Challenge Poznań 2016 - Challenge Poznań na dystansie długim - kategorie wiekowe - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
300 Grzegorz Jarecki 1995 Elbląg MKS Truso Elbląg
301 Ryan Shiel 1995 Choppington Tri Northumberland
302 Rebecca Ladyman 1994 Darlington
303 Jakub Szolek 1993 Śrem
304 DAMIAN KĄDZIELEWSKI 1993 ŚWIDNIK
305 Michał Łuczyński 1992 Bytom OSP Stolarzowice
306 Jakub Napiórkowski 1991 Włocławek Akademia Triathlonu
307 Adrian Niski 1991 Bamberg NSU Triathlon
308 Kamil Kopania 1990 Ziemnice Fabryka Triathlonu
309 Filip Łakomy 1989 Poznań
310 Robert Szczeszek 1989 Poznań Poznan I love You Team
311 Szymon Wesołowski 1989 Inowrocław
312 Łukasz Danielak 1989 Warszawa EDP Support & KK Cyklon Warszawa
313 Anna Żychska 1989 Człuchów Velocity Team
314 Colin Fairbank 1989 Montreal
315 Krzysztof Pajszczyk 1988 Mosina Zgrupka Luboń
316 Grzegorz Zając 1988 Biała TPZ
317 Mikołaj Jarmużek 1988 Skrzynki Informatyk
318 Felix Müller 1987 Berlin Tri Team Berlin
319 Bartosz Kałwiński 1987 Poznań Padre Team
320 Dominik Iwicki 1987 Piła Czogori
321 Michał Olesiejuk 1987 Sandomierz TSA Sandomierz
322 dawid stronka 1987 Poznań
323 Jonathan Flod 1987 Gothenburg Triathlon Väst
324 Tomek Wiesner 1987 Katowice www.4spine.pl
325 Kordian Staniszewski 1987 Bergen Team Smartfish Fuji
326 stef van calster 1987 wuustwezel sterke peer triathlon club
327 Jakub Koralewski 1986 Poznań
328 Adam Nowak 1986 Poznań Otimedica
329 Krzysztof Staniszewski 1986 Malbork SPORTEVO
330 Janusz Degòrski 1986 Jerzykowo
331 Krzysztof Bzdęga 1986 Kaczkowo
332 Krzysztof Wojewodzic 1986 Wroclaw GoPro
333 Mateusz Labedzki 1986 Villeneuve-Loube Lilou Team
334 Przemek Koch 1986 Śrem
335 Paweł Borkowski 1986 Kraków All For Body
336 Łukasz Berdowski 1986 Poznań
337 Michał Nawracaj 1986 Jawor AJAN IRON TEAM JAWOR
338 Leopold Kaftanski 1985 Sztokholm Stockholm City Triathlon
339 Wojciech Fudała 1985 Warszawa
340 Mateusz Tadeusz 1985 Grodzisk Wielkopolski
341 Łukasz Błaszczyk 1985 Poznań Rozka TEAM
342 Łukasz Hojan 1985 Poznań Motiv Home Team
343 Krzysztof Różalski 1985 Czajowice
344 Piotr Padykuła 1985 Poznań Dream team
345 PIOTR SZUKAŁA 1985 POZNAŃ
346 Paul McMullan 1985 Inverness
347 Przemysław Pierzchała 1985 Pabianice -
348 Daniel Bańkowski 1985 Jastrzębie Zdrój
349 Pawel Chmielewski 1985 Jastrzębie-Zdrój
350 Łukasz Kowalski 1985 Chełmża Triathlon Team Ciesielski
351 Łukasz Turczyński 1985 Gdańsk GetResponse
352 ŁUKASZ SOKÓŁ 1985 OPOCZNO SOKOL RUNNING TEAM
353 Stephanie Reinhold 1985 Miami Alien Endurance
354 Piotr Bzdręga 1985 Poznań Carvette
355 mateusz klawiter 1984 Poznan BE3 CITYZEN_
356 Michał Rubiś 1984 Gowarzewo FC Rubol
357 Mateusz Michalski 1984 Dąbrówka Biegaj z WSL
358 Karol Wiącek 1984 Poznań
359 Gizela Rakowska 1984 Poznań NorhttecBikeTeam-RowerTramp
360 Wojciech Wojnicki 1984 66-460 Premier Tri
361 Christian Radig 1984 Berlin
362 Marek Łabędź 1984 Krakow
363 GRZEGORZ KUWIK 1984 WROCŁAW NOBLE TRI TEAM
364 Brandon Linton 1984 Grosse Pointe Woods Detroit Endurance Lab
365 Maksymilian Wójcik 1984 Gdańsk IM4SM
366 Maciej Różak 1983 Biedrusko ALTOM GNIEZNO
367 Mateusz Szrejter 1983 Poznań
368 Filip Aszendorf 1983 Warszawa Accenture
369 JAKUB JEZIÓŁKOWSKI 1983 PNIEWY Gira Się Kręci
370 Wojciech Domaradzki 1983 Poznań Franolkowo
371 Łukasz Sokołowski 1983 Poznań VELOCITY WARSZTAT TRENINGU
372 Przemysław Skałecki 1983 Gorzów Wielkopolski panzerfaust
373 Mateusz Szukała 1983 Poznań KB Maniac Poznań
374 Karolina Leśniak 1983 Wrocław TRIATHLON MIETKÓW TEAM
375 Charles Hubert 1983 Mons TCDM
376 Richard Hargrave 1983 Inverness Triathlon Inverness
377 Norbert Rekowski 1983 Legnica EuCOcar
378 Marta Otto 1983 Grodzisk Maz. Kuźnia Triathlonu
379 PAWEŁ WOROCH 1983 Poznań CITYZEN
380 Bartosz Stachowiak 1982 Luboń Polski Klub MTB/Maratończyk Poznań
381 Marek Lewandowski 1982 Lewin Brzeski WOLF
382 Konrad Kunicki 1982 Wrocław GVT
383 Marcin Wieczorek 1982 Mosina Mosina Biega / Cityzen
384 Michał Kaftański 1982 Poznań Ciumulungwa Foundation
385 Mariusz Wojtkowiak 1982 Poznań
386 Zbigniew Kusik 1982 Poznań ILiM, Gira się kręci
387 Grzegorz Stępień 1982 Warszawa Stalówka
388 Przemysław Topolewski 1982 Poznań BE3 CITYZEN POZNAN
389 Łukasz Dąbrowski 1982 Ostrów Wielkopolski
390 Bozena Klapinska 1982 Sutton
391 Marcin Korpal 1981 Poznań CHMK '99
392 Damian Witkowski 1981 Krotoszyn
393 Bartosz Bohm 1981 Rawicz BWeko Team Rawicz
394 Jakub Masiuk 1981 Pabianice Walraven/ AT Team
395 Łukasz Bednarek 1981 Warszawa Trinergy / Play
396 Zdzisław Nijak 1981 Poznań
397 Piotr Borda 1981 Poznan
398 Maciej Kłosowicz 1981 Poznań Furious Goats
399 Pawel Tatarek 1981 Zawiercie Zoom Tri Bournemouth
400 Karol Tessa 1981 Lisi Ogon
401 Marcin Robiński 1981 Warszawa Kuźnia Triathlonu
402 Martin Królikowski 1981 Leszno 64-sto
403 Tomasz Znajdek 1981 Inowrocław Drużyna Szpiku
404 Przemyslaw Lutomski 1981 Poznan City Zen
405 Bartosz Bieleń 1980 Luboń
406 Michał Gryciuk 1980 Poznań Triathlon Team Września
407 Łukasz Szczeszek 1980 Poznań
408 Grzegorz Sawczuk 1980 Wysoka
409 Dawid Pauszek 1980 Budzyń BTS Budzyń Diablo#805
410 Luca Colombo 1980 Warszawa
411 Marcin Bugzel 1980 Gostyń Chod-Dróg TRI Team
412 Łukasz Kościuczuk 1980 Warszawa Biegiemnapomoc.pl
413 Michał Nowaczyk 1980 Skórzewo BE3 CITYZEN POZNAŃ
414 Adrian Hałas 1980 Rostworowo
415 Maciej Bocheński 1980 ZIelona Góra ENDOHOLICS
416 Piotr Wanielista 1980 Poznań inieodpuszczaj.pl
417 Błażej Wachowski 1980 Poznań Warta Poznań
418 Marcin Okuniewski 1980 Gdansk www.pomagamynatalii.pl
419 Sebastian Gajewski 1980 Żyrardów
420 Paweł Skomorucha 1980 Warszawa Kuźnia Triathlonu
421 Mateusz Janiec 1980 Józefosław Tri Wawa
422 Carl Johan Magnusson 1980 Göteborg
423 Damian Słowiński 1980 Poznań / Pleszew BE3 CITYZEN_ POZNAŃ
424 PRZEMYSŁAW NOWACZYK 1980 LUBOŃ Mosina Biega
425 Radek Ostrowski 1980 Puszczykowo Duda-Cars TP-LINK Rybczyński-Bikes
426 Sławek Konopka 1980 Warszawa
427 Mattia Parello 1980 Aosta
428 Mikołaj Woźniak 1980 Warszawa AirBike Triathlon Team / TriClub / PwC
429 Jacek Guziałek 1979 Puszczykowo BE3 Cityzen
430 Paweł Ptak 1979 Warszawa WITC
431 Paweł Konkolewski 1979 Pleszew 2. SLT/Iron Triathlon Pleszew
432 Bartosz Michalak 1979 Śrem ciacho Team
433 Tomek Kita 1979 Poznań SpecShop Team
434 Krzysztof Wierzbowski 1979 Bydgoszcz Motointegrator Running Team
435 Łukasz Idkowiak 1979 Mosina Idmar Group
436 Kamil Urbanowicz 1979 Józefosław
437 Paweł Zybura 1979 Poznań Nysa Biega
438 Janusz Kowalski 1979 Dąbrówka CoWalski - Aleja Inspiracji
439 Rafał Wilk 1979 Martinsried MSPORT TEAM
440 Michał Fiedosiuk 1979 Wągrowiec FM Wągrowiec
441 Bartosz Macyszyn 1979 Lubin mSport Team
442 Jan Lipczyński 1979 Jelonek
443 Peter Žipaj 1979 Bratislava Sodexo
444 Mateusz Nettmann 1979 Sierosław FTI Racing Team Triathlon
445 Wojciech Sarzyński 1979 Kraków Sarzyn-SKI
446 Simon Marks 1979 Penarth Cardiff Triathlon
447 Poul Broch 1979 Århus ceramicspeed
448 MAREK PAWELEC 1979 NOWA CHEŁMŻA TRIATHLON TEAM CIESIELSKI
449 Karol Banach 1979 Bolewice DC Bolewice
450 Mariusz Klatka 1979 Katowice-Kostuchna YANG.PL
451 Tomasz Czarnecki 1979 Warszawa NeON Team
452 Jevgenijs Sergejevs 1979 Riga Ironman.lv
453 Piotr Sielimowicz 1979 Komorniki zgrupka / BE3 CityZen
454 Paweł Lejk 1979 Warszawa Luft Tri Team
455 Kylie Mansfield 1979 Hereford GBR
456 Jakub Jesiołowski 1978 Poznań Motiv Home Team
457 Pawel Witkiewicz 1978 Poznan CITYZEN
458 maciej koprowski 1978 dąbrówka koper team
459 Bartosz Słomczyński 1978 Opole 10 BLog
460 Piotr Fedoruk 1978 Poznan W TRI Team
461 Mariusz Klus 1978 Złotniki TriMario
462 Mateusz Paszun 1978 Września Damaja Team Września
463 Rafał Buchliński 1978 Gdynia Sport-evo / Biegamyrazem.pl
464 Maksym Rupieta 1978 Poznań WUEF Tri Team
465 Michał Piotr Czech 1978 Poznań Sanpol Tri Team
466 Florian Kokert 1978 Berlin
467 Rafał Kranich 1978 Toruń Triathlon Team Ciesielski
468 Mariusz Kapusta 1978 Warszawa Spartanie Dzieciom
469 Rafał Niemczewski 1978 KOBYLNICA BE3 CITYZEN POZNAŃ
470 Nihat Cinarli 1978 Izmir AJAN IRON TEAM
471 Mario Muscat 1978 Buskett
472 Marek Kowalczyk 1978 Bydgoszcz ENDUSPORT
473 Piotr Kałużka 1978 Pabianice ALE
474 Marcin Zięba 1978 Warszawa Kuźnia Triathlonu
475 Bartosz Kurczewski 1977 Gruszczyn CITYZEN
476 Daniel Jurczak 1977 Minsk Mazowiecki
477 Marcin Sobolewski 1977 Zalewo UKS TRS Susz
478 Tomasz Mika 1977 Latchorzew
479 Piotr Kleiber 1977 Lusówko
480 Maciej Świątek 1977 Ostrów Wielkopolski
481 Paweł Goździewicz 1977 Gdynia biegamyrazem.pl
482 Tomasz Rembacz 1977 Chrzypsko Wielkie
483 Rafał Dajczer 1977 Warszawa AT Team
484 Marcin Olszowski 1977 Chrzypsko Wielkie
485 MARCIN FOLTYŃSKI 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
486 Dariusz Koziński 1977 Częstochowa ITO
487 Robert Niespodziński 1977 inowroclaw
488 Marius Triukas 1977 Kauno r. Trident Triathlon Club
489 Dalibor Nosek 1977 Holic Triatlon Team Trnava
490 Andy Clark 1977 Miami Alien Endurance
491 Marcin Poltrok 1977 Gdynia Łączpol X-treme
492 Ralf Kittel 1977 Munich
493 Norbert Oksza Strzelecki 1976 Poznań Wójtowicz Tri Team
494 Dariusz Działek 1976 Dąbrowa Be3 Triathlon Cityzen
495 Jarosław Manowiecki 1976 Rawicz
496 Robert Wojnar 1976 Toruń FOR SALE
497 Sławomir Krumplewski 1976 Września
498 Marcin Idkowiak 1976 Mosina Idmar Group
499 Jakub Kanarek 1976 Koszalin TKKF Triathlon Koszalin
500 Darek Kociemba 1976 Poznan Labosport
501 Łukasz Dziubaty 1976 Tarnowo Podgórne Cityzen
502 Grzegorz Kielin 1976 Polkowice mSport Team
503 Remik Świątek 1976 Owińska
504 Dariusz Olewiński 1976 Głogowo Triathlon Konsulting Toruń
505 Marcin Chyłkowski 1976 Michałowice cyTrinowi biegacze
506 Bartłomiej Waszczuk 1976 warszawa
507 Sergey Vasilyev 1976 München JetBrains Munich
508 Ville Wainio 1976 Turku TuUL-TRI
509 Marcin Suwart 1976 Poznań PZU Sport Team
510 Tomasz Bartnik 1976 Poznań #zawszewpałę
511 Paweł Kamiński 1975 Plewiska Cityzen
512 Piotr Pawlak 1975 Poznań PKO Bank Polski
513 Krzysztof Kielak 1975 Nowy Prażmów Kondycja
514 Marcin Miczuga 1975 Września GAREL PLAST TEAM
515 Stanisław Rysiukiewicz 1975 Poznań KM Sport IRT Zielona Góra
516 Tomasz Niedziółka 1975 Siedlce Yulo Run Team Siedlce
517 Anke Weihermüller 1975 Bochum
518 Radosław Mysłek 1975 Konstancin-Jeziorna
519 Gints Ermanis 1975 Adazi Ironman.lv
520 Rafał Grzanecki 1975 Warszawa Pier...NieBiegam:)
521 Matthew Mirabelli 1975 Gharghur
522 Kamil Nagórski 1975 Warszawa Neon Team
523 Miroslav Richter 1975 Planá nad Lužnicí E-ON Trialhlon Team
524 Łukasz Mikołajczak 1975 Poznań Cityzen BE3
525 Wacław Knopkiewicz 1975 Poznań
526 Marek Elzanowski 1975 Poznan Elzan-Sport
527 Marek Tokarek 1974 Poznań
528 Mark Gaspersich 1974 Warsaw WITC
529 Wojciech Buczkowski 1974 Piersko LZS Piersko
530 Arkadiusz Miłek 1974 Poznań
531 Paweł Bąk 1974 Mierzyn AT Team
532 MARCIN BASIŃSKI 1974 PACZKOWO
533 Witold Breska 1974 Kościerzyna KSR TEAM
534 Robert Ziemniak 1974 Oława
535 Rebecca Drinkwater 1974 Ware RG Active Race Team Essex
536 Wawrzyniec Czubak 1974 Gwiazdowo
537 Marcin OLECH 1974 PIASTÓW
538 Luca Frutaz 1974 Saint Pierre Valle d'Aosta Triathlon
539 Andrzej Bartosiewicz 1974 Luboń City_zen BE3
540 Marek Dembiński 1974 Poznań CGS W TRI Team
541 Dieter Roman 1974 Aalter 3Kant
542 Mariusz Wira 1973 Borek Wlkp. KB MIŚ BOREK WLKP.
543 Krzysztof Glebow 1973 Gdańsk Hokej Podwodny Bałtyckie Foki
544 Dariusz Galle 1973 Stanowice Welda Team
545 Krzysztof Kubasiak 1973 Zielonki KT Water Knights
546 Jarosław Jabłoński 1973 Zieleń UKS TRS Susz
547 Dariusz Welzer 1973 Oława WELDA Team
548 TOMASZ SMOLEŃ 1973 KOBIERZYCE TRIATHLON MIETKÓW TEAM
549 Stefan Thielen 1973 Bochum Hahn Training Systems
550 Piotr Wilk 1973 Wrocław mSport Team
551 Stanisław Stopa 1973 Gaj
552 Radosław Misiorny 1973 Poznań
553 Filip Rybakowski 1973 Poznań
554 Robert Czerwiak 1973 Starogard Gdański Tri Team Polpharma
555 Grant Williams 1973 Knaresborough NYPTri
556 Krzysztof Jankowiak 1972 Mrowino CityZen BE3 BE FREE
557 Tomasz Pietryk 1972 Kamionki ENDUHUB.COM
558 Borys Darmas 1972 Sale
559 maciej nitschke 1972 Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy
560 Adam Dumański 1972 Nysa www.termosy.com.pl
561 GRZEGORZ Zdrojewski 1972 Czerniejewo czerniejewo biega
562 Szymon Brzozowski 1972 Zalasewo Cityzen / Drużyna Szpiku
563 Paweł jazikowski 1972 Poznań
564 Jens Christensen 1972 Pruszkow
565 Arkadiusz Obarzanek 1972 Kowale
566 Artur Sznek 1972 Jerzykowo Cityzen Poznań
567 Mariusz Napierała 1972 Poznań Urodzeni 24 lipca
568 Tomasz Miara 1972 Września
569 Stefan Groschl 1972 Cergy
570 Jakub Lebeda 1972 Prague Ironstars Beroun
571 Piotr Nowak 1971 Imielin
572 Robert Putek 1971 Kamionki Citizen
573 Rafał Łukawski 1971 Poznań Northtec Bike-Team/RowerTramp
575 Monika Kucner 1971 Kąkolewo Maraton Leszno
576 Marek Kacprzak 1971 Józefów AirBike
577 Jacek Łuczak 1970 Poznań KB UE Poznań
578 Krzysztof Mielczarek 1970 Szczecinek Triathlon Szczecinek
579 Krzysztof Rożyk 1970 Gdynia OKNOBUR-Gdynia/Sport-evo
580 Jarek Witkowski 1970 Poznan Be3 Cityzen/Lubuszanin Drezdenko
581 Andrzej Nowosielski 1970 Szczecin Cityrulers
582 Dariusz Wilk 1970 Wrocław MSPORT
583 PRZEMYSŁAW KOBIELA 1970 TARNOBRZEG PARAGRAF TARNOBRZEG
584 Stephen Dersley 1970 Poznan
585 david gabriel 1970 Heldergem
586 Nick The Pants D'Alton 1970 Harlow Team Pants
587 stanislaw wojda 1970 gdansk CompleXsports
588 Piotr Zinkiewicz 1970 Gdynia Luft Tri Team
589 Jakob Havsager 1969 Roskilde Roskilde Tri
590 Piotr Partyka 1969 Promienko
591 Tomasz Kołodziejski 1969 Poznań GINASO
592 Wojciech Stalica 1969 Częstochowa solo
593 Krzysztof Borsiak 1969 Plewiska Lux Med
594 Paweł Kalinowski 1969 Ostrów Wielkopolski OSW Tri Team
595 Eduardo Pereira 1969 Almada
596 Grzegorz Bedła 1969 Miedżno
597 Andy Ellins 1969 Wellington Somerset RC Tri
598 Robert Lampka 1968 Tulce
599 Michał Danielewski 1968 Piaseczno PMCG Piaseczno
600 Piotr Sadowski 1968 Piaseczno PMCG Piaseczno
601 Yann Gontard 1968 Warszawa Sodexo
602 Piotr Laugsch 1968 Trier SSV SWT
603 Simo Ahlgren 1968 Espoo TriingFINNS
604 Wojtek Masalski 1968 Białystok PIE... NIE BIEGAM
605 Piotr Pasierbiński 1968 Kanie Tri2Live
606 Eric Kops 1968 Hellevoetsluis
607 Jacek Baran 1967 Golina KB Wartko
608 Grzegorz Kowalski 1967 Piaseczno PMCG Piaseczno
609 Oliver Mindt 1967 Hamburg
610 Dariusz Bielenis 1967 Świnoujście
611 kim librecht 1967 maarkedal ratraceteam
612 Czarek Brzozowski 1966 Warszawa Kuźnia Triathlonu
613 Mark Lodewijks 1966 Purmerend
614 Maciej Petza 1966 Poznań Montemoro
615 Jacek Kasprzak 1966 Złotniki
616 Andreas Peter 1966 Neustadt Glewe Radgiganten
617 Joseph Cremona 1966 mgarr
618 krzysztof alchimowicz 1966 piaseczno pmcg
619 Łukasz Wróblewski 1966 Poznań Duda-Cars TP-Link Rybczyński-Bikes
620 Jeremy Berg 1966 San Francisco
621 Marco Podlasly 1966 Berlin Spandauer Wasserfreunde
622 Piotr Pieniążek 1965 Częstochowa
623 Roman Mrozek 1965 Katowice
624 Tomasz Sobieszczyk 1965 Łapino Sport Evo
625 Harri Alanen 1965 Piispanristi Turun Urheiluliitto
626 PAWEŁ KASIERSKI 1964 POZNAŃ
627 Piotr Nowak 1964 Poznań Liga Vector
628 wlodzimierz krawczyk 1964 śrem ciacho team triathlon
629 Włodzimierz Skiba 1964 Poznań Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań
630 Juha Haapakoski 1964 Saarijärvi
631 Mark Ladyman 1964 Darlington Darlington Tri
632 Paweł Franczak 1964 Poznań OGNIK
633 Andrew Kadziola 1963 Richmond, British Columbia
634 Marek Porada 1963 Poznań SCIM / WÓJTOWICZ TRI TEAM
635 MACIEJ PASZKIEWICZ 1962 Murowana Goślina
636 Wojciech Elminowski 1962 Elbląg Enduro Man Elbląg
637 Janusz Latos 1962 Kostrzyn Wlkp
638 Andrzej Chudy 1962 Suchy Las KOCHAM KAŻDY KILOMETR
639 Tomasz Leśniewski 1962 Poznań
640 Jaroslaw Bartczak 1962 Poznan Airwaves Team
641 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
642 Grzegorz Markowicz 1962 Wroclaw LTT/AT Team
643 Kazimierz Niemczyk 1962 Milanówek WUM
644 Ryszard Kałwiński 1961 Luboń Padre Team
645 Tomasz Kacymirow 1961 Hornówek
646 Jacek Głowacki 1961 Warszawa Progress Triathlon Team
647 Andrzej Sławomir Adamczak 1961 Koszalin Triathlon Koszalin
648 Maren Riedel 1961 Lunden MTV Heide
649 Jan Litwin 1961 Wrocław Litwin Triathlon Team
650 Andrzej Krasuski 1961 Warszawa Trinergy
651 Zbigniew Glinkowski 1960 Dymaczewo
652 Krzysztof Hamela 1960 Chorzów AWSA TEAM
653 Filip Degroote 1960 Oudenaarde Ratraceteam
654 RENATO RAINERI 1960 OUDENAARDE RATRACETEAM
655 Frank Riedel 1958 Lunden MTV Heide
656 Janusz Misiaszek 1958 Kędzierzyn-Koźle Labosport Team
657 Patrick Van den Broeke 1958 Deinze Ratrace Team
658 ron herbet 1958 Tel Aviv ZEN
659 Dariusz Drapella 1957 Gdańsk Smaruj Na Trening Team
660 Paweł Kutkowski 1957 Poznań
661 Wiesław Wepa 1956 Chełm Chełmska Grupa Triathlonu
662 Waldemar Maj 1956 Warszawa
663 Janusz Olędzki 1956 Warszaa WUM
664 Lech Kaftanski 1955 Nowa Wieś Lęborska
665 Andrzej Kurek 1955 Warszawa
666 Maurizio Borgonovo 1952 Verano Brianza A-Team Triathon
667 Witold Olejniczak 1949 Ostrów Wlkp KS Maraton Ostrów Wlkp.
Top