Challenge Poznań 2017 - Triathlon Poznań - Dystans 1/2 - Lista startowa

Bib First name Last name Year of birth City Team
311 Bartek Sarbak 1996 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
312 Marino Berndt 1995 Helmstedt Team Zoot Tri Europe
313 Marc Günther 1995 Wolfsburg VfL Wolfsburg
314 Paweł Mudza 1995 Pabianice
315 Wanja Engbersen 1995 Rotterdam
316 Paweł Rogowski 1994 Poznań
317 Nicolas Richoz 1993 Epalinges TriTeamPully
318 Kacper Kistowski 1993 POZNAŃ WUEF Tri Team
319 Mateusz Karolczak 1993 Krosno INVICTUS
320 Hubert Stanislwski 1993 Poznan
321 Tim-Michael Berndt 1993 Helmstedt Team Zoot Tri Europe
322 Rafał Grochowski 1993 Gdańsk F3Team
323 Bartosz Jackiewicz 1993 Głogów
324 Rafał Winsław 1992 Wrocław
325 Adam Maliszewski 1992 Poznań
326 Joshua Saenger 1992 Hamburg
327 Wojciech Oczkowski 1992 Poznan Velocity Warsztat Treningu
328 Ross McNaught 1992 Dunblane Stirling Triathlon Club
329 Ewelina Junczyk 1992 Poznań YetzTu Poznań
330 Łukasz Jagielski 1992 Poznań
331 Wojciech Nowosielski 1992 Połczyn-Zdrój
332 Maciej Szcześniak 1992 Gniezno Drużyna Szpiku
333 Mateusz Topolski 1992 Warszawa NeON Team
334 Philipp Fahrenholz 1991 Sottrum Hannover 96 Triathlon
336 Jamie Oakey 1991 London Tri London
337 Paweł Główka 1991 Żary Triathlon Mietków Team
338 Maciej Nowok 1991 Chorzów
339 Tobias Barkschat 1991 Cottbus WSV 21 Wolfenbuettel
340 Weronika Hamela 1991 Chorzów
341 Jens Bernhart 1991 Klein Sisbeck TSV Germania Helmstedt
342 Denise van Elk 1991 Hamburg
343 Laura Gebauer 1990 Cottbus BTU Cottbus
344 Bartosz Rybczyński 1990 Mosina
345 Orlando Vilaseca 1990 Kaliningrad
346 Grzegorz Niemczyk 1990 Warszawa
347 Miriam Mletzko 1990 Groß Twülpstedt VfL Wolfsburg
348 Cezary Korzeniewski 1990 Poznań IN-SOFTWARE
349 Marcin Karkoszka 1990 Masanów -
350 Marcin Maciejewski 1990 Wrocław Triathlon Mietków Team
351 Maciej Karabon 1990 Wrocław Karabon!
352 Michael Hartland 1990 Horsham Team T.H.E
353 Piotr Morawski 1990 Oława Drużyna M
354 Kamil Kopania 1990 Ziemnice Fabryka Triathlonu
355 Mateusz Zalewski 1990 Gdańsk F3Team
356 Hugo Cruz 1990 Kraków
357 Tomasz Pach 1990 Kamionki Andrzej Kowalczyk Running Team
358 Jacek Freitag 1990 Starogard Gdański F3TEAM
359 Michał Sekrecki 1990 Poznań UAM Triathlon Poznań
360 Damian Majorkowski 1990 Gdańsk F3 Team Gdańsk
361 Arkadiusz Szymczak 1990 Wałcz System 11 Wałcz
362 Malgorzata Światłoń 1989 Rokitki Czarni Rokitki
363 Marcin Brzozowski 1989 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
364 Beata Dąbrowska 1989 Siedlce Triathlon Siedlce Club
365 Mariusz Drabiński 1989 Jaworzno
366 Adam Cykowiak 1989 Stęszew
367 Michał Wojtysiak 1989 Poznań Roche Runners
368 Dawid Szczepański 1989 Dobrzyca Pryzmat
370 TOMASZ PIOTR KUZIEMSKI 1989 OSTRÓW WIELKOPOLSKI KS MARATON OSTRÓW WLKP
371 Katarzyna Wieczorek 1989 Pleszew Iron Triathlon Pleszew
372 Maciej Szkudlarek 1989 Szczecin
373 Paweł Fabijańczyk 1989 Leszno
374 Michał Pluciński 1989 Gorzów Wielkopolski
375 Jakub Stawowy 1989 Krotoszyn
376 Nikodem Matuszewski 1989 Poznań www.konradmatuszewski.pl
377 Mirko Hessler 1989 Cologne CJD Oberurff
378 Aleksander Wojciechowski 1988 Września Rowery Małgośka
379 Michał Lemke 1988 Gdańsk LOTOS Team
380 Alicja Kaucka 1988 Bielawa KS OSiR Bielawa
381 Piotr Jędrkowiak 1988 Gdańsk F3TEAM
382 Krzysztof Szczepański 1988 Poznań świstaki
383 Artur Jaworski 1988 Poznań Fabryka Triathlonu
384 Grzegorz Bilewski 1988 Poznań
385 Szymon Makowski 1988 Lubliniec JWK Lubliniec / WKB Meta Lubliniec
386 Wojciech Świątek 1988 Łódź
387 Bartosz Domin 1988 Zagórze Collegium Medicum UJ
388 Rafał Maciejewski 1988 Tychy Fenix Tychy
389 Marek Kamiński 1988 Poznań
390 Wojciech Janiszewski 1988 Kraków
391 Marcin Baran 1988 Poznań Rankor
392 Jacek Hołubowicz 1988 Poznań Volkswagen Poznań
393 Tomasz Borowicz 1988 Poznań
394 Karolina Skwarek 1988 śrem gpd!
395 Paweł Skorupa 1988 Tychy Skorupa Triathlon
396 Karol Pacholak 1988 Poznań
397 Bartłomiej Herda 1988 Bytom triathlon training center
398 Marcus Gawlik 1988 Berlin Team DOWE Sportswear
399 Kamil Szukalski 1988 Łódź BikeTimeTeam.pl
400 Jakub Glinz 1988 Praha TTT
401 Tomasz Hepner 1988 Chodzież KAWA KAMP TEAM
402 Renata Bernardo 1987 Sao Paulo Maadi Athletes
403 Jakub Birecki 1987 Opole GT KONA
404 Bartłomiej Buczek 1987 Skwierzyna Blade
405 Filip Puchalski 1987 Warszawa MOYA Running Team
406 Filip Misan 1987 Puszczykowo
407 Tomek Wiesner 1987 Katowice 4Spine / Twomark
408 Paulina Łakoma 1987 Poznań
409 Piotr Janisz 1987 Wysoka Miłek Team
410 Robert Kiełbasa 1987 Świdnik Szkoła Pływania WODNIK
411 Tomasz Majda 1987 Poznań BZWBK
412 Bartosz Kałwiński 1987 Puszczykowo Padre Team
413 Eduards Ginters 1987 Riga Zoorbagan
414 Maciej Jaskólski 1987 Warsaw
415 Karolina Gołaszewska 1987 Tychy
416 Mateusz Błaszyk 1987 Luboń Betonowy Wojtek
417 Bartosz Jurga 1987 Gorzów Wlkp.
418 dawid stronka 1987 Poznań 1987
419 Andrzej Hryszkiewicz 1987 Poznań
420 Marcin Bieniaszewski 1987 brzeg KOTASPORT
421 Mateusz Błaszczyk 1987 Lugano
422 Dawid Bis 1987 Wrocław
423 Roman Zarin 1987 Kaliningrad Winter Meerkat
424 Michał Warecki 1987 Warszawa
425 Kamil Kucharczyk 1987 Poznań Tri Not To Die
426 Jakub Olek 1987 Warszawa Kulisiewicza Kalisz
427 Alicja Kierzkowska 1987 Kraków FIZJOTRENER.COM
428 Hubert Mazur 1987 Borek Wlkp. KB MiŚ Borek Wlkp.
429 Grigorii Navrotskii 1987 Moscow DWCoaching
430 Marek Karabon 1987 Wroclaw Karabon!
431 Mateusz Sobczak 1987 Poznań
432 Jan Dysarz 1987 Rokietnica BROWAR FORTUNA
433 Pavel Lehkoduh 1987 Riga Zoorbagan
434 Darek Szuniewicz 1987 Nowe warpno Nowe warpno
435 Paweł Gryszkiewicz 1987 Wroclaw GVT
436 Maksut ilterhan topcu 1987 istanbul
437 Mateusz Kozinoga 1987 Poznań FSL VERUS AOK.pl Team
438 Magda Sołtys 1986 Warszawa TriWawa
439 Marcin Bogucki 1986 Warszawa Kuźnia Triathlonu
440 Michał Nawracaj 1986 Jawor AJAN IRON TEAM JAWOR
441 Piotr Poreda 1986 Gdańsk F3 Team
442 Piotr Drausowski 1986 Poznań
443 Janusz Degòrski 1986 Jerzykowo
444 Karol Frydrych 1986 Gorzów Wielkopolski
445 Ula Spychalska 1986 Człopa
446 Maciej Wróbel 1986 Poznań BE ORGANIC / DERIC TECHNIK TEAM
447 Michael Louys 1986 Malmedy Sauerland - Team
448 Mateusz Włoch 1986 Wrocław GT RAT
449 Jakub Stawarz 1986 Poznań
450 Łukasz Przypis 1986 Poznań PKO Bank Polski
451 Cezary Gwizdowski 1986 Warszawa TriWawa
452 Adam Nowak 1986 Poznań Otimedica
453 Agata Nawracaj 1986 Jawor AJAN IRON TEAM JAWOR
454 Kamil Kromski 1986 Zielona Góra www.kk-wnetrza.pl
455 Ivan Iakovykh 1986 Kaliningrad Amberman
456 Łukasz Porębski 1986 Wrocław Żyć z pasją
457 Tomasz Grochowski 1986 Gdańsk F3team
458 Krzysztof Bzdęga 1986 Kaczkowo
459 Małgorzata Litwiniuk 1986 Warszawa TriWawa
460 Marcin Maciejczyk 1986 Gliwice AKS Dragon
461 Roberts Eglitis 1986 Riga Bikespot.se
462 Michał Śmierzchalski 1986 Gdańsk F3TEAM
463 Filip Kruszewski 1986 Poznań
464 Bartosz Baum 1986 Puszczykowo UKS Cityzen_/BE3
465 Wojciech Wójtowicz 1986 Pobiedziska Fogt Bikes
466 Leszek Leonarczyk 1986 Luboń BE3 CITYZEN_POZNAŃ
467 Mateusz Musiał 1986 Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa
468 Aleksander Lisowski 1986 Łódź Rossbiegani
469 Paweł Talbierz 1986 Plewiska PP
470 Tomasz Frątczak 1986 Leszno
471 Kamil Jablonski 1986 Lünen TV Werne
473 Marcin Kitlas 1986 Warszawa pcworld.pl
474 Kamil Danielski 1985 Warszawa AT Team
475 Christian Eife 1985 Berlin A3K Berlin
476 Marta Frackowiak 1985 Myślęcinek Team Aktywni z Cukrzycą
477 Valentin van Dijk 1985 Helmstedt TSV Germania Helmstedt
478 Zbigniew Młynarczyk 1985 Słupsk
480 Eoin Gallagher 1985 Co.Dublin Fingal Tri Club
481 Łukasz Szczodrowski 1985 pomorskie, gdański F3 Team
482 Dorota Błoszyk 1985 Warszawa NeON TEAM
484 Marcin Frąszczak 1985 Nekla BE3 Cityzen_ Poznań
485 Adam Jaroniec 1985 Poznan Trinergy
486 jakub gzyl 1985 Wronki egzyl.pl
487 Marcin Rodziewicz 1985 Poznań PUT
488 Krzysztof Kulanty 1985 krzywopłoty
489 Ireneusz Kijak 1985 Poznań AlleSport.pl
490 Jakub Krzysztofik 1985 Łódź
491 Agnieszka Stanisławska 1985 Poznań DookolaSwiata.org
492 Mateusz Tadeusz 1985 Grodzisk Wielkopolski
493 Barbara Nadolska 1985 Murowana Goślina KS Extreme Team Oborniki / FTI PRO RACING TEAM
494 Karol Zielonka 1985 Poznan BE3 CITYZEN_POZNAŃ
495 Antoni Klimek 1985 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa „Frankenstein”
496 Łukasz Tchórz 1985 Poznań
497 Dorota Dziurkowska 1985 Siechnice Triathlon Mietków Team
498 Michał Jackowiak 1985 Dopiewiec www.trenertriathlonu.pl
499 Marcin Skiba 1985 Kraków Gastrotrade.pl
500 Fabio Corona 1985 San Gavino Monreale Fuel Triathlon
501 Giorgio Fadda 1985 Warzsawa Fuel Triathlon
502 Marcin Niedźwiecki 1985 Warszawa Triwawa
504 Bartosz Dorobiała 1985 Poznań ESKA Team
505 Szymon Hancyk 1985 Rokietnica Browar Fortuna
506 Ariel Kołodziejski 1985 Warszawa Karaś Team / KPMG Triathlon
507 Marcin Woźniak 1985 Warszawa
508 Tomasz Kłos 1985 Sieradz NOA
509 Piotr Zarzycki 1985 Krakow TRINERGY
510 zosia pieszak 1985 Góra TriMum Forme
511 Tomasz Małolepszy 1985 Tuliszków
512 Adam Andrzejczak 1985 Wrocław
513 Łukasz Błaszczyk 1985 Poznań Rozka TEAM
514 Łukasz Gierszewski 1985 PRZECHLEWO
515 Krzysztof Pawłowski 1984 Wałbrzych
516 Gostev Oleksandr 1984 Dnipro Hyperteam GO
517 Jan Niedziałkowski 1984 Poznań Budimex
518 Tomasz Radke 1984 Babki
519 Tomasz Bujko 1984 Wielgolas
520 Paweł Bułeczka 1984 Zduńska Wola RAJSPORT ACTIVE, GATTA BIKE-RS
521 Maciej Brener 1984 Warszawa Kuźnia Triathonu
522 Mateusz Moździerz 1984 Poznań
524 Bartek Molin 1984 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański
525 Rafał Nyznar 1984 Dąbrowa Górnicza
526 Piotr Kapciński 1984 Poznań OLB
527 Pawel Gramacki 1984 Trzcielin Tata Armata
528 Dariusz Naskręt 1984 Piaski Piaski Biegają / TRPiaski
529 Marten Banczyk 1984 Ludwigslust SG 03
530 Michał Szarek 1984 TYCHY 1984
531 Zuzana Holečková 1984 Krompachy TDM Krompachy
532 Konstantin Novlyanskiy 1984 Kaliningrad JustTri
533 caroline henshaw 1984 castlemartin five frogs
534 Marcin Gródziński 1984 Gostyń 100% MOCY
535 Michał Iskierko 1984 Warszawa Tridea
536 Eleanor Eife-Horn 1984 Berlin A3K Berlin
537 Filip Poniedziałek 1984 Plewiska Yuppi Squad
538 Karol Waglewski 1984 Kraków 1984
539 Maja Partyka 1984 Piła Gabinet Masażu "Orfeusz"
540 Beata Jarecka 1984 Siemianowice Śląskie KS Celironman
541 Karol Wiącek 1984 Poznań
542 Olga Lech 1984 New York KIS Performance
543 Łukasz Hancyk 1984 Tarnowo Podgórne Browar Fortuna
544 Elwira Olejniczak 1984 Łódź Głowno w Biegu/Oyama Karate Neko
545 Grzegorz Kwasniewski 1984 Szczecin tricarbon.pl
546 Paweł Słuja 1983 Wrocław TMT
547 Katarzyna Jędzierowska 1983 Poznań Posnania
548 Bartosz Waszak 1983 Kołaczkowo KB Złote Kłosy Kołaczkowo
549 Krzysztof Pilarczyk 1983 Warszawa NeON Team
550 Bartosz Roszak 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza
551 Wojciech Domaradzki 1983 Poznań Zgrupka Team
552 Piotr Sadowski 1983 Grodzisk Mazowiecki Webankieta.pl
553 Christine Bühlmann 1983 Heimberg bikecenter.ch
554 Piotr Trzeciak 1983 Sieradz
555 Magdalena Biskupska 1983 Wrocław GT RAT
556 Marcin Szatkowski 1983 Pomiechówek AKS Polonia Warszawa
557 Ewa Wijatkowska 1983 Radom HerbalifeTeam
559 Łukasz Cichocki 1983 Warszawa PRO-PACK
560 Łukasz Turkowiak 1983 Suchy Las STUDIO FUEGO
561 Bartosz Jurkiewicz 1983 Gdynia Triathlon Trojmiasto
562 Jarek Beczek 1983 Warszawa Neon Team
563 Patryk Tempski 1983 Bydgoszcz Drużyna TVN
564 Marek Maluśki 1983 Dłużyna Cityzen
565 Piotr Czarnecki 1983 Poznań Inka&Pit
566 Łukasz Kańtoch 1983 Dąbrowa Górnicza
567 Dariusz Głowski 1983 Poznań Active Malbork
568 Mariusz Wiliński 1983 Poznań MISIO&TROLL
569 Bartosz Cieślik 1983 Wrocław Triathlon Mietków Team
570 Mateusz Szukała 1983 Poznań KB Maniac Poznań
571 Heike Kresse 1983 Berlin TVB 09
572 Tomasz Gaździk 1983 Wrocław Grupa Triathlonowa RAT
573 Karolina Leśniak 1983 Wrocław TRIATHLON MIETKÓW TEAM
574 Łukasz Kałuża 1983 Bielsko-Biała Beskidy Tri Sport Team
575 Grzegorz Pietraszewski 1983 Gliwice Triathlon Training Center
576 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team
577 Alexey Panchenko 1983 Orel Sport-life.biz
578 Adam Gryzel 1982 Kiełpin PKO BP
579 arkadiusz łUGOWSKI 1982 Tychy ALPEBIKE.PL
581 Martin Kleinemas 1982 Berlin Triathlon Verein Berlin 09
582 Jaume Canela Mateu 1982 Almacelles Club Triatló Lleida
583 Karolina Ruta 1982 Swarzędz MOTIV HOME TEAM
584 Andrzej Szymczak 1982 Poznań
585 Katarzyna Albrecht 1982 Poznań Smashing Pąpkins
586 Sebastian Gawroński 1982 Warszawa PZU Sport Team
587 Tomasz Lewandowski 1982 Poznań XTM
588 Łukasz Martynowski 1982 Opole
589 Daniel Parus 1982 Poznań
590 Zbigniew Kusik 1982 Poznań Gira się kręci
591 Felix Dittberner 1982 Schwerin Tri-Sport Schwerin e.V.
592 Anna Hotała 1982 Wrocław Triathlon Mietków Team
593 Piotr Kulesza 1982 Sieradz SIR-HA Sp. z o.o.
594 Karol Maciejewski 1982 Nadolice Wielkie Triathlon Mietków Team
595 Przemysław Skarbiński 1982 Bydgoszcz
596 Krzysztof Podolski 1982 Warszawa RKlegal Team
597 Maciej Radecki 1982 Wroclaw GVT
598 Magdalena Warzybok 1982 Warszawa TRINERGY TEAM
599 Joanna Sroka 1982 Wroclaw Triathlon Mietków Team
600 Grzegorz Burdyn 1982 Gdańsk F3team
601 Radosław Kosicki 1982 Wrocław Kosiarze
602 Berger Stéphanie 1982 Epautheyres AS TEAM
603 Sergey Vodopyanov 1982 Kiev Sapik
604 Roman Czerwinski 1982 Poznań
605 Michał Michlewicz 1982 Wrocław MKM TRIATHLON TEAM
606 kasia Golda-Wojtkowiak 1982 Sokolniki Gwiazdowskie Norson
607 Mirosław Warzybok 1982 Wągrowiec Centrum Ratownictwa Medycznego Medservis
608 Marcin Baranowski 1982 Gdańsk F3Team
609 Przemysław Rybiński 1982 Swarzędz fotorybinski.com
610 Marcin Wieczorek 1982 Mosina Mosina Biega / Cityzen
611 Maik Simon 1982 Wefensleben TSV Germania Helmstedt
612 Rasmus Sellehed 1982 Oxie Heleneholms IF Tri Team
613 Sebastian Rubinowski 1982 Poznań
614 Dominik Rueß 1982 Berlin Triathlon Verein Berlin 09
615 Andrzej Zwierzchowski 1982 Głogów Małopolski Triathlon Siedlce Club / Głgogów Małopolski
616 Bartosz Eleganczyk 1982 Kozieglowy Ryanair Flying Team
617 Alexander Richardt 1982 Helmstedt TSV Germania Helmstedt // Erdinger Alkoholfrei
618 Przemysław Puchalski 1982 Wrocław
619 Łukasz Łyk 1982 Wiry
620 Piotr Boral 1981 Częstochowa Kmicic
621 ADAM KACZOROWSKI 1981 KRYNICA ZDRÓJ
622 Tomasz Panufnik 1981 Borowa Gora Dell Active Team / AKS Polonia Warszawa
623 Katarzyna Czechowska-Madej 1981 Iwanowice Miłek Triathlon Team
624 Rafał Jakubczyk 1981 Luboń Triboys
625 Zbigniew Marcinkiewicz 1981 Kraków Marcinkiewicz Fizjoterapia
626 Radosław Siemiński 1981 Kraków GTX Team
627 Łukasz Bartochowski 1981 Poznań Kolarze i żeglarze
628 jakub Pogoda 1981 Poznań POGROM
629 Marcin Zielenkiewicz 1981 Wrocław Triathlon Mietków Team
630 Piotr Kulbicki 1981 Wrocław GT RAT
631 Anna Schwedler 1981 Königs Wusterhausen A3K Berlin
632 Cjell Feilhaber 1981 Helmstedt TSV Germania Helmstedt
633 Damian Witkowski 1981 Krotoszyn KS Krotosz
634 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan
635 DENIS KRESTIN 1981 Moscow DWC
636 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszki Miki
637 Mariusz Mielcarzewicz 1981 Swarzędz Ammigo Swarzędz
638 Michał Seta 1981 Gdynia Padł Na Ryj Team
639 Błażej Pietrzak 1981 Wrocław GVT
640 Radosław Wojtkowiak 1981 Poznań Norson
641 Dmitriy Marchenko 1981 Kaliningrad Amberman
642 Roman Gawroński 1981 Zalasewo
643 Jakub Przybylski 1981 Poznan Accura / CA Team
644 Robert Raszczyński 1981 Bełchatów Sidor Team
645 Bartosz Bohm 1981 Rawicz Waniewski Coaching
646 Aleksandra Mikołajczak 1981 Poznań Halfworn
647 Michał Kołaciński 1981 Kalisz TRIMadness Września
648 Jarek Iskierski 1981 Krosno FREAKSPORT.PL / T.A.K.T
649 Aleksandra Sikora 1981 Warszawa NEON TEAM
650 Dominik Łakomy 1981 Kościan Spinko
651 Paweł Dołowy 1981 Warszawa Neon
652 Cyryl Federowicz 1981 Poznań PGNIG
653 Maciej Adamczyk 1981 Oborniki KS Extreme Team Oborniki / FTI PRO RACING TEAM
654 Karol Trawka 1981 Sobota ROKIETNICA BIEGA
655 Vasily Nesterov 1981 Kaliningrad Amberman
657 Magdalena Morawiecka 1981 Gdańsk F3Team
658 Krzysztof Kruszona 1981 Dąbrowa DERIC TECHNIK / BE ORGANIC / KUŹNIA TRIATHLONU
659 Grzegorz Owczarek 1981 Gdańsk f3team
660 Krzysztof Godlewski 1981 Żarów GVT
661 TOMASZ ANTOSIAK 1981 Złotoryja Triathlon Mietków Team
662 Piotr Rzytki 1981 Lisiowolka
663 Marek Szydłowski 1981 Poznań parkrun Poznań
664 Piotr Kaczmarek 1981 Stargard
665 Artur Dziak 1981 Wrocław
666 Malte Quoll 1981 Helmstedt TSV Germania Helmstedt
667 Sławomir Kawecki 1981 Komorniki Motiv Home Team
668 Rafał Ostrowski 1981 Suchy Las SGS Poland Team
669 Monika Florek 1981 Skórzewo Marcin Fehlau Ran Team
670 Sergejs Kudrjavcevs 1981 Riga Ironman.lv
671 Marcin Chlebowicz 1981 Wrocław trenerpersonalny.fit
672 Wojciech Masłowski 1981 Poznań CSWLąd
673 Pawel Szyl 1981 Zlotoryja Tridea
674 Sebastian Woliński 1980 warszawa
675 Przemysław Ptasznik 1980 Węgrzce Wielkie Aktywna Strona Życia
676 Marcin Stępień 1980 Krzeczyn Wielki
677 Paweł Janiak 1980 Siedlce Triathlon Siedlce Club
678 Marcin Rybczyński 1980 Mosina
679 Michał Sobolewski 1980 Opypy Dogoń Grodzisk Mazowiecki
680 Kazimierz Dulas 1980 Wrocław Zakwas Popowice
681 Łukasz Iwanicki 1980 Warszawa
682 Zsombor Sandor 1980 Godollo
683 Rafał Józef Świt 1980 Poznań 1980
684 Michał Zbierajewski 1980 Szydłowo Torpeda Szydłowo
685 Adrian Binkowski 1980 Gzin ProfessionalHR/CB163
686 Łukasz Włodarczyk 1980 Poznań Night Runners
687 Rafał Sosiński 1980 Gdynia Sportevo
688 Arkadiusz Nowakowski 1980 Siedlce Triathlon Siedlce Club
689 Agata Prosińska 1980 Nowa Wola NEON TEAM
691 Jan Woźniak 1980 Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA
692 Krzysztof Popławski 1980 Swarzędz zawód żołnierz
693 Paul Sullivan 1980 London Phoenix Triathlon
694 Krystian Zielinski 1980 Jaworzno Triathlon X-TEAM
695 ADAM KOŁPACZYŃSKI 1980 WROCŁAW Litwin Triathlon Team
696 Michał Myśliński 1980 Warszawa KB Szczakowa
697 Tobias Banczyk 1980 Neustadt-Glewe SG 03
698 Marcin Rybicki 1980 Jawor AJAN IRON TEAM JAWOR
699 Bartosz Kamiński 1980 Luboń SOLUM TRI TEAM
700 SŁAWOMIR ROSIŃSKI 1980 SIEKIERKI WIELKIE WICHER SIEKIERKI
701 Michał Spiczak-Brzeziński 1980 Jasin SENSEtri
702 Monika Murawska 1980 Poznań Prorunner
703 Bartosz Walkowiak 1980 Plewiska www.studio-motiv.pl POSNANIA TRIATHLON
704 Pawel Kampa 1980 Krapkowice Otto Wulff Tri Team
705 Joanna Wrembel 1980 Gorzów Wielkopolski
706 Marcin Michlewicz 1980 Wrocław MKM TRIATHLON TEAM
707 Michał Maździarz 1980 Warszawa Neon Team
708 Urszula Leśniak 1980 Warszawa TriWawa
709 Sandra Pfaffenbach 1980 Berlin Tri-Finisher Berlin
710 Katarzyna Kaczmarek 1980 Zielona Góra NZG
711 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz Brzoza Biega
712 Artur Guliński 1980 Poznań 218 CREW
713 Grzegorz Hołubowicz 1980 Gorzów Wielkopolski
714 Michał Purczyński 1980 Siekierki Wielkie Wicher Siekierki
715 PRZEMYSŁAW NOWACZYK 1980 LUBOŃ Vanilla
716 Paweł Kapuśnik 1980 Czechowice- Dziedzice Media Target Innowacje w reklamie
717 Wojtek Kajut 1980 Straszyn Padł na Ryj Team
718 lukasz szemelowski 1980 gliwice
719 Aleksejs Belokopitovs 1980 Riga IRONMAN.LV
720 Karol Wawrzyniak 1980 Wągrowiec MERX Team Wągrowiec
721 Bolesław Maliszewski 1979 Zielona Góra Apator Rector
722 Jakub Lewandowski 1979 Poznań Posnania
723 Jacek Guziałek 1979 Puszczykowo BE3 Cityzen
724 Adrian Lehmann 1979 Swarzędz FogtBikes Team
725 Marcin Borowik 1979 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa
726 Anna Bedla 1979 Jaworzno
727 Robert Wojahn 1979 Stendal Hasselaner Triathlon Club
728 Jacek Błaszczyk 1979 Mosina AF MOSINA TEAM
729 Sebastian Kozaczuk 1979 Glinik Kozax Team
730 Tomek Kita 1979 Poznań SpecShop Team
731 Katarzyna Jaskuła 1979 Wrocław TRIATHLON MIETKÓW TEAM
732 Paweł Grehl 1979 Wrocław GVT
733 Monika Paczyńska 1979 Zalasewo 1979
734 Wiktor Kozakowski 1979 Warszawa NeON Team
735 Michal Wieclawski 1979 Warszawa
736 Andrzej Jakubczak 1979 Robakowo
737 Jakub Natkaniec 1979 Wrocław
738 Marcin Preidl 1979 Szczecin Szwejro & Pinejro Triathlon Club
739 Michał Kaźmierczak 1979 Środa Wielkopolska Garel Plast Team
740 Paweł Kocjan 1979 Poznań Night Runners
741 Paweł Gąsior 1979 Nowy Targ www.megkursy.pl
742 Tomasz Brzuzy 1979 Gdańsk LOTOS Team / F3 Team
743 Jan Chlebowski 1979 Rumia F3 Team
744 Łukasz Balcerkiewicz 1979 Poznań
745 Artur Malec 1979 Komorniki
746 Włodzimierz Kukułowicz 1979 Konstancin-Jeziorna Champions' Academy
747 Piotr STARON 1979 Budziszewice
748 Artur Chojnacki 1979 Konin PROARTI TEAM
749 Bartosz Zbierajewski 1979 Poznań Drużyna Wilka
750 Artur Rzepecki 1979 Dąbrówka TuRnIpcki Team
751 Paweł Konkolewski 1979 Pleszew 2. SLT / Iron Triathlon Pleszew
752 Marcin Nader 1979 Poznań UAM Triathlon Poznań
753 Wojciech Nowicki 1979 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon
754 Maciej Trójnara 1979 Środa Wielkopolska Raben Group Team
755 Jacek Zielonka 1979 Wieliczka Radosne Pijaczki z Nadwagą Triathlon Team
756 Tomasz MALUK 1979 LUBLINIEC JWK LUBLINIEC/WKB META Lubliniec
757 Mariusz Danilewicz 1979 Dąbrówka
758 Tomasz Wroński 1979 Lutynia
759 Tomasz Rudnik 1979 Żarów GVT
760 Maciej Piechowiak 1979 Dąbrówka HSHG
761 Kamil Grudzień 1979 Lublin Banda Grudnia
762 Rafał Dzierszko 1979 Białystok Nadaktywni Białystok
763 Sebastian Wróbel 1979 Bielsko-Biała Pcham swoje czółno w drodze po lepsze jutro
764 Krzysztof Baczyński 1979 Poznań
765 Daniel Agius 1979 Gzira
766 MARTA OLCZAK 1979 Stargard SZWLA
767 Mariusz Pawłowski 1979 Jeszkowice
768 Marcin Pidek 1978 Oborniki KS EXTREME TEAM OBORNIKI
769 Wojciech Sobierski 1978 Wrocław HAKUNA MATATA :)
770 Adam Stefanowicz 1978 Kraków Aktywna Szkoła Życia Kraków
771 Pawel Witkiewicz 1978 Poznan CITYZEN
772 Robert Dziobiak 1978 Warszawa TRINERGY TEAM
773 Adrian Firlejczyk 1978 Ruda Slaska HAZOKI
774 Tomasz Szczepan Michalak 1978 Komorniki
775 Aleksandra Kędziora 1978 Wrocław GT RAT
776 Robert Schindzielorz 1978 Braunschweig VFL Wolfsburg
777 Jacek Zimniewicz 1978 Szczytniki Klub Biegacza Kompania Piwowarska
778 Ann Parthemore 1978 Bydgoszcz Timex Multisport
779 Krystian Biernacki 1978 WROCŁAW GVT
780 Marcin Owczarski 1978 Chojnice PSP Człuchów
781 Mariusz Klus 1978 Złotniki TriMario
782 Tomasz Dżugaj 1978 Twardogóra Oleśnicka Grupa Triathlonowa
783 Stephan Kresse 1978 Berlin TVB 09
784 Dariusz Maszewski 1978 Bochnia
785 Branislav Jesný 1978 Komárno Here to Win
786 Tomasz Głód 1978 Bochnia Igloo Bochnia
787 Przemyslaw Szuder 1978 Hornówek Neon Team
788 Nihat Cinarli 1978 izmir Ajan Jawor Team - Marathonist
789 alessandro rigo 1978 san giovanni lupatoto verona triathlon
790 Mariusz Bogacz 1978 Radziejów K.S. Zryw Radziejów
791 Bartosz Słomczyński 1978 Opole 10 BLog
792 Adam Świda 1978 Bydlin Tridea Team
793 Jacek Machata 1978 Wrocław
794 Artur Szafraniec 1978 Warszawa LABOSPORT / AT Team
795 Dariusz Wesołek 1978 Poznań klub Wesołków-dzika Kuna
796 Michał Michalik 1978 Poznań
797 Michał Czesuła 1978 Rybnik 1978
798 Paweł Wierzbicki 1978 Piaseczno Triathlon Siedlce Club
799 Juri Stobbe 1978 Berlin a3k Berlin
800 Marcin Nowak 1978 Piła
801 Andrejs Antonovs 1978 riga Zoorbagan
802 Przemysław Szymański 1978 Trzcianka Rewizor TRI
803 Patryk Chołast 1978 Wrocław GT RAT
804 Urszula Szulc-Łątkowska 1978 Poznań KB Maniac
805 Michał Jóśkowiak 1978 Grodzisk Wielkopolski Samotny Wilk
806 Rafał Poniewierski 1978 Warszawa
807 Oleg Aristov 1978 KALININGRAD Amberman
808 Sebastian Sołtys 1978 Gdynia
809 Piotr Fedoruk 1978 Poznan W TRI Team
810 Krzysztof Jedlewski 1978 Lublin
811 Michał Leszczyński 1978 Deszczno Syberian Husky Team
812 grzegorz strzała 1978 RYBNIK 3DVSN
813 Jakub Jesiołowski 1978 POZNAN Motiv Home Team
814 Marcin Liszyński 1977 Rosnowo
815 Paweł Olender 1977 Warszawa Car4Parts - Mrągowo
816 Grzegorz Wołodko 1977 Smolec Triathlon Academy
817 Sebastian Borowik 1977 Siedlce Triathlon Siedlce Club
818 Mikołaj Kałużny 1977 Warszawa Trinergy
819 Piotr Owsiński 1977 Zielona Góra NZG
820 Paweł Żarczyński 1977 Witaszyce Victoria Jarocin
821 Andrzej Augustynowicz 1977 Legnica MoveOn
822 Kamil Świech 1977 Piotrków Tryb. Triathlon Ymca Kraków
823 Dominik Świerbutowicz 1977 Głuchowice
824 Bartosz Kurczewski 1977 Gruszczyn CITYZEN
825 Danny Müller 1977 Schwerin Tri-Sport Schwerin e.V.
826 Peter Kukura 1977 Krompachy TDM klub Krompachy
827 Paulina Gocala 1977 lodz brak
828 Łukasz Biskup 1977 ZANIEMYŚL POLONIA ŚRODA
829 Przemysław Rosiński 1977 Zielonka SISU TEAM / TRISPACE
830 Karol Chlebowski 1977 Reda F3 Team
831 Marcin Mroczek 1977 Opole
832 Marcin Klęka 1977 Bełchatów LSKK Bełchatów
833 Adam Dubiella 1977 Sopott Deutsche Bank Tri Team
834 Bartosz Wolny 1977 Poznań Zadyszka.org
835 Jakub Bajer 1977 Poznań WIKTOR TEAM
836 Piotr Domagała 1977 Jaroszowiec Tsunami Team
837 Jacek Zgarda 1977 Wrocław Triathlon Mietków Team
838 ŁUKASZ GÓRNIAK 1977 STYRZYNIEC
839 Jacek Swędrowski 1977 Konin PROGRESS DESIGN
840 Robert Rożek 1977 Warszawa
841 Adrienn Jokuti 1977 Corfu Corfu Mountain Trail
842 Karol Kaczmarek 1977 Rawicz NZG
843 Artur Szczepański 1977 Lublin BANDA GRUDNIA
844 Patrycjusz Ceran 1977 Szczecin GPGOPR
845 Tomasz Prosiński 1977 Nowa Wola NEON TEAM
846 Piotr Ogiński 1977 Bochnia Triathlon Team Bochnia
847 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki Ekspres Łingo
848 Jakub Juskowiak 1977 Poznań Image Cycling Team
850 Tomasz Kremer 1977 Zielona Góra KM SPORT IRT Zielona Góra
852 Ben Murrells 1977 Dunsfold Black Line London
853 Michał Zoll 1977 Solec TRIWAWA
854 Piotr Zieliński 1977 LUBLINIEC JWK LUBLINIEC
855 Sebastian Kulesza 1977 Sieradz SIR-HA Sp. z o.o.
856 Dariusz Bałdys 1977 Dąbrowa Górnicza Triathlon X-team
857 Mariusz Kołodziej 1977 Legnica TRIATHLON MIETKÓW TEAMIE
858 Artur Czerwiec 1977 Radom Vege Runners
859 Eppelsheimer Sven 1976 Berlin A3K Berlin
860 Michał Kulesza 1976 Poznań Kuźnia Triathlonu
861 Tomasz Niedziela 1976 Rydultowy Cross-sport
862 Jarosław Manowiecki 1976 Rawicz TRI ULI
863 Ewa Urbańska 1976 Bydgoszcz Trispace Atos 3Gravity
864 Maciej Rudziński 1976 Poznań Drużyna Szpiku
865 PIOTR TALBIERZ 1976 PLEWISKA P&P
866 Darek Kociemba 1976 Poznan W Tri Team
867 Christoph Eberle 1976 Helmstedt TSV Germania Helmstedt / Team Erdinger Alkoholfrei
868 Remik Świątek 1976 Owińska
869 Daniel Kowalski 1976 PUSZCZYKOWO U STEFANA TEAM
870 Paweł Majewski 1976 WARSZAWA
871 Bogusław Tomaka 1976 Ząbkowice Śląskie MKM TRIATHLON TEAM
872 Mariusz Borowiak 1976 Jary Jary
873 Christopher Deptula 1976 New York KIS Performance Team
874 Paweł Śmiglak 1976 Borówiec
875 Carlo Barbarito 1976 Helmstedt TSV Germania Helmstedt
876 Maciej Krzeszowski 1976 Poznań Lupa SportGroup
877 Robert Wojnar 1976 Toruń FOR SALE
878 Bartosz Miśkiewicz 1976 Wieliczka Radosne Pijaczki z Nadwagą Triathlon Team
879 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec
880 Adam Wędrychowicz 1976 Dopiewiec Fabryka Triathlonu
881 Łukasz Jakobschy 1976 Gdańsk F3TEAM
882 Rene Kreibich 1976 Taubenheim Bautzener LV Rot-Weiss90
883 Jacek Bykowski 1976 Poznań MB Expert / Quay Poznań
884 James Peet 1976 London Black Line London
885 Tomasz Rzeźnik 1976 Poznań POSNANIA INVESTMENT S.A.
886 Tomasz Sobański 1976 Myślibórz epidemiasportu.pl
887 Maciej Krzymiński 1976 Poznań
888 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Pobiedziska Racing Team
889 Michał Gawroński 1976 Chwalęcice
890 Bartłomiej Dziuba 1976 Łódź TomTom
891 Miłosław Awedyk 1976 Poznań BE3 Cityzen
892 Michał Skwirut 1976 Warszawa
893 Marcin Nowak 1976 Poznań MOTIV HOME TEAM
894 Piotr Cieślik 1976 Bełchatów PGE Jupiter
895 Marcin Sobczak 1976 Warszawa Tri Dream Team
896 Grzegorz Filipek 1976 Józefosław Waniewski Coaching
897 Jakub Mazanka 1976 Borówiec TRI-RUN
898 Łukasz Bernatowicz 1976 Warszawa Luft TRI Team
899 Artur Jadwiszczak 1976 Bełchatów Lskk Bełchatów
900 Wojciech Mąka 1976 Granica TriWawa
901 Dagmara Smoleń 1976 Kobierzyce Triathlon Mietków Team
902 Paulina Nowacka 1976 Luboń Drużyna Wilka
903 Arkadiusz Bukowski 1976 Oborniki Extreme Team Oborniki
904 Rafał Madej 1976 Brzesko BOSiR Brzesko
905 Artur Sitarek 1976 Piaseczno NeOn Team
906 Sebastian Watras 1976 Warszawa pcworld.pl
907 Jacek Kulik 1976 Gdynia Kulik&Kurek
908 Malgorzata Lackorzynska 1976 Warszawa FTI
909 ARKADIUSZ BEDNARCZYK 1976 GDYNIA TRIDEA
910 Sławomir Krumplewski 1976 Września
912 Artur Kijak 1976 Dąbrowa Górnicza
913 Piotr Hareński 1976 Poznań
914 Martin Kasten 1976 Zuerich www.triathlon.coach
915 Grzegorz Kielin 1976 Polkowice mSport Team
916 lukasz walewski 1976 Rzeszów ArsDent
917 Paweł Targoni 1976 Frydek
918 MARIUSZ PRZYBYŁEK 1975 POZNAŃ TRASKO
919 Tomasz Biesiada 1975 Bydgoszcz Tymon Team
921 Sebastian Stawicki 1975 wałbrzych Team Herbalife
922 Patrycja Rakowska 1975 DZiećmierowo RIO
923 Grzegorz Kukorowski 1975 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
924 Marcin Wintoch 1975 Toruń
925 Rafał Grzywacz 1975 Kraków Aktywna Strona Życia
926 Arek Wozniak 1975 Lublin Arek Wozniak
927 Krzysztof Chlebowski 1975 Poznań
928 Mikołaj Marcinkowski 1975 Palędzie Zgrupka Team
929 Ryszard Pelant 1975 Rosnówko
930 Michał Gruszka 1975 Siemianowce Śląskie Kuźnia Triathlonu
931 Cyprian Bas 1975 Warszawa Angel's Team
932 Bartłomiej Pijet 1975 Gliwice
933 Sebastian Ryś 1975 Tulce
934 Rafał Grzelak 1975 Grabieniec MAX ELEKTRO
935 Iakotiuk Mykhailo 1975 Dnipro Hyperteam GO
936 Paweł Lembicz 1975 Poznań Drużyna Mocarzy
937 Dariusz Szut 1975 Szczecin
938 Przemysław Kozłowski 1975 POZNAN GARNEK MOCY KS Niemaniemogę
939 Tomasz Budkowski 1975 Wrocław GT RAT
940 Artur Jędrycha 1975 Dąbrowa Górnicza
941 Marcin Paterski 1975 Komorniki
942 Adam Turowiec 1975 Poznań UAM Triathlon Poznań | Appetiteforsports.com
943 Łukasz Mikołajczak 1975 Poznań Cityzen BE3
944 Marcin Miczuga 1975 Września GAREL PLAST TEAM
945 Maciej Bych 1975 Oława GTO OŁAWA
946 Sebastian Uchnast 1975 Siemianowice Śląskie Kuźnia Triathlonu
947 Adrian Wieczorkowski 1975 Gdańsk BIALL
949 Michał Kaniewski 1975 Poznań Drużyna Mocarzy/Orange Polska
950 Michał Zająkała 1975 Józefosław sponsor: kochana żona Alinka
951 Rafał Król 1975 Złotoryjsko UKS Cityzen Poznań/Be3
952 Piotr Kabacinski 1975 Gdynia Tri Kaba
953 Jarosław Winiarski 1975 Poznań EUROCASH
954 Tomasz Świniarski 1975 Turek Klub Sportowy Judo TURek
955 Przemysław Ciecierski 1975 Skórzewo Skórzewo
956 Tomasz Garbowski 1975 Gowarzewo FEMAT
957 Filip Szczęsny 1975 Szukalice Szukalice Heros
958 Patrycja Kwiatkowska Mizera 1975 Wrocław Trathlon Mietków Team
959 Robert Buczek 1975 Siedlce TRIATHLON SIEDLCE CLUB
961 Paweł Dygdoń 1975 KATOWICE SOFT-PONT
962 KLAUDIUSZ HENSCHEL 1975 OBORNIKI FTI TRI RACING TEAM OBORNIKI
963 Szymon Jakubowski 1975 Poznań Aganjastan
964 Tomasz Zięba 1975 Nowy Targ www.megkursy.pl
965 Jakub Bielerzewski 1974 Warszawa PM Runners Team
966 Daniel Korytowski 1974 Swarzędz MOTIV HOME TEAM
967 Grzegorz Adamczyk 1974 Mikołów STS BIEGATON Mikołów
968 Tomasz Kapuśniak 1974 Bydgoszcz TAK DLA TRANSPLANTACJI
969 BARTOSZ NIEGREBECKI 1974 Szczecin OSOm! Runners
970 Tomasz Brzeziński 1974 Warszawa Promedica24
971 Katarzyna Helbin 1974 Milanówek
972 MACIEJ MICKER 1974 CHYBY
973 Rajmund Nafalski 1974 Warszawa TEAM KARAŚ
974 Piotr Świerczewski 1974 Smolec
975 Przemek Margula 1974 Lublin
976 Marcin Kaźmierczak 1974 Łódź CelIronman
977 Tomasz Haj 1974 Buk
978 Tomasz Sokołowski 1974 Przeźmierowo
979 Roef De Ruiter 1974 Praha Endurance Store
980 Rafał Kukotko 1974 Tarnowo Podgórne Lubuszanin Drezdenko
981 Pawel Lisowski 1974 Warszawa Tri Passion
982 Grzegorz Wierzbicki 1974 Siedlce Triathlon Siedlce Club
983 Jacek Nosowski 1974 Warszawa
984 Marek Dembiński 1974 Poznań Wójtowicz TRI Team
985 Danilo Preuss 1974 Ludwigslust SG03
986 Rafał Bieniek 1974 Tulce move on extreme
987 Maciej Wojtkowiak 1974 Poznań
988 RADEK DARUL 1974 Skórzewo SKÓRZEWO BIEGA
989 Krzysztof Zamasz 1974 Tychy Warsztat Formy Tychy
990 MARCIN BASIŃSKI 1974 PACZKOWO OKBAS
991 Arkadiusz Schultek 1974 Poznań
992 Piotr Kazmierczak 1974 Warszawa LABOSPORT
993 Marek Tokarek 1974 Poznań
994 Arkadiusz Talarek 1974 Cierpice triathlonkonsulting
995 Michał Biziel 1974 Wrocław Triathlon Mietków Team
996 Norbert Bombała 1974 Smolec HAKUNA MATATA ;)
997 Kocsis Árpád 1974 Göd KVSRC
998 Olga Puchalska 1974 Smolec TMT
999 Günnewig Ines 1974 Oelde LV TriStar Oelde
1000 Marek Fordoński 1974 Zabki Biegam Bo Lubię. Team Ząbki
1001 Sławomir Dębczyński 1974 Dębogóra Enduhub.com
1002 Przemysław Pochylski 1974 Luboń Zgrupka Team
1003 Michal Prawdzic 1974 Szczecin TRI DIVISION
1004 Dariusz Kochanowski 1974 Marki WTT Warszawa
1005 Mariusz Soczewka 1974 Siedlce Triathlon Siedlce Club
1006 Mariusz Grzesiak 1974 Warszawa
1007 Jakub Balawander 1974 Poznań Go Kuba Go
1008 Grzegorz Ulanowski 1974 Słubice FSL VERUS AOK. PL TEAM
1009 Grzegorz Wieczorek 1974 Warszawa
1010 Zbigniew Opałczyński 1974 Warszawa
1011 Marek Wakuła 1974 Siedlce Triathlon Siedlce Club
1012 Krzysztof Kufelin 1974 Poznań sporttrans
1013 Ingrid Gammelsæter 1974 Trondheim Trondheim triatlonklubb
1014 Bernard Bocian 1974 Sady Borant team
1015 Wojciech Śliwa 1974 Szczecin KS IRONMAN CS POLSKA
1016 Wojciech Just 1974 Mrowino Rokietnica Biega
1017 Christian Mertgen 1974 Ahrensburg
1018 RAFAŁ CZYŻYK 1973 SZCZECIN Ironman CS Polska
1019 BULENT ISIK 1973 ISTANBUL
1020 Victoria Postma 1973 Praha Endurance Store
1021 Radosław Misiorny 1973 Poznań
1022 Anna Baronjan 1973 Berlin Tri-Finisher Berlin e.V.
1023 Krzysztof Ozdoba 1973 Siechnice Litwin Triathlon Team
1024 Marek Okrzesik 1973 Międzychód
1025 Ireneusz Cupa 1973 Toruń
1026 Piotr Kalinowski 1973 Włocławek Lekarska Grupa Kolarska
1027 Pawel Stapf 1973 Poznan Zgrupka Team
1028 Waldemar Ostrowski 1973 Wrocław Traithlon Club Wrocław
1029 Sean Barry 1973 Blackrock
1030 Robert Maj 1973 Lublin TRI Alone
1031 Dariusz Galle 1973 Stanowice Welda Team
1032 Tomek Materna 1973 Poznan Smochy team
1033 Wai Kong Leong 1973 Singapore
1034 Piotr Czublun 1973 Piaseczno NEON
1035 Marcin Zagórski 1973 Poznań AIRPOL
1036 Tomasz Donhefner 1973 Tenczynek
1037 Sebastian Andrzejczyk 1973 Warszawa NeON Team
1038 Krzysztof Stasiak 1973 Sopot Hellmann Triathlon Team
1039 Michał Augustyniak 1973 Poznań
1040 Krystian Kulczycki 1973 Wrocław Triathlon Club Wrocław
1041 RINAT RAKHMATULIN 1973 PUSHKINO, MOSCOW REGION SEGMENTONIVEL TEAM
1042 Bilgi Schönfelder 1973 Hamburg VAF Triathlon
1043 Magdalena Rakowska 1973 Warszawa Drużyna TVN
1044 Mariusz Wira 1973 Borek Wlkp. KB MIŚ BOREK WLKP.
1045 Michał Dzioba 1973 Sopot Trinergy
1046 Iwona Rożniata 1973 Głowno KS Głowno w Biegu
1047 Marek Repka 1973 Bydgoszcz Lupus Team
1048 Jarosław Dabulis 1973 Warszawa TRINERGY
1049 Małgorzata Kapcińska 1973 Lusówko
1050 Filip Wołowski 1973 Warszawa TriWawa
1051 Krzysztof Warchoł 1973 Kicin
1052 Irek Mirowski 1973 Bobrowiec GEO Running Team
1053 Marcin Jąkalski 1973 Piła HSHG
1054 Bartosz Myszkiewicz 1972 Miłosław 2plus2 Września Team
1055 Tomasz Zdanowski 1972 Kobylniki enduhub.com
1056 Michał Szwed 1972 Poznań Drużyna Mocarzy / enduhub.com / Cityzen_BE3
1057 Dominik Kędziora 1972 Rokietnica
1058 Claire Sutcliffe 1972 Chester Total Tri Training
1059 Waldemar Lizik 1972 Posada TRI POWER TEAM KONIN
1060 Thomas Hilla 1972 Lipsk
1061 Artur Sznek 1972 Jerzykowo Cityzen Poznań
1062 Andrzej Folga 1972 Warszawa Labosport Team
1063 ARKADIUSZ PILARZ 1972 BIELSKO-BIAŁA Bieg po Nowe Życie
1064 Zuzana Petr Ernestová 1972 Hajnice Individual
1065 Maciej Lembicz 1972 Luboń BE3_Cityzen/Drużyna Mocarzy/ENDUHUB
1066 Krzysztof Czeczot 1972 Kraków Miłek Triathlon Team
1067 Jacek Popiela 1972 Koszyce Małe
1068 Christian Chambarelli 1972 Katowice
1069 Maciej Stępień 1972 Bojano Akademia Triathlonu
1070 Paweł jazikowski 1972 Poznań Strzeszyn
1071 Mike Kowaloff 1972 Müllrose MSV TRIPOINT Frankfurt (Oder)
1072 Tomasz Pietryk 1972 Kamionki ENDUHUB.COM
1073 Bartosz Miszewski 1972 Grodzisk Mazowiecki/Ełk NeON Team
1074 Jakub Bonikowski 1972 Grudziądz TriSpace
1075 John Rogers 1972 Dublin Wheelworx
1076 GRZEGORZ Zdrojewski 1972 Czerniejewo czerniejewobiega
1077 Szymon Brzozowski 1972 Zalasewo Cityzen / Fogt Bikes
1078 Pavel Mazurs 1972 Riga ironman.lv
1079 Wojciech Kołowrotny 1972 Warszawa Alfa Group
1080 Marita Sideł 1972 Poznań
1081 Marcin Churski 1972 Myślibórz Meble Kuchenne PINOKIO
1082 Anna Maliszewska 1971 Swarzędz FTI
1083 Jarosław Oworuszko 1971 Warszawa Sidor Team
1084 Dusan Zezulka 1971 Podebrady Etriatlon Team
1085 Mirek Wilkin 1971 Lubsko Triathlon Mietków Team
1086 Piotr Ostrowicki 1971 Poznań
1087 Robert Rutkowski 1971 Myślibórz epidemiasportu.pl
1088 Artur Bazarnik 1971 Luboń Kuźnia Triathlonu
1089 Jacek Klepacz 1971 Łódź KB Arturówek Łódź / I Love Ironman
1090 Damian Baszko 1971 Poznań
1091 Marc Ruhland 1971 Kronberg im Taunus Eintracht Frankfurt Triathlon
1092 Bartosz Magierło 1971 Głogów Małopolski
1093 Edward Stanoch 1971 Warsaw Trinergy Team
1094 Jarek Świątek 1971 Katowice SidorTeam
1095 Szymon Słowiński 1971 Swarzędz Nautilus
1096 Marco Treu 1971 Goldbeck Triathlon Füchse Osterburg
1097 Mariusz Andrejów 1970 Wrocław GVT
1098 MIROSŁAW KOLONKO 1970 Chorzów Goggle PAE Team
1099 Ewa Nowicka 1970 Poznań PwC
1101 Edward Królikowski 1970 Plewiska KB Maniac
1102 Marian Sadowski 1970 Złotów Niezrzeszony
1103 Jacek Łuczak 1970 Poznań KB UE Poznań
1104 Daniele Rampazzo 1970 Potsdam
1105 Ireneusz Majewski 1970 Poznań BE3 Cityzen
1106 Jaroslaw Rutkowski 1970 Niemce Triclub
1107 Dariusz Janczewski 1970 Warszawa
1108 Robert Dolny 1970 Skórzewo
1109 Marek Baumgart 1970 Kobylnica Wojew Fundusz Ochrony Środow i Gosp Wodnej Poznań
1110 Frank Truckenbrodt 1970 Berlin A3K Berlin
1111 sascha kaschewsky 1970 Berlin Team Erdinger Alkoholfrei
1112 Jarosław Kaczmarek 1970 Luboń
1113 Jarosław Ladorucki 1970 Toruń Motiv Home Team
1114 Mariusz Sarnowski 1970 Środa Wlkp. SARENGROUP
1115 Jarek Witkowski 1970 Poznan Be3 Cityzen/Lubuszanin Drezdenko
1116 Andrzej Konieczny 1970 Gostyń Konieczny Team
1117 Tomasz Białobłocki 1969 Kiekrz Grupa Medyczna
1118 Marek Markiewicz 1969 Poznań www.triathlonista.com
1119 Matthias Doll 1969 Weimar HSV Weimar
1120 Olaf Schönfelder 1969 Hamburg
1121 Piotr Partyka 1969 Promienko
1122 Pawel Misiurewicz 1969 Warszawa Passus Sport Team
1123 Tomasz Grabowski 1969 Zielona Góra IrockTriathlon
1124 MACIEJ CHRUSZCZ 1969 POZNAN AM STUDIO
1125 Wojciech Stalica 1969 Częstochowa 1969
1126 Dariusz Manikało 1969 Lipków Neon Team
1127 Grzegorz Skwarek 1969 Nowy Targ Energia Fitness Klub
1128 Jacek Stasikowski 1969 Kraków Tri Division Triathlon Team
1129 Sławomir Łukasik 1969 Poznań KM Killers Team
1130 Tomasz Kwiatkowski 1969 Warszawa N/A
1131 Waldemar Kolankowski 1968 Toruń
1132 Basia Żukowska 1968 Lublin wydolność.pl
1133 Andrei Ivanchenko 1968 Moscow Cicleon
1134 Dmytriy Iutsevych 1968 Kiev
1135 Dariusz Kowalski 1968 Złotów Złotowski bieg zawilca
1136 Thomas Jerosch 1968 Reinbek Otto Wulff Bauunternehmung
1137 Viktor Bulgakov 1968 Kaliningrad
1138 Dariusz Grześkowiak 1968 Kamionki Śnieżna Gęś
1139 MAREK WIKIERA 1968 Gdańsk F3TEAM
1140 Sylwester Hawrot 1968 GOLENIÓW CROWN GOLENIÓW
1141 Michał Szymański 1968 Mosina/Krosinko IDMAR GROUP
1142 Paweł Mieszkowski 1968 Poznań Zmęczeni już przed biegiem
1143 Leszek Tokarski 1968 Konstancin Jeziorna Sinnet Club
1144 Paul Eager 1968 Lubin
1145 Berger Alexandre 1968 Epautheyres AS TEAM
1146 Krzysztof Cierniak 1968 Zalasewo Red Fitnes
1147 Krzysztof Bednarek 1968 Gdynia SportEvo
1148 Kasia Kopańska 1968 Pruszyn Triathlon Siedlce Club
1149 Holger Dembowski 1968 Berlin A3K-Berlin
1150 Dariusz Skrocki 1967 Poznań Velocity Poznań
1151 Damian Onuchowski 1967 Żary Waniewski coaching
1152 Dariusz Robak 1967 Kórnik
1153 STANISŁAW LIS 1967 PUSZCZYKOWO
1154 Dariusz Ptak 1967 Warszawa Luft Tri Team
1155 Marek milewski 1967 Hamburg SG Stern Hamburg
1156 Sönke Wagener 1967 Seeth-Ekholt Otto Wulff Bauunternehmung
1157 Mariusz Reczko 1967 Malinowice
1159 Dariusz Bielenis 1967 Świnoujście
1160 Jacek Baran 1967 Golina KB Wartko
1161 Jaroslaw Mikos 1967 Warszawa
1162 ALEX SHECHTER 1966 SHOHAM shoham
1163 Wojciech Bartkowiak 1966 Warszawa
1164 Janusz Krzyszycha 1966 Suchy Dwór TRIDEA
1165 Andreas Peter 1966 Raduhn SG 03
1166 Michael Jux 1966 Hamburg SG Stern Hamburg
1167 Grzegorz Zajączkowski 1966 łódż
1168 Ziemowit Paech 1966 Złotów Tri4Fun Złotów
1169 Krzysztof Szymczak 1966 Wałcz System 11 Wałcz
1170 Piotr Kasprzak 1966 Skórzewo Kuźnia Triathlonu
1171 Martien Van Rijn 1966 Amstelveen
1172 Matthias Kunst 1966 Frankfurt am Main TV Wächtersbach
1173 Jarek Milewski 1966 Hjarup Triathlon Syd
1174 Johannes Bosman 1966 Amstelveen
1175 Robert Małolepszy 1966 Olsztyn
1176 Miroslaw Wrotek 1966 Warszawa Entre.pl Team
1177 Michael Georgi 1966 Süpplingenburg TSV Germania Helmstedt
1178 TOMASZ NOWICKI 1965 STARGARD SZCZEC. SZWLA STARGARD SZCZEC,
1179 Catharina Saenger 1965 Werben Red Rose Racing
1180 Tomasz Kluczyński 1965 Mirków GVT
1181 Marek Zawadowski 1965 Bydgoszcz TriSpace
1182 Maciej Strażyński 1965 Poznan Enduhub
1183 Karsten Schöke 1965 Frankfurt (Oder) MSV TRipoint
1184 amit karmi 1965 shoham ironman shoham
1185 Paweł Nowak 1965 Kcynia Kepnet
1186 Marcel Veldhuizen 1965 Vlissingen Dutch
1187 Martin Fust 1965 Oelde LV TriStar Oelde
1188 Grzegorz Fajfer 1965 Wrocław Litwin Triathlon Team
1189 Mirosław paluch 1964 oborniki budchem
1190 Jacek Mikołajczyk 1964 Poznań
1191 Włodzimierz Skiba 1964 Poznań Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań
1192 Piotr Klaszczyk 1964 Gryfice
1193 ROBERT KRZAK 1964 GLIWICE AUTHOR BICYCLES
1194 Wojciech Pędowski 1964 Gliwice OK! Sport
1195 MARIUSZ Józef BŁACHOWIAK 1964 Leszno Maraton Leszno
1197 Eyal Kenan 1964 Jordan Valley Jordan Valley
1198 Jan Polcyn 1964 Osiek nad Notecią AT Team
1199 Haferkorn Henry 1963 Wulkower Str. 7 MSV Tripoint Frankfurt Oder
1200 Jacek Cieszynski 1963 Rynarzewo Rowerowa Brzoza
1201 Romek Pietrzak 1963 Rakownia GREEN TEAM RAKOWNIA
1202 Paweł Piasecki 1963 Ciechanów
1203 Thomas Mellewigt 1963 Berlin Tri-Finsher Berlin
1204 Waldemar Samol 1962 Poznań
1205 Janusz Latos 1962 Kostrzyn Wlkp
1206 Jarosław Hojan 1962 Poznań WZDW Poznań
1207 Andrzej Szymoniak 1961 Wołów Wołów
1208 Krzysztof Szymanowski 1961 Lusowo WUEF Tri TEAM
1209 Andrzej Zielenda 1961 Rostarzewo Wolsztyński Klub Biegowy
1210 Ryszard Kałwiński 1961 Luboń Padre Team
1211 Grażyna Dudkowiak 1961 Drzonków Kancelaria Adwokacka Dudkowiak
1212 Andrzej Dudkowiak 1961 Drzonków Kancelaria Adwokacka Dudkowiak
1213 Philippe Krieger 1961 Berlin
1214 PIOTR MAJEWSKI 1961 Kórnik BRYLANT-KÓRNIK
1215 Leszek Łączny 1961 Borkowlce
1217 Zeev Shechter 1960 Shoham Ironman Shoham
1218 Markus Schell 1960 Berlin A3K
1219 Holger Köhler 1960 Warstein Tri-Cops Warstein
1220 Joerg Schleiwies 1960 Bargteheide
1221 Ireneusz Tarasiewicz 1959 Wójtowo Biernat Rehabilitacja i Sport
1222 Bożena Mateja 1959 Gdańsk
1223 Mirosław Szymonek 1959 Złotoryja Tridea Team
1224 Krzysztof Błaszczyk 1959 Lubomyśle Rozka TEAM
1225 Nissim Yochai 1959 mid levels hong kong
1226 Stefan Saenger 1959 Abu Dhabi Red Rose Racing
1227 Stanisław Trojan 1958 Wrocław Wkb piast Wrocław
1228 Janusz Michał Mateja 1957 Gdańsk CompleXsport
1229 andre kocialkowski 1957 Poznan manchester
1230 Joanne Hartland 1957 Horsham Team T.H.E
1231 Hubert Kamrad 1955 Neu Wulmstorf SG Stern Hamburg
1232 Marek Szewczyk 1955 Poznań Cybina Team
1233 Barbara Stielow 1954 Langenhagen SC Langenhagen e.V.
1234 HENRYK KĘPIŃSKI 1953 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów
1235 Markus Fajer 1948 Dobra RAZ Szczecin
1236 Jarosław Roślicki 1980 Wrocław Europa Ubezpieczenia
1237 Marek Ziółkowski 1972 Wrocław Europa Ubezpieczenia
4956 Anna Nieć 1977 Rybojedzko
Top