Challenge Poznań 2017 - Challenge Poznań - Dystans długi - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Sonja Škevin 1995 Zagreb Team Croatia
2 Szymon Marcinek 1993 Pietrowice Wielkie Go Hard Or Go Home
3 Sławomir Wysoczański 1993 Kościan Warchlak Na Wybiegu
4 Paweł Siatecki 1992 Garbow
5 Kamil Perz 1992 Poznań AZS AWF Poznań / Drużyna Szpiku
6 Oleksiy Zenin 1991 Lviv Lviv
7 Marcin Potoczny 1991 Tarnów MKP Bobry Dębica
8 Konrad Łuszcz 1991 Bytom Brak
9 Damian Dyrcz 1991 Radocza
10 Marta Kraszka 1990 Poznań Zgrupka
11 Mateusz Golanowski 1990 Kalisz
12 Rafał Sobczak 1990 Kalisz
13 Emil Piosik 1990 Poznań VELOCITY WARSZTAT TRENINGU
14 Mieszko Antoniak 1990 Opole 12Stopni.pl
15 Oleksandra Hryshyna 1990 Dnipro
16 Kamil Ligenza 1990 Zgierz GT RAT
17 Kaarel Sisask 1989 Parnu Planthlete
18 Anna Żychska 1989 Człuchów Velocity Team
20 Jamie Goh 1988 Singapore Tricators
21 Theodoros Kazis 1988 Munich RomasProTraining
22 Matej Abrahamsberg 1987 RIBNICA TK RIBNICA
23 refael abargel 1987 lod
24 Marcin Markiewicz 1987 mazowieckie
25 Piotr Zamczyk 1986 Złotów Rehmedic Złotów
26 Jakub Koralewski 1986 Poznań KB MSZ PCK
27 Gert Heemeryck 1986 Antwerp Domo Scott
28 Piotr Różański 1986 Swarzędz CSWLąd
29 David Tarody 1986 Budapest EZA
30 Jelle Vankrunkelsven 1986 Beringen Triatlon Club Lummen
31 Maciej Chmura 1986 Wrocław GVT BMC
32 Nikolay Frolov 1985 Moscow Sberbank Triathlon Team
33 Matthias Meul 1985 Gent 3KTL
34 Rafał Ogłaza 1985 Szczecin
35 Oleg Kharytonskyi 1985 Kiew boxing club
36 Michał Nosiadek 1985 Wodzisław Śląski K.S. CROSS SPORT
37 Łukasz Jaroszewski 1985 Piastów Velocity Warszawa
38 khadiga amin 1985 cairo -
39 Marcin Szalewski 1984 Przyjaźń Dziki Bagienne
40 Dawid Rusin 1984 Rzeszów Klub Sporotwy Spin Rzeszów
41 Tomasz Białek 1984 KĘPNO GT RAT / MAGOR Team
42 Agnieszka Pelc-Wanielista 1984 Poznan KB Maniac Poznan
43 Marek Łabędź 1984 Warszawa Forevo
44 Mateusz Waskowski 1984 Hel
45 Aleksandra Suwara 1984 Gdańsk F3Team
46 Eulogy van Dyk 1984 Cape Town
47 Michał Podsiadłowski 1984 Ząbki SBR Triathlon Team
48 Przemysław Błaszczyk 1984 Warszawa TRI-STREFA.PL/PLAY
49 Piotr Pietrzyk 1984 Trzebnica Tri Family
50 Filip Aszendorf 1983 Warszawa Kuźnia Triathlonu
51 Martins Marnauza 1983 Riga
52 Jakub Stęchły 1983 Bytom CityZen
53 Łukasz Sendecki 1983 Warszawa Velocity Warsaw
54 Rafał Borowiak 1983 Słubice JOKŚ Team
55 Krzysztof Stefaniak 1983 Luboń Zgrupka Team
56 Jarosław Rybitwa 1983 Grodzisk Mazowiecki trinergy
57 Adam Mikoś 1983 Warszawa
58 Signe Knudsen 1983 Vear Nanset tri
59 Pavel Keulich 1983 Gomel Trilife
60 Grzegorz Nowak 1983 Tarnów Aktywna Strona Życia
61 Shona Bennett 1983 Dinas Powys
62 Tomasz Chuc 1982 Swidnica
63 Paweł Dunaj 1982 Wrocław Litwin Triathlon Team
64 Wojtek Hrab 1982 Poznan Night Runners/ W TRI TEAM
65 Katarzyna Strusińska 1982 Mińsk Mazowiecki TriPaka
66 Radek Serwiński 1982 Warszawa Neon Team
67 Katarzyna Sammler 1982 Poznań Drużyna Szpiku
68 Márton Hirt 1982 Budapest Postás SE
69 Grzegorz Dymerski 1982 Starogard Gdański TRI STAROGARD GDAŃSKI
70 Arja Lemmettylä 1982 Kuopio TT AquaTerra
71 Heiko Dolle 1981 Berlin SC Humboldt
72 Dennis Dinter 1981 Berlin A3K Berlin
73 Maciej Krzaczyński 1981 Warszawa 1981
74 Lidia Juchniewicz 1981 Lidzbark Warmiński Kuźnia Triathlonu
75 Marcin Gujski 1981 Mińsk Mazowiecki TriPaka
76 Annah Watkinson 1981 Johannesburg
77 Nicol van Dyk 1981 Cape Town
78 Rafał Urbański 1981 Częstochowa
79 Zdzisław Nijak 1981 Poznań
80 Piotr Borda 1981 Poznan
81 Paweł Grundys 1981 Kamieniec Wrocławski
82 Michał Mazurek 1981 Gdańsk Faber Team
83 Paweł Skomorucha 1980 Warszawa Kuźnia Triathlonu
85 Leszek Wnuk 1980 GDYNIA TRI-SEA.PL
86 Błażej Wachowski 1980 Poznań Warta Poznań
87 Ernest Wojtowicz 1980 Janików Triathlon Mietków Team
88 PIOTR BALINSKI 1980 JASTRZEBIE-ZDROJ
89 Piotr Murzyn 1980 Milin Triathlon Mietków Team
90 Wojciech Banaszewski 1980 Wrocław
91 Paula LORENS-MAZUR 1980 Bydgoszcz TEAMOCHAL
92 Robert Walczak 1980 Zielona Góra parkrun Poznań
93 Piotr Wanielista 1980 Poznań inieodpuszczaj
94 László Pál 1980 Budapest
95 Dean Cameron 1980 Nelson ISP
97 Grzegorz Sawczuk 1980 Wysoka
98 DANIEL GOLEC 1979 POZNAŃ PKO BANK POLSKI
99 Damian Ćwik 1979 Gdynia
100 Tomasz Solecki 1979 Bieruń Gomola Trans Airco
101 Paweł Gębczyński 1979 Gliwice
102 Mateusz Nettmann 1979 Sierosław FTI Racing Team Triathlon
103 Fedor Nikolaev 1979 Moscow CUBE Russia team
104 Gergo Sandor 1979 Godollo Kistarcsai VSRC
105 Attila Garas 1979 Budapest
106 Tomasz Czarnecki 1979 Warszawa NeON Team
107 Rafał Kochaniak 1979 Warszawa SOLOIST
108 Simon Marks 1979 Penarth Cardiff Triathlon
109 Adam Pachla 1979 Warszawa
110 Przemyslaw Kuczera 1979 Kołobrzeg Hurpaguns
111 Patryk Kaszubowski 1978 Promno Astmatycy
112 Lionel Lapompe-Paironne 1978 Saint Etienne ASMSE TRI 42
113 Asier Alberdi 1978 Madrid Triatlón Atleti
114 Rafał Miętkiewicz 1978 Gdańsk Miętkiewicz
115 Matthew Smith 1978 Brno Tri LAMY Brno
116 Arkadiusz Recław 1978 Bytów Vege Runners
117 Marcin Zięba 1978 Warszawa Kuźnia Triathlonu
118 John Littlewood 1978 Swansea Wuusss Tri / Dark Horse Tri
119 Marek Kowalczyk 1978 Bydgoszcz ENDUSPORT
120 Marko Harapainen 1978 Helsinki LastManStanding SC
121 Marek Andrzejewski 1978 Krzyszkowo BUJAWA '08
122 Tomasz Strzecha 1977 Chmielnik Goń Zajączka SQAD
123 Andrzej Kaźmierczak 1977 szczytniki Wójtowicz TRI Team
124 Wojciech Sopotnicki 1977 Kunice MoveON
125 Maciej Nikodemski 1977 Ustka "Tupot" Ustka // fregata-ustka.pl
126 Michał Wiśniewski 1977 Gdańsk Triathlon Trójmiasto
127 Damian Kobeluk 1977 Biłgoraj Biłgoraj Ultra Trail
128 Rafał Dajczer 1977 Warszawa AT Team
129 Bartosz Jędrzejczak 1977 Siekierki Wielkie Kompania Piwowarska
130 Mikołaj Bąkowski 1977 Bydgoszcz
131 Eric Visentin 1977 Wrocław Los Bieganeros / TMT
132 Artur Cisowski 1977 Warszawa TRIWAWA
133 Marcin Matysiak 1977 Warszawa Gapmont Running Team
134 Daniel Piętka 1977 SZCZYTNIKI Zgrupka Team / SCIM
135 Irek Kosmaczewski 1977 Pobiedziska
136 Rafał Dudziński 1977 Wieluń Bóg Honor Ojczyzna
137 Rafał Wysmoliński 1977 Biernatki
138 Marcin Poltrok 1977 Neuss Łączpol X-treme
139 MARCIN FOLTYŃSKI 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
140 Piotr Celmer 1976 Warszawa TriWawa
141 CÉSAR BORGES ÁLVAREZ 1976 PUERTO DE LA CRUZ CLUB TRIATLÓN TRIPTO
142 Tomas Dvorak 1976 Neratovice Endurance Lab
143 Bert Verbeke 1976 Menen XCD
144 Jacek Kowalski 1976 Grodzisk Mazowiecki
145 Arkadiusz Kościelak 1976 Gdańsk APEX24
146 Jakub Kanarek 1976 Koszalin TKKF Triathlon Koszalin
147 Paweł Hojnowski 1976 Gdańsk F3team
148 Przemyslaw Gorka 1976 Weybridge Lotne Bojówki Radia Maryja, Alleluja i do przodu
149 Marcin Kiezik 1976 Tanowo IRONMAN CS Polska, Szczecin
150 Grzegorz Bartoszewski 1976 Długołęka LITWIN TRIATHLON TEAM
152 Dariusz Lutkowski 1976 Bydgoszcz Auto Doktor
153 Bartłomiej Behmke 1976 GDYNIA TRI-SEA
154 Karol Chajęcki 1976 Gdańsk F3Team
155 Niall Foster 1976 Cardiff Cardiff Triathletes
156 Tamás Till 1976 Budapest KVSRC
157 Piotr Pawlak 1975 Poznań PKO Bank Polski
158 Rafał Jackowicz 1975 Sobótka Triathlon Mietków TEAM
159 Paweł Midloch 1975 Gorzów Admira
160 Robert Uzarewicz 1975 Plewiska FinMan
161 francesco puddu 1975 cagliari nlsport
162 Juha Sjöblom 1975 Pirkkala Triathlonteam 226
163 Łukasz Andrzejewski 1975 Poznań FTI
164 Esther Addams 1974 Cardiff
165 Daniel Pietrzak 1974 Łask
166 Klaudiusz Fojcik 1974 Cieszyn
167 Wawrzyniec Czubak 1974 Kostrzyn
168 Bartek Jaczun 1974 Komorniki ZGRUPKA TEAM
169 Jørn Andersen 1974 Elverum MaccaX
170 Tadeusz Kozłowski 1974 Kargowa www.e-line.pl
171 Bart Romanow 1974 Poznan Kristiansand Triathlon
172 Marcin OLECH 1974 PIASTÓW
173 Tymoteusz Fleiszar 1974 Gruszczyn WÓJTOWICZ TRI TEAM
174 Karol Mejgier 1974 Więcbork TKKF WODNIK Więcbork
175 Adrian Topolski 1974 Mysłowice
176 Ladislav Baluch 1974 Spišské Vlachy TDM Krompachy
177 Jaana Sjöblom 1974 Pirkkala Triathlonteam 226
178 Waldemar Łabno 1974 Łuczyce Dotsport
179 Piotr Szefer 1974 Warszawa TRINERGY
180 Steve Holliman 1974 Parkgate, Neston, Cheshire Chester Tri Club
181 Tomasz Pankowski 1974 Gdańsk BALTIC-STAR
182 sergio russo 1974 catania life triathlon catania
183 Michał Kubera 1974 Śrem ZGRUPKA TEAM
184 Jaynald Canaria 1974 Olongapo City Filipino International Triathlete - Qatar
185 MARIUSZ BROWARSKI 1974 POZNAŃ BIEGACZ POLSKI
186 Wojciech Buczkowski 1974 Piersko LZS PIERSKO
187 ADAM POMIAN 1974 BYTOM LABOSPORT TEAM
188 Graham Christopher 1973 Wilmington One Step Beyond
189 Witold Podgórski 1973 Gdańsk F3Team
190 RINAT RAKHMATULIN 1973 PUSHKINO SEGMENTONIVEL TEAM
191 Sebastian Zach 1973 Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK
192 Arkadiusz Cichosz 1973 Wrocław
193 maciej szpunar 1973 gdynia Gdynskie Morsy
194 Heather Williams 1973 Cardiff Cardiff Triathletes
195 Borys Darmas 1972 Sale
196 Marcin Kowalczyk 1972 Nowy Folwark Triathlon Team Września
197 Grzegorz Kranz 1972 Czapury
198 Lucas Jensen 1972 Gothenburg Axa Sports Club
199 Krzysztof Florczak 1972 Ostrów Wielkopolski OSW TRI TEAM
200 Joe Monks 1972 Isle of Wight
201 Kim Halvorsen 1972 Aalborg Credo Coaching
202 Ofer Sela 1972 Shoham
203 anna emert 1972 gdynia biegamyrazem.pl
204 Marek Strogulski 1972 Rosnówko Zgrupka Team
205 Grzegorz Karwacki 1972 Wałbrzych ja
206 david francis 1972 castlemartin five frogs
207 piotr emert 1972 gdynia biegamyrazem.pl
208 Sebastian Gibiec 1972 Cieszyn Gibiec Team
209 nir levy 1972 tel aviv myway
210 Kadri Possul 1971 Tallinn 21CC Triatloniklubi
211 Gustavo Rojas Canelón 1971 Llano del Camello
212 Huw Jones 1971 Swansea Wuusss Tri
213 Tomasz Głębowski 1971 Czerwonak
214 Nick Barwick 1971 Oxford
215 Wojtek Superson 1971 Kraków Eskadra Kraków
216 Marcin Konarski 1971 Nysa TRIATHLON NYSA
217 Krzysztof HADAŚ 1971 Plewiska CSWląd. Poznań
218 Jacek Gniot 1971 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.
219 Daniel Glajc 1971 Cieszyn Trinergy
220 Lars Ursin 1971 Trondheim Trondheim triatlonklubb
221 Marcel Nauer 1970 Zurich
222 Ralf Biernatzki 1970 Erwitte Tri-Cops Warstein
223 Bianca van den Kieboom 1970 Hoogerheide
224 Jonathan Burdin 1970 Prague
225 Gregory Kaleta 1970 Larvik Nanset Triathlon
226 Sławomir Nowak 1970 Warszawa Exatel Running Team
227 Dariusz Pietras 1970 Kędzierzyn-Koźle Kumple Grzmotka
228 Grzegorz Oller 1970 Koteże TRI Starogard Gdański
229 Maris Liepa 1970 Kalngale Carnikavas sporta centrs
230 Magne Karlsen 1970 Larvik Nanset Triathlon
231 Jacek Lisowski 1970 Dąbrowica Banda Grudnia
232 Grzegorz Bedła 1969 Miedżno
233 Jaromir Krzysztofik 1969 Plewiska Wiking
234 Adam Wytrwał 1969 Tarnów MKP Bobry Dębica
235 Krzysztof Borsiak 1969 Plewiska Lux Med
236 isidoros kargatzis 1969 chios chios
237 Paul Thomas 1969 Maesteg Wuusss Tri
238 Francisco Javier Rojas Cruz 1969 Aguadulce - Roquetas de Mar Triatlón Atleti
239 Tomasz Kołodziejski 1969 Poznań GINASO
240 Ofer Ben Avraham 1969 Shoham
241 Tomasz Wakuła 1969 Siedlce Yulo Run Team Siedlce
242 Peter Bellring 1968 Gothenburg Umara SportsClub
243 Gorka Urrutia 1968 Getxo Getxo Triatloi Taldea
244 Daniel Chong 1968 Singapore Tricators
245 Christian Funk 1968 Muenchen Sparda-Team Rechberghausen
246 avi cohen 1968 shoam
247 DAVID WISEMAN 1967 Jordan Valey Jordan Valley
248 Teodoro Mura 1967 Quartu Sant'Elena N.L.SPORT
249 Paweł Benedykciński 1967 Radziejów KS Zryw Radziejów
250 Czarek Brzozowski 1966 Warszawa Kuźnia Triathlonu
252 Zbigniew Wisniewski 1966 Brzoza Brzoza Biega
253 Stefan Hagman 1966 Våmhus Mora CK
254 Tony Andersson 1965 Lund Triathlon Syd
255 Chris Dyason 1965 Singapore Triathlon Association of Singapore
256 corrado cicalo 1965 Elmas (CA) Atlantide - ELMAS
257 Maurizio Cau 1964 Cagliari Atlantide
258 Matthias Tenholt 1964 Mannheim VWM Mannheim/ GER
259 Piotr Nowak 1964 Poznań Liga Vector
260 How Choon Kiat 1964 Singapore NONE
261 LUIS MATHEU CASTAÑEDA 1963 PUERTO DE LA CRUZ CLUB TRIATLÓN TRIPTO
262 Leszek Bukowski 1963 Płock Syrenka Warszawa
263 Kazimierz Niemczyk 1962 Milanówek WUM
264 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
265 Janusz Latos 1962 Kostrzyn Wlkp
266 avi makmal 1962 kibutz ashdot yaaqov bet-eyal
267 Jan Wałaszek 1961 Tarnów
268 Sławomir Jeżowski 1961 Warszawa KlubNiewidomych Syrenka Warszawa
269 Krzysztof Hamela 1960 Chorzów AWSA TEAM
270 avi abargel 1960 lod
271 yechezkel ravinovitz 1960 shoham ironman shoham
272 AVI BAR ZAKAI 1958 shoham
273 Paweł Kutkowski 1957 Poznań
274 Raimonds Garenciks 1955 Carnikava Carnikavas sporta centrs
Top