Terenowa Masakra - VIII edycja - 5 km - Lista startowa
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Gadżet
2001 Robert Drewek 1988 Chojnice 10:40
2002 ARTUR SZMELCER 1988 Michale 9:20
2003 Katarzyna Kokocińska 1997 Bożenkowo 9:20
2004 Bartosz Półgęsek 1985 Solec Kujawski Harpagan Team Bydgoszcz 9:20 ultra fajny
2005 Daniela Wojtalik-Migdalska 1981 Świecie 12:00
2006 Jacek Migdalski 1972 Świecie 12:00
2007 Dominika Tokarska 1999 Murowaniex 11:20
2008 Cezary Talar 2000 Bydgoszcz 9:20
2009 RADEK SZEWS 1982 Bydgoszcz ALKOWILKI 9:20
2010 Dariusz Łański 1981 Bydgoszcz Alkowilki 9:20
2011 Sebastian Szymański 1995 Łochowo Harpagan Team Bydgoszcz 9:20 ultra fajny
2012 Sławomir Zieliński 1967 Toruń chili 9:20 ultra fajny
2013 Łukasz Moltzan 1985 Toruń Husaria Race Team 10:40
2014 Magdalena Moltzan 1985 Toruń Husaria Race Team 10:40
2015 Jarosław Krajniak 1994 Bydgoszcz Harpagan Team Bydgoszcz 9:20 ultra fajny
2016 Robert Gatz 1974 Zielonka 11:40
2017 Marcin Karski 1976 Bydgoszcz 11:40
2018 Damian Zieliński 1980 Trzemiętowo 11:40
2019 Agnieszka Wiśniewska 1974 Inowrocław 10:20 ultra fajny
2020 Marta Olejnik 1976 Inowrocław Cezar-bis 10:20 ultra fajny
2021 Marta Nogajczyk 1991 Inowrocław 10:20 ultra fajny
2022 Adelina Michalska 1974 Inowrocław 10:20 ultra fajny
2023 Ewelina Lewandowska 1998 Inowrocław 10:20 ultra fajny
2024 Ewelina Basa 1987 Inowrocław 10:20 ultra fajny
2025 Wioletta Czwajda 1968 Inowrocław 10:20 ultra fajny
2026 Mariola Parecka 1976 Inowrocław 10:20 ultra fajny
2027 Anna Śmiejkowska 1973 Inowrocław 10:20 ultra fajny
2028 Joanna Szewczyk 1977 Inowrocław 10:20 ultra fajny
2029 Bogumiła Graczyk 1960 Inowrocław 10:20 ultra fajny
2030 Kamil Landowski 1990 Bydgoszcz ARCUS 10:20 bardzo fajny
2031 Mateusz Sujkowski 1999 Łochowo ARCUS 10:20 bardzo fajny
2032 Agata Barczyńska 1987 Bydgoszcz ARCUS 10:20 bardzo fajny
2033 Sławomir Sujkowski 1978 Łochowo ARCUS 10:20 bardzo fajny
2034 Bartosz Błażejczyk 1988 Bydgoszcz ARCUS 10:20 bardzo fajny
2035 Alicja Knasiak 1984 Bydgoszcz Alkowilki 9:20
2036 Joanna Śpiewakowska 1970 Bydgoszcz brak 9:20
2037 Krzysztof Jarosz 1992 Bydgoszcz Nosacze Janusze 9:20
2038 Aleksandra Tuz 1992 Bydgoszcz Nosacze Janusze 9:20
2039 Alina Chernetska 1993 Bydgoszcz 9:40
2040 Maksym Korobtsov 1991 Bydgoszcz 9:40
2041 Alicja Lemańczyk 1994 chojnice Biziel Team 13:20
2042 Emilia Panek 1994 Bydgoszcz Biziel Team 13:20
2043 Jakub Dreliszak 1990 Bydgoszcz Biziel team 13:20
2044 Karolina Kretkowska 1981 Inowrocław 10:20
2045 Justyna Malinowska 1981 Bydgoszcz Fit@Fat 10:40 bardzo fajny
2046 Michał Andrysiak 1982 Bydgoszcz Fit&Fat 10:40 bardzo fajny
2047 Łukasz Sobczak 1981 Tarkowo Fit&Fat 10:40 bardzo fajny
2048 Aleksandra Sobczak 1984 Tarkowo Fit&Fat 10:40 bardzo fajny
2049 Przemysław Szymczak 1978 Bydgoszcz Fit@Fat 10:40 bardzo fajny
2050 Rafał Osielski 1977 Toruń chili 9:20 ultra fajny
2051 Paweł Popiołkiewicz 1985 Bydgoszcz 10:20 ultra fajny
2052 Artur Albiński 1990 Bydgoszcz 10:20 ultra fajny
2053 Marcin Borczak 1979 Włocławek 10:20 ultra fajny
2054 Daniel Kuś 1992 Grochowiska Księże 10:20 ultra fajny
2055 Przemysław Szymański 1984 Chomiąża Księża 10:20 ultra fajny
2056 Michał Świderski 1988 Bydgoszcz 10:20 ultra fajny
2057 Dawid Czechowski 1990 Piaski 10:20 ultra fajny
2058 Małgorzata Wosik 1984 Pruszcz 10:20 ultra fajny
2059 Paweł Piekarski 1977 Bydgoszcz 10:20 ultra fajny
2060 Bartosz Kuś 1991 Grochowiska Księże 10:20 ultra fajny
2061 Sławomir Szmyt 1985 Bydgoszcz 10:20 ultra fajny
2062 Krzysztof Suszko 1988 Bydgoszcz 10:20 ultra fajny
2063 Paulina Zagnieńska 1993 Żnin 10:20 ultra fajny
2064 Monika Janowska 1993 Bydgoszcz 10:20 ultra fajny
2065 Przemysław Berenda 1994 Podgórzyn 10:20 ultra fajny
2066 Mateusz Megger 1996 Maksymilianowo 11:40 bardzo fajny
2067 Michał Megger 2000 Maksymilianowo 11:40 bardzo fajny
2068 Maciej Megger 1968 Maksymilianowo 11:40 bardzo fajny
2069 Paweł Borowski 1967 Maksymilianowo 11:40 bardzo fajny
2070 Mariusz Krawiec 1972 Maksymilianowo 11:40 bardzo fajny
2071 Jacek Baranowski 1971 Maksymilianowo 11:40 bardzo fajny
2072 Paweł Gajoch 1984 Bydgoszcz Janusze i Grażyny 10:20 ultra fajny
2073 Marta Wika 1982 Bydgoszcz Janusze i Grażyny 10:20 ultra fajny
2074 Grzegorz Wika 1977 Bydgoszcz Janusze i Grażyny 10:20 ultra fajny
2075 Andrzej Mencfel 1970 Bydgoszcz Janusze i Grażyny 10:20 ultra fajny
2076 Maciej Guczkowski 1981 Bydgoszcz Janusze i Grażyny 10:20 ultra fajny
2077 Anna Guczkowska 1981 Bydgoszcz Janusze i Grażyny 10:20 ultra fajny
2078 Martyna Plutka 1990 Bydgoszcz Janusze i Grażyny 10:20 ultra fajny
2079 Robert Janicki 1984 Bydgoszcz Janusze i Grażyny 10:20 ultra fajny
2080 Tomasz Rutkowski 1979 Bydgoszcz Janusze i Grażyny 10:20 ultra fajny
2081 Anna Bronszkiewicz 1987 Bydgoszcz Janusze i Grażyny 10:20 ultra fajny
2082 Wojciech Kozłowski 1981 Bydgoszcz Masakryczne Jagódki 9:40 bardzo fajny
2083 Alfred Mleczek 1980 Jagodowo Masakryczne Jagódki 9:40 bardzo fajny
2084 Sebastian Bugaj 1971 Jagodowo Masakryczne Jagódki 9:40 bardzo fajny
2085 Piotr Bugaj 2000 Jagodowo Masakryczne Jagódki 9:40 bardzo fajny
2086 Ewa Pierucka 1979 Bydgoszcz Masakryczne Jagódki 9:40 bardzo fajny
2087 Michał Ptasznik 1981 Tuszyny ANTONIaki 9:20
2088 Anna Najdowska 1993 Toruń Pędzące Słonie 9:20 bardzo fajny
2089 Mateusz Dolny 1997 Bydgoszcz Pędzące Słonie 9:20 bardzo fajny
2090 Izabela Sztonderska 1997 Toruń Pędzące Słonie 9:20 bardzo fajny
2091 Małgorzata Różańska 1992 Toruń Pędzące Słonie 9:20 bardzo fajny
2092 Kamila Spłocharska 1990 Toruń Pędzące Słonie 9:20 bardzo fajny
2094 Oleksandr Cheporniuk 1987 Zołędowo Tańczące Bataty 9:40
2095 Karolina Paradowska 1997 Bydgoszcz Tańczące Bataty 9:40
2096 Kseniia Vereshchak 1984 Zołędowo Tańczące Bataty 9:40
2097 Malwina Lewandowska 1988 Bydgoszcz 9:20
2098 WALDEMAR SZWARC 1977 LNIANO GLADIATOR 10:40 bardzo fajny
2099 ROBERT PIEKARSKI 1975 OSIE GLADIATOR 10:40 bardzo fajny
2100 MICHAŁ DERĘGOWSKI 1980 DĄBRÓWKA 2 GLADIATOR 10:40 bardzo fajny
2101 TOMASZ SIWICKI 1987 LNIANO GLADIATOR 10:40 bardzo fajny
2102 BŁAŻEJ OSICKI 1983 OSIE GLADIATOR 10:40 bardzo fajny
2103 Agata Kistowska 1994 Osiek nad Notecią 9:20
2104 Jan Kuczkowski 1997 Bydgoszcz Atleci 10:40 ultra fajny
2105 Filip Sobecki 1997 Bydgoszcz Atleci 10:40 ultra fajny
2106 Radosław Senski 1997 Bydgoszcz Atleci 10:40 ultra fajny
2107 Tomasz Bednarski 1997 bydgoszcz Atleci 10:40 ultra fajny
2108 Wiktoria Jarczak 1998 Bydgoszcz Atleci 10:40 ultra fajny
2109 Paulina Kolutkiewicz 1987 Koronowo Atleci 10:40 ultra fajny
2110 Przemysław Kolutkiewicz 1985 koronowo Atleci 10:40 ultra fajny
2111 Michał Łabędzki 1991 Sulechów Atleci 10:40 ultra fajny
2112 Agnieszka Gruszka 1987 Bydgoszczy Atleci 10:40 ultra fajny
2113 Magdalena Senska 1979 Bydgoszczy Atleci 10:40 ultra fajny
2114 Maciej Drożyński 1989 Bydgoszcz CB163 9:20
2115 Łukasz Górski 1985 bydgoszcz Harpagan Team Bydgoszcz 9:20 ultra fajny
2116 DANIELA Skiba 1981 RADZYN Chełmiński 9:20
2117 NATALIA Sowa 1992 Kujawsko pomorskie 9:20
2118 NATALIA Kozak 1992 Kujawsko pomorskie 9:20
2119 Arkadiusz Dragan 2000 Bydgoszcz 11:20
2120 Grzegorz Groskop 1991 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 9:20 ultra fajny
2121 Maciej Kannenberg 1994 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 9:20 ultra fajny
2122 natalia Wojnowska 1986 pniewite aktywne lisewo 9:20 ultra fajny
2123 paweł Wojnowski 1985 pniewite aktywne lisewo 9:20 ultra fajny
2124 ewelina stawicka 1991 mgoszcz aktywne lisewo 9:20 ultra fajny
2125 katarzyna pilecka 1979 strucfoń aktywne lisewo 9:20 ultra fajny
2126 marcin pilecki 1982 strucfoń aktywne lisewo 9:20 ultra fajny
2127 beata dądelska 1986 lisewo aktywne lisewo 9:20 ultra fajny
2128 kamila osuch 1984 pniewite aktywne lisewo 9:20 ultra fajny
2129 filip osuch 1983 pniewite aktywne lisewo 9:20 ultra fajny
2130 aneta paszkowska osuch 1977 pniewite aktywne lisewo 9:20 ultra fajny
2131 karolina pilarska 1983 pniewite aktywne lisewo 9:20 ultra fajny
2132 małgorzata martini 1985 grudziądz aktywne lisewo 9:20 ultra fajny
2133 paulina wojnowska 1992 pniewite aktywne lisewo 9:20 ultra fajny
2134 piotr wojnowski 1987 pniewite aktywne lisewo 9:20 ultra fajny
2135 Paweł Grubba 1985 Bydgoszcz 12:00
2136 Darcia Taczkowska 1987 Toruń Abstynenci od jutra 11:20 ultra fajny
2137 Aleksander Śmigielski 1979 Bydgoszcz Abstynenci od jutra 11:20 ultra fajny
2138 Radosław Kostkowski 1982 Toruń Abstynenci od jutra 11:20 ultra fajny
2139 Tomasz Kopyłowski 1985 Raciążek Abstynenci od jutra 11:20 ultra fajny
2140 zbyszek małecki 1978 Osielsko Abstynenci od jutra 11:20 ultra fajny
2141 Anna Jurecka 1978 Bydgoszcz Abstynenci od jutra 11:20 ultra fajny
2142 Paweł Taczkowski 1987 Toruń Abstynenci od jutra 11:20 ultra fajny
2143 AGNIESZKA ROGALSKA 1975 TORUŃ Abstynenci od jutra 11:20 ultra fajny
2144 ANNA KASZYŃSKA 1987 BYDGOSZCZ Abstynenci od jutra 11:20 ultra fajny
2145 Aneta Janicka 1987 Reda Abstynenci od jutra 11:20 ultra fajny
2146 Kamil Krajewski 1991 Toruń Abstynenci od jutra 11:20 ultra fajny
2147 Monika Kaszyńska 1988 Niwy Abstynenci od jutra 11:20 ultra fajny
2148 Małgorzata Świderek 1988 Toruń Abstynenci od jutra 11:20 ultra fajny
2149 Paweł Nawrocki 1973 Bydgoszcz Abstynenci od jutra 11:20 ultra fajny
2150 PATRYK ŚWIEŻYŃSKI 1992 TORUŃ CHILI 9:20 ultra fajny
2151 Natalia Rutkowska 1988 Toruń CHILI 9:20 ultra fajny
2152 Paweł Kiszka 1962 Rozgarty CHILI 9:20 ultra fajny
2153 Iwona Pyznarska 1981 Toruń Chili 9:20 ultra fajny
2154 Sylwia Zakrzewska 1984 Toruń CHILI 9:20 ultra fajny
2155 Joanna Zopoth- Lipiejko 1977 Toruń CHILI 9:20 ultra fajny
2156 Tomasz Drojecki 1969 Toruń Pędące Słonie 9:20
2157 Bogusia Majewska 1979 Enschede Holandia Nijhof Wassink 12:00
2158 Inie Smit 1976 Enschede Holandia Nijhof Wassink 12:00
2159 Jolanda Looze 1976 Enschede Holandia Nijhof Wassink 12:00
2160 Kirsten de Patger 1992 Enschede Holandia Nijhof Wassink 12:00
2161 Waldemar Hinc 1990 Bydgoszcz 12:00
2162 Marta Reszela 1987 Bydgoszcz GALACTICA 10:20 ultra fajny
2163 Aleksandra Reszela 1988 Bydgoszcz GALACTICA 10:20 ultra fajny
2164 Paweł Piotrowski 1984 Bydgoszcz GALACTICA 10:20 ultra fajny
2165 Karolina Dobrochowska 1983 Bydgoszcz GALACTICA 10:20 ultra fajny
2166 Marzena Piotrowska 1980 BYDGOSZCZ GALACTICA 10:20 ultra fajny
2167 Patryk Szmyt 1994 Bydgoszcz Harpagan Team Bydgoszcz 9:20 ultra fajny
2168 Patryk Sipak 1997 Toruń 10:20
2169 Alicja Lewandowska 1997 Czernikowo 10:20
2170 Beata Bulwin 1992 Sejny Dalej Lamy 10:40 bardzo fajny
2171 Daniel Staniszewski 1988 Bydgoszcz Dalej Lamy 10:40 bardzo fajny
2172 Marcelina Grzybowska 1991 Bydgoszcz Dalej Lamy 10:40 bardzo fajny
2173 Katarzyna Pogorzelska 1993 Bydgoszcz Dalej Lamy 10:40 bardzo fajny
2174 Marta Różańska 1993 Bydgoszcz Dalej Lamy 10:40 bardzo fajny
2175 Kajetan Hadzik 1991 Bydgoszcz Dalej Lamy 10:40 bardzo fajny
2176 Grzegorz Piórkowski 1987 Bydgoszcz Dalej Lamy 10:40 bardzo fajny
2177 Anna Taylor 1992 Bydgoszcz Dalej Lamy 10:40 bardzo fajny
2178 Łukasz Bogucki 1986 Toruń CHILI 9:20 ultra fajny
2179 Agnieszka Karpińska 1987 Chojnice 10:40 ultra fajny
2180 Alicja Niesluchowska 1993 Chojnice 10:40 ultra fajny
2181 Magdalena Niesłuchowska 1996 Chojnice } 10:40 ultra fajny
2182 Aleksandra Karpińska 1991 Chojnice 10:40 ultra fajny
2183 Szymon Majer 1992 Rychnowy 10:40 ultra fajny
2184 Marek Meller 1994 Poznań 10:40 ultra fajny
2185 Jarosław Synoradzki 1988 Chojnice 10:40 ultra fajny
2186 Tomas Niesłuchowski 1995 Chojnice 10:40 ultra fajny
2187 Wojciech Niesłuchowski 1996 Chojnice 10:40 ultra fajny
2188 Anja Laursen 1986 Chojnice 10:40 ultra fajny
2189 Konrad Nawrocki 1995 Chojnice 10:40 ultra fajny
2190 Beata Węgierska 1980 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE Super Forma 9:40 bardzo fajny
2191 Paulina Winiecka 1987 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE Super Forma 9:20 bardzo fajny
2192 Radosław Winiecki 1983 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE Super Forma 9:20 bardzo fajny
2193 Angelika Podgórska 1993 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE Super Forma 9:20 bardzo fajny
2194 Adrianna Strawa 1982 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE Super Forma 9:20 bardzo fajny
2195 Monika Obst 1987 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE Super Forma 9:20 bardzo fajny
2196 Adam Borkowski 1972 Bydgoszcz Tadbud Kantarowski 9:20 bardzo fajny
2197 Adrian Nowak 1987 Bydgoszcz Tadbud Kantarowski 9:20 bardzo fajny
2198 Jacek Kosiak 1971 Bydgoszcz Tadbud Kantarowski 9:20 bardzo fajny
2199 Marek Makowiecki 1972 Solec Kujawski Tadbud Kantarowski 9:20 bardzo fajny
2200 Artur Wojtynowski 1972 Bydgoszcz Tadbud Kantarowski 9:20 bardzo fajny
2201 Bartłomiej Siekierkowski 1984 Ostromecko 12:00
2202 Sławomir Łapiński 1992 Bydgoszcz Skibidi Team 11:20 ultra fajny
2203 Jakub Podgórski 1988 Bydgoszcz Skibidi Team 11:20 ultra fajny
2204 Dominika Wojdat 1993 Bydgoszcz Skibidi Team 11:20 ultra fajny
2205 Daniel Łapiński 2000 Bydgoszcz Skibidi Team 11:20 ultra fajny
2206 Magdalena Szymanska 1992 Bydgoszcz Skibidi Team 11:20 ultra fajny
2207 Sławomir Rycharski 1992 Bydgoszcz Skibidi Team 11:20 ultra fajny
2208 Adrian Radziwianowski 1992 Bydgoszcz Skibidi Team 11:20 ultra fajny
2209 Marek Tomczak 1993 Bydgoszcz Skibidi Team 11:20 ultra fajny
2210 Magdalena Wysocka 1989 Bydgoszcz Skibidi Team 11:20 ultra fajny
2211 Małgorzata Górska 1993 Bydgoszcz Skibidi Team 11:20 ultra fajny
2212 Żaneta Derewecka 1993 Toruń chili 9:20 ultra fajny
2213 Katarzyna Rutkowska 1986 Bydgoszcz Janusze i Grażyny 10:20 ultra fajny
2214 NATALIA Parada 1991 Radzyn Chełmiński 9:40
2215 Radosław Dragan 1998 Bydgoszcz 11:20
2216 Joanna Efenberger 1990 Łódź 10:20
2217 Ewelina Łukaszewska 1989 Bydgoszcz 9:40
2218 Paweł Iskrzak 1987 Górsk Pawły i Waldki 12:00
2219 Mirosław Juszczyk 1990 Osówiec 9:20
2220 Kamila Leppert 1990 Bydgoszcz 10:40
2221 Marta Orłowska 1990 Bydgoszcz 10:40
2222 Piotr Pietrzak 1991 Bydgoszcz 10:40
2223 Patryk Kowalski 1985 Bydgoszcz 10:40
2224 Ryszard Stępiński 1975 Reda 11:20
2225 Aleksandra Stepinska 1998 Reda 11:20
2226 Karol Windorpski 1982 Gdynia 11:20
2227 Piotr Sękowski 1996 Łąski Piec 9:20
2228 Łukasz Myler 1993 Sypniewo 10:40
2229 Marcin Bochnak 1985 TORUŃ CHILI 9:20 ultra fajny
2230 Bogdan Januszewski 1985 Męcikał 10:20
2231 Marcelina Januszewska 1987 Męcikał 10:20
2232 Michał Sukowski 1983 Bydgoszcz Błotne Guźce 11:20 bardzo fajny
2233 Paweł Kasprzak 1999 Ciele Błotne Guźce 11:20 bardzo fajny
2234 Tomasz Martenka 1983 Kaczory Błotne Guźce 11:20 bardzo fajny
2235 Jarosław Strzelinski 1987 Bydgoszcz Błotne Guźce 11:20 bardzo fajny
2236 Kamil Jakimów 1997 Bydgoszcz Błotne Guźce 11:20 bardzo fajny
2237 Weronika Szczukowska 2000 Serock Błotne Guźce 11:20 bardzo fajny
2238 Marta Strzelinska 1993 Bydgoszcz Błotne Guźce 11:20 bardzo fajny
2239 Anna Miklas 1979 Bydgoszcz Ludziska Wspierajcie Schroniska! 11:20 ultra fajny
2240 Maciej Grzybowski 1978 Bydgoszcz Ludziska wspierajcie schroniska! 11:20 ultra fajny
2241 Konrad Grzybowski 1997 Bydgoszcz Ludziska Wspierajcie Schroniska! 11:20 ultra fajny
2242 Marcin Grzybowski 1975 Bydgoszcz Ludziska Wspierajcie Schroniska! 11:20 ultra fajny
2243 Mariusz Wojtalewicz 1973 Bydgoszcz Ludziska wspierajcie schroniska! 11:20 ultra fajny
2244 Grażyna Wojtalewicz 1971 Bydgoszcz Ludziska wspierajcie schroniska! 11:20 ultra fajny
2245 Anna Grochowska 1981 Bydgoszcz Ludziska wspierajcie schroniska! 11:20 ultra fajny
2246 Agnieszka Szmoń 1979 Bydgoszcz Ludziska Wspierajcie Schroniska! 11:20 ultra fajny
2247 Magdalena Szymkowiak 1991 Bydgoszcz Ludziska Wspierajcie Schroniska! 11:20 ultra fajny
2248 Aleksandra Saroma-Palicka 1978 Łochowo Ludziska Wspierajcie Schroniska! 11:20 ultra fajny
2249 Mariusz Sarzyński 1977 Toruń Ludziska Wspierajcie Schroniska! 11:20 ultra fajny
2250 Mateusz Koczorowski 1990 Inowrocław 15:00
2251 Artur Rybski 1978 Włocławek Drumet w Ruchu 9:40 bardzo fajny
2252 Cyryl Miąskowski 1998 Zamość 11:40
2253 Sebastian Kruszka 1998 Barcin 11:40
2254 AGNIESZKA SZWARC 1983 LNIANO GLADIATOR 10:40 bardzo fajny
2255 KAROLINA ŁEPEK 1976 MIROWICE GLADIATOR 10:40 bardzo fajny
2256 EMILIA SIWICKA 1984 LNIANO GLADIATOR 10:40 bardzo fajny
2257 TOMASZ STRZYŻEWSKI 1995 OSIE GLADIATOR 10:40 bardzo fajny
2258 KRZYSZTOF GZELLA 2001 OSIE GLADIATOR 10:40 bardzo fajny
2259 Jakub Złociński 1983 Nakło nad Notecią 11:20
2260 Przemysław Barciński 1990 Kobylniki 11:40 bardzo fajny
2261 Mirosława Wiśniewska 1981 Sławsk Wielki 11:40 bardzo fajny
2262 Natalia Bąkowska 1990 Inowrocław 11:40 bardzo fajny
2263 Michał Nowak 1991 Inowrocław 11:40 bardzo fajny
2264 Karina Wirszyłło 1990 Niemcz 11:40 bardzo fajny
2265 Małgorzata Sopolińska-Puszczyk 1987 Inowrocław 11:40 bardzo fajny
2266 Krzysztof Barciński 1984 Bydgoszcz 11:40 bardzo fajny
2267 Wojciech Libumski 1979 Nowa Wieś Wielka 9:40
2268 Katarzyna oliwa-libumska 1981 Prądocin 9:40
2269 Jarosław Ligmanowski 1970 Świecie OSP Ratownik 9:40 ultra fajny
2270 Marcin Borucki 1985 Świecie OSP Ratownik 9:40 ultra fajny
2271 Monika Urman 1986 Świecie 9:40 ultra fajny
2272 Radosław Pyrka 1983 Sulnówko OSP Ratownik 9:40 ultra fajny
2273 Kamil Baczkowski 2000 Świecie OSP Ratownik 9:40 ultra fajny
2274 Mateusz Ligmanowski 1991 Świecie Świecie 9:40 ultra fajny
2275 Patryk Pytliński 1993 Świecie OSP Ratownik 9:40 ultra fajny
2276 Beata Ligmanowska 1973 Świecie OSP Ratownik 9:40 ultra fajny
2277 Paweł Wydrzyński 1986 Świecie OSP Ratownik 9:40 ultra fajny
2278 Tomasz Kocikowski 1979 Świecie OSP Ratownik 9:40 ultra fajny
2279 Kamila Kocikowska 1979 Świecie OSP Ratownik 9:40 ultra fajny
2280 Julita Grabowska 1992 Toruń Harpagan Team Bydgoszcz 9:20 ultra fajny
2281 Rafał Kopeć 1978 Maksymilianowo 11:40
2282 Anna Kopeć 1980 Maksymilianowo 11:40
2283 Wojciech Flinik 1995 Bydgoszcz 11:40
2284 Karol Łoboda 1984 Zielonczyn GALACTICA 9:40 ultra fajny
2285 Krzysztof Osiński 1987 Zakrzewo Harpagan Team Bydgoszcz 9:20 ultra fajny
2286 Łukasz Krupiński 1991 Janikowo 1991 11:40
2287 Ewa Kawska 1976 Grudziądz 11:20
2288 Anna Górska 1986 Inowrocław 10:20
2289 Yevgen Shimko 1991 Bydgoszcz Harpagan Team Bydgoszcz 9:20 ultra fajny
2290 Patryk Jagodziński 1987 Bydgoszcz Harpagan Team Bydgoszcz 9:20 ultra fajny
2291 Aneta Nowacka 1976 Toruń 10:20
2292 Michael Kosiński 1993 Bydgoszcz Harpagan Team Bydgoszcz 9:20 ultra fajny
2293 Katarzyna Wydrzyńska 1988 Świecie OSP Ratownik 9:40
2294 Marcin Pokuciński 1985 Łysomice 12:00
2295 Tomasz Taglewicz 1987 Chełmża 12:00
2296 Jagoda Remus 1990 Chojnice 10:40
2297 Damian Tecza 1995 Toruń Muchomorki 10:20
2298 Daria Pawlos 1993 Toruń Muchomorki 10:20
2299 Adrian Rydzyński 1994 Żuromin Galopujące Kaloryfery 10:20 ultra fajny
2300 Paulina Ochocka 1997 Inowrocław Galopujące Kaloryfery 10:20 ultra fajny
2301 Radosław Rydzyński 1990 Żuromin Galopujące Kaloryfery 10:20 ultra fajny
2302 Dawid Mitoń 1991 Solec Kujawski Galopujące Kaloryfery 10:20 ultra fajny
2303 Michał Szulborski 1985 Toruń Galopujące Kaloryfery 10:20 ultra fajny
2304 Agnieszka Szulborska 1985 Toruń Galopujące Kaloryfery 10:20 ultra fajny
2305 Wojciech Zając 1990 Aleksandrów Kujawski Galopujące Kaloryfery 10:20 ultra fajny
2306 Aleksandra Fuminkowska 1988 Koneck Galopujące Kaloryfery 10:20 ultra fajny
2307 Magdalena Smorowska 1991 Wielka Nieszawka Galopujące Kaloryfery 10:20 ultra fajny
2308 Maciej Sikorski 1993 Gniewkowo Galopujące Kaloryfery 10:20 ultra fajny
2309 Jarosław Paczkowski 1990 Aleksandrów Kujawski Galopujące Kaloryfery 10:20 ultra fajny
2310 Andrzej Pokora 1975 Bydgoszcz MUKS REKIN 12:20 bardzo fajny
2311 Krzysztof Demski 1977 Bydgoszcz MUKS REKIN BYDGOSZCZ 12:20 bardzo fajny
2312 Agnieszka Dych 1980 Bydgoszcz MUKS REKIN 12:20 bardzo fajny
2313 Klaudia Krupińska 1984 Bydgoszcz MUKS REKIN 12:20 bardzo fajny
2314 Bartłomiej Grzegorzewicz 1999 Bydgoszcz MUKS REKIN BYDGOSZCZ 12:20 bardzo fajny
2315 Mariusz Cyzio 1980 Bydgoszcz MUKS REKIN 12:20 bardzo fajny
2316 Monika Pokora 1977 Bydgoszcz MUKS REKIN 12:20 bardzo fajny
2317 Michał Boszko 1985 Bydgoszcz MUKS REKIN 12:20 bardzo fajny
2318 Adam Pokorski 1991 Bydgoszcz Skibidi Team 11:20
2319 Pola Zamojska 1993 Lubicz POCONAMTOBYŁO 12:00 bardzo fajny
2320 Artur Sobczak 1992 Bydgoszcz POCONAMTOBYŁO 12:00 bardzo fajny
2321 Beata Amroziewicz 1993 Krobia POCONAMTOBYŁO 12:00 bardzo fajny
2322 Aleksandra Alachniewicz 1994 Toruń POCONAMTOBYŁO 12:00 bardzo fajny
2323 Radosław Rutkowski 1992 Bydgoszcz POCONAMTOBYŁO 12:00 bardzo fajny
2324 Angelika Kozak 1996 Świecie Inwazja jajników 11:20 bardzo fajny
2325 Marta Osenka 1993 Świecie Inwazja jajników 11:20 bardzo fajny
2326 Anna Ziółkowska 1986 Lasokwice Inwazja jajników 11:20 bardzo fajny
2327 Aneta Lewandowska 1995 Świecie Inwazja jajników 11:20 bardzo fajny
2328 Martyna Sosnowska 1996 Świecie Inwazja Jajników 11:20 bardzo fajny
2329 Bartłomiej Trzciński 1987 Łódź TFR ŁÓDŹ 11:40
2330 Bartosz Twardowski 1988 Bydgoszcz Ekipa Masterczułki 12:00 bardzo fajny
2331 Łukasz Twardowski 1985 Bydgoszcz Ekipa Masterczułki 12:00 bardzo fajny
2332 Sylwia Twardowska 1987 Bydgosz Ekipa Masterczułki 12:00 bardzo fajny
2333 Agnieszka Smoczyńska 1994 Bydgoszcz Ekipa Masterczułki 12:00 bardzo fajny
2334 Michał Górski 1988 Bydgoszcz Ekipa Masterczułki 12:00 bardzo fajny
2335 Joanna Gałęcka 1989 Bydgoszcz Ekipa Masterczułki 12:00 bardzo fajny
2336 Dorota Warzocha 1981 bydgoszcz Biziel Team 13:20
2337 Daniel Perz 1991 Bydgoszcz Biziel Team 13:20
2338 Łukasz Szczepański 1981 Bydgoszcz Konstale 10:40 bardzo fajny
2339 Tomasz Rozum 1985 Bydgoszcz Konstale 10:40 bardzo fajny
2340 Piotr Butrym 1981 Bydgoszcz Konstale 10:40 bardzo fajny
2341 Artur Burchard 1971 Bydgoszcz Konstale 10:40 bardzo fajny
2342 Marcin Chojecki 1984 Bydgoszcz Konstale 10:40 bardzo fajny
2343 Wojciech Biniak 1993 Bydgoszcz FIT&FAT 10:40
2344 Remigiusz Sitterlee 1993 Bydgoszcz 9:40
2345 Hubert Kowaliński 1992 Bydgoszcz 10:20
2346 Dariusz Kośmider 1978 Czersk 11:20
2347 Justyna Rompkowska 1981 Czersk 11:20
2348 Aneta Husa 1992 Bydgoszcz 10:20
2349 Artur Kmiećkowiak 1991 Bydgoszcz 10:20
2350 Michał Chojecki 1989 Rawa Mazowiecka TFR LÓDŹ 11:40
2351 Natalia Chojecka 1989 Rawa Mazowiecka TFR ŁÓDŹ 11:40
2352 Piotr Nowicki 1979 Rawa Mazowiecka TFR ŁÓDŹ 11:40
2353 Łukasz Zubrycki 1987 Bydgoszcz Galactica 9:40 ultra fajny
2354 Dawid Witkowski 1987 Bydgoszcz Galactica 9:40 ultra fajny
2355 Wojciech Zając 1987 Bydgoszcz Galactica 9:40 ultra fajny
2356 Paulina Panfil 1995 Inowrocław Galactica 9:40 ultra fajny
2357 Natalia Długosz 1985 Szczecin Galactica 9:40 ultra fajny
2358 Monika Zmudziejewska 1990 Bydgoszcz Galactica 9:40 ultra fajny
2359 Zofia Bittner 1986 Bydgoszcz Galactica 9:40 ultra fajny
2360 Michał Zubrycki 1989 Bydgoszcz Galactica 9:40 ultra fajny
2361 Anna Wardęcka 1991 Kaczewo Galactica 9:40 ultra fajny
2362 Tomasz Wardęcki 1993 Piotrków Kujawski Galactica 9:40 ultra fajny
2363 Mariusz Hewelt 1984 Bydgoszcz 21 Centymetrów 11:40 bardzo fajny
2364 Krzysztof Jesiołkowski 1976 Toruń 21 Centymetrów 11:40 bardzo fajny
2365 Adrian Strzębała 1991 Bydgoszcz 21 Centymetrów 11:40 bardzo fajny
2366 Przemysław Jesiołkowski 1991 Toruń 21 Centymetrów 11:40 bardzo fajny
2367 Paweł Jesiołkowski 1997 Toruń 21 Centymetrów 11:40 bardzo fajny
2368 Jakub Wajer 1990 Bydgoszcz ARTYSTY 10:40
2369 Szymon Wajer 1993 Bydgoszcz ARTYSTY 10:40
2370 Cyryl Maleszewski 1990 Bydgoszcz ARTYSTY 10:40
2371 Mateusz Derkowski 1990 Bydgoszcz ARTYSTY 10:40
2372 Kinga Nowicka 1994 Bydgoszcz 12:00
2373 Iwona Nowicka 1986 Bydgoszcz 12:00
2374 Ryszard Nowicki 1952 Bydgoszcz 12:00
2375 Artur Nowicki 1979 Bydgoszcz 12:00
2376 Maksymilian Astukiewicz 1991 Bydgoszcz 13:00
2377 Mateusz Szupiński 1994 Ogorzeliny 13:00
2378 Sandra Rudewicz 1992 Kowalewo Pom. Andromeda 14:00
2379 Kacper Woźniakowski 1992 Bydgoszcz Skibidi Team 10:20
2380 Sebastian Selburski 1987 Włocławek 10:20
2381 DARIA AGACIŃSKA 1989 WĄGROWIEC INIEMAMOCNI 10:40 bardzo fajny
2382 ARKADIUSZ WERBLIŃSKI 1985 WĄGROWIEC INIEMAMOCNI 10:40 bardzo fajny
2383 DANIEL NOWAK 1992 WĄGROWIEC INIEMAMOCNI 10:40 bardzo fajny
2384 PATRYCJA GACA 1990 WĄGROWIEC INIEMAMOCNI 10:40 bardzo fajny
2385 JAKUB KACZMAREK 1978 WĄGROWIEC INIEMAMOCNI 10:40 bardzo fajny
2386 MARCIN KOWALCZYK 1979 WĄGROWIEC INIEMAMOCNI 10:40 bardzo fajny
2387 KRZYSZTOF KUBISZ 1979 WĄGROWIEC INIEMAMOCNI 10:40 bardzo fajny
2388 Joanna Śliwińska 1986 Wąbrzeźno Dziki z Odnowy 11:40 ultra fajny
2389 IWONA SMOLIŃSKA 1972 WĄBRZEŹNO DZIKI Z ODNOWY 11:40 ultra fajny
2390 MAŁGORZATA SKOWROŃSKA 1971 Wąbrzeźno DZIKI Z ODNOWY 11:40 ultra fajny
2391 MARIUSZ SKOWROŃSKI 1976 RADZYŃ CHEŁMIŃSKI DZIKI Z ODNOWY 11:40 ultra fajny
2392 AGNIESZKA CISZEWSKA 1981 PŁUŻNICA DZIKI Z ODNOWY 11:40 ultra fajny
2393 ILONA ROGALA 1974 Wąbrzeźno DZIKI Z ODNOWY 11:40 ultra fajny
2394 MACIEJ SMOLAREK 1978 TORUŃ DZIKI Z ODNOWY 11:40 ultra fajny
2395 AGNIESZKA TURBAK 1981 TORUŃ DZIKI Z ODNOWY 11:40 ultra fajny
2396 MONIKA BESTJAN 1982 Wąbrzeźno DZIKI Z ODNOWY 11:40 ultra fajny
2397 JUSTYNA KRAWCZYK 1986 Wąbrzeźno DZIKI Z ODNOWY 11:40 ultra fajny
2398 AGNIESZKA ŚMIGIECKA 1986 Wąbrzeźno DZIKI Z ODNOWY 11:40 ultra fajny
2399 OLGA SZYMAŃSKA 1993 Wąbrzeźno DZIKI Z ODNOWY 11:40 ultra fajny
2400 AGNIESZKA JAKUBOWSKA 1986 Wąbrzeźno DZIKI Z ODNOWY 11:40 ultra fajny
2401 ANNA WARŻEL 1976 Wąbrzeźno DZIKI Z ODNOWY 11:40 ultra fajny
2402 BEATA STUDZIŃSKA 1972 Wąbrzeźno DZIKI Z ODNOWY 11:40 ultra fajny
2403 Kamila Glazik 1987 Żołędowo 9:40
2404 Łukasz Glazik 1984 Żołędowo 9:40
2405 Ewelina Polasik 1983 Toruń 10:20
2406 Edyta Szumiłowska 1988 Grudziądz GDZ Team 9:40 bardzo fajny
2407 Arkadiusz Szumiłowski 1988 Grudziądz GDZ Team 9:40 bardzo fajny
2408 Monika Manikowska 1988 Grudziądz GDZ Team 9:40 bardzo fajny
2409 Łukasz Paszkot 1989 Grudziądz GDZ Team 9:40 bardzo fajny
2410 Kamil Wojdacz 1989 Grudziądz GDZ Team 9:40 bardzo fajny
2411 Przemysław Skonieczny 1986 Toruń 10:20
2412 Łukasz Brzeziński 1990 Bydgoszcz Sanmar 12:20 bardzo fajny
2413 WOJCIECH SKIBIŃSKI 1985 ZALASEWO INIEMAMOCNI 10:40 bardzo fajny
2414 MATEUSZ CEGŁOWSKI 1969 SUCHY LAS INIEMAMOCNI 10:40 bardzo fajny
2415 ŁUKASZ ANTKIEWICZ 1985 WĄGROWIEC INIEMAMOCNI 10:40 bardzo fajny
2416 robert sobecki 1976 Bydgoszcz Sanmar 12:20 bardzo fajny
2417 Iza Bilińska 1986 Toruń 11:20
2418 Justyna Michna 1975 Świecie Janusze i ich Grażyny 11:20 bardzo fajny
2419 Tomasz Metera 1976 Świecie Janusze i ich Grażyny 11:20 bardzo fajny
2420 Katarzyna Zwolińska 1983 Polski Konopat Janusze i ich Grażyny 11:20 bardzo fajny
2421 Magdalena Włodarczyk 1979 Świecie Janusze i ich Grażyny 11:20 bardzo fajny
2422 Daniel Włodarczyk 1978 Świecie Janusze i ich Grażyny 11:20 bardzo fajny
2423 Karolina Dywicka 1989 Białe Błota 12:00
2424 Joanna Marut 1986 Białe Błota 12:00
2425 Szymon Dywicki 1984 Białe Błota 12:00
2426 Daria Kornaś 1996 Bydgoszxz 12:00
2427 Jarosław Sadowski 1987 Bydgoszcz TAKE WARIATY 12:20 bardzo fajny
2428 Maciej Liczmański 1982 Bydgoszcz TAKE WARIATY 12:20 bardzo fajny
2429 Mariusz Włodarczyk 1986 Bydgoszcz TAKE WARIATY 12:20 bardzo fajny
2430 Magda Sadowska 1988 Bydgoszcz TAKE WARIATY 12:20 bardzo fajny
2431 Anna Liczmańska 1984 Bydgoszcz TAKE WARIATY 12:20 bardzo fajny
2432 Alicja Lemańska 1988 Bydgoszcz TAKE WARIATY 12:20 bardzo fajny
2433 Ewelina Adamczewska 1986 Bydgoszcz TAKE WARIATY 12:20 bardzo fajny
2434 Magdalena Narkiewicz 1981 Toruń 9:40
2435 Hanna Włodarczyk 1982 Złotniki Kujawskie FIT&FAT 10:40
2436 Sławomir Włodarczyk 1981 Złotniki Kujawskie FIT&FAT 10:40
2437 Janusz Cisewski 1984 Czersk 11:20
2438 Joanna Szmyt 1978 Inowrocław WHISKY TEAM 10:20 bardzo fajny
2439 Edyta Rutkowska 1990 Szadłowice 65 WHISKY TEAM 10:20 bardzo fajny
2440 Marek Rutkowski 1989 Szadłowice 65 WHISKY TEAM 10:20 bardzo fajny
2441 Marcin Chilla 1983 Stronno WHISKY TEAM 10:20 bardzo fajny
2442 Oliwier Karabasz 1981 Bydgoszcz WHISKY TEAM 10:20 bardzo fajny
2443 Kacper Tomczak 1996 Bydgoszcz WHISKY TEAM 10:20 bardzo fajny
2444 Sylwester Tomczak 1988 Bydgoszcz WHISKY TEAM 10:20 bardzo fajny
2445 Piotr Grzegocki 1989 Strzelno Sanmar 12:20 bardzo fajny
2446 Natalia Wiśniewska 1994 Toruń 11:20
2447 Jolanta Wiśniewska 1965 Toruń 11:20
2448 Waldemar Ślizewski 1982 grudziądz Fitand jump 11:20
2449 Damian Wróblak 1994 Bydgoszcz InPost_Team 11:40 ultra fajny
2450 Natalia Wróblak 2000 Bydgoszcz InPost_Team 11:40 ultra fajny
2451 Karol Jędrzejewski 1994 Bydgoszcz InPost_Team 11:40 ultra fajny
2452 Dariusz Poturalaski 1994 Bydgoszcz InPost_Team 11:40 ultra fajny
2453 Kacper Grochowski 1998 Bydgoszcz InPost_Team 11:40 ultra fajny
2454 Patryk Kempa 1998 Bydgoszcz InPost_Team 11:40 ultra fajny
2455 Marcin Krzekotowski 1991 Bydgoszcz InPost_Team 11:40 ultra fajny
2456 Miłosz Wawrzyniak 1999 Bydgoszcz InPost_Team 11:40 ultra fajny
2457 Tomasz Jędrzejewski 1998 Bydgoszcz InPost_Team 11:40 ultra fajny
2458 Michał Skonieczny 1998 Bydgoszcz InPost_Team 11:40 ultra fajny
2459 Jakub Wysocki 1998 Nowa Wieś Wielka InPost_Team 11:40 ultra fajny
2460 Jakub Robaczewski 1993 Bydgoszcz InPost_Team 11:40 ultra fajny
2461 Łukasz Sobierajski 1992 Aleksandrów Kujawski 30:2 13:00
2462 Katarzyna Dębicka 1994 Bydgoszcz 30:2 13:00
2463 Paulina Kłosińska 1995 Bydgoszcz 30:2 13:00
2464 Arnika Jaroch 1983 Bydgoszcz 30:2 13:00
2465 Rafał Safian 1982 Toruń 30:2 13:00
2466 Marcin Cyliński 1991 Bydgoszcz 30:2 13:00
2467 Krzysztof Prosek 1971 Barcin 30:2 13:00
2468 Sebastian Rymarkiewicz 1996 Znin 9:40
2469 damian Rymarkiewicz 1995 znin 9:40
2470 Marcin Modlinski 1982 januszkowo 9:40
2471 Agnieszka Janusz 1985 Bydgoszcz Aparatki 12:20 bardzo fajny
2472 Małgorzata Brzezińska 1988 Bydgoszcz Aparatki 12:20 bardzo fajny
2473 Justyna Sokół 1992 Bydgoszcz Aparatki 12:20 bardzo fajny
2474 Izabela Czop 1995 Bydgoszcz Aparatki 12:20 bardzo fajny
2475 Joanna Piskuła 1979 Bydgoszcz Aparatki 12:20 bardzo fajny
2476 Adrianna Urbańska 2000 Fabianki Tańczące Bataty 9:40
2477 anna szpyt 1982 bydgoszcz 13:00
2478 Agnieszka Kwiatkowska 1981 Toruń 11:20
2479 Dawid Twaróg 1999 Bydgiszcz Sanmar 12:20 bardzo fajny
2480 Krystian Będzitka 1989 BYDGOSZCZ Kamar Team 12:00 ultra fajny
2481 Adrian Petla 1982 BYDGOSZCZ Kamar Team 12:00 ultra fajny
2482 Michał Frąckowski 1984 Niwy Kamar Team 12:00 ultra fajny
2483 Marcin Mikołajczyk 1986 BYDGOSZCZ Kamar Team 12:00 ultra fajny
2484 Patryk Zawojski 1991 Serock Kamar Team 12:00 ultra fajny
2485 Łukasz Prątnicki 1984 BYDGOSZCZ Kamar Team 12:00 ultra fajny
2486 Jakub Nieściur 1987 BYDGOSZCZ Kamar Team 12:00 ultra fajny
2487 Wojciech Nowicki 1988 Świekatowo Kamar Team 12:00 ultra fajny
2488 Kacper Knapkiewicz 1989 Osielsko Kamar Team 12:00 ultra fajny
2489 Rafał Sikorski 1985 BYDGOSZCZ Kamar Team 12:00 ultra fajny
2490 Sebastian Czubkowski 1983 Sępólno Krajeńskie fitnes h2o 9:40 bardzo fajny
2491 Marzena wieczorek 1968 Sępólno Krajeńskie fitnes h2o 9:40 bardzo fajny
2492 Anna mizdalska 1986 wałdowo fitnes h2o 9:40 bardzo fajny
2493 Beata Górniak 1969 Sępólno Krajeńskie fitnes h20 9:40 bardzo fajny
2494 Anna Siekierka 1982 wałdowo fitnes h20 9:40 bardzo fajny
2495 Izabela Narewska 1987 Sępólno Krajeńskie fitnes h2o 9:40 bardzo fajny
2496 Agnieszka Seydak 1983 wałdowo fitnes h2o 9:40 bardzo fajny
2497 Małgorzata Rybacka 1992 sepólno krajeńskie fitnes h2o 9:40 bardzo fajny
2498 Aleksandra Kornak 1995 sepólno krajeńskie fitnes h2o 9:40 bardzo fajny
2499 Paweł Kempiński 1992 Kowalewo Pomorskie Andromeda 13:00
2500 Paulina Krajewska 1988 Grudziądz Stomil Training 11:20
2501 Łukasz Rybicki 1991 Bydgoszcz Almost Avengers 12:00
2502 Bartłomiej Zatyka 1985 Solec Kujawski 9:40
2503 Łukasz Kopeć 1980 Toruń Chili 9:40
2504 Marcin Goździecki 1981 Włocławek Drumet w Ruchu 9:40 bardzo fajny
2505 Emilian Żbikowski 1987 Osięciny Drumet w Ruchu 9:40 bardzo fajny
2506 Ireneusz Sywanycz 1978 Gdańsk PodTrzepakiem 9:40
2507 Piotr Ossowski 1988 Bydgoszcz BSB 10:40 ultra fajny
2508 Daria Ośka-Ossowska 1992 Bydgoszcz BSB 10:40 ultra fajny
2509 Jakub Jasiński 1987 Bydgoszcz BSB 10:40 ultra fajny
2510 Dawid Nowakowski 1992 Bydgoszcz BSB 10:40 ultra fajny
2512 Halina Rybska 1984 Bydgoszcz BSB 10:40 ultra fajny
2513 Bartosz Lewandowski 1976 Bydgoszcz BSB 10:40 ultra fajny
2514 Mateusz Józefczyk 1991 Bydgoszcz BSB 10:40 ultra fajny
2515 Marcin Grajkowski 1974 Gliszcz BSB 10:40 ultra fajny
2516 Marcin Erwiński 1995 Bydgoszcz BSB 10:40 ultra fajny
2517 Aleksandra Adamczyk 1993 Bydgoszcz BSB 10:40 ultra fajny
2518 Cezary Gazdowicz 1994 Inowrocław BSB 10:40 ultra fajny
2519 Agata Kwiatkowska 1983 Bydgoszcz BSB 10:40 ultra fajny
2520 Sławomir Strokowski 1995 Bydgoszcz BSB 10:40 ultra fajny
2521 Mikołaj Kiszka 1983 Bydgoszcz BSB 10:40 ultra fajny
2522 Agnieszka Niwińska 1992 Bydgoszcz BSB 10:40 ultra fajny
2523 Wojciech Witoński 1991 Bydgoszcz BSB 10:40 ultra fajny
2524 Rafał Dudek 1989 Topola Reha-Ort Złotów 9:40 ultra fajny
2525 Adrian Dudek 1996 Topola Reha-ort Złotów 9:40 ultra fajny
2526 Patryk Trocki 1988 Lubiesz Reha-ort Złotów 9:40 ultra fajny
2527 Ewelina Drumińska 1993 Bydgoszcz Reha-Ort Złotów 9:40 ultra fajny
2528 Patrycja Reimus 1992 Więcbork Reha-ort Złotów 9:40 ultra fajny
2529 Martyna Sengebusch 1992 Bydgoszcz Reha-ort Złotów 9:40 ultra fajny
2530 Karol Narloch 1982 Złotów Reha-Ort Złotów 9:40 ultra fajny
2531 Marcelina Narloch 1986 Złotów Reha-ort Złotów 9:40 ultra fajny
2532 Angelika Wegner 1981 Złotów Reha-Ort Złotów 9:40 ultra fajny
2533 Wojciech Kolas 1994 Łobżenica Reha-Ort Złotów 9:40 ultra fajny
2534 Przemysław Janowski 1985 Bydgoszcz Reha-Ort Złotów 9:40 ultra fajny
2535 Krzysztof Poczewski 1983 Łobżenica Reha-Ort Złotów 9:40 ultra fajny
2536 Urszula Wieczorek 1989 Debrzno Reha-ort Złotów 9:40 ultra fajny
2537 Izabela Urban 1984 Bydgoszcz 11:40
2538 Karolina Kałkowska 1973 Poznań Ditry Sparrows 11:40
2539 Anna Dąbrowska 1986 Tuchola Jumping Frog Tuchola 11:40 bardzo fajny
2540 Dariusz Dąbrowski 1983 Tuchola Jumping Frog Tuchola 11:40 bardzo fajny
2541 Barbara Napiontek 1980 Tuchola Jumping Frog Tuchola 11:40 bardzo fajny
2542 Jacek Napiontek 1978 Tuchola Jumping Frog Tuchola 11:40 bardzo fajny
2543 Mateusz Grabowski 1995 Tuchola Jumping Frog Tuchola 11:40 bardzo fajny
2544 Jakub Kreja 1994 Tuchola Jumping Frog Tuchola 11:40 bardzo fajny
2545 Mateusz Renkiewicz 1994 Tuchola Jumping Frog Tuchola 11:40 bardzo fajny
2546 Agnieszka KRZEMIEŃ 1984 Gniewkowo 12:00
2547 Izabela Byrszel 1983 Gniewkowo 12:00
2548 Monika Potocka - Walota 1983 Gniewkowo 12:00
2549 Anna Lewandowska 1997 Gniewkowo 12:00
2550 Kamil Moszczyński 1992 Bydgoszcz Trifecta 12:00
2551 Ewelina Binkowska 1979 sepólno krajeńskie fitnes h2o 11:40
2552 Justyna Boryczewska 1991 Kęsowo Aktywne Lisewo 9:20 ultra fajny
2553 Łukasz Karpiński 1979 Bydgoszcz Project Society 12:00
2554 Dagmara Lewicka 1989 Bydgoszcz Project Society 12:00
2555 Romek Rokita 1985 Bydgoszcz Project Society 12:00
2556 Joanna Górska 1982 Bydgoszcz 12:00
2557 Anna Stimma 1976 Serock SZALONY TEAM 11:40
2558 AGNIESZKA SOBCZAK-KUPIEC 1981 MYŚLENICE SZALONY TEAM 11:40
2559 Kornel Skorupa 1974 Maksymiliamowo Tadbud Kantarowski 12:00
2560 Mariusz Wójcik 1987 Bydgoszcz Almost Avengers 12:00 ultra fajny
2561 Natalia Świtalska 1988 Bydgoszcz Almost Avengers 12:00 ultra fajny
2562 Daniel Piotrowski 1987 Bydgoszcz Almost Avengers 12:00 ultra fajny
2563 Michał Demyda 1978 Bydgoszcz Almost Avengers 12:00 ultra fajny
2564 Tomasz Rak 1992 Bydgoszcz Almost Avengers 12:00 ultra fajny
2565 Justyna Wójcik 1995 Bydgoszcz Almost Avengers 12:00 ultra fajny
2566 Piotr Radke 1991 Bydgoszcz Almost Avengers 12:00 ultra fajny
2567 Joanna Wilkowska 1989 Bydgoszcz Almost Avengers 12:00 ultra fajny
2568 Jarosław Przewoźniak 1988 Bydgoszcz Almost Avengers 12:00 ultra fajny
2569 Michał Przewoźniak 1996 Bydgoszcz Almost Avengers 12:00 ultra fajny
2570 Nina Kardach 1984 BYDGOSZCZ Ekipa Nikity 12:00 bardzo fajny
2571 Agata Borucka 1997 Bydgoszcz Ekipa Nikity 12:00 bardzo fajny
2572 Paulina Rutkiewicz 1989 Bydgoszcz Ekipa Nikity 12:00 bardzo fajny
2573 Katarzyna Rutkiewicz 1988 Bydgoszcz Ekipa Nikity 12:00 bardzo fajny
2574 Karolina Jaskuła 1985 Bydgoszcz Ekipa Nikity 12:00 bardzo fajny
2575 Krzysztof Grzeliński 1978 Prądki Dzikie dziki 12:00 ultra fajny
2576 Dariusz Szczerba 1978 Przyłęki Dzikie dziki 12:00 ultra fajny
2577 Marcin Grzeliński 1980 Tarkowo Dolne Dzikie Dziki 12:00 ultra fajny
2578 Emilia Szczerba 1981 Przyłęki Dzikie dziki 12:00 ultra fajny
2579 Monika Grzelińska 1984 Tarkowo Dolne Dzikie Dziki 12:00 ultra fajny
2580 Mariusz Nowak 1986 Przyłęki Dzikie Dziki 12:00 ultra fajny
2581 Sylwia Szurgot 1976 Tarkowo Dolne 39/3 Dzikie Dziki 12:00 ultra fajny
2582 Sylwia Wełnicka 1985 Ciele Dzikie Dziki 12:00 ultra fajny
2583 Tomasz Wełnicki 1981 Ciele Dzikie Dziki 12:00 ultra fajny
2584 Jarosław Szulc 1979 Przyłęki Dzikie dziki 12:00 ultra fajny
2585 Magdalena Szulc 1980 Przyłęki Dzikie dziki 12:00 ultra fajny
2586 ANNA WOŹNIAK 1971 MROCZA CROSS WOMEN 13:00 bardzo fajny
2587 MONIKA GŁYŻEWSKA 1994 MROCZA CROSS WOMEN 13:00 bardzo fajny
2588 JOANNA TRANOLICKA-JANECZKO 1986 MROCZA CROSS WOMEN 13:00 bardzo fajny
2589 IWONA ZIELIŃSKA 1991 MROCZA CROSS WOMEN 13:00 bardzo fajny
2590 Paulina Marciniak 1994 MROCZA Cross Women 13:00 bardzo fajny
2591 JOLANTA SAWIŃSKA 1963 MROCZA CROSS WOMEN 13:00 bardzo fajny
2592 MONIKA BŁASZCZYŃSKA 1988 MROCZA CROSS WOMEN 13:00 bardzo fajny
2593 MONIKA CZYŻAK 1990 MROCZA CROSS WOMEN 13:00 bardzo fajny
2594 Magdalena Wnuk-Gapa 1973 Mrocza CROSS WOMEN 13:00 bardzo fajny
2595 Krzysztof Stosik 1995 Wudzyn 13:00
2596 Iwona Żukowska 1992 Bydgoszcz 12:20
2597 Piotr Skalski 1973 Włocławek Drumet w Ruchu 9:40 bardzo fajny
2598 Małgorzata Skalska 1973 Włocławek Drumet w Ruchu 9:40 bardzo fajny
2599 Anna Bajmler 1975 Torun 12:20
2600 Zuzanna Szalbierz 1999 Bydgoszcz KS Pałac Bydgoszcz 13:40 bardzo fajny
2601 Żaneta Bieniek 1990 Świecie Zadyszka 12:20 ultra fajny
2602 Tomasz Łaszewski 1983 Świecie Zadyszka 12:20 ultra fajny
2603 Katarzyna Łaszewska 1981 Świecie Zadyszka 12:20 ultra fajny
2604 Adrian Demski 1994 Świecie Zadyszka 12:20 ultra fajny
2605 Rafał Szymkowiak 1989 Świecie Zadyszka 12:20 ultra fajny
2606 Bianka Pyżewska 1993 Świecie Zadyszka 12:20 ultra fajny
2607 Daria Pyżewska 1996 Świecie Zadyszka 12:20 ultra fajny
2608 Klaudia Dolny - Erward 1988 Dworzysko Zadyszka 12:20 ultra fajny
2609 Bartosz Erward 1988 Jeżewo Zadyszka 12:20 ultra fajny
2610 Michał Erward 1984 Jeżewo Zadyszka 12:20 ultra fajny
2611 Katarzyna Jońca 1995 Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
2612 Paweł Kasperowicz 1986 Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
2613 Sebastian Lubrant 1994 Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
2614 Angelika Białecka 1994 Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
2615 Marek Nichczyński 1992 Susz 12:20 ultra fajny
2616 Adam Sadecki 1900 Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
2617 Paweł Fijałkowski 1990 bydgoszcz 12:20 ultra fajny
2618 Maciej Jasionek 1988 Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
2619 Przemysław Kata 1988 Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
2620 Marcin Łusiak 1988 Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
2621 Magdalena Bochańska 1987 Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
2622 Łukasz Jochim 1989 Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
2623 Karolina Gołuńska 1992 Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
2624 Joanna Rapicka 1991 Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
2625 Artur Lipiec 1989 Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
2626 Marcin Gołuński 1990 Bydgoszcz 12:20 ultra fajny
2627 Mateusz Białobrzeski 1989 Warszawa Ławeczka 12:20 ultra fajny
2628 Roksana Nica 1995 Warszawa Ławeczka 12:20 ultra fajny
2629 Dariusz Żyluk 1977 Zagościniec Ławeczka 12:20 ultra fajny
2630 Marcin Aptacy 1988 Warszawa Ławeczka 12:20 ultra fajny
2631 Kasia Węcek 1981 Warszawa Ławeczka 12:20 ultra fajny
2632 Barbara Marusarz 1990 Zakopane Ławeczka 12:20 ultra fajny
2633 Wojciech Siekierko 1990 Kolonia Warszawska Ławeczka 12:20 ultra fajny
2634 Łukasz Kęsik 1997 Warszawa Ławeczka 12:20 ultra fajny
2635 Dominika Rakszewska 1992 Zakopane Ławeczka 12:20 ultra fajny
2636 Robert Cibor 1990 Warszawa Ławeczka 12:20 ultra fajny
2637 Radek Rawski 1992 MińskMazowiecki Ławeczka 12:20 ultra fajny
2638 Wojciech Wirkus 1988 Przechlewo Ławeczka 12:20 ultra fajny
2639 Marek Kamiński 1995 Bydgoszcz TypyGrube 14:00
2640 Anna Graczykowska 1986 Inowrocław Milusinscy 9:40
2641 Anita Kutyła-Dudkiewicz 1977 Szczecin 12:20
2642 KATARZYNA NAWROT 1980 MROCZA CROSS WOMEN 13:00 bardzo fajny
2643 Paulina Słysz Dec 1984 MROCZA CROSS WOMEN 13:00 bardzo fajny
2644 Rafał Koczwara 1982 Pruszcz MX Wudzyn 12:20
2645 Kasia Sadowska 1985 Pruszcz mXWudzyn 12:20
2646 Sandra Wiśniewska 1990 Bydgoszcz 12:20
2647 Lucyna Żurawska 1979 Bydgoszcz Krav Maga dla Kobiet 12:20
2648 Przemysław Hybner 1988 Bydgoszcz ELITE 13:00 bardzo fajny
2649 Tomasz Tomasz Piotrowski 1990 Bydgoszcz ELITE 13:00 bardzo fajny
2650 Magdalena Marciniak 1990 Nakło nad Notecią ELITE Bydgoszcz 13:00 bardzo fajny
2651 Anna First 1994 Osielsko ELITE Bydgoszcz 13:00 bardzo fajny
2652 Karolina Gruszecka 1990 Bydgoszcz ELITE Bydgoszcz 13:00 bardzo fajny
2653 Natalia Deja 1983 Osielsko ELITE Bydgoszcz 13:00 bardzo fajny
2654 Justyna Miszczyk 1981 Gniewkowo 12:20
2655 Paweł Mytlewski 1989 Kowalewo Pomorskie andromeda 13:00
2656 Anna Ozimek 1990 Kowalewo Pomorskie andromeda 13:00
2657 Jarosław Nowicki 1983 Kluczbork Andromeda 13:00
2658 Patryk Piecuch 1995 Bydgoszcz JP 14:00
2659 Emilia Cieślak 1978 Gogółkowo 30 13:20
2660 Mariola Sztrajt 1976 Żnin 13:20
2661 Joanna Brzykca-Myszkowska 1983 Żnin 13:20
2662 Maciej Sarnowski 1998 Chełmża 13:00 bardzo fajny
2663 Mateusz Dzielski 1994 CHEŁMŻA 13:00 bardzo fajny
2664 Marcin Kucharski 1989 Chełmża 13:00 bardzo fajny
2665 Adam Piotrowski 1985 Chełmża 13:00 bardzo fajny
2666 Wiktor Wierzbowski 1987 Toruń 13:00 bardzo fajny
2667 Robert Wiśniewski 1981 Bydgoszcz Mozartsteel 13:00 ultra fajny
2668 Jan Wrzesiński 1999 Bydgoszcz Mozartsteel 13:00 ultra fajny
2669 Juliusz Wrzesiński 1992 Bydgoszcz Mozartsteel 13:00 ultra fajny
2670 Wiesław Wiśniewski 1956 Bydgoszcz Mozartsteel 13:00 ultra fajny
2671 Małgorzata Kamińska 1978 Bydgoszcz Mozartsteel 13:00 ultra fajny
2672 Sławomir Grochowski 1962 Bydgoszcz Mozartsteel 13:00 ultra fajny
2673 Karolina Selke 1987 Bydgoszcz Mozartsteel 13:00 ultra fajny
2674 Kamila Galinska 1978 Bydgoszcz Mozartsteel 13:00 ultra fajny
2675 Paulina Furman 1988 Bydgoszcz Mozartsteel 13:00 ultra fajny
2676 Marek Kolanowski 1963 Bydgoszcz Mozartsteel 13:00 ultra fajny
2677 Sandra Szopińska 1997 Bydgoszcz Mozartsteel 13:00 ultra fajny
2678 RADOSŁAW MOJEK 1974 GRUPA DRUŻYNA WOJAKÓW 13:00 ultra fajny
2679 Beata BARSKA-MOJEK 1976 GRUPA DRUŻYNA WOJAKÓW 13:00 ultra fajny
2680 Natalia RACINIEWSKA 1987 GRUPA DRUŻYNA WOJAKÓW 13:00 ultra fajny
2681 Magdalena POLIŃSKA 1988 GRUDZIĄDZ DRUŻYNA WOJAKÓW 13:00 ultra fajny
2682 Magdalena SZYMCZYK 1993 GRUDZIĄDZ DRUŻYNA WOJAKÓW 13:00 ultra fajny
2683 Sylwia DZIUBIŃSKA-PRZYKAZA 1979 GRUDZIĄDZ DRUŻYNA WOJAKÓW 13:00 ultra fajny
2684 Kamil MOJEK 1987 MOKRE DRUŻYNA WOJAKÓW 13:00 ultra fajny
2685 Paulina MOJEK 1985 MOKRE DRUŻYNA WOJAKÓW 13:00 ultra fajny
2686 Kamil ZIELIŃSKI 1990 GRUDZIĄDZ DRUŻYNA WOJAKÓW 13:00 ultra fajny
2687 GRZEGORZ PĘK 1973 GRUPA DRUŻYNA WOJAKÓW 13:00 ultra fajny
2688 Piotr Bociek 1962 grudziądz DRUŻYNA WOJAKÓW 13:00 ultra fajny
2689 Maciej Dudziński 1986 Grudziądz DRUŻYNA WOJAKÓW 13:00 ultra fajny
2690 Anetta MIZURA-STENCEL 1975 STAROGARD GDAŃSKI DRUŻYNA WOJAKÓW 13:00 ultra fajny
2691 Łukasz LASKOWSKI 1985 GRUPA DRUŻYNA WOJAKÓW 13:00 ultra fajny
2692 Katarzyna Gentkowska 1990 Kowalewo Pomorskie 13:20
2693 Agnieszka Strama 1984 Kamień Krajeński Super Forma 13:20
2694 Paula SOJA 1997 Więcbork 13:00 bardzo fajny
2695 Remigiusz SOJA 1988 Więcbork 13:00 bardzo fajny
2696 Krzysztof Czaja 1976 Gdynia 13:00 bardzo fajny
2697 Natalia Soja-Kukieła 1987 Toruń 13:00 bardzo fajny
2698 Michał Kukieła 1987 Toruń 13:00 bardzo fajny
2699 Bartłomiej SOJA 1990 Więcbork 13:00 bardzo fajny
2700 Mariusz Lewandowski 1984 Toruń brak 15:20 bardzo fajny
2701 Karolina Lewandowska 1983 Toruń 15:20 bardzo fajny
2702 Dominika Szprengiel 1992 Toruń 15:20 bardzo fajny
2703 Weronika Szprengiel 1997 Toruń 15:20 bardzo fajny
2704 Magdalena Cichowicz 1983 Toruń 15:20 bardzo fajny
2705 Łukasz Kosiarski 1978 Toruń 15:20 bardzo fajny
2706 Joanna Cabaj 1990 Bydgoszcz 13:20
2707 Tomasz Polaczyk 1987 Bydgoszcz Strong Team 13:20 bardzo fajny
2708 Łukasz Kufel 1987 Bydgoszcz Strong Team 13:20 bardzo fajny
2709 Justyna Poznańska 1984 Stołężyn Strong Team 13:20 bardzo fajny
2710 Iga Rakowska 1987 Bydgoszcz Strong Team 13:20 bardzo fajny
2711 Monika Polaczyk 1986 Bydgoszcz Strong Team 13:20 bardzo fajny
2712 Artur Stręk 1993 Łysinin Strong Team 13:20 bardzo fajny
2713 Anna Cabaj 1993 Bydgoszcz 13:20
2714 Karol Światowy 1989 Ciele Juventus 13:20 ultra fajny
2715 Nicole Rosinke 1992 Ciele Juventus 13:20 ultra fajny
2716 Anna Heberlejn 1982 Wabrzezno 13:20 bardzo fajny
2717 tomasz osetek 1975 Wąbrzeźno 13:20 bardzo fajny
2718 arkadiusz heberlejn 1976 Wąbrzeźno 13:20 bardzo fajny
2719 lidia majewska 1984 Wąbrzeźno 13:20 bardzo fajny
2720 adrian majewski 1988 Wąbrzeźno 13:20 bardzo fajny
2721 monika osetek 1981 Wąbrzeźno 13:20 bardzo fajny
2722 Sławomir Piela 1991 Rynarzewo 13:20
2723 Stanisław Piela 1958 Rynarzewo 13:20
2724 Robert Milas 1975 Bydgoszcz 13:20
2725 Dawid Kamiński 1997 Bydgoszcz 14:00
2726 Wiktor Guryn 1983 Bydgoszcz Zielony Pelikan 14:20
2727 Paweł Drojecki 1996 Toruń Pędzące Słonie 9:20 bardzo fajny
2728 Katarzyna Kusz 1989 Bydgoszcz Biziel Team 13:20
2729 Damian Dębecki 1981 Bydgoszcz Biziel Team 13:20
2730 Joanna Smalcerz 1980 Bydgoszcz RosMedia Team 13:20 bardzo fajny
2731 Joanna Lewandowska 1975 Bydgoszcz RosMedia Team 13:20 bardzo fajny
2732 Darek Słowiński 1974 Łochowice RosMedia Team 13:20 bardzo fajny
2733 Jarosław Manelski 1978 Cierpice RosMedia Team 13:20 bardzo fajny
2734 Rafał Pyszka 1983 Bydgoszcz RosMedia Team 13:20 bardzo fajny
2735 Mateusz Malanowski 1996 Koronowo RosMedia Team 13:20 bardzo fajny
2736 Bartosz Rembisz 1992 Łabiszyn RosMedia Team 13:20 bardzo fajny
2737 Robert Lewandowski 1975 Bydgoszcz RosMedia Team 13:20 bardzo fajny
2738 Waldemar Rogalski 1975 Bydgoszcz RosMedia Team 13:20 bardzo fajny
2739 Jakub Sobieralski 1981 Janikowo wymiatacze 13:20
2740 Łukasz Rogalski 1978 Janikowo wymiatacze 13:20
2741 Nikodem Kochanowski 1987 Bydgoszcz IPER 13:20 ultra fajny
2742 Sebastian Pokorzyński 1992 Aleksandrów Kujawski IPER 13:20 ultra fajny
2743 Witold Jasiński 1987 Toruń IPER 13:20 ultra fajny
2744 Rafał Iwicki 1977 Toruń IPER 13:20 ultra fajny
2745 Krzysztof Tuszyński 1987 Toruń IPER 13:20 ultra fajny
2746 Olga Kowalska 1971 Toruń IPER 13:20 ultra fajny
2747 Robert Świgoński 1977 Toruń IPER 13:20 ultra fajny
2748 Anna Zegarska 1988 Bydgoszcz IPER 13:20 ultra fajny
2749 Bartosz Przymorski 1995 Toruń IPER 13:20 ultra fajny
2750 Edyta Marcinkowska 1990 Toruń IPER 13:20 ultra fajny
2751 Adam Marcinkowski 1981 Toruń IPER 13:20 ultra fajny
2752 Łukasz Marcinkowski 1989 Toruń IPER 13:20 ultra fajny
2753 Daria Marcinkowska 1989 Toruń IPER 13:20 ultra fajny
2754 Magdalena Domagalska 1989 Toruń IPER 13:20 ultra fajny
2755 Monika Złotnicka 1987 Bydgoszcz IPER 13:20 ultra fajny
2756 Marika Głowska-Wieczorek 1987 Żnin IPER 13:20 ultra fajny
2757 Aleksandra Kochanowska 1991 Bydgoszcz IPER 13:20 ultra fajny
2758 Sylwia Jurek 1977 Słębowo 13:20
2759 Aleksander Jurek 1976 Żnin 13:20
2760 Barbara Wenda 1994 Sępólno Krajeńskie 13:40
2761 Krystian Hubert Lurka 1995 Sępólno Krajeńskie 13:40
2762 Katarzyna Lica 1975 Sępólno Krajeńskie 13:40
2763 Martyna Ścibut 1986 Bydgoszcz Janusze i Grażyny 10:20 ultra fajny
2764 Bartosz Makos 1986 Bydgoszcz Tadbud Kantarowski 13:20
2765 Joanna Zaparuszewska 1978 Chojnice 13:20
2766 Łukasz Fandrejewski 1993 Wielki Komorsk 14:00
2767 Łukasz Sodolski 1989 Nowe 14:00
2768 Bartosz Sibilski 1982 Bydgoszcz BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
2769 Katarzyna Cieszyńska 1971 Bydgoszcz BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
2770 Anetta Knitter 1973 Bydgoszcz BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
2771 Karina Knitter 1981 Bydgoszcz BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
2772 Magdalena Binerowska 1973 Olsztyn BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
2773 Przemysław Jaroszewski 1977 Bydgoszcz BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
2774 Sławomir Fordon 1969 Bydgoszcz BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
2775 Krzysztof Kuzimski 1966 Bydgoszcz BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
2776 Rafał Szemryk 1997 Sępólno Krajeńskie BRAVE TEAM 12:00 ultra fajny
2777 Kamil Schalau 1984 Bydgoszcz ARG Team 14:00 bardzo fajny
2778 Daria Schalau 1985 Bydgoszcz ARG Team 14:00 bardzo fajny
2779 Dorota Świtalska 1977 Bydgoszcz ARG Team 14:00 bardzo fajny
2780 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz ARG Team 14:00 bardzo fajny
2781 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz ARG Team 14:00 bardzo fajny
2782 Anna Przydatek 1990 Niemcz ARG Team 14:00 bardzo fajny
2783 Łukasz Przydatek 1984 Nimecz ARG Team 14:00 bardzo fajny
2784 Robert Mroczek 1977 Osielsko ARG Team 14:00 bardzo fajny
2785 Piotr Skorutowski 1997 Bydgoszcz Sanmar 12:20 bardzo fajny
2786 Izabela Hermanowicz 1984 Łódź Wataha-łączy nas bieganie 13:20
2787 Małgorzata Walczak 1984 Wągrowiec 13:20 bardzo fajny
2788 Barbara Nowaczewska 1984 Wągrowiec 13:20 bardzo fajny
2789 Dawid Kromoliński 1983 Wągrowiec 13:20 bardzo fajny
2790 Robert Smykowski 1973 Wągrowiec 13:20 bardzo fajny
2791 Ireneusz Majchrzyk 1971 Margonin 13:20 bardzo fajny
2792 Angelika Bajorek 1990 Wielki Sosnowiec 13:00
2793 Ewelina Łaszkiewicz 1982 Prądocin 24 13:00 bardzo fajny
2794 Katarzyna Gryń-Maślij 1980 Czarnowo 13:00 bardzo fajny
2795 Anna Wojciechowska 1982 Pakość 13:00 bardzo fajny
2796 Elżbieta Wojciechowska 1983 Pakość 13:00 bardzo fajny
2797 Zofia Gemza 1986 Prądocin 14l 13:00 bardzo fajny
2798 Maciej Misz 1986 Toruń Byle Dobiec 13:40 ultra fajny
2799 Borys Misz 1980 Toruń Byle Dobiec 13:40 ultra fajny
2800 Janina Zawadzka 1991 Toruń Byle Dobiec 13:40 ultra fajny
2801 Magdalena Sabik - Irla 1982 Toruń Byle Dobiec 13:40 ultra fajny
2802 Magdalena Maruszak 1986 Toruń Byle Dobiec 13:40 ultra fajny
2803 Aneta Końpa 1989 Toruń Byle Dobiec 13:40 ultra fajny
2804 Jolanta Butkiewicz 1985 Toruń Byle Dobiec 13:40 ultra fajny
2805 Artur Butkiewicz 1983 Toruń Byle Dobiec 13:40 ultra fajny
2806 Sławomir Słupski 1982 Toruń Byle Dobiec 13:40 ultra fajny
2807 Agata Słupska 1989 Złotów Byle Dobiec 13:40 ultra fajny
2808 Łukasz Belzyt 1988 Toruń Byle Dobiec 13:40 ultra fajny
2809 Justyna Misterkiewicz-Hamowska 1980 Mrocza CROSS WOMEN 13:00 bardzo fajny
2810 Lucyna Grabowska 1967 Mrocza CROSS WOMEN 13:00 bardzo fajny
2811 Wojciech Ścibak 1984 Bydgoszcz Ścibaczki 13:40
2812 Agnieszka Ścibak 1983 Bydgoszcz Ścibaczki 13:40
2813 Agnieszka Zawadzka 1985 Szubin Laureola Fitness 13:40 bardzo fajny
2814 Daria Kalemba 1992 Zamość Laureola Fitness 13:40 bardzo fajny
2815 Jacek Turowski 1978 Poznań Laureola Fitness 13:40 bardzo fajny
2816 Marcin Leśniarek 1991 Zamość Laureola Fitness 13:40 bardzo fajny
2817 Justyna Horyd 1978 Bydgoszcz Sport Factory 13:40 bardzo fajny
2818 Dominika Igielska 1992 Bydgoszcz 13:40
2819 Tomasz Dragon 1988 Nowa Wieś Wielka Strażacy 13:40 bardzo fajny
2820 Angelika Dragon 1988 Nowa Wieś Wielka Strażacy 13:40 bardzo fajny
2821 Kamil Dragon 1993 Nowa Wieś Wielka Strażacy 13:40 bardzo fajny
2822 Kamil Nitka 1997 Nowa Wieś Wielka Strażacy 13:40 bardzo fajny
2823 Maciej Kokoszko 1985 Nowa Wieś Wielka Strażacy 13:40 bardzo fajny
2824 Wioleta Piękoś 1992 Nowa Wieś Wielka Strażacy 13:40 bardzo fajny
2825 Barbara Suwalska 1985 Tuchola Jumping Frog Tuchola 11:40 bardzo fajny
2826 Barbara Mroczek 1986 Bydgoszcz Desperados 13:40
2827 Izabela HAMERNIK 1986 Bydgoszcz Desperados 13:40
2828 Artur Bełkowski 1990 Bydgoszcz Desperados 13:40
2829 Przemysław Winklarz 1988 Pruszcz BSB 10:40 ultra fajny
2830 Wojciech Ziółkowski 1987 Bydgoszcz Stulejarze 14:40
2831 Mateusz Spychał 1984 Bydgoszcz Stulejarze 13:40
2832 Łukasz Iskrzak 1984 Zławieś Wielka 12:00
2833 Lucie Poquerus 1994 Azy sur marne 11h20
2834 Flora Brunet 1995 Les guillardieres 11h20
2835 Sebastian Baran 1978 Nakło nad Notecią Cierpliwi 14:00 ultra fajny
2836 Rafał Kaczmarek 1998 Nakło nad Notecią Cierpliwi 14:00 ultra fajny
2837 Patryk Kaczmarek 1994 Nakło nad Notecią Cierpliwi 14:00 ultra fajny
2838 Rafał Baran 1979 Inowrocław Cierpliwi 14:00 ultra fajny
2839 Mateusz Lunitz 1987 Nakło nad Notecią Cierpliwi 14:00 ultra fajny
2840 Dominik Tomczyński 2000 Nakło nad Notecią Cierpliwi 14:00 ultra fajny
2841 Agnieszka Wojtera 1980 Nakło nad Notecią Cierpliwi 14:00 ultra fajny
2842 Krzysztof Mazurek 1979 Nakło nad Notecią Cierpliwi 14:00 ultra fajny
2843 Jacek Filipiak 1979 Nakło nad Notecią Cierpliwi 14:00 ultra fajny
2844 Marcin Hebisz 1980 Inowrocław Cierpliwi 14:00 ultra fajny
2845 Anna Baran 1980 Ślesin Cierpliwi 14:00
2846 Dagmara Gałecka 1982 Płock 13:20
2847 Kinga Gałecka 1984 Lubodzież 13:20
2848 Tomasz Ziółkowski 1986 Lubodzież 13:20
2849 Szymon Staszak 1985 bydgoszcz 13:40 bardzo fajny
2850 Agnieszka Lewandowska 1982 bydgoszcz 13:40 bardzo fajny
2851 Anna Gabryszak-Bartel 1979 bydgoszcz 13:40 bardzo fajny
2852 Marcin Znajmiecki 1991 bydgoszcz 13:40 bardzo fajny
2853 Michał Kwiatkowski 1984 bydgoszcz 13:40 bardzo fajny
2854 Arsen Babachanian 1983 dziemionna 13:40 bardzo fajny
2855 Tomasz Lewandowski 1982 bydgoszcz 13:40 bardzo fajny
2856 Aleksander Burkwicz 1992 Bydgoszcz 13:40
2857 Krystian Ziętarski 1986 Elgiszewo 13:40
2858 Emilia Piotrowska 1984 Golub-Dobrzyń 13:40
2859 Małgorzata Agata Lewandowska 1992 Golub-Dobrzyń 13:40
2860 Agnieszka Urbańska 1979 Bydgoszcz Królowe bagien i cztery ogry 13:40 ultra fajny
2861 Paulina Nowakowska 1999 Bydgoszcz Królowe bagien i cztery ogry 13:40 ultra fajny
2862 Klaudia Urbańska 1999 Bydgoszcz Królowe bagien i cztery ogry 13:40 ultra fajny
2863 Sandra Koźmińska 1999 Solec Kujawski Królowe bagien i cztery ogry 13:40 ultra fajny
2864 Katarzyna Nowakowska 1974 Bydgoszcz Królowe bagien i cztery ogry 13:40 ultra fajny
2865 Radosław Koźmiński 1978 Solec Kujawski Królowe bagien i cztery ogry 13:40 ultra fajny
2866 Krzysztof Nowakowski 1987 Solec Kujawski Królowe bagien i cztery ogry 13:40 ultra fajny
2867 Sebastian Nowakowski 1990 Solec Kujawski Królowe bagien i cztery ogry 13:40 ultra fajny
2868 Maciej Szczepański 1980 Solec Kujawski Królowe bagien i cztery ogry 13:40 ultra fajny
2869 Alina Frydrych 1985 Koronowo Królowe bagien i cztery ogry 13:40 ultra fajny
2870 Agnieszka Kuich 1972 Bydgoszcz Królowe bagien i cztery ogry 13:40 ultra fajny
2871 Agnieszka Paprocka 1980 Bydgoszcz Królowe bagien i cztery ogry 13:40 ultra fajny
2872 Monika Płomińska 1986 Bydgoszcz Królowe bagien i cztery ogry 13:40 ultra fajny
2873 Agnieszka Starzyńska 1985 Bydgoszcz Królowe bagien i cztery ogry 13:40 ultra fajny
2874 Bartłomiej Żurawski 1992 Jaksice 13:40
2875 Wioleta Safian 1988 Żnin Szalona Piątka 14:00 bardzo fajny
2876 Eryk Safian 1986 Żnin Szalona Piątka 14:00 bardzo fajny
2877 Łukasz Sawiński 1991 Studzienki Szalona Piątka 14:00 bardzo fajny
2878 Tomasz Pałaszewski 1991 Złotniki Kujawskie Szalona Piątka 14:00 bardzo fajny
2879 Patryk Safian 1989 Bydgoszcz Szalona Piątka 14:00 bardzo fajny
2880 Maciej Zwierzykowski 1991 Bydgoszcz 13:40
2881 Arkadiusz Andrykowski 1996 Świecie 13:40
2882 Milena Bruniewska 1999 Świecie 13:40
2883 Monika Anna Lutkowska 1997 Bydgoszcz fizjomusi 14:00 ultra fajny
2884 Julia Wiese 1997 Bydgoszcz fizjomusi 14:00 ultra fajny
2885 Kaja Iskierka 1994 Tarnowskie Góry fizjomusi 14:00 ultra fajny
2886 Szymon Wypych 1998 Szubin fizjomusi 14:00 ultra fajny
2887 Jakub Kozłowski 1998 Brodnica fizjomusi 14:00 ultra fajny
2888 Zbigniew Szrejder 1988 Tryszczyn fizjomusi 14:00 ultra fajny
2889 Marta Kuczyńska 1998 Płock fizjomusi 14:00 ultra fajny
2890 piotr misiaszek 1987 unisław wczorajsi 13:40 bardzo fajny
2891 Łukasz Misiaszek 1988 Unisław wczorajsi 13:40 bardzo fajny
2892 Dorota Niesyty 1990 Chełmno wczorajsi 13:40 bardzo fajny
2893 Mateusz Żyta 1993 Unisław wczorajsi 13:40 bardzo fajny
2894 Sonia Zawada 2000 Unisław wczorajsi 13:40 bardzo fajny
2895 Karolia Głowacka 1995 Unisław wczorajsi 13:40 bardzo fajny
2896 Szymon Żurawski 1987 Chełmno wczorajsi 13:40 bardzo fajny
2897 Emilia Czyżykowska 1997 Toruń wczorajsi 13:40 bardzo fajny
2898 Michał Janusz 1991 Gołoty wczorajsi 13:40 bardzo fajny
2899 Agata Klinkosz 1998 Bydgoszcz fizjomusi 14:00 ultra fajny
2900 Gabriela Leszczyńska 1998 Niemcz fizjomusi 14:00 ultra fajny
2901 Michał Rożek 1995 Bydgoszcz fizjomusi 14:00 ultra fajny
2902 Karol Klinger 1996 Bydgoszcz fizjomusi 14:00 ultra fajny
2903 Marcin Szynkowski 1996 Bydgoszcz fizjomusi 14:00 ultra fajny
2904 Nicole Nowak 1997 Koronowo fizjomusi 14:00 ultra fajny
2905 Oliwia Ziółkowska 1997 Przyłęki fizjomusi 14:00 ultra fajny
2906 Aleksandra Olczak 1984 Toruń 14:00
2907 Łukasz Olczak 1982 Toruń 14:00
2908 Oliwia Ciszewska 1991 bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
2909 Daria Ciszewska 1991 bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
2910 Karolina Nowakowska 1990 bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
2911 Monika Pietrzak 1986 Bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
2912 patryk przybysz 1990 żołędowo 14:00 bardzo fajny
2913 Justyna Swakowska 1976 Kamień Krajeński Super Forma 14:00
2914 Renata Dytrych 1987 Bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
2915 Malwina Bątor 1996 Bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
2916 Justyna Traczyk 1983 Bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
2917 Zuzanna Kowalczyk 1985 Bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
2918 Sandra Zakrzewska 1996 Bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
2919 Marta Roman 1997 Bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
2920 Lidia Krauze 1997 Bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
2921 Jacek Straszewski 1979 Inowrocław Chłopacy z pociągiem 12:40 bardzo fajny
2922 Damian Dziwisz 1988 Inowrocław Chłopacy z pociągiem 12:40 bardzo fajny
2923 Mikołaj Perkowski 1988 Inowrocław Chłopacy z pociągiem 12:40 bardzo fajny
2924 Rafał Rogoziński 1984 Inowrocław Chłopacy z pociągiem 12:40 bardzo fajny
2925 Marcin Mocek 1985 Inowrocław Chłopacy z pociągiem 12:40 bardzo fajny
2926 Marcin Cybula 1975 Inowrocław Chłopacy z pociągiem 12:40 bardzo fajny
2927 Rafał Seredyński 1985 Bydgoszcz Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2928 Robert Grabowski 1973 Bydgoszcz Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2929 Miłosz Kalaczyński 1997 Bydgoszcz Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2930 Kamila Rodzik 1991 Bydgoszcz Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2931 Michał Szlachta 1984 Bydgoszcz Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2932 Jacek Rodzik 1969 Białe Błota Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2933 Łukasz Sobczak 1994 Szczecinek Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2934 Marcin Kłosowski 1982 Bydgoszcz Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2935 Sara Kapuścińska 1997 Bydgoszcz Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2936 Paulina Idkowiak 1992 Bydgoszcz Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2937 Paweł Osial 1996 Bydgoszcz Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2938 Ariel Nowak 1990 Bydgoszcz Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2939 Maciej Lewandowski 1994 Bydgoszcz Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2940 Agnieszka Mieczkowska 1999 Bydgoszcz Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2941 Radek Zudzin 1996 Bydgoszcz Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2942 Grzegorz Pikulski 1968 Osielsko Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2943 Marek Jarosz 1982 Bydgoszcz Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2944 Marek Saniewski 1973 Bydgoszcz Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2945 Łukasz Lissowski 1995 Osówiec Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2946 Aleksandra Duleba 1991 Bydgoszcz Janusz Pomusz 14:20 ultra fajny
2947 Wojciech Młodzikowski 1990 Chelmno CCH TEAM 11:20 bardzo fajny
2948 Dariusz Młodzikowski 1985 Chelmno CCH TEAM 11:20 bardzo fajny
2949 Joanna Młodzikowska 1993 Chelmno CCH TEAM 11:20 bardzo fajny
2950 Paweł Pałaszewski 1990 Chelmno CCH TEAM 11:20 bardzo fajny
2951 Dorota Palaszewska 1990 Chelmno CCH TEAM 11:20 bardzo fajny
2952 Joanna Piechota-Flinik 1978 Bydgoszcz MISZCZE 14:00 bardzo fajny
2953 Monika Rolla 1976 Osielsko MISZCZE 14:00 bardzo fajny
2954 Agnieszka Suchodolska 1976 Żołędowo MISZCZE 14:00 bardzo fajny
2955 Joanna Madej 1984 Bydgoszcz MISZCZE 14:00 bardzo fajny
2956 Andrzej Flinik 1976 Bydgoszcz MISZCZE 14:00 bardzo fajny
2957 Anna Czywczyńska 1978 Bydgoszcz MISZCZE 14:00 bardzo fajny
2958 Tomasz Rolla 1972 Osielsko MISZCZE 14:00 bardzo fajny
2959 Zdzisław Szmyrgała 1965 Bydgoszcz MISZCZE 14:00 bardzo fajny
2960 Jacek Graczyk 1995 Osielsko Masoneria i Jacek 14:20
2961 Dominik Doberski 1996 Osielsko Masoneria i Jacek 14:20
2962 Wiktor Czajkowski 1996 Poznań Masoneria i Jacek 14:20
2963 Dawid Le Hai 1996 Osielsko Masoneria i Jacek 14:20
2964 MICHAŁ NOWACKI 1994 CEKCYN NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2965 MONIKA PAJĄKOWSKA 1987 IWIEC NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2966 Mateusz Moch 1994 Ryńsk NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2967 Ewelina Złotowska 1995 Pruszcz NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2968 Michał Słomski 1994 Koronowo NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2969 Mateusz Ratkowski 1996 Świekatowo NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2970 Paweł Pulikowski 1970 Tuchola NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2971 Jakub Rusoń 1995 Jasiewo 6 NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2972 Oliwia Rusoń 1994 Jasiewo 6 NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2973 Wojciech Szczawiński 1995 Szynwałd 6 NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2974 Kinga Grzelchowska 1989 Osiek NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2975 Marta Dąbrowska 1989 Brodnica NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2976 Monika Dąbrowska 1992 Koronowo NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2977 Monika Noskau 1993 Trzebień 38 NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2978 Piotr Suszyński 1982 Tuchola NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2979 Agnieszka Rybczyńska 1995 Bysław NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2980 Damian Adamczyk 1996 Rościszewo NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2981 Mateusz Runka 1994 Koronowo NIEprofesjonalni TEAM 12:20 ultra fajny
2982 Jarosław Sadkowski 1986 Bydgoszcz Mapety 11:20 ultra fajny
2983 Alina Bilska 1988 Bydgoszcz Mapety 11:20 ultra fajny
2984 Marcin Bilski 1986 Bydgoszcz Mapety 11:20 ultra fajny
2985 Marta Mrówczyńska 1989 Bydgoszcz Mapety 11:20 ultra fajny
2986 Paula Mrówczyńska 1993 Bydgoszcz Mapety 11:20 ultra fajny
2987 Ola Rogowska 1990 Bydgoszcz Mapety 11:20 ultra fajny
2988 Paweł Krajewski 1988 Bydgoszcz Mapety 11:20 ultra fajny
2989 Mateusz Zaboklicki 1989 Bydgoszcz Mapety 11:20 ultra fajny
2990 Paweł Ruciński 1982 Bydgoszcz Mapety 11:20 ultra fajny
2991 Danuta Zimna 1973 Bydgoszcz Ludziska Wspierajcie Schroniska! 11:20 ultra fajny
2992 Maciej Lewandowski 1973 Bydgoszcz Ludziska Wspierajcie Schroniska! 11:20 ultra fajny
2993 patrycja winiecka 1980 Żnin fitjump Żnin 14:20
2994 marlena grządziela 1977 Żnin fitjump Żnin 14:20
2995 Weronika Nowicka 1999 Koronowo Piękni i bestie 10:00 ultra fajny
2996 Dawid Szczukowski 1999 Świekatowo Piękni i bestie 10:00 ultra fajny
2997 Klaudyna Kubińska 1999 Bydgoszcz Piękni i bestie 10:00 ultra fajny
2998 Mateusz Mathea 1999 Bydgoszcz Piękni i bestie 10:00 ultra fajny
2999 Paweł Russ 1991 Koronowo Piękni i bestie 10:00 ultra fajny
3000 Łukasz Russ 1989 Koronowo Piękni i bestie 10:00 ultra fajny
3001 Mateusz Minder 1999 Bydgoszcz Piękni i bestie 10:00 ultra fajny
3002 Marcelina Gniazdowska 1999 Białe Błota Piękni i bestie 10:00 ultra fajny
3003 Łukasz Szynderłacki 1999 Świekatowo Piękni i bestie 10:00 ultra fajny
3004 Wiktoria Baumgart 1999 Świekatowo Piękni i bestie 10:00 ultra fajny
3005 Kacper Zadrużyński 1997 Koronowo 10:00 ultra fajny
3006 Dorian Affeld 1999 Bydgoszcz Piękni i bestie 10:00 ultra fajny
3007 Jakub Krzemkowski 1996 Parlin Janusze i Grażyny 10:20 ultra fajny
3008 Paweł Giełdon 1980 Bydgoszcz Janusze i Grażyny 10:20 ultra fajny
3009 Katarzyna Giełdon 1980 bydgoszcz Janusze i Grażyny 10:20 ultra fajny
3010 Laura Daniel 1996 Grudziadz 14:20
3011 Wojciech Walter 1995 Grudziadz 14:20
3012 Krzysztof Drużyński 1970 Toruń Kopel Runing team 14:20 ultra fajny
3013 Grzegorz Chudzik 1982 Toruń Kopel Running Team 14:20 ultra fajny
3014 Anna Kołodziejska 1990 Toruń Kopel Running Team 14:20 ultra fajny
3015 Daniel Zieliński 1991 Toruń Kopel Running Team 14:20 ultra fajny
3016 Maciej Cywiński 1973 Toruń Kopel Running Team 14:20 ultra fajny
3017 Mateusz Boruch 1990 Toruń Kopel Running Team 14:20 ultra fajny
3018 Robertt Marcinek 1976 Toruń Kopel Running Team 14:20 ultra fajny
3019 Jarosław Kowalczyk 1970 Toruń Kopel Running Team 14:20 ultra fajny
3020 Paweł Srokowski 1993 Toruń Kopel Runing Team 14:20 ultra fajny
3021 Agata Srokowska 1990 Toruń Kopel Runing Team 14:20 ultra fajny
3022 Michał Pawelski 1985 Bydgoszcz Calisthenics Academy 14:20
3023 Dominika Nowak 1985 Bydgoszcz Calisthenics Academy 14:20
3024 Tomasz Nehring 1971 Chełmno 14:20
3025 Magdalena Koszek 1980 Żnin fitjump Żnin 14:20
3026 Alina Koszek 1973 Żnin fitjump Żnin 14:20
3027 Paweł Piątkowski 1995 Chełmno CCH TEAM 11:20 bardzo fajny
3028 Miłosz Świć 1988 Łódź Dzik Komando 12:40 bardzo fajny
3029 Agata Tamborska 1988 Łódź Dzik Komando 12:40 bardzo fajny
3030 Michał Bieńkowski 1981 Łódź Dzik Komando 12:40 bardzo fajny
3031 Aleksandra Kieler 1993 Łódź Dzik Komando 12:40 bardzo fajny
3032 Błażej Skowroński 1989 Koluszki DZIK KOMANDO 12:40 bardzo fajny
3033 Olaf Woźniak 1990 Zakopane Dzik Komando 12:40 ultra fajny
3034 Dorota Grzelińska 1991 Łódź Dzik Komando 12:40 bardzo fajny
3035 Martyna Makowska 1997 Łódź Dzik Komando 12:40 bardzo fajny
3036 Michal Pieczewski 1991 Łódź Dzik Komando 12:40 bardzo fajny
3037 Dawid Możejko 1988 Łódź Dzik Komando 12:40 bardzo fajny
3038 BARTOSZ Bogdański 1985 Dziektarzew dzik komando 12:40 bardzo fajny
3039 Michał Sępkowski 1992 Łódź Dzik Komando 12:40 bardzo fajny
3040 Justyna Balczewska 1985 Włocławek Dzik Komando 12:40 bardzo fajny
3041 Jerzy Ilczyszyn 1981 Konstantynów Łódzki Dzik Komando 12:40 bardzo fajny
3042 Edyta Bartela 1987 Łódź Dzik Komando 12:40 bardzo fajny
3044 Justyna Kołecka 1987 Chełmno 14:20
3045 Barbara Nehring 1975 Chełmno 14:20
3046 Marcin Adamczyk 1994 Inowrocław Chłopacy z pociągiem 12:40 bardzo fajny
3047 Piotr Iskrzak 1992 Zławieś Wielka 12:00
3048 Kamil Bielawski 1993 Inowrocław OFO 11:00 ultra fajny
3049 Mariusz Fordon 1980 Inowrocław OFO 11:00 ultra fajny
3050 Anna Wieczorek 1982 Barcin OFO 11:00 ultra fajny
3051 Patryk Wróbel 1994 Kruszwica OFO 11:00 ultra fajny
3052 Elwira Niewolak-Kwaśniewska 1978 Barcin OFO 11:00 ultra fajny
3053 Paulina Pietruszewska 1983 Piechcin OFO 11:00 ultra fajny
3054 Natalia Kozłowska 1995 Inowrocław OFO 11:00 ultra fajny
3055 Tomasz Fojucik 1984 Bydgoszcz OFO 11:00 ultra fajny
3056 Robert Seges 1974 Żołędowo 9:40
3057 Bartłomiej Dybka 1999 Kowalewo Pomorskie 14:00
3058 Rafał Fierek 1977 Gródek Wyrywni 14:00 bardzo fajny
3059 Agnieszka Bulge 1980 Bochlin Wyrywni 14:00 bardzo fajny
3060 Tomasz Bulge 1980 Bochlin Wyrywni 14:00 bardzo fajny
3061 Izabela Szmelter 1987 Warlubie 14:00 bardzo fajny
3062 Krzysztof Reniewski 1976 Świecie Wyrywni 14:00 bardzo fajny
3063 Grzegorz Puchalski 1970 Świecie Wyrywni 14:00 bardzo fajny
3064 Daria Czapla 1987 Toruń DzikaBro 15:00 bardzo fajny
3065 Jacek Pankowski 1986 Brodnica DzikaBro 15:00 bardzo fajny
3066 Marek Pankowski 1986 Brodnica DzikaBro 15:00 bardzo fajny
3067 Arek Pankowski 1979 Brodnica DzikaBro 15:00 bardzo fajny
3068 Jakub Pankowski 1994 Brodnica DzikaBro 15:00 bardzo fajny
3069 Paweł Czapla 1986 Toruń DzikaBro 15:00 bardzo fajny
3070 Jakub Grzybowski 1986 Brodnica DzikaBro 15:00 bardzo fajny
3071 Jan Bitner 1990 Bydgoszcz 14:20
3072 Izabela Moszczynska 1992 Bydgoszcz Trifecta 11:00 ultra fajny
3073 Anna Frybezowska 1990 Bydgoszcz Wariaciki 11:40 ultra fajny
3074 Justyna Janowska 1984 Bydgoszcz Wariaciki 11:40 ultra fajny
3075 Łukasz Janowski 1983 Bydgoszcz Wariaciki 11:40 ultra fajny
3076 Krzysztof Banaszak 1988 Bydgoszcz Wariaciki 11:40 ultra fajny
3077 Paulina Brunka 1993 Chojnice Wariaciki 11:40 ultra fajny
3078 Agnieszka Banaszak 1991 Bydgoszcz Wariaciki 11:40 ultra fajny
3079 Piotr Janowski 1992 Bydgoszcz Wariaciki 11:40 ultra fajny
3080 Kinga Otrębowska 1999 Bydgoszcz Wariaciki 11:40 ultra fajny
3081 Natalia Rachubińska 1988 Szubin Chętnie pomogę :) 11:40 ultra fajny
3082 Domenico Marchese 1975 Wrocław Chętnie pomogę :) 11:40 ultra fajny
3083 Maciej Maciejewski 1975 Bydgoszcz Chętnie pomogę :) 11:40 ultra fajny
3084 Artur Kukowski 1982 Żurczyn Chętnie pomogę :) 11:40 ultra fajny
3085 Katarzyna Kruszka 1985 Bydgoszcz Chętnie pomogę :) 11:40 ultra fajny
3086 Wojciech Kwiatkowski 1982 Bydgoszcz Chetnie pomogę :) 11:40 ultra fajny
3087 Magdalena Kwiatkowska 1983 Bydgoszcz Chętnie pomogę :) 11:40 ultra fajny
3088 Katarzyna Siegert 1984 Bydgoszcz MISZCZE 14:20
3089 Sławomir Mórawski 1965 Toruń 14:20
3090 Mirka Budziak 1975 Sicienko 14:20
3091 Richard Herweynen 1988 Torun Please Help Me 14:40 bardzo fajny
3092 Aleksandra Szymkowiak 1993 Torun Please Help Me 14:40 bardzo fajny
3093 Marek Latecki 1981 Torun Please Help Me 14:40 bardzo fajny
3094 Agnieszka Kaniewska 1984 Torun Please Help Me 14:40 bardzo fajny
3095 Karolina Kluth 1981 Torun Please Help Me 14:40 bardzo fajny
3096 Michał Sybila 1985 Bydgoszcz Venezuela team 14:40 bardzo fajny
3097 Michał Borowiec 1984 Brzoza Venezuela team 14:40 bardzo fajny
3098 Artur Sybila 1984 Sienno Venezuela team 14:40 bardzo fajny
3099 Michał Hoffmann 1979 Sienno Venezuela team 14:40 bardzo fajny
3100 Joanna Hoffmann 1981 Sienno Venezuela team 14:40 bardzo fajny
3101 Błażej Szymczak 1984 Sienno Venezuela team 14:40 bardzo fajny
3102 Magdalena Kalinowska-Laputin 1980 Przyłęki Bella line 14:40
3103 Mateusz Kraska 1997 Bydgoszcz Łęg 14:20
3104 Paweł Kraska 1987 Lisewo Łęg 14:20
3105 Emil Nowak 1990 Chełmno Łęg 14:20
3106 Marek Jaroch 1988 Chełmno Łęg 14:20
3107 Bartosz Woźnicki 1997 Toruń 14:20
3108 Magdalena Kowalikowska 1988 Tuchola Jumping Frog Tuchola 14:20 bardzo fajny
3109 PAULINA ZIELINSKA 1989 TUCHOLA BOROWIAKI 14:20 bardzo fajny
3110 MAGDALENA JUNAK 1991 DRAWNO BOROWIAKI 14:20 bardzo fajny
3111 DOROTA ZIELINSKA 1990 TUCHOLA BOROWIAKI 14:20 bardzo fajny
3112 ŁUKASZ GLAZA 1983 TUCHOLA BOROWIAKI 14:20 bardzo fajny
3113 Ana Dolata 1985 Czapury mudRunners 14:20
3114 Małgorzata Fluder 1978 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3115 Monika Romanowska 1985 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3116 Justyna Grużewska 1981 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3117 Michał Jachimowski 1983 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3118 Bartłomiej Owczarek 1990 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3119 Paweł Leszyk 1990 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3120 Zbigniew Szabłowski 1974 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3121 Marcin Korpal 1985 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3122 Marcin Porażka 1977 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3123 Przemysław Kołaczyński 1983 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3124 Maciej Durlak 1995 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3125 Dominik Bryl 1987 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3126 Łukasz Falgowski 1981 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3127 Marcin Mizera 1980 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3128 Waldemar Deja 1982 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3129 Jarosław Grużewski 1981 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3130 Jarosław Sala 1968 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3131 Łukasz Łuczyszczyn 1994 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3132 Hubert Marszan 1998 Bydgoszcz ROHLIG SUUS 12:40 ultra fajny
3133 Tomasz Hoppe 1995 Niemcz ELITE Bydgoszcz 14:20
Top