Terenowa Masakra - XI edycja - 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Gadżet
101 Jakub Adamski 2001 Koneck Koneck 12:20
102 Mateusz Adamski 1995 Koneck Team Koneck 12:20
103 Daniel Andler 1988 Inowrocław Mała Koszykówka 10:40 ultra fajny
104 Błażej Babiarz 1984 Kołuda Mała 11:00
105 Bartosz Badaczewski 1994 Solec Kujawski LECĘ BO CHCĘ 12:00
106 BARTOSZ BADACZEWSKI 1994 BYDGOSZCZ LECĘ BO CHCĘ 12:00
107 Daniel Baginski 1990 Bydgoszcz AHC 10:20 bardzo fajny
108 Tomek Baginski 1998 Bydgoszcz AHC 10:20 bardzo fajny
109 Marcin Bagiński 1995 Toruń LT2H 10:20 bardzo fajny
110 Mirzaev Bahodir 1985 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
111 Dominika Baj 1995 Bydgoszcz AHC 10:20
112 Krystian Baj 1982 Bydgoszcz AHC 10:20 bardzo fajny
113 Tomasz Baj 1987 Bydgoszcz AHC 10:20 bardzo fajny
114 Damian Banasiak 1995 Bydgoszcz LUJE OGŁUSZACZE 11:40
115 Paweł Bańka 1986 Łabiszyn 12:20
116 Paweł Baprawski 1992 Grębocin CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
117 Piotr Baprawski 1992 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
118 Kacper Bartczak 1994 Myślęcinek Abstynenci 12:40 bardzo fajny
119 Patryk Bartnicki 1985 TORUŃ 11:20
120 Iwona Bartoszyńska-Fic 1988 Lulkowo CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
121 Łukasz Basiński 1992 Inowrocław Mała Koszykówka 10:40 ultra fajny
122 Karolina Baugmart 2002 Błądzim OSP Błądzim 10:20 ultra fajny
123 Mateusz Bąk 1998 Lubicz Górny FC TRUSKAWA 12:00 ultra fajny
124 Grzegorz Bergmann 1986 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 4.0 10:40 bardzo fajny
125 Dawid Betke 1997 Lubicz Górny FC TRUSKAWA 12:00
126 Kacper Białkowski 1991 Barcin 12:00
127 Artur Białożyński 1980 Łysomice Crossfox Polna 11:40 ultra fajny
128 Roksana Biernacka 2003 Maksymilianowo OSP Błądzim 11:00 ultra fajny
129 Michał Błach 1999 Mała Nieszawka Harpagany z WAS-a 10:40 ultra fajny
130 Oliwia Błaszkiewicz 1997 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
131 Maciej Boleski 1999 Bydgoszcz 12:00
132 Krzysztof Bołądź 1999 Toruń Harpagany z WAS-a 10:40 ultra fajny
133 Aleksandra Boniecka 1974 Pokrzywno Zodiak Gym 11:40
134 Tomasz Boniecki 1992 Golub Dobrzyń KACZORY 11:00
135 Patrycja Borecka 1999 Toruń BZDZ Stara szkoła 12:40
136 Sebastian Borek 1989 Chełmno PILARZE 11:00 ultra fajny
137 Arkadiusz Boruczenko 1986 Kowrózek #GdzieTaMeta 11:00 bardzo fajny
138 Kamil Bottcher 1995 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
139 Marta Brucka 1993 Bydgoszcz MMPJTEAM 12:20 bardzo fajny
140 Dawid Brzozowski 1984 ZEGARTOWICE 3 10:40
141 Kamil Brzózan 2000 Szubin GRUPA SZTURMOWO DESANTOWA ORLIK 12:20 bardzo fajny
142 Przemysław Bukowski 1983 Bydgoszcz ZielonaImpreza 12:40
143 Piotr Buława 1985 Zakrzewo Zakrzewo 12:00
144 Błażej Butkiewicz 1989 Nowe Dąbie 103 Nowe Dąbie Crew 12:00
145 Radosław Chaja 1986 Oborniki śląskie 11:20
146 Piotr Chara 1984 Toruń 12:40
147 Mateusz Charchuła 1992 Grębocin CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
148 Bożena Chmielecka 1961 Kruszwica Rozbiegana Kruszwica 10:40 ultra fajny
149 Maurycy Chmielecki 1989 Kruszwica Rozbiegana Kruszwica 10:40 ultra fajny
150 Michał Chmielewski 1994 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
151 Wojciech Chorążyczewski 1997 Osielsko LT2H 10:20 bardzo fajny
152 Arkadiusz Chorobiński 1982 Toruń Szwagry 11:20
153 Jacek Chrośniak 1990 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
154 Krystian Cichocki 1982 Bydgoszcz AHC 10:20
155 Karina Cysewska 1995 Chojnice 12:20
156 Jakub Czachorowski 1996 Robertowo Prawdziwi Dżentelmeni 12:00 bardzo fajny
157 Adrianna Czajkowska 1989 Bydgoszcz GRM Bydgoszcz 12:40
158 Aneta Czajkowska 1973 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:20 ultra fajny
159 Viktor Czapliński 1983 Bydgoszcz Lecę Bo Chcę 12:00
160 Mariusz Czerwiński 1985 Bydgoszcz CER MOTOR 10:20
161 Bartłomiej Czubek 1989 Borzechowo Do celu 10:40
162 Jakub Czubek 1996 Borzechowo Do celu 10:20
163 Jaroslaw Czyzewski 1985 Bydgoszcz AHC 10:20
164 Lidia Danielska 1986 Łódź CrossRage 12:40
165 Marcin. Daniszewski 2000 drzonowo aktywne lisewo 11:00 ultra fajny
166 Aneta Dąbrowska 1986 Bydgoszcz Ekipa z Jeepa! 12:00 bardzo fajny
167 Bartosz Dąbrowski 1984 Bydgoszcz Sportowa Pasja 12:00
168 Patryk Dąbrowski 1986 Grębocin CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
169 beata dądelska 1986 lisewo aktywne lisewo 11:00 ultra fajny
170 Marcin Dądelski 1983 Lisewo aktywne lisewo 11:00 ultra fajny
171 Dawid Dencer 1993 Toruń Harpagany z WAS-a 10:40 ultra fajny
172 Ewelina Derkowska 1991 Szarnoś 12:20
173 Rafał Derkowski 1990 Szarnoś 12:20
174 Magdalena Dębska 1991 Szkocja OSP Błądzim 11:00 ultra fajny
175 Daniel Doan Hoang 1996 Bydgoszcz Zwyrolki 10:40
176 Paweł Dobaczewski 1995 Świekatowo LUJE OGŁUSZACZE 11:40
177 Szymon Dobrogowski 1999 Bydgoszcz sebaTeam 12:00
178 Mateusz Dobrowolski 1989 Aleksandrów Kujawski Prawdziwi Dżentelmeni 12:00 bardzo fajny
179 Monika Doksa 1976 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
180 Marcelina Dolska 2001 Krobia CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
181 Michał Domeracki 1980 Tuchola Glazik Team 11:20 ultra fajny
182 Anna Donajska 1986 Bydgoszcz SZYBKA SETKA 12:40 ultra fajny
183 Sławomir Donajski 1985 Bydgoszcz SZYBKA SETKA 12:40 ultra fajny
184 Kamila Dos Santos Trindade 1986 Dębiny CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
185 Michał Dreger 1991 Dębe Drukarnia Interak 12:20
186 Paweł Drewka 1989 Siemkowo OSP Błądzim 11:00 ultra fajny
187 Mariusz Dropczyński 1980 Lipka Power Girls 10:40 ultra fajny
188 Michał Dropek 1991 Chełmno PILARZE 10:40
189 Rafał Dudek 1989 Topola Reha-Ort Złotów 10:20 ultra fajny
190 Urszula Dutkiewicz 1986 Bydgoszcz Wataha 11:40 ultra fajny
191 Kamil Dworakowski 1986 Świecie 11:20
192 Łukasz Dziedzic 1992 Inowrocław Mała Koszykówka 10:40 ultra fajny
193 Magdalena Dziedzic 1995 Bydgoszcz Mała Koszykówka 10:40 ultra fajny
194 PRZEMYSŁAW DZIĘCIOŁOWSKI 1985 BYDGOSZCZ LECĘ BO CHCĘ 12:00
195 Dawid Dzięgiel 1995 Bydgoszcz LUJE OGŁUSZACZE 11:40
196 Łukasz Dzioba 1992 Złotów Power Girls 10:40 ultra fajny
197 Magdalena Dzirba 1997 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
198 Robert Dziubak 1975 Lisewo aktywne lisewo 11:00 ultra fajny
199 Damian Dziwisz 1988 Inowrocław Starsky i Hutch 10:40
200 Paula Federewicz 1998 toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
201 Michał Fic 1988 Lulkowo CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
202 PAWEŁ FIJAŁKOWSKI 1986 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 11:40 ultra fajny
203 Jacek Fliciński 1985 Białe Błota Abstynenci 12:40 bardzo fajny
204 Paweł Fliciński 1992 Białe Błota Abstynenci 12:40 bardzo fajny
205 Wojciech Flinik 1995 Bydgoszcz Hołota 11:00
206 Robert Foss 1976 Bydgoszcz OIT Zakaźny 10:20 bardzo fajny
207 Daniel Fórman 1974 Chodzież 10:20
208 Maciej Fronda 1983 Czarnków Drukarnia Interak 12:20
209 Szymon Gabiński 1993 Lubiewo Glazik Team 11:20 ultra fajny
210 Joanna Gackowska 1988 Błądzim OSP Błądzim 11:00 ultra fajny
211 Adam Gackowski 1986 Błądzim OSP Błądzim 11:20 ultra fajny
212 Jacek Gajewski 1968 Gliwice Kurczak i Agatka 12:20
213 Kacper Galas 1998 Bydgoszcz 11:20
214 Kamil Gargol 1997 Podwiesk 11:20
215 Szymon Gehrke 1979 Bydgoszcz PHZ Gehrke 12:40
216 Rafał Gehrmann 1986 Bydgoszcz RR 12:20
217 Roman Giniyatullin 1982 Grudziądz 11:00 bardzo fajny
218 Mikołaj Ginter 1993 Tuchola Glazik Team 11:20 ultra fajny
219 Michał Glaza 1987 Grudziądz 11:00 bardzo fajny
220 Wojciech Glaza 1978 Grudziądz 11:00 bardzo fajny
221 Bryan Glazik 2000 Bysław Glazik TEAM 11:20 ultra fajny
222 Grzegorz Glazik 1968 Bysław Glazik Team 11:20 ultra fajny
223 Weronika Glazik 1997 Bysław Glazik Team 11:20 ultra fajny
224 Bartłomiej Gliniecki 1992 Bładzim OSP Błądzim 11:00 ultra fajny
225 Dawid Głowacki 1987 Mrowino Ekipa Rysia 10:20
226 Wojciech Głowacki 1978 Zajezierze Banda i Wanda 11:20 bardzo fajny
227 Łukasz Goliński 1979 GDAŃSK Żarta Wataha 10:40
228 Patrycja Gorczyca 1997 Grębocin FC TRUSKAWA 12:00 ultra fajny
229 Kamil Gotowała 1998 Bydgoszcz 11:20
230 Tomasz Góralczyk 1988 Osielsko 10:40
231 Łukasz Górecki 1985 Bydgoszcz Ekipa z Jeepa! 12:00 bardzo fajny
232 Krzysztof Górski 1995 Lubiewo Glazik Team 11:20 ultra fajny
233 Katarzyna Grabowska 1989 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
234 Kamil Grabowski 1984 Łabiszyn 10:40
235 Piotr Grabowski 1988 Sochaczew 11:00
236 Bożena Grabska 1981 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
237 Dawid Graczyk 1995 Mogilno Ulani 11:00 bardzo fajny
238 MAGDA GROCHOWSKA 1977 BYDGOSZCZ PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 12:20 ultra fajny
239 Robert Grochowski 1978 Lubasz Drukarnia Interak 12:20
240 Grzegorz Groskop 1991 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 11:00 ultra fajny
241 MICHAŁ GROSKOP 1989 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 11:40 ultra fajny
242 Wojciech Grzybek 1996 Bydgoszcz Zwyrolki 10:40
243 Dariusz Gumienik 1984 Lisnowo Szarnoś Team 12:00
244 Monika Gumienik 1987 Lisnowo 12:00
245 Piotr Gurski 1981 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 4.0 10:40 bardzo fajny
246 Andrzej Gurtatowski 1974 Bydgoszcz I'AM TEAM 10:40
247 Tomasz Gwit 1997 Bydgoszcz PATOINTELIGENCJA 12:00 bardzo fajny
248 Szymon Gwizdala 1987 Bydgoszcz AHC 10:20 bardzo fajny
249 Krzysztof Gzella 2001 Osie Oski Team 10:40
250 Piotr Hajduk 1994 Solec Kujawski 12:00 bardzo fajny
251 Patryk Has 1993 Bydgoszcz Zwyrolki 10:40
252 Rafał Hensel 1985 Bydgoszcz 10:20
253 Stanisław Hinc 1980 Kowale Żarta Wataha 10:40
254 Dorota Holc 1997 Bydgoszcz sebaTeam 12:00
255 Damian Iciek 1983 Bydgoszcz OIT Zakaźny 10:20 bardzo fajny
256 Jakub Ingram 1989 Chelmza CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
257 Dominika Iwanek 1987 Bydgoszcz SZYBKA SETKA 12:40 ultra fajny
258 Łukasz Izydorski 1989 Ryńsk 10:40
259 Paweł Jakoby 1984 Bydgoszcz Do celu 10:20
260 Piotr Jakubiak 1985 Murowaniec Lecę bo Chcę 12:00
261 Alan Janiszewski 1997 Rozgarty 12:20
262 Damian Jankowski 1982 Toruń Harpagany z WAS-a 10:40 ultra fajny
263 Sebastian Jasiak 1990 Torun CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
264 Olga Jasińska 1994 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
265 Marcin Jaskólski 1992 Bydgoszcz 12:20
266 Natalia Jelińska 1991 Zlotniki Kujawskie LECĘ BO CHCĘ 12:00
267 Karol Jędrasik 1994 Bydgoszcz OIT Zakaźny 10:20 bardzo fajny
268 Adrian Jędruszczak 1992 Niekłonice 12:20
269 Mateusz Jędrzejewski 1996 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
270 Anna Józefczak 1982 Aleksandrów Kujawski Banda i Wanda 11:20 bardzo fajny
271 Piotr Józefczak 1978 Aleksandrów Kujawski Banda i Wanda 11:20 bardzo fajny
272 Aleksandra Juchnowicz 1997 Bydgoszcz 12:00 bardzo fajny
273 Maciej Jurkiewicz 1976 Bydgoszcz 11:00
274 Wladyslaw Kalin 1980 Unislaw Taekwon-do Gromowski 12:00
275 Cezary Kalinowski 1984 Łódź Omnidruk 12:40
276 Monika Kaliska 2001 Bydgoszcz 11:40 ultra fajny
277 Dominik Kalkiewicz 1996 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
278 Tomasz Kalota 1993 Solec Kujawski 12:00 bardzo fajny
279 Artur Kamiński 1982 Bydgoszcz CROSS FORDON 11:40 ultra fajny
280 Miłosz Kamiński 1989 Bydgoszcz Szybka seta 12:40 ultra fajny
281 Adam Kaniewski 1976 Kobylarnia LECĘ BO CHCĘ 12:00
282 Maciej Kannenberg 1994 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 11:00 ultra fajny
283 Cezary Kapka 1976 Bydgoszcz 10:20
284 Kornel Kapuśniak 1998 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:20
285 Sławomir Karbowski 1980 Obory Crossfox Polna 11:40 ultra fajny
286 Adrian Karman 1997 Bydgoszcz BZDZ Stara szkoła 12:40
287 Jakub Karolczak 1996 Bydgoszcz Kumple ! 11:20
288 Maciej Karolczak 1994 Pawłówek Ulani 11:00 bardzo fajny
289 Karolina Karska 1986 Toruń Crossfox Polna 11:40 ultra fajny
290 Rafał Kawczyński 1983 Obrowo Harpagany z Was-a 10:40
291 Jerzy Khszylin 1981 Warszawa 12:20
292 Sara Klimek 1995 Lipka Power Girls 10:40 ultra fajny
293 Andrzej Klimza 1974 Lubicz Dolny Harpagany z WASA 10:40 ultra fajny
294 Marzena Klimza 1979 Lubicz Dolny Harpagany z WASA 10:40 ultra fajny
295 Robert Kłosowski 1978 Inowrocław OIT Zakaźny 12:20
296 Piotr Knasiecki 1974 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
297 Maciej Kobusiński 1985 Toruń Japońscy wojownicy 11:00
298 Mateusz Kochański 1996 Solec Kujawski 12:00
299 Barbara Kołodziej 1995 Toruń LT2H 10:20
300 Rafał Konieczny 1998 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:20
301 Rafał Konopa 1986 Bydgoszcz Wolne Miasto Fordon 10:20
302 Michał Konopiński 1990 Bydgoszcz 12:00
303 Jakub Kontowicz 1987 Plebanka Prawdziwi Dżentelmeni 12:00 bardzo fajny
304 Arkadiusz Kopczyński 1994 Bydgoszcz 11:40
305 Piotr Kopczyński 1996 Inowrocław Ulani 11:00 bardzo fajny
306 Marta Kordas 1989 Bydgoszcz CER MOTOR 10:20
307 Maciek Korpaczewski 1991 Warszawa 12:20
308 Jakub Kosicki 1994 Bydgoszcz AHC 10:20 bardzo fajny
309 Robert Kosiński 1977 Papowo Toruńskie Harpagany z WASA 10:40 ultra fajny
310 Samuel Kosiński 1998 Bydgoszcz 11:20
311 Kamila Kowalczyk 1992 Bydgoszcz CROSS FORDON 11:40 ultra fajny
312 Adam Kowalik 1994 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
313 Joanna Kowalkowska 1989 Bydgoszcz SZYBKA SETKA 12:40 ultra fajny
314 Katarzyna Kowalska 1996 Lipka Power Girls 10:40 ultra fajny
315 DAMIAN KOWALSKI 1986 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 11:40 ultra fajny
316 Kamil Kowalski 1996 Krobia FC TRUSKAWA 12:00 ultra fajny
317 Krzysztof Kozłowski 1961 Śliwice 11:00
318 Karolina Krajewska 1988 Solec Kujawski SZYBKA SETKA 12:40 ultra fajny
319 Bożydar Krajewski 1992 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 4.0 10:40 bardzo fajny
320 Sebastian Krajewski 1989 Solec Kujawski SZYBKA SETKA 12:40 ultra fajny
321 Adam Krasnopolski 1991 Wyszyny 10:20
322 Jakub Krawiec 1992 Miasteczko Krajeńskie 10:20
323 Monika Kropińska 1987 Zamość Reha-ort Złotów 10:20 ultra fajny
324 Damian Kroplewski 1995 Rypin Trimco sp. z o o sp. k 12:00
325 Iwona Kruczkowska 1977 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
326 Przemysław Kruczkowski 1998 Bydgoszcz 11:20
327 Filip Kruczyński 1984 Białe Błota Abstynenci 12:40 bardzo fajny
328 Daria Krupowska 2001 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
329 Joanna Krupowska 1976 Toruń Cross Fox Polna Toruń 11:40 ultra fajny
330 Arkadiusz Krupowski 1976 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
331 Sebastian Kruszka 1998 Barcin 11:40
332 Dawid Kruszyński 1996 Bydgoszcz Dawid Kruszyński 12:00 bardzo fajny
333 EDYTA KRYGOWSKA 1970 TORUŃ CHILI 10:20 bardzo fajny
334 Daniel Kryszewski 1983 Bydgoszcz 10:20
335 Marcin Kryszewski 1986 Bydgoszcz 10:20
336 Ariel Kryza 1988 Bysław Glazik Team 11:20 ultra fajny
337 Kajetan Krzewiński 1992 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:20
338 PIOTR KRZYWDZIŃSKI 1980 Torun Crossfox Polna 11:40 ultra fajny
339 Jarosław Krzyżanowski 1980 Słomkowo Banda i Wanda 11:20 bardzo fajny
340 WOJCIECH KRZYŻANOWSKI 1970 Bydgoszcz AZS UMK Collegium Medicum 12:40
341 Joanna Kubińska 1993 Toruń 11:20
342 Grzegorz Kucharczuk 1995 Bydgoszcz CROSS FORDON 11:40 ultra fajny
343 Marek Kucharski 1993 BYDGOSZCZ Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
344 Katarzyna Kujawa 1973 Gdynia Kurczak i Agatka 12:20
345 Łukasz Kujawa 1986 Białe Błota Abstynenci 12:40 bardzo fajny
346 Piotr Kułakowski 1996 Wólka Prawdziwi Dżentelmeni 12:00 bardzo fajny
347 Tomasz Kumkowski 1985 Bydgoszcz Polforbyd 12:00 bardzo fajny
348 Przemysław Kumor 1990 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
349 Olga Kurek 2003 Ostrowite OSP Błądzim 11:00 ultra fajny
350 Jakub Kuśmierz 1982 Bydgoszcz ZielonaImpreza 12:40
351 Kamila Kwiatkowska 1979 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
352 Łukasz Kwiatkowski 1989 Aleksandrów Kujawski Prawdziwi Dżentelmeni 12:00 bardzo fajny
353 Piotr Lelewski 1987 Wólka Krosnowska Jelenie W Terenie 10:40 ultra fajny
354 Justyna Lempek 1979 Brodnica Bajcek Team 10:40 bardzo fajny
355 Agnieszka Leskiewicz 1984 Toruń HUNCWOT TEAM 10:20
356 Oliwia Lewandowska 1992 Poznań Kurde Molek 12:00
357 Kamil Lewandowski 1988 Poznań Kurde Molek 12:00
358 Łukasz Lewandowski 1984 Bydgoszcz BYDGOSKIE DZIKIE KUNY 10:20 bardzo fajny
359 Maciej Lewandowski 1983 Bydgoszcz ZielonaImpreza 12:40
360 Michał Lewandowski 1979 Bydgoszcz 10:20
361 Sebastian Lewandowski 1976 Bydgoszcz Lecę Bo Chcę 10:40
362 Arkadiusz Lewkowicz 1998 Łochocin 12:20
363 Kamil Lewkowicz 1991 Łochocin 12:20
364 Rafał Lipka 1995 Toruń LT2H 10:20 bardzo fajny
365 Marta Lisińska 1996 Głogowo FC TRUSKAWA 12:00 ultra fajny
366 Łukasz Liszewski 1986 RYPIN Fight Club Rypin 12:00
367 Krystian Lomiak 1976 Grudziądz 11:00 bardzo fajny
368 Ania KOCZOROWSKA 1981 BYDGOSZCZ PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 12:20
369 Paweł Lubański 1991 Bukowiec 10:20
370 Przemysław Lulaj 1977 Bydgoszcz CROSS FORDON 11:40 ultra fajny
371 Halyna Lysenko 1987 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
372 Michał Łazarski 1991 Bydgoszcz Wąpielsk 10:20
373 Szymon Łącki 1988 Chojnice 12:20
374 Patryk Łęgowski 1983 Grudziądz FOR FUN 11:00
375 Andrzej Łobocki 1988 Jeżewo Positive Freaks Team 10:20
376 małgorzata łukawska 1988 rokotów 11:00
377 Marta Maciejewska 1997 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
378 Marcin Maćkowski 1980 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
379 Łukasz Majchrzak 1984 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
380 Andrzej Majewski 1995 Bydgoszcz 11:20
381 Maria Makowska 1992 Toruń 10:40
382 Bartłomiej Makowski 1985 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
383 Marcin Makowski 1988 Ciechanów CHILI 10:20 bardzo fajny
384 Valerii Maksymenko 1995 Bydgoszcz ID 11:20 ultra fajny
385 Michał Maliszewski 1990 Bydgoszcz OIT Zakaźny 10:20 bardzo fajny
386 Jacek Małek 1980 Brzozowo Pilarze 11:00
387 Damian Małkowski 1990 Grudziądz ortonakurwiacze 11:40
388 Natalia Markiewicz 1994 Solec Kujawski 12:00 bardzo fajny
389 Michał Marszałkiewicz 1985 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
390 Monika Matuszewska 1988 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
391 Robert Matuszewski 1986 Bydgoszcz RR 12:20
392 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz KOMANDOS WAŁECKI 12:20
393 Marcin Matysek 1975 Zielonoka I'AM TEAM 10:40
394 Wojciech Mazowiecki 1985 Bydgoszcz ID-Logistisc 11:20 ultra fajny
395 Andrii Medvedev 1998 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
396 Anna Mendel 1997 Bydgoszcz BYDGOSKIE DZIKIE KUNY 10:20 bardzo fajny
397 Michał Mendel 1996 Bydgoszcz BYDGOSKIE DZIKIE KUNY 10:20 bardzo fajny
398 Cyryl Miąskowski 1998 Zamość 11:40
399 Jakub Michalak 1994 Toruń LT2H 10:20 bardzo fajny
400 Joanna Michałowska-Dymek 1976 Gdańsk Żarta Wataha 10:40
401 Mariusz Mielniczuk 1973 Bydgoszcz OIT Zakaźny 10:20 bardzo fajny
402 Mariusz Miniszewski 1976 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
403 Kamil Misiaszek 1992 Chełmno Polforbyd 12:00 bardzo fajny
404 Krzysztof Misiąg 1985 Bydgoszcz 11:00
405 Dawid Mitoń 1991 Solec Kujawski #GdzieTaMeta 11:00 bardzo fajny
406 Daniel Modrzewski 1998 Świecie 12:40
407 Bożena Moraczewska 1970 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
408 Mieczysław Moryson 1984 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
409 Maciej Mruklik 1986 Świecie 11:20
410 Magdalena Mucharska 1995 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
411 Krzysztof Muchewicz 1980 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
412 Beata Murach 1985 Zakrzewo Power Girls 10:40 ultra fajny
413 Jakub Musiał 1992 Grudziądz 11:00 bardzo fajny
414 Natalia Musiał 1992 Grudziądz 11:00 bardzo fajny
415 Mateusz Muszyński 1994 Nowe Dąbie 45P Nowe Dąbie Crew 12:00
416 Paweł Mytlewski 1988 Kowalewo Pomorskie Janusze przetrwania 10:40 bardzo fajny
417 Łukasz Nadratowski 1987 Toruń CHILI 10:20 bardzo fajny
418 Ania Nalewajczyk 1980 ŁÓDŹ Dzik Komando Łódź 12:20
419 GRZEGORZ NEUMANN 1980 Ciele PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 12:20
420 Radosław Niedźwiecki 1986 Młyniec Pierwszy Szwagry 11:20
421 Łukasz Niewęgłowski 1994 Mrocza Kumple 12:00
422 Michał Niewiadomski 1984 Grudziądz 4FUN 11:00
423 Łukasz Ochrytkow 1984 Łódź RunLog.COM 10:20
424 Mariusz Ogos 1973 Brodnica Bajcek Team 10:40 bardzo fajny
425 Kamil Ograbek 1983 Bydgoszcz Reha-ort Złotów 10:20 ultra fajny
426 Damian Olejarz 1987 Police POL-BUD Police 10:40
427 Julia Olejnik 2000 Toruń FC TRUSKAWA 12:00 ultra fajny
428 Emilia Olszak 1978 Więcbork 11:00
429 Jakub Olszak 1980 Więcbork 11:00
430 Małgorzata Oniszczuk-Turoń 1982 Kwidzyn ortonakurwiacze 11:40
431 ŁUKASZ ONOSZKOWICZ-JACYNA 1978 Bydgoszcz LECĘ BO CHCĘ 12:00
432 Michał Opaliński 1987 Bydgoszcz Ekipa z Jeepa! 12:00 bardzo fajny
433 Karolina Oparska 1986 Bydgoszcz 12:20
434 Marcin Orliński 1985 Bydgoszcz 10:40
435 Rafał Osielski 1977 Toruń CHILI 10:20 bardzo fajny
436 Jarosław Ospalski 1967 Rybnik Banda i Wanda 11:20 bardzo fajny
437 Krzysztof Ospalski 1979 Odnośnie drugie 41b Banda i Wanda 11:20 bardzo fajny
438 Łukasz Owczarczyk 1983 Torun CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
439 Sławek Owczarski 1982 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
440 Anna Ozimek 1990 Kowalewo Pomorskie Gumowe Pantery 10:40 bardzo fajny
441 Kaml Pachlinski 1997 Witowice LUJE OGŁUSZACZE 11:40
442 Joanna Pachuc 1984 Lipka Power Girls 10:40 ultra fajny
443 Jarosław Paczkowski 1990 Aleksandrów Kujawski #GdzieTaMeta 11:00 bardzo fajny
444 Antoni Paliga 1967 Sępólno Krajeńskie Aktywne Lisewo 11:00 ultra fajny
445 Mateusz Paliga 1995 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 11:00 ultra fajny
446 Grzegorz Pankau 1968 Tuchola Glazik Team 11:20 ultra fajny
447 Krzysztof Partyka 1982 Maksymilianowo Team Partyka 10:20
448 Tomasz Patyk 1991 Bydgoszcz Mała Koszykówka 10:40 ultra fajny
449 Paweł Pawlak 1993 Bydgoszcz Kumple 11:20
450 Grzegorz Pętlak 1988 Sochaczew 11:00
451 Karol Pieczka 1980 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 4.0 10:40 bardzo fajny
452 Szymon Piekorz 1981 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
453 Filip Pielach 1991 Budzyń 10:20
454 Kornel Pietras 2000 Tur GRUPA SZTURMOWO DESANTOWA ORLIK 12:20 bardzo fajny
455 katarzyna pilecka 1979 strucfoń aktywne lisewo 11:00 ultra fajny
456 marcin pilecki 1982 strucfoń aktywne lisewo 11:00 ultra fajny
457 Dawid Pindel 1995 Janikowo Hołota 11:00
458 Justyna Piotrowska 1981 Jeżewo Muscle Fit System Jeżewo 11:00
459 Natalia Piotrowska 2002 Ostrowite OSP Błądzim 11:00 ultra fajny
460 Michał Piotrowski 1986 Poznań Bajcek Team 10:40 bardzo fajny
461 Jacek Popławski 1989 Bydgoszcz 10:40
462 Sebastian Porażyński 1997 Bysław Glazik Team 11:20 ultra fajny
463 Karol Prądzyński 1989 Zakrocz Fight Club Rypin 12:00
464 Marcin Pruszkowski 1984 Bydgoszcz 10:20
465 Jan Przybylski 2002 Kamień Krajeński Borowy 11:40
466 Marcin Przybylski 1986 TORUŃ Japońscy wojownicy 11:00
467 Mariusz Przybylski 1987 Gdynia Borowy 11:40
468 Mariusz Przybyła 1995 Siedlec 10:20
469 Krystian Przyjałkowski 1997 Krobia FC TRUSKAWA 12:00 ultra fajny
470 Karolina Przywitowska 2001 Mała Nieszawka CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
471 Hubert Ptaszek 1993 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
472 Monika Puzio 2001 Łochowo 11:40 ultra fajny
473 Patryk Pycior 2000 Solec Kujawski GRUPA SZTURMOWO DESANTOWA ORLIK 12:20 bardzo fajny
474 Marcin Rakowski 1979 Bydgoszcz AHC 10:20
475 Artur Ramza 1984 Bydgoszcz CROSS FORDON 11:40 ultra fajny
476 Paulina Rekowska 1991 Bydgoszcz SZYBKA SETKA 12:40 ultra fajny
477 Mateusz Rekowski 1989 Bydgoszcz SZYBKA SETKA 12:40 ultra fajny
478 Dawid Rogiewicz 1995 Wólka Prawdziwi Dżentelmeni 12:00 bardzo fajny
479 Mateusz Rojewski 1996 Solec Kujawski 12:00 bardzo fajny
480 Paweł Rosicki 1993 Bydgoszcz MMPJTEAM 12:20 bardzo fajny
481 Damian Różycki 1998 Lisewo aktywne lisewo 11:00 ultra fajny
482 Mateusz Rudziński 1994 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
483 Bożena Rus 1978 Lipka Power Girls 10:40 ultra fajny
484 Oliwia Rusoń 1994 Jasiewo 6 GdzieTaMeta 12:00
485 Mateusz Rutkowski 2001 Cerekwica 12:40
486 Michał Rybczyński 1986 Waganiec 12:20
487 Kaja Rydzyńska 2002 Brzoza RAION 11:20
488 Radosław Rydzyński 1990 Żuromin #GdzieTaMeta 11:00 bardzo fajny
489 SŁAWOMIR RZEMEK 1980 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 11:40 ultra fajny
490 Waldemar Saj 1982 Bydgoszcz ZielonaImpreza 12:40
491 Tomasz Saletnik 1970 Łążyn CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
492 Bartosz Sarnowski 1991 Krotoszyn Ekipa Rysia 10:20
493 Maciej Sas 1991 Bydgoszcz 10:20
494 Krzysztof Schröder 1991 Koronowo 11:20
495 Andrzej Semrau 1977 Bydgoszcz Polforbyd 12:00 bardzo fajny
496 Bakhtior Shoiev 1992 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
497 Agnieszka Sieczkoś 1989 Pakość Lecę Bo Chcę... 12:00
498 Dariusz Siemieniecki 1974 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
499 MIREK SIERADZKI 1974 TORUŃ CHILI 10:20 bardzo fajny
500 Mikołaj Arkadiusz Sierocki 1998 Bydgoszcz Ulani 11:00 bardzo fajny
501 HUBERT SIKORSKI 2000 Bydgoszcz Ekipa z Jeepa! 12:00 bardzo fajny
502 ZIBI SIKORSKI 1973 Bydgoszcz Ekipa z Jeepa! 12:00 bardzo fajny
503 Filip Sitarek 1979 Zielonka Gang Dzikich Wieprzy 4.0 10:40 bardzo fajny
504 Julita Sitarek 1981 Zielonka Gang Dzikich Wieprzy 4.0 10:40 bardzo fajny
505 KRZYSZTOF SKIBIŃSKI 1985 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 11:40 ultra fajny
506 Sławek Skonieczka 1991 Solec Kujawski 12:20
507 Katarzyna Skrentna 1982 Lipka Power Girls 10:40 ultra fajny
508 Jakub Skrzypek 1996 Bydgoszcz Polforbyd 12:00 bardzo fajny
509 Ireneusz Skubiszewski 1975 Zielonka I'AM TEAM 10:40
510 Karol Słomski 2000 Bydgoszcz 12:00
511 Marek Słupecki 1985 Lubostroń Raion 11:20
512 Bartosz Smoliński 2000 Szubin GRUPA SZTURMOWO DESANTOWA ORLIK 12:20 bardzo fajny
513 Łukasz Smykowski 1980 Stolno 11:40
514 AGNIESZKA SOBCZAK-KUPIEC 1981 MYŚLENICE Jakoś dobiegniemy :) 12:20
515 Adrian Sobiechowski 1986 Gubin Bajcek Team 10:40 bardzo fajny
516 Arkadiusz Sobiechowski 1989 Bydgoszcz Squash Point & Bella Line Bydgoszcz Team 12:20
517 Rafał Stabryła 1987 Bydgoszcz Stado Zdechłych Szczurów Szarpidrutów 12:40
518 Joanna Stachowiak 1994 Bydgoszcz Zwyrolki 10:40
519 Kamil Stanisławski 1995 Chojnice 12:20
520 Jacek Stańczyk 1979 Kikół CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
521 Jakub Stańczyk 2002 Kikół CrossfoxPolna 11:40 ultra fajny
522 MARCIN STAROŃ 1981 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 11:40 ultra fajny
523 ewelina stawicka 1991 mgoszcz aktywne lisewo 11:00 ultra fajny
524 Jagoda Steinborn 1994 Kamień Krajeński 12:20
525 Wojciech Steinborn 1987 Kamień Krajeński 12:20
526 Radosław Stępień 1990 Bydgoszcz Abstynenci 12:40 bardzo fajny
527 Anna Stimma 1976 Serock Jakoś dobiegniemy :) 12:20
528 Lech Stopa 1963 Parkowa Banda i Wanda 11:20 bardzo fajny
529 Jacek Straszewski 1979 Inowrocław Starsky i Hutch 10:40
530 Tomasz Stróżyński 1998 Bydgoszcz Do celu 10:40
531 Magdalena Strysik 1979 Jeżewo Muscle Fit System Jeżewo 11:00
532 Robert Strzelecki 1968 Bydgoszcz CROSS FORDON 11:40 ultra fajny
533 TOMASZ STRZYŻEWSKI 1995 OSIE Oski Team 10:40
534 Marek Stucki 1995 Sulnowo OSP Błądzim 10:20 ultra fajny
535 Weronika Sulecka 1996 Krobia FC TRUSKAWA 12:00 ultra fajny
536 Piotr Sulkowski 1980 Bydgoszcz 10:40
537 Paweł Syrowy 1996 Bydgoszcz BulwersTeam 10:20
538 Piotr Syrowy 1973 Bydgoszcz BulwersTeam 10:20
539 Mateusz Szarszewski 2001 Radomin ID-Logistics 11:20 ultra fajny
540 Krystian Szczeblewski 1995 Płochocinek 11:20
541 DARIUSZ SZCZERBA 1978 PRZYŁĘKI PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 12:20
542 Sebastian Szpyrka. 1991 Bydgoszcz 10:20
543 Rafał Szulakowski 1944 Bydgoszcz Terenowa Masakra Team 11:20
544 Sebastian Szwebs 1992 Zielonka Abstynenci 12:40 bardzo fajny
545 Aneta Szweda 1997 Bydgoszcz PATOINTELIGENCJA 12:00 bardzo fajny
546 Adam Szymajda 1984 Łódź 10:20
547 Paulina Szymajda 1985 Łódź 10:20
548 Maciej Szymkowiak 1978 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
549 marcin śledzik 1979 bydgoszcz biały pingwin 10:40
550 Mateusz Ślefarski 1992 Bydgoszcz CROSS FORDON 11:40 ultra fajny
551 Tomasz Śliwiński 1977 Toruń Cross Fox Polna 11:40 ultra fajny
552 Katarzyna Talarowska 1987 Lipka Power Girls 10:40 ultra fajny
553 Miroslav Tarnoci 1987 Bydgoszcz iGAL 11:20
554 Wiktor Trocki 2002 Jastrowie Reha-Ort Złotów 10:20 ultra fajny
555 Sergii Turta 1989 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
556 Paulina Udzińska 1994 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
557 Szymon Urbański 1996 Bydgoszcz BYDGOSKIE DZIKIE KUNY 10:20 bardzo fajny
558 Przemysław Ustrzycki 1993 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 4.0 10:40 bardzo fajny
559 dawid utnicki 1985 toruń 10:20
560 Jakub Utnicki 1975 Aleksandrów-Kujawski 10:20
561 ŁUKASZ UTNICKI 1979 Toruń 10:20
562 Bartosz Wajda 1979 Papowo Biskupie aktywne lisewo 11:00 ultra fajny
563 Michał Walasiewicz 1990 Brodnica KACZORY 11:00
564 Michał Waleński 1982 Piaski Gang Dzikich Wieprzy 4.0 10:40 bardzo fajny
565 Gracjan Waliszewski 2000 Szubin GRUPA SZTURMOWO DESANTOWA ORLIK 12:20 bardzo fajny
566 Andrzej Wałaszewski 1992 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
567 Patrycja Wankiewicz 2000 Złotoria LT2H 10:20 bardzo fajny
568 Adrian Warda 1989 Jabłonna 11:20
569 Paweł Warda 1994 Toruń 11:20
570 Piotr Waśkowiak 1992 Szamocin 12:20
571 Tomasz Wąż 1995 Bydgoszcz Gang Dzikich Wieprzy 4.0 10:40 bardzo fajny
572 Anna Wegner 1986 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
573 Anna Wegner-Grzybowska 1980 Lipka Power Girls 10:40 ultra fajny
574 Mateusz Wesołowski 2000 Solec Kujawski 12:00 bardzo fajny
575 Beata Westphal 1982 Złotów Zakrzewo 11:40
576 Mikołaj Wierzchucki 2000 Pruszcz 12:40
577 Adam Wiland 1996 Bydgoszcz Ulani 11:00 bardzo fajny
578 Patryk Winiecki 1983 Bydgoszcz 10:20
579 Paweł Winiecki 1989 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
580 Łukasz Winkel 1982 Bydgoszcz Polforbyd 12:00 bardzo fajny
581 Arkadiusz Winkler 1990 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
582 Mateusz Wirwicki 1986 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:00 ultra fajny
583 Dorota Wiśniewska 1986 Lisnowo 12:00
584 Natalia Wiśniewska 1997 Głogowo FC TRUSKAWA 12:00 ultra fajny
585 Bartosz Wiśniewski 1982 Chełmno KACZORY 11:00
586 Filip Wiśniewski 1999 Chełmża Harpagany z WAS-a 10:40 ultra fajny
587 Maksymilian Wiśniewski 1998 Toruń SPC 12:20
588 Rafał Wiśniewski 1970 Chełmża Harpagany z WASA 10:40 ultra fajny
589 Tomasz Wiśniewski 1984 Szarnoś 12:00
590 Włodzimierz Wiśniewski 1961 Toruń SPC 12:20
591 Jakub Witkowski 2001 Szubin GRUPA SZTURMOWO DESANTOWA ORLIK 12:20 bardzo fajny
592 Szymon Witkowski 1995 Złotów Powe Girls 10:40 ultra fajny
593 Dawid Włodarczak 1989 Bydgoszcz SZYBKA SETKA 12:40 ultra fajny
594 Marta Włodarczak 1988 Bydgoszcz SZYBKA SETKA 12:40 ultra fajny
595 Marcin Włódarski 1980 Toruń Pilarze 11:00
596 Grzegorz Wojciechowski 1992 Bydgoszcz Banda Łysego 11:00
597 Dawid Wojtowicz 1986 Toruń Harpagany z WAS-a 10:40 ultra fajny
598 Adrian Wojtynowski 1985 Bydgoszcz 10:40
599 ILONA WOŹNIAK 1982 BYDGOSZCZ PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 12:20 ultra fajny
600 Krzysztof Woźniak 1989 Tuczno LECĘ BO CHCE 12:00
601 Paulina Woźniak 2000 Gniewkowo Harpagany z WAS-a 10:40 ultra fajny
602 Daniel Wójcik 1995 Bydgoszcz LUJE OGŁUSZACZE 11:40
603 Sławomir Wójcik 1979 Kijewo Królewskie KACZORY 11:00
604 Dominika Wróblewska 2000 Pruszcz GRUPA SZTURMOWO DESANTOWA ORLIK 12:20 bardzo fajny
605 Oktawia Wypij 1996 Torun Crossfox Polna 11:40 ultra fajny
606 Anastasiia Yuritsyna 1996 Bydgoszcz ID-Logistics 11:20 ultra fajny
607 Wojciech Zając 1990 Aleksandrów Kujawski #GdzieTaMeta 11:00 bardzo fajny
608 Sylwia Zakrzewska 1984 Toruń CHILI 10:20 bardzo fajny
609 Paweł Zalewski 1982 Inowrocław IKKG 12:20
610 Andrzej Zalski 1995 Niemcz DZIKIE KUNY 10:20 bardzo fajny
611 Przemek Zamczała 2003 Wałkowiska Oski Team 10:40
612 Sebastian Zaorski 1992 Bydgoszcz SebaTeam 12:00
613 Bartosz Zarna 1976 Łochowo PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 12:20
614 Leszek Zawiszewski 1981 Tuchola Glazik Team 11:20 ultra fajny
615 Wojciech Zborowski 1997 Bydgoszcz PATOINTELIGENCJA 12:00 bardzo fajny
616 Katarzyna Zbylut 1990 Bydgoszcz 11:00
617 Artur Zdeb 1989 Gubin Bajcek Team 10:40 bardzo fajny
618 Dennis Zdrenka 1992 Bydgoszcz Calisthenic Academy 11:00 ultra fajny
619 Marta Zdrojewska 1996 Łabiszyn aktywne lisewo 11:00 ultra fajny
620 Mirosław Zdrojewski 1965 Łabiszyn aktywne lisewo 11:00 ultra fajny
621 Michał Zduński 1993 Mała Nieszawka CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
622 Rafal Zielinski 1988 Sochaczew 11:00
623 Marta Zielińska 1988 Szubin SZYBKA SETKA 12:40 ultra fajny
624 Sławomir Zieliński 1967 Toruń CHILI 10:20 bardzo fajny
625 Hania Zmitrowicz 1984 Bydgoszcz Ekipa z Jeepa! 12:00 bardzo fajny
626 Daniel Zmudziński 1993 Lubicz Górny FC TRUSKAWA 12:00 ultra fajny
627 Szymon Zmudziński 1996 Lubicz Górny FC TRUSKAWA 12:00 ultra fajny
628 Anna Maria Żuchnicka 1983 Toruń CrossFox Polna 11:40 ultra fajny
629 Tomasz Żurek 1986 Chełmno KACZORY 11:00
Top