Terenowa Masakra - XI edycja - 15 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Gadżet
1 Damian Aptowicz 1994 Bydgoszcz STOWARZYSZENIE EXTREMALNI 9:40 ultra fajny
2 Mateusz Bolt 1995 Chełmno Spartan Warriors 9:40 bardzo fajny
3 Łukasz Brzeziński 1990 Bydgoszcz Warchlaki i Dziki 9:40
4 Rafał Buczek 1989 Inowrocław 9:40
5 Piotr Chara 1984 Toruń 9:20
6 Arkadiusz Ciesielski 1982 Świecie Dla siebie 9:20
7 Michał Czarnecki 1993 Swiekatowo 9:40
8 Mateusz DERKOWSKI 1987 GĘBICE Stowarzyszenie Extremalni 9:40 ultra fajny
9 Dagmara Gałecka 1982 Płock Harde Onuce 9:20
10 Igor Gałecki 2000 Trzechel Harde Onuce 9:20 bardzo fajny
11 Marcin Gałecki 1976 Trzechel Harde Onuce 9:20 bardzo fajny
12 Leszek Gładkowski 1977 Bydgoszcz KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON 9:40
13 Andrzej Gruszczyński 1974 Nowogard Harde Onuce 9:20 bardzo fajny
14 Ernest Gruszczyński 1987 Nowogard Harde Onuce 9:20 bardzo fajny
15 Dariusz Grzenkowitz 1969 Chełmno Spartan Warriors 9:40 bardzo fajny
16 Anna Gurzyńska 1980 Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz 9:40
17 Marcin Gutowski 1982 Bydgoszcz Spartan Warriors 9:40 bardzo fajny
18 Malwina Han 2000 Różanna 9:20
19 Justyna Jarlaczyk 1980 Mogilno STOWARZYSZENIE EXTREMALNI 9:40 ultra fajny
20 Julita Jaroszek 1994 Padniewko STOWARZYSZENIE EXTREMALNI 9:40 ultra fajny
21 Hubert Jarzembski 1982 Bydgoszcz Calisthenics Academy 9:20
22 Dawid Jeziorek 1987 Toruń Drwęca Kaszczorek 9:40
23 Karolina Kałkowska 1973 Poznań Ditry Sparrows 9:40
24 Magdalena Kamysz 1984 Zblewo STOWARZYSZENIE EXTREMALNI 9:40 ultra fajny
25 Andrzej Karasek 1985 Lublin Kaszaloty RMG 9:20
26 Marietta Kasprzak 1993 mogilno STOWARZYSZENIE EXTREMALNI 9:40 ultra fajny
27 MIŁOSZ KLIKOWICZ 1980 NOWE 9:40
28 Paweł Kolasiński 1996 Osielsko GAROTA 9:40
29 Paulina Kosmatka 1990 Bydgoszcz 9:20
30 Kacper Kowalczyk 1994 Nowogard Harde Onuce 9:20 bardzo fajny
31 Hubert Kowaliński 1992 Bydgoszcz 9:20
32 Wojciech Kozłowski 1981 Bydgoszcz Project Society Fordon 9:40
34 Daria Kuś 1998 Wielowiczek 17 9:40
35 Damian Lesiak 1995 Janisławice Jelenie W Terenie 9:40 ultra fajny
36 Łukasz Łochocki 1981 Szczecinek CrossTeam Szczecinek 9:20
37 Agnieszka Maciejewska 1977 Dąbrówka Gladiators by RMF4RT 9:20
38 Kamil Michałek 1996 Paterek 9:40
39 Łukasz Moltzan 1985 Toruń United Runners 9:20
40 Aleksa Motylska 1995 Mogilno Stowarzyszenie Extremalnii 9:20
41 Mateusz Murawski 1995 Chełmno Spartan Warriors 9:40 bardzo fajny
42 Błażej Murzyn 1992 Mogilno STOWARZYSZENIE EXTREMALNI 9:40 ultra fajny
43 Michał Najderek 1984 Chodzież 9:40
44 Przemysław Niecikowski 1977 Mogilno STOWARZYSZENIE EXTREMALNI 9:40 ultra fajny
45 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek STOWARZYSZENIE EXTREMALNI 9:40 ultra fajny
46 Dariusz Osuch 1992 Nowogard Harde Onuce 9:20 bardzo fajny
47 Ewelina Owczarzak 1988 Padniewko Stowarzyszenie extremalni 9:40 ultra fajny
48 Piotr Owczarzak 1982 Mogilno STOWARZYSZENIE EXTREMALNI 9:40 ultra fajny
49 Michał Pachela 1996 Kołobrzeg Wyluzuj! 9:40
50 Bartosz Pakuła 1987 Warszawa 9:20
51 Tomasz Panok 1990 Maków Jelenie W Terenie 9:40 ultra fajny
52 Joanna Pawlewska 1976 Bydgoszcz Sportway 9:40
53 Kamil Piąstka 2001 Toruń 9:40
54 PAULINA PIECHULSKA 1985 Mogilno STOWARZYSZENIE EXTREMALNI 9:40 ultra fajny
55 Kamil Pleskot 1986 Kończewice GRAS 9:40
56 Paweł Pohland 1984 Poznań 9:40
57 Paweł Połubiński 1979 Borne Sulinowo CrossTeam Szczecinek 9:20
58 Damian Raniszewski 1999 Różanna 9:20
60 Krzysztof Rojek 1999 Młyniec Drugi GAROTA 9:40
61 Adrian Rurkowski 1995 Żodyń 9:20
62 Maciej Sadowski 1993 Toruń 9:20
63 Weronika Saja 1995 Mogilno STOWARZYSZENIE EXTREMALNI 9:40 ultra fajny
64 Adam Seredyński 1985 Bydgoszcz Tornado Brdyujście 9:20
65 Seweryn Stachowski 1999 Ostrowo 13/4 9:40
66 Robert Szeib 1976 Bydgoszcz 9:40
67 Jarosław Szeps 1991 Toruń Drwęca Kaszczorek 9:40
68 Wojciech Szmyciński 1971 Świedziebnia Gladiators by RMF4RT 9:20
69 Radosław Szwarocki 1983 Toruń HUNCWOT TEAM 9:40
70 Kamil Śliwiński 1983 Górzno 9:20
71 Filip Trybuś 1999 Bydgoszcz Project Society Fordon 9:40
72 Sylwia Urbanek 1979 Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz 9:40
73 Andrzej Wasilewski 1973 Bydgoszcz KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON 9:40
74 PIOTR WEINER 1991 NOWE 9:40
75 Grzegorz Wesołowski 1969 Laski Wielkie STOWARZYSZENIE EXTREMALNI 9:40 ultra fajny
76 Adrian Wolny 1999 Bydgoszcz 9:40
77 Ryszard Wolny 1974 Bożenkowo 9:40
78 Paweł Wolski 1980 Chełmno Spartan Warriors 9:40 bardzo fajny
79 Łukasz Ziółkowski 1991 Jeżewo Harde Onuce 9:20 bardzo fajny
Top