Challenge Poznań 2016 - Enea Challenge Kids Triathlon - C - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
C1 Zosia Dzieciątkowska 2008 Poznań meritumobuwie.pl
C2 Marianna Suszczewicz 2008 Poznań
C3 Maksymilian Janicki 2007 Puszczykowo Juvenia Puszczykowo
C4 Kacper Zygart 2007 Poznań Fabryka Triathlonu
C5 Stanisław Mejer 2007 Suchy Las Suchary Suchy Las
C6 Szymon Przybylski 2007 Poznań
C7 Magdalena Łabno 2007 Łuczyce
C8 Jakub Pawłowski 2007 Dominikowice ULKS Lipinki
C9 Franciszek Pisanko 2008 Dąbrowa KS Canarinhos
C10 Tomasz Hołubowicz 2008 Gorzów Wlkp.
C11 Bolesław Sokołowski 2007 Poznań
C12 Hubert Kaczmarek 2007 Luboń
C13 Kajetan Brzeziński 2008 Poznań
C14 Julia Głowacka 2008 Piotrków Tryb.
C15 Jarosław Ostrowski 2008 Puszczykowo Duda-Cars TP-LINK Rybczyński-Bikes
C16 Tomasz Ostrowski 2007 Puszczykowo Duda-Cars TP-LINK Rybczyński-Bikes
C17 Borys Sierszchulski 2007 Poznań
C18 Zuzanna Kawka 2007 Poznań SP19 Poznań
C19 Zuzanna Pestka 2008 Wrzesnia Triathlon Team Wrzesnia
C20 Teodozjusz Wojciechowski 2007 Łódź
C21 Zuzanna Golanowska 2008 Suchy Las SP w Suchym Lesie
C22 Mateusz Purczyński 2007 Siekierki Wielkie Wicher Siekierki
C23 Alan Maciejewski 2007 Kołobrzeg SP.4 Kołobrzeg
C24 Maja Szczepańska 2008 Bugaj M4plus
C25 Antoni Buchacz 2007 Łódź flexidea
C26 Karolina Smarul 2007 Słupsk AML Słupsk
C27 Bartosz Ogórkiewicz 2008 Kórnik Reprezentacja Reissa
C28 Matěj Procházka 2007 Prague IronStars Beroun
C29 Wiktor Jankowiak 2007 Mrowino BE3 Cityzen Poznań
C30 Bruno Foltyński 2008 Gruszczyn Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
C31 Jan Pruski 2007 Poznań
C32 Damian Domagała 2008 Warszawa
C33 Alan Robel 2008 Warszawa
C34 Jan Robel 2008 Warszawa
C35 Lena Kolasa 2008 Gdynia Laspalmas.pl
C36 Jagoda Błaszczykiewicz 2007 Poznań Ajronek Tim
C37 Hubert Modrzycki 2007 Poznań Soda Hostel
C38 Staś Rzeźnik 2007 Poznań POSNANIA INVESTMENT S.A.
C39 Kajetan Koczorowski 2008 Poznań Drużyna Szpiku
C40 Franciszek Ferchmin 2008 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów
C41 Jakub Jabłoński 2007 Poznań My TRI Team
C42 Mateusz Konieczniak 2008 Rosnówko Sin Corte Dogo Canario
C43 Sebastian Kowalczyk 2008 Bydgoszcz
C44 Paweł Chrzan 2007 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM
C45 Jan Zawal 2007 Lubon 2007
C46 Aleks Foltyński 2007 Gruszczyn
Top