Challenge Poznań 2016 - Mistrzostwa Europy ETU na dystansie długim - kategorie wiekowe - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
50 Mikołaj Studziński 1994 Inowrocław EnduShop
51 Bartosz Łuczak 1993 Sandomierz TSA Sandomierz
52 Jack Schofield 1993 Congleton
53 Kacper Żmuda 1993 Jawor
54 Armandas Rokas 1992 Panevezys
55 Jakub Lemberka 1990 Tábor E-on triathlon team
56 Rory Hopcraft 1990 Sittingbourne MedwayTri
57 Benjamin Hall 1989 London Clapham Chasers
58 Jarosław Wnęk 1988 Kluczbork Aquapark Wrocław
59 Grzegorz Wisniowski 1988 Jawor
60 Nicola Sommers 1988 Sheffield Great Britian
61 Jakub Waliszewski 1987 Poznań Rowery Małgośka
62 Adam Kostański 1986 Brodnica MUKL
63 Piotr Jackowiak 1986 Brzeg Sztuka Ruchu
64 Janusz Szymczak 1986 Warszawa Triwawa
65 Vladimir Žic 1985 Zagreb TK Swibir
66 Jon Baguley 1985 London GBR
67 Łukasz Kolasa 1984 Gdynia laspalmas.pl
68 Bartosz Pundyk 1984 Kraków
69 André Silva André Gomes da Silva 1984 Lisboa Oriental Lisboa
70 Agnieszka Pelc-Wanielista 1984 Poznan KB Maniac Poznan
71 Sarah Leakey 1983 Inverness GB
72 Johan Bäckström 1983 Stockholm SWEDEN
73 Cédric Largajolli 1983 St Denis en Val Lma 45
74 Sam Stevens 1983 London Windrush Triathlon Club
75 VEDRAN JOVIC 1983 ZAGREB 3MAX
76 Karol Maciejewski 1982 Nadolice Wielkie Triathlon Mietków Team
77 Piotr Fudalej 1982 Wrocław
78 Ashley Stuart 1982 London Serpentine Running Club
79 Edward Moffatt 1982 Holtye Team GB
80 Rasmus Sellehed 1982 Oxie Heleneholms IF Tri Team
81 Ioppolo Giorgio 1982 Aosta Valle d' Aosta Triatlhon
82 Miłosz Wójcik 1982 Gdansk IM4SM
83 Rafał Urbański 1981 Częstochowa
84 Anya Starling 1981 Devon GBR
85 Marie Sandberg 1981 Katrineholm Sweden
86 Piotr Kurek 1981 Poznań BUDMIX
87 Lidia Juchniewicz 1981 Lidzbark Warmiński TriNEGU
88 ŁUKASZ MAYER 1980 GOSTYŃ CHOD-DRÓG TRI TEAM
89 Helene Rossiter 1980 Fleet GB
90 Mustafa Huseyin 1980 Rochester
91 Bethan Fowler 1978 Caldicot BFunctional [GB]
92 Tamara Larizza 1978 Lyss Ironladies.ch
93 Ladislava Markova 1978 Svitavy
94 Stefano Camisasca 1978 Seveso Sportslife A.S.D.
95 Jakub Juskowiak 1977 Poznań Image Cycling Team
96 Petra Jiránková 1977 Praha IRON STARS Beroun
97 Tomasz Kremer 1977 Zielona Góra KM SPORT IRT Zielona Góra
98 Daniel Genazzini 1977 London Team GB
99 Søren Raunholt 1977 Herlufmagle Hgatm
100 Rafał Chabasiński 1976 SZCZAWNO 40 LAT MINĘŁO
101 Jamie Hendrie 1976 Portland GBR / Bustinskin Triathlon Club
102 Anthony Webb 1976 Chatham MedwayTri
103 Jan Wainer 1976 Dobromerice Team Louny
104 Esmeralda Pires 1976 Loures Oriental Lisboa
105 Rafał Król 1975 Złotoryjsko Cityzen Poznań
106 David Procházka 1975 Prague IRON STARS Beroun
107 MORTEN HALKJÆR 1975 svendborg Svendborg triatlon klub
108 Susanne Heinonen 1975 Klaukkala
109 James Dalton 1975 Kings Langley
110 Duarte Câmara 1975 Caniço Clube Desportivo Aquático
111 Łukasz Andrzejewski 1975 Poznań
112 Piotr Szefer 1974 Warszawa TRINERGY
113 Dan Mason 1974 Andover Andover Triathlon Club
114 Waldemar Łabno 1974 Łuczyce
115 STAMATIOS ROMAS 1974 ATHENS Romas Pro Training
116 Kristina Beckendorf 1974 Birkerod Danish Age Group National Team
117 Katy Toms 1973 Winchester Great Britain
118 RICCARDO MAININI 1973 CASTELLETTO SOPRA TICINO ASD TRIATHLON NOVARA
119 Bev Hayes 1972 Bedford Great Britain
120 Mattias Rekonius 1972 Garphyttan Sweden
121 Matthew Griffiths 1972 Royal Wootton Bassett Swindon Triathlon Club
122 Luis Valente 1972 Lisboa Oriental Lisboa
123 Jean-Michel VIE 1972 ALHANDRA ALHANDRA SPORTING CLUBE
124 Marcin Konarski 1971 NYSA TRIATHLONOR NYSA
125 Maciej Chuchla 1971 Kalisz MAVI
126 Adam Skomski 1971 Mosty 360 Sailing Team
127 Jacek Gniot 1971 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.
128 Fredrik Ottosson 1971 Bodafors Sweden
129 Roslyn McGinty 1971 Radlett Tri London
130 Duncan Cardwell 1971 Norwich Tri-anglia
131 José Manta José Alberto Mourinho Manta 1971 Quinta do Conde Oriental Lisboa
132 José Massuça 1971 Lisbon
133 Marek Piekarski 1971 Bydgoszcz Restauracja KING FU Bydgoszcz
134 Andrzej Cygert 1970 Gdynia www.tetniczenadcisnienieplucne.pl
135 Maris Liepa 1970 Kalngale Carnikavas sporta centrs
136 Malene Teller Blume 1970 Albertslund Brøndby Triathlon Club
137 Kenneth Holder 1970 Plymouth Team GBR
138 sylwester żydkiewicz 1970 łódź biegacz-nowosolna
139 Darren Hacker 1970 Taunton GBR
140 José Morais 1970 Loures Oriental Lisboa
141 Luis Santos 1970 Alverca do Ribatejo Alhandra Sporting Club
142 WOJTEK Szeliga 1969 Imielin
143 karen bridge 1969 penrith team GB
144 Joachim Magiera 1968 Paderborn Tri-City Paderborn
145 Paulo Margarido 1968 FUNCHAL GD CORTICEIRAS (POR)
146 Marianne Schøler Nielsen 1967 Rødekro Denmark
147 Andrzej Kostka 1966 Polkowice
148 Josip Mladin Zivkovic 1966 Zagreb swibir
149 Fernando Ribeiro 1966 Lisboa Oriental Lisboa
150 João Miguel Nunes 1966 São João dos Montes Alhandra Sporting Club
151 Stanisław Filuś 1965 Mysłowice KRS TRIATHLON DG
152 Anita Thoning 1965 Nærum Skovshoved Triathlon Klub
153 Markus Hülsbusch 1965 Lüdinghausen Tri Finish Münster
154 Nick Mansley 1965 Cambridge Cambridge
155 Paul James 1965 Kendal GB
156 Robert Frandsen 1965 Kongens Lyngby Denmark
157 Sue Van Huyssteen 1965 Chieveley GBR
158 Jacek Hańczyk 1965 Środa Wielkopolska Polonia Środa
159 António Martinho 1965 Lisboa Oriental Lisboa
160 João Hipólito 1965 Alhandra Alhandra Sporting Club
161 Jill Corso 1964 Kendal
162 Brian Shiel 1964 Choppington Tri Northumberland
163 Carina Møller-San Pedro 1964 Hillerød SigmaTri
164 Andrei Blizniuk 1964 Vitebsk
165 Elizabeth Trebilcock 1964 Truro Great Britain
166 Paweł Bugajny 1963 Poznań
167 Alexander Telfer 1963 Lincoln GBR
168 cecilia jertborn 1963 hindås SoK Knallen
169 Lawrence Shafier 1963 Woodford Green East London Triathletes
170 David Bowden 1963 whitstable Great Britain
171 Kath Finn 1963 Kendal Team GB
172 Jane Senior 1962 Kendal GB
173 Bernd Markgraf 1962 Hannover TSV Anderten Tri-Team
174 Stefan Panzer 1961 Rosengarten TSV Eintracht Hittfeld / Erdinger Alkoholfrei
175 Lazloe Boden 1961 Northampton Team GB
176 Tommy Andersen 1960 Örebro Sweden
177 John Hudspith 1960 London GB
178 Kalle Widbom 1960 Espoo Helsinki Triathlon
179 John Krause 1960 London British
180 Arkadiusz Cichecki 1960 Aleksandrów Łódzki ATTeam
181 Ronny Keinvall 1959 Hjo Sweden
182 Jörg Preiß 1959 Berlin Germany
183 Andrzej Lewandowski 1959 Kórnik UAM Triathlon Poznań
184 Ulf Winnberg 1958 Saltsjö-Boo Sweden
185 Karin Willebrand 1958 Saltsjö-Boo Sweden
186 Kim Isherwood 1958 Ishoj Team Denmark
187 Antoni Grzanka 1956 Koziegłowy
188 Klaus Grand 1956 Albertslund ALOT
189 Raimonds Garenciks 1955 Carnikava Carnikavas sporta centrs
190 michiel jonker 1954 mechelen web chain cycling triathlon team
191 Marianne Grünebach 1954 Polling Team Erdinger Alkoholfrei
192 HENRYK KĘPIŃSKI 1953 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów
193 Ron Skilling 1952 Altrincham GB
194 Joern Andersen 1949 Vejstrup Svendborg Triatlon Klub
195 Peter Grünebach 1948 Polling Team Erdinger Alkoholfrei
196 Leszek Dacewicz 1941 Jelenia Gora
197 Jorge Ayuso Rojo 1968 Madrid ECOSPORT TRIATLON
198 Isabel Zapata DOmingues 1964 Madrid ECOSPORT TRIATLON
199 Rafael Lopez Cazorla 1969 Rincon de la Victoria CT TORREMOLINOS
364 DAVID LIRAS MARTIN 1973 ALCOBENDAS ECOSPORT ALCOBENDAS
Top