Terenowa Masakra - X edycja - 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Gadżet
301 Michał Lewandowski 1979 Bydgoszcz 10:20
302 Daniel Kryszewski 1983 Bydgoszcz 10:20
303 Marcin Pruszkowski 1984 Bydgoszcz 10:20
304 Mikołaj Młotkowski 2002 Czernikowo Zabiegani Czernikowo 12:20
305 Tomasz Erwiński 1992 Toruń Saiyan Team 10:20
306 Marek Kram 1983 Bydgoszcz 11:00
307 Łukasz Brzeziński 1990 Bydgoszcz Warchlaki i Dziki 11:00
308 Urszula Dutkiewicz 1986 Bydgoszcz Wataha 10:40
309 Mateusz Paprzycki 1981 Lubicz 10:20
310 Grzegorz Bergmann 1986 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 3.0 10:20 bardzo fajny
311 Piotr Gurski 1981 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 3.0 10:20 bardzo fajny
312 Filip Sitarek 1979 Zielonka Gang Dzikich Wieprzy 3.0 10:20 bardzo fajny
313 Michał Waleński 1982 Piaski Gang Dzikich Wieprzy 10:20 bardzo fajny
314 Tomasz Wąż 1995 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 3.0 10:20 bardzo fajny
315 Bożydar Krajewski 1992 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 3.0 10:20 bardzo fajny
316 Przemysław Ustrzycki 1993 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 3.0 10:20 bardzo fajny
317 Sławomir Łapiński 1992 Bydgoszcz Skibidi Team 11:00 bardzo fajny
318 Jakub Podgórski 1988 Bydgoszcz Skibidi Team 11:00 bardzo fajny
319 Dominika Wojdat 1993 Bydgoszcz Skibidi Team 10:20 bardzo fajny
320 Daniel Łapiński 2000 Bydgoszcz Skibidi Team 11:00 bardzo fajny
321 Magdalena Szymanska 1992 Bydgoszcz Skibidi Team 11:00 bardzo fajny
322 Małgorzata Górska 1993 Bydgoszcz Skibidi Team 10:20 bardzo fajny
323 Sławomir Rycharski 1992 Bydgoszcz Skibidi Team 11:00 bardzo fajny
324 dawid utnicki 1985 toruń 10:20
325 ŁUKASZ UTNICKI 1979 Toruń 10:20
326 Jakub Utnicki 1975 Aleksandrów-Kujawski 10:20
327 Damian Olejarz 1987 Police POL-BUD Police 10:20
328 Karol Pieczka 1980 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 3.0 10:20
329 Damian Małecki 1996 Pruszcz 12:00
330 Piotr Molenda 1996 Bydgoszcz 12:00
331 Tomasz Kosiński 1985 Poznań Piękny i Bestia 10:40
332 Alicja Gray 1983 Poznań Piękny i Bestia 10:40
333 Paweł Horwat 1992 Bydgoszcz 11:20
334 Dariusz Horwat 1968 Bydgoszcz 11:20
335 Mateusz Dłoniak 1995 Bydgoszcz Kolka Team 10:20 bardzo fajny
336 Anna Stimma 1976 Serock Kolka Team 10:20 bardzo fajny
337 ALICJA STIMMA 1999 SEROCK Kolka Team 10:20 bardzo fajny
338 AGNIESZKA SOBCZAK-KUPIEC 1981 MYŚLENICE Kolka Team 10:20 bardzo fajny
339 OLGA STIMMA 2000 SEROCK Kolka Team 10:20 bardzo fajny
340 KAMIL CIECHANOWSKI 1995 ŚWIEKATOWO Kolka Team 10:20 bardzo fajny
341 Sebastian Borek 1989 Chełmno PILARZE 11:00 ultra fajny
342 Tomasz Nowiński 1985 Toruń PILARZE 11:00 ultra fajny
343 Marcin Włódarski 1980 Toruń Pilarze 11:00 ultra fajny
344 Jacek Małek 1980 Brzozowo Pilarze 11:00 ultra fajny
345 Jakub Sierpiński 1977 Toruń Pilarze 11:00 ultra fajny
346 Kamil Krupiński 1971 Toruń Pilarze 11:00 ultra fajny
347 Bartosz Kerner 1993 Toruń Pilarze 11:00 ultra fajny
348 Paweł Jutrowski 1985 Toruń Pilarze 11:00 ultra fajny
349 Monika Borek 2001 Chełmno Pilarze 11:00 ultra fajny
350 Robert Skrzyński 1965 Toruń Pilarze 11:00 ultra fajny
351 Paulina Horwat 2000 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:20
352 Sławomir Zieliński 1967 Toruń CHILI 10:20 bardzo fajny
353 Sylwia Zakrzewska 1984 Toruń CHILI 10:20 bardzo fajny
354 Rafał Osielski 1977 Toruń CHILI 10:20 bardzo fajny
355 Arkadiusz Kędziora 1977 Toruń CHILI 10:20 bardzo fajny
356 Tatiana Kędziora 1975 Toruń CHILI 10:20 bardzo fajny
357 Michał Mendel 1996 Bydgoszcz BYDGOSKIE DZIKIE KUNY 10:20 bardzo fajny
358 Szymon Urbański 1996 Bydgoszcz BYDGOSKIE DZIKIE KUNY 10:20 bardzo fajny
359 Łukasz Lewandowski 1984 Bydgoszcz BYDGOSKIE DZIKIE KUNY 10:20 bardzo fajny
360 Anna Mendel 1997 Bydgoszcz BYDGOSKIE DZIKIE KUNY 10:20 bardzo fajny
361 Andrzej Zalski 1995 Niemcz DZIKIE KUNY 10:20 bardzo fajny
362 Anna Woźniak 1971 Nakło nad Notecią 11:00
363 Marcin Kryszewski 1986 Bydgoszcz 10:20
364 Oskar Suchocki 1994 Bydgoszcz 11:00
365 Mikołaj Kruszczyński 1997 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00
366 Piotr Woźniak 1973 Nakło nad Notecią 11:00
367 Rafał Puziak 1986 Białe Błota Team Spirit 10:20
368 Adam Gralak 1987 Ciele Team Spirit 10:20
369 Piotr Gędek 1988 Bydgoszcz Team Spirit 10:20
370 Dawid Jeziorek 1987 Toruń TSŻ Toruń 10:40
371 Michał Dropek 1991 Chełmno PILARZE 10:40
372 Karol Windorpski 1982 Gdynia 11:00
373 Tomasz Zieliński 1984 Toruń 10:20
374 Agnieszka Nikel 1991 Bydgoszcz 11:20
375 Sylwia Nikel 1987 Lutowo 11:20
376 Monika Nikel 1991 Bydgoszcz 11:20
377 Emilia Kowalewska 1990 Grudziądz 11:20
378 Kuba Zło. 1983 Nakło nad Notecią 11:00
379 Rafał Konopa 1986 Bydgoszcz Wolne Miasto Fordon 10:40
380 Grzegorz Wojciechowski 1992 Bydgoszcz Banda Łysego 11:00
381 Rafał Buczek 1989 Inowrocław 10:20
382 Sławomir Turowski 1977 Grudziądz Motocykliczni Grudziądz 10:20
383 Joanna Biegajska 1979 Łasin Motocykliczni Grudziądz 10:20
384 Wojciech Barczak 1984 Grudziadz Motocykliczni Grudziądz 10:20
385 Dariusz Krusiński 1979 Toruń 10:20
386 Paweł Jakoby 1984 Bydgoszcz Do celu 10:20 bardzo fajny
387 Bartłomiej Czubek 1989 Borzechowo Do celu 10:20 bardzo fajny
388 Tomasz Stróżyński 1998 Bydgoszcz Do celu 10:20 bardzo fajny
389 Marcin Wożniak 1984 Bydgoszcz Do cel 10:20 bardzo fajny
390 Michał Wożniak 1993 Bydgoszcz Do celu 10:20 bardzo fajny
391 Andrzej Lejk 1993 Osie Do celu 10:20 bardzo fajny
392 Paweł Zalewski 1982 Inowrocław IKKG 12:20
393 Marcin Przybylski 1986 TORUŃ Japońscy wojownicy 11:00
394 Arkadiusz Tetloch 1989 TORUŃ Japońscy wojownicy 11:00
395 Tomasz Chodór 1982 Unisław Japońscy wojownicy 11:00
396 Katarzyna Sikorska 1998 Białe Błota 11:00
397 Piotr Domoń 1992 Toruń Saiyan Team 10:20
398 Marcin Orliński 1985 Bydgoszcz 10:40
399 Adrian Wojtynowski 1985 Bydgoszcz 10:40
400 Adam Seredyński 1985 Bydgoszcz wataha 10:40
401 Przemysław Błaszkiewicz 1987 Toruń PILARZE 11:00
402 Jarosław Szeps 1991 Toruń TSŻ Toruń 10:40
403 Maciej Rosiński 1994 Unisław Japońscy wojownicy 11:00
404 Dariusz Ułanowski 1983 Głogowo Japońscy wojownicy 11:00
405 Katarzyna Ułanowska 1979 Głogowo Japońscy wojownicy 11:00
406 Jarosław Szkutnicki 1976 Janowiec Wlkp Czerwony smok Wągrowiec 11:00
407 Kacper Głowacki 1997 Bydgoszcz BUDUJEMY FORME 11:20
408 Radosław Kwasigroch 1997 Bydgoszcz BUDUJEMY FORME 11:20
409 Patryk Winiecki 1983 Bydgoszcz 10:20
410 Adam Bałdyga 1978 Grudziądz Motocykliczni Grudziądz 10:20
411 Bartosz Sarnowski 1991 Krotoszyn Ekipa Rysia 10:40
412 Dawid Głowacki 1987 Mrowino Ekipa Rysia 10:40
413 Adam Wełniak 1996 Bydgoszcz 11:00
414 Sandra Rudewicz 1992 Kowalewo Pom. Kowalewo biega 10:40
415 katarzyna michalska 1984 Żnin fitjump Żnin 10:20 bardzo fajny
416 marlena grządziela 1977 gąsawa Fitjump Żnin 10:20 bardzo fajny
417 Tomasz Sipiński 1978 Żnin Fitjump Żnin 10:20 bardzo fajny
418 Hanna Stefańska - Nymś 1995 Żnin Fitjump Żnin 10:20 bardzo fajny
419 Agata Walczewska 1990 Żnin Dachowcy 11:00 bardzo fajny
420 Zbigniew Walczewski 1991 Żnin Dachowcy 11:00 bardzo fajny
421 Karolina Walczewska 1998 Rynarzewo Dachowcy 11:00 bardzo fajny
422 Marcin Urbanski 1988 Rynarzewo Dachowcy 11:00 bardzo fajny
423 Mikołaj Urbański 1995 Rynarzewo Dachowcy 11:00 bardzo fajny
424 Paulina Urbańska 1999 Rynarzewo Dachowcy 11:00 bardzo fajny
425 Hubert Kowaliński 1992 Bydgoszcz 10:20
426 Michał Czapiewski 1994 Mrowino Ekipa Rysia 10:40
427 Łukasz Kaźmierkiewicz 1992 Międzyrzecz MamWyjebanana 12:00
428 Sebastian Rygielski 1992 Skępe MamWyjebanana 12:00
429 Marek Szubski 1981 Włocławek Drumet w Ruchu 10:40 bardzo fajny
430 GRZEGORZ PIASTUCKI 1975 TUCHOLA LEVEL10 10:20
431 Dawid Twaróg 1999 Bydgiszcz Warchlaki i Dziki 11:00
432 Wojciech Szmyciński 1971 Świedziebnia RMF4RT Gladiators 11:00
433 Beata Amroziewicz 1993 Krobia Poconamtobyło 10:20 bardzo fajny
434 Radosław Rutkowski 1992 Bydgoszcz POCONAMTOBYŁO 10:20 bardzo fajny
435 Zeynep sobczak 1996 Bydgoszcz Poconamtobylo 10:20 bardzo fajny
436 Pola Zamojska 1993 Lubicz POCONAMTOBYŁO 10:20 bardzo fajny
437 Aleksandra Alachniewicz 1994 Toruń POCONAMTOBYŁO 10:20 bardzo fajny
438 Artur Sobczak 1992 Bydgoszcz POCONAMTOBYŁO 10:20 bardzo fajny
439 Sylwester Domino 1993 Bydgoszcz 13:00
440 Patrycja Świątek 1993 Świeradów Zdrój 13:00
441 Ryszard Piwowski 1962 Bydgoszcz BUDUJEMY FORME 11:20
442 Przemysław Górzyński 1986 Bydgoszcz 10:20
443 Kamil Ograbek 1983 Bydgoszcz 10:20
444 Włodzimierz Wiśniewski 1961 Toruń SPC 10:20
445 Maksymilian Wiśniewski 1998 Toruń SPC 10:20
446 Szymon Wiśniewski 2001 Toruń SPC 10:20
447 Arkadiusz Kolendo 1979 Ryczywół Rogoziński Klub Biegacza 11:00
448 Mariusz Przybylski 1987 Gdynia 12:00
449 Jan Przybylski 2002 Kamień Krajeński 12:00
450 Dagmara Gałecka 1982 Płock Harde Onuce 10:40 ultra fajny
451 Michał Gałecki 1981 Nowogard Harde Onuce 10:40 ultra fajny
452 Tomasz Ziółkowski 1986 Lniano Harde Onuce 10:40 ultra fajny
453 Marcin Gałecki 1976 Trzechel Harde Onuce 10:40 ultra fajny
454 Igor Gałecki 2000 Trzechel Harde Onuce 10:40 ultra fajny
455 Emilia Rogozińska 2000 Sikorki Harde Onuce 10:40 ultra fajny
456 Anna Dobruchowska 2001 Wyszomierz Harde Onuce 10:40 ultra fajny
457 Andrzej Gruszczyński 1974 Nowogard Harde Onuce 10:40 ultra fajny
458 Ernest Gruszczyński 1987 Nowogard Harde Onuce 10:40 ultra fajny
459 Seweryn Gruszczyński 1990 Glewice Harde Onuce 10:40 ultra fajny
460 Łukasz Ziółkowski 1991 Jeżewo Harde Onuce 10:40 ultra fajny
461 Arkadiusz Ciesielski 1982 Świecie Brak 10:40
462 Michał Wardacki 1982 Jeżewo Brak 10:40
463 Michalina But 1991 Bydgoszcz 11:20
464 Monika Marcinkowska 1993 Bydgoszcz 11:20
465 Maciej Marcinkowski 1993 Bydgoszczz 11:20
466 Beata Suchomska 1976 Jania Góra 11:00
467 Anna Ozimek 1990 Kowalewo Pomorskie Gumowe Pantery 10:40 bardzo fajny
468 Katarzyna Gentkowska 1990 Kowalewo Pomorskie Gumowe Pantery 10:40 bardzo fajny
469 Sandra Chojnacka. 1994 Kowalewo Pomorskie Gumowe Pantery 10:40 bardzo fajny
470 Jarosław Nowicki 1984 Kluczbork Gumowe Pantery 10:40 bardzo fajny
471 Paweł Kempiński 1992 Kowalewo Pomorskie Gumowe Pantery 10:40 bardzo fajny
472 Paweł Mytlewski 1988 Kowalewo Pomorskie Janusze przetrwania 10:40 bardzo fajny
473 Sławomir Morawski. 1965 Toruń Gumowe Pantery 10:40 bardzo fajny
474 Marcin Goździecki 1981 Włocławek Drumet w Ruchu 10:40 bardzo fajny
475 Emilian Żbikowski 1987 Osięciny Drumet w Ruchu 10:40 bardzo fajny
476 Artur Rybski 1978 Włocławek Drumet w Ruchu 10:40 bardzo fajny
477 Piotr Skalski 1973 Włocławek Drumet w Ruchu 10:40 bardzo fajny
478 Małgorzata Skalska 1973 Włocławek Drumet w Ruchu 10:40 bardzo fajny
479 Artur Mikucki 1976 Włocławek Drumet w Ruchu 10:40 bardzo fajny
480 Jakub Karolczak 1996 Bydgoszcz Ja tu tylko oglądam 11:20
481 Paweł Pawlak 1993 Bydgoszcz Ja tu tylko ogładam 11:20
482 Jakub Braszkowski 1994 Bydgoszcz Ja tu tylko oglądam 11:20
483 Bartosz Kińczyk 2000 Bydgoszcz 11:20
484 Piotr Szukalski 1998 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 11:20
485 Damian Jankowski 1998 Maksymilianowo 11:20
486 Radek Nowicki 1993 Skoki 11:00
487 Krzysztof Jaworski 1973 Bydgoszcz 10:40 bardzo fajny
488 Dawid Majcherczak 1995 Bydgoszcz 10:40 bardzo fajny
489 Mirosław Mike 1981 Niwy 10:40 bardzo fajny
490 Piotr Rubach 1987 Niwy 10:40 bardzo fajny
491 Tomasz Szuster 1994 Bydgoszcz 10:40 bardzo fajny
492 Marcin Partyka 1994 Białe-Błota 10:40 bardzo fajny
493 Robert Wyszomirski 1994 Żołędowo 10:40 bardzo fajny
494 Tomasz Wolny 1982 Bydgoszcz Delta 12:00
495 Łukasz Ossowski 1984 Bydgoszcz Czerstwe Wafle 10:20 ultra fajny
496 Krzysztof Solecki 1980 Bydgoszcz Czerstwe Wafle 10:20 ultra fajny
497 Junusz Janiszewski 1981 Bydgoszcz Czerstwe Wafle 10:20 ultra fajny
498 Rafał Gorczyca 1977 Bydgoszcz Czerstwe Wafle 10:20 ultra fajny
499 Adam Domeracki 1976 Bydgoszcz Czerstwe Wafle 10:20 ultra fajny
500 MAGDA GROCHOWSKA 1977 BYDGOSZCZ PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 10:40 ultra fajny
501 ILONA WOŹNIAK 1982 BYDGOSZCZ PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 10:40 ultra fajny
502 KASIA ŻYWICA 1981 MOGILNO PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 10:40 ultra fajny
503 Tomasz Wasiak 1991 Kolankowo Juventus 11:00
504 Piotr Dynia 1987 Stobno Juventus 11:00
505 łukasz zieliński 1990 przyłęki Juventus 11:00
506 Paweł Jasiewicz 1979 Prabuty 11:00
507 Maciej Fojt 1987 Solec Kujawski HUNCWOT TEAM 10:40 ultra fajny
508 Mateusz Kochański 1996 Solec Kujawski HUNCWOT TEAM 10:40 ultra fajny
509 Adrian Wojewódzki 2001 Solec Kujawski HUNCWOT TEAM 10:40 ultra fajny
510 Marcin Główczewski 1988 Solec Kujawski HUNCWOT TEAM 10:40 ultra fajny
511 Jakub Zdunkiewicz 2001 Solec Kujawski HUNCWOT TEAM 10:40 ultra fajny
512 Monika Fojt 1987 Toruń HUNCWOT TEAM 10:40 ultra fajny
513 Maciej Szkulmowski 1979 Toruń HUNCWOT TEAM 10:40 ultra fajny
514 Kacper Grabski 2000 Solec Kujawski HUNCWOT TEAM 10:40 ultra fajny
515 Marcin Norkowski 1988 Solec Kujawski HUNCWOT TEAM 10:40 ultra fajny
516 Magdalena Metzler 1987 Solec Kujawski HUNCWOT TEAM 10:40 ultra fajny
517 Karol Szczeblewski 1998 Bydgoszcz Honorowi Dawcy Ku*y 10:40
518 Maja Pieniądz 1999 Bydgoszcz Honorowi Dawcy Ku*y 10:40
519 Wojciech Szczeblewski 1960 Bydgoszcz Honorowi Dawcy Ku*y 10:40
520 ANIA KOCZOROWSKA 1988 BYDGOSZCZ PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 10:40
521 PAULINA PIECHULSKA 1985 Mogilno PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 10:40
522 Dariusz Zdralek 1971 Szubin 11:00
523 Paweł Barbarewicz 1998 Bydgoszcz 11:20
524 Maciej Kobusiński 1985 Toruń Japońscy wojownicy 11:00
525 Krzysztof Wyborski 1989 Toruń Japońscy wojownicy 11:00
526 Iwona Wiśniewska 1977 Chełmża Japońscy wojownicy 11:00
527 Rafał Wiśniewski 1970 Chełmża Japońscy wojownicy 11:00
528 Andrzej Klimza 1974 Lubicz Dolny Japońscy wojownicy 11:00
529 Filip Wiśniewski 1999 Chełmża Japońscy wojownicy 11:00
530 Bartosz Zarna 1976 Łochowo PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 10:40
531 Marcin Janeczko 1991 Kcynia Rebel Cross Sport 11:20
532 Andrzej Wasilewski 1973 Bydgoszcz KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON 10:40
533 Leszek Gładkowski 1977 Bydgoszcz KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON 10:40
534 Marcin Ziernicki 1999 Łochowo 10:40 bardzo fajny
535 Nicole Kraska 1999 Jarużyn 10:40 bardzo fajny
536 Patryk Wonsewicz 2000 Łochowo 10:40 bardzo fajny
537 Bartosz Maślanka 1999 Łochowo 10:40 bardzo fajny
538 Jakub Adamczewski 1999 Nakło nad Notecią 10:40 bardzo fajny
539 Maciej Filanowicz 2000 Łochowo 10:40 bardzo fajny
540 Klaudia Andrzejewska 1999 Olimpin 10:40 bardzo fajny
541 Mateusz Dziuba 1992 Bydgoszcz Dziki zGon 11:20 ultra fajny
542 Paweł Rzodkiewicz 1992 Bydgoszcz Dziki zGon 11:20 ultra fajny
543 Piotr Dziuba 1989 Bydgoszcz Dziki zGon 11:20 ultra fajny
544 Maciej Dembek 1992 Bydgoszcz Dziki zGon / LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
545 Mateusz Okrutnik 1986 Bydgoszcz Dziki zGon 11:20 ultra fajny
546 Michał Loose 1995 Bydgoszcz LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
547 Maciej Ciechanowski 1992 Bydgoszcz Dziki zGon 11:20 ultra fajny
548 Grzegorz Kaczmarek 1990 Bydgoszcz Dziki zGon 11:20 ultra fajny
549 Paulina Loose 1988 Bydgoszcz LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
550 Anna Przybylska 1994 Bydgoszcz LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
551 Paulina Wieczorek 1988 Kartuzy LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
552 Karol Koczorowski 1961 Bydgoszcz LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
553 Łukasz Loose 1989 Bydgoszcz LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
554 Patrycja Niemczewska 1991 Bydgoszcz LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
555 Katarzyna Zajączkowska 1981 Mrocza LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
556 Magdalena Kołodyńska 1982 Bydgoszcz LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
557 Aleksandra Reyer 1988 Gdynia LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
558 Piotr Łabuński 1988 Gdynia LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
559 Michał Romel 1989 Bydgoszcz LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
560 Arkadiusz Gaca 2002 Bydgoszcz LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
561 Paulina Gruszczyńska-Przesmycka 1989 Bydgoszcz LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
562 Mateusz Kosmala 1993 Bydgoszcz LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
563 Magdalena Dużyk 1995 Bydgoszcz LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
564 Jakub Koczorowski 1989 Bydgoszcz LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
565 Magdalena Juszczak 1985 Bydgoszcz LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
566 Mateusz Kiełpiński 1996 Bydgoszcz LOS KUMPLOS 11:20 ultra fajny
567 Sandra Góras 1996 Grudziądz Los Kumplos 11:20 ultra fajny
568 Szymon Bołka 1987 Bydgoszcz Los Kumplos 11:20 ultra fajny
569 Mariola Szkic 1979 Bydgoszcz 11:00
570 Kamil Łoś 1986 Bydgoszcz 11:00
571 Łukasz Ejankowski 1981 Bydgoszcz PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 11:00
572 DARIUSZ SZCZERBA 1978 PRZYŁĘKI PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 11:00
573 Arkadiusz Łukaszewicz 1990 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 11:20
574 Sebastian Skorup 1976 Paterek Rebel Cross Sport 11:20
575 Sebastian Zaorski 1992 Bydgoszcz Cycki 12:00
576 Dorota Holc 1997 Bydgoszcz Cycki 12:00
577 Sylwia Abivien 1976 Bydgoszcz Budujemy Formę 12:00
578 Marek Palczewski 1976 Grudziadz V 12:00 ultra fajny
579 Anna Pawlicka 1991 Grudziądz V 12:00 ultra fajny
580 Klaudia Sprawska 1991 Grudziądz Drużyna ING 12:00 ultra fajny
581 Kacper Miąsko 1996 MEŁNO V 12:00 ultra fajny
582 Aleksandra Boniecka 1974 MEŁNO V 12:00 ultra fajny
583 Natalia Boniecka 1999 MEŁNO V 12:00 ultra fajny
584 Patryk Chojnacki 1997 GOLUB DOBRZYŃ V 12:00 ultra fajny
585 Przemysław Minich 1985 GRUDZIĄDZ V 12:00 ultra fajny
586 Sandra Ładzik 2001 MEŁNO V 12:00 ultra fajny
587 Monika Lewandowska 1993 DRAGACZ V 12:00 ultra fajny
588 Michał Jankowski 1981 GRUDZIĄDZ V 12:00 ultra fajny
589 Emilia Tyburczy 1990 WARLUBIE V 12:00 ultra fajny
590 Sylwia Janowska - Lemańska.. 1975 GRUDZIĄDZ V 12:00 ultra fajny
591 Krzysztof Lemański.. 1973 GRUDZIĄDZ V 12:00 ultra fajny
592 Izabela Saderska. 1979 GRUDZIĄDZ V 12:00 ultra fajny
593 Janusz Kempa. 1974 GRUDZIĄDZ V 12:00 ultra fajny
594 Katarzyna Kempa 1975 GRUDZIĄDZ V 12:00 ultra fajny
595 Rafał Gogolin. 1976 GRUDZIĄDZ V 12:00 ultra fajny
596 Lucyna Gogolin. 1977 GRUDZIĄDZ V 12:00 ultra fajny
597 Sylwia Gesek. 1976 GRUDZIĄDZ V 12:00 ultra fajny
598 Adrian Wolny 1999 Bydgoszcz WolnyTeam 12:00 bardzo fajny
599 Nicole Deranek 1996 Bydgoszcz WolnyTeam 12:00 bardzo fajny
600 Ryszard Wolny 1974 Bożenkowo WolnyTeam 12:00 bardzo fajny
601 Maciej Wolny 1997 Bydgoszcz WolnyTeam 12:00 bardzo fajny
602 Natalia Górska 1997 Bydgoszcz WolnyTeam 12:00 bardzo fajny
603 Wiktoria Sikorra 1996 Puck WolnyTeam 12:00 bardzo fajny
604 Jarosław Chodór 1986 Gdańsk Japońscy wojownicy 11:00
605 Emil Mrozik 2000 Korytowo 11:00
606 Jacek Straszewski 1979 Inowrocław Zgubiłem telefon 11:00
607 Damian Dziwisz 1988 Inowrocław Zgubiłem telefon 11:00
608 Hubert Jachimowski 1983 Nowa Wieś Wielka KOSMATY TEAM 13:20
609 Agnieszka Fac 1981 Bydgoszcz KOSMATY TEAM 13:20
610 Wojciech Wruck 1990 Bydgoszcz 12:00
611 Maciej Wruck 1999 Bydgoszcz 12:00
612 Seweryn Ziółkowski 1998 Skępe MamWyjebanana 12:00
613 Krzysztof Stawicki 1978 Włocławek Krav Maga IKMF 11:00
614 SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI 1976 BYDGOSZCZ Drzewiarz Szlachta 11:00
615 dariusz maciejak 1979 śliwice Drzewiarz Szlachta 11:00
616 Julia Tomys 1996 Osielsko Endorfiny 11:00 bardzo fajny
617 Przemysław Składowski 1994 Wejherowo Endorfiny 11:00 bardzo fajny
618 Błażej Stypka 1996 Bydgoszcz Endorfiny 11:00 bardzo fajny
619 Wojciech Składowski 1999 Wejherowo Endorfiny 11:00 bardzo fajny
620 Bartosz Boniecki 1996 Bydgoszcz Endorfiny 11:00 bardzo fajny
621 Mateusz Murawski 1995 Chełmno Spartan Warriors 13:20 ultra fajny
622 Paweł Wolski 1980 Chełmno Spartan Warriors 13:20 ultra fajny
623 Dariusz Grzenkowitz 1969 Chełmno Spartan Warriors 13:20 ultra fajny
624 Magdalena Grzenkowitz 2000 Chełmno Spartan Warriors 13:20 ultra fajny
625 Jakub Modrzyński 1995 Chełmno Spartan Warriors 13:20 ultra fajny
626 Michał Pasiński 1991 Nowawieś Chełmińska Spartan Warriors 13:20 ultra fajny
627 Kamil Spóz 1986 Chełmno 13:20 ultra fajny
628 Maciej Banaś 1989 Chełmno 13:20 ultra fajny
629 Tomasz Wolski 1978 Chełmno 13:20 ultra fajny
630 Krzysztof Wolski 1976 Chełmno 13:20 ultra fajny
631 Mariusz Liro 1972 Bydgoszcz Fanatic szlabanieros 11:00
632 Łukasz Zmudziński 1982 Nakło nad Notecią Fanatic Szlabanieros 11:00
633 Danka Pazderska 1984 Kcynia Krejzole 12:20 ultra fajny
634 Dawid Pazderski 1978 Nowa Wieś Notecka Krejzole 12:20 ultra fajny
635 Agnieszka Pazderska 1980 Nowa Wieś Notecka Krejzole 12:20 ultra fajny
636 Bartłomiej Pazderski 1988 Nowa Wieś Notecka Krejzole 12:20 ultra fajny
637 Jakub Chmurzyński 2001 Lniano 11:20
638 Maciej Ratkowski 2001 Świecie 11:20
639 Paweł Ratkowski 1995 Świecie The Runners Świecie 11:20
640 Krzysztof Ratkowski 1995 Świecie 11:20
641 Magda Zwolińska 1983 Włocławek OCR TEAM WŁOCŁAWEK 11:00
642 Monika Sielaszuk 1983 Włocławek OCR TEAM WŁOCŁAWEK 11:00
643 Michał Glaza 1987 Grudziądz 12:00
644 Roman Giniyatullin 1982 Grudziądz 12:00
645 Krystian Warczak 2001 Gawroniec 11:20
646 Remigiusz Kledzik 1989 Chomiąża Szlachecka 12:00
647 Arkadiusz Chorobiński 1982 Toruń Jedwabiści 11:20
648 Przemysław Lubowicz 1982 Toruń Jedwabiści 11:20
649 Marcin Zieliński 1978 Toruń Jedwabiści 11:20
650 Dawid Oszubski 1999 Bydgoszcz 11:20
651 Szymon Chodera 1999 Bydgoszcz 11:20
652 Radosław Szwarocki 1983 Toruń HUNCWOT TEAM 11:20
653 Agnieszka Leskiewicz 1984 Toruń HUNCWOT TEAM 11:20
654 Rafał Grochowski 1981 Nakło nad Notecią Fanatic Szlabanieros 11:00
655 Włodek Ziółkowski 1984 Bydgoszcz Sauna Team 12:00
656 Gosia Ziółkowska 1985 Bydgoszcz Sauna Team 12:00
657 Mateusz Sędzicki 1977 Dopiewo Sauna Team 12:00
658 Łukasz Nadratowski 1987 Toruń chili 11:20
659 Jakub Czachorowski 1996 Robertowo 12:20 bardzo fajny
660 Mateusz Dobrowolski 1989 Aleksandrów Kujawski 12:20 bardzo fajny
661 Jakub Kontowicz 1987 Plebanka 12:20 bardzo fajny
662 Łukasz Kwiatkowski 1989 Aleksandrów Kujawski 12:20 bardzo fajny
663 Dawid Rogiewicz 1995 Wólka 12:20 bardzo fajny
664 Cezary Kalinowski 1984 Łódź Łysi ;) 13:00
665 Szymon Gehrke 1979 Bydgoszcz Łysi ;) 13:00
666 Julia Zanto 1986 Żnin Fit jump Żnin 10:20 bardzo fajny
667 Marek Zanto 1985 Żnin Fitjump Żnin 10:20 bardzo fajny
668 Robert Szeib 1976 Bydgoszcz 11:20
669 Przemysław Cywka 1982 Bydgoszcz Dream team Maximet 11:20 ultra fajny
670 Gracjan Pankowski 1998 Bydgoszcz Dream team Maximet 11:20 ultra fajny
671 Marcin Wieczorek 1981 Bydgoszcz Dream team Maximet 11:20 ultra fajny
672 Piotr Błoński 1989 Bydgoszcz Dream team Maximet 11:20 ultra fajny
673 Aleksander Kreczmer 1978 Bydgoszcz Dream team Maximet 11:20 ultra fajny
Top