Challenge Poznań 2016 - Dystans olimpijski - kategorie wiekowe - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
3101 Marta Dzieciątkowska 1998 Poznań UKS LUSOWO
3102 Stanislaw Szczepaniak 1977 Poznan
3103 maarten gabriel 1997 Heldergem
3104 Wojciech Stefański 1997 Gniezno
3105 Wiktoria Gibiec 1997 Cieszyn GibiecTeam
3106 Karol Węgłowski 1996 Środa Wlkp
3107 Bartek Sarbak 1996 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
3108 Jerzy Gniazdowski 1996 Chojno KU AZS UAM Poznań
3109 Jakub Wytykowski 1996 Poznań
3110 Julian Franczak 1996 Poznań
3111 Oskar Borowczyk 1996 Poznań BE3 CITYZEN_ POZNAŃ
3112 Joanna Hańczyk 1995 Środa Wielkopolska Polonia Środa
3113 Jan Klimaszyk 1995 Złotniki J.A.M
3114 Aleksandra Małyszka 1995 Biskupice Po Prostu Zołzy
3115 Maciej Mazurek 1995 OPOLE GT KONA
3116 Jakub Krysiak 1995 Warszawa TriWawa
3117 Piotr Brodzki 1995 Gdynia UKS CITYZEN_ /BE3
3118 Mikołaj Kaszkowiak 1995 Poznań
3119 Dariusz Adamczyk 1995 Suchy Las
3120 Filip Graczyk 1994 Nekla UKS CITYZEN_/BE3
3121 Michał Gaweł 1994 Gniezno UAM ,,Szpot" Triathlon Poznań
3122 Aleksandra Lis 1994 Puszczykowo
3123 Andrzej Grześ 1994 Śrem
3124 Karol Piaskowski 1994 Białokosz
3125 Szymon Krzak 1994 Gliwice
3126 Julita Duchnowska 1994 Biała Podlaska
3127 Linda Zagaska 1994 Gliwice Wataha Team
3128 TOMASZ WICHTOWSKI 1994 SWARZĘDZ
3129 Mikołaj Juszczak 1994 Września
3130 Jonathan Skovbro Steenberg 1994 Copenhagen
3131 kinga gibiec 1994 cieszyn GibiecTeam
3132 Monika Żurek 1993 Rawicz
3133 Aleksandra Kabat 1993 Głuszyca
3134 Krzysztof Karabon 1993 Wrocław Karabon!
3135 Marta Słomczyńska 1993 Głuszyca
3136 Karolina Gawrońska 1993 Poznań
3137 Kamil Stasik 1993 Chorzów
3138 Amadeusz Górski 1993 Siekierki Wielkie
3139 Beniamin Rozczyński 1993 Poznań Zgrupka Team
3140 KRYSTIAN BUBULA 1993 STRZELIN TRIATHLON STRZELIN
3141 Bartosz Łączka 1993 Poznań CITYZEN_POZNAŃ
3142 Patryk Niedziałkowski 1993 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
3143 Jan Popławski 1993 Ostrowiec Świętokrzyski Trinergy
3144 Maciej Skowroński 1993 Poznań
3145 Kamil Frukacz 1993 Rumia
3146 Michał Szymaniak 1993 Swarzędz
3147 Aleksandra Piechowiak 1993 Gdansk SPORTEVO
3148 Krzysztof Monastyrski 1993 Poznań P&G
3149 Tomasz Jankowiak 1993 Swarzędz AWSSS
3150 Łukasz Ginter 1993 Poznań Zgrupka Team
3151 Paweł Typiński 1992 Jutrosin Solum Tri Team
3152 Tymoteusz Mądry 1992 Poznań Wójtowicz TRI TEAM
3153 Gracja-Maria Matylla 1992 Poznań
3154 Adam Maliszewski 1992 Poznań
3155 Jędrzej Wengerski 1992 Mała Nieszawka Rowery Kwiatkowski Team
3156 Sebastian Klimkowski 1992 Lubin ULKS Lubin
3157 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Pro-Life Bydgoskie Okonie
3158 Robert Filipiak 1992 Łódź
3159 Rafał Paczuski 1992 Swarzędz DEFENDU
3160 Jakub Cwetler 1992 Zabrzeg 42doszczescia.pl
3161 Artur Maliński 1992 Janikowo
3162 Anna Kubiak 1992 Krośniewice Grupa Triathlonowa RAT
3163 Agnieszka Chudek 1992 Warszawa Luft TRI Team
3164 Karol Kudanowski 1992 Poznań
3165 Nina Pietruszka 1992 Wrocław 1992
3166 Krystian Strykowski 1992 Zielona Góra AM#15 Triathlon Team
3167 Bartosz Czajkowski 1992 Zielona Góra AM#15 Triathlon Team
3168 Mateusz Wierzbicki 1991 Poznań woosah
3169 Aleksandra Laskowska 1991 Warszawa Triclub
3170 Weronika Hamela 1991 Chorzów
3171 Kuba Marciniak 1991 Poznań
3172 Dawid Miszkiewicz 1991 Oława
3173 Dominik Dura 1991 Poznań
3174 Przemysław Wojciechowski 1991 Łódź
3175 Oskar Kęszycki 1991 Bezrzecze AzeMonSterS
3176 Marcin Jędrzejczak 1991 Suchy Las Fabryka Triathlonu
3177 Maciej Nowok 1991 Chorzów
3178 Kajetan Biczkowski 1991 Poznań Night Runners
3179 Piotr Simborski 1991 Lublin
3180 Michał Durkalec 1991 Poznań #albogruboalbogrubo
3181 Michał Górzny 1991 Czerwonak
3182 Maciej Derek 1991 Polkowice
3183 Michał Wierzbicki 1991 Świebodzin Zgrupka Team
3184 Tomasz Klimczak 1991 Kalisz
3185 Katarzyna Maćczak 1991 Koło
3186 Marek Selzer 1991 Świebodzin KS Babol Świebodzin
3187 Filip Goździewicz 1991 Poznań
3188 Mateusz Krasicki 1991 Poznań
3189 Anna Urbańska 1991 Poznań Cityzen
3190 Mariusz Wielgus 1991 Chludowo Marian TEAM
3191 Krzysztof Kłunejko 1991 Poznań
3192 Josefine Södling 1991 Göteborg Hisingens Cykelklubb
3193 Kacper Sobczuk 1991 Pyskowice Grupa MAX
3194 Anna Wielechowska 1990 Złotniki J.A.M
3195 Roman Stefanowicz 1990 Wiry
3196 Anna Peterek 1990 Poznań BB RUNNERS
3197 Marta Brukwińska 1990 Kościan TGV/NODON TEAM
3198 Paweł Gardecki 1990 Ostróda NET SYSTEM Triathlon Team
3199 Karolina Kujawa 1990 Poznań
3200 Marcin Nowacki 1990 Rawicz
3201 Daria Saturniewicz 1990 Poznań
3202 Arkadiusz Szymczak 1990 Wałcz System 11 Wałcz
3203 Aleksandra Trocińska 1990 Poznań
3204 Michał Bednarski 1990 Warszawa
3205 Joanita Tur 1990 Warszawa
3206 Juliusz Mroziński 1990 Jarocin
3207 Paweł Zemka 1990 Poznań Following
3208 Paweł Lewiński 1990 Ostróda NET SYSTEM Triathlon Team
3209 Rafał Wąsowski 1990 Gdańsk
3210 Łukasz Kaczmarek 1990 Gostyń #albogruboalbogrubo
3211 Darek Buczko 1990 Przechlewo
3212 Karol Masłowski 1990 Warszawa Break The Limits
3213 Adam Kott 1990 Warszawa
3214 Łukasz Niedzielak 1990 Trzebuń MKS Poznań
3215 Mirek Zieliński 1990 Nieporęt TRI LEVEL
3216 Michał Iwanowski 1990 Świebodzin KS Babol Świebodzin
3217 Daniel Kowalikowski 1990 Chojnice TriForFun Chojnice
3218 Adam Zaworski 1990 Raszków Iron Triathlon Pleszew
3219 Cezary Korzeniewski 1990 Poznań 139 Team
3220 Adrain Dziembowski 1990 Poznań 139 Team
3221 Bartosz Górnicki 1990 Czeladź
3222 Mateusz Umiastowski 1990 szczecin Break the limits
3223 Anna Ziemniarska 1990 Poznań CITYZEN_
3224 Iwona Kudłacik 1990 Świdnica
3225 Szymon Drozd 1990 Szczecin
3226 Wojciech Kołacz 1990 Warszawa TRIWAWA
3227 Jakub Kukowski 1990 Pniewy AVK POLSKA
3228 Marcin Adamski 1990 Złotniki
3229 Wojciech Pawłowski 1990 Poznań schapani.pl
3230 Michał Binkowski 1989 Poznań
3231 Bartosz Zając 1989 Poznań LOOKSFERA/M-TRONIC
3232 Katarzyna Grzymisławska 1989 Murowana Goślina LOOKSFERA/M-TRONIC
3233 Marcin Wielechowski 1989 Złotniki J.A.M
3234 Kamil Nawrocki 1989 Więcbork
3235 Jakub Adam 1989 Częstochowa Olimpius.PL
3236 Sebastian Cyranowski 1989 Bydgoszcz Endure Team
3237 Jakub Stawowy 1989 Krotoszyn
3238 Maciej Szkudlarek 1989 Szczecin
3239 Wojciech Bressa 1989 Poznań
3240 Marek Pietraszewski 1989 Poznań
3241 Kamil Siedliński 1989 Bydgoszcz gRUNwald Team Poznań
3242 Krzysztof Mrugała 1989 Poznań
3243 Dawid Borciuch 1989 Szczecin 1CONNECT software house
3244 Przemysław Gacek 1989 Świebodzin
3245 Aleksander Kozioł 1989 Poznań Na Szagę Adventure Team
3246 Michał Stasica 1989 Bogoria
3247 Szymon Zakrzewski 1989 Mogilno
3248 Nikodem Matuszewski 1989 Poznań www.konradmatuszewski.pl
3249 TOMASZ PIOTR KUZIEMSKI 1989 OSTRÓW WIELKOPOLSKI KS MARATON OSTRÓW WLKP
3250 Mariusz Nowak 1989 Poznań Piątkowo na Biegowo
3251 Karolina Dec 1989 Świdnica
3252 TOMASZ BINIAŚ 1989 PRÓCHNOWO
3253 Maciej Sobkowiak 1989 Krotoszyn KS KROTOSZ KROTOSZYN
3254 Szymon Arciszewski 1989 Poznań
3255 Anna Szpoton 1989 Warszawa
3256 Katarzyna Wieczorek 1989 Pleszew Iron Triathlon Pleszew
3257 Bartosz Walkowiak 1980 Plewiska www.studio-motiv.pl POSNANIA TRIATHLON
3258 Paweł Podsiadło 1989 Poznań
3259 Paweł Kapitańczyk 1989 Poznań
3260 Paweł Fabijańczyk 1989 Leszno
3261 Piotr Bigus 1989 Poznań
3262 Tomasz Dżumaga 1989 Kąkolewo
3263 Łukasz Plóta 1989 Poznań
3264 Jakub Szulczyk 1989 Poznań CSWLąd Poznań
3265 Adam Kaczmarek 1989 Gdynia
3266 Nikodem Pytlowski 1989 Libiąż TRI Wisła
3267 Jagoda Szwałek 1989 Leszno CROSSFIT LESZNO
3268 Marta Cicha 1989 Poznań Cityzen Be3_Poznań
3269 Joanna Kwaśnik 1989 Warszawa -
3270 Piotr Nasiłowski 1989 Warszawa Break The Limits
3271 Wacław Pagórski 1989 Poznań
3272 Michał Pluciński 1989 Gorzów Wielkopolski
3273 Paweł Bobrowicz 1989 Warszawa Triwawa
3274 Kamil Reniec 1989 Piaseczno Warsaw Triathlon Team
3275 Michał Budzanowski 1989 Wrocław Triathlon Pro Team
3276 Przemysław Wawrzynek 1989 Kozieglowy AZS PP
3277 Paweł Dmowski 1989 Piaseczno jestem koniem
3278 Tomasz Krajewski 1988 Kołuda Wielka KW PSP Toruń
3279 Tomasz Stencel 1988 Poznań fotostencel #TTS
3280 Marek Gruba 1988 Brzoza
3281 Szymon Miarka 1988 Częstochowa Yanush Suspens TriTeam
3282 Jakub Kimmer 1988 Zelów Bieging Team Zelów
3283 Tomasz Dzięcielewski 1988 Środa Wlkp. Polonia Środa
3284 Karolina Skwarek 1988 śrem gpd załoga tri
3285 Natalia Koga 1988 Poznań
3286 Katarzyna Klimczak 1988 Wrocław
3287 Marek Bachorski 1988 Poznań
3288 Krzysztof Chełmikowski 1988 Gniezno Chelmikowski TRI Team
3289 Michał Klecha 1988 Rydzyna
3290 Tomasz Hepner 1988 Chodzież KAWA KAMP
3291 Krystian Zając 1988 Poznań
3292 Tomasz Kubiaczyk 1988 Nekla
3293 Bartosz Lesiak 1988 Stargard
3294 Jacek Hołubowicz 1988 Poznań Volkswagen Poznań
3295 Katarzyna Dąbrowska 1988 Piaseczno HW TRI TEAM
3296 Piotr Majchrzak 1988 Września
3297 Konrad Żukowski 1988 Warszawa Najszybciejsi
3298 Marcin Baran 1988 Poznań
3299 Mikołaj Rozenkop 1988 Września Triathlon Team Września
3300 Łukasz Tarka 1988 Poznań #TTK
3301 TOMASZ MALAK 1988 LESZNO TRIATHLON TEAM LESZNO
3302 Michał Zieliński 1988 Warszawa Triboars
3303 Dorota Kowalewska 1988 Olsztyn TriBoars
3304 Piotr Wojcieszek 1988 Warszawa Runofile
3305 Przemysław Sołtysiak 1988 Poznań www.lab-medkolo.pl
3306 Krzysztof Szczepański 1988 Poznań świstaki
3307 Kamil Pawlak 1988 Jabłonna
3308 Nikodem Pawłowski 1988 Poznań Dobrusia TRI Team
3309 Paulina Szydłowska 1988 Poznań
3310 Wojciech Tarnowski 1988 Chojna Setpol Chojna
3311 Tomasz Broekere 1988 Zabrze MyCenter
3312 Łukasz Mroziak 1988 Nowa sól The Power of Love
3313 Aleksander Zaniewski 1988 Warszawa TRIWAWA
3314 Jan Małecki 1988 Poznań Baywatch
3315 MICHAŁ MICHALSKI 1988 Kraków ARTQUARTIA
3316 Małgorzata Ławicka 1988 Poznań
3317 Marcin Pasik 1988 Poznań
3318 Malgorzata Purol 1988 Września / Kolonia
3319 Bartosz Szewczyk 1988 Śnieciska Polonia Środa
3320 Marek Szywała 1988 Poznań
3321 Radosław Zaremba 1988 Płock
3322 Wojciech Suszka 1988 Poznań BE3 CITYZEN_ POZNAŃ
3323 Marta Wisniewska 1988 Poznań Rusałka Team
3324 Wojciech Janiszewski 1988 Kraków
3325 Piotr Dębiec 1988 Warszawa
3326 Filip Lewandowski 1988 Poznań LSSE
3327 Justyna Lesiecka 1988 Szczecin Ironman C/S Polska
3328 Adrian Kowalski 1988 Dąbrowa Górnicza BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM
3329 Maciej Dzięcielak 1987 Warszawa MM / #rusz4litery
3330 Wojciech Barczak 1987 Nekla
3331 Michał Noworytto 1987 Wrocław
3332 Karolina Mańke 1987 Police Fizjo-Express
3333 Dawid Kunysz 1987 Piła
3334 Maciej Łukaszewicz 1987 Skwierzyna Nieruchomości Wielkopolski
3335 Jakub Szymanuszka 1987 Luboń Zgrupka Luboń
3336 Maciej Hypki 1987 Konin
3337 Andrzej Burkat 1987 Poznań
3338 Dominik Deptuła 1987 Zalasewo Fabryka triathlonu
3339 Marek Jarecki 1987 Jerzykowo
3340 Arkadiusz Bereś 1987 Rzeszów Garmin Squad
3341 Paulina Łakoma 1987 Poznań
3342 Lidia Grzelak 1987 Poznań
3343 Mateusz Jonak 1987 Środa WLKP
3344 Wojciech Gottfried 1987 Poznań
3345 Maciej Muślewski 1987 Poznań Asics Frontrunner Polska
3346 Szymon Kamiński 1987 Warszawa Accenture TriClub
3347 Łukasz Pochwała 1987 Skarżysko-Kamienna EDC TriFun
3348 Artur Gralik 1987 Elbląg
3349 Aleksandra Koska 1987 Września Triathlon Team Września
3350 Milena Górecka 1987 Wronki
3351 Marek Michałowicz 1987 Swarzędz
3352 Paweł Gryszkiewicz 1987 Wroclaw GVT
3353 Jakub Birecki 1987 Opole GT KONA
3354 Dawid Lewandowski 1987 Swarzędz
3355 Michał Trzaskowski 1987 Warszawa BreakTheLimits
3356 Dawid Bis 1987 Wrocław
3357 Igor Kupczyński 1987 Poznań
3358 Piotr Winter 1987 Chomęcice BE3 CityZen
3359 Tomasz Foltyniewicz 1987 Poznań
3360 Marek Lis 1987 Poznań
3361 Piotr Bednik 1987 Poznań SZPOT
3362 Jan Górski 1987 Otrębusy Kubuś Puchatek
3363 ADRIAN SZYDŁOWSKI 1987 POZNAŃ
3364 Mateusz Błaszczyk 1987 Poznan
3365 Piotr Sikora 1987 Poznań Techno Triathletes Avenue
3366 Marcin Złotkowski 1987 Warszawa
3367 Karol Michalski 1987 Kraków
3368 Maciej Kozubski 1987 Rokietnica
3369 Piotr Dopieralski 1987 Poznań CitZen
3370 Miłosz Leopold 1987 Baranowo
3371 Anna Kopytowska 1987 Warszawa
3372 Dominik Piotrowski 1987 Tulce
3373 Marek Karabon 1987 Wroclaw Karabon!
3374 Mateusz Nogala 1987 POZNAŃ Perfect Body fitness
3375 Bartosz Szablewski 1987 Poznań Be3 CityZen | Monster Koker Family
3376 Kamil Cieplicki 1987 Kamienna Góra
3377 Eszti Csörgő 1987 Prague
3378 Jakub Gorzała 1987 Klucze
3379 Michał Wilk 1987 Aleksandria JWK Lubliniec/WKB Meta Lubliniec
3380 Michał Sztandur 1986 Wiry
3381 Aleksandra Makowska 1986 Bydgoszcz 6/8 TEAM
3382 Joanna Adamska 1986 Miłosław 6/8 TEAM
3383 Radosław Rybicki 1986 Łomża
3384 Michał Sowa 1986 Warszawa Progress Triathlon Team
3385 Tomasz Ciniewski 1986 Pabianice TomTom
3386 Hagen Christiansen 1986 Berlin BSV Friesen Triathlon
3387 Piotr Włodarski 1986 Poznań
3388 Piotr Karwacki 1986 Wrocław Plan Ó
3389 Ludwika Sołoducho 1986 Wrocław Plan Ó
3390 Natalia Stanisławiak 1986 Poznań CityZen
3391 Radek Jurkowski 1986 Plewiska
3392 Michał Dajcz 1986 Piotrkow Trybunalski TriAktywny Piotrków
3393 Aleksander Lisowski 1986 Łódź Rossbiegani
3394 Piotr Drausowski 1986 Poznań
3395 Wojciech Jastrzębski 1986 Opalenica K.S Tęcza
3396 Wojciech Nowak 1986 Konin
3397 Maciek Kruk 1986 Wrzesnia Druzyna Szpiku
3398 Bartłomiej Pluta 1986 Gniezno
3399 Artur Zawisza 1986 Poznań Zgrupka Team
3400 Ula Spychalska 1986 Człopa
3401 Tomasz Kośka 1986 Sopot/Prabuty PGB Olbrzym
3402 Szymon Kucharski 1986 Swarzędz
3403 Bartosz Gromada 1986 Kalisz
3404 Paweł Skuza 1986 Warszawa Wesoła SBR The Ironman Team
3405 Erwin Muzyczuk 1986 Warszawa
3406 Michał Tkaczuk 1986 Pruszków
3407 Szymon Lis 1986 Wrocław GT RAT
3408 Kacper Borowiak 1986 Poznań BE3 CITYZEN_POZNAŃ
3409 Tomasz Dworniczak 1986 Poznań
3410 Marek Bogacki 1986 Poznań Fans4Club.com
3411 Jakub Stawarz 1986 Poznań
3412 Krzysztof Engel 1986 Wrocław
3413 Wojciech Gregula 1986 Chojna KP PSP Gryfino
3414 Piotr Mizerek 1986 London Techno Triathletes Avenue
3415 Tomasz Oczoś 1986 Kraków Plan Ó
3416 Małgorzata Litwiniuk 1986 Warszawa TriWawa
3417 Łukasz Koziej 1986 Kostrzyn
3418 Błażej Plewa 1986 Poznań
3419 Przemysław Watemborski 1986 Warszawa Techno Triathletes Avenue
3420 Mateusz Jarosz 1986 Wrocław 2xtri.pl
3421 Leszek Leonarczyk 1986 Luboń Cityzen
3422 Bartosz Majda 1986 Lusówko Kuźnia Triathlonu
3423 Łukasz Porębski 1986 Wrocław Proshare Cycling Team
3424 Kamil Szpot 1986 Książenice BiegamBoLubię w Książenicach
3425 Łukasz Przypis 1986 Poznań
3426 Tomasz Górecki 1986 Płock
3427 Wojciech Krawiec 1986 Przemyśl
3428 Adam Ziętara 1986 Poznań
3429 Bartosz Baum 1986 Poznań B3 CITYZEN_POZNAŃ
3430 Paweł Olszewski 1986 Wrocław Olszewski Team
3431 Maciej Twardowski 1986 Złotniki Rusałka Team
3432 Jarosław Gaładyk 1986 Warszawa
3434 William Lefeuvre 1986 Rennes Rennes Natation
3435 Dorian Łomża 1986 Warszawa AT Team
3436 Elżbieta Tomaszyk 1986 Poznań
3437 Ilona Zygmunt 1986 Piła
3438 Łukasz Żurad 1986 Wrocław Litwin Triathlon Team (LTT)
3439 Robert Willisch 1986 Wągrowiec
3440 Karol Frydrych 1986 Gorzów Wielkopolski
3441 Tomek Jopek 1986 Poznań
3442 Adam Hojan 1985 Poznań
3443 Adam Przybylski 1985 Poznań
3444 Michał Środa 1985 Trzebnica
3445 Wojciech Jasieńko 1985 Wrocław
3446 Michał Majchrzak 1985 Nowy Lubosz TGV/NODON TEAM
3447 Waldemar Dominiak 1985 Konin Drużyna ENEA
3448 Kamil Chojan 1985 Wronki WKB
3449 Mariusz Pirek 1985 Warszawa Accenture
3450 Adam Adamski 1985 Swarzędz
3451 Bartosz Wiśniewski 1985 Nieciszów
3452 Andrzej Jankowski 1985 Warszawa
3453 Barbara Nadolska 1985 Murowana Goślina KS Extreme Team Oborniki / FTI PRO RACING TEAM
3454 Marten Banczyk 1985 Ludwigslust Radgiganten
3455 Marek Ksyta 1985 Opoczno
3456 Konrad Wilandt 1985 Gdynia Gdyński Triathlon
3457 zosia pieszak 1985 TARNOWO PODGÓRNE TriMum Forme
3458 Marcin Domagała 1985 Poznań 365sportu.pl
3459 Maciej Gray 1985 Poznań Fabryka Triathlonu
3460 Grzegorz Kubiczek 1985 Pietrowice Wielkie
3461 Szymon Strzelczyk 1985 Nekla Night runners Września
3462 Marcin Jaśkiewicz 1985 Mogilno Carsekt
3463 Filip Bererzański 1985 Puszczykowo GPR
3464 Caroline Kemper 1985 Ahlen ASC Ahlen
3465 Adam Jaroniec 1985 Poznan TRINERGY
3466 Piotr Kuligowski 1985 Solec Kujawski TriSpace
3467 Michał Krężlewicz 1985 Poznań
3468 Kasia Żebrowska 1985 Września
3469 Marek Zober 1985 Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team
3470 Adam Andrzejczak 1985 Wrocław
3471 Sebastian Sawicki 1985 Warszawa Kuźnia Triathlonu
3472 Kamil Kowalewski 1985 Gdańsk Olimpiasport.pl
3473 Beata Leszczyńska 1985 Poznań
3474 Piotr Dmowski 1985 Piaseczno Progress Triathlon
3475 Oktawiusz Woźniak 1985 Poznań OK_Team
3476 Ewa Skalska 1985 Legnica EuCOcar
3477 Dorota Błoszyk 1985 Warszawa NeON TEAM
3478 Filip Hoffmann 1985 Poznań
3479 Wojciech Ryba 1985 Krotoszyn KS KROTOSZ KROTOSZYN
3480 Artur Kaczmarczyk 1985 Poznań
3481 Dawid Bielewicz 1985 Poznań Zgrupka Team
3482 Michał Teklik 1985 Puszczykowo Grupa Podwyższonego Ryzyka
3483 Wojciech Gąsiorowski 1985 Poznań
3484 Wojciech Sikorski 1985 Poznań
3485 Marek Trzeciak 1985 Poznań
3486 Michał Gumiński 1985 Ruda Śląska treningikungfu.pl
3487 Michał Ambroż 1985 Kielce Luft TRI Team
3488 jan jaroń 1985 rudawa
3489 Waldemar Suliga 1985 Wroclaw Tribition Team
3490 maurycy jankiewicz 1985 poznan
3491 URSZULA TOMASZEWSKA -KISŁO 1985 LESZNO 64-STO
3492 Dorota Dziurkowska 1985 Siechnice Triathlon Mietków Team
3493 Ireneusz Kijak 1985 Poznań AlleSport.pl
3494 Szymon Łukaszewski 1985 Leszno Crossfit Leszno
3495 Adam Borowicz 1985 Poznań
3496 Przemysław Marciniak 1985 Poznań KlubBiegaczaM40.pl
3497 Marlena Dzięcielak 1984 Warszawa
3498 Dominika Kujath 1984 Poznań Altom Gniezno
3499 Aneta Maduzia 1984 Poznań Start Poznań
3500 Łukasz Podgórny 1984 Warszawa
3501 Piotr Pietrzyk 1984 Trzebnica
3502 Piotr Chalecki 1984 SŁUPSK TRIFORCE SŁUPSK
3503 Paulina Szymaniak 1984 Poznań GPD Załoga TRI
3504 Karol Staszewski 1984 Słupsk AT Team
3505 Piotr Kwapisiewicz 1984 Machowino
3506 Stanisław Stadniczenko 1984 Warszawa TRICLUB
3507 Pawel Liera 1984 Poznan
3508 Maria Czekalska 1984 Poznań
3509 Cezary Wincza 1984 Szczecin Fabryka Triathlonu
3510 Lena Pilecka 1984 Poznań
3511 Radosław Udałowski 1984 Poznań eFitness Racing Team
3512 Grzegorz Gumny 1984 Poznań/Oborniki GUMIJAGODY MULTISPORT
3513 Krzysztof Kwieciński 1984 Szczecin SMT Szczecin
3514 Artur Nowak 1984 Piaseczno Aubergine
3515 Jarosław Żak 1984 Bydgoszcz Kajoj i Jajek Team
3516 Krzysztof Grochowski 1984 Maszewo Triathlon Team Maszewo
3517 Krzysztof Pawłowski 1984 Wałbrzych
3518 jacek kasperek 1984 Oborniki
3519 Jan Becker 1984 Hamburg Lütjensee Mules
3520 Przemysław Rybicki 1984 Warszawa Affre i Wspólnicy sp.k.
3521 Wojciech Korzelecki 1984 Milicz Running Team Milicz
3522 Łukasz Dropik 1984 Poznań
3523 Wojciech Makowski 1984 Warszawa
3524 Piotr Cielecki 1984 Warszawa
3525 Marcin Wiatr 1984 Warszawa Kuźnia Triathlonu
3526 Dawid Karlikowski 1984 Warszawa
3527 Damian Kolwicz 1984 Gdańsk
3528 Marta Hanczewska 1984 Szczecin KS Triathlon Szczecin
3529 Artur BOBROWICZ 1984 goleniów 3 batalion logistyczny Glewice
3530 Oskar Gałka 1984 Poznań SII
3531 Piotr Milczarek 1984 Poznań CSWLąd Poznań
3532 Maciej Michalski 1984 Poznań
3533 Rafał Lange 1984 Maszewo TriathlonTeamMaszewo
3534 Rafał Cierzan 1984 Karsin Triathlon Trening Center
3535 Marcin Solecki 1984 Rzeszów
3536 Michal Dymek 1984 Polkowice
3537 Patrycja Bednarek 1984 Bydgoszcz TriSpace
3538 Michalina Gralińska 1984 Czmoń Fabryka Triathlonu
3539 Brian Cameron Galvez 1980 Santiago de Chile Ktoś musi być ostatni
3540 Bartosz Zagrzejewski 1984 Warszawa
3541 Maciej Kosiński 1984 Poznań Maratończyk Poznań
3542 Dawid Kaczmarek 1984 Koziegłowy
3543 Łukasz Walkowiak 1984 Poznań
3544 Marcin Niegowski 1984 Warszawa NeON Team
3545 Paweł Jankowski 1984 Legionowo TRI LEVEL
3546 Wojciech Ledzion 1984 Warszawa Więcej Funku!
3547 Katarzyna Cegłowska 1984 Poznań SZPOT
3548 Daria Poniedziałek 1984 Plewiska Yuppi Squad
3549 Łukasz Kachel 1984 POZNAŃ
3550 Karol Dobrowolski 1984 Poznań
3551 Piotr Kapciński 1984 Poznań OLB
3552 Paweł Nescioruk 1984 Warszawa urban wolves team
3553 Paweł Śledziński 1984 Poznań FTI Racing Team Triathlon
3554 Marek Mazur 1984 Wrocław
3555 Renata Talarek 1984 Zamienie i-Sport
3556 Michał Soboń 1983 Poznań
3557 Szymon Wojtaszyk 1983 Koźmin Wlkp.
3558 Maciej Zychewicz 1983 Warszawa Accenture
3559 Joanna Gorczyca 1983 Wrocław
3560 Emil Kordaczuk 1983 Szczecin FABRYKA TRIATHLONU
3561 Łukasz Karpowicz 1983 Zamość POMAGAMYNATALII.PL
3562 Karol Kremplewski 1983 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon
3563 Krzysztof Wolski 1983 Łódź
3564 Krzysztof Orzechowski 1983 Dąbrówka Dzikie Wieprze
3565 maciej krankowski 1983 wrocław
3566 Iwona Micek 1983 Poznań
3567 Dariusz Głowski 1983 Poznań Night Runners
3568 Marta Pogorzelska 1983 Hounslow Yeps z dzidy
3569 Piotr Czarnecki 1983 Poznań
3570 Adam Piotrowski 1983 Września FONZIE TEAM
3571 Tomasz Polus 1983 Poznań KS HADES
3572 Agata Lichocka 1983 Piaseczno
3573 Miroslaw Kapustka 1983 Poznań Run for IT
3574 Tomasz Kwaczynski 1983 Jeleni Hora YOGA Nation
3575 Marcin Patelski 1983 Wolsztyn
3576 Maciej Chaberek 1983 Warszawa NeON Team
3577 Krzysztof Bokun 1983 Dąbrówka
3578 Mikołaj Kozioł 1983 Poznań Na Szage Adventure Team
3579 Michał Felińczak 1983 Poznań www.iCOMFORT.pl
3580 Mateusz Piechota 1983 Warszawa Kuźnia Triathlonu
3581 Marek Maluśki 1983 Dłużyna 3 Be3 Cityzen
3582 Dariusz Mieloch 1983 Chodzież Kawa Kamp Miel-Pol Team
3583 Karolina Kmieć 1983 Bydgoszcz TriSpace
3584 Artur Mieloch 1983 Chodzież
3585 Marlena Kotlińska 1983 Poznań
3586 Tomasz Dokurno 1983 Luboń CityZen BE3
3587 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team
3588 Jakub Pacholski 1983 Gruszczyn
3589 Filip Kijowski 1983 Warszawa
3590 Tomasz Kwaśniewski 1983 Zabrze Barel
3591 Kamil Barski 1983 Poznan expleosoftware.com
3592 Wojciech Przybyłowicz 1983 Rzeszów
3593 Krzysztof Punpur Punpur 1983 Ostróda Net System Triathlon Team
3594 Michał Zadrusiński 1983 Bydgozcz CB 163
3595 Joanna Witkiewicz 1983 Poznań
3596 Filip Dykszak 1983 Wieliczka KT Water Knights
3597 Marta Chojnacka 1983 LUBiN
3598 Krzysztof Smiglak 1983 Bremen
3599 Łukasz Królikowski 1983 Poznań
3600 Łukasz Kowalski 1983 Słubice Stürmer Maszyny Team
3601 Jarek Beczek 1983 Warszawa Neon Team
3602 Dariusz Kędziora 1983 Warszawa
3603 Mariusz Kozak 1983 Bolesłąwiec POLMAR
3604 ŁUKASZ KISŁO 1983 LESZNO 64-STO
3606 DARIUSZ KALITA 1983 RZESZÓW
3607 anna seliga 1983 stęszew Body Art
3608 Łukasz Czajda 1983 Wrocław Litwin Triathlon Team
3609 Magdalena Biskupska 1983 Wrocław GT RAT
3610 Łukasz Bratkowski 1982 Poznań
3611 Michał Kaczmarek 1982 Dopiewiec Pozruniacy
3612 Robert Kosiński 1982 Pakość
3613 Radosław Kosicki 1982 Wrocław Kosiarze
3614 Tadeusz Budynek 1982 Koło
3615 Katarzyna Albrecht 1982 Poznań Smashing Pąpkins
3616 Andre Gajewski 1982 Poznań Posnania Triathlon
3617 Marcin Łuczak 1982 Poznań Yeps z dzidy
3618 Michał Chmielewski 1982 Poznań
3619 Dominika Beyrowska 1982 Poznań GPD załoga TRI
3620 Łukasz Chwirot 1982 Poznań
3621 Mariusz Zielinski 1982 Swiebodzin
3622 Bartosz GŁÓWCZYŃSKI 1982 szczecin SMT Szczecin
3623 Tomasz Cichocki 1982 Komorniki
3624 Piotr Kulesza 1982 Sieradz SIR-HA Sieradz
3625 Bartosz Eleganczyk 1982 Kozieglowy Ryanair Flying Team
3626 Grzegorz Sęczkowski 1982 Szczecin
3627 Paweł Niemyt 1982 Tarnowo Podgórne WUEF Tri Team
3628 Tomasz Lewandowski 1982 Poznań XTM
3629 Tomasz Kanik 1982 Bydgoszcz
3630 Maciej Domagała 1982 Gniezno
3631 Łukasz Marcinowski 1982 Człuchów
3632 Michał Przybysz 1982 Warszawa
3633 Jędrzej Bekas 1982 Poznań FTI Poznań
3634 Roman Czerwinski 1982 Poznań
3635 Anna Kloc 1982 Warsaw
3636 Adam Suchecki 1982 Warszawa www.notariuszmetroratusz.pl
3637 Łukasz Nadskakuła 1982 POZNAŃ
3638 Przemysław Rybiński 1982 Swarzędz www.fotorybinski.com
3639 Tomasz Sibilski 1982 Dąbrówka STARZYNSKI.COACH
3640 Jacek Jarmuszczak 1982 Poznań OperaPro.pl
3641 Wojciech Oczkoś 1982 Poznań RAKIETA POZNAŃ
3642 Marcin Klimas 1982 Wrocław GT RAT
3643 Piotr Szram 1982 Słubice
3644 MAXIME DOMINGEON 1982 SAINT MARTIN D'HÈRES Grenoble
3645 Piotr Szelągiewicz 1982 Wrocław GT RAT
3646 Anita Domaradzka 1982 Poznań Franolo Manolo
3647 Joanna Sroka 1982 Wrocław Triathlon Mietków Team
3648 KAROL SKOŁOZDRZYCH 1982 Poznań RAKIETA POZNAŃ
3649 Anka Zielinska 1982 Warszawa Wilanow Coffin Dodgers
3650 Michał Ratajczak 1982 Zalasewo
3651 Radosław Sienicki 1982 Warszawa PwC
3652 Michał Michlewicz 1982 Wrocław MKM TRIATHLON TEAM
3653 Michał Wiśniewski 1982 Warszawa
3654 Michał Wronecki 1982 Poznań KC Aguś
3655 Maciej Kobylacki 1982 Grudziądz BE3 CITYZEN POZNAŃ
3656 Krzysztof Jeger 1982 Swarzędz
3657 Bartosz Klapczyński 1982 Suchy Las
3658 Łukasz Balicki 1982 Poznań eFitness Racing Team
3659 Jacek Frymus 1982 Szczecin FF
3660 Przemek Isalski 1982 Poznań IsoL TeaM
3661 Łukasz Łyk 1982 Wiry
3662 Paweł Plura 1982 Nowy Tomyśl Enciu Team
3663 Lesław Biliński 1982 Siechnice Team Aperol
3664 Katrin Mueller 1982 Hamburg ASC Ahlen
3665 Piotr Wnorowski 1981 Poznań Unity Triathlon Team
3666 Anna Ratajczyk 1981 Zalasewo Drużyna Szpiku
3667 Marek Szydłowski 1981 Poznań
3668 Mateusz Wawrzyniak 1981 Poznań
3669 Maciej Niewiada 1981 Poznań Explorador
3670 Piotr Oleśkowicz-Popiel 1981 Poznań
3671 Jakub Jabłoński 1981 Poznań My TRI Team
3672 Tomasz Klejszmit 1981 Kwidzyn KleytonTeam
3673 Adam Knopp 1981 Poznań DentaSpot
3674 Agnieszka Seredyńska-Kowalik 1981 Poznań
3675 Paweł Górczyński 1981 Poznań STR Poznań
3676 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Koliberek
3677 Janusz Reguła 1981 POZNAŃ
3678 Magdalena Waleryś 1981 Bydgoszcz CiepłeBambosze/SportZdrowieKondycjaSzewczukŚwiecie
3679 Marcin Zielenkiewicz 1981 Wrocław
3680 Marcin Głuszek 1981 Swarzędz
3681 Bartosz Napieralski 1981 Bydgoszcz
3682 Ewa Gurban 1981 Poznan Po Prostu Zołzy
3683 Marek Kosmala 1981 Sondershausen
3684 Sebastien Pascal 1981 Regensburg
3685 Błażej Pietrzak 1981 Wrocław GVT
3686 Rafał Jakubczyk 1981 Luboń
3687 Robert Kaźmierczak 1981 Września Triathlon Team Września
3688 Marek Dłubała 1981 Szklary Górne mSport RCS Team Lubin
3689 Marcin Chlebowicz 1981 Wrocław trenerpersonalny.fit
3690 Piotr Kurzawa 1981 Złotów
3691 Julia Ornowska 1981 Bysław
3692 Aneta Świda 1981 Bydlin Tridea Team
3693 Katarzyna Komorowska-Sołodowczuk 1981 Dobre Miasto
3694 MARCIN ZAPALSKI 1981 Poznan
3695 Wojciech Mudrow 1981 Poznań
3696 Jarosław Matuszak 1981 Pobiedziska
3697 Rafał Ostrowski 1981 Suchy Las SGS Poland Team
3698 Wojciech Brewka 1981 Pierwoszow GT RAT
3699 Piotr Przybylski 1981 Wiązowna
3700 Grzegorz Szczepański 1981 Poznań MALINA
3701 Marta Horiaczek 1981 Poznan Ktos musi byc ostatni
3702 Magdalena Borowiec 1981 Warszawa TriWawa
3703 Elwira Sochacka 1981 Warszawa TriWawa
3704 Anna Ostrowska 1981 Warszawa TriWawa
3705 Joanna Pomorska 1981 Warszawa
3706 Michał Czajka 1981 Poznań
3707 Gustavo Mancenido 1981 Valdefuentes del Paramo
3708 Ewa Kasiak 1981 Warszawa Wilanow Coffin Dodgers
3709 Arkadiusz Gągalski 1981 Szczecin Fabryka Triathlonu
3710 Jakub Owsiak 1981 Wrocław GT RAT
3711 ADAM KACZOROWSKI 1981 KRYNICA ZDRÓJ
3712 Maciej Pordąb 1981 swarzedz
3713 KRUM ANGELOV KRUMOV 1981 Topolovgrad
3714 Magdalena Mazur-Mandela 1981 Wrocław
3715 Grzegorz Hołubowicz 1980 Gorzów Wielkopolski
3716 Tomasz Jankowski 1980 Poznań
3717 Stanisław Marcinków 1980 Mnichowice
3718 Edyta Czajkowska 1980 Poznań
3719 Tomasz Matuszek 1980 Poznan
3720 Adam Kościański 1980 Kościan
3721 Bartosz Michałowski 1980 Kościan DUON
3722 Rafał Niedbała 1980 Poznań SCIM / Wójtowicz TRI Team
3723 Tomasz Marcin Pińkowski 1980 Poznań
3724 Piotr Jankowski 1980 Poznań
3725 Marcin Konicki 1980 Poznań
3726 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz
3727 Monika Murawska 1980 Śrem Prorunner
3728 Bartosz Bielicki 1980 Milicz Running Team Milicz
3729 Krystian Zielinski 1980 Jaworzno X-Triathlon TEAM
3730 Wojciech Janik 1980 Gorzów Wlkp.
3731 SYLWIA KORCZ 1980 świnoujście IRONMAN C/S POLSKA
3732 Piotr Stapf 1980 Szczecin
3733 Andrzej Kowal 1980 Kobylany KT Water Knights
3734 Przemysław Karczewski 1980 Warszawa TriClub
3735 Marcin Lupa 1980 Wroclaw GVT
3736 Przemysław Szymkowski 1980 Warszawa
3737 Daniel Jóźwiak 1980 Poznań
3738 Grzegorz Rychel 1980 Luboń Zgrupka Team
3739 Piotr Kozłowski 1980 Radzymin
3740 Aleksandra Pałka 1980 Wrocław
3741 Przemysław Woźny 1980 Leszno
3742 Adrian Mirek 1980 Plewiska
3743 Grzegorz Pilarz 1980 Bielsko-Biała Bielsko-Biała
3744 Wojciech Kluźniak 1980 Kielce
3745 Tomasz Kołecki 1980 Poznań
3746 Dominik Piotrowski 1980 Bruksela
3747 Łukasz Szczygieł 1980 Poznań NASPERS TEAM
3748 Tomasz Liśkiewicz 1980 Poznań Be3 CityZen / PartyStylePL
3749 Wojciech Bloch 1980 Oborniki Akademia Karate Oborniki
3750 Jakub Kowalski 1980 Warszawa Trinergy
3751 Andrzej Pytlowski 1980 Szczecin TRI Wisła
3752 Joanna Olejnik 1980 Krobia IRONMOM
3753 Pawel Rogowicz 1980 Garby Fabryka Triathlonu
3754 Marcin Stępień 1980 Krzeczyn Wielki
3755 Krzysztof Kowalik 1980 Poznan
3756 Robert Nowicki 1980 Wiśniowa Góra RunningLab
3757 Urszula Leśniak 1980 Warszawa TriWawa
3758 Marcin Nowak 1980 Plewiska tata wymiata
3759 Jarosław Wcisły 1980 Warszawa
3760 Beata Golczak 1980 Poznan Pulse Irl
3761 Joanna Sygula 1980 Warszawa Witc
3762 Tomasz Ożóg 1980 Wrocław Litwin Triathlon Team
3763 Rafał Józef Świt 1980 Poznań
3764 Rafał Kwiatkowski 1980 Warszawa Kuźnia triathlonu
3765 Michal Kosmowski 1980 Krakow dotsport.pl
3766 Marcin Suś 1980 Poznań
3767 Paweł Kapuśnik 1980 Czechowice- Dziedzice Media Target Innowacje w reklamie
3768 WOJCIECH MĄDRY 1980 Olsztyn TRINERGY
3769 IRENEUSZ WAWRZYNIAK 1980 STARGARD KS IRONMAN CS POLSKA
3770 Tim Oldenburg 1980 Poznan UKS CITYZEN_/BE3
3771 Joanna Wrembel 1980 Gorzów Wielkopolski
3772 Jakub Oliwiecki 1980 Poznań
3773 Kazimierz Szulist 1980 Bydgoszcz BadToro
3774 Krzysztof Mika 1980 Częstochowa JWK LUBLINIEC
3775 Jarosław Roślicki 1980 Wrocław Europa Ubezpieczenia
3776 Michał Pruski 1979 Poznań
3777 Mariusz Łukaszewski 1979 Poznań
3778 waldemar waligórski 1979 Poznań Diamant
3779 Rafał Modrzycki 1979 Poznań Soda Hostel
3780 Robert Dziadosz 1979 Łady
3781 Mateusz Boruta 1979 Poznań
3782 Paweł Bartoszek 1979 Zalasewo
3783 Artur Kasperski 1979 Poznań Goggle PAE Team/ Polonia Środa
3784 Wojciech Nawrot 1979 Puszczykowo
3785 Maciej Pilc 1979 Poznań Dres i Laczki
3786 Łukasz Stanke 1979 Dąbrówka 4Fiter
3787 Robert Wolny 1979 Poznań
3788 Michał Nowak 1979 Stepnica
3789 Marta Parczewska 1979 Warszawa
3790 Paweł Janiszewski 1979 Czermin
3791 Tomasz Siemiątkowski 1979 Przyborowo Cisowianka Team
3792 Krzysztof Śnieżek 1979 Przasnysz
3793 Jacek Woźnicki 1979 Rybnik Anihilacja Entropii
3794 Łukasz Malaczewski 1979 Wrocław GVT
3795 Piotr Onichimowski 1979 Olsztyn
3796 Wojtek Kosiedowski 1979 Ponań BGK TRI
3797 Bogusław Frączyk 1979 Przechlew Concept Frączyk
3798 MARTA OLCZAK 1979 Stargard Szczeciński SZWLA
3799 Adam Marcinków 1979 Mnichowice
3800 Michał Kaźmierczak 1979 Środa Wielkopolska Garel Plast Team
3801 Maciej Struk 1979 Wrocław
3802 Radosław Giz 1979 Zamość JakiPrezent.pl
3803 Piotr Andersohn 1979 Bydgoszcz AWKS PITIK
3804 Dariusz Brodnicki 1979 Lusówko
3805 Marek Świerczyński 1979 Biedrusko
3806 Maciej Piechowiak 1979 Dąbrówka HSHG
3807 Filip Kruszwicki 1979 Swarzędz
3808 Daniel Predko 1979 Krosno Odrzanskie
3809 Artur Rzepecki 1979 Dąbrówka TuRnIpcki Team
3810 Jakub Lewandowski 1979 Poznań Posnania
3811 Tomasz Mika 1979 Warszawa LABOSPORT Team
3812 Piotr Daruk 1979 Warszawa Trinergy
3813 Mariusz Pawłowski 1979 Jeszkowice
3814 Michał Kurczycki 1979 Olsztyn Waniewski Coaching
3815 Wojciech Kwapis 1979 Strzelino TriForce Słupsk
3816 Maciej Sowa 1979 Poznań BE3 CITYZEN_ POZNAŃ
3817 Artur Hankiewicz 1979 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
3818 Sebastian Pietrzak 1979 Poznań
3819 Roman Baran 1979 Namysłów NTT TRIADA Namysłów
3820 Tomasz Majchrzak 1979 Dublin
3821 Paweł Grehl 1979 Wrocław GVT
3822 Frank Schoenfeld 1979 Berlin
3823 Agata Madej 1979 Warszawa TRINERGY
3824 Adam Pachulski 1979 Józefosław TRI WAWA
3825 rafal koj 1979 gliwice zso4
3826 Karol Krysiak 1979 Mosina
3827 Sławomir Matusiewicz 1979 Poznań BE3 CITYZEN_Solid Logistics
3828 Wojciech Nowicki 1979 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon
3829 Alexandre Thomas 1979 Budapest -
3830 Kamil Kopczyński 1979 Poznań Olimpic Beginer
3831 Brygida Debicka 1979 Kraków Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo Kondycyjny
3832 Tomasz Kaczmarek 1979 Zalasewo
3833 Adam Pachla 1979 Warszawa
3834 Wojciech Otocki 1979 Poznań Kuźnia Triathlonu
3835 Grzegorz Nowaczyk 1979 Biskupice BE3 CITYZEN_POZNAŃ
3836 Marcin Nader 1979 Poznań UAM Triathlon Poznań
3837 Piotr Łoda 1979 Poznań Sigma Projekt TRI SYNERGY
3838 Krzysztof Łyszyk 1979 Poznań
3839 Tomasz Prorok 1979 Warszawa Kuźnia Triathlonu
3840 Leszek Cykowiak 1979 stęszew Body Art
3841 Piotr Kotarski1 1979 Gdańsk AKTIVON SPORT
3842 Paweł Wierzbicki 1978 Piaseczno Triathlon Siedlce Club
3843 Marcin Majchrzak 1978 Swarzędz Deloitte Adventure Team
3844 Maciej Galewski 1978 Psarskie
3845 Tomasz Maślanka 1978 SŁUPSK TRIFORCE SŁUPSK
3846 Remigiusz Rogiewicz 1978 Mierzyn KS Ironman CS Polska
3847 Dariusz Mikulski 1978 Poznań
3848 Tomasz Jędroszkowiak 1978 Biskupice Podiceps
3849 Dariusz Wichtowski 1978 Poznań Podiceps
3850 Marcin Milchert 1978 Szczecin
3851 Tomasz Nowak 1978 Śrem REHAU RELAZZO TEAM
3852 Michał Furgoł 1978 Wrocław Litwin Triathlon Team
3853 Przemysław Szymański 1978 Trzcianka
3854 Ewa Zakrzewska 1978 Warszawa Kuźnia Triathlonu
3855 Grzegorz PATERCZYK-KOZUB 1978 POZNAŃ BE3 CITYZEN_
3856 Marlena Rzeźnik 1978 Poznań eposnania.pl
3857 Piotr Kowalski 1978 Kraków Triathlon YMCA Kraków
3858 Dawid Elegańczyk 1978 Rosnówko Rosnówko
3859 Marcin Nowicki 1978 Mierzyn
3860 Dota Szymborska 1978 Warsaw ONEGINETATOPA
3861 Maciej Dawidowicz 1978 Brzoza Lok pogranicznik
3862 Julia Silbernagel-Urban 1978 Owińska Drużyna Szpiku
3863 Maciej Szambelańczyk 1978 Poznań Posnania Tri Team
3864 Adam Nowakowski 1978 WRZEŚNIA TRIATHLON TEAM WRZWŚNIA
3865 Piotr Deutschman 1978 Wrocław GT RAT
3866 Maciej Tarka 1978 Pułtusk Tronik Triathlon Team
3867 Marcin Pidek 1978 Oborniki KS EXTREME TEAM OBORNIKI
3868 Mariusz Wachowiak 1978 Poznań Drużyna Szpiku
3869 Marcin Pestka 1978 Września Triathlon Team Września
3870 Magdalena Czerwiec 1978 Warszawa KT Water Knights
3871 Robert Dziobiak 1978 Warszawa TRINERGY TEAM
3872 Krzysztof Kowalski 1978 Poznań OK/Trenertriathlonu.pl
3873 Tomasz Hadyniak 1978 Poznań
3874 Mateusz Figaszewski 1978 Poznań FTI
3875 Jakub Abramczyk 1978 Radzymin KOLARSKI.EU
3876 Mateusz Szczygieł 1978 Łódź
3877 Bartosz Latawiec 1978 Legionowo
3878 Wojtek Filbrandt 1978 Gdańsk
3879 Adam Nożykowski 1978 Warszawa Noble Tri Team
3880 Damian Lecyk 1978 Poznań ENEA
3881 Krzysztof Jedlewski 1978 Lublin
3882 Wojtek Kaczmarek 1978 Szczecin CS IRONMAN POLSKA
3883 Alicja Ferchmin 1978 Poznań JESUS IS MY LEADER
3884 Paweł Rogacki 1978 Dobra FABRYKA TRIATHLONU
3885 Agata Roguszczak 1978 Siekierki Wielkie
3886 Michał Głębowski 1978 Września Triathlon Team Września
3887 Wojciech Dziadoń 1978 Kraków
3888 Krystian Waleriańczyk 1978 Gułtowy
3889 Paweł Nowak 1977 Dobra Goggle PAE Team
3890 Marcin Liszyński 1977 Rosnowo
3891 Damian Kula 1977 Kraków AT TEAM
3892 Marcin Czarnecki 1977 Poznań BORN Wycena nieruchomości
3893 Dorota Kolber 1977 Poznań Night Runners
3894 Daniel Piętka 1977 SZCZYTNIKI Zgrupka Luboń / SCIM
3895 Piotr Marciniak 1977 Biernatki
3896 Piotr Tacij 1977 Komorniki SCIM / Wójtowicz Tri Team
3897 Tomasz Bednarek 1977 Kędzierzyn-Koźle 5B_team
3898 Bartosz Witkowski 1977 Koziegłowy
3899 Paweł Błaszkiewicz 1977 Stronie Śląskie Akademia Triathlonu
3900 Adam Koronkiewicz 1977 Wrocław CS IRONMAN
3901 Bartosz Wolny 1977 Poznań Zadyszka.org
3902 Sebastian Kulesza 1977 Sieradz SIR-HA Sieradz
3903 Artur Gintyllo 1977 Baranowo
3904 Paweł Hawrylewicz 1977 Wrocław
3905 BEATA SZCZERBA 1977 ŚWINOUJŚCIE TRIATHLON TEAM ŚWINOUJŚCIE
3906 Tomasz Kraśniewski 1977 Swarzędz PETRO-TOM
3907 Rafał Peta 1977 Luboń
3908 Kinga Ochocka 1977 Kiekrz
3909 Wojciech Święcicki 1977 Bydgoszcz
3910 Maciej Zakrzewski 1977 Warszawa Warszawa Wilanów
3911 Tomasz Albrecht 1977 Poznań
3912 Andrzej Kruszyński 1977 Łódź Triaktywny
3913 Krzysztof Lemke 1977 Gdynia Gdyński Triathlon
3914 MARZANNA DULEBA 1977 WROCŁAW LTT
3915 Michał Szarszewski 1977 Lipno CROSSFIT LESZNO
3916 Jacek Rutkowski 1977 Ostrolęka
3917 Maciej Grześkowiak 1977 Dąbrówka 4Fiter
3918 Przemysław Piguła 1977 zalasewo
3919 Irek Kosmaczewski 1977 Pobiedziska
3920 Marcin Zajdowski 1977 Poznań
3921 Jacek Daleszyński 1977 Szczecin
3922 Magdalena Zdrojewska 1977 Poznań FABRYKA TRIATHLONU
3923 Szymon Babiński 1977 Zabrze CISOWIANKA TEAM
3924 Bernard Krawczyk 1977 Warszawa Luft Tri Team
3925 marta sobczak-zych 1977 warszawa TriWawa
3926 Joanna Kozanecka 1977 Warszawa 12tri.pl
3927 Karolina Modzelewska 1977 Tarnowo Podgórne Bieg Lwa
3928 Radosław Buchacz 1977 Łódź FLEXIDEA
3929 Daniel Januszkiewicz 1977 Feliksów
3930 Anna Kurpiewska 1977 Wrocław GT RAT
3931 Marek Szendzielorz 1977 Gliwice amator
3932 Wojciech Mikołajczak 1977 Złotniki UNITY TRIATHLON TEAM
3933 Jacek Marciniak 1977 Wrocław GVT
3934 Daniel Dobrowolski 1977 Raków
3935 Piotr Binder 1977 Warszawa OTK Rzeźnik
3936 Tomasz Skład 1977 Mysiadło Mysiadło
3937 Sean Murphy 1977 St Sampsons
3938 slawomir szuba 1977 woking
3939 Paweł Idzikowski 1977 Sierakow CITYZEN Poznan
3940 Jakub Knobloch 1977 Poznań MOTIV HOME TEAM
3941 Malgorzata Kowalczyk 1977 Wrzesnia Triathlon Team Wrzesnia
3942 Michał Mazurek 1977 Konstancin-Jeziorna EuroSoft Team
3943 adam felusiak 1977 czarna łąka
3944 Dariusz Mazurkiewicz 1977 Warszawa Warszawa
3945 Piotr Zawieja 1977 Poznań Posnania
3946 Piotr Zieliński 1977 Lubliniec JWK LUBLINIEC
3947 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Pobiedziska Racing Team
3948 Tomasz Przybylski 1976 Poznań
3949 ARKADIUSZ SKARBIŃSKI 1976 SWARZĘDZ JAMAJKA-ETC.PL
3950 Robert Jagaciak 1976 Nowy Lubosz
3951 marcin kledzik 1976 Baranowo
3952 Arkadiusz Bukowski 1976 Oborniki Extreme Team Oborniki
3953 Cezary Nowicki 1976 Poznań Niemaleko
3954 Grzegorz Członkowski 1976 Poznań Dziki z Moraska
3955 Maksymilian Skolik 1976 Warszawa
3956 Tomasz Mastalerz 1976 Kielce
3957 Dorota Pakulska-Tomza 1976 Suchy Las VGP
3958 Filip Stafiej 1976 Legionowo WNIEBOWZIECI LEGIONOWO
3959 Agnieszka Kuś 1976 Kraków
3960 Marek Walburg 1976 Szczecin
3961 Tomasz Rzeźnik 1976 Poznań POSNANIA INVESTMENT S.A.
3962 Marek Fila 1976 Warszawa
3963 Grzegorz Mucha 1976 Zabierzow Klub Triathlonowy Water Knights
3964 Rafał Ławski 1976 Gruszczyn Opel Running Team
3965 Dariusz Rozynek 1976 Poznań PKO Bank Polski
3966 Adam Wędrychowicz 1976 Dopiewiec Fabryka Triathlonu
3967 Jarosław Nikodemiak 1976 SWARZĘDZ KLAS Szpot MJDOP
3968 Bogusław Tomaka 1976 Ząbkowice Śląskie MKM TRIATHLON TEAM
3969 Andrzej Świerek 1976 Dołuje ironman c/s szczecin
3970 ANITA CZECHOWSKA 1976 SWARZĘDZ
3971 Paulina Nowacka 1976 Luboń
3972 Rafał Woźny 1976 Poznań
3973 Sławomir Przybyl 1976 Kraków KT Water Knights Zabierzów
3974 Tomasz Jasinski 1976 Suchy Las
3975 Sylwia Rybak 1976 DZiećmierowo RIO
3976 Joanna Żmich-Fórmaniak 1976 Bydgoszcz TriSpace
3977 Łukasz Kmiecik 1976 Załom
3978 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina
3979 Marcin Tuliński 1976 Środa Śląska
3980 Artur Czerwiec 1976 Zabierzów KT Water Knights Zabierzów
3981 Radek Pawlowski 1976 Warszawa Luft Tri Team
3982 Rafał Mielczarek 1976 Poznań
3983 HUGO BAJIC 1976 Grenoble Grenoble-France
3984 MAŁGORZATA PALUS 1976 PIASECZNO
3985 Andrzej Perz 1976 Wrocław Juvenia Wrocław
3986 Maciej Walaszczyk 1976 Wieliszew Wieliszew Heron Team
3987 Grzegorz Bartoszewski 1976 Długołęka LITWIN TRIATHLON TEAM
3988 Kacper Chudzikiewicz 1976 Warszawa Hurpaguns
3989 Piotr Lubryczyński 1976 Górzykowo Snails Górzykowo
3990 Romana Rembalska 1976 Kamionki Tadar
3991 Bartosz Miśkiewicz 1976 Wieliczka Radosne Pijaczki z Nadwagą Triathlon Team
3992 Piotr Hareński 1976 Poznań
3993 Tomasz Wojtkowicz 1976 Wrocław GT RAT
3994 Dariusz Degler 1976 Poznań Wòjtowicz Tri Team
3995 Jacek Marzęda 1976 Warszawa
3996 Łukasz Gwiazdowski 1976 Poznań
3997 Dagmara Smoleń 1976 Kobierzyce Triathlon Mietków Team
3998 Tomasz Rowicki 1976 Warszawa 1976
3999 Monika Coś 1976 Warsaw TriWawa
4000 Agnieszka Witczak 1976 Łękno
4001 Damian Bernaciak 1976 Mrowino
4002 Paweł Waśniowski 1975 Dąbrówka TrenerTriathlonu.pl
4003 Krzysztof Chlebowski 1975 Poznań
4004 Patryk Lisiak 1975 Poznań FRASTAŚ POZNAŃ
4005 Maciej Bych 1975 Oława GTO Oława
4006 Sebastian Stachowiak 1975 Swarzędz -
4007 Przemyslaw Szymkowiak 1975 Poznań
4008 Aneta Miazek 1975 Tomaszów Maz
4009 ARTUR KLECHA 1975 KOSTRZYN WLKP.
4010 Marcin Franaszczyk 1975 Bucharzewo
4011 Paweł Lembicz 1975 Poznań Drużyna Mocarzy
4012 Marcin Tomczak 1975 Błażejewko Run Forrest
4013 Tomasz Olszak 1975 Poznań
4014 Grzegorz Weltrowski 1975 Poznań
4015 Mikołaj Marcinkowski 1975 Dąbrówka
4016 Artur Masłowski 1975 Stargard Szczec.
4017 Michał Kaniewski 1975 Poznań KB Maniac
4018 Marcin Dziliński 1975 Ostróda GLADIUS
4019 Piotr Greszta 1975 Wroclaw
4020 Mieszko Kastelnik 1975 Katowice Litwin Triathlon Team
4021 Adam Nowak 1975 Luboń
4022 Agata Szturemska-Przybył 1975 Kraków
4023 Paweł Worek 1975 Cieszyn
4024 Maciej Lehmann 1975 Nowy Tomyśl 601-Technologia
4025 Alfred Dawiec 1975 ZIELONKI KT Waterknights Zabierzów
4026 Marek Pisanko 1975 Dąbrowa
4027 Jacek Kleszcz 1975 Suchy Las
4028 Mariusz Piguła 1975 Koninko
4029 Łukasz Arentowski 1975 Swarzędz HOTEL WŁOSKI LUCKY TEAM
4030 Jacek Saternus 1975 Zabrze Barel
4031 Wojciech Wika-Czarnowski 1975 Zalasewo FogtBikes
4032 Rafał Sieradzki 1975 Bielsko-Biala
4033 Piotr Artur Siborenko 1975 Warszawa TRI Wawa
4034 Tomasz Kłos 1975 Poznań Drużyna Szpiku
4035 SEBASTIAN BOŻEK 1975 Bielsko-Biała LABOSPORT
4036 Paweł Pieszak 1975 Poznań BE3_Cityzen
4037 Wojciech Baluk 1975 Jablonna
4038 Piotr Biankowski 1975 Rumia COMPLEXSPORT
4039 Rafał Wojciechowski 1975 Grzybowo NTT Triada
4040 Katrin Grigalat 1975 Berlin Die Laufpartner e.V. Berlin
4041 Maciej Szczepański 1975 Skórzewo UAM Masters
4042 Krzysztof Tomiński 1975 Nowy Duninów PTT DELTA Płock
4043 Marcin Paterski 1975 Komorniki ENEA TEAM
4044 Grzegorz Dziamski 1975 Poznań
4045 Maciej Hałajda 1975 Strzelin Strzelin
4046 Tomasz Polanski 1975 Niemcz Cieplobud Bydgoszcz
4047 Adam Bubela 1975 Poznań
4048 Andrzej Szews 1974 Jasin PKO Bank Polski
4049 Piotr Świerczewski 1974 Smolec
4050 Tomasz Kapuśniak 1974 Bydgoszcz TAK DLA TRANSPLANTACJI
4051 Tomasz Matuszewski 1974 Poznań
4052 Tatiana Maćkowiak 1974 Poznań 6/8 TEAM
4053 Robert Cieślak 1974 Jarocin RockRun Jarocin
4054 Krzysztof Stępień 1974 Poznań
4055 Arkadiusz Samol 1974 Rawicz
4056 Rafał Fabisz 1974 Poznań
4057 Arek Korba 1974 Poznań FORREST GUMP
4058 ARTUR TOMASZEWSKI 1974 WRZEŚNIA UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
4059 Marcin Sobczak 1974 Poznań
4060 Ryszard Ćwirko 1974 Andrychów Paczka Przyjaciół
4061 Magdalena Czyjt-Mierzwa 1974 Wrocław
4062 SŁAWOMIR JURKOWSKI 1974 Buk
4063 Agnieszka Dziamska 1974 Poznań
4064 ARTUR TRYCH 1974 Warszawa Accenture/Progress Triathlon Team
4065 Przemysław Biruk 1974 Zalasewo Tiramisu.net.pl
4066 Maciej Wojtkowiak 1974 Poznań
4067 Jakub Balawander 1974 Poznań Go Kuba Go
4068 Damian Biernacki 1974 Pabianice Korona Pabianice AT Team
4069 Damian Cholewa 1974 Zebrzydowice Paczka Przyjaciół
4070 Małgorzata Solecka 1974 Warszawa NeON Team
4071 Krzysztof Narojczyk 1974 Nowa Iwiczna Studiotech Poland
4072 Justyna Józefowicz 1974 Nowa Iwiczna WITC
4073 Przemysław Kaczorowski 1974 Szczecin Fabryka Triathlonu
4074 ROBERT GUDOWSKI 1974 Jelenia Góra
4075 Dariusz Leśniak 1974 Warszawa TriWawa
4076 Pawel Lisowski 1974 Warszawa Tri Passion
4077 Magdalena Gudowska 1974 Jelenia Góra
4078 DAWID BARTKOWIAK 1974 PIŁA BIURO RACHUNKOWE TRADEMARK D.B.
4079 Anna Hrynczuk-Labno 1974 Łuczyce
4080 Jacek Smykał 1974 Zielona Głóra
4081 Grzegorz Wieczorek 1974 Warszawa
4082 Jerzy Kapłowski 1974 Wałbrzych
4083 Tomasz Brzeziński 1974 Warszawa Promedica24
4084 Piotr Lewandowski 1974 Poznan
4085 Piotr Wróblewski 1974 Poznań CityZen Murowana Goślina
4086 Tadeusz Kozłowski 1974 Kargowa www.e-line.pl
4087 Michał Kubera 1974 Śrem Zgrupka Team
4088 Tomasz Marek 1974 Paproć
4089 malgorzata nowacka 1974 WARSAW NON IRON
4090 MACIEJ MICKER 1974 CHYBY
4091 Marek Piosik 1973 Poznań
4092 Krzysztof Kuik 1973 Bruksela
4093 Pawel Marcinkowski 1973 Mosina 31BLT
4094 Christoph Goeller 1973 Berlin BSV Friesen 1895 e.V. Berlin
4095 Iwona Yokokura 1973 Koziegłowy Biegacze Juniora
4096 Olaf Kacperski 1973 warszawa
4097 Piotr Ignaczak 1973 Bydgoszcz TRISPACE
4098 Maciej Foltyniewicz 1973 Szczecinek Triathlon Szczecinek
4099 Agnieszka Żmudzka 1973 Warszawa Tri Dream Team
4100 Rafał Domagała 1973 Gniezno
4101 Małgorzata Kapcińska 1973 Lusówko
4102 Krzysztof Ozdoba 1973 Siechnice Litwin Triathlon Team
4103 IZABELA RZOŃCA 1973 ŚWINOUJŚCIE
4104 Piotr Jędrzejczyk 1973 Piaseczno
4105 Arkadiusz Zegarski 1973 Grójec
4106 Robert Benesz 1973 Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
4107 Wiesław Stefan Majewski 1973 Komorniki/Trzemeszno KGB Grzmot Komorniki
4108 Wojciech Respondek 1973 Gdynia Complexsports
4109 ROBERT PRAISS 1973 SKÓRZEWO
4110 Artur Schacht 1973 Dąbrówka
4111 Sławomir Czapski 1973 Przecław
4112 Małgorzata Opala 1973 Ceradz Dolny WUEF Tri Team
4113 Robert Przybyłowski 1973 Bydgoszcz AMS Triathlon
4114 Marcin Jąkalski 1973 Piła HSHG
4115 Maciej Solarczyk 1973 Mogilno
4116 MOHAMED BOUABDELI 1973 GRENOBLE Grenoble-France
4117 GRZEGORZ ZEMAN 1973 BIELSKO BIAŁA
4118 Zenon Filipowski 1973 Wschowa Wójtowicz TRI Team / SCIM
4119 Robert Wrzochalski 1973 Gdynia Tridea Team
4120 Michał Kuźniarek 1973 Poznań
4121 CADIOU YVAN 1973 GRENOBLE Grenoble-France
4122 Katarzyna Kowalewska 1973 Krzeptów
4123 Jacek Siebor 1973 Warszawa MusicArt
4124 Javier Rodriguez 1973 Leon
4125 Bartosz Witczak 1973 Pniewy PULSSTORY
4126 Marcin Szambelan 1972 Poznań
4127 Borysław Dzieciaszek 1972 Poznań Klub Maratończyka VLO
4128 Agnieszka Nowak 1972 Poznań Today is the day
4129 Jarosław Szygenda 1972 Poznań MARATONCZYK POZNAŃ
4130 Krzysztof Domagała 1972 Pyszczyn
4131 Waldemar Sikorski 1972 Kórnik
4132 Izabela Halas 1972 Lusowo
4133 Boguś Michalak 1972 Szczecin SMT Szczecin
4134 Piotr Paduszyński 1972 Warszawa Edustacyjka.pl traiathlon team
4135 Jaromir Furmaniuk 1972 Poznań Samotny Biały Żagiel
4136 Artur szyszka 1972 N-D
4137 Łukasz Kołodziej 1972 Szczecin
4138 Joanna Wasilewska 1972 Warszawa WITC
4139 Marita Sideł 1972 Poznań
4140 Marek Ziółkowski 1972 Wrocław Europa Ubezpieczenia
4141 Rafał Kunik 1972 Poznań PKO Bank Polski
4142 Maciej Lembicz 1972 Luboń Drużyna Mocarzy
4143 Piotr Kluska 1972 Warszawa
4144 Michał Szwed 1972 Poznań Drużyna Mocarzy / enduhub.com / Cityzen_BE3
4145 PIOTR MARCINKOWSKI 1972 Ostrów Wielkopolski OSW TRI TEAM
4146 Wojciech Szkudlasrki 1972 Nowy Tomyśl
4147 Paweł Dworak 1972 Warszawa Quadropolis/TKKF NON IRON
4148 Eric Leismer 1972 Berlin DETROIT ROCK CITY
4149 Marcin Narowski 1972 Szczytniki
4150 Mike Kowaloff 1972 Müllrose MSV TRIPOINT Frankfurt (Oder)
4151 Sławomir Patynowski 1972 Mysiadło
4152 Grzegorz Karwacki 1972 Wałbrzych ja
4153 Artur Bąk 1972 Góra Kalwaria BMW Garage TT
4154 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Sport i Rekreacja Mogilno
4155 Bartosz Myszkiewicz 1972 Miłosław 2plus2 Września Team
4156 Olgierd Molata 1972 Opalenica
4157 Jeremiasz Nickowski 1972 Szczecin
4158 GRZEGORZ AUGUSTYNIAK 1972 SŁUPNO PTT DELTA
4159 MAGDALENA PAWLICKA 1972 BORÓWIEC POSNANIA TRI TEAM
4160 Marcin Kowalczyk 1972 Nowy Folwark Triathlon Team Września
4161 Adam Budziło 1972 Płock PTT DELTA
4162 Ireneusz Stachecki 1972 Puszczykowo
4163 Tomasz Wawszczyk 1972 Warszawa
4164 Marek Strogulski 1972 Rosnówko Zgrupka Team
4165 Tomasz Zdanowski 1972 Dziewcza Struga enduhub.com
4166 Damian Grimling 1971 Poznań
4167 Piotr Żuberek 1971 Poznań KB Maniac Poznań
4168 Michael Dewey 1971 Warsaw N/A
4169 Tomasz Kosieradzki 1971 Szczecin
4170 Tomasz Lach 1971 Piechowice REHABILITACJA-JELENIA GÓRA.PL
4171 DARIUSZ DUCHNOWSKI 1971 BIAŁA PODLASKA Biała Podlaska
4172 Piotr Jędralski 1971 Warszawa
4173 Marcin Sroczyński 1971 Poznań tiramisu.net.pl
4174 Wiktor Piotrowski 1971 Kętrzyn
4175 Artur Maliszewski 1971 Swarzędz FTI / policzmysie.pl
4176 Anna Maliszewska 1971 Swarzędz FTI / policzmysie.pl
4177 Andrzej Piotrowski 1971 Dobrzyca k/Piły IronPila.pl
4178 Artur Bazarnik 1971 Luboń
4179 Arkadiusz Janiszewski 1971 Rakoszyce GT RAT
4180 Henry Hübler 1971 Stahnsdorf private
4181 Błażej Balcerek 1971 Poznań
4182 Andrzej Budasz 1971 Stare Babice Drużyna Szpiku
4183 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku
4184 Sławomir Bernaciak 1971 Warszawa InPharm Team
4185 Olech Bestrzyński 1971 Gądki Człapak Robakowo
4186 Waldemar Topiński 1971 Wrocław
4187 Krzysztof HADAŚ 1971 Plewiska CSWląd. Poznań
4188 JACEK DUNOWSKI 1971 SIEROSŁAW SIEROSŁAW
4189 Piotr Tomyslak 1971 Poznan HSBC
4190 Marek Mejer 1970 Suchy Las
4191 Dariusz Skotnicki 1970 Golęczewo
4192 Daniel Leśniczak 1970 Poznań
4193 Jacek Drzewiecki 1970 Puszczykowo
4194 Tomisław Balcerek 1970 Koźmin Wlkp.
4195 Robert Płaskociński 1970 Wrocław Pro-Run Wrocław
4196 Tomasz Jarosz 1970 Poznań GPD Załoga TRI
4197 Jerzy Juchniewicz 1970 Stargard Szczeciński SZWLA
4198 Robert Dolny 1970 Skórzewo
4199 Krzysztof Kaczmarek 1970 Swarzędz BEAGLE TRIATHLON TEAM
4200 Jarosław Ladorucki 1970 Toruń Motiv Home Team
4201 Martin Blume 1970 Albertslund
4202 Artur Kaszewski 1970 Złotniki
4203 Edward Królikowski 1970 Plewiska KB Maniac
4204 Tomasz Borkowski 1970 Tuchola
4205 Anna Kalita 1970 Jaworze
4206 Grzegorz Kinelski 1970 Poznań citizen
4207 Hanne Rasmussen 1970 Søborg Herlev Tri
4208 Jacob Steenberg 1970 Søborg Easy on
4209 Ewa Nowicka 1970 Poznań Trenertriathlonu.pl
4210 Marcin Sójka 1970 Warszawa TriWawa
4211 Arek Świerczyński 1970 Stargard
4212 Grzegorz Jakubowski 1970 Nowy Tomyśl
4213 KRZYSZTOF KOWALEWSKI 1969 BORÓWIEC
4214 Maciejj Król 1969 Koninko
4215 Piotr Szczepański 1969 Poznań
4216 JAROSŁAW Furmanek 1969 SZCZECIN FABRYKA TRIATHLONU SZCZECIN
4217 Sławomir Łukasik 1969 Poznań KM Killers Team
4218 Robert Grabkowski 1969 Żmigród KB SUKCES ŻMIGRÓD
4219 Anna Bielik 1969 Józefów Tri Dream team
4220 RAFA KAPRAL 1969 SZCZECIN
4221 Maciej Wiora 1969 Zabrze MyCenter
4222 Tomasz Kwiatkowski 1969 Warszawa N/A
4223 Piotr STARCZUKOWSKI 1969 Wałbrzych MTB Votum Team Wrocław
4224 Maciej Knobloch 1969 Poznań
4225 Jacek Stasikowski 1969 Kraków Tri Division Triathlon Team
4226 Leszek Grygiel 1969 Wrocław Pro-Run Wrocław
4227 Piotr Pilarski 1969 Lubon KS STOMIL POZNAŃ
4228 Adam Lejman 1969 Warsaw
4229 mieczyslaw GORAL 1969 Grębów SC Ultra
4230 Mirek Czak 1969 Słubice
4231 Paweł Mieszkowski 1968 Poznań Zmęczeni już przed biegiem
4232 Arkadiusz Zmyślony 1968 KOŹMIN WLKP. AGK Koźmin Wlkp.
4233 Jarosław CYRULEWSKI 1968 Bierzglinek KB Kosynier Września
4234 Marek Siuda 1968 Luboń Luboński Klub Biegacza
4235 Robert Wengerski 1968 Mała Nieszawka Rowery Kwiatkowski Team
4236 Sylwester Hawrot 1968 GOLENIÓW CROWN GOLENIÓW
4237 Przemysław Masłowski 1968 Jarocin RockRun Jarocin
4238 Leszek Pieńkowski 1968 Kraków Triathlon YMCA Kraków
4239 Dariusz Mokrzycki 1968 Mikołów Labosport
4240 Ewa Gajda 1968 swarzędz velo femme
4241 Leszek Tokarski 1968 Konstancin Jeziorna Sinnet Club
4242 Krzysztof KRYSIAK 1968 Warszawa TriWawa
4243 Tomasz Pilarski 1968 Steszew Stomil Poznan
4244 Piotr Krzenciessa 1967 Poznań chimek
4245 Hanna Kęsy-kowalska 1967 Szczawno-Zdrój SZCZAWNORUN
4246 Dariusz Robak 1967 Kórnik
4247 Dariusz Skrocki 1967 Poznań Fabryka Triathlonu
4248 Sławomir Berezowski 1967 Opole
4249 Heike Schulze 1967 Frankfurt (Oder) Team S
4250 Jarek Mika 1967 Pruszków Taxonity
4251 Jacek Iracki 1967 Warszawa
4252 Edward Kalicki 1967 Pobiedziska
4253 Tomasz Owczarek 1967 Częstochowa
4254 Paweł Mackiewicz 1967 Słupsk
4255 Dorota Franczak 1967 Poznań
4256 Rafał Zubek 1967 Stróżewko PTT DELTA
4257 Borys Monastyrskyy 1966 Kobylniki UKSLUSOWO/CITYZEN
4258 Jarosław Żabko 1966 Poznań Drużyna Szpiku
4259 Marek Skwarski 1966 Żnin -
4260 Katarzyna Balcerak 1966 Kobylanka Fabryka Triatlonu
4261 Robert Małolepszy 1966 Olsztyn
4262 Bogdan Janowski 1966 Warszawa
4263 Lorenzo Paruta 1966 Krakow Cicli Pesenti Bergamo
4264 Arkadiusz Trociński 1966 Gorzów Wlkp.
4265 Jakub Cuszlag 1966 Warszawa WTT Warszawa
4266 Wojciech Jurasz 1966 Puszczykkowo Kolarze i Żeglarze
4267 Roman Karwat 1966 Bieruń Gomola Trans Airco
4268 TOMASZ CHMIELEWSKI 1965 BYDGOSZCZ FIT-MAX TEAM BYDGOSZCZ
4269 Robert Pieczyński 1965 Luboń
4270 Artur Rutkowski 1965 Przechlewo
4271 Edyta Swat 1965 Przeźmierowo SWAT Team
4272 Krzysztof Kędzierski 1965 TANOWO
4273 Joerg Erlebach 1965 Dresden TC FIKO Rostock
4274 Artur Bućko 1964 Jelenia Góra
4275 Jacek Mikołajczyk 1964 Poznań
4276 Jacek Bąk 1964 Poznań 31. BLT / Drużyna Szpiku
4277 MIREK MARKIEWICZ 1964 WARSZAWA
4278 Wojciech Pędowski 1964 Gliwice
4279 Erja Alanen 1964 Piispanristi Turun Urheiluliitto
4280 Beata Lewicka-Płaczek 1964 Poznań
4281 ROBERT KRZAK 1964 GLIWICE AUTHOR BICYCLES
4282 Jacek Swat 1964 Przeźmierowo SWAT Team
4283 Waldemar Hynda 1964 Białogard KB 10 Białogard
4284 Stefan Melzer 1964 Hannover
4285 Cezary Krzywicki 1964 Jelenia Góra Just swim Jelenia Góra
4286 Roman Bernad 1964 Poznań
4287 Piotr Jeka 1964 Chojnów Jeka Team
4288 Zdzisław Kaczyk 1964 Warszawa
4289 MAREK ŁOTYSZ 1964 KOSZALIN TRIATHLON KOSZALIN
4290 Dariusz Dziegciar 1963 Poznań
4291 Witold Włodarczak 1963 Bydgoszcz TRISPACE
4292 Henry Haferkorn 1963 Frankfurt (Oder) Bossen MSV TRIPOINT Frankfurt (Oder)
4293 Mariusz Kaczmarek 1963 Poznań
4294 Krzysztof Wojtczak 1963 Oława
4295 jan Jegliński 1963 Mława Mława
4296 Jarosław Hojan 1962 Poznań WZDW Poznań
4297 Ryszard Weber 1962 Swarzędz
4298 Ireneusz Czwojdziński 1962 Krotoszyn BE3 CITYZEN
4299 Jerzy Kozłowski 1962 Węgorzewo
4300 Piotr Palczewski 1961 Racibórz
4301 Andrzej Dudkowiak 1961 Zielona Góra
4302 Grażyna Dudkowiak 1961 Zielona Góra
4303 Pawel Studniarek 1961 Jezow Sudecki JustSwim
4304 Birgitta Schröder Björkenäs 1961 Munkedal
4305 Dorota Chmiel 1961 Dzierzązna PTT Delta
4306 Waldemar Chmiel 1961 Dzierzązna PTT Delta
4307 Ewa Lewandowska 1961 Łódź
4308 Waldemar Engel 1961 Legnica
4309 MAREK PANTKOWSKI 1961 MUROWANA GOSLINA BE3 CITYZEN POZNAN
4310 MIROSŁAW KACPERSKI 1961 GDYNIA PARKRUN GDYNIA
4311 Tadek Cieslak 1961 Zlocieniec TAD TEAM
4312 Krzysztof Szymanowski 1961 Lusowo
4313 Witold Serdakowski 1961 Warszawa kolarski.eu
4314 leszek łączny 1961 Borkowice
4315 Jacek Gruba 1960 Brzoza
4316 Jerzy Karabon 1960 Wrocław Karabon!
4317 Ursula Kemper 1960 Hamm ASC Ahlen
4318 Jarosław Miśkiewicz 1959 Poznań
4319 Mirosław Szymonek 1959 Złotoryja Tridea Team
4320 LIDIA ŻYBURA 1959 ŚWINOUJŚCIE TRIATHLON TEAM ŚWINOUJŚCIE
4321 Andrzej Pawłowski 1959 Poznań Dobrusia TRI Team
4322 Krzysztof Broekere 1959 Zabrze MyCenter
4323 Agneta Andersen 1959 Sundsvall Örebro AIK
4324 BOHDAN POCIEJ 1958 PŁOCK PTT DELTA
4325 Aleksander Czynsz 1958 Gdynia Uks Tri-Team Rumia
4326 Maciej Stachowski 1958 Poznań Tadar team
4327 Ireneusz Bedyk 1957 Cekanowo PTT DELTA
4328 Marek Lisicki 1957 Łódź KB Arturówek Łódź
4329 Zbigniew Tobiasz 1956 Świdnica
4330 Romuald Parczewski 1955 Świnoujście Świnoujście Triathlon Team
4331 Krzysztof Sawicki 1955 Masłowo
4332 Andrzej Nadkański 1955 Szczecin Manik Adwokaci
4333 Jan Deckert 1954 Poznań ---
4334 marcin marcinkowski 1953 Skarpnack
4335 Romuald Pietrosiuk 1953 Międzyrzec Podlaski
4336 Stanisław Jarecki 1952 Konin MPEC Konin - Aktywni Konin
4337 Tomasz Kościński 1952 Poznan
4338 Jolanta Lipińska 1951 Częstochowa
4339 Henryk Michałowski 1941 Poznań
4340 Jakub Król 1986 Poznań INPULSE TEAM
4341 Jakub Sukiennik 1990 Czestochowa JWK LUBLINIEC/WKB META
Top