Terenowa Masakra - XI edycja - 5 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Gadżet
1001 Laura Abucewicz 1986 Bydgoszcz Alfa Rugby Bydgoszcz NDZ 12:00:00 ultra fajny
1002 Waldemar Abucewicz 1959 Władysławowo Alfa Rugby Bydgoszcz NDZ 12:00:00 ultra fajny
1003 Dariusz Afelt 1987 Białe Błota BAS sob 13:20 ultra fajny
1004 Igor Aftowicz 1981 Bydgoszcz NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1005 Ojdowska Agata 1979 CHEŁMŻA Taekwon-do Gromowski sob 14:00 ultra fajny
1006 Mykyta Akhmetshyn 2002 Toruń InLeague sob 14:00
1007 Aleksandra Alachniewicz 1994 Toruń POCONAMTOBYŁO NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1008 Artur Ampulski 1984 Bydgoszcz Traumatyczne Podrygi Figlarzy NDZ 10:40:00 ultra fajny
1009 Beata Amroziewicz 1993 Krobia Poconamtobyło NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1010 Maciej A Andrzejewski 1992 BYDGOSZCZ BAS sob 13:20 ultra fajny
1011 Katarzyna Antoszko 1989 Lipka Szalone Foczki Lipka NDZ 12:00:00 bardzo fajny
1012 Daniel Arkuszewski 1973 Mochle 62 sob 13:20 bardzo fajny
1013 Kamila Augustyn 1982 Warszawa Power Training sob 14:20
1014 Radosław Babicz 1984 Bydgoszcz BZB NDZ 12:20:00
1015 Mateusz Bajerski 1998 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
1016 Andzia Bajmler 1975 Toruń NDZ 10:00:00
1017 Marta Balkiewicz 1994 Bydgoszcz Nie Widzę Przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
1018 Agata Bańkowska 1985 Toruń Champion Gym&Fitness NDZ 13:40:00
1019 Tomasz Baranek 1988 Bydgoszcz Marne Szanse NDZ 11:40:00 ultra fajny
1020 Joanna Baranowska 1978 Lutówko 44c Strong by zumba NDZ 09:40:00 ultra fajny
1021 Martyna Baranowska 2000 Lutówko 44c Strong by zumba NDZ 09:40:00 ultra fajny
1022 Anna Bartosiak-Wacławiak 1991 Głowno sob 14:20
1023 Łukasz Bauer 1991 Bydgoszcz Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
1024 Wiktoria Baumgart 1999 Świekatowo Piękni i bestie NDZ 09:20:00 ultra fajny
1025 Andrzej Bąk 1972 Józefowo spc NDZ 13:20:00
1026 Anna Becmer 1982 Toruń Swędzące Mordy sob 14:20 ultra fajny
1027 Marcin Becmer 1977 Toruń Swędzące Mordy sob 14:20 ultra fajny
1028 Kalina Beczak 1988 Turzyn Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
1029 Daria Bednarek 1983 Szubin sob 14:20 bardzo fajny
1030 Krzysztof Bednarek 1986 Szubin sob 14:20 bardzo fajny
1031 Angelika Bednarska 1991 Dąbrowa Chełmińska ramię w ramię NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1032 Grzegorz Bejenka 1983 bydgoszcz dzikie dziki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1033 Maciej Bejenka 1991 Bydgoszcz dzikie dziki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1034 Robert Bejenka 1986 Bydgoszcz Dzikie dziki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1035 Jakub Berdychowski 1982 Krzywiń Bombelmeni sob 13:20 bardzo fajny
1036 KATARZYNA BERENT SZPRĘGLEWSKA 1982 RADZYŃ CHEŁMIŃSKI POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:40 ultra fajny
1037 Grzegorz Bergmann 1986 Bydgoszcz NDZ 10:40:00
1038 Łukasz Beszczyński 1990 Chełmno Leszcze sob 14:00 bardzo fajny
1039 Monika Betka 1985 Przysiersk Traumatyczne Podrygi Figlarzy NDZ 10:40:00 ultra fajny
1040 Mateusz Florczak 1995 Sępólno Krajeńskie SPO NDZ 12:20:00
1041 Aliaksandra Bialkevich 1994 Toruń NDZ 11:00:00
1042 Sylwia Bialobłocka 1993 Bydgoszcz Calisthenics Academy sob 13:40 ultra fajny
1043 Daniel Białecki 1999 Bydgoszcz NDZ 12:00:00 bardzo fajny
1044 Jacek Bigajczyk 1975 Bydgoszcz Geriatycy NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1045 Kacper Bigajczyk 2000 Poznań Geriatycy NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1046 Ewelina Binkowska 1979 sepólno krajeńskie STRONG by ZUMBA NDZ 09:40:00 ultra fajny
1047 Bartosz Bizon 1986 Bydgoszcz NDZ 13:20:00
1048 Weronika Bizuga 2002 Małe Łąkie Sobiechy Team NDZ 12:20:00 bardzo fajny
1049 Julia Blaszkiewicz 2003 Grudziądz NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1050 Michał Błaszak 1999 Szostka - NDZ 13:00:00
1051 AGNIESZKA BŁASZCZAK 1984 KWIDZYŃ POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:40 ultra fajny
1052 MICHAŁ BŁASZCZAK 1977 KWIDZYŃ POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:40 ultra fajny
1053 Bartosz Błaszczyk 1998 Unisław NDZ 13:00:00
1054 Joanna Błaszkiewicz 1992 Grudziądz Traumatyczne Podrygi Figlarzy NDZ 10:40:00 ultra fajny
1055 Dariusz Błażejewski 1968 Świecie Gazownicy NDZ 13:20:00 bardzo fajny
1056 Patryk Boduszek 1994 Kobyla Kępa Lafiryndy NDZ 11:40:00 bardzo fajny
1057 Justyna Bogdańska 1994 Bydgoszcz NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1058 Sandra bohaczyk-Płotka 1985 Niechorz STRONG by ZUMBA NDZ 09:40:00 ultra fajny
1059 Radosław Bojko 1977 Złotów Reha-ort Złotów sob 13:20 ultra fajny
1060 Andrii Bondarenko 1990 Toruń InLeague sob 14:00
1061 Khrystyna Bordiuh 1993 Toruń InLeague sob 14:00
1062 Krzysztof Bordon 1979 Murowaniec Lubię to! sob 14:20 ultra fajny
1063 Adam Borkowski 1972 Bydgoszcz Geriatycy NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1064 Bartosz Borolewski 1992 Polskie Stwolno 68/4 GdzieTaMeta NDZ 12:00:00 ultra fajny
1065 Krystian Borowiec 1998 Mlewo 92 Zwinne Robaczki sob 14:00 ultra fajny
1066 Kaja Borowska 2000 Bydgoszcz L NDZ 13:40:00 bardzo fajny
1067 Olimpia Borowska 1990 Bydgoszcz L NDZ 13:40:00 bardzo fajny
1068 Mateusz Borowski 1990 Bydgoszcz Marne Szanse NDZ 11:40:00 ultra fajny
1069 Mateusz Boruch 1990 Toruń Kopel Running Team NDZ 09:20:00 ultra fajny
1070 Dominika Borys 1987 BYDGOSZCZ ATOMRÓWKI NDZ 11:00:00 ultra fajny
1071 Dorota Bossardt 1985 Bydgoszcz weterynarze nad Brdą NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1072 Hania Boś 1972 Gdańsk Amatorka sob 14:20
1073 Adam Botwicz 1983 Bydgoszcz Wikingowie i Walkirie NDZ 11:00:00 ultra fajny
1074 Katarzyna Bręczewska 1991 Berlin Pynchowo sob 14:00 ultra fajny
1075 Edyta Broda 1995 Kowalewo k/Szubina Dudek Team NDZ 12:20:00 bardzo fajny
1076 Agnieszka Bromirska 1983 Bydgoszcz 3RUN kto jak nie my NDZ 14:20:00 ultra fajny
1077 Piotr Bruski 1999 Mąkowarsko 13 Friends NDZ 10:40:00 ultra fajny
1078 Tomasz Bruski 1972 Mąkowarski 13 Friends NDZ 10:40:00 ultra fajny
1079 Tomasz Bryksa 1975 Bydgoszcz Reha-ort Złotów sob 13:20 ultra fajny
1080 Łukasz Bryll 1983 Kruszyn Krajeński Lubię to! sob 14:20 ultra fajny
1081 Patrycja Bryłka 1996 Cekcyn ATOMRÓWKI NDZ 11:00:00 ultra fajny
1082 Bartek Bryś 1993 Łochowo Lafiryndy NDZ 11:40:00 bardzo fajny
1083 Adrian Brzeski 1993 Toruń Kopel Running Team NDZ 09:20:00 ultra fajny
1084 Joanna Brzezińska 1987 Solec Kujawski sob 14:20
1085 Sylwia Brzezińska 1983 Solec Kujawski sob 14:20 bardzo fajny
1086 Przemek Brzeziński 1987 Solec kujawski sob 14:20
1087 Julianna Brzoska 1998 Bydgoszcz Alfa Rugby Bydgoszcz NDZ 12:00:00 ultra fajny
1088 Bartosz Bucior 1972 Białe Błota BAS sob 13:20 ultra fajny
1089 Kinga Budnik 1990 Bydgoszcz Lubię to! sob 14:20 ultra fajny
1090 Piotr Bugaj 2000 Jagodowo Masakryczne Jagódki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1091 Sebastian Bugaj 1971 Jagodowo Masakryczne Jagódki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1092 Jędrzej Buliński 1999 Strzyżawa Stund do Tamtund NDZ 12:00:00
1093 Beata Bulwin 1992 Sejny NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1094 Mariusz Burnicki 1967 Bydgoszcz Bydgoski Klub Morsów sob 13:40
1095 Daria Buśk 1994 Stolno Traumatyczne Podrygi Figlarzy NDZ 10:40:00 ultra fajny
1096 Tomasz Buzała 1991 Bydgoszcz NDZ 13:00:00
1097 Mariusz Bylica 1998 Wabcz 33 sob 13:20
1098 Robert Bylinka 1986 Bydgoszcz Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
1099 Agnieszka Cebulak 1974 Strużal ZAKRĘCONE FOCZKI NDZ 11:00:00 bardzo fajny
1100 Dominik Ceglarski 1982 BYDGOSZCZ odLOTTOwcy NDZ 12:40:00 ultra fajny
1101 Marcin Celarek 1984 Chełmża Taekwon-do Gromowski sob 14:00 ultra fajny
1102 Dawid Chmarzyński 1995 Świecie Street Workout Świecie NDZ 11:40:00 ultra fajny
1103 Andrzej Chmiel 1983 Bydgoszcz NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1104 Marcin Chmielecki 1994 Bydgoszcz weterynarze Nad Brdą NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1105 Patrycja Chmielewska 1980 Włocławek Leśne Dziki sob 14:20 bardzo fajny
1106 Wioletta Cholewczyńska 1979 Niedola Kaźmierowo biega NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1107 Edwin Cholewczyński 1976 Niedola Kaźmierowo biega NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1108 Michał Cholewinski 1995 Bydgoszcz Orły NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1109 Dariusz Chudy 1981 Piła NDZ 13:00:00
1110 Dariusz Chwalisz 1999 Kobylnica - NDZ 13:00:00
1111 Tomasz Chyliński 1995 Dąbrowa Olimpia Dąbrowa NDZ 12:20:00
1112 Martyna Cichocka 1987 Gdynia Kontener Formy NDZ 13:00:00
1113 Dawid Cichowski 1984 Bydgoszcz HerbaLifestyle NDZ 13:20:00 ultra fajny
1114 Mateusz Cichowski 1988 Bydgoszcz HerbaLifestyle NDZ 13:20:00 ultra fajny
1115 Sebastian Cichy 1995 Świecie Street Workout Świecie NDZ 09:20:00 ultra fajny
1116 Hanna Cieślak 1984 Bydgoszcz City Hotel Team NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1117 Ola Cieślak 1999 Ruda Gapcie NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1118 Łukasz Cieślicki 1990 Ostromecko Ostromecko NDZ 12:40:00
1119 Anna Codro 1982 Łochowice Ziołowa Team sob 13:40
1120 Łukasz Codro 1981 Łochowice Ziołowa Team sob 13:40
1121 Piotr Czaczyk 1984 Wągrowiec Dziki NDZ 10:40:00 ultra fajny
1122 Agnieszka Czajkowska 1990 Bydgoszcz Pynchowo sob 14:00 ultra fajny
1123 Wiktor Czajkowski 1996 Poznań Special Space sob 13:20 ultra fajny
1124 Paweł Czarnecki 1998 Bydgoszcz NDZ 13:20:00
1125 Adam Czartowski 1970 Świekatowo Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
1126 Marcin Czepiel 1995 Ruda Gapcie NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1127 Zdzisław Czepiel 1963 Ruda Gapcie NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1128 Natalia Czubkowska 1985 Sępólno Krajeńskie STRONG by ZUMBA NDZ 09:40:00 ultra fajny
1129 Sebastian Czubkowski 1983 Sępólno Krajeńskie STRONG by ZUMBA NDZ 09:40:00 ultra fajny
1130 Karolina Czwajda 1989 Inowrocław NDZ 10:00:00 ultra fajny
1131 Wioletta Czwajda 1968 Inowrocław NDZ 10:00:00 ultra fajny
1132 Adam Czyżnikiewicz 1979 Białe Błota BAS sob 13:20 ultra fajny
1133 Karol Czyżnikiewicz 1990 Bydgoszcz NDZ 09:20:00
1134 Paweł Czyżnikiewicz 1993 Bydgoszcz Rekompensata Team NDZ 09:20:00
1135 Jarosław Ćwikliński 1964 Bydgoszcz Colorado Pizza Express NDZ 12:20:00
1136 Bartłomiej Daca 1993 Pakość Lafiryndy NDZ 11:40:00 bardzo fajny
1137 Małgorzata Daczkowska 1983 Sosnowiec sob 14:20
1138 Justyna Dankowska 1980 Toruń Swędzące Mordy sob 14:20 ultra fajny
1139 Daniel Dankowski 1980 Toruń Swędzące Mordy sob 14:20 ultra fajny
1140 Jakub Daroszewski 1991 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1141 Małgorzata Dawiec 1973 Skąpe ZAKRĘCONE FOCZKI NDZ 11:00:00 bardzo fajny
1142 Ewa Dąbrowska 1982 Ciele Fit Club Lifestyle sob 14:20
1143 Klaudia Dąbrowska 1991 Kowalewo Pomorskie NDZ 09:20:00
1144 Marta Dąbrowska 1989 Brodnica GdzieTaMeta NDZ 12:00:00 ultra fajny
1145 Dawid Dąbrowski 1990 Koronowo ramię w ramię NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1146 Maciej Dąbrowski 1990 Toruń Kopel Running Team NDZ 09:20:00 ultra fajny
1147 Andrzej Delik 1987 Bydgoszcz HELGESEN sob 13:40 ultra fajny
1148 Mikołaj Delik 1994 Bydgoszcz BAS sob 13:20 ultra fajny
1149 Aleksandra Dembowska 1995 Bydgoszcz Marne Szanse NDZ 11:40:00 ultra fajny
1150 Michał Demyda 1978 Bydgoszcz Almost Avengers NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1151 Wojtek Deptuła 1953 Bydgoszcz POWOLNIACY NDZ 12:40:00 ultra fajny
1152 Patryk Derengowski 1996 Bydgoszcz Team Big Mac NDZ 11:40:00 ultra fajny
1153 Piotr Dereszyński 1978 Bydgoszcz City Hotel Team NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1154 Mariusz Detlaf 1985 Maksymilianowo jagodowa stajenka sob 13:20 ultra fajny
1155 Jonasz Dobek 1995 Bydgoszcz TELDAT NDZ 14:00:00 ultra fajny
1156 Dominik Doberski 1996 Osielsko Special Space sob 13:20 ultra fajny
1157 Jakub Dobierski 2002 Bydgoszcz Special Space sob 13:20 ultra fajny
1158 Anna Dobrzeniecka 1996 Bydgoszcz Nie Widzę Przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
1159 Mariusz Dobrzeniecki 1993 Łubianka Formless NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1160 Mateusz Dobrzeniecki 1996 Bydgoszcz Nie widzę przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
1161 Katarzyna Dobucka 1989 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1162 Barbara Dokurno 2001 Toruń NDZ 13:20:00
1163 Ana Dolata 1985 Czapury NDZ 11:00:00
1164 Monika Domalewska 1978 Złotoria RUNMONIARUN NDZ 14:20:00
1165 Marta Domarus 1995 Nowa Wieś Wielka sob 14:20 ultra fajny
1166 Karolina Drabik 1974 Sicienko Traumatyczne Podrygi Figlarzy NDZ 10:40:00 ultra fajny
1167 Magdalena Drewek 1987 Chojnice NDZ 10:40:00
1168 Robert Drewek 1988 Chojnice NDZ 10:40:00
1169 Małgorzata Dropia 1997 Bydgoszcz Team Big Mac NDZ 11:40:00 ultra fajny
1170 Matusz Drożdżyński 1989 Ciele Zielonka plus sob 13:40 bardzo fajny
1171 Ewelina Drumińska 1993 Bydgoszcz Reha-Ort Złotów sob 13:20 ultra fajny
1172 Krzysztof Drużyński 1974 Toruń Kopel Running Team NDZ 09:20:00 ultra fajny
1173 Mateusz Duch 1995 Koźliny Lidersi NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1174 Maciej Duczyc 1976 Koronowo Studio Treningu ANNHARD Body Shape sob 13:40 bardzo fajny
1175 Adrian Dudek 1996 Topola Reha-ort Złotów sob 13:20 ultra fajny
1176 Patryk Dudek 1999 Zielonka Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
1177 Rafał Dudek 1989 Topola Reha-Ort Złotów sob 13:20 ultra fajny
1178 Tomasz Dudziak 1982 Bydgoszcz TELDAT NDZ 14:00:00 ultra fajny
1179 Andrzej Dunaj 1985 Dębina dziki i szyszki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1180 Magdalena Dunajewska 1979 Łochowo Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1181 Marcin Dunajewski 1974 Łochowo Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1182 Justyna Durczak 1985 BYDGOSZCZ BAS NDZ 10:00:00 ultra fajny
1183 Szymon Durlak 1979 Kobylarnia sob 13:40
1184 JOANNA DUSZYŃSKA 1980 BYDGOSZCZ NDZ 11:00:00
1185 JAN DUSZYŃSKI 1979 BYDGOSZCZ NDZ 11:00:00
1186 Katarzyna Dworzecka 1979 Bydgoszcz Jagodowa Stajenka sob 13:20 ultra fajny
1187 Filip Dyrla 1994 Piła Team Sensei NDZ 12:20:00 ultra fajny
1188 Szymon Dyrla 1996 Piła Team Sensei NDZ 12:20:00 ultra fajny
1189 Karolina Dywicka 1989 Zielonka Zielonka plus sob 13:40 bardzo fajny
1190 Szymon Dywicki 1984 Zielonka Zielonka plus sob 13:40 bardzo fajny
1191 Joanna Dzielska 1993 Chełmża ZAKRĘCONE FOCZKI NDZ 11:00:00 bardzo fajny
1192 Mateusz Dzielski 1994 CHEŁMŻA ZAKRĘCONE FOCZKI NDZ 11:00:00 bardzo fajny
1193 Natalia Dziewirz 1991 Grudziądz NDZ 11:40:00
1194 Zuzanna Dziża-Koniczyńska 1974 Bydgoszcz Bydgoski Klub Morsów sob 13:40
1195 Robert Empel 1980 Dragacz Deaf NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1196 Sylwia Ernestowicz 1977 Chełmno rANTOŚ NDZ 13:00:00
1197 Sebastian Fabiś 1977 Czarna Woda mudRunners NDZ 11:00:00
1198 Łukasz Fandrejewski 1993 Wielki Komorsk Lidersi NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1199 Cecylia Fazel 1988 Kowalewo GAWRONY NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1200 Ewelina Federowicz 1980 Osielsko Dudek Team NDZ 12:20:00 bardzo fajny
1201 Andrzej Fedorowski 1981 Bydgoszcz BAS NDZ 10:00:00 ultra fajny
1202 Laura Fertykowska 1999 Zamość NDZ 09:20:00 ultra fajny
1203 Maciej Fidos 1984 Toruń Wikingowie i Walkirie NDZ 11:00:00 ultra fajny
1204 Karol Fiedorowicz 1990 Bydgoszcz Kopel Running Team NDZ 09:20:00 ultra fajny
1205 Adrian Figmąka 1991 Wyrzysk Reha-ort Złotów sob 13:20 ultra fajny
1206 Joanna Filarecka 1979 Bydgoszcz ZABIEGANE SMOKI NDZ 12:20:00
1207 Dawid Filas 1995 Gzin sob 13:20 bardzo fajny
1208 Marcin Filas 1987 Wałdowo Królewskie sob 13:20 bardzo fajny
1209 Błażej Florczyk 1995 bydgoszcz NDZ 12:00:00 bardzo fajny
1210 Kacper Florczyk 2000 Bydgoszcz NDZ 12:00:00 bardzo fajny
1211 Florian Florek 1977 Bydgoszcz City Hotel Team NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1212 Roksana Fodrowska 1992 Bydgoszcz NDZ 13:00:00
1213 Sławek Fordon 1969 Bydgoszczy sob 13:40
1214 Kamil Fortuna 1995 Grudziądz Traumatyczne Podrygi Figlarzy NDZ 10:40:00 ultra fajny
1215 Paula Frankowska 1996 Bydgoszcz NDZ 10:40:00
1216 Serhii Frantsuzov 1998 Bydgoszcz BAS sob 13:20 ultra fajny
1217 Beata Fratczak 1980 Solec Kujawski Gotowi(cz) na wszystko NDZ 12:20:00 ultra fajny
1218 Patryk Frąc 1983 Bydgoszcz Lubię to! sob 14:20 ultra fajny
1219 Konrad Frycz 1994 Świdnica Pynchowo sob 14:00 ultra fajny
1220 Michał Furmańczyk 1983 Toruń Kopel Running Team NDZ 09:20:00 ultra fajny
1221 Michał Gabiński 1997 Klonowo ATOMRÓWKI NDZ 11:00:00 ultra fajny
1222 Izabela Gackowska 1987 Bydgoszcz Pobiegusy NDZ 12:00:00
1223 Karol Gadawski 1988 Bydgoszcz Nie widzę przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
1224 Maciej Gajdziński 1991 Bydgoszcz NDZ 13:00:00
1225 Piotr Gajkowski 1972 Toruń Kopel Running Team NDZ 09:20:00 ultra fajny
1226 Marzena Galińska 1992 Lubawa Nie łam się NDZ 10:00:00
1227 Bartosz Gałkowski 1993 Bydgoszcz Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
1228 Dawid Garboliński 1984 BYDGOSZCZ BAS NDZ 10:00:00 ultra fajny
1229 Sebastian Gaura 1998 Bydgoszcz Alfa Rugby Bydgoszcz NDZ 12:00:00 ultra fajny
1230 Emilia Gaweł 1992 Klamry NDZ 12:00:00
1231 Julita Gawerska 1996 Piła Team Sensei NDZ 12:20:00 ultra fajny
1232 Marta Gawron 2002 Łochowo GAWRONY NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1233 Roman Gawron 1978 Łochowo GAWRONY NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1234 Wojciech Gawron 1991 Królikowo GAWRONY NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1235 Adrianna Gawrońska 1996 Ruda Śląska Porażka NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1236 Oliwia Gazińska 1999 Bydgoszcz Błotne Guźce NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1237 Alina Gąsior 1976 Bydgoszcz Rowerowe Pro...mile NDZ 12:20:00 bardzo fajny
1238 Adam Gąsiorowski 1997 BYDGOSZCZ BAS sob 13:20 ultra fajny
1239 Michał Gerka 1985 Lniano Street Workout Świecie NDZ 11:40:00 ultra fajny
1240 Kornelia Gębicka 1993 Bydgoszcz Szybcy i wściekli NDZ 13:00:00
1241 Maciej Gierulski 1980 Bydgoszcz Pobiegusy NDZ 12:00:00
1242 Michał Ginter 1988 Bydgoszcz NDZ 09:40:00
1243 Justyna Glama 1996 Cekcyn ATOMRÓWKI NDZ 11:00:00 ultra fajny
1244 Maciej Glander 1998 Trzebciny ATOMRÓWKI NDZ 11:00:00 ultra fajny
1245 Zuzanna Glapa 1999 Kcynia Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
1246 Justyna Glazik 1990 Trzebciny Atomrówki NDZ 11:00:00 ultra fajny
1247 Kacper Głowacki 1997 Bydgoszcz Budujemy formę NDZ 09:20:00 ultra fajny
1248 Marcin Głowacki 1995 Raciążek Team Big Mac NDZ 11:40:00 ultra fajny
1249 Tomasz Głowacki 1980 Poznań NDZ 12:20:00
1250 Krzysztof Głuszak 1978 Suchy las Geriatycy NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1251 Piotr Gmiński 1981 Bydgoszcz NDZ 11:00:00
1252 Marcelina Gniazdowska 1999 Białe Błota Piękni i bestie NDZ 09:20:00 ultra fajny
1253 Tomasz Golik 1976 Osielsko NDZ 12:40:00
1254 Tomasz Golonka 1986 Świecie Street Workout Świecie NDZ 13:20:00
1255 Natalia Gołdyn 1993 Bydgoszcz Marne Szanse NDZ 11:40:00 ultra fajny
1256 Sylwia Gończewska 1982 Toruń sob 14:00
1257 Magda Goral 1978 Tur Deaf NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1258 Mateusz Gorgoń 1989 Sępólno Krajeńskie Egersmann Polska Sępólno Krajeńskie NDZ 12:00:00 ultra fajny
1259 Barbara Gorzelak 1997 Bydgoszcz Special Space sob 13:20 ultra fajny
1260 Szymon Gorzka 1995 N. MIASTO LUBAWSKIE Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
1261 Adrian Gorzycki 1988 Bydgoszcz Mediasystem NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1262 Joanna Gotowicz 1995 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko NDZ 12:20:00 ultra fajny
1263 Kacper Gotowicz 1993 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko NDZ 12:20:00 ultra fajny
1264 Mariusz W. Gotowicz 1962 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko NDZ 12:20:00 ultra fajny
1265 Marcin Goździecki 1981 Włocławek Drumet w Ruchu NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1266 Łukasz Górny 1984 Zamość Pobiegusy NDZ 12:00:00
1267 Edyta Górska 1986 Koronowo Studio Treningu ANNHARD Body Shape NDZ 13:40:00 bardzo fajny
1268 Joanna Górska 1982 Bydgoszcz NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1269 Małgorzata Górska 1989 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1270 Marta Gracz 1995 BYDGOSZCZ Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
1271 Martin Graczewski 1999 Berlin Pynchowo sob 14:00 ultra fajny
1272 Bogumiła Graczyk 1960 Inowrocław NDZ 10:00:00 ultra fajny
1273 Marta Gram 1983 Lipka Szalone Foczki Lipka NDZ 12:00:00 bardzo fajny
1274 Emilia Gramsa 1982 Bydgoszcz NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1275 Krzysztof Granica 1993 Grudziądz Gdz NDZ 12:40:00
1276 Justyna Grefkiewicz 1988 Obrowo Zwinne Robaczki sob 14:00 ultra fajny
1277 Sylwester Grochalski 1992 Piła Team Sensei NDZ 12:20:00 ultra fajny
1278 Aleksandra Grochowska 2000 Bydgoszcz NDZ 12:00:00 bardzo fajny
1279 Przemysław Grochowski 1997 Bydgoszcz NDZ 12:00:00 bardzo fajny
1280 Szymon Grochowski 1998 Sępólno Krajeńskie Eggersmann Polska Sępólno Krajeńskie NDZ 12:00:00 ultra fajny
1281 Karolina Grodecka 1991 Inowrocław NDZ 12:20:00 ultra fajny
1282 Michał Grodecki 1989 Inowrocław NDZ 12:20:00 ultra fajny
1283 Damian Gromowski 1992 Toruń Taekwon-do Gromowski sob 14:00 ultra fajny
1284 Wojciech Grugel 1990 Bydgoszcz AR-SPEED TEAM NDZ 11:40:00 ultra fajny
1285 Mieszko Gruszczyński 1983 Bydgoszcz Studio Treningu ANNHARD Body Shape sob 13:40 bardzo fajny
1286 Sławomir Gruszka 1982 bydgoszcz sob 14:00 bardzo fajny
1287 Kamila Gryń 1989 Bydgoszcz Wikingowie i Walkirie NDZ 11:00:00 ultra fajny
1288 Karol Gryta 1989 Wudzynek GdzieTaMeta NDZ 12:00:00 ultra fajny
1289 Patryk Grzanka 1994 Bydgoszcz BAS sob 13:20 ultra fajny
1290 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Mocarze z Pałuk NDZ 11:40:00 bardzo fajny
1291 Krzysztof Grzechowiak 1986 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1292 Dariusz Grzenkowitz 1969 Chełmno Spartan Warriors NDZ 13:00:00 ultra fajny
1293 Magdalena Grzenkowitz 2000 Chełmno Spartan Warriors NDZ 13:00:00 ultra fajny
1294 Łukasz Grzesiak 1991 Świecie Street Workout Świecie NDZ 11:40:00 ultra fajny
1295 Marcelina Grzybowska 1991 Bydgoszcz NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1296 Regina Grzybowska 1990 Łochowo NDZ 13:00:00
1297 Wojciech Gulka 1993 Sępólno Krajeńskie Eggersmann Polska Sępólno Krajeńskie NDZ 12:00:00 ultra fajny
1298 Paweł Gumiński 1985 TUCHOLA AR-SPEED TEAM NDZ 11:40:00 ultra fajny
1299 Dorota Gumowska 1981 Bydgoszcz Zwinne Robaczki sob 14:00 ultra fajny
1300 Wiktor Guryn 1983 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1301 Karol Gurzyński 1982 Gniewkowo NDZ 12:20:00 ultra fajny
1302 Andrzej Guziński 1986 Solec kujawski sob 14:20 bardzo fajny
1303 Tomasz Guziński 1980 Szubin sob 14:20
1304 Igor Guziołek 1994 Bydgoszcz TELDAT NDZ 14:00:00 ultra fajny
1305 Bartosz Gwizdała 1982 bydgoszcz 13 Friends NDZ 10:40:00 ultra fajny
1306 Marcin Gwizdała 1982 Bydgoszcz 13 Friends NDZ 10:40:00 ultra fajny
1307 Anna Hadrysiak 1992 Bydgoszcz SheepDog El Dorado NDZ 13:20:00 ultra fajny
1308 Kacper Hałas 2001 Rynarzewo Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
1309 Mateusz Hałasa 1996 Bydgoszcz NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1310 Monika Hein 1994 ŚWIECIE Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
1311 Krzysztof Herzberg 1988 Bydgoszcz HerbaLifestyle NDZ 13:20:00 ultra fajny
1312 Jarosław Hoffman 1979 Bydgoszcz Jagodowa stajenka sob 13:20 ultra fajny
1313 Karol Hoft 1993 Kruszyn Krajeński Special Space sob 13:20 ultra fajny
1314 Maja Hubeny 1998 Bydgoszcz sob 14:20 bardzo fajny
1315 joanna Huber 1982 Ciele sob 13:40
1316 Mateusz Hulewicz 2001 Gurdziądz NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1317 Katarzyna Hunkier-Nowakowska 1984 Rynarzewo Go Go Power Rangers NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1318 Maciej Iwanicki 1978 Bydgoszcz Mocni w gębie sob 14:00 bardzo fajny
1319 Marek Iwicki 1991 Wilcze iGAL NDZ 09:20:00
1320 Aleksandra Jabłońska 1986 Kaźmierowo Kaźmierowo biega NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1321 Dominika Jabłońska 1989 Grudziądz NDZ 11:40:00
1322 Bartosz Jabłoński 1994 Rozpędziny Lafiryndy NDZ 11:40:00 bardzo fajny
1323 Kamil Jabłoński 1999 Bydgoszcz Kanapowi optymiści NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1324 Michał Jabłoński 1985 Kaźmierowo Kaźmierowo biega NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1325 Aleksandra Jach 1979 Wapno Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
1326 Adam Jachimowicz 1994 Wąbrzeźno ANTONIaki NDZ 11:00:00
1327 Marcin Jaciubek 1986 Grudziądz sob 13:40
1328 Sandra Jaciubek 1989 Grudziądz sob 13:40
1329 Katarzyna Jagielska 1987 Kowalewo Pomorskie NDZ 09:20:00
1330 Jacek Jagodziński 1985 Łabiszyn Wikingowie i Walkirie NDZ 11:00:00 ultra fajny
1331 Anna Jakubowska 1980 Koronowo Studio Treningu ANNHARD Body Shape sob 13:40 bardzo fajny
1332 Tomasz Janczur 1990 Solec Kujawski sob 14:20 bardzo fajny
1333 Jakub Janecki 1995 Bydgoszcz Alfa Rugby Bydgoszcz NDZ 12:00:00 ultra fajny
1334 Justyna Janicka 1993 Toruń Zwinne Robaczki sob 14:00 ultra fajny
1335 Adam Janisiewicz 1987 Bydgoszcz Lubię to! sob 14:20 ultra fajny
1336 Martyna Jankowska 2001 Kruszyn Krajeński Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
1337 Martyna Jankowska 2001 Wyrzysk NDZ 14:20:00
1338 Adam Jankowski 1978 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
1339 Jakub Jankowski 1998 Białośliwie NDZ 14:20:00
1340 Maciej Jankowski 1998 Bydgoszcz Calisthenics Academy sob 13:40 ultra fajny
1341 Julia Janowska 1993 TORUŃ MOHERHEAD NDZ 11:00:00 ultra fajny
1342 Wojciech Janowski 1985 Bydgoszcz Dziki NDZ 10:40:00 ultra fajny
1343 Magdalena Januszewska 1984 Toruń 13 Friends NDZ 10:40:00 ultra fajny
1344 Damian Januszko 1986 Toruń Moherhead NDZ 11:00:00 ultra fajny
1345 Anna Jarek 1983 Toruń MOHERHEAD NDZ 11:00:00 ultra fajny
1346 Natalia Jarek 1997 Toruń MOHERHEAD NDZ 11:00:00 ultra fajny
1347 Szymon Jarmużek 2000 Samociążek Traumatyczne Podrygi Figlarzy NDZ 10:40:00 ultra fajny
1348 Marek Jaroch 1988 Chełmno Leszcze sob 14:00 bardzo fajny
1349 Karolina Jaromirska 1991 Brześć Kujawski NDZ 09:20:00
1350 Natalia Jaroszewska 1989 Szubin Mocarze z Pałuk NDZ 11:40:00 bardzo fajny
1351 Kamil Jarzyński 1996 Bydgoszcz Team Big Mac NDZ 11:40:00 ultra fajny
1352 Patryk Jasiak 1988 Grudziądz sob 13:20
1353 Wojciech Jaszczyszyn 1981 BYDGOSZCZ Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
1354 Joanna Jaworska 1971 Gdańsk SCANDINAVIAN EXPRESS RUNNING TEAM sob 14:20
1355 Brajan Jaworski 2001 Grudziądz NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1356 Mateusz Jaworski 1991 Sępólno Krajeńskie Eggersmann Polska Sępólno Krajeńskie NDZ 12:00:00 ultra fajny
1357 Jakub Jaźwiński 2000 Bydgoszcz NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1358 Janusz Jaźwiński 1990 Bydgoszcz NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1359 Maciej Jaźwiński 1993 Bydgoszcz MULTIPAK NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1360 Małgorzata Jedlińska 1991 Bydgoszcz Nie Widzę Przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
1361 Zbyszek Jedliński 1991 Bydgoszcz Nie Widzę Przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
1362 Kacper Jewasiński 2000 Łabiszyn NDZ 13:20:00
1363 Angelika Jeziorek 1987 Toruń Drwęca Kaszczorek NDZ 11:00:00
1364 Dawid Jeziorek 1987 Toruń Drwęca Kaszczorek NDZ 11:00:00
1365 Witold Jędryszka 1973 Bydgoszcz TRAUMATYCZNE podrygi figlarzy NDZ 10:40:00 ultra fajny
1366 Waldemar Jędrzejak 1986 Sępólno Krajeńskie Eggersmann Polska Sępólno Krajeńskie NDZ 12:00:00 ultra fajny
1367 Oskar Joppek 2003 Bydgoszcz NDZ 14:00:00
1368 Bartłomiej Jóźwiak 1996 Złotniki Kujawskie NDZ 12:20:00 ultra fajny
1369 Filip Jurkiewicz 1994 Bydgoszcz Team Big Mac NDZ 11:40:00 ultra fajny
1370 Przemysław Juskowiak 1973 Nowe Oborzyska Bombelmeni sob 13:20 bardzo fajny
1371 Adam Juszczyk 1984 bydgoszcz sob 13:40 bardzo fajny
1372 Daria Kabacińska 2000 Bydgoszcz NDZ 12:20:00
1373 Natalia Kaczmarek 1997 Zławieś Wielka Alfa Rugby Bydgoszcz NDZ 12:00:00 ultra fajny
1374 Dawid Kaczmarowski 1991 Łankowice Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
1375 Katarzyna Kaleńczuk 1998 Polskie Stwolno 68/4 GdzieTaMeta NDZ 12:00:00 ultra fajny
1376 Wladyslaw Kalin 1980 Unislaw Taekwon-do Gromowski sob 14:00 ultra fajny
1377 Julita Kamińska 1988 Koronowo ramię w ramię NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1378 Mateusz Kamiński 1997 Białe Blota NDZ 13:20:00
1379 Mikołaj Kamiński 1992 Warszawa Nie widzę przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
1380 Tomasz Kamiński 1982 Toruń Stalowe poślady sob 13:40 bardzo fajny
1381 Bogna Kamionko-Ciechanowska 1978 Bydgoszcz Budujemy formę NDZ 09:20:00 ultra fajny
1382 Sabina Kamrowska 1989 Tuchola Eggersmann Polska Sępólno Krajeńskie NDZ 12:00:00 ultra fajny
1383 WALDEMAR KAPKA 1980 BYDGOSZCZ Debiutanci sob 13:40
1384 Jakub Karaszewski 1993 Bydgoszcz Porażka NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1385 Paweł Karbownik 1997 Dąbrowa Chełmińska Stunt do Tamtund NDZ 12:00:00
1386 Artur "Kiler" Kardacz 1978 Toruń Swędzące Mordy sob 14:20 ultra fajny
1387 Karolina Kardacz 1981 Toruń Swędzące Mordy sob 14:20 ultra fajny
1388 Agata Karłowska 1990 Małe Czyste Spartan Warriors NDZ 13:00:00 ultra fajny
1389 Katarzyna Karnas 2001 Ciele Debiutanci sob 13:40
1390 Łukasz Karpiński 1979 Bydgoszcz NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1391 Sebastian Kasperski 1992 Bydgoszcz BAS sob 13:20 ultra fajny
1392 Paweł Kasprzak 1999 Ciele Błotne Guźce NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1393 Martyna Kaszczuk 1996 Jaraczewo Sporty Walki Piła NDZ 14:20:00
1394 Maciej Kaszuba 2001 Grudziądz NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1395 Marek Kaszuba 1982 Bydgoszcz SheepDog El Dorado NDZ 13:20:00 ultra fajny
1396 Piotr Kawecki 1987 Gardeja NDZ 12:20:00
1397 Joanna Kawka 1996 Złotniki Kujawskie Pynchowo sob 14:00 ultra fajny
1398 Stanisław Kątnik 1983 Bydgoszcz Kanapowi optymiści NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1399 Krystian Kiedrowski 1994 Sępólno Krajeńskie Eggersmann Polska Sępólno Krajeńskie NDZ 12:00:00 ultra fajny
1400 Marta Kiełpikowska 1990 Bydgoszcz HELGESEN sob 13:40 ultra fajny
1401 Marcin Kiełpikowski 1973 Bydgoszcz HELGESEN sob 13:40 ultra fajny
1402 Monika Kiełpińska 1993 Trzebciny 14 GdzieTaMeta NDZ 12:00:00 ultra fajny
1403 Maciej Kierski 1989 Bydgoszcz weterynarze nad Brdą NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1404 Tomasz Kierzkowski 1980 Osielsko Leśne Dziki sob 14:20 bardzo fajny
1405 Kacper Kilan 1997 Osówiec Team Sensei NDZ 12:20:00 ultra fajny
1406 Paulina Kilińska 1991 Przyłęki Świeżaki NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1407 Paweł Kiliński 1991 Przyłęki Świeżaki NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1408 Robert Kinderman 1991 Nakło nad Notecią sob 14:20
1409 Tomasz Kita 1976 Świecie Street Workout Świecie NDZ 11:40:00 ultra fajny
1411 WOJCIECH KLEIN 1988 TURZNICE44/2 POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:40 ultra fajny
1412 Radek Klimkowski 1982 Bydgoszcz NATO MP COE NDZ 13:20:00
1413 Jakub Klinicki 1995 Łochowo Kanapowi optymiści NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1414 Mateusz Klinikowski 1993 Bydgoszcz BAS sob 13:20 ultra fajny
1415 Andrzej Klonowski 1976 Lichnowy GdzieTaMeta NDZ 12:00:00 ultra fajny
1416 Hanna Kłos 1985 Janikowo dziki i szyszki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1417 Barbara Kmieć 1972 Mrocza Kaźmierowo biega NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1418 Kinga Kmieć 1989 Osiek GdzieTaMeta NDZ 12:00:00 ultra fajny
1419 Anna Kochowicz 1971 Zielonka weterynarze nad Brdą NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1420 Kamila Koczorowska 1987 Bydgoszcz MAKB sob 13:40
1421 Mariusz Kogut 1978 Warszawa NDZ 11:00:00
1422 Piotr Kolberg 1977 Ciele Świeżaki NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1423 Wojtek Kolberg 1989 Białe Błota Świeżaki NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1424 Dawid Kolinski 1995 Bydgoszcz Team BIG MAC NDZ 11:40:00 ultra fajny
1425 Agata Kołodziej 1988 Bydgoszcz ramię w ramię NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1426 Waldemar Konera 1964 Poznań 13 Friends NDZ 10:40:00 ultra fajny
1427 Dominika Konieczka 1999 Mogilno NDZ 14:00:00
1428 Karolina Konopa 1992 Bydgoszcz NDZ 13:00:00 ultra fajny
1429 Anna Konopinska 1982 Włocławek NDZ 10:40:00
1430 Tomasz Konopiński 1977 Bydgoszcz Mediasystem NDZ 09:20:00 ultra fajny
1431 Łukasz Konowalski 1982 Bydgoszcz Lubię to! sob 14:20 ultra fajny
1432 Patrycja Kopka 1988 Serock Alfa Rugby Bydgoszcz NDZ 12:00:00 ultra fajny
1433 Maciej Korbut 2001 Gdańsk Budujemy formę NDZ 09:20:00 ultra fajny
1434 Gabrysia Kordyś 2002 Wola Mielecka NDZ 12:40:00
1435 Tomasz Kordyś 1972 Wola Mielecka NDZ 12:40:00
1436 Zuzanna Kordyś 1997 Wola Mielecka NDZ 12:40:00
1437 Patryk Korepta 1993 Bydgoszcz Traumatyczne Podrygi Figlarzy NDZ 10:40:00 ultra fajny
1438 Filip Kornacki 1993 Nakło nad notecią PPTMy NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1439 Monika Kortas Łączna 1982 BYDGOSZCZ STEP ONE sob 14:20
1440 Magdalena Korzeniewska 1975 Białe Błota Jagodowa Stajenka sob 13:20 ultra fajny
1441 Brygida Kosch 1974 Śliwice Śliwickie Babeczki NDZ 11:00:00 bardzo fajny
1442 Zbigniew Kosiak 2001 Bydgoszcz Geriatycy NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1443 Dawid Kostecki 1981 Bydgoszcz NATO MPCOE NDZ 13:20:00
1444 Marta Kościuszko 1980 Dzierzgoń Mocni w gębie sob 14:00 bardzo fajny
1445 Dariusz Kośmider 1978 Bydgoszcz NDZ 12:40:00
1446 Adam Kowalczyk 1993 Poznań Porażka NDZ 14:20:00
1447 Jarosław Kowalczyk 1970 Toruń Kopel Running Team NDZ 09:20:00 ultra fajny
1448 Andrzej Kowalewski 1984 Bydgoszcz KamKoc sob 13:40
1449 Krzysztof Kowalewski 1985 Bydgoszcz TELDAT NDZ 14:00:00 ultra fajny
1450 Adrian Kowalik 1986 Bydgoszcz Vendel NDZ 12:40:00
1451 Anna Kowalik 1992 Bydgoszcz Vendel NDZ 12:40:00
1452 Waldemar Kowalik 1970 Bydgoszcz NDZ 11:00:00
1453 Agnieszka Kowalska 1982 Wągrowiec NDZ 12:00:00
1454 Edyta Kowalska 1975 Zławieś Wielka Stalowe poślady sob 13:40 bardzo fajny
1455 Kinga Kowalska 1996 Zławieś Wielka Stalowe poślady sob 13:40 bardzo fajny
1456 MARIKA KOWALSKA 1985 GRUDZIADZ POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:40 ultra fajny
1457 Monika Kowalska 1986 Brodnica Zwinne Robaczki sob 14:00 ultra fajny
1458 Patrycja Kowalska 1997 Bydgoszcz Calisthenics Academy sob 13:40 ultra fajny
1459 Jacek Kowalski 1977 BYDGOSZCZ NDZ 12:00:00
1460 Marcin Kowalski 1995 Bydgoszcz Special Space sob 13:20 ultra fajny
1461 Magdalena Kozak 1995 Bydgoszcz Special Space sob 13:20 ultra fajny
1462 Romualda Kozak 1990 Lipka Szalone Foczki Lipka NDZ 12:00:00 bardzo fajny
1463 Tomasz Kozieł 1984 Bydgoszcz Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
1464 Hanna Kozłowska 1978 Bydgoszcz City Hotel Team NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1465 Joanna Kozłowska 1975 Śliwice Śliwickie Babeczki NDZ 11:00:00 bardzo fajny
1466 Jakub Kozłowski 1998 Brodnica fizjomusi NDZ 10:00:00
1467 Marek Kozłowski 2001 Bydgoszcz Budujemy formę NDZ 12:20:00 ultra fajny
1468 Michał Kozłowski 1996 Jagodowo Masakryczne Jagódki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1469 Piotr Kozłowski 1989 Bartoszyce NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1470 Sławomir Kozłowski 1971 Brodnica NDZ 10:00:00
1471 Wojciech Kozłowski 1981 Bydgoszcz Masakryczne Jagódki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1472 Joanna Krasińska 1984 Grudziądz NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1473 Mateusz Kraska 1997 Gdańsk Leszcze sob 14:00 bardzo fajny
1474 Łukasz Krauze 1994 Sępólno Krajeńskie Eggersmann Polska Sępólno Krajeńskie NDZ 12:00:00 ultra fajny
1475 Małgorzata Krawczyk 1983 Mrocza AR-SPEED TEAM NDZ 11:40:00 ultra fajny
1476 Marcin Krawczyk 2003 MROCZA AR-SPEED TEAM NDZ 11:40:00 ultra fajny
1477 Mariusz Krawczyk 1981 Mrocza AR-SPEED TEAM NDZ 11:40:00 ultra fajny
1478 Joanna Krąkowska 1996 Wójcin NDZ 14:00:00
1479 Marcin Kreczman 1993 Kruszyn Krajeński NDZ 13:00:00
1480 Aleksander Krempeć 1995 Zielonka PPTMy NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1481 Maria Krisztapowicz 1993 Grudziądz GdzieTaMeta NDZ 12:00:00 ultra fajny
1482 Szymon Kromiszewski 1993 Dobra NDZ 11:00:00
1483 Piotr Rojek 2000 Młyniec Drugi GAROTA II NDZ 10:00:00
1484 Jacek Królczyk 1990 Kcynia Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
1485 Karolina Krueger 1978 Łochowice Ziołowa Team sob 13:40
1486 Waldemar Krueger 1973 Łochowice Ziołowa Team sob 13:40
1487 Joanna Krupicz 1992 Bydgoszcz TELDAT NDZ 14:00:00 ultra fajny
1488 Artur Krupiński 1980 Piaski Why so serious NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1489 Hubert Krupiński 1995 Janikowo Hołota NDZ 11:00:00
1490 Łukasz Krupiński 1991 Janikowo 1991 NDZ 11:00:00
1491 Magdalena Krychowiak 1997 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko NDZ 12:20:00 ultra fajny
1492 Maciej Krymski 1992 Chełmno sob 13:40
1493 Patrycja Krysztofowicz 1988 Bydgoszcz Marne Szanse NDZ 11:40:00 ultra fajny
1494 Jacek Krzanik 1990 Sępólno Krajeńskie Eggersmann Polska Sępólno Krajeńskie NDZ 12:00:00 ultra fajny
1495 Robert Krzanik 1978 Wiśniewa ZŁOTA BRYGADA NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1496 Adriana Krzemińska 1985 Świecie Traumatyczne Podrygi Figlarzy NDZ 10:40:00 ultra fajny
1497 Natalia Księżyk 1993 Ruda Gapcie NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1498 Rafał Księżyk 1995 Ruda Gapcie NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1499 Iwona Kubacka 1996 Pruszcz ATOMRÓWKI NDZ 11:00:00 ultra fajny
1500 Agata Kubalewska 2000 Dziewierzewo Dziki NDZ 10:40:00 ultra fajny
1501 Kinga Kubalewska 1995 Bydgoszcz Dziki NDZ 10:40:00 ultra fajny
1502 Arkadiusz Kubalewski 1981 Zalasewo Dziki NDZ 10:40:00 ultra fajny
1503 Jakub Kubalewski 1988 Bydgoszcz Dziki NDZ 10:40:00 ultra fajny
1504 Szymon Kubalewski 1992 Bydgoszcz Dziki NDZ 10:40:00 ultra fajny
1505 Wojciech Kubalewski 2003 Dziewierzewo Dziki NDZ 10:40:00 ultra fajny
1506 Martyna Kubanek 1987 Kcynia Go Go Power Rangers NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1507 Filip Kubiak 1980 Bydgoszcz DEAF NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1508 Adrian Kubiczek 1998 Wrocław PPTMy NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1509 ELŻBIETA KUBIK 1995 Nakło nad Notecią NDZ 14:00:00
1510 Natalia Kubilus 1999 BYDGOSZCZ NDZ 13:00:00
1511 Klaudyna Kubińska 1999 Bydgoszcz Piękni i bestie NDZ 09:20:00 ultra fajny
1512 Piotr Kubowicz 1967 Bydgoszcz POWOLNIACY NDZ 12:40:00 ultra fajny
1513 Jakub Kuc 1993 Toruń Taekwon-do Gromowski sob 14:00 ultra fajny
1514 Piotr Kucharczuk 1999 Bydgoszcz Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
1515 Angelika Kucharska 1984 Grudziądz NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1516 Kamila Kucharska 1990 Bydgoszcz Ziołowa Team sob 13:40
1517 Piotr Kucharski 1975 Bydgoszcz Colorado Pizza Express NDZ 12:20:00
1518 Robert Kucharski 1998 Bydgoszcz iGAL NDZ 09:20:00
1519 Tomasz Kucharski 1985 Bydgoszcz Ziołowa Team NDZ 13:40:00
1520 Dominik Kudliński 1996 Piła Team Sensei NDZ 12:20:00 ultra fajny
1521 Alicja Kufel 1995 Mąkowarsko Team Big Mac NDZ 11:40:00 ultra fajny
1522 Bartosz Kuffel 1991 Chełmża Taekwon-do Gromowski sob 14:00 ultra fajny
1523 Ewa Kugacz-Sztalmirska 1990 Bydgoszcz Rowerowe Pro...mile NDZ 12:20:00 bardzo fajny
1524 Tomasz Kukla 1992 Tuchola Masakrowe pierwszaki NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1525 Wojciech Kulawinek 1996 Godziesze Wielkie Team Sensei NDZ 12:20:00 ultra fajny
1526 Agnieszka Kulczycka 1995 Nowa Wieś Wielka sob 14:20 ultra fajny
1527 Tomasz Kulczyński 1986 Bydgoszcz Calisthenics Academy sob 13:40 ultra fajny
1528 Daria Kulikowska 1984 Grudziądz NDZ 14:00:00
1529 Bartosz Kulwas 2003 Szubin Orły NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1530 Wiktoria Kulwas 1997 Szubin Orły NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1531 Angelika Kuna 1991 Świecie sob 13:20
1532 Sylwia Kuna 1985 Terespol Pomorski sob 13:20
1533 Danuta Kunda 1994 Bydgoszcz Team Big Mac NDZ 11:40:00 ultra fajny
1534 Marcin Kuras 1978 Bydgoszcz Mocni w gębie sob 14:00 bardzo fajny
1535 Łukasz Kurek 1989 Iława Nie łam się NDZ 10:00:00
1536 Przemysław Kurkiewicz 1997 Bydgoszcz TELDAT NDZ 14:00:00 ultra fajny
1537 Mateusz Kurkowski 1994 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
1538 Agnieszka Kusiak 1992 Bydgoszcz Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
1539 Agnieszka KUSOWSKA 1981 TURZNICE45A POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:40 ultra fajny
1540 Emilia Kusowska 1993 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1541 MARCIN KUSOWSKI 1978 TURZNICE45A POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:40 ultra fajny
1542 Michał Kuzioła 1990 Topolinek Bekon z Jednorożca NDZ 14:00:00
1543 Mateusz Kuźniacki 1994 Bydgoszcz Lubię to! sob 14:20 ultra fajny
1544 Katarzyna Kwaśniewska 1973 Bydgoszcz 13 Friends NDZ 10:40:00 ultra fajny
1545 Sławomir Kwaśniewski 1973 Bydgoszcz 13 Friends NDZ 10:40:00 ultra fajny
1546 Iwona Kwiatkowska 1980 Bydgoszcz HELGESEN sob 13:40 ultra fajny
1547 Kamil Kwiatkowski 1992 Bydgoszcz FALCONS NDZ 13:20:00
1548 Marcin Kwiatkowski 1991 BYDGOSZCZ BAS sob 13:20 ultra fajny
1549 Adrian Lacek 1995 Łódź Special Space sob 13:20 ultra fajny
1550 Oskar Lacek 2000 Łódź Special Space sob 13:20 ultra fajny
1551 KAROLINA LAGOCKA 1985 GRUDZIADZ POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:40 ultra fajny
1552 PATRYK LAGOCKI 1983 GRUDZIADZ POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:40 ultra fajny
1553 Aleksander Lange 1992 Bydgoszcz Rowerowe Pro...mile NDZ 12:20:00 bardzo fajny
1554 Anna Lange 1977 Bydgoszcz BAS sob 13:20 ultra fajny
1555 Paweł Latos 1985 BYDGOSZCZ BAS NDZ 10:00:00 ultra fajny
1556 Dawid Le Hai 1996 Osielsko Special Space sob 13:20 ultra fajny
1557 Krzysztof Lehmann 1987 Bydgoszcz Marne Szanse NDZ 11:40:00 ultra fajny
1558 Piotr Leszcz 1991 Bydgoszcz Nie widzę przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
1559 Anna Lewandowska 1977 Osiek nad Wisłą Zwinne Robaczki sob 14:00 ultra fajny
1560 Natalia Lewandowska 1997 Bydgoszcz odLOTTOwcy NDZ 12:40:00 ultra fajny
1561 Andrzej Lewandowski 1959 Bydgoszcz POWOLNIACY NDZ 12:40:00 ultra fajny
1562 Michał Lewandowski 1980 Osielsko 13 Friends NDZ 10:40:00 ultra fajny
1563 Łukasz Lewandowski L 1981 Bydgoszcz sob 13:20
1564 Dagmara Lewicka 1989 Bydgoszcz Leżewrowie NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1565 Jakub Lewicki 1994 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1566 Aliksandr Liaushuk 1990 BYDGOSZCZ BAS sob 13:20 ultra fajny
1567 Wiktoria Liberska 1998 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1568 Krzysztof Licau 1977 Gniewkowo Swędzące Mordy sob 14:20 ultra fajny
1569 Magdalena Licau 1982 Gniewkowo Swędzące Mordy sob 14:20 ultra fajny
1570 Kamil Ligman 1995 Bydgoszcz Sheepdog El Dorado NDZ 13:20:00 ultra fajny
1571 Lidia Lijewska 2000 Łochowo NDZ 13:00:00
1572 Piotr Lipkowski 1996 Bydgoszcz sob 14:20 bardzo fajny
1573 Adrianna Lipowska 1995 Bydgoszcz Envio Group Crew NDZ 14:20:00 ultra fajny
1574 Adrian Liwocz 1995 Chełmno NDZ 13:00:00
1575 Brajan Lonser 2000 Głogówko Królewskie Street Workout Świecie NDZ 11:40:00 ultra fajny
1576 Beata Lorkowska 1975 Bydgoszcz POWOLNIACY NDZ 12:40:00 ultra fajny
1577 Marysia Lorkowska 1989 Bydgoszcz POWOLNIACY NDZ 12:40:00 ultra fajny
1578 Paweł Ludwiniak 1999 Bydgoszcz NDZ 13:00:00
1579 Angelika Lustig 2001 Bydgoszcz NDZ 13:00:00
1580 Maksym Lutsiuk 2001 Toruń InLeague sob 14:00
1581 Mirosław Łabęcki 1973 Niemcz NATO MPCOE NDZ 13:20:00
1582 Paulina Łagód 2000 Bukowiec Miki Team sob 14:00 bardzo fajny
1583 Karolina Łaszczyk 1979 Piaseczno 55a Strong by zumba NDZ 09:40:00 ultra fajny
1584 Tomek Łaszczyk 1977 Piaseczno 55a Strong by zumba NDZ 09:40:00 ultra fajny
1585 Anna Łaszkowska-Łoszko 1985 Koronowo Studio Treningu ANNHARD Body Shape sob 13:40 bardzo fajny
1586 Marcin Łatka 1975 Bydgoszcz Jagodowa Stajenka sob 13:20 ultra fajny
1587 Oliwia Łatka 2003 Bydgoszcz Jagodowa Stajenka sob 13:20 ultra fajny
1588 Martyna Łoboda 1996 Bydgoszcz Team Sensei NDZ 12:20:00 ultra fajny
1589 Piotr Łoś 1976 Sicienko Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
1590 Michał Łoziński 1988 Toruń MOHERHEAD NDZ 11:00:00 ultra fajny
1591 Kamil Łubiński 2000 Młyniec Pierwszy GAROTA II NDZ 10:00:00
1592 Michał Łukasik 1997 Bydgoszcz City Hotel Team NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1593 Marek Łukaszek 1987 Czarnówczyn Wikingowie i Walkirie NDZ 11:00:00 ultra fajny
1594 Iwona Łuszczek 1995 Rynarzewo sob 14:20 ultra fajny
1595 Marta Łyduch 2000 Toruń Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
1596 Katarzyna Maciejewska 1979 Królikowo Gawrony NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1597 Stanisław Madej 1989 Bydgoszcz Nie widzę przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
1598 Delfina Maj 1991 Grudziądz NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1599 Magdalena Majchrzak 1986 Kowalewo k/Szubina Dudek Team NDZ 12:20:00 bardzo fajny
1600 Piotr Majchrzak 1973 Zielonka Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
1601 Andrzej Majewski 1983 Chełmża Formless NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1602 Michał Majewski 2001 Toruń Taekwon-do Gromowski sob 14:00 ultra fajny
1603 Patryk Majewski 1993 Wąbrzeźno Vomax NDZ 11:00:00
1604 Alicja Majkowska 1990 Bydgoszcz Masakrowe pierwszaki NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1605 Arkadiusz Majkowski 1981 Włocławek sob 14:20 bardzo fajny
1606 Marek Makowiecki 1972 Solec Kujawski Geriatycy NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1607 Joanna Makuch 1987 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1608 Mariusz Makuszewski 1995 Bydgoszcz HerbaLifestyle NDZ 13:20:00 ultra fajny
1609 Mateusz Malanowski 1996 Bydgoszcz City Hotel Team sob 13:20 bardzo fajny
1610 Ania Malewicz 1999 Łochowo Wataha NDZ 11:40:00
1611 Paweł Malewicz 1997 Łochowo Wataha NDZ 11:40:00
1612 PAWEŁ MALICKI 1995 PIASKI POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:40 ultra fajny
1613 Andżelika Malinowska 1997 Cekcyn ATOMRÓWKI NDZ 11:00:00 ultra fajny
1614 Milena Malinowska 1997 Cekcyn ATOMRÓWKI NDZ 11:00:00 ultra fajny
1615 Marek Malinowski 1988 BYDGOSZCZ BAS sob 13:20 ultra fajny
1616 Piotr Malinowski 2000 Bydgoszcz NDZ 12:00:00 bardzo fajny
1617 Angelika Małecka 1999 Toruń Taekwon - do Gromowski sob 14:00 ultra fajny
1618 Jarosław Manelski 1978 Bydgoszcz City Hotel Team NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1619 Paweł Manthey 1994 Bydgoszcz NDZ 13:00:00
1620 Emilia Marach 1991 Nakło nad Notecią Go Go Power Rangers NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1621 Kamil Marachowski 1991 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1622 Mariusz Maras 1976 Bydgoszcz NDZ 12:00:00
1623 Łukasz Marchlewicz 1990 Bydgoszcz Marne Szanse NDZ 11:40:00 ultra fajny
1624 Aleksandra Marchlik 1995 Bydgoszcz Marne Szanse NDZ 11:40:00 ultra fajny
1625 Robertt Marcinek 1976 Toruń Kopel Running Team NDZ 09:20:00 ultra fajny
1626 Gabriela Marciniak 2002 Bydgoszcz Budujemy formę NDZ 09:20:00 ultra fajny
1627 Michał Marek 1991 Skąpe ZAKRĘCONE FOCZKI NDZ 11:00:00 bardzo fajny
1628 Tomasz Martenka 1983 Kaczory Błotne Guźce NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1629 Joanna Marut 1986 Zielonka Zielonka plus sob 13:40 bardzo fajny
1630 Krzysztof Marut 1985 Bydgoszcz Zielonka plus sob 13:40 bardzo fajny
1631 Krzysztof Masłowski 1974 Kurza Góra Bombelmeni sob 13:20 bardzo fajny
1632 Maciej Mathea 1993 Bydgoszcz Piękni i bestie NDZ 09:20:00 ultra fajny
1633 Mateusz Mathea 1999 Bydgoszcz Piękni i bestie NDZ 09:20:00 ultra fajny
1634 Magdalena Matusik 1996 Bydgoszcz NDZ 10:40:00
1635 Paweł Matuszak 1989 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1636 Paweł Matuszak 1995 Bydgoszcz NATO MPCOE NDZ 13:20:00
1637 Mariya Matyash 1992 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1638 Wojtek Mazur 1991 Osielsko ARRK NDZ 13:00:00
1639 Mateusz Mazurek 2002 Brzoza Budujemy formę NDZ 09:20:00 ultra fajny
1640 Agnieszka Mączko 1993 Świecie Street Workout Świecie NDZ 11:40:00 ultra fajny
1641 Marcin Mądro 1989 Grudziądz sob 13:40
1642 Adrian Mejsner 1985 Łochowo sob 14:20 ultra fajny
1643 Adam Melerski 1972 Toruń Moherhead NDZ 11:00:00 ultra fajny
1644 Monika Melkowska 1984 Świecie Street Workout Świecie NDZ 11:40:00 ultra fajny
1645 Karolina Mełnicka 1982 Toruń Taekwon-do Gromowski sob 14:00 ultra fajny
1646 Kamil Mełnicki 1982 Toruń Taekwon-do Gromowski sob 14:00 ultra fajny
1647 Karolina Mendel 1999 Bydgoszcz NDZ 13:00:00
1648 Krzysztof Mężykowski 1973 Szubin Mocarze z Pałuk NDZ 11:40:00 bardzo fajny
1649 Jakub Michalak 1991 Bydgoszcz TELDAT NDZ 14:00:00 ultra fajny
1650 Adelina Michalska 1974 Inowrocław NDZ 10:00:00 ultra fajny
1651 Patryk Michalski 1994 Mały Mędromierz 51 Lafiryndy NDZ 11:40:00 bardzo fajny
1652 Ewelina Michałowska 1989 Bydgoszcz Zwinne Robaczki sob 14:00 ultra fajny
1653 Sylwia Michałowska 1983 Piotrków Kujawski Zwinne Robaczki sob 14:00 ultra fajny
1654 Radosław Michna 1985 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1655 Małgorzata Mielcarek 1974 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko NDZ 12:20:00 ultra fajny
1656 Jakub Mierzyński 1994 Lubawa Lafiryndy NDZ 11:40:00 bardzo fajny
1657 Piotr Mikielewicz 1982 Toruń Stalowe poślady sob 13:40 bardzo fajny
1658 Dawid Miklasz 2000 Błądzim Street Workout Świecie NDZ 13:20:00
1659 Krzysztof Mikołajczak 1988 Bydgoszcz odLOTTOwcy NDZ 12:40:00 ultra fajny
1660 Sonia Mikołajewska 1999 Nakło nad Notecią Wataha NDZ 11:40:00
1661 Krzysztof Mikołajski 1989 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1662 Artur Mikucki 1976 Włocławek Drumet w Ruchu NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1663 Remigiusz Mikulski 1997 Dąbrowa Olimpia Dąbrowa NDZ 12:20:00
1664 Krzysztof Milewski 1996 BYDGOSZCZ BAS sob 13:20 ultra fajny
1665 Bartosz Minder 1994 Tuchola Formless NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1666 Mateusz Minder 1999 Bydgoszcz Piękni i bestie NDZ 09:20:00 ultra fajny
1667 Adam Minta 1979 Osielsko Jagodowa stajenka sob 13:20 ultra fajny
1668 Agata Misiak 1994 Solec Kujawski NDZ 11:40:00
1669 Tomasz Misiak 1975 Bydgoszcz Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
1670 Łukasz Miszewski 1993 Bukowiec Street Workout Świecie NDZ 11:40:00 ultra fajny
1671 Piotr Miś 1987 Koronowo AR-SPEED TEAM NDZ 11:40:00 ultra fajny
1672 Anna mizdalska 1986 wałdowo STRONG by ZUMBA NDZ 09:40:00 ultra fajny
1673 Katarzyna Mizerska 1982 Niwy NDZ 11:00:00
1674 Dorota Młodecka 1994 Bydgoszcz Special Space sob 13:20 ultra fajny
1675 Waldek Młynarek 1970 Bydgoszcz NDZ 12:00:00
1676 Mateusz Moch 1994 Ryńsk GdzieTaMeta NDZ 12:00:00 ultra fajny
1677 TOMASZ MOCZULSKI 1983 Bydgoszcz DEAF NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1678 Marcin Modliński 1982 Wilczkowo NDZ 09:20:00
1679 Ewelina Modrakowska 1986 Maksymilianowa Dziewczyny bez drużyny NDZ 12:00:00
1680 Jakub Modrzyński 1995 Chełmno Spartan Warriors NDZ 13:00:00 ultra fajny
1681 Łukasz Modrzyński 1986 Toruń Taekwon-do Gromowski sob 14:00 ultra fajny
1682 Mateusz Mokwa 1994 Grudziądz NDZ 13:20:00
1683 Angelika Moraczewska 1981 Królikowo Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
1684 Dagmara Moranowska 1996 Bydgoszcz Special Space sob 13:20 ultra fajny
1685 Jeremi Moroz 1992 Bydgoszcz NDZ 13:20:00
1686 Natalia Motylewska 1987 Toruń Swędzące Mordy sob 14:20 ultra fajny
1687 Marcin Motylewski 1987 Toruń Swędzące Mordy sob 14:20 ultra fajny
1688 Maciej Możdżeń 2001 Wojnowo sob 13:20 bardzo fajny
1689 Piotr Możdżeń 1971 Wojnowo sob 13:20 bardzo fajny
1690 Agnieszka Mrozik 1998 Bydgoszcz sob 14:20 bardzo fajny
1691 Martyna Mróz 1991 Bydgoszcz Marne Szanse NDZ 11:40:00 ultra fajny
1692 Jakub Mrugowski 1987 Bydgoszcz Formless NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1693 Karol Mrugowski 1984 Niwy Formless NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1694 Paweł Mularczyk 1973 Bydgoszcz Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
1695 Martyna Murawska 1995 BYDGOSZCZ BAS sob 13:20 ultra fajny
1696 Mateusz Murawski 1995 Chełmno Spartan Warriors NDZ 13:00:00 ultra fajny
1697 Aleksandra Murek 2003 Lniano Street Workout Świecie NDZ 13:20:00
1698 Kamil Musiał 1993 Serock NDZ 10:00:00
1699 Joanna Muszyńska 1979 Bydgoszcz Gazownicy NDZ 13:20:00 bardzo fajny
1700 Adam MUSZYŃSKI 1984 Bydgoszcz ZABIEGANE SMOKI NDZ 12:20:00
1701 Dawid Mykaj 1984 Grudziądz Why so serious NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1702 Sebastian Nadolny 1975 Bydgoszcz Rowerowe Pro...mile NDZ 12:20:00 bardzo fajny
1703 Małgorzata Namieśnik 1971 Bydgoszcz 3RUN kto jak nie my NDZ 14:20:00
1704 Izabela Narewska 1987 Sępólno Krajeńskie Strong by Zumba NDZ 09:40:00 ultra fajny
1705 Magdalena Narkiewicz 1981 Toruń NDZ 12:00:00
1706 Agnieszka Nawrocka 1983 Wolwark Mocarze z Pałuk NDZ 11:40:00 bardzo fajny
1707 Aneta Nawrocka 1999 Kruszyn Krajeński NDZ 13:00:00
1708 Marcin Nawrocki 1983 Białe błota Team Alfa NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1709 Tomasz Nawrocki 1977 Wolwark Mocarze z Pałuk NDZ 11:40:00 bardzo fajny
1710 Sylwester Netkowski 1991 Bydgoszcz Team Big Mac NDZ 11:40:00 ultra fajny
1711 Adam Niewiadomski 1992 Bydgoszcz Marne Szanse NDZ 11:40:00 ultra fajny
1712 Daniel Nita 1979 Sępólno Krajeńskie STRONG by ZUMBA NDZ 09:40:00 ultra fajny
1713 Mirela Nita 1984 Sępólno Krajeńskie STRONG by ZUMBA NDZ 09:40:00 ultra fajny
1714 MICHAŁ NOWACKI 1994 CEKCYN Michał Nowacki Gospodarstwo Rolne NDZ 10:00:00 ultra fajny
1715 Agnieszka Nowak 1989 Chełmno Leszcze sob 14:00 bardzo fajny
1716 Anna Nowak 1980 Lubodzież Miki Team sob 14:00 bardzo fajny
1717 Emil Nowak 1990 Chełmno Leszcze sob 14:00 bardzo fajny
1718 Ireneusz Nowak 1978 Lubodzież Miki Team sob 14:00 bardzo fajny
1719 Justyna Nowak 1996 Bydgoszcz Special Space sob 13:20 ultra fajny
1720 Małgorzata Nowak 1987 Piotrków Kujawski Zwinne Robaczki sob 14:00 ultra fajny
1721 Nicole Nowak 1999 Lubodzież Miki Team sob 14:00 bardzo fajny
1722 Piotr Nowak 1991 Bydgoszcz Nie widzę przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
1723 Jaroslaw Nowakowski 1982 Bydgoszcz PPTMy NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1724 Agnieszka Nowicka 1988 Bydgoszcz NDZ 11:40:00
1725 Iwona Nowicka 1986 Bydgoszcz sob 14:00 bardzo fajny
1726 Julia Nowicka 2001 Kobylarnia Budujemy formę NDZ 09:20:00 ultra fajny
1727 Artur Nowicki 1979 Bydgoszcz sob 14:00 bardzo fajny
1728 Jakub Nowicki 1993 Koronowo iGAL NDZ 09:20:00
1729 Maciej Nowicki 1978 Ślesin Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
1730 Kinga Nowińska 2002 Lidzbark Taekwon-do Gromowski sob 14:00 ultra fajny
1731 Anna Obstarczyk 1984 Scotland Zwinne Robaczki sob 14:00 ultra fajny
1732 Kamil Ograbek 1983 Bydgoszcz Reha-Ort Złotów sob 13:20 ultra fajny
1733 Rafał Ogrodowicz 1981 Bydgoszcz NDZ 10:00:00
1734 Damian Ojczenasz 1995 Janikowo HOŁOTA NDZ 11:00:00
1735 Justyna Olech 1989 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1736 Damian Olejarz 1987 Police POL-BUD Police NDZ 09:20:00
1737 Marek Olejniczak 1981 Bydgoszcz BAS sob 13:20 ultra fajny
1738 Marta Olejnik 1976 Inowrocław Cezar-bis NDZ 10:00:00 ultra fajny
1739 Monika Olejnik 1977 Braniewo NDZ 11:00:00
1740 Monika Olejnik 1999 Bydgoszcz L NDZ 13:40:00 bardzo fajny
1741 Adam Olszowy 1998 Koronowo iGAL NDZ 09:20:00
1742 Bożena Orłowska 1973 Toruń NDZ 10:00:00
1743 Klaudia Orłowska-Radecka 1996 Toruń NDZ 10:00:00
1744 Krzysztof Orłowski 1992 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
1745 Ewelina Osiej 1985 Koronowo ramię w ramię NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1746 Michał Osiej 1986 Koronowo ramię w ramię NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1747 Piotr Osiński 1970 Bydgoszcz sob 13:40
1748 Małgorzata Ostrowska 1975 BYDGOSZCZ POWOLNIACY NDZ 12:40:00 ultra fajny
1749 Radosław Ośmiałowski 1998 Chełmża Taekwon-do Gromowski sob 14:00 ultra fajny
1750 Alan Owedyk 1993 Bydgoszcz NDZ 12:00:00 bardzo fajny
1751 Paulina Pacholczak 1998 Bydgoszcz NDZ 12:00:00 bardzo fajny
1752 Adam Paczkowski 1983 Bydgoszcz BAS sob 13:20 ultra fajny
1753 Tomasz Paczkowski 1983 Białe Błota BAS sob 13:20 ultra fajny
1754 Patrycja Pakulska 1991 Toruń ŁADNY TEAM NDZ 13:40:00
1755 Dorota Pałaszewska 1990 Chełmno CCH TEAM NDZ 10:00:00
1756 Paweł Pałaszewski 1990 Chelmno CCH TEAM NDZ 10:00:00
1757 Michał Pałka 1979 Kowalewo k/Szubina Dudek Team NDZ 12:20:00 bardzo fajny
1758 Monika Pankau 1987 Koronowo ramię w ramię NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1759 Iza Papuga 1980 Kcynia Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
1760 Mirosław Papuga 1981 Kcynia Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
1761 Pola Papuga 1985 Kcynia Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
1762 Anna Parciak 1996 Warszawa NDZ 10:00:00
1763 Mariola Parecka 1976 Inowrocław NDZ 10:00:00 ultra fajny
1764 Michał Pasiński 1991 Nowawieś Chełmińska Spartan Warriors NDZ 13:00:00 ultra fajny
1765 Mateusz Paszek 1994 Bydgoszcz Team Big Mac NDZ 11:40:00 ultra fajny
1766 Katarzyna Pawełczak 1999 Bydgoszcz Piękni i bestie NDZ 09:20:00 ultra fajny
1767 Mateusz Pawlak 1991 Bydgoszcz Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
1768 Monika Pawlak 1977 Chełmno Spartan Warriors NDZ 13:00:00 ultra fajny
1769 Olga Pawlak 2000 Bydgoszcz Pynchowo sob 14:00 ultra fajny
1770 Angelika Pawłowska 1997 Bydgoszcz Nie Widzę Przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
1771 Mateusz Pazdro 1999 Świecie Street Workout Świecie NDZ 09:20:00 ultra fajny
1772 Marek Pera 1983 Bydgoszcz CityFit NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1773 Mikołaj Perkowski 1988 Cieślin 33/3 Viking NDZ 12:00:00
1774 Maciej Perlak 2000 Tarkowo dolne GAROTA II NDZ 10:00:00
1775 Daniel Perz 1991 Bydgoszcz Biziel Team NDZ 12:40:00 ultra fajny
1776 MONIKA PESTKA 1988 Grudziądz POZYTYWNIE ZAKRĘCENI sob 13:40 ultra fajny
1777 Tomasz Pestka 1989 Sepolno Krajenskie SPO NDZ 12:20:00
1778 Magdalena Pezała 1978 Kaźmierowo Kaźmierowo biega NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1779 Agnieszka Piasecka 1977 Bydgoszcz sob 14:20
1780 Katarzyna Piasecka 2000 Potulice sob 13:40
1781 Aleksandra Piątkowska 1998 Zakrzewo Szalone Foczki Lipka NDZ 12:00:00 bardzo fajny
1782 Emilia Piątkowska 1995 Chełmno NDZ 10:00:00
1783 Monika Piątkowska 1978 Zakrzewo Szalone Foczki Lipka NDZ 12:00:00 bardzo fajny
1784 Paweł Piątkowski 1995 Chełmno NDZ 10:00:00
1785 Tomasz Piątkowski 1979 Świecie Street Workout Świecie NDZ 11:40:00 ultra fajny
1786 Adam Piekarski 1997 Wałdowo ATOMRÓWKI NDZ 11:00:00 ultra fajny
1787 Wiktor Piekut 1987 Jagodowo Jagodowa Stajenka sob 13:20 ultra fajny
1788 Zuzanna Piekut 1996 Bydgoszcz Jagodowa Stajenka sob 13:20 ultra fajny
1789 Katarzyna Piekut-Kaluba 1987 Jagodowo Jagodowa Stajenka sob 13:20 ultra fajny
1790 Mateusz Pieniążek 1986 Bydgoszcz Dziki NDZ 10:40:00 ultra fajny
1791 Paweł Pieńczewski 1995 Białe Błota L NDZ 13:40:00 bardzo fajny
1792 Ewa Pierucka 1979 Bydgoszcz Masakryczne Jagódki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1793 Paweł Pierzyński 1994 BYDGOSZCZ Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
1794 Zachariasz Pieślak 1996 Nowa Wieś Wielka Pynchowo sob 14:00 ultra fajny
1795 Hanna Pikul 1980 Szubin sob 14:20
1796 Paweł Pilarski 1995 Toruń NDZ 10:00:00
1797 Daniel Piotrowski 2000 Kowalewo Pomorskie Zwinne Robaczki sob 14:00 ultra fajny
1798 Michał Piskor 1997 Kijewo Królewskie NDZ 13:20:00
1799 Karol Piszczałkowski 1991 Bydgoszcz NDZ 12:20:00 bardzo fajny
1800 Mateusz Płotka 1986 Niechorz STRONG by ZUMBA NDZ 09:40:00 ultra fajny
1801 Paweł Płotkowiak 1974 Klamry Spartan Warriors NDZ 13:00:00 ultra fajny
1802 Paweł Płotkowski 1993 Pruszcz Pędzące Pulpety NDZ 11:00:00
1803 Aleksandra Pochylska 1992 Szubin Pędzące Pulpety NDZ 11:00:00
1804 Krzysztof Poczewski 1983 Łobżenica Reha-Ort Złotów sob 13:20 ultra fajny
1805 Maciej Podgórski 2001 Chełmno NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1806 Justyna Podgruszewska 1977 Sępolno Krajeńskie ZŁOTA BRYGADA NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1807 Tomasz Podgruszewski 1976 Sępólno krajeńskie ZŁOTA BRYGADA NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1808 Zbigniew Podsiadły 1978 Żołędowo NDZ 13:00:00
1809 Zbigniew Podwalski 1979 Lubodzież Miki Team sob 14:00 bardzo fajny
1810 Katarzyna Pogorzelska 1993 Bydgoszcz NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1811 Katarzyna Pokora 1996 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko NDZ 12:20:00 ultra fajny
1812 Adam Pokorski 1991 Bydgoszcz Wikingowie i Walkirie NDZ 11:00:00 ultra fajny
1813 MARCIN POLAWSKI 1976 SZUBIN Mocarze z Pałuk NDZ 11:40:00 bardzo fajny
1814 Marta Politowska 1983 Włocławek Leśne Dziki sob 14:20 bardzo fajny
1815 Dorota Pomianowska 1967 Bydgoszcz dzikie dziki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1816 Kamila Pomianowska 1996 bydgoszcz dzikie dziki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1817 Sławomir Pomianowski 1966 bydgoszcz dzikie dziki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1818 Bartosz Poplewski 1984 Ostromecko Pobiegusy NDZ 12:00:00
1819 Adam Porożyński 1984 Sępólno Krajeńskie Eggersmann Polska Sępólno Krajeńskie NDZ 12:00:00 ultra fajny
1820 Bartłomiej Powalski 1999 Stodólno NDZ 12:20:00 ultra fajny
1821 Mariusz Powalski 1992 Piotrków Kujawski NDZ 12:20:00 ultra fajny
1822 Mateusz Powalski 2003 Stodólno 16 NDZ 12:20:00 ultra fajny
1823 Paweł Powaszyński 1995 Chełmża Taekwon-do Gromowski sob 14:00 ultra fajny
1824 Weronika Powłoka 1991 Topolinek Bekon z Jednorożca NDZ 14:00:00
1825 Jakub Półgęsek 1991 Łążek GdzieTaMeta NDZ 12:00:00 ultra fajny
1826 Robert Półrolnik 1982 Tryszczyn Mocni w gębie sob 14:00 bardzo fajny
1827 Monia Pradelska 1992 Bydgoszcz BAS sob 13:20 ultra fajny
1828 Oksana Prokopchuk 1984 Grudziądz NDZ 14:00:00
1829 Aleksandra Pruska 1998 Koronowo Studio Treningu ANNHARD Body Shape sob 13:40 bardzo fajny
1830 Radosław Pryka 1985 Inowrocław NDZ 10:00:00 ultra fajny
1831 Wojciech Prysiażny 1981 Luboń NDZ 12:20:00
1832 Bartosz Przybylski 1995 Ciele PPTMy NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1833 Paweł Przybylski 1996 Cekcyn ATOMRÓWKI NDZ 11:00:00 ultra fajny
1834 Przemysław Przybysz 1992 Dąbrowa Olimpia Dąbrowa NDZ 12:20:00
1835 Karolina Przybyszewska 1990 Bydgoszcz Calisthenics Academy sob 13:40 ultra fajny
1836 Marta Przystałowska 1994 Włocławek Zwinne Robaczki sob 14:00 ultra fajny
1837 Michał Ptasznik 1981 Grudziadz Harpagan Runners sob 14:00
1838 Bartek Pudełko 1988 Niemcz Mediasystem NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1839 Tomasz Puton 1983 Bydgoszcz Marne Szanse NDZ 11:40:00 ultra fajny
1840 Grzegorz Radecki 1993 Toruń NDZ 10:00:00
1841 Ryszard Radej 1973 Unisław Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
1842 Dominik Radomski 1991 Grudziądz Traumatyczne Podrygi Figlarzy NDZ 10:40:00 ultra fajny
1843 Sandra Radtke 1995 Bydgoszcz City Hotel Team NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1844 Ruslan Radzhabov 1985 BYDGOSZCZ BAS sob 13:20 ultra fajny
1845 Krzysztof Rapacz 1978 Chełmno Kanapowi optymiści NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1846 Krzysztof Rapca 1980 Bydgoszcz NDZ 11:40:00 bardzo fajny
1847 Alicja Rasmus 1992 Bydgoszcz Mediasystem NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1848 Łukasz Raszczyk 1983 Bydgoszcz Alfa Rugby Bydgoszcz NDZ 12:00:00 ultra fajny
1849 Pawel Ratkowski 1995 Świecie I co ja robię tu? NDZ 14:00:00 bardzo fajny
1850 Zbigniew Rąbalski 1983 Bydgoszcz Team Sensei NDZ 12:20:00 ultra fajny
1851 Daria Rączkowska 1993 Grudziądz Traumatyczne Podrygi Figlarzy NDZ 10:40:00 ultra fajny
1852 Milena Recka-Szymańska 1986 Bydgoszcz BAS NDZ 10:00:00 ultra fajny
1853 Patrycja Reimus 1992 Więcbork Raha-ort Złotów sob 14:20 ultra fajny
1854 Tomasz Rejentowicz 1978 Brodnica sob 13:40
1855 Mikolaj Rettig 1997 Trzcianka Team Sensei NDZ 12:20:00 ultra fajny
1856 Natalia Robaszewska 1989 Łochowice Lubię to! sob 14:20 ultra fajny
1857 Monika Rogulska 1981 Toruń ByleDoMety sob 13:40
1858 Marcin Rogulski 1984 Toruń ByleDoMety sob 13:40
1859 Krzysztof Rojek 1999 Młyniec Drugi GAROTA II NDZ 10:00:00
1860 Tomasz Romaniec 1973 Bydgoszcz HerbaLifestyle NDZ 13:20:00 ultra fajny
1861 Grzegorz Rosenkiewicz 1994 Siemkowo Street Workout Świecie NDZ 11:40:00 ultra fajny
1862 Marta Rosinke 1981 Berlin Team Alfa NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1863 Nicole Rosinke 1992 Białe Błota Team Alfa NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1864 Timo Rosinke 2000 Berlin Team Alfa NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1865 Kinga Rosłońska 1985 Bydgoszcz Błotne Guźce NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1866 Monika Rossa 1996 Bydgoszcz NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1867 Anna Rozalska 1983 Bydgoszcz Geriatycy NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1868 Adam Róg 1991 Tryszczyn Świeżaki NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1869 Ewelina Róg 1990 Tryszczyn Świeżaki NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1870 Karolina Róg 1995 Inowrocław Pynchowo sob 14:00 ultra fajny
1871 Tomasz Różyczka 1984 Bydgoszcz NDZ 11:00:00
1872 Przemyslaw Rudewicz 1989 Kowalewo Pomorskie NDZ 09:20:00
1873 Sandra Rudewicz 1992 Kowalewo Pom. NDZ 09:20:00
1874 Krzysztof Rusak 1993 Warszawa NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1875 Michał Rusnarczyk 1992 Kcynia Go Go Power Rangers NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1876 Jakub Rusoń 1995 Jasiewo 6 GdzieTaMeta NDZ 12:00:00 ultra fajny
1877 Oliwia Rusoń 1994 Jasiewo 6 GdzieTaMeta NDZ 12:00:00 ultra fajny
1878 Łukasz Russ 1989 Koronowo Piękni i bestie NDZ 09:20:00 ultra fajny
1879 Paweł Russ 1991 Koronowo Piękni i bestie NDZ 09:20:00 ultra fajny
1880 Katarzyna Rutkiewicz 1988 Bydgoszcz ZABIEGANE SMOKI NDZ 12:20:00
1881 Paulina Rutkiewicz 1989 Bydgoszcz ZABIEGANE SMOKI NDZ 12:20:00
1882 Joanna Rutkowska 1990 Chełmża NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1883 Katarzyna Rutkowska-Półrolnik 1985 Tryszczyn Mocni w gębie sob 14:00 bardzo fajny
1884 Igor Rutkowski 1999 Bydgoszcz HerbaLifestyle NDZ 13:20:00 ultra fajny
1885 Marcin Rutkowski 1990 Chełmża NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1886 Piotr Rutkowski 1977 Bydgoszcz HerbaLifestyle NDZ 13:20:00 ultra fajny
1887 Radosław Rutkowski 1992 Bydgoszcz Nie widzę przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
1888 Monika Rybacka 1976 Bydgoszcz HELGESEN sob 13:40 ultra fajny
1889 Paulina Rybacka 1999 Bydgoszcz HELGESEN sob 13:40 ultra fajny
1890 Marcin Rybacki 1975 Bydgoszcz HELGESEN sob 13:40 ultra fajny
1891 Martyna Rybarczyk 1991 Wierzchucin Królewski Studio Treningu ANNHARD Body Shape sob 13:40 bardzo fajny
1892 Szymon Rybczyński 1993 Bydgoszcz Porażka NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1893 Artur Rybski 1978 Włocławek Drumet w Ruchu NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1894 Andrzej Rychcik 1985 Toruń Drwęca kaszczorek NDZ 11:00:00
1895 Maria Rydelska 1988 Tuchola Eggersmann Polska Sępólno Krajeńskie NDZ 12:00:00 ultra fajny
1896 Wiktoria Rydlińska 1999 Bydgoszcz weterynarze nad Brdą NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1897 Karolina Rygielska 1988 Chełmno Leszcze sob 14:00 bardzo fajny
1898 Damian Krzysztof Rymarkiewicz 1995 Żnin NDZ 09:20:00
1899 Tomasz Rymarkiewicz 1982 Bydgoszcz NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1900 Marcin Rynarzewski 1978 Gąsawa Mocarze z Pałuk NDZ 11:40:00 bardzo fajny
1901 Adrian Rytwiński 1993 Bydgoszcz Nie widzę przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
1902 Jacek Rzepecki 1966 Bydgoszcz POWOLNIACY NDZ 12:40:00 ultra fajny
1903 Magdalena Rzeźnik 1991 Bydgoszcz Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
1904 Aleksandra Rzodkiewicz 1992 Bydgoszcz Dziki zGon NDZ 09:20:00
1905 Paweł Rzodkiewicz 1992 Bydgoszcz Dziki zGon NDZ 09:20:00
1906 Marcin Sadecki 1995 Janikowo Hołota NDZ 11:00:00
1907 Bartłomiej Sadka 1999 Bydgoszcz Gazownicy NDZ 13:20:00 bardzo fajny
1908 Dorota Sadowska 1999 Sławsk Wielki NDZ 12:20:00 ultra fajny
1909 Piotr Sadowski 1991 Sławsk Wielki NDZ 12:20:00 ultra fajny
1910 Grzegorz Sagan 1985 Toruń Akademia Pierwszej Pomocy NDZ 11:00:00
1911 Damian Sakowski 1996 Bydgoszcz BAS sob 13:20 ultra fajny
1912 Danuta Salamońska 1968 Bydgoszcz Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
1913 Justyna Samek 1985 Bydgoszcz Miki Team sob 14:00 bardzo fajny
1914 Kondrat Samek 1991 Bydgoszcz Świeżaki NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1915 Krzysztof Samek 1984 Bydgoszcz Miki Team sob 14:00 bardzo fajny
1916 Ewa Samul 1984 Kotomierz Wikingowie i Walkirie NDZ 11:00:00 ultra fajny
1917 Wojciech Samul 1988 Kotomierz Wikingowie i Walkirie NDZ 11:00:00 ultra fajny
1918 Angelika Sanczenko 1992 Grudziadz Harpagan Runners sob 14:00
1919 Jakub Sandomierz 1995 Bydgoszcz TELDAT NDZ 14:00:00 ultra fajny
1920 Adrianna Sanger 2001 Bydgoszcz Leżęwrowie NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1921 Ireneusz Sanger 1972 Bydgoszcz NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1922 Magdalena Sapalska 1997 Bydgoszcz NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1923 Michalina Sapalska 1990 Lubiewo Biegające Śliwice NDZ 14:20:00 bardzo fajny
1924 Arkadiusz Sawicki 1992 Chełmża Taekwon-do Gromowski sob 14:00 ultra fajny
1925 Aleksandra Schmeichel 1989 Grudziądz sob 13:40
1926 Michał Schmidt 1983 Torun NDZ 14:20:00
1927 Łukasz Schuchmilski 1983 Łochowo HerbaLifestyle NDZ 13:20:00 ultra fajny
1928 Jakub Scollan 1984 Bydgoszcz NDZ 13:00:00 ultra fajny
1929 Martyna Sengebusch 1992 Bydgoszcz Reha-ort Złotów sob 13:20 ultra fajny
1930 Małgorzata Sętkowska 1989 Łódź :) sob 14:20
1931 Karolina Siadak 1978 Bydgoszcz ramię w ramię NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1932 Bożena Sidor 1959 bydgoszcz dzikie dziki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1933 Natalia Sidor 1998 Łysomice Alfa Rugby Bydgoszcz NDZ 12:00:00 ultra fajny
1934 Adam Siebert 1980 Grudziądz NDZ 14:20:00
1935 Kasia Sienko 1985 Bydgoszcz NDZ 13:00:00
1936 Martyna Siennicka 1993 Dąbrówno Zielonka plus sob 13:40 bardzo fajny
1937 Monika Siewkowska 1980 Bydgoszcz Mocni w gębie sob 14:00 bardzo fajny
1938 Paweł Siewkowski 1977 Bydgoszcz Mocni w gębie sob 14:00 bardzo fajny
1939 Małgorzata Sikorska 1973 Różankowo Drwęca Kaszczorek NDZ 11:00:00
1940 Małgorzata Sikorska 1982 Grzywna ZAKRĘCONE FOCZKI NDZ 11:00:00 bardzo fajny
1941 Zdzisław Sikorski 1982 Rytel Leśne Dziki sob 14:20 bardzo fajny
1942 Krzysztof Sikorski 1977 Grzywna sob 14:00 ultra fajny
1943 Przemysław Sipiński 1983 Piechcin Viking NDZ 12:00:00
1944 Tomasz Sipiński 1978 Szubin Wieś Viking NDZ 12:00:00
1945 Małgorzata Skalska 1973 Włocławek Drumet w Ruchu NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1946 Piotr Skalski 1973 Włocławek Drumet w Ruchu NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1947 Alicja Skibińska 1980 Chełmża NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1948 Mariusz Skibiński 1980 Chełmża NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1949 Sebastian Skibiński 1982 Łabiszyn Wikingowie i Walkirie NDZ 11:00:00 ultra fajny
1950 Katarzyna Skoczyńska 1989 Gdańsk Lidersi NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1951 Kornel Skorupa 1974 Maksymiliamowo Geriatycy NDZ 09:20:00 bardzo fajny
1952 Przemysław Skowron 1986 Szubin Orły NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1953 Alicja Skrobacka 1987 Solec Kujawski Spartan Warriors NDZ 13:00:00 ultra fajny
1954 Izabela Skrobacka 1990 Solec Kujawski Spartan Warriors NDZ 13:00:00 ultra fajny
1955 Arkadiusz Skweres 1996 Bydgoszcz Sheepdog El Dorado NDZ 13:20:00 ultra fajny
1956 Malwina Skweres 1989 Bydgoszcz SheepDog El Dorado NDZ 13:20:00 ultra fajny
1957 Ewelina Skwierawska 2002 Koszalin Budujemy formę NDZ 09:20:00 ultra fajny
1958 Monika Sławkowska 1982 Lubicz Górny 13 Friends NDZ 10:40:00 ultra fajny
1959 Dorota Słoma 1986 Toruń Masakrowe pierwszaki NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1960 Michał Słoma 1982 Toruń Masakrowe pierwszaki NDZ 10:40:00 bardzo fajny
1961 Aleksandra Słomińska 1990 Bydgoszcz odLOTTOwcy NDZ 12:40:00 ultra fajny
1962 Michał Słomski 1994 Koronowo NIEprofesjonalni TEAM NDZ 10:00:00 ultra fajny
1963 Karolina Słowińska 2000 Łabiszyn Pynchowo sob 14:00 ultra fajny
1964 Karol Smarz 1988 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
1965 Robert Smarż 1976 Osielsko Dudek Team NDZ 12:20:00 bardzo fajny
1966 Tomasz Smolarz 1974 Bydgoszcz Go Go Power Rangers NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1967 Zofia Smolarz 1976 Łobżenica Go Go Power Rangers NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1968 Waldemar Smoter 1983 Bydgoszcz BAS sob 13:20 ultra fajny
1969 Lidia Smul 1986 Chełmża NDZ 09:40:00
1970 Michał Smul 1986 Chełmża NDZ 09:40:00
1971 Andrzej Sobczak 1967 Toruń ByleDoMety sob 13:40
1972 Artur Sobczak 1992 Bydgoszcz Nie widzę przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
1973 Zeynep sobczak 1996 Bydgoszcz Nie widzę przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
1974 Monika Sobczyńska 1978 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
1975 Jagoda Sobel 1990 Janikowo dziki i szyszki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1976 Maciej Sobel 1990 Janikowo dziki i szyszki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
1977 Zuzanna Sobiechowska 1998 Świekatowo Sobiechy Team NDZ 12:20:00 bardzo fajny
1978 Łukasz Sobiechowski 1996 Bysław Sobiechy Team NDZ 12:20:00 bardzo fajny
1979 Maciej Sobiechowski 1992 Bysław Sobiechy Team NDZ 12:20:00 bardzo fajny
1980 Wojciech Sobiechowski 2000 Świekatowo Sobiechy Team NDZ 12:20:00 bardzo fajny
1981 Piotr Sobolewski 1983 Toruń Moherhead NDZ 11:00:00 ultra fajny
1982 Barbara Sobota 2000 Bydgoszcz Pynchowo sob 14:00 ultra fajny
1983 ADAM SOBÓDKA 1985 SZCZEPANKI 27 POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:40 ultra fajny
1984 Ewelina Sobucka 1992 Kcynia Go Go Power Rangers NDZ 12:40:00 bardzo fajny
1985 Krzysztof Socha 1994 Bydgoszcz NDZ 10:00:00
1986 Mateusz Sokołowski 1995 Bydgoszcz Lubię to! sob 14:20 ultra fajny
1987 Piotr Sokołowski 1980 Bydgoszcz Lubię to! sob 14:20 ultra fajny
1988 Małgorzata Sosińska 1998 Gąsawa Wikingowie i Walkirie NDZ 11:00:00 ultra fajny
1989 Aneta Spich 1977 Toruń POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:40 ultra fajny
1990 Magdalena Springer 2002 Bydgoszcz sob 13:40
1991 Mateusz Spychał 1984 Bydgoszcz Stulejarze NDZ 12:20:00
1992 Konrad Spychała 1999 Gołańcz Alfa Rugby Bydgoszcz NDZ 12:00:00 ultra fajny
1993 Paweł Srokowski 1993 Toruń Kopel Running Team NDZ 09:20:00 ultra fajny
1994 Łukasz Stabryła 1988 Białe Błota BAS sob 13:20 ultra fajny
1995 Jadwiga Stachnik 1985 Bydgoszcz odLOTTOwcy NDZ 12:40:00 ultra fajny
1996 Tomasz Stachnik 1983 Bydgoszcz odLOTTOwcy NDZ 12:40:00 ultra fajny
1997 Anna Stachurska 1980 Bydgoszcz NDZ 13:00:00 bardzo fajny
1998 Anna Stachyra 1988 Chełmża NDZ 10:00:00 bardzo fajny
1999 Katarzyna Staniszewska 1973 Żnin Gotowi(cz) na wszystko NDZ 12:20:00 ultra fajny
2000 Daniel Staniszewski 1988 Bydgoszcz NDZ 10:40:00 bardzo fajny
2001 Dominika Stańczak 1991 Bydgoszcz Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
2002 Julia Starszak 2000 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
2003 Paweł Starszak 1978 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
2004 Seweryn Starszak 2002 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
2005 Jacek Stasiak 1977 Bydgoszcz NDZ 12:00:00
2006 Martyna Stefańska 2003 Bydgoszcz NDZ 14:00:00
2007 Jarosław Stefański 1982 Rypin Leśne Dziki sob 14:20 bardzo fajny
2008 Krzysztof Steinborn 1985 Bydgoszcz Błotne Guźce NDZ 10:40:00 bardzo fajny
2009 Marcin Steinke 1985 Inowrocław NDZ 12:20:00 ultra fajny
2010 Kamila Stering 1991 Bydgoszcz SheepDog El Dorado NDZ 13:20:00 ultra fajny
2011 Kinga Stodolska 1989 Bydgoszcz NDZ 09:20:00
2012 Dawid S Stofrowski 1990 Bydgoszcz BAS NDZ 10:00:00 ultra fajny
2013 Leszek Stróżyk 1984 Gdynia NDZ 13:00:00
2014 Karol Strużyński 1996 BYDGOSZCZ BAS sob 13:20 ultra fajny
2015 Monika Strzałka 1993 Toruń Stalowe poślady sob 13:40 bardzo fajny
2016 Marta Strzelinska 1993 Bydgoszcz Błotne Guźce NDZ 10:40:00 bardzo fajny
2017 Jarosław Strzelinski 1987 Bydgoszcz Błotne Guźce NDZ 10:40:00 bardzo fajny
2018 Piotr suchara 1993 Aleksandrów Kujawski sob 14:00 bardzo fajny
2019 Michał Sukowski 1983 Bydgoszcz Błotne Guźce NDZ 10:40:00 bardzo fajny
2020 Joanna Supryniak 1988 Bydgoszcz Lubię to! sob 14:20 ultra fajny
2021 Przemyslaw Surmiak 1992 Kowalewo Pomorskie NDZ 09:20:00
2022 Leszek Syroczyński 1985 Kłoczew NDZ 10:00:00
2023 Robert Szablewski 1989 Strzelce Górne Wikingowie i Walkirie NDZ 11:00:00 ultra fajny
2024 Przemek Szadkowski 1986 Skowarcz Lidersi NDZ 09:40:00 bardzo fajny
2025 Monika Szalast 1989 Bydgoszcz HELGESEN sob 13:40 ultra fajny
2026 Przemysław Szalast 1984 Bydgoszcz HELGESEN sob 13:40 ultra fajny
2027 Zuzanna Szalbierz 2001 Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz NDZ 12:00:00 ultra fajny
2028 Dawid Szalla 1995 Bydgoszcz NDZ 09:20:00 bardzo fajny
2029 Szczepan Szalla 1989 Strzyżawa HerbaLifestyle NDZ 13:20:00 ultra fajny
2030 Damian Szałaty 1996 TUCHOLA AR-SPEED TEAM NDZ 11:40:00 ultra fajny
2031 JAKUB SZAŁATY 2001 TUCHOLA AR-SPEED TEAM NDZ 11:40:00 ultra fajny
2032 MACIEJ SZAŁATY 1993 TUCHOLA AR-SPEED TEAM NDZ 11:40:00 ultra fajny
2033 Waldemar Szarafiński 1967 BYDGOSZCZ Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
2034 Artur Szczap 1971 Konin NDZ 10:40:00 bardzo fajny
2035 Wojciech Szczawiński 1995 Szynwałd 6 NIEprofesjonalni TEAM NDZ 10:00:00 ultra fajny
2036 Barbara Szczepanowska 1973 Sępolno Krajeńskie ZŁOTA BRYGADA NDZ 12:40:00 bardzo fajny
2037 Dawid Szczepanowski 1999 Sępolno Krajeńskie ZŁOTA BRYGADA NDZ 12:40:00 bardzo fajny
2038 Grzegorz Szczepanowski 1974 Sępolno Krajeńskie ZŁOTA BRYGADA NDZ 12:40:00 bardzo fajny
2039 KAROL SZCZEPANOWSKI 1977 ROGOWO 64 POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:40 ultra fajny
2040 Jarosława Szczepańska 1984 Bydgoszcz NDZ 11:40:00 bardzo fajny
2041 Krystian Szczepański 1981 Bydgoszcz NDZ 11:40:00 bardzo fajny
2042 Kamila Szczukowska 1988 TUCHOLA AR-SPEED TEAM NDZ 11:40:00 ultra fajny
2043 Jacek Szczukowski 1988 Tuchola AR-SPEED TEAM NDZ 11:40:00 ultra fajny
2044 Bartek Szczygieł 1996 Bydgoszcz NDZ 09:20:00
2045 Paweł Szeliga 1986 Nakło nad Notecią NDZ 13:00:00
2046 Joanna Szewczyk 1977 Inowrocław NDZ 10:00:00 ultra fajny
2047 Patryk Szlagowski 1993 Bydgoszcz HELGESEN sob 13:40 ultra fajny
2048 ARTUR SZMELCER 1988 Michale NDZ 09:20:00
2049 Sandra Szopińska 1994 BYDGOSZCZ FAMILY POWER NDZ 09:40:00 bardzo fajny
2050 Sebastan Szotowicz 1980 Nowa Wieś Gazownicy NDZ 13:20:00 bardzo fajny
2051 Eliza Szredzińska 1992 Bydgoszcz Porażka NDZ 14:20:00 bardzo fajny
2052 Izabela Szrejter 1982 Toruń BBKTS NDZ 14:00:00
2053 Anna Sztuba 1983 Białe Błota Jagodowa Stajenka sob 13:20 ultra fajny
2054 Sławomir Sztuba 1975 Białe Błota Jagodowa Stajenka sob 13:20 ultra fajny
2055 Marek Szubski 1981 Włocławek Drumet w Ruchu NDZ 10:40:00 bardzo fajny
2056 Patrycja Szulakowska 1979 Bydgoszcz 3RUN kto jak nie my NDZ 14:20:00
2057 Adam Szulc 1976 Stolno Spartan Warriors NDZ 13:00:00 ultra fajny
2058 Paweł Szulc 1993 Bydgoszcz Debiutanci NDZ 13:40:00
2059 Radosław Szulc 1983 Mickiewicza 3/7 NDZ 12:40:00 bardzo fajny
2060 Angelika Szwajkowska 1997 Bydgoszcz Wataha NDZ 11:40:00
2061 Martyna Szwed 1993 Skąpe ZAKRĘCONE FOCZKI NDZ 11:00:00 bardzo fajny
2062 Aleks Szydzik 1993 Bydgoszcz Porażka NDZ 14:20:00 bardzo fajny
2063 Marcin Szyffer 1986 Bydgoszcz NDZ 10:00:00
2064 Marika Szyling 1985 Więcbork Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
2065 Agnieszka Szymańska 1979 Bydgoszcz BAS sob 13:20 ultra fajny
2066 Marta Szymańska 1993 Bydgoszcz NDZ 10:40:00
2067 Błażej Szymański 2003 Toruń NDZ 14:20:00 bardzo fajny
2068 Damian Szymański 1993 Bydgoszcz Debiutanci sob 13:40
2069 Marcin Szymański 1981 Toruń NDZ 14:20:00 bardzo fajny
2070 Olga Szymkowiak 1999 Gębice NDZ 14:00:00
2071 Edyta Szynakiewicz 1991 Kowalewo k/Szubina Dudek Team NDZ 12:20:00 bardzo fajny
2072 Tomek Szyper 1998 Kosowizna sob 13:20
2073 Arek Ściepura 1986 Bydgoszcz HerbaLifestyle NDZ 13:20:00 ultra fajny
2074 Aleksandra Ścisłowska 1980 Sztum NDZ 13:00:00 bardzo fajny
2075 Julia Śliwińska 2000 Bydgoszcz NDZ 12:40:00 ultra fajny
2076 Kamil Śliwiński 1983 Górzno sob 13:40
2077 Anna Śmiejkowska 1973 Inowrocław NDZ 10:00:00 ultra fajny
2078 Karol Śmieszek 1993 Serock NDZ 10:00:00
2079 Daria Śmigel 1987 BYDGOSZCZ Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
2080 Gabriela Śmigel 1978 Śliwice Śliwickie Babeczki NDZ 11:00:00 bardzo fajny
2081 Paulina Śmiłowska 1996 Bydgoszcz NDZ 14:00:00
2082 Grzegorz Śpica 1987 Tuchola NDZ 13:20:00
2083 Karol Światowy 1989 Białe Błota Team Alfa NDZ 13:00:00 bardzo fajny
2084 Łukasz Świątczak 1983 Leszyce SheepDog El Dorado NDZ 13:20:00 ultra fajny
2085 Bartosz Świątek 1991 Białe Błota BAS NDZ 10:00:00 ultra fajny
2086 Małgorzata Świerad 1985 Kowalewo Pomorskie NDZ 09:20:00
2087 Paweł Świerad 1983 Kowalewo Pomorskie Kowalewo Biega NDZ 09:20:00
2088 Monika Świerczyńska 1989 świecie Street Workout Świecie NDZ 11:40:00 ultra fajny
2089 Krzysztof Świetlik 1984 Bydgoszcz Orły NDZ 13:00:00 bardzo fajny
2090 Łukasz Świętosławski 1985 Gardeja NDZ 13:20:00
2091 Bartłomiej Tadych 1990 Nakło nad Notecią Marne Szanse NDZ 11:40:00 ultra fajny
2092 Maja Tandecka 1993 Toruń Nie widzę przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
2093 Anna Taper 1981 Wierzchucin Królewski Studio Treningu ANHARD Body Shape sob 13:40 bardzo fajny
2094 Rafał Tarczykowski 1993 Pruszcz Pędzące Pulpety NDZ 11:00:00
2095 Ariela Tarka 1986 Bydgoszcz sob 14:20 ultra fajny
2096 Łukasz Templin 2000 Gruta 200 GdzieTaMeta NDZ 12:00:00 ultra fajny
2097 Monika Tews 1989 Bydgoszcz NDZ 09:20:00
2098 Damian Tęcza 1985 Ciężkowo Kaźmierowo biega NDZ 12:40:00 bardzo fajny
2099 Emilia Thoms 1980 Śliwice Śliwickie Babeczki NDZ 11:00:00 bardzo fajny
2100 Izabela Tomasik 1981 Bydgoszcz NDZ 11:40:00 bardzo fajny
2101 Wojciech Tomasik 1981 Bydgoszcz NDZ 11:40:00 bardzo fajny
2102 Agnieszka Tomaszewska 1981 Bydgoszcz Deaf NDZ 13:00:00 bardzo fajny
2103 Tomasz Tomaszewski 1978 Bydgoszcz Deaf NDZ 13:00:00 bardzo fajny
2104 Edyta Tonderys 1993 Bydgoszcz City Hotel Team NDZ 10:00:00 bardzo fajny
2105 Bartłomiej Topór 1978 Świecie Street Workout Świecie sob 14:20
2106 Alicja Tracewska 1996 Bydgoszcz NDZ 14:20:00 bardzo fajny
2107 Michał Trawczynski 1985 Bydgoszcz PPTMy NDZ 12:40:00 bardzo fajny
2108 Mateusz Trawczyński 1989 TUCHOLA AR-SPEED TEAM NDZ 11:40:00 ultra fajny
2109 Wiktor Trocki 2002 Jastrowie Reha-Ort Złotów sob 13:20 ultra fajny
2110 Filip Trybuś 1999 Bydgoszcz Project Society Fordon NDZ 13:00:00
2111 Maciej Trzcieliński 1982 Bydgoszcz NDZ 10:40:00 bardzo fajny
2112 Damian Trzciński 1990 Gorzeń 8c sob 13:40
2113 Sławomir Turowski 1973 Toruń Kopel Running Team NDZ 09:20:00 ultra fajny
2114 Aniela Tyburska 1981 Sztum NDZ 13:00:00 bardzo fajny
2115 Marcin Tykwiński 1980 Bydgoszcz Bolek i Lolek NDZ 13:40:00 bardzo fajny
2116 Maksymilian Tywuschik 1994 SEROCK NDZ 10:00:00
2117 MARZENA UMIŃSKA 1984 Bydgoszcz NDZ 11:00:00
2118 Monika Umińska 1994 Białe Błota Świeżaki NDZ 10:40:00 bardzo fajny
2119 Robert Umiński 1980 Bydgoszcz MisieŻulisie NDZ 11:00:00
2120 Agata Urbańska 2002 Olimpin Budujemy formę NDZ 09:20:00 ultra fajny
2121 Michalina Urbańska 1996 Piła Team Sensei NDZ 12:20:00 ultra fajny
2122 Dominika Wacławiak 1989 Bielawy sob 14:20
2123 Anna Wadycka 1984 Sępolno Krajeńskie ZŁOTA BRYGADA NDZ 12:40:00 bardzo fajny
2124 Marita Wajer 1997 Ślesin sob 14:20 bardzo fajny
2125 Marta Wajnert 1991 TUCHOLA AR-SPEED TEAM NDZ 11:40:00 ultra fajny
2126 Szymon Walczak 1992 Bydgoszcz Marne Sznase NDZ 11:40:00 ultra fajny
2127 Anna RUDA Walter 1987 Inowrocław Pobiegusy NDZ 12:00:00
2128 Miłosz Walusiak 1987 Bydgoszcz NDZ 14:20:00 bardzo fajny
2129 Daniel Wandziński 1990 Sępólno Krajeńskie SPO NDZ 12:20:00
2130 Mariola Warchoł 1992 Bydgoszcz Lubię to! sob 14:20 ultra fajny
2131 Krzysztof Wasewicz 1980 Bydgoszcz Moherhead NDZ 11:00:00 ultra fajny
2132 Paulina Wasilewska 1993 Bydgoszcz Marne Szanse NDZ 11:40:00 ultra fajny
2133 Emil Wasilewski 1991 Bydgoszcz Marne Szanse NDZ 11:40:00 ultra fajny
2134 Paweł Wasilewski 1985 Bydgoszcz Marne Szanse NDZ 11:40:00 ultra fajny
2135 Kamil Wasyłyk 1988 Lipka Szalone Foczki Lipka NDZ 12:00:00 bardzo fajny
2136 Patrycja Wasyłyk 1991 Lipka Szalone Foczki Lipka NDZ 12:00:00 bardzo fajny
2137 Karol Waszewski 2000 Gruta GdzieTaMeta NDZ 12:00:00 ultra fajny
2138 Agnieszka Wącior 1980 Bydgoszcz NDZ 12:40:00
2139 Piotr Wendland 1984 Szubin Go Go Power Rangers NDZ 12:40:00 bardzo fajny
2140 Rafał Wendt 1988 Gzin NDZ 13:20:00
2141 Marta Weterle 1986 Przyłęki Gotowi(cz) na wszystko NDZ 12:20:00 ultra fajny
2142 Łukasz Węglarz 1983 Bydgoszcz ZABIEGANE SMOKI NDZ 12:20:00
2143 Sławomir Wiciński 1982 Toruń sob 14:00
2144 Dagmara Wiekiera 1992 Kowalewo k/Szubina Dudek Team NDZ 12:20:00 bardzo fajny
2145 Grzegorz Wielgusz 2000 Bydgoszcz NDZ 12:00:00 bardzo fajny
2146 Robert Wierciński 1961 Malbork 13 Friends NDZ 10:40:00 ultra fajny
2147 Agata Wiewióra 1979 Kowalewo k/Szubina Dudek Team NDZ 12:20:00 bardzo fajny
2148 Maciej Wigienka 1998 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
2149 Dominika Wikarska 1990 Janikowo dziki i szyszki NDZ 09:40:00 bardzo fajny
2150 Dariusz Wilk 1977 Bydgoszcz Rowerowe Pro...mile NDZ 12:20:00 bardzo fajny
2151 Anna Wincek 1989 Bydgoszcz dziki NDZ 10:40:00 ultra fajny
2152 Filip Wirwicki 1997 Bydgoszcz NDZ 14:20:00 bardzo fajny
2153 Agnieszka Wiśniewska 1974 Inowrocław NDZ 10:00:00 ultra fajny
2154 Julia Wiśniewska 1997 Cekcyn ATOMRÓWKI NDZ 11:00:00 ultra fajny
2155 Karolina Wiśniewska 1986 Bydgoszcz Masakrowe pierwszaki NDZ 10:40:00 bardzo fajny
2156 Arkadiusz Wiśniewski 1989 Bydgoszcz AR-SPEED TEAM NDZ 11:40:00 ultra fajny
2157 Przemysław Wiśniewski 1991 Nakło nad Notecią NDZ 09:20:00
2158 Rafał Wiśniewski 1984 Bydgoszcz NDZ 10:00:00
2159 Tomasz Wiśniewski 1990 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport NDZ 13:20:00
2160 Wiktor Wiśniewski 1996 Iwiec AR-SPEED TEAM NDZ 11:40:00 ultra fajny
2161 Waldemar Witek 1982 Nowa Wieś Wielka sob 14:20 ultra fajny
2162 Sandra Witkiewicz-Łukaszek 1991 Bydgoszcz Wikingowie i Walkirie NDZ 11:00:00 ultra fajny
2163 Marta Wituła 1993 Szubin Pędzące Pulpety NDZ 11:00:00
2164 Klaudia Włoch 2000 Wery Stunt do Tamtund NDZ 12:00:00
2165 Teresa Włodarczyk 1967 Toruń SPC NDZ 13:20:00
2166 Martin Wnęk 1992 Gródek Special Space sob 13:20 ultra fajny
2167 Natalia Wnęk 1993 Gródek Special Space sob 13:20 ultra fajny
2168 Norbert Wnęk 1990 Gródek Special Space sob 13:20 ultra fajny
2169 Mateusz Wnuczek 1994 Grudziądz NDZ 13:20:00
2170 Joanna Wojciechowska 2000 Grudziądz GdzieTaMeta NDZ 12:00:00 ultra fajny
2171 Mirosław Wojciechowski 1983 Szubin Mocarze z Pałuk NDZ 11:40:00 bardzo fajny
2172 Patryk Wojciechowski 1994 Zakole 7 Reha-Ort Złotów sob 13:20 ultra fajny
2173 Radosław Wojciechowski 1983 Bydgoszcz City Hotel Team NDZ 10:00:00 bardzo fajny
2174 Szymon Wojciechowski 1986 Bydgoszcz Kanapowi optymiści NDZ 12:40:00 bardzo fajny
2175 Ania Wojdylak 1982 Ostrowiec POWOLNIACY NDZ 12:40:00 ultra fajny
2176 Adam Wojtaś 1990 Bydgoszcz TELDAT NDZ 14:00:00 ultra fajny
2177 Karolina Wojtkowiak 2003 Słupsk Budujemy formę NDZ 09:20:00 ultra fajny
2178 Artur Wojtynowski 1972 Bydgoszcz Geriatycy NDZ 09:20:00 bardzo fajny
2179 Łukasz Wolnik 1986 Bydgoszcz HELGESEN sob 13:40 ultra fajny
2180 Marcin Wolny 1979 BYDGOSZCZ Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
2181 Beata Wolska 1974 Chełmno Spartan Warriors NDZ 13:00:00 ultra fajny
2182 Krzysztof Wolski 1976 Chełmno Spartan Warriors NDZ 13:00:00 ultra fajny
2183 Paweł Wolski 1980 Chełmno Spartan Warriors NDZ 13:00:00 ultra fajny
2184 Agnieszka Woś 1982 Leszyce SheepDog El Dorado NDZ 13:20:00 ultra fajny
2185 Michał Wozikowski 1983 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko NDZ 12:20:00 ultra fajny
2186 Jarosław Woźniak 1979 Wiśniewka NDZ 13:00:00
2187 Jerzy Woźniak 1986 Bydgoszcz As Box NDZ 10:00:00
2188 Kacper Woźniak 1993 Bydgoszcz Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
2189 Katarzyna Woźniak 1980 Toruń POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:40 ultra fajny
2190 Lucyna Wożna 1983 Sępólno Krajeńskie STRONG by ZUMBA NDZ 09:40:00 ultra fajny
2191 Anna Wójcik 1981 Bydgoszcz Dziewczyny bez drużyny NDZ 12:00:00
2192 Kamil Wójcik 1995 Poznań Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
2193 Mariusz Wójcik 1993 Poznań Zielony Pelikan NDZ 14:00:00 ultra fajny
2194 Magdalena Wrona 1981 Bydgoszcz BAS sob 13:20 ultra fajny
2195 Paweł Wróblewski 1985 Białe Błota BAS sob 13:20 ultra fajny
2196 Artur Wrzesiński 1986 Bydgoszcz SheepDog El Dorado NDZ 13:20:00 ultra fajny
2197 Krzysztof Wrzesiński 1988 Bydgoszcz SheepDog El Dorado NDZ 13:20:00 ultra fajny
2198 Michał Wudarski 1999 Bydgoszcz BAS sob 13:20 ultra fajny
2199 Magdalena Wujek 1983 Bydgoszcz NDZ 12:40:00 bardzo fajny
2200 IZABELA WYŁUPSKA 1981 SKARSZEWY POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:40 ultra fajny
2201 Hania Wyrąbkiewicz 1986 Białe Błota BAS sob 13:20 ultra fajny
2202 Marek Wyrobek 1993 Białe Błota NDZ 12:40:00
2203 Mirosław Wyrwiński 1986 Toruń NDZ 12:20:00
2204 Joanna Maria Wysota-Chęś 1983 Januszkoeo NDZ 09:20:00
2205 Radosław Zabel 1977 Bydgoszcz NDZ 14:00:00
2206 Amadeusz Zabłoński 1994 Warszawa Lafiryndy NDZ 11:40:00 bardzo fajny
2207 Paweł Zacniewski 1980 Złotoria SANESCOBAR NDZ 14:20:00
2208 Filip Zadka 1991 Bydgoszcz NDZ 13:00:00
2209 Michał Zając 1990 Bydgoszcz NDZ 14:20:00 bardzo fajny
2210 Anna Zająkała 1993 Warszawa I co ja robię tu? NDZ 14:00:00
2211 Sławomir Zajdenc 1960 Bydgoszcz Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
2212 Kamil Zakrocki 1990 Osielsko NDZ 09:20:00
2213 Marta Zakrzewska 1999 Bydgoszcz Piękni i bestie NDZ 09:20:00 ultra fajny
2214 Piotr Zalejski 1998 Niwy NDZ 12:40:00 ultra fajny
2215 Pola Zamojska 1993 Lubicz Nie widzę przeszkód NDZ 09:40:00 ultra fajny
2216 Andrzej Zamojski 1979 Toruń MOHERHEAD NDZ 11:00:00 ultra fajny
2217 Daria Zamorska 1991 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
2218 Michał Zapęcki 1982 Białe Błota BAS sob 13:20 ultra fajny
2219 Mateusz Zapilaj 1993 Bydgoszcz Lafiryndy NDZ 11:40:00 bardzo fajny
2220 Bartłomiej Zatyka 1985 Solec Kujawski NDZ 10:00:00
2221 agnieszka zawitowska 1986 Chełmno Spartan Warriors NDZ 13:00:00 ultra fajny
2222 Bogumił Zdeb 1968 Bydgoszcz 13 Friends NDZ 10:40:00 ultra fajny
2223 Dariusz Zdralek 1971 Szubin NDZ 11:40:00
2224 Katarzyna Zdralek 1991 Szubin NDZ 11:40:00
2225 Maciej Zdunowski 1980 Torun MOHERHEAD NDZ 11:00:00 ultra fajny
2226 Anna Ziarnik 1986 Chełmża ZAKRĘCONE FOCZKI NDZ 11:00:00 bardzo fajny
2227 Beata Zielińska 1973 Chełmża ZAKRĘCONE FOCZKI NDZ 11:00:00 bardzo fajny
2228 Jagoda Zielińska 1989 Sienno Jagodowa Stajenka sob 13:20 ultra fajny
2229 Monika Zielińska 1979 Pelplin HerbaLifestyle NDZ 13:20:00 ultra fajny
2230 Weronika Zielińska 2001 Sienno Jagodowa Stajenka sob 13:20 ultra fajny
2231 DANIEL Zieliński 1991 CHEŁMŻA Kopel Running Team NDZ 09:20:00 ultra fajny
2232 Tomasz Zieliński 1970 BYDGOSZCZ Enea NDZ 09:40:00 ultra fajny
2233 Paweł Ziółkowski 1981 Nowa Chełmża Stulejarze NDZ 12:20:00
2234 Wojciech Ziółkowski 1987 Bydgoszcz Stulejarze NDZ 12:20:00
2235 Marceli Złotowski 1993 Bydgoszcz Masakrowe pierwszaki NDZ 10:40:00 bardzo fajny
2236 Wojciech Znaniecki 1982 Bydgoszcz TELDAT NDZ 14:00:00 ultra fajny
2237 Justyna Zukaroli 1973 Śliwice Śliwickie Babeczki NDZ 11:00:00 bardzo fajny
2238 Radosław Zużydło 1986 Bydgoszcz NDZ 10:40:00 bardzo fajny
2239 Zuzanna Zużydło 1986 Bydgoszcz NDZ 10:40:00 bardzo fajny
2240 Agnieszka Zwiewka 1983 Sicienko Gazownicy NDZ 13:20:00 bardzo fajny
2241 Grzegorz Zych 2000 Bydgoszcz NDZ 12:20:00
2242 Mateusz Zych 1998 Bydgoszcz weterynarze Nad Brdą NDZ 10:00:00 bardzo fajny
2243 Ewelina Żarczyńska 1999 Bydgoszcz Krejzole NDZ 13:40:00 ultra fajny
2244 Emilian Żbikowski 1987 Osięciny Drumet w Ruchu NDZ 10:40:00 bardzo fajny
2245 Jarosław Żeglarski 1971 Bydgoszcz Gazownicy NDZ 13:20:00 bardzo fajny
2246 Weronika Żerdzińska 1999 Mrocza sob 14:20 bardzo fajny
2247 Jerzy Żółtek 1976 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
2248 Kamil Żółtek 1999 Dąbrowa Chełmińska CO Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
2249 Patryk Żółtek 1997 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
2250 Sylwia Żółtek 1977 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
2251 Żaneta Żółtek 1985 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH sob 14:20 ultra fajny
Top