Challenge Poznań 2016 - Sprint - kategorie wiekowe - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
2101 Etienne Brotier 1998 Kamionki AZS AWF Poznań
2102 Mikołaj Wiśniewski 1998 Brzoza Rowerowa Brzoza / Brzoza Biega
2103 Krzysztof Kurzawa 1998 Poznań
2104 Dawid Nowak 1998 Poznań Nowaczki.pl
2105 Dominik Glebow 1998 Gdańsk Sport Evo
2106 Justyna Franczak 1998 Poznań
2107 Marek Kotas 1997 Rybnik GREATMAN
2108 Ziemowit Sokołowski 1997 Poznań
2109 Karolina Dudkowiak 1996 Zielona Góra
2110 Wojciech Marcinkowski 1996 Zielona Góra
2111 Jakub Nowak 1996 Koszalin
2112 Agata Zając 1995 Poznań
2113 Beata Szturemska 1994 Poznań
2114 Piotr Michałkiewicz 1994 Środa Wielkopolska
2115 Michał Birecki 1994 Opole JOJO TEAM TRIATHLON
2116 Kinga Łapińska 1994 Radwanice Litwin Triathlon Team
2117 Katarzyna Zeh 1993 Poznań Cityzen_
2118 Katarzyna Przybylska 1993 Poznań Remplus
2119 Natalia Lisowicz 1993 Poznan
2120 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las
2121 Bartłomiej Gwardiak 1992 Goleniów
2122 Hubert Rutkowski 1992 Poznań CAMGRES PRZEMYSŁAW KAMIŃSKI USLUGI REMONTOWE
2123 Olga Komorowska 1992 Warszawa
2124 Jakub Mikołajczak 1992 Poznań
2125 Jakub Wrąbel 1992 Wrocław
2126 Magdalena Skorupińska 1992 Poznań
2127 Lukasz Potapczuk 1992 Warszawa
2128 Maria Szmidt 1992 Ozarow Mazowiecki
2129 Tomasz Plackowski 1992 Swarzędz
2130 Marcin Waliszka 1992 Swarzędz
2131 Anna Szarańska 1991 Żerków RockRun Jarocin
2132 Oskar Kaźmierczak 1991 Jarocin Rock Run Jarocin
2133 Wojciech Grądzki 1991 Giżycko dotsport.pl PRO Triathlon Team
2134 Anna Andrałojć 1991 Poznań
2135 Marta Jakóbczak 1991 Sieradz
2136 Paula Skorupińska 1991 Poznań
2137 Mateusz Ciszewski 1991 Sieradz PPMA Enterprise
2138 Vincent Sobkiewicz 1991 Poznań Rowery Małgośka
2139 Igor Hynas 1991 Turek
2140 Filip Kalinowski 1991 Puszczykowo
2141 Sylwia Książek 1990 Jasin Hair Architect
2142 Wojciech Kalecki 1990 Poznań Hair Architect
2143 Małgorzata Smołka 1990 Rybnik Karabon!
2144 Krzysztof Kaczmarek 1990 Poznań DKP
2145 Michał Kotas 1990 Rybnik Kotasport
2146 Tomasz Pogorzelski 1990 Gdańsk
2147 Katarzyna Darłak 1990 Grudziądz
2148 Hubert Rewoliński 1990 Chodzież Kawa Kamp
2149 Seweryn Lipoński 1990 Poznań
2150 Michał Pytlowski 1990 Libiąż TRI Wisła
2151 Natalia Biedroń 1990 Wrocław 2xtri.pl
2152 Maria Grzelak 1990 Gniezno BE3 Cityzen
2153 Maria Skrzypczak 1990 Poznań Drin Team
2154 Paweł Miziarski 1990 Reda Torus Triathlon Team
2155 Wiktor Łoś 1990 Zamość Łosie Superktosie
2156 Jakub Kuliś 1990 Racibórz RAFAKO S.A.
2157 Maciej Bigosiński 1990 Gniezno Fabryka Triathlonu
2158 Patrycja Wywrot 1990 Poznań
2159 Małgorzata Nowak 1990 Pleszew Iron Triathlon Pleszew
2160 Monika Utko 1990 Warszawa
2161 Katarzyna Jędrzejczyk 1990 Warszawa TriWawa
2162 Martyna Kosowska 1990 Poznań Fabryka Triathlonu
2163 Wojciech Wepa 1989 Chełm Chełmska Grupa Triathlonu
2164 Patryk Borowczak 1989 Poznań
2165 Marcin Brzozowski 1989 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
2166 Sebastian Stolarek 1989 Poznań
2167 Michał Urzędowski 1989 Poznań
2168 Jakub Kłopocki 1989 Poznań
2169 Bartosz Ludwiczuk 1989 Poznań
2170 Ilona Ludwiczuk 1989 Poznan
2171 Bartłomiej Michalski 1989 Poznań Krokodyle
2172 Tomasz Kosicki 1989 Lusówko
2173 Adam Burkat 1989 Poznań
2174 Marta Ratajczak 1989 Poznań Night Runners
2175 Aleksandra Niedzielin 1989 Szczecin KS Triathlon Szczecin
2176 Jakub Chruściński 1989 Poznan
2177 Michał Kłaniecki 1989 Rokietnica
2178 Bartosz Zabłocki 1989 Poznań
2179 Michał Kalka 1988 Poznań
2180 Paulina Andrzejewska 1988 Poznań Mud Goats
2181 Paweł Kotas 1988 Wrocław KOTASPORT/GT RAT
2182 Justyna Krych 1988 Wrocław PuzzleTri
2183 Sylwia Jakubowska 1988 Wrocław
2184 Bartłomiej Hołubowicz 1988 Poznań
2185 Bartosz Szolek 1988 Śrem
2186 Marcin Iwanowski 1988 Piła Złodzieje Zapalniczek
2187 Sylwia Korbińska 1988 Bydgoszcz BRZOZA TRI TEAM
2188 Karolina Wójcicka 1988 Poznań no women no tri
2189 Mateusz Dzioba 1988 Poznań
2190 Michał Kowalczyk 1988 Warszawa
2191 Dagmara Nowak 1988 Poznań Fabryka Triathlonu
2192 Krzysztof Waśkowski 1988 Poznań
2193 Bartosz Turla 1988 Poznań CityZen Poznań
2194 Martyna Horczyczak 1988 Warszawa
2195 Cyprian Prusakowski 1988 Bydgoszcz
2196 Jakub Strugielski 1988 Szczecin
2197 Monika Ziółkowska 1988 Kamionki
2198 Kinga Mikołajczyk 1988 Włocławek Trojans
2199 Rafał Podkowiński 1988 Bydgoszcz
2200 Łukasz Czekała 1988 Pniewy
2201 Dariusz Rosiak 1988 Poznań #ZAWSZEPOZLOTO
2202 Łukasz Strabel 1988 Bydgoszcz HARPAGAN KUYAVIA
2203 Mateusz Koreciński 1987 Bydgoszcz
2204 Monika Adamska 1987 Poznań
2205 Artur Rochowiak 1987 Poznań
2206 Mariusz Hajduk 1987 Poznań Czterej Pancerni i Pies
2207 Marcin Kopka 1987 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
2208 Marta Zielińska 1987 Czerwonak
2209 Łukasz Piniarski 1987 Witkowo PINIU TEAM
2210 Filip Gruszczyński 1987 Poznań
2211 Tomasz Furman 1987 Poznań Camgres
2212 Marek Brzozowski 1987 Gorzów Wlkp.
2213 Anna Brzozowska 1987 Gorzów Wlkp.
2214 Leszek Wawrzyniak 1987 Poznań
2215 Adam Błędzki 1987 Lubasz Lubasz
2216 Aleksandra Łoś 1987 Warszawa
2217 Maciej Czechlewski 1987 Biskupice MarketingPrawniczy.com
2218 Mateusz Wąs 1987 Rumia
2219 Krzysztof Marciniak 1987 Poznań Enea Team Triathlon
2220 Piotr Walkowski 1987 Poznań Poznań
2221 Marta Moskaluniec 1987 Poznań
2222 Dagmara Rajkiewicz 1987 MYSLIBÓRZ EPIDEMIASPORTU.PL
2223 Jakub Kubiński 1987 Osielsko Bydgoszcz Triathlon
2224 Anna Smolarz 1987 Poznań FTI Racing Team
2225 Jacek Osnowczyk 1987 Poznań Paragraf
2226 Miłosz Ratajczak 1987 Leszno REAL 64-sto
2227 Martyna Alicja Kupka 1987 Poznań SWAT Team
2228 Tomasz Samol 1986 Dachowa
2229 Stefan Dasiewicz 1986 Poznań Czterej Pancerni i Pies
2230 Adam Balcarek 1986 Wrocław PuzzleTri
2231 Bartosz Szymecki 1986 Toruń Toruński Klub Triathlonowy
2232 Radosław Szafranek 1986 Poznań Fundacja Lepiej Być - lepiejbyc.pl
2233 Marcin Wierszycki 1986 Kołobrzeg
2234 Bartosz Krawczak 1986 Warszawa UKS Fala Nieporęt
2235 Mateusz Zawodny 1986 Luboń CYBINA TEAM
2236 Katarzyna Janke 1986 Poznań
2237 Przemysław Konieczny 1986 Poznań
2238 Joanna Wojciechowska 1986 Poznań
2239 Karolina Chmielewska 1986 Wroclaw
2240 Łukasz Mikołajczyk 1985 Włocławek Drużyna Szpiku
2241 Michał Durski 1985 Poznań Drużyna Jezusa
2242 Joanna Gałczyńska 1985 Poznań
2243 Agata Sobczak 1985 Jarocin KS KROTOSZ KROTOSZYN
2244 Dariusz "Czarny" Czerniga 1985 Poznań TheBlackSheepTeam
2245 Magdalena Kurowska 1985 Skórzewo allforyou.pl
2246 Radosław Nowak 1985 Jaćmierz
2247 Grzegorz Hoffman 1985 Warszawa
2248 Wojciech Kubiak 1985 Poznań Goggle Pro Active Eyewear
2249 Jordan Tomaszewski 1985 Bydgoszcz
2250 Jakub Chmiel 1985 Płock PTT DELTA
2251 Radosław Szatrowski 1985 Gdynia
2252 Grzegorz Opiał 1985 Wiśniowa 526
2253 Karol Brzozowski 1985 Poznan
2254 Paweł Rymon 1985 Krajenka
2255 Joanna Uryasz-Chudzińska 1985 Świdnica
2256 Marcin Tomczak 1985 Poznań MarketingPrawniczy.com
2257 Piotr Kolanowski 1985 Warszawa
2258 Piotr Kądziela 1985 Barlinek
2259 Matti Broecher 1985 Muenster EquipeRed
2260 Magdalena Szerszeńska 1985 Poznań
2261 Anna Sapieżko 1985 Białystok
2262 Florian Riedel 1985 Lunden
2263 Katarzyna Szysz 1985 Krzyszkowo Kuźnia Triathlonu
2264 Małgorzata Sacha 1985 Poznań NO WOMEN NO TRI / FABRYKA TRIATHLONU
2265 Robert Szombierski 1984 Lubsko
2266 Michał Ptak 1984 Rząska Chełmska Grupa Triathlonu
2267 Małgorzata Fijałek - Żuk 1984 Poznań TriMind
2268 Damian Rzepecki 1984 Poznań Aikido Kids
2269 Magda "Megi" Kowalska 1984 Poznań TheBlackSheepTeam
2270 Piotr Kolenda 1984 Poznań
2271 Andrzej Pająk 1984 Skórzewo
2272 Dagmara Antkowiak 1984 Poznań
2273 Aneta Pluskota 1984 Linie
2274 Magda Skorek 1984 Tarnowskie gory
2275 Ewa Szczepańska-Jankowska 1984 Warszawa
2276 Marek Mordarski 1984 Olkusz
2277 Łukasz Muszyński 1984 Toruń Toruński Klub Triathlonowy
2278 Tomasz Bartosiewicz 1984 Żyrardów fit4u Żyrardów
2279 Rafał Grand 1984 Gdynia
2280 Kamil Wendland 1984 Poznań
2281 Beata Hetel 1984 Bydgoszcz
2282 Artur Adamienia 1984 Poznań
2283 Anna Wojtecka 1984 Nakło
2284 Aleksander Cyraniak 1984 Poznań
2285 Marta Oleszak 1984 Poznań
2286 MARZENA ANGIELCZYK 1984 POGÓRZE Gdynia Sport Team
2287 Barbara Suszczewicz 1984 Poznań Wiewióry
2288 Marcin Biały 1984 Poznań Airspot.org
2289 Urszula Wybieralska 1984 Poznań Ajronek Tim
2290 Tomasz Zieliński 1984 Gdańsk Wirtualna Polska Triathlon Team
2291 Marta Waliszewska-Widera 1984 Rokietnica Rowery Małgośka
2292 Johannes Poetzsch 1984 Berlin Heliocentris Racing Team Berlin
2293 Marcin Łogin 1984 Warzymice FINIS - TRISLIDE Team - SMT
2294 Anna Krause 1983 Poznań
2295 Mateusz Żuk 1983 Poznań
2296 joanna wojtaszek 1983 poznan
2297 Patrycjusz Sibilski 1983 Bydgoszcz Czterej Pancerni i Pies
2298 Tomasz Gałczyński 1983 Poznań
2299 Piotr Prusak 1983 Sobótka GT RAT
2300 Bogumiła Górczyńska 1983 Poznań STR Poznań
2301 Łukasz Tomczak 1983 Poznań
2302 Damian Jerszynski 1983 Poznań
2303 Michał Jóźwiak 1983 Międzyrzecz
2304 Jakub Stanoch 1983 Poznań BE3 CITYZEN_ POZNAŃ
2305 Klementyna Michalska 1983 Poznań #zawszepozloto
2306 Rajmund Dudziak 1983 Poznań Ziołolek Team Poznań
2307 Łukasz Kocurek 1983 Tychy RAFAKO S.A.
2308 Grzegorz Stencel 1983 Warszawa
2309 Piotr Litwiniuk 1983 Biała Podlaska Extreme Academy Triathlon Team
2310 Sebastian Miedziak 1983 Rogalinek Nie ma
2311 Leszek Zambrzycki 1983 Poznań VELOCITY WARSZTAT TRENINGU
2312 Paweł Rzeźniczak 1983 Poznań I-KAR
2313 Bartosz Sibilski 1982 Bydgoszcz Czterej Pancerni i Pies
2314 Zuzanna Jarczynska 1982 Poznań Big Cats
2315 Michał Wesołowski 1982 Swarzędz
2316 Przemysław Staszkiewicz 1982 Gniezno
2317 Karolina Pociecha 1982 Warszawa APEROL TEAM
2318 Marcin Graczykowski 1982 Zalasewo FogtBike
2319 Hana Kubinova 1982 Plzen Sica pichnem
2320 Marcin Malczyk 1982 Gdynia
2321 JAREK MATEJEK 1982 Zyrardów fit4u Żyrardów
2322 Adam Borowicz 1982 Poznań
2323 Maciej Małłek 1982 Zalasewo
2324 Maciej Kubczak 1982 Poznań
2325 Monika Bednarska 1982 Poznań Night Runners/Vege Runners
2326 Krzysztof Koj 1982 Gliwice Tri Roma
2327 Paweł Klinik 1982 Racibórz RAFAKO S.A.
2328 Lech Jaroniec 1982 Mościenica MBC Team
2329 Anna Cwojdzińska 1982 Poznań
2330 Mateusz Gudra 1982 Poznań
2331 Agata Andrzejewska 1982 Poznań
2332 Piotr Gajlewicz 1982 SZCZECIN
2333 Magdalena Wepa-Ryba 1981 Poznań Chełmska Grupa Triathlonu
2334 Wojciech Ryba 1981 Poznań Chełmska Grupa Triathlonu
2335 Julia Ruminiecka 1981 Poznan Big Cats
2336 Paweł Biniaś 1981 Poznań Brylant Kórnik
2337 Jan Kłos 1981 Chojnów GTO - Oława
2338 Krzysztof Andrzejewski 1981 Złotoryja Chełmska Grupa Triathlonu
2339 Paweł Horoszczak 1981 Poznan Hakuss Team
2340 Karolina Kowalska 1981 Poznań
2341 Andrzej Stępień 1981 Plewiska
2342 Tomasz Krupa 1981 Wiry KLUB BŁYSKAWICZNEGO KALOSZA
2343 Maciej Matecki 1981 Pyskowice 2XM
2344 Łukasz Rakowski 1981 Płock
2345 Katarzyna Zajdowska 1981 Poznań
2346 Marcin Strykowski 1981 Rokietnica
2347 Rafał Dobrowolski 1981 Szczecin SMT Szczecin
2348 Łukasz Pawlicki 1981 Siekierki Wielkie
2349 Malgorzata Golebiewska-Piotrowska 1981 Poznan
2350 Tomasz Trojanowski 1981 Poznań
2351 Małgorzata Marczewska 1981 Warszawa IID/ DIGNITAS
2352 Krzysztof Biliński 1981 Warszawa oryginalni.com
2353 Dawid Nowak 1981 Poznań
2354 Urszula Jędryszka 1981 Otwock Kuźnia Triathlonu
2355 Krystian Czajka 1981 Zory
2356 Bogdan Kaczmarczyk 1980 Murowana Goślina Klub Pływacki Koziegłowy
2357 Barbara Znajdek 1980 Inowrocław Drużyna Szpiku
2358 Tomasz Grykiel 1980 Poznań KS Julian
2359 Marcin Szych 1980 Inowrocław Barbell Squad Inowrocław
2360 Robert Walczak 1980 Zielona Góra CITY TRAIL Team
2361 Hanna Witkowska 1980 Koziegłowy
2362 Krzysztof Murdza 1980 Słubice FSL VERUS AOK.PL TEAM
2363 Anna Mazurek 1980 Gdańsk
2364 Maciej Ludwicki 1980 Chodzież Kawa Kamp
2365 Wojciech Walich 1980 Swarzędz
2366 Agnieszka Purczyńska 1980 Siekierki Wielkie Wicher Siekierki
2367 Katarzyna Remlein 1980 Poznań PZU Sport Team
2368 Rafał Wasielewski 1980 Poznań
2369 Pawel Dudziński 1980 Warszawa
2370 Magdalena Woskowska 1980 Racibórz RAFAKO S.A.
2371 Adam Dondajewski 1980 Komorniki
2372 Katarzyna Cimoszko 1980 Poznań #zawszewpałę
2373 Magdalena Mieścicka 1980 Poznań trenertriathlonu.pl
2374 Łukasz Mieścicki 1980 Poznań trenertriathlonu.pl
2375 Ryszard Salata 1979 Inowroclaw Sport4Life
2376 Marcin Majchrzak 1979 Grzybowo / Skoki KLUB PŁYWACKI KOZIEGŁOWY
2377 Milena Zielniewicz 1979 Poznań
2378 Sebastian Kozaczuk 1979 Glinik Kozax Team
2379 DANIEL MIELCZAREK 1979 KARNIN
2380 Tomasz Cichacki 1979 Wola Gołkowska BikeZone
2381 Nicole Schöne 1979 Bernau Bernauer Lauffreunde
2382 Klaudiusz Kaszubiak 1979 Koszalin
2383 Dariusz Lipa 1979 Mosina
2384 Katarzyna Baran 1979 Namysłów
2385 Agnieszka Biedna 1979 Rokietnica
2386 Mateusz Syguła 1979 Michałowice Kolarski.eu Team
2387 Grzegorz Jurgielewicz 1979 Świebodzin
2388 Kuba Gornowicz 1979 Gdańsk SPORTEVO
2389 Monika Rytter 1979 Poznań BE3 CITYZEN POZNAŃ
2390 Hubert Piotrowicz 1979 Czempin CKS Helios Czempiń
2391 Anna Ostrowska-Badura 1979 Mierzyn AT Team
2392 Grzegorz Słabosz 1979 Warszawa Kuznia Triathlonu
2393 Elżbieta Cieślak 1978 Jarocin
2394 Magdalena Nowak-Stupienko 1978 Słubice FSL VERUS AOK.PL TEAM
2395 Michał Bojdo 1978 Poznań
2396 Magdalena Czerwińska 1978 Poznań
2397 Kasia Borkowska 1978 Złotów Tri4Fun
2398 Dawid Sibilski 1978 Poznań PowerAuto
2399 JACEK SUDOŁ 1978 BYDGOSZCZ
2400 Tomek Gryglik 1978 Rudziczka
2401 Tomasz Szczepan Michalak 1978 Komorniki
2402 Waldemar Józwik 1978 Warszawa Smashing Pąpkins/trzeciastrefazmian.pl
2403 Paweł Ostrowski 1978 Wrocław Ostry TEAM
2404 Pawel Poreba 1978 Warszawa PRO MEDIA TRI TEAM
2405 Rodrigo de Souza 1978 Rio de Janeiro Valverde
2406 Daniel Brenzel 1978 Edingen-Neckarhausen #pb2414
2407 Jerzy Seroka 1977 Gdańsk Triathlon Trójmiasto
2408 Piotr Dymel 1977 Lusówko
2409 Anna Ochot-Bednarek 1977 Kędzierzyn-Koźle 5B_team
2410 Piotr Lizakowski 1977 Szczecin NYHA IV
2411 Anna Urbaniak 1977 Chyby
2412 Grzegorz Król 1977 Szczecin Tri-Team Heroes Szczecin
2413 Agata Knofel-Laszczyńska 1977 Strzelin Triathlon Strzelin
2414 Anna Muszyńska 1977 Osięciny Toruński Klub Triathlonowy
2415 Paulina Dratwa 1977 Poznań PowerAuto
2416 Carsten Daft 1977 Hamburg ASC AHlen
2417 Jakub Płosajkiewicz 1977 Poznań pokonacsiebie.pl
2418 Adam Hologa 1977 Poznań Burgerownia Krowi Placek
2419 Marcin Klęka 1977 Bełchatów LSKK Bełchatów
2420 Robert Bernat 1977 Suchy Las
2421 Marcin Westerski 1977 Gortatowo HOTEL WŁOSKI TEAM
2422 Marcin Westerski 1977 Swarzędz Hotel Włoski Team
2423 Martin Schmal 1977 Berlin Heliocentris Racing Team Berlin
2424 Dominik Gajlewicz 1977 Mierzyn
2425 Joanna Głuszyk 1976 szczecin JMG - dietetyk/fizjobiegacze
2426 Bartosz Lassak 1976 Bydgoszcz Chłopaki To My
2427 Grzegorz Lembowicz 1976 Poznań
2428 Tomasz Stupienko 1976 Słubice Powiat Słubicki
2429 Adam Greczyło 1976 Gdynia GO TRI KKS TEAM
2430 Magdalena Hopej-Kamińska 1976 Wrocław
2431 Tomasz Dyrda 1976 Warsaw
2432 Zbigniew Czajkowski 1976 Bydgoszcz
2433 Arkadiusz Butor 1976 Małkinia Górna 12tri.pl
2434 Ewa Urbańska 1976 Bydgoszcz Trispace / ATOS
2435 Magdalena Klauze-Szews 1976 Jasin PKO Bank Polski
2436 Maciej Czajkowski 1976 Kiekrz
2437 OLGIERD KUBECKI 1976 POZNAŃ BE3 CITYZEN_POZNAŃ
2438 Jacek Libucha 1976 Strzyżów
2439 Przemek Manik 1976 Szczecin
2440 Dominik Stolinski 1976 Poznan
2441 Maciej Lesisz 1976 Namysłów Triada-Namysłów
2442 Sebastian Świątek 1976 Szczecin
2443 Marta Buczkowska 1975 Piersko LZS Piersko
2444 Kalina Kamińska-Sikorska 1975 Wrocław Europa Ubezpieczenia
2445 Małgorzata Szkudlarska 1975 Nowy Tomyśl
2446 Marcin Mazurkiewicz 1975 poznań
2447 Joanna Zdanowska 1975 Dziewcza Struga enduhub.com
2448 Agnieszka Koncka-Olejnik 1975 Piotrków Trybunalski TriAktywny Piotrków
2449 Magdalena Woschle 1975 Zalasewo Fabryka Triathlonu
2450 Paula Nowak 1975 Poznań
2451 Krzysztof Barczewski 1975 Niemcz Bydgoszcz Triathlon Team
2452 Karolina Kosińska-Liczkowska 1975 Poznań
2453 Bartosz Kałużny 1975 Krotoszyn
2454 Szymon Bujalski 1975 Poznań Kuznia Triathlonu
2455 Rafał Widerak 1975 poznań Świat Biegacza Fehlau RUN Team
2456 Tomasz Nierebinski 1975 Bydgoszcz
2457 Agnieszka Lewartowska 1975 Poznań
2458 Rafał Szczepański 1974 Bugaj M4plus
2459 Ewa Greczyło 1974 Gdynia GO TRI KKS TEAM
2460 Eliza Kwiatkowska-Borowczyk 1974 Poznań FAR FAR AWAY
2461 Dariusz Łukaszewski 1974 Poznań HKS Odlew Poznań
2462 Joanna Wiegandt-Kaczmarek 1974 Biedrusko
2463 Maciej Zaremba 1974 Poznań CityZen
2464 Maciej Matyjasik 1974 Poznań
2465 Grzegorz Nowak 1974 Poznań Nowaczki.pl
2466 Iza Nowak 1974 Poznań Nowaczki.pl
2467 Krzysztof Zamasz 1974 Tychy Tychy
2468 Krzysztof Świetliński 1974 Sopot
2469 Bartek Jaczun 1974 Komorniki ZGRUPKA TEAM
2470 Andrzej Mazurek 1973 Czapury
2471 Grzegorz Rzentkowski 1973 Bydgoszcz
2472 Leszek Mucha 1973 Poznań TRI MUSZKI TEAM
2473 IZABELLA DĘBOWSKA-SZCZYTKOWSKA 1973 ŚWIDWIN K.B. SPRINT ŚWIDWIN
2474 Joanna Kabat-Koperska 1973 Kliniska Wielkie
2475 Marcin Klorek 1973 Poznań
2476 Tomasz Tokarczyk 1973 Kalisz Kaliskie Towarzystwo Badmintona
2477 Adam Franzkowiak 1973 Poznań
2478 Marek Konieczniak 1972 Rosnówko Sin Corte Dogo Canario
2479 Adam Begier 1972 Suchy Las BGR Developer Team
2480 Dominik Witkowski 1972 Poznań Karl Knauer Polska
2481 Agnieszka Respondek 1972 Gdynia Complexsports
2482 Rafał Olewiński 1971 Papowo Toruńskie RafalTriTeam
2483 Mirosław Małko 1971 Namysłów NTT TRIADA NAMYSŁÓW
2484 Antoni Kordas 1971 Szczecin
2485 Tomasz Kalinowski 1971 Batorowo
2486 Dariusz Niedziela 1971 Poznań
2487 Marek Kubacki 1970 Poznań
2488 Maciej Zwierski 1970 Poznań Solid Logistics
2489 Wojciech Lis 1970 Rzeszów
2490 Edyta Jasak-Juskowiak 1970 Poznań Amano Interactive
2491 Adam Mańczak 1970 Sierosław
2492 Bożena Jarlińska 1970 Iława OrkaMasters Iława
2493 Grzegorz Oniszczuk 1970 Międzyrzecz EKO-BUDOWA
2494 Witold Urbaniak 1970 Zakrzewo WUEF TRI TEAM
2495 Artur Pluta 1970 Plewiska Democo Team
2496 Darek Pogorzelski 1969 Elbląg
2497 Sławomir Kubiak 1969 Bydgoszcz
2498 Bartosz Sawicki 1969 Tłuszcz
2499 Andrzej Grzywaczewski 1968 Poznań
2500 Hubert Bartkowiak 1968 Żmigród KB SUKCES ŻMIGRÓD
2501 Jacek Kurzawa 1968 Poznań
2502 Pierre Schulze 1968 Frankfurt (Oder) Team S
2503 Jarosław Żaguń 1968 Zielona Góra
2504 Rafał Jarliński 1968 Iława OrkaMasters Iława
2505 Maciej Król 1968 Bydgoszcz TriSpace
2506 Rafał Obłuski 1967 Gdańsk
2507 Mirosława Osuch 1967 Grudziądz
2508 Tadeusz Blecha 1967 Warszawa
2509 Robert Żygenda 1967 Gdynia "Brapol" Wiesz, na czym stoisz!!!
2510 Jesper Friis Steenberg 1967 Copenhagen
2511 edyta jakubowska-olech 1967 świecie
2512 BEATA ZWOLINSKA 1967 GDYNIA COMPLEXSPORTS TT
2513 W Logue 1967 Baltimore
2514 Piotr Michałowski 1966 Gdańsk
2515 Zbigniew Wisniewski 1966 Brzoza Rowerowa Brzoza / Brzoza Biega
2516 Paweł Sokołowski 1966 Poręba
2517 Tomasz Kluczyński 1965 Mirków GVT
2518 Jacek Bieniecki 1965 Gąsawy
2519 Bożena Pędowska 1965 Gliwice
2520 Piotr Dębowski 1965 Warszawa TVP Sport Negu
2521 Ute Haferkorn 1964 Frankfurt (Oder) Bossen MSV TRIPOINT Frankfurt (Oder)
2522 Maria Herwart 1964 Poznań
2523 RENATA Grygier - Michalska 1964 LESZNO MARATON LESZNO
2524 GRZGORZ MICHALSKI 1964 LESZNO MARATON LESZNO
2525 Mirosław Jacyna 1964 Szczecin Gryfus Szczecin
2526 Andrzej Nowicki 1963 Milicz Running Team Milicz
2527 Adam Kotas 1963 Rybnik KOTASPORT
2528 Mirosław Kułakowski 1963 Namysłów NTT TRIADA NAMYSŁÓW
2529 Stanisław Polkowski 1963 Murowana Goślina zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe
2530 Cezary Lusinski 1963 Warszawa WTT Warszawa
2531 Karol Surma 1962 Poznań
2532 Maciej Głyda 1962 Poznań
2533 Małgorzata Putowska 1962 Poznan GAZ-SYSTEM
2534 Henryk Juchniewicz 1962 Stargard TOJAH
2535 Tomasz Grabowski 1962 Wrocław RUN FORREST RUN
2536 Jacek Pewiński 1961 Poznań
2537 Piotr Rostek 1961 Jelonek zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe
2538 Jerzy Wleklak 1961 Kalisz Triathlon Park Wodny Kalisz
2539 Wacław Birecki 1960 Opole GRUPA TRIATHLONOWA KONA
2540 Roman Pytlowski 1960 Chrzanów TRI Wisła
2541 Przemysław Jamont 1960 Żary KM Zielona Gora
2542 Edward Targosz 1960 Poznań BE3 Cityzen
2543 Barbara Ociepka 1960 Poznań Bike Inc.
2544 Tomasz Kuśmierek 1960 Gdynia
2545 Hanna Wepa 1959 Chełm Chełmska Grupa Triathlonu
2546 MAGDALENA TOMCZYK 1959 POZNAŃ K.B.im.MACIEJA FRANKIEWICZA
2547 Krzysztof Lipiński 1959 Szczecin
2548 Mirosław Durkiewicz 1959 Dąbroszyn 91
2549 Janusz Stelmach 1958 Szczecin
2550 Mirosław Pietruczuk 1958 Kołobrzeg
2551 Dariusz Łoś 1958 Zamość
2552 Jarosław Witkowski 1958 Gdańsk RMDC
2553 Anna Szymańska 1958 Goleniów
2554 Jarosław Bohdanowicz 1958 Bydgoszcz Olimpia Sport
2555 Waldemar Kopczynski 1958 Puszczykowo Lemot
2556 Andrzej Gromko 1957 Milicz Running Team Milicz
2557 Włodek Durski 1956 Poznań
2558 Roman Wojnicki 1955 Witnica Wojniccy Tri Club
2559 Wojtek Kruczynski 1955 Neudoerfl UTTB
2560 Marek Stanoch 1955 Puszczykowo
2561 Andrzej Gozimirski 1954 Bydgoszcz Rowerowa Brzoza / Brzoza Biega
2562 Jacek Kaczmarczyk 1954 Krakow
2563 Tadeusz Kasprzak 1953 Poznań
2564 Bolesław Wróblewski 1951 Gorzów Wlkp. niezrzeszony
2565 Henryk GĄGOLA 1951 Rosnówko Sin Corte Dogo Canario
2566 Ryszard Kotfis 1951 Gdynia
2567 Bernard Stankiewicz 1951 Jelenia Góra
2568 Ryszard Marek Raś 1950 Przeżmierowo
2569 Michal Juskowiak 1950 Poznan Amano Interactive
2570 Janusz Kalecki 1948 Poznań
2571 Andrzej Daszyński 1948 Zgorzelec
2572 Zenon Królik 1946 Ostrów Wlkp. ICE MAT Ostrów Wlkp.
Top