Challenge Poznań 2017 - Triathlon Poznań - Dystans 1/8 - Lista startowa

Bib First name Last name Year of birth City Team
1 Norbert Baranowski 1999 Pobiedziska GTT Diament Gniezno
2 Sandra Sowa 1999 Wiry Vegerunners
3 Mateusz Werner 1999 Bogucin
4 Mateusz Czublun 1999 Wólka Kozodawska Neon Team
5 Przemek Latos 1999 KONIN
6 Jan Śliwiński 1999 Gruszczyn
7 Szymon Fajok 1999 Oborniki
8 Nicole Kośla 1998 Oborniki
9 Miłosz Pawlak 1998 Borek Solo Team
10 Mikołaj Wiśniewski 1998 Brzoza Rowerowa Brzoza / Brzoza Biega
11 Zuza Kaczmarek 1998 Swarzędz BEAGLE TRIATHLON TEAM
12 Aleksandra Słowińska 1998 Swarzędz
13 Justyna Walkowiak 1997 Borowo-Młyn
14 Tymoteusz Staniszewski 1997 Warszawa
15 Kamil Halat 1997 Bierutów
16 Maciej Durski 1997 Poznań
17 Bartłomiej Kubiak 1996 Pudliszki
18 Karolina Dudkowiak 1996 Drzonków Kancelaria Adwokacka Dudkowiak
19 Dominik Filipiak 1995 Łęczyca
20 Aleksander Sęczkowski 1995 Koziegłowy UKS CITYZEN_/BE3
21 Mateusz Banaszak 1995 Poznań
22 Agata Zając 1995 Poznań LOOKSFERA/M-TRONIC
23 Maciej Chojnacki 1995 Poznań
24 Marcin Milian 1995 Bytnica Gmina Bytnica
26 Hubert Koziński 1995 Poznań
27 Hubert Kaźmierski 1994 Września
28 Beata Szturemska 1994 Poznań
29 Mikołaj Juszczak 1994 Września
30 Grzegorz Pomian 1994 Poznań
31 Martyna Ostańska 1994 Gruszczyn #albogruboalbogrubo
32 Patryk Dudek 1994 Turek
33 Kacper Klimacki 1994 Mieleszyn GTT DIAMENT
34 Maciej Śliwiński 1993 Dobrzyca
35 PAULINA BARTKOWIAK 1993 Żmigród KB SUKCES ŻMIGRÓD
36 Jakub Goliniewski 1993 Czestochowa Kolarski.eu Team
37 Szymon Pluskota 1993 Poznań
38 Monika Żurek 1993 Rawicz
39 Adam Wysoczański 1993 Wołów
40 Katarzyna Lauba 1993 Poznań
41 Aleksandra Kabat 1993 Głuszyca Karabon!
42 Magdalena Wiśniewska 1993 Komorniki Kuźnia Triathlonu
43 Katarzyna Przybylska 1993 Poznań Remplus
44 Krzysztof Karabon 1993 Wrocław Karabon!
45 Jakub Ogrodniczak 1992 Goleniów
46 Aleksander Wostal 1992 Szprotawa
47 Remigiusz Prussak 1992 Mogilno Usługi Ratownicze Jerzy Prussak
48 Hubert Klimacki 1992 Mieleszyn GTT DIAMENT GNIEZNO
49 Marcin Waliszka 1992 Swarzędz
50 Krzysztof Schoen 1992 Poznań
51 Rafał Sulikowski 1992 Miroszowice
52 Paulina Dudzińska 1992 Poznań
53 Piotr Brzozowski 1992 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
54 MAŁGORZATA KRAWCZYK 1992 ZIELONA GÓRA AM#15 Triathlon Team
55 Mateusz Krzyżagórski 1992 Poznań
56 Anna Szarańska 1991 Żerków RockRun Jarocin
57 Sandra Konopacka 1991 Otwock
58 Oskar Kaźmierczak 1991 Jarocin RockRun Jarocin
59 Katarzyna Janas 1991 Ślesin
60 Joanna Maciejewska 1991 Poznań
61 Marta Oleksik 1991 Opoczno
62 Michał Maryniak 1991 Poznań
63 Adam Durski 1991 Poznań
64 Damian Wnuk 1991 Kołobrzeg
65 Paweł Skalski 1991 Poznań
66 Piotr Malinowski 1991 Piła
67 Bartosz Podsiadły 1990 Dragacz
68 Tomasz Wasilewicz 1990 Plewiska
69 Barbara Lewandowicz 1990 Poznań e-zyj zdrowo
70 Aleksandra Zalewska 1990 Poznań Baywatch
71 Barbara Dudzińska 1990 Poznań Pani
72 Małgorzata Nowak 1990 Pleszew Iron Triathlon Pleszew
73 Norbert Zborowski 1990 Poznan
74 Krzysztof Kaczmarek 1990 Poznań DKP
75 Maria Grzelak 1990 Gniezno UKS CITYZEN_/BE3
76 Wojciech Krajewski 1990 Częstochowa
77 Joanna Piotrowska 1990 Poznań
78 Katarzyna Jędrzejczyk 1990 Warszawa TriWawa
79 Katarzyna Darłak 1990 Grudziądz
80 Robert Kadej 1990 Wołów
81 Maria Skrzypczak 1990 Poznań Drin Team
82 Piotr Kuliński 1990 Bełchatów
83 Paweł Wysoczański 1990 Wołów PCC Squad
84 Paweł Zemka 1990 Poznań Following
85 Joanna Nowak 1990 Poznań Baywatch
86 Seweryn Lipoński 1990 Poznań
87 Justyna Konewka 1990 Rogoźno Baywatch
88 Jakub Jaworski 1990 Strzelce Krajeńskie Syberian Husky Team
89 Adam Burkat 1989 Poznań THOOOOOORRR
90 Agnieszka Kozłowska 1989 Poznań
91 Alicja Purol 1989 Września Siostry Pe!
92 Natalia Lipińska 1989 Poznań Tri not to Die Team
93 Katarzyna Grzymisławska-Zając 1989 Poznań LOOKSFERA/M-TRONIC
94 Jakub Kłopocki 1989 Poznań
95 Sebastian Stolarek 1989 Poznań FairPlayce Poznań
96 Joanna Marciniak 1989 Poznań
97 Iza Borońska 1989 Września
98 Aneta Kowalska 1989 Warszawa
99 Katarzyna Furtak 1989 Copenhagen Kaszymki
100 Małgorzata Koperska 1989 Kozieglowy
101 Weronika Kosno 1989 Poznań Night Runners / Wójtowicz TRI Team
103 Radosław Borowski 1989 Sępólno Krajeńskie Krajna Sępólno
104 Agnieszka Nowak 1989 Pleszew Iron Triathlon Pleszew
105 Szymon Toporek 1989 Opalenica
106 Marta Iwanowska 1989 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
107 Michal Wasztyl 1989 Powidz Witkowo Tri Team
108 Wojciech Kasprzak 1989 Ostrów Wielkopolski Night Runners Ostrów Wielkopolski
109 Wojciech Chojnicki 1989 Poznań
110 Patryk Borowczak 1989 Poznań
111 Rafał Podkowiński 1988 Bydgoszcz
112 TOMASZ MALAK 1988 LESZNO 3DVSN TRENER TRI Leszno
113 Bartosz Szewczyk 1988 Śnieciska Polonia Środa
114 Monika Ziółkowska 1988 Kamionki
115 Mikołaj Czaja 1988 Wielowieś
116 Nikodem Pawłowski 1988 Poznań Zgrupka Team / Dobrusia TRI Team
117 Ewa Gorzelańczyk 1988 Poznań 365sportu.pl
118 Paweł Skiba 1988 Poznań Klub Skurwysyna
119 Dorota Rostkowska 1988 Wolsztyn
120 Damian Wierzyński 1988 Bydgoszcz TCMS PESA Bydgoszcz
121 Paweł Kotas 1988 Rybnik Kórnik Triathlon 2017
122 Oskar Nawrocki 1988 Chodzież KST
123 Łukasz Kaczyński 1988 Poznań
124 Jakub Strugielski 1988 Szczecin RS Opony Team
125 Tomasz Szadkowski 1988 Poznań MARTUSZKA TEAM
126 Marcin Kaczmarek 1988 Szczecin SMT Szczecin- GVT - FINIS - Trislide Team
127 Paulina Andrzejewska 1988 Poznań OrangeGym / Mud Goats
128 Łukasz Strabel 1988 Bydgoszcz Lukas
129 Mateusz Nowicki 1988 Poznań Waleczne Psy
130 Maria Wolff-Stefaniak 1988 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
131 Bartosz Antkowiak 1988 Bydgoszcz TCMS PESA Bydgoszcz
133 Anna Kordas 1988 Poznań
134 Breno Abreu 1988 Belo Horizonte
135 Łukasz Skórka 1988 Łódź
136 Daniela Statucka 1988 Szamotuły
137 Robert Szota 1988 Mierzyn SMT Szczecin
138 Sylwia Jakubowska 1988 Wrocław Pan Ó
139 Piotr Kolasa 1987 Łódź
140 Michał Baszkiewicz 1987 Poznań NineRings
141 Tomasz Sośnierz 1987 Łódź
142 Malwina Łączyńska 1987 Warszawa
143 Robert Brysz 1987 Opole GT KONA
144 Jakub Gałczyński 1987 Siekierki Wielkie Big Axes
145 Agnieszka Szkudlarz 1987 Ostrów Wielkopolski
146 Monika Adamska 1987 Poznań
147 Jakub Jasiński 1987 Kraków GoRide.pl Racing Team
148 Tomasz Bieńko 1987 Cieszyn MIT
149 Paulina Opałacz-Birecka 1987 Opole GRUPA TRIATHLONOWA "KONA"
150 Błażej Daracz 1987 Poznań POSiR
151 Artur Kryszewski 1987 Poznań
152 Agata Madej 1987 POZNAŃ Fabryka MAZAKÓW
153 Dorota Szturemska 1987 Poznań
154 Mateusz Patalas 1987 Siedlec
155 Przemysław Suliński 1987 Garby U.S. Marins
156 Joanna Wojciechowska 1986 Poznań
157 Łukasz Kos 1986 Warszawa Yanush Suspens TriTeam
158 Monika Sobkowiak 1986 Krotoszyn KS KROTOSZ KROTOSZYN
159 Łukasz Berdowski 1986 Poznań
160 Anna Jurewicz 1986 Gorzów Wielkopolski Siostry Pe!
161 Jakub Majchrzycki 1986 Poznań
162 Mateusz Krawczyk 1986 Ostrów Wielkopolski Urząd Gminy Ostrów Wielkopolski
163 Radosław Szafranek 1986 Poznań Fundacja Lepiej Być - lepiejbyc.pl
164 Hubert Król 1986 Koło TrenerTriathlonu TEAM
165 Paula Karbownik 1986 Łódź
166 Anna Wójcik 1986 Poznań
167 Joanna Najnigier-Turos 1986 Warsaw EDC Runners
168 Tomasz Sobkowiak 1986 Poznań Night Runners
169 Sebastian Nowak 1986 Poznań
170 Artur Mądry 1986 Pobiedziska
171 Magdalena Kurowska 1985 Skórzewo allforyou.pl
172 Dariusz "Czarny" Czerniga 1985 Poznań TheBlackSheepTeam
173 Arkadiusz Łęga 1985 Inowrocław Polbruk
174 Martyna Gagat 1985 Wrocław PLAN Ó
175 Przemysław Marciniak 1985 Poznań www.M40.pl
176 Mateusz Frukacz 1985 Poznań Klub skurwysyna
177 Magdalena Młynarczyk 1985 Poznań Vege Runners
178 Monika Lewczyk 1985 Śrem
179 Patryk Dąbrowski 1985 Niechlów
180 Michał Statucki 1985 Szamotuły
181 Mateusz Dubicki 1985 Szczecin Klub skurwysyna
182 Jan Jozefiak 1985 Chludowo Joziki
183 Michał Durski 1985 Warszawa
184 Tomasz Rutkowski 1985 Poznań
185 Katarzyna Rozmiarek 1985 Warszawa
186 Michał Wolniewicz 1985 Czapury
187 Maciej Wieczorkiewicz 1985 Poznań
188 Piotr Kielar 1985 Poznań
189 Michał Ratajczak 1985 Bydgoszcz Tasty&Healthy
190 Ariel Skoczek 1985 Warszawa
191 Łukasz Urban 1985 Łubowo
192 Andrzej Brodniewicz 1985 Oborniki Klub skurwysyna
193 Adam Hojan 1985 Poznań
194 Maria Karolina Alves 1985 Katowi e
195 Łukasz Mikołajczyk 1985 Włocławek Drużyna Szpiku
196 Natalia Czajkowska 1985 Koziegłowy
197 Karolina Jahnz 1984 Stargard
198 Tomasz Domagała 1984 Poznań
199 Mariusz Jankowski 1984 Poznań
200 Agnieszka Krzyżaniak 1984 kamionki
201 Petra Svecova 1984 Prague TRIEXPERT MILT Team
202 Mateusz Stolinski 1984 Poznan
203 Natalia Siciarz 1984 Poznań W TRI Team
204 Karol Staszewski 1984 Słupsk AT Team
205 Marlena Dzięcielak 1984 Warszawa
206 Konrad Kwiatkowski 1984 Warszawa ASKA RFID
207 Rafał Grand 1984 Gdynia
208 Jakub Szwajorek 1984 Poznań
209 Dawid Czubek 1984 Poznań
210 Paweł Śledziński 1984 Poznań FTI Racing Team
211 Maja Woszczek 1984 Poznań
212 Michał Gargul 1984 Kraków
213 Bartosz Patalas 1984 Siedlec Seven - Perceptus Team
214 Magdalena Bieńko 1984 Cieszyn MIT
215 Dorota Wiśniewska 1984 Jerzykowo Zalew Jerzykowo
216 Virginia Rutkowska 1984 BYDGOSZCZ
217 Magda "Megi" Kowalska 1984 Poznań TheBlackSheepTeam
218 Luiza Wasilewska 1984 Łubianka
219 Marcin Biały 1984 Poznań Airspot.org
220 Krzysztof Remiasz 1984 Komorniki
221 Tomasz Ludek 1984 Przeźmierowo ludex
222 MARZENA ANGIELCZYK 1984 POGÓRZE Gdynia Sport Team
223 Michał Wysłouch 1984 Gdańsk F3Team
224 Łukasz Piepiora 1983 WARZYMICE
225 Przemysław Frątczak 1983 Poznań
226 Kamil Dominiak 1983 Szczecin www.alex.szczecin.pl
227 Paweł Rzeźniczak 1983 Poznań I-KAR
228 Grzegorz Stencel 1983 Warszawa 1983
229 Magdalena Kapusta 1983 Warszawa Rundom Runners
230 Anna Golcz 1983 Poznań
231 Maciej Pechacz 1983 Poznań Maloka Team
232 Jakub Skoczen 1983 Kopenhaga Klub skurwysyna
233 Łukasz Klim 1983 Warszawa TRI NEGU
234 Sebastian Miedziak 1983 Rogalinek UKS CITIZEN Poznań
235 Karolina Korzelecka 1983 Milicz Running Team Milicz
236 Rafał Siciński 1983 Poznań Maloka Team
237 Łukasz Kwiatkowski 1983 Rogowo Smashing Pąpkins
238 Rafał Pawlak 1983 Konin Krav Maga 360
239 Karolina Bogusiewicz 1983 Poznań
240 Tomasz Najderek 1983 Komorniki
241 Magdalena Sawicka 1983 Wrocław Triathlon First Timers Team
242 Ewelina Walocha-Żmuda 1983 Poznań
243 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań CITY ZEN_
244 Anna Piechocka 1982 Daszewice
245 Mateusz Mańczak 1982 Poznań Koka
246 Łukasz Łukowicz 1982 Kościerzyna
247 Adam Borowicz 1982 Poznań
248 Anna Cwojdzińska 1982 Poznan
249 Gulcin Cinarli 1982 Izmir AJAN IRON TEAM
250 Grzegorz Płotka 1982 Koszalin
251 Ewa Gawrońska-Wisła 1982 Poznań
252 Blanka Trykowska 1982 Wrocław NOA
253 Rafał Bobak 1982 Poznań RiverWood Sp. z o.o.
254 Agata Andrzejewska 1982 Poznań
255 Emilia Ksycka 1982 Poznań
256 Jacek Płaza 1982 Wiry
257 Joanna Wasielewska 1982 Poznań
258 Andrzej Szajkowski 1982 Koszalin JW 1156 POZNAŃ-KRZESINY
259 Wojciech Szalbierz 1982 Dąbrowa Fundacja Jeden Uniwersytet
260 JAREK MATEJEK 1982 Żyrardów Fit4u Żyrardów
261 Krzysztof Koj 1982 Gliwice Tri Roma
262 Maciej Chrzanowski 1982 Warszawa BSP System
263 Łukasz Rembowicz 1982 Przyborki
264 Małgorzata Bogusz 1982 Warszawa
265 Wojciech Jankun 1981 Poznań Pekabex Dream Team
266 Wiktor Sikorski 1981 Poznan BZWBK
267 Piotr Wisła 1981 Poznań
268 Anna Świtalska 1981 Siedlce Triathlon Siedlce Club
269 Przemysław Sikora 1981 Poznań Motiv Home Team
270 Michał Czajka 1981 Dąbrówka
271 Rafał Bober 1981 Warszawa
272 Michal Leski 1981 Poznań JW 1156
273 Tomasz Trojanowski 1981 Poznań
274 Katarzyna Wojnicka 1981 Berlin Wojniccy Tri Club
275 Jakub Grodecki 1981 Poznań
276 Grzegorz Szydłowski 1981 Kraków
277 Tomasz Szafałowicz 1981 Poznań
278 Marcin Sobkowiak 1981 Poznań
279 Adam Nowak 1980 ŚRÓDKA 46 WALECZNE PSY
280 Adam Dondajewski 1980 Komorniki
281 Filip Talarkiewicz 1980 Poznań
282 Michał Klamka 1980 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
283 Michał Widera 1980 Rokietnica Rowery Małgośka
284 Sylwia Mager 1980 Suchy Las
285 Dominika Łągiewka 1980 Szczecin KS Triathlon Szczecin
286 Kinga Jedwabna 1980 Luboń
287 Tomasz Marcin Pińkowski 1980 Poznań
288 Maciej Ludwicki 1980 Chodzież Kawa Kamp
289 Dariusz Szukała 1980 Komorniki Kibolski KS/ Lechita
290 Marcin Gołębiewski 1980 Warszawa RK Athletiks
291 EWA SIEKIERSKA-KLAMKA 1980 Poznań
292 Hanna Witkowska 1980 Koziegłowy
293 Piotr Gabryel 1980 Tuczno
294 Mateusz Zachaś 1980 Poznań
295 Łukasz Szymański 1980 Poznań Huragan Szklarka Poznań
296 Yuriy Danylchenko 1980 Latchorzew
297 Paweł Załóg 1980 Poznań
298 Sylwia Palka 1980 Linin
299 Andrzej Kozieł 1980 Strzyżowice
300 Katarzyna Pawlak 1980 Luboń Mamy-Biegamy
301 karolina matelska 1980 Poznań
302 Krystian Majewski 1980 Gdynia JWF
303 Rafał Wasielewski 1980 Suchy Las
304 Tomasz Kołdyk 1980 Chludowo
305 Przemysław Knociński 1980 POZNAN martex
306 MARCIN JANIŃSKI 1979 Poznan
307 rafal koj 1979 gliwice zso4
308 Wojciech Otocki 1979 Poznań Fabryka Triathlonu
309 Marcin Smiglak 1979 Poznan
310 Ewa Kwiatkowska 1979 Poznań UKS CITYZEN_/ B3
311 Patrycja Wikierska 1979 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
312 Natalia Rembowska 1979 Poznan Biegająca Złośnica
313 Anna Grabowska 1979 Warszawa TriWawa
314 Jakub Romanowski 1979 Poznań Night Runners
315 Agnieszka Nowicka 1979 Trzemeszno
316 Radosław Godzich 1979 Września
317 Dariusz Lipa 1979 Mosina
318 Adriana Jasielska 1979 Poznań
319 Michał Nowaczyk 1979 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze
320 Monika Rytter 1979 Poznań UKS CITYZEN_/ B3
321 Tomasz Cholewa 1979 Komorniki Ziombel Team
323 Izabela Michalak 1979 Komorniki
324 Adrian Budkiewicz 1979 Poznan Night Runners Poznań
325 Adam Szygenda 1979 Poznań CA_EFL_TRI
326 BARBORA TOPINKOVA 1979 Prague Czech-Tri-Girls
327 Tomasz Hadyniak 1978 Poznań
328 Krzysztof Kwiatkowski 1978 Tarnowo Podgórne Zgrupka TRI Team
329 Michał Bojdo 1978 Poznań
330 Justyna Janicka-Madej 1978 Ostrów Wlkp.
331 Paweł Ostrowski 1978 Wrocław Ostry TEAM
332 Paulina Pospieszna 1978 Poznan
333 Jacek Kondera 1978 Piła
334 szymon fibic 1978 rybnik
335 Bartosz Kamejsza 1978 Warszawa
336 Blazej Szykut 1978 Gdynia
337 Tomek Kaszyński 1978 Luboń
338 Mariusz Szumilas 1978 Lubin
339 Elżbieta Cieślak 1978 Jarocin
340 Leszek Czerski 1977 Warszawa
341 Przemysław Chrobak 1977 Bydgoszcz iLO Klub Zdrowego Stylu Życia
342 Magdalena Dzierżek 1977 Dąbrowa Górnicza Triathlon X-team
343 Marcin Gogulski 1977 Środa Wlkp
344 Justyna Stankowska 1977 Trzemeszno MKS Trzemeszno
345 Joanna Baczyńska 1977 Buk
346 Bartosz Horowski 1977 Poznań Poznań
347 Tomasz Nelke 1977 Poznań
348 krzysztof kozłowski 1977 kościan kościan
349 ADRIANA RODAK-JEZIAK 1977 SZCZECIN
350 Katarzyna Janiszewska 1977 Sopot
351 Damian Woronko 1977 Białystok
352 Daniel Teofilski 1977 Wysoka Litwin Triathlon Team
353 Mariusz Wermiński 1977 Swarzędz
354 Dominik Gajlewicz 1977 Mierzyn
355 Bartosz Pióro 1977 Poznań BPMAN
356 Grzegorz Kasprzak 1977 Gdańsk Baltic Star
357 Sabrina Saffran 1977 Berlin Turbo Turtles Berlin
358 Joanna Smoczyńska 1977 Rosnowo
359 Hanna Tomaszewska 1977 Poznań enduhub
360 Ivana Pekarova 1977 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
361 Bartosz Gilwatowski 1976 Biskupice Pobiedziska Running Team
362 Dariusz Moszyk 1976 Jarocin 16 Jarociński batalion remontu lotnisk
363 Grażyna Tondel 1976 Poznań gmt Grażyna Matyniak-Tondel
364 Marcin Szymanowski 1976 xxx
365 Monika Marciniak 1976 Poznań
366 Magdalena Kopińska - Król 1976 Bydgoszcz TriSpace
367 Maciej Lesisz 1976 Namysłów Triada-Namysłów
368 Christian Thums 1976 Neudorf --
369 Rafał Mrówczyński 1976 Pobiedziska
370 Grzegorz Lembowicz 1976 Swarzędz
371 Dorota Dulińska 1976 Niemcz TriSpace
372 Jasmin Claßen 1976 Berlin Turbo Turtles Berlin
373 Cezary Czamański 1975 Poznań
374 Justyna Skirecka 1975 Poznan
375 Paula Nowak 1975 Poznań
376 Paweł Bednarczyk 1975 Babki
377 Jacek Duliński 1975 Niemcz
378 DAREK NOWAK 1975 czapury
379 Piotr Niedziela 1975 Rzeszów
380 Wojciech Wileński 1975 Komorniki
381 Marcin Adamski 1975 Trzemeszno
382 Kalina Kamińska-Sikorska 1975 Wrocław Europa Ubezpieczenia
383 Jarosław Jakubczak 1975 Kórnik
384 Jakub1 Łazowy 1974 Poznań
385 Agnieszka Dziamska 1974 Poznań
386 Justyna Klimek 1974 Kicin Klub Pływacki Koziegłowy
387 Tomasz Przybylak 1974 Przeźmierowo
388 Wojtek Przelaskowski 1974 Kolobrzeg
389 PRZEMYSŁAW JANUSZAK 1974 OBORNIKI TEAM JANO, OBORNICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTOW
390 Piotr Ostrowski 1974 POZNAŃ
391 Maciej Zaremba 1974 Poznań CityZen
392 Artur Szczurek 1973 Poznań
393 Marcin Kwiecinski 1973 Warszawa BSP System
394 David Harrington 1973 Warsaw Cellophane Consulting Group TriRacing
395 Piotr Romanowicz 1973 Rotmanka Old Spartan
396 Tomasz Brzeziński 1973 Gołdap
397 Marcin Barański 1973 Sieradz
398 Beata Mirowska 1973 Bobrowiec GEO Running Team
399 Remigiusz Werner 1973 Bogucin
400 Witold Nawrocki 1973 Świebodzice TeMMPo
401 Andrzej Mazurek 1973 Czapury
402 Sławomir Zamożny 1973 Bogatynia
403 Marcin Wasiak 1973 Koło Stowarzyszenie "Kolska Trójka"
404 Przemysław Niełacny 1973 Środa Wlkp.
405 Dariusz Szczypiński 1973 Poznań
406 Magdalena Rodak-Dębowska 1972 Warszawa Magazyn Fitness Biznes
407 Arkadiusz Peters 1972 Zalasewo
408 Adam Filipek 1972 Zielonki Tri FAMILY ZIELONKI
409 Marcin Walczak 1972 Suchy Las UKS CityZen / Solid Logistics
410 Agnieszka Dziewiatowska 1972 ZŁOTÓW WREDNE MAŁPY
411 Boguś Michalak 1972 Szczecin SMT Szczecin
412 Monika Liśkiewicz 1972 Warszawa TRI-LISKI
413 Dominik Witkowski 1972 Poznań Karl Knauer Polska
414 ROBERT GÓRNY 1972 Poznań trenertriathlonu.pl
415 Marek Konieczniak 1972 Rosnówko Sin Corte Dogo Canario
416 Karolina Pietrzak 1971 Poznań UKS Cityzen_/BE3
417 Mirosław Małko 1971 Namysłów NTT TRIADA NAMYSŁÓW
418 Tomasz Wasiak 1971 Poznań Tata Kuby i Patryka
419 JACEK DUNOWSKI 1971 Tarnowo Podgórne, woj. wielkopolskie, powiat pozna SIEROSŁAW
420 Artur Maliszewski 1971 Swarzędz FTI
421 Rafał Olewiński 1971 Papowo Toruńskie RafalTriTeam
422 Rafal Kowalski 1971 Wrocław Kowalski Team
423 Małgorzata Smaroń-Cieślak 1971 Falenty Nowe
424 Paweł Klimek 1971 Kicin Klub Pływacki Koziegłowy
425 ARTUR MARCINIAK 1971 POZNAŃ 1971
426 Paweł Walkowiak 1970 Borowo-Młyn
427 Piotr Kołodziej 1970 Zgorzelec CM Medaktiv
428 Dina Bulgakova 1970 Kaliningrad
429 Edyta Jasak-Juskowiak 1970 Poznań Amano Interactive
430 Grzegorz Lenartowicz 1969 Koło TRI FUN&SPORT
431 Tomasz Lubiński 1969 Kościno
432 Paweł Zielinski 1969 Borówiec
433 Beata Słowińska 1969 Swarzędz
434 Jacek Krzyżanowski 1968 Złotniki Poppy Farm Team
435 Maciej Król 1968 Bydgoszcz TriSpace
436 Tomasz Rostecki 1968 Złotniki k/Poznania ROSTEAM
437 Hubert Bartkowiak 1968 Żmigród KB SUKCES ŻMIGRÓD
438 Pierre Schulze 1968 Frankfurt (Oder) Team S
439 Andrzej Jaszkiewicz 1967 Poznań
440 W Logue 1967 Baltimore
441 Heike Kosik 1967 Frankfurt (Oder) ankommen
442 ARLETA CICHA 1967 KAMIONKI UKS CITYZEN POZNAŃ/BE3
443 Edward Kalicki 1967 Pobiedziska
444 Borys Monastyrskyy 1966 Kobylniki UKSLUSOWO/CITYZEN
445 Wojciech Kuźma 1966 Bydgoszcz
446 Zbigniew Wisniewski 1966 Brzoza Rowerowa Brzoza / Brzoza Biega
447 Jacek Bieniecki 1965 Gąsawy BIENIOLTEAM
448 Dariusz Pietraszko 1964 Bolesławiec
449 Jarosław Brzozowski 1964 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
450 Maria Herwart 1964 Poznań Białe Żabki
451 Mariusz Zimecki 1963 Świnoujście www.zimecki.pl
452 Kazimierz Frukacz 1963 Świnoujście Chyła Sprint
453 Dariusz Dziegciar 1963 Poznań
454 ANDRZEJ Dembina 1962 Suchy las uks gimnazjon suchy las
455 Karol Surma 1962 Poznań
456 Remigiusz Szydrowski 1962 Zalasewo
457 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Adrenalina Fitness team
458 Jerzy Wleklak 1961 Kalisz Triathlon Park Wodny Kalisz
459 Piotr Rostek 1961 Jelonek zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe
460 Roman Pytlowski 1960 Chrzanów TRI Wisła
461 Wacław Birecki 1960 Opole GRUPA TRIATHLONOWA KONA
462 Przemysław Jamont 1960 Żary KM Zielona Gora
463 MAGDALENA TOMCZYK 1959 POZNAŃ K.B.im.MACIEJA FRANKIEWICZA
464 Marek Berdowski 1959 Gorzów Wlkp.
465 Mirosław Durkiewicz 1959 Dąbroszyn 91 PHU POL-MAG
467 Jarosław Miśkiewicz 1959 Poznań
468 Grzegorz Michalak 1959 Zalasewo Looksfera/M-tromic
469 Anna Szymańska 1958 Goleniów 1958
470 Janusz Stelmach 1958 Szczecin Steed S A
471 Leszek Zamrzycki 1957 Gorzów Wlkp
472 Janusz Niezbrzycki 1956 Bydgoszcz Młode Wilki
473 Henryk GĄGOLA 1951 Rosnówko Sin Corte Dogo Canario
474 Józef Wąż 1951 Gdynia
475 Michal Juskowiak 1950 Poznań Chembus
476 Wacław Wieczorek 1950 Rawicz
477 Marian Borowczyk 1950 Poznań K.M.Malta Poznań
478 Ryszard Marek Raś 1950 Przeżmierowo Eko-Wod-Kan
479 Edwin Nowacki 1940 Poznań
480 Piotr Dębowski 1965 Warszawa TVP Sport
481 Rafał Rejmisz 1964 Garby UNIMAT RUNNERS
Top