Challenge Poznań 2016 - Dystans połówka - kategorie wiekowe - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1051 Mark Bendtsen 1998 Næstved Hgatm
1052 Tom Liebner 1996 Berlin BSV Friesen - BerlinMan Team
1053 Izabela Sobańska 1996 Drużbice
1054 Paweł Rogowski 1994 Poznań
1055 Daniel Dopierała 1994 Poznań ISSYSTEM
1056 Rafał Gierasimczyk 1993 Morąg Biernat Rehabilitacja & Sport
1057 Marcin Łech 1993 Pamiątkowo
1058 Aleksander Guzik 1992 Poznań
1059 Adam Rajczyba 1992 Wrocław
1060 Dorian Duda 1992 Wrocław GT RAT
1061 Mariusz Bąbelek 1991 Międzyrzecz KM Sport IRT Międzyrzecz
1062 Michał Wysocki 1991 Poznań
1063 WIKTOR DĄBROWSKI 1991 SZCZYTNO
1064 Dawn Brooks 1991 Wokingham
1065 Anna Sterna 1991 Gorzów Wielkopolski
1066 Agata Tomaszewska 1991 Milicz
1067 Jakub Sochal 1991 Warszawa LABOSPORT
1068 Malte Onas 1991 Bad Oldesloe ProEnzym Tri Team Hamburg
1069 Maciej Karabon 1990 Wrocław Karabon!
1070 Grzegorz Niemczyk 1990 Warszawa
1071 Jakub Sanestrzik 1990 Gliwice GTT/ZTT
1072 Etienne SARAZIN 1990 REIMS REIMS TRIATHLON
1073 Rafał Sobczak 1990 Kalisz
1074 Tijn Huberts 1990 Barendrecht Energie
1075 Dawid Szczepański 1989 DOBRZYCA
1076 Tomasz Narożny 1989 Poznań EFAR TEAM
1077 Marc Dahmen 1989 Ahlen ASC Ahlen
1078 Marcin Brzozowski 1989 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
1079 Sebastian Stolarek 1989 Poznań
1080 Ireneusz Kociołek 1989 Brzeg Dolny Grupa MAX
1081 Krystian Katarzyński 1989 Zielona Góra Sogest - Giant
1082 Armin Bezler 1989 Poznań
1083 Michał Szopa 1989 Siemianowice Śląskie
1084 Przemysław Wawrzynek 1989 Kozieglowy AZS PP
1085 Aneta Gasiewska 1989 Warszawa Basel Dragons
1086 Aleksander Wojciechowski 1988 Września Rowery Małgośka
1087 Ewa Gorzelańczyk 1988 Poznań 365sportu.pl
1088 Adam Styperek 1988 Luboń Dzikie Wieprze
1089 Artur Jaworski 1988 Poznań
1090 Maciej Mikołajewski 1988 Wolsztyn
1091 Łukasz Kapral 1988 Poznań TS Our Team
1092 Damian Kasprzak 1988 Złotniki
1093 Artur Wierciński 1988 Brodnica Triclub
1094 Tomasz Domagała 1988 Poznań Tri-Tour_BE3CityZen
1095 Karol Pacholak 1988 Poznań
1096 Dawid Sworek 1988 Poznan
1097 Błażej Marcinkiewicz 1988 Piotrków Trybunalski TriWawa
1098 Mateusz Grzybowski 1988 Sulejówek KOLARSKI.EU TEAM
1099 Łukasz Kołtko 1988 Gliwice
1100 Mateusz Dudek 1988 Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa
1101 Andrzej Baranowski 1988 Warszawa TriWawa
1102 Alicja Skałecka 1988 Poznań Fabryka Triathlonu
1103 Tomasz Borowicz 1988 Poznań
1104 ALEKSANDER ŻNIŃSKI 1987 SKÓRZEWO VELOCITY POZNAŃ & WÓJTOWICZ TRI TEAM
1105 Mateusz Sobczak 1987 Ivinghoe
1106 Maciej Jaskólski 1987 Warsaw
1107 Jacek Sadowski 1987 Lubsko
1108 Kamil Kucharczyk 1987 Poznań
1109 Sergey Chernobrivenko 1987 Wrocław GT RAT
1110 Damian Suszek 1987 Rzeszów
1111 Julian Lange 1987 Berlin TVB09
1112 PAWEŁ SZCZĘSNY 1987 GORZÓW WLKP. AUTO KLUCZ POMOC
1113 Maciej Pieszała 1987 Poznań
1114 Filip Morawski 1987 Warszawa
1115 Ewelina Nowak 1987 Białe Błota
1116 Kornelia Kozłowska 1987 Poznań Fabryka Triathlonu
1117 Paweł Jędrasiewicz 1987 Poznań
1118 Gemma Taylor 1987 London Clapham Chasers
1119 Matt O'Connor 1987 Wellington
1120 Jan Dysarz 1987 Rokietnica BROWAR FORTUNA
1121 Łukasz Bartkowiak 1987 Kościan
1122 Tomasz Diering 1987 Poznań Rowery Małgośka
1123 Rebecca Schlieckmann 1987 Münster Tri Team Steinfurt / CrossFit Wild Pack
1124 Maria-Franziska Riedel 1987 London London Fields Triathlon Club
1125 Janisław Borczyk 1987 Częstochowa Olimpius.PL
1126 Kamil Kromski 1986 Zielona Góra www.kk-wnetrza.pl
1127 Mateusz Zaleśny 1986 Leszno TAKT
1128 Paweł Krakowiak 1986 Otwock 4SportLab / F.P.H.Krakowiak
1129 Maciej Wróbel 1986 Poznań BE ORGANIC / DERIC TECHNIK TEAM
1130 Damian Walicki 1986 Konin
1131 Adrian Kołodziej 1986 Zielona Góra
1132 Cezary Gwizdowski 1986 Warszawa TriWawa
1133 Tomasz Berezowski 1986 Poznań
1134 Mateusz Włoch 1986 Wrocław GT RAT
1135 Agata Walaszczyk 1986 Poznań
1136 Wojciech Wójtowicz 1986 Pobiedziska Fogt Bikes
1137 Gregory Bassam 1986 London
1138 Bartosz Kasprzak 1986 Poznan
1139 Michał Grabowski 1986 Swarzędz
1140 Jarek Markiewicz 1986 Warszawa Triwawa
1141 Paweł Mikutel 1986 Dolaszewo
1142 Toomas Timmermann 1986 Tallinn
1143 Dmitri Sacharov 1986 Essen TRC Essen 84
1144 Sebastian Gwiazdowski 1986 Wieruszów Kocham chleb ze smalcem Tri Team
1145 Tom Umlauft 1986 Berlin
1146 Piotr Wieczorek 1986 Poznań FTI Tri Racing #TriBrothers
1147 Jarosław Kocur 1986 Tychy
1148 Paweł Talbierz 1986 Plewiska P&P Team
1149 Marcin Frąszczak 1985 Nekla BE3 Cityzen_ Poznań
1150 Marcin Nowak 1985 Poznan
1151 Robert Taciak 1985 Wrocław Nokia
1152 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina GRA-COM Centrum Rowerowe Murowana Goślina
1153 Grzegorz Sobański 1985 Słupsk sobanscy.eu
1154 Michał Jackowiak 1985 Poznań www.trenertriathlonu.pl
1155 Kristin Drastig 1985 Münster Team Erdinger Alkoholfrei
1156 jakub gzyl 1985 Wronki egzyl.pl / WKB
1157 Karol Pruchniewski 1985 Szczytno
1158 Kamil Orłowski 1985 Wrocław PIK
1159 Michał Andruszko 1985 Poznań trenertriathlonu.pl
1160 Marta Frackowiak 1985 Myślęcinek
1161 JUAN ROMERO GARCIA 1985 WARSZAWA WITC
1162 Tomasz Rutkowski 1985 Poznań
1163 Raymond Jerike 1985 Berlin SV Berlin Chemie Adlershof
1164 Piotr Zarzycki 1985 Krakow
1165 Krzysztof Nicewicz 1984 Poznań
1166 Filip Poniedziałek 1984 Plewiska Yuppi Squad
1167 Jakub Ciesielski 1984 Leszno TAKT
1168 Tomasz Ludek 1984 Przeźmierowo ludex
1169 ADAM DAWIDCZYK 1984 EŁK AT TEAM
1170 Kamil Cybulski 1984 Gołdap Łowcy Przygód Gołdap
1171 Anton Moeller 1984 London London Fields Triathlon Club
1172 Renata Gos 1984 Warszawa WITC
1173 Dariusz Naskręt 1984 Piaski Piaski Biegają / TRPiaski
1174 Karol Polaszek 1984 Gostyń Gostyń
1175 Janusz Myga 1984 Warszawa Triwawa
1176 Tomasz Michalczyk 1984 Szczecin TriWawa
1177 Alberto Ramos Parra 1984 Sutton
1178 Marcin Gródziński 1984 Gostyń TO NIE SĄ MOJE NOGI
1179 Simon Altvater 1984 Rot an der Rot rcs-team-rot
1180 Louisa vere 1984 Winchester Andover Triathlon Club
1181 Łukasz Hancyk 1984 TARNOWO PODGÓRNE BROWAR FORTUNA
1182 Zuzana Holečková 1984 Krompachy TDM Krompachy
1183 Michał Dutkiewicz 1984 Poznań Triathloniści i inne dowcipy :P
1184 Marcin Waś 1983 Poznań :D
1185 Łukasz Waligórski 1983 Wolsztyn Waligórscy Team Wolsztyn
1186 Robert Figurniak 1983 Stalowa Wola Stalówka
1187 Mariusz Wiliński 1983 Poznań MISIO
1188 Marcin Pieszak 1983 puszczykowo Kanapowe Pampry
1189 Bartosz Roszak 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza
1190 Marcin Głaczyński 1983 Psarskie
1191 Kamil Jończy 1983 Halinów PKO BP
1192 Rafał Pomorski 1983 Warsaw
1193 NIKITA TIKHONOV 1983 Nicosia NIREAS
1194 Zdenek Kubin 1983 Plzen Sica pichnem
1195 Maciej Kita 1983 Witaszyce
1196 Tomasz Koźlarek 1983 Gruszczyn
1197 Wojciech Pawłowski 1983 Olsztyn
1198 Aleksandra Listosz 1983 Gdynia Complexsport
1199 Marcin Dziamski 1983 Warszawa TriWawa
1200 Marcin Fabiszewski 1983 Warszaw Triwawa
1201 Anette Bøgh 1983 Frederiksberg
1202 Krzysztof Stefaniak 1983 Luboń Zgrupka Team
1203 Łukasz Kańtoch 1983 Dąbrowa Górnicza
1204 Łukasz Kocurek 1983 Tychy RAFAKO S.A.
1205 Michał Garstkiewicz 1983 Poznań KS STOMIL POZNAŃ
1206 Adam Mikoś 1983 Warszawa
1207 Diego Ciarrocchi 1983 São Paulo Duas Terezas
1208 Łukasz Turkowiak 1983 Suchy Las STUDIO FUEGO
1209 Patryk Bukowski 1983 Warszawa
1210 Olegs Zivs 1983 Jurmala
1211 Marcin Narożny 1983 Poznań
1212 Tomasz Kalemba 1983 Hamburg ALCEDA
1213 Łukasz Klim 1983 Warszawa TRI NEGU - TVP SPORT
1214 Tomasz Czaplicki 1982 Poznań GT RAT
1215 arkadiusz łUGOWSKI 1982 Tychy ALPEBIKE.PL
1216 Łukasz Gorczyca 1982 Praga AT TEAM
1217 Konrad Piotrowicz 1982 Radom Danske Bank
1218 Jurij Daudesz 1982 Poznań
1219 Paweł Stawiński 1982 Olsztyn
1220 Piotr Kopaczyński 1982 Krotoszyn LAB Krotoszyn
1221 Mateusz Grzeszczak 1982 Gniezno
1222 kasia Golda-Wojtkowiak 1982 Sokolniki Gwiazdowskie Norson
1223 Bartosz Weron 1982 Rzeszów Weron
1224 Felix Dittberner 1982 Schwerin Tri-Sport Schwerin e.V.
1225 Magdalena Dunaj 1982 Poznań Cityzen_
1226 Rafał Erenberg 1982 Piotrków Tryb EDC Team
1227 Magdalena Warzybok 1982 Warszawa TRINERGY TEAM
1228 Grzegorz Piotr Brzozowski 1982 Dąbrówka
1229 Tadas Sudnius 1982 Vilnius Vilniaus Triatlono asocijacija
1230 Piotr Łaźniak 1982 Rudzica
1231 Andrzej Zwierzchowski 1982 Budy Głogowskie Triathlon Siedlce Club / Głgogów Małopolski
1232 Philipp Pfarherr 1982 Rot an der Rot rcs-team-rot
1233 margaret seguna 1982 Birzeugia mellieha ac
1234 Paweł Klinik 1982 Racibórz RAFAKO S.A.
1235 DAWID ADAMUSIAK 1982 KIEŁCZÓW
1236 Krzysztof Bonicki 1982 Warszawa Waniewski Coaching/PKO BP
1237 Paweł Kukliński 1982 Gdańsk F3team/BEKA-ART
1238 Tomasz Hirt 1982 BYDGOSZCZ CB163
1239 Michał Wojtyło 1982 Wrocław GT RAT
1240 Paweł Mastalerz 1981 Poznań COLEX RACING TEAM
1241 Adam Krzemiński 1981 Poznań WUEF Tri Team
1242 Krzysztof Kruszona 1981 Dąbrowa DERIC TECHNIK / BE ORGANIC / KUŹNIA TRIATHLONU
1243 Jarek Iskierski 1981 Krosno TAKT FREAKSPORT.PL
1244 Silke Diecksmeier 1981 Ahlen ASC Ahlen
1245 Robert Raszczyński 1981 Bełchatów Sidor Team
1246 Michał Sajdok 1981 Dzięgielów KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza
1247 Maciej Majorczyk 1981 Włoszakowice majorczyk.pl
1248 Jacek Kasprzak 1981 Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn
1249 Stanislav Kuznetsov 1981 Izhevsk
1250 Piotr Kaczmarek 1981 Stargard
1251 Michał Mazurek 1981 Gdańsk
1252 Radosław Wojtkowiak 1981 Poznań Norson
1253 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznań
1254 Krzysztof Kozyrski 1981 Stargard Team Cukiernia Nova
1255 Cyryl Federowicz 1981 Poznań
1256 Wioletta Przybylska 1981 Błaszki Drużyna Powiat Kaliski
1257 Maciej Adamczyk 1981 Oborniki KS Extreme Team Oborniki / FTI PRO RACING TEAM
1258 Aleksandra Mikołajczak 1981 Poznań Halfworn
1259 Wojciech Masłowski 1981 Poznań CSWLąd
1260 Monika Andrusz 1981 Gdynia Trilozofia
1261 Filip Luczys 1981 Wrocław GT RAT
1262 Roman Nowak 1981 Człuchów TRIDEA TEAM
1263 Łukasz Bartochowski 1981 Poznań Kolarze i żeglarze
1264 Przemysław Dysarz 1981 Poznań
1265 Giorgio Mauri 1981 Verderio Triathlon Lecco
1266 Paweł Grundys 1981 Wrocław
1267 Kacper Sawicki 1981 Wrocław
1268 Alessandro Davì 1981 Saint Pierre (AO) Peperoncino Team
1269 Monika Florek 1981 Skórzewo N/A
1270 Szymon Nowak 1981 Poznań ACO Domofony
1271 Kamil Dobkowski 1981 Gdańsk SPORTEVO
1272 Nir Richman 1981 Karkur Elite-IL
1273 Tomasz Miadziołko 1981 Wieleń
1274 Maciej Krzemiński 1980 Tarnowo Podgórne WUEF CLUB: MS RUNNERS
1275 SŁAWOMIR ROSIŃSKI 1980 SIEKIERKI WIELKIE WICHER SIEKIERKI
1276 Wojciech Banaszewski 1980 Wrocław
1277 Michał Purczyński 1980 Siekierki Wielkie Wicher Siekierki
1278 Krzysztof Popławski 1980 Swarzędz
1279 Paweł Braś 1980 Kraków BRASIE
1280 Bartosch Haemmerling 1980 Ahlen ASC Ahlen
1281 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz Rowerowa Brzoza / Brzoza Biega
1282 Tobias Banczyk 1980 Neustadt-Glewe Radgiganten
1283 Michał Spiczak-Brzeziński 1980 Poznań SENSEtri
1284 Agata Prosińska 1980 Nowa Wola TRINERGY TEAM
1285 Krzysztof Wierzbicki 1980 Wrocław Mizionki4eva
1286 Wojtek Pociecha 1980 Warszawa Aperol Team
1287 Michał Wojdyła 1980 Warszawa Team Aperol
1288 Michał Daleszyński 1980 Szczecin Pogodno
1289 Ronny Jacobi 1980 Techentin Radgiganten
1290 Tomasz Żabski 1980 Warzymice
1291 Arkadiusz Poważyński 1980 Malcanów
1292 Krzysztof Urban 1980 Warszawa Team Aperol
1293 Karsten Kordes 1980 Ahlen ASC Ahlen
1294 Susanne Hoeing 1980 Ahlen ASC Ahlen
1295 Tino Pompetzki 1980 Bernau b. Berlin Bernauer Lauffreunde e.V.
1296 Tobias Witzke 1980 Wolfsburg
1297 Łukasz Foryński 1980 Słupca Forma w Formie
1298 Hubert Fryczyński 1980 Pobiedziska
1299 Magdalena Puzio 1980 St. Peter Port Guernsey Triathlon Club
1300 Bartosz Kamiński 1980 Luboń Solum Tri Team
1301 Przemysław Wołodko 1980 Wysoka
1302 Katarzyna Kaczmarek 1980 Zielona Góra NZG
1303 KRZYSZTOF DOMINIKOWSKI 1980 ŚWIDNICA
1304 Artur Wroński 1980 Tychy COIG SA BUSINESS INTELLIGENCE TEAM
1305 Sandra Pfaffenbach 1980 Berlin
1306 lukasz szemelowski 1980 gliwice
1307 Łukasz Gosieniecki 1980 Puszczykowo
1308 Maciek Ratajewicz 1980 Warszawa TriWawa
1309 Dawid Mirecki 1980 Poznań
1310 Marcin Punpur 1980 Ostróda
1311 Antons Kreslins 1980 Riga Zoorbagan
1312 Jakub Jędrzejewski 1980 Poznań
1313 Jonas Schlieckmann 1980 Münster Tri Team Steinfurt / CrossFit Wild Pack
1314 Joyce Moewius 1980 Berlin Asics Frontrunner / A3K Berlin
1315 Jerzy Siekiera 1979 Warszawa
1316 Bartosz Zbierajewski 1979 Poznań Drużyna Wilka
1317 Patrycja Wikierska 1979 Poznań BE3 CITYZEN_ POZNAŃ / NO WOMEN NO TRI
1318 Krzysztof Padoł 1979 Szczecinek
1319 Mariusz Danilewicz 1979 Dąbrówka
1320 Marcin Nowacki 1979 Wrocław GT RAT
1321 Arkadiusz Ptak 1979 Wilkszyn Spartanie Dzieciom
1322 Artur Malec 1979 lublin
1323 Maciej Trójnara 1979 Środa Wielkopolska Raben Group Team
1324 Maciej Klimas 1979 Poznań
1325 Katarzyna Jaskuła 1979 Wrocław TRIATHLON MIETKÓW TEAM
1326 Karol Olawiński 1979 Kobierzyce Karol się katurla
1327 Justyna Tarnowska 1979 Wiązowna
1328 Przemysław Kawczyński 1979 Józefosław TRI4fun Team Piaseczno
1329 Jerzy Janiszewski 1979 Wiesbaden
1330 Krzysztof Sobczak 1979 Sienno 1A
1331 Joanna Grzanecka 1979 Warszawa Pier...NieBiegam:)
1332 Wiktor Kozakowski 1979 Warszawa Airbike Triathlon Team / PwC Tri
1333 Adrian Lehmann 1979 Swarzędz Fogtbike Team
1334 michał peliszko 1979 Rzeszów Fil-Bike
1335 Krystian Kwiecień 1979 Siewierz 3Flow Triathlon Team
1336 Stefan Klemmer 1979 Stahnsdorf
1337 Adam Marcinkowski 1979 Złotniki BROWAR FORTUNA
1338 Neal Bailey 1979 Poznan BE3 Cityzen
1339 Monika Paczyńska 1979 Zalasewo HOLTEL WŁOSKI LUCKY TEAM
1340 Sebastian Sakowski 1979 Wrocław Litwin Triathlon Team
1341 Maciej Nowaczyk 1979 Poznań Be3 Citizen Poznań
1342 Anna Bedla 1979 Jaworzno
1343 Dariusz Wesołek 1978 Poznań Klub Wesołków
1344 Krzysztof Kwiatkowski 1978 Tarnowo Podgórne
1345 Artur Wosiński 1978 Poznań
1346 Susanne Haemmerling 1978 Ahlen ASC Ahlen
1347 Roman Paschke 1978 Gdynia ShipCup
1348 Michał Jóśkowiak 1978 Grodzisk Wielkopolski Samotny Wilk
1349 Marcin Adamek 1978 Pleszew Iron Triathlon Pleszew
1350 Adam Świda 1978 Bydlin Tridea Team
1351 Grzegorz Bielecki 1978 Warszawa Kolarski.eu
1352 Maciej Sroka 1978 Puszczykowo
1353 Artur Szafraniec 1978 Warszawa LABOSPORT / AT Team
1354 Tomasz Sakuta 1978 Wrocław Triathlon Mietków Team
1355 Jacek Machata 1978 Wrocław
1356 Sławomir Dobrodziej 1978 Żeliszewo
1357 Kamil Andrusz 1978 Kazimierz Endure Team / Trilozofia.pl
1358 Patryk Kaszubowski 1978 Promno
1359 Michal Miecznicki 1978 Warszawa
1360 Łukasz Komierowski 1978 Warszawa Non IRON
1361 DARIUSZ MAZURKIEWICZ 1978 SMOLEC ENERVIT TEAM
1362 Glenn Church 1978 Brighton
1363 Piotr Andrzejewski 1978 Poznań
1364 Petr Vlcek 1978 Prag E-Triatlon
1365 Łukasz Babczyński 1978 Wezembeek-Oppem LABOSPORT Team
1366 Daniel Brenzel 1978 Edingen-Neckarhausen SV Nikar Heidelberg
1367 Michał Michalik 1978 poznań
1368 Piotr Szambelańczyk 1978 Poznań
1369 Arek Friedrich 1978 Olsztyn TRI NEGU
1370 Marek Kuskowski 1978 Gołdap LABOSPORTteam
1371 Artis Davidnieks 1978 Riga Gaismas Magija - EMU
1372 Marcin Szymańczyk 1978 Józefosław TRI4FUN
1373 Tomasz Stryczyński 1978 Komorniki ALVO Racing Team
1374 Oliver Diecksmeier 1977 Ahlen ASC Ahlen
1375 Andrzej Augustynowicz 1977 Legnica Feniks Legnica
1376 Wojciech Sopotnicki 1977 Kunice
1377 Bartosz Jędrzejczak 1977 Siekierki Wielkie Grolsch Team
1378 Raik Hellwig 1977 Dreenkrögen RADGIGANTEN
1379 Tomasz Podleśny 1977 Szczecin
1380 WOJCIECH MOŚCIŃSKI 1977 Stargard Szczeciński Barakuda Stargard
1381 MARCIN ZNAMIEC 1977 WARSZAWA
1382 Adam Rycman 1977 Warszawa
1383 Danny Müller 1977 Lützow Tri-Sport- Schwerin
1384 Rafał Marchwiński 1977 Uszczyn Tri Aktywny Piotrków
1385 Dawid Kajdak 1977 Dąbrowa Górnicza
1386 Piotr Domagała 1977 Jaroszowiec
1387 Dawid Fabiś 1977 Poznań posprzatajmi.pl
1388 Patrycja Wisniewska 1977 Warsaw triCisco "Cisco Systems Poland"
1389 Piotr Skrouba 1977 Wrocław
1390 Lars Göldner 1977 Bernau Bernauer Lauffreunde
1391 Kacper Krzysztofik 1977 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków
1392 Piotr Owsiński 1977 Zielona Góra NZG
1393 Karol Kaczmarek 1977 Rawicz NZG
1394 Kamil Świech 1977 Piotrków Tryb. Triathlon Ymca Kraków
1395 Szymon Pieczyński 1977 Wysoko małe ks maraton ostrów wlkp.
1396 Mariusz Kisły 1977 MYŚLIBÓRZ EPIDEMIASPORTU.PL
1397 Artur Cisowski 1977 Warszawa TRIWAWA
1398 Tomasz Strzecha 1977 Chmielnik Goń Zajączka SQAD
1399 Robert Rożek 1977 Warszawa
1400 Maciej Siwik 1977 Poznań BE3 CITYZEN
1401 Jarosław Gontarz 1977 Kozienice TRI Engines
1402 Pawel Nowak 1977 Koszalin Contra PrimeFood
1403 Tomasz Kurcin 1977 Gdansk CompleXsports Triathlon Team
1404 Vjaceslavs Kocetkovs 1977 Balozi
1405 Radosław Bonowicz 1977 Poznań
1406 Daniel Bundgaard 1977 Dyssegaard Ninjas
1407 Piotr Wysocki 1977 43-100 wysocki
1408 Marek Kolaśniewski 1976 Poznań Ironboys
1409 Tomasz Przybylski 1976 Poznań
1410 Michał Jagodziński 1976 Rogoziniec Qqryq
1411 Maciej Krzymiński 1976 Poznań
1412 Marcin Sobczak 1976 Warszawa Tri Dream Team
1413 Bartłomiej Dziuba 1976 Łódź TomTom
1414 Igor Zinkowski 1976 poznań deutsche bank tri
1415 PIOTR TALBIERZ 1976 PLEWISKA
1416 Miłosław Awedyk 1976 Poznań BE3_Cityzen
1417 Bartosz Antkowiak 1976 Poznan
1418 Marcin Pawikowski 1976 Gostynin
1419 Marcin Nowak 1976 Poznań Motiv Home Team / Night Runners
1420 Maciej Słodki 1976 Płock PTT Delta
1421 Ewa Waleńska 1976 Wrocław GT RAT
1422 Gracjan Topczewski 1976 Bydgoszcz TriSpace/Bydgoszcz Triathlon Team
1423 Michał Kulesza 1976 Poznań Kuźnia Triathlonu
1424 Robert Kurnyta 1976 Gdynia COMPLEXSPORTS / KWT
1425 Daniel Kowalski 1976 Puszczykowo U Stefana Team
1426 Nicola Frate 1976 Morbegno Triathlon Lecco
1427 Michał Kazała 1976 Józefosław TRIWAWA
1428 Bartosz Piech 1976 Warszawa
1429 Jarosław Głowacki 1976 Piotrków Tryb.
1430 Marcin Paszkiewicz 1976 Poznań FTI TRi TEAM
1431 FEDERICA ZANDA 1976 Cagliari
1432 Jacek Bykowski 1976 Poznań QUAY Poznań / MBEXPERT.PL
1433 Paweł Boroń 1976 Zielona Góra
1434 Oliver Patzelt 1976 Stahnsdorf Kleinmachnower Laufclub
1435 Grzegorz Filipek 1976 Józefosław Waniewski Coaching / PZU Sport Team
1436 lukasz walewski 1976 Rzeszów ArsDent
1437 Piotr Markowski 1976 Warszawa TVP Sport
1438 MARCIN KONSKO 1976 POZNAN FLY EXPRESS
1439 Jarosław Ugorek 1975 Milicz Yaro Team
1440 Tomasz Rajtar 1975 Swarzędz
1441 Damian Surdyn 1975 Warsaw
1442 Jarosław Winiarski 1975 POZNAŃ EUROCASH
1443 Kamil Adam Hirsz 1975 Łódż CelIronman
1444 Marcin Wintoch 1975 Toruń
1445 Szymon Jakubowski 1975 Poznań Aganjastan
1446 Krzysztof Skibinski 1975 Koszalin T.K.K.F Triathlon Koszalin
1447 Michał Masłowski 1975 Wysoka
1448 Rafał Jackowicz 1975 Sobótka JACKOWICZ TEAM
1449 Arkadiusz Rymarski 1975 Wrocław NOA
1450 Adam Turowiec 1975 Poznań UAM Triathlon Poznań | Appetiteforsports.com
1451 Michał Zboralski 1975 Poznań
1452 Marcin Kołodziej 1975 Kalej NGB Kłobuck
1453 MARCIN SOBCZAK 1975 ŻOŁĘDOWO TriSpace
1454 Ryszard Pelant 1975 Rosnówko
1455 Grzegorz Kapczyński 1975 DZiećmierowo RIO
1456 Patrycja Rakowska 1975 DZiećmierowo RIO
1457 MARIUSZ PRZYBYŁEK 1975 POZNAŃ TRASKO
1458 Tatiana Peciarova 1975 Nitra SK Delfin nITRA
1459 Norbert Kaźmierowski 1975 Plewiska
1460 Enrico Abram 1975 Brilon Berufsfeuerwehr Bielefeld
1461 Robert Uzarewicz 1975 Plewiska
1462 Jacek Jurga 1975 Czapury
1463 Marcin Krzyżostaniak 1975 Poznań BIEGIEM NA POMOC
1464 Juris Perunovs 1975 Ventspils Zoorbagan
1465 Maciej Siodła 1975 Czerwonak GAZ-SYSTEM
1466 ŁUKASZ DĄBROWSKI 1975 warszawa
1467 Rolf Asmund 1975 Gentofte /tri club denmark
1468 Marco Isola 1975 Quartu Sant'Elena TP Team
1469 Bartosz Guss 1975 Poznań Urząd Miasta Poznania
1470 RADEK DARUL 1974 Skórzewo SKÓRZEWO BIEGA
1471 Wojciech Śliwa 1974 Szczecin KS IRONMAN CS POLSKA
1472 Rafał Bieniek 1974 Tulce
1473 Jens Mogelsvang 1974 Randers SO Randers Freja Triathlon
1474 Tymoteusz Wojciechowski 1974 Łódź
1475 Sławomir Dębczyński 1974 Dębogóra Enduhub Triathlon Team
1476 Marek Hubko 1974 Słubice Triathlon serwis
1477 Arkadiusz Schultek 1974 Poznań
1478 Wojciech Just 1974 Mrowino
1479 KAROL SZOR 1974 Reading
1480 MATEUSZ JEZIERSKI 1974 GDYNIA COMPLEXSPORTS
1481 Tymoteusz Fleiszar 1974 Gruszczyn Wójtowicz TRI TEAM
1482 Rafał Kukotko 1974 Tarnowo Podgórne Lubuszanin Drezdenko
1483 Dariusz Kochanowski 1974 Marki WTT
1484 Wojciech Ryglewicz 1974 Poznan Dla dziewczyn
1485 Maciej Skotarczak 1974 Szczecin SDO
1486 Klaus Pieringer 1974 St. Florian PSVTri-Linz
1487 MAREK JANOWSKI 1974 KOZIEGŁOWY ZUZY MIŚ
1488 Aleksander Solecki 1974 Warszawa Trinergy Team
1489 Rajmund Nafalski 1974 Warszawa Progress Triathlon Team
1490 Pawel Zdort 1974 Warsaw TKKF Non Iron
1491 Barbara Sikora 1974 Warszawa
1492 Maciej Grzeskowiak 1974 Sydney
1493 Krzysztof Kufelin 1974 Poznań sporttrans
1494 Przemysław Pochylski 1974 Luboń Zgrupka Team
1495 Romaric Shu 1974 Bois Colombes Nogent Solidarité Triathlon
1496 Tomislav Hećimović 1974 Zagreb TK Swibir
1497 Mariusz Skrzypczak 1973 Tarnowo Podgórne WUEF CLUB : MS RUNNERS
1498 Tomasz Panasiuk 1973 Szczecin SMT Szczecin
1499 Piotr Kalinowski 1973 Włocławek Lekarska Grupa Kolarska
1500 RAFAŁ CZYŻYK 1973 SZCZECIN Ironman CS Polska
1501 Paweł Tobis 1973 Warszawa Neon Team
1502 Ewelina Breska 1973 Kościerzyna KSR TEAM
1503 Rafał Drohojowski 1973 Kamionki
1504 Norbert Harz 1973 Hamburg FC St Pauli Triathlon
1505 Filip Rybacki 1973 Wrocław Grupa Triathlonowa RAT
1506 Piotr Chrzan 1973 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM
1507 Marek Okrzesik 1973 Międzychód
1508 bartek zych 1973 warsaw TriDreamTeam
1509 Michał Dzioba 1973 Sopot Trinergy
1510 Pawel Stapf 1973 Poznan Zgrupka Team
1511 Adam Skierkowski 1973 Świecie AT Team
1512 Paweł Błażutycz 1973 Cieszków
1513 Piotr Rozwora 1973 Środa Wlkp Polonia Środa
1514 Michał Augustyniak 1973 Poznań
1515 Dariusz Noll 1973 Ostrołęka TriUnlimited
1516 Tomasz Jankowski 1973 Bydgoszcz TRISPACE
1517 Andreas Tumfart 1973 St. Florian Trirun Linz
1518 Krzysztof Stasiak 1973 Sopot Hellmann Triathlon Team
1519 Antra Roga 1973 Riga Carnikavas sporta centrs
1520 Anna Dębowska 1973 Gdańsk ComplexSports/TRI Ladies
1521 Yury Niamtsou 1973 Minsk
1522 Paul Privitera 1973 Attard Team David
1523 PAWEŁ PALUS 1973 JÓZEFOSŁAW Luft Tri Team
1524 darek skwierczynski 1973 sulejowek
1525 Tomek Materna 1973 Poznan Smochy team
1526 Arkadiusz Jakubowski 1973 PMI
1527 Mark Sajda 1973 Cork Cork Tri
1528 Bartek Danek 1973 Warszawa Wizyta.pl
1529 Tomasz Donhefner 1973 Tenczynek
1530 Krzysztof Kajda 1973 Warszawa TRINERGY TEAM
1531 Bartek Brzozowski 1973 Łódź
1532 RINAT RAKHMATULIN 1973 PUSHKINO RAY JUST TEAM
1533 piotr emert 1972 gdynia biegamyrazem.pl
1534 LESZEK LESZCZYŃSKI 1972 POZNAŃ LESZCZYNSKI TEAM
1535 Tomasz Mróz 1972 Jędrzejów JKK Jędrzejów
1536 anna emert 1972 gdynia biegamyrazem.pl
1537 Krzysztof Malcherek 1972 Święciechowa Q-SYSTEMS
1538 Przemysław Przywarty 1972 Konin Sidor Team
1539 Jörg Zimmermann 1972 Panketal Bernauer Lauffreunde
1540 Carsten Pottharst 1972 Frankfurt St.Pauli Triathlon
1541 Rainer Jabs 1972 Toronto
1542 Łukasz Szymula 1972 Warszawa Trinergy Team
1543 Artur Paszak 1972 Puszczykowo GAZ-SYSTEM
1544 ROBERT GÓRNY 1972 Poznań trenertriathlonu.pl
1545 Michał Wysokiński 1972 Warszawa Trinergy Team
1546 Sebastian Gibiec 1972 Cieszyn GibiecTeam
1547 Tomasz Bukowski 1972 Puszczykowo Puszczykowskie Towarzystwo Cyklistów
1548 Piotr Strykowski 1972 Warszawa
1549 Piotr Trośniak 1972 Białogard
1550 Szymon Słowiński 1971 Swarzędz
1551 Piotr Ostrowicki 1971 Poznań
1552 Daniel Reder 1971 Groß Laasch Radgiganten
1553 Rafał Wysocki 1971 Bydgoszcz SriTri
1554 Damian Baszko 1971 Poznań
1555 Gary Wegner 1971 Bernau Bernauer Lauffreunde
1556 Christian Brade 1971 Domsühl Trisport Schwerin
1557 Constantinos Neophytou 1971 Nicosia
1558 Michal Antkowski 1971 Poznan Kiribati Club/CityZen
1559 Edward Stanoch 1971 Warsaw Trinergy Team
1560 Peter Holt 1971 Winchester Andover Triathlon Club
1561 ADRIAN ALVAREZ 1971 CARTAGO COOPENAE GARNIER
1562 Bartosz Magierło 1971 Głogów Małopolski
1563 Jarosław Kaczmarek 1970 Luboń
1564 sascha kaschewsky 1970 Berlin Team Erdinger Alkoholfrei
1565 Frank Exner 1970 Panketal Bernauer Lauffreunde
1566 Marek Brzezinski 1970 Odense NV Korup Motion
1567 Paweł Smoczkiewicz 1970 Krzyszkowo
1568 Mariusz Sarnowski 1970 Środa Wlkp. SARENGROUP
1570 Marcin Swierczynski 1970 Poznań BeHarmony / City Zen
1571 Arkadiusz Pankowski 1970 Nowy Tomyśl Redos
1572 Maria Connolly 1970 Manchester
1573 Marian Sadowski 1970 Złotów niezrzeszony
1574 Sławomir Nowak 1970 Warszawa
1575 Mariusz Siwiec 1969 Kraków Aktywna Strona Życia
1576 Krzysztof Izak 1969 Stargard Team Cukiernia Nova
1577 Tomasz Grabowski 1969 Świdnica IrockTriathlon
1578 MACIEJ CHRUSZCZ 1969 POZNAN AM STUDIO
1579 Jan de Groot 1969 Piaseczno
1580 Dirk Heise 1969 Schorfheide team orange
1581 Tomasz Wojciechowski 1969 Janowice TOM-CAR KONIN
1582 Sandro Sciberras 1969 Siggiewi Team David
1583 Grzegorz Skwarek 1969 Nowy Targ SpinClub
1584 Ireneusz Jesion 1969 Lubin
1585 Irek Korfini 1969 Wroclaw Haugesund Triatlon Klubb
1586 Krzysztof Cierniak 1968 Zalasewo Red Fitnes
1587 Waldemar Kolankowski 1968 Toruń
1588 Sławomir Śliwa 1968 Czerwionka-Leszczyny
1589 Frank Baalcke 1968 Schwerin Tri-Sport Schwerin
1590 Michał Szymański 1968 Mosina AF Mosina Team
1591 Sławomir Foremski 1968 Toruń TKT
1592 Dariusz Grześkowiak 1968 Kamionki
1593 Thomas Fischer 1968 Ahlen ASC Ahlen
1594 Krzysztof Bednarek 1968 Gdynia SPORTEVO
1595 Robert Bielik 1968 Józefów Tri Dream team
1596 Mariusz Pawlicki 1968 Borówiec Posnania Tri Team
1597 Jacek Gutenplan 1968 Łódź
1598 Dariusz Kowalski 1968 ZŁOTÓW stowarzyszenie złotowski bieg zawilca
1599 Adam Tyblewski 1968 Berlin Fortuna Düsseldorf Triathlon
1600 ANDER ALCORTA 1968 Zarautz KAIROSCORE
1601 Andrei Ivanchenko 1968 Moscow Cicleon
1602 Erhard Mahn 1968 Weyhe
1603 Damian Onuchowski 1967 Żary Waniewski coaching
1604 STANISŁAW LIS 1967 PUSZCZYKOWO
1605 Piotr Dzieciątkowski 1967 Poznań meritumobuwie.pl
1606 Artur Wierzbicki 1967 Kędzierzyn-Koźle
1607 Dariusz Tauchert 1967 Kamionki Tadar
1608 Dmitrijs Semendjajevs 1967 Riga Zoorbagan
1609 Jaroslaw Mikos 1967 Warszawa
1610 Steffen Lask 1967 Berlin
1611 piotr klimkowski 1966 lubin
1612 Zbigniew Wisniewski 1966 Brzoza Rowerowa Brzoza / Brzoza Biega
1613 Krzysztof Szymczak 1966 Wałcz System 11 Wałcz
1614 Mirosław Wójcik 1966 Tomaszów Mazowiecki Time4Running
1615 Stephen Mifsud 1966 Attard
1616 Thilo Krause 1966 Neuzeschdorf MSV Tripoint Frankfurt (Oder)
1617 Michael Johnson 1966 Nicosia Nirease Cyprus
1618 Paweł Nowak 1965 Kcynia Kepnet
1619 Małgorzata Rajczyba 1965 Wrocław AT Team
1620 Maciej Kowlaczyk 1965 Poznań
1621 Katrin Peter 1965 Raduhn Radgiganten
1622 Carina Helin 1965 Mariestad Skövde Triathlon
1623 DARIUSZ BARTKOWIAK 1965 OSTRÓW WLKP. KS MARATON OSTRÓW WLKP.
1624 Karsten Schöke 1965 Frankfurt (Oder) MSV Tripoint
1625 Jan Polcyn 1964 Osiek nad Notecią AT Team
1626 Maciej Marciniak 1964 Poznań
1627 Janusz Ciesielski 1964 Leszno TAKT
1628 bogusław uchmanowicz 1964 bożkowice 62
1629 MARIUSZ Józef BŁACHOWIAK 1964 Leszno
1630 Lori Stach 1964 Dallgow SCC Berlin Triathlon
1631 Christian Stach 1964 Dallgow SCC Berlin Triathlon
1632 Artur Połomka 1964 LESZNO Maraton Leszno
1633 Tomasz Lisius 1964 Gdańsk
1634 Sabine Dahmen 1964 Ahlen ASC Ahlen
1635 Rafał Rejmisz 1964 Garby UNIMAT RUNNERS
1636 Fabrizio Frediani 1964 Cagliari NL Sport
1637 JAROSŁAW CHAJNOWSKI 1963 KOSZALIN TRIATHLON KOSZALIN
1638 Christiane Schubert 1963 Hückeswagen TSV Solingen 1877 e.V.
1639 Christophe Coutant 1963 Bry sur Marne Club des Nageurs de Paris
1640 Marek Kulas 1963 Berlin
1641 Waldemar Samol 1962 Poznań
1642 Andri Poyiatzi 1962 Nicosia Nireas Triathlon Club
1643 Andreas Bockmayer 1962 Stahnsdorf Weltraumjogger Berlin
1644 Grażyna Popiel 1962 Trzebnica Przebiegli
1645 Jacek Sołtys 1962 Radwanice
1646 Morison McGregor 1962 Amsterdam ATAC
1647 Peter Linderoth 1962 Malmö Heleneholms TriTeam
1648 Ann-Christine Linderoth 1962 Malmö Heleneholm TriTeam
1649 Stanisław Wroński 1961 Bydgoszcz niezrzeszony
1650 leszek łączny 1961 Borkowice
1651 PIOTR MAJEWSKI 1961 KÓRNIK BRYLANT-KÓRNIK
1652 Mark Charles Trebilcock 1961 Truro
1653 Jacek Wolczyński 1960 Poznań
1654 Bambos Spanoudes 1960 Nicosia Nireas Triathlon Club
1655 Zbigniew Polański 1960 Strzelce Opolskie PIK
1656 Paweł Mielnik 1960 Poznań UAM Traithlon Masters
1657 Panagiotis Ntais 1959 Lakatamia Nireas Triathlon
1658 Ireneusz Tarasiewicz 1959 Wójtowo Biernat Rehabilitacja i Sport
1659 Włodzimierz Bakowski 1958 Warszawa WCHP
1660 Mikael Wester 1958 Johanneshov
1661 Gudrun Kraus 1958 Sendenhorst ASC Ahlen
1662 william Connelly 1958 Amsterdam
1663 Ryszard Waligórski 1957 Wolsztyn Waligórscy Team Wolsztyn
1664 Marek Strześniewski 1957 Piaseczno IMPACT/AT Team
1665 Philippe Pages 1957 Paris WITC
1666 Małgorzata Pietrasiak 1956 Poznań BE3 Citizen Poznań
1667 Remigiusz Czaczyk 1956 Gniezno ALTOM-GNIEZNO
1668 Imrich Holecko 1956 Krompachy TDM Krompachy
1669 Ulrich Schmidt 1955 Brilon
1670 Leszek Walczak 1954 Leszno Maraton Leszno
1671 Czesław Mączyński 1952 Płock McBike
1672 Wojciech Heliasz 1951 Rogowo
1673 Peter Spoor 1949 Amstelveen
1674 Markus Fajer 1948 DOBRA SZCZECIŃSKA RAZ Szczecin
1675 Chris Jenkins 1947 East Grinstead Wilanow Coffin Dodgers
1676 Ryszard Sosiński 1946 Józefosław
1677 Mateusz Janklowski 1988 Brzeg JWK Lubliniec/ WKB Meta
1678 Michał Janklowski 1983 Lubliniec JWK LUBLINIEC / WKB META
1679 Błażej ŁUKASIK 1978 Lubliniec JWK/WKB Meta Lubliniec
1680 Tomasz MALUK 1979 LUBLINIEC JWK LUBLINIEC/WKB META Lubliniec
1681 Szymon Makowski 1988 Lubliniec JWK/WKB META Lubliniec
Top