Challenge Poznań 2017 - Triathlon Poznań - Dystans 1/4 - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
531 Hubert Babicz 1998 Krosno Odrzańskie AM#15 Triathlon Team
532 Adam Pietras 1998 Kędzierzyn-Koźle Kumple Grzmotka
533 Jakub Gorzała 1998 Gręzów Triathlon Siedlce Club
534 Filip Daszewski 1998 Dębno Husaria Race Team
535 Krzysztof Kurzawa 1998 Poznań
536 Jakub Niedziółka 1998 Grabianów
537 Wiktoria Gibiec 1997 Cieszyn GibiecTeam
538 Adam Kuś 1997 Poznań BE3 Cityzen
539 Ziemowit Sokołowski 1997 Poznań
540 Michał Łakomy 1997 Czerwonak
541 Jakub Wytykowski 1996 Poznań 1996
542 Jakub Nowak 1996 Koszalin
543 Karol Bieńkowski 1996 Legnica
544 Robert Juszczyński 1996 Wrocław
545 Kacper Prałat 1996 Poznań
546 karol chmielewski 1996 leszno
547 Krzysztof Mazurowski 1995 Warszawa
548 Michał Kutkowski 1995 Tarnowo Podgórne zmierz-nie-szacuj.pl
549 Marcin Kutkowski 1995 Tarnowo Podgórne zmierz-nie-szacuj.pl
550 Mikołaj Kaszkowiak 1995 Poznań
551 Jakub Krysiak 1995 Warszawa TriWawa
552 Arkadiusz Błaszyk 1995 Leszno Błaszyk Team
553 Dariusz Adamczyk 1995 Suchy Las
554 Maciej Mazurek 1995 OPOLE GT KONA
555 Kacper Koszal 1994 Konin 1994
556 kinga gibiec 1994 cieszyn GibiecTeam
557 Filip Graczyk 1994 Nekla UKS CITYZEN_/BE3
558 Petra Vachova 1994 Praha TTT
559 Linda Zagaska 1994 Gliwice Wataha Team
560 TOMASZ WICHTOWSKI 1994 Swarzędz
561 Jakub Starszak 1994 Swarzędz
562 Szymon Krzak 1994 Gliwice
563 Andrzej Grześ 1994 Śrem MOS Śrem
564 Szymon Kędziora 1994 Mosina
565 Mikołaj Pabiszczak 1993 Ostrów Wielkopolski
566 Sonja Millert 1993 Skórzewo
567 Urszula Kafarska 1993 Poznań FTI Racing Team
568 Michał Szymaniak 1993 Swarzędz
569 Karolina Gawrońska 1993 Poznań
570 Tomasz Jankowiak 1993 Swarzędz AWF Poznań
571 Mateusz Maroszczyk 1993 Kłodawa
572 Aleksandra Andryszak 1993 Świnoujście TRI and RESCUE
573 Sylwester Swat 1993 Przeźmierowo SWAT TEAM
574 Amadeusz Górski 1993 Poznań Dom Pełen Energii
575 Michał Siwek 1993 Jarocin
576 Jakub Szolek 1993 Śrem
577 Michał Turowski 1992 Ustka DECATHLON SŁUPSK
578 Krystian Tomczak 1992 Poznań MoveOn Team
579 Robert Filipiak 1992 Łódź
580 Jakub Śliwiński 1992 Środa Wlkp. Hernik Team
581 Tomasz Strzemecki 1992 Poznań
582 Jakub Mikołajczak 1992 Poznań
583 Konrad Kawa 1992 Wilczkowice
584 Tymoteusz Mądry 1992 Poznań Wójtowicz TRI TEAM
585 Aleksander Guzik 1992 Poznań
586 Michał Żak 1992 Maszewo 1992
587 Łukasz Maciejewski 1992 Szczecin
588 Tomasz Owsianny 1992 Żnin
589 Tomasz Paracki 1992 Sierakowice F3TEAM
590 Maciej Kochanowski 1992 Poznań
591 Bartłomiej Gwardiak 1992 Goleniów
592 Mikołaj Isalski 1992 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
593 Łukasz Nowacki 1992 Jarocin
594 Maciej Sroczyński 1992 Poznań
595 Mariusz Wielgus 1991 Chludowo Marian TEAM
596 Mateusz Wierzbicki 1991 Poznań All I Do Is Win
597 Wojciech Błaszyk 1991 Leszno Błaszyk Team
598 Kuba Marciniak 1991 Poznań
599 Olga Kamińska 1991 Poznań
600 Aleksandra Laskowska 1991 Warszawa Triclub
601 Katarzyna Maćczak 1991 Koło
602 Dawid Miszkiewicz 1991 Oława
603 Michał Wojciechowski 1991 Stare Miasto TOM-CAR KONIN
604 Michał Mojsiej 1991 Poznań
605 Michał Górzny 1991 Poznań
606 Jacek Jędrasiewicz 1991 Jelenia Góra Mud Goats
607 Patryk Bąk 1991 Poznań 31. BLT / Drużyna Szpiku
608 Piotr Maciejewski 1991 Strzałkowo
609 Emilia Graban 1991 Gdańsk Intel Runners
610 Michał Durkalec 1991 Poznan #albogruboalbogrubo
611 Igor Szymanek 1991 Warszawa
612 Filip Kalinowski 1991 Puszczykowo
613 Anna Andrałojć 1991 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
614 Kajetan Biczkowski 1991 Poznań Night Runners
615 Patryk Binkowski 1991 Poznań BROWAR FORTUNA
616 Marcin Jędrzejczak 1991 Suchy Las Fabryka Triathlonu
617 Marek Selzer 1991 Świebodzin KS Babol Świebodzin
618 Michał Wierzbicki 1991 Świebodzin Zgrupka Team
619 Maciej Krzyżaniak 1990 Poznań Oni
620 Błażej Zachciał 1990 Chodzież KS Łaciarze
621 Juliusz Mroziński 1990 Jarocin
622 Hubert Czech 1990 Zielona Góra AM#15 Triathlon Team
623 Aleksandra Królak 1990 Police UKL Ósemka Police
624 Damian Kuźmicki 1990 Poznań PKO Bank Polski
625 Hubert Rewoliński 1990 Chodzież Kawa Kamp
626 Janusz Perczak 1990 Luboń IN-SOFTWARE
627 Emil Tomczyk 1990 Poznań
628 Maksymilian Jarząbek 1990 Warszawa
629 Daria Saturniewicz 1990 Poznań
630 Adam Pietrzak 1990 Gowarzewo
631 Paweł Kociołek 1990 Wołów FC Moczydlnica
632 Łukasz Niedzielak 1990 Trzebuń Petra Płock
633 Jakub Sukiennik 1990 Czestochowa JWK LUBLINIEC
634 Daniel Kowalikowski 1990 Chojnice TriForFun Chojnice
635 Aleksandra Trocińska 1990 Poznań
636 Łukasz Kaczmarek 1990 Gostyń #albogruboalbogrubo
637 Dawid Brzóskowski 1990 Poznań
638 Adam Kulbiej 1990 Trzcianka KOCHAM KAŚKE!
639 Anna Peterek 1990 Poznań BB Runners / Loco Print Team
640 Małgorzata Matusiak 1990 Milanówek
641 Agata Kaźmierczak 1990 Gniezno
642 Michał Rolewicz 1990 Bydgoszcz Victoria Śliwice
643 Olga Wieczerzycka 1990 Poznań
644 Radosław Wiliński 1990 Włocławek Night Runners
645 Mateusz Łątka 1990 Poznań
646 Paweł Kaczor 1990 Wiechlice
647 Tomasz Weber 1990 Gliwice Official Polish Drinking Team
648 Bogusz Bednarek 1990 Poznań Trenuj (w) kratkę z Chmielewską
649 Michał Rajca 1990 Wrocław GT RAT
650 Jakub Skrabulski 1990 Poznań -
651 Szymon Wesołowski 1989 Inowrocław
652 Michał Urzędowski 1989 Poznań
653 Maciej Sobkowiak 1989 Krotoszyn KS KROTOSZ KROTOSZYN
654 Dominika Rydel 1989 Kraków
655 Michał Binkowski 1989 Poznań
656 Maciej Lewandowski 1989 Wrocław Kluczborska Grupa Biegowa
657 Krzysztof Herz 1989 Tychy
658 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki Wronki
659 Łukasz Wojtunik 1989 Rawicz
660 Paweł Nowakowski 1989 Wągrowiec
661 Roksana Szymczak 1989 Sady
662 Mateusz Grabarek 1989 Gołuchów Iron Triathlon Pleszew
664 Dagmara Szczęśniak 1989 Poznań
665 Marcin Stengert 1989 Poznań
666 Paweł Dworecki 1989 Suchy las
667 Marta Cicha 1989 Poznań UKS CITYZEN_POZNAŃ/BE3
668 Artem Angeleiko 1989 Warszawa
669 Bartłomiej Czapla 1989 Poznań Kuźnia Triathlonu
670 Bartosz Ludwiczuk 1989 Poznań
671 Bartosz Zając 1989 Poznań LOOKSFERA/M-TRONIC
673 Konrad Strzelec 1989 Szczecin Mick o 'Amelika Huipû - Triathlon Team
674 Konrad Kamil Dobrzyński 1989 Warszawa
675 Krzysztof Mrugała 1989 Poznań Fresh Pizza Team
676 Joanna Soltysiak 1989 Kolo Kuźnia Triathlonu / Zmierz-nie-szacuj.pl
677 Ilona Ludwiczuk 1989 Poznan UKS CITYZEN_/BE3
678 Krzysztof Majchrzak 1989 Poznań bodyFITacja / Freaky Bar
679 Wojciech Bressa 1989 Poznań Wojbres-Trans
680 Łukasz Plóta 1989 Poznań
681 Radosław Tosnowiec 1989 Kraków Monument Fund
682 Robert Szczeszek 1989 Poznań Poznan I love You Team
683 Marcin Wielechowski 1989 Złotniki J.A.M
684 Wojciech Szymkuć 1989 Poznań
685 Marek Pietraszewski 1989 Poznań
686 Sebastian Krzewiński 1989 Poznań
687 Piotr Bigus 1989 Poznań
688 Martyna Radkiewicz 1988 Żyrardów
689 Dagmara Nowak 1988 Poznań Fabryka Triathlonu
690 Michał Kalka 1988 Poznań
691 Paweł Liskowski 1988 Poznań
692 Jolanta Piela 1988 Warszawa
693 Łukasz Woźniak 1988 Radom
694 Łukasz Nowicki 1988 Wałcz
695 Marek Gruba 1988 Brzoza
696 Jacek Wierzbiński 1988 Puszczykowo
697 Adam Styperek 1988 Luboń Dzikie Wieprze
698 Kamil Kurczewski 1988 Zgierz Stadnina Koni Triathlonowych
699 MICHAŁ MICHALSKI 1988 Kraków FABRYKA RAM
700 Dawid Jurga 1988 Poznań null
701 Michał Spryszyński 1988 Bydgoszcz
702 Arkadiusz Rothe 1988 Mosina
703 Piotr Majchrzak 1988 Września
704 Marcelina Słapa 1988 Poznań
705 Malgorzata Purol 1988 Września Siostry Pe!
706 Mateusz Janklowski 1988 LUBLINIEC JWK Lubliniec/ WKB Meta
707 Alicja Skałecka 1988 Poznań Pink Power
708 Michał Guździk 1988 Częstochowa Yanush Suspens TriTeam
709 Grzegorz Sokołowski 1988 Brzeg POLARIS
710 Piotr Walkowiak 1988 Świnoujście TRI and RESCUE
711 Jakub Kaczmarek 1988 Poznań
712 Magdalena Poręba 1988 Kraków Radosne Pijaczki z Nadwagą Triathlon Team
713 Szymon Miarka 1988 Częstochowa Yanush Suspens TriTeam
714 Mateusz Glema 1988 Poznań Baywatch
715 Paulina Maćkowiak 1988 Poznań DECATHLON
716 Justyna Lesiecka 1988 Szczecin Ironman C/S Polska
717 Bartosz Szolek 1988 Śrem
718 Łukasz Czekała 1988 Pniewy Pniewy
719 Mateusz Dzioba 1988 Poznań
720 Marek Bachorski 1988 Poznań Zgrupka luboń
721 Filip Prałat 1988 Piła
722 Radosław Chruściel 1988 Swarzędz VCH
723 Jan Małecki 1988 Poznań 1988
724 Emilia Sawicka 1988 Giżycko i-Sport
725 Tomasz Wiśniewski 1988 Wrocław GVT
726 Sławomir Środa 1988 Poznań
727 Jarosław Dobrosielski 1988 Grudziądz
728 Tomasz Stencel 1988 Poznań fotostencel #TTLS
729 Dawid Sworek 1988 Poznan
730 Michał Grząbka 1988 Poznań
731 Anna Andersz-Jaworska 1988 Puszczykowo
732 Cezary Kozubski 1988 Kargowa Kargowa TEAM
733 Michał Połatyński 1988 Słupca Pasjonaci Słupca
734 Tomasz Broekere 1988 Zabrze MyCenter
735 Bartosz Lesiak 1988 Poznań
736 Damian Hejman 1988 Szczecin 12tri.pl
737 Bartosz Deręgowski 1988 Gdańsk BPH Runners Team
738 Łukasz Tarka 1988 Poznań #TTK
739 Cyprian Prusakowski 1988 Bydgoszcz
740 Tomasz Kubiaczyk 1988 Nekla
741 Krzysztof Chełmikowski 1988 Gniezno Chelmikowski TRI Team
742 Przemysław Sołtysiak 1988 Poznań KPMG Triathlon Team
743 Michal Nawrot 1988 Warszawa Klub Biegacza LOT
744 Krzysztof Waśkowski 1988 Poznań Yanush Suspens TriTeam
745 Dawid Lewandowski 1987 Swarzędz
746 Karolina Mańke 1987 Police Fizjo-Express
747 Marek Jarecki 1987 Jerzykowo
748 Marek Michałowicz 1987 Zalasewo
749 Maciej Czechlewski 1987 Biskupice Czechlewski
750 Paweł Zaręba 1987 Koło
751 Artur Rochowiak 1987 Poznań
752 Łukasz Wieczorek 1987 Bydgoszcz Run4Fun www.bytpak.pl
753 Michalina Tomczyk 1987 Poznań Dźik
754 Julita Włoszczyna 1987 Poznań PwC Iron Ladies
755 Adrian Karczewski 1987 Kleszczele Pocancerowani.pl
756 Maciej Łukaszewicz 1987 Skwierzyna BE3 CITYZEN POZNAŃ
757 Patryk Dziabas 1987 Mikołajewo 55 SP1 Czarnków
758 Artur Gralik 1987 Elbląg
759 Michał Czajka 1987 Poznań YORK PL
760 Mateusz Grzebyta 1987 Kartuzy MTB START KARTUZY
761 Maciej Dzięcielak 1987 Warszawa MM / #rusz4litery
762 Anna Smolarz 1987 Poznań FTI Racing Team
763 Michał Wilk 1987 Czestochowa 1987
764 Karol Michalski 1987 Krakow Fabryka Ram
765 Maciej Muślewski 1987 Poznań Concordia Ubezpieczenia / Asics Frontrunner Polska
766 Piotr Winter 1987 Chomęcice eSesja.pl
767 Krzysztof Andrzejewski 1987 Poznań Podolany
768 Krzysztof Wilmont 1987 SŁupsk DECATHLON SŁUPSK
769 Kasia Bujko 1987 Mińsk Mazowiecki
770 Marcin Palmowski 1987 Warszawa
771 Paweł Jędrasiewicz 1987 Poznań
772 Filip Gruszczyński 1987 Poznań
773 Krzysztof Marciniak 1987 Poznań Enea Team Triathlon
774 Malwina Poprawiak 1987 Poznań
775 Filip Andrzejewski 1987 Poznań
776 PIOTR MICHALAK 1987 Warszawa
777 Rafał Cyradny 1987 Kalisz elumatec
778 Piotr Sikora 1987 Poznań Techno Triathletes Avenue
779 Krzysztof Guderski 1987 Poznań MarchewkowePole.com
780 Dominik Deptuła 1987 Zalasewo Fabryka triathlonu
781 Tomasz Foltyniewicz 1987 Poznań
782 Aleksandra Koska 1987 Września Triathlon Team Września
783 Nikodem Kochanowski 1987 Bydgoszcz
784 Krzysztof Hauke 1987 Poznań
785 Bartosz Szablewski 1987 Poznań Be3 CityZen | Monster Koker Family
786 Adrian Zarzecki 1987 Warszawa SBR Sphinx Team
787 Jakub Prałat 1987 Piła
788 Jan Górski 1987 Otrębusy Kubuś Puchatek
789 Błażej Tyburski 1987 Poznań
790 Artur Stolarski 1987 Poznań Yanush Suspens TriTeam
791 Wojciech Chruściński 1987 Poznań Piątkowo na Biegowo
792 Carmine Federico Sansone 1987 Berlin Team Saale
793 Mateusz Jach 1987 Gorzów
794 Adam Bala 1987 Poznań
795 Jacek Dobrzyński 1987 Łódź
796 Artur Jankowiak 1986 Poznań
797 Paweł Skuza 1986 Warszawa Wesoła SBR SphinxTeam
798 Marek Jałoszyński 1986 Rogoźno
799 Katarzyna Kapustka 1986 Poznań KapusTRI
800 Ewa Jabłońska 1986 Krynica-Zdrój T-Mobile
801 Kacper Borowiak 1986 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
802 Tomasz Oczoś 1986 Kraków Plan Ó
803 Stas Rezepov 1986 Kaliningrad Amberman
804 Szymon Pieczyński 1986 Poznań
805 Mateusz Otmianowski 1986 Poznań Yanush Suspens TriTeam
806 Michał Otmianowski 1986 Poznań Yanush Suspens TriTeam
807 Bartosz Gromada 1986 Kalisz
809 Mateusz Zaleśny 1986 Leszno TAKT
810 Paweł Olszewski 1986 Wrocław Olszewski Team
811 Katarzyna Janke 1986 Poznań allesport
812 Remigiusz Zielinski 1986 Mosina
813 Przemysław Konieczny 1986 Poznań Tri Not to Die Team
814 Katarzyna Krupiak 1986 Korzystno Rowery Małgośka
815 Kajetan Sikorski 1986 Poznań Latające papcie, fly-board.pl
816 Bartosz Majda 1986 Lusówko Kuźnia Triathlonu
817 Bartłomiej Pluta 1986 Gniezno
818 Wojciech Drozd 1986 Krotoszyn 365sportu.pl
819 Piotr Wieczorek 1986 Poznań FTI Tri Racing #TriBrothers
820 Anna Kołodziej 1986 Mosina Fat fox team
821 Piotr Karwacki 1986 Wrocław Plan Ó
822 Bartłomiej Kaźmierczak 1986 Łódź TomTom Runners
823 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat fox team
824 TOMASZ NOWICKI 1986 JASTRZĘBIE ZDRÓJ PORSCHE RYBNIK
825 Radosław Rybicki 1986 Łomża
826 Aleksandra Socha 1986 Poznań Zgrupka Team
827 Tomasz Samol 1986 Dachowa
828 Paulina Prokop 1986 Warszawa TriWAWA
829 Grzegorz Kowalski 1986 Warszawa Triathlonowy.pl
830 Przemysław Watemborski 1986 Warszawa Techno Triathletes Avenue
831 Łukasz Koziej 1986 Kostrzyn UKS CITYZEN_/BE3
832 Szymon Lis 1986 Wrocław GT RAT
833 Tomasz Dworniczak 1986 Poznań
834 Piotr Włodarski 1986 Poznań Spiro Team
835 Kuba Swornowski 1986 Plewiska M-Active Team
836 Artur Zawisza 1986 Poznań Zgrupka Team
837 Paweł Kalisz 1986 Gdańsk F3Team
838 Piotr Bejrowski 1986 Kowale Aktywuj się w TRIATHLONIE
839 Jacek Ślefarski 1986 Bydgoszcz
840 Damian Spychała 1986 Dachowa Dami
841 Tomek Jopek 1986 Poznań
842 Piotr Mizerek 1986 London Techno Triathletes Avenue
843 Dawid Libera 1986 BYDGOSZCZ FIDES-TRAVEL BYDGOSZCZ
844 Justyna Sala 1986 Sułkowice
845 Ludwika Sołoducho 1986 Wrocław Plan Ó
846 Jakub Król 1986 Poznań UKS CityZen_/BE3
847 Marcin Kitlas 1986 Warszawa pcworld.pl
848 Filip Bererzański 1985 Puszczykowo GPR
849 Grzegorz Sobański 1985 Słupsk sobanscy.eu
850 Wojciech Kubiak 1985 Poznań Goggle Pro Active Eyewear
851 Tomasz Adamczak 1985 Poznań Dzik
852 Robert Bednarski 1985 Gdańsk MTR2 Triathlon Team
853 Jakub Mika 1985 Wodzisław Śląski Pierońskie Hanysy
854 Kamil Kowalewski 1985 Gdańsk Olimpiasport.pl
855 Maciej Gomolka 1985 Kraków
856 Łukasz Rozynek 1985 Poznań
857 ANITA FALENSKA 1985 POZNAŃ
858 Konrad Wilandt 1985 Gdynia Gdyński Triathlon
859 Michał Konieczny 1985 Świerczyna Konieczny Team
860 Michał Andruszko 1985 Poznań/Emiraty Witnickie trenertriathlonu.pl
861 Filip Marcinkowski 1985 Poznań
862 Tomir Kosowski 1985 Poznan
863 Marcin Nowak 1985 Poznan
864 Jacek Dudkiewicz 1985 Warszawa trinergy
865 Magdalena Szerszeńska 1985 Poznań
866 Aleksander Ludwiczak 1985 Komorniki Foki
867 Michał Środa 1985 Trzebnica Triathlon Mietków Team
868 Michał Gubański 1985 Poznań Dzikie Wieprze
869 Oktawiusz Woźniak 1985 Poznań OK_Team
870 Piotr Sobczyk 1985 Wroclaw ATHLETICS TEAM PRUSICE
871 Kamil Chojan 1985 Wronki SWW
872 Łukasz Hojan 1985 Poznań Motiv Home Team
873 Michał Ambroż 1985 Kielce Luft TRI Team
874 Szymon Sikora 1985 Berlin
875 Adam Przybylski 1985 Poznań
876 Adam Kuźma 1985 Poznan FAR-Kuba Team
877 Bartosz Krasoń 1985 Żnin Smashing Pąpkins
878 Beata Leszczyńska 1985 Poznań
879 Katarzyna Szysz 1985 Krzyszkowo Kuźnia Triathlonu
880 Michał Perez Dopierała 1985 Poznań LuZBena
881 Michał Teklik 1985 Poznań Grupa Podwyższonego Ryzyka
882 Mariusz Tazbir 1985 Głogów
883 Rafał Pakuła 1985 Stryków Cyklomaniacy
884 mateusz romanowski 1985 śrem osteopaci.com
885 Piotr Kądziela 1985 Barlinek
886 Karol Brzozowski 1985 Poznan
887 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina GRA-COM Centrum Rowerowe Murowana Goślina
888 Pawel Liera 1984 Poznan
889 Maciej Michalski 1984 Poznań zGrupka Luboń
890 Oskar Gałka 1984 Poznań SII
891 Maciej Latocha 1984 Wałcz Pierońskie Hanysy
892 Marcin Łukasiewicz 1984 Lądek Zdrój TRI 4 FIT Stronie Śląskie
893 Grzegorz Garach 1984 Warszawa
894 Jacek Chlasta 1984 Szczecin NYHA IV Szczecin
895 Łukasz Kachel 1984 POZNAŃ dla KASI
896 Tomasz Bartosiewicz 1984 Żyrardów Fit4U Żyrardów
897 Marta Oleszak 1984 Poznań
898 Damian Kolwicz 1984 Gdańsk BigYellowFoot Adventure Team
899 Robert Szombierski 1984 Lubsko
900 Filip Baranowski 1984 Warszawa
901 Jacek Bodora 1984 Tarnowskie Góry
902 Dario Vrebac 1984 LUND LAB-MED Kolo
903 Sebastian Kowalczyk 1984 Stęszew
904 Johannes Poetzsch 1984 Berlin Heliocentris Racing Team
905 Marek Piróg 1984 Wrocław GVT
906 Michał Gąsiorowski 1984 Gdańsk F3TEAM
907 Adrian Kiepuszewski 1984 Gdynia Tridea
908 Vadim Khimchenkov 1984 Kaliningrad
909 Rafał Lange 1984 Maszewo Triathlon Training Center
910 Jakub Ciesielski 1984 Leszno TAKT
911 Daria Poniedziałek 1984 Plewiska Yuppi Squad
912 Marta Waliszewska-Widera 1984 Rokietnica Rowery Małgośka
913 Jakub Kania 1984 Gdańsk F3Team
914 Marcin Solecki 1984 Rzeszów FC Rzeszów
915 Artur BOBROWICZ 1984 goleniów 3 batalion logistyczny Glewice
916 Paulina Szymaniak 1984 Poznań GPD Załoga TRI
917 Barbara Suszczewicz 1984 Poznań Wiewióry
918 Paweł Jankowski 1984 Legionowo TRI LEVEL
919 Andrzej Pająk 1984 Skórzewo ENEA TEAM
920 jacek kasperek 1984 Oborniki
921 Tomasz Wichniarek 1984 Poznań/ Międzychód CityZen_ BE3
922 Wojciech Korzelecki 1984 Milicz RunningTeam Milicz
923 Piotr Kolenda 1984 Poznań
924 Adam Szałamacha 1984 Poznań
925 Marek Mazur 1984 Wrocław
926 Artur Szal 1984 Poznań Fitness24seven
927 Przemysław Rybicki 1984 Warszawa Affre i Wspólnicy sp.k.
928 Kamil Stępień 1984 ŚWINOUJŚCIE Niezrzeszony
929 Piotr Chaława 1984 Puszczykowo
930 Łukasz Podgórny 1984 Warszawa
931 Dominika Kujath 1984 Poznań Altom Gniezno
932 Bartłomiej Pieczyński 1984 Poznań
933 Krzysztof Kwieciński 1984 Szczecin SMT Szczecin
934 Martyna Rudzińska 1984 Kostrzyn
935 Piotr Chalecki 1984 SŁUPSK TRIFORCE SŁUPSK
936 Wojciech Wojnicki 1984 witnica Premier Tri
937 Radosław Udałowski 1984 Poznań eFitness Racing Team
938 Damian Krajewski 1984 Poznań
939 Lukasz Jankowski 1984 Poznan Triclub
940 Juha Malkamaki 1984 Wroclaw GT RAT
941 Urszula Łapawa 1984 Poznań Ajronek Tim
942 Michał Felińczak 1983 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
943 Szymon Wojtaszyk 1983 Koźmin Wlkp.
944 Wojciech Pater 1983 Kobiór Willa Kobiór
945 Alicja Stoińska 1983 Poznan
946 Tomasz Dokurno 1983 Luboń CityZen BE3
947 Marcin Fabiszewski 1983 Warszaw Triwawa
948 Michał Zadrusiński 1983 Bydgozcz CB 163
949 Michał Marciniak 1983 Skórzewo UKS CITYZEN_/BE3
950 Przemysław Pauli 1983 Rabowice
951 Maxime Limpens 1983 Krakow
952 Michał Janklowski 1983 Lubliniec JWK LUBLINIEC/WKB META
953 robert górny 1983 imielno
954 Krzysztof Smiglak 1983 Bremen
955 Dariusz Mieloch 1983 Chodzież Kawa Kamp Miel-Pol Team
956 Artur Mieloch 1983 Chodzież MielPol Team & Kawa Kamp
957 Adam Piotrowski 1983 Września FONZIE TEAM
958 Paweł Jóźwik 1983 Lublin
959 Marta Chojnacka 1983 LUBiN
960 Joanna Gorczyca 1983 Wrocław
961 Piotr Polakowski 1983 Warszawa Golub GetHouse
962 Karol Zgierski 1983 Sieraków
963 Maciej Zychewicz 1983 Warszawa Accenture
964 Adrian Horoszko 1983 Gorzów Wielkopolski
965 Mateusz Grajewski 1983 Świecie Run4Fun Triathlon Konsulting Toruń
966 Krzysztof Jaskólski 1983 Gubin BBL GUBIN
967 Tomasz Gałczyński 1983 Poznań Tomasz Gałczyński
968 Dariusz Noga 1983 Łagów InsERT Team
969 Łukasz Golak 1983 Opole POLARIS
970 Waldemar Foltynowicz 1983 Kostrzyn
971 Bartosz Wójcik 1983 Katowice
972 Krzysztof Bokun 1983 Dąbrówka
973 Marcin Tuczko 1983 Warszawa Warsaw Masters Team
974 Marcin Pieszak 1983 Tarnowo Podgórne Kanapowe Pampry
975 Marcin Miszczak 1983 Warszawa
976 Piotr Kos 1983 Michów Team Karas
977 Marcin Lech 1983 Wrocław NOA
978 Łukasz Karpowicz 1983 Zamość POMAGAMYNATALII.PL
979 Tomasz Kwaczynski 1983 Jeleni Hora YOGA Nation
980 Anna Labas Pieloch 1983 Rotmanka
981 Szymon Wiórek 1983 Tychy AquaAerobic livio
982 anna seliga 1983 Stęszew Body Art
983 Kamil Barski 1983 Poznan expleosoftware.com
984 Agnieszka Sawicka 1983 POZNAŃ Deloitte Adventure Team
985 Martin Vašička 1983 Bratislava Help my Body
986 Maciej Śliwa 1983 Poznań Sliva Group
987 Tomasz Polus 1983 Poznań KS Hades
988 Mateusz Żuk 1983 Poznań TRIMIND
989 Łukasz Wachowski 1983 Wrocław Shooting Drill Academy
990 Michał Soboń 1983 Poznań
991 Maciej Różak 1983 Biedrusko ALTOM GNIEZNO
992 Marcin Szrajda 1983 Bydgoszcz
993 Emil Hrynko 1983 Luboń Fitwave
994 Maciej Chojnacki 1983 Poznań
995 Łukasz Kaliszczak 1982 Poznań
996 Dominika Beyrowska 1982 Poznań GPD załoga TRI
997 Piotr Krugiołka 1982 Poznań dp
998 Piotr Kołudzki 1982 Łódź RYSIE
999 Marcin Jerzak 1982 Przeźmierowo
1000 Marcin Łuczak 1982 Poznań run4energy
1001 Łukasz Nadskakuła 1982 POZNAŃ
1002 Henryk Miszalski 1982 Kraków
1003 Bartosz Walerczyk 1982 Kamieniec Wrocławski
1004 Maciej Kobylacki 1982 Grudziądz BE3 CITYZEN POZNAŃ
1005 Dawid Wilk 1982 Poznań
1006 Anna Sierpińska 1982 Serock TRI LEVEL
1007 Jacek Jarmuszczak 1982 Poznań OperaPro.pl
1008 Mateusz Grzeszczak 1982 Gniezno
1009 Michał Wronecki 1982 Poznań KC Aguś
1010 Artur Józefowski 1982 Kamionki
1011 Małgorzata Nowak 1982 Poznań
1012 Alexander Dobbert 1982 Berlin Team Saale
1013 Marcin Puziak 1982 Poznań KB UE Poznań
1014 Lech Jaroniec 1982 moscienica MBC Team
1015 Michał Chmielewski 1982 Poznań enduhub
1016 Tomasz Soszyński 1982 Gogolin Polaris
1017 Łukasz Balicki 1982 Poznań eFitness Racing Team
1018 Łukasz Bogusiak 1982 Łódź Nie zrzeszony
1019 Andre Gajewski 1982 Poznań Posnania Triathlon
1020 PIOTR JABŁOŃSKI 1982 Świebodzin
1021 Przemek Isalski 1982 Poznań Janusz Triathlonu
1022 Grzegorz Mańkowski 1982 Poznań
1023 Michał Morka 1982 Sieradz
1024 TOMASZ BIERŁA 1982 Środa Wielkopolska
1025 Łukasz Chwirot 1982 Poznań
1026 Rafał Modelski 1982 Swarzędz Porzeczkowa Team
1027 Katarzyna Hyla 1982 Poznań
1028 Piotr Gajlewicz 1982 SZCZECIN
1029 Sebastian Paszek 1982 Wrocław
1030 Jarek Kowalczyk 1982 Warszawa wkurw_team
1031 Tomasz Ratajczak 1982 Poznań Teraz albo nigdy
1032 Katarzyna Frąckowiak 1982 Plewiska
1033 Małgorzata Bogusz 1982 Warszawa
1034 Darek Wasilewski 1982 Bydgoszcz Run 4 Fun
1035 Marcin Jankowski 1981 Łódź Fa(s)TTroll
1036 Michał Czajka 1981 Poznań 3-M Triathlon Team
1037 Kamil Fałowski 1981 Szczecin GVT BMC
1038 Wojciech Szczygiel 1981 Poznań VitalPoint
1039 Marcin Wozniak 1981 Poznan
1040 Karolina Izydor 1981 Poznan MeMySelf&I
1041 Wojciech Mudrow 1981 Poznań
1042 Maciej Zdonski 1981 Warszawa T-Mobile cycling
1043 Magdalena Pachciarek 1981 Piastów
1044 Wioletta Przybylska 1981 Brzozowiec Drużyna Powiatu Kaliskiego
1045 Janusz Reguła 1981 POZNAŃ
1046 Justyna Czekaj 1981 Warszawa Warsaw Masters Team/Dream Run
1047 Szymon Kowalski 1981 Brwinów TeamKaraś
1048 Marcin Korpal 1981 Poznań CHMK '99
1049 Łukasz Zawada 1981 Jawor Ajan team
1050 Anna Ratajczyk 1981 Zalasewo Drużyna Szpiku
1051 Paweł Biniaś 1981 Poznań Brylant Kórnik
1052 Jakub Jabłoński 1981 Poznań My TRI Team
1053 Tomasz Krupa 1981 Wiry KLUB BŁYSKAWICZNEGO KALOSZA
1054 Łukasz Tusiński 1981 Warszawa AKS Polonia Warszawa
1055 Dawid Szeszko 1981 Szczecin
1056 Magdalena Mazur-Mandela 1981 Wrocław
1057 Radosław Grzegorczyk 1981 Wroclaw Triathlon Mietków Team
1058 Piotr Kurek 1981 Poznań BUDMIX
1059 Jan Kłos 1981 Chojnów GTO - Oława
1060 Agnieszka Grzywacz 1981 Kraków Aktywna Strona Życia
1061 Krzysztof Śliwa 1981 Częstochowa KW Częstochowa
1062 Piotr Wnorowski 1981 Poznań Unity Triathlon Team
1063 Dawid Nowak 1981 Poznań
1064 AGNIESZKA GŁOWACKA 1981 warszawa PILATES Z GŁOWĄ
1065 Robert Kaźmierczak 1981 Września Triathlon Team Wrześńia
1066 Wojciech Brewka 1981 Pierwoszow GT RAT
1067 Konstancja Tanjga-Nawrot 1980 Warszawa Klub Biegacza PLL LOT
1068 Łukasz Szczygieł 1980 Poznań OLX GROUP TEAM
1069 Michał Koźma 1980 Poznań
1070 Joanna Sygula 1980 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM
1071 Tomasz Kasprzak 1980 Tulce Teraz Tulce
1072 Michał Gryciuk 1980 Swarzędz Triathlon Team Września
1073 KOnrad NAdobnik 1980 Ząbki BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
1074 Piotr Stapf 1980 Szczecin
1075 Małgorzata Rogowska 1980 Wrocław Triathlon Mietków Team
1076 Łukasz Gosieniecki 1980 Puszczykowo
1077 Sławomir Krzyżanowski 1980 Częstochowa GVT
1078 Andrzej Pytlowski 1980 Szczecin TRI Wisła
1079 Anna Mazurek 1980 Gdansk Faber Team
1080 Łukasz Szczeszek 1980 Poznań
1081 Maciej Laczny 1980 Dobrzykowice
1082 Arkadiusz Kubasik 1980 Gryfino PGE Dolna Odra
1083 Jarek Debert 1980 Warszawa TRINERGY TEAM
1084 Krzysztof Mika 1980 Częstochowa JWK LUBLINIEC
1085 Tomasz Krychowski 1980 Klęka
1086 Sławomir Gromada 1980 Borkowo
1087 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz ---
1088 Seweryn Niesler 1980 Taciszów Official Polish Drinking Team
1089 Sławek Kamiński 1980 Prądki Mobilny Wulkan
1090 Dariusz Foltynowicz 1980 Tulce
1091 Beata Golczak 1980 Poznan Pulse Irl
1092 Magdalena Spionkowska 1980 Poznań Colex Racing Team
1093 Agnieszka Purczyńska 1980 Siekierki Wielkie Wicher Siekierki
1094 Dawid Pauszek 1980 Budzyń BTS Budzyń Diablo#805
1095 Krzysztof Hajdamowicz 1980 Warszawa
1096 Sandra Cummerow 1980 Königs Wusterhausen TSC Berlin
1097 KRZYSZTOF DOMINIKOWSKI 1980 ŚWIDNICA niezrzeszony
1098 ADAM KOŁPACZYŃSKI 1980 WROCŁAW Litwin Triathlon Team
1099 Tim Oldenburg 1980 Poznan UKS CITYZEN_/BE3
1100 Marcin Bugzel 1980 Gostyń Chod-Dróg TRI Team
1101 Anna Padlewska 1980 Warszawa PZU Sport Team
1102 Piotr Więcław 1980 Poznań
1103 Simona Klijewicz 1980 Warsaw WITC
1104 Rafał Prendecki 1980 Wałcz
1105 SYLWIA KORCZ 1980 ŚWINOUJŚCIE IRONMAN C/S POLSKA
1106 Daniel Jóźwiak 1980 Poznań
1107 Jens Jurkutat 1980 Frankfurt (Oder)
1108 Katarzyna Sawczuk 1980 Wroclaw
1109 ŁUKASZ MAYER 1980 GOSTYŃ CHOD-DRÓG TRI TEAM / BE3 CITYZEN
1110 Sebastian Podziewski 1980 Ełk
1111 Rafał Wyrwicki 1980 Gdańsk
1112 Łukasz Szumny 1980 Pakosław Ajan Iron Team Jawor
1113 Bartosz Bielicki 1980 Milicz Running Team Milicz
1114 Wojciech Szymanski 1980 Gorzow Wlkp
1115 Marcin Tarczyński 1980 Warszawa
1116 Joanna Olejnik 1980 Krobia IRONMOM
1117 Wiesław Krupa 1980 Warszawa AKS Polonia
1118 Grzegorz Pilarz 1980 Bielsko-Biała Bielsko-Biała
1119 Robert Gawryłowicz 1980 Nowy Dwór Mazowiecki
1120 Wojciech Janik 1980 Gorzów Wlkp.
1121 Karol Fekner 1980 Poznan
1122 Michał Sroka 1980 Wrocław Triathlon Mietków Team
1123 Adam Zachciał 1980 Studzieniec zachciankowo.pl
1124 Bartosz Michalak 1979 Śrem ciacho Team
1125 Justyna Tarnowska 1979 Wiązowna
1126 Mariusz Łukaszewski 1979 Poznań
1127 Adam Nowacki 1979 Pobiedziska
1128 Leszek Cykowiak 1979 Stęszew Body Art
1129 Lucy Hort 1979 Praha 7
1130 DAREK ŁAWECKI 1979 człuchów WWW.LAWECCY.PL OSKP CZŁUCHÓW
1131 Artur Kasperski 1979 Poznań Goggle PAE Team/ Polonia Środa
1132 waldemar waligórski 1979 Poznań Diamant Pro Sport
1133 Lukasz Pisarczyk 1979 Dobroszyce
1134 Rafał Modrzycki 1979 Poznań Soda Hostel
1135 Łukasz Malaczewski 1979 Wrocław GVT
1136 Karol Krzysztoń 1979 Wrocław Karol Krzysztoń
1138 Łukasz Markowicz 1979 Wrocław
1139 Dariusz Brodnicki 1979 Lusówko SKODA
1140 Krystian Frąckowiak 1979 Plewiska
1141 Mariusz Klatka 1979 Katowice-Kostuchna TRIp
1142 Hubert Piotrowicz 1979 Czempin Mocni w Gebie
1143 Mateusz Syguła 1979 Michałowice Kolarski.eu Team
1144 Marta Parczewska 1979 Warszawa SWIMMERS TEAM / KACZKI
1145 Artur Hankiewicz 1979 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
1146 Grzegorz Nowaczyk 1979 Biskupice UKS CITYZEN_/BE3
1147 Tomasz Cichacki 1979 Wola Gołkowska BikeZone
1148 Tomasz Kaczmarek 1979 Zalasewo Deszczowa Team
1149 Marcin Piotrowski 1979 Grodzisk Maz.
1150 Michał Pruski 1979 Poznań Pobiedziska Running Team
1151 Radosław Nawratil 1979 Luboń Crox Poznań
1152 Jerzy Dyrda 1979 Józefosław
1153 Łukasz Średziński 1979 Wrocław GT RAT
1154 Katarzyna Kozaczuk 1979 Glinik Kozax Team
1155 Łukasz Idkowiak 1979 Mosina IDMAR GROUP
1156 Łukasz Partyka 1979 Poznań
1157 Wojciech Kwapis 1979 Strzelino TriForce Słupsk
1158 Monika Suwart 1979 Poznań
1159 Łukasz Stanke 1979 Dąbrówka 4Fiter
1161 Dawid Nowaczyk 1979 Goleniów Mick o'Amelika Huipu
1162 Kamil Kopczyński 1979 Poznań Olimpic Beginer
1163 Piotr Łoda 1979 Poznań Sigma Projekt TRI SYNERGY
1164 Paweł Adamczewski 1979 Opalenica AG TRADE
1165 Marta Balińska 1979 Słupsk
1166 Neal Bailey 1979 Poznan BE3 Cityzen
1167 Piotr Włodarczyk 1979 Poznań Budchem
1168 Jan Tzschoppe 1979 Schulzendorf SSV WILDAU
1169 Krzysztof Buczek 1979 szczecin HQ MNC NE
1170 Mariusz Sznajder 1979 Kołobrzeg
1171 Piotr Wroński 1978 Kraków Radosne Pijaczki z Nadwagą
1172 Julita Tomaszewska 1978 Legionowo TIMBUD TEAM
1173 Piotr Deutschman 1978 Wrocław GT RAT
1174 Łukasz Stocki 1978 Szczecin
1176 Marcin Mytar 1978 Kraków MonumentFund
1177 Marcin Socha 1978 Krosno K&M
1178 Tomasz Hadyniak 1978 Poznań
1179 Tomasz Kuryło 1978 Lublin
1180 Łukasz Szydłowski 1978 Poznań
1181 Robert Szewczyk 1978 Jarocin
1182 Adam Nowakowski 1978 WRZEŚNIA TRIATHLON TEAM WRZWŚNIA
1183 Marcin Dwojak 1978 Przeźmierowo
1184 Dariusz Mikulski 1978 Poznań
1185 Tomasz Maślanka 1978 SŁUPSK TRIFORCE SŁUPSK
1186 Paweł Kargol 1978 Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa
1187 Paweł Kania 1978 Poznań
1188 Michał Głębowski 1978 Września Triathlon Team Września
1189 maciej koprowski 1978 dąbrówka koper team
1190 Marcin Szwed 1978 Poznań Biegajnia Poznań
1191 Jarosław Lesinski 1978 Pobiedziska
1192 Marcin Pestka 1978 Września Triathlon Team Września
1193 Grzegorz Lewandowski 1978 Pyskowice Official Polish Drinking Team
1194 Michal Cisowski 1978 Bytom Official Polish Drinking Team
1195 Ilona Bollin 1978 Gdańsk
1196 Radosław Dziedzic 1978 Kędzierzyn-Koźle Rajsport Active
1197 Piotr Kobrzeniecki 1978 Komorniki Deutsche Bank
1198 Adam Nożykowski 1978 Warszawa Noble Tri Team
1199 Anna Kaczmarek 1978 Poznań
1200 Tomasz Stryczyński 1978 Komorniki eFitness Racing Team
1201 Agata Roguszczak 1978 Siekierki Wielkie
1202 Piotr Hojnor 1978 Święta Katarzyna
1203 Krystian Waleriańczyk 1978 Gułtowy Stowarzyszenie Morsy Swarzędz
1204 Magdalena Czerwińska 1978 Poznań PKO Bank Polski
1205 Joanna Kisiel 1978 Warszawa CzyDamyRade.pl
1206 Paweł Rogacki 1978 Dobra FABRYKA TRIATHLONU
1207 Mateusz Figaszewski 1978 Poznań FTI
1208 Dariusz Wichtowski 1978 Poznań Podiceps
1209 Magdalena Nowak-Stupienko 1978 Słubice FSL VERUS AOK.PL TEAM
1210 Robert Halicki 1978 Pustków Żurawski
1211 Izabela Kuchta 1978 Radomia
1212 Adam Ławniczak 1978 Poznań
1213 Krzysztof Kowalski 1978 Poznań OK/Trenertriathlonu.pl
1214 Remigiusz Rogiewicz 1978 Mierzyn KS Ironman CS Polska
1215 Wojtek Gębala 1978 Warszawa
1216 Marlena Rzeźnik 1978 Poznań eposnania.pl
1217 Piotr Bartolik 1978 Warszawa PZU Sport Team
1218 Sławek Selerzyński 1978 Dąbrówka
1219 Marcin Liszyński 1977 Rosnowo
1220 Maciej Borek 1977 Poznań KB Maniac Poznań
1221 MARCIN ZNAMIEC 1977 WARSZAWA
1222 Łukasz Boguszewski 1977 kargowa
1223 Marcin Sołtysiak 1977 Warszawa CzyDamyRade.pl
1224 BEATA SZCZERBA 1977 ŚWINOUJŚCIE TRIATHLON TEAM ŚWINOUJŚCIE
1225 Jacek Daleszyński 1977 Szczecin Szczecin - Pogodno
1226 Marcin Lipiński 1977 Komorniki Moveon Team
1227 Joanna Kozanecka 1977 Warszawa Iron Pink Power - Tri NEGU
1228 Michał Fabiś 1977 Kargowa
1229 Pawel Nowak 1977 Koszalin Contra PrimeFood
1230 Adam Szpała 1977 Straszyn Padł Na Ryj Team
1231 Marek Szendzielorz 1977 Gliwice amator
1232 Wojciech Mikołajczak 1977 Złotniki UNITY TRIATHLON TEAM
1233 Sebastian Drela 1977 Gniezno
1234 Jakub Knobloch 1977 Poznan MOTIV HOME TEAM
1235 Maciej Ujazdowski 1977 Złotniki
1236 Roman Klejzerowicz 1977 Ełk SBR Team EŁK
1237 Dorota Kolber 1977 Poznań Night Runners
1238 Piotr Jawad 1977 warszawa
1239 Czarek Jarzabek 1977 Warszawa
1240 Piotr Lizakowski 1977 Szczecin NYHA IV
1241 Maurycy Jasielski 1977 Poznań
1242 Tomasz Podleśny 1977 Szczecin Deloitte Adventure Club
1243 Rafał Nowicki 1977 Swarzędz CzyDamyRade.pl
1244 Dariusz Dziuba 1977 Wroclaw Mr
1245 Radosław Buchacz 1977 Łódź FLEXIDEA
1246 Maciej Ciaciuch 1977 Gorzeń Gorzeń RUN
1247 Michał Krajewski 1977 Zgierz
1248 Robert Koch 1977 Königs Wusterhausen A3K Berlin
1249 Grzegorz Król 1977 Szczecin Fabryka Triathlonu
1250 Dominik Fonrobert 1977 Wrocław GT RAT
1251 Jakub Płosajkiewicz 1977 Poznań pokonacsiebie.pl
1252 Przemysław Dutkiewicz 1977 Poznań
1253 Rafał Lubas 1977 Gryfino
1254 Przemysław Piguła 1977 zalasewo
1255 Grzegorz Sieradzan 1977 Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa
1256 Maciej Grześkowiak 1977 Dąbrówka 4Fiter
1257 Bartosz Witkowski 1977 Koziegłowy
1258 Wojciech Święcicki 1977 Bydgoszcz Delikatesy Rybne - Fishka
1259 Dawid Fabiś 1977 Poznań posprzatajmi.pl
1260 Robert Bernat 1977 Suchy Las
1261 Malgorzata Kowalczyk 1977 Wrzesnia Triathlon Team Wrzesnia
1262 Krzysztof Lisowicz 1977 Poznań
1263 Paweł Błaszkiewicz 1977 Stronie Śląskie TRI 4 FIT Stronie Śląskie
1264 Maciej Totoń 1977 Poznań Pozań
1265 Piotr Wyroba 1977 Bogatynia MKS Szerszeń Bogatynia
1266 Piotr Szymański 1976 Kleczew OSiR Kleczew
1267 Magdalena Klauze-Szews 1976 Jasin PKO Bank Polski
1268 Dariusz Zdzinicki 1976 Poznań JWK Lubliniec
1269 Adam Ostrowski 1976 Poznań
1270 Dominik Czapracki 1976 Opalenica
1271 Piotr Lubryczyński 1976 Górzykowo Snails Górzykowo
1272 Aneta Gwiazdowska 1976 Poznań
1273 Tomasz Jan Stupienko 1976 Słubice FSL VERUS AOK.PL TEAM
1274 marcin kledzik 1976 Baranowo
1275 Miroslav Lorincz 1976 Bratislava
1276 Monika Król 1976 Złotoryjsko, Murowana Goslina Cityzen
1277 Wojtek Zachciał 1976 Dąbrowa
1278 MACIEJ LECIEJEWSKI 1976 POZNAŃ REGENT TEAM
1279 Radosław Guzikowski 1976 Poznań
1280 Marek Walburg 1976 Szczecin Csi iron Man szczecin
1281 Grzegorz Członkowski 1976 Poznań Dziki z Moraska
1282 Marcin Paszkiewicz 1976 Poznań FTI TRi TEAM
1283 Łukasz gwiazdowski 1976 POZNAŃ GWIAZDY
1284 Robert Jagaciak 1976 Nowy Lubosz JAGACIAK TEAM
1285 Bartosz Antczak 1976 Plewiska
1286 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina
1287 Agnieszka Witczak 1976 Łękno
1288 Łukasz Waloszczyk 1976 Poznań
1289 Jarosław Nikodemiak 1976 SWARZĘDZ KLAS Szpot MJDOP
1290 Paweł Hawrylewicz 1976 Wrocław
1291 Agnieszka Marczak 1976 Poznań UAM Triathlon Poznań
1292 Maciej Wojtaszek 1976 Poznań człapak
1293 Dominik Stolinski 1976 Poznan Vege Runners
1294 Norbert Oksza Strzelecki 1976 Poznań Wójtowicz Tri Team
1295 Cezary Nowicki 1976 Poznań Niemaleko
1296 Rafał Naporowski 1976 Szewce
1297 Rafał Woźny 1976 Poznań
1298 Rafał Mielczarek 1976 Poznań Posnania Triathlon
1299 Sebastian Świątek 1976 Szczecin
1300 Marcin Misterski 1976 Chyby WUEF- Tri Team
1301 Grzegorz Czerniewicz 1976 Gołuski
1302 Tomasz Wojtkowicz 1976 Wrocław GT RAT
1303 Adrian Michalak 1976 Poznań Fred&Waloy
1304 Tomasz Jasinski 1976 Suchy Las
1305 Paweł Białecki 1976 Józefosław Trinergy
1306 Karolina Janyga-Kulik 1976 Gdynia Kulik&Kurek
1307 Zbigniew Czajkowski 1976 Bydgoszcz
1308 Roman Marciniak 1976 Poznań
1309 Tomasz Duda 1976 Krajenka FTI Racing Team
1310 Łukasz Dziubaty 1976 Tarnowo Podgórne Cityzen
1311 Marek Skorupiński 1976 Leszno FEBE & REAL TEAM
1312 Romana Rembalska 1976 Kamionki Tadar Team
1313 Arkadiusz Butor 1976 Małkinia Górna 12tri.pl
1314 Paweł Pędziwiatr 1976 Żółwia ENEA Team
1315 Tomasz Wojciechowski 1976 Swarzędz Fogt Bikes
1316 Grzegorz Struzik 1976 Poznań Jeżyce
1317 Krzysztof Glapa 1976 Gołuski
1318 Jacek Lach 1975 Warszawa Kardio2.pl
1319 Karol Jaroszewski 1975 Warszawa Vegan Triathlon/Kolarski.eu
1320 Patryk Lisiak 1975 Poznań FRASTAŚ POZNAŃ
1321 Adam Bubela 1975 Poznań
1322 Jacek Kleszcz 1975 Suchy Las
1323 Rafał Drzewiecki 1975 Niemcz Run4Fun www.bytpak.pl
1324 Adam Nowak 1975 Luboń
1325 Armin Igielski 1975 Grudziądz Tancia TEAM
1326 Paweł Szczotka 1975 Bogatynia
1327 Beata Starszak 1975 Swarzędz
1328 Maciej Lehmann 1975 Nowy Tomyśl 601-Technologia
1329 Piotr Zamiar 1975 Wrocław
1330 Mieszko Kastelnik 1975 Katowice Litwin Triathlon Team
1331 Marek Zawłocki 1975 Jastrzębsko Stare
1332 Maciej Szczepański 1975 Skórzewo UAM Triathlon Poznań
1333 Tomasz Olszak 1975 Poznań
1334 Gerard Parzelski 1975 Radom
1335 Krzysztof Krygier 1975 POZNAŃ PZU Sport Team
1336 Jacek Jajeśnica 1975 Poznań
1337 Maroš Kumančík 1975 Bratislava Help my Body
1338 Łukasz Arentowski 1975 Swarzędz HOTEL WŁOSKI LUCKY TEAM
1339 Tomek Tomczak 1975 Bezrzecze SIGMA
1340 Sebastian Kotow 1975 Warszawa Luft Tri Team
1341 Wojciech Wika-Czarnowski 1975 Zalasewo FogtBikes
1342 Paweł Waśniowski 1975 Dąbrówka TrenerTriathlonu.pl
1343 Sandra Schunke 1975 Berlin Multisport LOS
1344 Grzegorz Weltrowski 1975 Poznań
1345 Przemyslaw Szymkowiak 1975 Poznań
1346 Katarzyna Maciejowska - Bączek 1975 Międzyrzecze Górne
1347 Paweł Paluszyński 1975 Warszawa
1348 Adam Proń 1975 Katowice IPRONMAN
1349 Karolina Stapf 1975 Dąbrówka Abbott POC
1350 Sebastian Stachowiak 1975 Swarzędz -
1351 Mariusz Piguła 1975 Koninko
1352 ELZBIETA ROMAN 1975 BRZEG NIEZRZESZONA
1353 Tomasz Kłos 1975 Poznań Drużyna Szpiku
1354 Norbert Kaźmierowski 1975 Plewiska
1355 Grzegorz Dziamski 1975 Poznań
1356 Łukasz Zboralski 1975 Poznań
1357 Piotr Dworaczek 1975 Poznań
1358 Bartosz Kałużny 1975 Krotoszyn
1359 Robert Cieślak 1974 Jarocin RockRun Jarocin
1360 Dariusz Leśniak 1974 Warszawa TriWawa
1361 Marzena Strzyżewska 1974 Poznań Fabryka Triathlonu
1362 Sylwia Lach 1974 Warszawa Kardio2.pl
1363 Marcin Cebularz 1974 Września Triathlon Team Września
1364 Adam Kurowski 1974 Wrocław LTT
1365 Maciej Ćwikliński 1974 Koninko Kuźnia Triathlonu
1366 Dariusz Łukaszewski 1974 POZNAŃ HKS Odlew Poznań
1367 Paweł Filipiak 1974 Gutowo Małe
1368 Waldemar Wenta 1974 SIERAKOWICE
1369 Krzysztof Golanowski 1974 Szczecin Bulk Cargo Port Szczecin
1370 Tymoteusz Fleiszar 1974 Gruszczyn WÓJTOWICZ TRI TEAM
1371 Piotr Wróblewski 1974 Poznań CityZen Murowana Goślina
1372 Piotr Nowak 1974 Skórzewo
1373 SŁAWOMIR JURKOWSKI 1974 Buk
1374 Ernest Rudziński 1974 Kostrzyn Rudzińscy
1375 Stanislav Pekar 1974 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
1376 Maciej Matyjasik 1974 Poznań HKS Odlew Poznań
1377 Paweł Pesz 1974 Wrocław InsERT Team
1378 Jarek Oleszczuk 1974 Warsaw
1379 Tomasz Górski 1974 Warszawa GIM 92 Ursynów-Warszawa
1380 Rafał Szczepański 1974 Bugaj M4plus
1381 Andrzej Szews 1974 Jasin PKO Bank Polski
1382 Rafał Fabisz 1974 Poznań
1383 Tomasz Laszczyński 1974 Strzelin TATA NATALKI
1384 DAWID BARTKOWIAK 1974 PIŁA BIURO RACHUNKOWE TRADEMARK D.B.
1385 Tomasz Marek 1974 Paproć
1386 Adrian Wójcik 1974 Wrocław InsERT Team
1387 Rafał Rydlichowski 1974 Swarzędz Backteam
1388 Krzysztof Gorynia 1974 Poznań Poznań
1389 Paweł Weber 1973 Psarskie Rehau
1390 Waldemar Lis 1973 Wierzyce elumatec
1391 Krzysztof Bobrowski 1973 Warszawa
1392 Maciej Foltyniewicz 1973 Szczecinek Triathlon Szczecinek
1393 Bartosz Prałat 1973 Poznań
1394 Marek Kania 1973 Poznań
1395 Arkadiusz Jakubowski 1973 PMI
1396 Jarosław Gozdalski 1973 Witkowo Witkowo biega
1397 Aureliusz Woźniak 1973 Bydgoszcz AMS Triathlon
1398 Katarzyna Kowalewska 1973 Krzeptów
1399 Joanna Kabat-Koperska 1973 Kliniska Wielkie
1400 Marcin Kwaśniewski 1973 Słupsk
1401 Tomasz Kacała 1973 Wodzisław Śląski Pierońskie Hanysy
1402 Rafał Ciesielski 1973 POZNAŃ
1403 Javier Rodriguez 1973 Leon
1404 Krzysztof Kubasiak 1973 Zielonki KT Water Knights
1405 maciej dzieniecki 1973 Poznań
1406 Robert Wrzochalski 1973 Gdynia Tridea Team
1407 Wiesław Stefan Majewski 1973 Komorniki Kuźnia Triathlonu
1408 Paweł Marcinkowski 1973 Mosina 31 BLT
1409 Marek Piosik 1973 Poznań
1410 Paweł Lewocha 1973 Aleksandrów Łódzki KS Celironman
1411 Przemysław Marcinkowski 1973 Tyniec Mały GVT
1412 Michał Listwoń 1973 Gostyń GTS CITIUS
1413 Tomasz Rohloff 1973 Poznań elumatec
1414 Piotr Puchalski 1973 Wrocław PZU SPORT TEAM
1415 Adam Franzkowiak 1973 Poznań
1416 Leszek Mucha 1973 Poznań TRI MUSZKI TEAM
1417 Sławek Kmieciak 1973 Szczecin Gumieńce Szczecin
1418 Tomasz Kluczyński 1972 Poznań Szarotkowa
1419 ORFEUSZ KURZACZ 1972 PIŁA
1420 Renata Biniewicz 1972 Łęczyca Boruta Team
1421 Marcin Narowski 1972 Szczytniki
1422 Jarosław Szygenda 1972 Poznań Maratonczyk Poznań
1423 Adam Knothe 1972 Niemcz Budstol Invest
1424 Marcin Samolik 1972 Skórzewo
1425 Krzysztof Domagała 1972 Pyszczyn
1426 Agnieszka Nowak 1972 Poznań Today is the day
1427 MAGDALENA GIEŁDA 1972 OSTRÓW WLKP. KS MARATON OSTRÓW WLKP.
1428 Łukasz Kołodziej 1972 Szczecin
1429 Dariusz Szwebów 1972 Dąbrówka M4plus
1430 Waldemar Sikorski 1972 Kornik
1431 Andrzej Nekanda-Trepka 1972 Pobiedziska
1432 Grzegorz Krzemiński 1972 Żary GT RAT
1433 Jarosław Bogucki 1972 Oława
1434 Michał Molendowski 1972 Bytom MyCenter Multimedia AGD RTV
1435 Andrzej Mackiewicz 1972 Poznań
1436 Sławomir Biniewicz 1971 Łęczyca Boruta Team
1437 Dominik Tylczyński 1971 Poznań
1438 Krzysztof Sroka 1971 Adamów-Parcel Castorama-Runnig
1439 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku
1441 Michał Bezulski 1971 Gorzów Wlkp. Cadet Gorzów Wielkopolski
1442 Jacek Bieńkowski 1971 Legnica
1443 Andrzej Piotrowski 1971 Dobrzyca k/Piły IronPila.pl
1444 Grzegorz Moliński 1971 Poznań POMPAX
1445 Piotr Tomyslak 1971 Poznan HSBC
1446 Ryszard Florczak 1971 Jelenia Góra
1447 Piotr Żuberek 1971 Poznań KB Maniac Poznań
1448 Adam Michalski 1971 Łódź Teofilek
1449 Jarosław Stelmachowicz 1971 Komprachcice Mexpol
1450 Andrzej Kaczmarek 1971 Wroclaw
1451 Maciej Liśkiewicz 1971 Warszawa TRI-LISKI
1452 Michael Gloeckner 1970 Karstaedt SG 03 Ludwigslust
1453 Grzegorz Kinelski 1970 Poznań citizen
1454 Tomasz Borkowski 1970 Tuchola
1455 Piotr Jasiak 1970 Międzyborów
1456 Tomisław Balcerek 1970 Koźmin Wlkp.
1457 Marek Mejer 1970 Suchy Las
1458 Witold Urbaniak 1970 zakrzewo WUEF TRI TEAM
1459 Adam Mańczak 1970 Sieroslaw WUEF TRI TEAM
1460 Marek Kubacki 1970 Poznań Klub Pływacki Koziegłowy
1461 Adam Lebioda 1970 Katowice WUJEK BIEGA KATOWICE
1462 Zdzisław Filipowski 1970 Konstantynów Łódzki Celironman
1463 Grzegorz Oniszczuk 1970 Międzyrzecz Eko-Budowa
1464 Krzysztof Kaczmarek 1970 Swarzędz Beagle Triathlon Team
1465 Maciej Zwierski 1970 Poznań SOLID LOGISTICS
1467 Jerzy Juchniewicz 1970 Stargard SZWLA
1468 Jacek Drzewiecki 1970 Puszczykowo
1469 Maciej Gardiasz 1970 Szczecin
1470 Tomasz Jarosz 1970 Poznań GPD Załoga TRI
1471 Leszek Grygiel 1969 Wrocław Pro-Run Wrocław
1472 Mariusz Fajok 1969 Oborniki Wlkp TEAM KĘSY
1473 Piotr STARCZUKOWSKI 1969 Wałbrzych MTB Votum Team Wrocław
1474 Tomasz Wojciechowski 1969 Janowice TOM-CAR KONIN
1475 Tomasz Niewiedział 1969 Poznań TNT Run
1476 Radosław Górecki 1969 Sieradz
1477 Arkadiusz Pietrzak 1969 Krzymów SIG AKTIVE
1478 Witosław Awedyk 1969 Komorniki Fitwave
1479 Piotr Kubis 1969 Wrocław GVT
1480 Maciej Knobloch 1969 Poznań
1481 Sławomir Kubiak 1969 Bydgoszcz
1482 Zbigniew Wulczyński 1969 Gdańsk Masterlease Sport Team
1483 Robert Maćczak 1969 poznan
1484 Maciej Wiora 1969 Zabrze MyCenter
1485 Robert Lampka 1968 TULCE Pan
1486 Arkadiusz Zmyślony 1968 Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp.
1487 Przemysław Masłowski 1968 Jarocin RockRun Jarocin
1488 Katarzyna Furmańska 1968 Warszawa Drużyna TVN
1489 Marek Prech 1968 Złotniki ALTOM Gniezno
1491 Jacek Kurzawa 1968 Poznań
1492 Jarosław CYRULEWSKI 1968 Bierzglinek KB Kosynier Września
1493 Szymon Klimaszyk 1968 Poznań
1494 Andrzej Grzywaczewski 1968 Poznań
1495 Heike Schulze 1967 Frankfurt (Oder) Team S
1496 Piotr Krzenciessa 1967 Poznań chimek
1497 Anna Maria Gindorowicz 1967 Wasilków NADAKTYWNI
1498 JAROSŁAW WIECZOREK 1967 Poznań FTI Racing Team
1499 jacek chmielewski 1967 leszno
1500 JAROSLAW MYSZKOWSKI 1967 WARSZAWA
1501 Piotr Dzieciątkowski 1967 Poznań meritumobuwie.pl
1502 Grzegorz Kołak 1967 Łódź TME Runners
1503 Hanna Kęsy-kowalska 1967 Szczawno-Zdrój SZCZAWNORUN
1504 Dariusz Szymański 1967 KLECZEW KLECZEW
1505 Paweł Mackiewicz 1967 Słupsk
1506 Paweł Sokołowski 1966 Poręba
1507 Bogdan Janowski 1966 Warszawa
1508 Arkadiusz Trociński 1966 Gorzów Wlkp.
1509 Krzysztof Wawrzyniak 1966 Poznań
1510 Leszek Wieczerzycki 1966 Poznań DELIGHTING
1511 Jarosław Żabko 1966 Poznań Drużyna Szpiku
1512 Przemysław Guss 1966 Piła Gabinet Psychologiczny Alicja Guss
1513 Jacek Szczepaniak 1966 Śrem
1514 Maciej Petza 1966 Poznań Montemoro.pl trenertriathlonu.pl
1515 Maciej Kowlaczyk 1965 Poznań Kasia & Maciek & Janek
1516 Piotr Pieniążek 1965 Częstochowa
1517 Joerg Erlebach 1965 Dresden TC FIKO Rostock
1518 Jan Parzybut 1965 Pniewy Odjechani-team
1519 Robert Pieczyński 1965 Luboń Moto-Centrala
1520 Andrzej Chudy 1965 Gniezno
1521 DARIUSZ BARTKOWIAK 1965 OSTRÓW WLKP. KS MARATON OSTRÓW WLKP.
1522 Krzysztof Kędzierski 1965 TANOWO SMT Szczecin
1523 Axel Bohlmeier 1965 Bünde
1524 Bożena Pędowska 1965 Gliwice
1525 Sławomir Kąkol 1964 Nowy Dwór Mazowiecki TIMBUD TEAM
1526 Janusz Ciesielski 1964 Leszno TAKT
1527 Maciej Marciniak 1964 Poznań
1528 Roman Bernad 1964 Poznań
1529 RENATA Grygier - Michalska 1964 LESZNO MARATON LESZNO
1530 PAWEŁ KASIERSKI 1964 POZNAŃ
1531 Piotr Jeka 1964 Chojnów Jeka Team
1532 Jacek Bąk 1964 Poznań 31. BLT / Drużyna Szpiku
1533 Ute Haferkorn 1964 Frankfurt (Oder) MSV Tripoint
1534 wlodzimierz krawczyk 1964 śrem ciacho team triathlon
1535 Mirosław Jacyna 1964 Szczecin Gryfus Szczecin
1536 Artur Bućko 1964 Jelenia Góra
1537 Artur Połomka 1964 LESZNO Maraton Leszno
1538 Beata Lewicka-Płaczek 1964 Poznań
1539 GRZGORZ MICHALSKI 1964 LESZNO MARATON LESZNO
1540 Mariusz Kaczmarek 1963 Poznań
1541 Mirosław Kułakowski 1963 Namysłów NTT TRIADA NAMYSŁÓW
1542 kazimierz hryszko 1963 tychy 40-latek tychy
1543 Stanisław Polkowski 1963 Murowana Goślina ZMIERZ-NIE-SZACUJ BADANIA WYDOLNOŚCIOWE.PL
1544 Piotr Urbaniak 1963 Poznań
1545 ALEKSANDER KWIATKOWSKI 1962 ŁOWICZ PCC, IPA KATOWICE VI
1546 Tomasz Prałat 1962 Piła
1547 Henryk Juchniewicz 1962 Stargard TOJAH
1548 Ryszard Derleta 1962 Szczecin derMMed
1549 Robert Pietrusiński 1962 Łódź
1550 Grażyna Dudkowiak 1961 Drzonków Kancelaria Adwokacka Dudkowiak
1551 Stanisław Wroński 1961 Bydgoszcz niezrzeszony
1552 Andrzej Dudkowiak 1961 Drzonków Kancelaria Adwokacka Dudkowiak
1553 MAREK PANTKOWSKI 1961 MUROWANA GOSLINA UKS BE3_CITYZEN POZNAN
1554 Jacek Pewiński 1961 Poznań
1555 Krzysztof Rozen 1960 Warszawa A
1556 Barbara Ociepka 1960 Poznań Bike Inc.
1557 Janusz Botorek 1960 Poznan CityZen
1558 Jerzy Karabon 1960 Wrocław Karabon!
1559 Jacek Gruba 1960 Brzoza
1560 Andrzej Pawłowski 1959 Poznań Dobrusia TRI Team
1561 Krzysztof Lasoń 1959 Radomsko UKS "Dziesiątka" Radomsko
1562 Piotr Andrzejewski 1959 Świnoujście Marynarka Wojenna Świnoujście
1563 LIDIA ŻYBURA 1959 ŚWINOUJŚCIE TRIATHLON TEAM ŚWINOUJŚCIE
1564 Andrzej Godycki-Ćwirko 1959 Łódź KB Arturówek Łódź
1565 Krzysztof Broekere 1959 Zabrze MyCenter
1566 Mikael Wester 1958 Johanneshov Stockholm City Triathlon
1567 Tadeusz Flens 1958 MIĘDZYCHÓD KB Wojtuś
1568 Włodzimierz Bakowski 1958 Warszawa WCHP
1569 BOHDAN POCIEJ 1958 PŁOCK PTT DELTA
1570 jaroslaw surwilo bohdanowicz 1958 bydgoszcz olimpiasport
1571 Anna Szymańska 1958 Goleniów Hanza Goleniów
1572 Waldemar Kopczynski 1958 Puszczykowo nie mam
1573 Aleksander Czynsz 1958 Reda Tri Team-Rumia
1574 Paweł Kutkowski 1957 POZNAŃ
1575 Andrzej Gromko 1957 Milicz Running Team Milicz
1576 Barbara Kołczyńska 1956 Łódź K.S. Celironman S.A.
1577 Józef Makowicz 1956 ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD
1578 Zbigniew Tobiasz 1956 Świdnica
1579 Roman Wojnicki 1955 Witnica Wojniccy Tri Club
1580 Edmund Brzeziński 1954 Tarnowo Podgórne
1581 Romuald Pietrosiuk 1953 Międzyrzec Podlaski
1582 Stanisław Jarecki 1952 Konin MPEC Konin - Aktywni Konin
1583 Jolanta Lipińska 1951 Częstochowa niezrzeszona
1584 Jerzy SOBIEGRAJ 1949 Poznań KB im. MACIEJA FRANKIEWICZA - POZNAŃ
1585 Zenon Królik 1946 Ostrów Wlkp. Sam sobie sterem, finder
1586 Henryk Michałowski 1941 Poznań CITYZEN Poznań
1587 Tomasz Miadziołko 1981 Wieleń
Top