Terenowa Masakra - X edycja - 15 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Gadżet
1 Adrian Bajczyk 1992 Bygoszcz 9:20
2 Mateusz Barciszewski 1989 Wyrzysk 9:20
3 Andrzej Bąk 1972 Józefowo spc 9:20
4 Paweł Bielak 1985 Toruń Dirty Boys 9:40 bardzo fajny
5 ROBERT BISIOREK 1989 BYDGOSZCZ JAR-POL TEAM 9:40
6 Paweł Błaszczyk 1987 Koszalin gĄska balbinka 9:40
7 Szymon Boborycki 1997 Toruń Calisthenic Academy 9:20 ultra fajny
8 Mikołaj Brunka 1997 Pawłówko 9:40
9 PIOTR BUTKIEWICZ 1987 GDAŃSK KLUB KAPITANA KOK(O)SA 9:40 ultra fajny
10 Piotr Chara 1984 Toruń 9:20
11 Józef Chmielewski 1980 Ciechanowiec Ciechanowiec Biega 9:20
12 PAWEŁ CHOROSZEWICZ 1993 SZUBIN KLUB KAPITANA KOK(O)SA 9:40 ultra fajny
13 Rafał Chybowski 1987 Ławki Dzikie Borsuki 9:40
14 Artur Czaiński 1975 Piła Ekipa Mocnego Pierd... 9:20 bardzo fajny
15 radosław czwojdrak 1975 Świecie Medos Chełmno Team 9:40 ultra fajny
16 Robert Drążek 2001 Chojnice 9:40
17 Mateusz Dunaj 1994 Inowrocław ZŁOTNICKIE TARPAGANY 9:20 bardzo fajny
18 Mateusz Durajewski 1989 Bydgoszcz Dirty Boys 9:40 bardzo fajny
19 Daniel Fórman 1974 Chodzież 9:20
20 Sebastian Frątczak 1984 Aleksandrów Kujawski Taktyczni Kałduniarze 9:20 ultra fajny
21 Kamil Galicki 1995 Sicienko Lupus Team 9:20 bardzo fajny
22 Sławomir Gmiński 1977 Aleksandrów Kujawski Taktyczni Kałduniarze 9:20 ultra fajny
23 Jakub Heigelman 2001 Bydgoszcz 9:40
24 Marcin Jagodziński 1983 Dąbki 9:40
25 Mikołaj Jakubiec 1997 Raciążek Taktyczni Kałduniarze 9:20
26 Bolesław Januszewski 1976 Więcbork WKM Więcbork 9:20
27 Hubert Jarzembski 1982 Bydgoszcz Calisthenics Academy 9:20 ultra fajny
28 Wladyslaw Kalin 1980 Unislaw Taekwon-do Gromowski 9:20
29 Krzysztof Kania 1995 Inowrocław Złotnickie Tarpagany 9:20 bardzo fajny
30 Radek Katafiasz 1990 Złotniki Kujawskie ZŁOTNICKIE TARPAGANY 9:20 bardzo fajny
31 Tomasz Kępski 1991 Bydgoszcz 9:40
32 Cezary Kiedrowski 2000 Bygoszcz Nadgoplańskie WOPR w Kruszwicy 9:40
33 Cezary Kludzinski 1992 Bydgoszcz Tytanowi Janusze 9:20
34 Karol Kogut 1984 Bydgoszcz Forest Workout 9:20
35 Piotr Kondera 1982 Piła Ekipa Mocnego Pierd... 9:20 bardzo fajny
36 Karolina Korzeniowska 1984 Szczecinek gĄska balbinka 9:40
37 Adam Kowalski 1994 Aleksandrów Kujawski Taktyczni Kałduniarze 9:20 ultra fajny
38 Dominik Kowalski 1981 Grudziądz Chojnie Obdarzeni 9:20 ultra fajny
39 Łukasz Kozłowski 1991 Bydgoszcz 9:20
40 Sebastian Kruszka 1998 Barcin 9:40
41 Daniel Krzysztofek 1981 Więcbork WKM Więcbork 9:20
42 Kamila Kwaśniewska 1988 BYDGOSZCZ StepOne 9:20
43 Paweł Kwaśniewski 1979 Bydgoszcz Asbox 9:20
44 Czesław Kwaśniewski 1978 Sulnowo 9:20
45 Konrad Kwiatkowski 1994 Aleksandrów Kujawski Taktyczni Kałduniarze 9:20 ultra fajny
46 Maciej Lenc 1992 Bydgoszcz Fundacja WAKE UP 9:40
47 Daniel Lewandowski 1981 Inowrocław 9:40
48 Juliusz Lewandowski 1994 Toruń Taktyczni Kałduniarze 9:20 ultra fajny
49 Oskar Lewandowski 1995 Kruszwica Taktyczni Kałduniarze 9:20 ultra fajny
50 Krzysztof Lipinski 1983 Bydgoszcz Tytanowi Janusze 9:20
51 Tomasz Lipiński 1985 Toruń Dirty Boys 9:40 bardzo fajny
52 Dawid Listecki 1990 Toruń Znajdek Fizjoterpia 9:20
53 Szymon Łącki 1988 Chojnice 9:40
54 Agnieszka Maciejewska 1977 Dąbrówka Gladiators by RMF4RT 9:20
55 Piotr Maćkowiak 1981 Piła Ekipa Mocnego Pierd... 9:20 bardzo fajny
56 Maciej Malesa 1994 Skierniewice Jelenie W Terenie 9:40 ultra fajny
57 Jacek Małecki 1987 Kalisz Dzikie Borsuki 9:20
58 Michał Masełko 1995 Mochle 68 FC BARCELONA 9:20
59 Tomasz Masełko 1979 Bydgoszcz FC BARCELONA 9:20
60 Andrzej Mencfel 1970 Bydgoszcz 9:40
61 Paweł Męziński 1976 Piaseczno 9:20
62 Mariusz Męziński 1974 Wólka Łanięcka Mazovia Proactiv 9:20
63 Cyryl Miąskowski 1998 Zamość 9:40
64 Lucjan Mielczarek 1980 Nowa Sól 9:20
65 Przemysław Milarski 1986 Toruń Taktyczni Kałduniarze 9:20 ultra fajny
66 Krzysztof Milewski 1986 Aleksandrów Kujawski Taktyczni Kałduniarze 9:20 ultra fajny
67 Michał Najderek 1984 Chodzież 9:20
68 kamil napiątek 1999 Świecie 9:40 ultra fajny
69 Dawid Nowak 1992 Złotniki Kujawskie Złotnickie Tarpagany 9:20 bardzo fajny
70 Robert Nowak 1994 Złotniki Kujawskie ZŁOTNICKIE TARPAGANY 9:20 bardzo fajny
71 Jakub Oczachowski 1996 Rożno-Parcele Taktyczni Kał 9:20 ultra fajny
72 Artur Ozimkiewicz 1980 Bydgoszcz Dirty Boys 9:40 bardzo fajny
73 Piotr Pacek 1975 Aleksandrów Kujawski Taktyczni Kałduniarze 9:20 ultra fajny
74 Hubert Pachulski 1994 Złotniki Kujawskie ZŁOTNICKIE TARPAGANY 9:20 bardzo fajny
75 Jacek Pankowski 1986 Brodnica Panki 9:40
76 Arek Pankowski 1979 Brodnica Panki 9:40
77 Marek Pankowski 1986 Brodnica Panki 9:40
78 Joanna Pawlewska 1976 Bydgoszcz Sportway 9:40
79 Robert Piechocki 1987 Bydgoszcz Tytanowi Janusze 9:20
80 Marcin Pięcek 1990 Nowe Rowiska Jelenie W Terenie 9:40 ultra fajny
81 Dominik Pinczewski 1992 Pruszcz ZŁOTNICKIE TARPAGANY 9:20 bardzo fajny
82 Jacek Podlaszewski 1970 Toruń SPC 9:20
83 Karol Poznański 1987 Toruń 9:20
84 Szymon Poznański 1990 Bydgoszcz-Fordon EduTeam 9:40
85 Patryk Dawid Pruszewicz 1980 Brodnica Panki 9:40
86 Tomasz Roczeń 1976 Zławieś Mała Morsy z Zalesia 9:20
87 Michał Rudzki 1999 Nowa Wojska Jelenie W Terenie 9:40 ultra fajny
88 Michał Rulewski 1987 Bydgoszcz Forest Workout 9:20
89 Krzysztof Sarnecki 1978 Inowrocław Taktyczni Kałduniarze 9:20 ultra fajny
90 Krystian Schneider 1989 Bydgoszcz Dirty Boys 9:40 bardzo fajny
91 Mateusz Sikorski 1988 Sochaczew PIŁKARSKIE ORŁY 9:20
92 Kamil Stanisławski 1995 Chojnice 9:40
93 Wojciech Szala 1980 Bydgoszcz Jar-Pol Team 9:40
94 anna szpyt 1982 bydgoszcz 9:40
95 Kamil Śliwiński 1983 Górzno 9:40
96 Dawid Świtalski 1990 Piła Ekipa Mocnego Pierd... 9:20 bardzo fajny
97 Cezary Talar 2000 Bydgoszcz 9:20
98 Bartłomiej Topór 1978 Świecie Street Workout Świecie 9:20
99 Marcin Wilczek 1988 Sochaczew Piłkarskie Orły 9:20
100 Radosław Wilkiewicz 1976 Paparzyn Chojnie Obdarzeni 9:20 ultra fajny
101 Teresa Włodarczyk 1967 Toruń SPC 9:20
102 Sławomir Włodkowski 1983 Bydgoszcz 9:40
103 Mati Wojciechowski 1987 Bydgoszcz Ziemia Bydgoska 9:20
104 Wojciech Wojciechowski 1986 Bydgoszcz Mobilny Wulkan 9:20
105 Dariusz Wolski 1985 Bydgoszcz #daroinspiruje 9:20
106 Tomasz Wyka 1979 Piła Ekipa Mocnego Pierd... 9:20 bardzo fajny
107 Marcin Wysokiński 1977 Łuków Dzikie Borsuki 9:20
108 Piotr Znajdek 1985 Toruń Znajdek Fizjoterapia 9:20
109 Paweł Znajdek 1985 Toruń Znajdek Fizjoterpia 9:20
110 Patryk Zwolenkiewicz 1997 OLIMPIN KLUB KAPITANA KOK(O)SA 9:40 ultra fajny
Top