 Bydgoszcz 14:20 ultra fajny
1782 Karolina Rygielska 1988 Chełmno Leszcze 14:20 bardzo fajny
1783 Damian Krzysztof Rymarkiewicz 1995 Żnin 9:20
1784 Szymon Rywka 1993 Piła 10:00 bardzo fajny
1785 Sebastian Ryzop 1989 Bydgoszcz Artysty vol.2 11:00
1786 Mateusz Rzekanowski 1992 Kruszwica 13:00 bardzo fajny
1787 Jacek Rzepecki 1966 Bydgoszcz POWOLNIAKI 12:20 bardzo fajny
1788 Dariusz Sadka 1972 Bydgoszcz Gazownicy 11:20 ultra fajny
1789 Michał Sadowski 1985 Bydgoszcz QuikCombo 10:00 ultra fajny
1790 Piotr Sadowski 1991 Sławsk Wielki 13:00 bardzo fajny
1791 Wojciech Sagan 1995 Toruń 10:40
1792 Weronika Saja 1995 Mogilno Stowarzyszenie extremalnych 12:40
1793 Ewa Sak 1981 Nakło nad Notecią I gira się kręci 10:00 bardzo fajny
1794 Damian Sakowski 1996 Bydgoszcz DRUŻYNA BAS 12:20
1795 Jarosław Sala 1968 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
1796 Angelika Sanczenko 1992 Grudziadz Harpagan Runners 10:00
1797 Tomasz Sarnecki 1994 Mełno NIEprofesjonalni TEAM 10:00 ultra fajny
1798 Agnieszka Sawarska-Wilk 1976 Osielsko Krwawe Korniszony 13:40 bardzo fajny
1799 Izabela Schafer 1997 Toruń 11:20 bardzo fajny
1800 Tomasz Schilling 1970 BYDGOSZCZ 9:40 ultra fajny
1801 Malgorzata Schmidt 1988 Bydgoszcz 9:40 ultra fajny
1802 Krzysztof Schröder 1991 Koronowo Krwawe Korniszony 13:40 bardzo fajny
1803 Marta Schumacher-Rataj 1984 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko 13:20 bardzo fajny
1804 Andrzej Sekita 1983 Inowroclaw 13:40
1805 Szymon Sell 1996 Paruszka 14:20
1806 Martyna Sengebusch 1992 Bydgoszcz Reha-Ort Złotów 10:00 ultra fajny
1807 Ewa Serwińska 1994 Bydgoszcz 12:40
1808 Pavel Shapetska 1984 Bydgoszcz 9:20 bardzo fajny
1809 Bartosz Sibilski 1982 Bydgoszcz BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
1810 Agnieszka Sieczkoś 1989 Pakość Lecę Bo Chcę... 14:00 ultra fajny
1811 Wojciech Siekierko 1990 Kolonia Warszawska Ławeczka 12:20 ultra fajny
1812 Aleksandra Sieklicka-Więckowska 1983 Bydgoszcz Nie-dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1813 Sebastian Siemion 1994 Ujście FC Ogurek 14:20
1814 Iga Sieradzka 1991 Kruszwica 13:00 bardzo fajny
1815 Michał Sieradzki 1987 Kruszwica 13:00 bardzo fajny
1816 Anna Sieraszewska 1996 Świekatowo 12:00
1817 Monika Siewkowska 1980 Bydgoszcz Mocni w gębie 12:40
1818 Paweł Siewkowski 1977 Bydgoszcz Mocni w gębie 12:40
1819 Piotr Sikorski 1996 Czarże Księżniczki i Ogry 12:00 ultra fajny
1820 Damian Sikorski 1995 Bydgoszcz Frechowe Glajdy 14:00 bardzo fajny
1821 Kinga Simson 1994 Płużnica 10:40
1822 Mateusz Simson 1992 Płużnica 10:40
1823 Michał Skibiński 1993 Rozmarzyn Mediasystem 10:40 ultra fajny
1824 Magdalena Skierkowska 2000 Bądkowo Avengers 13:20 bardzo fajny
1825 Marcel Skierkowski 1989 Brześć Kujawski Avengers 13:20 bardzo fajny
1826 Łukasz Skierkowski 1991 Bądkowo Avengers 13:20 bardzo fajny
1827 Dastin Skierkowski 1993 Brześć Kujawski Avengers 13:20 bardzo fajny
1828 Dariusz Skierkowski 1962 Bądkowo Avengers 13:20 bardzo fajny
1829 Przemysław Skonieczny 1986 Toruń 10:40
1830 Kornel Skorupa 1974 Maksymiliamowo Tadbud Kantarowski 11:40 bardzo fajny
1831 Paulina Skowron 1990 Bydgoszcz #naostatniachwile 14:20 bardzo fajny
1832 Sylwia Skowrońska 1991 Bądkowo Avengers 13:20 bardzo fajny
1833 Jarosław Skórczewski 1966 Białe Błota Mistrzowie Pasji 11:00 ultra fajny
1834 Malwina Skweres 1989 Bydgoszcz 11:00 bardzo fajny
1835 Karol Słomski 2000 Bydgoszcz 13:00
1836 Sławka Smolarek 1973 Młyniec Drugi Truchtające Grażyny 11:00 bardzo fajny
1837 Daria Smolinska 1992 Nakło nad Notecią I gira się kręci 10:00 bardzo fajny
1838 Marek Smolinski 1957 Nakło nad Notecią I gira się kręci 10:00 bardzo fajny
1839 Monika Smolińska 1981 złotoria CERVIANIE 10:40
1840 Waldemar Smoter 1983 Bydgoszcz DRUŻYNA BAS 10:40 ultra fajny
1841 Michał Smul 1986 Chełmża 9:40
1842 Lidia Smul 1986 Chełmża 9:40
1843 Andrzej Sobczak 1967 Toruń ByleDoMety 13:40
1844 Artur Sobczak 1992 Bydgoszcz POCONAMTOBYŁO 10:40 bardzo fajny
1845 Zeynep sobczak 1996 Bydgoszcz Poconamtobylo 10:40 bardzo fajny
1846 Jagoda Sobel 1990 Janikowo Przecinaki 11:40 bardzo fajny
1847 Adrian Sobiechowski 1986 Gubin Korona Team 14:00 bardzo fajny
1848 Kinga SOBIERAJ 1983 Bydgoszcz 9:20 bardzo fajny
1849 Robert Sobierajski 1990 Bydgoszcz ARRK 13:00 ultra fajny
1850 Ewelina Sobucka 1992 Kcynia Go Go Power Rangers 12:40 bardzo fajny
1851 Mateusz Sołdon 1991 Bydgoszcz Nordic Logistics Polska 13:40 ultra fajny
1852 Tomasz Sosnowski 1986 Błądzim 13:20 bardzo fajny
1853 Sebastian Spychała 1993 Bydgoszcz Mediasystem 10:40 ultra fajny
1854 Paweł Srokowski 1993 Toruń Kopel Running Team 12:20 bardzo fajny
1855 Łukasz Stabryła 1988 Białe Błota DRUŻYNA BAS 10:40 ultra fajny
1856 Jakub Stafiej 1997 Unisław 9:20
1857 Daniel Staniszewski 1988 Bydgoszcz 10:40 bardzo fajny
1858 Julia Starszak 2000 Dąbrowa Chełmińska DCH 9:20 bardzo fajny
1859 ewelina stawicka 1991 mgoszcz aktywne lisewo 12:00 bardzo fajny
1860 Krzysztof Steinborn 1985 Bydgoszcz Błotne Guźce 11:20 ultra fajny
1861 Daniel Stempień 1989 Świecie 13:40
1862 Kamila Stering 1991 Bydgoszcz 11:00 bardzo fajny
1863 Weronika Stimma-Kosińska 1996 Bydgoszcz Harpagan Runners 9:40
1864 Krzysztof Stosik 1995 Wudzyn Po piwku 12:00 bardzo fajny
1865 Kacper Strachanowski 1992 Nakło ARRK 13:00 ultra fajny
1866 Sławomir Strokowski 1995 Bydgoszcz BSB 13:00 ultra fajny
1867 Karol Strugacz 1994 Bydgoszcz QuikCombo 10:00 ultra fajny
1868 Marta Strugała 1994 Oborniki 14:00
1869 Mateusz Strychalski 1998 Nowa Wieś Wielka Pynchowo 12:00 bardzo fajny
1870 Dawid Strzałkowski 1991 Bydgoszcz ARRK 13:00 ultra fajny
1871 Marta Strzelinska 1993 Bydgoszcz Błotne Guźce 11:20 ultra fajny
1872 Jarosław Strzelinski 1987 Bydgoszcz Błotne Guźce 11:20 ultra fajny
1873 TOMASZ STRZYŻEWSKI 1995 OSIE Oski Team 12:40
1874 Piotr suchara 1993 Aleksandrów Kujawski Psychiczni 12:20 bardzo fajny
1875 Michał Sukowski 1983 Bydgoszcz Błotne Guźce 11:20 ultra fajny
1876 Tomasz Sułkowski 1976 Bydgoszcz Lecę Bo Chcę 14:00 ultra fajny
1877 Maciej Suppan 1992 Sopot 14:00
1878 Mikołaj Synakiewicz 1999 Bydgoszcz Mediasystem 10:40 ultra fajny
1879 Paweł Syrowy 1996 Bydgoszcz Calisthenics Academy 14:20 ultra fajny
1880 Waldemar Szarafiński 1967 BYDGOSZCZ 9:40 ultra fajny
1881 Artur Szczap 1971 Konin 10:40 bardzo fajny
1882 Julia Szczapińska 1999 Włocławek Mroczne wilki 13:20
1883 Dawid Szczepaniak 1997 Lipka 14:00
1884 Mateusz Szczepaniak 1995 Bydgoszcz Krwawe Korniszony 13:40 bardzo fajny
1885 Monika Szczepankiewicz 1995 Bydgoszcz Księżniczki i Ogry 12:00 ultra fajny
1886 Łukasz Szczepański 1981 Bydgoszcz MisieŻulisie 13:20 bardzo fajny
1887 Patryk Szczepański 1995 Wysoka Nie-dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1888 Bartek Szczygieł 1996 Bydgoszcz 9:20
1889 Marek Szewczyk 1997 Bydgoszcz Envio Group Crew 14:00 ultra fajny
1890 Katarzyna Szopińska 1987 Bydgoszcz ARRK 13:00 ultra fajny
1891 Marcin Szopiński 1995 Łochowo Wataha 13:00
1892 Sebastan Szotowicz 1980 Nowa Wieś Gazownicy 11:20
1893 Szymon Szpejcher 1995 Grudziądz 12:20 bardzo fajny
1894 Jarosław Szreder 1995 Bydgoszcz MisieŻulisie 13:20 bardzo fajny
1895 Izabela Szrejter 1982 Toruń Wkurw_team 12:00
1896 Lenka Sztajnborn 1977 Bydgoszcz Majkuś Myślęcinek 11:40 ultra fajny
1897 Anna Sztuba 1983 Białe Błota Jagodowa Stajenka 12:20 bardzo fajny
1898 Sławomir Sztuba 1975 Białe Błota Jagodowa Stajenka 12:20 bardzo fajny
1899 Kamil Szuba 1993 Dąbrowa Chełmińska Księżniczki i Ogry 12:00 ultra fajny
1900 Jan Szubarga 1998 Bydgoszcz Terminatorzy 11:20 bardzo fajny
1901 Bartosz Szulakowski 1995 Bydgoszcz 9:20 ultra fajny
1902 Marlena Szulc 1973 Bydgoszcz QuikCombo 10:00 ultra fajny
1903 Grzegorz Szumała 1995 Świekatowo Po piwku 12:00 bardzo fajny
1904 Jan Szumiński 1957 Bydgoszcz Besspol 13:00
1905 Kevin Szumotalski 1998 Wierzchuciń Królewski iGAL 12:40 ultra fajny
1906 Aleksandra Szwaja 1973 Chełmża 13:40 bardzo fajny
1907 Marika Szyling 1985 Więcbork Enea 10:40 ultra fajny
1908 Krystian Szyling 1996 Więcbork 13:20
1909 Michał Szymanowski 1994 Bydgoszcz 14:00
1910 Agnieszka Szymańska 1979 Bydgoszcz DRUŻYNA BAS 10:40 ultra fajny
1911 Przemysław Szymański 1991 Bydgoszcz 13 Friends 11:00 ultra fajny
1912 Andrzej Szymański 1972 Bydgoszcz Lecę Bo Chcę 14:00 ultra fajny
1913 Monika Szymczyk 1986 Wągrowiec Czerwony Smok Wągrowiec 13:40 ultra fajny
1914 Tomek Szyper 1998 Kosowizna 13:40
1915 Alicja Ścibich 1982 Bydgoszcz DRUŻYNA BAS 10:40 ultra fajny
1916 Oliwia Ścisłowska 1998 Zamość 9:20
1917 Joanna Śliwińska 1983 Kręta 72/33 14:00
1918 Julia Śliwińska 2000 Bydgoszcz 9:40
1919 Marek Śliwiński 1985 Toruń 14:00
1920 Gabriela Śmigel 1978 Śliwice Śliwickie Babeczki 12:40 bardzo fajny
1921 Daria Śmigel 1987 BYDGOSZCZ 9:40 ultra fajny
1922 Paulina Śmiłowska 1996 Bydgoszcz 14:00
1923 Joanna Śpiewakowska 1970 Bydgoszcz Nosacze 9:20
1924 Daria Światowy 1995 Bydgoszcz Jagodowa Stajenka 12:20 bardzo fajny
1925 Monika Świątkowska 1985 Bydgoszcz Nordic Logistics Polska 13:40 ultra fajny
1926 Natalia Świderska 1992 Bydgoszcz Zaja 14:20
1927 Monika Świerczyńska 1989 świecie Street Workout Świecie 13:40 ultra fajny
1928 Marcin Świerczyński 1995 Poznań Frechowe Glajdy 14:00 bardzo fajny
1929 Natalia Świtalska 1988 Bydgoszcz Almost Avengers 12:40 bardzo fajny
1930 Adam Świtała 1988 Bydgoszcz 10:00
1931 Marta Świtała 1987 Bydgoszcz 10:00
1932 Dawid Świtliński 1994 Piła FC Ogurek 14:20
1933 Maciej Tabisz 1995 Bydgoszcz Nordic Logistics Polska 13:40 ultra fajny
1934 Bartosz Tadajewski 1996 Bydgoszcz Majkuś Myślęcinek 11:40 ultra fajny
1935 Tomasz Taglewicz 1987 Chełmża 13:20
1936 Magda Talar 1979 Bydgoszcz Mistrzowie Pasji 11:00 ultra fajny
1937 Łukasz Tamplin 2000 Mełno NIEprofesjonalni TEAM 10:00 ultra fajny
1938 Ariela Tarka 1986 Bydgoszcz 12:00 ultra fajny
1939 Małgorzata Tarlecka 1990 Bydgoszcz 12:40 bardzo fajny
1940 Miroslav Tarnoci 1987 Bydgoszcz iGAL 12:40 ultra fajny
1941 Anna Taylor 1992 Bydgoszcz 10:40 bardzo fajny
1942 Tomasz Tejs 1992 Toruń NIE-dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1943 Joanna Tekieniewska 1972 Bydgoszcz Nie-dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1944 Marcin Teresak 1982 Bydgoszcz BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
1945 Piotr Teszner 1982 Włocławek 11:20
1946 Damian Tęcza 1985 Kaźmierowo Kaźmierowo biega 9:40 bardzo fajny
1947 Aleksandra Thiede 1989 Świecie Wataha Łaczy Nas Bieganie 10:40
1948 Emilia Thoms 1980 Śliwice Śliwickie Babeczki 12:40 bardzo fajny
1949 Marek Tomasz 1969 Bydgoszcz Nosacze 9:20
1950 Agnieszka Tomaszewska 1981 Bydgoszcz Deaf 13:00
1951 Tomasz Tomaszewski 1978 Bydgoszcz Deaf 13:00
1952 Dominik Tomczyński 2000 Nakło nad Notecią Cierpliwi 9:40 ultra fajny
1953 Waldemar Tomkowiak 1995 Jerzykowo Wataha Łaczy Nas Bieganie 10:40
1954 Mikołaj Topór 2001 Świecie Street Workout Świecie 13:40 ultra fajny
1955 Patryk Trajder 1996 SULNÓWKO ULANI 10:40 bardzo fajny
1956 Maciej Trzcieliński 1982 Bydgoszcz Inspekcja Sanitarna 12:40
1957 Dorota Trzeciak 1985 Kruszwica 13:00 bardzo fajny
1958 Adrian TRZYMKOWSKI 1991 Skulsk 12:20 bardzo fajny
1959 Rafał Tuptanowski 1978 Grudziądz 11:20 ultra fajny
1960 Aleksandra Tuz 1992 Bydgoszcz Nosacze 9:20
1961 Barbara Tuziak 1987 Kalisz Pomorski 11:40 bardzo fajny
1962 Klaudia Tyburska 1991 Bydgoszcz 14:20
1963 Maciej Tybuszewski 1996 Toruń PO7EBANI 11:00 bardzo fajny
1964 Gracjan Tyczkowski 1987 Bydgoszcz Cognifide 14:00 bardzo fajny
1965 Marcin Tykwiński 1980 Bydgoszcz Bolek i Lolek 14:20
1966 Aleksander Ubysz 1989 Toruń iGAL 12:40 ultra fajny
1967 Robert Umiński 1980 Bydgoszcz MisieŻulisie 13:20 bardzo fajny
1968 Sylwia Urbanek 1979 Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz 14:00
1969 Przemysław Urbanek 1978 Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz 14:00
1970 Jakub Urbaniak 1993 Bydgoszcz Envio Group Crew 14:00 ultra fajny
1971 Mariusz Wach 1967 Inowrocław QuikCombo 10:00 ultra fajny
1972 Michał Wachowiak 1989 Wągrowiec Czerwony Smok Wągrowiec 13:40 ultra fajny
1973 Jakub Wajer 1990 Bydgoszcz Artysty vol.2 11:00
1974 Natalia Wajer 1989 Bydgoszcz Artysty vol.2 11:00
1975 Szymon Wajer 1993 Bydgoszcz Artysty vol.2 11:00
1976 Szymon Walczak 1992 Bydgoszcz Marne Sznase 11:40 bardzo fajny
1977 Klaudia Walczak 1992 Bydgoszcz 13 Friends 11:00 ultra fajny
1978 Grzegorz Walczak 1982 Poznań Wataha 10:40
1979 Klaudia Walińska 1997 Pęchowo 13:20 bardzo fajny
1980 Miłosz Wardziński 1993 Bydgoszcz QuikCombo 10:00 ultra fajny
1981 Mariusz Waruszewski 1977 Toruń 9:40
1982 Aleksandra Wasilewska 1975 Łochowo Gazownicy 11:20 ultra fajny
1983 Paweł Wasilewski 1985 Bydgoszcz Marne Szanse 11:40 bardzo fajny
1984 Karolina Wasilkiewicz 1983 Toruń taki sobie DZIK 9:40
1985 Krzysztof Wasilkiewicz 1975 Toruń Trochę lepszy DZIK 9:40
1986 Karol Waszewski 2000 Gruta NIEprofesjonalni TEAM 10:00 ultra fajny
1987 Jakub Wawrzyniak 1981 Bydgoszcz ARRK 13:00 ultra fajny
1988 Malwina Wąchała 1993 Bydgoszcz damy i rycerze 12:00 bardzo fajny
1989 Agnieszka Wącior 1980 Bydgoszcz Nie-dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1990 Piotr Wdowiak 1991 Bydgoszcz Cognifide 14:00 bardzo fajny
1991 Angelika Wegner 1981 Złotów Reha-Ort Złotów 10:00 ultra fajny
1992 Piotr Wendland 1984 Szubin Go Go Power Rangers 12:40 bardzo fajny
1993 Sylwia Westfal -Janicka 1985 Krobia 9:20
1994 Marta Weterle 1986 Przyłęki Gotowi(cz) na wszystko 13:20 bardzo fajny
1995 Adriana Wielgus 1992 Bydgoszcz QuikCombo 10:00 ultra fajny
1996 Robert Wierciński 1961 Malbork 13 Friends 11:00 ultra fajny
1997 Marcin Więckowski 1978 Bydgoszcz Nie-dzielni biegacze 9:20 ultra fajny
1998 Dominika Wikarska 1990 Janikowo Przecinaki 11:40 bardzo fajny
1999 Marcin Wikarski 1987 Nowa Wieś Wielka TRIBO 12:20 bardzo fajny
2000 Remigiusz Wilk 1978 Osielsko Krwawe Korniszony 13:40 bardzo fajny
2001 Karol Wilkowski 1996 Bydgoszcz 14:20 ultra fajny
2002 Dawid Winiecki 1988 Inowrocław Przecinaki 11:40 bardzo fajny
2003 Patryk Winiecki 1996 Bydgoszcz 14:20 ultra fajny
2004 Julia Wiśniewska 1997 Cekcyn ATOMRÓWKI 11:40 ultra fajny
2005 Piotr Wiśniewski 1989 Bydgoszcz Mistrzowie Pasji 11:00 ultra fajny
2006 Piotr Wiśniewski 1993 Kcynia Go Go Power Rangers 12:40 bardzo fajny
2007 Adrian Wiśniewski 1997 Toruń 14:20
2008 Marta Witenberg 2000 Niemcz 11:40
2009 Sandra Witkiewicz-Łukaszek 1991 Bydgoszcz QuikCombo 10:00 ultra fajny
2010 Marek Witkowski 1981 Bydgoszcz 11:20
2011 Aleksander Włodarcczyk 1994 Bydgoszcz 14:20
2012 Jarosław Włodarczak 1985 Przyłęki ENTEO 13:40 bardzo fajny
2013 Ryszard Wnuk 1980 Więcbork 13:20
2014 Robert Wnukiewicz 1976 Włocławek Wnuczek 11:20 bardzo fajny
2015 Agnieszka Wnukiewicz 1980 Włocławek Wnuczek 11:20 bardzo fajny
2016 Katarzyna Wojciechowska 1981 Krobia 9:20
2017 Jarosław Wojciechowski 1973 Bydgoszcz Majkuś Myślęcinek 11:40 ultra fajny
2018 Patryk Wojciechowski 1994 Zakole 7 Reha-Ort Złotów 10:00 ultra fajny
2019 Damian Wojdon 1991 Koronowo Fristom 10:00 bardzo fajny
2020 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń 10:40
2021 Izabela Wojtczak 1988 Bydgoszcz 9:20 bardzo fajny
2022 Dawid Wojtowicz 1985 Bydgoszcz 13:40
2023 Artur Wojtynowski 1972 Bydgoszcz Tadbud Kantarowski 11:40 bardzo fajny
2024 Maciej Wollmann 1991 Bydgoszcz 11:20
2025 Marcin Wolny 1979 BYDGOSZCZ 9:40 ultra fajny
2026 Michał Wolski 1982 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
2027 Michał Wozikowski 1983 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko 13:20 bardzo fajny
2028 Emil Woźniak 1990 Toruń 12:40
2029 Jarosław Woźniak 1979 Wiśniewka 14:00
2030 Jarosław Woźny 1975 BYDGOSZCZ 9:40 ultra fajny
2031 Marcin Woźny 1999 Bydgoszcz 13:20 bardzo fajny
2032 Marcin Wódkowski 1994 Bydgoszcz 9:40 ultra fajny
2033 Mariusz Wójcik 1987 Bydgoszcz Almost Avengers 12:40 bardzo fajny
2034 Justyna Wójcik 1995 Bydgoszcz Almost Avengers 12:40 bardzo fajny
2035 Magdalena Wrona 1981 Bydgoszcz DRUŻYNA BAS 10:40 ultra fajny
2036 Małgorzata Wróblewska 1980 Białe Błota DRUŻYNA BAS 10:40 ultra fajny
2037 Krzysztof Wrzesiński 1988 Bydgoszcz 11:00 bardzo fajny
2038 Michał Wudarski 1999 Bydgoszcz DRUŻYNA BAS 10:40 ultra fajny
2039 Hania Wyrąbkiewicz 1986 Białe Błota DRUŻYNA BAS 10:40 ultra fajny
2040 Marek Wyrobek 1993 Białe Błota 11:20
2041 Wojciech Wyrwiński 1982 Więcbork 12:40 bardzo fajny
2042 SYLWIA WYSZOMIRSKA 1983 TUCHOLA PAINTBALL ML BYSŁAW 12:20
2043 MAREK WYSZOMIRSKI 1979 TUCHOLA PAINTBALL ML BYSŁAW 12:20
2044 Justyna Wyżykowska 1992 Chełmża Nordic Logistics Polska 13:40 ultra fajny
2045 Paweł Zacniewski 1980 Złotoria SANESCOBAR 12:00 ultra fajny
2046 Jacek Zagrabski 1972 Koronowo iGAL 12:40 ultra fajny
2047 Mikołaj Zagroda 2001 Solec Kujawski Budujemy formę 13:00 ultra fajny
2048 Marta Zając 1986 Lulkowo 4/7 11:20 bardzo fajny
2049 Wojciech Zając 1987 Bydgoszcz Zaja 14:20
2050 Kamil Zakrocki 1990 Osielsko 9:20
2051 Marek Zakrzewski 1967 Nowa Wieś Wielka TRIBO 13:00
2052 Piotr Zalejski 1998 Niwy 9:40
2053 Hubert Załęski 1996 BYDGOSZCZ BizielTeam 14:20
2054 Pola Zamojska 1993 Lubicz POCONAMTOBYŁO 10:40 bardzo fajny
2055 Klaudyna Zamorska 1986 Toruń 14:00
2056 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna 12:40
2057 Magdalena Zasadowska 1986 Grudziądz 13:20
2058 Kamil Zasadowski 1986 Grudziądz 13:20
2059 Monika Zawadzka 1982 Reda Kontener Formy 13:20
2060 Piotr Zawadzki 1981 Reda Bigyellowfoot Adventure team 13:20
2061 Kacper Zawieruszyński 1998 Wągrowiec Czerwony Smok Wągrowiec 13:40 ultra fajny
2062 Dominika Zbieranek 1998 Żnin Gotowi(cz) na wszystko 13:20 bardzo fajny
2063 Bogumił Zdeb 1968 Bydgoszcz 13 Friends 11:00 ultra fajny
2064 Agnieszka Ziarnowska 1989 Janikowo Przecinaki 11:40 bardzo fajny
2065 Jagoda Zielińska 1989 Sienno Jagodowa Stajenka 12:20 bardzo fajny
2066 Natalia Zielińska 2000 Osielsko Terminatorzy 11:20 bardzo fajny
2067 Tomasz Zieliński 1970 BYDGOSZCZ 9:40 ultra fajny
2068 Szymon Zieliński 1997 Barcin 13:20 bardzo fajny
2069 Marcin Zimon 1982 Bydgoszczu Puriteam 13:00 bardzo fajny
2070 Mateusz Ziółkowski 1988 Bydgoszcz Frechowe Glajdy 14:00 bardzo fajny
2071 Justyna Zukaroli 1973 Śliwice Śliwickie Babeczki 12:40 bardzo fajny
2072 Łukasz Zwierzynski 1982 Lubicz 10:40 ultra fajny
2073 Agnieszka Zwiewka 1983 Sicienko Gazownicy 11:20 ultra fajny
2074 Paweł Zwoliński 1999 Lubiewo Terminatorzy 11:20 bardzo fajny
2075 Mateusz Zych 1997 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 13:20 ultra fajny
2076 Michał Żarski 1986 Bydgoszcz POWOLNIAKI 12:20 bardzo fajny
2077 Jarosław Żeglarski 1971 Bydgoszcz Gazownicy 11:20 ultra fajny
2078 Agata Żejmo-Głowacka 1987 Łochowo 14:00 bardzo fajny
2079 Natalia Żołecka 1993 Nakło nad Notecią Cierpliwi 9:40 ultra fajny
2080 Jerzy Żółtek 1976 Dąbrowa Chełmińska DCH 9:20 bardzo fajny
2081 Patryk Żółtek 1997 Dąbrowa Chełmińska DCH 9:20 bardzo fajny
2082 Kamil Żółtek 1999 Dąbrowa Chełmińska DCH 9:20 bardzo fajny
2083 Paweł Żuchowski 1983 Bydgoszcz 9:40
2084 Szymon Żurawski 1987 Toruń Holly 11:00
3425 Bartosz Tarnawski 1981 Śrem 14:20
3426 Tomasz Wiśniewski 1990 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 14:20
3427 Maciej Żołnowski 1991 Toruń - 11:20
3428 Zuzanna Dziża-Koniczyńska 1974 Bydgoszcz Morsy bez nazwy 12:20
3429 Mariusz Burnicki 1967 Bydgoszcz Bydgoski Klub Morsów 14:20
Top